"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

2 posters

Go down

"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu) Empty "Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

Témanyitás  Djuka Ryusuke Szomb. Jún. 30 2018, 16:43

Patakocska lágy, dallamos csobogása töltötte be a környéket. Kellemes hangja nyugtatólak hatott rám. Szokásos kecses, mozdulatokkal hajtottam végre a tai chi mozdulatait, melyek mindennapom részei voltak. Korán volt még, a nap még gyermeteg volt, de a napi rutinjaimnak mindig megvannak a maga idője. Ráadásul én mindig ilyen korán kelek, hisz a templomban is hajnalok hajnalán volt az ébresztő, és hát bennem maradtak ezek a szokások. A tai chi odafigyelést igényel, de ha jól csinálja az ember, teljesen ellazulhat tőle szellemileg. Mozdulataimon látszott, hogy nem először csinálom. Szikár alkatom ellenére végig rugalmas, könnyed mozdulatokkal fejeztem be a sorozatokat, majd a végén imára kulcsoltam kezem és mélyen meghajoltam arra amerre legjobb tudásom szerint a Föld Temploma található, az otthonom. Hálás voltam az ott élő papoknak és kötelességemnek éreztem, hogy minden reggeli tiszteletadásomkor kifejezzem hálámat az eddigiekért, az ott élő papoknak és az Öt Isten templomának. Viszont ahogy befejeztem, éreztem, hogy erőt vesz rajtam a gyengeség. A kódexünk kimondja, hogy falvakban napi egy, úton napi kétszeri étkezést engedhetünk meg magunknak, melyeknek mértéke megszabott mennyiségű lehet csak. A szerzeteseink csak a templom ételét, illetve az adományozók által biztosított étkeket fogyaszthatják ezen felül. Viszont mivel már három napja úton vagyok, érzem, hogy a napi két étkezés sajnos kezd erőt venni rajtam. Úgy érzem, egyelőre muszáj lesz most magamhoz venni egy kis táplálékot. Bár a hús megvolt, tűzifám sajnos nem volt. Persze keresgélhettem volna az erdőben, de a mezítlábas utazásnak is megvannak a maga hátrányai. Rengeteg errefelé a szömörce és az apróbb rovarok, így úgy vagyok vele, egyelőre inkább kidöntöm azt a betegeskedő, öregecske fát, ami alatt tegnap szálltam meg. Úgyis hamarosan kidől, és így legalább nem fog senkit sem veszélyeztetni. Összeraktam kezemet és mélyen beszívva a levegőt teljesen kinyújtom magamat, majd ahogy kifújom azt lassan felveszem sziklaszilárd pozíciómat, majd ökölbe szorítom bal kezem. Lehunyom a szemem, majd mélyen ismét levegőt veszek félig megtöltve a tüdőmet, majd kemény tekintettel öt villámgyors ütéssorozatot vittem be a közepes vastagságú fának. Mindegyik ütésemet csúnya reccsenés követte és a fa tompán megbillent, de nem dőlt el. Befogyasztottam lábam, majd amennyire csak tudtam felszökkentem és egy „HÁÁÁ!” kísérettel erős rúgást indítottam meg a fát, mely recsegve, ropogva remegett meg és dőlt kifele. Tompán, alig csapva zajt érkezek földre, majd tenyeremnek nyomom öklöm és a fa felé hajlok meg, bocsánatot kérve ezzel a természettől, hogy kárt okoztam benne. De így legalább lesz tűzifám, bár eszközök nélkül kézzel kell majd feldarabolnom… vagyis… szétzúznom…. Nem is húzom tehát az időt, elindulok a gyér lombozat felé, hogy a vékonyabb részénél kezdjem a dolgom, hisz a vastagabbik felénél nehezebb dolgom lenne.
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu) Empty Re: "Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Szomb. Jún. 30 2018, 17:11

