[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

+64
Hoshizoku Kaito
Kira
Shimura Danzou
Kenshiro Yori
Hisao
Kazuyuki Mitsuhiro
Miyamoto Musashi
Kitori Musato
Minovara Hitoshi
Nara Akane
Hinata
Hejvanasi Zej
Shiruba Tsuki
Misaki Kiyoko
Gonza Sasano
Sesshou Sarasho
Raion Tensei
Hazukage Ishida
Hyuuga Emiko
Nozara Shiba
Hakkyou Katsumi
Tairjuko Rikuno
Djuka Ryuu
Kurai Akuma
Uchiha Madara
Suijin Benzaiten
Motoi Yazaki
Akasuna no Sasori
Kenshiro Suiren
Kagemare Kuzomi
Tensei Zento
Azumi Yuurei
Fujishima Hana
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Yuumi Hiroshi
Daizo Tensei
Djuka Hiashi
Kamio Hiraku
Kumori Niiro
Yamato
Kaibutsu Hiroto
Hatake Kakashi(Inaktív)
Obotsu Ryu
Umi Michishio
Koreko Rui
Shikaku
Sai
Tobi
Orochimaru (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Hazukage Kurono
Uzumaki Kushina
Gruczi Duneai
Gawakatsu Hikuro
Taidana Kaito
Aono Takefumi
Hateshi
Katsumi Kawachi
Akari Tenshi
Djuka Kodomo
Akira
Jiraiya
Huramino Saito
68 posters

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Okt. 25 2012, 16:31


Engedélyezem!


Keressetek egy mesélőt, aki kimesél titeket a Küldetésből, vagy írjátok le Pályázatban a dolgot, amit majd Én fogok megnézni. Amennyiben még a Faluban tartózkodtok, egy Élményben (Ami lehet Bővítmény, Pályázat, Kaland, Küldetés) említsétek meg a küldetésből való kilépést.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Koreko Rui Szomb. Nov. 03 2012, 15:33

Üdvözlet!

Nem tudom, hogy hova is írhatnám be pontosan ezt a kérést, de szerintem itt lesz a legjobb helye.

Kérelem megnevezése: Ariku Saya karakterem újra JK-ként való aktiválása.

Indok, ok, történet, stb.: Pár hete próbáltam jelszó emlékeztetőt kérni Saya karakteremhez, de valahogy egyik e-mail címemet sem akarta felismerni a fórum. Így tehát megkérdetem kedves Főadminunkat, Sai-t, hogy próbáljon valami megoldást találni a problémámra. Sikerült is megoldani, ám amikor beléptem, és ellenőriztem a Ryukai külön fórumát, akkor tudtam meg az igazat. Mivel éppen akkor adtam vissza staff jogkörömet és mentem el az oldalról, amikor folyt a chuunin vizsga, elvileg meghalt volna a karakter. Csakhogy Shikaku átvette magának Sayát, és jelenleg NJK-ként használja. Éppen ezért bátorkodtam megírni ezt a kérelmet, hiszen konkrétan nem JK feltámasztást kérek a halálból (amire volt már példa az oldal történelmében), hanem szeretném visszakapni Sayát. Természetesen nem ingyen szeretném kérni, hanem bizonyos feltételek mellett. Tudjátok, hogy elég sok karakterem van az oldalon, és két napja regisztráltam egy újat az oldalra. A fő karakterem, Rui chakraszintje miatt elvileg nekem már nincs korlátozásom JK-ra, de Sayáért képes lennék meghozni egy ilyen áldozatot. Éppen ezért Ayokama Makoto (Takigakure-i chuunin), és Yamanaka Inako (Konoha-i genin, alig játszottam vele) karaktereimet szeretném végleg kiadni a kezeim közül, vagyis másnak átadni. Ezen kívül szeretnék egy olyan korlátozást, hogy csak 4 karakterrel lehessek jelen az oldalon: Koreko Rui, Hyuuga Emi, Doshiri Asuka, és a visszakapott Ariku Saya. Vagy ha még ez is sok, akkor Asukáról is lemondok, ha szükséges. Rui-t és Emi-t szeretném megtartani, mert nekik van a legkidolgozottabb jellemük és történetük. Ezen kívül az új karaktert már el se kezdeném megalkotni. Belőle akartam egy új Sayát, de úgysem menne egy hozzá nagyon hasonló karakter kidolgozása.

