Aisu Szálloda

+7
Akira
Korotsuki Kazeno
Yunaki Amirei Nyo
Nakahara Saki
Tensei Zento
Kushieda Unazaki Tessa
Jiraiya
11 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Mezuri Ryu Vas. Jún. 09 2013, 15:54

Mezuri ugyan megtalálta a a közös nevezőt a jeges szívű Marával de még nem nyerte el a bizalmát és szövetségét, a játszmát ideje volt magasabb szintre emelni. ~Akaratos nőszemély, nem enged abból, amit szeretne.~ Esküszöm hogy egyszer vagy az ágyamban vagy a vashomok ketrecemben fogja végezni.~ Fantáziált, udvarias mosollyal az arcán, míg kabátja zsebéből elővett egy térképet, mely a shinobi világot ábrázolta, letisztultan.
-Engedelmével úrnőm.- Mondta lágyan, miközben kiterítette a papírt Mara asztalára. -Tudja én Iwagakuréból származom eredetileg de az őseim sunagakureiek, mégis Namigakure környékét gondolom igazi otthonomnak. Itt nem kell heteket vándorolnom egy sziklás pusztán, vagy a sivatagokban és a halászatnak köszönhetően bőséges élelmiszer utánpótlásban van része a falvunknak. Talán ezért is számít Konoha a szövetségünkre, bár ez maradjon közöttünk.- Tette hozzá egy kacsintást is megengedve magának.
-A lényeg hogy, mint látja, Namigakure közel áll Konoha és ezáltal Kumogakure szövetségéhez. Iwagakure messze van, több hetes vándorlás és ellenséges osztagok hada áll önök és Iwagakure közt. A víz országa déli offenzivával van elfoglalva, őszintén nem is láttam hogy küldött volna követeket ide. Igaz a Föld országa pár taknyossal megtisztelte a rendezvényt. Ha mi összefognánk és a tengeri frontot ellenőrzésünk alá vonjuk, tehermentesítenénk annyira Konohát és szövetségeseit, hogy könnyű és gyors szárazföldi győzelmekkel lezárják ezt az értelmetlen háborút. Valamint a Víz országának számtalan szigetcsoportjaiból lakozmázhatnánk, mint megérdemelt jutalom...- Mutogatta elképzeléseit a Fekete Skorpió nyugodtan, remélve hogy Mara fellelkesül kicsit.
-Namigakure vezetősége remek shinobikból állnak, még ha létszámunk nem is ér fel Konoháéval vagy Iwagakure erejével. A Namikage megfelelően tudja írányítani az otthoni hadműveleteket, így én az osztagommal, erősíthetem az önökét.- Fejezte be Mezuri majd visszaült a székébe. Alig egy pillanat múlva a mellette pihenő köcsögéből, gondolatai hatására egy vékony de gyors homok sugár emelkedett ki az asztal felé, összetekerte a térképet és visszarakta a Jounin belső zsebébe, majd visszakúszott a tárolójába.
-A királyi vér mindkettőnkben ott csörgedezik felség. A kérdés hogy egyesítve erőnket kihasználjük e?- Kérdezte vigyorogva.
Mezuri Ryu
Mezuri Ryu
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Nakahara Saki Csüt. Jún. 13 2013, 00:01

[Hó országa - Olvadás?]

Nagyot nyelt, amikor maga Mara fogott hozzá a művelethez. Azt hitte, hogy külön ide fog rendelni egy ninját, aki majd belepillant a fejébe. Igyekezett minden gondolatát a háttérbe szorítani és arra az egy jelenetre koncentrálni, ami a múlt éjszaka történt. Nehéz volt összeszednie az emlékeit, hiszen ezer más dolog kavargott elméjében. Amikor elkezdődött a művelet, egy pillanatra megrettent, hiszen első gondolata az volt, hogy fájdalommal fog járni az emlékeke kinyerése. Izmai megfeszültek, kezei pedig erősen markolták mindkét nadrágja szárát. Amikor a falu vezetője gyengéden megsimította az arcát, olyan érzése támadt, mintha haza ért volna. A szavak jelentése nem is jutottak el a tudatáig, csupán a hangszín képes volt megnyugtatni a lányt. Akaratlanul is ellazult, immáron nem akadályozta semmi a kapcsolat létrejöttét. A csók, amit Mara a genin homlokára adott, olyan volt, mint valami gyógyír a fájdalmára és a lelki szenvedésére. A levegőt nem kapkodva, hanem egyenletesen vette. Mindkét karja lecsúszott a szék oldalához, szemeit pedig lehunyta. A fájdalom, amire készült nem jött el, nyilván azért, mert beleegyezett az eljárásba. Tudata kitisztult, emlékeit pedig teljes mértékben ki tudta tárni a nőnek. Hirtelen meglepődött, hogy ennyire kiszolgáltatottá vált, de a gondolatai nagy részét már így is sejthette a vezető. Ugyan már régóta nem mondta ki, amit gondol a háborúkról, azért mestere valószínűleg jelentett róla, mielőtt megkezdődött volna a tárgyalás. A kapcsolat gyorsan megszakadt, Saki alig merült el gondolataiban, máris arra lett figyelmes, hogy Mara ismét végigsimította az arcát. Igazi profi módjára puhította meg a genint, aki azonnal rájött, hogy mi történt vele. Ahelyett, hogy erőszakot alkalmazott volna, valami sokkal hatékonyabb módszert alkalmazott. Sötétkék lélektükrei azonnal a nőre szegeződtek, talán most először tudatosan. Látta, amint arcára elégedettség ült ki, nyilván mindent megtudott, amit csak akart. Valószínűleg olyan erős befolyás alá vonta, hogy Saki nem is tudott volna tiltakozni. Igaz, pont ő akarta ezt végigcsinálni, viszont azért határozta el magát, hogy szavahihetőségét megőrizze. Csak így tudta segíteni a falut, a harci képességei koránt sem voltak olyan jók, hogy aktív haderőként számítsanak rá. Ezzel véget is ért a meghallgatása, de új parancsot kapott, ezúttal a jouninok körébe kellett besétálnia.
- H-hai - válaszolta gyorsan és kissé halkan a genin, majd felállt és meghajolt Mara előtt. Örült, hogy vége van a beszélgetésnek, ám az igazi kihívás csak következett. Most érezte csak, hogy milyen gyengék a lábai, amikor végre felállt a székből. A háttámlát biztosításnak használva indult el az ajtó felé, ami hirtelen elérhetetlen távolságba került.
*Nekem... csak ez van... az információszerzés.* Miközben erre gondolt, szép lassan elindult a kijárat felé, ami az ismeretlenbe nyílt. Érezte magán a nő tekintetét, csakhogy nem engedhette meg magának, hogy elrontsa a feladatát. Kezét rátette a kilincsre, majd óvatosan lenyomta. Amint kilépett, úgy érezte, mintha kilós súlyoktól szabadult volna meg. Az újabb feladat súlya, viszont szinte azonnal nyomni kezdte a vállát. A múlt éjszaka elbeszélgetett egy geninnel, de Aoi nagyjából egyidős lehetett vele, tehát ennyiből könnyebb dolga akadt vele. A jouninok már nehezebb falatnak bizonyultak, viszont nem fordulhatott vissza. Úgy tűnt, hogy a falu vezetője egyelőre a geninekkel akart foglalkozni, az utolsó megjegyzéséből legalább is ezt következtette ki a kunoichi. A folyosón már gyülekeztek a különböző falvak képviselői, akik Marához jöttek meghallgatásra. A lány gyorsan végighaladt a folyosón, elkerülve minden felesleges szemkontaktust. Jelenleg nem érezte magát olyan állapotban, hogy bárkivel szóba tudjon állni. Szüksége volt néhány csendes percre, amit magányban szeretett volna eltölteni. Csakhogy a nyüzsgés addigra már olyan mértékű lett, hogy a saját szálláshelyén kívül nem igazán találhatott olyan zugot, ahol összeszedhette volna magát. Jelenleg nem volt ideje arra, hogy saját magával foglalkozzon, tehát egyenesen a dolgok közepébe vágott. Gyorsan megtorpant és visszafordult, majd a szálláshelyek környékét vette célba. A genin óvatosan közelítette meg a helyet, mert nem akart tolakodó lenni. Elég sok ember gyűlt össze, ami pont kapóra jött. Ugyan rettegett a gondolattól, hogy kettőnél több ember elé kell kiállnia, mégis megtette az első lépést. Sötétkék szemei idegesen fürkészték a tömeget. Amennyiben észrevesz valakit, aki láthatóan segítségre szorul, vagy csak valami olyan megjegyzést tesz, amiből kiderül, hogy útmutatásra lenne szüksége, Saki kissé félénken megközelíti. A természete miatt nem lesz tolakodó, inkább halkan és bizonytalanul kérdez rá, hogy segíthet-e.

//Bocsi, ez most nem lett olyan jó. Én is a fájós fogammal küszködök. ˇˇ'//
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Akira Vas. Jún. 16 2013, 11:22

