Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

3 posters

Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Shenjino Arisa Pént. Jún. 26 2015, 16:46

A mai edzés is megesett végre, sőt már a táncórámmal is befellegzett, mikor már a poros utcára kerülök a díszes kimonommal, s sminkkel az arcomon, mint valami gésatanonc. Szeretek szépen, díszesen öltözködni, hisz ezek a nőies ruhadarabok illenek legjobban az egyéniségemhez, de egy valami mellett még így is képtelen vagyok mindennemű izgalom nélkül elmenni. Márpedig, ezek a csodás bábok, kiakasztva, felsorakoztatva a téren. Egy különösen drágának tűnő darab pedig az árús kezében henyél, mint holmi játék és szinte könyörögve kér, hogy szerezhessem meg, s végre hű használója legyen.
Néhány pillanatig csak állok a tömegben és azon gondolkozom, szóljak-e a férfinek. Hisz, elég ijesztő arca van, termetes is, látszólag pedig korban jóval felettem jár, de aztán nagyot nyelve megkockáztatom.
- E...elnézést. Mennyibe kerül az a báb a kezében? - Azzal óriási, barna szemeimet rámeresztem, akár egy ártatlan kisgyermek, aki csupán egy plüssjátékot szeretne magának. Nem tehetek róla, egyszerűen imádom ezeket a faszerkezeteket, ha lenne rá lehetőségem, az összeset felvásárolnám, amit csak találok. De ugye, pénztárcám eléggé szegényes, még talán egyre se futja. Igaz is, Mirut csak nem csalhatom meg egy másikkal...!
Mindenesetre, próbálom legaranyosabb énemet előszedni, hátha meg lehet vezetni a bácsit, pláne hogy mindenkinek a figyelme ránk terelődött a nézelődőktől.
Shenjino Arisa
Shenjino Arisa
Játékos

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 154

Vissza az elejére Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Re: Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Amaken Yoshimitsu Pént. Jún. 26 2015, 17:14

Konoha faluban jártam éppen egy vasárnapi napon. Igazság szerint jobb dolgom nem lévén tértem ide a faluban, de végül csak jól jártam. Egy kis aprópénzért ugyan is képes voltam egy szakaszt foglalni magamnak a szokásos piacon. Ejj imádom a vasárnapokat... ilyenkor ha szerencsém van akár el is adhatok egy-két apróságot. A nap még csak most kezdte meg a felhágást a csúcsra, vagyis még dél sincs, és máris ennyi ember van itt. Ez igen. De... nem szabad elfelejtenem miért vagyok itt.

- Harci bábot vegyenek. Kezdő Bábosok számára is könnyen használható Bábokat árulok. - kiáltom én is a zsivajba egyszer kétszer, ha ígéretesnek tűnő vevőt pillantok meg.
Ám, mint a legtöbb alkalommal most is kevés érdeklődést kapok sajnos. Túl kevés a bábos itt Konohában, vagy ha van is azok menekültek Sunából, és nekik most más bajuk is van mint bábot venni. Ejj... rossz ez nekem... nagyon rossz. Már azon voltam, hogy tartok egy kis szünetet, amikor is egy fiatal lány lép elém, és kissé félénken, de kérdezett tőlem valamit. Elmosolyodok felé nyújtom a kezemet.
- Én Tücsöknek hívom ezt a csöppséget. Egyszer használatos báb, de rendkívül jó meglepetés támadásokra, és akár 1-2 chakrafonnallal is mozgatható. A benne lévő robbanó jegyzettel pedig könnyen ártalmatlanná tehetjük a célszemélyt. És az ára csak 700 ryo. - mondom a lánynak barátságosan mosolyogva, majd ha meghökkenést látok az arcán a mosolyom is megnyúlik - tekintve, hogy a robbanó jegyzet 200-300 ryo és ilyen kis alkatrészeket nem lehet kapni, kénytelen vagyok saját magam kifaragni a báb alkatrészeit, így a csöppség is jó sok időt képes elvenni az életemből. - akaratlanul felnevetek, majd rákacsintok a lányra - Nos kisasszony, mit szól ehhez? Vagy esetleg a nagyobbik jobban kedvére való? Bár kicsit.. drága, de hát a mostani időkben már mi nem az. - tárom szét a karomat, és várom a válaszát.
Amaken Yoshimitsu
Amaken Yoshimitsu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 109


