Első Bajnokság: Felemelkedés

+3
Kenshiro Yori
Akihiro Jaken
Shimura Danzou
7 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Első Bajnokság: Felemelkedés - Page 2 Empty Re: Első Bajnokság: Felemelkedés

Témanyitás  Komimushi Zanami Vas. Júl. 17 2016, 21:00

Továbbra is a földről  néztem, hogy Reina hogyan szól a hanghoz, és az hogyan válaszol neki. Furcsa volt látni, meg persze hallani őket. Láttam, hogy a hang társára talált Rienában, aki szintén versben beszélt hozzá. Amint a hang végzett mondandójával elkezdtem azon gondolkodni, hogy mit tehetnék én is ahhoz, hogy segítsek Reinának a tovább jutásban. Láttam rajta, hogy gondolkozik, ami engem is elmerített a gondolataim tengerében. Nem tudtam mit tehetnék, mert nem tudok jól szavalni, én mégis egy ötlettel rukkoltam elő. Arra gondoltam, hogy mivel én úgysem tudok verset mondani, de Reina igen, ezért ő feltarthatná a hangot, amíg én végig fésülöm a területet nagyon alaposan, hátha találok valamit. Éppen álltam fel, hogy közeledjek Reina felé és közöljem fele az ötletemet, amikor ő megszólalt. Ismét egy verset mondott, ezért megvártam aztán odamentem hozzá és elmondtam neki, hogy tartsa fel a hangot és akkor nekem lesz időm körülnézni. Amíg vártam mind Reina, mind a hang válaszára, csak néztem magam elé, hogy amint választ kapok elindulhassak...már ha Reina beleegyezik a tervembe.


//Bocsi a hosszért//
Komimushi Zanami
Komimushi Zanami
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 33

Tartózkodási hely : Az álmaimban


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 289

Vissza az elejére Go down

Első Bajnokság: Felemelkedés - Page 2 Empty Re: Első Bajnokság: Felemelkedés

Témanyitás  Hirano Reina Csüt. Szept. 29 2016, 20:07

// Mivel több mint 2 hónap telt el a mesélői posztra/utasításra várva, szeretném kérni a Próba lezárását és a Próba Szabályzatában megfogalmazott késedelmi jutalmat. Köszönöm! ^^ //
Hirano Reina
Hirano Reina
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 35

Tartózkodási hely : Könyvekbe temetkezve


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 390

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.