[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

+64
Hoshizoku Kaito
Kira
Shimura Danzou
Kenshiro Yori
Hisao
Kazuyuki Mitsuhiro
Miyamoto Musashi
Kitori Musato
Minovara Hitoshi
Nara Akane
Hinata
Hejvanasi Zej
Shiruba Tsuki
Misaki Kiyoko
Gonza Sasano
Sesshou Sarasho
Raion Tensei
Hazukage Ishida
Hyuuga Emiko
Nozara Shiba
Hakkyou Katsumi
Tairjuko Rikuno
Djuka Ryuu
Kurai Akuma
Uchiha Madara
Suijin Benzaiten
Motoi Yazaki
Akasuna no Sasori
Kenshiro Suiren
Kagemare Kuzomi
Tensei Zento
Azumi Yuurei
Fujishima Hana
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Yuumi Hiroshi
Daizo Tensei
Djuka Hiashi
Kamio Hiraku
Kumori Niiro
Yamato
Kaibutsu Hiroto
Hatake Kakashi(Inaktív)
Obotsu Ryu
Umi Michishio
Koreko Rui
Shikaku
Sai
Tobi
Orochimaru (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Hazukage Kurono
Uzumaki Kushina
Gruczi Duneai
Gawakatsu Hikuro
Taidana Kaito
Aono Takefumi
Hateshi
Katsumi Kawachi
Akari Tenshi
Djuka Kodomo
Akira
Jiraiya
Huramino Saito
68 posters

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Huramino Saito Szer. Júl. 11 2012, 14:08

Kis leírás a topicról: Régen volt egy topic a Gundanon ahol közzé lehetett tenni a kérelmeinket a ninja tanács felé. Kérelem alatt itt az engedélyköteles jutsukra, stílusokra, chakraérzékeny fegyverek megszerzésére gondolok. Mostanában az alakult ki, hogy Pm az illetékes Staff felé és meg van oldva a dolog, majd ő megírja a kérelmet.
Hát ez a topic pont azt szolgálja, hogy a Staffnak csak bele kelljen néznie a kérelembe is be is tehesse azt szavazásra anélkül hogy neki kellene írogatni hozzá még plusszba. Na meg szerintem ez kényelmesebb is mindenki számára.

Formai követelmény:


Kérelem megnevezése: (Engedélyköteles jutsu neve, vagy éppen a szavazni kívánt technika megnevezése)

Leírás: (Jutsu leírása, információ a szavazandó technikával kapcsolatban)

Indoklás: (gondolom ez magától értetődik. Miért is lenne jó az adott jutsu, miért van a kérelemre szükséged. A "Mert!" nem számít indoklásnak xD )
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Huramino Saito Szer. Júl. 11 2012, 14:22

Meg is kezdeném akkor a Topicot az első kérelemmel, ami bár nem biztos hogy szavazni kell, de azért biztosabb ha ide írom.

Kérelem megnevezése: Hyuuga stílusú edzés

Leírás: Gondolom nem kell bemutatnom a Hyuugákat, mint Konoha egyik igencsak fontos klánját. Engedélyt szeretnék kérni arra, hogy a Hyuugákkal töltsek egy kis időt és részt vegyek az edzésükben, hogy a karakterem, Saito elsajátíthassa a chakramanipuláció mesterfokát, amikor is a test bármely pontjából chakrát áramoltatnak ki. Az edzés maga természetesen mesélő által kijátszásra kerülne. Azért gondoltam hogy ez az edzés Kérelem szintű, mert ugye egy speciális klánról van szó, ami nem biztos hogy szíves örömest tanítaná egy másik falu Jouninját.

Indoklás: Az edzés egyrészt azért történne, hogy a chakramanipulációs képességemet továbbfejlesszem a vízen járás szintről arra a szintre amikor már a testemen keresztül tudom azt áramoltatni. Félreértés ne essék, szó sincs itt manipulációról az áramoltatás után, mert ugye az már a Hyuugák Kekkei Genkaiának része, pusztán a tenketsu pontokból szeretném megtanulni áramoltatni a chakrát. A karakterem eléggé közismert Sunagakureban, sőt amolyan kis hős is azok után, hogy megmentette Temarit, így talán ennek fényében és a már régóta tartó konohában tartózkodásom miatt, a Hokage talán engedélyt adna erre, a két nemzet kapcsolatának javítása nevén.
A karakteremnek azért lenne fontos, hogy megtanulja a chakrairányítást mester szinten, hogy elérhessem vele az egyik fő célomat, miszerint elérjem a Szél mester szintet a későbbiekben, valamint az egyik saját technikámhoz (ami jelenleg kidolgozás alatt van) is szükséges.
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Szer. Júl. 11 2012, 14:36

Remek kis topic. Smile
Kérelmed a Ninja Tanács elé került.


A jövőben ha tesztek be ide kérést, akkor itt lesztek értesítve, ha bekerült szavazásra, a választ pedig Pü-ben kapjátok.


