Kazue Hiroshi

2 posters

Go down

Kazue Hiroshi Empty Kazue Hiroshi

Témanyitás  Kazue Hiroshi Vas. Jan. 29 2017, 20:38

Név: Kazue Hiroshi
Ország: Eső Országa
Falu: Amegakure
Rang: Vándor Ninja
Chakraszint:?
Szint: D(Gennin)
Kor: 14
Nem: Férfi


Felszerelések: 
5 db robbanócédula
-8 db Kunai
-6 db Shuriken
-15 db Makibishi
-5 db Füstbomba
-Kasza a technikáihoz
-2 db kisebb méretű övtáska

Kinézet: Sötét barna szemű fiú, Kinek a hosszú, fekete hajtincsei kicsit szabálytalanul, kócosan lógnak a nyaka tájára. Homlokpántja övén a dobófegyverei mellett található, fekete ruháján keresztül megy 1 fehér szalag, mellyet összecsomózott dereka bal oldalán.
Testalkata nem sokban külömbözik a vele egykorúaktól.
Egyetlen ékeszere az anyjától kapott emlék nyaklánca, mellyet övében tart.
Jelleme: Kazue egy makacs, saját feje után menő fiú, aki nem igazán az a csapatjátékos, de ha az az egyetlen megoldás, bevállalja. Ha a viszonyok megengedik szemből támad, de ez másik értelemben is igaz, mivel szókimondó.
A harcokat szereti, mert az, vagy a kevés barátja tudja csak nagy bánatát eltűntetni egy időre. Tisztességes, és a védteleneket, ártatlanokat élete árán is megvédi, viszont ellenfeleire örjöngve támad tiszta erejéből. Senkinek nem próbál megfelelni.


Technikák:
-Alap E szintű jutsuk
-Vízen/Függőleges terepen megmaradás
-Henge no Jutsu (Transzformációs technika)
-Kakuremi no Jutsu(A láthatatlanság köpenye)
-Bunshin no Jutsu(Klón technika)
-Kawarimi no Jutsu(helycsere jutsu)
-Jibaku Fuda: Kassei (Robbanó Jegyzet: Aktiválás)
-Víz elem feloldozása

Előtörténet:
Ha érdekel, Hallgasd végig történetemet. Bizonyosodj meg előtte arról, hogy kényelmesen ülsz -E, mert ez egy ideig el fog tartani.
Mondd! Hallottál-e már az eső földjéről? Gondolom igen, és biztos hogy nem a legjobbakat.
Nem várom el emberektől, hogy tettszen nekik egy olyan hely, ami nem a szülőhazájuk, és még mellé nem is a legjobb környezeti adottságokkal rendelkező vidék, De nem engedem hogy bemocskolja a sok bandita, és bűnöző. Így is túl sok van. Ezzel az elhatározással indultam utamra, és tartok ahol tartok...DE ELŐTTE!


Egy új kezdet:
Amegakure kórházában születik egy gyerek. Szeptember 19. -e van, a szegényes kórházban gyengéden pislákol a fény. Éjfélre jár, egy nő fekszik bent a kórteremben. Látszólag hosszú derékig érő haja van, a neve:Aiko. Az ágyat orvosok veszik körül. Ekkor bejön egy ezüsthajú férfi teljes harcszerelésben. El kell mennie a ninja háborúba.Meghatódottan köszön el a nőtől, majd távozik. Másfél óra múlva világra jön a gyerek. A neve: Kazue Hiroshi.körülbelül 3150 grammal jött világra, és 43 cm-mel. Az orvosok ki vitték, majd elaludt a fény.
Pár évvel később.
Anyám kilépett a Ninja életből a betegsége miatt.Sújos tüdőbajjal szenvedett egy küldetés miatt, amin maszk nélkül belélegzett egy kis gázt,miután harcba keveredett,és le ütötték .Apám hozta vissza, mivel egy csapatban voltak.Mindig is azt mesélte anyám,hogy apa egyedül elbánt 3 jouninal. Miután ő elment, anyám a maradék idelyét rám szánta.
7 évesen kezdett el engem eddzeni. Ugye ninja nem lehetett már a kondíciója miatt, de még mindig nagyon jól értett a taijutsuhoz, és néhány ninjutsuhoz. Átadta nekem az alapokat. Egészen 8 éves koromig eddzettem vele, megtanultam a chakrámat koncentrálni, vizen járni. Sajnos aztán kórházba került, én meg akadémiai tanuló lettem, így elváltunk egymástól.


