Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

3 posters

Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 06:07

Helyszín: Konoha körüli erdő.
Tomoe chakraszint: 140
Felszerelés: 2 Kunai


-Hogy mitakarsz?
-Jólhallotad.
-Nem, abszolút nem! Még, hogy lógjunk ki a faluból és bóklásszunk az erdőben. Neked honnan vannak ilyen ötleteid Kato?
-Én is jó ötletnek tartom. Na gyere Tomoe.
-Már te is Kendo? Najó nembánom, legyen.
Újabb eszméletlen elgondolással felvértezve Kato már el is indul a fő kapu irányába mi pedig követjük mint a vadlibák. Szerencsénkre mikor odaérünk a portások ép elvannak foglalva a turisták útba igazításával így ki tudtunk sunnyogni.
-Jehuuuuu! Ez király!
Kiáltozik Kato miközben faágról faágra ugrál.
-Szóval mi a terv? Mit csinálunk?
-Egyenlőre csak ugrálgassunk.
~Jellemző kijöttünk a faluból ugrálni.~
-Tomoe vigyázz!
Gondolkodás közbe nem figyeltem és egy fa került az utamba. Szerencsémre sikerült kitérnem balra és így elszakadni a többiektől.
~Valahogy éreztem, hogy ez lesz. Na hát mindegy.~
Gondolom miközben körbenézek magam körül. Hatalmas több tíz méteres fák mindenhol, néhol egy-egy bokorral tarkítva. A fák lomb koronája.olyan sűrű, hogy alig enged át valami.fényt, így nemcsak árnyékos a hely de még a talaj növényzet is kivan pusztulva.
~Ha már így alakult akkor…~
Benyúlok a jobb lábamon található shuriken tartóba és kihúzom az egyik kuaim. Ép mikor eldobnám egy medve bőgése vízhangzik az erdőbe, amitől én elég rendesen megijedek és telibe mellé dobom a kunaim.
~Hurrá. Még ez is, most kereshetem meg~
Elindulok be az erdő mélyére abba az irányba amerre a kunait dobtam.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 08:40

Djuka Orimi

Chakraszint: 147

Felszerelések: Pengelánc a karjában.


Két napja már hogy útra keltem gyerekkori barátnőmmel, Nayumival. Talán a régi hármasunk az egyetlen akiben bízom azóta is... Talán sose fogok másban? Tehát, már a második hold nyugodott mögöttünk, mikorra végre közel értünk Konohához. Enyhén félelmetes volt a közeledés, elvégre mi egy "ellenséges" faluból jövünk. Ráadásul shinbik. Egy genin és egy jounin. Kicsit azért még mindig furcsa, hogy én is talán már jounin lennék, ha nem történik meg, ami történt. Reménykedtem a dolgunk biztosságában, ám hogy erről tegyünk is, nem hoztunk magunkkal különösebb felszerelést, alkalomhoz illő ruhában jöttünk, ám feltüntetve falunk jelképét, a fejpánttal, amit derekamra kötöttem szokásosan. Oh, az indok.. Nos, üzleti kapcsolatok megkötésének céljából vállalkoztunk eme igen hosszú útra. Már a konohába vezető földúton gyalogoltunk, egész közel az említett faluhoz.
-Nayu.. mikor érünk oda? Kikészít ez a gönc..  Alapból nem rossz, de ha harcra kerül a sor...- Próbáltam belekezdeni a panaszkodásba.
-Azért vagyok itt, nem?- Vágott közbe kissé kérkedően a lány.
-Nem mintha nem tudnék magamra...- Repült el előttem egy kunai egyenesen bele az egyik fába, ezzel belém fojtva a szót. Kikerekedett szemekkel bámultam magam elé a meglepettségtől pár másodpercig, majd mérgemben szinte felordítottam.
-Hát nem lehet igaz hogy itt nem lehet végig mondani egy k***va mondatot!- Indultam meg a tőr felé melyet kiszedtem a fából, s elindultam annak érkezési irányába. Aki viszont szembe jött velem, attól még jobban kikerekedett a szemem mint az előbb. Egy kissrác volt az. Még csak fejpánt sem volt rajta. Talán akadémiás?
-Te dobtad ezt nekünk?- Kérdezem tőle magam előtt lóbálva a tárgyat. Hangom nyugodt. -Nem gondolod, hogy ez kissé.. veszélyes játék?- Azzal a lába elé, a földbe állítom egy laza dobással kunai-át.
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 09:06