Köszönöm, hogy végigolvastátok!
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Tobi Szomb. Nov. 03 2012, 17:12

Kérelmed a Ninja Tanács elé került!
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Szomb. Nov. 10 2012, 08:38

Ezúttal 2 kérelmet is szeretnék beadni. Nem azért, mert ennyire szükségem van, hanem mert a karakterem egy kicsit be van ragadva.

Kérelem megnevezése: Kakashin kívül valaki más is ellenőrizhesse ellenőrizetlen élményeimet
Leírás:

Indoklás: Kakashi egyszer megszavaztatta, hogy csak ő ellenőrizhesse a dolgaimat, amit meg is tett, egy egyszerű kis kalanddal Yamato karimmal, aki készített 1 bábkezdeményt és 1 vasgolyóból bábot. Viszont van egy küldetés, amit majdnem egy hónapja írtam, Suigetsu dobta vissza okkal, mert tényleg azok voltak a hibái, amit azóta is javítottam. Szeretném, ha valaki leellenőrizné a küldetést, mert a karakterem emiatt beragadt. Tudom, h ez elvileg nem kérvény és nem is várom el, h az egész NT foglalkozzon vele, csak 1 admin legyen szíves olvassa el újra a küldetésem és értékelje. Nem tudom, hogy van-e még élmény, ami nincs ellenőrizve, ezúttal szeretném, ha azt is valaki leellenőrizné, ha lenne.


Kérelem megnevezése: Kuchiyose no jutsu - szerződés a farkasokkal

Leírás:
Valahol a Déli-tengeren létezik egy sziget, amit a hajósok, legyen az szakavatott profi vagy zöldfülű, egyetemesen elkerülnek. Ez a terület a Shima no Ookami (Farkasok-szigete), ahol a chakra-használó farkasok élnek. A sziget viszonylag nagy, főleg erdősségek borítják, kevés rajta a füves puszta vagy mocsár, a központjában pedig egy nagyobb hegy helyezkedik el. Az erdőket helyenként folyók szelik át, bőséges ivóvízzel ellátva a sziget élőlényeit. A farkasokat leszámítva más állatok is megtalálhatók itt, amik a chakra-használók állandó táplálékforrását teszi ki.

Indoklás: Egyszer már megszavaztattam a kuchiyose no jutsut, de akkor csak a menyétekre kaptam engedélyt azzal a felszólítással, hogy az kell a szervezethez, Kami no Yugen, most szeretnék újabb fajjal szerződést kötni, több már nem lesz. Az idézésre azért lenne szüksége, mert a karakterem állathasználó és nem mindig viheti magával a saját állatát, ha mégis magával viszi nem szívesen váll meg tőle és szereti mindig maga mellett tudni, ezért lenne szüksége a farkasokkal való szövetségre. Emellett tökéletes kiegészítők lennének a harcaimban és a majdani céljaim megvalósításához.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Vas. Nov. 11 2012, 10:32



Kérelmeid a Ninja Tanács elé kerültek

Megjegyzés:
Remélem szóltál Kakashinak is külön, hogy van Élményed ami már régóta ott van.
Sokat akarsz egyszerre. A legtöbben B-A szinten tesznek szert a Kuchiyose no jutsura, és csak S++ szinten kezdenek új fajjal is szerződést kötni.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Vas. Nov. 11 2012, 10:42

Minden egyes élmény beküldése után levelet küldtem Kakashinak, tehát tudnia kell róla. Nem is azt várom el, h újra ellenőrizze bárki, csak van egy küldetés, ami miatt nem tudok tovább haladni. Az idézésről meg annyit, h tudom, h ezt magasabb szinten szokták kérvényezni, de ha nem lett volna a KnY, akkor csak a farkasokkal kötöttem volna szövetséget előbb- utóbb.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kumori Niiro Vas. Nov. 18 2012, 20:20

