Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

4 posters

Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Uchiha Kagami Hétf. Okt. 29 2018, 00:09

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi
A párharc levezénylője: Uchiha Madara
Terület kinézete: alap füves terület, elszórva néhány fa, bokrok és cserjék, a fű viszont nagyjából derékig érő.

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Pént. Nov. 09 2018, 18:19

    A nézők mint megvadult csőcselék úgy üvöltöztek. Hiába nem az első meccs, hiába kiabáltak végig ezelőtt pár meccset. még mindig ugyanolyan fellendüléssel kezdik el amikor ki sétálunk. Lassan elgondolkozok azon, hogy ez hangfelvételről megy, vagy minden mérkőzés után cserélik a nézőket. Nem lehet ennyit üvölteni, akárhányszor lejött egy páros mint sakálok kezdték el a dolgot. Itt mindenkit ennyire ismernek? Vagy talán a fogadásra rakott pénz miatt ennyire lelkesek. Minden esetre nem az én dolgom. Nem hagyhatom, hogy ezek a kósza gondolatok és zavaró tényezők hatással legyenek rám vagy a teljesítményemre. Bizonyítani jöttem, és bizonyítani is fogok.


    Velem szembe egy nálam idősebb lány közeledik. Akárcsak az itt lévők nagy részét, őt sem ismerem. Bár nem meglepő, hisz a fejpántja szerint Getsukagure no Sato-ból érkezett. Mikor utoljára harcoltam egy az egy ellen, tisztességes mérkőzésben akkor még az akadémiára jártam. Nem tudom sem az elsődleges elem affinitását, sem azt, hogy milyen stílusra épít. Ezt mind a lehető leghamarabb kell kideríteni, magamról pedig a legkevesebbet elárulnom. Csak nem olyan vészes, éltem meg rosszabbat is szóval mondhatni…. pozitívan állok elébe a dolgoknak.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Djuka Orimi Pént. Nov. 09 2018, 23:55

/ Tomoe /


  A tájékoztatást követően egy hetes szabadságot kaptunk. Kihasználtam... főként pihentem, edzéshez nem volt kedvem. Sokkal kedvezőbbnek látszott a pihenés, a szellemi és fizikai feltöltődés. Egy hét alatt senki se tett csodát, ha pedig sokkal erősebb az ellenfelem akkor alapjáraton nem fogom a különbséget egy hét alatt behozni. Így hát ha gyakoroltam, maximum a meglévő jutsuimat használtam ez idő alatt, Nayu mégis megpróbált előállni egy ötlettel...


  Letelt a hét, s bekerültünk az arénába. Megannyi ember túlfűtve az izgalomtól tombolt, ahogy látták a legjobbakat, akik eljutottak idáig. Fontosnak éreztem magam, olyannak, aki számít, s még ha múlandó is volt az állapot. Ha miután kilépünk innen újra névtelenek is leszünk... Nem... mi már nem lehetünk azok. Én nem lehetek... Éveket edzettem, hogy bebizonyítsam, mire vagyok képes. Hogy érek annyit, mint akármelyik shinobi, hogy a kiesett idő, nem elgyengített, de megerősített...  Teltek a percek, s már-már órák, mire sorra kerültünk. A kilátóról egyszerűen leszökkentem a pályára, s céltudatosan indultam meg ellenfelem irányába. Nem rejtegettem semmit, ujjatlan felsőben érkeztem, közszemlére téve sokáig rejtegetett, mára hírnevet igazoló láncaimat, mellyel háborút megjárva küzdöttem át magam mindenen. Jóban rosszban velem volt, a legkevesebb, hogy most, életem nagy pillanatában büszkén viselem.


// Választott technikám: Hikariton Hijutsu: Tenshi wa Uneri / Angyali Hullám. Amennyiben sajátot nem lehet kérni, úgy a Távoli Villám Technikát szeretném kérni. // 
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Uchiha Madara Szomb. Nov. 10 2018, 20:53

Elkezdődött hát a harc, ami dönt megannyi shinobi sorsáról. A fiatalság erejének energiája, s a felbátorodott és elszánt harcosok szellemei voltatok. Az új generáció bajnokai. A harctéri hangulathoz nem kellett már semmi. A nézőtér szinte felrobbant a tapsviharban és az éljenzésekben, mikor a shinobipárosok sorra haladtak az aréna talpazatáig. A lépcsőn lehaladók olykor már azelőtt elemezni kezdték ellenfelüket, hogy a tényleges harc kezdetét vette volna. 
A két ifjú shinobi farkasszemet nézett egymással, amikor egy sunagakurei fejpántos, húszas éveinek elején járó shinobi, ruházatából ítélve mindneképp chunnin, lépett közétek. A férfi hosszas fekete haja a tarkóján volt copfba fogva, füle előtt pedig egybefüggő, vastag körszakáll díszelgett. 
Tiszta mérkőzést szeretnék. Elsőként is, hajoljatok meg egymás előtt. Amíg az arénában vagytok, egyenlő félként kell kezelni a másikat. Ugyan a küzdelemben nem szenvedhettek el komolyabb sérülést, aki súlyos sebeket kap, azok órákra is kiüthetik magukat az illúzió után, úgyhogy óvatosan. Ha valaki úgy érzi, nem képes tovább harcolni, kézfeltétellel és szóban való hangos jelzéssel feladhatja a mérkőzést, valamint ha olyat tapasztalunk, a vizsga biztosak is közbeavatkozhatnak. Készen álltok?
A vizsgabiztos elhagyta a harcteret, majd a levegőben mindenhol egyszerre hallhattátok, ahogy egyetlen szóval megkezdi a mérkőzést.
Harc!
Egy nagyobb méretű réten álltok fel egymással szemben. Néhány magasabbra nyúló fa és nagyobb területeket összefogó bokor vonult, azonban a helyszín egészét derékig érő fű borította, mely egyszerre nehezítette a mozgást, az észrevétlenséget, mégis egyszerre könnyítette meg a rejtett támadásokat és az elrejtőzködést.


