Norio Nozara

2 posters

Go down

Norio Nozara Empty Norio Nozara

Témanyitás  Norio Nozara Vas. Nov. 06 2016, 20:58

Név: Norio Nozara/ Nozara Norio (Norio a keresztnév)
Ország: Tűz országa (Konoha)
Rang: Első Évfolyamos Akadémiai Tanuló
Szint: E
Chakraszint: Kiderül
Kor: 8
Nem: Fiú/Férfi
Felszerelések: Ugye még ez sincs
Kinézet: Fekete haj, és szempár, Van egy vágás a bal szemén. Fehér bőrű. Általában a nyakában hord egy fekete fülest (a képen, a fején van), füleiben fekete fülbevaló és a bal karján egy fekete karkötő, amit nagypapájától kapott. Egyszerű fehér pólót visel, amihez egy fekete mellényt választott, fekete nadrággal és tipikus, szintén fekete, szandállal (vagy mi annak a neve)
Jellem: Norio nem szeret a figyelem középpontjában lenni, van egy kisebb „lámpaláza”. Gyakran elkalandoznak a gondolatai, hatalmas fantáziavilággal rendelkezik. Kissé flegma, viszont ha valami érdekli, akkor nem az (ezt nem tudom, hogy íratnám le jól). Nagyon szereti a zenét.
Technikák: Még nincsenek
Előtörténet:
A szüleim, Yuko Nozara és Sadami Nozara korán meghaltak, amikor fegyveres rablók támadtak rájuk, és mindkettőjüket meglőtték. Minoru-nál voltam aznap, valószínűleg ezért éltem túl. Nem is emlékszem rájuk.
Minoru apám húga, és ő nevelt fel, édesapjával (a nagypapámmal) együtt. Pár hónappal ezelőtt kaptam tőle egy fekete karkötőt, amit az óta is hordok, minden nap.
Minoru azt mesélte, hogy amikor megszülettem nem hagytam abba a sírást, egész álló nap. Már akkor tudta az anyám, hogy problémás gyerek leszek. Konohában születtem a Konohai kórházban. Elég jó körülmények között éltem. Elég gazdagok voltunk.
-Norio! – rontott be az ajtón Minoru. – Ejnye! Még mindig alszol?
- Még öt perc! – forgolódtam.
- Kész van a reggeli. – mondta mosolyogva, mire én nem feleltem. –Norio! Gyere reggelizni! Kérlek!
- Jól van, na! – ültem fel sóhajtozva és lementem Minoru-val a konyhába.
Megreggeliztem és elindultam a szobámba. Figyelmetlenségem miatt megbotlottam az egyik lépcsőfokba.
-Au! – kiáltottam fel, majd észrevettem, hogy a lépcsőfoknál, amelyikbe belebotlottam, van valami. Kezembe vettem a kis fából készült dobozt és felvittem a szobámba. Letettem az íróasztalomra és megpróbáltam kinyitni.
Sokszoros próbálkozás után sem sikerült, így jó erősen földhöz vágtam, és végre kinyílt. Felvettem a földről, és visszahelyeztem az íróasztalra.
Felhajtottam a kis dobozkát és megláttam a tartalmát.
Sok kép rejtőzött benne. Az összes képen rajta van Anya, Apa, Minoru és a nagypapám.
~Vajon milyen ember volt apa és anya?~ gondoltam magamban. ~Megvan! Megkérdezem Minorut, hátha tud mondani valamit.~
Lefutottam a konyhába, ahol Minoru olvasott egy könyvet, amit szokott.
-Minoru-san, Minoru-san! – szóltam hozzá, mire ő kedvesen felémpillantott.
-Mondd csak szívem. – mosolygott.
- Milyen emberek voltak a szüleim? – tettem fel a kérdést, mire Minoru arcáról eltűnt a mosoly és komoran nézett.
- A… szüleid?
-Igen! Elmondod? Légyszi! – kérleltem.
- Legyen… Anyukád, Yuko Nozara, és apukád Sadami Nozara. Sadami, egy ninja volt, ami miatt Yuko sokat aggódott. Nagyon szerette volna apukád, hogy ninja legyen belőled, de anyukád ellenezte, minden áron. Emiatt sokat veszekedtek… azért is küldtek ide hozzám pár napra, mert nem akarták, hogy ezt halljad… és ugye… akkor… haltak… meg…
- Ninja? – vágtam a szavába. – Az milyen? – kérdeztem mire, megkönnyebbülten felsóhajtott
- A ninják sokan vannak ebben a faluban, és annyi évesen kezdik ezt a ninjává válást, mint amilyen te vagy most. Itt a faluban, nem messze tőlünk, van egy akadémia, ahová az alkalmas ninja tanoncok felvételt nyernek, ezzel megtanulják az alapokat, majd geninné válnak.
- Azta, de jó lehet. És mondd csak Minoru-san… én lehetek ilyen ninja? –kérdeztem, mire félelmet véltem felfedezni a szemeiben.
- Hát nem tudom Norio… lehet túl veszé…
- Légyszi! – könyörögtem.
- Még átgondolom oké?
- Oké. – sóhajtottam.
Estefelé hallottam, hogy a nagyapám és Minoru beszélgetnek arról, amivel reggel nyaggattam, a nagynéném. A nagyapám nagyon szerette volna, hogy ninja lehessek, Minoru viszont kicsit félt, hogy bajom esik.
Elálmosodtam, így felmentem a szobámba, és pillanatokon belül elaludtam.
Másnap reggel, Minoru tört be a szobámba.
-Jó reggelt álomszuszék! Képzeld, csak van egy meglepim.- mosolygott
-Micsoda? – kérdeztem mocorogva.
- Felvettek a ninja akadémiára. – mondta, mire én nagyon megörültem és körberohantam az egész házat.
Míg el nem kezdődött az akadémia, addig nagypapám (aki szintén korábban ninja volt) tanított meg egy-két dologra, én pedig alig vártam az akadémia kezdését.
Norio Nozara
Norio Nozara

Elosztható Taijutsu Pontok : 1

Tartózkodási hely : Közel hozzád ^^


Adatlap
Szint: E
Rang: Akadémiai tanuló (I. évfolyam)
Chakraszint: 50

Vissza az elejére Go down

Norio Nozara Empty Re: Norio Nozara

Témanyitás  Terumi Mei Kedd Nov. 08 2016, 00:10

Üdvözöllek az oldalon!


Mivel egy akadémiai tanulót hoztál elénk, ezért nem nagyok a követeléseink, és újfent örülök, hogy még egy karakter, aki saját magának készítette az avatárját. ^^
Egy akadémiai tanuló esetében nem is nagyon tudnál mit írni az eddigi életéről, ezért elfogadom. ^^ Első évfolyamosként kezdesz az Akadémián, majd mesélő segítségével tanulod az alapokat


Kezdő értékek:
Chakraszint: 50
TJP: 1
Rang: Akadémiai Tanuló (I. évfolyam)
Szint: E
Kezdő pénzösszeg: 5000 ryu
Felszerelés, Technikák még nincs.


Írj még Adatlapot! ^^


U.i.: És a neved írd külön a profilodban. Smile
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.