[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

+64
Hoshizoku Kaito
Kira
Shimura Danzou
Kenshiro Yori
Hisao
Kazuyuki Mitsuhiro
Miyamoto Musashi
Kitori Musato
Minovara Hitoshi
Nara Akane
Hinata
Hejvanasi Zej
Shiruba Tsuki
Misaki Kiyoko
Gonza Sasano
Sesshou Sarasho
Raion Tensei
Hazukage Ishida
Hyuuga Emiko
Nozara Shiba
Hakkyou Katsumi
Tairjuko Rikuno
Djuka Ryuu
Kurai Akuma
Uchiha Madara
Suijin Benzaiten
Motoi Yazaki
Akasuna no Sasori
Kenshiro Suiren
Kagemare Kuzomi
Tensei Zento
Azumi Yuurei
Fujishima Hana
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Yuumi Hiroshi
Daizo Tensei
Djuka Hiashi
Kamio Hiraku
Kumori Niiro
Yamato
Kaibutsu Hiroto
Hatake Kakashi(Inaktív)
Obotsu Ryu
Umi Michishio
Koreko Rui
Shikaku
Sai
Tobi
Orochimaru (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Hazukage Kurono
Uzumaki Kushina
Gruczi Duneai
Gawakatsu Hikuro
Taidana Kaito
Aono Takefumi
Hateshi
Katsumi Kawachi
Akari Tenshi
Djuka Kodomo
Akira
Jiraiya
Huramino Saito
68 posters

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Szept. 13 2012, 21:29

Kérelem megnevezése: Bingo könyv

Leírás: Asz thiszem a Bingo könyv, így is kivan fejtve a világok topicban.

Indoklás:
Az Ame no Ekibiogami pénszerzési lehetőségként tekint a fejvadászatra, de annak elkezdéséhez némely tagnak Bingo könyvre van szüksége. Kurono töltené be a pénz szerző szerepét, tehát ezért van szüksége rá a karakternek.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kakuzu (Inaktív) Pént. Szept. 14 2012, 15:19

Kérelmed a Ninja Tanács elé került!
Kakuzu (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Nukenin
Chakraszint: A tárcám tartalma

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Djuka Kodomo Szer. Szept. 19 2012, 20:30

Kérelem megnevezése: Yugeton // Gőz elem

Leírás:
A Djuka klán, valamint a Terumi klán Kekkei Genkai-a, mely a Katon és Suiton elemből épül fel. A két elem tökéletes keveréséből jön létre a Yugeton elem, melynek perzselő technikái már fenn vannak az oldalon.

Indoklás:
Szeretném, ha a Djuka klán egy Kekkei Genkai-al harcoló tagot tudhatna magának. Szeretném elérni, hogy a Gőz elemmel vérbeli Djuka lehessek, ezzel védve a klánt és az egész Hold országát. A Kekkei Genkai felemelheti a klánt, talán a későbbiekben elismerés is érheti, ezért is lenne fontos a Kg megszerzése. Nem utolsó sorban remélem, az NT is látja a klán élni akarásvágyát, és azt, hogy nem kevés munka volt eddig is eljutni.

Bár a Kg a 2. elem kijátszása után pályázható meg, remélem hamarosan befejezem a Chunnin vizsgát és belekezdhetek a 2. elem kijátszásába, és úgy érzem, eljött az idő, hogy megpályázzam.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szer. Szept. 19 2012, 20:39

Kérelmed a Ninja Tanács elé került!
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Pént. Szept. 21 2012, 12:56

Kérelem megnevezése: Távoltartási végzés Uzumaki Kushina ellen az élményeim nevében

Leírás: -

Indoklás: Az élményeimet sorra lehúzza és nem abból a szempontból ellenőrzi, ami alapján megírodott, plusz direkt szívat is
(első kaland: Edzés a természet lágy ölén
cím alapján látszik, h edzésről van szó és igen, egyetlen jutsut mertem alkalmazni, a kaland pedig arra ment ki, h nunchaku edzést tartsak magamnak és megtudjam, milyen az élete egy vándornak
második dolog: A halálom napja és egy új élet kezdete, Akira (Genki) és Tsukiko (Kanami) születése
A kaland azon elv alapján írodott, h szeretném elhagyni a holdat, még pedig úgy hogy erről ne tudjon senki. Erre beleköt abba, hogy a hajót hogy adják át. Egy a hajó elvileg csak a nászútra került volna hozzám, de mivel én "meghaltam" így utólag csak ellopni tudhattam.)

