Kereskedelmi kikötő

3 posters

Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Kanmiru Szer. Márc. 31 2010, 21:47

A városhoz közvetve kapcsolódó nagy kereskedelmi kikötő mára már igen nagy forgalmat bonyolít, lévén afféle független transzferállomásként működik a Tűz és a Víz Országai között, amiből bevételei nagy részét is szerzi.
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Hétf. Ápr. 15 2013, 15:50

//Itachinak//

Jó ötletnek tűnt, hogy elvállaljak egy küldetést, amit az elveszetteknek írtak ki, így hát egy hosszas keresgélés után sikerült találnom valakit, aki elvitt a Hold országától nem messze lévő Démonok országába, de sajnos ott értesítettek róla, hogy a küldetés kevés jelentkező miatt elmarad, ezért úgy döntöttem, hogy inkább maradok elveszett és megyek a kontinensre. A nap még csak dél fele járt, így el is kezdtem keresni egy hajóst, aki vissza visz a Holdba, hogy onnan mehessek a célomhoz, bár azt nem tudom, hogy onnan hova. Nem kellett sokat keresnem, hiszen innen mindenki menni akart és a Hold országa jóval felkapottad vidék, mint a Démonok országa, ahova igen csak nehéz volt hajót találni. Az út pár óra volt, így egyből kereshettem is hajót tovább. Volt néhány ígéretes, de mindegyik csak másnap indult, én pedig el akartam indulni azonnal. Végül azért találtam egy hajót, amivel azonnal el is indulhattam.
Az út igen csak unalmas volt és hosszú, bár egy viharnak így is meg kellett keserítenie az életemet, nem messze a céltól. Addig csak figyeltem a környéket, néha átsétáltam a hajó egyik végéből a másikba, vagy keresztbe ugyanezt megtettem, attól függően hova osztottak be a munkaidőm alatt. Egyik pillanatról a másikra hívott oda a kapitány, hogy hamarosan vihar lesz és készüljek fel rá, hogy nekem is segítenem kell. Már körülbelül tudtam, hogy mit is kéne csinálnom, hiszen ilyen helyzetben már voltam, amikor egy küldetésre kellett mennem a Tea országába. Próbáltam beszélgetni a matrózokkal, hogy mi lehet még, amit én is el tudok végezni és milyen feladatok várhatnak rám, amilyenek múltkor nem voltak, de mivel ők már megszokták a tengeri viharokat és a viharok alatt a feladatok nem igen változnak, maximum a kapitány jellemétől függnek a dolgok, így nem sok új dolgot tudtam meg tőlük.
A vihar erős széllel kezdődött, de aztán egyre magasabbra vertek a hullámok. Közben a parancsnok kiadta az utasításokat, hogy éppen melyik vitorlát eresszük el vagy húzzuk be. Nekem nagyon nem volt kijelölt feladatom, hanem ahova hívtak mentem. Így kezdtem az orr vitorlánál, amit ha erősödött a szél, akkor jobban ki kellett engedni, hogy kevesebb szelet fogjon fel és kisebb legyen a sérülés, viszont ha a szél gyengébb volt, akkor pedig össze kellett húzni, hogy feszüljön, ezáltal nagyobb húzóerőt fejtsen ki a hajóra és gyorsabban tudjunk kikerülni a viharból. Amikor ezzel végeztem a rakodótérbe küldtek, hogy a még nem rögzített csomagok helyhez kötésében segítsek. A vihar még javában tartott, amikor újabb feladatot kaptam. Az árbocon eltört egy tartó rész, amit meg kéne javítanom. Gyorsan ledobáltam a cuccaimat a hajó védettebb részére, majd elkértem a felszerelést, amit az ilyenek javítására használnak, mivel a matrózok is meg tudják csinálni, csak nekik ugye meg kell ezzel várni a vihar végét, mert ők nem rendelkeznek chakrával. Elraktam a zsebembe a dolgokat, 3 méter drótot, egy szikszalagot és egy kést. Koncentráltam a chakrámat, majd felléptem. Elvileg jónak kéne lennie, de ahogy elindultam a víz miatt csúszós fáról egyből leestem, mert nem számítottam arra, hogy nedves a fa. A következő körben egy kicsit többet töltöttem, így sikerült megállnom. Szépen elindultam az árbocon fölfelé és el is értem a tetőre, ahol az első dolgom az volt, hogy a leszakadt vitorlát a dróttal rögzítsem, majd a ragasztóval és a késsel elkezdtem fabrikálni. A művelet 5 percet vehetett igénybe, de az idő alatt megizzadtam vagy az esőtől benedvesedtem nem tudom, de az biztos, hogy a bugyimon és egyéb fehérnemű mindenem csurom vizes volt. Leérve többen is megtapsoltak, majd egyből újabb feladatot is kaptam. Mostani feladatom annyi volt, hogy merjem ki a vizet a hajóból, bár ha azt vödörrel kéne, akkor elég lassú folyamatban lenne részem, de mivel vödörnél nagyobb mérőeszköz nem volt, így én is követtem a példájukat és mertem a vizet. Igaz, hogy a hullámok hatalmasak voltak, de szerencsére elég ember és a vödrök gyors váltása megtette a hatását és nagyjából olyan gyorsan tudtuk mérni a iízet, mint amennyire bejött. Közben még néhány csomót is megtanultam, így rám bízták, hogy bizonyos helyeken kössem újra a csomókat, vagy ha tudtam, akkor bizonyos mértékig engedjem ki a vitorlákat. Remélem, nem sok van már hátra a hurrikánból, hiszen a több napos semmit tevés, kialvatlanság és a koszt minősége már éreztetni kezdte a hatását, vagyis fáradtság egyre jobban úrrá lett rajtam. Szerencsére 3- 4 óránál nem tartott tovább, de ez is elég volt, hogy alig érjek le a kabinomba és az ágy mellé, és kidőljek, majd jó egy napot aludjak. A kapitány a szép munkám miatt mindenkinek megparancsolta, hogy hagyjanak békén, mert vele gyűlik meg a baja, ha valaki felébreszt. Ébredésem után már nem igen volt dolog, hiszen órák múlva kikötöttünk a Folyók országába. Megköszöntem a kapitánynak, hogy ide hozott, aki a segítségemért pár száz ryut ajándékozott.
Nem nagyon volt ötletem, hogy hova mehetnék, így a közelben lévő piacot kerestem fel, ahova a körözött személyeket viszik. Nagyi sokat mesélt az ilyen helyekről. Szerencsére nem kellett sokat keresnem, hiszen a szenzorképességeim igen csak erős chakrajelenlétet mutattak a környéken. Nem igen tudtam, hogy a föld alatt felett vagy hol kéne keresnem a helyszínt, csak az emberek hol létét tudtam megsaccolni. Egy ismerős chakrajelet is fogtam, de nem foglalkoztam vele. Egyik pillanatról a másikra fejjel lefelé találtam, majd egy fúvócső hangját hallottam, majd hamarosan elaludtam. Nem tudom mennyi idő után keltem, majd a halottnak hitt nagybátyám lépett elő a székemmel szemben lévő lelógó pokróc mögül.
- Szia Tenshi.
- Te nem haltál meg?
- A falum úgy tudja és ez volt a tervem. Még egy ideig azt akarom, hogy a családon kívül senki ne tudja. Mi a családunk specialitása?
- A megtévesztés.
- Igen. Pár éve te is annak a csapdájába estél. A történetet a hogyanról majd később.
- De mért?
- Jó kérdéseket teszel fel, de még nincs ideje a válasznak.

