Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

+2
Akira
Kitsune Haruka
6 posters

Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kitsune Haruka Csüt. Szept. 11 2014, 21:59

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!


Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  NkszA5V


 Új nap indul a felhőkben rejtőző falu felett, s lassan, apránként  a nap első sugarai áttörnek  felhőburkon,s elérik arcomat. A hegyen, s fekhők találkozásánál a nap fénye ezernyi kicsiny gyöngy formájában törik meg, mintha csak egy álomban lenne, s nem is valóság.

   Szemeim lassan reagálnak, de a fény csak erősödik, s lassan eltörli az álmaim, ébredésre késztetve. Felültem az ágyamban, mely még mindig túl puhának tűnt, hiszem mindeddig a föld volt az alvóhelyem, s most..szokatlanul puha és selymes volt. Lábaim lassan erőre kaptak, s szemeimet megdörzsölve az álmosság utolsó morzsáit is eltöröltem. Felállva, szinte kapkodva öltöztem föl, amikor eszembe jutott mit is terveztünk a mai napra.
- Holnap keljetek korán Natsu, Haruka! Szerveztem nektek egy kis  körutat, amolyan őrjárat szerű, terepszemle. Szóltam egy nálatok kicsit idősebb geninnek,  Akira a neve, ő vezet majd titeket, így csak ügyesen! Találkoztok hajnalban a falu központjában, onnan indultok majd, ne késsetek! -  Jutottak eszembe mesterem tegnapi szavai, s már rohantam is: - Ch..elkések! - Futottam ki az ajtón,  egyenesen a megbeszélt találkozó felé sietve.
 - Ahogy gondoltam. - Mormogtam, mikor már majdnem ott voltam, s mind Natsu, mind a rejtélyes  Akira a helyszínen voltak. 
- Elnézést a késésért. - Lassítottam le hirtelen, s mintha még a levegő is porzott volna utánam, de persze nem vagyok biztos ebben, ezt csak ők láthatták, az biztos, hogy erőset fékeztem. Nagy levegőt vettem, s mint aki igazán laza, s nem is érdekli a dolog benyögtem.  - Akkor mehetünk is? Essünk túl rajta.  - Léptem előre, s nem is  igazán foglalkoztam a bemutatkozással, ha akarja megkérdezi a nevem, ha nem, hát úgy is jó, én  úgyis tudom , hogy hívják, és több információra nem vagyok kíváncsi.  Remélem nem unatkozok majd nagyon, és azt is, hogy lesz némi látnivaló...nem szívesen járnám le a lábam a semmiért...

Így kezdődött hát meg a kis túránk...de vajon mi sül még ki ebből... : Valóban csak...egy ártatlan terepszemle lesz?  Valahol legbelül, furcsa érzésem van, s ahogy előre haladunk, az érzés egyre erősebbé válik...
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Akira Szomb. Szept. 13 2014, 22:06

Moon a konohai küldetésem után és a hazatérés során szerzett sebeiből még nem épült fel, így szinte mindig késő estébe nyúlóan ápoltuk Tsukival. Igaz, hogy keveset aludtunk mind a ketten, reggelente mégsem voltunk fáradtak, hiszen egy barátról, egy társról való gondoskodás rengeteg energiával töltött fel és Moon is igen hálás beteg volt, mintha napról napra jobban nézett volna ki, bár lábra állni még mindig nem tudott, viszont Izanagi haza talált a hó országából, így Moon helyett ő jött velem mindenhova, jó volt tudni egy társállatot magam mellett, még ha az nem is az eredeti, mert valljuk be Moont nem tudta pótolni a madár. Ahogy így járkáltam a faluban a sólyommal a vállamon egyszer csak egy anbu jelenik meg, mire Izanagi vijjogva repül fel, de amint a maszkos eltűnik, persze csak azután, hogy átadta a vastag borítékot és egy rövid üzenetet, hogy a másnapi feladatom el is szelelt, mire a madaram is visszaereszkedett a vállamra. Még beszereztem a megfelelő gyógyszereket Moonnak, majd izgatottan rohantam haza, hogy meg tudjam mit is osztottak ki. Amikor kihalásztam a dolgokat két dolgot fedeztem fel az egyik egy felirat, hogy járőrözés, másik pedig két kumogakurei társam, akiket ugyan nem ismerek, de már láttam. Azt hittem, hogy őket kéne megkeresni, de hamar kiderült, hogy nem, csak a társaim. Röviden átolvastam a csatolt adatlapjukat, amiből kiderült, hogy tapasztalattal ugyan rendelkeznek, de sok technikát nem igazán ismernek. Nem baj, ha szükség van rá, akkor az akadémián tnult technikákkal is elég jól el lehet bíbelődni. A hajnali kelés mostanában nem volt probléma, hiszen leginkább le sem feküdtem, mert Moonnak szüksége volt rám, de most az egyszer sajnos meg kellett szakítanom a "hagyományt, bár így is csak a fotelben aludtam körülbelül két méterre a barátomtól, a társamtól, az élőlénytől, aki már nagyon régóta velem volt, legalább annyira szerettem, mint Tsukit, bár máshogy. Reggel már vagy két órával korábban a helyszínen voltam, egy hátizsákkal a hátamon, amiben leginkább szendvics és víz volt, mg az övemen lógott egy, Tsukitól kölcsönkért övtáska, amibe pedig 5 kunai, a vadászkésem és néhány senbon foglalt helyet, szám szerint 3, fölöttem körözött Izanagi, akit akár szükség esetén karddá is változtathatok egy technikával, aki néha le- lecsapott egy- egy egérre vagy pocokra, majd megérkezett a vállamra, amikor megérkezett Natsu, akivel kezet fogtam, majd bemutatkoztunk és vártuk a harmadik tagot, aki egy kicsit késve, de megérkezett.
- Örülök, ezek szerint te vagy Natsu- mutatok a fiúra- és te vagy Kitsune.- Mutatok a lányra- Remélem nem tévesztettelek össze titeket.
Mosolygok, majd el is indulunk, nincs tervem, hogy merre járőrözzünk, de nem is mondták, annyi volt a kikötés, hogy 5 mérföldnél messzebb ne kerüljünk a falutól. Amúgy sem akartam, hiszen mind a hárman genninek lennénk és hát nem biztonságos három genninnek nagyobb távolságra eltávolodni a falutól.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Hiraga Natsu Vas. Szept. 14 2014, 12:04

