Aisu Szálloda

+7
Akira
Korotsuki Kazeno
Yunaki Amirei Nyo
Nakahara Saki
Tensei Zento
Kushieda Unazaki Tessa
Jiraiya
11 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Aisu Szálloda Empty Aisu Szálloda

Témanyitás  Jiraiya Vas. Jún. 10 2012, 19:18

Aisu Szálloda Jg1r Aisu Szálloda Jg2p Aisu Szálloda Jg3f

Egy hatalmas épület, telis-tele szebbnél szebb, művészi alkotásokkal. Minden Yukigakure hagyományait tükrözi, és persze éghajlatát. Jégkristályokra hasonlító csillárok és lámpások adják, eme csodás hely fényét. Rengeteg híresség, és nagytiszteletű úr száll meg itt. Az alkalmazottak és a felbérelt őrök, gondoskodnak a diszkrécióról, így akár tárgyalások is tarthatóak a luxuslakosztályokban. Persze az árak borsosak, de aki egyszer ide belép, az nem akart többé elmenni.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Vas. Jún. 10 2012, 21:26

A mai reggel is úgy kezdődött mint az összes több amit itt töltöttem Yuukigakureben, azon belül is szemet gyönyörködtető Aisu Szállodába mely épp oly pompás akárcsak Yuukigakure maga. A látszat ne tévesszen meg senkit, attól, hogy a szálloda falai jégből vannak javarészt, a szobák kellemesen melegek az ágyról nem is beszélve. Hatalmasat nyújtózkodtam az ágyon fekve, majd lerúgtam magamról a takarót és belekezdtem az átlagosnak nem mondható napomba, mely nagy valószínűséggel úgy fog eltelni mint a legtöbb amikor éppen nincs koncert, magyarán kilépés a hotelból, autogramok osztogatása, zenélés, elmenni titokban a kiképzőterepre egy rövid edzés keretéig, majd ebédelés, végül egész napos falunézés vagy lustálkodás. Ennek fényében unott arckifejezéssel keltem fel, a hangulatomon csak az engem körülevő szebbnél szebb berendezések dobták fel. Miután kikeltem az ágyból a tükör elé csoszogtam, majd fésült fogva a kezembe kisepertem a gubancokat és összefogtam a hajam a szokásos módon. Meg voltam elégedve a jelenlegi hajammal, sőt nagyon is szerettem, mert ez valahogy egyedi, különb a többitől, persze a többi szín sem volt rossz amelyeket eddig használtam mint a fehér, szőke, barna, éjfekete, ám a rózsaszín megfogott engem így egy kis ideig biztos nem kell hajfestékhez nyúlnom. Miközben a hajamat igazítgattam, egy nagyobb felső hatalom cselekvésre késztetett, méghozzá a haskorgást okozó éhségek ura csábított engem az asztalhoz, hogy megtölthessem magam a reggeli csodákkal amit készítenek. Alig öt perccel azután, hogy szóltam a szolgálóknak, tálalhatják a reggelit, már érkeztek is a zsúrkocsival amin ízletesebbnél ízletesebb ételek kacsintottak vissza rám.
- Mai menünk: Édes gofri eperlekvárral valamint északi mangóteával. Jó étvágyat.
Közölte a felszolgáló, majd miután lepakolt az aztalomra, már mentek is, hogy ne zavarjanak az evésben. Már éppen nekiláttam volna enni, amikor hirtelen valaki bekopogtatott majd belépett a szobába. Az egyik fiatal felszolgáló volt aki egy tollal settenkedett a közelembe. - Elnézést kérek Kushieda-san, de adna nekem egy autogramot ha szépen megkérném. Ezen a dolgon csak mosolyogni tudtam egyet és természetesen beleegyeztem. Amikor átadta a tollat én csodálkozva néztem, hogy papírt nem ad ám hamar kiderült, hogy a fiú a hátára szerette volna viszont látni a szignómat. Egy gyors és ügyes csuklómozdulattal aláírtam a fiú hátát, végül egy enyhe puszit is nyomtam rá, mint ahogyan azt a nagyok is szokták csinálni, habár már a nagyok közé sorolhatom magamat is. A fiú örömködve sietett ki a szobámból és végre nekiláthattam az evésnek.
*Egész meglendült az élete a kis Tessácskának nem? Autogram, puszi rajongók... Ehhez képest pár éve még milyen kis félénk voltál.* Szólalt meg Yoko amire minden étvágyam elment ami csak volt. *Mit akarsz már megint tőlem?* Kezdődött meg a párbeszéd köztünk, melyről csakis ketten tudunk és tudhatunk. *Ugyan... csak gondoltam milyen jó lenne veled újra csacsogni...* *Csacsogni? Na ne nevettess, mikor szerettél te egyáltalán csacsogni? Utálsz beszélni, cselekedni, csak a bonyodalmakat okozod.* Förmedtem rá a másik énemre mely bennem "lakozott", majd felkaptam a kezembe a gitáromat és pengetni kezdtem azt. Hogy miért? Egyszerű. Rájöttem, hogyha játszok a gitáromon az megnyugtat és mellesleg Yoko is csendben marad tőle.
- Mou anata kara aisareru koto mo Hitsuyou to sareru kot mo nai...~ Természetesen ha gitáromat pengetem, akkor a nyelvem is megered és rögtön kitör belőlem a zene, az ének.

//Remélem megfelel kezdésnek Jiraiya Smile //
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Jún. 11 2012, 14:39

// Tökéletes Very Happy //

A rózsaszín igencsak szép szín. Főleg a lányokon áll jól, mindenféle felhasználásban. A zene hangja szinte csodálatos volt. Még az a fiú is visszaszaladt aki az imént autogramot kért tőled. Az ajtót támasztva csodálta az élő, ingyen koncertet. Persze ez "csak" egy gitáros éneke volt, de már sokan tudták, hogy ilyen alakalom nem akad többet az életben. Egy hírességet élőben, ingyen hallgatni a legjobb. Három ember tömörült az ajtódba, de téged ez nem zavart. Csak repültél a dalok szárnyán és érezted a lüktetést. A lüktetést, ami az embereken is jelen volt. Mint ha a szívük dobogott volna olyan erőse, hogy az már nem normális. De nem. Csak Te forrósodtál át teljesen. A vér szinte már forrt benned. A füled és az arcod is egyre vörösebb lett. Ez az érzése az, amikor már minden csak rutinból megy. Csodálatos volt. A rögtönzött dal végére érve, mindent csak a csönd lepett el, amit végül az a három ember hatalmas tapsvihara tört meg. De azon a három emberen kívül, volt ott más is. Egy fiú, aki a háttérből figyelte az eseményeket. Ő volt az egyetlen, aki nem tapsolt. Sőt, szinte undorral tekintett a zenédre. Ezt a pillantást Te is észrevetted és őrült késztetést éreztél, hogy kérdőre vond a fiút. De Ő eltűnt. Viszont, valahonnan nagyon ismerősnek tűnt neked. Mint ha már láttad volna valahol. Már mentél volna utána, amikor észrevetted, hogy valami nem stimmel. Az emberek eltűntek hirtelen. Persze mindenki ment a dolgára, így nem is volt furcsa. De egy hang lepte el a szobát, ami nem a Te belső hangod. De sajnos nem láttál senkit.
- Tudod-e, hogy a zene amit játszol, akár fegyver is lehet a kezedben? Akár egy szempillantás alatt, ezreket babonázhatsz meg, pusztán a gitárjátékokkal. Mit gondolsz, Mi hogy lettünk ilyen sikeresek?
A hang ekkor felfedte magát. Ott állt melletted a fiú, aki az imént oly megvetően nézett rád. Azonnal tudtad, hogy honnan volt olyan ismerős számodra. Az egyik bandában játszik dobosként. Még hozzá a jól ismert Akuchu-n nevű bandában. A koncertjeikre, ezrek szoktak elmenni. Most már kezdted érteni, hogy miért is. A fiú hangja hideg volt és gúnnyal teli. De mégis, volt benne valami hívogató, ami egy lány számára igencsak nagy csábítás lehet.
- A genjutsuval akár, úgy játszhatsz az emberek érzelmeivel ahogy csak akarsz. Persze ehhez kell némi tapasztalat, de Én megtudom neked mutatni azt, hogy mitől lehet egy banda igazán sikeres. Mondjuk, ha ezt az ajánlatot nem fogadod el, akkor kénytelen leszek valami más indokot kitalálni, hogy találkozhassak veled.
Ekkor esett le, hogy valójában mit is akar ez a fiú. Randit.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Kedd Jún. 12 2012, 11:33

A dallam a lendület a vágy, mindezek teszik azzá a zenét ami. Nem is csoda, hogy Yoko szinte azonnal el is tűnt, mert pont ezek azok a dolgok amiket ki nem állhat. Persze az eltűnését nem kell szó szerint érteni, ugyanis az én legnagyobb bánatomra ilyen könnyen nem tűnik el, csak visszahúzódik, bezárkózik és inkább csendben marad. Ezért is szerettem bele ennyire a zenélésbe, egyrészt hatalmas felfrissülést hoz, másrészt kordában lehet tartani vele az előbb említett nőszemélyt. Amint befejezte a játszadozást, benyitott pár ember az ajtómon majd tapsolni kezdtek az előadásom végett, amit nem másnak sokkal inkább csakis magamnak szántam, de nem bántam sosem ha megdicsérik azt amit csinálok. A tapsolók között feltűnt egy velem körülbelül egykorú fiú aki nem tapsolt, sőt megvetéssel tekintett arra amit csináltam. Nem igazán akartam foglalkozni a dologgal, mert nem igazán érdekelt, hogy kinek mi a véleménye rólam és a zenémről, de ez most valamilyen okból kifolyólag felszította bennem az ördögöt, jobban mondva Yokot. *Nézz csak rá. Az a pökhendi idetolja a képét és még gúnyt is űz belőled.* Bár eme monológjára nem igazán figyeltem, egyrészt mert nem akartam, másrészt mert a tapsoló "közönség" hirtelen eltűnt. Először nem értettem, hogy mi történik de amikor egy bizonyos hang kezdett el terjedni a szobában melynek nem volt gazdája, kezdett összeállni a kép. Érdekes volt mindaz amit hallottam, azonban ez cseppet sem volt számomra új, elvégre mégiscsak Otogakurei kunoichi vagyok akit a hangok manipulálására neveltek, így egyenlőre nem reagáltam arra mit mondott. Mondatát követően előbukkant az a fiú akire Yoko úgy "begerjedt". Amint vetettem rá egy fürkésző pillantást, rögtön felismertem hogy ki is ő valójában, elvégre a bandámban elég nagy vízhangja volt annak, hogy Akuchuk koncertje vetekszik a miénkkel.
- Azt hiszed, hogy olcsó genjutsuval olyat alkothatsz amire az emberek szívesen emlékszenek? Rövid időn belül azonnal elfelejtik azokat akik ily módon erőltetik rájuk a zenéjüket. Egy zene csak akkor marad meg az emberekben ha megfogja őket az és eléri a szívüket. Vágtam rá egyből amire már jött is a megvető válasz. *Azta... te napról napra meglepsz engem. Sose gondoltam volna, hogy ilyen nyálas is tudsz lenni, máris kidobom a taccsot...* Csak sóhajtottam egy nagyot eme megjegyzésre, majd a fiúra néztem.
- A fenyegetőzést nem veszem túl jó néven, így nem ajánlatos próbálkozni vele. Most hogy tisztáztuk a dolgokat... arra van az ajtó! Jelentettem ki nyomatékosan a fiúnak, majd hátat fordítva neki elindultam az ágyam felé amiben aludtam, majd odaérve mellé a párna alól elővettem az odahelyezett kunaiomat, biztos ami biztos.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Jiraiya Kedd Jún. 12 2012, 15:11

A fiú rezzenéstelen arccal hallgatta végig ezeket a csodás mondatoka, aminek a végén elmosolyodott. Miközben Te az ágyad felé igyekeztél, Ő győzködött.
- Azt hiszem, itt kudarcot is vallottam. Pedig ez nagyon fellendítené a zenekarod hírnevét. És talán még a mi előzenekarunk is lehetnétek.
A fiú hangján, most nem volt érezhető a gúny. Teljesen komolyan gondolta azt amit mondott. Az eszébe sem volt, hogy ez más számára sértő megjegyzés lehet. Még is mit képzel?
- Viszont, ha ez a módszer nem tetszik, akkor van másik is. A mi zenekarunk, a genjutsura épül fel. És nem az érzelmeket befolyásoljuk, hanem csak az emberek szeme világát. Ezt pedig ők is nagyon jól tudják. Sok rajongónk, azért jön el a koncertjeinkre, hogy a zenénkre, csodákat lássanak. Például, játszunk egy remek dallamú, a nyárról szóló számot télen. Így nem tudják átérezni ennek az egész dalnak a lényegét. De adjunk nekik egy kis genjutsut és már is tetszik nekik. Néhány, rózsaszín cseresznyevirág szirom az égből, néhány, rózsaszín cseresznyefa a közönség köré és már is megérte eljönniük. Ugyan ekkor, egy, a halálról szóló dalnál, lehet égő tájat és vérrel beborított talajt a szemük elé tárni. Olyan, mint ha egy eleven képet néznének a megfelelő zenei aláfestéssel. De ezt jobban tudom érzékeltetni, hogy ha megmutatom. Gyere ide mellém.
Ekkor a fiú, odasétált az ablakodhoz, majd felhúzta a sötétítőt. Neked, már megszokott volt ez a kilátás. Egy hatalmas hegy, amin néhol zöldellő fenyőfák vannak elszórva. A hegy tetején, egy rozoga kuckót lehet látni, hogy ha figyelmesen nézi az ember.
- A genjutsu, egyfajta művészet, ugyan úgy mint a zene. Most nézd meg jól a tájat, majd csukd be a szemed. Szólok, hogy ha kinyithatod... Bízhatsz bennem. Egy szállodában vagyunk, tele képzett őrökkel.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Kedd Jún. 12 2012, 17:56

Míg sétáltam az ágy felé, a fiú cseppet sem úgy tett amire én utasítottam, magyarán nem hagyta el a szobámat sokkal inkább győzködni próbált engem, ám ezzel csak még jobban feldühítette az alvó oroszlánt. *Előzenekar? Úgy érti, hogy előzenekar? Majd pont a... mertha... még akkor is...* Szinte szóhoz se tudtam jutni, gondolataim is nagyon kuszák voltak, ugyanis nem tudtam és nem is akartam elképzelni magunkat ilyen megalázó szituációban. A fejemen egy hatalmas ideg kezdett el lüktetni mely vészjóslóan egyre nagyobb és nagyobb lett. A kezemben megfeszült a Kunai markolata és ha Yoko birtokolná a testemet, akkor az biztos lenne hogy nem lenne kihasználatlan.
Amint a fiú újra elkezdett beszélni nekem arról, hogy miképp is használják a genjutsut arra, hogy az embereknek még jobban tetsszen az amit csinálnak. Nagyon érdekes volt mindaz amit elmondott, ugyanis nem úgy használták a ninjaművészet ezen ágát, ahogyan én azt elképzeltem. Márpedig az én elképzelésemben agyhalott zombikat csinálnak akik ütemre nyálazzák össze a földet elhitetve velük, hogy a zene amit játszanak az jó.
- Tényleg sokkal hatásosabb egy nyári hangulatú zene esetében az ha az emberek el is hiszik azt, hogy nyár van körülöttük, ám az, hogy csak látják a nyarat, a többi érzékszervük érezni fogja, hogy hideg van. Csak úgy lehet elérni a tökéletes hatást ha az emberek érzik a bőrükön a nyári nap melegét, vakító erejét és a virágok illatát. Azonban elég érdekes mindaz amit mondtál nekem. Válaszoltam a fiúnak, ám a korábbi megvetésem kissé elült, sokkal inkább a kíváncsiság vette át a helyét és megkockáztattam azt, hogy odasétáltam az ablakhoz a fiú mellé, ám a védelmemet nem eresztettem le, a kunai továbbra is a kezemben volt.
- Még mielőtt megmutatnád nekem azt amit szeretnél, válaszolj a kérdésemre. Hol tanultad mindezeket a dolgokat, az emberi érzések és a látott kép befolyásolását? Talán Shinobi vagy aki a művészi pályára lépett? Ez az egyetlen kérdésem volt hozzá és a válaszától függetlenül figyelmeztettem őt. - Csak szólok, hogyha bármivel is próbálkozni mersz annak nem lesz jó vége, mert én az előbb említett stílus élő példája vagyok. Mondtam neki, ahogyan kézpecséteket alkottam, majd a Tigris pecséttel befejezve vettem egy mély lélegzetet. - Katon: Goukakyuu no Jutsu//Tűz Elem – Nagy Tűzgolyó Jutsu. Mondtam ki a technika nevét, ahogyan egy hatalmas tűzgolyó hagyta el a számat mely az ablakon keresztül az ég felé távozott, ám ez nem holmi illúzió volt, igenis egy hatalmas perzselő tűzgömb szántotta végig az eget mely végül egy kisebb robajjal először vörösre festette az eget majd eltűnt.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Jiraiya Szer. Jún. 13 2012, 17:08

