Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

3 posters

Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kihara Nana Szer. Szept. 19 2018, 21:32

Helyszín: Tűz vidéke, Elhagyatott Város
Akatsuki 


Chakraszint: 122
Felszerelés: 
- Egyszerű ruházat, bordó köpeny, ninja szandál, fekete maszk
- Ninjato(tekercsbe pecsételve)
- övtáska(1 füstbomba, 2 kunai, 2 shurriken; 8 senbon); 
- 1 robbanójegyzetes kunai
- dróthuzal(10m); 
- 7db robbanójegyzet
- Energiatabletta(5db)


Miért én, miért én, miért éppen én? Én vagyok az áldozat, akkor meg miért épp nekem kell a legjobban szenvednem? Az a tetves söpredék mindentől megfosztott, ellopta az emlékeimet, a nevemet, darabokra zúzta a testemet, voltaképp megölt. És megúszta a dolgot a féreg. 
Pont hogy sikerült becserkésznem azt a szemetet, pont ott volt, ahol én akartam, a bosszúm pedig karnyújtásnyira volt tőlem, de elszúrtam. Három geninnel még csak-csak elbánok, de egy teljes, konohai jounin csapattal? Még szerencse, hogy el tudtam menekülni, különben végem. Megölnek vagy bezárnak, és már csak a nevem miatt se hinnék el, amit mondok. Jobban kellett volna ügyeljek az új névvel kapcsolatban, de honnan tudhattam volna, hogy ekkora súlyt hordoz magával egy szimpla név? 
Akatsuki, amit a felkelő nap hatására választottam névként igencsak más jelentéssel bír a ninjavilág szemében, ami miatt veszélyesnek ítélnek. 
Mondjuk a veszélyesnek tartás most pont jól is jön, ha egy ilyen helyre vetemedtem. 
Az elhagyatott város, ahová látszólag a söpredék menekül, most pont nekem szolgál búvóhelyül. Persze csak egy időre, de talán itt ki tudom fújni magam egy kicsit, míg tovább nem állok. Vagy amíg vissza nem térek konohába, ezúttal egy kidolgozott tervvel. 


A nap már lemenőben van, ahogy az elhagyatott épületek között haladok, valami búvóhelyet keresve. Szerencsémre eddig senkivel se futottam össze, de ha esetleg mégis így lenne, azért csak a külsőmet okolhatom. Elvégre egy vörös köpenyes, fekete maszkos alak félelmet kelthet egyesek szívében, egyúttal azonban igencsak feltűnővé is válik. Efféle külső átlagban vagy azt sugallja, hogy "Veszélyes vagyok, maradj távol", vagy azt, hogy "Kilétem titkolom, légyszi ne gyere közel". 
Rajtam pedig pont egy vörös köpeny van, arcomon fekete maszk, ruhám ujjában pedig egy kunai, ha esetleg gyorsan kellene cselekedni. 
Remélem harcra nem kerül sor, de az ördög sose alszik.
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kureiji Hanaro Hétf. Okt. 08 2018, 02:26

//Bocsánat a késésért Nana, hogy ennyi időbe tellett a reagálás csak össze jöttek a dolgok//
Hozott eszközök:
Táska: 1szett szerszám készlet (reszelő, penge, drótvágó, fogó), Bábmester eszközkészlet, 8db robbanó jegyzet, 1db Kunai



Kureiji első és kedvenc bábja, melyet egy idős vándortol kapott ajándékba. Elég kezdetleges báb, bár egy-két mechanizmus azért található benne. Gömbalakú, naggyából kosárlaba méretű teste, két karja, egy feje és az alsó részén, amiről a nevét is kapta, egy húsz centis penge található, lába nincs. Karjaiban egy-egy tűvető, szájában egy füstbombavető kapott helyet. Különlegessége, hogy karjai, feje és a penge is behúzható, így csukott állapotban egy egyszerű gömbre hasonlít. Hátulján egy pánt található ami megkönnyíti a szálítását. 
- Fejben bombavető
- Felkarokban tűvető
- Alkarokban senbon lövő mechanika
- Lánszóró a báb testében, kivezető nyílás a szájban
- Behúzható penge a báb alsó részében

4db füstbomba; 200db tű, 20db hosszútű, 1db Altató gázbomba; (mind a bábban) 



Egy fákjákkal megvilágított étkező asztala mellett állt Han. A falak csupaszok, leszámítva a az említett világítást, kövekből kirakott falain táncolt a tűz fénye, a jobb oldalon egy vitrines, benne az étkezéshes használt eszközök, tányérok, meg miegymás. Hannal majdnem szemben, az asztalfőn egy férfi ült. Arcára kifürkészhetetlen merengés ült ki, ahogy előre dölt díszes, karfás székében, s az előtte álló fiúr tekintett. Elmélyülten, mint ha nem is a vele szemben állóhoz intézné szavait, beszélni kezdett.
- Ezt a feladatot semmiképp sem bukhatjuk el. A mi kis üzletünknek Kemurival, ez a fizetsége. Ők letettek valamit az asztalra, most mi jövünk. - Tekintetét mélyen a fiúéba fúrta. - Másrészről ez a te vizsgád is. 
- Viszga? - Kapta fel a fejét Han. - A legutóbbi nem volt elég bizonyíték? 
- Részben igen. - Válaszolta, miközben hátra tolta a székét, fel állt az asztaltól, s felalá kezdett sétálni a teremben. - A vizsga, amin végig mentél annak volt a mutatója, hogy egyáltalán érdemes vagy a figyelmükre és persze, hogy akár hivatalos feladatot is teljesíthess a nevükben. Azonban most mást szeretnének biztosra tudni. Látni akarják, hogy képes vagy csendesen is dolgozni, hogy olyat is rádbízhatnak, ami ha kitudódna egy egész lavinát indíthatna el, akár újabb háborút is...