Nem látok túl sok esélyt az engedélyre, mivel ez egy staff tag ellen irányul, de inkább próbálkozok, remélem nem lesz belőle harag
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Tobi Pént. Szept. 21 2012, 13:13

Kérelmed a Ninja Tanács elé került!
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Pént. Szept. 21 2012, 14:02


Nem, nem kerül, mert felesleges. Reagálok én, mint főadmin, és mint az oldal jelenlegi Legfőbb Bírája - még ha szeretek is demokratikus lenni. Ez a kérdés viszont szerintem még demokratikus körökben sem kíván az én szavamnál többet.

Kedves Genki!

A kérésed a Ninja Tanács felé megértem, de el nem fogadhatom. Az indok igen egyszerű: amikor az oldalra felregisztráltál, elolvastad a szabályzatokat, és megalkottad az első karakteredet, amely elfogadásra került, egyben elfogadtad az oldal működésének formáját, amely jelenleg is az elfogadotthoz hasonló. Tény, történtek változások egyes szabályokban, de az oldal működési struktúrája fikarcnyit sem változott.
Ez az oldal fórum alapú, és mesélők (kalandmesterek, kalandvezetők stb. nevezhetjük őket akárhogy) vezetéséhez kötött szerepjáték. Mind a kalandodban történtek, mind az egyéb fejlődést szolgáló irományaid a mesélőktől függnek. Akár tetszik, akár nem, ha egy mesélő valamit kifogásol valamelyik munkádban, akkor neked nem az a dolgod, hogy felháborodj - bár megteheted, szíved joga - hanem, hogy elfogadva a döntést, alkalmazkodva módosíts. (Természetesen ez nem azt jelenti, hogy a játékosnak kuss, de ismerem az adminjaim, nem támasztanak irreális követeléseket senkivel szemben, és eddig még nem hallottam mástól, hogy problémája lett volna, és érdekes mód már sokszor olvastam olyat is élményeknél, hogy rendben javítottam, elnézést stb. Sőt, még engem is megdorgálnak, ha épp összecsapok egy bővítményt, bizony. - Bár el is várom Very Happy) Még arra is hajlandók a mesélők, hogy a javaslataid véleményezzék, és segítsenek a helyes kijavításban. Kushina jelezte a bővítményedben általa felfedezett problémáit, amit kifogásolt, ahogy azt is észrevette, hogy ezekre fütyültél.
Bevallom, a szakdolgozatom írása közepette nem volt időm perpill szóban forgó bővítményeid megnézni, de ismerjük egymást, és nem erősséged a kötözködésmentes együttműködés, és érdekes mód a mesélőbe mindig bele tudsz kötni, míg magad részéről olyan batár nagy, a valóságtól messze álló hibákat is megengedsz, hogy egy jó érzésű ember felvisít. Erről is konzultáltunk már egyszer. Ha szeretnél elrugaszkodni, és nem figyelembe venni az ezen az oldalon működő szabályokat, illetve a mesélők véleményezését, akkor dönthetsz úgy, hogy itt hagyod az oldalt, illetve az ilyen jellegű vágyaid fanfiction író oldalakon is kiélheted (ajánlok is szívesen párat témától függően, ha szeretnéd) - megjegyzem, Kushina jelenlegi döntését az NT-ben felvetett kérdése után én javasoltam, még csak nem is a saját döntése/az adminok közös döntése volt, így nyugodtan lehet rám görbe szemmel nézni. Az oldal azonban továbbra is úgy fog működni, ahogy eddig működött, és ha kell, nyilvánosan is megvédem az adminjaim, akik a saját szabadidejüket áldozzák arra, hogy az itteni játék - igen a tiéd is, wow O.o - működhessen, fejlődhess, és ne csak a karaktered, te is, mind íráskészség terén, mind reális és jól felépített történetvezetés és kreativitás terén is. (nem azért, mert mi tökéletesek vagyunk, hanem mert jó eséllyel több tapasztalatunk van már ebben, amit azért merek állítani, mert egyszerűen látszik játékosokon, ki kezdő,és kinek van már háttértapasztalata, főleg a karaktere érzéseinek árnyalásából, a bizonyos szituációkban tapasztalható karakterhűségről és arról a képességről, hogy elismerik egyes helyzetekben mesélő posztja nélkül is, hogy az adott szituációban a karakterük már kevés, és nem tud mit kezdeni, el fog bukni valamilyen értelemben, és nem szégyellnek ezt is jól leírni, és nem sérelmezni rögtön mindent. Te is játszottál Hidan Nara Akane karijával egy kicsit, remélem, érzed az ő karaktere és a tieid közti különbséget.)
Szóval röviden és tömören, mert már így is elragadtattam magam, és feleslegesen koptatom az ujjaim a billentyűzeten: vagy elfogadod, hogy egy admin a saját belátása szerint értékel - akár Kushina is - és javítod a felvetett hibákat, és megoldod a céljaid máshogy, s akkor normális értékelést is kapsz rá, mint mindenki más, vagy a továbbiakban is hasonló elbírálásban részesülsz, mert cseszel az adminok szavára, és ahogy mást is, ha hasonlóan viselkedik, téged is továbbra is büntetünk az értetlenségedért.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Pént. Szept. 21 2012, 14:17