~Aaaaa! Mégis meddig repült el az a vacak?~
Mérgelődök magamba mikor hirtelen egy kimonóba öltözött lányt látok morcos tekintettel felém közeledni. Észreveszem, hogy egy kunait tart a kezében. Remélem nem az enyém.
De… az enyém, és ahogy elnézem a lányt kishíjan eltaláltam.
-Igen én voltam. Gomenasai!
Elnézést kérek miközben tisztelet tudóan meghajolok. Hirtelen a lány lepöccinti elém a kunaim, kellőképp lepődtem meg a lány laza mozdulatán amivel. Csupán csak ekkor veszem észre, hogy a derekán egy shinobi fej pántot hord. Mivel nem ismerem fel a jelképet egész biztos, hogy nem az öt nagy nemzetből származik.
-Igen, valóban igazad van. Ez egy veszélyes játékszer.- mondom miközben felveszem a kunait -Nem csak a kezdők…
Hirtelen eldobom a kunait oldalasan úgy, hogy arra se nézek. A fegyver a fába csapódik és neki szögez egy éppen lehulló levelet a fának.
-... de még a tapasztaltabbak kezében is ha valami megzavarja őket. Még egyszer szeretnék elnézést kérni az ügyetlenségem miatt, remélem nem okoztam nagy galibát. Viszont kérem.árulja el, hogy kicsoda maga és mit keres itt az erdő közepén?
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 09:15

Enyhén meglepődtem az ifjú reakcióján. Kissé provokálva éreztem magam.
-Vagy úgy... tapasztaltabbak. Akkor tényleg akadémiás vagy, ahogy gondoltam. Ám úgy tűnik a nagy falvakban nem tanítják az illemet. Ha valakit valakit a nevéről kérdezel előbb illendő bemutatkozni. Főleg ha majdnem egy kunait állítottál belé. Mindenesetre a nevem Orimi a Djuka klánból Getsugakure no Satoból. Hogy miért is vagyok itt? Mondjuk úgy, üzlet. És te? Mi a neved és hogy kerülsz a falun kívülre?- Kérdezem enyhén fölényeskedő hangsúllyal, ezzel válaszolva a provokálásra, miközben megindulok az ismét eldobott kunai felé, melyet elkezdek magam előtt lóbálni. Ekkorra már odaért társam is. 
-Nyugi, mindjárt megyek.- Nyugtattam meg Nayumit, majd ismét a srác felé vetettem szemeim.  
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 09:32

~A hangsúlyából itélve úgytűnik magamra haragítottam a lányt. Ebből még bajok lehetnek. Jobb ha éber maradok.~
-A nevem Tsuuzoku Tomoe, és valóban jól sejtetted, harmad éves akadémiai diák vagyok. Az pedig egy hosszú történet, hogy miként kerültem ki, a lényeg, hogy gyakorolni terveztem.
A lány kiszedi a kunaim a fából és elkezdi lóbálni. Ráteszem a kezem a shuriken tartóra amiben ott nyugszik a másik kunaim. Hirtelen feltűnik a lány társa. Nem áll jól a szénám.
-Megkérhetlek, hogy add vissza a kunaim? Szeretnék gyakorolni, hogy még tapasztaltabb lehessek. Meg amúgysem való ilyen kifinomult, holgyek kezébe ez a veszélyes fegyver.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 09:52