Válaszainkat hallgatva Mara eddigi pókerarc maszkja megtört, a változás nem volt jelentős, csak a szeme végre egy kis életet sugárzott, ami eddig nem volt rá jellemző. Végre megnyugodtam és megszüntettem a technikám, hiszen már nem volt rá szükségem, ami valószínű, hogy érezhető volt rajtam, hiszen a viselkedésem nekem is, bár kevéssé, de megváltozott. Eddig nyugodt voltam, de a technika feloldásával mozgolódni kezdtem. Nem volt sok változás, de ha valaki megfigyelt, már pedig Mara biztosan azt tette, akkor könnyebb észrevehette a kis változást is. Aoi kérdésére, hogy ki sérült meg, meg is tudtuk, hogy egy lány, név szerint Aburame Chou, de szerencsére csak könnyebben, ami akkor is felháborító, hogy valaki megtámadta és egy diplomáciai küldetés alatt a vezetőt is sértve megtámadnak egy résztvevőt, ez egyszerűen felháborító. Mara is kifejezi ebbéli aggályait és sértettségét. Megértettem a gondját és szempontját, legszívesebben én is segítenék kideríteni, de nem nagyon tudok mit tenni, viszont egy próbát megér.
- Esetleg segíthetek a nyomozásban?
Kérdezem meg, de tudtam, hogy nem sok esélye van, hogy engedi. Ekkor elővett egy rajzolt képet egy számomra ismeretlen alakról, miközben beszélt.
- Megértem az érzéseiteket, de a többi országra nézve nem lenne fair, ha hagynám, hogy belefolyjatok a nyomozásba. Egy ilyen helyzetben logikus, hogy az egymásra mutogatás fog következni. Egy valamit azonban megtehettek. 
Elgondolkodtam, majd eszembe jutott, hogy a menyét, aki a küldetés ismertetése miatt jött egy másik dolgot is kért, vagyis inkább egy tag kért, amit ő tolmácsolt.
Mara sama!- vakarom meg a tarkó- Lehetne egy kevésbé hivatalos kérésem/kérdésem? Tudom, hogy a falu fejlett technológiával rendelkezik és nem szívesen osztja meg más faluból érkezőkkel ezt a technológiát, de érdekelne a repülő páncél, amit itt fejlesztettek ki, esetleg még haza vinnék egyet, mert érdekelnek az ilyen fajta dolgok.
Nem vártam sokat, hogy valóban megengedi, de hátha. Ha megengedi, hogy elvigyek esetleg egyet, akkor megköszönöm a lehetőséget, ha viszont nem, azt is megértem és sajnálatomat fejezem ki, de értékelem az őszinteségét. Kilépve a hallgatóból Aoi felé fordulok.
- Mi a terved? Meglátogatod Chout?
- Nem... merem... Tegnap este azt mondtam neki, hogy... Legyetek bár barátok, ha veszélyt jelentetek a szövetségünkre, ugyanolyan ellenségeké váltok a szememben, mind a többiek. Ezek után, hogyan állhatnék elé!?
- Értem. Viszont nekem meg nincs kedvem tovább itt lenni, így elvonulok a szobámbam ha maradsz, akkor tennék egy óvintézkedést.Az utolsó mondatomnál Moonra nézek, bár társam nem biztos, hogy tudja mire gondolok. Körbenézek és ha felfedezek egy vécét Moonnal az oldalamon bevonulok. Megvárom míg mindenki kimegy és akkor kézjeleket mutogatok, majd megérintem a farkast, aki felveszi az alakom.
- Kövesd Aoit helyettem és figyelj rá!
Adom ki a parancsot, bár beszélni nem tud, de érti, amit mondok. Újabb kézpecsétek és egy pincér kinézetét veszem fel. Mind a ketten kilépünk, majd a lányhoz fordulok.
- Ne tévesszen meg, ő itt Moon. Ő fog veled menni és ha kell meg véd.
A pincér formámba elköszönök a lánytól, majd a szobámba vonulok, hogy egy keveset pihenjek a következő feladatig.


 

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();


A hozzászólást Akira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Júl. 06 2013, 20:40-kor.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sugomi Aoi Vas. Jún. 16 2013, 17:53

A nő tekintette megváltozott, de a két genin szerencséjére, nagyon is előnyére. Teljesen eltűnt az a rideg és hűvös tekintette, mely valahogyan egy ragadozó macskáéra emlékeztette őt. Egy macskáéra, mely a sötétből tekintett rájuk és rezzenéstelen tekintettel leste prédája minden egyes mozdulatát. Az apró kis énekesmadarakat, melyek ott ugráltak előtte és énekeltek gyönyörű kis hangjukon, nem is sejtve a rájuk leső veszélyt. De a sors iróniájaként, ezúttal hoppon maradt a nőstény ördög. Talán az étvágya ment el, vagy éppen meggondolta magát az utolsó pillanatban, de az is megeshet, hogy elvarázsolta a kis dalos pacsirták hangja. De a lényes ugyanaz lett. A vadászösztön eltűnésével csak egy érzéki kis doromboló macska maradt előttük, aki megőrizve büszkeségét, nem igazán hallatta hangját.
- Az egyik geninjük, Aburame Chou sérült meg. - válaszolt kissé kedvesebb hangnemben, ami először meglepte ugyan meglepte Aoi-t, de aztán rájött, hogy talán a kialakult helyzet miatt váltott hangnemet. Hiszen lényegében ő is shinobi volt. - Szerencsére a helyzethez képest könnyebben. - jegyezte meg azonnal, de az arca mégis elárulta, hogy az amit mond sokkal személyesebb- De mint a tárgyalás szervezője és védnöke, az országom elleni sértésnek is tekintem a konohaiak elleni atrocitást, s nemcsak kötelességem felderíteni a tettes kilétét, hanem az ország becsületének helyreállítása is megköveteli. Ezért kellett ilyen furcsa kérdéseket feltennem. - magyarázkodásba torkolló szavai ellenére nyíltan közölte a jövőbeli terveit, mely éppen annyira feltüzelték Aoi-t, mint amennyire már korábban is ideges volt.

De valahogy mégis felülkerekedett magán abban a szent pillanatban. Bár az arcáról nyíltan le tudta volna olvasni akárki, hogy mennyire is izgatott, de ezúttal okulva mindabból, amit a nőtől halott, mégsem rohanta le őt, a szokásos nyers és célratörő cselekedeteivel. Bár nem is tudta volna igazán, hiszen Akira megelőzte őt.
- Esetleg segíthetek a nyomozásban? - a kérdés pedig éppen azt fejezte ki, melyet Aoi is akart. Hiszen legbelül megszólalt már benne egy harang, melynek visszhangjai egyre erősebbé váltak az idő múlásával. Egy hang, mely mindennél erősebbé vált és melyet már nem tudott féken tartani.
- Még szép, hogy segítünk! - szavaiban egy apró kétely sem volt ahogyan felpattant a székből és az előtte álló asztallapra csapott. Ezzel nem kis meglepetést okozva a mögötte ülő Mara-nak- Konoha a szövetségesünk! - nyomatékosította a legfőbb alaptényt a szavai közé rejtve- De ez a helyzet már túlnőt ezen az elven! - nézet egyenesen a nő szemébe olyan átható tekintettel, melyben egyetlen egy kétely vagy épen félelem sem tükröződött. - Lehet, hogy sokan különcnek … túlságosan is hataloméhesnek vagy éppen veszélyesnek tekintenek minket, de Kumogakure sohasem hagyja cserben a szövetségeseit. - szavaiban pedig teljesen biztos volt, de ugyanakkor a tények mégsem mellette álltak. És ez a hiba csakis egyetlen egy ténynek volt köszönhető, a gyermeki hevességnek és tudatlanságnak. Hiszen Aoi minden szava ellenére csak egy genin volt és bele sem volt képes látni a falút irányító nagyobb erők működésére és azok kényes egyensúlyára.
- Megértem az érzéseiteket, de a többi országra nézve nem lenne fair, ha hagynám, hogy belefolyjatok a nyomozásba. Egy ilyen helyzetben logikus, hogy az egymásra mutogatás fog következni. Egy valamit azonban megtehettek. -nyugodt szavai a helyére parancsolták a lányt, azonban a tekintette is megváltozott. Még ha egy pillanat erejéig is, de visszatért a korábbi ragadozó énje. De gyorsan túlnőve magát ezen az akadályon, némi kis kutakodás végezve a fiókja egyik eldugott részében, nem mást, mint egy ceruzával rajzolt fantomképet kapott elő, melyet nem is volt rest vendégié tudtára hozni. - Nem láttátok véletlenül ezt a férfit? Sokat tudna segíteni az ügy megoldásában, ha előkerülne. Azóta ugyanis nyoma veszett, és nem tudjuk, vajon neki is baja esett, vagy esetleg köze van az eseményekhez. -közölte nyíltan és ha ezt ki lehetne jelenteni, őszintén. Hiszen azért mégis csak egy magasan képzett kunoichi-ről beszélünk, ki úgy képes csavarni az eseményeket az ujja körül, mind más kislány a hajtincseit. És Aoi? Ő csakis a megérzéseire, a soha nem tévedő női megérzéseire hagyatkozott, mely addig még soha nem hagyta cserben és mely abban a pillanatban azt súgta neki, hogy hihet a nőnek.
- Megértem...- dőlt hátra a székben- … sőt talán egy kicsit el is ragadtattam magam. Bocsásson meg! - állt fel a székben és nézett egyenesen a nőre. - Ha látom az illetőt mindenképp értesítem önt. De...- nézett közben Akira-ra, aki abban a pillanatban is, még a helyén csücsült. - … most jelentést kell tennem a sensei-ünknek!- tett egy határozott lépést az ajtó felé. De azon nyomban vissza is fordult. Genin társa korántsem akart még elmenni, bár ezt nem igazán kötötte a lány órára. - Akira-san? - nézett a fiúra, aki csak lágyan felsóhajtott.
- Menj csak ki...- utasította a lányt. - Mindjárt megyek! - nézett újra Mara-ra, ahogyan Aoi nem tulajdonított nagy lehetőséget a dolognak. Így odébbállt és nem túl messze a falú vezetőjének az irodájától, a hófehér tájat kezdte nézni, várva kicsit idős társára.


***

- Mi a terved? Meglátogatod Chout? - kérdezte egyből Akira, ahogyan kilépett a szoba ajtaján.
- Nem... merem...- motyogta alig halhatóan, lesütött és elégé bűnbánó arccal. - Tegnap este azt mondtam neki, hogy … - nyelt egy nagyot és úgy látszott, hogy a tegnap esti kis beszélgetés közben elég meggondolatlanná vált. - … legyetek bár barátok, ha veszélyt jelentetek a szövetségünkre, ugyanolyan ellenségeké váltok a szememben, mind a többiek. ….- nézet a fiúra, miközben hiába próbálta egy apró kis könnycsepp jelent meg az egyre jobban ragyogó szemeiben. - … ezek után, hogyan állhatnék elé!? - nézett Akira-ra könnyes szemmel és már nyoma sem volt annak a bátor lánynak, aki odabent volt. De egy igazi kunoichi-nek ilyen kellet lennie. Mások előtt kemény és határozott és csak a társai előtt érzékeny.
- Értem. Viszont nekem meg nincs kedvem tovább itt lenni, így elvonulok a szobámba. Ha maradsz, akkor tennék egy óvintézkedést. - nézett a mellette lévő farkasra. Majd mindezek után, mint egy veszett kutya, úgy kezdte vizslatni az üres folyosót, mígnem meg nem találta mindazt amit keresett. A folyosó végén lévő eldugott kis WC-t, ahova még ha csak pár percre is, de eltűnt a kicsinek nem igazán nevezhető állatával együtt. Aoi-t azonban sokkal jobban érdekelte, hogy vajon mi is történt odabent Akira és Mara között. Hiszen már bánta, hogy nem maradt bent vele, nem hallgatta végig azt a beszélgetést. Sőt, ha egy pillanatra is, de abban is megingott, hogy nem Akira követte el mindazon szörnyűségeket, amely a Konohai követséggel történt. De abban a pillanatban, hogy a társa visszatért, kiverte a fejéből ezen komor gondolatokat.
- Ne tévesszen meg, ő itt Moon. - sétált oda hozzá Akira és egy ismeretlen pincér, akinek a szavai mégis felvilágosították őt az események hátteréről.- Ő fog veled menni és ha kell meg véd.- erőltette rá a kunoichire a tervét, mely nem tetszett annyira a lánynak, mind azt a fiú tervezte.
- Igazán nincs szükségem testőre...- húzta el a száját- … de mivel veszélyben lehetünk mi is, így elfogadom a segítséged! - dörmögte az óra alatt. - De most beszélnem kell a sensei-el! - Indult el a folyóson elégé erőltetett tempóban. - Gyere Moon! - kiáltott rá a férfira és indult el a jounin vezetőjük keresésére, hogy megossza vele a szerzett információkat.
Sugomi Aoi
Sugomi Aoi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sai Pént. Jún. 28 2013, 01:57


