Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi

3 posters

Go down

Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi Empty Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Kedd Feb. 20 2018, 17:18

Djuka Orimi vs. Tsuuzoku Tomoe
Nézet eltérés a Chuunin Vizsgán


Kezdéskor elérhető chakraszint: 360
Kezdéskor elérhető taijutsu pontok: 59
Helyszín: Sunagakure no Sato
Felszerelés: Adatlapi felszerelések


    A Chuunin Vizsga napokon belül kezdetét veszi, azonban valamilyen oknál fogva két nappal hamarabb kellet jönni. Ezzel baj nem lenne, feltéve ha normális lenne az ellátás. Pár idióta barom valamikor régen a fejébe vette, hogy Ők bizony építenek egy Rejtek Falut a sivatag kellős közepére. Ezen oknál fogva a körülmények sem a legjobbak errefelé. A nappalok olyan melegek, hogy már az ember bőre is olvadni kezd, az éjszakák pedig kibírhatatlanul hidegek. Az érkezésünket követő első nap már kritikussá vált, hisz vízből közel sem annyit adtak, amennyi három embernek elég lenne. Rosszul fogalmazok mivel az életben maradáshoz és a dehidratálás ellen elég elég, de mostanra, a nap végére itt van bennünk az a kellemetlen érzés, melyet szomjúságnak hívnak. Erre hivatkozva döntök úgy, hogy miután társaim elalszanak, magán akcióba kezdek. Megvárom, hogy mind Kato, mind Nora mélyen elszenderüljön, majd a lehető leghalkabban elhagyom a szobát. Folyamatosan figyelve a környezetemre nyomulok kijjebb az épületből reménykedve abban, hogy nem vesznek észre. Szerencsémre ez nem is történik meg, sikeresen kiérek az utcára. Itt azonban már nem merem azt kockáztatni, hogy ne adjisten meglátnak. Ha ez megtörténne, minden bizonnyal kizárnának minket a vizsgáról. Feltéve ha tudják, hogy ki vagyok. Ha nem látják meg az arcom és nem bírnak elkapni, akkor nincs akkora nagy baj. Jobb kezemmel benyúlók az övtáskámba, melyből óvatosan előveszem a maszkom. Most fogom először élesben használni, így egy kis izgalom alakul ki bennem. Jó pár percnyi keresgélés után találok végre egy kutat. Lassan közelítem meg, Szem előtt tartva azt a lehetőséget, hogy esély van az őrzésére. Úgy fest, hogy ma ez a szerencse napom, hisz eddig még egy lélekkel sem találkoztam. Sietve merítek vizet a kulacsomba, melyből mohón iszom ki az első kőrt. Társaimra gondolva még egyszer megtöltöm a flakont, melyet el is rakok a maszkom helyére. Már éppen fordulnék meg, mikor lépteket hallok. Azonnal a fal árnyékába vetem magam, a lehető legjobban rásimulva arra. Nem tudom ki közelít de nem tartóm valószínűnek, hogy barátságos szándékai lennének ha meglát.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi

Témanyitás  Djuka Orimi Szomb. Feb. 24 2018, 18:58

Kezdéskor elérhető chakra: 295
Kezdéskor elérhető taijutsu pont: 52
Felszerelések:
 Lásd adatlapon (Két katana derekán, fektetve, odachi tekercsbe zárva, Yari szintén.) 


