Elhagyatott katonai létesítmény

3 posters

Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Jún. 19 2019, 11:56

Ez a bázis csak kívülről tűnik elhagyatottnak. A háború alatt Kirigakure ismét használatba vette és különböző titkos projekteket tervezett itt megvalósítani. A bázis egy leharcolt épületkomplexumot mutat, ám az épületek belsejében és a föld alatti bonyolult többszintes kazamatákkal ez egy tökéletes hely titkos kíérletekhez.
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Szer. Jún. 26 2019, 16:54

//Uchiha Itachi//

Persze… menjünk ki máshol, miért is ne. A hülyegyerek majd megjegyzi ezt a sok mindent, mikor azt se tudja, hogy mire is mondott igent. Egy másik helyen mentünk ki, amit elsőnek nem értettem, de kicsit továbbgondolva, logikusnak tűnt a lépés. Az ugrásokra viszont nem voltam felkészülve, pláne nem arra, hogy három alatt kell feljutnom a tetőre. Nehezen, de követtem Azumi-t, és tarva vele a tempót, haladtam mellette. A Sensei közelebb húzódott és máris belekezdett a monológba. – Senkinek semmit –adtam meg a választ, majd jött is a mese. Ahogy haladt előre a történet, egyre érdekesebbé vált számomra az egész. Pár kérdés felvetődött bennem, de ameddig nem ért a végére Azumi, addig nem szakítottam félbe. Minden apró információ fontos volt. Kutatóközpont, tesztelés alatt álló fegyver. Ami viszont jobban foglalkoztatott az nem más volt, mint az, hogy okkal vagyok itt. Vajon közöm lehet valakihez, aki a laborban van? Vagy…? Nem, az csak nem lehet.
Meg is ráztam a fejemet, közben pedig a kapuhoz is elértünk. Kijáratnak viszont nem azt használtuk, vagyis nem úgy, ahogyan azt szokás. Egyszerűen felette mentünk ki, ami megerősítette azt a dolgot, hogy erről a küldetésről senki nem tud semmit, csak mi. Haladtunk tovább, és Azumi újra belevágott a történetbe, vagyis a küldetés részleteibe. Érdekes egy szerkezetnek tartottam azt a páncélt, még így látatlanban is, és ha tényleg igaz, hogy mit lehet vele művelni, akkor jobb lesz mihamarabb visszaszerezni, vagy megsemmisíteni. Gondolom az elsődleges feladat a megszerzés lesz, de ez majd úgy is a helyzettől függ. Szívtam az infót, ahogyan tudtam, az utolsó kérés pedig egyértelmű volt számomra. Azóta senkiben sem tudok megbízni, amióta volt az az incidens. Egyedül Senshi az, akiben feltételek nélkül meg tudok bízni és más társat nem is nagyon tudok elfogadni… egyelőre. Aztán nem lehet tudni, hogy mi lesz a későbbiekben, de az idő vaskereke majd javít a hozzáállásomon vagy majd még inkább ront. Ezt nem tudhatjuk most. Közben vártam, hogy Azumi mondjon még valamit, de úgy látszik szavai elapadtak.
– Érdekes egy szituáció alakult ki, az egyszer biztos. Figyelni fogok mindenre, és ígérem neked, hogy nem foglak hátráltatni. A lopás meg… vagy jól képzett tolvajokkal lesz dolgunk, vagy volt belsős emberük. Kizárt, hogy ne őrizték volna a helyet, habár megcsappant az erőnk, szerintem oda összpontosítottak azért, vagy tévedek? –Ez inkább csak költői kérdés, de reménykedtem abban, hogy pozitív választ kapok erre a kérdésemre. Ha megkaptam, kicsit csendbe burkolóztam én is, hogy megemésszem és újra átfussam a szerzett információkat. Körülbelül negyed óra telhetett el, és ha Azumi nem mondott semmit, akkor rákérdeztem arra, ami már nyomasztott egy ideje. Muszáj volt választ kapnom, még mielőtt belekezdünk az ügy felgöngyölítésébe.
– Azumi-sensei… –pillantottam rá, és hangomon érződött a kíváncsiság. – Sajnálom, de nem hagy nyugodni a dolog… Azt mondtad, hogy okkal vagyok itt, és mint mondtad, megcsappant a falu hadereje, de valami azt súgja, hogy nem csak pótlásnak vagyok. Mintha kipécéztél volna magadnak, de javíts ki, ha nem így van. –Kérdésnek indult, de nem úgy zárult… na mindegy. Kíváncsi voltam a válaszára, és attól függ majd, hogy lesz-e további kérdésem.

Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Júl. 21 2019, 11:33

Azumi egy idő után lassítani kezdett a tempón és érzékelted, hogy lassan talán meg is fog állni. Ekkor tetted fel neki első kérdésedet a páncél ellopásával kapcsolatban, amire egyszerűen csak egy vállrándítást kaptál válaszul. 
- Ezt nem tudjuk pontosan, hogy hányan voltak és miként sikerült ellopniuk ezt a találmányt és kérlek mostantól hívjuk is így. Őszintén szólva borsódzik a hátam, ha arra gondolok, hogy Shinobikat milyen gépekkel próbálják helyettesíteni, hiszen ha bele gondolsz ez az egész csak erre megy ki. Neked még nem fordult meg a fejedben, hogy mivé vállhat ez a világ, ha a tudomány már képes a shinobikat gépekkel spórolni és az ilyen és hasonló gépeket már futószalagon fogják gyártani? Vajon hány háborúra lesz szükség, hogy az emberiség kiírtsa magát, vagy mi lesz ha egyszer majd a shinobik, mi több a chakra használók ellen fordulnak? Érdekes egy gondolatmenet tudom, de nem tudom kiverni a fejemből, hogy elképzelhető egy ilyen jövő...
Mire senseied befejezte gondolatmenetét a feszített tempóból visszavettetek s lassan meg is álltatok.
- Mit szólnál ha megállnánk és pihennénk egy nagyon kicsit. Erőltetett lesz a menet a bázisig, ott pedig szükség lesz a figyelmedre minden tekintetben.
Miután kinéztetek egy szimpatikusnak tűnő helyet, gyorsan meg is álltatok kulacsaitok fenekére nézni, azonban Azumi ígéretéhez híven közölte is, hogy maximum is csak pár percre álltatok meg fújni egyet, mert már így is késésben vagytok. Ekkor tetted fel neki második kérdésedet, mely már azóta emészettt, hogy senseied bevont ebbe az egész akcióba, csak eddig valahogy nem merted, vagy nem akartad feltenni...
Azumi állt és csendesen figyelt téged. Az erdő csendes volt, talán túl csendes is, valami drámaiságot adva ennek az egész pillanatnak...
- Figyelj Hoshi, nem akartalak még így a küldetés elején terhelni ezzel, de akkor inkább elmondom, hogy mi az amit biztosan tudunk. Igen, örülök neki, hogy figyeltél rám... Nem véletlenül lettél kiválasztva erre a feladatra. Szemtanúk szerint a páncélzat ellopásához köze volt egy bizonyos szervezetnek, amit te már jól ismerhetsz, hiszen volt már velük összetűzésed, ezek mellett pedig egyes források szerint az akcióban részt vett a barátod édesanyja Naomi...
Azumi ezek után csendesen várja a reakciódat, majd közben kiadja az utasítást, hogy induljatok tovább...