Tisztelt Ninja Tanács!
Egy olyan kérdésem lenne, hogy régen volt egy karakterem, még Proboards-on. A neve Natsuki Kaoru. Sem az előtörténete, sem adatlapja, semmi nincs meg róla, és már maga a történetéről is csak halvány emlékeim vannak. Ha jól emlékszem B rangú volt, 400 körüli chakraszinttel. Az egyetlen dolog ami megmaradt belőle, és az a photobucketemben lévő avatarja, signature képe, egy kép a shirasaya-ról, pár kép a házáról, meg egy kép a homlokán lévő pecsétről... Nem tudom, hogy van-e lehetőség vissza-/áthozni őt erre az oldalra, ha igen, akkor ennek mi a menete?
Kumori Niiro
Kumori Niiro
Játékos

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Vendég Hétf. Nov. 19 2012, 20:52

Üdvözletem Szigorú Staff/Ninja Tanács

Nem gondoltam valamit át, amikor karakterem teljes létét megterveztem a fejembe. Később tűnt fel, hogy a Kenjutsu engedély köteles, márpedig Ieyasu-ról szamuráj páncélos kép is található az internet hálózaton. Számomra vétek lenne egy ilyen nin-t nem kenjutsura tanítani. Kérném a tanács véleményét az ügy megfelelő megbeszélés után.
Arigato Gosamishta!

Hakegawa Ieyasu

Vendég
Vendég


Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Aono Takefumi Hétf. Nov. 19 2012, 21:18

Nos, most ezért nem jelentkezek át, de azért válaszolok. Az én javaslatom a következő. Képezd a karakteredet kardforgatásban, ha már a jövőben kenjutsut akarsz használni/tanulni. Játssz, legyél aktív és utána kérvényezd meg ezt. Elvégre a kardforgatás és a kenjutsu technikák két külön dolog. További szép játékot! Gai voltam.
Aono Takefumi
Aono Takefumi
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 490
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 151 (C)
Pusztakezes Harc : 159 (C)

Tartózkodási hely : Itt is, ott is


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 490

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Nov. 19 2012, 21:33

Niiro:
Kérelmedet A Ninja Tanács Megvitatja!


Ieyasu:

Ahogy Takefumi/Gai is írta, esetleg az előtörténetedben megpedzegetheted azt, hogy kenjutsuban jártas vagy, majd a későbbiekben kérvényezheted az engedélyt. Vagy pedig, az előtörténetedet olyannyira terjedelmesen és szépen, valamint a Kenjutsu művészetekhez méltóan írod le a "kard útját" akkor kérvényezheted az előtörténetedben a Kenjutsu engedélyt.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kamio Hiraku Kedd Nov. 27 2012, 11:41

Hali! Ez nem kérelem, csak kérés, mégpedig chakrapontok átvizsgálására.

Második helyezést értem el a novellaíró versenyen és nagy örömmel akartam felírni a 18 chakrát az adatlapomra. Észrevettem azonban, hogy valami nem stimmel, a saját adatlapomon lévő szám és az avatárom alatti nem egyezik, akkor se ha nem számolok ezzel a 18-cal és akkor se ha számolok. Ezért leellenőriztem, újra összeadtam mindent és arra jutottam, hogy a tegnapi +18 chakrával együtt 274-nek, nélküle 256-nak kellene lennie. Most 264 van, ami sehogy se jó, akár hozzá lett már adva a 18, akár nem. Az alábbiakban láthatóak a számok és linkek, amik a 274-et támasztják alá. Valaki legyen szíves leellenőrizni és megmutatni, hol rontottam el a számolást vagy jóváírni a chakrát, amennyiben a staff követett el hibát. Előre is köszönöm.