Mivel engedélyezett, tanulhatod a saját technikád Orimi, Tomoe, neked ugye a fordulón való részvétel feltétele volt a technikai bónusz megvonása. Mind a kettőtöknek jó játékot és jó harcot kívánok.


Tomoe
Chakra: 100%
Állapot: 100%


Orimi
Chakra: 100%
Állapot: 100%


Hátralévő körök száma: 4
Határidő: November 18, 23:59
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Nov. 18 2018, 22:02

    A kezdő jel elhangzik, a táj pedig ezzel egy időben változik meg. A magas fű hirtelen elkezdi csiklandozni a lábam és a derekam. Kisebb bokrok és cserjék foglalnak helyet körülöttünk, így a fedezékként szolgáló tereptárgyak a minimálisra vannak szűkítve. Ellenfelemmel szemtől szemben állva próbálom felmérni a helyzeti adottságokat.


    Búvóhely illetve fedezék nem sok van, mondhatni semennyi, azonban ez az esetleges robbanások alkalmával keletkező repeszek számát is redukálja. A fű nem tűnik olyan száraznak, azonban vigyáznom kell arra, hogy lángra kaphat ami akár balul is elsülhet. Akadémistaként örülnék a magas fűnek, hisz az akkori kis termetemmel előnyömre fordíthatnám, azonban azok az idők már elszálltak. Azok a láncok eléggé veszélyesnek néznek ki, azok hatókörén belül előnyben van, tehát ha csak nem ártalmatlanítom azokat, akkor a közvetlen közelharcot el is felejthetem. Azonban elég az elmélkedésből, elsőként kell lépnem.


    Hátranyúlok övtáskához, melyből két kunait veszek ki. Mindkettőre egy-egy robbanó cetli van erősítve. Azzal a mozdulattal ahogy kiveszem a kezem a táskából el is hajítom az egyiket, míg a másikat arra tartogatom, hogy utánna dobhassam ha elugrik előle.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Djuka Orimi Vas. Nov. 18 2018, 22:54

/ Vizsga /

// Na még épp időben. //

  Elhangzott a jel... Testemen enyhe hideg futott végig, hisz a célegyenesben voltam. Minden, amiért megküzdöttem, most nyer értelmet. Az edzések, a fájdalmas sebhelyek, sérülések, a sok küldetés, a harcok, barátaim rám szentelt ideje, tanítása...Ellenfelem egy konohai fiú volt. Látszólag fiatalabb, bár ez nem meglepő... 
 Amint elhangozna az indítószó, szemeim lecsukva, tenyereimet villámgyorsan csapnám össze, a hikariton elemi feloldásának egyik módozatát alkalmazva. A művelettel egy rendkívül erős reflektor fényét reprodukálnám, mely mindenkit -még a használót is- képes elvakítani, ezáltal próbálnék előnyre szert tenni. Eközben elkiáltanám magam. 
-Raigenjutsu: Raikochu!- Kiáltanám el az ismert genjutsu nevét.
Eztán egy kunait meglódítva a fény mögül megdobnám ellenfelem, miközben előveszem hátamról háborút járt ninjato-m, mely után egy gyors, raitonnal erősített shunshin no jutsuval próbálnék mellé kerülni. Érkezésem pillanatában láncom már letekerve lógna karomon, s egyetlen célom az akcióval a fiú "megkötözése" lenne. A pengék lapjukkal tekerednének rá teljes testére, így ha nem ficánkol, nem vágják meg.  Amennyiben mégis úgy látnám próbálkozik valamivel, kézjelek formálása után a Katon: Dai Endan technikát alkalmaznám.

/ Amennyiben a karakter vakítása nem elég gyors, ezáltal Tomoe körkezdése érvényesül./

 Egy kunait látok magam felé közeledni, melyre ösztönösen kell reagálnom, így természetesen elugrok előle. Nem tudatos cselekvés az ilyen, egyszerűen megtörténik, mint reflexcselekvés. Itt azonban nem állt meg a menet. Egy újabb kunai tart felém, egyenesen szembe velem, én pedig magatehetetlenül a levegőben...
Amennyiben úgy ítélném elég gyorsan megoldható, mert nem ugrottam hozzá túl magasra, úgy láncom egy távolabbi földrészbe szúrnám, ezzel konkrétan oda húzva magam ahhoz.
Amennyiben erre nem adódik lehetőség, vagy csak simán késő már, úgy egyszerűen felhúznám lábaim, láncom pedig egyfajta pajzsszerű állapotba, tányéralakba húznám fel magam elé.
Akármelyik cselekvés is indul meg, az ezutáni forgatókönyv, vagy legalábbis próbálkozás részemről, hogy miközben a láncommal húzom magam, vagy bebújok mögé, elkezdem a vakításos tervet ugyanúgy. 
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Nov. 20 2018, 00:59