Ma reggel madárcsicsergésre keltem fel, nem túl gyakori, hogy effajta halk neszre megébredjek, de most hogy fent vagyok jobbnak találtam azt a gondolatot, hogy ma elmegyek az erdőbe gyakorolni, így hát reggeli teendőim elvégzése után egy apró cetlit hagytam nevelő anyámnak, hogy majd este felé jövök. Nem szokatlan családunkban, hogy egész nap nem hallunk egymás felől semmit, legfeljebb a konyha pulton hagyott üzenet alapján tudhatjuk, hogy hol van a másik. Így hát felkerekedtem és első állomásnak a szüleim sírját vettem célba, ugyanis egy szokásom, ha időm engedi két naponta meglátogatom őket.
Miután ezzel végeztem úgy határoztam, hogy elmegyek az erdőbe edzeni. Mikor egyedül vágom magam bele a rengetegbe, nem szoktam az úton menni, inkább attól egy jó 10 méterre. Körülbelül egy óra hosszat mehettem már, amikor hirtelen egy erőteljesebb hangot hallottam meg. A zaj olyannak tűnt, mintha valaki edzene egy fán, innen nem túl messze. Ennél fogva elindultam eme hangok irányába, ama reménnyel, hogy mikor odaérek egy olyan ember fog ott várni, akivel eggyütt tudok majd gyakorolni. A zaj hirtelen elmúlt, de még az alakot nem láthattam a fáktól, így hát egy kicsit közelebb merészkedtem és vártam, hogy mit fog csinálni. Nem nagyon figyelhetett fel rám, vagy ha mégis nem fordított túl nagy jelentőséget itt létemnek. Az illető elindult a fának lombkoronája felé, nem nagyon akartam vele szemtől szembe kerülni, mert súly csoportunk nem mondható azonosnak, sőt nálam jóval erősebbnek tűnik. Semmi olyasfajta jelet nem találtam rajta, ami arra utalna, hogy Konohából való lenne, tehát ha a legrosszabb esetet vesszük ő egy ellenség, ha ez az eset bizonyosodik be, akkor legalább hazai pályán vagyok, s így talán lenne esélyem elmenekülni, ha nincs más választásom, de hogy tudhatnám meg hogy valójában ki ő, tettem fel magamban a kérdést.
-Nincs túl sok időm gondolkodni, gyorsan kell döntenem.-mondtam magamban.
Végül úgy döntöttem, hogy egy picit közelebb merészkedek, hogy lehetőséget adjak neki arra, hogy észre vegyen. Elővigyázatosságból azért a kezembe fogtam az egyik kunaimat, majd vártam a reakcióját.

Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu) Empty Re: "Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

Témanyitás  Djuka Ryusuke Csüt. Aug. 09 2018, 18:12

A csapásaim kíméletlenül sújtottak le a fára, mely hatalmas ropogással és zörejjel végül megadta magát. Fájt hallani, ahogy a fa nyűglődik, és a törsz, ropogva megadja magát. Mintha a lelkem darabjai sérültek volna. Tudtam, hogy beteg volt a fa és korhadt is nagy része, de akkor is… fájt Isteneink egy gyermekének megadni a kegyelemdöfést. Talán megannyi életotthonát oltottam ki most, bár tisztában voltam vele, hogy rengeteg új élet szülőhelyét is okoztam ezzel. Ilyen a természet körforgása. Egy dolog elmúlik, ám mégis tucatnyi más dolog megszületik. Azonban egy teremtésre nem számítottam. Méghozzá, hogy egy shinobi gyermek „terem” elő az egyik bokorból. Kissé meglepődve nézek az aprócska lány felé, majd bátorítóan elmosolyodok.
- Üdvözlégy Gyermekem. Bocsáss meg, ha vétkes cselekedetem közben megrémisztettelek. - lépek oda a lányhoz és lapátkezem a lány fejére rakom bocsánatkérően és nyugtatóan - Remélem nem okoztam gondot néked, Gyermek. Djuka Ryusuke volnék Ohanamochi egyik vándorló szerzetese. Kérdezni szeretnél esetleg tőlem valamit? - kérdezem tőle kedvesen és egyáltalán nem tolakodóan.
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu) Empty Re: "Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Csüt. Aug. 09 2018, 18:27

