Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

3 posters

Go down

Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken Empty Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

Témanyitás  Monokūro Gouken Vas. 12 Aug. 2018 - 13:50

Harcvezető: Senju Tobirama
Harctér: Monokuro-klán birtoka (Középső rész)
Időjárás: Szemerkélő eső --> Lazább talaj, több víz, sötét égbolt, kevés természetes fény
Napszak: Éjszaka
Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken WwMK9bpy_o
A Birtok




Szituáció
Kirigakure no Sato kapta a megbízást, hogy gyilkolják meg Onigakure no Sato egyik főpapját. A küldetés Matsuhito Shinroku kapta meg, mit sikerrel véghez is vitt, ám menekülés közben észrevették és riadót fújtak. Az üldözés során a ninja keresztül próbált vágni az Onigakure no Sato kültereinél lévő Klánbirtokon, ahol sikeresen el is tűnt üldözői elől, de a birtok jelenlegi egyetlen harcosa, Monokuro Gouken tudva a behatolásról (vagy legalábbis a riadóról és az orvgyilkosságról) felfegyverkezve indult volna meg a faluba, amikor belebotlott az indulni készülő Shinrokuba. Jelenleg a birtok közepén tartózkodnak. A környezetben víz, házak, falak és őrtornyok helyezkednek el, valamint kevés fa és bokor.
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken Empty Re: Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

Témanyitás  Monokūro Gouken Vas. 12 Aug. 2018 - 14:19

- Gouken-sama... - Az egyetlen hang, amit meghallok, mielőtt pengémért nyúlva gyűrtem magam alá a vállamat érintő idősödő férfit. Wakizashim pengéje hideg, halálos fényével szegett neki a férfi nyakának, az pedig remegve, némán, csupán szemeivel beszélve próbált meg könyörögni életéért... Vagy talán csak fel akarta hívni magára a figyelmet, hogy észrevegyem őt. Sikerrel járt.
- Tetsuo. Ne cselekedj meggondolatlanul. Ha nem érdekelne, hogy mely ember fiától veszem el az életet, akkor már halott lennél. - A férfi nyelt egyet, én pedig elengedtem őt és együtt felállva húztam fel. Ha akart jönni, ha nem. 
- K-köszönöm Gouken-sama... Én csak... Fel kellett ébresztenem. Behatolás történt. Most kaptunk egy sólymot. Tonkumon-samát megölték. Az egész falu a gyilkost keresi. Erre tartottak, de elhaladtak a birtok mellett. A...
- Készítsd a ruhám és a felszerelésem, indulok. Küldj sólymot az Őrségem tagjainak. Mindenkit idevárok azonnal! - Mondtam, mire már katanám a kezemben volt és kimonómat fejtettem le magamról.
- Értettem!

[...]

Teljes harci-díszben, a szokásos öltözetemben tértem ki, oldalamon a két pengémmel és a rejtett tárolókban a többi eszközömmel.
Ám amint kiléptem a főépület ajtaján, nyomomban Tetsuoval, egy árny állt előttem. 
- Megállj! - Kiáltottam, majd kardot rántottam. - A Monokuro-klán birtokán vagy. Én vagyok a birtok jelenleg itt tartózkodó rangidőse. Igazold magad! - Nyújtottam felé katanám, miközben Tetsuonak odasúgtam, hogy vonuljon vissza a házba. Fel voltam készülve a harcra és arra is, hogy ha ez a fickó egy ninja, akkor nem akar majd szemtől-szemben harcolni velem. Menekülni akar. - A birtokot körülveszik az Onigakurei Ninják. Egy orvgyilkos keresnek. Bölcsebb döntés lenne, hogyha békésen rendeznénk a helyzetet. - Próbáltam hatni rá. Ha elmenekül, akkor ki tudja, hogy utol tudom-e érni. A legjobb lenne itt és most lerendezni.
______________
Ha Shinroku futásnak eredne, akkor Gouken utána menne és úgy mondaná el ezeket. Ez történik akkor is, hogyha elbújik. Gouken próbálja folyamatosan figyelni a környezetét, hogy bármilyen apró támadással se tudják meglepni, továbbá gyanakszik arra, hogy a behatoló nincs egyedül.



Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken 9daac14dbd0a0a3cb53604aa4d8ecea3
Felszerelés
- Kunai 4db
- Shuriken 10db
- Fekete Füstbomba 5db
- Robbanójegyzet 10db
- Senbon 30db
- Katana 1db
- Wakizashi 1db
- Könnygázbomba 2db (Csípős Paprika)
- Villanóbomba 2db
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken Empty Re: Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

Témanyitás  Matsuhito Shinroku Hétf. 13 Aug. 2018 - 10:11

A Köd egyetlen Fegyvert küldött, hogy teljesítse a megbízatást. Tonkumon főpapnak halnia kell, így szólt a megbízás. Mindegy volt hogyan, mindegy volt mikor. A főpap szállására tökéletesen egyszerű és könnyű volt bejutni, talán túl könnyű is. Ki gondolta volna, hogy egy hájas, féldisznó öregembert, ennyi hajbókoló szolga leng körül. Kifelé menet történt a baj, amikor a főpap már halott volt. Az öreg észre sem vette a pengét, amely lesújtott. Álmában halt meg, tisztán és gyorsan. A gondot a szolgálólány okozta, aki a főpap szállására sietett, ki tudja miféle céllal. Senki sem fogja megtudni és senki sem fogja kikérdezni a lányt. A szisszenő penge túl lassan végzett a lánnyal, annak volt ideje sikítani. A Fegyver cseppet sem volt boldog. A megengedettnél eggyel több életet kellett elvennie, borult a terv és nem volt idő újat fabrikálni. S bár a Shoushagan no jutsu segítségével hiába járta a várost majd két napig, az még mindig idegen volt számára. Az üldözők lerázása miatt meg kellett változtatnia a mozgása irányát és betévedt egy klánbirtokra. A Fegyver cseppet sem volt boldog, de lelki nyugalmát ez se tudta megtörni. Amikor felbukkant, a magát rangidősnek tituláló férfi, akkor se rezdült meg lelki nyugalma. Bár legszívesebben sóhajtott volna egy nagyot. 
~ Újabb hulla. Romlik a statisztikád. ~ 

 
Végig mértem az engem megállító férfit, gyorsan, csak úgy szemre. Ránézésre magasabb nálam, ez azt jelenti, hogy a súlypontja is kissé magasabban van. Öltözéke tetszik, ebben a kevés fényben szinte világít az alakja, míg az enyém beleolvad az éjszaka sötétjébe, hiszen fekete kezeslábasom most jó szolgálatot tesz. Semmi kedvem húzni az időt. Szavai parancsolóak, követelőzőek. Békésen akarja rendezni a helyzetet, hát jó, megkaphatja.
- Térj vissza házadba, a szeretteidhez! - ennél egyértelműbb üzenetet nem adhatok számára. Ha nem ostoba, akkor nagyon gyorsan rájöhet, hogy ellenkező esetben nem fogom garantálni, sem az ő, sem családja biztonságát. Ugyanakkor, miközben ezeket a szavakat kimondtam, alig észlelhetően zsebembe nyúltam. Jobbomba három shurikent vettem s közben hangtalanul, mert a Moun Satsujin Jutsu segítségével, néma csendben tudok mozogni, lassan elkezdtem megkerülni. Pontosabban körözni kezdek körülötte. Amennyiben rám támad, a jobbomba lévő három Shurikent hajítanám felé, hogy sérülést okozzak neki és megakasszam a támadását. Balomba egy Kunait veszek, amely markolatára egy robbanó jegyzet van tekerve. Kétféle célt szolgál, védekezhetek a fegyveres támadása ellenében, másrészről kirobbanó meglepetéssel szolgálhatok számára. Körözésemnek iránya és célja, hogy a rossz látási viszonyokat és azt kihasználva, hogy álca színt viselek, kikerüljek a fényforrást jelentő fáklyák és egyéb világító testek fénygyűrűjéből, másodjára az, hogy egy pillanatra szem elől tévesszen. Amikor ez megtörténik, a Shunshin no jutsu segítségével igyekszem a nyílt színről a közeli épületek vagy fák és bokrok takarásába jutni. Ha követ, egyértelmű jelét adja, hogy szeretne meghalni. Természetesen választhatja azt is, hogy visszatér a szállására és akkor én nyugodtan távozhatok. A fák és bokrok takarását inkább preferálnám, ugyanis a kiálló ágak között nehezebben tud a fegyverével érvényesülni, valamint a talaj is kötöttebb a növényzet gyökereinek jelenléte miatt. Az eső szemerkélése nem különösebben zavar, sőt! Pompás támogatást nyújt az időjárás, ha elő kell vennem a Kyuuden no jutsut. 