Igen, érzem a különbségeket, de nem azzal van a baj, most igazából az adta meg a végső lökést, h nem az iromány minőségébe köt bele, hanem abba, h loptam egy hajót a saját szüleimtől, ami eleve is nekem lett volna fenn tartva, mivel azzal mentem volna nászútra, így viszont mivel ez nem történt meg és én gyakorlatilag halottnak lettem titulálva, így nem maradt más választásom, mint ellopni a hajót, ami eleve úgy lett berendezve, h ellophassam. Adjon rá 0 ch-t, nem érdekel, mert a kaland nem ch-ért lett írva, hanem, hogy a karakterem valahogy eltűnjön a Djukák látóköréből és máshol, majd valamikor új életet kezdhessen. Ha addig illegális dolgokat kell művelnie, akkor azt fog, a túlélés érdekében bármit, akár fejvadászik is, de csak addig amíg valamelyik faluban nem tud letelepedni. Ja igen, most jut eszembe, ha nem tudom megszerezni a hajót, akkor mondj egy lehetőséget, amivel le lehet lépni egy szigetről, amihez az ég világon nincs semmi közel. Sétáljak el a Tea országába (ha jól tudom az van a legközelebb) a vízen keresztül, egy chuuninnal, egy 12 éves kislánnyal és 2 nem ninja állattal? Más lehetőségem nincsen, hacsak nem várok reggelig és csatlakozom egy hajóhoz, ahol hallgathatom: "Ez nem az a kölyök, akinek az este kirakták a képet a hallottak közé?"
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Pént. Szept. 21 2012, 14:33