//köszönöm a türelmet, az államvizsgám sikeresen véget ért jeles minősítéssel ^^//
[Saki]
Ahogy a jouninokhoz érsz, érzed rajtuk az értetlen feszültséget és a minimális felháborodást - vérmérséklettől függően erősebb vagy gyengébb verzióban, még ha mindenki egységesen igyekszik is elfojtani -, amiért Mara komolyabb tárgyalások helyett a genineket hívta egybe őket mellőzve. Bosszantja ez őket főként azért, mert Namigakure követét - az egyetlen eddig független ország képviselőjét - fogadta a falu szigorú vezetőasszonya. Egyedül a konohaiak mutattak nagyobb nyugodtságot, tekintve, hogy ő sejtették a felhajtás mibenlétét, mivel az ő csapatukat érte a támadás, s úgy érezték, azonnal foglalkoznak a problémájukkal, ami jót jelenthet. Mindenesetre a feszültség pattanásig feszült. 
Ami fura, és ez talán a te figyelmed is felkeltheti, hogy senki nem tűnik olyannak, aki nyeregben érezné magát úgy igazán, vagy esetleg gyanúsabban idegesebbnek, mint más, mintha senki nem lenne a jelenlevők között a konohaiakon kívül, aki tudna bármit is többet, s bár tény, hogy profi gyilkológépekről beszélünk, ennyire azért mégsem kellene kiváló színésznek is lenniük.  Ellenben az az érzésed támad, valaki néz. Néz, de nem a teremben levők közül, hanem kintről, és ahogy megfordulsz, riadtan tapasztalhatod, hogy a férfi, akinek a vonásait nemrég idézted fel, mosolyogva elsuhan odakint az ablaktól.

[Mezuri]
- Hmm - hümmög elismerően a kis térképes valamint az azt kiegészítő vörös homok bemutató láttán Mara, hátradőlve a fotelében újabb adag füstöt lehelve ki magába láthatóan pörgő agytekervényekkel. - Van egy olyan érzésem, maga még kellemesebb úriember, mint elsőre gondoltam - jelenik meg végül újfajta, elégedett mosoly az arcán. Úgy tűnik, kis eszmefuttatásod megragadta még inkább a figyelmét, és kezdesz neki imponálni diplomáciailag. 
Hiszen, ha veletek szövetséget köt, erősítheti független pozícióit, s sokkal nyugodtabban és magabiztosabban állíthatja a többi országot az el a szituáció elé, hogy bár hajlandó technikájával kereskedni - persze szűrt módon, a legfrissebb fejlesztéseket meghagyva maga és potenciális friss, független szövetségese számára -, s vállalni a vele járó esetleges következményeket. Ezt ki is fejti számodra, nyíltan kérdezve rá, ebben a lépésében mennyire lenne partner a fentiek tükrében e frissen alakult, de határozott vezetéssel bíró ország, amelyet képviselsz.

[Zento]
A nő szemügyre veszi Amireit, s talán Zentot zavarhatja, de míg beszél, addig is többször megfordul a vezető tekintete a lányon, mint rajta. De ha belegondol, érthetővé válik, hiszen Amirei a kirohanásával "gyenge láncszemmé" vált, aki nem tud száz százalékig uralkodni az érzelmein, így plusz információkat árulhat el, miközben beszélsz, bár tény, hogy az érveid jogosnak és logikusnak tetszenek, főleg annak függvényében, hogy nem hallgatod el azokat a tényeket sem, amelyek más országok számára unszimpatikusnak tűnnek. 
Logikusságod és diplomatikusságod fel is kelti azért a nő érdeklődését, még ha továbbra is társnőd durcás arcát vizsgálja inkább, amely most nem úgy tűnik, mintha ellent akarna mondani szavaidnak. Talán ezért, talán más okból folytatja a gondolatsorod a saját országa szemszögéből a nő - bár az is lehet, hogy más céljai vannak kérdéseivel.
- S vajon Iwagakure mit tenne meg azért, hogy egyedül a Víz szövetsége részesülhessen eme technikai fejlettségből. Valljuk be, országomnak az a legelőnyösebb, ha független kereskedelmi szerződéseket tud kötni a jelen levő országokkal, amelyben vállalja fegyverek szállítását, de nem köteleződik el. Hiszen ez nekünk bevétel, a haderőnk meg, ahogy gondolom pontosan tisztában vagy is vele, nem jelentene egyik oldalon sem túl nagy erőt, számunkra viszont annál veszélyesebb lenne távollétük az ország belső nyugalma szempontjából.

[Aoi, Akira]
A kis beszélgetés után Aoi azonnal távozik, Akira azonban még marad egy kérdés erejéig. Egy olyan kérdés erejéig, amelyre a nő érdekesen vonja fe a szemöldökét egy pillanatra, majd megenged magának egy apró, rövid kuncogást. 
- Normális körülmények között bizonyára meglenne az az ár, amiért hajlandó lenne egy mester megválni egy példánytól, de a jelenlegi helyzetben megvárnám ilyesmikkel a tárgyalások végét. Elvégre, és ezzel te is tisztában lehetsz, Yukigakure mindenki számára kizárólagosan a technikai vívmányai miatt érdekes. Egyébként egy jellegtelen és kietlen vidék. Kérdésed viszont nem felejtem el, amint aktuális lesz, ígérem, visszatérünk rá - feleli Mara még, majd Akira is távozik a szobából.

Kinn egy kisebb manőverezés után Aoi elvonulhat látszólag Akirával, valójában Moon-nal a senseihez, hogy jelentést tegyen a nyilvánvalóan kíváncsi férfinek, s bár Akirának is legalább hasonlóan kellene cselekednie, ő pincérként inkább a szobájába oson vissza pihenni, amelyre lehetősége is akad, mivel az a szárny eléggé kiürült, ahogy a kíváncsi jouninok és diplomaták inkább a nagytermet szemelték ki, hogy minél előbb némi információhoz jussanak. Ha esetleg nagyon odafigyel, akkor némi jövés-menésre lehet figyelmes a szállodai ablakából, de mivel idegen országban van, nem biztos, hogy különösebb figyelmet szentel a számára ismeretlen jouninok járkálásának.
Aoi a nagyteremben viszont felfedezheti senseiét és a vele tartózkodó diplomatát, akik azonnal nekiállnak visszafogott módon kifaggatni, mi történt Mara irodájában.

//Határidő: július 3.//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Nakahara Saki Szomb. Jún. 29 2013, 00:56

[Hó országa - Olvadás?]