Amennyiben nem tudok elszakadni tőle vagy követ, figyelmeztetésképpen, először a Shurikeneket hajítanám felé. (*) Mellkasra célozva. Karddal a kezében, hacsak nem ismeri az egy kezes jeleket, elég nehéz lesz bármilyen ninjutsuval kivédeni a csillagocskákat. A shurikenek eredményességétől függően, többnyire akkor, ha sikerül könnyebb sérülést okoznom, hiszen nem reménykedem abban, hogy három dobócsillagtól meghalna, jobbommal ismét felszerelésért nyúlok. Balomban tehát továbbra is ott a robbanójegyzetes kunai, míg jobbomba immáron két shuriken és egy füstbomba leledzne. 
- Utoljára szólok, vonulj vissza! - hangzana el az utolsó és egyben jól érthető felszólítás. Egyszerű, hagyjon utamra menni és akkor túlélheti ezt az éjszakát. 

Ha a shurikenes támadás nem hozna különösebb eredményt, jobbommal újabb készleteket vennék elő, amely két shurikenből és egy füstbombából állna. Balommal egy kis hergelésképpen intenék neki, hogy jöjjön csak. Ha pedig megindul, úgy elhajítanám felé a két shurikent és a füstbombát, a füstbomba robbanását követően pedig hátra és felfelé ugorva eldobom a robbanójegyzetes kunait is, egyenesen a tartózkodási helye felé és nagyjából, még a kunai becsapódása vagy földet érése előtt, a levegőben robbantanám. A levegőben ugyanis 360°-os gömbben terjed a robbanás, hiszen nincs talaj alatta, ami meggátolhatná a felcsapó lángok terjedését, ezzel jóval nagyobb esélyt nyervén arra, hogy megsebezzem és a tudtára hozzam: jobb, ha békén hagy. 

___________
(*) Ha Tobi úgy határozna, hogy nem tudom sikerre vinni a kísérletet, hogy Gouken elveszítsen szem elől és elrejtőzzek, akkor kezd ehhez az akcióhoz. 
Ha valami nem tiszta vagy nem érthető, megbeszéljük. ^^
Felszerelés: 
2-2 kunai, markolatukra egy-egy robbanó jegyzet tekerve. 
1 db Fuuma shuriken, a pengékre ( négy ágú ) egy - egy robbanó jegyzet tapasztva. 
Kunai kés és shuriken: 5 - 5 db ( az 5 kunai tartalmazza a 4 db robbanó jegyzetes változatot ) 
Füstbomba: 3 db 
Energiatabletta: 3 db 
Robbanó jegyzet: 8 db (  4 db kunain és a Fuuma shuriken pengéin )    
Kenshiko: (Shirasaya Katana) 
Senbon tűk: 10 db  
Magabiztosság és Hidegvérűség Smile
Matsuhito Shinroku
Matsuhito Shinroku
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 87


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 274

Vissza az elejére Go down

Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken Empty Re: Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

Témanyitás  Senju Tobirama Szomb. 18 Aug. 2018 - 14:47

//Az elkövetkezendő posztban ehhez hasonló off-topic jelekkel fogom jelezni, hol látok lehetőséget a folyamatok megszakítására. Nem írom le miként, de nem fogok elfogadni minden eshetőséget. Az ezutáni posztban azonban Gouken élhet a lehetőséggel, ha van jó ötlete, hogy megakassza Shinroku támadásának láncolatát. Amennyiben elfogadható, úgy megtörténtnek veszem. Épp ezért kérlek titeket, hogy a következő körben is Gouken reagáljon elsőnek, melyben leírja miként tenné ezt, s feltételes módban hogy mi lenne ha nem sikerülne. Majd ezután Shinroku jöjjön azzal, hogy ha sikerül Goukennek megakasztania akkor onnantól mit lép, ha pedig nem sikerül, akkor az eredeti cselekvés folyamat után mit reagál még.  Továbbá ezek csak azok a lehetőségek, melyeket én látok, természetesen amennyiben van olyan, amelyet látnátok, szintén leírhatjátok gond nélkül.//

