Katsumi Kawachi vs Inohara

4 posters

Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Inohara Szomb. Jan. 23 2016, 18:35

Katsumi Kawachi vs Inohara A216585899e4a74e8bc16393cf12ecd6
Helyszín
Egy elhagyatott falucska, mindentől távol. A fából készült házak falai már megfeketedtek az időjárástól, itt-ott belátni rajtuk. Nem hallani kutya csaholást, még csak fény sem világít sehonnan. Ember már régóta nem járt erre, de még állatoknak sem látni semmi nyomát. A legkülönösebb az egész helyben, hogy az emberek minden használati tárgyukat itt hagyták. A tűzhelyeken még ott vannak a lábasok, a ruhák a szekrényben, a félig abbahagyott munkák mindenhol. Vajon mi történhetett? Miért hagyta el ilyen hirtelen mindenki az otthonát anélkül, hogy bármit is magával vitt volna?
 
Az eső vég nélkül szakadt. Egy küldetés miatt hagytam el a falumat. Az egész rutin feladatnak tűnt. El kellett vinnem egy üzenetet egy határszéli falucskába. A megbízóm szerint csak egy barátjának lesz az üzenet és csak az a dolgom, hogy átadjam és már ott meg is kapom a fizetségem. Nem tűnt valami nehéz feladatnak és még csak veszélyesnek, sem ha rám, egy geninre bízták. Nem is gondoltam volna, hogy a tekercsben, amit kaptam, a földesúr elleni lázadás terve van rejtve. Valaki a megbízóm ellenségei közül viszont megsejthette a dolgot, mert út közben megtámadtak. Ugyan akkor még nem tudtam mi van a tekercsben, de nem voltam hajlandó átadni. Egyet-kettőt sikerült elintéznem, hogy el tudjak menekülni. Azóta csak menekültem a szakadó esőben. Már kezd esteledni. Ez jó hír. A rejtőzésben jó vagyok. Ha leszáll az este el tudok bújni. 
Sokáig rejtőztem az erdőben egy fa gyökerei köt. Mikor megbizonyosodtam, hogy sikerült lerázni az üldözőimet kimásztam és elindultam. Az eső még mindig esett, de az este már leszállt. Az erdő szélén megálltam, mert valami furcsába botlottam.
Egy kis falu szélén álltam. Az egész sötétbe burkolózott. A szakadó esőben kísértetiesnek hatott az egész. Bár nem volt túlságosan ínyemre a dolog, de mégis találnom kellett valami helyet ahol meghízhattam magam, amíg eláll az eső és kipihenhetem magam. Benéztem több házba is, de egyikben sem találtam senkit. Minden olyan volt mintha csak most mentek volna el. Persze mindent por és pókháló lepett. Behúzódtam az egyik kis házikóba és ideiglenes szállást készítettem magamnak. Nem gyújtottam tüzet, hátha mégis idetévednek az üldözőim és akkor nem lenne jó, ha rám találnának. Bevackoltam magam és megpróbáltam aludni egy kicsit. Észre sem vettem az egyik házról lógó holtestet.
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szer. Jan. 27 2016, 21:12