A fiú teljesen nyugodtan állt a lány mellett.
- Hát, mi még nem fejlesztettük olyan magas szintre a genjutsu tudományunkat, hogy befolyásolni tudjunk minden érzékszervet egyszerre. Mivel csak hatan vagyunk a bandában, így meghatározott számú közönségünk van mindig. Nem kis munka ám befolyásolni annyi ember érzékeit. Még így is nehéz, hogy hagyják. A zenénk a segítségünkre van mindig...
A fiú kihajolt az ablakon. Szívott egy kicsit a hideg, de üdítő levegőből, majd majd folytatta.
- A kérdésedre a válasz, pedig nem. Nem vagyok ninja. Ugyan tanultam néhány évig, de az csak hobbi volt. Viszont a gejutsuhoz nem kell feltétlenül képzett ninjának lenned. A banda többi tagjával is ez a helyzet. Van aki mesteri szintre emelte a genjutsu művészetét.
A fiú ismételten befejezte a mondatot. Ekkor viszont, olyan dolog történt, amire nem is számított volna soha. A kis, esetlennek tűnő lány, egy hatalmas tűzgolyót "köpött" az ég felé. Minden bizonnyal sokan tanúi voltak a hatalmas lánglabda kitörésének és azonnal nagy zűrzavar kerekedett. De amint látták, hogy nem jelent rájuk veszélyt, lecsillapodtak a kedélyek. A fiú felnevetett.
- Látom Te is hatásvadász vagy, akárcsak a zene útját járók többsége. Nem gondoltam, volna, hogy igazak a pletykák, miszerint a bájos énekesnő egy képzett kunoichi. Nah akkor? Ezek után bemutathatom tudományom?
Kérdezte a fiú, és már emelte is a kezét Tessa semei elé.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Csüt. Jún. 14 2012, 13:54

Sokan gondolják, hogy a shinobi élet és a vele járó technikák arzenálja a saját magunk szórakoztatására van, ám ez közel sem igaz. Rengetegen vannak akik véres verítékkel szerezték meg azt a tudást amijük van és nem hobbi célból használják, hanem hogy megmentsék azt ami fontos a számukra, a falujukat, a szeretteiket, az utódaikat. Ebből következik az a kérdés, hogy vajon mi az amit én meg akarok védeni minden áron? A kérdésre a válasz közel sem olyan egyszerű, a falu amiben nevelkedtem egy nyomortanya, a szüleim mostohán bántak velem, a falu vezetője, nevezetesen Kabuto meg úgy bánt velem mint egy kísérleti nyúllal akivel akkor játszhat amikor csak kedve van. Az életben egyetlen fontos dolog van a számomra, az pedig a zene, a zene amit saját magam alkotok és ennek védelméért bármire képes vagyok.
Ezért is volt az az apró mozzanatom amivel felfedtem a fiú előtt a valódi kilétemet, ugyanis be akartam biztosítani azt, hogy velem ne történjen semmi és a zeném továbbra is terjedhessen, ám a zene terjedéséhez lehet szükségem van arra amit a fiú kínál nekem, ezért is keltette fel a kíváncsiságom annyira.
- Ez csak egy apró kis biztosíték, hogy biztosan ne forduljanak rosszra a dolgok. Mondtam a fiúnak kacsintva egyet neki, majd elé léptem és engedtem, hogy bemutassa mindazt a tudást mellyel oly sokra vitte a bandája. - Még mielőtt belekezdenél, áruld el a neved nekem. Kérésem után, ha kapok választ, ha nem, lecsukom a szemeimet, és hagytam, hogy a gondolataim járják át a testemet.
*Én nem bíznék meg ebben a kinyalt ficsúrnak. Sőt mi több, helyben lenne kedvem végezni vele.* *Miért? Mitől lett neked ilyen ellenszenves?* *Túl arrogáns... nem tetszik ez nekem. A legutóbb is egy arrogáns férfiba futottál bele és mi lett az eredménye?* Yoko aggodalma jogos volt, és egyben meglepő is. Sose gondoltam volna, hogy egyszer az életben lesz egy ilyen egyhangú párbeszédünk, még ha rövid is. *Ha bármi balul sülne ki, akkor belátásod szerint cselekedhetsz. Átengedem a testem irányítását, de ne élj vissza vele.* Yoko erre semmit sem válaszolt, ám éreztem, hogy legbelül ördögi körtáncot jár miközben kacag és várja az alkalmat.
- Kész vagyok. Kezdhetjük.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Jiraiya Pént. Jún. 15 2012, 11:01

A lány a kezdeti bizonytalansága ellenére, most egészen magabiztosnak tűnt. Olyannyira, hogy még a védelmét is leengedte. Megbízott volna a fiúban? Vagy esetleg megnyugtatta volna az a tény, hogy nem egy képzett harcos állt vele szemben? Vagy is mellette, de ez már csak a körülmények játéka.
- A nevem Tenkai. Csak ennyi. Más nevem nincs.
Ekkor a fiú, lassú mozdulattal a lány szemére tette a kezét. Meglepően száraz és hideg volt. Mint ha már nem is élne. De a hideg érintése nem zavart téged. A fiú egyből átvette az irányítást a chakrahálózatod felett. A kapcsolat létrejött.
- Kinyithatod.
Mondta halkan. Ahogy kinyitod a szemed, először nagyon meglepődsz. A hegy, ami az imént még ott állt, egy szempillantás alatt eltűnt. Vagy is amíg a szemed csukva volt. A helyét, egy magasba tornyosuló, bizarr szökőkút vette át. A szökőkút körül, hatalmas fák nőttek ki. Minden olyan absztraktnak tűnt. Mint ha nem is ebbe a világba tartozna.
- Ez az én saját kifejlesztésű technikám. A Kori Shinchū no Jutsu-ból fejlesztettem ki. Mit gondol? Hasznát tudnád venni egy ilyen tudásnak? Ha szeretnéd, megtaníthatom neked. De tudnod kell, a genjutsu művészetét nem sok embernek sikerül elsajátítania. De persze egy ilyen jó tanárral, bárkinek sikerülhet. Nah mit mondasz?
Kérdezte bizalmasan, majd hirtelen minden visszaállt az eredeti formájába. Lassan elhomályosultak azok a fák és a szökőkutak, így újra láthatóvá vállt a hegy és a falu. A chakrakapcsolatnak vége.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Kushieda Unazaki Tessa Szomb. Jún. 16 2012, 09:09

A váratlan események tömkelege hirtelen nagy sebességre kapcsolt és felforgatta a napi terveimet a lustálkodásról és a nézelődésről. Pedig milyen jó lett volna még egy kicsit áldozni a semmittevésnek... A kért nevet megkaptam ami elég ironikusan hatott a számomra. Tenkai, azaz gyökeres változás, mely elég fura érzéseket keltettek bennem és csak remélni tudtam, hogyha az életembe belép egy ilyen "Tenkai", akkor az csak jó irányba változhat. Persze mindvégig ott volt a gondolat a fejemben, hogy valami olyan genjutsut alkalmaz rajtam amit lehetetlenség a számomra megtörni és ismét a Hang országában találom magamat Kabuto karmai között amit és akit még a pokolnál is jobban megvetek. Amint rám tette a fiú a kezét, enyhe hideg, száraz érzés fogott el ami a kezéből fakadt így nem is figyeltem rá, ám eme két érzésen kívül észre se vettem, hogy a körülöttem lévő táj átformálódik méghozzá úgy, hogy azt csakis én láthatom. Amikor kinyitottam a szemeimet és kinéztem az ablakon, elég furcsa érzés fogott el, tudtam, hogy odakint egy hegynek kellene visszamosolyognia rám, ám helyette egy bizarr szökőkút ontotta magából a vizét zavartalanul a kint uralkodó hideg körülmények ellenére is.
- Jobb szeretem a természetes dolgok közelségét mint az ember eme munkáját. Talán ezért is fogott meg ennyire Yuukigakure, mert olyan közel van a természethez, hogy az már hátborzongató és ez az érzés felülmúlhatatlan. Na de nem ez a lényeg... Mondtam a fiúnak miközben ő megtörte a befolyását a chakrahálózatom felett. - Egy ilyen technika nagyon hasznos tud lenni, főleg az olyan emberek számára amilyen én is vagyok. Az, hogy megtanítod e nekem, az csakis rajtad áll, én nem erőltetem a dolgot, de ami a genjutsu megtanulását illeti... pár lépésnyit közeledtem a fiúhoz, majd egészen közel hajoltam a füléhez és belesuttogtam. - So everything that makes me whole, ima kimi ni sasageyou... mondatom hatására a fiú teste megfeszült, mintha csak megbéklyózták volna, ami az egyik technikám, az Illúziótechnika Kötés // Genjutsu Shibari hatása volt. Pár lépést hátráltam, majd rámosolyogtam a fiúra és elengedtem a kötésből.
- Azért valamennyit én is konyítok a Genjutsuhoz. Kacsintottam végül hivalkodóan egyet, majd vártam, hogy mégis mit fog lépni erre "simán csak" Tenkai-san.
Kushieda Unazaki Tessa
Kushieda Unazaki Tessa
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 270
Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Állóképesség : 225 (C)
Erő : 110 (D)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 225 (C)
Pusztakezes Harc : 110 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Chuunin
Chakraszint: 261

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Jiraiya Vas. Jún. 17 2012, 11:16

A nevekkel játszani remek dolog. Az ember neve sok mindent elárul az életéről. Tenkai is valami ilyesmi lehet. A fiú csak hallgatta dallamosan csengő hangodat, majd megdermedt. Érdekes volt számára. Nem gondolta volna, hogy jártas vagy az ilyesmiben. Most döbbent csak rá, hogy több vagy mint egy egyszerű, az alapokat megtanuló ninja. A technika feloldása után, a fiú mintha zavarodottnak tűnt volna. Megmozgatta a karjait, majd sóhajtott egyet.
- Ilyet többet ne csinálj. - mondta mosolyogva - Még sosem voltam ilyen genjutsu hatása alatt. Rossz érzés.
pár másodpercnyi néma csend állt be a szobában. Kint mindenki tette a dolgát. Voltak akik lelkesen fogyasztották a reggelijüket a teraszon. Jól látható volt innen fentről. Ez a jeges csoda nagyon szép volt. Ilyen is csak a Hó Országában létezhet. A fiú, rálehelt az ablakra, majd mindenféle alakot kezdett rajzolni. Összefüggéstelen dolgokat.
- Tudod, sokféle művészet van. Köztük a zene is. Van, ami szól valamiről és van ami nem. Van ami a természetes dolgokról dalol és van ami nem. Ennek a világnak már leáldozott. Lassan kitör a háború. Az emberek félnek. Szerintem ezekben a nehéz időkben, csak a zene teheti jobbá a világot. És persze, ha háborúzás helyett összefognánk és egy jobb világot teremtenénk.
Ekkor a fiú egy mozdulattal eltörölte az eddig rajzoltakat. Az ajtófélé sétált. Lassú, fájdalmas léptei mindent elárultak róla.
- Ha meg akarod tanulni ezt a technikát amit mutattam, akkor gyere a Főkapuhoz. Nem pont ezt fogom megtanítani, mert ez az Én saját technikám, de egy hasonlót. Várni foglak. Ha két óra múlva nem jössz, akkor tekints az ajánlatom semmisnek.
Azzal a fiú kisétált az ajtón.


// Kövi postot akkor A Falu főkapujához ^^ //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Tensei Zento Vas. Márc. 24 2013, 20:11

//Hó országa-Olvadás?//

Zento a kage irodájában várta a fejleményeket, amik sorban hangoztak és történtek. Minden folyt egymás után, mint a kis patak, mely nyugodtan folydogált. A háborúval, viszont a vihar is feltámadt, esős évszak köszönthet be, a kis patak vízszintje megemelkedhet, és ha nem vigyáznak kiáradhat a medréből. Ez a hasonlat, inkább társára Amireire lehet igaz, aki ha nem vigyáz érzéseire, akkor drasztikus döntéseket hozhat. Az ifjú Zento bár nem magasan képzett shinobi, tisztában van a világ rendéjel, és azzal pontosan hova is tartozik, ebben a káosszal teli világban, így érzései tiszták, és nem befolyásolják döntését. A háború számára is kecsegtető lehet, hisz ha már a békét nem is tudja oly módon elérni, mint azt eddig szerette volna, attól még a célja, hogy Tsuchikage legyen megmaradt. A háború alkalmas arra, hogy egy feltörekvő shinobi bizonyítson, és nem is kell sokat tenni érte, ha a döntéseket nézzük. Az ember fiának, csak a parancsokat kell betartani, tudása legjavát nyújtani, és a legfontosabb, hogy a parancs érdekében bármilyen eszközhöz képes legyen nyúlni. Azzal, hogy Zentot Yukigakureba küldték, csupán ambícióját növelték, mert bizonyítási lehetőséget kapott.-Igen is Tsuchikage-sama.- Nyugtázza a hallottakat a kageval szemben, és azzal hátat fordít neki.-ígérhetem, hogy a küldetés sikerrel fogj járni.- Néz vissza, még egy mosolyt megejtve a kage felé, majd remélhetőleg Amireivel együtt lép ki azon a bizonyos ajtón. Tekintetében az elszántság tükröződik, és a folyosón ezt mindenki észre veszi.-Amirei szedj össze mindent, ami kell és a kapunál találkozunk.- Azzal Zento a kapu felé vette az irányt. A lány láthatóan nem készült fel, míg az ifjú shinobi igen. ~Amirei mostanában igen szét szórt. Remélem nem lesz semmi baj.~ Aggódik picit a lányért, hisz jóban rosszban mellette állt. Döntéseit sokban befolyásolta Amirei tudása, kitartása, és elszántsága, most azonban más a helyzet. Mintha Zentonak kéne a lelket tartani a lányban, és ügyelni arra, nehogy valami butaságot csináljon. ~Nem Amirei nézete, hogy Yukibi mellé áll Iwa.~ Gondolja magában Zento, de a parancs, hogy a jelenlegi vezetővel kell a szerződést megkötni, és meggátolni azt, hogy a korábbi vezetőt Koyuki-t újra a vezető pozícióba állítsák. Az ifjú shinobi a kapuban ülve várja, hogy Amirei megérkezzen. Közben ő is, mint oly sokan a háborúról elmélkedik, de minden kacifántos gondolata ugyan oda jut. A békét már csak úgy tudja megmenteni, ha Iwa megnyeri a háborút. Azért gondol csak Iwára, mert karrierje is a szeme előtt lebeg, és sokkal jobb lenne számára, ha gazdaságilag sokkalta jobb Iwagakure no Satot kapna, mint most.-Akkor indulhatunk?- Teszi fel a kérdést a lánynak, amint megérkezik, és mikor az úgy dönt, hogy mehetnek, akkor indulnak is. -Sietnünk kell. Ha előbb érünk oda, mint a konohai tömb, akkor talán folytathatunk egy privát beszélgetést a vezetővel...- Mondja, közben előre is figyel, mert nem sétálva, hanem futva diktálja az iramot Amireinek. -Ha a konohai tömb előtt megtudnánk győzni, hogy az ő oldalán állunk, és ahogy a kage-sama mondta, a fülbe jutattni, hogy Koyuki-t akarják újra a trónon látni, akkor mellénk állna.- Mondja, Amireinek, de bizonyosan erre az ő fején is átfut az a gondolat ami Zento én is. ~És akkor Koyuki-t minden bizonnyal kivégezteti.~ Jegyzi meg magában a fiú, de nem ragadhat meg csupán ennél a gondolatnál, hisz az út nagyon hosszú, és Takigakuren is át kell haladniuk, ami ellenséges ország. -Mivel ketten vagyunk kevésbé szúrunk szemet. Már Takigakurénél vigyáznunk kell.- Kiabál hátra ismét. Látszólag megint vezető szerepben érzi magát Zento, de ez mindig így kezdődött eddig is, minden küldetésen. Néha még ő maga sem tudja miért, hisz Amirei úgy is tisztában van a dolgokkal. Csupán annyi lehet az indoka, hogy imádja a vezető szerepet betölteni. -Az első pihenő a határnál lesz. Takigakurén belül nem állunk meg pihenni.- Ezt Zento tényleg parancsként mondta, és így is történik minden. Az első kisebb pihenőt a határnál tárják. Itt van még idő egy pár óra alvásra, míg az éjszaka leple rájuk nem borul. Ez az az idő, amikor nyugodtabban és láthatatlanul végighaladhatnak a Vízesés országán. Szerencsére az átkelés zökkenő mentes volt. Nem találkoztak ellenséges ninjákkal. Ha a konohai tömb is a tárgyalásra igyekszik, akkor valószínűleg már kiszámította Iwa lehetséges útvonalait, és megakadályozza azt, hogy egyáltalán a Víz szövetsége képviseltetni tudja magát. Bár ez nem Konoha módszere, Zento még is megtenné ezt a lépést, hisz ha nincs ellenfél egy ilyen tárgyaláson akkor az nyert ügy lenne. Ennyiben talán hasonlít az öreg kagera. Ő is képes lenne drasztikus lépésekre, ha az a nagyobb jót szolgálja. A következő pihenőt Otokagureban tartják, ahol a szövetséges zászlók védelme alatt állnak. Otokagure látszólag üresnek, és gyengének tűnik, de Iwa jól tudja, hogy Kabuto felfegyverkezett és előre látó shinobi, de Zento még is meglepődik Otokagure ürességén. Hogy miért? Ugyan is erről nem mindenkit tájékoztattak. Minden esetre a két genin talált szállást látszólag elég olcsón, és a saját élelmüket sem kellet fogyasztani, némi ryo fejében. Az második éjszakát is itt töltötték, aztán folytatták hosszú útjukat a Hó országába. A következő célállomás a Kikötő város volt. Korán, már hajnalban elindultak, hogy a nap végére megjárják az utat, és éjszakára már ott lehessenek.-Amirei. Csak előre szeretnék szólni. Ha úgy érzed ez a küldetés neked nem megfelelő, vagy túl durva, akkor inkább ne csinálj semmit, csak kérlek ne hátráltas.- Soha nem mondott, még ilyen szavakat a lánynak, de most kénytelen volt. Ezzel most eldől valójában hol áll, vagy hogy képes-e kezelni az érzéseit. A Kikötő városba érkezve, pont volt egy hajó, amely árut szállított a Hó országába. Némi juttatás fejében a hajó kapitánya felengedte a két fiatalt, de csak a raktérben tudott szállást nyújtani nekik, egy-egy pokróccal.~Hát nem a kényelem miatt jöttünk.~ Jegyzi meg magában a fiatal shinobi. A hajón nem eshet bántódásuk, így nyugodtan hajtotta álomra a fejét. A hullámok, mely ringatták a hajót, Zentot is hamar álomra ringatta. Reggelre a Hó országában kötöttek ki, a kikötőtől már csak órák kérdése volt, hogy Yukikaguréba jussanak. A gyors tempót tovább diktálták, és alig négy óra elteltével Yukikaguréban voltak. Utuk egyenesen a legelső szállóba Aisu szállójába vezetett, ahol már várták őket elszállásolásra.
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Nakahara Saki Hétf. Márc. 25 2013, 22:48