Igen csak felhúzott és fel akartam állni, amikor megéreztem, hogy a csuklóm a székhez van kötve. ~Ki ez az alak? A nagybátyám, akit halottnak hittem.~ Elkezdtem a chakrámat a kötélbe összpontosítani, hogy a korábban már elsajátított Nawanuke no jutsu// Szabaduló technika nevű jutsut vessem be.
- Ne erőlködj, inkább levágom a kötelet.
Ezzel elővett egy kést, majd mögém sétált és két mozdulattal elvágta a kötelet. Ezután egy eldugottabb szobába vezetett és hosszasan mesélt az eddigi dolgairól és arról, hogy minden lépésemet ismerte, hiszen, ha a család nem, akkor egy állandó megbízottja követett. Mikor véget ért a mesedélután elmondta, hogy feladata lenne a számomra a Hullámok földjén, de hogy velem jönne, pár emberével egyetembe. Visszakaptam a felszerelésemet, majd egy kis pihenés után el is indultunk a hullámok földjére. Partvidékekig kísért, ahol még a szállásomat elintézte, majd a dolgára ment, azzal a felszólítással, hogy ide várjam azt, aki kiadja a feladatom.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Kedd Ápr. 16 2013, 17:14

Az utad valóban nem alakult eseménytelenül. Az a fránya vihar és azok szemét matrózok, mind téged bámultak a szemük sarkából. Nem nagyon foglalkoztatott. Biztos voltál benne, hogy kegyetlenül ki lehetnek éhezve, ezért is örültél nagyon a kapitánytól kapott kis kedvezménynek. A pár száz ryot amit a segítségért adott szinte azonnal vissza is dugta a zsebébe utazási díj gyanánt. Végül is a vén medve is csak egy kapzsi tengeri szörnyeteg mint a többi. Örültél neki, hogy legalább megúsztad az útnak ezen problémáit amire amúgy is számítottál.
Aztán hamar realizáltad azt a tényt is, hogy a rég halottnak hitt nagybátyád él és virul, és számodra ismeretlen okokból fogva tart téged. Hamar kiszabadított és valami küldetésről meg feladatról hadovált téged viszont sokkal inkább megdöbbentett az a tudat, hogy életben van, mint hogy a küldetéssel foglalkozzál. Végül a partvidékhez közel kibérelt neked egy szállást két napra és mondta, hogy majd egy emberét ide fogja küldeni hozzád a feladattal. Egy nap eltelte után kezdett gyanúsnak tűnni a dolog lehet, hogy az öreged megint lelépett és cserben hagyott. Végül is ez is egy járható út és számolni kell vele, hogy megint eltűnik, vagy felszívódik ahogy egykoron.
Így most inkább ellenőrizted a felszerelésedet és észrevetted, hogy hiányzik két kunai, és három shuriken. Lehet, hogy azok a szemét tengerészek mégis csak kipakoltak amíg aludtál!? Ezért még lakolni fognak gondoltad magadban.

// A következő postban rájösz, hogy a nagybátyád ismét csak cserben hagyott és lelépett. Nincs itt semmilyen feladat, viszont a szálláspénzt legalább állta neked egy darabig! Derítsd fel inkább a környéket javaslom és nézz valami küldetés utána a helyieknél! //
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. Ápr. 17 2013, 16:27

A kapitány nyújtott felém egy zsák pénzt, majd vissza is vette, mint útiköltség. ~Menj a francba. Mit teszel vele? Vele semmit.~ Nagybátyám 2 napra fizette a szállásom, majd elköszönt és útnak indult a dolgára. Egy rövid pihenés után ellenőriztem a felszerelésemet és azt kellett látnom, hogy 2 kunai és 3 shuriken hiányzik a készletemből, amit valószínűleg a hajósok lopták el őket, bár nem tudom, hogy mit kezdenek vele. A hiányzó felszerelést a nálam lévő tekercsből pótoltam,
Lassan egy nap telt el mióta a nagybátyám, aki valamilyen oknál fogva eltitkolta, hogy életben van, elhagyott. Akkor tudatosult bennem a tény, hogy pont a halálának első évfordulóján találkoztam vele, amikor a Hullámok földjén való tartózkodásom második napján megkérdeztem valakitől a dátumot. Kezdtem úgy érezni, hogy ismét csak átvert és itt hagyott. Úgy döntöttem, hogy nem várok tovább, inkább valami munka után megyek. Szerencsére a nevelőapám igen jól felkészített a helyi alvilági helyzetről, így nem kellett volna keresnem, de először inkább a hiányzó felszerelésemet pótoltam, mert nem tetszett, hogy a tekercsekbe némelyik fegyverből szép öttel osztható számú van, így egy fegyverboltba mentem, ahol eladtam a fölöslegessé vált 2 katanát, a wakizashi és 1 tantot, míg a maradék 2 tantot a második számú tekercsbe pakoltam át. Ezután vettem 3 kunait és 12 shurikent és 10- 10re kiegészítve a kiüresedett 3. és a 2. tekercsbe pecséltem őket.
Megköszöntem a fegyvereket és a pénzt, amit kaptam, majd a korábban említett célomhoz vettem az irányt, ahova először nem akartak beengedni, de közölve a teljes nevem egyből készségesebben álltak a szolgálatomra. Egyenlőre tervem sincs, hogy mit szeretnék és ötletem sem, hogy kinél kérjek feladatot, így csak leültem a kikötőben található köztudottan fekete ügyleteket is bonyolító kocsma egyik asztalához és valami ehetőt kértem.