  A kegyetlen véletlen játszotta épp játszmáját, mikor Shinrokut besodorta a környék, ha nem az ország egyik legképzettebb harcosa elé. Habár shinobink nem rémült meg, s elég magabiztosan felelt Gouken felszólításaira, tán érezhette, hogy nem lesz ez feltétlen sétagalopp. Elvégre nem kap egy harcos lehetőséget efféle fegyverzet viselésére, csak azért, mert jó ismerősei vannak, vagy épp jó a kiállása. Akárhogy is, az ütközet elkerülhetetlennek bizonyult, mikor Shinroku shurikenekért nyúlt, s megindította manőverét. //Lehetőség Goukennek// Önmagában a mozdulatai talán hangtalanok voltak, ám a shurikentartóban való matatás hangját nem feltétlen tudta leplezni, hisz nem saját teste generálta, s későbbi lépteinek hangja tán némák voltak, a néma gyilkolást nem hiába használják egy-két gyors szökkenéssel inkább.. lépteinek utóhatása ismét megneszelhette ellenfele fülét. Gondolhatunk itt a felverődő kavicsok, por és hasonlók zajára, miként ismét aláhullanak a földre. Ugyan ez képes lehetett fals információkkal elhalmozni Goukent, mégis észlelhette a helyzetet. // Lehetőség Gouken//

Amennyiben Gouken nem tudta megszakítani Shinroku mozdulat láncát, úgy a felédobott fegyvereket könnyűszerrel hárította, s a robbanójegyzetet is képes volt idejében észlelni. Shinroku azonban elég időt nyert ezzel, hogy elrejtőzzön a fák takarásában, ahol nehézségeket okozna követni.

Amennyiben azonban Goukennek volt egy jó terve, s képes volt megakasztani valamely ponton a shinobit, úgy ő került lépéselőnybe, s mozdulataitól függően akár a küzdelmet is eldönthette egyből. 



// A hely leírása azt mutatja, hogy nincs túl sok fa a környéken, s a fáklyák fényét kérném jobban deffiniálni. A küldött kép alapján konkrétan egy árokkal körbevett szigetecske ez a hely, s az ilyenek általában mindig ki vannak világítva legalább az utak és hidak mentén. Fák pedig csak hídnál illetve az őrtoronynál láthatóak ugyanezen képen, így a körözés közben szinte biztos hogy látszódna Shinroku által. Magyarán ha nem is tökéletesen de látszódnia kell. //

Chakrát és állapotot egyenlőre nem vonok, meglátjuk miként lesztek képesek megakasztani egymást, amennyiben képesek lesztek. Hisz sokkal másabban nézhetnek ki az értékeitek.  

_________________
Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken Empty Re: Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

Témanyitás  Monokūro Gouken Hétf. 20 Aug. 2018 - 23:51

Fekete ruhában, teljesen az éjszakába olvadva, teljes "harci díszben" állt előttem.
Egyértelmű volt a helyzet, ő az, akiről Tetsuo beszélt. Az, aki megölte Tonkumon-samát. Jól ismertem őt, de nem kötött hozzá semmi. Csupán az emlékek, melyekbe nem zavarnak bele sem az érzelmek, sem pedig az indulatok. Egyszerűen csak egy betolakodóval álltam szemben, egy bérgyilkossal, ki a vallás ellen tört. Valószínűleg ő csak egy eszköz arra, hogy végezzen vele. Ninja... Habár beleolvad a sötétségbe, pont jelenlétének látszólagos hiánya árulkodik róla a legtöbbet. Nem ismeri a becsületet, nincsenek erényei és nem járja a Bushidot. A Nindo minden sötét oldalát ismerem, jól tudom, hogy mire számíthatok tőle. Ugyanakkor erejéről még nem tett tanúbizonyságot, s hogyha nincsen becsülete, akkor tisztességes küzdelemben nem tudok ellene nyerni.
"Nocsak... Talán tévednék?" Kevés ellenféltől hallottam hasonló hárítást. Ugyanakkor nem ijed meg a harctól. Egyszerűen csak tudja, hogy jobb lenne nem megütközni. Ha a környék megneszeli, hogy itt van, az őt üldözők visszatérnek. 
- Nem tehetem. // Azt, hogy Shinroku elővette a Shurikenek, Gouken nem vette észre. Leginkább a mozgásra figyelt. // - Emeltem magam elé kardomat, s kezdtem el figyelni a Ninja mozgását. Léptei teljesen hangtalanok. Ahogyan az egy ninjától elvárható lenne. A hangja alapján aligha fogom tudni követni, hacsak el nem éri az erdőt. Ott már képtelenség, hogy zaj nélkül közlekedjen. Ugyanakkor az erdőben könnyebben nyomát téveszthetem. Innen nem juthat ki élve. A legjobb lenne elfogni, de amíg nem vagyok tisztában a képességeivel, addig gyilkos szándékkal kell reagálnom minden lépésére. 
Ahogyan ő mozog, úgy fordulok én is. Sarkamat erősen a földre nyomva tartom meg az alap állást, miközben már csak egy kézzel tartottam pengémet. Amint észlelném, hogy egyre nagyobb ívet írna le a mozgásával, máris előkapnám az egyik villanóbombámat és a 2 méterre a magasba dobva robbantanám fel, ezzel elvakítva őt. Miközben a bomba robban, én használnám a Shunshin no Jutsut, hogy egyetlen egy mozdulattal kerüljek elé és szúrjam át egy szúrással. Közben a kardomba próbálnám koncentrálni a chakrám, hogy még a szúrás előtt elérjem a Hien: Kaizo no Iki-t s már a chakrától izzó pengével szúrjam át ellenfelemet. Ha pedig nem sikerülne a szúrás előtt, akkor valószínűleg a szúrás végrehajtása utánra már sikerülne, s így fent is tartanám a Kaizo no Ikit.