//Hó Országa - Olvadás?//

Tehát mégis volt oka annak, hogy a falu vezetője magához hívatta a lányt. Az akadémiára ugyan nem került vissza, ám erkölcsösségét egy hatalmas próba elé állította Yukibi Mara. A kunoichi még nem tudta, hogyan fog megbirkózni ezzel a feladattal, hiszen próbált nyitott lenni az emberek felé és a békét is meg kívánta őrizni. Csakhogy valami egészen más megbízással látták őt el, információt kellett kiszolgáltatnia a jelenlegi vezetőnek, a vendégek szándékáról. Saki görcsösen próbált ellenállni ennek, csakhogy Mara szavai szentek voltak, legalább is, ami a mostani helyzetet illeti. Ellenkezni nem mert, mert nagyon is félt Yukigakure mostani irányítójától. Az igazat megvallva annak sem örült volna túlságosan, ha Koyuki hercegnő adja ki ezt a parancsot neki. Gyomra görcsbe rándult, amint kimondta a szavakat, miszerint megértette a feladatát. Remegő kézzel nyitott ki az iroda ajtaját, majd amilyen gyorsan csak tudott, elinalt a helyszínről.
*Egy... egy... kém leszek.* Még a gondolattól is elborzadt, pedig teljesítenie kellett a kapott utasítást. Mindig is azt hitte, hogy egyszer valamilyen nagy dolgot fog véghezvinni az életében. Szeretett volna segíteni a faluján, hiszen a végsőkig hűséges típus volt, nem olyan, aki egykönnyen elárulja otthonát. Csakhogy éppen a saját morális határait készült éppen átlépni.
*Meg kell csinálnom... um... a falu számít rám. De... de... nem tudom... menni fog-e. Biztosan sokan lesznek... mind erősebbek nálam. És... és félek.* Ezekkel a gondolatokkal a fejében tért haza, hiszen még volt három napja a vendégek érkezéséig. Otthon természetesen elmondta, miért hívatták, mert nem akarta, hogy szülei feleslegesen aggódjanak miatta. Csak nagy vonalakban vázolta fel küldetése lényegét, a kémkedős részt persze kihagyta belőle. Sosem szeretett hazudni, ám ez alkalommal betudta az igazság kegyes elhallgatásának.
Három nap múlva kissé reszketve ébredt, de nem az időjárás, hanem a feladat miatt. Az Aisu szálloda Yukigakure egyik híres épületének számított, a genin viszont még sosem látta belülről. A reggelinél még a szokásosnál is csendesebb volt, mintha az összes szó, amit ki akart mondani, a torkán akadt volna. Apja és anyja betudták a küldetés előtti izgalomnak. Részben igaz is volt a feltevésük, ám közel sem ez volt a teljes igazság. Saki gyorsan befejezte a reggelijét, felvette a szokásos öltözetét, majd fejpántját felkötötte a jobb karjára. Amint kilépett az utcára, vett egy mély lélegzetet. A hideg levegő eléggé megnyugtatta, de közel sem annyira, mint számított rá. Út közben eszébe jutottak Yukibi Mara szavai, ahogy az országról beszélt. Szomorúan vette tudomásul, hogy igaza van. Tényleg csak a technikájuk miatt vetettek többen is szemet a Hó földjére. A kunoichi viszont nem igazán szerette a technológiát. Nem vetette meg teljesen, csak mindig óvatosan közeledett felé, megadva a tisztes távolságot. Kétélű fegyverként gondolt rá, ami sok bajt hozhat az emberek fejére, ha nem megfelelően használják. Sokkal inkább természetközeli beállítottságú volt, habár chakra elemét még nem ismerte, de nem is sietett, hogy megtudja. A frissen esett hó ropogott a talpa alatt, amint végigsétált a falu egyik nagyobb utcáján. Szerette a havat, hiszen a tisztaságra és az ártatlanságra emlékeztette, vagyis kicsit magára. A szálloda elé érve, először megcsodálta az épületet kívülről.
*Jobb lesz... ha megyek. Fel kell készülnöm... hiszen... ez nagy feladat.* Kezét ökölbe szorította, és fehér bőre még jobban elhalványult. Tett egy lépést a bejárat felé, majd felemelte a kezét és a kilincsre tette. Tekintete a földre vándorolt, majd vissza az ajtóra. *Um... meg tudom csinálni.* Mondta magának a kékesfekete hajú shinobi, aztán elfordította a kilincset. Szép lassan nyitotta ki az ajtót, nehogy bármi zajt csapjon. Jelenlétét egyelőre el akarta rejteni a külvilág elől, habár számított arra, hogy nem fog sokáig észrevétlen maradni. Elvégre neki kell majd fogadnia a vendégeket, vagyis kénytelen lesz felfedni magát a követek előtt. Remélte, hogy küldenek egy hivatalos fogadóbizottságot, mert amennyiben teljes mértékben rá bízzák a köszöntést, az egész csúnya véget fog érni. Az épület fő részének egyik eldugott sarkát szemelte ki magának, oda nyugodtan el tudott bújni a kíváncsi szemek elől.
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Yunaki Amirei Nyo Kedd Márc. 26 2013, 14:46

A Tsuchikage rövid szónoklata után végül is útnak eresztette a gyermekeket egy kísérő jouninnal. Amirei fülében elég sok dolog szöget ütött. Például, hogy nagyon is igényt tartanak a Hó országára. Persze egy háborúban ez a legfontosabb dolog, hogy minél több szövetségesünk legyen, ellenben a Amireivel és Zentoval közölték azt is, hogy Kudarcot nem fogadnak el. Az aranyos bácsi, aki eddig szeretően nézett reájuk most egy zsémbes háború fanatikus emberré változott volna? Alig egy szempillantás telt el igazán, már kint voltak a kapunál és javában indultak a Hó országában, Amirei agya kattogott, ahogy szokott.
~Egyiknap még minden rendben van, másik nap már emberek ölik egymást, még ha nincs is nyílt harc. Viszont a hó országi mészárlás már annak számít, és az elkövetőjét bitófára kell juttatni. De a mi feladatunk a vele való egyezkedés… ha megtesszük… akkor nagy eséllyel Koyukit kivégeztetik, hogy ne törhessen hatalomra.~ Séta közben Amirei a fejére teszi kezét, hogy bővebben átgondolhassa a dolgot, hogy látása ne zavarhassa meg gondolat menetét és, hogy képzelete úgy szárnyalhasson, mint senki másé. ~ A hó országa mindig is az otthonom volt. Ott nőttem fel, pótanyukám és pótapukám között. Mindig is imádtam a havat, azt a puha fehér hideg paplanos takarót, ami kint borította a tájat… Mégis az a fehér paplan egy nap vörös lett, ezzel elmosva a Hó országa büszkeségét. ~
Amirei kicsit szipog, majd megtörli szemét. Könnyei nem csurogtak, de úgy érezte, hogy a Hó ország iránti szeretete megsiratja.
~ El… El kell árulnom a hazámat.~
Mondja ki magában, bár mások nem hallják, mégis maga is megdöbben, hogy mit mondott.
~Édesanyám, mármint a pótanyukám azért fogadtatott be a föld országába, hogy jó emberek között tanuljak. Most mégis a Föld országa akar trónra ültetni egy rossz embert, hogy szövetségest nyerjen… De a föld országából már nem mehetek el. Nem fogadnának be sehol.~
*A lánynak muszáj gondolkodnia. Zento néha-néha elkezd persze szónokolni, de nem mond rá semmit, jobban törődik azzal, hogy ne sírjon, mert azzal máris lebukhat.*
~Talán az lenne a legjobb, ha keresnék egy Hó országait, és megkérdezhetném tőle, hogy vajon a Hó országa melyik hatalmat szeretné jobban. Egy semleges embert, talán a hó országa képviselőjét… bár nagy eséllyel az a fenevad direkt azért ültette oda, hogy hatalmát megszilárdítsa.~
Szomorúan tekint az égre, mintha már beesteledett volna.
Az idő csak repül, Amirei meg csak gondolkozik. Egyszer meg is álltak pihenni. Ott is szótlanul ücsörgött és nem szólt semmit. Mit is szólhatna? Ha elmondja nekik, amit gondol, ott helyben megköveznék és megölnék hazaárulásért. Végülis később rá is jött tervére.
~ Nem fogom támogatni a Föld országát. Elintézem, hogy az eredeti trónörökös kerüljön hatalomra, hogy a Föld országa veszíthessen. Aztán elmenekülök… csak… csak… Zento nem hiszem, hogy velem fog tartani és nagyon félek attól, hogy mit tesznek vele, ha én elmegyek, még megvádolják azzal, hogy segített nekem vagy a küldetés bukása miatt kivégzik… Annyira félek.~
Amirei-t ismét a sírógörcs kerülgeti, de még elég erős a lelke, még nem vérzett el ahhoz, hogy porba hulljon minden gátja. Viszont be kellett fejeznie a gondolkodást, mert pont már a hajóra szálltak fel amikor Zento egy nagyon otromba megjegyzést tett neki. Valójában nem statuált példát, és nem is szólt vissza. Felállt és kiment a hajó orrához, hogy lesse tájat. Elvégre hamarosan ÚJRA érezheti a hó országi szelet, a hideget, és újra láthatja az otthonát, melyet már több éve nem látott.
A hajó túra után természetesen megérkeztek a szállodához, ahol már tárt karokkal várták őket.
Yunaki Amirei Nyo
Yunaki Amirei Nyo
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 221

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Korotsuki Kazeno Szer. Márc. 27 2013, 21:34

// Hó országa - Olvadás? //

A torony teteje felé, a megfelelő irodába érve nem lepődött meg, de azért kicsit csalódott. Nem Pein-sama, de nemis Konan-sama fogadta, hanem egy egyszerű hivatalnok. Tudja, hogy a férfi hivatalnok, mert már látta párszor. A szobában még két, a ruhájukból ítélve shinobi áll. Rangjelzések alapján a fiú könnyedén megálapította, hogy egyikük Jounin, míg a másik - hozzá hasonlóan - genin. Most nem terül szét mosoly az arcán. Fapofával hallgatja a feladatot, ami szerződéskötésből és ipari kémkedésből áll. Lehet, hogy ezt nem maga a Kami adta ki neki, de Ő akkor is teljesíteni fogja, a faluért, Kami és Tenshi-samáért. Ahogy a feladatot végigdarálta a hivatalnok, Ő meghajolt és motyogott valamit arról, hogy bízhat benne. A másik két ninja, mint hamar kiderült, most a csapattársai. Egyértelmű ki a csapatkapitány. Kazeno megvárja, amíg a férfi kiadja a parancsot az indulásra és csak azután fordul meg.
- A nevem Korotsuki Kazeno - kezdem a bemutatkozást, a hivatalnok szobáján kivül, azért, hogy könnyebb feladata legyen a csoportvezetőknek - Genin, a szintem C. Hatalommal bírok a víz elem felett és az esernyőm nem csak praktikusságból van nálam. Képzett vagyok Tai és fegyveres harcban.
Unalmas, száraz jelentés. Szükséges, hogy a Jounin fel tudja mérni ki milyen képességekkel bírhat és kit mire tudna alkalmazni. Továbbá egy bemutatkozás nem árt, mert úgy nem Kapitánynak, vagy Csapattag kettőnek kell nevezni a társakat. Arcán újra végighúzódik a megszokott mosoly. Ha a társak is bemutatkoznak, akkor azzal előrébb lehetne jutni. Valamint ez azért is fontos, mert ha a Jounin elhullik, akkor egyből kiemelkedik a rangidős és veszélyes helyzetben - márpedig ha a csapat vezetője meghal, az veszélyes helyzetre ad gyanut, vagy hatvan év gyors eltelésére - harci formációt tudnak felvenni.
A léptek hangosan kopognak a torony padlóján. További hivatalnokok és néhány shinobi sétál/rohan ide, vagy éppen oda. Kazeno észrevesz egy érdekes, lila hajú genint. Érdekes hajviselete mellett erőteljesen inteligencia hiányára mutató arca is figyelemfelkeltő. Mert vannak bizonyos emberek, akik arcáról leolvasható elmei állapotuk.
Kiérnek a toronyból. Kazeno kinyitja esernyőjét, melyben tökéletesen el van rejtve, ami rejtésre való. Sűrű zivatar nehezíti az utat. Kazeno néha, egyszerűbb kérdéseket tesz fel, mint például: Mikor tettétek le a genin vizsgát, hány évesek vagytok. Ezekre nem nagyon figyel. Egyszerűen nem érdeklik, csupán tapasztalatból tudja, hogy ezeken át kell esni, valamint a hanghordozásukból a hangulatukat is le lehet olvasni. Ezek után már komolyabb kérdést tesz fel: Mi az útirányunk?
A jounin megáll. Emiatt a többiek is. Kisebb vita alakul ki, hogy pontosan merre is menjenek. Keletre, délre, vagy a Tűz országán át? A keleti írány kockázatos, mert arra több ellenséges országon is átvezet az út. A Tűz országi út pedig érthető okokból veszélyes. Délre menve nagy az időveszteség és minimális kockázat az út feléig ott is van, onnanstól pedig folyamatosan növekszik, mert amerre menni kellene háború dúl a tengeren. Más út pedig túl hosszú lenne.
Végül, nagy kockázatot vállalva, magukat vándor szamurájoknak álcázva a Tűz országán való áthaladást választották. Kockázatos és hosszú út, de szerencséjükre nem fedezték fel őket, sőt nagyon emberekkel sem találkoztak.
A Gőz országának kikötővárosában a Jounin szerzett egy kisebb tengerjáróhajót. A kapitány folyamatos remegéséből ítélve, nem valószínű, hogy fizetett érte, sokkal inkább valami más, kevésbé humánus módszert alkalmazhatott. A hajóút felénél kisebb tengeri üsszetűzés mellett haladtak el, szerencsésen megúszva a csetepatét.
Hosszabb idő telt el, Kazeno midnvégig boldogan töltötte napjait, mert annyi vízet, amennyi most van körülötte nem látni minden nap.
A hajóút után előre lett küldve a két genin. Amikor a jounin megjelent valami olyasmit motyogott, hogy csak biztosította a hajókapitányát, hogy ne nagyon menjen el. Egy éjszakát a kikötőben töltöttek, de másnap már Yukigakuréban voltak. Mostmár álcájukat levetve. Egy szálloda, név szerint az Aisu előtt álltak meg, s a terv szerint itt fognak megszállni.
Korotsuki Kazeno
Korotsuki Kazeno
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 336
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 236 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Amegakure no satou: Pein-samát gyászolva...