Az ifjú konohai és a getsugakurei kunoichi már az első másodpercben megkezdi saját tervezetének felmutatását. Amíg a konohai ifjú zsebébe nyúl, hogy a két dobófegyverét elláthassa a megfelelő cetlikkel, addig a kunoichi chakrat koncentrálva, bele is kezdett saját Vérvonalbeli képességének egyikének feloldásába. A lányból kitörő fény hamar távolodni kezdett, mindenkit elvakítva egy pillanatra. A kunoichi megtévesztő technikamegnevezése jókora előnyt adhatott, feltéve, ha ellenfele nem sejti, hogy képtelen az illúziótechnikák használatára. Egy biztos, Tomoe már a vakság küszöbén, de képes volt még eldobni az első kunaiát. A távolság nagy volt, de a célpont biztos. 
A kunoichi, miután felnyitja szemeit, észreveszi a felé érkező kunait, s egy hasonló dobóeszközzel hárítaná. A két fém csapódásakor a jegyzet felrobbant, némi füstöt generálva a két gennin között. Ugyan a detonációtól távol álltatok, nem sérültetek, mégis elég volt ahhoz, hogy Orimi egy gyors mozdulattal kerülhessen ellenfele közelében. Ugyan a tervezetet nem akadályozhatta meg, de késleltethette annyira, hogy Orimi vakító támadása fontos másodperceket veszíthessenek a hatásából. A Shunshin jó ötletnek bizonyult, ám Tomoe felkészült volt, s ugyan vaktában, de a füst felé dobta a második kunait. A földbe érkező fegyveren aktiválódó robbanójegyzet ismételten megakaszthatja a rohamozó kunoichit, aki ezúttal a levegőbe kényszerül. Az alvó medve morgásának hála, mely egyfajta passzív érzékelési képességekkel látja el a használót, elegendő volt, hogy felugorhasson még a detonáció előtt. A robbanás hulláma ugyan tornázott a lányon még néhány métert, az irányát képes volt megtartani. Hála apja átkának, a mindig kéznél tartott láncával, s az évek alatt begyakorolt mozdulattal képes volt a földbe szegezni azt, s megragadva a talajhoz ránthatta magát, méghozzá Tomoetól alig két-három méterre ellenfelétől.
Tomoe ez idő alatt fehér fényességben követhette az eseményeket. Hallhatta a két detonációt, majd a tőle alig pár méterre beérkező csapódást, a fémcsörrenést, majd a kunoichi leérkezését. Ez összesen öt másodperc. 
Ennyi ideje van, hogy gyorsabb reagálásra lehessen képes, vagy egy összetettebb tervezetet megvalósíthasson, máskülönben nem biztos, hogy egy láncos karú, feldühödött nővel szembe akar kerülni.
Orimi ugyan sikerrel véghezvitte tervét, s ellenfelétől alig három méterre érhetett sértetlenül földet, a lánca a földben van, s ugyan gyorsan képes kihúzni azt, s ellenfele felé mozgatni, nem árt, ha ily közelségben alapos tervezettel érkezett, ugyanis ő még eddig semmit sem tud ellenfeléről és annak képességeiről. 


Tomoe
Chakra: 100%
Állapot: 100%


Orimi
Chakra: 97%
Állapot: 100%

A következő kört Tomoe kezdi, amiben a robbanástól a beérkezésig eltelő öt másodperc lereagálásával kezdődjön. Az idő lehet elegendő egy technika létrehozásához, ne felejtsd el, hogy csak az ötödik másodpercre látod tisztán ellenfeled, s csupán egy másodperccel korábban hallhattad az érkezését a második puffanással. Valamint fennáll a hamis technikamegnevezés miatt a genjutsu veszélye, melyen szintén el kell gondolkodnia a karakterednek. Ezt az előnyt 11.23, 23:59 percig kaphatod meg, amennyiben ez idő alatt nem érkezik post, Orimi is reagálhat már a további eseményekre, így inaktivitással a post előnyét elveszítheted.


Hátralévő körök száma: 3
Határidő: November 27, 23:59
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Vas. Nov. 25 2018, 13:24

    Miközben én a robbanó jegyzetekkel “szenvedek” ellenfelem egy fénygömböt hozz létre. Majdnem egy időben azzal, hogy én eldobom az első kunait, a technikája óriási fényességet kezd el magából árasztani, ezzel teljesen elvakítva. A technika azt a hatást elérte, hogy csak színtiszta fehérséget lássak, azonban valami más is van a dologban. Egy genjutsu nevét kiáltotta. Nem lehetek elég óvatos, hiába gyakoroltam közösen Norával, nem tudhatom biztosan azt, hogy ez tényleg egy genjutsu vagy nem. Egy dolgot megtanultam az imént említett gyakorlások és tanulmányaim alatt: a fájdalomérzet az alapszintű genjutsuk hatását megszünteti. A második tőrrel egy vágást eszközölök a bal tenyeremen, ezt követően pedig egy szisszenés kíséretében vaktában hajítom el a kunait. Az irányt úgy próbálom belőni, hogy a memorizált kép alapján, a kettőnk közti távolság feléhez célzok. Telnek a másodpercek, a fehérségből pedig kisebb pacákat szűrők ki. Alig pár méterre magam előtt egy fémes csattanást hallok, a pacákból pedig valami vékony valamit veszek ki. Egy másodperccel később egy újabb hang csapja meg a fülem, a vékony valami mellé pedig egy nagyobb akármi érkezik.