Úgy tűnt, hogy az idegesség mindenkire ráragadt. Saki sem érezte magát biztonságban a sok ember között, az érzelmeik tükröződése az arcukon pedig csak rátett egy lapáttal a korántsem vidám hangulatra. A genin igyekezett néha megállni, hogy jobban oda tudjon figyelni egy-egy párbeszédre, ami a jelenlévők között zajlott. Habár nem volt ínyére ez a kémkedés, a kötelességét előbbre valónak tartotta, ezért sem kérdőjelezte meg Mara parancsát. Ha másban nem is, ebben még a hasznát veszik a faluban. Feltűnt neki, hogy a geninekről beszélnek. A vezető nem árult el semmi konkrétat, csak a Konoha-i küldöttség ellen intézett támadást említette meg. Éppen ezért lett gyanús a helyzet, hiszen Konoha ninjái túl nyugodtnak tűntek, ahhoz képest, mi történt velük. A lány tett néhány bizonytalan lépést a küldöttség felé, tudni akarta, pontosan miről beszélnek. Az aggodalma teljesen feleslegesnek bizonyult, csupán örültek, amiért ilyen gyorsan intézkedtek a helyzetet illetően. Csendben állt tovább, de nem is lehetett volna olyan könnyen észrevenni a jelenlétét. Igyekezett meghúzódni az árnyékokban, csak nagyon különleges esetben lépett elő a sűrű tömegbe. Bár leginkább a szolgálatát kellett volna felajánlania, valahogy nem úgy tűnt, mintha szükség lett volna rá. Ennek örült, hiszen így elkerülte a felesleges beszélgetést. A felnőttek ijesztőnek néztek ki, főleg egy tizenkét éves lány szemszögéből. Amikor egy férfi hangosabban fejezte ki nemtetszését, Saki azonnal összerezzent és kissé talán gyorsan távozott a helyszínről. Nem sokkal arrébb megállt, majd kezével megragadta felsőjének szélét.
*Um... nem kéne... ennyire megijednem. De... de... azt hittem, valami történni fog.* Próbált mentegetőzni saját magának, mert úgy érezte, könnyebb lesz elviselnie a terhet, amit magára vett. Nagyon jól tudta, hogy csak az indulatokat próbálták meg lecsillapítani és akinek kissé hevesebb a természete, így reagál. Kellett neki pár perc, mire összeszedte magát és megindult vissza a felnőttek közé. Idegességében elöl lévő hosszabb hajtincsét a füle mögé tűrte, azonban gyorsan vissza is hullott az arcába. Tovább sétált a jounin között, s néha bizony eléggé meglepődött, mert nem erre számított. A feszültséget érezni lehetett a levegőben, azonban olyan érzést keltett benne néhány ember, mintha túlságosan is jó színészek lennének. Valahogy másképpen képzelte el a többieket, főleg a korábbi kirohanás miatt. 
*Mara-san vajon... miért a geninekkel beszél?* Tette fel magának a kérdést Saki. Az ő részéről teljesen érthető volt, hiszen pontos utasításokat kapott, amiket végre kellett hajtania. A tárgyalás nem egészen olyan mederben folyt, ahogy azt a fiatal kunoichi elképzelte. Ahogy azt egy beszélgetés foszlányából kivette, Namigakure követét elsőként fogadta, aki ráadásul igen komoly szerepet játszott az egész megbeszélésben. 
*Lehet... egyedül nem tudom... végigcsinálni. Kellett volna... még egy ember... hogy jobban boldoguljunk.* Töprengett el magában a kék szemű shinobi, akinek a feje kezdett túl sok információval megtelni. Minden részletre odafigyelt, és memóriája most sem hagyta cserben. Próbálta még a legapróbb hanglejtéseket is memorizálni, amiből később információt nyerhettek ki. Volt egy olyan érzése, hogy Mara nem utoljára nézett bele a fejébe. A gondolatra picit összerezzent, ám nem viselte meg úgy a gondolat, mint amennyire először.
Hátrált néhány lépést, amivel közelebb került a hotel egyik ablakához. Hirtelen úgy érezte, valaki figyeli. A gerincén futott végig a hideg, amitől azonnal keresni kezdte a forrást. Először azt gyanította, hogy az egyik jounin nézte ki magának. Az elmélete hamar dugába dőlt, amikor tekintete az ablakhoz vándorolt. Azonnal felismerte a férfi arcát, akiről személyleírást adott. Szeme sarkában apró könnycseppek jelentek meg, amikor megint felidézte a múlt éjszakai találkozást.
- Ez... ez... nem lehet - suttogta maga elé a kunoichi. Legszívesebben elmenekült volna, egyenesen a szállodai szobájába, ahol elbarikádozhatta volna magát. Ehelyett leblokkolt ott helyben és csak állt. A független mondtok hirtelen zagyvasággá váltak, már nem értette, hogy ki miről beszél. Az idő mintha lelassult volna számára, tisztán látta, ahogy a férfi elmosolyodik, majd eltűnik az ablakból. Szíve hevesebben kezdett verni, a levegőt szaporábban vette, végül pedig kezét ökölbe szorította.
*Mit tegyek?* A kérdésre nem várt választ, mert tudta, hogy úgysem hallgatná meg senki. Mindenki el volt foglalva, meg rajta kívül más nem látta tegnap este a férfit. Akár azt is gondolhatták volna, hogy csak kitalálta az egészet. Mara persze tudta az igazat, ám ahhoz még kevesebb bátorsága volt, hogy bemenjen a jelenlegi irodájába és elmondja, mit látott. A döntés a saját kezében volt, ami miatt ismét leblokkolt. Eddig megmondták neki, mit kell tennie és azt hajtotta végre. Néhány könnycsepp gurult végig az arcán, amitől feleszmélt és gyorsan letörölte arcáról a sírás nyomait.
*Valamit... tudnék tenni. Ha... utána mennék... talán kiderülne... ki ez az ember.* Ahogy ezen gondolkodott, a lábát szó szerint kényszerítenie kellett, hogy megmozduljon. Tett egy lépést előre, aztán visszarakta lábát a kiindulási pontra. *Nem megy.* Ismerte be magának a genin. Aztán eszébe jutott csapattársa Kaito, aki ígéretet tett, hogy megvédi. Korra keserű megjegyzése szintén ott kavargott a fejében. *Igaza volt... ninja vagyok... tennem kell valamit.* A gondolatai a múltba tévedtek, amikor mindenki furán nézett rá, kigúnyolták és mindig ellátták a baját a gyakorlások alatt. Nemrég került ki az akadémiáról és máris csalódást fog okozni a falunak. Az eddig rettegést tükröző tekintete visszanyerte normál állapotát, majd lassan megindult a kijárat felé. Ugyan olyan csöndesen, ahogy eddig közlekedett, elhaladt a jouninok mellett, s a kijárathoz ment. A hideg idő azonnal megcsapta az arcát, ám ezzel jelenleg nem foglalkozott. Körbenézett és próbált rájönni, vajon merre mehetett a férfi. Az ablak irányából és abból, amerre az ismeretlen távozott, megpróbált meghatározni egy irányt, amelyen elindulhat.
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Tensei Zento Szer. Júl. 03 2013, 09:46

Mara és a genninek közti tárgyalás már rég kezdetét vette, és most Zento és Amirei van soron. Zentot egyre jobban zavarja Amirei, de nem azért, mert Mara ő rá figyel, hanem azért, mert nem hajlandó legalább helyeselni Zento érveire. Úgy tűnik a fiúnak ezt egyedül kell megoldania. Ennek hátránya, hogy nincs ki alátámassza beszéde hitelességét, de legalább nincs senki aki rá is cáfolna. Mara viszont bekeményít Zentoval szemben. Ellenérveket próbál felhozni, és ezzel elkövette az első hibát. Úgy tűnik lenézi a mi kis geninünket, és talán azt hiszi amit mondott, egy betanult szöveg része volt, amit a Tsuchikage adott nekik üzenetként. A szél lassacskán támadni kezd, és süvít befelé a nyitott ablakon, kiszellőztetve az eddigi kellemetlen dohányszagot. ~A változás szele.~ Ezt talán Mara is érezheti, hisz a tárgyalások végére Yukigakureban nagy változások lesznek, csak a kérdés, hogy pozitív, vagy negatív irányban, de ez a döntés egyedül csak Marán áll. Néma csend lett úrrá a a kis shinobin. Nem akar sületlenségeket beszélni, így inkább összeszedi mondandóját. ~Úgy látszik nekem is keményítenem kell…~ Fejében csavarosabbnál csavarosabb dolgok cikáznak. Nem tudja melyik utat választja. ~Majd meglátjuk, hogyan reagál.~ Zento megpróbál az öreg Onoki fejével gondolkodni, hisz, mint említve lett sokan mondják, hogy egy rugóra jár a fejük. –Khm…- Köszörüli meg a torkát jelezve, hogy válaszra talált. – Ebben igazad van. – Helyesel Zento Marára, csak kérdés, hogy miben? – Yukigakure hadereje jelentéktelennek minősül ebben a háborúban, mint mondtam, minket csak is a technológia érdekel. Így Yukigakurenak nem szükséges csapatokat kivonnia a háború alatt, csupán az új felszerelésekkel foglalkoznia.- Itt szintén tart egy kis szünetet, de nem sokat, hisz vannak ehhez is érvei. – A gyártás több munkaerőt von maga után, és logikusan Iwagakure sem kér ingyen, természetesen ez bevételt is jelent Yukigakure számára, egyszóval ha a Víz szövetségét választja gazdasági fejlődés fog bekövetkezni. – Mosolyodik el. – Ebben biztos vagyok. – Mondja mosollyal az arcán. Látszik, hogy csupán áll mosoly, de igaznak tűnik, amit mond. Viszont a mosoly egy kettőre lefagy Zento arcáról. – Viszont a kereskedelmi szerződések…- Tér át a lényegre, vagy is inkább, ami Marának lényeges. – Ebben a háborúban Yukigakure, már nem tud semleges maradni. – Állítja az ifjú shinobi határozottan. – A víz szövetségének flottájával, még Kumogakure sem tudja felvenni a versenyt. Vízen verhetetlenek vagyunk, ami valljuk be elég fenyegető érzés lehet a Hó órszágának számára. – Arcára kiül egy kis vigyor. Talán Mara most nagyon meglepődik, hogy egy 10 éves genin képes így gondolkodni. – Most azt hiszem tárgyilagos leszek…- Tartása, mint mindig meginghatatlan. Törzse egyenes, kezei hátul pihennek meg, egyik kezével csuklóját markolva, feje kissé megemelve jelezve, hogy ő bizony, most mattot készül adni Marának. –Amennyiben Yukigakure nem a Víz szövetségét választja, úgy kénytelenek leszünk az összes kereskedelmi útvonalat blokád alá vonni, ezzel is elzárva a Tűz szövetségének utánpótlását Yukigakure felől. – Arcára egy kisebb fél mosoly ül ki. –Gondoljon bele Mara-sama. Hányan veszhetnek oda a tengeren szeretett falvából, ha egy rossz döntést hozz. Ezt én sem szeretném…- Zenton látszik, hogy komolyan gondolja, amit mond, és ha Mara jobban belegondol, tényleg semmi esélye nem lesz a kereskedelemre. – A döntés magán áll.- Mondja, reméli sikerült mattot adnia Marának. Mondjuk az úgy is a tényleges tárgyalások során dől el. Most a kérdés Mara-sama mit felel a tárgyilagos fenyegetettségre, és Iwagakure ajánlatára.
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Akira Szomb. Júl. 06 2013, 21:20

Végre vége van a kellemetlen helyzetnek, aminek egyik hatása, hogy Mara feloldódik és egy kicsit kevésbé szigorú. Feltettem a kérdést, amivel a kis menyét a küldetés eredeti feladata mellett is megkért, amire olyan reakciót kaptam, amire nem számítottam, ugyanis a nő, akit egy katonai kiképző is megirigyelhetett volna, most kuncogni kezdett, viszont a visszautasítás mindenképp várható volt, hiszen jelenleg a fegyverek miatt vagyunk itt és az országaink is azért küldtek, hogy meggyőzzék Marát, hogy az ő oldalukra álljon. Én ebben a kérdésben még magamnak sem válaszoltam, hiszen a Holdat tartottam az otthonomnak, ami annak ellenére, hogy jelenleg ellenség, mégis jobban hiányzott, mint a falu, ahol olyat tanulhatok, amit otthon nehezen. Megkaptam a választ és egy ígéretet, hogy ha aktuális visszatér rá.
Kilépve a szobából egy kis csellel elküldtem Aoit magammal jelenteni a mesternek én pedig egy pincér alakjában a szobámba vonultam, ahol az ablakból figyeltem az idegen jouninok mozgását, de azt is meguntam, így lefeküdtem az ágyamra és gondolkodtam. Rövid idő alatt rá kellett jönnöm, hogy a tárgyalás eredményétől függően, ha a másik oldal nyer, akkor Aoival és a csapatommal menekülni kell, hiszen a falu ellenséges oldalra állt, így nem kívánatos személyekké válunk. Nem nagyon tudom, hogy a többiekkel mi történik, de éreztem, hogy nem szép dolog, hogy így ott hagytam Aoit, viszont nem nagyon volt technikám, amivel közölhettem vele a gondolataim, így két ötletem is támadt jutsura az egyik egy állatkémkedős jutsu, amivel össze tudom kötni magam egy élőlénnyel, így azt látva, amit ő, míg a másik egy transzformációs technika, aminek segítségével az ember akár bármilyen állattá átalakulhat, amilyenné akar. Pontos részleteket nem tudtam, hiszen ennyire részletes chakra ismereteim nem voltam, de majd haza térve elkezdem ezt pótolni. Rövid, legalábbis nekem rövid időnek tűnő idő után fogtam egy cetlit és egy tollat, majd írtam egy rövid üzenetet: "találkozzunk az épület mögött, hozd Moont is.". Felvettem ismét a pincér alakját, majd kiléptem az ajtón. Remélem senki nem lát, majd elindulok megkeresni Aoit, hogy átadjam az üzenetet, hiszen valóban beszélni akartam vele a dologról, hogy készüljön fel rá, hogy menekülnünk kell. Nem tudtam, hogy mi lesz Mara döntése, de mindig fel kell készülnünk a legrosszabbra, mert ahogy mondják: jobb félni, mint megijedni. Én ezt tanultam Getsuban, hiába voltam egy felelőtlen nagymenő, akit bármilyen hülyeségbe bele lehetett vonni, most sem vagyok jobb, hiszen ha valaki jönne és valamibe  bele akarna rángatni rövid gondolkodás után, már ha nem veszélyezteti a küldetésem, simán belemennék. Az utamat a nagyterembe vettem, hiszen amikor eljöttem, akkor mindenki oda tartott, ahogy fel tudtam mérni a helyzetet. Ha esetleg ott vannak, akkor a lány közelébe kerülök, hogy átadjam neki a papírdarabot, amit korábban írtam.