Az akadémiai évek:
Amikor bekerültem az akadémiára, tudtam a fontosabb dolgokat, mindig egy kicsit előrébb jártam mint a többiek. De valahogy sohasem érdekelt a tanulás, ezért is lógtam néhány óráról el, viszont ennek voltak következményei. Sokan belém kötöttek, sok gúnyos szöveget kaptam és mégtöbb verekedésbe keveredtem. De nem önszántamból. Csupán nem tudták elviselni, hogy nem járok be sz összes órára és mégis elértem az átlagos tanuló szintet. Strébernek neveztek és a barátaim eltűntek mellőlem, végül én ott maradtam egyedül, belül üresen. Én ezt sehogysem fogadtam el, ezért mégtöbbet eddzettem. Eddzettem,hogy én legyek a legjobb. Eddzettem azért, hogy visszanyerjem a becsületem. Év végén pedig osztályelső lettem. Kezdtek elismerni, és jöttek a barátok. Délutánonként velük gyakoroltam. Örültem,hogy nem kellett egyedül csinálnom az egészet, és hálás voltam a tanáromnak, hogy ő is segített az eddzésemben. Egy délután ültem a kedvenc ramenesemnél,a barátaim mind keményen dolgoztak éppen,én viszont kihasználtam az időt, és elmentem egy jó rament enni. Yuuto a néma ramenes egyszer csak megszólalt.
-Fiacskám! Gyere közelebb! Mutatok valamit!
-Nagyon meglepődtem, de szónélkül követtem. Valamiféle ládában kotorászott. Én megkérdeztem.
-Öreg! Egész idáig tudott beszélni?
-Nem válaszolt. Szólongattam, de csak kereste azt a bizonyos holmit, majd elő vett  2 övtáskát. Azt mondta hogy amikor még ninja volt, ezeket használta és szeretné ha én örökölném. Életem első ajándéka! Elmondhatatlanul örültem. Később megtanultam a bunshin no jutsut, a henge no jutsut,és a többit.Jó tanulásom eredménye képpen a tanárom egy plusz jutsut:(kawarimi no jutsut) is megtanította nekem. Az év folyamán az elememre, mègpedig a vìz elemre is rá jöttem. Kontrollálni még nem nagyon tudom most se.
Elértem a 12 éves kort. Jött a gennin vizsga. átmentem. A klón jutsu volt kicsit nehézkes számomra, de az is sikerült. Éppen a kórházba tartottam, de amint beléptem az ajtón, Fordultam is vissza. Rossz kórterem. Francba is. Elkalandoztam. Később rájöttem, hogy anyám feljavult hála az orvosoknak és vissza állhatott mégis ninjának. Örültem neki. Haza mentem üdvölni.