    Látásom fokozatosan tisztul, így az imént érkezett akármiből egy ember formáját szűröm ki. Sietve chakrát kezdek gyűjteni lábaimba, ezzel próbálva felkészülni a folytatásra. Egy pillanatra lehunyom a szemem és megrázom a fejem. Mikor újfent felnyitom azokat, akkor már majdhogynem tisztán látok. Kisebb fehér pacák még mindig zavarják a látásom, azonban a lényeget már látom. Ellenfelem áll előttem alig pár méterre, különös szerkezetének fullánkja a földbe van szúrva, ő maga pedig rohamozásra késznek tűnik.


    ~Tehát azzal a valamivel rántotta le magát mellém? Ezek szerint nem csak csapkodni képes vele, hanem rengeteg másra is. Mintha a karjának a hajlékonyabb és élesebb meghosszabbítása lenne. Ezen esetben akkor arra és kipes lehet, hogy körbefonjon velük engem, akkor viszont a pengék egy pillanat alatt a húsomba vájnak.~


    Nem tehetek mást, kockáztatnom kell. Egy másodpercig még egy helyben állok, próbálva úgy tenni mintha még mindig nem látnék. A lábaimba összegyűjtött chakra egy részét a talpam alatti felszínbe koncentrálom, míg a maradékkal felkészülök egy teljes erejű Shunshin no Jutsu alkalmazására.


~-=/\=-~


    Ha ellenfelem megindulna felém látva a tétlenségem, akkor az utolsó pillanatban térnék csak ki előle a shunsinnal. Ebben az esetben Ő az Én korábba helyemen, vagy legalábbis annak a közvetlen közelében lenne. Ha ez így alakul, akkor a talaj felszínére juttatott chakrámat belobbantom alkalmazva a technikám.
-Hikuma no Jigoku!
Ennyinél azonban nem állok meg, sietve elkezdem a felszerelésemmel babrálni. Bízva abban, hogy lesz elég időm két kunait ragadok magamhoz, mindkettőhöz több méter drótot kötve. Fontos kiemelnem, hogy nem kötöm össze őket hanem másik két kunaihoz kötöm a drótok túlvégét.. Amennyiben ez sikerül, újabb két kunait veszek a kezembe. Két drótosat úgy hajítom el, hogy azok két ellentétes irányba haladjanak, ellenfelem mellet jó pár méterrel elmenve. Talán sikerül elérnem azt a hatást, hogy úgy tűnjön mellé dobtam, azonban ez közel sem igaz. A másik két fegyvert úgy dobom el, hogy azok bele ütközzenek az előző kettőbe, ezzel eltérítve őket a pályájukról. Az új irányuk számításaim szerint az lenne, hogy ellenfelem mögött egymásnak keresztbe haladnának el kissé a föld felé lejtve. Ez még mindig nem elég ahhoz, hogy teljesen közre fogja a  lányt. A kezemben maradt két kunait, amelyekhez a drótok másik vége van kötve, úgy hajítom el, hogy teljesen közre foghassam a Getsukagureit. A már korábban elhajított két fegyver remélhetőleg, a földbe szúródott, ezt a kettőt pedig ellentétesen dobom el jobbra és balra. Mit takar, hogy ellentétesen. A bal oldalinak a párját jobbra, a másiknak pedig értelemszerűen balra.


    Ha mindezt sikerül kellőképp gyorsan, konfliktus mentesen végrehajtanom, kihasználva a lángcsóva okozta meglepetést akkor ellenfelem a terv szerint az aktuális helyéhez lenne kötözve. Ezáltal pedig tiszta célpontra használhatok egy Goukakyuu no Jutsut.


~-=/\=-~


    Amennyiben ellenfelem meggátolja az imént leírt tervet, akkor az egészet elfelejteném, és hátra szökkenve támadnék rá. A levegőben összegyűjteném a kellő mennyiségű chakrát a tüdőben, létrehozva egy öt töltetű Housenkat, melyeket egyesével lőnék rá ezzel távol tartva magamtól. Amikor pedig leérkezek sietve kézjeleket kezdek formálni, majd a jobb kezemet a földre csapva kiáltanám a következőket.
-Kuchiyose no Jutsu!
Ezzel megalapoznék egy kettő az egy ellen szituációt, és a lány lépésére várva, hozzá igazodva cselekednék. Egy biztos, nem engedném magamhoz túl közel.


~-=/\=-~


    Ha úgy alakulna, hogy a fő terv már a legelején elvérzik, vagyis ellenfelem elkap a következőket cselekedném. Ha elkapna fegyverével, akkor a talajra juttatott chakrát alá áramoltatnám és mit sem törődve saját testi épségemmel felrobbantanám azt.
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Djuka Orimi Kedd Nov. 27 2018, 19:33

