[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

+64
Hoshizoku Kaito
Kira
Shimura Danzou
Kenshiro Yori
Hisao
Kazuyuki Mitsuhiro
Miyamoto Musashi
Kitori Musato
Minovara Hitoshi
Nara Akane
Hinata
Hejvanasi Zej
Shiruba Tsuki
Misaki Kiyoko
Gonza Sasano
Sesshou Sarasho
Raion Tensei
Hazukage Ishida
Hyuuga Emiko
Nozara Shiba
Hakkyou Katsumi
Tairjuko Rikuno
Djuka Ryuu
Kurai Akuma
Uchiha Madara
Suijin Benzaiten
Motoi Yazaki
Akasuna no Sasori
Kenshiro Suiren
Kagemare Kuzomi
Tensei Zento
Azumi Yuurei
Fujishima Hana
Sugomi Aoi
Hiro Oyama
Yuumi Hiroshi
Daizo Tensei
Djuka Hiashi
Kamio Hiraku
Kumori Niiro
Yamato
Kaibutsu Hiroto
Hatake Kakashi(Inaktív)
Obotsu Ryu
Umi Michishio
Koreko Rui
Shikaku
Sai
Tobi
Orochimaru (Inaktív)
Kakuzu (Inaktív)
Hazukage Kurono
Uzumaki Kushina
Gruczi Duneai
Gawakatsu Hikuro
Taidana Kaito
Aono Takefumi
Hateshi
Katsumi Kawachi
Akari Tenshi
Djuka Kodomo
Akira
Jiraiya
Huramino Saito
68 posters

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Daizo Tensei Szomb. Feb. 02 2013, 21:51

Üdvözletem!

Egy eléggé szokatlan kérvényt szeretnék benyújtani! Genki mostanában megint nagyon elkanászosodott... korábban is voltak már szócsaták vele a Chaten, de büntetést még nem igazán kapott. Büntetésként szeretnék végezni az egyik karakterével. Az egyik karakterével, Katsumi Kawachi-val azonos küldetésen veszünk részt, ez alatt szeretnék végezni vele.
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Yuumi Hiroshi Vas. Feb. 03 2013, 14:49

Az én kérelmem az hogy a tanács élből utasítsa el a személyes bosszúra alapuló, játékot befolyásoló kéréseket és inkább a chatboxból való kitiltással, vagy chakralevonással szankcionáljon. Ezt főleg az éretlenebb és bosszúszomjas moderátoroknak írtam.
Yuumi Hiroshi
Yuumi Hiroshi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Jiraiya Vas. Feb. 03 2013, 22:25

Kérelem Elutasítva.

Nem érdemes betenni szavazásra, ugyanis egy hónapja is volt egy ehhez hasonló eset, ami egy JK megölésére irányult, pusztán személyes, nem játékbeli okok miatt. Ezt a kérelmet egyhangúan elutasítottuk.

Azonban, ha a karaktered összetűzésbe kerül az említett Játékos karakterrel ésszerű okok miatt, (Tehát egy bárány lelkű karakter nem kattan be és mészárolja le a társait) akkor egy mesélővel történő harc keretein belül előfordulhat elhalálozás.

ui.: Ha chaten vannak veszekedések és esetleg durvább dolgok, akkor azokat le kell menteni és eljuttatni egy Staff tagnak. Lehetőség szerint a Főadminnak. Más büntetést még kaphat.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Hétf. Feb. 04 2013, 00:45

A felettem szólókhoz (Jiraiya és Yuumi) hozzáfűzném, hogy örülnék, ha nem lennétek alapvetően ellenségesek is Genkivel, mert azért valljuk be, olyasmiből robbant ki veszekedés, amiből tökre nem kellett volna. Értem én a sérelmeket mindkét részről, de mi lenne, ha hagynátok már végre egymást élni? Ne szóljatok egymáshoz, vagy ne reagáljatok rá, ha nem bírjátok eleve. Minek veszekedni, iszonyatosan unalmas állandóan azt olvasni a chaten, hogy már megint vitatkoztok egymással. Mellesleg, ha nem úgy álltok hozzá, szerintem lehet értelmesen beszélni, legalább is nekem szokott menni.
Halálozás pedig egyébként sem nagyon szokás, elvégre itt játszunk, SZÓRAKOZUNK, nem pedig példát statuálunk, mert kedvünk van valakire rászállni. Ha nem kedveled, nem kell hozzászólni, nem kell piszkálni, (elvégre szeretni sem kötelező), ennyi ˇˇ Mert nekem már őszintén szólva unalmas, hogy kb. havonta jön ilyesmi kérvény...
(Valamint nem kell magyarázni az esetet, ott voltam, láttam a tegnapit.)