_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Hétf. Júl. 16 2012, 21:33

Kérelem megnevezése: judo/ jiu jitsu tai jutsu stílus betétele

Leírás: Ez egy olyan stílus, amihez elég a tanulás, mivel nem kell hozzá sebesség vagy komolyabb tudás, elég annyi, hogy tud milyen helyzetből, hogy tudod a leggyorsabban úgy hatástalanítani, hogy ne essen komolyabb baja. (Persze, ha túlzásba viszed, pl egy feszítést, akkor törés bekövetkezhet) Leírását már betettem ide!!! Judo és a Jiu jitsu közötti különbség annyi, hogy az utóbbiban nincsen határ, hogy mit lehet tenni, míg az előbbi a jitsuból alakult ki, úgy hogy elvették a

Indoklás: A szamurájok már nagyon rég óta használják és mivel a ninják később jelentek meg, így gondoltam, hogy ezt is be lehetne tenni tai jutsu stílusként. Használható, ha valamilyen okból a ninja fegyver nélkül kénytelen boldogulni, egyik legjobb önvédelmi rendszer, amiből szinte az összes többi stílus alakult ki, kivéve egy- egy részt (box - ütés, kempo - földharc, ketrec harc/MMA - ütések, rúgások stb)
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Júl. 16 2012, 22:07

Kérelmedet ELFOGADOM.


Ilyen ügyekkel az NT-t nem foglalkozik, hanem a staff egy tagja. Szavazást nem igényel, mivel ez egy létező harcmodor, és nem szorul kidolgozásra. Egy ninja több harci tudományban is jártas lehet, így ezt meg kell pályáznod. Hogyan ismerkedik meg a karaktered ezzel a stílussal, valamint magáról a harcmodorról is legyen benne szó. (Ahogy a Saját Jutsu Ötletelésben van) A pályázat elfogadása után, tanulhatod a következő feltételek mellett a stílust.

Feltételek:
- Részletes leírások a stílusról az adatlapon feltüntetve!
- Maga a stílus létező harcmodor, így fokozatos tanulás mellett bizonyos szinteket teljesítve válhatsz később a mesterévé.
- A Tanulások fokozatosan történjenek! A karaktereddel történő egyéb események közé beilleszthetőnek kell lennie.
- A tanulási folyamat érthetően és szépen legyen leírva.

Maga a Tanulási folyamat:
Egy szint elérése nem megy egyik napról a másikra, így rendszeres gyakorlást igényel. Tanulásban kijátszva, Heteket-Hónapokat kell magába foglalnia az edzéseknek vagy is az irománynak. Ezt nem úgy kell elképzelni, hogy hetekig, hónapokig gyakorolsz, hanem egy hónap alatt mondjuk részt veszel tíz edzésen. Mesélővel is történhetnek tanulások, de ott is csak fokozatosan, időről időre sajátíthatod el.



(Megjegyzés: Szerintem fölösleges harcművészetet tanulni, mivel a ninja már jártas a közelharcban és ezt a Taijutsu mozdulatokkal tudja tetézni. De ha mindenképpen igényled akkor a leírtak alapján)

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Djuka Kodomo Vas. Júl. 22 2012, 13:40

Kérelem Megnevezése: Kuchiyose no jutsu // Idéző technika

Leírás: Ezzel a jutsuval a használója állatok megidézésére képes. Amikor a megidézett társra már nincs szükség füst és pukkanás keretében eltűnik. Az idézéskor mindig vért kell áldozni, valamint a technika tanulásakor is a kiválasztott állatfaj tekercsével kell vérszerződést kötni. Fontos megemlíteni, hogy magát a jutsut megtanulhatjuk vérszerződés nélkül is, azonban ha ekkor, hajtjuk végre a jutsut komoly bajba kerülhetünk; az így végre hajtott technika közben a használó egy köztes dimenzióba kerül, és véletlenszerűen szinte bárhol kiköthet, bármely megidézhető lények által lakott tájon.
A technika fordított változata az úgynevezett Gyaku Kuchiyose no Jutsu. Ezzel a jutsuval a szerződést kötő emberi felet az állatok képesek segítségül hívni, erre azonban csak akkor van mód, ha a ninja már képes megidézni az adott faj legerősebb képviselőit is, mivel általában csak ezek képesek a fordított idézésre.


Indoklás: Tudom, a másik karakteremmel, Sendoval nemrég kaptam a technikára engedélyt, a legfőbb ok, hogy Kodomo-val is idézést szeretnék tanulni, a Kami no Yuugenbe való bekerülés. Feltétele a menyétekkel való szövetség, illetve az idézés. Számomra fontosabb a hollókkal való szövetség, de mivel a szervezet tagja vagyok, a menyétekkel is szövetségre szeretnék lépni. Ha az engedélyt megkapom, a kijátszását a chunnin vizsga első részének szünetében szeretném megoldani.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Vas. Júl. 22 2012, 13:47


Kérelmed a Ninja Tanács elé került




Értesítés Pm-ben

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akari Tenshi Pént. Júl. 27 2012, 11:09

Nem fűzök hozzá túl nagy reményeket, de egy próbát megér

Kérelem megnevezése: Genjutsu engedély

Leírás: A genjutsuk a chakra manipulálásának méltán híres koronái. Nem kell hozzájuk sok chakra, sem nagy erő, de az emberi érzékelés és viselkedés megértése, és kiváló intelligencia annál inkább. A genjutsuk jellegüktől fogva nem támadók és nem is védők, hanem kiegészítő műveletek, amiket csakis okosan, jól időzítve és helyezve lehet sikeresen használni, ekkor viszont a leghatékonyabb eszköz lehet egy ninja számára.