- Talán egy kicsit túlzásba estem.. - mondtam halkan, kissé bolondosan a fejemet vakarva, széles mosollyal az arcomon. Azonban ezt senki sem láthatta, hisz egy lélek sem volt a közelemben. Az én kis eldugott edzőhelyemen voltam, ami ugyan nem esett túl a Kumoi falu hatásköréből, de a közepén sem volt. Olyan egyedi ez a föld, ez a falu, mindenhol hegyek, felhők, ha az ember egy kis magányra vágyik, könnyen találhat magának egy csendes helyet. Éppen ezért szabadon gyakorolgathattam, tesztelhettem képességeim határait, anélkül, hogy bármilyen nem kívánatos egyén engem bámulna.
Már késő estére járt, mikor úgy döntöttem, hogy elég lesz máról, holnapra is tartalékolnom kell az erőmet. Megfáradt végtagjaimmal lassacskán hazaballagtam.
Hazaérve, majd fáradtan lehuppanva az ágyamba eszembe jutott, hogy holnap mi is vár rám.
Fenébe! Holnap korán kell kelnem, mert valami kis járőröző körútra megyünk Haruval, meg valami tapasztaltabb geninnel. Nehogy ki tudjam magam pihenni. - szitkozódtam magamban, majd lassan elnyomott az álom.
Másnap reggel nem éppen teljes testi erőmnek teljében ébredtem, de szerencsére még időben. Annyira időben, hogy kényelmesen volt időm a reggeli tevékenységekre, többek között megreggelizni, mivel a tegnapi vacsora kimaradt az edzés miatt. Mindezek után gyorsan összeszedtem a cuccaimat, és indultam is a kijelölt találkozóhelyre.
A helyszínre érve, megpillantom azt az ismeretlen személyt, akivel ma együtt fogok dolgozni, Haruval együtt, akit azonban még nem láttam a helyszínen. Közelebb lépve a fiúhoz, illedelmesen bemutatkoztam és mostmár ketten vártunk Harura. Kicsit még álmos voltam, ásítottam egyet-kettőt, de lassacskán betoppant Haru is:
- Elnézést a késésért. - nyögte ki lihegve, látszott rajta, hogy nagyon siettet.
- Örülök, ezek szerint te vagy Natsu és te vagy Kitsune. Remélem nem tévesztettelek össze titeket. - mondta Akira,  a korábban már említett harmadik személy.
- Természetesen nem, mind megvagyunk. - mosolyogtam én is kicsit, majd Harura pillantottam, talán még mondani is akartam neki valamit, azonban ő máris túlbuzgó lett:
- Akkor mehetünk is? Essünk túl rajta. - lépett előre, ahogyan Akira is.
Akkor vágjunk bele! - indultam meg én is velük, miközben kezdtem magamhoz térni, éberebb lettem, ami nem is ártott, mert erre az éberségre bizony még szükségem lehet a mai nap folyamán...
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kenshiro Karu Kedd Szept. 16 2014, 11:41

Fényes nap volt amikor ismét Kumogakure területére érkeztem. A feladatom az volt, hogy tájékoztassam a Raikaget egy esetleges rajtaütésről amelyet a víz szövetsége tervez a konohai blokk ellen. Az időt illetve a pontos helyet nem tudtam, azonban azt igen, hogy a víz nagyon komoly erőket fog megmozgatni ebben a támadásban. Rég harcoltam már egy jót így gondoltam, hogy keresek magamnak valami kihívást így hogy megint itt járok Kumo környékén. Legutóbb amikor itt jártam akkor egy chuunin vizsgán vettem részt amit aztán meg is nyertem, de nem ez volt a legfontosabb ami történt velem. Ez csak egy ilyen bizonyítás volt a világnak, hogy elismerjék a Kenshirokat, azóta sok minden változott és bevallom őszintén sokkal inkább örülök neki, hogy olyan technikákat sikerült itt elsajátítanom amiket a mai napig szívesen használok. 
Alig közelítettem meg Kumogakurét amikor hangokra lettem figyelmes. Gyorsan megálltam majd figyelmesen hallgattam ahogy a szél hozza a hangokat. Hárman lehetnek és valószínűleg őrjáratot végezhetnek ilyen távol a falutól. Itt a remek alkalom, hogy felmérjük a kumogakurei ifjúság jelenlegi szintjét. Amikor legutóbb itt hagytam a falut akkor megjegyezték a nevemet ezt legalábbis később hallottam az öregtől, hogy nem nagyon szokták elfelejteni azt aki valamit letesz az asztalra főleg idegenben.
Jobb is, hogy kicsit messzebb vagyunk a falutól, mert annak ellenére, hogy valószínűleg geninek, maximum is csak egy chuunin lehet velük. Ez legalábbis az én véleményem mert így háborús időkben nem pazarolják feleslegesen az erőforrásaikat ilyen egyszerű kis őrjáratokra. Én legalábbis így tennék a Raigake helyében. 
A neszezésből nemsokára léptek hangjai lettek.  
- Kik vagytok ti és mit kerestek a területemen? 
Kérdeztem meg a három közelítő shinobit akik Kumogakure hitai atéját viselték!
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kitsune Haruka Vas. Szept. 21 2014, 21:01

Az úgynevezett vezetőnk a nevünket már biztosan tudta, erről meggyőződhettünk, hiszen indulás előtt még megbeszélte szépen önmagával, hogy kik is vagyunk, legalább is a fülem sarkából ezt hallottam, miközben már indultam is, de sajnos nem én voltam az, aki az irányt mutatta, így hamar magam elé kellett engednem Akirát. Az őrjárat, amire indultunk unalmas ígérkezett, tudtam, hogy nem mehetünk messzire a  falunktól, s így a háború közben, még inkább kihalt a terület, legalább is a faluhoz közel úgysem találunk semmi érdekeset... bár ez inkább terepszemle volt, mégis...nem mondom, hogy maga a táj  nem volt menyerő, de már láttam, így nem hatott meg igazán...a tempónk sem volt gyorsnak mondható, így  mondhatni unatkoztam. A beszélgetős sem hágott a tető fokára, bár olykor-olykor Akira magyarázott egy két dolgot, de a legtöbbet elengedtem a fülem mellett.  Fák fákat követtek, miközben egyre távolabb értünk a falutól, de még mindig ismerős volt a terep, így  még mindig nem voltam túl izgatott a túránk miatt. Egészen egy pontig, míg egy furcsa, nyugtalanító érzés fogott el, s szinte egy másodperc elteltével egy idegen,  hang csapta meg a fülem.
- Kik vagytok ti és mit kerestek a területemen?  - Hangzott el, s egy igencsak  furcsa kinézetű férfi állt előttem, akiből valamiért nem sugárzott valami barátságos aur, s ezt a szavai is megerősítették: Területe? Mégis mit képzel ez...
- Mégis miért lenne ez a te területed? - Kérdeztem vissza, miközben furcsa, megmagyarázhatatlan érzésem volt...úgy éreztem, hogy nekünk most egyáltalán nem kéne itt lennünk... mégis azt a nagy száját kicsit vegyük vissza... - Ezt sokkal inkább mi mondhatnánk. Ki vagy te ? - Folytattam a mondókámat, ami végül is igencsak érdekelt, legalább is a kiléte, de talán jobban érdekel, hogy mit keres itt... Ha ellenség, akkor kicsinálom! Ha barát...hát, akkor sem tervezek meghátrálni, de egy jó kis csata jól esne, legalább felkelnék...amennyiben csatára kerül a sor...én leszek az, aki elválasztja a fejét a testétől...
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Akira Hétf. Szept. 29 2014, 18:39