Genin események,jelen:
Bekövetkezett az 1. napom geninként, és megismerkedtem a 2 legjobb barátommal, na meg Yuuma sensei-vel, aki mellesleg egy jounin szintű ninja volt. Mi voltunk az első csapata, és izgatott volt. Erőltetett mosolyt vett arcára. Ez elég viccesnek bizonyult.
Eszembe jutott hogy be kell mutatkozni, és ismerkedni fogunk. Jaj de nem szerettem volna én kezdeni.
A sensei megszólalt: -Jó kezdem én, mert látom hogy nincs sok kedvetek. -mondta mosolyogva. -A nevem Yuuma,és frissen választott jounin vagyok, innen jövök a sarokról, a háború miatt kevés ember van aki megtenné, viszont én vagyok az egyik aki hajlandó lenne segíteni. Életcélom az, hogy segítsek az újoncoknak. Specialitásom a taijutsu. Ez a katana az alap fegyverem. Nincs más mondanivalóm. Ki szeretné folytatni? -Én! -Szólalt meg Ikeda, aki láthatólag kicsit hiperaktív volt.
-Sziasztok! A nevem Ikeda, és én is itt születtem. A genjutsuhoz értek, a taijutsu nem megy annyira. Ennyi is lenne. -Következő? -Karou, az osztály zsenije aki még nálam is jobb volt néhány dologból  szintén be mutatkozott, és kiderült, ő is genjutsus volt.Ki hitte volna! Az erelye mást mutat. Külön fegyvere nem volt, csak jópár füstbomba, és kb 10 kunai ha jól számoltam. Én következtem. Bemutatkoztam, és a sensei mindannyiunkat haza küldött pihenni a következő napra, a nagy megmérettetésre. Este az ágyban fekve hallgattam a tücskök ciripelését, és tanakodtam. Vajon hogy nézhet ki az a híres Naruto nevű ninja? És tényleg annyira erős? Ő volt a példaképem. Másnap reggel én voltam az első, aki oda ért, majd a sensei, és a többiek. Elmagyarázta a szabályokat. Amikor meghallottam, hogy el kell lopnom egy jounintól egy csengőt, kicsit elkedvtelenedtem. Nem éreztem igazságosnak. Mindenki kitervelt egy dolgot. Bebújtam egy bokorba, és vártam amíg a sensei közel nem jön. Megpróbáltam egy bunshinnal(klónnal) elcsalogatni, és mikor közel jött, egy kunai-val rátámadtam, de egy pillanat alatt mögém került. -Túl gyors! -Mondtam, és kaptam egyet a gyomromba. Össze estem, de hamar fel is keltem, és mégegyszer megpróbáltam. Egy robbanó cédulát nyomtam a kunaira, és neki dobtam, de egy helycsere jutsuval elintézte, elindult felém, ütni készült, én pedig megpróbáltam alulról kitérni. Sikerült, de jött a láb. Földön voltam. Felkeltem, és újra próbáltam. 1 percig ökölharcot vívtunk. Kezdtem úgy érezni, hogy csak játszik. Ekkor eszembe jutott! Játszok még egy kicsit vele, hogy a csengőt elfelejtse! Sikerült! Megmarkoltam, és már is a kezembe volt. Kiderült, hogy csapdába vezetett, és egy gödörben végeztem egy fadarabbal a kezemben. Biztos esés közben ki cserélte. Francba! Az idő le járt, és senki sem szerzett csengőt. A kaszám segítségével,amit apától örököltem, sem tudtam megsebezni. A végén a csapatmunkát is próbáltuk, Kiterveltük, Egyikünk klónnal tereli el, majd a másik rányom egy genjutsut, és a harmadik leüti. Nem sikerült. Átlátott az egészen. Tudtuk, hogy megbuktunk. Vége!
Örökre! Mindenki lehajtott fejjel búslakodott. Ő viszont vigyorogva mondta: -Átmentetek! -Mind! -De hogy?-Ikeda kérdezte. -Hát úgy, hogy csapatmunkát alkalmaztatok. A napok utána kellemesen teltek az unalmasabb küldetésekkel. Voltak izgalmasabb küldetéseink is, de simán mentek minden baj nélkül. Idő közbe megtanultam rendesen használni a shurikent, meg a dobókést, célzásomat csiszolgattam. A sensei megtanította nekem a függőleges terepen megmaradást, mert akadémián nem tanították. A barátaimmal sokat versenyeztünk. Addig gyakoroltam, míg jobb nem lettem mindnél a célzásban. Rájöttem, ha a falumban maradok örökké, semmire nem megyek az életben. Mármint a saját utamat kell járnom. Az utána következő küldetéseim nem mentek olyan jól, mint az előtt, mivel az agyam csak azon járt
-elmenjek, vagy ne menjek? Mindenki kérdezgetett, hogy miért viselkedek így, de én nem szóltam semmit. Kíváncsi voltam arra is, hogy apám hol van most? És él e még? Többet eddzettem, sokkal többet mint idáig valaha. Véres verejtékkel gyakoroltam a taijutsut, hogy jobb legyek. Barátokkal külömböző versenyeket rendeztünk, és teszteltük, hogy ki az erősebb. Az elmémet is fejlesztettem. Sokszor hajnalba nyúlóan csináltam a dolgokat. Szívesen abba hagytam volna az egészet, de mindig a szemem előtt lebegett a célom. Egyre furcsábbnak tartott mindenki, és én meguntam. Így hát egy szabad napon Kihasználtam az alkalmat, és az emberek fáradtságát, hazamentem, össze szedtem a holmimat, felszereléseimet, és elmentem engedélyt kérni a vándor utamra. De előtte beugrottam egy tál ramenre. Az öreg kéz és lábtörést kívánt. Felháborodtam, majd kicsit hülyén éreztem magam, mivel rá kellet jönnöm, hogy ez egy köszönési forma volt. Hosszas érvelés után a tanács nagy nehezen, Rossz szájízzel ugyan, de elfogadták a kérvényemet. azt is csak anya könyörgése miatt. Tőle, barátaimtól búcsút vettem. Nehéz volt ott hagyni őket. Anyámtól kaptam egy nyakláncot, és útnak indultam. Útközben nem álltam meg idáig sehol. Nem tudom merre menjek, ezután mi legyen, De biztos jó lesz. Elszántam magam erre, hogy megtisztítom a világot a bűntől és be is teljesítem.
 