A fiú -mint megtudtam Tomoe- érdekesen használta szavait. Talán érettebbnek is hatott, mint amennyi. Utolsó mondata azonban felszította bennem a tüzet. Magam elé tartottam a kunait, melyet egy lendítéssel átforgattam marokra véve azt, majd elemem feloldásával elkezdtem hevíteni miközben szememet arra szegeztem. Ugyan a melegítést most nem vehette észre, később szerepet játszhat tervemben.
-Hmm... szép kis késecske. Érdekelhetne, hogy honnan van, bár lehet jobb, ha nem is tudom, igaz? Emlékszem annak idején nekünk is meg volt a magunk forrása... szülők, ismerősök, ismerősök ismerősei... Tehát gyakorolni vagy itt.. jó vagy a shuriken jutsu művészetében?- Kérdezem tőle, immáron ismét rászegezve tekintetem, mely enyhén flegmának, ám szúrosnak hatott. -Ugye tudod, hogy nem csak dobni kell tudni, de kitérni is előle?- Fejeztem be gúnyos mosollyal, majd pár másodperc hatásszünetet várva útnak indítottam a fiú karja felé.
-Akkor hajrá!- Fejeztem ki magam ugyanazon a nyugodt, kissé fölényeskedő hangon.
Mindössze kézfejem mozdításával dobtam, nem teljes erőmből, így akár, ha ügyes el is kaphatta. Ám ekkorra már kellőképpen forró volt a kés. Az én tenyeremet is enyhén már égette, pedig én hevítettem, ráadásul múltamban történt események miatt a fájdalomküszöböm enyhén szólva is magasabb az átlagnál...
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 10:07

~Ú asszem rosszat szóltam. Most megfogom ütni a bokám.~
A magát Orimi néven hívó lány marokra fogja a kunaim, majd gy kérdést szegezve nekem elhajítja.
~Jön.~ Jobb vállam hátracsapva majd ezt a mozgás követve egész testtel elfordultam, fejem hátra hajtottam azért, hogy megpróbáljak kitérni a támadás elöl. Amilyen gyorsan tudtam elővettem a másik kunaim, majd amint az általa eldobott fegyver elszáguldott mellettem furcsa mód a semmiből melegséget éreztem a.mellkasomnál, de most nemvolt időm ezzel foglalkozni, tovább fordultam testemmel, megpördülve szereztem lendületet majd mikor újra szembe fordulva álltam előtte eldobtam a kunait teljes erőmből, minden lendületet kihasználva.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 10:43

A fiú ügyesen tért ki a kunai elől, majd elég gyorsan kezdett ellentámadásba. A kés egyenesen felém száguldott, melyet lendületből indított meg Tomoe.
~Kis mocsok..~Gondoltam magamban, majd egy laza mozdulattal a kunai útjába rántottam karom. Láncomról lepattant a kunai oldalra.
Ruhám ujjából láncomat kiöltöttem, hogy elkapjam és magamhoz ránthassam az említett kést. Mozgása olyan volt akár egy maró kígyóé. Gyors és pontos. Sokat gyakoroltam az évek során használni, ami az ilyen helyzetekben kifizetődik. Lehetséges hogy képes volt szemmel követni a történéseket, ebben az esetben talán gondolkodhat is azon, hogy miféle jutsu ez.. ezt csúnyán ki lehetne használni. Bár egy kis edzés belefér...
-Na a végén még kiderül, hogy tényleg tapasztaltnak mondhatod magad... az akadémián. Most nézd meg mit tettél a ruhámmal.- Mutatom fel kimonom ujját. -Hát ezt se két fillér lesz javítani baszod...- Mormolom magamban, miközben ténylegesen azon gondolkozom, hogy mennyi is lehet majd a javíttatás összege. Pár pillanat hezitálás után azonban ismét a fiúra figyelek, majd egy egyszerű mozdulattal ismét neki vágom a kunait, nem sokkal erősebben mint az előbb, majd egy shunshinnal tervezek mögé kerülni s lefogni.
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 11:02