// Következő postodat addig írd, hogy megérkeztek a létesítményhez kérlek. Út közben még kérdezgetheted Azumit! //
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Szomb. Júl. 27 2019, 21:12



Egy vállrándításnál azért több reakciót vártam, ha már a küldetéssel kapcsolatban tettem fel kérdést, de mintha gondolatomban olvasott volna. Pár pillanattal később egészen kimerítő mondatokkal adta tudtomra a dolgokat. Arckifejezésemet nem láthattam a maszk miatt, de eléggé megszaladt a szemöldököm az elméletét hallgatva. – Megfordult volna, ha nem lettem volna kómában és tudtam volna a történésekről. Teljesen hihetetlen ez a dolog, hogy ilyesmi valóban létezhet, és nem is értem, hogyan tudtak ilyesmi kísérletezni. Egyébként kíváncsi vagyok a működésére, de inkább elpusztítanám, sem mint használnám. Ha ezek beválnak, új munka után kell néznünk. –Hosszas véleményfejtést követően bólintottam csak kérdésére, hogy pihenjünk egy kicsit. Volt, amit nem akartam kimondani, de valahogy csak jöttek a szavak, és inkább úgy voltam vele, hogy megosztom eszméimet a Sensei-el. A pihenés meg jól jött. Régen volt már, hogy ennyire erőltetett iramot kellett diktáljak. Sajnos testem még nem szokott vissza a ninja léthez, de nem akartam csalódást okozni a Sensei-nek. Főleg nem úgy, hogy kiválasztott… Ennek háttere viszont érdekelt, és kétségek között tettem fel azt a kérdést, amely a kezdetek óta nyomasztott. Vártam a választ, de csak csend ülepedett le közénk. Talán nem kellett volna ezzel letámadnom? Ha nem most, akkor pedig mikor kellett volna? Az sem biztos, hogy találtam volna megfelelőbb alkalmat, és még most jobb volt tisztázni mindent… aztán megtört a csend. Szavai élesen hasítottak a tudatomba, főleg egy név: Naomi. Jobbom azonnal ökölbe szorult, és a legközelebbi fa oldalába vágtam, hogy dühömet azon töltsem ki. Valószínűnek tartom, hogy emiatt sem akarta elmondani a dolgokat, mert sejtette a reakciómat. – Ha Naomi itt van, akkor Senshi sincs biztonságban… mind a kettőnket akar a bandájába… Köszönöm, hogy elmondtad a választ Sensei. Legalább lesz elég időm átgondolni, hogyan is öljem meg. –Azt garantálni fogom, hogy nem lesz alkalma arra, hogy meglépjen. Egyszer sikerült neki, többször nem fog.
A pihenés közben véget is ért, s valóban nem volt sok idő, még szusszantunk. Az erőltetett menet folytatódott, de a kis megszakítás elég volt ahhoz, hogy némi erőt visszaszerezzek. Az út egy ideg csendben telt, ha Azumi nem szólt hozzám. Próbáltam összerakni ezt az egész történetet, de még úgy éreztem, hogy nincs meg a kirakós összes darabja. Naomi feltűnése újabb bonyodalmakat szült, viszont a sorstól kaptam egy újabb esélyt a megállítására. Vajon Senshi tudja? Legutóbb is belopózott a nő a faluba és nem tartom kizártnak azt sem, hogy most is megtette. Remélem, hogy Senshi nem utána nyomoz, vagy ha igen, akkor mondhatta volna… Bár az sem biztos, hogy egyáltalán tud arról, hogy az anyja megint a közelben van. – A penge, amit kaptam… valami azt súgja, hogy nem egyszerű fegyver, vagy tévedek? –Sanda pillantásom Azumi-ra tévedt monoton és erőltetett menetelésünk közepette. Egy biztos, hogyha harcra kerül a sor, ezt igyekszem majd nem elveszíteni. Bár ki tudja? Én mindenre képes vagyok, de tényleg azon leszek, hogy minden felszerelésem megmaradjon. Azért hiányzik az a két tanto, de nincs mit tenni. Majd talán újra beszerzek egy párat, de addig beérem a ninjatoval, amit kaptam… a pénzemből… Ha Azumi nem szólt hozzám, a további kommunikációt mindaddig hanyagoltam, ameddig meg nem érkeztünk a bázishoz. Próbáltam inkább stratégiát felállítani és azon agyalni, hogy mi várhat még ránk. A távolban viszont kezdett kirajzolódni egy épület, mely fél napi járás után végül azt mutatta, hogy megérkeztünk. – Bizarr hely –néztem végig az épületen, amint megérkeztünk elé. A kérdés csak az volt, hogy lesz-e fogadóbizottság, és ha igen, akkor barát vagy ellenség.

Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Uchiha Itachi Szomb. Aug. 17 2019, 12:09

- Vigyázz az érzelmeidre Hoshi. - Szólt rád egy kicsit határozotabban senseied. Ha belegondolsz, igaza volt. Ez egy olyan küldetés ami megköveteli az érzelemnélküliséget. Talán már az is eszedbe juthatott, hogy miért téged választottak inkább és nem Senshit. Alapból talán egy kicsit nyugodtabb természet vagy, illetve a kóma miatt kimaradt idő miatt téged talán kevésbé érintett negatívan a háború, hiszen át sem élted. A profilod sokkal jobban biellett. Mindezek mellett gyilkos vágyat éreztél Naomi iránt... és bár a Köd rejtek már rég nem vérköd, de, hogy küldhetnéknek egy shinobit a csatába, hogy ölje meg a saját anyját, helyette téged választottak. Ez talán egy vizsga is lehet. Mostantól jobban kell vigyáznod a szádra és kordában kell tartanod az érzelmeidet. Még mielőtt odaértetek volna a bázishoz Azumi még hozzáfűzött valamit.
- Ne felejtsd el... Te itt most egy eszköz vagy... A falu eszköze, ha eljön a pillanat nem habozhatsz, ezt jól vésd az eszedbe...
Titokzatos volt, de nem volt már ideje kifejteni, mert odaértetek a bázishoz. Kívülről egy egyszerűbb barakknak tűnt, de a magas kerítések és a bejáranál sürgő forgó shinobik azt sejtették, hogy itt valóban komoly kíérletek folyhattak annak idején. Amint megérkeztetek két őr azonnal utatokat is állta, de miután Azumi váltott velük két szót, egyikük ott maradt a kerítés mellett, másikuk pedig egy szemüveges tudós féléhez kísért titeket.
- Üdvözletem, a nevem Hogomo és én vagyok alétesítmény kutatás fejlesztésért felelős vezetője. Jelenleg pedig a rangidős vezető. Igen ebből valószínűleg kitalálhatják, hogy a vezetéssel végeztek. Önöket bizonyára Kirigakure küldte... Pedig hangsúlyoztam, hogy magunk is meg tudjuk oldani a problémát, de végül is így is megoldhatjuk a dolgokat. Egy áruló volt az őrségben, aki hatástalanítani tudta a pecsét akadályokat és így jutottak be a támadók. Összesen 3 prototípust vittek el és nagyjából két tucat őrrel és vezetővel végeztek...
Most itt az időd, hogy kérdezz. Azumi csöndben marad és mintha hagyná, hogy te tedd fel az általad helyesnek ítélt kérdéseket. A tudós nem tudhatja, hogy te pontosan ki is vagy, tehát itt az alkalmad, hogy a terepen is tanulj egy kicsit. Talán ezt akarhatja tőled maszkos senseied. Bár összefoglalva hallhattad a tudóstól a történetet egy pár részlet azért talán mégis fedve maradt, mintha visszatartana információkat, de ezt nem hazaárulás szándékából, hanem valószínűleg ő akarja házon belül megoldani a problémát. Valószínűleg nem kér Kirigakure segítségéből, ezt a hangsúlyából is kikövetkezheted. Rajtad hát a nyomozás és kérdezősködés sora!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Szer. Szept. 04 2019, 10:48