 /Vizsga /
 Pár másodperc, mégis események és cselekvések egész sorozata vette kezdetét. Két külön faluból származó shinobi próbálta bizonyítani erőben és taktikában értendő fölényét. Talán mindketten úgy gondoltuk, hogy egy gyors manőver elég lehet, talán csak játszadozás volt eddig... Akárhogy is, fogást nem találtunk egymáson, patt helyzet alakult ki. Pillanatokra lett volna csupán szükségem, hogy kirántsam a földből láncom, s támadásba lendítsem, ám tudtam jól, ez a pár másodperc végzetes lehet. Más esélyem nem volt, ott nem hagyhattam, kihúztam a fémet a talajból, ám ez idő alatt ellenfelem is úgy tűnt visszanyeri látását, s ujját megvágva dobja le magáról, vagy hát próbálja a genjutsunak beharangozott kezdőlépésem.
~Reméltem, hogy ennek nagyobb hasznát vehetem még, ám késő, ezt a kártyát kijátszottuk, másodikra nem dől be neki, és látta a pengéim mozgását is valószínűleg...~ Vezettem láncom vissza testem közelébe.
Ellenfelem azonban mozgásba lendült, hátraszökkent egyet, melynek kíséretében kézpecsétek formázásába kezdett. Eztán szájából kezdte köpködni a tűzlövedékeket, melyeket én, jobb híján nagyobb szökkenésekkel próbáltam kikerülni, mozgékonyságomra, erre alapuló közelharci stílusomra alapozva, miközben szintúgy kézpecsétekbe kezdenék, s ahogy a végső kézpecsétből szétszedném kezeim, azokban a Kyuuden no Jutsuból származó villámló gömbök jelennének meg, melyekből minden tűzgolyó elől való sikeres kitérés közben egyet dobnék vissza, amolyan ellentámadás révén, majd földet érésekor is további kettőt dobnék rá, ám nem hagynám ennyiben. Tovább vezetném cselekvésem egy shunshin no jutsuval, mely közben lendítésre kész láncom a raiton elememmel való erősítésével, gyorsításával próbálnék lecsapni rá, amint 15méteres körzetébe érek. Reményeim szerint egyenlőre közel sem tárta fel pengesorom hatótávját, hisz alig két méterre láthatta kinyúlva, akárhogy is, más ötletem nincs egyenlőre... 
----
 Amennyiben nem sikerül megakasztani az újabb kézpecsétek formálását, s sikerül az idézés, s kettő az egy elleni harcba kerülök, úgy megtorpanok, s hátrébb szökkenek egyet. Pár kézpecsét formálása után kiereszteném magam elé egy jelentős területet lefedve nyers katon chakrám, ezzel előkészítve egy csapdát, a ködtánc technikával. Amennyiben közelharccal próbálkozna ő, vagy az idézett állat, úgy rohamozásuk közben egy endan no jutsut fújnék a szemmel láthatatlan chakratömegbe, ezzel berobbantva azt.
-Tenshi wa Sutsukata!- Hagyná el szám a begyakorolt kombináció neve. // Angyali világégés// 
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Nov. 28 2018, 16:14

Talán az egyik legdinamikusabb ütközete a vizsgának, melyet már az első másodpercétől kezdődően a taktikák, a megtévesztések és a túlélés vezette. A getsugakurei kunoichi gyorsan kezdeményezett, ám konohai ellenfele sikeresen megakasztotta rohamát és mindaddig fel tudta tartani, amíg vissza nem tért a látása. Kezét megvágva próbálta magát kiszakítani a genjutsu hatása alól. Nem érzett különbséget, leszámítva a szúró érzést tenyerén. 
Orimi sikeresen került ellenfelének közelébe, ám túlságosan sok időt veszett a manőverek megváltoztatásával, így nem tudta azonnal leteríteni a konohait. Tomoe álcázott vaksága talán működhetett, s elhitette ellenfelével, hogy még mindig össze van zavarva a látása. Tomoe hátraugrott, s a levegőből kezdte elindítani a tűz elemű támadásokat. A Housenka lövedékei nem képezték az erősebb katonlövegek szintjét, a környezetet a maga oldalára fordítva, megkezdte felégetni a becsapódás helyén a magas füvet. Egyre több ponton kapott lángra a derékig érő, száraz fű, s terjedni kezdett. Azonban nem csak a konohai kezdte ostromolni ellenfelét a különböző lövegekkel. Orimi válaszként minden egyes kikerült tűzgolyót követően egy hasonló méretű, villódzó labdát hajított vissza a konohai irányába. A két shinobi elég képzett volt ahhoz, hogy elkerülhesse a másik lövegeit, elvégre nem voltak oly nagy méretű golyók. Orimi jobb oldalán koncentráltabban gyűlt össze a tűz, s tovább terjedt, így valamilyen szinten korlátozva lett a mozgás terén a jobb oldali térsége. Tomoe a földre érkezésekkor a még mindig vérző kezeivel a megfelelő pecsétek elmutogatása után a földre csapta, majd kitörő füst vette körbe a fiatal gennint. A füst néhány másodpercig marad csak fenn, ez azonban elegendő lehet egy újabb terv megkezdéséhez. 
A sok kitérés következtében a közöttetek lévő távolság majdnem harminc méterre növekedett, s Orimi oldalán a tűz lassan ugyan, de terjedni kezdett szinte minden irányba. Víz hiányában az egész térség veszélyben lehet nem túl hosszú időn belül, így óvatosan kell mozogni.