~Micsoda? A kunai… egyszerűen… lepattant a kezéről.~
Döbbenten állok a védekezés látván, de pár pillanattal később pedig egy fémes hangú csápot szed elő a ruhájából amivel elkapja az előbb lepattant kunait és a kezébe húzza vele.
~Mégis mi ez? Egy jutsu? Vagy valami más?~
Látszólag a lányt nagyon feldühítette a ruhájával történt. A düh rossz tanácsadó, ha tovább tudom fokozni a dühét talán mérgében vét esz rossz lépést.
-Ha ennyire sajnálod a ruhád, akkor minek véted ki azt a kunait? Hagyhattad volna, hogy tovább szálljon, akkor most kisebb gondod is.nagyon lenne annál, hogy a ruhád elszakadt.
A lány hirtelen meglendíti a karját és felém dobja az elkapott fegyvert.
~Kicsit közelebb kel jutnom hozzá, viszont vigyáznom kell, kitudja, hogy az a valami meddig ér el.~
Elkezdek futni a felém szálló kunai irányába, mielőtt vészesen közel érne hozzám előreugrok és a megfordulok, úgy hogy a hasam az ég felé nézzen. Mikor elrepül felettem a kunai szerencsére sikerül elkapnom az ujjam beakasztásával. Hirtelen a semmiből a lány előttem termet. ~Úgynézki mögém akart kerülni, most talán elkaphatom.~
Elhajítom felé a kunait, majd a lábaim lecsapom a földre, hogy lefékezzem magam. Amint megállok a lábaimon elrugaszkodok felé. Egy második ugrással átfordulok úgy, hogy a lábaim legyenek felé. Megpróbálok egy dupla lábas rúgással valahogy fölé kerekedni.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 11:20

Mire mögé kerültem volna, egy nem éppen egyszerű vagy szokványos manőverrel állt elő, ami még a kunai eldobását is megengedte neki. Ez elől egy egyszerű lebukással védekeztem, amit tartok is mindaddig míg közelembe nem ér a rúgása, majd akkor a lábait felfelé kezdem tolni, kihozva egyensúlyából, ezután egy egyszerű lökéssel próbálom növelni a távolságot. Esetleg egy új esélyt adva a támadásra neki.
Őszintén szólva eléggé meglepett az egész. El kell ismernem, hogy korához képest elég jó és erős shinobi válhat még belőle.
~Na most lepj meg fiatalúr...~
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 11:36

~A fenébe, erre most nagyon ráfáztam, sem a kunai nem talált célba, sem a rúgásom. Ráadásul most egy nagyon kiszolgáltatott helyzetben vagyok. Valamit ki kell találnom.~
Repülés közben hátra homorítok, kinyújtom a kezeim a fejem fölé és lerakom a földre. Minden erőmet beleadva visszahúzom a lábam magam mögé és így újra a földön vagyok az ellenfelem felé fordulva. Újfent előre rugaszkodok, de ezúttal nem pont felé hanem egy kicsit mellé, a bal oldalára, érkezek és ott próbálok meg bal kézzel egy ütést mérni rá.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 11:52

A fiú ismét meglógott tervem elől. Végig gondolva a történteket elég légies a mozgása.. talán tűz elem lakozna benne is? Mindenesetre ügyes mozdulat volt, ami nagy fizikai erőnlétről árulkodik. Nyugodni mégsem nyugodott. Egy ütéssel rohamozott meg. enyhén még görnyedt testtartásom már normálisra változott, az ütés pedig csak közeledett. Megszokott mozdulatom ilyenkor, hogy egy tolórúgást intézek a célszemély felé. Így is tettem... volna, ha éppen a kimono nem gátolt volna meg az ilyesfajta mozgásban.
-Ó te átkozott sz*r.- Jegyeztem meg magamnak közvetlen, mielőtt az ütés betalált volna mellkasom baloldalára. Az ütéstől enyhén hátra hőköltem.
~Ez most... jól éreztem hogy letapizott?!~ Kerekedett ki szemem, arcom pedig kissé elvörösödött a hirtelen felkapott gőztől.
-Kis kanos piperkőc!- Ordítom felé miközben egy shunshinnal közeledek felé, s a fémet magában foglaló karommal egy alkaros keresztütést hajtok végre vállára célozva.
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 12:20

A támadásom ikerrel járt és betudtam vinni az első ütést. Emellett még elég rendesen fel is húzta magát ami csak kapóra jön. A támadásom után egyből hatra ugrok, hogy távolságot teremtsek. Miután leért a földre dühtől vöröslő arccal lódult meg felém. Valószínüleg Shunshint használ ezért vészesen közel kerül hozzám. Fém csörrenését hallom, ebből arra tudok következtetni, hogy megint azt a fém vackot akarja használni. A távolság kicsi Orimi pedig ütésre emeli kezét.
~Ki kell találnom valamit külömben baj lesz~
-Na akkor ezt kapd ki innen jó közelből!
Szorgos pecsét formázásokba kezdek miközben minden pecsét nevét kimondom hangosan.
-Kígyó, kos, majom, vadkan, ló, tigris.
Mély levegőt veszek és jobb kezem a szám elé emelem.
-Katon!
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 13:10