//Jiraiya//

Igaza volt Azumi-nak. Ügyelnem kellett az érzelmeimre, de nem várhatta el, hogy ilyen információt csak úgy reakció nélkül fogadjak el… vagy igen? Utunk folytatódott, és még kaptam egy apró mondatot, mielőtt célunkhoz értünk volna. Gondolataim összekuszálódtak és próbáltam kibogozni őket, de nem nagyon jött össze. Ha én lettem a kiválasztott, és nem Senshi, akkor a küldetésben a likvidálás is benne van és joggal jöttem én, nem pedig barátom. Neki sokkal nehezebb lenne végezni saját anyjával, mint nekem. Hozzám semmilyen érzelem nem fűzi a haragon kívül, ezért is lehettem megfelelőbb alany. Az pedig, hogy nem habozhatok… most mondanám, hogy nem fogok, de ezt az adott helyzet fogja hozni. Már most el kellett döntenem, hogyan fogok lépni. S bárhogy is lesz, a legnehezebb a csendben maradás lesz. Semmit nem mondhatok majd Senshi-nek, és nem tudom, hogyan bírom majd ki.
Utazásunk első szakasza a végére ért. A bázishoz érkezésükkor két őr próbált minket feltartóztatni. Kellemetlen alakok, de a helyzet kialakulása miatt megértem az óvatosságukat. Csak azt nem, hogyha annyira ellenségek lennénk, miért fednénk fel magunkat. Legalábbis én nem mennénk nekik szemtől szembe, de hát nem vagyok ők, hogy a fejükkel gondolkodjak. Sokáig nem tartottak fel minket, mert Azumi elintézte a dolgokat és már mehettünk is beljebb. Egy újabb alakkal kellett megismerkedni, valami Hogomo, de a neve nem maradt meg. Szavaira sokkal jobban figyeltem, mert minden információ, amit elárult nekünk, sokkal megkönnyítheti a munkánkat.
~ 3 prototípus… egy is veszélyes, nem még három…
Áruló az őrségben… ez Naomi taktikájára vall. Beszivárogtat valakit, hogy aztán belülről bomlassza szét a csapatot. Nem világítanak át ezek senkit, vagy mi?
Nem kell a segítségünk… jó, hát haza is mehetünk. Hogyne. Amekkora fejetlenség van itt, hamarabb ölik meg egymást, mint eredményre jutnának. No meg még több szerkezet tűnhet el a pánik közepette…
~Miért akar mindenki egyedül megoldani mindent? Unszimpatikus egy alak ez a vezető, de nincs mit tenni, muszáj vele együttműködni. Úgy éreztem, hogy ezen információk nem a valóságot tükrözik, vagy legalábbis nem volt meg minden, ami kellett volna. Valamit visszatart, amin nem csodálkoztam. Nem kért a segítségünkből, nem véletlen közölt kevesebb információt a kelleténél. A lényeg megvolt ugyan, de talán Azumi kiszed még belőle valamit. Vagyis ezt hittem, de nem szólalt meg a Sensei-em. Szóval nekem kell…? Egyből a mélyvízbe? Chh… tipikus.
– Mikor történt a támadás? Hány támadót gyanítanak és hol jutottak be pontosan? –Talán kezdetnek ezek a kérdések elegek lesznek, és válaszuktól függően fogom feltenni a többit. Azt még hozzátettem, hogy vezessen el minket a behatolás pontjához, hogy ott is körül tudjunk nézni. Kicsit nehéz feladat… az hittem Azumi, mint rangidős fog előbb kérdezni… na mindegy. Valamikor meg kell tanulni ezeket is.

Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Szept. 07 2019, 23:13

// Kaland átvéve! 

A Bosszú Útján: Csepp


Mintha a világ felgyorsult volna körülötted.
Alig volt időd felocsúdni a kómából, máris egy ilyen nehéz küldetéssel bíztak meg. Időd sem volt még visszarázódni, képezni magad, esetleg felmérni a képességeid határát. Ennyire nehéz helyzetben lenne a falu, hogy kómából "kikelt" ninjákat osztanak be Oinin küldetésekre? Akárhogy is, ez most egy nagy lehetőség, s egyben nagy teher is a számodra. Pillanatok alatt kellett döntést hoznod, így talán sosem maradhatsz biztos abban, hogy jól választottál...
Vajon az első akadály után mit fogsz gondolni?

[...]

- Ghhááááááááááá!!!! - Az ordításnak is tetszhető sikoly visszhangzott a rideg, kőfalú folyosókon. Még percekig lehetett hallani a távolodó hangok foszlányait, mik groteszk képet alkottak a több járatból álló katakombák fáklyafényű világával. Akik több folyosóval arrébb jártak, okkal rezzentek össze. Nem csak azért, mert a kiáltás az éjszaka hangulatában félelmetes volt, ó nem. Sokkal inkább azért, mert hosszú idő után most először hallották újra a hangját.
Ez pedig nem jelentett jót senkinek.
Számtalan mellékszoba volt a bázison, teljesen kihasználatlanul. Egynek ajtaja nyitva volt, s onnan szűrődött ki a feszült beszélgetés.
- Azzal, hogy még jobban ártasz magadnak, nem érsz el semmit. - A nő, az ajtóban állva mutatott a földön fekvő tükördarabokra, melyeken vércseppek pettyeztek. 
- Az a nyomorult!!! - Sziszegte a másik, miközben az összetört tükör maradékja előtt nézett farkasszemet önmagával. - Megölöm! - Fújta maga elé, akárcsak egy támadni kész vadmacska.
- Már meghalt. - Az immáron kor viselt nőn jól látszott, hogy nem szeretné az időt húzni, ahogyan azt sohasem tette. Felesleges köröket futni számára azt jelentette, hogy hátráltatva van a tervében. - Ha valakit okolni akarsz érte, akkor okold azokat a kölyköket. - Sétált beljebb.
- Akkor őket ölöm meg! - S ha nem csaltak Naomi érzékei, valóban hallott némi vadállatias mordulást Yukie hangjában. - Megfizetnek azért, amit tettek velem! 
- Helyes. Ezt is várom el tőled. - Lépett végül a szétzúzott tükör előtt álló, ziháló lány mögé. Yukie barázdált arcán könnycseppek záporoztak végig, mik a szomorúság és a fájdalom legőszintébb jelei voltak. Ő mégsem érzett mást, csak haragot és mérhetetlen dühöt.
Naomi szánta őt. 
Amikor saját ősz szálai megjelentek, tudta jól, hogy még nincs itt az ideje. Egyszerű trükkökkel képes volt megbirkózni a saját hiúságából fakadó problémával... De végignézve tanítványán... ezt nem lehet egykönnyen eltüntetni. Mögé állva, bal és jobb kezével végigsimított a lány csípőjén, fel egészen a karjáig, onnan pedig a válláig, hol megállapodott a keze. 
- Még így is szép vagy drágám. - Naomi hangja most sokkal lágyabban tetszett, kedvesebbé vált. Egyetlen mondatával megtörte a haragtól fűtött lányt, ki zokogva fordult szembe pártfogójával és ölelte magához szorosan. Fejét mellei közé nyomta, hiszen Yukie jóval alacsonyabb volt, mint felettese. - Megfizetnek érte... - Simította végig a lány visszaégett haját. Kezei alatt érezte a helyenként fel-fel bukkanó, zsíros, égett fejbőrt, mi kiteljesedett a lány tarkóján. Az egész testét égési sérülések torzították. - Megfizetnek... - És ezzel a suttogó kijelentéssel Naomi szája démoni mosolyra húzódott, miközben nagyon is jól tudta, hogy a vele szembenéző képmása a Yukie mögötti tükörben visszatükrözi azt a számító gonoszságot, amivel manipulálhatja majd ezt a lányt is.
Minden a kezére játszik... Minden a tervei szerint alakul.