Az ifjú tolvaj valahol a Tűz földjén járt éppen. A feladata egyszerű volt, egy tekercset kellett leszállítani a megadott helyre, lehetőleg a legnagyobb titokban és minél gyorsabban. Azt ugyan már nem kötötték a fiú orrára, hogy a nála lévő tekercs teljesen üres. Vagyis igazából ez sem biztos. Ő maga nem nézte meg, azt pedig szintén nem közölték vele, hogy rajta kívűl még négyen elindultak ugyanezzel a tekercsel és egyikőjük sem tudja kinél van az igazi. A lehető legjobban bebiztosították, hogy az üzenet biztosan célba érjen.
Szóval már rég indult útnak, a határt is már rég átlápte, így hát nem lett volna rossz valami búvóhelyet találni, egy kis pihenőre. 
A szerencse úgy tűnt mellé ált, hogy útjába esett egy kis városka féleség. Vagy legalábbis valamikor az volt. Ma már csak egy kihalt porfészek, egy szörnyű sebhely természet anyánk gyönyörű testén. Lakatlannak tűnt, olyannak, amit háború vagy járványok miatt elhagytak az emberek és a jelenlegi kinézete miatt messze el is kerülik. Vagyis pont ideális annak, aki elakar tűnni a világ elől. 
Han gondolkodhatott volna mielőtt villámgyorsan eldöntötte, hogy itt vesz ki egy szobát éjszakára. Ha neki tökéletes búvóhely, akkor másnak is az. Erre viszont már csak akkor jött rá, mikor a porlepte utcákon baktatva, egy meglehetősen furcsa alakba botlott. Ha a rendörség kérdezné nem tudna kielégítő leírást adni az illetőről. Hanaroval nagyából egymagas, sújban is nagyából megeg, egyeztek. Arcán ében fekete maszk, testét bordó köpeny borította. Érdekes ruhaválaszték volt azt megkell hagyni. Egy csöppet feltünő, szóval mondjuk Konoha uttcáin nem igazán kéne benne masírozni, mert hamar beviszik a gyüjtőbe. Másrészről viszont mint az állatoknál a rikító szín. Azt üzenei: veszélyes vagyok, szóval ne próbálkozz.
Han voltaképpen soha sem szerett harcolni. Ha lehet ezeket a dolgokat inkább meghagyja a körülötte lévőknek.jelenleg azonban nem engedhette meg magának ezt a luxust. Egyedűl volt egy küldetésen, s nem bízhatott abban sem túlságosan, hogy a vele szemben álló nem a tekercsre pályázik. Kezébe vette hát egyetlen kunaiját és feszülten figyelni kezdte a maszkos minden mozdulatát. Ha az egyetlen rossz mozdulatot is tesz felé hajítja a kunaiját, amire jobb keze összes chakrafonalát ráerősítette. 
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kihara Nana Csüt. Okt. 11 2018, 19:31

Akatsuki

Chakraszint:122
Felszerelés: 
- Egyszerű ruházat, bordó köpeny, ninja , fekete maszk
- Ninjato(tekercsbe pecsételve)
- övtáska(1 füstbomba, 2 kunai, 2 shurriken; 8 senbon); 
- 1 robbanójegyzetes kunai
- dróthuzal(10m); 
- 7db robbanójegyzet
- Energiatabletta(5db)
Miért éppen én? Engem árultak el, engem támadtak hátba, engem törtek össze, az én emlékeimet ragadták el, én szenvedtem annyit. Akkor meg miért nekem kell tovább kínlódnom? Vagy pontosabban, miért nekem kell belesétáljak a rossz szituációkba?
Mikor már azt hihetném, egy elhagyatott, romos, istenhátamögötti helyen lesz némi nyugtom, megjelenik ő. Ő, aki keresztbe tett a mai terveimnek.
Nemigen van értelme alaposan átvizsgálni a velem szembenálló férfit, elvégre nem sok információt deríthetek ki belőle. Nem tűnik vándornak, vagy valami kószának, ahhoz túlzottan határozottnak tűnik. Bűnözőnek se nagyon néz ki, rendezett külsejével sokkal "hivatalosabbnak" néz ki. Konohai se lehet a külseje alapján, ebben viszont nem lehetek biztos, ismét hála az emlékek hiányának.
Az viszont biztos, hogy okkal van itt, és pár másodpercnyi néma szemezés után ez számomra nyílvánvaló:
Talán Konoha miatt, talán a külsőm miatt, de ez az alak nem baráti szándékkal jött. Nagy eséllyel a véremre pályázik, de abból nem adok.
Egy fürge, szinte láthatatlan mozdulat után az eldugott kunai a kezembe csúszik, amit rögvest az alak felé hajítok, és azonnal oldalra is vetődöm. Sajnos ez nem sikerül tökéletesen, az ellenfelem sokkal gyorsabb nálam, és az általa eldobott kunai alaposan végigszántja a bal vállamat, de szerencsére nem áll bele.
~ Nagyon gyors. Ez baj, gyorsan kell lépnem. ~
A sérüléshez bár odakapok, ez nem lassít le abban, hogy a közeli épülethez rohanjak, majd a talpamba koncentrált chakra segítségével felfussak rajta. Menet közben leoldom magamról a köpenyt, majd a nyomában három senbont is az ellenfél felé hajítok. Ha szerencsém van, akkor a köpenyem egy pillanatra blokkolni fogja a látását, és akkor a tűk talán eltalálják őt, de ez nem biztos.
A romos épület falán igyekszem cikkcakkban mozogni, hogy minél előbb elérjem a tetejét. Ha sikerül feljussak, akkor ki is használom ezt az előnyt arra, hogy egy robbanócetlit helyezzek fel rá, majd gyorsan tovább a következő épülethez.
Ha követ az alak, akkor a cetlit élesíteném, ezzel berobbantva alatta a talajt.
https://youtu.be/ZlrwW2nlF2c
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kureiji Hanaro Pént. Okt. 12 2018, 02:31