//A változások:
(-) 2 katana, 1 wakizashi, 1 tanto
(+) 3 kunai, 12 shuriken, 6350 ryu
Remélem nem baj, hogy a tekercsbe lévő felszerelést kiegészítettem és eladtam pár dolgot, amire nincs szükségem//
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. Ápr. 22 2013, 12:27

A boltban sikeresen megvetted magadnak amikkel ki akartad pótolni a hiányzó felszerelésedet, és sikerült túl adnod azokon fegyvereken amiknek már nem vetted hasznát. A kereskedővel hosszas alkudozás után megegyeztél, hogy a kiválasztott fegyverek mellé még fizet neked 1500 ryot. A férfi azért vonakodott a fegyvereid átvételétől, mert váltig állította, hogy ő csak eladja a fegyvereket nem veszi, mert már ráfaragott a használt tárgyakkal való kereskedésre.
Amikor kijöttél a fegyverboltból mondhatni szerencsésnek mondhatod magad, mert végül sikerült meggyőznöd a fickót és így pótoltad a lopott tárgyakat is. Nem tudtad, hogy pontosan merre akarsz menni... Bár a nevelő apád már mesélt neked valamicskét erről a helyről, de az nagyon régen volt és már nem is nagyon emlékszel, hogy mit hol találsz. Arra viszont tökéletesen emlékeztél, hogy egy kikötői kocsmát említett ahol kisebb alvilági ügyleteket intéznek.
Amikor odaértél a kocsmába eleinte nem akartak beengedni, sőt még ki is röhögtek, hogy egy ilyen törékeny gyenge kis nő mit keres ezen a helyen?! Aztán egy férfi hang hátulról a pult felől odaszólt a zsörtölődőknek. Feltehetőleg a kocsmárosnak esett meg rajtad a szíve, de végül bejutottál és helyet foglaltál. Amikor rendeltél és a pincér meghozta az ennivalót a tányérod alatt egy fehér papírcetlit találtál amin egy időpont volt. A fő tér, ma este pontban tíz óra. Rajtad áll, hogy elmész-e a találkára!

// Engedélyezem a vásárlást és az eladást. Viszont mivel használt fegyverekről van szó jóval áron alul tudod eladni őket, de még így is jól jösz ki! A kaja -25 ryo amit tüntess fel az adatlapodon. Tehát akkor +1500 -25. A kalandot én mesélem mármint írhatod, hogy ezt szeretnéd cselekedni, de ne hidd azt, hogy az biztosan úgy is fog megtörténni... //
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Ápr. 23 2013, 23:47

A dolgok nem úgy alakultak ahogy szerettem volna, de végül az eladót, aki váltig állította, hogy ő csak elad, sikerült meggyőznöm arról, hogy nem árulok bóvlit és 100%ig megbízhat a fegyverekben. Az eredeti árat nem kaptam meg, bár nekem ingyen volt, hiszen a katanát loptam vagy ajándékba kaptam. 1500 ryut fizetett a tárgyakon kívül, ami bőven jó volt, hiszen pénzem volt, köszönhetően a kalandnak a Holdban, de azért örültem volna egy kicsit többnek. A nagybáttyám meséjére a helyi viszonyokról nem igen emlékeztem, egyetlen hely jutott eszembe, amiről szintén mesélt, egy kocsma. Meg is találtam könnyen, de először nem akartak beengedni, de valaki kiszólt és ezután már be egedtek. Rendeltem, majd nem sokára meg is kaptam egy fehér cetli társaságában, amin egy este 10 órás időpont és helyszínnek a főtér volt említve. Nem tudtam, hogy ki lehet a megbízó és mit akar, de a kíváncsiság is hajtott. Megköszöntem az ételt, makd fizetés után távoztam. Visszatértem a kifizetett szállásomra, ahol a késői találkozóra tekintettel a nap további részét pihenéssel töltöttem. 15 perccel 10 előtt indultam a helyszínre, ahol már valószínűleg várnak, de nem tudhatom, míg meg nem érkezek.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Kedd Ápr. 30 2013, 13:20

A főtér egy szépen kialakított kis peronból, valami miniatürizált szökőkútból állt. A négy égtáj felé kisebb lakóházak sorakoztak. Itt távol a kikötő zajától az éjszaka sötétjében megbújva bármilyen alvilági üzletet le lehtett bonyolítani egy ilyen különlegesen sötét éjszakán mint a mai. Amint észrevetted a helyszín tökéletes volt, hogy megbízást adjon neked valaki. Legalábbis ez lett a volna a logikus lépés, hogy azért rángatnak ki ide, hogy megbízzanak valamivel. Amint odaértél az egyik ház árnyékában egy kisebb pukkanás kiséretében feltűnt valaki. Ez lehetett a jelzés amire neked talán figyelned kellett volna, talán nem. A kis cetlin minden esetre nem említettek ilyesmi kis bemutatót.
Egy nagy szürke csuklyába burkolózott férfi tűnt fel a szelíd lámpafényben és nyíl egyenesen hozzád indult. Merre máshova ment volna hiszen az egész tér ki volt halva. Amint odaért megszólított.
- Csiripelték a madarak, hogy feltűnt szerény kis országunkban a friss hús. Érdekes esemélny ez így a háború küszöbén. Ha jól sejtem téged Akari Tenshinek hívnak. Ne kérdezd, hogy mi nevem illetve honnan tudom amit tudok. Tudod a mi szakmánkban ha valaki túl kíváncsi hamar fűbe haraphat. Lenne itt neked egy megbízás amivel bemutatkozhatnál nálunk a mi kis közösségünkben itt a hullámok országában. A város vezetőjének fiát kéne levadásznod és élve elhoznod hozzánk. - A férfi ledobott a mellette lévő kis padra egy aktát. - Ebben a mappában megtalálod a kulcsfontosságú információkat. 72 órád van a feladat végrehajtására. Amennyiben úgy döntesz, hogy nem vállalod el jobban teszed ha menekülésre használod a következő három napot, bár a mi szemünk mindenhol lát téged.
Azzal a férfi köddé vált!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. Május 01 2013, 14:43

A főtér gyönyörű volt, ha csak úgy jöttem volna a városba biztos, hogy gyönyörködtem volna benne, de most nem emiatt jöttem. Remélem hamarosan megkapom a feladatom és minél előbb neki is állhatok. A csendes, sötét éjszaka idilljét egy pukkanás zavarta meg. Nem tudtam, hogy mi akar ez lenni ezért az idegeim megfeszülnek és támadásra kész állapotban várom, hogy mi fog történni. Hamarosan egy szürke köpenyes óriás jelent meg, majd elmondta a jövetelének okát és a feladatom miben létét is, vagyis a falu vezetőjének fiát kell levadásznom 3 nap alatt. Átgondoltam a technikákat, amiket ismerek, és rá kellett jönnöm, hogy talán használhatók lesznek. Válaszolni nem volt időm, hogy vállalom, mert oda dobott egy aktát és miután közölte, ha úgy döntök, hogy nem vállalom, akkor jobb ha menekülök, majd eltűnt. Eszem ágában sem volt menekülni, végre valami izgalom is lesz az életembe nem akarok előle elfutni. ~Mi a terved? Az egyenlőre nincs, át tanulmányozom az aktát és majd akkor kitalálom. Segítség!~ Valóban egyetlen gondolatom az volt, hogy "Segítség!" hiszen nem volt ötletem, hogy jutok be a vezető házába. Egyetlen okos dolgot, amit tehettem, hogy felveszem a mappát, majd a szálláshelyemre visszatérek és egy gyertya fényénél addig tanulmányozom és gondolkodok az olvasott dolgokon, amíg az álom el nem nyom.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. Május 06 2013, 16:30