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 300

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Akira Csüt. Márc. 28 2013, 21:38

Megkaptam a belépési engedélyt a falu vezetőjének eddig ritkán hallott mély hangján, így hát beléptem. A Raikage mellett két másik alak egy nő és egy férfi is volt. Nem lehettem biztos benne, de a nő lehetett talán a vezetőnk, hiszen rajta volt a fejpánt, míg a férfi inkább egy aktakukac lehet. Elég furcsa lehetett, hogy egy madár és egy farkas társaságában lépek be, de nem igazán szoktam hosszabb küldetésre az állataim nélkül menni, ahogy most sem terveztem, de ha muszáj itt hagynom az egyiket talán Izanagi maradna. Hamarosan egy 12-13 év körüli lány is belépett az ajtón, amin én nem sokkal korábban. Mind a ketten meghajoltunk mind a vezetőnk, mind a csapat idősebb tagjai felé, majd a nagy vezetőnk el is mondta a feladatunkat, ami egyből meg is világosította a mappás ember jelenlétét, vagyis hogy ő lesz az, aki a falu érdekeit képviselni fogja a Hó országába, ahova menni fogunk ~Mi történt a hó országában?~ Próbálom összeszedni az emlékeimet, de nem igazán megy, hiszen nem hallottam a dologról az említett helyszínen, sőt igazából mostanáig arról se tudtam, hogy van ilyen ország. Raikage gyorsan összefoglalta a dolgokat, majd a feladatunkat is vázolta, vagyis annak a második részét. Megtudtuk, hogy a dolgunk az lesz, hogy a technikailag fejlett hó országát rá kell vennünk, hogy továbbra is a szövetség tagja maradjon, emellett meg kell akadályoznunk, hogy konoha fejjel fusson a falnak vagy ha ez nem megy, akkor legalább a falnak ne essen baja, ami ebben az esetben Hó országát jelképezi, esetleg egy hatalmi restauráció végrehajtása is. Nekem nem igazán volt kérdésem, hiszen mindent megtudtam ami a küldetésre kellett, így meghajoltam, majd ha már senkinek nincs kérdése és mindenki tisztában van mindennel el is indulok a kijárat felé. Társamnak sem volt kérdése bár látszott rajta, hogy kételkedik mindabba, amit hall és abban is, hogy képes lesz-e teljesíteni egy ekkora feladatot, amit a nyakába sóztak. Mindenki megtudta amit akart tehát kimentünk. A társakkal a kapuhoz indultunk. Szerencsére minden nálam volt, így a valószínűsíthetően gennin rangú lányhoz lépek és bemutatkozom.
- Szia, a nevem Akira, a társaim Moon és Izanagi. - Mutatok a farkasra, majd a madárra.- Kit tisztelhetek a hölgyben? -Kezdem meg az ismerkedést a hölggyel, akiről semmit nem tudok.
- Mi Mi? - nézett fel rám- Ja...Aoi... - mosolygott, pont úgy, ahogyan egy álmos kismacska néz a váratlan és zavaró vendégre. Mivel előtte, csendben volt, sőt láthatólag valamin nagyon járt az esze, így a reakciója teljesen érthető volt.- ... örvendek a találkozásnak Akira-san. - nézett a mellettem lévő két állatra- Moon-san... Inazagi-san. - adta meg ugyanazt a tiszteletet az állataimnak is, mint nekem. ami valljuk be elég szokatlan volt, bár én már megszoktam, hogy nekem olyanok, mintha csak két ember lenne mellettem.
A kapunál még egy gyors ellenőrzés után el is indultunk. Először a kikötőbe vezetett az utunk. Mivel diplomáciai úton voltunk a falu szolgáltatott nekünk hajót, vagyis remélem.
Az út jó néhány napig tartott és közben egy vihar is volt. Mivel mi nem azért lettünk kirendelve, hogy a hajót és a legénységét védjük, így a hajófenéket töltöttük azt az időt. Eddig a társam nem igazán volt beszédes, így megpróbáltam megtőrni a jeget, hiszen ha nem kommunikálunk, akkor nem lehetünk sikeresek sem a küldetés alatt. Mivel sosem volt gondom a lányok beszédével és amúgy is volt egy aranyos feleségem, na meg a lány vagy 4-5 évvel is fiatalabb lehetett nálam, így nem kellett félnem.
- Szia!! Hogy vagy? - Megyek oda hozzá. - Izgulsz a küldetés miatt?
- Nem igazán...- üldögélt tovább egy hordón, ahogyan felnézett rám- ... Raikage-sama megbízott bennem és hitt a képességeimben, ennek köszönhetően lehetek csak itt. - nyugodt volt és magabiztos, ami annyira volt jó jel, mint veszélye. - És én nem akarok csalódást okozni neki. Mindent megteszek a sikerért...- pattant fel a hordóról és kínyújtoztatta a kezeit- ... és te Akira-san? - nézett a férfira- Gondolom te is hasonlóan érzel...
- Igazából még nincs sok kötődésem a faluhoz és úgy vagyok vele, hogy feladat, megbíztak vele a legjobb tudásom szerint végrehajtom nem magyarázkodom, ha nem kell. Amúgy nyugodtan hívj csak Akiranak, hiszen társak vagyunk. - Nem tudtam mennyire szereti vagy nem szereti, ha kislányként bánnak vele, de most, hogy nekem is volt egy nevelt lányom, igaz 17 éves létemre, 12 éves kölyök szakadt a nyakamba, így nem tudtam nem kislányként rátekinteni. - És nem kell félni, nem hagyom, hogy bántódásod essen a feladat végrehajtása alatt.
Még sokáig beszélgettünk, mindketten elmondtuk a gyengeségeinket, erősségeinket és a képességeinket.
Valahogy sikerült megérkeznünk a Hó országának határvidékére, ahol az Aisu szállodába vezényeltek minket, így hát oda mentünk. A hely csodálatos volt, nem igazán emlékszem, hogy hasonló helyen jártam volna, bár ami azt illeti havat sem igen láttam, hiszen gyermekkoromat egy trópusi szigeten töltöttem. Erre a gondolatra átjárt a nosztalgia, de gyorsan rá kellett jönnöm, hogy most nem ennek van itt az ideje, így megráztam magam és inkább a helyett csodáltam. A gyönyörű épület csak úgy sugározta magából a szépséget és az eleganciát. Minden a helyi nevezetességekről és az éghajlatról árulkodott, szinte szóhoz sem jutottam, olyan szép volt a szálló, ahova küldtek.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Aburame Chou Szomb. Márc. 30 2013, 00:31

Beléptemkor a Hokage int egyet jelezve hogy várjak egy kicsit. Úgy tűnik, kapok magam mellé egy csapatot, nem… inkább pont, hogy csatlakozom egyhez. A fal mellett vártam, mikor megérkezik végre a csapat több tagja. Egy jounin és egy genin, oh, és Hó ország béli shinobi. Valószínűleg egy követ lehet, bár hogy egy ninját küldjenek ilyen ügyben ez elég meglepő. Vagy ennyire rosszul állna a szénájuk, vagy tudom is én… Sajnos a diplomácia, vagy épp a más országokban való történések nem túlzottan érdekelnek, így fogalmam sincs, hogy mi is folyik a városon kívül. Koyuki hime, Yukibi Mara, hatalmi átrendeződés… mind olyan dolog, amiről most hallok először… hát igen meg van a hátránya annak, ha az ember a gyászt helyezi előtérbe és halott kedvesén és annak megbosszulásán kívül nem érdekel semmi. És bár még mindig áhítozom, a bosszúra azt hiszem itt az ideje, hogy a körülöttem lévő világra is figyeljek. Az első lépéseket persze már megtettem. Küldetésekre járok, bár csak kicsikre és a várostól nem messze, ám most itt egy nagyobb küldetés melyet maximális teljesítménnyel akarok elvégezni, így ahogy a Hokage asszonyság mondta: Kudarcot nem fogadok el!
Az eligazítás véget ér, így a csapatunk útnak indul. A főkapu felé távoztunk, mint mindig. A kapuőrök most is intettek nekünk, ahogy mindig teszik, ám most valaki más is volt velük. Sakurai-sensei.
- Sensei *meghajol* Jött elköszönni? – kérdem, miközben felegyenesedek.
- Nos, valami olyasmi… vagyis igen. – villantja meg a férfi a fogsorát miközben jobb karja minduntalan a tarkóját simogatja.
- Értem, és köszönöm. Épségben visszatérek, emiatt nem kell aggódnia. – nyugtatom meg a férfit. Érthető, hogy félt, tekintve a nem is olyan rég történteket.
- Ez a beszéd! El is várom, hogy visszatérj, különben még azt hinném, hogy rossza tanár vagyok. – vigyorog továbbra is a férfi, de már nem tudom továbbra is figyelni, indulnom kell. Még egyszer meghajolok, majd sarkon fordulva indulok társaim után.
- Hé! Pillangó kisasszony! Kapd el! – fordulok hátra, mikor is az arcomon landol egy fehér kapucnis köpeny. - Még szükséged lehet rá…
És milyen igaza is volt. Utunk első részét gyalog szerrel tesszük meg. Hosszú út előtt állunk ezért nem futunk vagy ugrándozunk a fák ágain, inkább lassan gyalogtempóban haladunk, hogy tovább bírjuk. Később egy falut elérve egy kocsis hoz kéredzkedtünk el, aki maga is a kikötőkhöz indul, így egy kis segítségért cserébe úgy dönt, hogy elvisz minket.
- Aburame Chou vagyok, remélem, jól kijövünk egymással. – mutatkozom be végül a társaságnak, hogy végre megtörjem a csendet, amivel ugye nincs bajom, de azért az újonnan összeállt csapat első dolga az lenne, hogy megismerkednek egymással, és jól kijöjjünk annak érdekében, hogy jól tudjunk, majd összedolgozni a küldetésen és ezzel növelhessük a siker esélyét.
A kikötőbe érve aztán hajót bérlünk, és azzal tesszük meg a további utunkat. A kikötőben szerencsére megnyugtattak, hogy vihar nem várható, de azért napozásra alkalmas időt se nagyon várjunk, bár ez egyértelmű, ha az ember a Hó országába indul. Az út, mint a szekéren való utazásnál most sem valami eseménydús. Egészen a partokig a hajó szélén állok, meg és csak kémlelem a végeláthatatlan vizet, a horizontot, mely felé a nap lassan ereszkedni kezd.
Köszönhetően a sensei-től kapott köpenynek és az alatta megbúvó yukatának, nem fázom annyira, mikor megtesszük első lépteink a hófödtetájon. A következő úti célunk, egy fogadó melyet bő másfél órával később érünk el, és a lábnyomokból ítélve nem is mi egyedül. Na persze ezen nincs mit meglepődnöm a fogadó mikéntjével ellentétben. Hallottam egy s mást erről az országról. Főként technológiai fejletsége miatt akarnak velük oly sokan szövetséget kötni, ezért is olyan meglepő számomra a nem éppen ezt tükröző szálláshelyünk…

Aburame Chou
Aburame Chou
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sugomi Aoi Szomb. Márc. 30 2013, 13:46

Aoi érkezett utoljára, bár ez őt nem igazán zavarta. Ugyan Issei szavai még élénken éltek a gondolataiban, arra egyáltalán nem emlékezett, hogy a jounin időt is szabott volna ahhoz, hogy mikor kell megjelennie a Kage előtt. Egyedül azzal volt tisztában, hogy minél előbb és melynek eleget is próbált tenni. Így pedig egyáltalán nem rajta múlott, hogy elkésett ismét.
- Raikage-sama...- hajolt meg a nem annyira idős, de annál tapasztaltabb és erősebb férfi előtt, miközben a tekintette máris a szobában tartozkodó személyeket vizslata.
Egy magas, vékony, Kumogakure kunoichi állt előtte és éppen őt nézte. Azonban akármennyire is próbálta valahova helyezni a nőt, mégsem volt rá képes. Most látta őt először, ahogyan a mellette álló, fekete kimonót viselő férfit is. Bár belőle nem nézte ki Aoi, hogy shinobi lenne. Nem csak a ruhája, vagy a megjelenése, de még a kisugárzása is teljesen eltért attól, amit a kunoichi szemeibe nézve érzett. És mellesleg a hona alatt szorongatott papírok is mélyen hirdették, hogy ő bizony nem lehet más, mind a nagykövet. A férfi, aki Kumogakure érdekeit szem előtt tartva hoz majd olyan döntéseket, melyek az egész falú sorsát elfogják dönteni,. De volt még valaki, egy idősebb fiú, kivel majd később foglalkozunk. Hiszen amint az ajtót becsukta maga mögött a Kumogakure-i kunoichi, a Raikage felsóhajtott és belekezdett a kis csapat eligazításába.
- Valószínűleg mindannyian hallottatok már bizonyos mértékig... - nézett Aoi-ra a férfi, de ő meg sem rezzent- … a Hó Országában lezajlott változásokról. A megromlott kapcsolatok … - a Raikage végül elég hosszú, de annál jobban érthető magyarázatba kezdett és a kunoichi minél több információ birtokába került, annál jobban kezdte élvezni a helyzetet. De lassan, egy furcsa érzés kezdett eluralkodni rajta. A nevek, a helyek, az indokok, sőt a küldetés apró kis feladati valahogy egyszerre zúdultak a fiatal kunoichi hátára, mintha csak mindenki azt várta volna el, hogy mindezt egyedül keljen végrehajtania. - Márpedig, ha Konoha megpróbálkozik valamivel, még csak információszerzés szintjén is, félő, hogy felbosszantja az új vezetőt, amelynek végleges szakítás lehet a vége. Legyetek a közös diplomáciai küldetés féke, és előzzetek meg minden felesleges akciót, amennyire csak lehet. - fejezte be a helyzet leírását, sőt adat parancsba a feladatukat.
A teremre néma csend ült, miközben mindenki megemésztette a halottakat. És Aoi számára teljese megszűnt a külvilág. Mélyen a gondolataiba merült, látta maga előtt a világot, látta, sőt tudta mit kell tennie, de nem fogta fel a történéséket. ~ Értem... a Hó országának új uralkodója ezek szerint nem osztja az előde véleményét és terveit. Az országok közötti erőegyensúly könnyedén felborulhat, ha egy ilyan fejlett ország, mind azt Raikage-sama állítja, átpártol az ellenséghez. ~ lassan mindenki elindult kifelé, Aoi pedig követte őket. Csendben, nesztelenül, sőt szürkén. ~ És nekünk nem csupán meg kell akadályoznunk, hogy se az ellenség kezére ne kerüljön az ország, hanem hogy Konoha érzelmei nehogy befolyásolják az eseményeket... apám... micsoda hálátlan egy szerep ez...~ lassan kiértek az utcákra és egy gyors eszmecsere után, gyorsan kiderült hogy mindenki felkészült előre az utazásra. Bár ez a két genin esetében a nagy pakknak hála egyértelmű volt, de a diplomata is készen állt. Így a csapat pedig útnak is indulhatott. És az kész csoda, hogy Aoi mindent megértett ebből, miközben teljesen mással foglalkozott. ~ … de a fő veszélyt az ellenség jelenti. Számukra mindent megér ez a szerződés, így nem lepődnek meg, ha a legegyszerűbb utat választanák. A vetélytársak likvidálását. ~ keze ökölbe szorult, de nem az ijedelem miatt. Már korábban eldöntötte, hogy mindenre hajlandó ezért a falúért, ezért a rejtekért, melyet már az otthonának nevezett. Így pedig nem volt más hátra, minthogy ha kell a tettek mezejére lépnie.
- Szia, a nevem Akira, a társaim Moon és Izanagi. - mutatkozott be a furcsa genin fiú. Egy nála kicsit magasabb de ugyanakkor sokkal idősebb fiú, akire mikor ránézett egyből tudta, vagyis legalább sejtette, hogy könnyen kifog jönni. Maga sem értette miért ez volt az első gondolata vele szemben, hiszen már első ránézésre jól látta, hogy fittyet hány mindarra az alap erkölcsökre, melyekre ő felnéz. Mégis a szeme árnyalata elsőre meggyőzte arról, hogy ebben a fiúban meghízhat. De ő már csak ilyen volt, nem érdekelték a szavak, a kinézett vagy a viselkedés, egyszerűen a belső hangjára hallgatott, mely addig még sohasem hagyta őt cserben. - Kit tisztelhetek a hölgyben? -hangja lágy volt, miközben Aoi, nem csupán őt, hanem a két társára is vetett egy pillantást. Állatok, szóval így biztosra vette, hogy ez a fiú egy állathasználó shinobi. Sőt a két társáról egyből levonta a következtetést, hogy bizony nagy segítségre találtak vele szemben. Egy farkas, melynek szaglása a legjobbak közé az állatok között, így pedig nem érheti őket nagy meglepetés. Na meg egy madár, mely a tájékozódás mellett a felderítésben hihetetlenül hasznos tud majd lenni. ~Igen, ez a fiú hihetetlenül hasznos tus majd lenni... nem mind én...~
- Mi Mi? -tette fel a legjobb kérdést azonnal, hiszen látta milyen a fiú, hallotta a hangját, de egyből felébreszteni mégsem tudta a belső világából.- Ja...Aoi... - mosolyodott el, te a tekintette mégis kicsit borús volt. Mert először tételezte fel, hogy ő lesz az a láncszem a csapatban, aki hátráltatni fogja a csapatott. - ... örvendek a találkozásnak Akira-san. - hajolt meg a fiú előtt- Moon-san... Inazagi-san. - és az állatok előtt is. Hiszen ezek nem aranyos kis ölebeke, vagy éppen dalos pacsirták voltak. Ó nem! Shinobi állatok, melyek a gazdáiknak olyanok mind más shinobik, társak, családtagok. És emiatt, ugyanolyan tiszteletnek örvendenek, mind akárki más Kumogakure-ban.
De Aoi elcsendült és nem akart tovább beszélni, mert mindenek előtt most saját magában is rendet kellett találnia. Sőt, megtalálni azt a magabiztosságot és kiirtani a kétségek utolsó gyomját is. Mert ahova tartottak, teljes odafigyelésre volt szüksége mindenkinek, senki sem hibázhatott és senki sem hátráltathatta a másikat. Igen, ez egy igazi vérre menő shinobi küldetés lesz, nem olyan, mikor banditák ellen kell helyt állni, hanem igazi, vérszomjas nindzsák ellen, akiknek ugyanolyan álmaik, céljaik és ugyanolyan elszántságuk van, mind akivel szemben állnak. És akik veszítenek nem csupán minden elveszítenek, hanem az életükkel fizetnek.