Támadásomat már megindítottam, miközben Tomoe kézpecsétekbe kezdett. Nem túl gyorsan, ám egész gyakorlottnak tűnően hajtotta végre a kézjeleket.
~Tigris?! Hát tényleg tűz beállítottságú?~ Kaptam fel fejemet.
Tekintettel sebességemre és ezzel egyenesen arányos lendületemre, nem igazán tudtam megfékezni magam. Esetleg kitérni tudtam volna, ám ez nem állt szándékomban. Tűz ellen a fegyvertáramban csupán egyetlen dolog használható... Ruhám ujja hirtelen esett szét darabjaira, ahogy fegyverem ezúttal nem kecsesen, hanem a gyorsaságra törekedve, kíméletlenül, mindent átszelve jött elő, körkörösen összefonódva, egy nagy pajzsot formálva előttem, mellyel tovább úszhatok a levegőbe egyenesen a célpontom felé. Pengesorom, mely akár 15méterre is elér könnyedén fedezi testem, felhúzott lábaimmal együtt, így biztonságban tudhattam magam a technika elől, ám ha a fiúnak betalál a "pajzzsal" való ütés, nem különösebben sérül meg, mivel a lánc a pengéivel összakapcsolódva alkotja védelmem, őt csupán lapjával találnák el.
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 13:39

Orimi a színlelésemre egyből megvirította a foga fehérjét. Elővette a karján található szerkezet teljes egészét és védekezésre fordította. Viszont ha védekezik nem tud támadni. Úgy csinálok mint aki felfüggeszti a technikát és felemelem a lábaim és megfordulok a levegőben úgy, hogy ugyan arra legyek arccal mint az ellenfelem. Orimi és a kis pajzsa elsuhannak alattam én viszont még ép időben megkapaszkodok ott ahol a pajzs két része összeér. Belendítem magam, elengedem és két teli talpal érkezek be Orimi hátába. Rúgok párat ahol érem majd még mielőtt benntarthatna elrugaszkodok róla és a földre érkezek. Nem várom meg amíg ez az izé szétbomlik és támadásra késszé válik, hátraugrok kettőt, hogy kellő mennyiségű táv legyen köztünk és várok.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 13:58

Pajzsom mögött vártam a tűzcsóvát, ám feleslegesen. A technika nem került létrehozásra, félbeszakította, vagy csak színlelte... Hogy is gondolhattam, hogy egy akadémiai tanuló képes egy több pecsétes elemi technikára... de ösztön cselekvés volt... bárhogy is.. nincs mentségem. Rászedett.
~A kis rohadék..~ Kaptam tekintetem magam mögé, ahol két láb fogadott, melyektől rúgást kaptam.
Földre érkezésem előtt láncom alakzata lebomlott, majd egy bukfenccel nyugtáztam a landolást, ezzel elvezetve az erőt, mely keletkezett. Ekkor ellenfelem már pár méterre volt tőlem. Lassan kiegyenesedem, majd tekintetem a földre szegezem. Kimonom kissé meglazítom mellkas tájékán. Nem akarom hogy akadályozzon abban, amire készülök.

-Akkor legyen vége...- Szólalok fel elhaló hangon, majd egy shunshinnal próbálok a közelébe férkőzni.
A közelébe, ám nem teljesen mellé 1-2 méteres távolságba tervezem az érkezést. A szökkenés közben láncommal egy karámot alkotok körülötte, más szavakkal körül ölelem, így elvágva az esetleges menekülés útját. Amikor földre érkezem kézpecséteket formálok, s közben szűkítem a kört egyre jobban. Pár lépést lépek előre.
-Szeretsz játszani a tűzzel? Katon: Endan!- Szívom fel a nagy mennyiségű levegőt tüdőmbe.
Természetesen nem őt célzom a tűzgolyóval, hisz nincs érdekemben a gyilkosság, főleg nem egy kissrácé, aki tehetséges. Azonban míg a technikára figyel láncomat nagy gyorsasággal köré tekerem, ezzel lefogva őt. Tekintve termetét a lánc bokától vállig is lefogná, sérülés okozása nélkül. 
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 14:26

