Etsuraku no Sato

4 posters

Go down

Etsuraku no Sato Empty Etsuraku no Sato

Témanyitás  Jiraiya Vas. Jan. 21 2018, 00:12

Egy bűnnel teli nagyobb falu, ahol már a kapunál sorakoznak a kaszinók, a bárok, éjjel pedig mindig találni egy-egy sarkon egy alul öltözött kíséretét lelkesen kínáló fiatal hölgyet. Ami nem található meg itt, az valószínűleg nincs a feketepiacon, vagy csak nagyon elrejtve. Irathamisítás, drogkereskedelem, bérgyilkosok, prostitúció, A rendőri intézkedések napi szintűek, ám a rendészet egyfajta szimbiózisba lépett már a bűnszervezetekkel, s kölcsönös hasznot húznak a másikból. Információ a szabadságukért mondhatni.. Mondani sem kell, ez a hely minden rendész rémálma.
Jelenlegi Főrendész: Hyuuga Ayako (2 éve)

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Etsuraku no Sato Empty Re: Etsuraku no Sato

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Nov. 22 2018, 01:33

Egy bűnös város - I. fejezet - A gyakornok
Hyuuga Ayako és Ishihari Aki kalandja


Ishihara Aki
Konoha no Sato városát ragyogó napsütés ébresztette. Ugyan hidegebb volt néhány fokkal a megszokottnál, mégis kellemes reggelre kelhetett a város lakossága. Az idő pazar volt, felhők még csak a közelben sem voltak ilyen tájt, minden arra adott okot, hogy ezt a napot edzéssel vagy legalább a szabadban tölthesd. Talán ez lesz az a nap, amikor új embereket ismerhetsz meg, új közegekbe invitálnak be téged, vagy esetleg oly embereken segíthess, akik jobban rászorulnak az átlagnál. Bármit is hozzon ez a nap, egy biztos, a változás szele hatolt át lenge ruházatodon. Azonban amikor kiteszed épp a lábad a házból, egy chunnin mellényes konohai lép eléd, levéllel a kezében.
- Ishihara Aki? Velem tudna jönni, a Hokage hívatja.
Ugyan kérdését kedves hanglejtéssel ejtette meg, tudhattad, ez nem egy olyasfajta ajánlat, amire válaszolnod kell, pontosabban döntened a válaszok között. A chunnint követve hamar elérhettétek a város központi épületét, a Hokage rezidenciáját. Az iroda helyett most a tetőre vezényelt téged a fiatalos arcú, de már a húszas évein túljáró chunnin. A tetőn több gennin és chunnin várakozott már. Összesen tizennyolc fiatal és hat mellényes alak állt. Mikor megérkeztél, egy számotokra ismerős alak, Shikaku lépett a félkörívben felálló shinobik elé.
- Üdvözlök mindenkit. Mivel a háborúnak vége, ideiglenesen beköszönthetett a béke korszaka. Azonban a shinobinemzetek közötti diplomáciai kötelékek igen csak instabilak, a vezetőség úgy érzi, kiválasztott néhány olyan fiatal gennint, akiket különleges szakképesítések alá vetjük. Ugye tudjátok, hamarosan elkezdődik a chunnin válogató vizsga a nagy nemzetek közös szervezésével, ám azokat, akik képességeikben túllépték már az átlag genninek szintjét, de nem voltak még alkalmasak a válogatókra, azoknak egy új rendszert alakítottunk ki. Az ország lakossága ugye shinobik és civilek alkotják. Mind a két csoport ugyanazt a feladatot látja el a társadalmi életben, csupán más eszközökkel. Egy shinobi nem csupán a harctérre küldött gyalog. Orvosok, kutatók, rendőrök, tűzoltók és számos más olyan szakmabéli chakrahasználó vált híressé, amikre egy átlagos civil nem lenne képes. Mivel a nemzetek ideiglenesen békét kötöttek, jobban koncentrálhatunk a belügyi problémákra. A város térségén belül ugye chunninok, jouninok, de leginkább az ANBU tagjai azok, akik a békét felügyelik. Azonban nem csak az ANBU őrzi a város nyugalmát, hanem az olyasféle szervek, mint a rendőrség például. A jelenlévőket ilyen szervekhez rendeltetjük ki a nyár időszakára, felfoghatjátok egyfajta szakmai gyakorlatnak. A ti képességeitek meghaladják az átlag genninek szintjét, s kifizetendő lehet, ha tudásotok oly térségekben kamatoztatjátok, mint a tűzoltóság, kórházak vagy épp a rendőrség. Egy másfajta betekintést nyerhettek az ország működésébe. Megismerhetitek a shinobi és civil erők közös munkáját. A bűnüldözés kisebb szintű foglalkoztatásával pedig olyan tudást nyerhettek, melyeket az átlag gennin feladatok során nem kaphatnátok meg. Kérem, aki hallja a nevét, az álljon ki a sorból.
Az első névsoron szerepelt a te neved. Kevés információt kaphattál a feladatodról. Egy állami shinobik által ellenőrzött városba fogsz menni, méghozzá a rendőrséghez. Három hónap alatt betekintést kaphatsz a szerv működésébe. A vezetőd maga a városi erők parancsnoka lesz, Hyuuga Ayako. Még ma este indultok a város kapujától, ahonnan kisebb kíséret mellett indultok a városon túli vidékre, mígnem el nem éritek Etsuraku no Satot.