Legyünk rugalmasak és objektívek! Főleg az adminok!
Köszöntem
Fájós fejű Sai mama >.<
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Koreko Rui Szomb. Feb. 09 2013, 22:19

Szeretném a Ninja Tanács elé tárni a kérvényemet, vagyis engedélyt kérni a Senzoku no Sai // A Remete Ajándéka nevű jutsu megtanulására. Már korábban megpályáztam, akkor el lett utasítva, mert csak nemrég tértem vissza az oldalra. Lehet, hogy korai, de újból megpróbálkozom a dologgal.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Vas. Feb. 10 2013, 08:30

Kérésed a Ninja Tanács elé került!
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Kedd Feb. 12 2013, 19:07

Inuzuka klán állathasználó technikái

Gondolom nem kell bemutatnom. Nem rég láttam, hogy a klán technikákhoz felkerültek moderátori engedélyhez kötve. Erre szeretnék engedélyt kérni, hiszen a karakterem is állathasználó lenne. Nem nagyon tudok jobb indokot felhozni, így szeretném az NT-re bízni a döntést. Tudom, hogy most pályáztam meg a genjutsut Tenshinek, de most szeretném Genkinek az állathasználó technikákat.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uzumaki Kushina Kedd Feb. 12 2013, 21:25

Kérésed bekerült a Ninja Tanács elé.
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kaibutsu Hiroto Szomb. Feb. 16 2013, 21:56

Üdvözletem!

Szeretnék engedélyt kérni a Kristály elem használatához! Úgy gondolom, hogy a karakterem múltja megfelelő lenne hozzá, ráadásul a Kristály elem a Föld elemmel kapcsolatban áll, amivel én rendelkezek, tehát szerintem lehet hozzá affinitásom.
Kaibutsu Hiroto
Kaibutsu Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 804
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 422 (B)
Erő : 480 (B)
Gyorsaság : 450 (B)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 502 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 830

https://fairytail.hungarianforum.com/

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hiro Oyama Szer. Feb. 20 2013, 18:24

Üdvözletem!

Kérelem megnevezése: Bingo könyv

Leírás:A Bingo könyv egy olyan információtömeg, ami a világ hírszerző forrásainak nagyjából tevődik össze, éppen ezért a létrejötte elválaszthatatlanul része az alvilágnak is, ahol a legtöbb illegális információ átfut: azok tehát, akik valahol bekerülnek egy Bingóba, hamarosan a többi állam nyilvántartásába is bekerülnek, illetve a fejvadászirodák célpontjaivá is válhatnak.

Indoklás: Mivel a karakterem egy, főleg fejvadászatra specializálódót elveszett ninja ezért jól jönne neki egy ilyen könyv és így a benne szereplőkre is vadászhat. Ezen kívül az Ame No Ekibiogami-nak (bocsi ha rosszul írtam, az utolsó szót egyszerűen nem bírom megjegyezni) szüksége van valamiféle bevételre, így ez is egyfajta forrást jelentene.
Hiro Oyama
Hiro Oyama
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 806

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Uzumaki Kushina Szer. Feb. 20 2013, 21:09

Mind a két kérés a Ninja Tanács elé terjesztve.
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sugomi Aoi Szomb. Feb. 23 2013, 11:18

Ezzel a karakterrel ez az első kérésem a ninja tanács felé, így kicsit érdekes lesz a kérésem a múltat nézve, de remélem az elfogadható keretek közt maradok... de a tárgyra is térve.

Most fejeződött be a Első elem feloldása képzésem és mint ahogyan a szabályzatban le van írva a következő bővítményemben ezt meg kellene említenem. Azonban ezzel kapcsolatban szeretnék engedélyt kérni! Szeretném ugyanis a képzésben foglaltakat az Élmények :: Tanulások részbe bemásolni.