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 391

Vissza az elejére Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Re: Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Shenjino Arisa Pént. Jún. 26 2015, 17:38

- Értem. - Vizslatom meg a kis nyomoroncot érdeklődő tekintettel. Bár inkább a nagyobb, harcban is hasznosabb bábokra inkább lennék vevő, de azt jelen pillanatban biztos, hogy nem vehetném meg.
- Szerintem jobban megérné sima robbanójegyzetet venni. Azt oda tudod elhelyezni, ahová akarod, még is bőven fele ennyibe kerül. - sóhajtok fel és inkább tovább vizsgálódom a másik darabján. Elég kényes vagyok, ami ezeket illeti és őszintén, nem fűl a fogam ahhoz a kis valamihez. Sokkal jobban szeretem, ha a bábom jó nagy, hogy ha szükséges, akár elbújni is tudhassak mögötte. Komolyan, mint valami jobb fajta pasi.
- De mindenesetre, ügyes a keze. Sokat foglalkozom festéssel, de a szobrászat sose volt az asztalom. Jobb térlátást követel. - Az ujjaimmal végigsimítok egyik művén, hogy megtudjam, mennyire érdes avagy sima a felület, de mint mondtam, meglehetősen szép munka.
- Milyen technikával dolgozik? Otthon gyakran jártam műhelyekbe és elég komoly felszereléseik voltak. - azzal a nagyobb bábujának illesztéseit veszem górcső alá. Közepesek, bár van még hova fejlődnie. Ezt úgy mondom, mint aki jobban tudná csinálni, holott még egy olyan kis vackot se tudnék elkészíteni, az isteljesen biztos.
- Illetve, milyen a forgalma? - Sok mindenre kíváncsi lennék még ettől a fickótól. Valószínűleg, legtöbbször a városomból való ninjáknak ad el bábokat, hátha van valami információja róluk. Hogy felkereshessem őket, hogy ne legyek annyira egyedül.
Shenjino Arisa
Shenjino Arisa
Játékos

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 154

Vissza az elejére Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Re: Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Amaken Yoshimitsu Pént. Jún. 26 2015, 18:51

Megcsóválom a fejem a lány szavain. Nagyon sok bábos úgy gondolkodik ő, és ez nem segít rajtam.

- Valóban gazdaságosabb lenne. Ámbár egy lehelyezett jegyzetet nem tudunk csak úgy áthelyezni, míg a Tücsökből akár egyszerre ötöt is mozgathatunk. Ez 5 mozgó robbanószerkezet. Így nem szükséges megvárnunk, míg a célpont a jó helyre megy, hanem egyszerűen felé irányítjuk, és a shurikenes jegyzettel ellentétben ez képes elkanyarodni is. - a lány bókjaira... ami remélem az volt csak elmosolyodok, és nézem, ahogy vizsgálgatja a bábokat - Ha nem gond az elkészítési dolgokat nem árulom el kegyednek, végül is az személyes titok.
A forgalmi kérdésre nem tudtam, hogy válaszoljak. Őszintén... e téren nincs titkolni valóm, de hát nem vet rám sok fényt, végül elhúzom a számat, és megvonom a vállam.
- Sajnos nem túl jól. Nem vagyok valami neves bábkészítő, és az emberek többsége azt hiszi minél nagyobb annál jobb. de had áruljam el a tapasztalataimat. Én úgy vettem észre, hogy 2 fajta ember van. Aki időben észreveszi a Tücsköt... és aki nem. Az utóbbiak rövidebb életűek. - mondom, majd felkacagok - Na de komolyra fordítva a szót. Mi az a válladon? - kérdezem meg lepetten, majd odamutatok.
Persze egész eddig csak szórakoztam, most viszont próbáltam meglepni a lányt. Míg én magyaráztam a bal kezem takarásában a jobb kezemből chakrafonállal egy Tücsköt ragadtam meg, ami előttem volt a pléden, majd finom mozdulatokkal a lány mögé indítom, hogy végül mikor a váll dolgot említem neki, próbálom úgy időzíteni, hogy a tücsök akkor szökkenjen a vállára, mikor a lány odanéz. Ha sikerült meglepnem, és a lány odafordul, akkor csak annyit mondok.
- Bumm. - majd mielőtt a lány lecasphatná róla (jobb az óvatosság ;D), egy gyors mozdulattal a kezembe ugrasztom, majd leteszem a többihez.
- No de kisasszony. Ha igényli szívesen bemutatom a bábjaimat kegyednek valamivel élesebb helyzetbe is.
Amaken Yoshimitsu
Amaken Yoshimitsu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 109