Az aktából megtudod, hogy a fiú nem rendelkezik semmilyen különleges képességgel. A ninja élethez semmi köze nincsen, de úgy amúgy az élethez sem mert azon kívül, hogy elmegy az iskolába aztán haza, nem nagyon látják kint az utcán. Mivel tehetős családból származik minden hova őrök kísérik. Szabad idejében a megfigyelések szerint rajzol, vagy fest. Remek tehát egy művész lélekkel van dolgod. Az aktában még van pár hasznos információ, többek között a kisfiú lakhelyének címe, és a házról egy alaprajz amin egy piros x-el találod a fiú szobáját...
A hely nincs is olyan messze a főtértől ahol találkoztál a férfival! Talán később tarthatnál egy terepszemlét. Vajon miért kellhet nekik ez a fiú, és miért téged bíznak meg az elrablásával? Valószínűleg tárgyalási alapnak, vagy fenyegetőzésnek tökéletes... A te képességeidet meg valószínűleg felmérhetik ezzel a tesztel. Hát nem kéne csalódást okoznod... Három napod van, de mielőtt még akcióba lendülnél ki kell aludnod magad, ez az éjszaka nagyon eseménydús volt és fel kell dolgoznod a történteket...
Reggel kipihenten ébredsz, viszont figyelned kell, hogy csak eddig volt kifizetve a szállásod, ezt rendezni kéne, vagy utcára kerülsz! Rajtad áll merre indulsz el!

//Szeretném egy kicsit több életet vinnél az írásaidba! Ne legyenek ilyen 'üresek' a posztjaid!//
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Május 07 2013, 18:42

- Ez most komoly?
A felismerés, hogy a papírban nincs semmi érdemes információ. A srác egy gazdag család művész vénával megáldott antiszociális csemetéje, valószínűleg az egyetlen ok, hogy még nem verték meg, hogy mindenhova testőrökkel jár. ~Király. Az izgalom max annyiban lesz meg, hogy le kell gyilkolni egy két őrt. Az is valami. Igaz.~ Egyetlen normális valami, amit használhatok az egy alaprajz és a ház címe. Szerencsém volt, hogy a kertben nem messze a bejárattól. Több ötletem is volt. A nappali elrablás az utcáról nem éppen szerencsés, mert az egész falu az üldözésemre indulna, tehát maradt az éjszakai rajtaütés. ~Hogyan akarod véghez vinni. A terv bonyolult, de meg van. Áruld el!~ Nem kellett sokat kéretni, hamar beadtam a derekam, majd hosszasan magyaráztam. ~Nem rossz, bár vannak benne hiányosságok. Ha hallgatsz rám, akkor sikerül.~
Reggel kipihenten keltem, majd hamarosan be jött egy kislány, hogy máig van kifizetve a szoba, úgyhogy vagy fizessek vagy hagyjam el a szállót, hogy oda tudják adni a következő vendégnek. Nem volt tervem, hogy itt maradok. ~Hova akarod vinni a sikeres ellopása után? Talán keresek a közelben egy barlangot. Rendben.~ Jobb ötlete a belső hangnak sem volt, így hát ebben egyeztünk meg. Egy gyors reggeli után megköszöntem a szállást, majd leléptem. Első dolgom az említett sziklaképződményt. A helyszínt nem ismertem, de nem messze a falutól pár percnyi sétára volt helyszín, ahova vihetem, tehát ez a probléma megoldva. következő dolog a terület feltérképezése, még ha papíron meg is van. Első dolog az őrök felmérése. Kiválasztottam egy házat, aminek a tetejéről pont rá látok a területre, de senki nem tud megközelíteni hátulról, mert a közelben nincs ablak. Az őrök szeme elől a ház mögé kerültem, majd felugorva az épületre a tetőről figyeltem meg a mozgásukat. A ház körül volt jó néhány őr, de több fogpiszkálóm volt, így ez nem gond, viszont a tó, ami jobb volt, mint vártam, egy széles árok volt a ház körül, ami az utcáról indult és innen nézve egyetlen híd vezetett át rajta. ~Ez így még jobb, mint vártam. Változik valami a tervben? Nem.~ Egy- két órát figyeltem a területet, hiszen nem nagyon kellett több, amikor megéheztem. Könnyedén leugrottam a tetőről, hogy valami ehető után nézzek. A kikötőben nem volt nehéz találni, hiszen az éhes kereskedők miatt rengeteg kajálda nyílt, mert jó volt a forgalom. A nap további részét tervezgetéssel és az éjszakai előkészületekre fordítottam. Nem sokkal sötétedés után indultam meg a faluban. A néma gyilkolás technikájának segítségével árnyékról árnyékra haladtam a cél felé, ha valaki elment, akkor elbújtam egy sikátorba, vagy minél inkább az árnyékba húzódtam. Szerencsére ha észre is vesznek az arcomat takaró maszk nem sokat árul el nekik. Lassan sikerült megérkeznem a házhoz, majd bemásztam az árokba, majd mielőtt végleg a víz alá merülök létrehozok egy víz klónt már a kertbe és eltűnök a vízalatti mozgás technikájának segítségével a víz alá. Szépen nyugodtan úszok, miközben a klón is előttem halad, hogy az őrök rá figyeljenek. ha elég közel kerülök néhány őrhöz, akkor kidugom a fejem a vízből, de csak annyira, hogy ne látszódjak, majd előbányászok néhány fogpiszkálót és a Youji// fogpiszkáló nevű technika segítségével megszilárdítom és nyakon próbálom dobni az őröket.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Kedd Május 14 2013, 20:42

Az tervedben valóban voltak hiányosságok, viszont szépen kitervelted a dolgot. Az elhagyott hely távol a kisvárostól valóban jónak hatott. Megfigyelés közben sem volt semmi probléma. Észrevetted, hogy az őrök nem sietik el az őrségváltást. A te tervednek azonban az éjszakai lopakodás volt a fő momentuma nem érdekeltek ilyen kis apróságok mint az őrségváltás! Sikeresen eljutottál a vizes árokig és a klónt is létrehoztad... Az első őrt sikeresen el is intézted ám amikor a másodikat akartad kivonni a forgalomból hirtelen eszedbe jutott, hogy a szenzor képességeidet nem használtad. Ez lehet, hogy nagyon nagy hiba volt.
Akkor vált csak igazán világossá, hogy mekkorát hibáztál amikor a második férfi elkapta a felé irányított tűt majd a földhöz vágta. Azonnal kiszúrta a klónodat és egy gyors kézjel sorozattal közeledett a a vízfelszín felé. Amint beletette a kezét fedezékedbe, egy hatalmas hullám kerekedett ami téged a partra vetett és a klónod is megsemmisült. Nem voltál rest azonnal talpra kecmeregtél és most szemben állsz az éjszaka közepén az egyik őrrel aki feltehetőleg legalább olyan jártas a ninjutsu terén mint te! Minél gyorsabban és csöndesebben kell végezned vele! Mivel még keres ezért nálad a helyzeti előny...
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Május 14 2013, 22:01