Indok= mivel alapból úgy írtam meg a történetet, hogy azzal még a karakteremet szociális fejlődését is elősegítsem, így megemlíteni csupán, számomra nem lenne elég. De mivel tanulás is volt, így kalandként nem érdemes vele foglalkoznom. Még bővítményként is jó lenne, de mivel így kimaradt egy előtte lévő és azt mostanság úgysem lesz kész, mivel még ott is megtanulok egy technikát, így a Tanulás topic hangzik a legjobb választásnak. És igen, tisztában vagyok vele, hogy így két hónapig nem használhatom a Tanulás Topicot, de ezt a vállalom, ha engedélyezitek. Vagyis szeretném egy az egybe bemásolni oda a történteket, majd várni a bólintásra, hogy elfogadva!

Hátrányok= (bocsi, de nem találtam jobb kifejezést arra, hogy mit vállalok negativumként, hogy megkapjam az engedélyeket)
- nem írhatok két hónapig Tanulást!
- illetve amit esetleg még kiosztotok nekem hátrányként!

Előre is köszönöm a választ!
Sugomi Aoi
Sugomi Aoi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Fujishima Hana Szomb. Feb. 23 2013, 14:01

De akkor már ezen karakteremmel is benyújtanék egy kérelmet, vagyis inkább egy lehetőséget, melyre már régen várok, de eddig csak egyszer vetettem fel, de akkor Naruto lebeszélt róla. Most azonban kicsit azon az elméleten változtatva íme a kérelmem lényegen. Szeretnék egy technikát létrehozni, mellyel eggyé lehet úgy válni egy exlaw-al úgy, hogy az eredeti lélek ne semmisűljőn meg!

Rövid Magyarázat= az egész technika lényege azon alapulna, hogy a test Yang fele az exlaw, a Ying pedig az emberi lélek. Így ketten képesek lenének összeolvadni és egy új létformát létrehozni. Természetesen ha az emberi lélek is Yang beállítotságú, akkor nincs meg az egyensúly és testben a démon születik újra, elnyomva az emberi lelket. de ha Ying, akkor elméletben képes ellenállni neki, de ezen kívül fontos, hogy a mind az exlaw, mind az emberi lélek tökéletesen tisztában legyen a másik lélek miértével, azok vágyaival, érzéseivel. Ha ez megvan, akkor létrejöhet azon összhang, hogy eggyé váljanak. Én úgy gondoltam el, hogy ez egy visszafordíthatatlan állapot. Vagyis a létrejött új léleknek teljesen más vágyai, tervei és elképzelései vannak mindenről. De ez miatt már nem is lesz képes előhívni a démoni erőt sem, mely lassan válik csak eggyé a testtel.

Magyarán ahogyan fejlődik a Jk és kap ch szintet, az a ch valójában a démoni erő. Így nincs már semmilyen plusz szorzó, de a démon sem tud előtörni, így valójában játékilag sokkal több a hátránya mind az előnye, de nekem ez fontos lenne a további karakter fejlődés miatt. Illetve egy saját stílus kialakítása miatt, mellyel egyedi "S" szintű shinobivá tudna válni Hana.

Előre is köszönöm a választ, és ah megkapom az engedélyt, akkor nem egyedi technikaként, hanem mint válaszható jutsetsu jutsuként jelenhetne meg, melyet a Jk ha akar "S" szinten megkaphatna. Illetve ah megkapom az engedélyt, csak akkor alkotnám meg a technika teljes leírását.
Fujishima Hana
Fujishima Hana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Specializálódás : Taijustu mester


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 930

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Hatake Kakashi(Inaktív) Szomb. Feb. 23 2013, 14:33

Kérelmeid a Tanács elé kerültek!
Hatake Kakashi(Inaktív)
Hatake Kakashi(Inaktív)
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Pénz&Sárm

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Azumi Yuurei Vas. Feb. 24 2013, 16:43

Üdv tisztelt Nt!

A kérésem vagy is amit szeretnék a következő lenne. Egy kard mire vágyok már rég Otta, de nem egy sima hétköznapi penge. Először egy chakra tárolására és felhasználására alkalmas kardot akartam. Aztán rá kelet jönnöm, hogy túlságosan is tápos lenne vagy is erős.
Igy amit ki találtam a kard maga chakra érzékeny. Képes fel venni a belé áramoltatott chakrát, de azt nem képes eltárolni. Tudom ez így furcsa elsőre. Az át áramoltatott chakrának célja is lenne. A kard suhintáksol képes lenne pengét útnak indítani. Éles szélpengét indítana útjára egy kard suhintással. Az elindított penge képes meg sebezni egy embert, ha a találat szerencsés akár súlyosabb sebet is ejthet, de halálos sebet semmi kép.