Amennyiben nem sikerülne alkalmazni a villanóbombát, vagy ellenfelem elmenekülne, akkor azonnal keresve a nyomát, a Shunshint használva erednék utána.
Ha eléri az erdőt a házak tetejéről, én figyelném a környezet zajait és persze az apró nyomokat, na meg a szememre hagyatkoznék és közben - ha az előbb nem sikerült a levegőbe juttatni a fénybombát - elővenném az előbb alkalmazni kívánt fénybombát és a levegőbe hajítanám, ahol felrobbantva jeleznék a többi csapatnak. (Ezt csak a jellemjáték miatt, hiszen a szituáció adott, nem kell jönnie senkinek Very Happy)
A felém dobott shurikeneket a Kaizo no Ikit használó jobb kezemben markolt kardommal könnyedén hárítottam és vágtam ketté, miközben szabad bal kezemmel három senbot vennék elő. Ezekbe chakrát koncentrálnék. "Beszédes ellenfél." 
- Azt nem tehetem. - Közöltem újfent, egyszerűen, miközben őt követtem. // Ha Shinroku megállna - ami számomra nem derül ki a posztból - akkor Gouken is megáll természetesen megtartva a 6 méter távolságot. // Hergelni próbált, s én erre a kézmozdulatra a Kaizo no Ikivel felerősített és felgyorsított, a levegőt hasító Senbonokat dobnám felé, amiket ha ki is védene, egy egyszerű pengét könnyedén átvisznek. Ezeket maximum elkerülni lehet. Éppen ezért egymástól nagyjából fél-fél méter távolságra, széltében hajítottam el őket. Ha fát érnek, azon is túlhaladnak... Esetleg egy nagyobb szikla állítaná meg őket. 

Amennyiben a Senbonos támadás nem befolyásolja az ellenfelem további cselekvését, én folytatnám a követést. Ha ennek ellenére is támadásba lendül, // tehát használja a robbanójegyzetes manővert, amit Gouken a leírtak szerint észlelhet // én a füstbombát reflexből megpróbálnám kettévágni, ami mindkét - a sikeres kettévágás és a sikertelen kettévágás - manővernél füsttel árasztana el. Ezt követően azonnal próbálnék odébb állni a lehető leggyorsabban az ellenfelem által láthatott utolsó tartózkodási helyemtől, amikor meglátom az ismerős szikrákat a sötét éjszakát füstbe burkoló vakságban, s azonnal tudtam, hogy mi fog következni. Ezért kardomat szorító kezemmel és a bal kezemmel is a földre csapva, pengémet a földnek nyomva használnám a Doton: Doryuu Taiga // Föld Elem: Földsárkány Áradat technikát saját testem alatt, ami által gyorsan és sűrűn folyó iszapos területet hozok létre magam alatt, ami egy pillanat alatt csúsztat odébb. 