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 391

Vissza az elejére Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Re: Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Shenjino Arisa Pént. Jún. 26 2015, 19:10

- Ezzel nem győzött meg. - húzom gonosz mosolyra a számat. Egy robbanójegyzet aligha tud halálos sebet ejteni, inkább csapdákhoz kisebb megsebzésekhez hasznosítható. De a hirtelen felszólalására csak a kis fa bábúra nézek, végtelenül hideg és semmitmondó arccal.
- Ezzel se sikerült. - jegyzem továbbra is meg. Nem, nincs bajom a kis bábokkal, amíg látom értelmüket. Például élek-halok a kis senbon lövő ketyerékért, de ez a robbantgatósdi közel sem az én stílusom.
- Erre talán már vevő lennék. - bólintok egyet, mosolyra húzva a számat, azzal elgondolkodom.
- Tudna várni egy öt percet a bemutatóval? - Merek előhozakodni ezzel, de néhány szemhunyás alatt el is tűnök a térről és hazavágtatok átöltözni. Így csak nem mehetek vissza. Le a szép díszes, selyem ruhát és fel a genin öltözetet. Egyik felkaromra a sunagakurei fejpánt, másikra a konohai, illetve az lengethetetlen övem, amire Mirut és a többi kellékemet csatolhatom, mert hát így még is csak egyszerűbb. Egy utolsó simogatás Miyunak, aki végül dob egy biztató nyávogást és már indulok is vissza, mert erre tényleg kíváncsi vagyok. Meggyőzhető személyiségem van, csak bizonyítsák be, hogy jó az-e vagy sem.
- Itt vagyok. - jelentkezem le nála, mintha a senseim lenne. - Hogy gondolta a bemutatást? - pillantok körbe a téren. Itt talán túl sok ember van, meg nem hiszem, hogy csatatérnek lenne kiállítva a város piaci része. Mindenesetre, azért minden fegyveremet készenlétbe helyezem, mikor beszél egy másik érdeklődővel, a senbonjaim egy részét becsúsztatom a ruhám ujjába, egy-egy kunait pedig a cipőmbe, ha gyorsan kellene. Ilyenkor agresszívnak nézhetnek, de csupán arról van szó, hogy kifejezetten szeretem a kihívásokat.
Shenjino Arisa
Shenjino Arisa
Játékos

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 154

Vissza az elejére Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Re: Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Amaken Yoshimitsu Szomb. Jún. 27 2015, 13:40