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Mithrodin-sword-of-the-ancients-damascus

( monshi: metszőfog )

Az érdekelne, hogy egy ilyen kard létezés megoldható, és ha igen az milyen módon lehetséges. Illetve karakternek milyen kritériumoknak kell megfelelni, és nagy pályázat keretein belül megoldható a dolog?
Azumi Yuurei
Azumi Yuurei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 197
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 240 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 220 (C)
Ügyesség/Reflex : 187 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 197

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Tensei Zento Vas. Márc. 10 2013, 13:21

Szeretnék engedélyt kérni az idéző ninjutsu megtanulására. A szerződésem már megköttetett a varjakkal.

Ok: Mélyebb ismereteket szeretne a Karasu Ninpoban, amihez elengedhetetlen az idézés tudása.
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akira Pént. Márc. 15 2013, 13:27

Kérelem megnevezése: Tanulás befejezése bővítménybe

Leírás:
Van egy megkezdett tanulásom >>itt<<, ami novemberbe lett elkezdve, vagyis majdnem 4 hónapja tart. Volt olyan, h 3 hétig vártunk a körre, de általában 1 hétnél előbb nem kaptunk posztot, ami azt jelenti, h a mai napi aktualitást számítva 15 hét alatt 5 kör ment le és én jelentkeztem egy küldetésre a hó országába, aminek 18-a a határideje, tehát valószínűleg hamarosan kezdődik. Az én utolsó posztom Február 27-én volt...

Indoklás:
A pályázatomba azt szeretném kérvényezni, hogy a megkezdett tanulást egy bővítményben, amit úgyis írnom kellene, mert van egy pár dolog, ami történt velem mostanság (pl képzés). Az okok pedig a következők: A tanulás befejezéséig nem vehetnék részt a küldetésen, 4 hónap alatt nem sikerült mesélői távollét miatt nem sikerült abszolválni a tanulást.


//Ha esetleg bővítményben nem megoldható a dolog, akkor valahogy máshogy kéne, de a technikára szükségem lenne, hiszen állathasználó lennék és a Dupla Metszőfog // Gatsuuga nevű technika egy igen csak fontos része//
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Pént. Márc. 15 2013, 19:23

Kérdésekbe beírtam a lehetséges megoldást. Konzultálj Daruival

Zento: betettem a kérésed a tanács elé
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sugomi Aoi Hétf. Márc. 18 2013, 15:32

Nos egy újabb, de sokkal aktuálisabb kéréssel fordulnék hozzátok! Nemrég kaptam Kakashi-tól egy elég jó is postot a Saját jutsu ötletelés terén, melyet a kérése be is raktam a Saját technika közé. Ezzel pedig nincs is semmi gond, annyi kivétellel, hogy a létrehozott technika alapja a genjutsu-k során megismert chakrahasználati-manipulációs módszer. Így pedig most, ahogyan én magam korábban is terveztem és ahogyan magát Aoi-t is megpróbáltam vezetni...

Szeretném kérvényezni, hogy a karakterem Genjutsu-t tanulhasson!
Sugomi Aoi
Sugomi Aoi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 5


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 243

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Hétf. Márc. 18 2013, 16:42

Be is tettem a tanács elé
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kagemare Kuzomi Szer. Márc. 27 2013, 12:30

Üdv!

