[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

+64
Hoshizoku Kaito
Kira
Shimura Danzou
Kenshiro Yori
Hisao
Kazuyuki Mitsuhiro
Miyamoto Musashi
Kitori Musato
Minovara Hitoshi
Nara Akane
Hinata
Hejvanasi Zej
Shiruba Tsuki
Misaki Kiyoko
Gonza Sasano
Sesshou Sarasho
Raion Tensei
Hazukage Ishida
Hyuuga Emiko
Nozara Shiba
Hakkyou Katsumi
Tairjuko Rikuno
Djuka Ryuu
Kurai Akuma
Uchiha Madara
Suijin Benzaiten
Motoi Yazaki
Akasuna no Sasori
Kenshiro Suiren
Kagemare Kuzomi
Tensei Zento
Azumi Yuurei
Fujishima Hana
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Yuumi Hiroshi
Daizo Tensei
Djuka Hiashi
Kamio Hiraku
Kumori Niiro
Yamato
Kaibutsu Hiroto
Hatake Kakashi(Inaktív)
Obotsu Ryu
Umi Michishio
Koreko Rui
Shikaku
Sai
Tobi
Orochimaru (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Hazukage Kurono
Uzumaki Kushina
Gruczi Duneai
Gawakatsu Hikuro
Taidana Kaito
Aono Takefumi
Hateshi
Katsumi Kawachi
Akari Tenshi
Djuka Kodomo
Akira
Jiraiya
Huramino Saito
68 posters

7 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kitori Musato Szer. Jan. 22 2014, 12:36

Yo!

A Kuchyose no Jutsu tanulására kérek engedélyt. Maga a technika alapvetően nem sok vizet zavarna a karakter életében, de ennek ismerete alapfeltétele a Kami no Yuugenhez való csatlakozáshoz, ami eddig még nem jött össze, számos okból, de most nem ez a fontos.
Tehát eme kérvényt kívánom a Tanács elé terjeszteni.




Musato!
Kitori Musato
Kitori Musato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 450
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Itt-ott amott, ahol éppen szükséges...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Jan. 22 2014, 13:34

Kérésed a Ninja Tanács elé került
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Taidana Kaito Pént. Jan. 31 2014, 19:28

Üdvözletem a Ninja Tanácsnak!


Kérelem megnevezése: Genjutsu tanulásának engedélyezése Kaito karakterem számára. 

Leírás: "A genjutsuk a chakra manipulálásának méltán híres koronái. Nem kell hozzájuk sok chakra, sem nagy erő, de az emberi érzékelés és viselkedés megértése, és kiváló intelligencia annál inkább. A genjutsuk jellegüktől fogva nem támadók és nem is védők, hanem kiegészítő műveletek, amiket csakis okosan, jól időzítve és helyezve lehet sikeresen használni, ekkor viszont a leghatékonyabb eszköz lehet egy ninja számára."

Indoklás
Első pont: Részt akarok venni a Háború második szakaszában, ugyan úgy mint az elsőben, így szeretném növelni a karakterem jutsu diverzitását!
Második pont: Az egész nem egy légből kapott dolog, mivel már az előtörténetemben is megalapoztam a genjutsu tanulást, azért is kaptam meg annó a genjutsu kai-t mint kezdő jutsut. 
Harmadik pont: Vártam míg a a karakterem fejlődik illetve, én magam is kiismerem az oldal realitásait, most úgy érzem megérett a tudásom, és a karakteremé is ahoz, hogy meglépjem ezt a kérelmet.    

Karaktereim idáig kérelmei: 

Taidana Kaito: -
Umi Michishio: Kenjutsu 

Döntést, és vagy a kritikát előre köszönöm!