//Mivel legutóbb késtem, holnap pedig nem megyek reggelesbe, így nem voltam rest válaszolni Smile //
Bizony, az élet nem egyszerű. Egyik pillanatról a másikra fordulnak rosszra a dolgok. Egyik pillanatban még szállást keresel, következőben vélhetően az életedért harcolsz. 
A két fiatal, mert hogy Han nagyából ennyit tudott leszűrni a vele szenben álló alak kilétéről, most egymással farkasszemet nézve álltak hosszú percekig. Az ifjú tolvaj csak tenyerébe vett egy a zsebéből előhalászott kunait, biztos ami biztos. Az eredeti terve az lett volna, hogy megpróbálja meglepni az idegent, egy kis trükkel.
A maszkos gyors volt, láthatóan ő is kapott shinobi képzést. A semmiből csúsztatott tenyerebé egy kunait, majd egy villámgyors mozdulattal Han felé hajította. Az ifjú sunai sem volt rest, szinte pontosan abban a pillanatban viszonozta a dobást. Lélegzet visszafojtva figyelte a maszkos minden mozdulatát, így nem esett nehezére a halálos pontossággal célzott penge útjából félre hajolni. Az idegen még egy oldalra gurulással próbált jobb helyzetbe kerülni, ez azonban nem sikerült tökéletesre, Han pengéje ugyanis végig szántotta a ball karját, s a lány mögött, a talajban ért célba. A fiú terve voltaképp az lett volna, hogy a maszkos csak elhajol a penge elől, de egy hejben marad. Ekkor ő, a kunaira helyezett chakra fonalakkal vissza rántotta volna a pengét és hátba támadta volna az idegent. 
Terve azonban befuccsolt, az ellenfele ugyanis nem csak, hogy oldalra gurult, de egyenest a tőle nem messze lévő ház falához iramodott. 
- Na puff... Ennyit, a jól kigondolt tervemről - sziszegett magában a fiú, miközben fonalaival vissza húzta magához a pengét. 
Eközben a maszkos, aki vélhetőlen nem látta, ha csak nincs hátúl is szeme, hogy Han vissza húzta a pengét, felrohant a falon. Cikcakban haladat a tető felé, megnehezítve ezzel az esetleges becélzását, s közben köpenyét is ledobta magáról. Hanaro első gondolta volt, hogy a maszkost akadájozza a mozgásban, de rá kellett jönnie, hogy tévedett. 
A magára hagyott, szabadon lebegő köpeny csak pár pillanatig takarta el a fiú szeme elől az idegent, az pont elég volt. A köpeny még alá sem hullt, árnyékából három senbon suhant Han felé. Egyet éppen csak sikerült a kezébe nem rég vissza tért kunaijal hárítani, egy feje fölött zúgott ele, a harmadik viszont talált. Az a tolvaj szeme mellett zúgott el, éppen, hogy elkerülve azt, füléből, egy jókora darabot kiszakítva. A hirtelen jött fájdalomtól Han térdre rogyott, a kezéből eldobta a Kunait, s vértől csatakos ball füléhez kapott. 
Megkell hagyni, nem kis ügyességre vall a maszkos taktikája. Ez az álcázás, meg visszatámadás. 
Hanaro a tenyerét bámulta, amit lassacskán sájt vére kezdett megtölteni. Egy pillanatra elvesztette önuralmát, s torka szakadtából ülvöltött egyet. Ha más nem hát fájdalomcsillapítóként jó szolgálatot tett most a harag. Ugyan meyterével vívott harcai alatt is gyakran megsérűlt, az egyik sem volt maradandó, s egyik se készített elő egy jöndőbeli testékszernek helyet. 
Han méj levegőt vett, próbálva közben lenyugtatni magát. Túl sok feszültség gyűlt benne össze. A küldetés, most meg ez a sérülést. De ahogy Tetsu tanította, nem hagyhatja, hogy az érzelmei eluralkodjanak rajta. Az könnyen a vesztét okozhatja. 
Gyors egymásutánban végig pörgette a történteket. A saját és az idegen cselekedeteit. Az most valahol fent a tetőn várakozhatott. Hannak nem volt kedve túl közel merészkedni. Nem volt soha erőssége a közelharc, és lehet, hogy nem most kellene elkezdeni gyakarolni. 
Már gyakorlott mozdulattal vette le a bepójált Hikarut a hátárol, s ugyan azon mozdulattal le is oldotta róla a kötést. Az előszőr csak egy egyszerű fagömbnek kinéző tárgy lassan életre kelt, ahogy Han rácsatlakoztatta chakra fonalait. Elbújtak, s hejükre pattantak, az eddig a gömbe rejtett karok, a fej és a báb alsó részén hejet fogaló penge. Recsegve, kattogva, készen állt a harcra Hikaru is. Ha a maszkos azt várta, hogy Han egyből utánna ered, hát akkor nagyot csalódhatott. Han pár kézpecsétet követően a Kawarimivel a saját képére formálta Hikarut, s őt küldte előre, ő maga pedig a szomszédos épület oldalán mászott fel.


//A te döntésed, hogy fel e robbantod, a cetlit, amint az álcázott báb át ér a peremen. Ha igen akkor a technika feloldódik, Hikaru hátra repűl és láthatod, hogy egy bábbal van dolgod Smile //
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kihara Nana Hétf. Okt. 15 2018, 18:07

Akatsuki(Nana)
[b]Chakraszint:[/b] 122
Felszerelés[i]: [/i]
- Egyszerű ruházat, ninja szandál, fekete maszk
- Ninjato(tekercsbe pecsételve)
- övtáska(1 füstbomba, 1 kunai, 2 shurriken; 5 senbon); 
- 1 robbanójegyzetes kunai
- dróthuzal(10m); 
- 6db robbanójegyzet
- Energiatabletta(5db)

Pokolba Bandoval, pokolba konohával, pokolba ezzel az egész, rohadt ninjavilággal. Legfőképp pokolba ezzel az alakkal, akivel most vérremenő csatát kell hogy vívjak.
Panaszkodhatnék a külsőmre, vagy konohára, jelenleg úgyse számít, és nincs is sok időm rá. Felszerelésem kevés, beszereztem egy sérülést, ráadásul még itt se tudok most már elrejtőzni, mehetek máshová. Szóval minél gyorsabban le szeretném ezt tudni, és nem hagyhatok hátra nyomokat. Nem akarom megölni, elég ha harcképtelenné teszem.
A tetőre sikerül feljussak, bármennyire is éreztem, hogy a hátamba fog fúródni egy másik kunai. Még a cetlit is sikerül lerakjam, közben pedig fültanújává válok egy igen kellemetlen hangnak.
~ Ez nem normális. Pont egy őrültet kellett kifogjak. ~ fut végig bennem a gondolat, ami mégjobban ösztökél a gyors befejezés, és az eltűnés irányába.
Nem is kell sok, az ellenfelem gyorsan utánnam ered, még mielőtt egy másik épületre juthatnék. Nem pazarlom az időt a felesleges beszédre vagy szemezésre, hanem azonnal élesítem a jegyzetet egy kis chakrakoncentrációval.
Tekintve, hogy a jegyzet az épület szélén robban fel, én pont a detonáció hatáskörén kívül vagyok, és szerencsére az épület se dől össze alattam. Ez persze nem igaz az ellenfelemre, akit telibekap a robbanás, és még szét is darabolja alatta a talajt.
~ Sikerült? ~ teszem fel magamban a kérdést, mivel nem látok át a frissen keletkezett füstfelhőn. Azt viszont észreveszem, hogy a célpontom hátraugrik, azaz simán elkerülte a robbanást. És ez nem minden.
~ Ez meg mi a pokol? ~ hunyorítva nézem az ellenfelem, ami nemigen tűnik embernek. Mintha valami szerkezet lenne, talán egy báb, vagy valami hasonló. Hála ismét az emlékezetvesztés miatt, fogalmam sincs, mivel állhatok szemben.
Gyors tempót veszek fel, majd igyekszem minél fürgébben elhagyni a robbanás helyét, háztetőről-háztetőre ugrálva, közben pedig egy újabb kunait kézbe véve. Tekintetemmel figyelném az ellenfelet, felkészülve a védekezésre, mert egyenlőre a rohangáláson kívül nincs jobb tervem.
Nem is lesz, ameddig nem tudom, mivel is állok szemben.
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kureiji Hanaro Vas. Okt. 21 2018, 03:26