Kérelem megnevezése: Szervezet létrehozása - Konoha no Kage

Leírás: Konohán belül működő szervezet, melynek célja a konohai emberek védelme, még ha ezért a Hokagéval is kell szembeszállni. Igaz ez nem valószínű mert jó Hokagénk van. Elsődleges feladat a konohai alvilág kiirtása és a szervezet egyeduralkodóvá válása ezen a téren. Ez is mind az emberek védelmének érdekében. Ezt az egyeduralkodóvá válást kicsit bővebben ki kell fejtenem: tehát ez azt jelenti, hogy a szervezet lenne az egyedüli alvilág konohában, működése mégis legális lenne, vagy legalábbis ez is cél. Természetesen az önfentartás érdekében szükség van bizonyos pénzügyi támogatás szerzésére, hogy ezt a lakosok adják, vagy a falu, nos az nem mostani téma. A szervezet célja továbbá, hogy külsősök alkalmazásával további bűnözőket fogjunk el az országban vagy akár a világban, ezáltal is tisztítva az alvilágot, valamint további bevételeket szerezve, amiből a szervezetet tudjuk erősíteni. Konoha elleni nyílt támadás esetén, a szervezet célja szintén a konohai emberek védelme, ami több módon is megnyilvánulhat, ezekről bővebben nem szükséges írnom, elvégre mindenki leszűri a saját véleményét.

Összefoglalva, ez egy: Megvédeni konohát bármi áron szervezet.


Szerk.: Hoppá, majdnem ellfelejttettem. A minimális taghatárt elértük, sőt egy emberrel többen is vagyunk. A tagokat a csevegőben a szervezet topicjában lehet megtekinteni, vagy kérésre átküldöm az egészet pm-ben.

Szerk/2.: Időközben az egyik tag kérdésessé vált, de a minimum taghatár akkor is megvan ha Őt nem számoljuk.
Kagemare Kuzomi
Kagemare Kuzomi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 594
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 400 (B)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 400 (B)
Pusztakezes Harc : 294 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no satou...


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 519

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Sai Kedd Ápr. 02 2013, 10:00

Bocsánat, hogy csak most jelzem, de ehhez nem kell külön engedély, mármint ha megvan a minimum taghatár, akkor el kell készíteni a szervezet leírását, fel kell tölteni a klánok és szervezetek topicjába az adatlapját, és ott kerül majd leellenőrzésre és elfogadásra Very Happy (amiért én vagyok a felelős, szóval, ha nem veszem észre egy-két napon belül, akkor rám dobhatsz egy pü-t a biztonság kedvéért Very Happy
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Kenshiro Suiren Szer. Ápr. 03 2013, 16:49

Szeretném kérvényezni a Tanácstól, hogy Kenshiro Suiren karakterem tanulhasson Genjutsu-t.

Az ok, amiért betettem ide a kérelmet, az hogy Rui mellett Suiren-t tartom a másik olyan karakteremnek, aki meg tudná tanulni a ninja művészetek ezen ágát. Emi nem alkalmas az illúzió technikák tanulására, Saki pedig kizárólag csak Ninjutsu-ban jeleskedik, és ezt később sem szeretném megváltoztatni. Elolvastam a Genjutsu alapjairól szóló leírást, ez alapján döntöttem, hogy beadom ezt a kérvényt.
Mivel a karakterem már rendelkezik egy másik engedélyköteles technikával (Baburu-Kei - még nincs kijátszva), ezért másodlagos elemet nem fogok feloldani nála.
Kenshiro Suiren
Kenshiro Suiren
Játékos

Tartózkodási hely : Sötétségben


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 298

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Daizo Tensei Vas. Ápr. 07 2013, 13:56

Yo,

Kérelem megnevezése: Kuchiyose no jutsu // Idéző technika tanulása

Indoklás: Habár a két saját karakteremnek már indítványoztam több kérvényt, meg szeretném ennek a karakternek szerezni az idézés technikáját.
Az első nagyobb indokom az, hogy a karakter állathasználó technikákkal van ellátva /Vadállat ember klón, Gatsuuga, Saját technika/, ezekhez a technikákhoz pedig szükséges egy nin-juu társállat, akivel véghez lehet vinni.
A második pontban pedig Daizo karaktere is tagja a Kami no Yuugen szervezetének, ha jól értesültem, már rendelkezik is a Menyétekkel való szerződéssel, azonban sokra nem juthatok a szerződéssel, idézés hiányában.
Ezen pontokat is figyelembe véve szeretném megpályázni a Kuchiyose no jutsu-t

Köszönettel,

Daizo
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Akasuna no Sasori Vas. Ápr. 07 2013, 15:05

Mindkét kérelmet a tanács elé vittem!

Amint döntésre jutottunk, értesítelek titeket.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

[Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé - Page 4 Empty Re: [Lezárt] Kérelmek/kérések a Ninja Tanács felé

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

4 / 8 oldal Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.