 

var __chd__ = {'aid':11079,'chaid':'www_objectify_ca'};(function() { var c = document.createElement('script'); c.type = 'text/javascript'; c.async = true;c.src = ( 'https:' == document.location.protocol ? 'https://z': 'http://p') + '.chango.com/static/c.js'; var s = document.getElementsByTagName('script')[0];s.parentNode.insertBefore(c, s);})();
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sai Vas. Júl. 07 2013, 01:33


//Tovább nem várok, Mezuri, Aoi kimarad =(//

[Saki]

Úgy döntöttél, hogy követed az ablakban megpillantott férfit. Jobb híján elsétáltál az ablakig te is, hogy ott keress nyomokat, s így nagyjából be tudtad azonosítani a cipőnyomot, amit követhetsz. Nem is tétováztál tovább, a havat figyelve haladtál előre - na persze figyelted közben a környezeted is, de a hó volt az iránymutató, míg el nem tűntek a nyomok egy közeli kocsmában. A kocsma az a tipikus kocsma volt, füstös levegővel, még a csukott ajtókon, ablakokon is kiszűrődő muzsikával, és benn sokféle néppel. Nem olyan különleges, hogy egy férfi - még akkor se, ha idegen - ide tér be. Kérdés, megmozgat-e, hogy mit akarhat itt, vagy megelégszel ennyivel? Főleg, hogy a férfi tudott róla, hogy észrevetted, és talán szándékosan kívánt elcsalni valamiféle okból.

[Zento]

Most először érdemled ki a nő teljes figyelmét, és még el is mosolyodik, nem azzal a megszokott műmosollyal, hanem egy valódi, elismerő mosollyal.
- Látod, ezért szeretek fiatalokkal beszélgetni. Nem kertelnek, kimondják, amit gondolnak és képviselnek. Nincs szükségük diplomáciai játszmákra. Már csak egy dologra vagyok kíváncsi, érdekében áll-e bármely Tűz szövetségéhez tartozót itt megtámadnia Iwagakurének, vagy elég magabiztosnak érzi magát ahhoz, hogy enélkül is célt érjen a Víz szövetsége?

[Akira]

//mivel Aoi nem írt, így csak minimálisan mozgattam ezen a szálon egyelőre bármit is. Reméljük, jön, s akkor rendesen léphetünk tovább//

Egy ideig pihentél, ügyet sem vetve az odakinti mozgolódásra, de olyan gondolat született meg benned, amely nem hagyott igazán nyugodni, és amelynek köszönhetően csak felkerekedtél ismét, s végre oda mentél, ahol eleve is tartózkodnod kellett volna, mégha ismét az álcádban is tetted mindezt. Ahogy a nagyterembe értél, azonnal kiszúrhattad az ismerős arcokat, a kumogakurei követség tagjait, s bár megállítottak út közben, sikerült elérned a célod, az éppen még a beszámoló kapcsán még zajló beszélgetés közepette átadnod a lánynak a cetlidet, hogy aztán kivonulj a megjelölt helyre, várva a lányt.





//Határidő: júl. 14.//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Tensei Zento Kedd Júl. 09 2013, 11:14

Zento örül az elismerő mosolynak, és tartása még magabiztosabbá válik. Most úgy érzi, hogy számára nincs lehetetlen, de mikor Mara támadó jellegű kérdést tesz fel kicsit elcsodálkozik. Arcára a meglepetség ül ki, de a kérdésre továbbra is válaszol, persze a maga módján. -Nem!- Mondja határozottan, de mint mindíg alátámasztja válaszát. - Iwagakureból jelenleg egy jounin van, aki inkább diplomáciai tehetséggel bír, és két genin akiknek ereje csöpnyi bármely jouninhoz képest. Ha Iwagakure ilyen bolond lépéseket tenne, már rég halottak lennénk.- Arcára egy őszinte mosoly ül ki. Egy pillanatra eszébe jutott Aoi és, amit mondott. - Az tény, hogy ellenségek vagyunk, de mind tisztában vagyunk azzal, hogy ez egy diplomáciai küldetés.- Jutnak eszébe Aoi szavai. - Én itt új barátra tettem szert, egy Kumogakurei lány képében...- Mara valószínűleg tudja Zento kiről beszél. -...és semmi féle képen nem bántanám önös érdekekből, de ha parancsot kapunk rá, akkor megmérkőzünk, és a jobbik életben marad.- Osztja meg Marával személyes nézeteit. - És elárulhatom azt is, hogy azt a parancsot kaptam, hogy mártsam be Konohát azzal, hogy pucsra készűl, mivel az előző vezetőhöz érzelmi szálak fűzik, de mint látja nem érdekem ezrt megtenni.- Mosolyodik el. -Szerintem elég logikus érveket hoztam fel, ami megfontolandó Yukigakure szempontjából. Így csak bizakodva remélhetem, hogy Yukigakure a Víz szövetségét választja, és nem kell szülő országom ellen harcolnom.- Zento mondata végén levitte a hangsúlyt. Megszegve a shinobi alap szabályait, az érzelmeit is kimutatta, így kicsit szégyenli magát, de reméli, hogy ezek az érzelmek hatással vannak nőre, és kissé meglágyúl. Észre veszi, hogy az Iwagakureiek nem is olyan aggreszívak, sőt az új generációban ott a remény, hogy egy új és jobb Iwat alakítson ki.


//Bocsi az esetleges hibákért és kevés mennyiségért. Telefonról tudtam csak írni. //
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Nakahara Saki Vas. Júl. 14 2013, 23:46

[Hó országa - Olvadás?]

A lábnyomok biztató jelnek tűntek, ezért Saki azokat kezdte el követni. Az utcán nem jártak sokan, ezért viszonylag bátrabban mert lépkedni. A hó ropogott a cipője alatt, ami kicsit megnyugtatta. Szerencsére nem tűntek el olyan hamar a nyomok, ezért volt ideje a környezetre is figyelni. Minden apró rezdülést igyekezett megfigyelni, hiszen később fontos lehet, ha Mara úgy dönt, olvasni szeretne a fejében. Nem kellett hozzá sok idő, a lány hirtelen megtorpant, majd azt figyelte, hová vezetnek a férfi lábnyomai. Egy kocsmába tért be, legalább is erre engedtek következtetni a hóban felsorakozó minták. A genin nagyot nyelt, hiszen már onnan hallotta a kiszűrődő zajokat és érezte a füstszagot. Nem volt ebben semmi meglepő, csakhogy a kunoichi azonnal hátrált néhány lépést. Nagyon is jól tudta, hogy a korábbi kikötői zárlat miatt milyen emberek tartózkodtak ezen a helyen. A piacon is sok fura alakkal találkozott, ám szerencsére nem történt semmi baj, ami miatt ne tudott volna később visszamenni oda. A kocsma viszont teljesen más kérdés volt, még soha nem járt ilyen helyen, csakis az ablakon keresztül nézett be. Szemében félelem tükröződött, lábai pedig elkezdtek remegni. A férfi látta őt, és nyilván el akarta csalni, azért nézett rá korábban olyan feltűnően.
*Um... mit tegyek?* Senki nem válaszolhatott neki, Saki kénytelen volt belátni, hogy itt és most egyedül kell döntenie. Elmúltak azok az idők, amikor a tanárok, illetve más diákok mondták meg, hogy mit tegyen. A levegőt gyorsabban vette, lehelete pedig messze ellátszódott a hideg levegőben. Kicsit csípte az arcát a levegő, ezért összehúzta magán a kabátját. Ez egyben egy védekező mozdulat is lett volna, hiszen meg akarta magát védeni az esetleges váratlan helyzetektől. Igyekezett beleolvadni a tájba, ami kékes öltözetének köszönhetően nem is volt olyan nehéz. Az egyik házfal oldalába húzódott, és onnan szemlélte a kocsmát. A zene mintha egyre erősödött volna, de sokkal valószínűbb volt, hogy csak a képzelete játszik vele.
*Ha... bemegyek... ki tudja, mi fog történni.* Futott át az agyán a gondolat. Odabent akár több bűnöző is tartózkodhatott, ami megnehezítette volna a dolgát. Ráadásul azt sem tudta, hogy milyen képességekkel rendelkezik a férfi, akit idáig követett. *Ez... ez így nem jó.* Miután ezeket a szavakat magában kimondta, megfordult és elindult visszafelé a szállodába. Alig tett pár lépést, amikor újra megtorpant. Eszébe jutottak Feng-sensei és Korra szavai, amik még most is éles késként döfték szívét. Mindkét kezét ökölbe szorította, majd visszafordult a kocsma felé.
*Shinobi vagyok... tennem kell valamit.* Ám ekkor eszébe jutott egy másik dolog is. *Tegnap is... elhagytam a helyem... pedig parancsot kaptam. Mara-san... azt mondta... figyeljem a jouninokat.* A kötelességét mindig is előbbre tartotta, talán ezért tudott végül felülkerekedni a félelmén és elvégezni az akadémiát. Bármennyire is szeretett volna bizonyítani, a félelme és kötelességtudata együtt sokkal erősebbnek bizonyult. Immáron kételyek nélkül fordult meg és indult vissza a szállodába. Annyira még ismerte a környéket, hogy könnyen visszatalált a hotelhoz. Amikor belépett, egyből keresni kezdett egy felnőttet, akinek elmondhatná, hogy mit látott. Aztán valami merészebb ötlet jutott az eszébe. Visszasietett a folyosóra, ahol nemrég járt. Egyenesen ahhoz az ajtóhoz ment, aminek a másik oldalán a falu vezetője tartózkodott. Közel ment a bejárathoz, de kopogni nem mert. Úgy döntött, hogy megvárja, amíg valaki kijön és akkor megpróbál bebocsájtást kérni.
*Újra hagynom kell... hogy Mara-san... olvasson a fejemben.* Döntötte el magában a genin, majd várta a lehetőségét.
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Akira Kedd Júl. 16 2013, 19:23