Hyuuga Ayako
Ködös, hűvös reggelre keltél. A köd oly sűrű volt, hogy szinte az orráig nem látott az ember. Az utcákon égve hagyták a közvilágítást, ám még a lámpák fénye is csak nehezen szűrődött át a sűrű foszlányon. Ráadásul ha ez nem lett volna elég, esett, méghozzá ónos eső formájában, mely még inkább megnehezítette az éjszakai életből feklelő város lakosságának reggelét. Az irodába érve már jó néhány rendőrtiszt jelen volt. Papírokat tologattak asztalukon, kávét szürcsöltek, s a legtöbbjük hangosan köszönt, mikor beléptél. Az egyik lelkes rendőr már várt rád az irodád ajtaja előtt, kezében kávé és dossziék halmazával.
- Jó reggelt asszonyom. A mai programja érdekesnek tűnik.
Ha elovlasod a kapott dossziét, találsz közöttük egy fickó aktáját, aki éjjel részegen rontott neki egy másik férfinak, s súlyosan megsebesítette azt, majd elmenekült. A másik dossziéban egy drogost kaptak el, aki talán ismerhet olyat, aki nagyobb mennyiségben utazhat, ugyanis összesen két gramm füvet találtak az emberek ma hajnalban nála, az egyik ideiglenes ketrec nem túl boldog lakosa, kihallgatásra vár. A harmadik dosszié azonban vékonyabb volt a másik két ügynél, mégis, tartalmilag talán fontosabb lehetett társainál. Konohagakureno Sato levele állt benne, s egy csatolmány. A levélben a Hokage írását olvashattad egy újfajta programról, mely a képzettebb gennineket osztja szét az országon belül működő szervek között, egyfajta nyári szakmai gyakorlat gyanánt. Alig pár óra múlva érkezik majd a beosztottad, Ishihara Aki. A rendőségnél lesz elszállásolva, állandó felügyelet és ellenőrzés alatt kell tartanod. Nem utasíthatod oly feladatra, ami nem tartozik bele a rendőség munkájába, illetve shinobi létére sem menti fel a civileken kívüli beavatkozás szabályait. Egyfajta gyakornok, mely tetszik vagy sem a parancsnok asszonynak, Danzou aláírása véglegesítette a döntést. Fellebezhetsz, azonban valószínűleg a nyár végéig úgysem lenne vége ezen tárgyalásnak. Így hát illene fogadnod a röpke másfél óra múlva betoppanó kunoichit.


A kalandotok az első körben összefonódik. Aki, tőled szeretném kérni a feladat megkapása utáni gondolatmeneted, miként éli meg ezt a fajta "munkát" a karaktered, hogy miként jut el a városba, illetve, hogy miket visz magával. Ayako, az első körben hasonló pontokat szeretnék olvasni, miként éli meg a tanonc fogalmát, s miként fogadod vendégedet, akit három kerek hónapon át kísérned és okítanod kell majd.
Ha gondoljátok az első körökben lemehet két-három kör szociális kaland, ahol is a két karakter megismeri egymást, s Ayako körbevezeti új társát az örsön, bemutatva saját csapatát, valamint mesélne néhány szót a munkásságáról. 
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Etsuraku no Sato Empty Re: Etsuraku no Sato