A probléma a tulajdonviszonnyal van véleményem szerint. Egyrészt: Hol lett az feltüntetve, hogy nektek van hajótok? (s ahogy elnéztem, Kushi utána nézett az előtörténetben, van-e ilyesmi feltüntetve, és nem talált nyomot róla, ha meg később szereztél ilyet, azt a bővítményben fel kell tüntetni úgy, hogy pl. Arra gondoltam, meglovasítom a család hajóját, ami úgyis nekem van szánva //A hajót itt meg itt küldetésen vagy itt meg itt pályázatban szereztem// és akkor megint nincs vele gond, hiszen nem nézhetjük át minden eddigi irományod, nyomozva egy hajó után, mert akkor soha nem végeznénk semmivel. // Mert az kevés, hogy pont kapóra jönnek az ősök, és ott van, másrészt ennyi erővel ellophatsz egy másik hajót, részletesen kifejtve, hogy hogyan lovasítottad meg az ellenőrzött kikötőből. (sőt, akár fel is lóghatsz egyre, és a karid még a henge no jutsut is ismeri, hogy elvegyüljön, de még akár kopaszra is nyírhatja magát egyéb módozatok)
Csak úgy nem lesz egy ember családjának hajója, mert kell az embernek a célja eléréséhez. Ha meg akarsz család szinten egy hajót, ami már tulajdonnak minősül, és amit mi adunk, vagy te vásárlod Ryouért, akkor meg írni kell róla egy pályázatot, hogy a család összekuporgatta, szenvedett érte, kifizette, oh yeah, és itt meg itt van, elfogadtuk, akkor lopdoshatod a saját hajód - ha van elég pénzed rá, akkor meg pályázni sem kell, leírod, levonod érte a pénzt, és megvetted, az admin láttamozza, és elfogadja a vásárlást, felvezeted az adatlapodra. (mert az a lényegi különbség, hogy ami a családodé, és érték, azt könnyen kezeled sajátodnak, mint írtad is, s ha így elfogadnánk, egy csomó értékes dologra lehetne szert tenni ezen a módon, ami kissé nonszensz lenne. Én is írjam le, hogy a családomnak van egy értékes katanagyűjteménye, amit szamurájcsaládnként - mert van olyan karim, akinek az előtörténetében szerepel, hogy szamurájcsaládból származik - szerez? Aztán megspórolok ki tudja mennyi ryout, vagy egy hosszabb bővítményt, hogy miért kaptam meg tőlük? Érted. ) - véleményem szerint Kushina is hasonlót mondhatott.
Szóval a fenti dolgokról részletesebb tájékoztatást kérek.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Shikaku Pént. Szept. 21 2012, 14:36

Matari Genki írta:Igen, érzem a különbségeket, de nem azzal van a baj, most igazából az adta meg a végső lökést, h nem az iromány minőségébe köt bele, hanem abba, h loptam egy hajót a saját szüleimtől, ami eleve is nekem lett volna fenn tartva, mivel azzal mentem volna nászútra, így viszont mivel ez nem történt meg és én gyakorlatilag halottnak lettem titulálva, így nem maradt más választásom, mint ellopni a hajót, ami eleve úgy lett berendezve, h ellophassam. Adjon rá 0 ch-t, nem érdekel, mert a kaland nem ch-ért lett írva, hanem, hogy a karakterem valahogy eltűnjön a Djukák látóköréből és máshol, majd valamikor új életet kezdhessen. Ha addig illegális dolgokat kell művelnie, akkor azt fog, a túlélés érdekében bármit, akár fejvadászik is, de csak addig amíg valamelyik faluban nem tud letelepedni. Ja igen, most jut eszembe, ha nem tudom megszerezni a hajót, akkor mondj egy lehetőséget, amivel le lehet lépni egy szigetről, amihez az ég világon nincs semmi közel. Sétáljak el a Tea országába (ha jól tudom az van a legközelebb) a vízen keresztül, egy chuuninnal, egy 12 éves kislánnyal és 2 nem ninja állattal? Más lehetőségem nincsen, hacsak nem várok reggelig és csatlakozom egy hajóhoz, ahol hallgathatom: "Ez nem az a kölyök, akinek az este kirakták a képet a hallottak közé?"
Mire valók a jutsuid, ha nem arra, hogy megtévessz másokat? Ha ezt sem vagy képes kilogikázni valahogy, akkor nincs is helyed a fórumon, Genki. Én, csak ezen sorok írása közben legalább három variációt találtam ki, pedig még nem is koncentráltam rá.

De akkor még egyszer és utoljára:

- Mesélő segítése; jó előtörténettel, összefoglalással, részletes adatlappal, játékkal párhuzamos kommunikációval, és simulékony játékkal segít a mesélőnek.
- Kreativitás; karakterkoncepciótól, történeten át, egészen a kijátszásig - lehetünk a sokadik Narutók és Sasukék, de a mesélők sokkal jobban örülnek neki, ha egy gondolatoktól és akár saját tapasztalataitoktól életszerű karaktert hoztok eléjük.
- Teljes karakterjáték; az egyoldalú emberek akiknek elég a bosszú egy életre csak egy animében hihetőek, mi ezeket unjuk már. Az érzelmek, a gondolatok sokszínűsége, másokkal való beszélgetés és az örömjáték nekünk is teszik.
- Ninjajáték; használni technikákat és ölni lehet, mert jól néz ki, király leírni, de ha van mögötte átgondolt logika, a csatákban a játékos sakkozik saját és ellensége lehetőségeivel, akkor talán közelebb vagyunk ahhoz, amit ninjának nevezünk.