Tomoe
Chakra: 83%
Állapot: 100%


Orimi
Chakra: 93%
Állapot: 100%


Hátralévő körök száma: 2
Határidő: December 5, 23:59
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Tsuuzoku Tomoe Szer. Dec. 05 2018, 18:39

    Oda és vissza repkednek a lövedékek, úgy fest mindketten kitérünk a másik támadásai elől, azonban a helyzet mégis az én oldalamra látszik billenni. Ellenfelem szikrázó lövedékeivel ellentétben, az én tűzgolyóim lángra lobbantják a becsapódás helyén a száraz füvet.
~Szinte már el is felejtettem milyen érzés a tűz perzselő lángjainak közelében lenni.~
Bár több tíz méterre voltam a terjedő tűztől, mégis rengeteg emléket idéz fel a látványuk. Ezeket a feltörő képkockákat leküzdve, utolsó Housenkámat is ellövöm amely után újabb kézpecsétek formázásába kezdek. Bár ezt a technikát nem használom olyan sűrűn, a mozdulatok mégis természetesek és maguktól követik egymást. A harctéren lassan eluralkodó káosz ellenére én hidegvérrel csapom a tenyerem a földhöz elkiáltva a sokak által jól ismert technika nevét.
-Kuchiyose no Jutsu!
Biztos voltam a dolgomban és tudtam, hogy társam megfog jelenni, hogy az oldalamon harcoljon és segítsen engem. A füst leple alatt megbujva készülök fel a további lépéseimre.


*

    Végrehajtom a szükséges mozdulatokat, majd amikor felszáll a füst és ellenfelemmel újra látjuk egymást akcióba lendülök. Egy kisebb mértékű, de annál gyorsabban mozgó Goukakyuu-t indítok ellenfelem felé választás elé állítva Őt ezzel. *


*
Tsuuzoku Tomoe
Tsuuzoku Tomoe
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 596
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 173 (C)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 250 (C)
Pusztakezes Harc : 173 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 495

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Djuka Orimi Csüt. Dec. 06 2018, 22:16

/Vizsga/

 Kezdett elnyúlni a mérkőzés, s habár elég látványosnak bizonyult, ahogy a villám és tűz labdák repkedtek, célra vezetőnek jóval  kevésbé lehetett mondani. A lövedékeit elkerültem, csakúgy, ahogy ő az enyémeket. Sakkoztunk szinte az arénában, bábuink pedig technikáink és eszközeink voltak. Taktikai lépésekkel próbáltunk a másik fölé kerekedni, ám az folyamatában vágott alá továbbra is. Ugyan nem tartott annyira régóta, az elnyújtottad főként arra lehet érteni, hogy bizony lassan már minden lapom felfedtem... legalábbis majdnem.

 Miután levegőben kerülgette lövedékeim, s földre érkezett, egy ismerős kézpecsét sorozat végére ért, miközben arrébb ugrottam a belobbantott tűztől. Ismerős volt, bár pontosan nem ugrott be addig, míg a technika nevét nem hallottam.
~Idézés?! Azt Nayu is használ... csúnya dolgokra képes egy-egy idézett állat, ráadásul kettő az egy ellen  kell harcolnom miatta minimum...~ Kerekedett ki szemem ahogy a por és füst felszállt. ~Ezt a meccset gyorsan kell eldönteni... vagy én, vagy ő...~Ereszkedtem féltérdre, láncom ugrásra kész állapotba helyezve magam előtt, bal kezem nyújtott ujjakkal előre mutatván, célra tartva.~Habár továbbra se ismerem ennek a korlátait... talán elég lesz... a fáknak elég volt odahaza...~ Kezdtem összegyűjteni chakrám fentebb említett végtagomba, miközben visszaemlékeztem arra, mikor kis híján egy bő 100m-es körzetben minden fa kidőlt melyre rámutattam, s csupán egy vékony sugár kellett hozzá.  ~Négy vagy öt lövésre lehet elég chakrám, ha jól emlékszem arra, mennyire kimerített akkor, és jól érzékelem a fejlődést ami azóta történt... Reméljük egy elég lesz.. legutóbb négy után egy órára kidőltem...~ Bukkanna ki mutató és középső ujjam körül egy fényes chakratömeg. Ugyan leírva soknak tűnik, mindössze egy-két másodpercet vehetett igénybe a cselekvésem. Testem minden porcikájával koncentrálnék, ösztöneimre és reflexeimre hagyatkozva.

 Egészen addig tartottam volna fent ezt az ugrásra kész állapotot, míg ellenfelem meg nem pillantom a füst mögül, ám más történt. Egy hatalmas tűzgolyó tört elő a füstből. ~Megteszi!~ Engedném el, ellőve az összegyűjtött chakrát, mely egyenesen a tűzgolyóba, majd azon keresztül támadná annak kiindulási pontját. Ezt abban a pillanatban tenném meg, amint meglátom a tűz fényeit, ezzel minél hamarabb megpróbálva végrehajtani a technikát. Amennyiben időm marad rá, úgy az ugrásra kész pozícióból egyszerűen megpróbálnék elszökkenni a tűzgolyó elől, egy további lövésnyi chakrát összegyűjtve, biztos, ami biztos. Amennyiben nem maradna rá időm, úgy azaddig magam elé gyűjtött láncomból próbálnék a korábbiakhoz hasonló módon pajzsot formálni. 