***

Az útjuk pora épphogy megjelent fekete cipőjén, máris a tenger hűsítő habjai mosták tisztára. A közelinek egyáltalán nem mondható kikötőben, a rájuk váró hajó pedig a tenger habjain ringatózva szelte keresztül a két kontinens elválasztó tengert. A tengert, melyen Kumogakure és Kirigakure mindig is háborúzott és mely már generációk óta tartó gyűlölködéshez vezetett. A rejtett köd falú, a víz országában, aki az egész vízi kereskedelme képes volt rátenni a kezét, kivéve egyre, mely felett a nagy ellensége Kumogakure tartott a kezében. És most ezen az ellenséges és háború dúlt vizeken vezetett át a kis csapat útja. De Aoi hiába gondolt bele mindebbe, nem is érdekelte igazán. Hiszen a múlt nem határozza meg az ember jövőjét, abból csak tanulni lehet. Ezt vallotta Aoi és ehhez is tartotta magát.
De a harmadik napon olyan vihar támadt, melyre csak egy pillanatra is, de jelként tekintett. A jövő viharos szelleire, vagy a múlt figyelmeztetésére. Ebben az egyben ugyan nem volt biztos, de semmi kétsége nem volt afelől. Hogy ez rossz ómen és nem csupán a viharnak volt köszönhető ez a negatív érzése. Hanem a belső harcának az elszántságával és a női megérzésének. És mikor a hajó gyomrában egy hordó majdnem eltörte a lábát az ide-oda dobálózó hajó miatt, úgy döntött biztonságosabb lesz neki a hordón, mind bárhol máshol. Pedig a konyha, ahova tartott olyan közel volt már. De az a sok kés, forró étel, hát igen, azt tartotta abban a pillanatban a legveszélyesebb helynek a hajón. Na jó, talán a fedélzetet, de ebben szintén nem tudott dűlőre jutni. És ennyi kétség között, egyvalaki volt csupán akivel megoszthatta volna a gondolatait. De éppen őt nem ismerte annyira, hogy ilyennel zaklasson. Vagyis akkor még ezt gondolta.
- Szia!! Hogy vagy? - hallotta meg az egyetlen személy hangját, aki korban és rangban a legközelebb állt hozzá. - Izgulsz a küldetés miatt? - kérdezte meg a férfi, miközben Aoi semmit nem tett, hanem csak az ujjaival a hordó oldalát ütögette, ütemesen, egy régen halott szám kottáját lejátszva.
- Nem igazán...-felnézett a férfira, és azon gondolkozott, hogy mi ok miatt járt erre. Vajon csak beszélgetni akart, jobban megismerni a kunoichit, vagy csupán ő is a konyhába tartott épp. Hát a vihar miatt az ember megéhezik, vagy csak erőt vesz rajta, hogy mielőtt elsüllyedne a hajó, még egy jót ehessen.- ... Raikage-sama megbízott bennem és hitt a képességeimben, ennek köszönhetően lehetek csak itt. -és már nyugodt volt. Ő igen, hiszen ahogyan ezen szavakat kimondta rájött, hogy mit veszitett el. A hitét, hogy valaki számít rá. De már nem érezte azt, hogy kolonc lenen mindenki nyakán. Hiszen maga a Kage választotta őt ki erre a küldetésre. - És én nem akarok csalódást okozni neki. Mindent megteszek a sikerért...- pattant fel a hordóról és kinyújtóztatta a kezeit, melyek a fásultság miatt teljesen elgémberedtek és ez fájdalmas görcsölében nyilvánult meg éppen egy pillanattal korábban.- ... és te Akira-san? - nézett a férfira- Gondolom te is hasonlóan érzel...
- Igazából még nincs sok kötődésem a faluhoz és úgy vagyok vele, hogy feladat, megbíztak vele a legjobb tudásom szerint végrehajtom nem magyarázkodom, ha nem kell. Amúgy nyugodtan hívj csak Akiranak, hiszen társak vagyunk. -hát igen, ez a közvetlenség annyira Kumogakure-i szokás volt, mind maga az téves hitt, hogy mindenkinek villám eleme van a falúban. De mégis ez miatt szeretete a falút Aoi is. Mert hitte, hogy ez miatt az ott élő emberek sokkal jobban megértik egymást és emiatt nem csupán társként, hanem egy nagy családként gondolnak egymásra. - És nem kell félni, nem hagyom, hogy bántódásod essen a feladat végrehajtása alatt.
- Rendben... Akira... - és ezen név kicsit furcsán zengett a lány szájából. Láthatóan még őt is zavarta, hogy minden tiszteletet övező utótagot el kellet hagynia és úgy beszélni a férfival, mind egy rokonnal. - ... és ... - vakarta meg az arcát kislányos zavarában- ... ha már úgyis egy csapatba kerültünk, örülnél neki, ha jobban megtudnánk ismerni egymást. Hiszen ez mindkettőnk számára hasznos, sőt életmentő lehet...- de ahogyan egyre csak beszélt, úgy vedlette le ezt a zavart és vált olyanná amilyen mindig is volt.
Hosszan és mindent behatároltan tisztáztak. Hiszen a küldetés sikere múlót rajta. Képben kellet lenniük a másik képességeit illetően, sőt fontos volt még az is, hogy ismerjék és megbízzanak egymásban. Az este pedig hamar érkezett.


***

Másnap délben kötött ki csak a hajó és Aoi maga is meglepődött, hogy mennyire simán és akadályok nélkül jutottak el Yugikageru no Sato. Bár ehhez sokkal több érdeme volt a jounin mesternek, aki vezette őket. Egyedül a a hóban lévő rengeteg lányom és keréknyom adott egy kis bizonytalanságot a kunoichi számára. De végül is természetes volt egy országúton nem? És ahogyan az út végére értek, a kunoichi ámulva tekintett a céljukra.
- Aisu hotel? - nézte hatalmas és hólepte tetejű szálódát. És ahogyan ezzel elérték a céljukat, a küldetésük lényegében csak abban a pillanatban kezdődött el.
Sugomi Aoi
Sugomi Aoi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sai Hétf. Ápr. 01 2013, 02:54


//Jó, tovább már nem várok az utolsó delikvensre, majd pótolja a dolgait Smile Ezentúl igyekszem szorosabban tartani a határidőt, viszont türelmetek is kérem, mert április 20-ig még egy utolsó tudományos munkát le kell adnom az egyetemen, hogy végleg búcsút mondhassak alma materemnek, így addig előferdülhetnek sajnálatos csúszások ˇˇ' //

Saki, mint a fogadóbizottság egyik jelentéktelennek tűnő, épp ezért Mara számára fontos tagja, amint megérkezett, máris belekeveredhetett az előkészületek forgatagába. Mert bár elbújt a sarokba, amint felfedezték, máris ellátták feladatokkal. Ezt a részét akár élvezhette is a kislány, díszíteni kellett, szobákat előkészíteni, aztán részt vett egy eligazításon is, hogy a hivatalos fogadás hogyan és miként fog zajlani, mindenki megkapta a maga feladatát, még ha az esetleg csak annyi volt, hogy állja végig az egészet.
Saki már annyiban ismerkedhet távolról az érkező küldöttségekkel, hogy vagy távolról láthatja, ahogy a magasabb rangú tanácsnokok és fontos pozíciót betöltő urak és hölgyek fogadják őket, szállásukul szolgáló szobáikba kísérve őket, vagy maga is kísér egy-egy ilyen fontos embert, mint díszkíséret.
Hamarosan minden érdekelt ország követsége megérkezett, illet is, hiszen a hivatalos fogadásra este hatkor kerül sor.

A megérkezett vendégeknek nem lehetett okuk a panaszra, a vendéglátás kifogástalan volt, és minden országot hasonló fogadtatásban és figyelemben részesítettek. Tájékoztatták is őket a hivatalos programokról, majd hagyták őket lepihenni, illetve ha bármilyen kívánságuk volt, legyen az étel, ital, vagy egyéb, igyekeztek a vendéglátóhoz méltóan biztosítani.

Pihenésre azonban nem maradt idő, csak némi előkészületre, mielőtt egy kis svédasztalos fogadással egybekötve megkezdődött a hivatalos vendégfogadás. A vendégek haraphattak egy keveset, mielőtt bejelentették az ország új vezetőjét, Yukibi Mara kisasszonyt. Minden ország minden küldöttsége meggyőződhetett róla, milyen határozott és erős kisugárzású nő. Olyasvalaki, akivel nem érdemes ujjat húzni - a korábbi vezetőnél még kevésbé -, s ráadásul kifejezetten intelligensnek, és még inkább ravasznak tetszett.

Aisu Szálloda Tumblr_md87j3NA0n1qktytpo1_r4_1280

Az általános zaj elhalt, s a teremre csend telepedett, miközben Mara, a fiatal vezető a lépcsőn megállt, a vendégsereg köré magasodva fenségesen.
- Kedves vendégeim, ninja nemzetek! Az elkövetkezendő napok békés tárgyalásainak reményében üdvözlöm Önöket ma este szerény falunkban. Helyezzék magukat a legnagyobb kényelembe, és bármi kívánságuk lenne, forduljanak bizalommal Sakihoz - húzza maga elé az emlegetett lányt, rivaldafénybe állítva őt is. Majd továbblépve, a megszeppent lányt elengedve lép le az utolsó lépcsőfokon is, leemelve egy elegáns kristálypoharat, megtöltve a legnemesebb habzó borral az asztalról, majd megemeli, ezzel kényszerítve mindenkit, hogy hasonlóképp cselekedjen, majd rövid köszöntőt mondva fejezi be "bemutatkozását". - A gyümölcsözőbb jövőre!

A hivatalos parti után szabad a járás a szállodában, bár arra ügyelnek a helyi shinobik és a szálloda alkalmazottai, hogy az egyes nemzetek képviselői között ne alakulhasson ki esetleges konfliktus.

//határidő:április 8. csak mert con előtt úgysem leszek már beszámítható ˇˇ'//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Nakahara Saki Csüt. Ápr. 04 2013, 22:36

//Hó országa - Olvadás?//

Saki ugyan igyekezett távol maradni a sürgölődéstől, de akkor is megtalálták őt a szervezők. Habár az előkészületek még csak most folytak, a genin már látta, végül hogyan is fog festeni az épület belülről, amint elkészülnek mindennel. Egyszer csak egy kedves, középkorú nő lépett oda hozzá és megkérdte, hogy segítsen feltenni néhány díszt a falakra. A kunoichi örömmel vette el a kellékeket, majd nekilátott a rá bízott feladat elvégzésére. Beszélnie nem nagyon kellett, csak a gondolataiba merülve kidíszíteni az épület belsejét. Igyekezett nem túl kihívóra megalkotni a dekorációt.
*Um... eddig egész jól halad minden. Remélem, hogy... simán mennek majd tárgyalások... aggódom.* Amint ezen járt az esze, valaki megérintette a vállát. Ugrott egyet, hiszen elég váratlanul érte a cselekedet. Egy pillanatra megfordult a fejében, hogy előkap egy shuriken-t, ám ekkor észrevette, csak a fogadóbizottság egyik tagja volt az.
*Meg kéne nyugodnom.* Gondolta magában a kunoichi, majd egy picit lehajtotta a fejét.
- Su-sumima...sen - motyogta az előtte álló férfinek.
- Csak szólni jöttem, hogy jelenjen meg a hivatalos eligazításon - amint ezt közölte, máris sarkon fordult és távozott. Saki azonnal a terembe sietett, ahol a gyűlést tartották. Nem igazán szerette a részvételt a hivatalos beszédeken, mindig olyan merevnek gondolta az egészet. Miután minden szükséges információval ellátták, volt egy kis ideje elgondolkodni a hallottakon. Már nem volt titok, hogy mely országokból jönnek követek a tárgyalásra. Nem igazán tudott mit kezdeni ezzel a tudással, hiszen alaposan megváltozott az országok hozzáállása Yukigakure-hez. Ahogy érkeztek meg a követek, úgy vált egyre világosabbá a számára, hogy ez nem lesz egyszerű tárgyalás. Magasabb rangú hivatalnokokat látott belépni az épületben, aztán újabb és újabb ninják, valamint kísérők jelentek meg.
*Ha ez így megy tovább... lehet... lehet nem tudom megcsinálni.* A nyomás megint túl nagy volt rajta, úgy érezte, ennyi mindennel nem boldogul el. Szíve hevesebben kezdett verni, szaporábban vette a levegőt, bőre pedig még a szokásosnál is halványabbnak tűnt. Ezen nem javított semmit az, hogy megjelent a falu vezetője Yukibi Mara és megkezdte a beszédét. Elmondták neki az eligazításon, hogy maradjon közel a vezetőhöz, ám azt nem részletezték, hogy miért. Saki csak akkor döbbent rá, mire is volt jó ez a parancs, amikor Mara egy határozott mozdulattal maga mellé vonta. Alig néhány pillanat alatt a figyelem középpontjában találta magát, ami nem tett jót a már amúgy is gyenge idegeinek. Tekintetét a földre szegezte, hogy ne kelljen látnia a sok embert, aki mind rá figyelt. Tudta, hogy fontos dolga van, ami nem csak a vendégek pesztrálásában merült ki, hanem egy sokkal fontosabb dologban. Még nem tudta, hogyan kezdjen hozzá a beszélgetésekhez, vagy egyáltalán az információszerzéshez.
*Na jó... nem állhatok itt örökké... tennem kéne... valamit.* Megindult a lépcső alja felé, hogy nekikezdjen a feladatnak, ám ekkor megakadt a szeme egy lányon. Először nem volt benne biztos, hogy felé tart, de amikor elvett egy sütit és lépteit megszaporázta, a genin azonnal kapcsolt.
*Úgy tűnik... végül... nem nekem kell kezdeményeznem... ennek örülök.* Alig ért a gondolata végére, a Kumogakure szimbólumával ellátott fejpántot viselő kunochi máris előtte termett.
- Szia! - nézett a kunoichire, angyali de ugyanakkor nem megjátszott arccal. - Saki-san igaz?
- Ha-hai! - válaszolta kissé bátortalanul, de közben meghajolt egy kicsit, ahogy azt szokás, főleg hivatalos rendezvényen. A közvetlen hangnem miatt nem félt annyira a másik shinobi-tól, azonban a kellő távolságot igyekezett megtartani.
- Biztos nem lehetett könnyű neked... - nézett fel egy pillanatra a lány lépcsősorra - ... ott állni a falud vezetője mellett, szembenézni szinte az összes ország képviseletével. - mosolygott rá, hangja pedig lágy és kedves halvány - Pont annyira vagy szerencsés mint ... - arca egy pillanatra megakadt rajta és a szava elakadt. - Fal fehér vagy... egyél egy kicsit..- emelte meg a kezében szorongatott sütit. - ... és addig ha nincs ellenvetésed, beszélgethetnénk egy kicsit...
Saki szintén vett magának egy tányért és villát, amire elhelyezett egy csokis süteményt.
- Um... benned... kit tisztelhetek? - tudakolta a Kumogakure-i ninja nevét. Ha már beszélgetésbe elegyednek, szerette volna megtudni partnere nevét. - Va-valóban... ijesztő volt... nem szeretem a tömeget. A felhajtást... azt pedig... még kevésbé - motyogta kissé halkan a sötétkék hajú ninja. Közben levágott egy kis szeletet a sütiből, majd gyorsan megette. Mindig is szerette a csokis dolgokat, ez az édesség pedig különösen finomra sikerült. Apró mosollyal igyekezte megnyugtatni a vele szembe álló lányt.
*Most kéne... valamit megtudnom... de nem megy.* Közben újból nyugtalanság fogta el, hiszen éppen kémkedni készült. Korábban azzal áltatta magát, hogy a falu érdekében cselekszik, ám lelkiismerete hangosan üvöltött a fejében. Tisztában volt vele, hogy erkölcsileg rossz, amit tenni akar. Két tűz közé került, ami folyamatosan őrölte fel az erejét. Talán éppen emiatt nézett ki olyan rosszul.
- Nos... ha nem haragszol érte... feltennék egy kérdést - a tányért és a villát is görcsösen szorította, a sütihez, amiből csak egy kicsi hiányzott, pedig nem mert nyúlni. - Mit gondol... a falud... az enyémről? - nagy nehezen kinyögte a kérdését. Igazából kicsit megkönnyebbült, amikor végre kijött belőle. - És... ez a tárgyalás... fontos?
Amíg megkapta a választ, ismét nekilátott a csokis finomságnak. Ezúttal nagyobb darabokat vágott belőle, hogy gyorsabban elfogyassza. Nem sokkal később, egy segítő lépett oda Saki mellé, majd egy apró köhintéssel jelezte, hogy beszélni kíván vele. A kunoichi odafordult és egy aprót biccentett a fejével.
- Ha nem probléma, akkor körül kellene nézni a hotel hátsó részében - mondta a férfi, majd kezével abba az irányba intett, amerre a geninnek mennie kellett.
- Su-sumimasen... - fordult oda a Kumogakure-i kunoichi-hez, aztán elindult a megadott irányba.
*Tehát... figyelnem kell... nem elég a beszélgetés.* Gondolkodott el a shinobi, s neki is látott a feladatának. Semmi gyanúsat nem látott a hotel hátsó részében, egyelőre mindenki a fogadáson tartózkodott, amit jól jelnek tekintett Saki. Még egyszer körbenézett, ám amikor másodjára is megbizonyosodott afelől, hogy nem tartózkodik senki illetéktelen ezen a helyen, visszament, hogy megkeresse a lányt. Sajnos nem találta a másik genin-t, pedig szeretett volna még beszélgetni. Pár perc múlva ugyan megpillantotta, de nem volt bátorsága odamenni hozzá. Mások álltak körülötte, a sok ember pedig megrémítette. Így inkább megint félreállt, és csak csendesen szemlélte a jelenlévőket.