T.: Kaito  


A hozzászólást Taidana Kaito összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jan. 31 2014, 22:01-kor.
Taidana Kaito
Taidana Kaito
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 275

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Pént. Jan. 31 2014, 21:59

Kérésed a Ninja Tanács elé került
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Miyamoto Musashi Szer. Feb. 05 2014, 09:51

Kérelem: Kenjutsu használat engedélyezése


Kenjutsu:
Ez a legritkább shinobi harcművészeti ág. Már vagy ötven éve nem volt olyan, aki Kenjutsut használt volna a nagy csatákban. A Nagy Háborúk idején sorozatosan söpörték el azon shinobikat, akit a Kenjutsut használták. A Kenjutsu a kardvívással kapcsolatos chakrafelhasználás ritka képesség. Lényege az, hogy a chakrát egy kardba kell vezetniük és azon keresztül kell támadniuk. Erre rengeteg Jutsut fejlesztettek ki a mesterek az idők folyamán, de ma már csak kevés tudományuk maradt meg.



Indoklás:
Samuraikén kardal harcolok minden esetben. A kardokat kiismertem és könnyen tudom kezelni őket. Nem okozhat gondot a chakra áramoltatása közben.
Jelenleg konohában tevékenykedek és próbálok segíteni a ninjáknak. Sajnos ez csak úgy lehetséges ha ismerek ninja technikákat. A kenjutsu áll legközelebb a samurai harcművészethez.
Kis koromban egy elveszett ninja tanított. Az előtörténetemben írtam azt is hogy kardokat adott nekem és azzal edzettünk. Az életkorom miatt találkozhattam kenjutsu használóval aki tudtomon kívül megtanított a tachnikára. Egy nyomozás keretében szívesen kiderítem hogy ki volt a titokzatos sensei akitől a kardozást tanultam.
Nem nagyon tudok más technikát amit a ninják hókuszpókusza nélkül meg lehetne tanulni (ráadásul vakon). Ötven évesen pedig ha lehet nem ülnék be az akadémiára.


Köszönöm előre is a választ:
Musashi
Miyamoto Musashi
Miyamoto Musashi
Játékos

Tartózkodási hely : Konoha mellett délre a viskóban


Adatlap
Szint: D
Rang: Civil Samurai
Chakraszint: 205

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kazuyuki Mitsuhiro Hétf. Feb. 10 2014, 19:22

Üdv

Mizunara Mugetsu karakteremet szeretném kitörölni / kitöröltetni valamilyen módon és egy új karaktert szeretnék indítani, aminek az előtörténete már megvan.


Üdv Mugetsu / Mitsuhiro

Kazuyuki Mitsuhiro


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 110

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uchiha Madara Hétf. Feb. 10 2014, 20:09

Kérésetek bekerültek az NTbe
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hisao Csüt. Márc. 27 2014, 17:45

Kérelem: Névváltoztatás

Hivatalosan továbbra is ez maradna a karakter neve, csupán a Yamato/Tenzou példához hasonlóan nekem is lenne egy fedőnevem a nyilvánosság előtt Játékbeli oka nagyon nincsen, bár hasznos ha egy Anbu vezető álnevet használ, csupán gagyinak tartom a mostanit már ennyi év távlatából. Az új nevem egyszerűen annyi lenne hogy Hisao.
Hisao
Hisao
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 55


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Taicho + 1 sör
Chakraszint: 1077

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Márc. 27 2014, 19:32

A névváltoztatás engedélyeze
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Kedd Ápr. 01 2014, 19:06

Egy újabb kérvény, bár nem hiszem, h NT engedély kellene hozzá sokkal inkább egy admin, aki leokézza, h mehet és amellett beírja a miniadatlapr aa + chakrákat (Oronak és később Rikunak is elküldtem, de nem történt semmi)


Leírás: Orochimaru megindította majd le is zárta eredményhirdetéssel az Élet a Gundanon 2 versenyt, amin én is résztvettem és nyertem is.

nyereményem:
+10 chakra, 3000 ryo, és 4000 ryo értékben fegyver (1db) - Genki és Tenshi szerepelt a történetben.