Háború van, engem mégis a falu kiküldött a határvidékre járőrözni. Egyedül vagyok, mert a falu magasabb szintű ninjái máshol vannak, mást csinálnak, máshol teljesítenek küldetést és egy ANBU sokszor egyedül hajt végre, ahogy majd nekem is kell. Célom, hogy a falumat szolgáljam, mint fegyver. Utam egy faluba vezetett. Hátamon a hatalmas zanbato sok mindenkit elijeszthet, hiszen ha nem tudnám használni, akkor nem is hordanám, oldalamon az övtáskám. Nem tudom mikor hagyták el, mert az egész úgy néz ki, mintha csak napokkal ezelőtt távoztak volna az emberek, nem sietve, egyszerűen, mintha elpárologtak volna. Mégis a falu úgy tűnik, mintha évek óta elhagyatottan állna. A házak jó állapotban vannak, mégis, ha betérek, akkor a használati tárgyak úgy vannak ott, mint ami mellől csak leléptek volna az emberek, mint a gőz, elpárologtak. Az utcán az akasztott ember látványa nem igazán hat meg, ugyan nem láttam még ilyet, de hullát már igen, a háború során többet is fogok látni. Az, hogy az eső esik nem igazán érdekel, hiszen a víz az elsődleges elemem, míg a második a villám, így a körülmények ideálisak, akár egy támadáshoz, de akár védekezéshez is. Viszont mi a feladatom a járőrözés alatt? Elvileg egy futárt kell elkapnom, aki egy levelet kell elfognom, ami már elég bizonyíték ahhoz, hogy egy illetőt elfoghassanak. Hosszú ideje figyelnek egy elégedetlenkedő csoportot, akik jelentések szerint a földesúr ellen szerveznek támadást, de eddig nincs bizonyíték. A levél lehet az egyetlen esélye a falunak a szervezkedés lebuktatásához. Nem tudom, hogy ki lehet a futár, erre nem kaptam felvilágosítást, mert a falu sem tud róla. Nem biztos, hogy jó ötlet felfedni a technikáimat, viszont elég könnyű rájönni, hogy vajon egy kirigakurei ninja milyen elemű lenne. Egyelőre nem tudom hogyan kezdjek neki a keresésnek, így pecséteket mutatok, amiknek a hatására 2 klón jelenik meg, amik 10% chakrával vannak feltöltve és azzal a paranccsal, hogy keressenek ők is. Nem tudom, hogy kit keresek, de kérdezés nélkül támadok, ha mégsem ő az illető, akit keresek, akkor utólag is lehet magyarázkodni, de az sem szokásom, ahogy a kérdés sem. Én a fegyverrel tárgyalok.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Inohara Pént. Jan. 29 2016, 08:45

Azt hittem végre sikerült lerázni az üldözőimet, de sajnos nem így volt. Alig halható neszre ébredtem. Még ködös volt a reggel, s meglehetősen hideg. Először azt hittem, hogy valami állat, de egy árnyat láttam elsuhanni az ablak előtt. Megtaláltak ugyan, de ez az én terepem. Amíg rejtve maradok nem kaphatnak el. Előhúztam a táskámból a fukiyámat, s az oldalamon lógó kis erszényből négy nyilacskát, amiből egyet már be is töltöttem. Kiosontam a hátsó ajtón az utccára. Kezdődjék a vadászat!
Halkan osontam a házak között, mikor megláttam egyet. Nem tudom hányan vannak, így jobb ha csendben végzek vele. Mögé osontam, felkészültem és lőttem. Eltaláltam, de eltűnt. Csak egy klón. Szóval, nincsenek túl sokan ha klónt használnak, vagy ez csak csapda. Vissza húzódtam, és előhúztam a tantóm készenlétbe, ha esetleg előbb talál meg mint én őt, legyen mivel védekezni. Tovább mentem, folyamatosan rejtőzködve.Nem kelett sokáig keresnem, hogy újabb ellenséget találjak, de ahogy közelebb értem, láttam, hogy olyan mint az előző. Az előbbit megismételve leszedtem, de ez is eltűnt. Két klón. Szinte biztos, hogy egyedűl van. Behúzódtam gyorsan két ház közé. Nem lenne szerencsés a nyilt utccán rohangálni. Csináltam egy klónt és a ruhája alá csúsztattam egy robbanó jegyzetet, majd elindult a fejében a tervel, vagyis, hogy csináljon úgy mintha rejtőzne, de nem valami sikeresen. A cél, hogy megtámadják. Ha a közelébe megy felrobbantom, ha távolról támadja tudni fogom, hogy hol rejtőzik. 
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Feb. 27 2016, 13:31

Kérésre fagyasztva, chakra nem jár!