A megfigyelés sikeres volt, bár nem igazán volt lényeges eredménye, amit meg akartam tudni, főleg a ház valódi elrendezése és a fiú szobájának hol léte. Az éjszakai behatolás mellett döntöttem, hiszen a csendes behatolás a falum titkos fegyvere és nappal túl feltűnő, amikor mindenki az utcán van, így hát ez az egyetlen alkalom maradt arra, hogy a küldetést teljesítsem. A belopakodásig nem is volt gond, simán bejutottam a kertbe a víz alatt, majd egyik őrrel sikeresen végeztem is a fogpiszkáló segítségével, viszont a másik őr meglátta a felé dobott fadarabot és elkapva ketté törte. ~Bolond, számíthattál volna rá, hogy ninják is lesznek. Mért nem szóltál? Ki gondolta volna, hogy nem fordul meg a fejedben? Ugyanazokon a gondolatokon osztozunk. Öld meg!~ A hang a fejembe sikeresen kikerülte a választ a mondatom elől és jött a szokásos "Öld meg!" szöveg, amivel már tele volt a padlás. Nem sok időm maradt a gondolkodásra, ugyanis a valószínűleg, sőt már biztos, shinobi egyén pecsételésben kezdett, majd a vízbe téve a kezét megsemmisítette a klónomat, engem pedig a partra dobott a jutsuval, bár ő erről nem tudhatott. Parton gyorsan végig gondoltam a jutsukat, amiket ismerek, majd gyorsan létrehoztam a ködöt, ami a másik specialitása a falvamnak. Magzavarásként ismét két víz klónt hoztam létre, amiket az őrre küldtem, hogy eltereljék a figyelmét és elővettem 6 fogpiszkálót és használtam rajtuk a korábban használt Youji technikát, hogy kettesével eldobjam őket. Ha nem sikerül ezzel a technikával megölnöm, akkor drasztikusabb módszereket vetek be. Elmutogatok pár kéz jelet, majd kiugorva a ködből át az árkon, majd az eddig összegyűjtött hányásszerű maszlagot az őrre köpöm, így hozva létre a Mizuame Nabara//Víz elem: Keményített Szirup Elfogó Mező technikát, amir még a Hold falu tengerpartján tanultam egy sráctól. Remélhetőleg legalább ledönti a lábáról a technika és a földhöz tapad vagy bármi máshoz, hogy ne tudjon mozogni. Eredetileg a technikát a láb mozgásképtelenné tételére tervezték, de így is jó lesz talán. Ha ez nem jön be, akkor előveszem a drótjaimat, majd a Ayatsuito no Jutsu // Drót Csévélő Technika segítségével próbálom megkötözni. Nem tudom mi jön be, de remélhetőleg valahogy sikerül mozgásképtelenné tenni. Gondolom a hang ismét jön a szokásos szövegével, amit én csak magamba ironizálva előkapom a ninjatom, majd egy rövid monológ után egy mozdulattal megpróbálom levágni a férfi fejét.
- Szolgám leszel a másvilágon, ki előttem jársz.
Tetszett a mondat, nem tudom hol olvastam és nem is emlékszem rá, hogy olvastam volna, de így utólag megtetszett és úgy határoztam, hogy ezentúl ez lesz az utolsó mondatom az általam megölt emberekhez.
Nem tudom, hogy meddig jutott el a tervem, így egyenlőre csak csinálom, amit kitaláltam és majd lesz, ahogy lesz.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Május 22 2013, 11:59

Sikerült létrehoznod a ködöt amivel egy picit össze is zavarod az őrt viszont a víz klónok meghozzák a várva várt hatást. Ekkor hallasz egy pukkanást a másik a oldalról amit a köd miatt tudsz hova tenni, hogy valójában mi is történ. A vízklónjaid hangos csobbanással esnek össze, ezek szerint a férfinak sikerült elintézni. Most itt az idő, hogy használt a keményített szirup elfogó mezőt! Amikor átugrasz az árkon és kiérsz a köd takarásából észre veszed, hogy az őrből nem egy van hanem mindjárt három! Szóval ez volt az a pukkanás sorozat amit hallottál. Amikor alkalmazod a technikát az egyik klón beugrik az eredeti őr elé és őt sikerül a földhöz ragasztanod, viszont ettől még nem tűnik el. Ha ez egy sima bushin lett volna akkor ennyitől már rég el kellett volna tűnnie... Valami itt nem stimmel.
Még mielőtt használnád a drót csévélő technikát az őr klónjai füsté vállnak és emberünk egy hosszú kézjelsorozatba kezd. Most itt a lehetőség, hogy végezz vele, mert nem tudhatod most milyen technikával áll elő. Lehet, hogy most kéne alkalmaznod a Youji technikát, de ezúttal pontos legyél!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. Május 22 2013, 21:16

Létrehozom a ködöt, bár így én sem látom, hogy mi történik a ködön kívül. Egy pukkanást hallok, egy tippem van, talán klónokat hozott létre az ellenfelem, de nem lehetek benne biztos. Hallom a klónjaim, ahogy egy placcsanás keretében összeesnek. Ekkor átugrok a ködön a már bekészített technikával, amikor észreveszem, hogy három is van az őrből. Nem tudom melyik lehet az igazi, így a középsőt célzom meg, de az egyik klón elé ugrik, így az kerül a földre és nem az eredeti, bár nem tűnik el, így nem lehetek biztos benne, hogy tényleg nem ő-e az eredeti vagy csak egy klón. Ekkor viszont a klónok eltűnnek és az őr egy hosszú kézjel sorozatba kezd. Itt az alkalom, hogy esetleg a fogpiszkálókkal végezzek vele. Elő is veszek hármat, majd használom rajtuk a youji/ fogpiszkáló nevű technikát és az őr nyakának becélzása után el is dobom egyesével a megkeményített fa darabokat, hogy végre megszabaduljak az őrtől és a fiú keresésére induljak.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. Május 27 2013, 18:00

Ellenfelednek nem sikerült végig mutatni a kézpecséteket. Ez azt jelezte, hogy sikeresen eltaláltad mindhárom tűvel egyenesen a nyakán. Halálát valószínűleg a nyaki ütőeret ért tű fogja okozni, de szerencsédre még csak harcképtelenné vált. Úgy látszik Fortuna ma este melléd szegődött. Lehetőséged nyílt kikérdezni a haldokló őrt, ám közben a kapu felől mozgolódás hangjára leszel figyelmes. Mivel az időd telik, és nem nagyon van választási lehetőséged odalépsz az őrhöz és felteszed a legegyszerűbb és legcélratörőbb kérdést: Hol van a fiú?
Az őrnek megered a szája a halál árnyékában, és így megtudod, hogy célpontod most éppen nem tartózkodik a birtokon mert nyaralni mentek az egész családjával!
Vajon csőbe húztak?
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Május 28 2013, 21:51