A chakrát Tenshi és Genki között fele fele arányba osztanám (5- 5 chakra/fő), a pénzt Tenshinek adnám és ő kapná a fegyvert is, ami egy 4m hosszú kusari- fundo lenne.

AMint egy admin elfogadja én is beírom az adatlapomra a módosításokat
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kenshiro Yori Csüt. Ápr. 03 2014, 09:43

Tisztelt Ninja Tanács!

Legelső kérelmemet adnám be felétek, melyben a Kuchiyose no Jutsu // Idéző technika játéktéren való elsajátítását szeretném megkérvényezni. Sajnálatos módon még egy nin-juu fajjal sem kötöttem vérszerződést, de ezt az egész procedúrát leendő mesélőmmel az elejétől a végéig kijátszanánk ( ha ez lehetséges.)
A választott nin-juu fajjal kapcsolatban a választásom a Kígyók családjára jutott, a karakterem leendő technikái és azok kivitelezésére, szorult helyzetek különféle megoldásaira és kreatívkodásra lenne szükség a hason kúszó hüllőkre. És persze arra hogy színesíthessem velük a játékom.

Üdvözlettel, Kenshiro Yori!
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Csüt. Ápr. 03 2014, 23:22

Most egy komolyabb kérvényt szeretnék benyújtani, ugyanis úgy érzem, hogy megérett az idő, hogy erre is azt mondhassam, hogy reális a dolog és még a karakteremhez is illik.

Levél technikák
Eme technikák, mind ahogyan a neve is mutatja Konohagakure no Sato egyedi taijutsustílusát takarják! Ezen technikákhoz elengedhetetlenül szükséges a villámgyors mozdulatok teljeskörűség ismerete és természetesen nagyfokú fegyelem és szorgalom! A legtöbb jutsu főleg rúgásokat és ütéseket alkalmaz!

Indokok:
Karakterem alapvetően a tai jutsura szeretne szakosodni és ezen technikák rengeteg lehetőséget és új megoldásokat tartogathat, mindamellett, szerintem reális, hogy a karakterem eme tudást is magáénak tudhassa, hiszen, amikor Konohának szüksége volt egy fontos küldetésre a szövetséges állam segítségére ő ment, mindemellett részt vett a Hó országában zajló tárgyalásokon, ahol Konohát, Kumogakurét és a Tűz szövetségét képviselte. Kumogakure shinobija, így a Tűz szövetségének tagja, szerinten ezen indokoknak elegeknek kell lenniük, hogy a karakterem megkapja ezen engedélyt és megkezdhesse eme tudomány megtanulását.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Shimura Danzou Pént. Ápr. 18 2014, 10:38

Kérésed a Ninja Tanács elé Került!
( Legközelebb hamarabb is szólhatsz, ha egy hét letelik és nem figyel fel rá senki akkor nyugodtan dobj pm-et )
Shimura Danzou
Shimura Danzou
Inaktív

Tartózkodási hely : A sebezhetetlenség küszöbén túl!


Adatlap
Szint: S
Rang: Hokage
Chakraszint: Több, mint elég.

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kira Vas. Ápr. 20 2014, 19:53

Tisztelt Ninja Tanács!
A legelső kérvényem, illetve 3 az 1-ben.

1.: Kuchiyose no Jutsu tanulása : Karakterem nem igazán szereti az embereket, úgy gondolom, talán egy Nin-juu társal jobban kitudna jönni, akiben képes lenne megbízni, fel tudna engedni a természetéből.
2.: A ''Pokol Bugyrai" közt élő Nin-juu- k Saját Jutsu topicba való bővebb leírása.
3.: Karakterem az egyik Kalandjában megtudta a családi hátterét, leszeretném írni a Kyuuzaki-k klántörténetét és annak pusztulását egy Pályázat megírásával. 