Tudtam, hogy a feladat unalmas lesz és hosszú, de megpróbáltam mindennek a pozitív oldalát nézni, mert ha én is úgy megyek oda, hogy essünk túl rajta, akkor a csapat sem lesz túl lelkes és az nem éppen építő. Így hát izgatottan indultam neki a feladatunknak, hogy a csapat se hangolódjon le. Szépen haladunk, szerencsére eddig nem sok mindent találtunk, de ekkor emberi szagra lettem figyelmes. Épp le akartam lassítani a csapatot az érkező miatt, de az előlépett. Az ő területe kijelentésre elröhögtem magam, miközben Kitsune bátran kiáll, pedig a megjelenő illető jóval erősebb és hát biztos, hogy nem kumoi.
- Valóban ki vagy? És ez mért lenne a te területed? Mert ez Kumogakure területe.
Erősítem meg Kitsune szavait miközben Izanagi is leszáll a vállamra, aminek örülök, mert így ha szükséges legalább egy fegyver nálam van, természetesen a kezem és a lábamon kívül, ami a tai jutsu képzettségemnek köszönhetően gyakorlatilag bejegyzetlen fegyver. Valójában egy kis balhét elviselnék én is, mert már rég volt dolgom benne, legalább kipróbálhatnám az új technikámat, bár nem tudom, hogy a csapatnak mennyi esélye van a nagyszájú idegen ellen, mert erősebb nálunk és hát a két fiatal ugyan már más mester alatt egy csapatot alkot én annyira nem vagyok összeszokva velük.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Hiraga Natsu Hétf. Szept. 29 2014, 22:25

Viszonylag hamar izgalmas lett a mi kis járőrözésünk, amire talán egyikőnk sem számított. Egy idegen féri jelent meg, furcsán fehér haja volt, arca pedig teljes komolyságot sugallt, látszott rajta, hogy egy pillanatra sem lepődött meg, hogy hirtelen három kumoival találta szembe magát. Ennek egyszerűen két oka lehet: egy, mivel valószínűleg tudatosan Kumo területén tartózkodik, ezért három kumoi igazán nem lehet meglepő... kettő, nagyon is úgy látszott, hogy ő számított ránk, vagy ha nem is számított, de hamarabb észrevette a közeledésünket, mint ahogy mi őt. Ezen tényekből köveztetve, illetve a kisugárzásából adódóan hamar megállapítottam hogy ez az férfi messze felettünk állhat erőben. Idősebb is volt tőlünk pár évvel, és az első mondata is eléggé flegmára sikeredett:
- Kik vagytok ti és mit kerestek a területemen? - ilyen hangnemet megengedni magának, mikor láthatóan nem kumogakurei, eléggé nagyképűség megejteni. De ő  mégis megtette, vagyis vagy bolond, vagy pedig elég erős ahhoz, hogy ezt megtehesse. Mindennek ellenére kezeim reflexszerűen ökölbe szorultak, kicsit sértett, hogy az első megszólalása máris ilyen lenéző. Főleg úgy, hogy igazából mi vagyunk hazai pályán, Kumo területén, nem pedig ő. Harura is hasonló hatással lehettek a férfi szavai, csakúgy mint rám, azonban Haru jobban lobbanékony természetű, mint én, éppen ezért ő egyből hangot is adott a nemtetszésének. Őt követte Akira, aki szintúgy az idegen shinobi kilétéről kérdezősködött, nem éppen barátságos hangnemben.
Az egész helyzet egyre csak feszültebb és feszültebb lett, és én ezt megpróbáltam késlekedés nélkül orvosolni.
- Én úgy vélem nem ellenfél. - mondtam ki határozottan, és nyugodt hangon. - Ha ellenség lenne, nem állna le bájcsevegni, illetve a határon sem jutott volna át ilyen könnyen. De ha mégis, biztos nem sétálgatna csak úgy itt. Ha ellenséges szándéka lenne, okosabban cselekedne Kumo határain belül. - folytattam még mindig nyugodt hanggal, de eközben kissé gyanakvó pillantást is vettettem a szembenálló férfira.
Remélhetőleg dalolni fog, vagy legalábbis elárulja, hogy mégis kicsoda, mit akar errefele, és megnyugtat mindenkit, hogy tényleg nem ellenség. Ha az elképzelésem helytálló...
- Mivel szinte kézzel tapintható a feszültség... - nyúltam lassan a hátsó övtáskámba egy kunaiért - Ezért az ajánlatom egy edzőmeccs. Így mindenki levezetheti a felhalmozódott feszültségét, tanulunk és szórakozunk is, illetve megismerhetjük egymást. Egy bizonyos értelemben. - hajlott enyhe mosolyra a szám, ami tőlem kissé szokatlan volt, mármint ez a harcvágy miatt kiváltott kéjes mosoly, ám most tényleg vágytam egy kis izgalomra. Illetve úgy véltem, hogy egy kis vélhetően "barátságos" harc közben kiderülhet minden meg nem válaszolatlan kérdésünk is. Információkat szerezhetünk erről a férfiról, és készen állunk a harcra, akkor nem igazán lephet meg minket, igaz?
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Okt. 13 2014, 00:40

Figyeltem a reakciókat és többé kevésbé elégedett voltam a hatással. A kislány tehát tüzeske! Nem baj majd egy picit lehűtöm majd a kedélyeit. A másik fickó egy picivel tapasztaltabbnak tűnt így hát úgy döntöttem nincs értelme bujkálni, a létszám fölény úgy is náluk volt, hiába geninek előbb utóbb úgy is megtalálnának. Aztán meg ki tudja milyen technikákra képesek, találkoztam én már olyan geninnel aki chuuninokat megszégyenítő chakrával rendelkezett. Ha már elkezdtem játszani a szerepemet akkor jobb is lesz ha nem lépek ki belőle, így eltettem a kabátom egyik belső felébe a fejpántot véletlenül se látszódjon, majd kisétáltam eléjük. Gondolkoztam rajta, hogy felvegyem-e a Henge segítségével egy az út közben látott öreg alakját, de aztán rájöttem, hogy fölösleges valószínűleg úgy sem ismerjük egymást. A chuunin vizsga évekkel ezelőtt volt akik akkor a kumogakurei ifjúságot alkották már valószínűleg chuuninok mind és a fronton harcolnak, szóval az akkor szerzett hírnevem már rég semmisnek nyilvánítható. Ha nincs szerencsém akkor nem...
- Látom, hogy többen is jöttetek. Ennek örülök így legalább többet tudtok fizetni. Mivel hárman vagytok ezért adhatok nektek kedvezményt, hogy az utamat használjátok és 300 helyett csak 250 ryot kell fizetnetek. Nincs ebbe semmi fenyegetés puszta kereskedelem. Én garantálom nektek, hogy az utatokon senki sem fog megtámadni semmilyen útonálló mert mindet eltakarítottam, ti pedig szépen kifizettek nekem egy csinos kis összeget ezért. Otthon pedig elmondhatjátok anyunak meg apunak, hogy sikerrel végeztetek a küldetéssel.
Közben végig néztem rajtuk. 
- Látom rajtatok, hogy igazából eszetek ágában sincs elintézni a könnyebbik úton a dolgot így hátha tudlak titeket ösztönözni...
Azzal kézjeleket formálok és villámgyorsan láthatatlanná válok a Meisai Gakure no jutsu segítségével és villámgyorsan a tőlem telhető leggyorsabban oda rohanok a lánykához és fenntartva a technikát két újjal fellököm, de csak annyira, hogy elveszítse az egyensúlyát és fenékre üljön, majd vissza vissza sprintelek a helyemre és feloldom a technikát. Az egész művelet alig pár másodpercet vesz igénybe a láthatatlanná válásomtól kezdve, így reagálni alig van idejük, de legalább meglátjuk, hogy milyen szinten vannak. Végül is erre megy ki az egész, csak a szintjüket akarom felmérni!
- Látjátok, jobb lesz ha fizettek! 
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kitsune Haruka Hétf. Okt. 13 2014, 13:40

 A férfi akinek eddig a hangját hallottuk, most megmutatta nekünk a külsejét, is s szemmel láthatóan méregetett minket. Pénzre vágyott, melyet az út megtisztításáért kért volna? ~ Ch..mégis ki kérte erre, elvette a játékomat. Legalább lett volna valami izgi is ezen az úton, de így már semmit sem várhatok. ~ Járt a fejemben.
- Ne várd, hogy egy fityinget is adok neked. - Válaszoltam. Bár tény, hogy erős lehet, mert felmért minket, de semmit sem változott a stílusa, vagyis nem fél tőlünk. De így jobb is, mókázzunk...Végre kiélhetem magam.