A hozzászólást Nakahara Saki összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 09 2013, 19:18-kor.
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Tensei Zento Hétf. Ápr. 08 2013, 18:00

Miután megérkeztek a szállodába, szívélyes fogadtatásban részesültek. A vendéglátók elkísérték a hálószobáikba, ahol Zento egyből kiválasztotta a neki tetsző ágyat, közvetlen az ablak alatt. A választás miértje igen egyszerűek. Otthon is az ablak alatt alszik, bár Zento még nem járt a hó országában, és arra nem gondolt, hogy a szigetelés a nyílászárók mellet a leggyengébb, így a hideg ott könnyebben is áramlik be, de ezek csupán részlet kérdések, azokhoz mérve, ami este hat óra után következik. A fogadás hivatalos időpontja ugyan is ekkor van, és itt is, ahogy az elején méltó fogadtatásban részesülnek. ~Még a végén elhiszem, hogy vagyok valaki.~ Jegyzi meg magában, egy mosollyal az arcán. Gyorsan felméri a terepet, és a fogadtatás ellenére, még is úgy hiszi, hogy elveszik ebben a sűrű tömegben. ~Azt hiszem ideje lenne elkezdeni a tervem első lépését.~ Zentonak volt ideje végig gondolni az eseményeket. Fent a szobában, az étel és ital mámora mellet ezt tervezte az ágyban. Megpróbált átvenni minden részletet, legfőbb hátrányának a konohai tömböt tartotta, hisz ez a tényező az ami a leginkább kiszámíthatatlan. Igaz, ami igaz tervének első lépését nem befolyásolja. Első útja a svédasztalhoz vezet, pótolnia kell az elvesztett energiát. A kiválasztott ételekkel egy asztalhoz fárad, ahol kényelmesen helyett foglal. Mint minden ez is jó alkalom arra, hogy gyanútlan maradjon. Kezdőnek tartsák, és jó lehetőség arra, hogy figyeljen. Szövetséges nemzeteket keres, és szerencséjére Amegakure is képviselteti magát. ~Össze kell fognom a víz szövetségét.~ Ugyan is ez tervének első fázisa. Nem tudja milyen erősségű és milyen tehetséges diplomatákkal van dolga, de ha többen összedugják a fejüket, akkor lehet eredményeket elérni. Miután vacsoráját befejezte feláll és az Amegakurei shinobihoz sétál (Kazeno).
-Szia gyere és foglal helyet mellettünk.- Remélhetőleg Amirei végig a sarkában van. Tudja, hogy a lánynak nincs ínyére a küldetés, ezért nem is zavarja meg. Amíg nyugton van, addig nem lesz baj. Pedig kellene a segítsége, de Amirei ehhez a küldetéshez nem fog hozzá járulni, és valószínűleg Zentot is megutálja egy életre.-Zento vagyok.- Mutatkozik be egy mosollyal az arcán. Remélhetőleg az Amegakurei követi az egyik kiszemelt asztalhoz. Zento kér egy papírt, meg író eszközt, az egyik pincértől, amit az asztalra tesz.
-Kedves Amegakureiek, és Iwagakureiek.- Nézd Kazenora és Amireire, ezzel megnyitva a kis privát gyűlést.
-Szeretném, ha a küldetés során egységesen tudnánk fellépni, biztos találunk közös nevezőt, hisz jelenleg egy zászló alatt harcolunk. Viszont gyanakszom a konohai tömbre, így a fontosabb dolgokat a papírra írjuk, és miután mindenki elolvasta megsemmisítjük.- Itt megáll és kezébe veszi a tollat, jelezve, hogy elkezdené a történetet.

"Zento Iwagakureből. Doton elemi beállítottságú és Karasu Ninpo használó.
Az Tsuchikage arra kért minket, hogy keltsünk gyanút Marában, hogy konoha hatalmi restaurációt, akar létrehozni, ezzel előnybe hozni magunkat a szövetség kötésben. Emelet bármilyen eszközt használhatunk."

Ezzel kezdte meg a dolgot. A lapon van még hely, így várja míg a többiek is írnak rá, addig ő különösen figyeli a konohai tömb minden tagját. Beszélgetéseket, mimikát és egyéb testbeszéd jeleket. Szeretne minél több hasznos információt szerezni. A szeme minden esetre megakad egy fura párosításon, ami Sakit és az egyik Kumogakurei kunoichit illeti. ~ Tehát Kumogakure igyekszik behízelegni magát.~ Ezzel sajnos megelőzték Zentot, de még így sincs elkésve. Ő is kiszemelte a lányt, bár Marával akart személyesen beszélni, a lány a jobbkeze, mint az elhangzott, így minden információt közölhet a vezetővel. Főleg azt, amit Zento kíván közölni. A lány elég gyengének és befolyásolhatónak tűnik, a kumogakureivel ellentétben. A lány határozottabb és céltudatosabb. Egy pillanatra Zento szeme meg akadt raja. Egy pillanatra talán elbűvölte, de pont ennyit engedhetett meg magának, hisz mindenek felett a falu érdekei állnak.
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Mezuri Ryu Hétf. Ápr. 08 2013, 19:53

// Bocsi hogy kihagytam egy kört. //

~Marha jó, most trópusi nyaralás helyett mehetek egy flancos tárgyalásra, ráadásul a világ egyik legdermesztőbb helyére. Ha nem vasból lenne a homokom, még az is megfagyna, nem hogy az ujjaim. Persze Kin, bízd csak rám! A fekete skorpió megszerzi azt a sz***os technológiát meg a Hó országának szövetségét, elvégre én vagyok a falu egyik feje. Kellett nekem ezt mondanom ahelyett hogy visszatértem volna a jó kis fejvadászatok és nők világába... De ebben legalább több a lehetőség. Ha okosan játszom, még jobban megszedem magam, felszedek valami csinos kis Hó országi lánykát, aztán lelépek megölni egy csúnya embert. Elvégre ezt várják tőlem~ Gondolta Mezuri magában miközben a hólepte tájon bandukolt és sikerült is felvidítania magát, egészen addig amíg egy hatalmas tüsszentés el nem hagyta a száját, összetaknyolva az egész képét. ~Vagy csak csinálok egy hatalmas vascsákányt és széttöröm ezt fagyott sz**fészket az összes lakójával együtt!~ Végül aztán ezt a tervet elvette és sikeresen megérkezett a szállodájába, ahol kedves kiszolgálásban részesült, bár fagyos tekintetével a legtöbb embert egyből elüldözte. Így nem kért mást csak egy kancsó sört és a szobáját, no meg magányt ha jót akarnak maguknak az alkalmazottak. Itt nem túl becses hősünk kényelembe helyezhette magát, átvehette száraz és díszesebb ruházatát a fogadásra és leguríthatott annyi pohárral hogy még pont ébren maradjon de ne öljön meg senkit unalmában. A hat óra talán túl gyorsan is eljött, Mezuri pedig kénytelen volt megjelenni és elfoglalni a helyét egy kövér pacák és egy nyugdíjas oszlásnak induló bácsika közt. ~Mennyi szerencsétlenség... És mennyi taknyos. Tudtam én hogy csak az ingyen pia miatt éri meg majd eljönnöm.~ Bosszankodott magában, de ekkor a pódiumon megjelent a falu új vezetője, a szigorú de igen bájos Yukibi Mara kisasszony.
~Na ezzel a bigébel szívesen tárgyalnék! Persze nem ebben a hivatalos közegben de azt hiszem elő kell vennem némi jó modort ha el akarok érni nála valamit... Ja és a falu is számít rám~
Elmélkedett ismételten magában, miközben a nőt pásztázta és bizalmatlanul kóstolta meg a borát. Minőségi volt, Mezurinak ízlésének túlságosan is de ezt próbálta leplezni. ~Többen jöttek csapatban, és sok a követ, valamint diplomata. Egyedül vagyok egy rakás fontoskodó ellen. A kedvenc felállásom!~ Mosolyodott el, majd a parti után elindult egy kisebb felderítésre a szállodában, hátha ráakad a falu valamelyik előkelőségére, esetleg magára Mara chanra, hogy váltson pár szót vele és elbűvölje. Egyszerűbb szavakkal, elkezdte játszani a saját játékát.
Mezuri Ryu
Mezuri Ryu
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sugomi Aoi Kedd Ápr. 09 2013, 20:12

Végre megérkeztek és ezt a pillanatot Aoi már nagyon is várta. Arcára széles és boldog mosoly ült ki, ahogyan beléptek a fogadó hatalmas kétszárnyú ajtaján, de ezen öröm nem csak a hely gyönyörű kialakítása miatt tört a felszínre. Bár azt el kellet ismernie még neki is, hogy az ami a szeme elé tárult, egyben volt lenyűgöző és az olyan mániákus megszállottaknak, mind a kunoichi is volt, félelmetes érzés is. Hiszen ő imádta, sőt megszállottja volt a múltnak. Minden egyes érdekes történetet, legendát, de viseletet és ősi ereklyét szeretett, kereste és megbecsülte őket. És ez a fogadó, melyben Yukigakure ősi és egyedi művészete keveredett a modern technikáival, egy olyan lánynak, mind Aoi, maga volt a mennyország. De mégis, nem ez okozott akkora örömet a kunoichinek, hanem hogy végre maga mögött hagyva a kinti latyakos hideget, odabent meleg és száraz tér várta őket.
- Végre...- húzta le a kezeiről a kesztyűket és dörzsölte meg az átfagyott végtagjait. - … már azt hittem sohasem érünk ide. - nézett körbe a teremben először vizslató és értő tekintettel és ez máris elég volt hozzá, hogy az arca még derűsebb és boldogabbá váljon. - Nézd Akira-san! - kiáltott fel, mind egy boldog kisgyereke és mutatott fel az egyik logó csillárra – Jégkristályok! - kulcsolta össze a kezeit a mellkasa előtt. - De szép!
- Igen, nagyon szépek. - Akira azonban korántsem rajongott vagy inkább érdekelte annyira a dekoráció, mind a kunoichi-t. De hát nem mindenki lehet odáig mindenért, nem tetszhet mindenkinek egy tárgy. És ezt Aoi is elfogadta, még ha a száját el is húzta a férfi savanyú válassza miatt.
Mindeközben a jounin parancsnők intézte a szokványos papírügyeket, rá sem hederítve a két geninre, akik láthatólag elégé elvoltak foglalva valami fontossal. De amikor végre lejelentkezett a megfelelő embernél és megkapta tőle a szükséges menetrendi papírokat és szobáik kulcsait, elég erélyes hangot megütve szólt rájuk.
- Nem kirándulni jöttünk! - kissé mogorva arcot vágott, de ez nem is csoda, hiszen a csapat késve érkezett meg, hála a viharnak. - Gyertek! - intett a fejével, ahogyan Aoi felkapta a csomagját a földről és sietve rohant a jounin nő után.
Nem szólt be neki, nem is zavarta igazán annak hangneme, hiszen átérezte a helyzet súlyát és egy szó nélkül követte a jounin-t, de a tekintette az egy pillanatra előtűnő hatalmas konferencia terem bámulatos látképe mellett a folyósok és a néha feltűnő kisebb termek gyönyörű látványával újra képes volt elvarázsolni őt. És mire észbe kapott, vagyis inkább felocsúdott a kezdeti mámoros ragyogásból és észrevette hogy hol is van és mit kell tennie, a jounin hátát látta csak egy pillanatra maga előtt, mielőtt beleütközve torpant volna vissza.
- Na ez a tiétek fiúk!- dobta oda a kulcsot Akira-nak. - Nekünk lányoknak a szomszéd szoba jutott.- nyitotta közben ki a saját szobájukat. - Fél óra és megkezdődik a díszvacsora. Addig mindenki készüljön el és majd odalent találkozunk! - tárult fel a szóba Aoi szemei előtt, miközben egy utolsó pillantást vetett Akira-ra, ahogyan egy halvány mosolyt engedett csak meg magának, majd eltűnt a szobában a jounin-nal együtt.
Azonban nem sok időt, alig tíz percet engedélyezett Aoi számára. Bár ugyan már nem volt annyira mogorva mind korábban, de érzékeltette, hogy most nem a pihenés ideje jött el. Mivel késésben voltunk, így egyértelmű volt, hogy csupán a felfrissülésre és az átöltözésre volt idő. Semmi többre. És Aoi végre elővehette azt a ruhát, melyet külön az ilyen alkalmakra készített elő. Ugyan, nem sokkal különbözött ez a szokásos megjelenésétől, mégis sokkal érettebb és
különlegesebbnek tűnt, mind korábban.
- Kész vagy? -kérdezte a jounin, miközben Aoi ugyan már felöltözött a zuhanyzás után, de éppen még a haját szárította.
- Még öt perc sensei! - hajtogatta a leányzó, amit még a jounin sem volt már képes kivárni.
- Akkor majd lent találkozunk...- nyitotta ki résnyire már az ajtót -... de siess! Néhány perc múlva kezdődik is hivatalosan a vacsora! Nem lenne jó ómen, ha éppen mi késnénk el róla.. - az ajtó kitárult és a jounin még egy utolsó pillantást vetett a lányra, majd becsukta maga mögött az ajtót, magára hagyva a fiatal kunoichit.
Ő pedig sietett amennyire tudott. Kíváncsi volt már a falú új vezetőjére, kíváncsi volt, hogy vajon milyen ember lehet, hogyan néz ki, vagy inkább mit is akar közölni az összes itt lévő shinobi nemzet küldötteivel. Ugyan csak remélte, hogy személyesen is részt vehet majd a tárgyalási fázisban, mégis már abban a pillanatban nagyon várta az előtte álló lehetőségeket.
- Kész is vagyunk! - állt fel az ágyról, letéve a fésűt az ágy melletti apró kis éjjeliszekrényre. -Akkor irány a fogadás...- mosolygott boldogan, ahogyan maga mögött hagyta a szobát és azon nyomban lesietett a fogadásnak helyet adó, legnagyobb terembe.