A válaszokat előre is köszönöm.
Kira
Kira
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 25

Tartózkodási hely : Kumogakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 368

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Pént. Május 02 2014, 22:37

Yo!

Az utóbbi pár év alatt nem sűrűn jártam itt, de most én is szeretnék egy kérvényt benyújtani! Egy saját NJK-ról lenne szó, aki a karakterem útját egyengetné. Szeretnék a yukigakurei karimból elveszettet csinálni és ehhez külön kis sztorit szeretnék, ahogy megfertőzi a lelkét a gonosz. 

Név: Ryujin Hayate
Ország: A Hó Országa, Yukigakure
Rang: Jounin
Kor: 26
Nem: férfi
Kinézet:
[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Noizu1


Jellem: Lobbanékony, de vidám természetű. Zord külseje alatt meglehetősen sötét lélek lapul. Kettős személyiség, hűséget mutat faluja iránt, de valójában egyedül a pénzhez hű. Ha megfelelő összeget ajánlanak neki, akkor könnyedén elárulja a saját hazáját. Meglehetősen pénzéhes, viszont a Ryo-k nem igazán állnak meg a kezében, mert ha egy kis pénzhet jut, azt hamar elkölti.
Háttér: Yukigakure-ben született, meglehetősen szegény családból. Gyerekkorában gyakran kellett nélkülöznie, amiért sokszor volt a gúny tárgya. Valószínűleg ez vezethetett oda, hogy pénzéhes lett és meggyűlölte a szülőfaluját. Az akadémiai évek alatt nagyon elszánt volt, szorgalmasan tanult, így a legjobb tanulók közé lehetett sorolni. 13 évesen lett genin és egy csapat tagja. A Sensei-e nem bánt velük kesztyűs kézzel, ezért gyűlölete tovább fokozódott. Két év folyamatos küldetések és edzések után csapatával részt vett a falu chuunin vizsgáján, amit sikeresen teljesített. Szorgalma továbbra sem hagyott alább, de a chuunin rang jelentette szabadabb életnek köszönhetően új lehetőségeket ismert meg. Ekkor kezdett el információval kereskedni, néha pedig bérgyilkos feladatokat is ellátott. 22 évesen érdemelte ki a jounin rangot, ami óta rengeteg küldetésen vett már részt. Pár éve elveszítette a szüleit, ami nagyon sokkolta, elvégre az utolsó szálak is elszakadtak, amelyek a faluhoz kötötték volna. Többször is összeszólalkozott a falu lakosaival és más shinobikkal, ráadásul párszor tettlegesség is lett belőle. Végül a falu vezetője úgy döntött, hogy egy genin-t bíz a gondjaira. Így került a kezei alá Kaito.


Tudása: 
- Fuuton elem használata (Szélmester)
- Taijutsu alapismeret(néhány technika)
- Yukigakurei hyoton technikák
- néhány technika a sima jutsuk listából




Ő lenne az, tehát. Szeretnék engedélyt kérni, hogy ő legyen a karim tanítója, aki elviszi a rossz útra!
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Deidara Vas. Május 04 2014, 15:04

Kira: kérelmed a Ninja Tanács elé került.


Akira: kérelmedet elutasította a Ninja Tanács.


Kaito: Ahhoz, hogy ő eddzen téged vagy ilyesmi, semmi sem kell, élményben bárkivel bármit csinálhatsz, tucatszámmra alkalmazhatsz általad kreált karaktereket. Onnantól számít NJK-nak, ha játéktéren is alkalmazni akarod (ilyenkor általában a mesélő irányítja), ekkor sem kell Ninja Tanács engedély, csak egy pályázat. Viszont minél magasabb szintű NJK, annál szebb pályázat, és neked is annál magasabb szintűnek kell lenned.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Vas. Május 04 2014, 22:30

Továbbra is lusta vagyok élményt írni xD Nekem játéktérre kellenne egy Sensei, aki elvisz engem a rossz útra.
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Deidara Hétf. Május 05 2014, 10:28