Miután észrevette, hogy valószínűleg valóban nem jut most pénzhez tőlünk, cselekedett, vagyis megpróbált megijeszteni minket. Egyről a kettőre termett előttem: ~ Mozgott? Vagy valami teleportációs technika? Nem...egészen biztosan mozgott, de miért nem láttam. ~ Csak álltam, miközben ő pusztán 2 újját használta ahoz, hogy fellökjön, bár nem mintha lett volna időm reagálni, s arrébb sietni. ~ Gyors. ~ Futott át az agyamon miközben a földre huppantam, de nem igazán zavart. ~ A föld...Az enyém! ~ Járkált a fejemben, miközben egy kicsinyke mosoly bújt elő az ajkaimon.
- Azt hitted, ettől most megijedtem? Gyors vagy, de ez csak murisabbá teszi a játékot. - Néztem rá, s már tudtam, hogy a harc elkerülhetetlen, de mégis ki az, az idióta, aki ne akarna harcolni ellene, ha megteheti. - A föld az én birodalmam. - Jelentettem ki, miközben egy, már tőlem megszokott technikát alkalmaztam Doton: Iwagakure no Jutsu . Gyorsan bújtam be, a védelmező föld ölelésébe, s így már én sem voltam látható a számára. Mely előnyt jelentett számomra. ~ Itt az idő, hogy visszakapd az előzőt. Velem nem lehet büntetlenül játszadozni. ~ Gondolataimat egészen betöltötte a harc lehetősége által keltett gondolatok, s innentől már nem tudtam leállni. Meg kell küzdenünk vele, nekem legalább is muszáj kipróbálnom magam. Azt érzem, hogy jóval erősebb mint én, mégis, akarom! Ellene akarok harcolni, akár egyedül, akár a két emberkével a föld fölött, akik velem érkeztek. De ez már az ő döntésük.

 Persze, az, hogy a föld alá kerültem, még nem ad okot arra, hogy ne folytassam, s támadjam meg. Ha elkezdem a harcot, talán észreveszi magát, s visszavesz a szájából: Nem fizetünk, inkább játszunk! Olyan ez mintha  egy kisgyerek lenne, aki meg akarja kapni a játékát, s ha nem, akkor hisztizni kezd!
 A föld alatt kézjeleket formálok, majd létrehozok egy klónt, akit közvetlenül mögötte fogok a felszínre küldeni, egy shurikennel a kezében fog rátámadni, míg jómagam kicsit később szemből török a felszínre, majd az egyik közeli taijutsu technikám segítségével megpróbálom kiütni egy kicsit, bár ő csak megpöckölt engem, ez már ok a bosszúra! Sorozás // Hajaifuri no jutsu !
Az, hogy elkerüli e vagy sem, rajta múlik, de ha védekeznem kell, hát megteszem, így készenlétben tartom az Acél védelem technikámat! Nem hagyom, hogy ennyi megtett út után, elvegye tőlem a megszerzett büszkeségem!



A mulatság hát elkezdődött, de ki lesz az aki a végén mosolyogva távozik?
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Akira Szer. Okt. 15 2014, 10:20

Mindenki lereagálta a férfi monológját vérmérséklete szerint, aki megvárta a reakciókat és folytatta, így húzva tovább a húrt. Kezd elegem lenni az alakból, fizetni meg biztos nem fogok, főleg mert nincs nálam pénz. Tudtam, hogy erdőbe jövünk itt meg mire költeném el. Makkra? Abban biztos vagyok, hogy nem fog szép szóra odébbállni az alak. Mivel egyelőre egyikünk sem adta a jelét, hogy fizetne, így "keményebb" módszerekhez folyamodik és kinézi a leggyengébbnek tűnő láncszemet a lányt, ami nem túl etikus, de egy kis erődemonstrációra pont elég, hiszen nem bántja, csak éppen fellöki. Pontosan érzem, hogy merre mozog, vagyis az orrom elárulja, de már a harci tapasztalatom is van olyan szinten, hogy megállapítsam. A lány nem ijedt meg, bár ha jól tudom föd elemű, amit azonnal be is mutat, mert kézjelek után el is tűnik, majd nem sokkal később megjelenik a fiú háta mögött. Vagy az csak egy klón? Igen az csak egy klón, hiszen nincsen szaga, vagyis nem emberszaga van. Miközben Haruka előkészül a technikáival én egy jóval látványosabb bemutatót tartok a ficsúrnak, azzal, hogy chakrát gyűjtök a kezembe, amit ő nem lát, majd egy közeli fát egy oldalirányú mozdulattal kidöntök. Több erőt is belefektethettem volna, de ilyen irányú ütésnél ez nem annyira lehetséges.
- Meg tudjuk magunk védeni, köszönjük.
Ad a fa becsapódása egy kis nyomatékot a szavaimnak. Amennyiben ez nem elég és Haruka nem kezdi el vagy már végzett a saját körével, ami szerintem egy kicsit már hosszúra nyúlik, akkor én jövök és bevetem az eddig nem használt, legalábbis harcban nem, technikámat, ami nem más, mint a Shishi rendan// oroszlán kombó. Amennyiben sikeres a technika ellenfelem a levegőben lesz, így felugorhatok, hogy a földbe építsem természetesen a Tsuten Kyaku// Zúzó légláb technika bevetésével turbózva a technikát.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Hiraga Natsu Kedd Okt. 21 2014, 20:05