Indoklás: Szeretném megtanulni ezzel a karival a genjutsu technikákat, mivel lehet, hogy majd fejvadászatra szeretnék menni vele (lehetőleg társakkal) és ha máshogy nem is, a szenzor képesség mellett, valahogy a társaim segítségére lehessek, hamár a komolyabb harcba nem is tud jelenleg túl aktívan részt venni.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Katsumi Kawachi Pént. Júl. 27 2012, 11:16

Tudom, h nem szokás 2 karival kérvényezni egyszerre, de most megteszem, bár ehhez se fűzök sok reményt

Kérelem megnevezése: Valamikori csatlakozás a vadász csapathoz és az ehhez szükséges képzésen való részvétel.

Leírás: A vadász ninják a falujuk tudását védik a többiektől azzal, hogy likvidálják a szökött ninjákat és a testüket eltüntetik, mivel abból kilehet deríteni a gyógyszereket, növényeket és egyéb használt drogokat, de akár még a technikákat is. Ehhez pedig a jelölteknek kemény kiképzésen kell részt venniük.

Indoklás: A karakternek célja, hogy valamikor vadász ninja lehessen, ezt azért szeretné, mert így a falu szolgálatában ölhetne olyanokat, akik valamilyen okból elhagyták a falu kötelékeit és így megvédhetné a falu tudását a kívülállóktól. Tudja, hogy ehhez kemény út vezet, de ez sem tántorítja el attól, hogy ezt az utat válassza.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Pént. Júl. 27 2012, 12:05

Kérelmeid a Ninja Tanács elé kerültek!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hateshi Szer. Aug. 01 2012, 19:24

Üdv!

Ha megengeditek, először vázolnám kérelmem eredetét, ugyanis ahhoz, hogy érthető legyen, mindenek előtt azt kell látni, hogyan fogalmazódott meg a fejemben maga az ötlet.

Manapság elég sűrűn nézegetem az oldalt, így a nemrégiben elfogadott előtörténeteket is böngészgettem már párszor. Itt nemegyszer tapasztaltam, hogy jó pár karakter az anno megszokott 100 chakra helyett 10-20-szal vagy akár 50-nel is többel indult útnak. Na, persze én a megítélésbe nem szeretnék beleszólni, és azt sem mondom, hogy e jutalmak nem lennének jogosak. Inkább csak az tűnt fel, hogy az én néhai előtörténetem – pár kisebb helyesírási hiba ellenére – nem hiszem, hogy kisebb nívót ütne meg, mint a mostaniak. Akkoriban, ha jól vettem észre, inkább pénzügyileg támogatták a karaktereket, míg most fordult a kocka. Sajnos egyértelmű, hogy melyik az értékesebb.
Félreértés ne essék, ezt nem bírálatként írtam le. Teljesen normális folyamat ez, hiszen változnak az ellenőrző staff-tagok, ahogy a követelmények és a benyújtott előtörténetek is. Itt egyszerűen csak az fogalmazódott meg bennem, hogy mennyivel jobb lett volna, ha akkor megpályázok valamennyivel több kezdőchakrát – na, de teljesen kezdőként erre nem túl sokan gondolnak.

A másik momentum, mely arra sarkallt, hogy írjak ide, ugyancsak az előzőhöz hasonló „különbségekről” szól. Ahogy tapasztaltam, kissé szerencse kérdése is egy-egy élmény elbírálása, amely valljuk be, nem túl ösztönző azokra nézve, akik szívüket-lelküket beleadva írják meg az adott irományt. Persze kis különbségek előfordulhatnak, nem bírálhatja el mindig ugyanaz az ember a beérkezett élményeket. Igazából nem is szeretnék ebbe túlzottan belemenni, hiszen nem az én tárgyköröm, és igazán nincs is vele bajom – elvégre sokan vannak például, akik pár sornyi tanácsot/véleményt is belecsempésznek az értékelésbe.

Javaslatot viszont – ami a karakteremet illeti – annál inkább szeretnék tenni. Kiindulva abból, hogy előtörténeteknél engedélyezett viszonylag sok chakrát pályázat útján megnyerni, illetve elkerülvén a különböző látásmódok adta különbségeket, a staff engedélyével szeretnék egy olyan pályázatot benyújtani, mely előre meghatározott chakráért íródik.