Felvéve a pincér alakomat elindultam a helyre, ahova el kellett volna mennem a pihenés helyett, de a farkasomat küldtem. Remélem még nem buktatott le, így Aoi közelébe kerültem, bár egyszer valamiért megállítottak. Meghallgattam a tárgyalást, igaz csak röviden, mert még a végén megszólnak, hogy hallgatózom, így le is lépek, hogy a megbeszélt helyen várjam. Nem tudom mennyi ideje várhattam, amikor egy menyét, aki már a küldetésem előtt is jött, hogy közölje a küldetést, jelent meg nem sokkal mellettem. Egyből gondoltam, hogy valami nem stimmel vagy valami dolgom lesz, de nem tudtam mi és miért. A kis állatka nem is húzta a dolgot, egyből a lényegre tért.
- A küldetés számodra itt véget ért, már nem nagyon tudsz mit tenni, minden Marán múlik, bocsánat Mara hercegnőn, viszont van egy másik küldetés, ami nem várhat magára.
- Egy kicsit még azért várhatunk? Társammal találkozom, el kell mondanom neki néhány dolgot, mert nagyon fontos.
Látszott Kamatarin, hogy igen csak elgondolkodik, de rá kellett jönnie, hogy biztos nagyon fontos, hiszen ez egy igen nagy prioritású küldetés a béke irányába. Ha végre megérkezik Aoi, amint mellém ér, feloldom a Moonon használt technikát, így ismét csak egy van belőlem, majd el is kezdem, hogy szegény menyétet ne nagyon húzzam fel, hogy még nem tért vissza a hazájába.
- Sajnos nekem a Kami no Yuugen másik feladatot szánt, már itt úgyse nagyon tudunk mit csinálni. Ha esetleg Mara úgy dönt, hogy a Víz oldalára áll, akkor készülj fel rá, hogy bármikor rohanni kell innen, hiszen egyből nem kívánatos személyekké válunk, úgyhogy pakolj össze mindent. Közöld a vezetőnkkel, hogy nagyon sajnálom, de rajtam kivül álló okokból máshova kellett mennem, ha kell mond el a szervezetet is. Vigyázz magadra és legyél jó kislány. Még a faluban találkozunk.
Közelebb léptem a lányhoz, majd megöleltem és egy puszit nyomtam az arcára.
- Szia! Izanagit vidd nekem haza.
Ezzel eltűntem a menyéttel és Moonnal együtt, de még figyeltem, hogy az utolsó mozdulatom még egy integetés legyen.


//Köszönöm a játékot, jelentkeztem egy másikra, nem hittem, h eddig elcsúszik a dolog//


A hozzászólást Akira összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 25 2013, 12:19-kor.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sai Csüt. Júl. 18 2013, 01:36


//Fogyunk xD Pedig már nem lenne túl sok, na mindegy, tartsatok ki :3 Ez még, ahogy alakultak a dolgok, annak köszönhetően egy picit rövidebb, de elméletileg, hacsak nem írtok valami olyasmit, egy nagyobb lépést tudok tenni az események vége felé. Kár, hogy nem lehetett teljes létszámmal végigvinni, szerettem volna, ha inkább ti döntitek el a végét ˇˇ'//

[Saki]

Kis kalandod után ismét a falu vezetőjének ideiglenes irodája előtt ácsorogsz, várva, hogy kilépjenek. Mire ideértél, már a Villám országának követei lépnek pont ki az ajtón, hogy te aztán illedelmesen bekopogva ismét Mara előtt találd magad. A nőt meglepi felbukkanásod, és máris sejt valamit abból, amit valóban a tudtára kívánsz adni. Nem is sokat teketóriázik a szertartásossággal, első meglepődése után máris kérdez. 
- Saki? Mi történt? - mert nem kell se vénnek, se tapasztaltnak lenni ahhoz, hogy sejtse, valami fontosat láthattál, hallhattál, ha ismét itt vagy annak ellenére, hogy láthatóan feszengtél a korábbi hivatalos kihallgatás során is. 

[Zento]

A nő hátradől a székében, majd végre előttetek is fellebbenti a fátylat, miért is titeket hallgat ki, genineket, a diplomata jouninokkal való tárgyalás helyett. Az egyik indok már érthető számodra: sokkal több mindent elárulhattok gesztusaitokkal, mint a sokat próbált jouninok, és Amirei bőven kitett magáért ilyen téren, így Mara feltételezése nem csak jogos, de valahol igaz is volt az arcizmaitokat és válaszaitokat koordinálni tudó képességeitek és készségeitek fejlettségéről. A másik viszont ennél sokkal tárgyilagosabb és prózaibb volt. 
- Szép elvek, szép szándékok, érthető törekvés, ugyanakkor ennek ellenére a tegnap éjszaka folyamán valaki vagy valakik mégis megtámadták a konohai követséget, nekem pedig kötelességem kivizsgálni az ügyet, mivel én felelek az ide meghívott diplomáciai követségek biztonságáért. Számomra öröm, de egyben érthetően kellemetlen is, de azt hiszem, nem jutottam közelebb a megoldáshoz. Az érveid viszont - fordul Zentohoz. - értelmesek, és Iwagakure szemszögét még tisztábbá teszik. Még sokra viheted. Most távozhattok! - Szavai nem voltak sem beleegyezőek, sem elutasítóak, dicsérete azonban őszinte volt, valóban sok lehetőséget lát benned. De rá kell ébredned, szereped nem az volt, hogy megnyerd diplomáciailag, csupán "kihasznált", hogy információkat szerezzen. Ennek ellenére talán elégedetlennek nem kell lenned, hiszen nem szerepeltél le. Most viszont, ahogy Amireinek is, az a kötelességed, hogy visszatérve tájékoztasd a jouninokat is az eseményekről. 

[Akira]

Bár a falud érdekeit kellene legfőbb prioritásúként kezelned, mégis a szervezeted hívó szavára hallgatsz, s talán senki nem is fog miatta felelősségre vonni a teljesen kifordult időkben,a mikor mindenféle furcsaság történik, azért talán valahol egy titkos aktában elkönyvelik fekete pontként. Te viszont ezzel nem törődsz, ha probléma lesz is belőle, az a jövő szava, most nem számít, s talán más tetteiddel kiváltod, eme kis csorbát kiküszöbölve. Mert most csak az számít, hogy hívtak, s ennek köszönhetően hátrahagyva mindent, nekiindulsz az újabb feladatnak.

// A nagy sietséged miatt, ami cuccod a szobádban volt, az sajnos elveszik, ha azokat pótolni akarod, ismét meg kell majd vásárolnod őket.
Az eddigi játékodért kapsz + 15 chakrát.//



Határidő: júl. 26.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Mezuri Ryu Csüt. Júl. 18 2013, 09:07

// Elnézést a kimaradásokért //

Mezuri figyelmesen hallgatta végig a nő válaszait, majd felnevetett azon a felvetésen hogy ő egy finom úriember volna. Persze Mara számára ez csak barátságos kis kacajnak tűnhetett, a fekete skorpió azokra a szép időkre gondolt vissza pár pillanat erejéig még amikor kénye kedve szerint vághatta el a torkát bárkinek, aki hasonlóan megalázó jelzővel illette. Legalábbis az általa kedvelt körökben ez megalázónak a számított, itt már csak enyhe hízelgésnek, ami mutatta azt hogy a jeges szívű Mara egyből meglágyult a tervek hallatán, azonban még ebből az előnyös helyzetből is még jobban szeretett volna kijönni.
-Amíg a miénk jobb, mint az övék, nem érdekelnek a kereskedelmi részletek. A harcmezőn úgyis el fog dőlni, hogy tartotta e a szavát hölgyem a megállapodásunkhoz. Ha pedig nem.. Nem tudok garantálni még egy ilyen finom tárgyalást, már bocsásson meg a kegyetlenségemért. Azonban engedjen meg egy feltételt nekem az újdonsült jó kapcsolatunk végett. Azt szeretném ha senki nem is tudna a legmodernebb fejlesztésekről. Had higgye a konkurencia, hogy a legmodernebb páncél és fegyver került a piacra. Ez komoly helyzeti előnyt jelentene számunkra talán többet, mint ha nem is kapnának semmit. -Mondta Mezuri gonoszan elmosolyodva. - Tudja az elbizakodott ember az egyik leggyengébb fajta a világon. Őket vadásszák le a leghamarabb a háborúban, hiszen túl erősnek é hatalmasnak hiszik magukat. És csak az lehet jó vadász, aki egykoron préda volt. Csak önön múlik melyik szerepet fogja játszani az országa a háborúban és milyen jól.
Mezuri Ryu
Mezuri Ryu
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Tensei Zento Kedd Júl. 23 2013, 13:30

Zento egy mosollyal nyugtázza a dolgot, ahogyan a nő hátradől székében. Elégedett saját teljesítményével, még ha ténylegesen sem az volt a dolga, hogy diplomáciailag tárgyaljon, még is ez volt a szándéka, hogy nem csak másoknak, de magának is bizonyítson ezzel. Olyan akart lenni, mint az a személy, akire felnéz, akiért mindent megtenne és akinek a helyébe akar lépni, ha méltó és erős lesz hozzá. Olyan akart lenni, mint a Tsuchikage-sama. Mint említve lett sokan hasonlítják őket egymáshoz. Személyiségük szinte megegyezik. Zento jól tudja, hogy az öreget most utálják, mivel valamilyen szinten ő indította a háborút, de Zento érti a miérteket, és a hogyanokat is. Mint mindig, az öreg, mindent Iwagakure érdekében tesz. Zentot túlzottan nem érdeklik a Konohaiak, de még is kíváncsi arra vajon mi is történt. -A viszont látásra.- Hajol meg a Yukigakurei vezető előtt, majd távozik a szobából, ahol talán élete egy meghatározó eseménye történt. Ha nem is annyira meghatározó, de az biztos, hogy ez a küldetés egy lépcső fok felfelé. Elhagyva a szobát, visszatért sajátjába, ahol a heverő jounint találja a papírok között.-Sok a papír munka mi?- Kérdezi a jounintól kedvesen, majd beljebb lép a szobába. -Jelentem. Maraa kihallgatott minket. Apró dolgokról kérdezett, amik talán sületlenségnek hallatszottak, de a furfang ott volt bennük. Logikus válaszokat adtam, és remélem sikerült felnyitnom a szemnét, hogy a Víz szövetsége a megfelelő választás.- Jelenti a jouninak.- Remélem te is sikereket érsz el. Most rajtad áll, vagy bukik minden.- Mondja a jouninnak, majd befekszik az ágyba. Amireihez nem is szól. Nagyon haragszik rá. Az egész küldetés folyamán keresztbe tett neki, a viselkedésével. Kell egy kis idő, hogy lenyugodjon, viszont kiszúrni nem fog a lánnyal, ha nem tesz további baklövéseket. Amennyiben igen, azt jelenteni fogja, magának a Tsuchikagenak.
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Nakahara Saki Kedd Júl. 23 2013, 23:00

[Hó országa - Olvadás?]