Témanyitás  Ishihara Aki Csüt. Nov. 22 2018, 19:09

Kellemes nyári reggelnek indult a mai. Pont úgy kezdődött, mint minden más nap. Felkelés után megkezdtem a szokásos rutinomat, majd elindultam, hogy reggeli edzésemet letudjam. Mikor kiléptem az ajtón, egy chuunin már ott állt. Rögtön elém is lépett. Mondandója kissé váratlanul ért. Vajon, mit akarhat a Hokage? Merült fel bennem a kérdés. Rögtön bólintottam a férfinak és követni kezdtem. Hamarosan meg is érkeztünk a rezidenciához. Azonban a Hogkage irodája helyett, a tetőre vezetett. Ott már többen is várakoztak. Nehéz volt megmondani, hogy pontosan mi is történik. Az első, amire gondolni tudtam, hogy valami nagyobb küldetésről lehet szó, amikor több shinobit is kiküldenek. Persze ez csak találgatás volt, és láthatóan többen is voltak, akik hozzám hasonlóan tanácstalanok voltak az eseménnyel kapcsolatban. Hamarosan, azonban egy ismerős alak lépett elénk. Shikaku a Nara klánból. Nem is húzta tovább az időt, rögtön elkezdte ismertetni a helyzetet. A helyzet kissé meglepett. Ezek szerint ezt a sok genint különböző helyekre fogják kiosztani? A beszéd után kissé vegyes érzelmekkel voltak bennem a helyzettel kapcsolatban. Elsősorban érdekesnek találtam. A shinobi lét egy kissé más formáját is lehetőségünk lesz megtapasztalni. Ugyanakkor, bár pontos információt nem kaptunk, de nagy eséllyel ez nem egy-két hét lesz. Ha a falun kívülre helyeznek el valahol, annak annyira nem örülnék. Rögtön el is kezdték a neveket mondani, hogy ki és hova kerül majd. Az én nevem rögtön az elő listán szerepelt, ami nem más volt, mint a rendészet. Valahogy nem volt meglepő. A képességeim pont megfeleltek ennek a munkakőrnek. Mivel főként taijutsura specializálódtam, így aligha lesz komolyabb probléma a tettesek ártalmatlanná tétele, anélkül, hogy az egész falut elpusztítanám közben. Kórházba, nagyjából használhatatlan lennék, hisz alapvető elsősegély nyújtáson kívül nem nagyon tudok mást az orvoslásról. Tűzoltóként, még lehetne hasznom, de gondolom oda inkább olyanokat vittek, akik suiton, vagy esetleg doton elemekkel rendelkeznek. Az én fuutonom, inkább csak olaj lenne a tűzre. Mindenesetre nem volt semmi problémám a feladattal kapcsolatban, sőt még kissé izgatottságot is éreztem, hogy milyen is lesz. Egész addig, amíg meg nem hallottam, hogy hova küldenek majd ki. Etsuraku no Sato. Hallottam arról a helyről. Sajnos nem túl sok jót. Kaszinók, kocsmák és egyéb kétes üzletek faluja. A bűnözés melegágya. Ebből már tudtam, hogy nem lesz egyszerű dolgom. Az eligazításnak hamarosan vége lett. Túl sok információt nem kaptunk, de gondoltam majd ott pontosítják, hogy mi is lesz a feladatunk. Mivel még a mai nap útnak kellett indulnunk, így én rögtön haza is mentem, hogy összepakoljak néhány szükséges dolgot. Nem tudtam, hogy pontosan milyen hosszú ideig leszünk ott, így biztos ami biztos hosszabb távra terveztem. Ruhákat, üres tekercseimbe pecsételtem. Miután elkészültem, még beugrottam a szüleim házához, hogy tudassam velük a helyzetet, majd a kapu felé vettem az irányt. Ott már szépen gyülekezett a csapat, akiket szintén a rendfenntartáshoz helyeztek. Amint mindenki megérkezett útnak is indultunk. Szerencsére ez teljesen eseménytelenül zajlott. Nem futottunk semmi bajba. Közben páran azt beszéltük, hogy milyen is lesz majd. Voltak, akik nagyon fel voltak tüzelve, mások pedig a hátuk közepére nem kívánták a helyzetet. Én valahol a kettő között lehettem. Volt bennem egy izgatottság a feladattal kapcsolatban, azonban nem örültem, hogy ilyen hosszú időre távol kell lennem Konohától, ráadásul egy olyan helyen, ami nagyjából a legmagasabb bűnözési rátával rendelkezik az egész országban. Hosszas utazás után végül megérkeztünk Etsuraku no Sato-ba. Első ránézésre nem tűnt olyan vészesnek, mint ahogy mondják.
Ishihara Aki
Ishihara Aki
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 576
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 166 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 160 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 353