Remélem, a kis összefoglalóm után már jól látszik az indíttatásom, és hogy miért fogalmazódott meg bennem az ötlet.
Természetesen – amennyiben engedélyt kapok pályázatom benyújtására – annak kaliberéhez méltó terjedelemmel és minőséggel tenném azt meg. Jelenlegi kapacitásom igen nagy, hiszen itt a nyár, akár 10-20 oldalnyi gépelt szöveget is hajlandó lennék a pályázat megírására fordítani, mely természetesen nem a minőség rovására!
Az iromány legfőképp arról szólna, hogyan vált karakterem erősebbé, hiszen ez magának a pályázatnak is a célja – noha nyilvánvalóan ez nem lenne ilyen egyszerű, hiszen senki sem szereti a sablonos történeteket.

Pályázatom – kissé talán különleges – témája tehát: Adott számú chakra szerzése

Indoklása röviden: El szeretném kerülni az értékelés adta kellemetlenségeket, és inkább dolgozni egy kicsit többet, de azt biztos eredménnyel. Említendő még az, hogy az előtörténetemnél sajnos ezt a lehetőséget kihagytam, így szeretném pótolni – bár véleményem szerint, ha ott lehetséges, játékon belül is hasonlónak kell lennie a szituációnak. Az sem utolsó pedig, hogy jelenleg rengeteg szabadidőm van, lenne kapacitásom az előbb említettek végrehajtására, így a későbbiekben már nem igazán kellene chakraorientált játékot folytatnom, hiszen már jó néhány – nem alapfokú – technikához is elegendővel rendelkeznék.
Hateshi
Hateshi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20 + ?


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Szer. Aug. 01 2012, 19:57

Kérelmed a Ninja Tanács elé Került!



Viszont, előtte válaszolj majd a Pm-re amit küldtem. ^^

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Aono Takefumi Szomb. Aug. 04 2012, 18:06

Oh my god! Ez már a második kérvényem MÁSODIK! Sose gondoltam volna, hogy az egy kérvényig eljutok nem hogy kettőig. Még egyszer köszönöm mindenkinek akik előzőleg megszavazták nekem anno a részeges ököl stílus elsajátítását, aminek kijátszása a vizsga után megkezdődik. Lesznek itt aztán események. Very Happy

Kérelem Megnevezése: Kuchiyose no jutsu // Idéző technika

Leírás: Ezzel a jutsuval a használója állatok megidézésére képes. Amikor a megidézett társra már nincs szükség füst és pukkanás keretében eltűnik. Az idézéskor mindig vért kell áldozni, valamint a technika tanulásakor is a kiválasztott állatfaj tekercsével kell vérszerződést kötni. Fontos megemlíteni, hogy magát a jutsut megtanulhatjuk vérszerződés nélkül is, azonban ha ekkor, hajtjuk végre a jutsut komoly bajba kerülhetünk; az így végre hajtott technika közben a használó egy köztes dimenzióba kerül, és véletlenszerűen szinte bárhol kiköthet, bármely megidézhető lények által lakott tájon.
A technika fordított változata az úgynevezett Gyaku Kuchiyose no Jutsu. Ezzel a jutsuval a szerződést kötő emberi felet az állatok képesek segítségül hívni, erre azonban csak akkor van mód, ha a ninja már képes megidézni az adott faj legerősebb képviselőit is, mivel általában csak ezek képesek a fordított idézésre.


Indoklás: Hogy miért is szeretném elsajátítani ezt a technikát? Hmm ez egy remek kérdés. Első sorban jól jön a jövőben, ha társként magam mellé tudok idézni egy hörcsögöt. Pardon, menyétet. Másrészről viszont Take-chan új jutsujához kell. Régóta gondolkodok már egy ninjutsun ami illik hozzá. Nem tudtam kitalálni egyet se. Voltak ötletek, de végül kiderült, hogy többet ártanak, mint használnak. Lásd régebbi jutsu ötleteim. Aztán gondoltam miért is ne legyen egy föld elemű technika. Agyalok napokig, vagy amikor éppen eszembe jut. Ismét semmi, hisz amik idáig vannak, azoknál jobb nem jut eszembe. És akkor beugrott. Az ihletet Jiraiyának by anime és Saitonak köszönhetem. Pusztító, semmi kétség plusz kihozza végre lusta hősömből a fantázia szikráját. Egyszerű, nagyszerű és megfelelően használva hatásos. Azonban ehhez elengedhetetlen az idéző technika. Teljes meggyőződéssel hiszem, hogy jól átgondoltam a dolgot. Azonban mivel hinni a templomban kell, kijavítom magamat, és a hiszem helyett, tudom, hogy jól átgondoltam. Tisztában vagyok vele a meggyőzés ilyen esetekben nem az erősségem, de remélem, ez még belefér. Ha még szabad megjegyeznem valamit a kedves bíróság akarom mondani tanács előtt, egyik karakterem se vágyik KG-ra, genjutsura mindenféle hipertápos túl igényes technikára. Plusz pontnak megteszi? Very Happy
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Aug. 04 2012, 19:32




Kérelmed a Ninja Tanács elé került!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Taidana Kaito Csüt. Aug. 09 2012, 13:36

Kérelem Megnevezése: Személyre szabott speciális, iker tőrök megszerzése. (a tőrök nem chakra érzékenyek)