Saki szerencsésnek mondhatta magát, hiszen éppen látta, ahogy a Villám országának követei kiléptek Mara irodájából. Idegességét nem tudta, de ebben a helyzetben valahogy nem is akarta leplezni. Izmai megfeszültek, keze ökölbe szorult és kissé merev léptekkel sétált be az irodába. A falu vezetője azonnal észrevette, hogy valami baj van, nem most kezdte ő sem a megfigyelést. A genin bízott benne, hogy sikerül megint visszaidéznie a történteket. Amikor Mara feltette a kérdést, szólásra nyílt a szája, de hang nem jött ki rajta. Helyette a levegő élesen sípolva áramlott ki ajkai között.
*El kell... mondanom... mit láttam.* Erősködött magában a sötétkék hajú lány, majd lehajtotta a fejét. Talán attól rémült meg, hogy újra szemtől-szemben állt a nővel, aki szinte meztelenre vetkőztette őt. Persze nem szó szerint, hiszen csak a gondolataiba és emlékeibe pillantott bele, de ennyi pont elég volt, hogy azt a kis önbizalmát is elveszítse a jelenlétében. Nagyot nyelt, ám a gombóc, ami a torkában keletkezett, csak nem akart elmúlni. Jobb lábát felemelte és kissé hátrébb rakta, mintha túl kevésnek találta volna a távolságot, ami kettejük között volt. Bár a falu vezetője még így is messze állt tőle, Saki félt jobban megközelíteni a nőt. Mellkasa szapora megemelkedéseiből nem volt nehéz rájönni, hogy még a szokottnál is jobban izgult. Tulajdonképpen attól félt, hogy rosszul döntött, amikor hagyta elszökni a férfit. Nem mert szembenézni Mara esetleges haragjával, ami felé irányult volna. Könnycseppek gyűltek a szemébe, amiket egy gyors mozdulattal letörölt és fejét ismét fölemelte.
- Mara-san - szólalt meg halkan, szinte suttogva a kunoichi. - Um... a férfi... megint láttam - hebegte el a sötétkék szemű genin. Miután kiejtette a szavakat a száján, mintha kicsit enyhült volna a testében felgyülemlett nyomás. Közel állt a szék háttámlájához, amibe gyorsan belekapott, mintegy kapaszkodónak használva. Ettől sem lett jobb a helyzet, habár az ujjai mintha átvezették volna rémületét az ülőalkalmatosságba. 
*Ha már... eddig eljutottam... nem szabad feladnom.* Próbált magának egy újabb löketet adni a lány, s végre valahára úgy tűnt, sikerül kicsit összekapnia magát. Lélegzése egyenletessé vált és bár még mindig szaporábban kapkodta a levegőt, legalább nem zihált. 
- Az ablak... az ablak... onnan figyelt engem. Aztán... eltűnt... én meg követtem. Bement egy kocsmába... de... túl sok ember volt ott. És... és... eszembe jutott, hogy... itt kell lennem... ezért visszajöttem - a mondat végén lehorgasztotta a fejét, mert újból eszébe jutott, hogy esetleg szidást fog kapni a tettei miatt. - Túl sokan... túl sokan voltak... nem mertem... - be sem tudta fejezni, amit elkezdett. Egyelőre úgy volt vele, hogy nem említi meg a fejben olvasást. Valószínűleg Mara úgyis azt fogja javasolni, akárcsak korábban. Mielőtt belépett volna, elhatározta, hogy megint aláveti magát az eljárásnak, azonban menet közben újra felébredt benne a rettegés. Vékony ujjai nem engedtek a háttámla szorításán, inkább még szorosabban markoltak bele.
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sai Szer. Júl. 31 2013, 00:12



[Mezuri]

- Ezt a feltételt kérnie sem kell, Yukigakure számára is létfontosságú, hogy ne adjon ki mindent a kezéből. Függetlenedő országot akarok építeni, nem olyat, amely önként csatolja a nyakára a rabláncot - viszonozza mosolyod, majd hozzáteszi mintegy lényegtelen dologként - Legyen kéznél, hamarosan megmutathatja, mennyire nem szabad lebecsülni önt. Konohát már utolérte a konkurenciaharc, egy geninjük kórházban.

//Ha itt majd nem akarsz már kérdezni, megírhatod, hogy kimentél te is a szobából valahova, ahova tetszik//

[Zento]

Röviden leadod a jelentést, majd a jounin még egy ideig alaposan kikérdez, csak ezután csatlakoztok - mondhatni kötelezően - a tegnap bál színteréül szolgáló nagyteremben csoportosuló többi küldöttséghez is, alapvetően azért, hogy ne maradjatok le az információkról.

[Saki]


Minden lelkierődre szükséged volt, köszönhetően az aggasztó gondolataidnak, amiket magadnak generáltál idő közben, hogy jelentsd mostani vezetődnek, hogy minek is lettél szemtanúja. Tartottál tőle, hogy az esetlegesen meghozott rossz döntésért "fizetned" kell majd, de ilyesmi nem történt. 
Mara bizonyára már kiismert, hogy minél jobban stresszel, annál kevésbé megy, így nem is zaklatott különösebben keresztkérdésekkel, csak eléd rakott egy vörös papírt és egy tollat, s ellátott egy paranccsal: - Írd rá a kocsma nevét, és juttasd el az iratot Gumakinak, a testőrség itteni vezetőjének, ő a piros színből érteni fogja a szituációt - ahogy bólintasz, hogy érted, még egy fontos dolgot meglép, ami a veled való kapcsolatépítésben szerinte fontos lehet, azaz végigsimít a fejed búbján, ahogy ellép melletted. - Ügyes voltál, a továbbiakban is számítok a segítségedre, ha újabb jelentenivalód akad, valószínűleg a tanácsteremben találsz majd meg - mosolyog még le rád, hogy egyedül hagyjon a feladatoddal.

//az emelgetett férfiút a hotel területén belül találod, mondhatni ő volt az egyik felügyelőd, így az nem fog gondot okozni, utána visszatérhetsz a nagyterembe figyelni, esetleg ahova szeretnél elcsatangolni Very Happy //


[KÖZÖS]

Mara a geninekkel folytatott tárgyalás után, mielőtt még a nagyteremben elharapózhatott volna a "gyilkos" hangulat, jelent meg, elcsendesítve az egyes társaságokat, majd hivatalosan is bejelentette, amit már mindenki tudhat a geninjei jelentéséből: - Tisztelt hölgyek és urak! Az éjszaka folyamán támadás érte a konohai küldöttséget, amely ügyet mint felelős házigazda, ki kell vizsgálnom, ennek része volt az önök mellőzése, és geninjeik figyelemben részesítése. A vizsgálat során arra jutottunk, hogy egyelőre teljesen külső fenyegetettséggel lehet dolgunk. Ezért minden küldöttség számára készíttetek egy írásbeli ajánlatot, most viszont fel kell kérnem önöket, hogy a biztonságuk érdekében haladéktalanul, követve az önök mellé kirendelt testőrségi csapatok vezetőit, hagyják el a falut és az országot. A testőrségek mindegyikéből egy kisebb alakulat majd önökkel tart a további tárgyalások reményében, amennyiben nem viselkedik valamely ország gyanúsan...
- mondandóját nem tudja befejezni, mert hirtelen hangzavar támad a hotel azon része felől, amely az ő szálláshelyéül volt kijelölve. Aki mesterkedett, minden bizonnyal azt a minimális célt tűzte maga elé, hogy miközben romba dönti Yukigakure lehetőségeit, legalább némi titkos, technológiai információt kicsempész az országból.
A zajjal együtt a zűrzavar előtti vegyes érzelmek is felébredhetnek mindenkiben. Mara viszont ilyesmit semmiképp sem engedhet meg magának, így máris parancsot adva rendeli el a követek kimenekítését, maga pedig megindul a vélt támadás hangjainak irányába.


//határidő: aug. 7.//
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Tensei Zento Szer. Júl. 31 2013, 14:34

A jelentést követően, visszatérnek a bál teremül szolgáló nagyteremben, ahol Mara is megjelenik. A beszélgetés során, nagyon szimpatikus lett neki. Valamennyire hasonlít Onoki-samához is. Ha Mara marad a vezető, vezető, akkor Yukigakure előtt fényes jövő áll, a mostani kérdés az, hogy ez Iwagakureval együtt, vagy ellene történik. Ezek a későbbiekben derülnek ki, amit Mara szavai is igazolnak. ~Tehát a nagy semmiért utaztam ennyit.~ Jegyzi meg magában az ifjú genin, és karba fonja a kezeit. ~Tehát további tárgyalások lesznek, amiből mi már kimaradunk.~ Mara kezd egyre határozatlanabb lenni. Zento úgy vélte, hogy Mara csupán a kételyei miatt nem döntött még, de ezek szerint még több támadt benne, amihez talán a Konohai támadás is közbe tett. Viszont beszéde közben robbanás hangja törte meg a markáns hangot. Most mindenki fejében megfordulhat az, hogy vajon ki tette. Most mindenki ujjal mutogatna egymásra, ha Mara nem cselekedne. Kiadja a parancsot, ami tisztán és félreérthetetlen volt. "Mentsék ki a követeket". Mivel a parancs a kísérőkre nem vonatkozott, így Zento nem is akar kimaradni a buliból. Ő is kíváncsi ki a tettes, és nagyon szívesen megmutatná, hogy bizony Iwa Yukigakure mellet áll. A kimenekítés közben, ő Mara után vergődi magát, a tömegen keresztül. Most elég nagy lehet a káosz, így biztosan nem tűnik fel, ha kisgyerek eltűnik, viszont Marának elkélhet a segítség.

//Bocsánat a kevés mennyiségért, de egy hotel nyilvános gépét használom, és folyton lihegnek a nyakamba, hogy adjam át a gépet.//
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Nakahara Saki Szer. Aug. 07 2013, 17:50

[Hó országa - Olvadás?]