Ifjú tolvajunkat némileg érzékenyen érintette, hogy ellenfele majdnem levágta a fülét, s ennek hangot is adott. A hirtelen jött fájdalomtól önmagából kivetkőzve üvöltött a nagyvilágba. Tenyerét saját vére festette vörösre és ez valahogy nem tetszett neki.
Ugyan nem szíve kedvenc elfoglaltsága mindenféle jöttment zugpirszingessel leállni harcolni, ez most más helyzet volt. Egyfelől végre letesztelheti volt-e értelme a hosszú és fáradságos edzéseknek, s a megannyi kínnak, amit az utóbbi két hónapban átélt, másfelől ez vért kíván. Han nem egy harcos típus és nem is olyan hirtelen haragú, mint ahogy az elsőre annak tűnhetett pár perce. Már-már földöntúli nyugalommal, szimplán csak szemet szemért alapon szeretett volna viszonzásképp ő is egy lyukat fúrni, jelenleg szem elől tévesztett ellenfele halántékába. Csak egy kis baráti lobotómia, semmi több. 
Gyorsan össze is kapta magát. Azt majd ráér még kigondolni mi legyen a sorsa a maszkosnak, ha élve eltudja kapni. 
Ellenfele, mint az fentebb kiderült felrohant a tetőre és eltűnt. Hikaru, Kawarimivel álcázva követte, s ennek aztán nem várt következménye lett. 
A maszkos úgy tűnt bedőlt a trükknek. Ahogy a Hannak álcázott báb átsiklott a tető pereme felett robbanás rázta meg az épületet, valószínűleg egy a tolvajnak szánt robbanó jegyzet. Még szerencse, hogy nem a fiú ugrott föl elsőnek. Még így is fájdalmas volt hallani, ahogy bábja nagyot reccsenve hátrébb száguld. Egy pillanatra Han is azt hitte, a szemközti lévő tetőig fog repülni, de ujjai és csuklója fájdalmas tiltakozásának ellenére mégis vissza tudta fogni, miközben ő lent a potyogó törmelékek között lavírozott.
Meg sem várva, hogy elüljön a robbanás keltette por és füst felhő, felugrott az épültre, amiből most egy méretes, félkör alakú darab hiányzott. Magához húzta bábját, s gyors kárfelmérést tartott. A báb jobb karja enyhén kifordult a helyéről. Fonalaival rántott egyet rajta, mire az illedelmesen vissza ugrott a helyére, bár eléggé nyikorogva, akadozva mozgott. Valószínűleg a felkart és a báb testét össze tartó gömb sérült. Az biztos, hogy nem tört el, hisz akkor nem mozogna a kar, de eldeformálódhatott. Ami ennél is fontosabb, hogy a Hikaru pici pocakjában lévő meglepetés biztosan nem sérült, mert akkor már leégett volna az egész báb. Ha más nem ez kis felüdülésre adott okot. 
Eközben a maszkos nagyokat szökkenve tetőről tetőre ugrálva próbált ismét eltűnni. Ezt viszont már a tolvaj sem hagyhatja. 
Maga elé húzta bábját, s közben átrendezte fonalait. Egyik kezének négy fonalát rácsatlakoztatta a báb fejére, karjaira és testére, ezekkel irányítja annak fegyverzetet, plusz balkezének középső ujjával lebegteti a szerkezetet, miközben jobb kezével már a jól begyakorolt mozdulatsort kezdi meg. Hikaru előszőr csak szépen lassan forogni kezd a függőleges tengelye irányába, majd ahogy Han egyre gyorsabban kezdi mozgatni ujjait, a báb lassan kezd körfűrészre hasonlítani. 
Ellenfele egy picit elhúzott, így egy kis lökettel kellett útjára bocsájtani a gyilkolásra kész szörnyeteget. Lábaiba chakrát koncentrált, s nekifutásból akkorát ugrott, amekkorát a lábai csak engedtek. A levegőben aztán megfeszítette chakrafonalait, s a forgó Hikarut a feje fölött ívesen átlendítette. Az egész mozdulat eredménye az lett, hogy a báb Han feje fölött átrepülve, iszonyú sebességgel kezdett száguldani a maszkos irányába. 
Hikaru a forgás miatt már alap helyzetben is, tehát mikor a fiú csak szimplán forogva előre küldi, már könnyű szerrel képes levágni egy ember karját. A jelenlegi helyzetben, ha a maszkos nem tér ki, a lendület miatt, a báb valószínűleg egyszerűen jobb és baloldalra fogja választani. Ha még is kitérne, Hanaro, miközben földet, vagyis tetőt ér, egy éles kanyarral vissza fordítaná, hogy aztán szemből próbálja meg ismét ketté szelni.


//Ha nem bánod én nem vezetném az állapotot, mert egyrészt nem tudom a többiek mi alapján számolják a chakra veszteséget, az egészségi állapotot meg úgy is megfogjuk tudni jegyezni Smile //
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kihara Nana Szer. Okt. 24 2018, 11:36

Akatsuki(Nana)  
Chakraszint: 122
Felszerelés:
- Egyszerű ruházat, ninja szandál, fekete maszk
- Ninjato(tekercsbe pecsételve)
- övtáska(1 füstbomba, 1 kunai, 2 shurriken; 5 senbon); 
- 1 robbanójegyzetes kunai
- dróthuzal(10m); 
- 6db robbanójegyzet
- Energiatabletta(5db)




///A chakraszintet csak megszokásból írom ki, annak fogyását nem szoktam jelezni. Leginkább csak a felszereléslista a lényeg, és mivel a te egy bábmester vagy, ezért ez neked nem olyan fontos.(mert legfőképp a bábbal harcolsz) Smile ///




Hiányos felszerelés, kudarcok sorozata, rengeteg hiányzó adat, céltábla a hátamon, seb a vállamon, és most ez. Valami elmebeteg útonálló, aki valami ismeretlen technikát használ, legalább is számomra ismeretlen. Ezek a tények igencsak megnehezítik az amúgy is pocsék helyzetemet, főleg mert szinte semmit se tudok az ellenfelemről. Időm pedig megfigyelgetésekre és tervezgetésre nincsen, szóval improvizálnom kell. 
Háztetőről háztetőre ugrálva igyekszem mozgásban maradni, ami talán menekülésnek tűnhet, de valójában megpróbálok "körözni" az ellenfelem körül, hogy időt nyerjek. 
~ Mi is amit tudok? Egy őrülttel van dolgom, aki valami fura bábot irányít, de hogy csak szimplán a chakrájával mozgatja-e, vagy a báb magától mozog, az kérdéses. De ha valóban egy elmebeteggel van dolgom, akkor talán nem kell nagy stratégiára számítsak. ~ foglalok össze mindent gyorsan, közben sikeresen ki is szúrom az őrültet, aki a babájával szórakozik...
...és hozzámvágja. Ez a távolság miatt nem lenne nagy baj, de az az izé pörögve száguld felém, mintha ketté akarna szaggatni. 
Nincs túl sok időm a gondolkodásra, egy gyors irányváltás mellett döntök, mégpedig vissza lefelé az utcákra. A gond csak az, hogy a báb látszólag még mindig a sarkamban van, de talán ezt az előnyömre is tudom fordítani. 
Megpóbálok minél gyorsabban, a lehető legkiszámíthatatlanabbul mozogni, fel-le, jobbra-balra váltogatva az irányomat, hogy ezzel elkerüljem azt a mozgó szerkezetet. A látszólag véletlenszerű mozgásom azonban csak elterelés lenne, ugyanis az összevisszaság közben megpóbálnám bemérni, majd kicsivel közelebb kerülni a zakkanthoz. Ha ez sikerül anélkül, hogy a baba lekaszáljon, akkor az utolsó robbanójegyzetes kunaimat a zakkant irányába hajítanám, és becsapódás előtt detonálnám is. Utánna...tovább, folyamatosan mozgásban. 
Gyenge terv, de annyiban segít, hogy felmérjem a kapcsolatot az őrült, és a baba között, kis eséllyel pedig talán meg is sebezhetem.
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kureiji Hanaro Csüt. Nov. 01 2018, 02:13