***
Ami odalent várta? Vendégsereg, a shinobi nemzetek legeldugottabb részeiből is. Geninek, dimplomaták, chuuninok, jouninok, mind egy helyen. Ellenségek, barátok, szövetségesek és semleges nemzetek, most mind arra vártak, hogy ezen a helyen az ő oldalukra billenjen a sors mérlege, de ugyanakkor az olyan geninek, mind amilyen Aoi is volt, ez nem számított olyan nagy eseménynek. Hiszen ők még nem érzékelték át, nem tapasztalták meg az igazi háborút. A kunoichi pedig, csak egy apró kis tányért elvéve az egyik asztalról, néhány habos kis süteményt kezdett majszolgatni, melyen néhány eperdarab is pihent. És miközben, leginkább egy kismacska arcára emlékeztető boldog mosollyal majszolta a sütit, miközben az őt körülvevő tömeg hangja elült és ő érdeklődve nézett a terem végében lévő lépcső irányába, ahol egy magával ragadó, karizmatikus és talán mindenkinél különlegesebb vendég jelent meg a színen.
- Kedves vendégeim, ninja nemzetek! Az elkövetkezendő ... forduljanak bizalommal Sakihoz – húzott maga elé egy rémült kislányt, vagyis inkább egy Aoi-al egyidős lányt. Hétköznapi arca és viselete ellenére, mégis azonnal az eszébe véste a leányzót. Mara pedig, pont úgy, mint ahogyan azt egy úrinő tenné, lesétált a lépcsőröl, lágyan elragadta az asztalról egy pezsgőspoharat és abba frissítő kis nedűt öntve, vagy inkább öntetve, adott hangot a tósztjának végére. - A gyümölcsözőbb jövőre! - emelte magasba a poharát, ahogyan többen követték a példáját. Sőt néhányan még egy éljen is elhümmögtek hangosan, de a fiatal kunoichi. Nos ő még fiatal volt az alkoholhoz, így csak még egyet harapott a sütiből, miközben a szemei nem az idősebb nőn, hanem a lépcsőröl lémászó leányzóra terelődtek.
~Hmmm...~ nézte huncut vigyorral a lányt ~... ha akarunk valamit, akkor talán vele kellene kezdenünk. Bár...~ nézett körbe sunyin a termen. ~... ha azt nézzük, hogy ez nem csak nekem jutott eszembe, talán gyorsnak és határozottnak kellene lennem, most az egyszer. ~ indult el azonnal a kunoichi felé, mert hát az ő fején is ott díszelgett a ninja fejpánt, méghozzá Yukigakure szimbólumával egyetemben. És gyors léptei közben, mégis volt annyi ereje és ideje, hogy az asztalról egy újabb, habos sütit vegyen fel egy tányér és egy villa kíséretében. És Saki alig ért le a lépcső aljára, Aoi már ott volt előtte. Mosolygó és barátságos arccal, még ha jól tudta is, hogy a lány mit gondolhat.
- Szia! - nézett a kunoichire, angyali de ugyanakkor nem megjátszott arccal. - Saki-san igaz? - kérdezte meg tőle, még ha alig egy pillanattal korábban is hallotta a nevét, magától Mara-tól. De ő mégis megvolt győződve, hogy ez biztosan nem az igazi neve és hitt abban, hogy nemhiába mutatta őt be a a falú vezetője mindenkinek. Bár azt nem tudta, hogy mi a célja ezzel. De ő most ennek a leányzónak a szívébe próbálta belopni magát, így pedig azonnal elé nyújtotta a kezében szorongatott, alig pár másodperce felkapott sütit. - Biztos nem lehetett könnyű neked... - nézett fel egy pillanatra a lépcsősorra - ... ott állni a fallúd vezetője mellett, szembenézni szinte az összes ország képviseletével.- mosolygott rá, hangja pedig lágy és kedves halvány - Pont annyira vagy szerencsés mint ... - arca egy pillanatra megakadt rajta és a szava elakadt. - Jól vagy? - kérdezte- Fal fehér vagy... egyél egy kicsit..- emelte meg a kezében szorongatott sütit. - ... és addig ha nincs ellenvetésed, beszélgethetnénk egy kicsit...- engedte végre szóhoz jutni a kunoichit.
- Um... benned... kit tisztelhetek? -a lány arca, nem is, inkább a szavaival vértezve közösen hozták létre Aoi-ban azt a képet, melyet a fiatal kunoichi társnőjéről gondolt. Nem valami bonyolult gondolat volt ez. Csupán egy szó, mely így hangzott: Gyámoltalan.
- Sugomi Aoi...- nyújtotta még jobban a kunoichi elé a csokis sütit, melyet külön neki hozott, hiszen a másik kezében ott szorongatta a saját, epres kis süteményét. Ezzel a gesztussal pedig, lényegében egy kézfogást próbált megelőzni, vagy inkább helyettesíteni. - … de tessék. Ezt neked hoztam, hiszen már odafent majdnem rosszul lettél... - vette el a sütit a kunoichi kezéből ,melyet egy széles mosollyal üdvözölt.
- Va-valóban... ijesztő volt... nem szeretem a tömeget. A felhajtást... azt pedig... még kevésbé. – a villát használva végre megkóstolta végre a sütit. De mégis, az arca nem azt sugallta hogy a csokis süti édes és kellemes ízén gondolkodik. Máson, sokkal komolyabb dolgokon, melyekbe Aoi nem volt képes belelátni, de nem is akart igazán. Hiszen nem volt kíváncsi a leányzó életére, se arra, hogy milyen titkokat rejteget. Ő csak közelebb akart hozzá kerülni, önző célokkal vezérelve, de minél tovább volt vele, annál jobban bánta ezt a tettét. Hiszen, akaratlanul is, de kezdte megkedvelni a lányt. - Nos... ha nem haragszol érte... feltennék egy kérdést. – keze és az egész teste megremegett és nem mert Aoi szemibe nézni. Ezt pedig még a kumogakure-i kunoichi is egyből észrevette. - Mit gondol... a falud... az enyémről? És... ez a tárgyalás... fontos? - megnyugodott, ami azt jelentette Aoi számára, hogy ezen kérdés miatt rágódót annyit és nem azon, hogy ő maga miért is szólította le azonnal, hogy a célkeresztbe került.
- Csak nem kiakarod kémlelni Kumogakure terveit? -kérdezte nevetve, de a lány arcából ítélve közelebb nem is lehetett volna az igazsághoz. De ezt Aoi nem vette, vagy nem akarta észre venni. - De komolyra fordítva a szót, szerintem Yukigakure csodálatos egy hely. A kultúrátok... és most nem a modern kis kütyüitekre gondolok, hanem a tradiciótikra és a hagyományaitokra... példaértékű a maga nevében. Hiszen ennyire keverni és mégis megosztani a múltat és a jövőt, egyedülálló. Szerencsés vagy, hogy itt élhetsz. Mégis... - emlékezett vissza a lány másik szavaira- … mit gondolok a tárgyalásról? Nem tudom igazán...- húzta el a száját, ahogyan nyámmogott egyet egy egész eperdarabon. - … én úgy vélem, hogy Raikage-sama mindent megtesz azért, hogy megvédje Kumogakure-t és ezért mindennél jobban igyekszik megőrizni azt a régi egyezményt, mely valaha Yukigakure és Kumogakure között volt. - mosolyodott el lágyan. - Én azonban nem akarok háborút Saki-san! Nem akarom, hogy a barátaim, a számomra fontos emberek meghaljanak, de...- nézett körül, ahogyan megakadt a szeme egy kisebb táruláson, ahol Iwagakure-i és Kirigakure-i fejpántok is felbukkantak. - … ezzel szerintem nem csak én vagyok itt. Iwagakure és Kirigakure shinobiai is így éreznek és ezért harcolnak. - nézett vissza a lányra- Hiszen mi shinobi-k egész életünkben hadakozni fogunk egymással és hiába fáradozunk a békén, mégis a harcok mezején fogunk élni. - arca komoly volt, mégis látszott rajta, hogy az amit mond, nem hazugság és mellébeszélés, hanem az az érzés, amit gondol, amit érez. - Nem is lehetne igazabb azon bölcsesség... hogy háború nélkül, nincs béke! – nézett a még mindig megszeppent lányra, ahogyan egy férfi lépett mellé és félreérthetetlenül közölte vele, hogy bizony dolga van hátul. Aoi számára ha egy pillanatra is, de perverz gondolatai támadtak. De mikor a lány felé fordult, minden ilyen gondolata semmisé vált.
- Su-sumimasen... - kért azonnal bocsánatot tőle, de a Kumogakure-i kunoichi-t ez nem igazán zavarta.
- Semmi gond menj csak. - kanyaríntót le még egyet a sütiből és mind az éhes farkasok, úgy falta fel az áldozatát. - Nem olyan nagy ez a hely! Biztos találkozunk még...



***
Aoi azonban épphogy tudott fújni egy apró percre. Hiszen mióta megérkeztek a szálódába, csakis abból állt az élete, hogy ide-oda sietett és agyalt, nem tudott piheni, se kikapcsolódni, amire nagyon is szüksége lett volna a fiatal szervezetének. És bizony már ő is kezdte érezni saját magán, hogy kezd fáradni, de mégsem engedhette meg magának, hogy visszavonuljon. Talán túlságosan is szigorú volt magához, de csak azt engedélyezte, hogy egy pár percre pihentesse a lábait és a néha túlságosan is nagynak ítélt fenekét az egyik puha és kényelmes széken, melyeket a szervezők a fal mellé állították helytakarékoskodási okokból.
~ Most komolyan ilyen hosszú lesz ez a bál?~ sóhajtott fel halkan, miközben a begörcsölt vádliját masszírozta. ~ Mert én nem fogom ezt kibírni...~ panaszkodott, de csakis saját magának. Ugyan életében először volt egy ilyen rendezvényen, sivárnak és számítónak találta. Akármerre nézett, mind kémlelő és óvatos szempárak meredtek egymásra, kellő távolságból és ez az alaphang rányomta bélyegét a rendezvényre. ~... ilyen emberekkel és ilyen rideg környezetben. Mintha nem lenne elég az odakint tomboló vihar, most már idebent is meghűlt a levegő. Nem az ő dolguk lenne valamit csinálni, hiszen ők a házigazdák?!~ tekintette Mara-ra, a hely házigazdájára terelődött, aki pár követ oldalán nagyon is jól érezte magát. ~Neki legalább tetszik a buli...~ húzta el a száját, miközben észrevette a mellette álló Akira-rát. Fel sem tűnt neki, mikor állt mellé a néma fiú, de arra sem vette a fáradságot, hogy ha már őt nézi, egyáltalán megszólítsa őt. Bár ezt a kunoichi megszokta tőle. A hajóúton is, csak az ő hangját lehetett hallani, míg a férfi inkább a csend borús leple alá burkolózott ás onnan tekintett a lányra. De ezért nem tudott haragudni rá, hiszen Akira egy ilyen típusú férfi volt, mely sok nő számára pont annyira volt vonzó mint taszító jellem.
- Akira-kun... - nézett fel határozottan a férfira. - Te mit gondolsz? Vajon van értelme mindennek? Egymásra mosolygunk, miközben legtöbben hátba döfnék egymást... -arca komoly és borús volt, mely nem igazán látatot mostanában, de mindvégig megvolt benne ez a furcsa jellem. - … ez a kétszínűség lenne jellemző a shinobikra? Hiszen én mindig azt hittem, mi shinobik a tettek emberei vagyunk... - vallotta meg a fiúnak a lelkét nyomó fájdalmat, mire Akira csak elmosolyodott, kedvesen és együttérzően.
- Ég világon semmi értelme. - nézett Aoi-ra mindvégig - Sajnos néha erre is szüksége van az embereknek, hiszen így lehet új kapcsolatokat építeni diplomáciailag. Nézz körbe. Mindenkin ott virít a műmosoly, miközben azon gondolkodik, hogy kivel is beszél és mikor lesz vége ennek az egésznek. - nézett körül, de Aoi nem követte a mozdulatát. Nagyon is jól látta, hogy mi folyik a teremben, sőt ő maga is megpróbálkozott vele, mikor Sachi-val beszélgetett, de alig kezdett bele, már akkor érezte, hogy ez nem ő rá vall. És ez az érzés csak egyre jobban mélyült benne.- Sajnos igen, a kétszínűség jellemző még a shinobikra is, hiszen, ha nem lenne jellemző és mindenki kimondaná, amit gondol, akkor nem igen lennének emberi kapcsolatok, hanem mindenki a saját túléléséért küzdene, sőt ninja falvak sem lennének, mert az emberek nem bírják elviselni, ha valaki felettük áll, csak a kétszínűség tartja össze a szövetségeket és a rejtek falvakat.- Aoi pedig elgondolkozott mindazon, amit a férfitól halott. Bár nem rágódott rajta, mégis azt érezte, hogy muszáj valahogy nyíltabbnak lennie és a valódi önmagát adnia ezen a műhelyen.- Idd meg, segít ellazulni és élvezni a bulit, de ennél többet ne. - nyomott a kunoichi kezébe egy apró kis üvegcsét Akira.
- Ez mégis...- szagolt bele a nedűbe és ez elég volt neki, hogy rájöjjön mivel is áll szemben. Kiskorában gyakran érezte ezt az illatot, mikor az édesapja késő éjjel ért haza, elégé illuminált állapotban. És hát ez elégé rányomta a a bélyegét az alkohollal való ismeretségére. - … sake? - kérdezte tőle, de a válasz csak egy apró kis bólintás volt. - Hát... - emelte az ajkához - … még sosem kóstoltam! - kortyolt bele a nedűbe, melynek azonnal meglett az eredménye. Köhögés, krákogás, vörös fej és ami a legrosszabb, lassan feltörő, de azonnali jókedv. - Nem is...- kortyolt bele még egyszer. - … annyira rossz. - húzta le az egész pohárat. - Hu, de meleg van itt...- nézett körbe azonnal, de Akira csak mosolyogni tudott rajta.