Az ellenfelem hiába kezd egy hosszú kézjel sorozatba már befejezni, ami a végzetes sérülést jelezte, még ha nem is halt meg a testében már nem volt ereje a folytatáshoz. Nem nagyon érdekelt, hogy mi történik vele, hiszen ha haldoklik jobb lesz neki, ha végzek vele, de előtte meg kell tudnom, hogy hol van a fiú, így a haldoklóhoz lépek és felteszek egy nagyon egyszerű kérdést: Hol van a fiú?
A válasz nem tetszik, nagyon nem tetszik, ugyanis az őr elárulja, hogy nyaralni vannak. ~Nem baj, legalább keressünk valami kárpótlást, ha már a küldetést nem tudom végrehajtani. Öld meg az őrt! Kifelé jövet, azt akarom, hogy meglegyen benne a tudat, hogy hagyta, hogy valaki kirabolta a gazdáját. Rendben.~ Valóban otthagytam a haldokló őrt, hogy a házban körülnézzek. Nem akartam zajt csapni, azért megérintettem az ajtó kilincset és a korábban tanult Nawanuke no jutsu// Szabaduló technika segítségével meglazítottam a zárszerkezetet és ha sikerül, akkor a házba belépve keresek értékesebb tárgyakat, hogy később eladhassam jó pénzért, hiszen ha a küldetésért nem kapom meg a díjam, akkor is jár valami kárpótlás azért, hogy átvertek. Miután a pénzt, ékszereket s néhány mozdítható tárgyat az egyik tekercsbe pecsételtem, majd visszatérek az őrhöz és ha még nem halt meg, akkor megadom neki a kegyelemdöfést, hogy tovább ne szenvedjen. Mivel már nem volt több dolgom, így a szállásomra mentem, hogy másnap reggel nem tetszésemet nyilvánítsam ki a megbízómnak azért, mert átvert.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Jún. 02 2013, 19:46

Sikerül bejutnod a házba a technika segítségével, viszont a következő meglepetés ami a küldetés alatt ér, hogy nem találsz semmi olyat amit jó áron el tudnál adni. Pár festmény lóg a falon amik talán értékesebbek lehetnek, viszont most nincs időd eltenni őket mert zajt hallasz a bejárat felől. Visszafelé gondolod, hogy majd megadod a kegyelem döfést ellenfelednek, de már nem találod ott a legyőzött őrt. A helyzet kezd egyre komolyabb lenni, talán most lenne itt az ideje, hogy kereket oldj. Közben azon töröd a fejed, hogy miért próbáltak átverni téged. Lesz egy pár keresetlen szavad a megbízódhoz az biztos. Akkor viszont a fejvadászat is csak ijesztés akart lenni. Talán egy picit elég volt már abból, hogy téged irányítsanak a saját lábadra kéne állnod...
Ha visszamész a fogadóba újabb pár napra kell kivenned a szállást ez 150 ryoba fog kerülni. Valamiért a kocsmáros mintha kicsit másként nézne rád. Amint felérsz a szobádba és benyitsz valaki neked háttal ül az ablak felé és figyeli a napfelkeltét!
- Szét volt Tenshi! Gratulálok, átmentél a vizsgán. Még most kiszállhatsz és elhagyhatod az országot, viszont ha beszállsz akkor nagy terhet fogsz cipelni. Természetesen kiképzünk téged, de akkor itt kell maradnod a Hullámok országában! Mit válaszolsz?
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Vas. Jún. 02 2013, 22:50

Bejutok a házba, de hiába kutatok bármi értékes után néhány képen kívül semmi nincs és azokra sincs időm, hogy elrakjam, mert valami zajt hallok a bejárat felől, így rohanok ki mielőtt bárki észrevenne. Visszafelé hiába akarnám megölni a szenvedő őrt már hűlt helyét találom csak. Igen csak mérges vagyok, hogy nem ölhetem meg az őrt és még jutalmat sem kapok sem a megbízómtól, sem a családtól, akik elvileg nyaralni vannak, bár az is lehet, hogy nincs is semmilyen család csak átvertek, akkor viszont dühös leszek. Majd kiderül az igazság előbb utóbb. Csurom víz vagyok a korábbi fürdéstől, bár már kezdek megszáradni, azért várok még teljesen száraz lesz mindenem és csak utána térek vissza a fogadóba, ahol kifizetem a 150 ryo-t a következő pár napért, bár az nem kerüli el a figyelmem, hogy a fogadós most máshogy néz rám, mint eddig nézet. benyitva a szobámba egy alak ül az ágyamon és a napfelkeltét nézi nem félve attól, hogy bárki bejöhet és hátulról elkapja, bár mért is félne, hiszen az ajtó olyan rozsdás, hogy megfogni sem lehet anélkül, hogy ne nyikorogna. Belépve megdicsér, majd valami vizsgáról beszél, amitől egyből leesnek a dolgok, hogy mért vannak nyaralni a lakók, mért nem volt semmi értékes a házban és minden más. ~Mi történt?~ Ébred fel a hang a fejembe, amire csak ennyit mondok magamba: átvertek. Aztán valami kiképzésről beszélnek, amit nem nagyon értek, így hát rákérdezek.
- Miféle kiképzésre gondol? Minek akarnak kiképezni? Ha ezeket megtudom, akkor válaszolok, de addig nem.
Valószínűsítem, hogy bérgyilkosnak vagy valami hasonlónak szeretnének, ami még tetszene is, hiszen jól jöhet a tudás és a bérgyilkosság vagy a fejvadászat igen csak jól fizető szakma manapság.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. Jún. 10 2013, 12:26

A férfi komolyan végig mér téged még egyszer, aztán felveszi a haldokló őr alakját, majd vissza vedlik a saját bőrébe. Közben figyeli a reakcióidat. Nagyjából fél percig néztek farkasszemet amikor a férfi visszaül a székbe és ismét magyarázni kezd neked.
- Nos amint látod az egész történet tényleg kitaláció volt. Az én agyam szüleménye, hogy teszteljünk téged, mert a nagybátyádtól csak jókat hallottam rólad. Egy szervezet tagja vagyok amelyet a hullámok országának földesura működtet. Ez a szervezet azért jött létre, hogy megvédje ezt az országot. Tulajdonképpen mi kettős ügynököket képzünk, és mivel te Kirigakuréban szolgáltál ezért tökéletes lennél nekünk kettős ügynöknek. Mit szólsz? Elvállalod ezt a kiképzést! Így viszont egy pecsétet fogsz kapni a testedre amely még a legnehezebb időkben is engedelmességre kötelez, illetve bármerre jársz sose feledd honnan jöttél és kikhez tartozol! hajlandó vagy ezeket a feltételeket betartva csatlakozni a szervezetünkhöz? Persze így a hullámok országában teljes védelmet nyersz és mindent megadunk neked amire szükséged lehet.
Az ajánlat csábító, de ez a feltétel nélküli hűség nem a te asztalod. Az ajánlat csábító rajtad áll, hogy elfogadod-e!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Kedd Jún. 11 2013, 20:48