//Én max azt tudom  vezetni leginkább, hogy mi van a bábomban és abból mennyi fogyott, mert az sem végtelen..  Sajnos. ???? Very Happy//

Az idő lassan szállt tova, lusta, kövér felhőpamacsok kúsztak az égen, néha el-el takarva egy pillanatra a napot, miközben alant, a kihalt városkában életre-halálra menő harc folyt. Ám őket ez mit sem zavarta, csendesen úsztak a horizont felé, ügyet sem vetve a két harcoló félre.
Han előre ugrott, s körfűrésszé avanzsált bábját a maszkos után röptette. Valahol mélyen élt benne a remény, hogy az ketté szeli a fickót és akkor le van tudva ez az egész. De sajnos tévednie kellett. Ellenfele irányt váltva leugrott az utcára, az alatta az idő alatt, amíg Han talpa újra tetőt ért. Hogy ne essen ki a ritmusból, a fiú egy szökkenéssel annak az épületnek a szélére ugrott, ahol a maszkos eltűnt a szeme elől egy pillanatra. 
Ujjaival gyors mozdulatokat tett, rántott egyet chakra fonalain, s Hikaru egy éles kanyart követően közeledni kezdett, majd ismét az ellent kezdte követni. 
Nem volt olyan egyszerű dolga, mint szerette volna, a maszkos ugyanis ügyesen kerülgette a bábot. Volt is rá oka bőven. Jelen helyzetben annak forgó mozgása és borotva éles pengéje miatt könnyen eltudná dönteni a meccset, ha elég közel tudna kerülni. 
A maszkos össze-vissza rohangált az utcán, csak hogy megpróbáljon elszakadni, az őt követő bábtól. Aztán mégis újra támadásba lendült. Egy kunait hajított a tolvaj irányába. A fiú fejében egy röpke pillanat alatt suhant át pár válasz lehetőség. Előrántotta az egyetlen nála lévő kunaijt, s elhajította. A két fegyver középpen találkozott, a maszkos által neki címzett gellert kapott, s a fiú alatti falba fúródott. Kifújni sem volt ideje az addig feszülten bent tartott levegőt, mert a kunai kirobbantotta alól a falat.
Kapálózva, a törmelékkel együtt zuhant a porfelhőbe, s egyenest az utca porába. Eközben a kontrolt vesztett Hikaru a megmaradt lendülte következtében a földbe csapódott, recsegve, zörögve gurult pár métert, majd elkapva egy oszlopot, ami leszakította amúgy is sérült karját megállt. Vakszerencse, vagy csak jó felszerelés kérdése volt, hogy a lángszóró tartálya még nem adta meg magát.
Megpróbálta feltornázni magát, de lába keserves fájdalommal adta tudtára, hogy ez nem volt épp egy tíz pontos zuhanás. Fogait össze szorítva ülő helyzetbe vágta magát, hátát a fal maradványának vetette, s magához húzta bábját. Szegény Hikarut is eléggé megviselte ez a kis összecsapás. A fiú lába meg nem akart mozdulni, jobb ötlet híján bábját készenlétbe helyezte, úgy várta a porfelhő eltűnését, s a maszkos felbukkanását. Amint elődugja a képét, a fiú megkínálja egy füstbombával, majd a megmaradt ball karban lévő száz tűt is rá zúdítaná.
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kihara Nana Csüt. Nov. 08 2018, 17:27

Akatsuki(Nana)
Chakraszint: 122
Felszerelés: 
- Egyszerű ruházat, ninja szandál, fekete maszk
- Ninjato(tekercsbe pecsételve)
- övtáska(1 füstbomba, 1 kunai, 2 shurriken; 5 senbon); 
- dróthuzal(10m); 
- 6db robbanójegyzet
- Energiatabletta(5db)




Nem hittem volna, hogy ilyen hamar bajba kerülök, de számíthattam volna rá. Ha valaki kikezd egy shinobi nemzettel, aminek ráadásul egykor a része volt, akkor komoly büntetésre kell számítani. Az pedig, hogy ki kezdte az árulás sorozatát, nem tartozik a legfontosabb dolgok közé sajnos. Éppen ezért kell minél előbb elhagynom az országot, hogy utánna...valamit csináljak. 
Erre nemigen lett tervem, mert egy zakkant bábos srác céltáblának akar használni, és minél tovább küzdök vele, annál inkább nő az esélye az elkapásomnak. Ha a zakkant nincs is konohával, akkor is veszélyezteti a szabadságom, az életemről nem is beszélve. Szóval gyorsan hatástalanná kell hogy tegyem őt, vagy ha nincs más lehetőség, megölni. Bár az utóbbit kihagynám. 


A zakkant babája, ami nagy valószínűséggel darabokra akar szaggatni, még mindig a sarkamban van. Bármilyen gyorsan és kiszámíthatatlanul mozgok, nem vagyok képes lerázni, de szerencsére van egy rögtönzött tervem ellene. 
~ A baba kapcsolatban áll a dilissel, szóval... ~ ugrándozás közben az egyik romos épület tetején kötök ki, ahonnét tökéletesen rálátok a zakkantra, a tervem második fele pedig mozgásba lendül.
Az utolsó robbanójegyzetes kunaim szélsebesen és pontosan repül a célpont felé, majd a megfelelő pillanatban élesítem is. Az eredményt igaz, nem látom, mert a pengés baba miatt gyorsan leugrom az egyik mellékutcába, de a robbanás hangja mindent elárul. 
~ Telibe! Ráadásul a baba is eltűnt. ~ a sikerem egy gyors mosolyt csal az arcomra, főleg mert a fabábu is felhagyott az üldözésemmel. Egy pillanatra úgy érzem, hogy komoly esélyeim vannak a kijutásra, és az újrakezdésre. 
De előtte még le kell tudnom véglegesen ezt a problémás személyt. 
~ Nem kell megöljem, elég ha kiütöm, a babáját meg tüzifává aprítom. ~ a mellékutca kijárata felé haladva előszedem a tekercsemet, majd előidézem a belepecsételt ninjatomat. A csillogó acél rengeteg szép emléket idéz fel bennem, ami csak jobban fokozza a siker iránti önbizalmamat, de ettől a fejem tiszta marad. 
~ Akárhogy is, egy shinobi ellen küzdök, szóval nem árt az óvatosság. ~
A mellékutca végéhez érve először gyorsan, észrevétlenül kipillantok, és a tőlem jobbra fekvő, szemközti épület darabkái között, a porfelhőben kiszúrom a zakkantat. 
~ Talán elájult, de nem árt odafigyelni. Körülbelül nyolc-tíz méterre lehet tőlem, szóval fürgének kell legyek. ~ 
A gyors tervezés után azonnal mozgásba lendülök, egyenesen a srác felé rohanva. Nem aggódom, mert ha hozzám is vágna valamit, vagy rámküldené a bábját, a kardommal tudok védekezni, nem lassíthat le. 
~ Itt az ideje pontot tenni a végére. ~ jelentem ki magamban, közben már majdnem az út felét megtettem. 
A füstbomba váratlanul robban a képembe, a fekete füstfelhő azonnal belerít mindent. Reflexesen hátraugrok, de a hirtelen, szúró fájdalom meggátol a menekülésben. 
Mindössze pár pillanat leforgása alatt a támadásomból fájdalmas landolás lesz, aminek során elejtem a kardomat, és a korábban elhagyott mellékutca közelében kötök ki. 
~ A francba! ~ magamban szitkozódva vonszolom be magam a fal rejtekébe, közben hálát mormogva a füstfelhőért. ~ Ha nem lenne ez a füst, pontosabban tudott volna célozni. ~
Fedezékbe húzódás után gyorsan ülőhelyzetbe tornászom magam, és csak most veszem észre, hogy mennyire csúnyán elkapott az a szemét. Mindkét lábamból legalább egy tucat tű meredezik ki, nem említve azokat a tűket, amik eltalálták a csípőmet, a hasamat, egy pedig még az arcomat is elérte, de hála a maszknak, nem fúródott mélyre. 
A szúró fájdalom gyorsan beáll, a levegőt kicsit gyorsabban kezdem venni, emiatt még a maszkomtól is megszabadulok. 
~ A francba. Szedd össze magad, túléltél rosszabbat is. ~
Néhány tűtől sikerül megszabaduljak, amiket magam mellé helyezek. Ezután a fájdalommal nem törődve, kissé remegő kézzel pecsétet alkotok a Klón jutsuhoz, és létrehozok egy klónt, ami az mellékucta végében fog elterülni, mintha a korábbi tűeső halálosan sikeres lett volna. 
A klón kihelyezése után, nagy nehezen sikerül visszább húzódjak, ahol rákötök egy robbanócetlit az utolsó kunaira, majd a maradék dobófegyvereimet, beleértve a néhány, magamból kitépett tűt, könnyen elérhető helyre helyezem.
~ Csak told ide a képed, te babázó őrült. ~
Amint a zakkant, vagy a babája felbukkan, először a robbanó kunait, majd minden elérhető dóbófegyvert alaposan megismertetném velük. Nagyon alaposan.
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kureiji Hanaro Hétf. Nov. 12 2018, 19:46