Ez mind egyenesen a szabályzatból, azon pontok közül, amikre adhatunk chakrát, és ez csak a fele, a komolyabbik fele, ha szabad ezt mondanom. A staff tagok bizony saját elítéléssel bírnak, azaz még ha valaki nem is játszik ki minden egyes pluszt érdemlő pontot, akkor is könnyen lehet, hogy az adott játékot elbíráló staff azt mondja, hogy a munka megéri a maximális chakrát, mert az egyik vagy másik pontban kitűnően szerepeltél.
De rád aligha mondható el, hogy az említett pontokban egyáltalán teljesítesz, így én már csak azt nem értem, hogy miért vagy még mindig az oldalon, de ha jól tippelem azért, mert a többi staff volt elég türelmes hozzád.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Pént. Szept. 21 2012, 14:41

"hátizsák
tartós élelem, víz, tekercsek, sake és víz 1-1 kulacs, Ninja ruházat, kulcs a házához és a családi hajóhoz"

Így pontosan nincs benne az előtörténetben, de ha olvasta Husi, márpedig az első élményem is ő javította és az ET-m is, akkor meg van neki, h ott is említve volt az a bizonyos hajó, plusz már egy élményben is használtam a hajót, amikor elmentem egy hónapra. Tehát az a bizonyos hajó többször is említve van. Most viszont megyek, mert haza is kell érnem és Veszprémből az kb 2-2.30 óra

De honnan lett? Varázsolódott? Mert már eleve az szabályszegésnek minősül, hogy olyan dolgot használsz, amid az előtörténetben nem lett elfogadva, és később nem szerezted meg... még ha az előző bővítményedben, amikor használtad, nem is derült ki... Ez nem egy vasaló, hogy természetszerűleg van. Ez nekem egyre furább. (és még mindig nem értem, hogy miért ragaszkodsz ahhoz a hajóhoz, főleg hogy ezek szerint csak úgy lett a semmiből ...)
*sóhaj* végignyálazok mindent most már ._.


A hajó nem xsak úgy lett, mert szerintem az előtörténetben is megemlítettem (igaz, azt nem, hogy honnan lett, de van)

Jó, közben kibogoztam, bár lenne jobb dolgom is, írok a többieknek, és újra megnézzük a bővítményt, de ezt már a legelején beírhattad volna a bővítményhez, hogy Kedves Kushina, az előtörténetemben a felszerelések pontnál van olyan, hogy az egyik hátizsákomban van egy kulcs a hajóhoz, és mivel az előtörténetem el lett fogadva, úgy gondolom, a hajó léte is. Szerintem negyed ennyi probléma nem lett volna, és neked sem kellett volna nyilvánosan hisztizni egy sort. S már lehet, hogy befejeztem volna azt a részt a szakdogából, amit még tegnap kellett volna, türüppp. Problémamegoldás, könyörgöm Very Happy Legyünk már kicsit életrevalóbbak ^^ Valamint fogalmazzunk érthető, bővített mondatookban, lehet, hogy én túlmagyarázom a dolgokat, de ha elhangzott volna egy mondanton belül, hogy előtörténet, felszerelések és hajó, lehet, előbb megértem, összerakjuk - sőt szerintem Kusi is megértette volna, és módosít.