Orimi a földre érkezése után ismét a Shunshint használja, hogy közelebb kerüljön. A karján lévő félelmetes fegyvert úgy irányítja, hogy körbe zárjon vele. Ahogy közeledik felém úgy szűkíti a a kört. Hirtelen pecsét formázásokba kezd majd mély levegőt vesz.
~Tigris, kígyó, kos, majom. A francba ez az Endan. Nem elég, hogy közepes távolról készül beadni egy Endan-t de még ez a nyamvadt kacat se enged ki innen. Jól van megtudom csinálni. Nincs sok időm reagálni de menni fog.~
Mielőtt a gyűrű teljesen körbeölel még felemelem a kezem, hogy legalább azt ne szorítsa hozzám. A gyűrű végül bezárult de a karom a levegőben van így azt tudom mozgatni korlátozottan.
-Katon: Endan
~Most vagy soha!~
Felemelt kezeimet összecsapom megformázva a fejem felett a kos jelét majd magamba mondom a technika nevét.
~Henge!~
Az alak váltás sikeresen végbe ment már csak abban reménykedem, hogy hiteles lesz. Szerencsémre alaposan megnéztem Orimi társát amikor feltűnt pár pillanatra. Így feltudtam venni az alakját. Az endan befejezte után kissé haragosan nézek Orimire.
-Orimi, most azonnal engedj el! Az a nyamvadt kölyök a Kawarimit használta!
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 14:42

Ahogy a lángok eloszlanak érdekes látvány tárul elém. Nayumi alakja rajzolódik ki a láncom fogásából. Állítása szerint a srác befogta egy helyettesítőre... Először értetlenül álltam, majd persze leesett a tantusz.
-Tehát befogott egy akadémiás egy kawarimire, téged... uhum.. aztán érdekes módon nem tudsz kiszabadulni a láncom fogásából... holott már csináltad párszor. Értem.- Kicsit megszorítottam a láncot, majd közelebb rántottam, miközben lábamat arca magasságban tartottam.
-Még mindig hülyének nézel?!- Kiáltottam fel immáron tényleges idegességgel hangomban.
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Okt. 30 2016, 14:53

~Oh a fenébe lebuktam. Bár tényleg eléggé hajmeresztően idióta húzás volt ez tőlem, de hát valamit ki kellet találni.~
Feloldom a Hengét és mosolyogva nézek Orimi-ra.
-Hát végül csak elkaptál, ne haragudj ha néha gonosz volta. Csupán csak kaptam az alkalmon és játszani szerettem volna veled. Remélem nem baj.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Okt. 30 2016, 15:02

A fiú technikája feloldódott, s ismét eredeti alakja tárult elém.
-Legközelebb... ne szökj ki. Ha nincs szerencséd, nem velem találkozol, hanem erősebbekkel, akik azért a két kunaiért is már megölnének hidegvérrel. És képesek is lesznek rá. Az imént produkált szinted valóban példás, ám csak a korosztályodban. Mindig van és lesz erősebb akitől tartani kell.- Szegezem felé mondandóm nyugodt, hűvös hanggal. -Azt javaslom térj vissza mihamarabb a faludba. Mi is oda tartunk. Mindenesetre... ne legyél hülye, jó?- Eresztem le fegyverem, s húzom vissza karomba.
-Héé! Nayumi! Passzold már ide a zsákom. Ez a ruha tropa...- Ordítom el magam társam felé, miközben távolodom.
Pár lépést téve, meglátom Tomoe kunai-át a fölbeszúrva. Felszedem, s megfordulok.
-Ezekre meg vigyázz.- Dobom elé egy laza csuklómozdulattal...
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Terumi Mei Vas. Okt. 30 2016, 17:20

Első szavam: LeL.


Orimi full h*lye, bocsi, de jó értelemben. Very Happy Bár igaz, hogy kevesek voltak a hozzászólások, de pont elég arra, hogy egymás agyára menjetek. Mivel a harc elég rövid időt vett igénybe, ezért a jutalmatok +6 ch, és +2 TJP.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe Empty Re: Djuka Orimi vs Tsuuzoku Tomoe

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.