Vissza az elejére Go down

Etsuraku no Sato Empty Re: Etsuraku no Sato

Témanyitás  Hyuuga Ayako Kedd Nov. 27 2018, 20:38

/Madara-Aki/

 Nem volt túl szép időnk, mondhatni baljós volt a reggel. Köd, hűvös, dermedt levegő... az ember ilyenkor nem szívesen mozdul ki, de a munka az munka. Beérve az őrsre megindultam az emeletre, azon belül asztalomhoz, az altisztekkel közös irodámba, ám a helység ajtaja előtt megállítottak. Egy bögre kávé volt egyik munkatársam kezében, valamint pár akta. Összeszűkült szemekkel néztem az illedelmesen köszönő férfira.
-Megszökött valaki... nem... megint varázslatos módon eltűnt a lefoglalt drogok egy része?- Kerekedett ki szemem, s fehéredtem el enyhén. -Ellenőrzés lesz?! Te jó ég... csak azt ne..- Kaptam ki kezéből az iratokat. -Garázdaság, nem új, drogbirtoklás... kérdezzék ki, ajánljatok neki alkut, hátha tud valamit még... és...MI?! Genin? Ide? Danzou... az a rohadék istentelen állat.- Robogtam be az irodába ingerülten. -És ezt engedélyezték neki? Nagyon szép.. azt hiszi ő parancsolhat nekünk? Azoknak ott konohában, igen, mi viszont országosak vagyunk, nem holmi nyomi rohadék emberei... A konohai rendészek is tehetnek egy szivességet... csak félig kéne dolgozniuk a hokagénak, nem is shinobi a nagy részük, mégis.. áh...- Fordultam oda az emberekhez. -Jó, akkor.. újonc, seprűt kézbe, Gyou, pakold el az iratokat. Kuchiro... a raktárban rakj rendet... durva időszakunk lesz. Konohai genin érkezik hozzánk...- Ültem le átgondolni a dolgot. -Kell neki majd egy asztal.. ahh át kell költöznöm a saját irodámba... Miért? Miért kell ez? Persze ha írnék valami fejesnek, akkor is legalább három hónap lenne mire visszböfögnek valami választ.- Pattantam fel, s egy dobozt felkapva pakoltam bele minden személyesebb tárgyat. -Ki megyek elé.. remélem legalább nem valami tuskót kapunk.- Vágtam be saját, ezeddig használaton kívül lévő irodámba cuccaim, s egy intés kíséretében kiindultam a genint fogadni.