Csak csendben figyeltem a történéseket, mivel úgy láttam szavaknak itt már nem veszem hasznát. Nem voltam hajlandó a pénzsóvár férfi szavaira bármit is reagálni, megtették ezt a többiek helyettem. Résen voltam, ám mégis meglepett, amikor az idegen kézjeleket formált, majd hirtelen eltűnt, és már csak a föld porzott utána. Pontosabban előtte, hisz Haru hirtelen leseggelt a földre, majd a következő pillanatban a férfi már ismét a "helyén" volt, látható formátumban. Miféle technika lehetett ez? Az biztos, hogy szabad szemmel képtelenség követni.
Néhány szó után, Haru már intézkedett is, mondhatni a szokásos módon. Mindig hamar lángra lobban, ha harcról van szó, és nagyon is szeret a föld alá bújni, hisz neki megvan ez az adottsága. Így tett most is, és én pontosan tudtam, hogy mi fog ezután jönni. Ismerem már annyira, hogy számomra kiszámítható legyen a következő lépése. Az első Haru, aki a leghamarabb és legközelebb bújik ki a föld alól, az szinte biztos, hogy egy klón lesz. Ellenfelünket talán meglepheti, engem viszont nem, ami egyértelmű előny. Így lehetőleg még mielőtt bármi is feljött volna a föld alól, vagy Akira belekezdett volna saját kis "püfölős" hadműveletébe, gyorsan hátraugrok majd néhány dobófegyvert, shurikeneket, kunaiokat, vegyesen hajítok az ellenfelem felé. Egyenlőre semmi komolyabb dolog, nem akarom minden ütőkártyámat elhasználni. Most ha egy villám elemű jutsuval indítottam volna, akkor máris megadtam volna ellenfelemnek azt az ajándékot, hogy három ellenfeléből kettőnek már ismerné az elemét. És ez csak nehezítené a dolgunkat. Bár mivel Kumoi-ak vagyunk, így joggal várható, hogy legalább az egyikőnk villám elemet birtokol...
//A harctér pontos leírása kimaradt, de az eddigi postok alapján azt hiszem egy erdőben lehetünk, sűrű fák és bokrok között...//
Mivel még nem tudtam semmit a fickóról, pusztán annyit, hogy nagyon veszélyes tud lenni, éppen ezért a korábbi hátraugrásomnál nem álltam meg, folytattam tovább a hátraszökdécselésemet, egészen be a bokrok-fák rejtekébe, remélhetőleg sikeresen eltűnök a férfi szeme elől. Amíg rejtve vagyok gyorsan egy méretes farönköt vagy valami más alkalmas tárgyat szemelek ki, majd egy robbanócetlit helyezek rá, ezután kawarimi no jutsu, és máris indulhat az álcázott, csapdával fűszerezett Natsu klón. Ha minden igaz ez idő alatt Haru és Akira is megkezdi az akcióját, majd bármi is legyen ezeknek a végkifejlete a klónom egyenesen az ellenfél felé fut, előtte pár méterre a levegőbe ugrik és egy ütéssel-rúgással próbál támadni. Pontosabban látszattámadást végrehajtani. Ha elkerüli, akkor tovább üldözöm őt, ha viszont megsemmisül, és a robbanójegyzetes farönk felfedi magát, akkor bumm! Természetesen ha megfelelő közelségen belül van, illetve nem sértem meg vele sem Harut, sem Akirát. Ezt ha minden igaz a bokrok, fák mögül rejtőzésem közepette látnom kell.
Egyenlőre csak ennyi, rejtve maradok, és résen leszek. Figyelek és figyelek, megpróbálok némi hasznos információt begyűjteni erről a furcsa idegenről...
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kenshiro Karu Szer. Okt. 22 2014, 12:55

A kislány ahogy számítottam rá támadásba is lendült. A kis színjátékomnak meg is lett az eredménye mert a többiek is szinte azonnal akcióba lendültek. Doton és taijutsu. Elég jó kis párosítás... A földből mögöttem felbukkant a lány. Éreztem, hogy valami nem stimmel, konkrétan tudtam, hogy Itanashi kedvelt technikáját használja. Ez azonban ellenem kevés lesz. Ennél többet kell letenned az asztalra. Megjelent előttem a lány is és közben érkezett a farönk. Hmm a fiú ahogy gondoltam egy kicsit magasabb szinten áll. Gyors kézpecséteket formálok majd létrehozok egy vízklónt én pedig a Hagane Mamori no jutsuval azaz az acél védelem technikával hármat hátrébb szökkenek és közben egy rúgással elintézem a földklónt. A vízklónom beáll a farönk elé és megpróbálja föltartani. Az biztos, hogy a klón szétloccsan, de a rönköt megállítja. Eközben már érkeznek is a dobófegyverek. Sikerült rögtönözniük egy igazán összehangolt kis támadást. Én viszont pont az ilyen alkalmakra fejlesztettem ki az első saját jutsumat évekkel ezelőtt. Kézjelekbe kezdek "Suiton: Mizujubiva no jutsu". A vízoszlopok amelyek a talajvízből táplálkoznak hamar a felszínre törnek és hatástalanítják a shurikeneket. Ennél azért komolyabban kell próbálkoznotok mosolygok magamban miközben létrejönnek a vízgyűrűk és leszedik a dobófegyvereket, ám ekkor látom, hogy a taijutsus srác is mozgásba lendült. Szerencsére most védve vagyok tőle amíg a jutsum aktív. Gyors... Viszont hogyha megpróbál felrúgni a levegőbe akkor valószínűleg a gyűrűk közül valamelyik le fogja vágni a lábát. Remélhetőleg ezt észreveszi amikor a technikám hatástalanítja a shurikeneket. 
Engem viszont nem tudsz becsapni a rejtőzködéssel. Ezen a szinten legalábbis nem kis haver, gondolom magamban és hátrébb ugrok miközben megszűnik a technikám hatása. Ekkor kezd el felém közelíteni a srác. Csak nem lesz olyan őrült, hogy nekem fusson szemből amikor számára is világossá vált valószínűleg, hogy fölöttük állok szintben. Így nem maradt más választásom meg kell tisztítanom a csatateret a felesleges klónoktól és mindenkit előrángatnoma  fedezékéből különben még okozhatnak meglepetést. 
Kézjelekbe kezdek és figyelem őket közben. 
- Egész ügyesen összehoztátok ezt az első rohamot jó kis csapat lenne belőletek, de végül úgy is fizetni fogtok nekem... 
Közben mosolygok rájuk. 
- Suiton Suishoha no Jutsu!
A hatás egy óriási örvény ami először körülöttem cikázik majd elsodorva a klónt és ellenfeleimet létrehoz egy kisebb tavat itt az úton. Így most már nálam van a helyzeti előny. Ellenfeleimnek viszont komoly fejtörést okozhat, hogy a többméteres hullám elől kimozduljanak...
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Akira Szomb. Okt. 25 2014, 19:07

Mindenki támadásba lendült, bár várható volt, hogy nem lesz sok esélyünk, mert már a tapasztalatomnak köszönhetően éreztem, hogy valamivel fölöttünk áll chakrában, bár a létszám előny még mindig nálunk van. Míg Kitsune támadásba lendült, addig Natsu inkább hátrált és távolsági támadást vetett be, amit a pénzt követelő egyén egy igen látványos víz elemi jutsut vetett be, amivel könnyedén leszerelte a támadást, én pedig gyorsan meggondoltam a shishi rendan bevetését, hiszen a technika könnyen levághatná a lábamat, de legalább tudjuk, hogy az illető víz elemmel rendelkezik, ami ellen az én tűz technikám esélytelen, de nagyon ti jutsuval sem próbálkozhatok, így én mattot kaptam egyelőre, bár nem adom fel, hanem a megoldáson töröm a fejem. Valószínűleg, ha a chakrarendszerét meg tudnánk zavarni, akkor a technika is megszűnne. Meg is van az ötlet, talán beválik. Én is védekező üzemmódba kapcsolok és egy fa mögé ugrok, hogy néhány másodperc alatt felmérjem az eszközkészletem, Sajnos drótot nem hoztam magammal, pedig az ötletemhez kellene, de nem baj, feltöltöm az egyik senbont ishibari technikához szükséges chakrával, majd előugrottam a rejtekemből és eldobtam egy kunait és a feltöltött senbont, reménykedve, hogy az utóbbit nem látja, így a technika gyűrűi között átsiklik. (Már ha jól értelmeztem a technikákat és úgy néz ki, mintha vízből készült hullapom karikák lennének körülötted)
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Jiraiya Kedd Okt. 28 2014, 10:56

|| A chakraval toltott kunaik egy pillanatra benitjak meg Karu testet ha betalalnak. Ha lennenek Drotok akkor is csak rovid idore benulna le Karu mivel a chakra kulombseg nagy.
ui.: Tehát ez ebben a formában megoldható, de nincs sok értelme, mert ez a pillanat kevesebb idő mint egy pislogás. Ezt a technikát nem véletlenül kell drótokkal használni, mivel azon keresztül biztosítasz folyamatos chakraáramlást. Ha egy kunait feltöltesz chakrával, akkor az egy meghatározott mennyiségű chakrát fog tartalmazni, amit sokkal könnyebb hatástalanítani. Viszont ahhoz, hogy az is kifejtsen több másodpercnyi bénulást, ahhoz már kell egy külön technika... ||