  Ellátás.. sokan panaszkodnak arra, ha két napig a vizsga előtt bezárják őket, nem gondolnak arra, hogy ez már magában a vizsga része, nem fogják fel vagy csak nem akarják... Akárhogy is, legyenek csak ott magukban, nem túlzottan izgat a hülyeségük. A megfelelő jouninnak viszont átcsúsztatva a megfelelő összeget inkább mentesülnék ezen kellemetlenségek alól. Most miért? Tán egy Chuuninnak nem minden helyzetben találékonynak kell lennie? Megtaláltam a módszert ami a legjobban hozzásegít a sikerhez, kihasználtam a lehetőségeim ezzel pedig előnyhöz juttattam magam, ez minden shinobi dolga, ez az optimális egy küldetésen... Persze a pénz nem mindig tud segíteni, ezt az utóbbi hónapokban, akár a háborúról beszélve is, már jól megtapasztaltam. Azonban az éjszaka folyamán, a lehűlt sivatagi faluban megtéve egy sétát, egyfajta furcsa érzet kerített hatalmába, s egy érdekes alakot is látni véltem, miközben a legközelebbi kút felé sétáltam. Még távolról is jól látható volt, hogy víz híján van ő is, az viszont, hogy mi célból járja az éjszakát, kevésbé tisztázott, bár miért is érdekelne, ha valaki a kútra megy? Nincs abban semmi, én is ezt teszem csupán. Ám mikor közelebb értem, egy elég határozott, gyors mozdulattal kitért, s elrejtőzött. Arcát továbbra se láttam // se maszkját// viszont azt pontosan követni tudtam hátulról érkezve, hogy merre indult. Biztosítékom továbbra sem volt, azonban a gyanús viselkedést kötelességemnek éreztem kivizsgálni. Lassú, nyugodt léptekkel folytattam hát, s közben az egyik épület falához koncentráltam chakrám a köd-tánc technikával, ezáltal belobbanásra késszé téve a terepet. Majd mikor már csupán 4-5m-re jártam, kezem megindult, s egy csettintés során raiton feloldás által generált szikra jelent meg, mely végig kellett hogy égesse a szemmel láthatatlan katon chakrát. Amennyiben az alak nem rendelkezik chakralátással, vagy szenzorsággal, ezáltal nem veszi észre a mozdulatot, úgy még akkor sem esik semmiféle bántódása, hisz a fal mellé s nem mögé céloztam jutsummal. Amennyiben viszont az ezáltal keltett meglepettséget ki tudnám használni, rögtön elé szökkennék.
Ha meglátom az anbu maszkot, ha nem beszédbe elegyedek vele.
Miután nem igazán ismerne fel, (ami elég valószínű, hisz sose találkoztak), egyszerű reakcióm lenne.

Tehát HA sikerül ez minden:


Amennyiben rákérdezne, ki is vagyok, úgy őszinte zavartsággal, értetlenséggel tekintetemben, szinte kényszeres cselekvés okán kezdeném vizslatni a környezetet, mint aki ugyan nem érti, hogy mi a probléma, ám úgy érzi, csak ő egyedül siklott el valami felett, ami ezt a félreértést okozhatja.
-Basszus…, hogy-hogy ki? Ne hülyéskedj már… A fullánk? (sekoi)- Vennék arcomra egy fél mosolyt, mely még szintén a zavar és a megilletődés jele volna, ám itt már egy bizonyos gát átszakadásával járna.
Folyamatos mozdulatokkal mutogatnék karomra, próbálva minél feltűnőbben szemléltetni a pecsétet, mely rejteti pengesorom. Szemeim ekkor talán már inkább hülyének néznék beszélgetőpartnerem.
-Nézz rám, érted...? Nem látod?! Abban a pillanatban fullánk! Basszus!- Ezen mondatokat azonban amint kiejtem, eszembe jutna, hogy hátha csak valamiféle nonfiguratív tetoválásnak véli pecsétemet, így homlokomra csapnék s egyből feloldanám azt.
-Mondom, abban a pillanatban Sekoi! Most már felismersz, biztos vagyok benne, nincs ezzel gond.- Próbálnám nyugtatni saját lelkem, hogy de, vannak akik hallottak rólam, majd inkább csak beletörődnék.
-Semmit sem hallani rólam a tengeren túlon, mi? Ahh..., de legalább megpróbáltam. Na de te ki vagy?- Vetném oda neki a kérdést végül. 
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Szomb. Feb. 24 2018, 22:40

    A léptek egyre hangosabbak lettek én pedig továbbra is a falhoz simulva vártam. Másodpercek múlva egy kisebb robbanás rázza meg mellettem a földet. Mikor már éppen elhagyni készülném a kis “rejtekhelyem” akkor a feltehetőleges támadom elém kerül. Bár ártó szándékú mozdulatai nincsenek sosem lehet tudni. Chakrámat elkezdem a talpaimba koncentránli, miközben szóba elegyedek vele.
-Ki vagy te?! Mit keres egy gennin ilyenkor kint?
Nem tudom, hogy korábban észrevette e a maszkom, azonban jelen pillanatban a hold fény megvilágítja a testem, azonban fejemre árnyék vetül.
-Fullánk? Mi ez? Valami becenév?
Próbálom Őt szóval tartani, miközben chakrámat a földbe áramoltatom, majd azon keresztül alá irányítom. Mikor előveszi fegyvereit kissé meglepődök, hisz ilyen szerkezetet még életemben nem láttam. Óvatosnak kell lennem vele, hisz nem tudom miként képes vele támadni.
-Értem. Szóval Fullánk. Akkor had mutatkozzam be én is. Az én nevem Konoha no Hikuma, továbbá üdvözöllek a pokolban.