 Amint megpillantanám a konohai fejpántos kunoichit, odalépnék hozzá.
-Ishihara Aki? Hyuuga Ayako, gyere beljebb. - Invitálnám be az örsre, megkezdve a hely bemutatását. -Itt a bejárat, az előtér. Itt történnek a bejelentések, ügyintézések, hasonlók. Nem sokat leszel itt. Közvetlen felettünk és alattunk viszont érdekesebb a helyzet. Alattunk van a bizonyíték raktár, ahova... most nem megyünk be egyenlőre. Fent pedig a közös iroda.- Intenék, hogy kövessen, ahogy felindulok a lépcsőn. -Ezen az emeleten találhatóak az öltözők is, és egy edzőterem, ha szükség van ilyesmire. Jobbra egy társalgó, étkező, ami fel van szerelve konyhai berendezésekkel, de a közös iroda is, szóval nem kell messze menned. Az előbb említett iroda pedig rögtön arra, az épület elejében -az előtér felett- található. Felettünk már csak a padlás illetve a vész esetén kiküldhető madarak vannak.- Vezetném be az irodába. -Ők Gyou, az orvosszakértő, Yukino, aki jelenleg még újnak számít, illetve van még egy Kuchiro-nk is, aki a raktárat rendezi épp... Jelenleg ennyien vagyunk bent, a többiek szabadnapot töltenek. Összesen öten vannak az altisztek. Az lesz ott a te asztalod középen. Eredetileg az én helyem szokott lenni, de nem igazán tudtuk megoldani az új asztal kérdését hely hiányában. Remélem megfelel majd... Pakolj le nyugodtan.- Ülnék fel az egyik asztal lapjára. -Mielőtt viszont belemerülnénk a kérdésekbe... Rendész pályára tévedtél. Itt ritkák az olyanok, mint mi. Yukino is a fővárosban lett képezve. Alapvető chakragyakorlatai vannak, de nem shinobi képzést kapott, egy bunshin no jutsut sem ismer, de képes felismerni cserébe. Persze vannak tényleges shinobi altisztek, mint Kuchiro, vagy Gyou, akik geninként szegődtek ide konohából még az ősidőkben, tíz éve, meg vannak az olyanok, mint én. Mi vagyunk a különleges tisztek, hadnagyok, akik regionálisan figyelnek egy-egy adott területre. A Tűz Országában három ilyen személy van, aki egy chuuninnak megfelelő shinobi képzettségével rendelkezik. A mi dolgunk, a saját körzetünk igazgatásán kívül, hogy amennyiben shinobi aktivitásra utaló jel van, azt kinyomozzuk, majd valós shinobi veszély esetén cselekedjünk, de első sorban inkább jelentsük azt. Alapból ez a falu lesz a mi körzetünk. Előfordul hogy a környéken el-el járogatunk máshova, volt rá pár példa az évben, de nem túl gyakori eset. Ha pedig shinobi riasztás van, akkor az altisztekkel kézen fogva indulunk a helyszínre. Nem kapcsolódunk konohához szinte semennyire. A rendészetnek a hokage csak közvetve parancsolhat, ám jogunkban áll ellene is nyomozást folytatni ő pedig nem tehet semmit ellene. A Daimyonak felelünk, nem a shinobi falvak egyikének. Ezért hívnak minket állami shinobinak. Ugyanolyanok vagyunk mint bármely rendész, csak shinobi képzésünk és tapasztalatunk révén magasabb, többet igénylő beosztásba kerülünk. Kérdésed esetleg maradt?- Magyaráznám a helyzetet, majd néznék rá várva bármilyen kérdést. 

 Amennyiben nem lenne kérdése, lehuppannék az asztalról, s tenyereim összecsapva, egy mosollyal kívánnék sok szerencsét, majd megindulnék irodámba kipakolni a személyes holmikat az ottani asztalomra.
Hyuuga Ayako
Hyuuga Ayako
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 69+15


Adatlap
Szint: C
Rang: Rendfenntartó hadnagy
Chakraszint: 282

Vissza az elejére Go down

Etsuraku no Sato Empty Re: Etsuraku no Sato

Témanyitás  Uchiha Madara Pént. Dec. 07 2018, 16:41

Etsuraku no Sato korántsem tűnt olyannak, mint vélted. A város, a köd ellenére nyugodt volt és csendes. Ugyan a bezárt épületek tábláinak jelentős része kaszinók és különböző ivók feliratait viselték, mint írtam, java részük zárva volt. Az utcán kevés ember volt, legalábbis egy konohában élő számára. Az érkező vendég elé kisétáló kunoichi arcán látszott, nem volt teljes mértékben elragadtatva a hírtől. Nem igazán szerette, amikor a shinobi város bele akar szólni az állam ügyeibe. S ugyan egy kellemesebb álarcot húzott fel mimikájára, egy képzettebb shinobinak feltűnhet a hamis mosoly. 
A városon áthaladva egyből az őrsre értetek, majd a leendő főnököd, Ayako ismertette az iroda részeit, a különböző termeit és a jelen lévő személyzetet. A közös irodát megkezdtétek átpakolni, s a saját kényelmetek szerint berendezni. A szűkös hely ellenére, kissé egymáshoz közel, de azért valamennyire kényelmesen találtok helyet mindennek, amire szükségetek van. Már már szinte befejeznétek a rendrakást, amikor Gyou* kopogtat az iroda ajtaján. 
- Főnökasszony, a pasas, akit elkaptunk, azt mondja találta, de, sikerült megszerezni a házkutatáshoz az engedélyt. Mihez van kedve? Kérdezni vagy lakáslátogatáshoz? Zavartnak tűnik, mintha titkolna valamit. Nem hétköznapi drogosról van szó, akit szívás közben csíptünk el. Napkeltekor, amikor már minden zár, az egyik fürdő előtt állt. Várt valakire, bár tagadja. Azt mondja csak arra járt. Valamit biztos rejteget előlünk. Talán jobb lenne, ha maga menne ki személyesen a házához, talán talál valamit.
...
A ház a város nyugati, külső részen feküdt. Szegényesebb környék volt, ám annak ellenére az épület maga nem volt oly lelakott, mint vártátok. Egyszerű fakerítéssel körbekerített telek, rajta egy négylakásos épület. Kedves delikvensetek a bal alsó épületet birtokolta, melyhez a szükséges kulcsot a lábtörlő helyett az ajtó melletti, földbe ültetett virág alatt találod, amennyiben már házon kívül bekapcsolnád a Byakugant. Első ránézésre nem volt semmi extra. Két szoba, valamint egy fürdő és egy konyha. A bútorzat csekély mennyiségben volt jelen, egy-két ágy, asztalok és néhány kopottabb szék. Nem volt senki a lakásban, ám ez nem azt jelentette, hogy nem leshet rátok veszély. A veszély a rendőr leghűségesebb társa. Ha átvizsgálnád az egész épületet, nem vélnél semmi szokatlant felfedezni. A kerthelyiségben azonban van egy másik, sokkalta kisebb épület, közvetlen a ház mögött. Valamiféle rakodó, ahol biciklik, szerszámok, ládák hevertek, négy külön szekcióra osztva. Az egyik ilyen, ráccsal elválasztott tároló alapzatán azonban egy ajtót vélsz felfedezni. Az ajtó mögött egy hosszabb létra vezet le egy föld alatti pincébe. 