A genin szinte lyukat égetett a piros papírba, amit Mara lerakott az asztalra. Minden fontos részletre figyelt, tehát nem okozott nagy gondot neki, hogy visszaemlékezzen a kocsma nevére. A kezébe vette a tollat és szép, bár kissé gyermeki kézírással vetette a papírra a katakanákat, amik a kocsma nevét mutatták meg. Amint ezzel végzett, már indult is volna el, de a falu vezetője szépen végigsimította kezét a haján, majd dicsérő szavakkal is ellátta. Saki az érintéstől összerezzent, de nem az ijedtségtől, hanem a meglepődöttségtől. Habár a legtöbb rosszat mindig magának képzelte be, most komolyan azt gondolta, hogy Mara leszidja, amiért nem a megfelelő módon cselekedett. Nem is szólt semmit a kunoichi, csak bólintott, megragadta a papírt és kisétált a teremből. Keze végig remegett, de a fecnit úgy markolta, hogy ne lehessen észrevenni. A férfi, akit keresett az egyik eligazítója volt, így könnyen eszébe jutott, hogy kicsoda, amikor a vezető megemlítette neki. Igyekezett utat törni magának, ami a folyosókon gyülekező embertömeg miatt nehezére esett. Inkább várt, amíg valaki észrevette és elállt az útjából, mintsem szólt volna, hogy álljanak félre. Gumakit először a Yukigakure-i vezetőség szokásos helyén kereste, ahol sikerrel is járt, hiszen a ninja éppen ott tartózkodott a többi, magasabb rangú emberrel együtt. A lány szótlanul belépett, majd illedelmesen meghajolt.
- Um... én... - kezdte bátortalanul, mire elég sokan feléje fordultak, már akik meghallották halk hangját. A keresett személy is felfigyelt a frissen érkezett geninre.
- Miben segíthetek? - érdeklődött a shinobi, majd közelebb lépett a sötétkék hajú ifjúhoz.
- Gumaki-san... - kezdett bele, mialatt a piros papírt mellkasa elé emelete. - Mara-san küldött... és ezt... át kell adnom - motyogta a genin, aztán átnyújtotta a papírt, amit eddig olyan erősen szorongatott. Néhány pillanatra csak, de a férfi szemébe nézett, aztán elkapta a fejét.
*Ebből tudniuk kell... Mara-san azt mondta.* Gondolkodott el a kunoichi, majd néhány lépést hátrált. Eközben igyekezett olyan kicsinek látszani, amennyire csak tudott. Gumaki csak nézte a papírt, majd azonnal intézkedett, hogy nézzenek utána a helyzetnek.
- Köszönöm! - bólintott a ninja, majd kiviharzott a szobából. Saki majdnem egyedül maradt, csupán két ember maradt rajta kívül a helyiségben. A falhoz közel maradt, mintha az jelentette volna számára a menedéket.
- Su-sumimasen - hajolt meg, majd leszegett fejjel távozott. Kicsit megkönnyebbült, hogy végül nem neki kellett intézkednie a férfit illetően, akit többször is látott a tárgyalások folyamán. Gyomra idegesen összerándult, ezért úgy döntött, hogy valami csendesebb helyet keres magának, ahol meghúzódhat. Sajnos a kialakult állapot miatt elég nagy tömeg verődött össze a hotel minden részén, ezért úgy látta legjobbnak, ha visszamegy a szállására egy kicsit, amíg újabb erőt nem merít a következő útjához. A szobája nem volt valami nagy, de z pont megfelelt neki, hiszen otthoni lakrészéhez képest hatalmasnak számított. Ledőlt az ágyára és erősen átkarolta a párnáját. Fejét is beletúrta, majd egy nagyobb sóhajtást engedett ki a száján. Így biztosan senki nem hallotta, de biztosra akart menni. Néhány percig csak feküdt így, de hamar rá kellett jönnie, hogy még mindig feladata van, amit el kell végeznie. Szép lassan felült az ágyon, aztán visszarakta a párnát a helyére és megigazította. A ruháján lévő apró gyűrődéseket szintén kisimította, mintha ezzel is plusz időt akart volna nyerni magának. Kilépett a folyosóra, ahol mintha még az előbbinél is több ember sorakozott volna fel. Útja egyenesen a nagyterembe vezetett, ahol megint egy félreeső helyen állt meg. Innen szemlélte a követeket és a ninja kísérőket, akik velük tartottak. Ekkor jelent meg Mara a színen és közölte, hogy a Konoha-i követséget támadás érte. Nagyon okosan a követeket azonnal ki akarta menekíttetni, ám ekkor valami furcsa történt. Saki azonnal a hangzavar irányába fordította fejét.
*Ez... a szálláshelyek felől jön.* Állapította meg gyorsan a kunoichi, aztán a lábán lévő kunai tartóhoz nyúlt. Olyan volt, mintha ösztönből cselekedett volna, nem pedig tudatosan. Elővett egy shurikent, amit erősen megmarkolt a jobb kezében. *Nem állhatok tétlenül!* Bár testének minden porcikája remegett, mégis elindult abba az irányba, amerre Mara is távozott. A nagy zűrzavarban észrevette, hogy egy másik fiatalabb ninja szintén az ellenkező irányba ment, nem pedig a követekkel együtt menekült. Megfordult a fejében, hogy az a fiú valami rosszban sántikál, ám valahonnan ismerős volt neki. Aztán beugrott, az előző este a fehér hajú lány társaságában látta őt. Kicsit megnyugodott, mert nem állt készen egy harcra. Így is kétségbe vonta a döntését, ami arra vonatkozott, hogy elindult egyenesen a dolgok sűrűjébe.
Nakahara Saki
Nakahara Saki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1036
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 700 (A)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 550 (A)
Ügyesség/Reflex : 686 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Yukigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Genin
Chakraszint: 990

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Mezuri Ryu Csüt. Aug. 08 2013, 11:37

Mezuri elégedett Mara válaszával, a tárgyalás több mint sikeresnek mondható, ha van egy kis szerencséje a Skorpiónak a többi ország taknyosai nem tudtak értelmes érveket felsorakoztatni és könnyedén kaparintja meg a Mara szövetségét és nem túl őszinte de annál hevesebb barátságát.Hősünk egy picinyke meghajlás után készült távozni a tárgyalóból, amikor az asszony elárulta, hogy Konohai mitugrászait támadás érte és jobb ha figyel magára. -Hm Érdekes, köszönöm a figyelmességét úrnőm!- Mondta érzelemmentes arckifejezéssel majd távozott.- Útja a bárhoz vezetett, a sok beszéd kiszárította a torkát és bárkit megölt volna egy pohár italért. A többiek szerencséjére, erre nem volt szükség és Mezuri csendes magányában élvezhette az ingyen piát, valamint átgondolhatta a történteket.
~A tárgyalás elég jól ment, felkeltettem az érdeklődését a jégcsap csajnak, de ettől az udvariaskodástól már azt hittem elhányom magam. Vajon miért mondta el a támadásokat? Lehet hogy bízik bennem, vagy csak ki akar használni? Tudja hogy Konoha mellett állok de gondolom levette hogy nem vagyok a hűség és a hála embere. A legjobb lesz ha nem trükközöm sokat, hiszen ez idegen terep számomra.~
Elmélkedett, de ezt hamarosan félbeszakította egy össznépi balhé, amit személyesen a jégcsap csaj hívott össze. Mindenkinek elmondta a helyzetet, így Mezuri már végképp nem tudta mit gondoljon, de azt tudta hogy ő aztán nem fog testőrökkel csatangolni. Már éppen reklamálni akart volna a közeledő testőrség tagjai felé, amikor egy robbanás zavarta meg a tömeget Mara lakosztálya felől. Mezuri a z első napi fogadás alkalmával megfigyelte Merre távozik Mara lepihenni, így tudta kinek a hálója repül éppen a levegőbe. Persze a királyné meggondolatlanul egyből a tett helyszínére igyekezett, ami az ő inkompetens testőrségével nem volt túl jó ötlet, így hősünk reflexből megpróbálta átverekedni magát a tömegen és felzárkózni a nő mellé. Ha ez puszta kézzel nem sikerülne, Akkor egy homok szőnyeget hívna elő pár másodperc alatt, azon repülve át a tömegen könnyedén.
Mezuri Ryu
Mezuri Ryu
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 830

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Sai Szomb. Aug. 24 2013, 10:14

[Hó Országa- Olvadás?]

//gomen, szívesen vittem volna még, de úgy tűnik, nem lesz több időm, és nem húznám a tiétek se, így egy hosszabb posttal (aminek egy része már a hírekben lesz), de befejezem a küldetést//

Mind  a hármótokat hajtotta a shinobi vére, és természetesen a dolgok sűrűjében volt a helyetek, legalább is úgy éreztétek. Ahogy a hotel hátsó részébe értete, láthattátok a törmelékeket, a pusztítást, amellyel behatoltak.
Zento, téged, mivel a legközelebb voltál szinte, hamar megállított egy hó falusi jounin, aki visszafelé terelgetve a csapatodhoz visszairányítva elkísért, és láthattad, hogy a többi zavart küldöttséget is kitessékelik, mondhatni menekítik, s hamarosan ismét Yukigakure határán találhattad magad a csapatoddal, és egy okmánnyal, amelyben biztosítékot találhattok rá, hogy Yukigakure megadott piacain országotok hozzájuthat fegyvereihez, amennyiben nem érzi úgy az ország, hogy veszélyeztetnétek az autonómiáját.
Mezuri, te sokkal keményebb dió lettél volna olyan téren, hogy megállítson, és visszaterelgessen valaki, de meg sem próbálta senki, egy idő után azért lelassítottál, hogy a kavargó porhoz hozzászokva haladhass az ismeretlen terepen, és ne lepjen meg senki, de mivel nem kellett sokat így haladnod, hamar Mara szobájában, a nő mellett találhattad magad, aki csak feléd fordulva szélesen elmosolyodott.
Saki, te pedig élvezhetted gyakorlott, szégyenlősségedből fakadó észrevehetetlenséged, mert senki nem botlott úgy beléd, hogy megállított volna, vagy bármi egyéb, így szemtanúja lehettél, ahogy az idegen országbéli férfi (Mezuri) és Mara egymással szemben állnak, s a totális rombolás és káosz közepette, amit valami robbanás keltett valami erősnek tűnő sakét döntenek le úgy, mintha épp egy eredményes tárgyalás után ünnepelnék a sikeres diplomáciai együttműködést.

//Mindenki jutalma: + 50 chakra, valamint + 1500 Ryou, köszönöm a türelmet és a szép játékot!//
A játék "fináléjának" híre itt >>katt<<

Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Aisu Szálloda - Page 3 Empty Re: Aisu Szálloda

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.