Leírás:
[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Fohoodedwarriorelebony1



Azért iker tőrök, mivel használatuk együttesen ajánlott, mivel az egyik védekezésre jobb, a másik pedig támadásra.
A védekezésre használatos tőr pengéje vastagabb, illetve anyaga erősebb, és ez által nehezebb is maga a fegyver, továbbá nem két élű, ez azt jelenti, hogy az úgynevezett "gerinc" a penge felső végéig tart, így a lándzsahegynek nevezet rész nem kerül kialakításra, a gerincen végig körülbelül 3mm mély 2mm szélles fűrészfogazat található. A markolat faburkolatú, továbbá a mutatóujj barázda, helyet elülső ujjgyűrű található. A hiányzó lándzsahegy, miatt szúrásra annyira nem alkalmas inkább zúzásra/koponyatörésre. A védekező tőr paraméterei: penge hossza 15 cm, markolat hossza pedig 10 cm, így együtt 25 cm hosszú az egész, a gerinc tetejének vastagsága pedig 5mm, a gerinc közepének pedig 3mm.
A támadásra használatos tőr, pengéje vékonyabb, anyaga nem annyira sűrű, ezért könnyebb. A penge gerince végig ki van élezve, azaz nincsen fűrészfogazat, a markolat végén pedig egy kisebb hátsóhorog található. A védekező tőr paraméterei: penge hossza 15 cm, markolat hossza pedig 10 cm, így együtt 25 cm hosszú az egész, a gerinc végig 3 mm vastag.


Indoklás:
A shinobi fegyver arzenáljának, változatossága sokszor éltetett menthet. A karakterem számára nem a fegyver puszta megszerzése a cél, hanem a közelharci képességeinek fejlesztése, mely ezen iker tőrök elősegítik ezt a célt. Az esetleges kijátszás során, az elsődleges cél egy intenzív edzés lesz, mely erősíti karakteremet, és csak végén szerzi meg a tőrt, mint ajándékot (egy általam egy előző kalandba kijátszott kovács NJK-n keresztűl) . A kaland során a megszerzés feltétele,egy edzés végig vitele, mert mint a legelőször írtam a tőrök személyre szabottak, így azok használata, nem egyszerű, illetve elengedhetetlen, a személy fizikai fejlődése.


// Általam használt kifejezések ide kattintva olvashatóak. //
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Aug. 09 2012, 20:57

Mivel nem chakraérzékenyek és nem rendelkeznek semmilyen természetfeletti képességgel, így nem kell a Ninja Tanács beleegyezése, de még csak moderátori engedély sem, csupán egy pályázat.



Pályázat útján megszerezheted

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Huramino Saito Csüt. Aug. 09 2012, 21:24

Igaz ez nem kérelem, vagy éppen kérés, viszont ide írom a dolgot.

Az oldalunkon, mármint a Naruto Gundanon, a jutsuk között érthetetlen módon (legalábbis számomra) tűnnek el a jutsuk a leírásból. Amit eddig láttam régebben már nincs meg pedig 20x átolvastam az egészet. Ilyen például a szél elemű jutsuknál a Fuuton: Kazekiri // Szél elem: szélnyírás. Biztos, hogy nem direkt lett eltávolítva mert ugye Shikaku dolgozgat a jutsukon, de nem hiszem hogy ezt a technikát kivenné belőle. Ha csak erről az egy technikáról lenne szó nem is szólnék, azonban többször tapasztaltam, hogy egyes jutsukat nem találok a helyén akárhogy keresem (és persze máshol se).
Esetleg valami magyarázat? Paranóóójás vagyok, vagy tényleg ti tisztogattok? Very Happy
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Aug. 09 2012, 22:25

Köszönjük az észrevételedet!
Én nem tudok ilyen dolgokról és elég aggasztó, hogy bejelentés nélkül tűnnek el a technikák, de minden esetre utána néztem és Én megtaláltam az említett technikát. Smile Csak kicsit lentebb kell keresni. De ha vannak technikák amiket nem találsz és bent volt és eltudod készíteni a leírását, akkor azt megköszönnénk. x)

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Huramino Saito Pént. Aug. 10 2012, 08:06

Csítelsz! Én akárhogy kerestem, nem találtam a leírásban xD
Egyébként találtam egy Copy oldalt ami már nem működik és a Gundan összes jutsuja rajta van szóról szóra Smile
http://ninjanarutonevelde.hupont.hu/62/szel-jutsuk

Very Happy Köszi. Egész jól lelopták. Majd nézegetjük.
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Huramino Saito Hétf. Aug. 20 2012, 16:19

Üdv, egy újabb kérelmet írok ide nektek, pusztán a kíváncsiságomból fakadóan.