Ezen információkat láthatod a kapuban, rajtad áll, merre indulsz, s milyen módszerekkel mutatod be a hivatásod egy olyasvalakinek, aki töredékét sem láthatja mindezeknek. A négy lakásból kettőnek van otthon a tulaja. Az egyik egy idősebb férfi, míg a másik egy fiatal, húszas éveinek közepén járó nő, s egy újszülött csecsemő.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Etsuraku no Sato Empty Re: Etsuraku no Sato

Témanyitás  Ishihara Aki Szer. Dec. 12 2018, 18:48

Nem telt sok időbe, mire kiérkezett elém valaki. Már messziről kiszúrtam a nálam csak pár évvel idősebb nőt. Nem volt nehéz dolgom, a szemei elég árulkodóak voltak. Még bemutatkoznia se kellett ahhoz, hogy felismerjem a Hyuuga klán egy tagját. Amint mellém lépett és letudtuk a szokásos tiszteletköröket, rögtön be is invitált az őrsre. Időt nem vesztegetve kezdett el magyarázni az itten helyzetről, illetve gyorsan bemutatta a csapat tagjait. Olyan gyorsan mondta a dolgokat, hogy közbeszólni se nagyon volt időm. Pontosan nem tudtam mi lehetett az ok, azonban gondolom, hogy elég elfoglalt lehet a rendészet vezetésével, így nem akart sok időt pazarolni rám. Megmutatta, hogy hol fogok majd ülni. A szoba közepén elhelyezett asztalt kaptam meg, amit ráadásul ő használt eddig. Alapvetően nem bánom, ha figyelem középpontjába vagy, azonban jelen esetben talán jobban örültem volna valami kis eldugottabb helynek. További mondandóját figyelmesen hallgattam, közben néha bólogattam. A helyzet egy kicsit kíváncsivá tett. Érdekesnek találtam, hogy egy Hyuuga, Konohától távolabb helyezkedik ell, ráadásul nem is a falu közvetlen szolgálata alatt. Mindig is azt gondoltam, hogy a falu vezetősége szereti az ígéretesebb egyéneket magához közelebb tartani. Biztos meg volt az ok erre is, azonban csak találgatni tudtam, hogy mi lehet az. Mondandóját végül befejezte és nekem is lehetőségem lett, hogy kérdezzek.
- Igen, egy kérdésem lenne. Mi lesz az én feladatom? Az egész helyzet még kissé új nekem, szóval nem igazán tudom mit is kéne majd csinálnom.
Amint a kérdésemet feltettem, Gyo jelent meg újra és néhány fontos információt közölve. Kicsit arrébb léptem, hogy ne zavarjak. Érdekes helyzetnek hangzik, bár aligha hiszem, hogy már az első nap részese lehetek egy ilyen nyomozásnak.
Ishihara Aki
Ishihara Aki
Játékos Mesélő

Elosztott Taijutsu Pontok : 576
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 166 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 160 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 353

Vissza az elejére Go down

Etsuraku no Sato Empty Re: Etsuraku no Sato

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.