Ledermedten álltam ott, a szó egy pillanatra belém fagyott. Nem nagyon ismertem Ohanamochi vándorló szerzeteseit, de azt tudtam, hogy nem ellenséges szándékú, ugyanis ha az lenne nem kérdezett volna tőlem valószínűleg semmit. Kicsit még félve, de válaszoltam: -A nevem Aikaho Mitsuko. Csak egy kicsit edzeni jöttem ki, amikor figyelmes lett a zajokra, s gondoltam megnézem mi okozza azokat. Nem számítottam arra a megfogalmazás módra, amivel ő kérdezett, elég békés alaknak tűnik, a természet apró bántását is, vétkes cselekedetnek mondja. Hangja és keze megnyugtató, kissé elmosolyodok, hogy lássa, hogy semmi baj nincsen.
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu) Empty Re: "Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

Témanyitás  Djuka Ryusuke Pént. Aug. 10 2018, 20:53

Barátságosan elmosolyodok és jobb kezemet ökölbe szorítva, bal kezemnek nyomva meghajlok finoman a lány előtt.
- Üdvözöllek Mitsuko-san. Örülök a találkozásnak. Repes a szívem, hogy megismerhetek egy ilyen kedves, fiatal hölgyet. – nézek rá kedvesen – Kérlek, bocsásd meg nekem ez esetben, hogy megzavartam a gyakorlásod, remélem nem történt semmilyen komoly dolog belőle. Nem sérültél meg igaz? – kérdezem aggódóan – Esetleg szeretnéd, hogy kárpótoljalak valahogy, amiért eltereltem a figyelmed? Ohanamochi-sama mindig azt mondja, hogy fizesd meg a tartozásod, még akkor is, ha a másik nem panaszkodhat anyagi javakra.
Kicsit féltem, hogy összezavarom a kicsit, de talán nem veszti el a fonalat. Hm… azt hiszem, van valahol a szütyőmben egy kis cukorka… én nem szeretem a mesterséges édességeket, de a gyermekeknek mindig megtartok egy kicsit. Ők imádják és örömöt okoz az, ha megmosolyogtathatok egy gyermeket.
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu) Empty Re: "Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Pént. Aug. 10 2018, 21:17

Őszinte mosoly ül fel az arcomra, igazán érdekes alaknak tűnik, hiába vagyok csak egy gyermek mégis úgy beszél velem mint egy felnőttel, egyáltalán nem lekezelően l, sőt kifejezetten figyelmes. -Én is örvendek a találkozásnak Rysukue-sama. Eközben két kezem oldalamhoz teszem, s meghajlok, így viszonzom az ő köszöntését. -Valóban nem esett semmi bajom, köszönöm a kérdését. Igazán egy vicces alak, ért a gyerekek nyelvén, effajta gondolatok cikáznak mindeközben a fejemben. -Köszönöm, de nincsen szükségem semmi fajta kárpótlásra. Itt megállok egy pillanatra, az égre nézek, majd újra megszólalok: -Igazából lenne itt valami, ha esetleg ideje engedi, tudna nekem segíteni a gyakorlásban?- teszem föl a kérdést. Óvatosan fürkészem az arcát, hátha rájövök, hogy most milyen érzelem kavarog benne. Néhány másodperc sem telik el, s meg tudom állapítani, hogy nyugodtság, ami a felszínt illeti, ugyanis azt, hogy az ember milyen álarc mögé rejti el valódi érzéseit csak maga az illető tudhatja. Mily nagy kincs az, hogy ő ilyen könnyen meg tud mosolyogtatni valakit.[/color]
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu) Empty Re: "Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

Témanyitás  Djuka Ryusuke Szomb. Aug. 18 2018, 12:58

// utólagos átgondolás után ezt a játékot Szabad Játékba szeretném/nénk majd folytatni, mivel a jelenlegi állás és tervezet miatt nem igazán állná meg a Kaszinó alapjait a játék //
Djuka Ryusuke
Djuka Ryusuke
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 820
Elosztható Taijutsu Pontok : 9

Állóképesség : 300 (B)
Erő : 520 (A)
Gyorsaság : 200 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 500 (A)


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándor / Szerzetes
Chakraszint: 436

Vissza az elejére Go down

"Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu) Empty Re: "Mit eszel Mester?" "Áh csak ez az előző tanítványom" (Mitsu vs Ryu)

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.