Amint megúsznám a robbanást, védelmi pozíciót vennék fel és abbahagynám a Kaizo no Iki használatát. Minden erőmmel és érzékszervemmel próbálnám lefedni az észlelhető területet, leginkább a természet zajaira hagyatkozva. Támadást várok és ezzel együtt keresem az ellenfelemet.
Ha megtalálnám, nem várnék tovább, kardomat markolva rontanék neki, miközben megpróbálnék kézjelek nélkül létrehozni kettő sima Bunshint, kiknek pontos másolatára és mozgására alig-alig figyelnék, ugyanis éjszaka van és sötét. *Ezzel a két képet először magam elé vetíteném, majd a két klón velem együtt három felé szóródna szét. A Ninja így csak azt látná, hogy három ellenfél tart felé a kardját szorítva, de nem tudhatja, hogy a középső, vagy valamelyik szélső az igazi. Természetesen, hogyha a sötétségben is látja a Bunshinok mozgási és az aprólékosságot mellőző kinézeti másolatokat, akkor csak megzavarásra alkalmas. // Tobiramának Pm-ben elküldtem, hogy a három közül melyik Goukent. Ezt a részt csillaggal jelöltem. //

// A csillaggal jelölt részhez elküldtem egy rejtett cselekvést Tobiramának, amit Shinroku nem láthat ha létrejönnek a klónok és akkor sem ha érzékeli azt, hogy melyik klón klón. Tehát ha a klónok meg vannak akár elmosódott képekként is, akkor sem láthatja Gouken cselekvését, hacsak Tobirama nem határoz úgy. Ezért írtam rejtve, hogy az User se lássa. Így izgibb :3  //
Monokūro Gouken
Monokūro Gouken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 487
Elosztható Taijutsu Pontok : 5

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 187 (C)
Ügyesség/Reflex : 150 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : A nézőtéren


Adatlap
Szint: B
Rang: Taikei no Shoutaichou
Chakraszint: 408

Vissza az elejére Go down

Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken Empty Re: Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

Témanyitás  Matsuhito Shinroku Szomb. 25 Aug. 2018 - 10:46

Az emberek agya a bejövő információk több mint kilencven százalékát a látás útján nyeri. Szemeink a legfontosabb érzékszervünk, amellyel a világot, társainkat érzékeljük. A látás elvesztése egy harcban, tulajdonképpen a legkomorabb katasztrófák bekövetkeztével kecsegtet, úgy, mint végtagvesztés vagy halál. A legtöbb ember, ugyanis képtelen a látását pótolni a rendelkezésre álló érzékszerveivel. Hozzá vannak szokva ahhoz, hogy a szemük mindent eléjük tesz, nekik már csak válogatni kell a bejövő információkból. Így, amikor ellenfelem elhajítja a Villanóbombát és az berobban, reflexszerűen hunyom be szemeimet, miután az éles fény fájdalmat okozott és a vakító fehérség felváltotta a látható világ képét.


Bármelyik másik ember várta volna a közelgő halált, vagy reménykedni kezdett volna abban, hogy az ellenfél megkímélje. Térdre kellett volna rogynia és könyörögni az életéért. Ellenfelem azonban talán még nem hallott a ködrejteki shinobikról. Bennünket ugyanis kiskorunktól fogva nevelnek arra, hogy képesek legyünk látásunk hiányában is meglelni ellenfelünket szükség esetén, vakon harcolni. Ha a villanóbomba hangot is adott volna ki magából, amely megsüketíti az ellenfelet, meg lennék lőve. Így, tulajdonképpen az akadémiai kiképzésnek köszönhetően, amint lehunyom a szemeimet a hallásom reflexszerűen deríti fel a környezetet és az agyam különösebb időveszteség nélkül áll rá a bejövő információk feldolgozására.


- Áhhh! – önkéntelenül és kontroll nélkül hagyja el számat a kiáltás, amelyet a szemeimben, hirtelen összehúzódó izmok okozta fájdalom vált ki. Nem bánom, élvezze, hogy fájdalmat okozott, ha kellően ostoba, gőgös és túlzottan magabiztos, akkor hamarosan úgyis le fogom törni lelkesedését. Az arcomat takaró kendő takarásában és a sötét napszaknak köszönhetően, úgysem látja mosolyomat.
~ Látlak téged! ~   