[...]

Leszűrtél némi következtetést abból, amit Hogomo elmondott.
Pontosabban, leginkább abból sikerült használható információt szerezni, ahogyan azt elmondta. Szavai és viselkedése is jól tükrözte a szándékait és az aggályait. Akárhogy is, Hoshi kérdésére Hogomo csak kicsit idegesen ráncolta a szemöldökét, majd válaszolt. Teljesen természetesen. Egyáltalán nem tűnt fel neki, hogy a maszk alatt ki a rangidős személy. Ezzel szemben a lényegre törés láthatóan kissé meglepte.
- No-nos... - Köszörültem meg a torkát, végül megigazította a pápaszemét. Fehér köpenyt viselt, a haja pedig világosbarna volt. Zsíros, ápolatlan. Az arca sápatag, mintha sohasem látott volna napfényt. A szemei fakó kékek voltak, jellegtelenek... - A támadás a háború alatt történt. Nyilván ez volt a legjobb időpont a behatolásra. Nem mintha szükségünk lenne Kirigakure védelmére, de ezt persze a behatolók nem tudhatják... Azóta igyekeztünk a nyomukra bukkanni, de mire eredményt érhettünk volna el, - megigazított a szemöldökét ismételten - addigra Kiri már itt is termett. - Nézett vádlóan rátok. - A támadók száma, nos nem tudjuk. Ahogyan azt sem, hogy pontosan hol jutottak be. De már a kezünkben tartjuk az ügyet.
Fejezte be végül. 
Érezhetően csak a legszükségesebb dolgokat mondta el, nem szeretne még több információt kiadni. Talán még él benne a remény, hogy a két Oinin nem üti bele az orrát a dolgukba.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Kedd Szept. 10 2019, 17:08

//Jiraiya//

Egyből a közepébe. Engem is beledobtak a mélyvízbe, innentől kezdve nekem sincs kedvem kertelni. Felesleges körök lennének, amikkel csak az időnket pazarolnánk. A találmányok visszaszerzése mind a két félnek lételeme, ezért sem értem azt, hogy a velünk szembenálló tudós, miért hátráltat a munkánkban. Mert azt érzem, hogy elhallgatja a lényegi információkat és szavaival az sugallja, hogy hagyjuk rájuk a nyomozást. Megleptem kérdéseimmel, de nem hagyhattam elhúzódni az egészet. Kijelentése, és vádló nézése miatt, meg tudtam volna ölni a szemeimmel, amit szerencséjére nem láthatott. A maszk jól takarta arcomat, s a fedett kilét is jól jött. Lustaságom ide vagy oda, most az mozgatott, hogy Naomi is benne van a dologban. Ám, hogy ne legyen könnyű dolgunk, válaszaival inkább kibújt a megadás elől, mintsem segítsen velük. Egy kicsit csendben maradtam szavai után. Vártam, hátha még mond valamit, hiszen egyhelyben maradtunk. A szótlanság viszont nekem is jól jött, ugyanis kérdéseim megfogalmazásához kellett idő. Jobban mondva ahhoz, hogy ne ordítsam le azonnal a fejét a helyéről. A beégés, és hirtelen szavak csak ártottak volna. A csend segítségével pedig azt reméltem, hogy megrezzen egy kicsit és megered a nyelve. Aztán megtörtem a csendet újabb kérdésemmel.
– Ha a kezükben tartanák az ügyet, nem lenne ekkora fejetlenség, nem igaz? Felesleges köröket futunk itt azzal, hogy feltart és játssza az eszét, hogy nem kell a segítségünk. Mindenkinek az az érdeke, hogy a prototípusok visszakerüljenek hozzánk. A támadók ez idő alatt is tanulmányozzák a szerkezeteket és ha rájönnek a használatára, akkor főhet igazán csak a feje. Szóval jobban jár, ha elmond nekünk mindent, amit tudnak és nem raboljuk egymás idejét feleslegesen. Mert ha bevetik őket és pusztítást végeznek vele, akkor minden a maga lelkén fog száradni. Gondolom azt nem akarja. S vezessen minket oda, ahol a prototípusokat tartották. Egyenesen oda, semmi kitérő. –Egy csöpp parancsoló hangnem csengett szavaimban, de ez kellett ahhoz, hogy eredményre jussunk. Bíztam abban, hogy Azumi hagy kibontakozni ezek után is, de ő majd látja, mikor kell átvenni a szót. Amennyiben ellenkezett a tudós, még nyomatékosabban a fejébe véstem az elhangzott monológot és ellentmondást nem tűrően parancsoltam meg neki, hogy vezessen minket.

Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Jiraiya Szomb. Szept. 14 2019, 01:11

Karmazsin lángok falták az erdőt mindenfelé amerre csak nézett.
A maszkos alak szinte teljes testét elfedve, a maga szürkés árnyalatú Chuunin mellényében állt a szirten, ahonnan tökéletesen belátta művét. Az őrület lángjai mára ott lobogtak benne, pontosan úgy, ahogyan gyűlöletével parázzsá kárhoztatta a határvidék zöldellő részeit. A pokol egyre csak nőtt, s nőt, mígnem oly' méretűre dagadt, amit a természet nem fojthat el egymaga. Futótűz indult útjára.
- Ég... Elégtek mind! - Fújta fekete maszkja alatt, mi egyszerű anyagból készült, egész fejet fedő ninjaeszköz volt. Hasonlatos a Hang Ninjákéhoz. - A lángok majd kiugrasszák a nyulat a bokorból. - S fogai alig hallható hanggal csikordultak össze.

[...]