Férfi végigmér, majd a haldokló őr alakját veszi fel, majd vissza. ~Ez nem túl szép tőle.~ Vonom le magamban a tanulságot. Ahogy farkasszemet nézünk, egymást próbáljuk felmérni, hogy mire gondolhat a másik, de valószínű, mind a ketten a másik gondolatát próbáljuk ki találni, így nem sokra mehettünk vele. A férfi ekkor visszaül és végre elmagyarázza, hogy mért is volt erre szükség. Hosszú és unalmas, vagyis nem is unalmas, sokkal inkább érdekes dolgokat mond, bár a feltételek, amit azért kér, hogy csatlakozzam hozzájuk eléggé megkötnék a kezemet és ez nagyon nem tetszik, viszont a gondolattal bogarat ültetett a fülembe. Jó dolgokat ajánl és valóban érdemes megfontolni a dolgot. ~Szerinted mi legyen? Védelem mindig jól jön, hiszen egyedül kevés esélye van az embernek a világban. Mi a véleményed? Kérj valamit, amit nagyon szeretnél és a válasz alapján döntsd el a kérdést.~ A fejembe lévő hang nem mond hülyeséget és szerintem meg is van, hogy mi lenne az, ami talán felméri, hogy valóban úgy gondolta, hogy megad bármit, amire szükségem lehet.
- Nem mondom egyenlőre, hogy csatlakozok, viszont lenne egy kérésem.
Megvárom, hogy mit válaszol a felvetésemre, majd folytatom.
- Szükségem lenne egy berendezett laboratóriumra saját börtönnel és rabokra, hogy kísérletezhessek rajtuk. Ha megkapom, akkor csatlakozom.
Ez egy igazán nagy kérés lehet a szervezet felé, de ha teljesíteni tudják és akarják is, akkor valószínű, hogy egy újabb taggal bővül a csapatuk, hiszen én sem vagyok hülye, hogy kérek valamit, majd megköszönve hátrahagyom, hogy mégsem kell, mint az elkényeztetett gazdag gyerekek.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Jún. 16 2013, 20:51

- Nos amit kérsz azt sajnos nem tudom garantálni. Egy ilyen laboratórium berendezése a szervezetünknek is jól jönne. Ám tehetek e helyett egy sokkal kedvezőbb ajánlatot. - Amint ezt kimondja berúgják az ajtót és két felfegyverzett shinobi rontott be rajta. Nem volt rajtuk fejpánt, viszont mindkét ninja kezében kunai kés volt. - Szóval szeretném ha még egyszer átgondolnád a dolgot. A pecsétet így is úgy is rád fogjuk tenni, szóval jobb lenne, ha nem is ellenkeznél, viszont uitána, hogy magadtól lépsz-e be hozzánk vagy majd a pecsét hatására az már rajtad áll... Van nagyjából harminc másodperced, hogy eldöntsd a sorsodat. 
A két ninja beljebb lépett a szobában, de nem közelítettek meg, viszont dobó távolságban vannak. A férfi az ablak előtt áll, viszont az ablakon keresztül még mindig tökéletes lenne a menekülés, de utána hova tovább? Lázasan gyártod az ötleteket, de sajnos, most elég komoly kutyaszorítóba kerültél. Ha megegyezel velük megkapod a kiképzést, a pecsétet és békében mehetsz tovább abban a tudatban, hogy néha jelentened kell a hullámok országának. Ha nemet mondasz akkor viszont minden másképp lesz mert, vagy rád kényszerítik a pecsétet és akkor nincs más választásod, vagy sikerül menekülnöd, akkor pedig nyakadba kell szedned a lábadat és gyorsan tovább állni. Három felfegyverzett shinobi, a cuccaid szerte széjjel a bérelt szobában. Egyetlen esélyed, ha valami gyors technikával össze tudnád zavarni őket és az ablakon távozni. A döntés rajtad áll!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Csüt. Jún. 20 2013, 07:52

Sajnos nem tudta a laboratóriumot biztosítani, viszont azt mondta, hogy tud jobbat adni. Ekkor hirtelen két alak rúgta be az ajtót késsel a kezükben. Egy hirtelen mozdulattal 180 fokos fordulatot veszek. Nekem ez nagyon nem tetszett, de a pasi elmondta, hogy mi fog történni. Eddig gondolkodtam, hogy belépjek-e és megkapjam a kiképzést, viszont, hogy erőszakkal akarják rám rakni azt az átkozott pecsétet, ami nem volt túl szép tőlük, tehát az eddigi kétségeim a dologgal kapcsolatban egyből el tűntek, ahogy majd én is el akarok tűnni innen, hiszen, ha nem lenne erőszak, hogy belépek-e, akkor még meg is tenném, de így sajnos nem.
- Nem túl szép valakire ráerőltetni valamit.
Hadarom el, majd gondolkodás nélkül pecsételésbe kezdek és egy rövid gyűjtögetés után közelebb lépek a két késsel közeledő alakra, akikre "ráhányom" a Mizuame Nabare// Víz elem: Keményített szirup elfogó mező technika által létrehozott masszát, így ha minden jól megy, akkor beleragadnak és akkor már csak a főnök úr van rám veszéllyel, ugyanis a két alkalmazott már csak a kunait tudja eldobni, ezért nem is fordítok nekik hátat, hanem oldalra fordulva hátra ugrok, hogy mind kettő csoportot lássam.
Ha nem sikerülne a dolog, akkor megpróbálom elkapni a csuklónál a kezüket és a Kanashibari nevű technikát alkalmaznám rajtuk és a néhány pillanatban, amíg megtörik és rá jönnek, hogy minek lettek az áldozatai az egyik "rab" kezéből kiveszem a kunait, majd a főnök felé fordulok.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Jún. 30 2013, 09:50