A szemerkélő eső kopogása, a háttérben csak harci dobok pergésének tűnik, hiszen megszaporodó lépteinek a zaja, jól hallatszik. A nedves talajon cuppogó lépteinek üteme elég gyors. Fut? Nem, ez a Shunshin no jutsu! Nem kellett hát sokáig várnom, úgy tűnik ellenfelem rohamra indult és abban reménykedve, hogy látásomtól megfosztott, a kezében tartott fegyverrel akar végezni velem. Jöjjön csak! Annál nagyobb lesz a bukása, amikor megtapasztalja egy ködrejteki képességeit. Nem várok túl sokat, amikor elég közel ér hozzám, a Shunshin no jutsut csak egy pillanatig használnám, éppen csak félre lépnék az útjából jobbra. A kilépés után, azonnal leguggolnék, hogy elkerüljek egy esetleges oldalsó irányba történő vágást, majd jobb lábamat függőleges tengelyként használva, megpördülnék, hogy a magam után húzott bal lábammal megpróbáljam a mellettem elhaladó és valószínűleg meglepődő ellenfelem egyik lábát kisöpörni alóla. Fizikai kondíciómban bízom, hogy vagyok annyira edzett és jól képzett Taijutsuban, hogy végre tudom hajtani a manővert.


 Siker esetén, ellenfelem a földön landolna, amely komoly hanggal jár, agyamban tehát azonnal felsejlene helyzete. A Raiton Kaitou // Villám Elem Feloldás viszonylag láthatatlan technika, igazából csak én rám van hatással. Kicsit gyorsabb leszek és a reflexeim is fokozódnak, így Kenshikot rántanám elő és egy gyors csapást intéznék a mozgása közben keltett zajok által belőtt pozíciója felé. Tekintve, hogy semmi kedvem sokáig húzni vele az időt, ha eltalálnám Kenshikoval, azt egy erőteljes húzással vonnám vissza, biztos, ami biztos alapon mélyítve a sebét. Időt kell, hogy nyerjek, a fehér üresség folyamatos tánca szemeink előtt, még egy ködrejteki shinobit is befolyásol, mondjuk a menekülésben. Bárhol is találnám el és mélyíthetném a sebét, az valószínűleg elég figyelmeztetés lenne számára, hogy belehalhat a további konfrontációba. 

Siker esetén, ellenfelem a földön landolna, amely komoly hanggal jár, agyamban tehát azonnal felsejlene helyzete. A Raiton Kaitou // Villám Elem Feloldás viszonylag láthatatlan technika, igazából csak én rám van hatással. Kicsit gyorsabb leszek és a reflexeim is fokozódnak, így Kenshikot rántanám elő és egy gyors csapást intéznék a mozgása közben keltett zajok által belőtt pozíciója felé. Tekintve, hogy semmi kedvem sokáig húzni vele az időt, ha eltalálnám Kenshikoval, azt egy erőteljes húzással vonnám vissza, biztos, ami biztos alapon mélyítve a sebét. Időt kell, hogy nyerjek, a fehér üresség folyamatos tánca szemeink előtt, még egy ködrejteki shinobit is befolyásol, mondjuk a menekülésben. Bárhol is találnám el és mélyíthetném a sebét, az valószínűleg elég figyelmeztetés lenne számára, hogy belehalhat a további konfrontációba.



Ha fegyveremmel nem találnám el, mert elmozdult időközben, úgy menekülésemet a Maendan // Sötét Füst Gömb technikával fedezném, amely eltakarhatna előle. A Néma Gyilkolás Technikáját továbbra is használva, a füsttel lefedett területen próbálnám húzni az időt, hogy látásom tisztuljon. Ha ugyanis nem lát és nem is hall, úgy megtámadni sincs sok esélye. Én viszont a mozgása keltette hangokból nyomon követhetném Őt.      



Ha sikerül ellépnem a támadása elől, de nem tudom kisöpörni a lábát, akkor próbálok távolabb gördülni távolodva tőle és egy marék nedves talajt szórnék utolsó, a hallásom alapján megállapított pozíciója felé. Remélvén, hogy eltalálom az arcát és megtapasztaltathatnám vele, hogy milyen vakon lézengeni egy harctér kellős közepén. Ezzel időt nyervén magamnak, hogy tisztuljon a látásom.


Ha pedig nem sikerül ellépni előle, úgy teljesen mindegy, hiszen ha képes fegyverével bevinni a megfelelő támadást, akkor úgyis, rövid halál tusa után, életemet veszíthetem.  
Matsuhito Shinroku
Matsuhito Shinroku
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 87


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 274

Vissza az elejére Go down

Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken Empty Re: Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

Témanyitás  Senju Tobirama Csüt. 29 Aug. 2019 - 22:46

Kérésre a PvP-t lezárom. 

_________________
Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken Empty Re: Matsuhito Shinroku Vs. Monokuro Gouken

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.