Szemlátomást Hogomo nem ijedt meg a csendtől.
Kitartóan tűrte a némaságot, ám az Oininnak látszó Hoshi hangnemváltása némiképpen meglepte. Persze, mondandója kiszélesedtével a kutató arca is ellágyult. Immáron sokkal inkább látszódott rajta közöny, mintsem meglepettség. Mintha erre számított volna. Hisz logikus, ha Kirigakure megjelenik itt, jogot gyakorolhatnak, s a képviselet parancsolhat. Hogomo is a kezdetektől fogva erre számított, valószínűleg ezért sem örül a két Oinin ittlétének. 
- Ahogyan kívánják. - Reagálta le Hoshi mondandóját a férfi, s nagyot sóhajtva fordult el. A fiú beszéde közben többször is megszólalt volna a férfi, ám a lendületes mondatok elnyomták a kifogások gátját, így tehát, a férfi jól tudta, hogy nincs más lehetősége, engedelmeskednie kell.
Rövidesen beljebb vezette a csapatot.
A romos épület egy üres bázisnak tűnt. Szellős volt, ajtók nélküli, helyenként lyukakkal a falban egészen a külvilág felé. Hogomo levezette a két ninját egy lépcsőn, mi egy ajtóban végződött. Azt kinyitva újabb lépcsők következtek, mik már percekig tartó alászálló sétát hoztak magukkal. Aljában újabb ajtó, mi ezúttal már fémből készült. A falon egy pecsét volt, Hogomo arra helyezte tenyerét, mire az pulzálva chakrát engedett ki magából és az ajtó kinyílt. 
- Erre tessék! - Hogomo kezeit hátra kulcsolva ment előre, s most kissé féloldalasan hátrafordulva szólt, de még mindig ő ment előre. - Ez a mi kutatólaborunk valódi önmaga. Ezer méterrel a föld alatt. - A labor egy hosszú, egyenes folyosóból állt, aminek alig lehetett látni a végét. A folyosón ajtók nyíltak nagyjából húsz méterenként balra és jobbra. - Minden egyes terem egy-egy funkciót tölt be. Az egyszerű elrendezés kulcs a gyors és hatékony munkához. - Magyarázta. - Minden ajtónk pecséttel védett, az egyes termeken belül további szobák, blokkok, tárolók találhatóak. - Minden ajtó zárva volt eddig azok közül, amik mellett a kis csapat elhaladt.
Ha Hoshi Azumira néz, láthatja, hogy a férfi egyszerűen csak hallgat, s követi Hoshit.
- Mondhatni minden kutatási-anyagunknak külön ajtót szentelünk. A prototípusok a 36-osból tűntek el. - Állt meg egy ajtó előtt, mi fölött a 36-os szám volt látható. Hogomo újfent a pecsétre helyezte tenyerét, mire az ajtó kinyílt. - Itt lennénk
A férfi elállva az útból engedett előrehaladási lehetőséget a kettő Oininnak.

Ha Hoshi belép, odabent gépeket, monitorokat, billentyűzeteket lát.
A falból kábelek futnak végig, ezek a kábelek összekötik a gépberendezéseket. Ez a terület egy nagyjából 20 méter széles rész, s mindösszesen 10 méter hosszú, ugyanis a terem további részét egy vastag üvegfal válassza el. Az üvegfal mögött állványok láthatóak fém kerettel. Három állvány, üresen. Azok mögött fal, s további 2 ajtó. Az üvegfalba egy üvegajtó van építve, amin keresztül bejuthatnak a fehér-falú tesztelőtérbe.


// Arra szeretnélek kérni, hogy írd le, hogy Hoshi milyen következtetéseket vont le a látottakból, hallottakból, tapasztaltakból. Meg persze a feladat, hogy reagáljon a karaktered belátása, belátásod szerint. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Csüt. Szept. 19 2019, 22:17

//Jiraiya//

Jól tűrte a csendet, ami bennem némi kételyt kezdett el ébreszteni. Azumi minden bizonnyal tesztelt, ha rám hagyta a beszéd részt és nem akartam elbukni már az elején. Ha közbeszól, Hogomo joggal gondolhatta volna azt, hogy nem is én vagyok a rangidős. Ami valljuk be: nem is lenne butaság. Elvégre ez volt az első ilyen küldetésem, amiben Oinin-nek adhattam ki magam… no meg az ébredés utáni is. Kicsit veszett fejsze szituáció alakult ki, de nem hagytam annyiban a dolgot. kicsit megeredt a nyelvem és hangom átváltott parancsolóra. A monológ látszólag meglepte a tudóst és Sensei-em sem szakított félbe, így zavartalanul mondhattam végig az egészet. Hogomo arca közömbössé vált. Úgy látszik nem kellett többször megismételnem a szavaimat, mert nyugtázta kérésemet. Egy apró bólintással jeleztem felé, hogy a kérésem nem változott, s így minden ellenkezés nélkül indulhattunk meg az épület felfedezésére.
Belülről se tűnt valami érdekes épületnek. Szellős és romos volt. A mai nap folyamán már megtanultam, hogy a látszat csal, ezért sem tettem különösebben szóvá semmit sem. Még koránt sem voltunk a laborban, csak valami előcsarnokszerűben, ha érzéseim nem csaltak. Már pedig most nem hagytak cserben, mert lépcsők jöttek, majd egy ajtó és még több lépcső… és lépcső… és lépcső… és még több lépcső. Percekig gyalogoltunk lefele a semmibe. Jól eldugták a helyet, az meg kellett hagyni. Végül is, ha olyan veszélyes találmányokkal foglalkoznak, mint a páncélok, akkor jobb eldugni a kíváncsi szemek elől. A kérdés már csak az, hogy ezen kívül van-e másik bejárata a helynek. Ha nincs, akkor elég gyorsnak kellett lennie a tolvajnak ahhoz, hogy senki ne vegye észre… jah, hát a hullák nem is tudják, na mindegy. A hosszú lépcsősor egy ajtóba torkollott, melynek kifejezetten örültem. Igazán tehettek volna egy felvonót, vagy valamit. Ki az akinek minden nap kedve támad ezt a sok izét megmászni? Edzésnek talán jó, de visszatartásnak…? Nos, velem szemben beválna és ha nem is kellett volna lemenni, tuti a lépcső tetején ülve vártam volna.
Az ajtó mögött, melyet pecsét védett és a Hogomo készségesen kinyitott nekünk, hosszú folyosó tárult a szemeim elé. Csodás, újabb séta. Reméltem, hogy valahol az elején lesz a kifosztott terem, de a belső hang azt súgta, hogy biztos nem így lesz és még körbe is röhögött. Figyeltem a szemüveges pacák monológjára, de különösebben nem foglalkoztatott. Azt viszont megjegyeztem, hogy minden ajtó mögött van valami és azokon belül is még nyílhat más és más helyiség. Szép kis labirintus egy olyan számára, aki nem járatos benne. Minden bizonnyal jó ideje beépülhetett a tégla. – Az áruló mióta dolgozhatott itt? –Csak tudnia kell, elvégre valami vezetőféle itt, nem? Közben haladtunk tovább a megfelelő ajtóhoz. Ott az akadékoskodó idegenvezetőnk kinyitotta nekünk az ajtót, és meg is kezdődhetett a vizsgálódás. Itt már bezzeg nem ment előre, hanem engedett minket. Azumi-ra pillantottam, remélve azt, hogy ő marad leghátul, mert valamiért nem bízok ebben a tudósban. Nem akart minket a területére, nem csodálkoznék azon, hogy be akarna zárni minket.

Tettem egy óvatos lépést előre, és szép lassan sétáltam a terem közepére. Ott néztem csupán körbe és mértem fel a terepet. Gépek, monitorok és az azokat összekötő kábelek sokasága húzódik bent. Egy üvegfal is húzódott még, ami mögött azok az állványok voltak, amiket a felszerelések. Gondoltam én, mert hát máshol biztosan nem tárolnák. Még volt ott két ajtó, de egyelőre nem mentem be az állványokhoz sem. Az üvegfal és a bejárati ajtó közötti területet mértem fel jobban. Nyomokat próbáltam keresni, és reménykedtem abban, hogy valami használhatót találok. Mivel ismerték a pecsét feloldását, ezért erőszakos behatolás biztosan nem történt, de talán elejthettek valami, ami alapján megtudhatjuk azt, hogy merre mentek. A körbenézést követően az üvegajtón át vettem az irányt az állványokhoz. Ott is igyekeztem a nyomokat felkutatni, és annak kimenetelétől függött további lépésem. Ha találtam valamit, azt megmutattam Azuminak; amennyiben kutatási eredményem kudarcba fulladt, Hogomo felé fordulva kérdeztem meg, hogy mit rejtenek az ajtók.

Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Jiraiya Pént. Szept. 27 2019, 00:14

A lefelé vezető út alatt lehetőséged adódott arra, hogy átgondold mindazt, amit eddig tudtál.
Következtetéseket vontál le, s ami talán még fontosabb volt: Kérdéseket tettél fel magadnak az eset kapcsán. A kérdések pedig válaszokért kiáltottak, így hát a számodra legégetőbb, vagy talán leghasználhatóbb kérdéssel álltál elő. Hogomo jól látható módon elgondolkozott. Tényleg átgondolta, hogy mit fog mondani, így valószínűleg mérlegelte azt magában, hogy miken is kellett átverekednie magát a behatolónak. Talán ugyanarra a következtetésekre jutott, amire te.
- Már jó ideje itt kellett lennie ahhoz, hogy hozzáférhessen a biztonsági pecsétek kódjához. - Ekkor picit megtorpant, majd elindult tovább. - Ugyanis azt még nem tudjuk, hogy feltörték-e a védőpecséteket, vagy jogosult hozzáférésük volt a rendszerhez.
- Kik azok, akiknek jogosultságuk lehetettvan a rendszerhez? - Előzte meg az újabb kérdéseket Azumi, ki most először szólalt fel, s ez meg is lepte Hogomot. Átnézett válla felet menet közben, majd válaszolt.
- Egyes szektorokhoz, az ott dolgozó kutatóknak. - Mondta, s vártatok egy kicsit, hátha folytatja, ám ezt nem tette meg. Összenéztetek, s Azumi tett fel újabb kérdést.
- Vannak olyanok, akik teljes körű belépési engedéllyel rendelkeznek? 
- Nos... - nyújtotta el, mintha csak gondolkozna. - Voltak. Na meg persze vannak is. A kivégzett vezetőségi tagok rendelkeztek teljes körű belépési jogosultsággal. - Újabb néhány másodperces szünet után folytatta. - Na meg a Vezetőkutatók, mint amilyen én is vagyok. - Azumi rád nézett, majd fejével biccentett, hogy innentől neked kell kérdezned.

[...]

Ahogyan megállapodtatok a szoba előtt, Azumi alaposan szemügyre vette a pecsétet. Téged engedett előre, majd amint beléptél, csak halk suttogást hallottál maszkja alól.
- Sangyou Fuuin... // Háromelemű Pecsét... - Azzal a szoba túlsó oldalán lévő pecsét, - mi összeköttetésben állt a folyosón lévővel - egyszerűen csak elhalványult. Hogomo szinte pánikszerűen ráncolta szemöldökét.
- Mi-mit csinált? Feltörte a pecsétet! - Csapott át dadogása egyfajta vádaskodásba.
- Nem. - Fordult felé. - Csak lekorlátoztam. Óvintézkedés. - Azzal mindenféle további magyarázat nélkül faképnél hagyta Hogomot és belépett utánad a szobába. A kutató csak állt, s nem tudott semmit tenni. Magában mormogott valamit arról, hogy "ez szabályellenes" és olyasmiket, hogy "ezért nem akarta, hogy ezek ide jöjjenek" na meg még egyéb cifraságokat, amiket inkább elfojtott magába. 
Nem csak te, de Azumi is körbenézett. 
Kerestetek, s a tapasztalt Oinin még egy számodra ismeretlen technikát is bevetett, amiből annyit tapasztaltál, hogy a földre guggolva, mutatóujját a talajra helyezve koncentrál. A procedúra alatt Hogomo az ajtóban állt, nem jött beljebb. A pecséttel szöszmötölt valamit, birizgálta, láthatóan chakrát vezetett belé, de az nem reagált. Azumi néha ránézett, hogy azért szemmel tartsa őt, de nem szólt neki. Valószínűleg biztos volt technikája hatékonyságában.
- Őhm az ajtók? - Kérdezett vissza a kérdésedre, miután a nyomkeresés eredménytelenül zárult. Nem találtál semmi oda nem illőt, sőt, miden feltűnően tiszta volt és makulátlan. - Nos, azok...
- Egy műhelybe vezetnek. - Vágott közbe Azumi. - Felteszem, ott végzik a kutatómunkálatok lényegi részét, ahol pedig most állunk, az egy bemutató terem. - Hogomo kikerekedett szemeit jól körvonalazta meglepett arca, s szinte már érthetetlenül habogott másodpercekig, míg végül értelmes szavakat tudott formálni.
- Ezt mégis honnan tudja?! Ezek szigorúan titkos információk!!! - Kelt ki magából, teljesen elvörösödve. Meglepettsége újfent agresszióvá módosult. - Ehhez nincs joguk! - Mondta, s dühtől fűtve várt némi reakciót, ám Azumi rád nézett. Itt az ideje megint csak neked átvenni az irányítást!



// A ketté bontott játék azért van, mert egy idősíkban játszódik mindkettő, csak ugye némiképp eltolva. Az első fontos lehet a későbbiek során, de nagy mértékben nem befolyásolja a pár perccel későbbi időt. Ezt a módszert sűrűn alkalmazom a játékaim során, majd megszokod. Nyugodtan reagálj elkülönítve mindkettőre.
Főként arra vagyok kíváncsi, hogy a karaktered milyen következtetéseket von le a kérdésekből, válaszokból, reakciókból, majd a történtekből. Nyugodtan ötletelj, úgy ahogyan a valóságban is, majd próbáld alátámasztani a hipotéziseket. Ha az nem sikerül, akkor az is plusz információ Smile Hajrá! //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Kedd Okt. 08 2019, 11:55


Kérdésemre adott válasza érdekesen hangzott. Ahogyan elgondolkodott rajta, azt sugallotta, hogy még nagyon is a nyomozás elejének elején voltak. Ezek után még mindig elcsodálkoztam azon, hogy nem akarta Kirigakure segítségét kérni. Pedig pikk-pakk meg lehetett volna tudni, hogy melyik eset állt fent: feltörték a pecséteket vagy jogosult volt-e az illető, aki belépett a terembe. Már nyitottam volna a számat, hogy lereagáljam szavait, mikor Azumi-sensei megszólalt. Teljesen lefagytam a hangjától, és szempillantás alatt semmisültem meg, ahogyan sétáltam mellette.
~ Miért most szólalt meg? Miért nem kérdezett az elejétől fogva? Biztos megunta, hogy nem jutunk közelebb az ügy felderítéséhez, de akkor miért bízta rám a kérdezést? Előszőr végzek ilyen küldetést, jó hogy nem megy olyan könnyedén… Leszerepeltem… kész… innentől ráhagyom akkor a dolgokat… Mondjuk érdekes információkkal lettünk gazdagabbak. ~Gondolataimból Azumi biccentése zökkentett ki, mely azt jelezte, hogy innentől visszapasszolja a labdát? Összezavarodtam egy pillanatra? Most akkor mégis én kérdezek? Vagy mind a ketten és ezzel akarja összezavarni a tudóst? Hmm, érdekes taktika…
– Azonosították már az árulót? Minden vezetőségi tag holttestét megtalálták? –Lehet volt segítsége még, csak nem tudják. Hisz azt sem, hogy feltörték-e a pecsét kódját vagy jogosult tag lépett be a terembe…

[…]