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Hiraga Natsu Pént. Nov. 07 2014, 19:54

Ahogy azt elterveztem, figyelem az eseményeket, megbújva a fák és bokrok között. Legalábbis csak azt hiszem, hogy olyan jól megbújtam, mert az idegen fickó ki is szúrt, tudta, hogy behátráltam a sűrű bozótosba. Ám nem is az volt a tervem, hogy teljesen elrejtőzzek, pusztán annyi, hogy ne lássa, hogy mit csinálok. Ez pedig be is vált. Többnyire.. Miután jól megfigyeltem, hogy milyen mozdulatokkal védi ki Haru klóntámadásait, és milyen víz technikát használt röviden összegeztem magamban a látottakat. Először egy vízklón, ami felfogja az első támadást, majd néhány akrobatikus mozdulattal tér ki, mindeközben még Haru földklónját is megsemmisíti. Tud a srác.. A dobófegyvereket pedig ismételten egy suiton jutsuval hárította, valami magas nyomású vízoszlopokat sikerült megidéznie maga köré, így védve van a fegyveres támadásoktól, de még a taijutsuk elől is. Mondhatni egy vízspecialista az ellenfelünk. Hogy én mindig ilyen ellenfeleket kapjak? - mormogtam magamban az utolsó szavakat, miközben a robbanócetlis kawarimi klónommal készültem csapdába csalni az ellenfelem. Eközben feloldotta a korábbi védekező víztechnikáját, majd hátrább ugrott, szövegelt valamit, miközben a klónom egyre közelebb és közelebb ért ám.. Mind hiába. Egy elsöprő erejű vízhullámot indított felénk. Hatalmas vízmennyiséget szabadított fel, mely az egész küzdőteret lemosta teljes mértékben így például az én klónom és minden más ami az útjába került megsemmisítette. Ha közelebb lettem volna a vízhullám kezdőpontjához, és nem lennének körülöttem magas fák, akkor biztosan elsodort volna, mellyel valószínűleg ki is ütött volna. De.. Mivel megvolt köztünk egy bizonyos távolság, így volt némi időm cselekedni. Chakrát gyűjtve a lábamba, szélsebesen indultam meg függőlegesen felfutni egy fára, majd ugrándozva egyikről a másikra, egyre feljebb és feljebb igyekeztem, így próbálva elkerülni az akár több méter magas hullámokat is. A tetőpontra érve, illetve/vagy a szökőár megérkezésének utolsó pillanatában a magasba ugrottam, ám még a fák rejtekében egy sima bunshint is létrehoztam, aki hasonlóképpen ugrott a magasba, jó pár méterre az igazi testemtől. Minderre azért volt szükség, mert a ninja a levegőben a legsebezhetőbb, kitérni igen nehézkes, és ha esetleg lenne ideje ellenfelemnek a víztechnikája után egy gyors támadást indítani ellenem, akkor legalább 50% eséllyel csak a klónt találja el. Ellenkező esetben egy kunai-al próbálom meg hárítani az esetleges támadást.
Amennyiben sikeresen visszaérkeztem a földre.. vagyis.. vízre, ugyanis gyakorlatilag egy kisebb tó keletkezett alattunk, teljesen átformálva a csatateret. A chakrám segítségével meg tudtam állni a víz felszínén, még szerencse, mert ennek hiányában érdekesen folytatódott volna a küzdelem. Hihetetlen... Azt hiszem azt már biztosan megállapíthatom, hogy a víz elem nagy területen képesek pusztítást okozni. Ebből még bajok lehetnek.. Ám.. Ez a hatalmas tömegű víznek az lehet a hátránya, hogy sok chakrát emészt fel. Képtelenség, hogy ezt az iramot, ennyi újabb és újabb hasonló erejű víztechnikával bírni fogja.. Bár tény, hogy jóval felettünk áll a fickó, hozzám képest akár több mint kétszer annyi chakrával is rendelkezhet.. Az elemezgetések megvoltak, ám ez még kevés egy harchoz. Cselekedni is kell. Azonban a lehetőségeim igencsak megcsappantak az iménti pusztító támadás után. Már aligha rejtőzhetek el a fák közé, az egész terep átlátható lett. És mivel a közvetlen talajt úgymond nem a föld alkotja, hanem a víz, ez Haru számára is csak nehezítés. Egyértelműen Övé volt a helyzeti előny. Ismét a ninjutsuhoz fordultam segítségül, így létrehoztam 5 klónt a bunshin no jutsu segítségével, mindegyik klón elővett egy kunai tőrt. Mely ugyan csak illúzió, és jelenleg könnyen megkülönböztethet engem a klónoktól, éppen ezért az igazi testem egy robbanócetlis kunait dobott ellenfél felé, pont az arcába célozva. Tudtam, hogy esélytelen, hogy ez az egyszerű támadás betaláljon, így nem is ez volt a célom. Még jóval azelőtt felrobbantottam a jegyzetet, mielőtt az célt talált volna, de ezt csak akkor teszem meg, ha a robbanás okozta fény, füst, egyéb mellékhatások következtében hacsak egy pillanatra is, de megfosztom ellenfelemet a tisztán látástól. Ebben rövid időben veszek elé én magam is egy kunai-t és a klónokkal együtt cikk-cakkos mozgással futunk rá a férfira. Ezzel a kis trükkel remélhetőleg elértem azt, hogy nem tudja szemmel megállapítani, hogy melyik is a valódi testem, így könnyebben a közelébe férkőzhetek és eredményesebben is támadhatom őt. Természetesen egyedül ezzel a kis akciómmal semmit sem érek. Kell hozzá a többiek segítsége is, így számítok rá, hogy Haru és Akira is velem egy időben, ismételten egy összehangolt támadást tudunk véghezvinni. Az "alap védelmem" természetesen mindig készenlétben tartom, tehát vészesetben egy shunsin-nal hátrálok.