Kérlek mondj hamar véleményt,mert kiváncsi vagyok.HA nem is Kazue Hiroshi Lollesz ,sokat dolgoztam vele!


A hozzászólást kazue hiroshi összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 31 2017, 20:29-kor. (Reason for editing : kazue hiroshi)
Kazue Hiroshi
Kazue Hiroshi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 21


Adatlap
Szint: D
Rang: Gennin
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Kazue Hiroshi Empty Re: Kazue Hiroshi

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Jan. 31 2017, 00:02

Szia!

Nos, ahogy ígértem, elolvastam az előtörténeted. Amire a legelején megkérnélek, hogy a pontok (.) és vesszők (,) után egy spacenyi helyet hagyjunk, mert összemosódnak a mondatok. Helyesírási hibák, néhol elég komolyak is, akadnak a történet nagy részében, ami ismét csak zavaró volt. Ezen kívül keresztnevek kisbetűvel való írása, de ezek  a formai problémák.
- Gyerekkor: Még egy kis részletben fejtsd ki kérlek, édesanyád miért lett beteg, pontosan mi a betegsége. 
- Akadémiai évek: teljesen rendben volt, egyetlen egy dolgon akadtam csupán fenn. Mit keres egy Kazekage címre hajtó, Sunagakurei személy Amegakureban, mint tanár. Az oké, hogy háború meg vizsgák (?), de egy ellenséges szövetséghez menekülni, mint tanár, miközben a diákjainak a Kazekageségről álmodozik, nem igazán illett a képbe. Gennin vizsga egy az egyben lemaradt, melynek egy hosszabb pótlását szeretnék kérni.
Gennin évek: Talán az a rész volt, ami majdhogy nem rendben volt, ám az akadémiai technikákat nem a genninvizsga után oktatják, elvégre azon technikákból kell levizsgázni. 
Vándorélet: Igen komoly kérvényt kell benyújtanod a vezetőség felé, hogy háborús időszakban, egy fiatal gennint egyedül elengedjen egy kis ország. Szerintem ezzel még várjunk egy kicsit, ismerkedj meg a játéktérrel, a játékosokkal...
Amit kérnék:
- A helyesírás javítása, ezt megteheted úgy is, hogy egy Wordbe másolva a szöveget kijavítod a pirossal jelölt részeket. 
- A történet hosszának felével megegyező bővítés, melyben részletezed a genninvizsgát, és a fiatalabb/jelenkori karaktered életét. 