Amint beléptem a szobába, Azumi halk suttogásba kezdett. Egy technika nevét mondta ki, melyre a pecsét a túlsó oldalon elhalványult. Hátra pillantottam, hogyha kell, még időben ki tudjak onnan jutni, de az ajtó nem záródott be. Furcsállottam is, de az idegenvezetőnk inkább mérges volt, sem mint boldog. Nem tetszett neki, hogy Azumi átvette a pecsétek felett az irányítást. Miért is tetszene neki? Az óvintézkedés szükséges volt, mert lehet az áruló nem egyedül dolgozott s így senki nem fér a pecsétekhez, csak Azumi. Gondolom van biztonsági része is, hogyha valami megpróbálja feltörni, azt a Sensei érzékeli, de ebbe nem akartam belebonyolódni. Inkább azon dolgoztam, hogy bármiféle nyomot felfedezzek a teremben, de sajnos kutatásom eredménytelenül zárult. Érdeklődve figyeltem, ahogy mesterem is kutatott velem. Guggolva, egyik ujjával a földre mutatva koncentrált, ha jól láttam. Én addig megkérdeztem a mogorva köpcöst, hogy mi van az ajtók mögött, hiszen semmit nem találtam a teremben, ami célra vezetett volna. Meglepetésemre Azumi adta meg rá a választ és egyre jobban érdekelt az, honnan is tud ő ilyeneket. Oinin… talán ilyen technikák a specialitásai, de azért jobb lett volna, ha némileg beavat dolgokba. A tudósnak ez szemmel láthatóan nem tetszett. – A szigorúan titkos információk a kedvenceim. Igazán beavathatna azokba, sőt. Jobb lesz, ha megmutatja mit rejtenek még ott. Utálom magam ismételgetni, mert nem holmi papagáj vagyok, de elmondom megint és ne féljen, jó lassan, hogy felfogja. Ha rájönnek a tolvajok a használatára, a maga lelkén szárad minden egyes áldozat vére, ha nem találjuk meg időben a prototípusokat. Szóval mutassa az utat, jobb lesz az úgy mindenkinek. –Ha máshol készítették őket, akkor ott több adat lehet a működéséről is. Meg kellett tudnunk, hogy onnan eltűnt-e bármi is. Közben Azumi-hoz léptem, mert furdalt a kíváncsiság valamivel kapcsolatban. – Nagyon béna vagyok…? –Suttogva kérdeztem rá a véleményére, amit lehet nem a küldetés kellős közepén kellett volna megtenni, de talán pici visszajelzéssel már most fejlődhetek valamennyit… vagy nem, ki tudja.
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Jiraiya Kedd Okt. 15 2019, 00:50

Bár kissé megilletődtél, ennek nyomát egyáltalán nem lehetett észrevenni.
Több előnye is volt annak, hogyha az ember kilétét maszk fedte. Nem beszélve arról a számodra éppen csak kibontakozó szabadságról, amit ez a rang adott neked. A kérdés csak az, hogy mennyire tudsz élni vele?
- Nem, még nem. - Válaszolta higgadtan Hogomo. - Mindenki holtteste meglett. Éppen megbeszélésre koccintottak az ülésteremben. A halálukat méreg okozta. - Vetette hátra válla fölött, minthogyha csak lenézné ezt a fajta halált. Vagy valami mást... - A vezetőségi tagoknak majdnem mind észre kellett volna venniük a Deijanku jelenlétét az italaikban. Majdhogynem mind maradéktalanul képzettek voltak a toxikológia terén. - Miután pár másodpercig nem érkezett válasz, Hogomo kérés nélkül folytatta, mintha csak magyarázatra vártatok volna. - A Deijanku egy kenderfajta, aminek a levelét kiszárítva és porrá őrölve méregnek használják. A szervezetbe jutva erős gyulladáshoz vezet, ami fulladással járhat. A boncnokaink szerint ez okozta a halálukat. - Fejezte be a témát.

[...]

Nem sokkal később, Hogomo már felháborodott állapotában toporzékolt.
- Nem érdekel, hogy kik halnak meg a prototípusok miatt! - Förmed rá Hoshira, ki világosan kifejezte elvárásait. - Ezek csak teszt darabok voltak! Legalább kipróbálják, hogy hogyan is működik és ha szerencsénk van, beleégnek majd a páncélba mielőtt bármit is elérhettek volna! - Haja már az arcába lógott, ahogyan bőre vöröslött a dühtől.
Pillanatokon belül szégyellte el magát, miközben Hoshi feltehette kérdését.
- Nem nagyon. - Jött is az azonnali válasz. - De ezt majd később megbeszéljük. - Bólintott Hogomo felé, aki látszólag elkezdte magát összeszedni.
- Nézzék... Az Életem munkája van itt, rengeteg energiát öltem ebbe a helybe, annyit, amennyit el se tudnának képzelni! - Kezdett magyarázkodni, most már némiképpen nyugodtabb hangnemben. - Többet tudok erről a helyről, mint bárki más, a vezetőség volt tagjait is ide értve. Odabent csak a szükséges technológia található, amivel a páncélokat létrehoztuk! - S látva, hogy nem szólaltatok meg, ő folytatta. - Öntvények, eszközök, chakrakohók és hasonlók. Nem értem, hogy miért itt szórakoznak, amikor a bűnösök nyomaira kellene bukkanniuk! - Vágta oda végül, kissé már megint ingerültebben.
Akárhogy is, Azumi hagyta, hogy tovább kérdezz, miután szólt, hogy szeretnétek kettesben maradni odabent, így beljebb mentetek, vissza oda, ahol az imént szétnéztetek.

[...]

Tisztes távolságra megállva az ajtótól kezdett bele.
- Kimértség. - Jelentette ki egyszerűen. - Ez a kulcsa az egésznek. Maradj kimért és higgadt. Nem kell nyomatékosítanod azt, amit akarsz, mert mindenki tudja, hogy jogod van bármire a küldetés sikeressége érdekében. Senkinek nem kell ezt bizonyítanod, így amikor utasítasz, azt vedd te is magától értetődőnek. Mert most te is egy Oinin vagy az ő szemükben. - Nézett Hogomora, aki az ajtóban birizgálta a pecsétet. Lényegében úgy tűnt, hogy csak érdekli őt, kíváncsi rá, hogy Azumi miféle módszerrel blokkolta. - Az Oininok pedig azok a vadászok, akik bárki nyomára bukkannak. A legjobb nyomolvasók és következtetők. A mi feladatunk a dolgok megtalálása, megszerzése vagy likvidálása. Olykor nyomokat kell találnunk vagy pedig eltüntetnünk. Mit gondolsz? Mi történhetett itt? - Kérdezte végül miközben szétnézett a helyiségben. - A súly a feltételezésen van. Feltételezz valamit, próbáld meg bizonyítani a saját elmédben megfoganó érvekkel, majd támaszd alá nyomokkal, kérdésekkel, reakciókkal. Ha a történet több sebből vérzik, vesd el. Ha nincs elég információd a konklúzióhoz, hát pótold a hiányt. Ha esetleg egy valami miatt megbukik, tedd félre és indulj el egy új hipotézissel, amit aztán ugyanennek az ellenőrző-rendszernek vess alá. Ha szükséges, térj vissza a régebbi ötletedhez. - Pillanatnyi szünetet tartott, s úgy fojtatta. - Tehát? Mi történhetett?

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Szer. Nov. 13 2019, 15:19

//Jiraya//

Áruló kiléte még nincs meg, a holttestek azonban igen. Ez legalább jó hír, így azt kizárhatjuk, hogy valamelyik vezetőségi tag is benne volt. Habár nem teljes mértékben, hisz az összedolgozást követően lehet őt is elhallgattatták, ám neki már nem sok mindent lehet felróni. Elvégre a halál elég büntetés. Kérdezni nem akartam ezzel kapcsolatban többet, de a köpcös meglepett, hogy magától kezdett el magyarázkodni. Talán elért a csöppnyi agyáig az, hogy jobb mindent megosztani és a segítség, semmint ezek ellenkezője. Az információt megjegyeztem, és egy apró bólintással köszöntem meg. tegye zsebre, többet úgy sem kap.