Ha még a levegőben egy védhetetlen csapást bekapok, akkor értelemszerűen következő postban reagálom le.
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kitsune Haruka Szer. Nov. 12 2014, 14:46

 Minden hiába volt...az ötleteink, a támadásaink, bár eszünkben sem volt összedolgozni, valahogy mégis csak megoldottunk azt, s most...egyetlen hatalmas víz technikával elmosott minket. Létrehozva egy kisebb tavat az úton, megváltoztatva ezzel az eddig ott uralkodó természet külsejét. Hihetetlen méretet öltött technika, mely használóját magasra emelheti. Sosem képzeltem, hogy a víz elem ilyen mértékű pusztításokat tud végrehajtani, bár az is igaz, hogy ritkán találkoztam víz elemű ellenféllel, így kevésbé ismerem a technikákat, s azok kivédési módszereit. Váratlanok a támadásai, s szinte mind olyan, mely egyszerre több ellenfelet képes kiütni. Hihetetlen, szinte azonnal fognom kellett a nyúlcipős, s eltávolodni, amilyen gyorsan csak lehet, bár számomra ez nem a tényleges távolodást jelentette, legalább is nem elsősorban.  Még időben vonultam fedezékbe, a föld rejtekébe, de a víz akkor is hatalmas volt, s igyekeztem, a már létrejött kisebb tó széléhez kúszni a föld alatt, majd ott a felszínre huppantam. Vissza tudtam voltna azonnal sietni a társaimhoz, s az ellenfélhez, de akkor...le kell mondanom a föld technikákról? A klónokról, s a földben rejtőzésről... vagy ha lemondani  nem is, de  vízzel a talpam alatt jóval nehezebb lesz támadnom, bár a víz tetején tudok maradni, s megállni...most mégis, mintha egy kicsit rossz érzés fogott volna el. Semmi kedvem nem volt vissza menni, s szembe nézni vele. A kezdeni harci vágyam kezdett megbomlani, de persze nem akartam megfutamodni, s otthagyni őket...így hát ha nehéz szívvel is, de ráléptem a víz felszínére, majd lábaim egyre gyorsabban mozogtak, a víz halkan, minden léptemnél megremegett egy kicsit, de végül is vissza értem Natsuhoz és Akirához.
 Szinte visszatértem első megállapítása volt Natsu elindított kis mini akciója, melyet hamar leszűrtem, s úgy véltem képes vagyok most az egyszer összedolgozni vele, mivel a fickó jóval felettünk állt. Natsu megpróbálta elvonni a figyelmét, s megszakítani a látását egy rövid időre, így kissé megzavarni őt, majd klónokkal rárontani...ez mind szép és jó, de persze nélkülem semmire sem menne, úgyhogy gyorsan próbáltam fogatni az agyam, majd én is neki iramodok, csupán az ellenkező irányt választom, s sima, szinte csak egy szellő kellene, hogy elsodorja őket, s már-már rosszul érzem magam, hogy ezt alkalmazom, de sima klónokat hozok létre, mely valahol nagyon is zavar, hogy nem föld klónok. Két oldalamon egy-egy klónnal felszerelkezve hát, a Natsunak ellentéte irányból támadok rá a férfire, s közel érve hozzá, taijustummal próbálom megtámadni, elsősorban a Sorozást vetem be, mely számomra egy kedvelt technika, majd ha rám támad ismét készenlétbe helyezem az acélvédelmet, mely segíthet kikerülni a közelgő ütéseit. Szinte háborog a lelkem, nem bírom ezt az egészet...szívem szerint a föld legmélyéig , s még az alá...oda zárnám be ezt a férfit, s akkor...talán akkor...megtanulná tisztelni a Kistune Haruka nevet...s ígérem, hogy egy napon...igen is! Tisztelni fogja!
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kenshiro Karu Hétf. Nov. 24 2014, 14:14

Miközben létrehoztam a vízgyűrű technikát hirtelen arra lettem figyelmes, hogy az egyik tag láthatólag a csapat vezetője két senbont dob felém amiből az egyiket a védelmem sikeresen leszedte a másik viszont áthatolt rajta, még magam sem tudom hogyan de eltalálta a derekamat.. Azonnal kihúztam a tűt! Szerencsére ki tudtam rántani és alig hatolt be a bőröm alá, de így is a szúrás helyén furcsa zsibbadást éreztem egy pillanatra. Mi lehet ez valami méreg? Nagyon remélem, hogy nem az mert akkor nekem és a kis játékomnak ami kezd komolyra fordulni annyi lenne három geninnel szemben. Az lenne csak az igazán nagy szégyen a Kenshiro klán feje elesne egy genin csapattal szemben...
Létrehoztam a terep rendező víz jutsumat és sikeresen el is sodortam vele a három genint. Valószínűleg valamilyen más tehcnikát használhatott előbb a taijutsus figura, mert a méregnek már hatnia kellett volna...
Miután megváltozott és egy kicsit átláthatóbb lett a terep végre a környezet is nekem kedvezett. Itt nem fognak fák mögött meg föld alatt bujkálni az is biztos. Most viszont az én köröm következik és ezúttal nem fogom hagyni, hogy megelőzzenek. Villámgyors kézpecséteket alkotok majd megidézek három vízklónt a mizu bunshin no jutsu segítségével. Eközben érkezik a kunai ami előttem felrobban ám az egyik klón elém áll és mondhatni a testével védelmez így egyáltalán nem zavar meg maximum csak a robbanás hangja. A megmaradt két klónból az egyik elindul a taijutsus fiúért én pedig másik rögtönzött másolatommal szembefordulok a két támadóval. Mindkettőjük klónokat hozott létre és megpróbálnak úgy mozogni, hogy ne lássam meg őket, ám ez nem lesz elég ha egy hozzám hasonló szintű ellenféllel kerülnek szembe. Könnyen átlátok az álcán és megállapítom az eredeti testek helyzetét...
A lány felé elindul az utolsó vízklón majd mielőtt az bármit tehetne a suiton suriou no jutsu azaz a vízbörtön technika segítségével egyszerűen csak csapdába ejti. Így meggátolja a mozgásban és amíg a klón egyben van addig a lány sem tud mozogni. A másik irányból ahonnan a fiú támad még egy pillanatig várok, hogy azt higgye sikerül betalálni és akkor egy pillanat alatt kinyújtom felé a bal karomat majd a chakrámat láncokká formálva a szörnylepecsételő technika segítségével két lánccal elkapom a fiút és lenyomom a víz alá. 
Ezalatt a klónom szembe áll a taijutsus fiúval és addig farkas szemet néznek amíg a kis színjátéknak vége a másik oldalon. 
Eközben felé fordulok és amint odanézek a klón eltávolodik majd kicsivel előttem még mindig fürkészve a fiút megáll. 
- Nos mi legyen? Úgy látom te vagy a csapat vezére. Mind a két társadat elkaptam és az egyik jelenleg is fuldoklik. Ha feladod most akkor elengedem őket és továbbmehettek. Számomra ez csak egy kis móka volt, amolyan szintfelmérése a kumogakurei genineknek. 
Mindezt már komoly hangon és nem megjátszott stílusban! 
Kenshiro Karu
Kenshiro Karu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1829
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 329 (B)


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jinchuuriki
Chakraszint: 1645

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Akira Pént. Nov. 28 2014, 21:06