Kérelem megnevezése:
Le nem zárt rajzverseny jutalma

Indoklás: (Ezt a végére szoktuk tenni, de most előre veszem az indoklást ha nem baj)
Anno Shikaku meghirdette a rajzversenyét ahova különböző fegyvereket kellett készíteni, ha jól emlékszem a Prehistoria versenyével egy időben tette közszemlére, bár mára valami oknál kifolyólag a verseny maga teljesen eltűnt az éterbe mintha nem is lett volna. A rajzverseny feladata az volt, hogy készítsük el és rajzoljunk le egy olyan fegyvert mely minden eddiginél erősebb. A jutalomról igaz nem tett említést, de gondolom nem csak a semmiért akarta megkreáltatni a legerősebb fegyvert a Gundanon. Természetesen én is neveztem a versenyre és elküldtem a rajzomat, azonban Shikaku inaktívvá vált és a verseny szépen eltűnt a süllyesztőben. A kérdésem/kérelmem az az, hogy lehet e igényt tartani arra a fegyverre amit saját magam kreáltam a versenyre, ugyanis nem kis időt öltem a kidolgozásába Smile
(A verseny létezését tudom igazolni más játékosokkal, valamint azt is tudom igazolni, hogy a rajzot és leírást elküldtem Shikakunak nevezékor)

Leírás:
Fegyver neve: A hódító - Seibatsu
Mindenki ismeri a legendát mely a Köd hét kardforgatóiról és azok hőscselekedeteiről szól. Minden egyes kardforgatónak volt egy különleges fegyvere mely idomult forgatója képességéhez így téve tökéletessé az összhangot Kard és Hordozója között. A fegyverkovácsok egytől egyig irigyek voltak, hogy ők maguk nem tudtak olyan fegyvert kovácsolni mely akár egy kicsit is felér az említett Heteséhez, ezért úgy döntöttek, hogy a legerősebb kardforgató fegyverét megpróbálják újraalkotni illetve magasabb szintre emelni azt. A kiválasztott fegyver nem más volt mint a Köd rettegett harcosa Hoshigaki Kisame Samehadája. Több éves kemény munka után azonban rájöttek arra a fegyverkovácsok, hogy a Samehadat nem lehet újra alkotni hisz az inkább élőlény mintsem fegyver, ám a kemény munka nem veszett kárba, megszületett egy olyan fegyver mely közel hasonló a Samehadahoz, ám mégis más.
A kard méreteit tekintve hasonló mint a mintázott fegyver. A Seibatsut úgy sikerült megalkotniuk a készítőinek, hogy az reagáljon a chakrára, ám nem a használójáéra hanem a környezetre/természetre illetve az ellenfelek chakrájára. A kard használata során lassan elnyeli a természetben lévő chakárt (minimális szinte) illetve azt átalakítva átadja használójának (ezt úgy kell elképzelni, hogy használata során fordulónként/körönként 2-3% chakrát tölt vissza forgatójának). Nehéz nem észrevenni hogy a kardon több apró, masszív, borotvaéles penge is található melyeknek szintén céljuk van, mégpedig az ellenfél megsebesítése. A kard amint az ellenfél vérével érintkezik, abból felszívja a chakrát és átalakítva azt szintén a forgatója rendelkezésére bocsátja. (Okozott sérülés mértékétől függően %-osan tölt vissza ch-t) Ez azért válik lehetővé mert szervezetünkben szorosan kapcsolódnak a chakravonalak a létfontosságú szervekhez, de ez igaz a véráramra/erekre is, így amikor valakit találat ér, vérrel együtt chakra is felszabadul, melyet a kard elnyel.
Nagy külömbség a Samehada és a Seibatsu között, hogy míg a Samehada meg tudja növelni használója chakraszintjét akára a duplájára is, addig a Seibatsu csak addig tudja tölteni használója chakrakészletét, míg a forgatója el nem éri a maximum 100%-os állapotot.

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Kard_www.kepfeltoltes.hu_
Huramino Saito
Huramino Saito
Játékos

Tartózkodási hely : Az álom és a valóság határán, hol az édes rémálmok valóra válnak egy lány képében


Adatlap
Szint: A
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 511

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Kedd Aug. 21 2012, 13:17

Kérelmed az NT elé került!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gawakatsu Hikuro Csüt. Aug. 23 2012, 01:34