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Katsumi Kawachi Vas. Ápr. 10 2016, 09:07

Harcot folytatjuk, lévén úgysem kaptunk érte chakrát
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Katsumi Kawachi Vas. Május 01 2016, 11:44

Érzem, hogy két klón is eltűnt márpedig nem azért, mert kívülre kerültek a hatósugaramból, hanem valaki leszedte. Egyelőre nem fedném fel, hogy mit tudok, bár a hatalmas zanbatou és a további kardgyűjteményem elég nyilvánvalóvá teszi, hogy értek a használatukhoz. A klónjaim nem tudnak messzire menni a tulajdonságaikból adódóan, így amikor észreveszek valakit mozogni az árnyékban a hozzá legközelebbi klónt küldöm majd robbantom fel, mire a válasz egy robbanás. Jól sejtettem. Van itt valaki, de ő is hasonló taktikát vet be, mint én, vagyis egyedül van, akár csak én. A kos pecsétet mutatom, mire elég nagy terület egy sűrű ködöt hozok létre. Eső és a köd, ez az én világom, nem sok esélye van az ellenfelemnek ebben az esetben. Sőt lassan azt is kezdem felfedezni, hogy merre van. A ködre figyelve a néma gyilkolás technikáját vetem be, amivel nem csak hogy hangtalanul tudom megközelíteni az ellenfelemet, de kiképzésemnek hála sokkal pontosabban mozgok a ködben, mint egy átlagos ember vagy akár shinobi. Már nagyjából tudom, hogy merre rejtőzik a patkány, így arra veszem az irányt, de egyelőre nem támadok, megvárom, hogy ymit reagál a ködre az ellenfelem.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Inohara Szer. Május 04 2016, 20:50

A csapdának felálított klón nem vált be. Egy klónnal leszedte. Aztán még roszabbra fordult a dolog. Sűrü köd ereszkedett a városkára. Biztos voltam benne, hogy ez az ellenfelem műve. Szóval egy fejvadászt küldtek ellenem. Valami tervet sürgősen kikellett eszelnem. 
'Elég fontos lehet ez a tekercs, ha egy ilyen fejvadászt küldtek, hogy megszerezze.'
Mint a villámcsapás hasított a fejembe az ötlet. Csak egyetlen lehetőségem volt, hogy ezt a kis kalandot túléljem. Márpedig azt nem lesz egyszerű kivitelezni. 
'Ha tényleg olyan képzett mint gondolom, nem fogja hagyni, hogy elfussak. Még, ha a tekercset meg is szerzi, az információt akkor is leszálíthatom, ha....!
Tudom, hogy nem a legjobb ötlet és könnyen a vesztembe rohanhatok, de a Kawarimi no Jutsut használva alkotok három klónt, a környező tárgyak felhasználásával. A tervem a az, hogy mivel így már van sújuk, minnél nagyobb zajt csapva induljanak meg három irányba, amíg én elkészülökk itt aztán menekülőre foghatom. 
Kezembe vettem a tekercset, felnyitottam és hozzá láttam. 
'Nem kell sok idő, csak egy pici. Franc! Egyszer még tényleg a vesztembe rohanok. Ez a maradék chakrámat is el fogja vinni! De, ha bedől még nyerhetek is!'
Első az információ megjegyzése...
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szer. Jún. 29 2016, 22:19

Van egy olyan érzésem, hogy sokkal képzettebb vagyok ellenfelemnél, de ez nem jelenti azt, hogy alá becsülöm. Nem tudom, hogy mi a célja az ellenfelemnek, ahogy azt sem, hogy ki az illető. Semmit nem tudok, egyetlen feladatom, hogy a tekercs és a benne rejlő információ semmiképp ne jusson el a címzetthez, ha ehhez az kell, hogy megöljem a futárt, akkor kérdés nélkül megteszem. A köd és a falu technikája miatt pontosan tudom, hogy merre van az illető. Egyelőre várom, hogy mi fog történni, nem reagálok, de van tippem, hogy mire készül. Ha képzetlenebb, mint én, akkor biztos, hogy elterelő hadműveletet tervez, de fogalmam sincs, hogy mit. Ha csak az alap technikákat ismeri, akkor is tud olyan technikát, aminél nem tudom, hogyan kell megkülönböztetni. Nem tudom, hogy mire készül, így csak várok. Jobb nem jut eszembe, viszont elfutni semmiképp nem fogom hagyni.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Inohara Vas. Júl. 03 2016, 13:39