A senbonok célt találtak, de nem reménykedtem, hogy komoly kárt okoz a technikám, sőt biztos voltam benne, hogy a senbon több gondot okoz majd ellenfelemnek, mint a technika, hiszen túl nagy a különbség kettőnk között. Esetleg, ha lenne mérgem, sajnos nincs, akkor érdemes lenne ezzel próbálkozni, így csak próbálkoztam nem sok sikerrel. Közben ellenfelünk klónokat küld és az egyikkel meg is menekül a felé dobott robbanó kunaitól. Három víz klón, mindenkinek egy. Okos és gyors. Nem nagyon van időm reagálni, ellenfelünk Kitsunét egy vízburokba zárja a klónjával, míg Natsut valami chakralánnccal köti le és húzza le a víz alá. A saját és Kitsunét fogva tartó klónt egyszerűen, egy technikával képes lennék megsemmisíteni, hiszen csak egy ütés és megsemmisülnek, de a színtiszta chakra lánccal nem tudok mit kezdeni. Akadémiai technikák nem jöhetnek szóba, tai jutsu technikák sem, hiszen a víz elemi technikáival könnyen hatástalanítja, elemi technikám pedig nincs, amit a jelen helyzetben használhatnék, ugyan Kitsunét megmenthetem, de mint vezető a csapatért én vagyok felelős, így megfontolás nélkül válaszolok a fiúnak.
- Mint a csapat vezetője felelőséggel tartozom a csapattagokért, ezért megadjuk magunkat, engedd el a társaimat és tovább megyünk, mert nem az a feladatunk, hogy harcba szálljunk, mi csak felderítésre jöttünk ki.
Mondom, miközben rakom el a fegyvereimet és felteszem a kezemet és reménykedem, hogy valóban komolyan gondolta a dolgot. Ha elengedte őket, akkor először Natsuhoz megyek és kisegítem a vízből, majd Kitsunét is összeszedem.
Akira
Akira
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2192
Elosztható Taijutsu Pontok : 60

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 646 (A)
Gyorsaság : 800 (S)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 646 (A)

Tartózkodási hely : Elveszve a nagyvilágban


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 0 (1055)

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Kitsune Haruka Csüt. Dec. 04 2014, 21:58

Ellenfelünk jelenleg messze túltett rajtunk, s ez lassan mindannyiunk számára nyilvánvalóvá vállt. A Akira megtette azt, amit valószínűleg én nem lettem volna a képes megtenni...Feladta. Tény és való, hogy ezennel talán ez a helyes döntés, s talán kénytelen vagyok követni azt amit mond, hiszen jelenleg ő a vezetőnk, most mégis...az, hogy vereséggel zártunk, akármennyi is tudtam, hogy ezt kell tennünk, nem tudtam elfogadni. Az , hogy ő egy személyben ilyenekre képes, úgy érzem tovább lök eddigi utamon, eddig is megvolt az elhatározásom, miszerint erősebbé kell válnom, s ez csak megerősíti azt.
- Most az egyszer visszavonulunk...de! - Néztem a fiú szemeibe, melyek tisztán ragyogtak. - Még megküzdünk egymással! És akkor majd én nyerek! - Jelentettem ki, s igyekeztem kimutatni, komolyan gondolom. Számomra az eféle kis harcok is...néha a világot jelentik...
Szeretek harcolni, szeretem összemérni az erőmet más , akár képzettebb shinobikkal...de van valami, amit egyszerűen nem tudok elviselni, s ez a vereség. Olykor, olykor a vereség csak egy szó, vagy tett, de vannak emberek, akik számára egy elvesztett harc komoly következményekkel járhat...talán az életét is befolyásolhatja, hosszú, hosszú távon. Egy vereség döntéseket változtathat meg...falakat törhet át...jellemeket változtathat meg...s talán a legfontosabb, egy életre megváltoztathatja egy shinobi életét. Én ezek közzé a shinobik közzé tartozom...rám a csaték kimenetele mindig is nagy hatást gyakorolt, régebben sok csatát nyertem, s meglehetősen keveset veszítettem, míg az utóbbi időben nem egy vereségben volt részem, melyek lassan de formálják a lelkem kis szegleteit, mely így egy új formát kezdett felölteni...Hogy mi lesz ez a forma? Még magam sem tudom...de azt tudom, hogy látni akarom mivé válok! Erősebb akarok lenni! S legyőzni azokat, kik most felettem állnak! Megvédeni azt...ami számomra a legfontosabb...De ez már egy új történet kezdete...Ennek a harcnak a szálai itt és most...véget értek...
 S, hogy találkozunk e még? Igen...biztosan! De talán...akkor már mind, más emberek leszünk...
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Hiraga Natsu Pént. Dec. 05 2014, 18:52

Hiába tervezgettem, hiába dolgoztunk össze viszonylag jól csapatként, hiába támadtuk egyszerre többen több irányból… Úgy néz ki itt ma nem nyerhetünk. A rejtélyes idegen elkapta Harut, valami vízgömbbel, engem pedig a testéből kijövő láncokkal béklyózott meg, majd nyomott a víz alá. Semmit sem tudtam tenni. A víz alatt levegőért kapkodva csak egy dolog menthette meg az életemet. Az, ha Akira bedobja azt a bizonyos fehér törölközőt. Ez az egyelten esély, ha feladjuk a harcot. Reménykedtem benne, hogy ez a fickó tényleg csak játszadozni akart velünk, és nem ténylegesen gyilkolni akart. Egy biztos, hogy azt megtanulhattuk most, hogy nagyon vigyázni kell az ismeretlen egyénekkel, mert ahogy elnézem akad nem egy-két olyan shinobi ezen a földön, aki messze felette áll egy teljes csapatnak.
Amennyiben sikerül a fent megállapodni a feleknek a békéről, úgy a láncok is engednek szorításaiból, így gyorsan a felszínre kerülhetek. A vízből kiérve azonnal levegő után kapkodok, immár sikerrel jár e-próbálkozásom, nem úgy mint az előbb a víz alatt… Akira siet hozzám, hogy segítsen feltápászkodni, ám szerencsére annyira nem vagyok rosszul.
- Köszönöm. Amit tettél, az volt az egyetlen kiút ebből a helyzetből. Túl erős ő még most nekünk… - ismertem el a csapatvezetőnk döntését, majd Haruhoz siettünk, akit szintén szabadon eresztett a fickó.
Haru a szokásos módon nem bírta megállni, hogy valami csípős kis megjegyzést tegyen az ellenfelének, még akkor is, ha tudta, hogy messze felette áll. Én csak egy amolyan szúró pillantást vetettem a férfira, és jól az eszembe véstem az arcát.
Ennyit hát a mi kis őrjáratunkról, mondhatni nem volt valami nagy sikere. Sőt.. Mint szinte oly sok minden mostanában, ez is csak arra ébresztetett rá minket, hogy nem vagyunk elég erősek. Ha egyetlen egy idegentől nem tudjuk megvédeni Kumo határait, mi lesz így később lassan már itt is tomboló háborúban… Remélhetőleg nagyobb sikerrel járunk, mert Kumot mindenképpen meg kell védeni!
Hiraga Natsu
Hiraga Natsu
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 307

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Uchiha Madara Szomb. Dec. 06 2014, 19:21

A harcnak vége, a győztes Karu
Jutalmak:
Karu - győztes, ellenfele két B és egy C szintű shinobi volt, így a B szinten való győzelem végett 6 chakra a jutalmad
Haruka, Natsu, Akira - szépen harcoltatok, azonban nem egy összeszokott csapatról volt szó, valamint a szintetek is ellenfeletek szintje alatt volt, jutalmatok a postokért + 5 chakra
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!  Empty Re: Kitsune Haruka, Hiraga Natsu, Akira vs. Kenshiro Karu avagy, Egy Gyors Halál Rendel!

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.