Kérelem megnevezése: Ryu Sennin // Sárkány remete
Leírás:[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Statements148058
Először is kezdeném egy kis előzménnyel, a feketesárkányok klánjával, akikkel Hikuro még régebben szerződést kötött. A klán rejtekhelye a Villámok országa közelében elhelyezkedő kis sziget, mely gyönyörű növényekkel, folyókkal, és hegyekkel van díszítve. A helyet ember még nem közelítette meg úgy, hogy utána mesélni tudjon róla, ugyanis sok bátor utazó megpróbált már eljutni a paradicsomba, de senki nem tért vissza. A sárkányok lakhelyére csak az léphet be, akit ők hívnak meg, idéznek meg. A sárkányok szeszélyes lények, nem lehet tudni, hogy segítenek-e majd, miután megkötötted velük a szerződést, vagy akár, ha megidézted őket a harcmezőn, hiszen ezeknek az ősi szörnyeknek ember nem parancsolhat. A feketesárkányok csakis kizárólag a klán fejére, vezetőjére hallgatnak, akiről nem lehet tudni semmit, hiszen, nem akarja, hogy az emberek tudjanak róla. Ezért a klánnak van egy szószólója, mondhatni a vezér hangja, aki tolmácsolja uralkodójuk kívánságait többi társuknak. Ez nem más, mint Shurtgual, Gawakatsu Hikuro legfőbb mestere. Ő volt az, aki kiválsztotta a jounint, még nagyon régen, hogy szerződést köthet a klánnal. Sok idő után ő volt az első ember, aki kapcsolatba lépett a feketesárkányokkal. Így a hosszú idő után, amin átmentek, és azért, mert már többször is segített nekik Hikuro, a sárkányok arra a döntésre jutottak, hogy segítenének Hikuronak erősebbé válni, és beavatják a titokba, miként válhat Sárkány remetévé. Az már a jounin fog állni, hogy kiállja-e a szörnyű próbákat, és, hogy képes lesz-e elsajátítani a technikát. És akkor most jöjjön a technika leírása maga.
A technika két szintből áll. Az első szint neve a Ryu Sennin. Ha ezt elsajátítja a használó, akkor válik Sárkány remetévé. A technika eléréséhez természeti chakrát kell magába szívnia a használónak, tehát az aktiválás előtt teljesen mozdulatlanná kell válnia megfeleló ideig. Ez az első átváltozásoknál lehet akár egy-két óra is, de gyakorlattal le lehet faragni ebből az időből. A technikát emellett a nagy koncentráció miatt kevés ideig lehet fenntartani, de akkora erőre tehet szert alatta a használó, hogy nem is kell egy harc alatt sokáig használni.
Külső megjelenés: A használó szeme vörös lesz, fülei kihegyesednek, és bőrén furcsa ősi szimbólumok jelennek meg. A chakrája fekete színű lesz, és annyira sűrű, hogy szabad szemmel is láthatóvá válik. A hátán a chakra alakot ölt egy sárkányszárny formájában. Haja elsötétül(ha nem volt fekete már a technika használata előtt is), és a fogai kiélesednek. A kezén a körmök helyét karmok veszik át, és a szimbólumok egészen felkúsznak a szemekig. Ezek a szimbólumok olyanok, mintha valamiféle ősi nyelven íródtak volna, talán a sárkányok nyelvén, bár ezt nem lehet tudni.
Erő, amit kap a használó: A szárnyak bár a hátán vannak a sötét chakrából, nem jók repüléshez, de annál inkább védekezéshez. A sűrű chakra bármikor egy hátulról érkező támadás esetén villámgyorsan megszilárdul, és pajzsként védelmezi a használót. Emellett az érzékszervei kiélesednek. A látása jobb lesz, szemével ki tudja szűrni a nem fontos dolgokat, jobban tud összpontosítani, távolabbra tud nézni. Füleivel az ellenfél lélegzését is meghallja tíz méter távolságból. Hangja elméllyül, és üvöltésébe belerázkódik a föld, akárcsak egy sárkánynál. Szaglása felerősödik. Sebbessége megnő, nem éri el a Hiraishin no Jutsu által leírt sebbességet, de megközelíti azt. A használó ereje ugrásszerűen megnő, (képes lesz egyetlen ütéssel átrendezni egy egész tájat--hasonlít a Gouwan technikára, bár erősebb nála), ahogy a chakrája is. A tűz, és szél elemű technikák kétszeresen hatásosak ebben a formában, bár az összes többi technika feleannyira sem lesz használható. Az első szint a használó második elemétől is függ. Emellett a használó immúnis lesz a tűzzel szemben. Nem tud megégni, meggyulladni...
  • Ha nincs, akkor nem változik semmi.
  • Suiton esetén a használó teste rendkívül hajlékony lesz, és semmiféle fegyver nem tudja megsérteni, ugyanis a test maga tér ki előle. Mintha Gumiember lenne a használó.
  • Doton esetén pont az ellentéte következik be, a használó teste szilárd lesz, így a fegyverek azért nem tudják megsebezni, mert kettétörnek rajta. Viszont, ettől még a használó sebbessége a régi marad, és ütesei veszélyesebbek, tekintve, hogy a teste olyan, mint a tömör acél.
  • Fuuton esetén van az egyetlen eset, hogy a használó a szárnyakkal képes lesz a repülésre.
  • Raiton esetén a használó testét egy sárga villámló aura veszi körül, így ütései, és rúgásai, és bármilyen harci mozdulata elektromos kisülést okoz, és így nagyobb kárt az ellenfélben. Ilyenkor nagy veszélyben lehetne víz közelében, de Raiotn elemmel a villámokra is immúnis lesz a használó.

