Motoi Yazaki

2 posters

Go down

Motoi Yazaki Empty Motoi Yazaki

Témanyitás  Motoi Yazaki Szomb. Május 18 2013, 18:24

Előzmények: Küldetés
Pályázat célja : Fegyvermechanizmus megszerzése

Egy hét telt el azóta, hogy elvittem a fegyvermechanizmust a kovácshoz, itt az ideje megnézni mi szépet alkotott. Ahogy közeledtem a boltja felé egyre jobban lehetett hallani a folyamatos kalapácsolást. Elég durva egy munkája lehet. Nap mint nap ütni a fémet, a hatalmas forróság, arról nem is beszélve, hogy a fizetség sem tul nagy. Még jó , hogy nekem egyenlőre nem kell dolgoznom.
- Jó napot. Sikerült megcsinálni a szerkezetett, amit a mult héten hagytam itt ?
- Szerbusz fiam. Sikerült rajta elvégeznem kisseb javításokat de a fő probléma, hogy tönkrement rajta a rugó ami működtetti a szerkezetett, így sajnos én nem tudom megjavítani, viszont a szomszéd faluban van egy fegyver bolt, ha jól emlékszem ott rendbe tudnák hozni.
- Köszönom a segítséget. - Elteszem a Fegyvermechanizmust és odaadok 200 ryout a kovácsnak, majd a szomszéd falu fele veszem az irányt.
Az út során jobban megvizsgállom ezt a szerkezetett, mert még erre nem volt időm. Minél előbb működő képes állapotban szerettem volna látni, ezért amint felépültem elvittem a kovácshoz. Ahogy jobban szemügyre veszem , egy teljesen átlagos barna bőr karvédő alá van elrejtve az egész szerkezet és egy furcsa gyűrú hozza működésbe. Ha az emlékezetem nem csal, akkor a bandita, aki eldobta ezt a szerkezetett a kisujján viselte a gyűrűt. A gyűrűn található egy kisseb gomb. Próbállom megnyomni, de megsem mozdul.
- Furcsa, ez is elromolhatott? - kérdezem magamtól, de ekkor eszembe jut , hogy a bandati egy nagyon jól képzet ninja volt. Lehet chakra kell ehhez is. Chakrat concetrállok a gyűrűre,de semmi se történik, ekkor megnyomom a gombot és lás csodát kerreg a kicsike. Hát igen a rugó még hiányzik ...
Fél óra kellemes kis séta után elértem a szomszédos faluba. A falu széllén lakott a környék legjobb szabója . Úgy döntöttem benézek először hozzá. Elég furcsán néznék ki egy szem karvédővel, igy megkértem, hogy készítse el nekem a karvédőm párját,de ez a karvédő anyira átlagosan nézett ki, hogy volt is neki a raktáron egy, így nem kellet rá várnom semmit. Szerencsémre a szabó elég olcsón megszámolta a karvédőt, csupán 300 ryou fizettem érte. Megköszöntem a jó üzletett, majd folytattam utamat az uticélom felé. Pár perces séta után meg is érkeztem a fegyverbolthoz. Elég koszos kis fa viskó volt . Ha a tábla nem lett volna kint az elején sosem godnoltam volna ,hogy itt még lakik élő ember.
- Na de enyi elég a csodálkozásból ideje bemmeni. Kell nekem az a rúgó még akkor is ha szellemek adják el nekem. - Bíztatom magam , hogy szellemek nem a falu közepén szoktak tanyázni.
Ahogy beléptem a boltba egészen más világ fogadott engem. Belűről égész jól nézett ki. Semmi kosz, semmi por, a falon mindenféle különleges fegyverek. Körülnézek,de sehol senki. A pulton meglátok egy csengőt. Nem bírok neki ellenálni, meg miért is kéne hisz azért van itt, hogy használják. Jó erőssen megrázom biztossan meghallja a bolt tulaja.
- Megyek már , megyek! Nem vagyok süket. - szol hozzám kicsit morcosan az eladó.
- Ezt a fegyvermechanizmust szeretném megjavítattni, a kovács azt modnta , hogy valami félé rugo kell már csak hozzá és működni is fog. - tolom oda a boltosnak a szerkezetet.
- Hm!? Igen ,igen, már látom azt hiszem van is pár darab rúgom ehhez a fajtához. - keresgél a pult alatt.
- Meg is van. - előkotor egy régi dobozt, ami tele van rugokkal. Megofogja az egyiket és beleteszi a fegyvermechanizmusba.
- Kész is próbálda ki nyugottan.
Felcsatolom a szerkezetett a kezemre, felhajtom a csuklóm, csakrát koncentrállok a gyűrűre, benyomom és máris előugrott a kés.Remek működik. Még mielőtt visszaindulnák a falumba körülnézek a boltban hátha talállok még valami érdekeset, meg úgyis kell pár robbanó cetli. Ahogy nézegetem a fegyvereket a falon feltűnik egy a többinél is furcsáb darab. Ugy néz ki mintha két kama lenne összecsatovalva ,de sokkal hosszabb láncal. Legalab két méternyi lánc van a két fegyver között. Nagyon erős kéztetést érzek arra , hogy megvegyem, de amikor meglátom az árat ez a késztetés szertefoszlik. 7500 ryou . Szep kis summa . Erre gyűjthetnék egy darabig, meg amugy se lenne értelme ,hogy megvegyem ilyen hosszu láncokkal elsem tudom képzelni, hogy lehet ezt a a fegyvert használni. Valószinűleg első dolog amit eltalnék ezzel a fegyverrel az a saját fejem lenen, így inkább ezt, majd megveszem, akkor ha már annyi pénzem lessz amenyit el sem tudok költeni.
Még egy kis nezelődés után ugy döntöttem, hogy ideje hazamenni. A rugó mellé vettem még 20 darab robbanó cetlit, 1 kunait, 1 shurikent és pár kisseb szerszámot amit eltudok rejteni a ruhámban, reszelőt, drótvágót és egy fogót. A végösszeg 2900 ra jött ki a 200 ryout érő rugóval együtt. MIután kifizettem ezt a kisebb vagyont, sietve haza indultam.
Szép kis nap volt a mai összesen 3400 ryout dobtam ki az ablakon, de sebaj legalább már egész jól felvegyvereztem magam. Kitudja mire lesznek még jók ezek a remek kis segédeszközök a jövőben.
Motoi Yazaki
Motoi Yazaki
Játékos

Tartózkodási hely : Mögötted


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 236

Vissza az elejére Go down

Motoi Yazaki Empty Re: Motoi Yazaki

Témanyitás  Sai Szomb. Május 25 2013, 10:49

A pályázat elfogadva, a vásárolt dolgok értékét vond le az adatlapodról, a vásárolt dolgokat pedig vezesd fel rá ^^
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.