//Nálam lévő eszközök listája, ha balf... módon már csak így a végére szúrom be (levonva az elhasználtak) Very Happy //
Felszerelések és tárolásuk
- Táska: 1szett szerszám készlet (reszelő, penge, drótvágó, fogó), Bábmester eszközkészlet, 8db robbanó jegyzet, 1db öngyújtó; 1db Kizune Úrtól kapott pecsétgyűrű
- Hikaru: 3db füstbomba; 100db tű, 10db hosszútű, 1db Altató gázbomba, 
100db tű torokba pecsételve


Nem túl rózsás a helyzet. A legkevésbé sem. A fiú hátát, a szebbnapokat is látott ébület, bástyaként magasodó faldarabkájának vetette, s várta az elkerülhetetlent. Ball lába ugyan nem tört el, s az eddigiek alapján bordái sem lyuggatták ki a tüdejét, a minden féle eleganciát mellőző zuhanás ahhoz pont elég volt, hogy egy jó időre mozgásképtelenné tegye a tolvajt. Nem gáz, legalább lesz egy kis ideje elgondolkodni, minek is állt most le verekedni, valami idegennel, ha más esetben nem menne bele ilyen ostobaságba. Ezt maximum csak addig lesz ideje megforgatni pici buksijába, ameddig haza nem ér, ha egyáltan túléli. Tetsu tenni fog róla, hogy újabb két hónapig ne legyen ideje gondolkodni.
Szegény fiúnál már csak Hikaru járt rosszabbul. Fél karja odébb hevert egy oszlop mellett, ami megmaradt a bábból, azt meg már talán csak a Szentháromság ereje tartotta egyben. Fonalaival magához húzta egyetlen kis pajtását. Hikaru minden kis zöreje, nyikorgása most szívbe markoló, utolsó segélykiáltásnak hatott a fiú számára. Ugyan ő soha sem érzett semmi művészit a bábokban és elutasította a hozzájuk való mély kötődést, Hikaru mégis más volt. Ő nem csak egy eszköz, egy gyilkolásra tervezett fegyver volt. Oly régóta volt az élete része, már jóval az elött is, hogy egyáltalán tudta volna mi az a chakra, nem hogy irányítsa is a bábot, hogy szinte testrészének érezte. 
Maga elé emelte hát eltökélten, hogy bármi is lesz, együtt fogják megvédeni az utolsó állást. Ez a kis faldarabka most az emberiség, a jól ismert világ utolsó szilánkja és történjen bármi kitartanak. Ha kell magukkal viszik a maszkost is.
Furcsa volt bele gondolni, hogy most, mikor a halál ölelő karjaival oly közel volt, a dicső halál képzete sejlett föl benne. Hogy talán szeretne úgy távozni, hogy tudják, ő igenis küzdőt, s nem adta könnyen a bőrét. 
A valóság azonban más volt. Egyszerűen csak nem akart egy bukott üzlet tudatában meghalni. Ha ő megy, az ellenfelét is magával rángatja. Így fer az üzlet. 
A maszkos elődugta a képét végre, a tolvaj pedig rögtön az arcába robbantott egy füstbombát, s meglepte párszáz senbonnal. Hogy sikerült-e eltalálnia, azt nem tudta kivenni a fickót elborító füst miatt, s mire az eloszlott, ellenfele eltűnt. Csupán csak egy adag tű maradt ide-oda fúródva, ami biztosan nem talált célt.
Valószínűleg azért valamennyire csak sikerült a támadásnak célt érnie, hisz ellenfele felszívódott. 
A tolvaj hosszú, óráknak tűnő percekig várta, hogy támadója előbukkanjon, de az csak-csak nem akarta megmutatni magát. Ő maga viszont nem ücsöröghet itt, várva, hogy mikor csapnak le rá. Erőt vett fájdalmán, s a fal egy darabjába kapaszkodva feltornázta magát.
- Nem tudom élsz-e még, de itt az ideje, hogy befejezzük, ezt a hercehurcát! - Jelentette ki fennhangon a fiú. - Dugd elő a képed végre és álj ki, ha mersz nyílt színen. 
Furcsa volt, hogy ezek a szavak most az ő száját hagyták el, de a maszkos már kezdett az idegeire menni a bújkálózásával. 
- Azt hiszed, hogy olyan okos vagy mi? Hát nem leszek ostoba, hogy megkeresselek! 
Miközben ellenfelének magyarázott, a villanyoszlophoz sétált, ami nem rég leszakította Hikaru karját. A végtag még mindig ott hevert, így a fiú fölnyalábolta. A felkar és a benne lévő tűvető használhatatlan állapotba került, viszont az alkar és benne a senbon lövő mechanika ép maradt.
- Na mivan? - Kiáltott ismét, miközben a tovább vizslatta a leszakadt kart. - Nem foglak megkeresni, szóval jobb lesz, ha kezdesz magaddal valamit! 
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kihara Nana Vas. Nov. 18 2018, 02:58