Nehéz szülés volt XD
(Bár ettől függgetlenül a távolságtartási kérelmed akkor sem tudom elfogadni ^^)
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Koreko Rui Kedd Szept. 25 2012, 22:23

Kérelmet szeretnék benyújtani a Senzoku no Sai // A Remete Ajándéka jutsu tanulására. Tudom, hogy csak nemrég tértem vissza és máris egy ilyen horderejű jutsut szeretnék a karakteremnek, de úgy gondoltam, ez jó lehetőség lenne nekem is, valamint Rui-nak is. Ez nem egy szokványos technika, úgyhogy a megtanulása is kihívás lesz (meditáció és egyéb különleges gyakorlatok miatt). Mivel Rui sokáig Konoha szolgálatában állt, szerintem nem lehet túl nagy akadály bebocsájtást nyernie a Tűz Templomába.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uzumaki Kushina Szer. Szept. 26 2012, 07:45

Kérelmed a Ninja Tanács elé került.
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Shikaku Szer. Szept. 26 2012, 16:11

Azonnal választ is kapsz: aktivitást várunk. Jöjj vissza az oldalra, játssz, éld újra bele magad. Később beszélhetünk ilyesmikről!


A hozzászólást Shikaku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Szept. 26 2012, 22:34-kor.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Koreko Rui Szer. Szept. 26 2012, 21:41

Bármi is legyen az eredmény, már nem érdekes. Smile Elvárásotok van felém, szóval be fogom bizonyítani, hogy érdemes vagyok a jutsura. Cool
Két karakteremmel is jelentkeztem hivatalos Fórum küldetésre, és mindkettőt Kakashi vezeti, tehát be tud majd számolni a visszarázódásom menetéről.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Umi Michishio Szomb. Szept. 29 2012, 13:42

Kérelem Megnevezése: Kenjutsu tanulásra való engedély megszerzése

Leírás: Ez a legritkább shinobi harcművészeti ág. Már vagy ötven éve nem volt olyan, aki Kenjutsut használt volna a nagy csatákban. A Nagy Háborúk idején sorozatosan söpörték el azon shinobikat, akit a Kenjutsut használták. A Kenjutsu a kardvívással kapcsolatos chakra
felhasználás, ritka képesség.


Indoklás: Tudom ezt a karakteremet nem rég kezdtem el, de hiába minden igyekezetem a fegyver mániámtól nem tudom távol tartani, így bele folytam a Köd Hét Kardforgatójának új generációs képzésebbe, fontos, hogy nem előre iszok a medve bőrére, pusztán csak úgy gondolom logikusnak, hogy egy ilyen kaliberű kaland biztosan kihatással lesz a karakterem harc modorára, függetlenül az eredményességemtől. Nem igazán tudok mást mondani.

Tisztelettel: Kaito/Michishio
Umi Michishio
Umi Michishio
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szomb. Szept. 29 2012, 13:49

Kérelmed a Ninja Tanács elé került.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Obotsu Ryu Szomb. Okt. 06 2012, 00:05

Kérelem Megnevezése: Kuchiyose no Jutsu tanulhatása, aligátoridézés

Igazából, nem szeretném az összes aligátort megidézni, maximum kettőt repítenék át, néha, ebbe a világba, aki a "Félszemű" lenne, és Asigamu, ha elfogadja Obotsut. Hogy miért? A félszeműt azért, mert sok párhuzamot felfedeztem a karakter és közötte, és még a gyilkosoknak is csak színesíti a játékát, és életét egy társ, a legerősebbet meg csak a legvégső esetben hívnám elő. De, a legfontosabb kérdés, hogy mire kellene nekem ez a technika. Erre a válasz egyszerű, csak szeretnék több lehetőséget a játékban, esetleg csapatmunkát kialakítani, amit Obotsu már csak a jelleme miatt nem nagyon fog erőltetni emberekkel, de ilyen "szörnyekkel" boldogan állna össze, és mivel ők is víz elemet használnak, és gyilkos a természetük, így össze is illenek.
Obotsu Ryu
Obotsu Ryu
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Démon // Jounin
Chakraszint: 1034

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Okt. 08 2012, 15:51

Kérelmed az NT elé került.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Katsumi Kawachi Kedd Okt. 09 2012, 09:13

Kérelem megnevezése: Vadász ninja edzések elkezdése (amennyiben nem halálozok el valamelyik kalandom során)