Amint ezekkel megvagy, írj rám és nézem ^^


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Kazue Hiroshi Empty Re: Kazue Hiroshi

Témanyitás  Kazue Hiroshi Kedd Jan. 31 2017, 20:32

Át néztem és kiakadtam a hajnali írásomon
Kazue Hiroshi
Kazue Hiroshi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 21


Adatlap
Szint: D
Rang: Gennin
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Kazue Hiroshi Empty Re: Kazue Hiroshi

Témanyitás  Uchiha Madara Kedd Jan. 31 2017, 21:11

Üdv!


Nos maga  történet javítva lett, ugyan egy-két komolyabb helyesírási hiba még mindig fellelhető (idelye-ideje, eddzettem-edzettem...). Az alapvető történet elfogadható, való igaz, tettél bele olyan szálakat, amlyekről lehetett volna kissé részletesebben is írni (az anyjának miként romlott az állapota, mit tett, miután ismét meggyógyult; Több gondolat az apádról és a kérdésekről, hogy épp merre lehet; Narutohoz való kötődés, miért is kérdezgeti ezt a karaktered...). Na, egy szó, mint száz, az előtörténetedet elfogadom.
Egyetlen pontot nem tudok sajnos elfogadni ebben, ez pedig a vándor ninjalét megléte. A játéktéren lesz rá lehetőséged, amennyiben jelzed ezt a jövőbeli mesélőid felé, de sajnos egy háborús időszakot élő, alapból kis ország nem enged el nagyon senkit, a falu szemében lényegtelen indokokért, főleg nem egy tizenéves gyermeket, egyedül. Így a karaktered Aemgakureban kezd, és ahogy mondtam, a lehetőséged meglesz a játéktéren, hogy hivatalosan elhagyhasd majd a hazádat. 


Kezdő chakraszint: 100
Rang: Gennin
Besorolás: D
Kezdő ország: Amegakure
Kezdő pénz: 3000 Ryo
Kezdő TJP: 20+1


Az alap E szintű technikák mellé felírhatod az amegakurehoz tartozó alaptechnikát és az ehhez tartozó esernyőt:
Jouro Senbon // Senbon Záporozás
Az Eső ninják alapvető képessége, melyhez szükségük van ninja esernyőre. Az esernyőt, vagy esernyőket a magasba hajítják. A levegőben az esernyő(k) pörögni kezdenek és senbon záporral árasszák el az alant elterülő vidéket. A shinobi a kézjelek elmutogatása után a chakráját kivetíti a senbonokra és így képes lesz azok mozgását irányítani.
Chakraszint: 125
Besorolás: C


A taijutsus ismereteidnek hála továbbá egy ajándéktechnikát is írhatsz kezdésként:
Kyaku Kyaku // Páros rúgás
A Technika lényege, hogy a használó egyszerre mind a két lábával megrúgja az ellenfelét. Nem tartozik a különösebben bonyolult Taijutsuk közé, de jó állóképességet ígényel az, hogy erős legyen a rúgás és utána a használó se essen a fenekére.
Besorolás: D
Chakraszint: 90
Taijutsu Pont: +1



Írj adatlapot és jó játékot kívánok a Gundan oldalán Smile


Ui: A neved kezdőbetűit írd majd át a profilodban ^^
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Kazue Hiroshi Empty Re: Kazue Hiroshi

Témanyitás  Kazue Hiroshi Kedd Jan. 31 2017, 21:13

Köszi
Kazue Hiroshi
Kazue Hiroshi
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 21


Adatlap
Szint: D
Rang: Gennin
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Kazue Hiroshi Empty Re: Kazue Hiroshi

Témanyitás  Uchiha Madara Szer. Feb. 01 2017, 01:04

^^


~Mesélői post legyen az utolsó, hogy az ellenőrzőket ne zavarja meg.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Kazue Hiroshi Empty Re: Kazue Hiroshi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.