Mondom ezeket a szavakat az idegennek, miközben a Hikuma no Jigoku nevű technikámat használva az alá vezényelt chakrámat egy másfél méteres láng oszlop formájában hozom fel a felszínre. Jómagam arra a tetóre ugrok fel, mely falának tövében eddig álltam. Itt várva nézek le, hogy a technikám milyen hatást ért el.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi

Témanyitás  Djuka Orimi Szomb. Feb. 24 2018, 23:20

Szemmel láthatóan nem keltettem túl jó benyomást az ismeretlenből frissen ellenséggé lényegülő srácra, hisz nem felelt túl barátságosan. Ahogy első válasza elhagyta száját éreztem, hogy valami nincs rendben. // Alvó medve morgása// Rossz érzetem volt, melynek könnyen testbeszédem is hangot adhatott, lépdeltem jobbra-balra, mintha biztos talajt keresnék. Magam sem értettem ekkor még, ám utolsó mondata végződésével éreztem...
~Menekülj!~ Kiáltott fel szinte tudatalattim, minek engedelmeskedtem is, ám nem elég gyorsan. 
Kicsit elkapta lábam a láng, ám túlzott sérülést nem okozott, sőt, szerencsésen megúsztam a dolgot. Az általa generált tűz azonban bevilágította eddig árnyakközt megbúvó arcát, vagyis inkább maszkját, melyet álmomban is felismernék, bár a hovatartozás belövése gondos lett volna, ha nem kötötte volna az orromra. 
-Hikuma, mi? Démon... Egy genin mit keres idekint? Azt, amit akar, tudtommal engedéllyel beléphetünk a faluba. Viszont azt ne mondd, hogy te ANBU vagy... Egy tényleges képzett shinobi nem rongyolt volna így rá az ellenfélre, de legalábbis olyan támadást használ, ami egyáltalán képes végezni az illetővel, ha az szándéka, hogy kiiktassa. Főleg, ha egy ANBU-ról van szó, akinek ez a szakterülete. Dobd le a maszkot öcsi és talán nem jelentek senkinek. Bár gondolom ez túlzottan eszed ágában sincs. Szóval egyet mondhatok: Velem akkora szerencséd van, mint halottat tettetőnek egy nekrofil grizlivel.- Próbálnám verbális úton kitapogatni az idegeit, miközben kézpecsétek formálásába kezdenék s egy Kyuuden no jutsut hoznék létre jobbomban, s bal kezemmel egyik katanámat ragadnám meg.
A jutsut tartó karomat hátrahúznám, készen a labda eldobására, ellövésére, míg katanám előre tartanám, esetleges dobófegyverek, akár közelharci támadások védésére. 

Amennyiben ellenfelem nekem ront, úgy a kyuuden no jutsut dobnám először felé, melyet reményeim szerint kikerül, s aztán indulnék meg én is, a feltehetőleg ekkor helyzetváltoztatási értelemben véve tehetetlen fiú felé egy erőteljes vágással, ám mielőtt még  elrugaszkodnék egy fénygömböt hátrahagyok, melyet raiton chakrával egy másik kyuuden no jutsunak álcáznék, s a kiinduló pontomon hagynám. Támadásaim célja egyértelműen az lenne, hogy ellenfelem a gömb felé tereljem. Amennyiben ez sikerülne,s egy pillanatra is a 10m-es körzetébe ér, hátrarugaszkodnék és a Hikari Haretsuval aktiválnám a gömböt.  
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi

Témanyitás  Uchiha Kagami Vas. Aug. 12 2018, 15:27

Szervusztok!

Orimi kérésére, a harcot - amelyben a küzdelem érdemi része nem valósult meg - lezárom. Chakrát sajnos nem tudok adni, de ettől függetlenül bele tudtok kezdeni új PvP-be így, hogy nem nyitott többé.

Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs Djuka Orimi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.