Tehát akkor:

Előtöri 135 chp
http://narutohun.niceboard.org/t1487-kamio-hiraku?highlight=hiraku

Küldetések
18 + 14 + 15 + 10 + 10 = 67 chp
http://narutohun.niceboard.org/t1555-kamio-hiraku?highlight=hiraku

Pályázatok
4 chp
http://narutohun.niceboard.org/t1502-kamio-hiraku?highlight=hiraku

Kalandok
8 + 12 = 20 chp
http://narutohun.niceboard.org/t1523-kamio-hiraku?highlight=hiraku

Játéktéri megmozdulások
10 + 5 + 10 + 3 = 28 chp
http://narutohun.niceboard.org/t421p45-elhagyatott-varos
http://narutohun.niceboard.org/t293p15-hatarvidekek
http://narutohun.niceboard.org/t293p30-hatarvidekek

Versenyek
18 chp
http://narutohun.niceboard.org/t1708p15-naruto-irodalom-erettsegi-novellairo-verseny

Egyéb
2 chp
Ezt hibaészlelésért kaptam Shikamarutól, csak pm-ben van nyoma

Összesen: 135 + 67 + 4 + 20 + 28 + 18 + 2 = 274
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Kedd Nov. 27 2012, 11:48

Ééééssss fail!

Nah igen, valószínűleg Jiraiya rossz matektudása miatt van az egész >.< Szerintem kevertem valamit. Igaz, már át is állítottam neked a dolgot. (Kétszeri átszámolás után persze ^^')

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kamio Hiraku Pént. Dec. 21 2012, 10:01

Hali! Ismét egy kéréssel állnék elő. Még a múlt hónapban írtam egy élményt, ami azóta se lett elbírálva. Tehát több, mint három hete. Ebben a hónapban is ki szeretném használni a két élmény keretet, de nem tölthetem fel őket, mert mindegyikhez kell az előző, sorban van értelme a történetnek is, meg technikailag is sorban kell legyenek (tanuláshoz az előző élményben kapott chakra, igényléshez az előzőben megtanult technika, stb) Tehát azt szeretném kérni, hogy a múlthavi élményem bíráljátok el, lehetőleg minél hamarabb, mégiscsak eltelt már három hét. link
Kamio Hiraku
Kamio Hiraku
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 588

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Pént. Dec. 21 2012, 10:44

Jogos. Két hét a várakozási idő, onnantól fogva lehet zaklatni a mesélőket nyugodtan, hogy nézzék meg. És kell is. A hétvége folyamán ellenőrzöm az elmaradt Élményeket, ha addig nem előz meg senki.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akari Tenshi Pént. Dec. 21 2012, 10:59

Engem elvileg Tsunade ellenőriz és nekem is lenne egy hasonló kérésem, ugyanis van egy tanulásom, ami 4 hete nem lett ellenőrizve. Szeretném, ha valaki megtenné.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Pént. Dec. 21 2012, 13:58

Ahogy írtam, ha a két hét letelt, akkor szólhatsz Tsunadénak, elvégre Ő vállalta a feladatot. Írj neki Pm-et. Tehát, a kérdésed/kérésed megválaszolva, tisztázva.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Yamato Szer. Dec. 26 2012, 11:27

Kérelem: Genjutsu kérelem

Leírás:
A genjutsuk a chakra manipulálásának méltán híres koronái. Nem kell hozzájuk sok chakra, sem nagy erő, de az emberi érzékelés és viselkedés megértése, és kiváló intelligencia annál inkább. A genjutsuk jellegüktől fogva nem támadók és nem is védők, hanem kiegészítő műveletek, amiket csakis okosan, jól időzítve és helyezve lehet sikeresen használni, ekkor viszont a leghatékonyabb eszköz lehet egy ninja számára.