Akatsuki(Nana)
Chakraszint:122
Felszerelés: 
- Egyszerű ruházat, ninja szandál, fekete maszk
- Ninjato(tekercsbe pecsételve)
- övtáska(1 füstbomba, 1 kunai, 2 shurriken; 5 senbon); 
- dróthuzal(10m); 
- 6db robbanójegyzet
- Energiatabletta(5db)

~ Nem jó. Nem jó. ~
Kezemben kunaival, körülöttem mindenféle dobófegyverrel ülök, várva a pillanatot, ami nem jön el.
~ Bújj elő, vagy tűnj el, nyomorult őrült. ~
A pillanatnyi sokk elmúltával a lábamból kimeredező tűk lassan fájdalmas romhalmazzá alakítják a végtagjaimat. A rengeteg tű okozta szúró fájdalom egyre rosszabbá válik, a nadrágomat lassan átáztatja a vérem, és minden egyes apró mozdulat roppant fájdalmassá válik. Pont mint akkor.
~ Nem halhatok meg itt. Még nem. ~
A harc elmúltával az éjszaka roppant hideggé válik, bár izzadni kezdek, mégis egyre jobban fázom. A lábaimat nem is nagyon érzem, csupán a hideg fájdalmat. A kezem is remegni kezd, ahogy lassan hatalmába kerít valami igen kellemetlen érzés.
Fogalmam sincs, mekkora kárt tudtam okozni az őrült ellenfelemben, de a kiabálásai alapján még igenis van elég ereje a harchoz, ráadásul most már biztosan végezni akar velem. Az éjszaka sötétje, a hideg levegő, és a saját kétségbeesésem egy ismerős érzést vált ki bennem.
Pontosan ezt éreztem, mikor anno a saját társam döfött le és hagyott meghalni. Azt, hogy itt a vég.
~Nem halhatok meg! Még nem halhatok meg! Még nem! ~
Minden kétségbeesésemet félretolja hírtelen a halálfélelem okozta erő, ami egy igen kockázatos tervet sző. A kockázat viszont jelen esetben nem érdekel, túl kell élnem minden áron.
A fájdalommal nem törődve a maradék dróthuzalom segítségével még öt robbanójegyzetet ráerősítek az utolsó megmaradt kunaimra, ezzel teljesen kifogyva belőle. Az így hat jegyzettel rendelkező kunait készenlétbe helyezem, majd kissé remegő kézzel pecsétet formálok, és egy klónt hozok létre egy igen egyszerű feladattal. Ezután a megmaradt füstbombámat kihajítom az utcára, a végső tervem pedig mozgásba lendül.
A füstbombát követve a klónom kirohanna az utcára, majd a bábos utolsó ismert pozíciója, a kissé szétrombolt épület felé rohanna. A füstfüggönyt kihasználva a robbanó kunait a mellékutcával szembeni épület falába hajítanám, majd élesíteném is. Elvileg hat jegyzet együttes robbanása elég nagy darabot szakítana ki, hogy az egész épületet, talán egy másikat is, leborítson egyenesen az utcára.
Kis szerencsével a romok szét fogják lapítani a zakkant bábost, vagy legalább is meggátolja a mozgásban, míg én a tekercsből előidézett ninjato-mat támasztékként használva felkelnék, és menekülőre fognám. Minél beljebb a mellékutcákban, minél távolabb attól az őrülttől, ez a célom.
Képtelen vagyok a további harcra, de nem adhatom fel. Túl kell éljek minden áron.
~ Nem fogok meghalni. ~
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kureiji Hanaro Szer. Nov. 28 2018, 21:07

//Részemről szerintem zárom a harcot, persze csak abban az esetben, ha a karid nem akar üldözést. Ha igen, tőpem folytathatjuk Smile //
A fáradtság és az elszenvedett sérülések sokasága kezdett nyomot hagyni a fiúban. Szemeire ólmos súlyként nehezedett a harc megpróbáltatásai okozta kimerültség, teste, nem is beszélve sérült lábáról fájdalmasan kiáltottak egy kis pihenőért. Sajnos azonban az még hátra volt. Nem pihenhetett, mert egy pillanatnyi figyelmetlenség is a vesztét okozhatja. Még nehézkesen ugyan, de feltornázta magát, s Hikarut, vagy legalábbis ami még maradt belő, magához húzta fonalaival. Miközben a báb sérüléseit vizsgálta, s össze szedte a leszakadt kart, ellenfeléhez is szólt pár szót.
Bár nem szeret harcolni és az ilyen nagyszájú beszéd sem az ő stílusa, már kezdett besokalni a maszkos trükközgetésétől. Ezért hát nyíltan ki is jelentette, ő nem fog utána loholni. Vagy előmászik, vagy ott pukkad meg, ahol van.
Végül is addig, míg ellenfele végre kezd magával valamit, lenne ideje átgondolni az egész eddigi eseményeket. De fölösleges lenne újra átvenni az egészet, unalmas monológokon keresztül ecsetelgetni, miért is volt jó, vagy rossz ötlet belemenni. Persze tisztában van vele a tolvaj is, hogy a shinobilét veszélyekkel jár, s elég gyakran meg is kell küzdenie egy-egy emberrel, ha szeretné elérni a célját. De mégis. Néha annyira jó érzés lett volna, ha az akadályt jelentő emberkék, csak úgy elpárolognának, vagy csak előzékenyen felakasztanák magukat. De sajnos nem. És most itt van ez a fickó is. Csak bújócskázik napestig, ez pedig felőröli a tolvaj idegeit, aki amúgy is utál várakozni.
A másik dolog, amit Han soha sem tudott megérteni, az a beszéd, vagyis pontosabban annak a hiánya. Két teljesen ismeretlen ember képes egymással életre halálra menő harcot vívni, anélkül, hogy egy árva szót is szólnának. Nyilván itt azért a helyzet is közrejátszik. Ha valaki rejtőzködő taktikához nyúl, mint most a maszkos is, akkor nem szerencsés cseverészni, de ha egymással szemben nyíltan küzdenek, akkor mi akadálya? Mert nem csak elterelő funkciója lehet néhány mondatnak. Mert a szóhasználatban, a stílusban és a hanglejtésben ott rejlik az ember teljes lénye. Még ha valaki, próbálja is elfedni, igaz valóját, harci helyzetben, mikor nyomás nehezedik az emberre, akkor bármennyire is próbálja, képtelen teljesen elrejteni a valóságot.
És ez az amiért a tolvaj beszél ellenfeleihez. Egyszerűen magával ragadó érzés, hogy képes lehet bele látni valaki fejébe. Már-már perverz élvezettel szemléli a beszéd, a gesztusok és a mimika összjátékát, melyek együtt tárják fel az ember belsőjét. Oly egyszerűen tárul fel lelki szemei elött az eleme, mintha csak hasfalukat nyitná fel, hogy megszemlélhesse belsőségeiket. Pont ezért is utálja, ha eltakarják az arcukat. Megfoszák őt a szemlélődéstől, erőszakkal veszik el tőle a lehetőséget, hogy arcuk apró rezdüléseiből, mint nyitott könyvből olvasson.
Végre valahára aztán a hosszú várakozást esemény dús folytatás koronázta meg és tette még kellemesebbé a fiú napját. A semmiből egy füstbomba repült az utca közepére. Ott felrobbant, s a füstfüggönyből a maszkos rohant elő.
- Na végre! – fújt nagyot a tolvaj.
Bábját bepörgette és ismét a körfűrészes taktikával kilőtte a maszkos felé. Szívében élt még a remény, hogy most végre pontot tehet a dolog végére. Azonban tévedett. A báb elkapta a maszkost, az viszont egy pukkanás kíséretében köddé vált, mint kiderült csak egy klón volt. Majd szinte másodpercre pontosan egy kunai is követte, a szebb napokat is látott épület falába, ahol nem rég még a fiú ücsörgött.
- Hmm... Mellé. Már rég odébb csúsztam... 
Valamit még szeretett volna mondani, de az épület maradéka hatalmas robbanás közepette megsemmisült. A kisebb gondot csak ez jelentette, ugyanis a robbanás a mellett lévő épületet is elkapta. Amaz földrengető robajjal omlott le, porfelhővel takarva be az utcát és minden felé törmelékeket lövöldözve.
A tolvaj szerencséjére ő már eléggé távol volt, így csak a robbanás lökéshulláka taszította hátra. Viszont ahogy az első tégla méretű darab elhúzott a fejétől alig pár centire, már nem érezte magát annyira biztonságba. Odébb szeretett volna ugrani, de sérült lába miatt képtelen volt, így bábját emelte maga elé. Hikaru a veszélyt jelentő törmelék java részét blokkolta ugyan, viszont ennél már nem bírta tovább.
A báb hasába rejtett tartáj nagy robbanás és lángcsóva kíséretében röpült a levegőbe, a bábbal együtt.
- HIKARU! – hullott térdre, fájó lábával mit sem törődve. 
Elszakadt a cérna a fiúnál. Több már nem kellett neki. Egyszerűen csak szeretne haza menni és aludni. Meg persze megnézetni a sérült lábát. Fogalma sincs, hogy hova tűnhetett a maszkos, de őszintén nem is érdekelte. Bújócskázzon csak egyedül. Ezt a kört ő nyerte. Tolvajunk még össze szedte ami maradt a bábból és egy tekercsbe pecsételte, s úgy tervezte, ha haza ért megnézi, tud-e valamit kezdeni vele. 
- Remélem most örülsz... – mondta beletörődve a fiú. – Nézd meg mennyi munkát csináltál most nekem. – Zsebre vágta a tekercset, s bicegve elindult vissza a Katakombákba, hogy közölje küldetése sikertelenségét.
Köszönöm a harcot! Ügyes voltál Smile 
Kureiji Hanaro
Kureiji Hanaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 350
Elosztható Taijutsu Pontok : 213