Ez a remete mód első szintje. Minimum 800-as chakraszint szükséges az edzések megkezdéséhez, és azokat a sárkányok földjén kell elvégezni. A második szint már másik erősíkon helyezkedik el. Ahhoz, hogy megkezdődjön az edzése, és a használó kibírja a fájdalmakat, amiket el kell viselni a technikához minimum 1000-es chakraszinttel kell rendelkeznie.
Kuroi Ryu Sennin // Feketesárkány remete
A technika majdnem, hogy megegyezik az első szinttel, csak sokkal erősebb, de mégis van néhány eltérés. A második elemi beállítottság ezen a szinten már nem számít. Nincs általuk adta plusz erő, hiszen itt a használó szinte egyesül a feketesrákányokkal, így az emberi ereje eltűnik. Ami a legfontosabb változás, az a szint elérése. Az első szinten a használó immúnis lesz a tűzre, a lángok nyújtotta sebzésre. A második szint viszont a tűzről, és az abból kinyert erőről szól. A Kuroi Ryu Sennin eléréséhez a chakrát egy feketesárkány tüzéből kell magába szívnia. Ennek a legegyszerűbb módja, ha az első szinten is mozdulatlan marad, koncentrál, és egy sárkány közben tüzet fúj rá. Az idő itt is a használótól függ, hogy mire éri el a második szintet, és itt is sok gyakorlással le lehet faragnia a későbbiekben belőle.
Külső megjelenés: A haználó szeme éjjfeketeszínű lesz, a bőrén nem ősi szimbólumok lesznek láthatóak, hanem az, hogy az egész színe megváltozott, és feketete lett. A használó chakrája nem csak látható lesz, és a végszükségletben megszilárdítható, hanem a techika elejétől a végéig kézzel fogható, fegyverként alkalmazható. A használó hátán lévő chakraszárny így már igazinak minősül, így a használó képes lesz a repülésre. A sebbessége vetekszik a Hiraishin no Jutsu által nyújtott maximális sebbességgel, bár nem lehet tudni, hogy melyik egyén lenne a gyorsabb, ugyanis még sosem alkalmazták a két technikát egymás mellett, viszont ez nem teleportáló jutsu, úgyhogy kis területen belül hat csak. A használónak ebben az esetben a chakrából farka is nő, ami a harcok sorány fegyverként is használható. Ugyanúgy karmai is nőnek, ahogy a fogai is.
Erő, amit kap a használó:A használó ereje ugrásszerűen nő, még az első szint után is, képes lesz a tűzokádásra, a repülésre, akár egy igazi sárkány. Emellett a lény tökéletes érzékei is megadatnak neki hatványozottan erősebben, mint az első szinten. Egy ütéssel akár egy hegyet is el tud tüntetni, és akkor még nem is adta bele minden erejét. A használó egy élő emberi sárkánnyá válik, persz csak rövid időre. Ha teshnikát egyszer alkalmazták, akkor onnantól kezdve mindig egyre könnyebben lehet előhívni majd. Nem csak, hogy immúnis lesz a tűzre, az még erőt is ad neki, tehát, ha például tűzzel támadnak rá, akkor képes a tűz "erejét" magába szívni, és így több ideig kitartani a technikát.
Indoklás: Hogy miért is kell ez a karakteremnek? Miért szeretne Sárkány remetévé válni. Természetesen a hatalmas erő is már elég indok lenne egy embernek, de Hikuronak azért kell az erő, hogy egítsen társain, barátain, a faluján, de legfőképp a gyerekeken és a nőkön. Ő egy ilyesfajta személyiségű ember. Emellett ez az új stílus sok új jutsut is eredményezhet, amire egy egész harci stílus is ráépülhet, akár taijutsuk, ninjutsuk, és genjutsuk. Egy lavinát indíthat el a sárkányok és emberek közti kapcsolat megerősítésében, és erejük megosztásában.
Gawakatsu Hikuro
Gawakatsu Hikuro
Játékos

Tartózkodási hely : Selyem út - küldetés


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 950

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Vas. Aug. 26 2012, 17:00

Kérésed a Ninja Tanács elé került

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gruczi Duneai Vas. Aug. 26 2012, 23:00

Kérelem megnevezése: Genjutsu engedély

Leírás: A genjutsuk a chakra manipulálásának méltán híres koronái. Nem kell hozzájuk sok chakra, sem nagy erő, de az emberi érzékelés és viselkedés megértése, és kiváló intelligencia annál inkább. A genjutsuk jellegüktől fogva nem támadók és nem is védők, hanem kiegészítő műveletek, amiket csakis okosan, jól időzítve és helyezve lehet sikeresen használni, ekkor viszont a leghatékonyabb eszköz lehet egy ninja számára.

Indoklás: Szeretnék elsajátítani néhány genjutsut, mivel úgy gondolom, hogy hasznos lenne egy ANBU tag számára. Vallatás és vadászat során egyaránt hasznos tudásnak bizonyulna. Jelen pillanatban kalandon vagyok, nézzétek meg a játékom. Igyekszem intelligensen kijátszani a karaktert itt is, mint eddig mindig.
Gruczi Duneai
Gruczi Duneai
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol dolga van!!


Adatlap
Szint: A
Rang: ANBU Taicho
Chakraszint: 720

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uzumaki Kushina Hétf. Aug. 27 2012, 17:13

A KÉRELMED EZENNEL A NINJA TANÁCS ELÉ KERÜL(T)
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 8 oldal 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.