Leírás: Mint ahogy a Shinobi nemzetek rejtett falvainak többségében lenni szokott a Víz Országában, Kirigakure-ben is működik az ANBU (Ansatsu Senjutsu Tokushu Butai). Az Oinin egy belső csoportosulás a kirigakure-i ANBU keretein belül mely leginkább a konoha-i Danzo által szervezett és vezetett Root (Gyökér)-hez hasonlítható. Azzal a különbséggel, hogy az Oinin esetében nem beszélhetünk olyan mértékű elkülönülésről mint a Gyökér esetében. A szervezett elődjét az Unazaki klán hozta létre, melyet később a Második Mizukage csatolt az ANBU-hoz. Így a szervezet az ANBU egy belső különítménye, mely teljes mértékben a Mizukage-nak van alárendelve. Fő feladatuk a elveszett ninja-k felkutatása és elpusztítása. Nehogy a víz országának titkai idegen kézbe kerüljenek. Tagjai egytől egyig ezen feladatra szakosodtak, így minden Oinin tag, magas szinten képes a nyomolvasásra, nyomkövetésre, illetve magasan képzik őket a test anatómiájának az ismeretére is egyben. Legtöbb Oinin ninja kiképzését már genin vagy még fiatalabb korban kezdik el, speciális teszteknek és kiképzésnet vetve őket alá, mely Kirigakure régi vizsgarendszerét követi.

Indoklás: A ninja tanács elfogadta a kérelmet egyszer, hogy majd valamikor A szinten és jounin ranggal vadászninja lehessek, viszont ezt az edzést évekig, szinte már akkor elkezdik, amikor a ninja kijön az akadémiáról, de van, hogy még előbb is. Arra szeretnék engedélyt kérni, hogy ilyen edzéseken a karakter részt vehessen. Mivel egyenlőre küldetésen és képzésen van, ha azok a kalandok lemennek, akkor utána elkezdhesse azt. (A levelet az elfogadásról Jiraiya küldte 2012.augusztus 1.)
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Kedd Okt. 09 2012, 16:26

Kérelmed a Tanács elé került!
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Vas. Okt. 14 2012, 21:39

Üdvözletem!

Még a nyár előtt, május környékén engedélyt kaptam a patkány idézés megtanulására. Akkoriban lett bevezetve, hogy jutsu tanulást már nem lehet élményben beadni. Bee akkor engedélyt adott nekem, hogy még ennek ellenére beadjam kicsit megkésve, de mivel munkába álltam, nem volt időm befejezni. Most újra van időm, ezért érdekelne, hogy élményben beadhatom-e a patkány idézésem megtanulását? Ha igen, akkor pár napom belül befejezném azt az élményt!
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Shikaku Vas. Okt. 14 2012, 22:55

Emlékszem, velemi is tárgyaltál róla, én raktam be a kódexet is, amit készítettél, mehet.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Gawakatsu Hikuro Csüt. Okt. 25 2012, 12:46

Kérelem megnevezése: A nemzeti küldetésből való kilépés

Ok: Egyszerű, már két hete áll a kaland, amit Zetsu mesél: "Keleti tárgyalások", és én ezt sokkalom. Ha a játékosoknak be kell tartani a határidőt, akkor szerintem a mesélőknek is. Félre ne értsétek nem haragból írok, csak mivel sehol nem láttam, hogy két hétig nem lesz, és levelet sem küldött, így kicsit kiborít az a tény, hogy mást is csinálhatna a karakterem, és ezért hagytam félbe a Tsunade-val elkezdett küldetésemet. Emellett ő ezt írta: "A kalandot viszonylag gyorsnak tervezem, játékosok számától függően lehet majd akciódúsabb/nehezebb. Legyetek aktívak és én is az leszek." Mi (Yamatoval) két napra rá írtunk is, viszont még most sem érkezett meg a válasz. Kilépnék ebből a küldetésből, ha ma sem érkezik válasz, tehát két héttel később a mi postjainktól, és folytatnám a játékot.

Gawakatsu Hikuro
Gawakatsu Hikuro
Játékos

Tartózkodási hely : Selyem út - küldetés


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 950

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Yamato Csüt. Okt. 25 2012, 13:06

Amennyiben Hikuro kilép a küldetésből, akkor nekem se lesz értelme folytatni, hiszen ő a küldetés vezetője és nincs társam
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 2 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.