Állóképesség : 150 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 350 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 437

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Kihara Nana Hétf. Dec. 03 2018, 10:28

[i]Akatsuki(Nana)[/i]
[b]Chakraszint:[/b]122
[i]Felszerelés: [/i]
- Egyszerű ruházat, ninja szandál, fekete maszk
- Ninjato
- övtáska( 2 shurriken; 5 senbon); 
- dróthuzal(10m); 
- Energiatabletta(5db)
- Csak halj meg légyszives. - a végső, szinte már kétségbeesést mutató tervem minden apró részlete készen van és mozgásba is lendül. - Halj meg, sérülj meg, vagy csak tűnj el, kérlek. - a füstbomba, a klón, és a hatjegyzetes kunai megteszik a hatásukat, bár a kunai élesítése után már fogalmam sincs, hogy sikerül-e a tervem. A bábos őrült jóval erősebb nálam, legalább is a játékszere sokkalta veszélyesebb, mint amilyennek látszik. Mindkét lábamból tűpárnát csinált, ráadásul ki tudja, mit rejthet még a baba. Maga a tény pedig, hogy az ellenfelem valószínűleg röhögve szedne darabokra csak súlyosbítja a helyzetet.
- Csak hagyj engem békén. - a megidézett kardomat támasznak használva sikerül feltápászkodjak, és a fájdalommal nem törődve el is indulok, miközben a robbanás valószínűleg darabokra szaggatja az épületeket. Nagy szerencsém, hogy elég távol vagyok a robbanástól, valamint a szétrepülő törmelékektől, de még egyáltalán nem vagyok ténylegesen biztonságban.
Bár a robbanás elég nagyra sikeredett, a nehézkes menekülésem közepedte szinte érzem, hogy bármelyik pillanatban felbukkanhat az a baba, hogy átszúrjon valamivel. Esetleg maga a zakkant jelenne meg, aki a földre taszítana, majd kegyetlenül kivégezne. A félelmem pedig jogos, hiszen aki ilyen típusú fegyverrel rohangászik egy elhagyatott helyen, annak biztosan nem esne nehezére végezni velem.
De semmi nem történik.
A kardomra támaszkodva, izzadva, fájdalmakkal lépkedek előre, magam után vérfoltokat hagyva, remegve a történtektől, de minden megtett lépéssel csökken a félelmem. Nem bukkan fel se a baba, se a zakkant, nem kapok a hátamba pengét, és látszólag semmi se áll az utamba.
~ Talán meghalt? Megsérült, vagy feladta? Esetleg csak csapdába akar csalni?
Rengeteg kérdés fogalmazódik meg bennem, de minden eltelt perc után egyre kevésbé számítanak, és egyre inkább egy másik kérdés kezd érdekelni.
~ Most mi lesz?
Egy ilyen világban, ahol minden sarokban veszély leselkedik, a társak és az erő a legfontosabb. Azonban ha a saját társaid árulnak el, te magad pedig nem vagy elég erős, hogy megvédd magad, akkor a halál elkerülhetetlen.
Én teljesen egyedül vagyok. Nincs se otthonom, se hazám, se családom vagy társaim, csak ellenségeim. A Tűz vidéke le akar vadászni, az áruló társam még mindig életben van, ráadásul ki tudja, hány a báboshoz hasonlító alakkal fogok összefutni. Egyedül, sérülten, és elveszve.
Meg kell álljak, hogy szusszanhassak egyet, közben a remegésem egyre csak nő, ahogy a kétségbeesésem is. Elvégre fogalmam sincs, hogy mihez kezdjek most, sérülten pedig nem juthatok messzire.
Csak egy dolgot tehetek. Tovább kell mennem, nem számít, mennyire fájdalmas vagy nehéz az út. Túl kell éljem, hiszen senki se fog rajtam segíteni.
Túl kell éljem.
Fin
///Én is köszönöm a harcot, nagyon tetszett Very Happy///
Kihara Nana
Kihara Nana
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 77


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 284

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Uchiha Madara Csüt. Dec. 13 2018, 20:26

Szép estét!


Kérésre a harcot lezárom (némi csúszással). A harcotok nagyon jó volt, dinamikus, egyszerűbb megoldások profibb megközelítéseiben, élvezetes volt, tetszett.
+ 10 chakra, 8 tjp, megy egyenlő félként harcoltatok szinte, az ötletek terén.


Madara
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro Empty Re: Akatsuki(Nana) vs Kureiji Hanaro

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.