// Az idézéssel elsőként a karakter a háborús bővítmény végén találkozott, a használt technika pedig a Suiji Misairu // Vonal lövedék technika, melyet 2017.12.01. dátummal szereztem meg, élményes tanulás formájában. az "ösztön" alatt pedig az alvó medve morgására gondoltam első sorban, tehát próbálná kiélezni az ezen technika által kapott plusz érzékeket. // 
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Uchiha Madara Pént. Dec. 07 2018, 01:17

A lángoló föld. A pokol arénája. Hasonló jelzőkkel illették a mérkőzést a nézők és a vizsgabiztosok is. Javarészt az efféle mérkőzések végett döntöttek a vizsga szervezői az illúzióban levezényelt harcoknak. Az előző mérkőzéseken is kerültek ki olyanok, akik nagyobb sérülésekkel élték túl a mérkőzést, s volt, akik nem keltek fel a sebesüléseikből. Kőkemény, véres mérkőzéseknek lehettünk mindez idáig szemtanúi, a mostani pedig, mindenképp kiemelkedik közülük. Több biztos és magasabb szintű shinobi, akiknek a vizsgázók megfigyelése a célja, hevesen jegyzeteltek a látottak alapján. Hát igen, ez már nem az a generáció, akik az előző vizsgán részt vettek. Eljárt az idő a friss utánpótlás felett, s a háború elhúzódásával mindenképp képzettebb és mindenképp magasabb szintű személyek harcoltak jelenleg egymás ellen. 
A harcmezőn szétterjedő lángok egyre nagyobb területet égettek fel. A felperzselt föld hadműveletet megszégyenítő mérkőzést biztosító térség közel harmada már megsínylette a két shinobi összecsapását. 
Tomoe jól kihasználta a füstöt, s megidézte társát, a hűséges farkast. A szükséges információkat átadva, folytatta tervének második részét.
A tűzgolyó sebesen haladt át a füves területen, ezzel újabb sávot égetve fel. Való igaz, a kettőtök közötti rész már javában leégett, még itt-ott hagyott maga után egy-egy lángoló fűcsomót a Goukakyuu. Nem is a fű felperzselése volt a célja. Hanem a getsugakurei kiiktatása. S egyben megzavarása. Ugyanis a konohai lángoló formában harcoló shinobi tervét szorosan a tűzgömbhöz kötötte. meglepetésszerű támadást tervezett, mégpedig közvetlen a tűzgömb mögött elrejtőzve. Tempója képes volt tartani az iramot, jól összetett tervvel állt elő.
Orimi újabb támadással folytatta a harcát, s a létrejövő füstöt kihasználva, négy fénygömböt indított a feltörő füst irányába. Célja ezzel az ellenség körbezárása volt, s egy másik technikájával kombinálva próbálta megsebezni a füstben rejtőző ellenséget. Ám sajnos nem volt reakcióideje nem volt elég gyors, ugyanis egy tűzgolyó megjelent a füstből, s sebesen felé igyekezett, újabb tervezettel állt elő. Oly technikához nyúlt, mely mindenképp hasznos lehet a felvetésével. Nem is gondolta volna, hogy támadása sikerrel járhat a hatalmas távolság ellenére is. Egy igen csak vékony, mégis hevesen izzó fénysugarat indított útjának, mely a Goukakyuun keresztülhaladva próbálta megsebesíteni a tűzgolyó eredeti helyén lévő ellenfelét. Nem láthatta, hogy Tomoe megbújva próbálta őt megközelíteni. Így elkapta a támadása, méghozzá a konohai bal kézfején. Tomoe megtorpan az érkező, s számára láthatatlan támadás során, a tűzgolyó azonban hevesen halad tovább. Oriminek nem maradt sok ideje, így tervezete alapján letérdelt, s a karjából kilógó láncból alkotott egyfajta pajzsot maga előtt, hogy beleállva lényegében a támadásnak, megpróbálja kivédekezni az áthaladását. Az ötlet nem volt rossz, azonban a méretes tűzgolyó kellő hővel rendelkezett ahhoz, hogy a láncot, ha nem is felhevítse teljes mértékben, de felforrósítsa annyira, hogy a kezedhez kapcsolódó fémen keresztül elérjen téged, s a tűzgolyó után a csuklód minimálisan megbénuljon. A tűzgolyó áthaladtával ugyan nehezebben is kapsz levegőt, s a magas szintű hő kikezdte némileg a bőröd, sikeresen megóvott a pajzsod. Ám az égető érzés végett a láncfal szétesik, s a földre hullik a hosszas fémkígyó. Bal kezed megégette a heves tűz, ám komolyabb sérülést nem szenvedtél, csupán az érzés volt a kellemetlennél egy fokkal rosszabb. 
A jelenlegi helyzet:
Tomoe közel húsz méterre jutott ellenfeléhez, azonban a Goukakyuun áthaladó fény szinte átlyukasztotta a tenyerét, így bal kezére nem igazán számíthatott. Az idézett lénye képes lehet elhagyni a füstöt a fiúval együttesen, így az érkező fénygömbök generálta égető támadás nem vagy csak részben éri el.
Orimi bal keze megsebesült, azonban ez csupán néhány másodpercnyi hátrányt jelentett. Testét kikezdte a hő, így erősebben lihegett. A fémből készült lánca a földre hullott a béna keze végett, s nem képes azonnal felhúzni maga elé ismét egy esetleges támadás során, csupán súlyos másodpercekkel később. Így ha Tomoe támadna, a láncával nem fogja tudni hárítani.
A pálya jobb oldala szinte teljes egészében leégett, s áttért a Djuka háta mögötti térségre, köszönhetően a Goukakyuunak.