Njk-ként nem az összes nemjátékost kell ilyenkor érteni, hanem azon személyeket, állatokat, akik veled jöhetnek játéktéri küldetésre, segítve téged. Ezek számítanak a karakter njk-inak. Ha ilyet szeretnél és nem vagy hajlandó élményt írni, maximum ajándékként kaphatod meg, miután már sokat szerepelt a játéktéren. Akár njk-nak akarod, akár nem, élmények nélkül egy mesélőt kell keresned, aki hosszú távra elvállal, nem hagy ott, és hajlandó a te általad kreált karaktert és eseményvonalat vinni. Ráadásul egy nálad sokkal erősebb njk-ról van szó. Mesélőkeresésre ez a topik való.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Hétf. Május 05 2014, 21:33

Tsume elvállalta hogy lesz az állandó mesélőm Smile Így elég ha ő tudja, hogy ő lenne a Sensei és milyen irányvonalba kell vinni a karit, vagy kell valamit pályázni?
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Deidara Kedd Május 06 2014, 15:06

Ahhoz, hogy ő tanítson nem kell. Ez egyszerű, mindennapi játéktéri játék. Külön pályázat az elveszetté váláshoz sem kell, azt is ki lehet játszani. Ninja Tanács engedélye viszont oda már nem árt, így azt megszavazzuk, ha odáig jutottál.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kire Inugami Vas. Május 25 2014, 23:29

Üdv !
Sajnálom, de ezúton kérelmezni szeretném felhasználói fiókom törlését. Az életstílusom megváltoztával lehetetlenné vált, hogy tisztességesen részt vegyek a fórum életében, valamint nem szeretnék senkit feltartani az inaktivitásommal.
Rövid ideíg voltam jelen, de megfogott az itteni atmoszféra, és szívből remélem hogy a fórum még sokáíg biztosít majd helyet a hozzánk hasonló, írnivágyó fiataloknak.
Danzonak köszönöm a munkáját, és sajnálom, hogy ki kell maradnom a deathmatchből.

Boldogan búcsúzik,
Kire Inugami
Kire Inugami
Kire Inugami
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 105

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Hétf. Jún. 16 2014, 19:50

Kérelem megnevezése: Kawachi és Genki chuunin rangja

Indoklás:
Mind a két karakterem 2 éve van jelen az oldalon és szerintem vannak olyan szinten, hogy megérdemeljék a rangot. Többször áltak helyt kemény helyzetben és mind erőben, mind észben vannak olyan szinten, hogy chuunin rangra léphessenek. Mindazonáltal az oldal szabályzata is lehetővé teszi, hogy a karaktereimet erre a szintre léptessem. Mindazonáltal mind a ketten bizonyították már, hogy érdemesek a falu elismerésére.  A döntést természetesen a NT-re hagyom, hogy eldöntse valóban megérdemli a két B szintű karakterem a rangot, mivel mást nem tehetek. Very Happy
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Deidara Szer. Jún. 18 2014, 10:12

A kérelmek a Ninja Tanács elé kerültek.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Tottori Shinko Szer. Jún. 18 2014, 12:19

Yo!

Én is szeretnék kérni egy dolgot:
Mivel meg van a 150ch, ami szükséges ahhoz, hogy egy új, chuunin rangú karit indítsak, szeretném azt kérni, hogy ebből a karakterből legyen chuunin és ne kelljen új karit készíteni. A chuuninná válást megírnám pályázatban, részletezve lenne a vizsga is stb. Ha ez nem lehetséges, akkor majd regisztrálok egy új karit, akiből chuunin lesz.
Tottori Shinko
Tottori Shinko
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 398

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Deidara Szer. Jún. 18 2014, 22:03

Kérésed a Tanács elé került.
Deidara
Deidara
Inaktív

Tartózkodási hely : felhők felett


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1000 megatonna

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 7 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

7 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.