Indoklás: A karakterem bábhasználó, így közelharcban ki van téve az ellenséges támadásoknak, így szükséges valamivel közelharcban is megvédeni magát. Elemi jutsut nem használhat, tai jutsut fölösleges tanulnia, mert ahhoz mozogni kell és bábhoz csatlakozva nem tud, ninjutsuhoz meg pecsétek kellenek, így kizárásos alapon maradna a genjutsu. Erre tökéletes eszköz lenne a genjutsu, hiszen a hangok segítségével, amihez még építenék egy okos kis szerkezetet mozdulatlanul is megtudom magam védeni, amíg nincs olyan bábom, ami ezt a hátrányt ellensúlyozni tudná. Remélem elég indok, hogy elfogadjátok a kérelmet.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Szer. Dec. 26 2012, 12:19

A kérelmet betettem a Ninja Tanácsba szavazásra
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Djuka Hiashi Pént. Dec. 28 2012, 13:26

Üdvözletem!

Kérelem: elem kijátszása pályázat útján

Indok: 1.Jelenlegi kalandom áll és nem is biztos, hogy vége lesz a közeljövőben.
2.Szeretném folytatni a játékot, aktív szeretnék maradni és a régi célomat végbe vinni, hogy meg legyen az első elemem.
3.A tűz elem mindig is vonzott mivel egy nagyon erős és dinamikus elemről van szó, amely illene a karakteremhez és annak stílusához.
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Pént. Dec. 28 2012, 18:51

Kérésed bekerült a tanács elé szavazásra.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Csüt. Jan. 03 2013, 12:53

Kedves Hiashi!
A kérelmed elutasítottuk, az indokot lásd a Hírek vagy a Képzések topicban Very Happy
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Daizo Tensei Csüt. Jan. 10 2013, 15:48

Üdvözletem!

Szeretném a tanács segítségét kérni! Újra beregisztráltam egy régi karakteremet, de az aktiváló elveszett... Valaki aktiválná Hoshizoku Kaito-t? Előtörténettel és adatlappal is rendelkezek, anno a társam lelépett, ezért leálltam vele, most viszont visszakívánom Smile

Előtörténet
Adatlap

Csak hogy ne legyen félrevezető: elintézve már
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Yuumi Hiroshi Szomb. Feb. 02 2013, 16:09

Kérelem megnevezése: Engedély a Kenjutsu művészetének elsajátítására és ilyesféle technikák tanulására.

Leírás: A Kenjutsu a shinobi technikák egy ritka ága, melynek során a szúrófegyverekkel kombináljuk a chakránkat és hozunk létre lenyügöző technikákat, mozdulatokat.

Indoklás: Ezt a karakteremet ebbe az irányba szeretném elvinni és nem rövid távra tervezek vele. A listában már D szintű Kenjutsuk is találhatók, ezért szeretném már most elkezdeni a képzését, mivel nem tartom reálisnak ha 200-300 chakraszinten kezdene el foglalkozni az alapokkal. Előre is köszönöm a választ.
Yuumi Hiroshi
Yuumi Hiroshi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Szomb. Feb. 02 2013, 16:35

Kérelmed a tanács elé került.
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akari Tenshi Szomb. Feb. 02 2013, 19:26

Kérelem megnevezése: Genjutsu

Leírás: A genjutsuk a chakra manipulálásának méltán híres koronái. Nem kell hozzájuk sok chakra, sem nagy erő, de az emberi érzékelés és viselkedés megértése, és kiváló intelligencia annál inkább. A genjutsuk jellegüktől fogva nem támadók és nem is védők, hanem kiegészítő műveletek, amiket csakis okosan, jól időzítve és helyezve lehet sikeresen használni, ekkor viszont a leghatékonyabb eszköz lehet egy ninja számára.

Indoklás: Körülbelül 8 hónappal ezelőtt kérvényeztem a genjutsu tanulását. Akkor egy évet adtatok új próbálkozásra. Arra az elhatározásra jutottam, hogy előbb próbálkozok. Mért? Mert, mint a kenjutsu tanulását ez is olyan irány, amit minél korábban el kell kezdeni, hogy valaki erre az útra lépjen. Úgy érzem, hogy a karakter még nem haladt annyira előre, hogy késő legyen ebbe az irányba indulni, így ismét megpróbálom a kérelem elfogadtatását.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 3 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.