***
A találkozó pedig továbbzajlott a maga apró és lassan folyó kis medrében. Senki sem tett semmi nagy vagy épem már monumentálisnak mondható eseményt, hiszen senki sem akarta elásni magát Mara előtt. A shinobi falvak képviselői inkább halkan és óvatosan kémeltek és próbáltak rájönni, mi mozgatja Yugikagure új vezetőjét és ha óvatosan is, de kísérleteztek a vetélytársaikkal is. De az idő már messzire nyúlt és mikor háromszor gondolt meg a teremben lévő hatalmas óra harangja mindenki jól tudta, hogy új nap kezdődött. Aoi pedig ezen az új napon olyanra szánta el magát, mely veszélyes volt, mégis azt érezte, hogy muszáj megtennie.
Hiszen Sachi-val már úgymond eltöltött idő hasznosnak bizonyult, még ha olyan rövid is volt. Mégis, a lány kisugárzása megfogta őt és nem felejtette el a szavait sem, megőrizte magának és megpróbált annak eleget tenni. Konohagakure ugyanis eddig csendben volt és Aoi sejtette, hogy a Raikage parancsa nem csupán félreértette figyelmeztetés volt. Ő is érezte, hogy Konoha készül valamire és a szövetséges minden olyan próbálkozása melyet az érzelmek és nem a megfontolt gondolatok irányít, balszerencsések és veszélyesek lehetnek mindenki számára. És ő maga sem tudta, hogy mi vezette rá arra, de a tömeg gyűrűjén átvágva magát, az egyik ablak előtt ácsorgó és ha jól vette észre egyetlen Konohai genin lányhoz lépett. Hiszen valljuk be őszintén, a nagykövet mellett a parancsnoka is, egy teljesen más szintet képviselt és ő maga nem érezte magát egy súlycsoportban velük.
- Szép időnk van...- lépett mellé határozottan, miközben ő is megnézte magának, az odakint tomboló hóvihart, mely ezen a vidéken természetes volt.
- Valóban… Bár a napsütést jobban kedvelem. -válaszolta a lány, de a hangjában tisztán érződött, hogy egyáltalán nem csigázta fel a váratlan helyzet, sőt ha lehet ezt mondani, annyira közönyös maradt, hogy az már szinte a Kumogakure-i kunoichit zavarta. Na de azért őt sem kellett félteni, még ha ő maga az elfojtott érzelmek hírnöke is volt.
- Én inkább a hideget és nyirkos helyeket kedvelem...- mosolyodott el barátságosan, hogy megtörje a lányt övező falat, mely valahogy nagyon is hasonlított arra, amit ő maga emelet a saját érzései köré- … bár én a hegyekben nőttem fel, így nekem ez természetes. - fordult a lány felé. - Amúgy még be sem mutatkoztam... milyen faragatlan vagyok. - nyújtott kezet a lánynak- Sugomi Aoi. - mutatkozott be a kunoichi-nek nyiltan. - És benned kit tisztelhetek? - kérdezte öszinte arccal, hiszen valóban kíváncsi volt a kunoichi nevére.
- Nagyon örvendek Sugomi-san. – egy apró kis mosoly. Haladás apró jele, vagy csupán a tökéletes színészi munka eredménye? - Aburame Chou vagyok, de hívj csak nyugodtan a Chou-nak. – a kumogakure-i lány pedig nagyon is megnyugodott, ez kiült az arcára. Valahogyan hatott rá a lány közvetlen viselkedése, így pedig már abban a pillanatban azt érezte, hogy Chou-val nem lesz problémája és hogy vele lehet értelmesen beszélni, érvekkel hatni rá.
- Akkor..- vakarta meg az arcát- … inkább Chou-chan-nak foglak hívni... - gondolkodott el azon amit mondott, és kapott észbe nyomban, ahogyan erőltetett arcot vágva egy mosoly próbált az arcára erőltetni, de nagyon is zavarban volt - … de remélem nem vagy álnok? - kérdezte a lánytól nyíltan, aki csak jót mosolygott az egészen, hiszen ahogyan a kunoichi ejtette a nevét, hát nagyon is hasonlított a chouhan szóra. De ezt Chou nem vette zokon szerencsére.
- Mm… nincs kedved inni valamit? Biztos találni valami meleg italt arra felé. – borzongott meg a Konohai leányzó és bizony Aoi is érezte a kintről betóduló hideg levegőt. Nem volt kellemes, de mégis nosztalgikus érzéseket hozott a felszínre.
- Jó... - engedte előre a konohai társnőjét. - … csak ne puncsot. Még nem nem múltam el tizennyolc...- viccelődött, ahogyan a lány mellé lépett. - De ha nem látják, abból nem lehet gond. Nemigaz? - kacsintott a rá kacéron és sunyin.
- Ez igaz… viszont én megelégszem egy csésze meleg teával, végül is most dolgozunk. – lombozta le Aoi huncut kedélyeit a leányzó. De legalább egy szinttel közelebb került a kunoichi-hez. Hiszen már tudta róla, hogy hozzá hasonlóan megfontolt és előre látó, vagyis csak sejtette, de ő sohasem szokott hasonlókban tévedni. - Te is kérsz? – kérdezte meg tőle Chou előzékenyen, miközben ezzel fel is ajánlotta Aoi számára a lehetőséget, hogy végre átélhesse, milyen érzés, mikor csak kedvességből szolgálja ki, nem azért mert muszáj vagy éppen kötelességének érzi az alárendelt szerepet.
- Köszönöm. Elfogadom.- vette át a lánytól az üres csészét, mely egy pillanattal később már tellis tele volt a gőzölgő és forró, frissen főzött teával. - És mond csak... - kortyolt bele a teájába - … ha nem indiszkrét a kérdés... - szorongatta a kezei között a csészét és élvezte annak meleg már már perzselő forróságát száradt kezei között. - … rátok mi jót bízott a Hokage-sama? - kérdezte meg nyíltan és félre nem érthetően a legfőbb okát annak, hogy többek közt, miért is állt szóval az Aburame lánnyal.
- Nos, egyértelmű, célunk ugyan az, mint a többi itt jelenlévő nemzeté is a jó viszony fenntartása Yukigakure-val, nemde? – kérdezte Chou és hogy nyomatékosítsa a szavait, körbetekintette a vendégsoron. - Bár a politikai részéhez nem igazán konyítok így én csak amolyan testőrt két veszek részt ezen a küldetésen. – válaszolt végre Aoi kérdésére, de nem úgy, ahogyan arra a kunoichi várt.
- Aj...- sóhajtott fel, miközben fáradt arcot vágva nézett a lányra. - … most ennyire óvatos vagy? - kérdezte tőle. - De legyen. - húzta ki magát és ezzel végre összeszedte magát. - Ha nem akarod, akkor nem mondod el, bár...- lépett a kunoichi mellé- … én nem olyan vagyok mint te. - súgta a fülébe. - A tűz szövetésének szüksége van Yukigakure-ra és nem fogjunk hagyni, hogy a szívetek és ne az eszetek vezessen titeket. - nézett mélyen a lány szemébe és bizony arca annyira volt komoly, mind őszinte. - Ezt vésd az eszedbe! Legyetek bár barátok, ha veszélyt jelentetek a szövetségünkre, ugyanolyan ellenségeké váltok a szememben, mind a többiek. - tette le lágyan a csészét az asztalra, ahogyan elmosolyodott. - Köszönöm a teát, de későre jár. Jól tennéd, ha te is pihennél egy kicsit. Végül is, holnap megkezdődnek a tárgyalások! - Indult el a szobájába és már semmi sem tudta megzavarni őt abban, amire készült. Lágy, megnyugtató és békés alvásra reggelig.
Sugomi Aoi
Sugomi Aoi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Aburame Chou Kedd Ápr. 09 2013, 20:49

Lassan összegyűltek a shinobi nemzet képviselői és megkezdődött a találkozó, melyet maga Mara nyitott meg. Mit ne mondjak a nő felkeltette az érdeklődésemet. Amint belépett már éreztem a tiszteletet parancsoló kisugárzását. Sokkalta megnyugtatóbb egy ilyen személyt látni a vezetői pozícióban, mint sem azt a lányt, aki a köszöntésünkre érkezett a Yukigakurei shinobik közül. Azt hiszem a nevét is hallottam Nakahara-san? Nem mintha baj lenne vele, igen csak aranyos a félénk megjelenése, de nem irányításra született az biztos.
Politika, ez sosem volt az én asztalom és most sem az. Persze nem mintha már jártam volna egy ehhez hasonló találkozón… nem is lényeg. A feladatom amúgy sem az, hogy beleszóljak a résztvevők dolgába hanem, hogy biztosítsam a saját küldötteink biztonságát. Meg is állok a jégből faragott építmény egyik ablaka mellett. Félszemmel mindig a találkozó résztvevőit figyelem, míg közben az ablakon kifelé bá múlva a hóvihart figyelem. El sem tudom képzelni, hogy itt éljek. Hideg van még itt benn is, bár lehet, hogy, csak azért mert közel állok az ablakhoz… Még a bogaraim is érzik a kint tomboló vihart, még szerencse hogy pár darab még így is előhívhattam, hogy szétszóródva a teremben jelezzék, ha valami rendellenesség történne.
- Szép időnk van… – Szemem sarkából pillantok csak a mellém sétált lányra. Kumogakure? Hm…
- Valóban… Bár a napsütést jobban kedvelem. - – jegyzem meg közönyös hangon.
~ Vajon mit akarhat? Kétlem, hogy csak bájcsevegni, bár az se zavarna.~ zajlik le a gondolatmenet a fejemben és láss, csodát a lány folytatja is.
- Én inkább a hideget és nyirkos helyeket kedvelem… – mosolyodik el a lány. Mivel úgy veszem észre, hogy valóban csak társalogni szeretne, végül én is feléje fordulok. - … bár én a hegyekben nőttem fel, így nekem ez természetes. – való igaz a Kumagakure-iek falva hegyek közt bújik meg, már amennyire én tudom.
- Amúgy még be sem mutatkoztam… milyen faragatlan vagyok. – ezen kijelentésekor csak elmosolyodom.
- Nagyon örvendek Sugomi-san. – ejtek meg még egy mosolyt a formális köszöntésem után majd én is bemutatkozom. - Aburame Chou vagyok, de hivj csak nyugodtan a Chou-nak. – talán ez egy kicsit túl gyors, hogy megengedem neki azt, hogy a keresztnevemen szólítson, hisz még nem is ismerem, de na… mégis csak lányok vagyunk. A vezetékneves megszólításokat agyuk a pasiknak meg az idősebbeknek Very Happy Persze ha ő továbbra is csak a vezetékneves megszólításoknál akar maradni, hát legyen, nem fogok megsértődni.
- Akkor… – vakarja meg az arcát a lány. … inkább Chou-chan-nak foglak hívni… – folytatja mondandóját am hamar észreveszem rajta, hogy egy kicsit zavarban van. … de remélem nem vagy álnok? – mosolyodom el mondandójának végén.
Kissé megrezzenek, mikor az ablak felől érkezik egy hideg áramlat, elfordulok testemmel a tömeg felé.
- Mm… nincs kedved inni valamit? Biztos találni valami meleg italt arra felé. – mutatok a svédasztal irányába egy pár másodperc erejéig.
- Jó… – enged maga elé a lány, így el is indulok a jól megrakott asztal irányába. … csak ne puncsot. Még nem nem múltam el tizennyolc… – jegyzi meg viccesen a lán amint mellém lép és indulunk az asztal irányába. - De ha nem látják, abból nem lehet gond. Nem igaz? – kacsint egyet a lány.
- Ez igaz… viszont én megelégszem egy csésze meleg teával, végül is most dolgozunk. – mosolygom, miközben elérem az asztalt és a kezem ügyébe kerül a kancsógőzölgő tea és egy tiszta csésze. - Te is kérsz? – tartom meg fél kézzel a kancsót és nyúlok egy másik csésze felé.
- Köszönöm. Elfogadom. – vette át Aoi a csészét, így amint biztosan fogja, már öntöm is a gőzölgő italt. - És mond csak… – szürcsöl bele a teájába, ezt az időt kihasználva pedig jómagam is belekóstolok a sajátomba. - … ha nem indiszkrét a kérdés… – hagy egy kis szünetet miközben a csészéjét szorongatja jól láthatóan. ~ Na, talán most tér rá arra, amiért szóba elegyedett velem ténylegesen? ~ vetődik fel a gondolat a fejemben. - … rátok mi jót bízott a Hokage-sama? – és placss, most ugrott a majom a vízbe. Egy kicsit el is gondolkodom, hogy vajon mennyire is publikus a feladatom, azaz a feladatunk hisz nem egyedül érkeztem, mint a falum küldötte. Míg elgondolkodom ezen a csészét az ajkaimhoz emelve veszek egy mély levegőt kiélvezve addig is az illatát miközben a lány tekintetét fürkészem.
- Nos, egyértelmű, célunk ugyan az, mint a többi itt jelenlévő nemzeté is… – eresztem végül lejjebb a csészém, majd folytatom. - … a jó viszony fenntartása Yukigakure-val, nemde? – pillantok közbe a tömegen. Néha ugyan is magamnak is meg kell tennem annak ellenére, hogy a szétszórt bogaraim meglapulva figyelik a bent történteket. Miután végzek a kémleléssel rögtön vissza is fordulok a lány felé újra felvéve a szemkontaktust.
- Bár a politikai részéhez nem igazán konyítok így én csak amolyan testőrt két veszek részt ezen a küldetésen. – vagyis csak én gondolom, így ki tudja még mi vár ránk a találkozó hátralévő részében.
- Aj…- sóhajt egyet Aoi, majd rám pillant furcsa fáradt tekintetével. - … most ennyire óvatos vagy? – kérdi tőlem mire én elkerekedett szemekkel nézek vissza rá pár másodpercig. - Ha nem akarod, ne mond el, bár… – lép mellém a lány. - … én nem vagyok olyan, mint te. – súgja mondandójának másik részét a fülembe, amitől bevallom, egy pillanatra libabőrös leszek. Rég volt már, hogy valaki - főleg egy ilyen csinos lány – ilyen közel került hozzám, és ez az érzés igen szép emlékeket idéz fel a múltból. Ám most nincs időm elmélázni így hamar visszatérve a jelenbe engedem ki a hangomat.
- Mi? Ezt meg, hogy érted? – kérdezek vissza a lány kijelentésére, hisz én elmondtam, amit tudtam. És, hogy óvatos? Naná, hogy az vagyok hisz shinobi lennék, de most kivételesen az igazat mondom…
- A tűz szövetségének szüksége van Yukigakure-ra és nem fogjuk hagyni, hogy a szívetek és ne az eszetek vezessen titeket. – néz mélyen a szemembe, komoly tekintetével. Lélektükreibe való tekintésem közepette pedig még egy halovány pír is megjelenik az arcomon. - Ezt vésd az eszedbe! Legyetek bár barátok, ha veszélyt jelentetek a szövetségünkre, ugyanolyan ellenségekké váltok a szememben, mint a többiek. – komoly beszédét, vagy inkább fenyegetését követően arcára egy mosoly húzódik, miközben leteszi a csészét. - Köszönöm a teát, de későre jár. Jól tennéd, ha te is pihennél egy kicsit. Végül is, holnap megkezdődnek a tárgyalások!
- Aoi-chan… – nézek az egyre távolodó lány után. Végül belátom, hogy ezen már nem sokat szépíthetek, így még remélhetőleg meghalja utolsó szavaimat. - Aludj jól… – ezután leteszem jó magam is a csészém majd a tömeg felé fordulva támaszkodom neki az asztalnak egy sóhajtás követően. Még elnézem, amint a lány eltűnik a szeme előtt majd miután a kísérő jounin jelzi, hogy nincs már szüksége rám, visszahívom a bogárkáimat és elhagyom a termet megfogadva Aoi-chan tanácsát.

Aburame Chou
Aburame Chou
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 135

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Yunaki Amirei Nyo Szer. Ápr. 10 2013, 18:55

Az idő gyorsan pereg, a homokórájában. Az abban lévő finom homokszemcsék gyorsan peregnek le a szimmetrikus test tetejéből az aljába. Bár az idő nem megfogható tárgy, vagy entitás, mintsem tény, mégis érzékelhető. Nem tudni, hogy létezik vagy nem, csak találgathatunk. Pont ugyan így történik most is. Ezelőtt egy ideje Amirei még másodhazájában lógatta kecses lábát most pedig áll és várja szinte zokogva az elkövetkezendő cselekményeket. Az egész úton csak morfondírozott, pedig tudja, hogy hamarosan a tettek mezejére kell lépni – hogy ki mellett, azt még ő se tudja. Bár szíve az Iwagakurei Zentohoz húzza, hisz a sok küldetés és a felejthetetlen emlékek nem tűnnek el – Például a szendvics, amit megosztott vele még az akadémia idején. Mégis eredeti hazája Yukigakure mellett kéne állnia és azt szembelőtt tartva, ami annak jó.
De gondolkodásra most nincs idő mivel Zento cselekvésre szólítja fel a leányzót. Már épp a szobájukban vannak. Amirei is keresett magának egy ágyat majd letelepedett oda.
~Éhes vagyok.~
Gyomra szinte sikít a fizikai táplálék iránt, elvégre itt lelkit nem igazán ehet. Az emberek gyilkos ösztönökkel vannak felruházva, bármelyik árnyékban halál leselkedhet rájuk. Elvégre lehet, hogy lesz követ meggyilkolás is még akkor is, ha a Yukigakurei emberek őrt álnak.
Zentot természetesen követi oda ahova megy, nem szólal, nem tesz, semmit csak a nyomába marad és hallgat. – Elvezeti, a lányt egy asztalhoz ahova leülnek, majd Zento papírra veti a gondolatait. Természetesen a lány érdeklődik így szemeit a papírra szegezi, és Zento gondolkodó arcára. Agyának kerekei oly rozsdásak, hogy meglepődötten mozognak folyamatosan. Amirei kicsit kuncog magában, de tudja, hogy Zento nem buta, csak annak tetteti magát. Ha nem hősködne, folyamatosan lehet, megláthatnánk agyának igazi rejtelmét.
„Zento Iwagakureből. Doton elemi beállítottságú és Karasu Ninpo használó.
Az Tsuchikage arra kért minket, hogy keltsünk gyanút Marában, hogy konoha hatalmi restaurációt, akar létrehozni, ezzel előnybe hozni magunkat a szövetség kötésben. Emelet bármilyen eszközt használhatunk.”
~Érdekes~
Gondolja, magában a lány miközben szemei a papírokat pásztázzák. Eszébe is jut valami. Így elkéri a papírt. Ha Zento oda adja, akkor természetesen rá is ír. Ha esetleg nemet mond Amireinek, nem fog hőbörögni, nyugodtan kezeli és elsuttogja Zento fülébe.
A papírra ezt vetné, vagy suttogná Zentonak:

„Nemzetek jönnek, mennek,
Egymással véresen összeverekednek
Sírhalmok és Hullák hevernek szerteszét
Minden shinobi elvesztette a fejét
Küzd a sok nemzet egy „jó célért”
Tartsuk meg népünk dicsőségét
Miért nem a vezető harcol a népért
Miért a nép hal meg a vezetőért.
Fölösleges a háború, harcolj, sok konok
Gyilkoljátok egymást nyugodtan bolondok”

Leírva gondolatait azonnal feláll az asztaltól, és ha még tud, hoz magának valami féle ennivalót. Ha esetleg összetalálkozik Sakival, vagy látótávba kerül, Int neki egyet és nagy mosollyal csal arcára, elvégre mindkettejük Yukigakuréból származik – Persze ezt Saki nem tudhatja.
Miután Amirei csillapította az éhségét visszamegy Zentohoz.

Yunaki Amirei Nyo
Yunaki Amirei Nyo
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 221

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.