 A reakciód nagyon szép volt. Annak ellenére, hogy meglepetésként ért téged ez a belépő, szépen reagáltál és gyors reflexeidnek köszönhetően az ajtóban álló shinobik odaragadtak a padlóhoz. Az egyikük viszont eldobta a kunait ami a kezében volt így a hátra ugrás is indokolt volt. Viszont miközben te a két férfivel voltál elfoglalva mögötted a fickó egy komolyabb pecsét sorozatba kezdett. Nem tudhatod pontosan, hogy milyen technikát is akar alkalmazni, de az nyilván való, hogy a víz elemet ő is tudja használni, ha valóban ő volt az őr akit te már egyszer legyőztél. Amint a két ninját ártalmatlanná tetted és ráfordultál a főnökre rájösz, hogy csak egy olyan víz technikáról hallottál eddig ami ilyen sok kézjelet tartalmaz. Ha most víz technikát fog alkalmazni akkor a fél emeletet letarolja. Valószínűleg ő is rájött arra, hogy az ablakot akarod menekülési útvonalnak használni így amikor befejezi a pecséteket ki is mondja a technika nevét!
- Suiton Suiryuudan no jutsu!
Azt nem érted, hogy a férfi pontosan honnan szerzett elég vizet a technika létrehozásához, azt viszont már látod, hogy neked nincs itt semmilyen maradásod! Az egyetlen menekülési útvonal a folyosó. A két leragasztott ninja között egy akrobatikus mozdulattal szökkensz át, viszont elszámolod magad és nekicsapódsz a folyosó falának! Ekkor még egy pillanatra visszanézel és látod, hogy az utca kövezetét valószínűleg szétszakítva egy gigantikus méretű vízsárkány emelkedik fel! A következő amit hallasz a gerendák ropogása ahogy a mítikus szörny nekifeszül az épületnek. Nem sok esélyt látsz arra, hogy az épület kibírja ezt a nyomást pár másodpercnél tovább. Az egyetlen megoldás a folyosó szemközti végén egy ajtó! Azon keresztül talán sikerül kiugranod az összedőlni készülő épületből! 
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Akari Tenshi Hétf. Júl. 01 2013, 23:09

Sikerült odaragasztanom a két erőszaktevőt, vagyis csak próbálkoztak, amire nem számítottam, hogy eldobják a kunait, szerencsére időben hátraugrottam, így elkerülve a repülő fegyvert. Mögöttem a főnök közben kézpecsételésbe kezdett, bár sajnos a pecsétek mennyiségére és minőségére nem volt információ, hiszen háttal álltam. ~Menekülj!~ A fejembe lévő hang most nem az ölésre, hanem valamire, ami eddig tőle idegen volt, amit egy kicsit furcsáltam, de nem ellenkeztem, hiszen én is ezt fontolgattam. Megfordultam, hogy szembe tudjak állni a főnökkel, viszont lassan rá kellett jönnöm, hogy vajon milyen technikára készülhet, ugyanis víz elemből egyetlen technikát ismertem, ha csak az akadémiáról is, amihez viszont rengeteg víz is kell, nem nagyon volt időm arra gondolni, hogy a víz honnan fog jönni, inkább menekülőre fogom a dolgot, hiszen már hallom is a csatornából előtörő vizet, ami a technikával jár és ezzel a kitalált, ablakon keresztüli menekülést fújhatom. Az ellenkező irányba kezdek futni, az egyéb elfoglaltságok miatt lekötött ninják között átugrok, viszont az ugrás méretét elszámítom és neki ugrom a szemközti falnak vagy ajtónak nem tudom és nem is igazán zavar, hiszen az ütközéstől egy kicsit megszédülök, de visszanézve látom a vízsárkányt, amint a ház oldalának feszül. Gyorsan körbenézek és észreveszek egy ajtót a folyosó másik végén. Elmutogatok egy kézpecsétsorozatot, aminek hatására a chakrám a testembe keringeni kezd, majd a lábamba összegyűlik, hogy elkezdve a futást létrejöjjön a shunshin no jutsu, így menekülve el a sárkány útjából és kifelé az épületből. A támadás nem tudom mire ment ki, hiszen az épület újjá építése elég sokba fog kerülni a szervezetnek, bár ez nem igazán érdekelt, hiszen jelenleg menekülök. Ha sikerül valahogy kijutnom az ajtón, akkor hátra sem fordulva futok, ahogy bírok minél messzebb a helytől, hiszen ha valaha is visszatérnék akkor nem biztos, hogy ilyen olcsón megúszom. Újabb hely, amit felvehetek a listámra, amire nem szeretnék valaha is visszatérni, sőt ezzel a húzással még azt is elérték, ha lesz elég erőm, akkor bosszút fogok állni, hogy erőszakkal akartak rávenni valamire, amit én még nem döntöttem el. Egyre közelebb kerültem hozzá, hogy az embereknek, főleg a Tűz szövetségének, pusztulnia kell, persze addig még nem sikerült eljutnom, egyenlőre még csak azokat akartam elpusztítani, akik ártottak nekem vagy kapcsolatban állnak olyannal, aki keresztbe tett nekem, vagyis a listámon jelenleg Konoha és vele szövetséges országok tagjai és most már a jelenlegi szervezet.


A hozzászólást Akari Tenshi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Aug. 23 2013, 09:57-kor.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Júl. 03 2013, 10:25

Az épületet tartó gerendák sorban kezdtek elrepedezni. Az iszonyatos hangú töréseket még te is hallottad és ez arra sarkallt, hogy nekifuss annak az ajtónak bármi is van mögötte, ki KELL jutnod az épületből. Amikor a mester gerenda hatalmas reccsenését is hallottad tudtad, hogy itt az idő mert az épület elvesztette a harcot a hatalmas monstrum ellen. Az biztos, hogy ez a technika jócskán kifárasztott a férfit aki a megbízódnak adta ki magát ez pedig abból a szempontból jó neked, hogy valószínűleg az emberei fognak üldözni akik kevésbé képzettek. 
Elkezdtél rohanni az ajtó felé majd amikor odaértél szinte keresztül vetetted rajta és a következő ugrással már ki is ugrottál a szemközti ablakon. Ha az az ablak egy szobával arrébb lett volna, most valószínűleg szörnyet halnál a rád zúduló törmeléktől! 
A zuhanásodat egy szép mozdulattal kompenzálod és így tompítod az esésedet, végül csak a lendület sodor tovább. Azonnal felpattansz mert most tulajdonképpen az életedért fogsz futni. Egy jó adag szerencsével sikerül elkerülnöd a téged üldözőket és sikeresen kijutsz a városból, viszont azzal számolnod kell, hogy a felszerelésed háromnegyedét ott hagytad a a ház romjai között, viszont az életed megmaradt ami a legnagyobb pozitívum. 
Tudatosul benned, hogy el kell hagynod a lehető leggyorsabban ezt az országot és felveszed azon országok listájára ahova nem szeretnél vissza jönni... Ez egy okos döntés volt! Innentől kezdve, hogy merre tartasz tovább az csak rajtad múlik.


// A kalandodat ezennel le is zárom. A jutalmad +17 ch amit jóvá írhatsz a kis adatlapodon a felszerelésed felét pedig húzd le, mert ott hagytad a romok között! (javaslom azokat a fegyvereket amiken amúgy is túl akartál adni) A pénzed viszont szerencsére megmaradt! //
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kereskedelmi kikötő Empty Re: Kereskedelmi kikötő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.