- Ejjj a mostani fiatalság olyan mogorva. - csóválom a fejem rosszallóan, bár ha jobban megfigyel láthatja, hogy csak csípkelődök.
Mindenesetre a lányon legszívesebben a szememet forgatnám, persze nem teszem. Nincs semmi humorérzéke. Mindenesetre a bábomat finoman leteszem a többi közé, majd mikor a lány kapott az ajánlatomon, bár nem mutattam, magamban elégedett voltam. A kérdésére csak némán bólintok, és amint elindult szépen lassan, ráérősen kezdem visszacsomagolni a bábjaimat a tekercseikbe. Már szinte végeztem is, mikor a lány visszaért. Miután a tekercseimet visszaakasztottam, raktam a helyükre kicsit megmozgatom a vállamat, majd intek a lánynak.
- Gyere velem.
ha elindult, hamar rájöhet hová indulok. Konoha kiképzőterepei felé. Mikor végül megérkezek a lány felé fordulok.
- Nos ideje bemutatkozni. A nevem Amaken Yoshimitsu Sunagakurei chuunin. Bábkészítő, bábos és fejvadász. A bemutatóról pedig annyi. Támadj és én ellentámadok. - azért gonosz mosollyal még hozzáteszem - Persze próbálj nem beleugrani a Tücsökbe különben felrobbansz. - majd visszaváltok baráti stílusra - De ne aggódj ha rajtam múlik nem esik bajod.
Megragadom a kistekercsem, és egyetlen rántással kitekerem, hogy aztán a belőle kipecsételődő Tücskök szétszóródjanak a környékemen. A sáska tekercsét egyelőre csak előhúzom és állítva leteszem a földre, míg a másik felén a kezemmel támaszkodok rá. az 5 chakrafonalamat 3 Tücsökre akasztva (2-2-1) a lány szemeibe nézek.
- Hölgyeké az elsőbbség.
Amaken Yoshimitsu
Amaken Yoshimitsu
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 109


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint: 391

Vissza az elejére Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Re: Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Shenjino Arisa Szer. Júl. 01 2015, 13:30

- Én Shenjino Arisa vagyok, szintén sunagakurei, de genin. Bábmester... bár mesternek még nem lehet hívni. - kuncogok fel kicsit, s végignézek a harci tárgyamon. Szegény, lenne mit fejleszteni rajta, de előbb valami munkát kéne keresni. Vagy kicsit több küldetésre járni, hogy esetleg még valamit beszerelhessek. Bezzeg, ha otthon lennék, sokkal könnyebb és olcsóbb lenne a dolog, de mikor kerülök én egyáltalán oda vissza...
- Hm. - Azzal, körbepillantok a környéken, mi is van itt, mert hogy sok tapasztalatom erre nincsen. Körülöttünk dúsan ültetett erdő, néhány gyakorló fabábú a földbe szúrva, ha esetleg taijusut szeretne valaki gyakorolni, pár céltábla, s talán ennyi is. Nem valami bőségkosár, az már biztos, de kezdésképpen minden szó nélkül csak felugrom az egyik zöldellő növény ágára, s némán folyamatos mozgást végzek körbe-körbe, hogy ne lehessen kivenni, merre is vagyok.
Amint találok egy számomra kedvező kis helyet, ott letelepedem, s a megfelelő kézmozdulatok elvégzése után:

- Utsusemi no jutsu. - mondom ki halkan a technika nevét, s onnantól csak beszélek hozzá, hogy a hangom az egész környékre kivetüljön, s ne lehessen megállapítani, honnan is való a forrása.
- Kezdtem, Yoshimitsu-san! - Hangom talán az akadémia előtti időkhöz hasonló, gyermeteg, vékony, kedves, cseppet sem tűnik olyannak, mint aki harcolni akar. De ez közel sincs így. Amíg várok a lépésére, némi dróthuzalt szedek elő és körbehálózom a területet, egy-egy robbanójegyzetes kunait rá aggatva, hogy egy mozdulattal ki tudjam őket majd lőni, de így se tudja meg, hol vagyok. Legalább is, csak remélem, hogy nem.
Shenjino Arisa
Shenjino Arisa
Játékos

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 154

Vissza az elejére Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Re: Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Hidan Hétf. Jan. 25 2016, 17:30

Mivel a szabadjátéknál tovább nem jutott a harc, így lezárom, és 1-1 chakrával jutalmazom erőfeszítéseiteket.
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu Empty Re: Shenjino Arisa vs Amaken Yoshimitsu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.