Tomoe
Chakra: 80%
Állapot: 85%

Orimi
Chakra: 78%
Állapot: 92%

Hátralévő körök száma: 1, az utolsó kör
Határidő: December 14, 23:59

Késés nem elfogadott, a jelenlegi körben volt jelezve a csúszás, azonban a technikai sikertelenség a gömbökkel és a részleges sérülés a védekezés közben a késés miatt volt. Mind a két körben történt titkos játék, sajnos Orimi támadása szinte elkerülhetetlen volt Tomoe számára, a csúszás miatt élte túl.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Djuka Orimi Pént. Dec. 14 2018, 16:41

/Vizsga/

 Kicsit talán elszámoltam magam, miként hagytam, hogy a tűzgolyó túl közel kerüljön, ám nem bántam. Tudtam jól, hogy ez egy esély, s végig kell csinálnom tervem. A lézer ellövése előtt még egy utolsó nagy levegőt véve elengedtem azt, s hagytam, had szelje át a lángokat. Elugrani nem maradt időm, így jó párszor alkalmazott láncfal formációmmal próbáltam védekezni. Hogy a helyzet okozta sietség, s az abból eredeztethető kapkodás vagy a technika ereje, mely megszívatott, az kérdéses, ám a következmény nem volt az, mely végül nekem is kárt okozott. A feloszló lángtömegben fél kézre bénán álltam farkasszemet nézve ellenfelemmel. A felismerés, hogy a hő okozta sokk, a trauma oly mértékű volt, hogy láncot magába foglaló karom mozdítani sem tudom rémülettel töltött el. Úgy éreztem, az életemért kell küzdjek, hogy a lehető legkiszolgáltatottabb helyzetbe kerültem, hisz jól láthatóan nem talált tökéletesen egyik technikám sem, s kitudja mekkora kárt sikerült tennem a másikban, ha egyáltalán sikerült bármivel. Pánikszerűen koncentráltam a mozdítható karomba minden megmaradt chakrám, hogy újra technikámhoz nyúljak, ám ezúttal a másodlagos használati elvét követve. Chakrám összegyűjtve egy újabb lézert indítanék útnak, ám nem csak szimplán ellőve, hanem kitartva, egy vágást indítva, mely kezem mozdulatát követné. Egy suhintással támadnám hát ellenfelem, mely ha nem egy genjutsuban lennénk talán a mögötte álló nézőket is komolyan veszélyeztetné, ám tudva azt, hogy még csak egymásban sem okozhatunk kárt ténylegesen, teljes erejében ereszthettem el a technikát. Tudtam jól, hogy ennek vagy itt és most lesz vége, vagy elvesztem a meccset. Utóbbit pedig nem engedhettem meg magamnak... 
Djuka Orimi
Djuka Orimi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 533
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 183 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 428

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Dec. 18 2018, 23:35

A füves térség magas lángokban égett. Egyre nagyobb füst szállt fel, ahogyan a tűz egyre jobban csak terjedt. A vöröslő fátyoltengeren belül tartózkodó két ifjú shinobi azonban fittyet hányva az égető környezetre, életük eddigi legnehezebb harcát hívják. Mindketten ambíciókkal érkezetek ebbe az országba, célokkal és vágyakkal. Hamarosan kiderül, kinek vagy kiknek teljesül eme kívánságai.
A térségben harcolók egyaránt ügyesnek bizonyultak. Láttunk meglepetéseket mind a két oldalon. Míg az egyik elemére épített, addig a másik a meglepetések erejével próbált felülkerekedni ellenségén. 
Orimi létrehozta a lézernyalábszerű fénycsíkot, melyet sebesen mozgatott kezével. Néhány másodperc volt csupán, a villanó vakságot követően. Néhány másodperc. Ennyi kellett, hogy a fénylő nyaláb keresztülhatolva ellenfelén, felvágva a mellkasát, iktassa ki. Vajon mire várhatott, ha ilyen szintű erő birtokában van? S mikre lehet még képes? Szegény srác, pedig oly közel volt, mondják többen is a lelátókról. Lángok urának, Tűz urának kezdték nevezni a fiút. A fiút, aki felgyújtotta a chunnin vizsga küzdőterét. S ugyan veszített, talán a felröppenő hírneve megalapozza a karrierjét. 
A füst és tűz eltűnt körülöletek, s ott álltatok egymással szemben. Nem csak éreztétek, hanem tudtátok, itt van a vége. A hang, ami az óráknak tűnő percekkel ezelőtt parancsba adta a harc megkezdését, most ennek a harcnak a végét jelentette be.
A mérkőzés véget ért. A győztes, Djuka Orimi. Kérem, hagyják el az arénát.


//Egy kis elemzés: 
Tomoe: A kezdeti nehéz indulást követően megleptél leleményességeddel és találékonyságoddal. Jó meglátásai voltak a karakternek, a hátrányokat pedig jól kijátszottad. Nem a tudásotok közötti esetleges különbségen múlott ez a mérkőzés, ha az utolsó körben itt maradsz, még nyerhettél is volna.
Orimi: Kegyetlen és brutális a karakter, a vérvonalára épített jellemmel jól ki tudta sakkozni magát a helyzetekből, s kellőképp fel tudott mindent használni.
Szép volt, nagyon élveztem a harcotok levezetését.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi Empty Re: Tsuuzoku Tomoe vs. Djuka Orimi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.