Csak egy lehetőségem van és azt kikell használnom! Lehet, hogy képzettebb nálam és tapasztaltabb, de én Sono senseitől tanultam. Még ha nem is tudom elintézni, megtudom lepni annyira, hogy elmenekülhessek! 
Elkészült! 
Gyorsan megjegyeztem az információt, a tekercset pedig megbuheráltam, hogy meglepetésben legyen része, ha megszerzi. Ugyanis! A tobidoguval alkottam egy pecsétet a tekercsre, de ezuttal nem fegyvert pecsételtem bele, hanem a nálam lévő robbanó jegyzeteket. Amint megszerzi a kercset, egy mozdulattal oldom a tobidogukt, a másikkal robbantom a tekercset. 
Hát akkor hajrá! 
Elküldtem a Kawarimivel alkotott klónjainat három irányba küldöm, hogy minél nagyobb zajt csapva össze zavarják. Addig én az Iwagakure no Jutsut használva a föld alá rejtőzök és várok. Ha csak nem lát be a föld alá itt nem talál meg egy hamar! 
Ki kell találnom a folytatást! 
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Katsumi Kawachi Hétf. Júl. 18 2016, 07:58

Nem tudom, hogy mit tervez, de nagyjából tisztában vagyok, hogy milyen taktikát használnék a helyzetben. Valószínűleg klónokat fog használni. Az elemét nem tudom, így ebben nem tudok tervezni. A köd továbbra is az én szolgálatomban áll. Nagyjából tisztában vagyok a helyzetével és a mozgásával. Nem nagyon értem, hogy mit csinál, mert nem látom, csak érzékelem. A stratégia, amit kitaláltam, hogy mit tennék a helyében, bejött, ugyanis klónokat létre is hozta és elküldte. ~Ha így, akkor én is.~ Kézpecséteket mutatok és létrehozok egy újabb klónt és az övé után küldöm, én viszont nem mozdulok. Nem tudom, hogy mit készített elő, így csak várok.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Inohara Hétf. Aug. 22 2016, 23:51

Egy fejvadász, aki nálam sokkal képzettebb és magasabb szinten áll! Lehet, hogy jobban tenném, ha menekülőre fognám! De mekkora esélyem lehet elmenekülni? Ha ennyire képzett utól fog érni és, ha egyszer elkap nem fog hagyni megszökni! 
Hogy tudnám csőbe húzni? Hogy tudnék túljárni az eszén? 
Aztán, mintha villám csapott volna belém, elkezdett körvonalazódni egy terv a fejemben! Talán ha...?
De ezzel teljesen leürítem a chakra készletem!
Lassan, csendesen kimászok a földből. 
'Mit szólsz, ha játszunk egy kis "itt a piros hol piros"-t?' 
Előkaptam a táskámban lévő öt kis tekercset és a Kawarimivel mind az ötöt pontosan olyanra csináltam, mint amibe az információt írták! Majd szépen elhelyeztem őket köralakban. 
'Na ezek közül szedd ki melyik is a valódi!' 
És csak, hogy ne legyen olyan egyszerű a dolga, a Kawarimit használva, két tárgyat a másolatomra alakítok és elküldöm őket elrejtőzni, hogy a jelemre kezdjenek el rohamozni a célpontra. 
Én magam pedig felmászok az egyik ház tetejére és onnan várom, hogy megjelenjen. 
Hát akkor lássuk a medvét! 
Inohara
Inohara
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 18

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Szerzetes ninja
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Jan. 17 2017, 01:00

Kérésre a harcot lezárom.
Inohara, terveid jók és teljes mértékben kivitelezhetőek. Eszes a karakter, s tudja, hogy az erőnél sokkalta fontosabb a bölcsesség. 
Kawachi, még most sem igazán értem, hogy a karakter abból, hogy ellenfele menekülőre fogta, elvégre egy tekercset lopott el, épp klónokat fog VALÓSZÍNŰLEG alkalmazni, s ez be is jött. Nem igazán láttam előre tervezett esélyeket, sokkalta inkább a postokra való reagálást.


Mivel a harc nem tartott sokáig, s chakrahazsnálat sem volt épp kimagasló, így:
2-2 chakrat írok fel zárásként.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Katsumi Kawachi vs Inohara Empty Re: Katsumi Kawachi vs Inohara

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.