[…]

– Engem viszont igenis érdekel, hogyha ártatlanok szenvedik meg a kárát, a maga idióta találmánya miatt. Mivan akkor, ha nincs szerencsénk? Ha nem égnek bele és minél nagyobb pusztítást okoznak vele? Mivan, ha idejönnek és lerombolják ezt az intézményt, vagy kényszerítik magát a többi találmány odaadására? –Sok kérdőjel, de ha már spekulálunk, akkor tegyük azt rendesen. Rengeteg féle kimenetele lehet ennek a prototípusnak a kipróbálása miatt, és én szeretném, ha semelyik nem valósulna meg, sőt! Azt se akarom, hogy ki legyen próbálva.
– Na látja. Pont a belefektetett ideje miatt kellene együttműködnie. –A maszk most nagyon jól jött, mert a pofavágásom nem biztos, hogy tetszett volna neki. Valahol egy picit sajnáltam az öreget, mert mégis csak a munkája tűnt el, de ameddig ilyen hozzáállást mutat, addig forrjon a saját levében. – Itt mi kérünk számon, nem fordítva –zártam rövidre az újabb kirohanását. Nyom nélkül amúgy sem tudunk elindulni.

[…]

Kettesben tudtam maradni Azumi-val, s fel tudtam neki tenni azt a kérdést, ami abban a pillanatban nyomta a lelkemet. Muszáj volt tudom, hogy mennyire haladok jó úton, mert bár az idő sürget minket, viszonylag az elején voltunk a küldetésünknek. Legalábbis én így érzem, s még ilyenkor jobban tud változtatni az ember, mint menet közben. Azzal is tisztában voltam, hogy képesnek kellett lennem a gyors helyzetfelismerésekre és változtatásokra, de jelen pillanatban úgy éreztem magam, mint egy friss és ropogós akadémista, aki az első chakraelméleti óráján ücsörög. Kellemetlen volt a helyzet, nem akartam beégni, de nagyon úgy éreztem magam, mint egy felesleges kolonc. A válasz közben jött, amire csupán úgy bólintottam, hogy Azumi láthassa csak. Velem kicsit mellé lőtt a nyomolvasásos dologgal. A mentségem az lehetett jelen pillanatban, hogy kezdő vagyok az Oinin szakmában, s az sem biztos, hogy továbbra is benne lehetek.
– Túl tiszta minden… Szerintem könnyedén bejött ide valaki, és kisétált a találmányokkal. Biztosan volt még segítsége. Kizárt dolognak tartom, hogy ne védték volna itt is a helyet, és nem lehetett annyi idejük, hogy feltakarítsanak itt, ha volt itt harc, vagy van másik bejárat is ide. Az öreg is gyanús nekem. A viselkedése és kirohanása, ahogy az esetleges áldozatok szóba kerültek, arra adott okot, hogy sáros. A vezetőséget méreg ölte meg az elmondása alapján. Csak olyan személy adhatta be nekik, aki tudta mikor üléseznek. Viszont valamit nem veszek észre… csak azt nem tudom, hogy mit… –Nem adhattam fel a nyomozást. Segítenem kellett Azumi-t, még akkor is, ha ő maga már rájött mindenre. Csak hát nagyon nem megy ez még nekem… Egyből a mély vízbe az ébredésem után… Nem vagyok felkészült.
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Dec. 09 2019, 23:17

Hogomo a vörös olyan árnyalatát öltötte magára, amiről azt hitted, hogy egy ember sosem képes.
Szavaid csak mélyebbre és mélyebbre tiporták őt, mígnem a szavak már nem voltak elegendőek ahhoz az érzelemkavalkádhoz, ami mondandód után elkezdett dúlni benne. Számottevő dolgokat nem mondott, leginkább az orra alatt motyogott végig. Később is, egészen addig, amíg be nem mentetek és át nem kutattátok a helyiséget. Akkor ő még mindig kívül állt a szobából, de már inkább csak titeket nézett, hallgatózni próbált.

[...]

Ahogyan Azumi kérdezett, te úgy raktad össze fejben a dolgokat. Ő kimérten bólogatott és hümmögött.
- Minden amit mondasz, megállja a helyét. Én is ezekre a következtetésekre jutottam. - Ekkor körbenézett, fejét forgatta. - Nincs nyoma betörésnek, ami azt jelentheti, hogy - feléd fordult - nem is történt betörés. Mit jelenthet ez? - Kérdezte, majd a válaszodtól függetlenül felteszi a következő kérdést. - És mi legyen véleményed szerint a következő lépés?
Most már jól érezheted, hogy tesztel téged.
Felméri a képességeidet. Először azt, hogy mennyire vág az eszed. Aztán majd lehet, hogy minden mást is. 
- Nem kellene már mennünk? - Kérdezte Hogomo, be-be tekintgetve.



// Késésem okán dönthetsz, hogy +15 Chakrát, vagy egy maximum választható C szintű technikát kérsz. Ha technika, akkor a következő posztodban írd be, hogy melyiket kéred. A Chakra TJP-re váltható! //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Szer. Jan. 01 2020, 13:30

//A +15ch-t választanám, ha még lehetséges Smile //

A kis köpcös olyan színárnyalatot vett fel, amilyet ember nem igazán szokott. Hát ez engem cseppet sem érdekelt, ameddig nem vezetett eredményre. Durvább és durvább szavakat is kaphat, ha folyamatosan hátráltat, de talán egyszer felfogja, hogy ezzel nem megy semmire sem. Ameddig mi bent voltunk átkutatni a termet, addig ő kint volt. Nem szólt, de fél szemmel rásandítottam, hisz ha próbálkozna valamivel, akkor gyors torokmetszést kap.

[…]

Kérdésem után kaptam segítséget is. Ennek köszönhetően némileg össze tudtam tenni a képet, s Azumi-ra pillantva, egészen jól is ment. Bíznom kellett önmagamban, és az, hogy el is találtam dolgokat, csak önbizalmat adott. Eleinte azt hittem, hogy totálisan bakot lőttem minden mondadómmal, és holmi kolonc vagyok csupán. Noha utóbbit még éreztem, de ahogyan társam tovább kérdezett, valami csengőféle kongani kezdett a fejemben. Tesztelt. Véleményem szerint már mindenre rájött, vagy ez csupán egy olyan teszt, ami nem szült éles helyzetet, csupán úgy lett beállítva, mintha mégis. Vagy még mindig kómában voltam és mindez csupán a fejemben élt. A kérdésekre még nem adtam meg egyből a választ. Noha tudtam, hogy az idő sürgetett minket, ha elhamarkodottan következtetek, csupán kettőt lépünk hátra, nem pedig egyet azon a bizonyos táblán, mely a célunkhoz vezetett.
– Ha nem törtek be… akkor a találmányok se biztos, hogy kijutottak innen. Vagy több belső segítség volt. Szerintem meg kellene néznünk azt a műhelyt is, amit mondtál. Lehet onnan vezet egy titkos alagút a felszínre, vagy ott vannak elrejtve a dolgok. –Lehet, hogy rossz úton voltam, de ha csak itt ücsörögtünk a földön, azzal nem voltunk előrébb. Hogomo kérdése miatt gyilkos szemekkel néztem rá, amit nem láthatott a maszkom miatt. Mit idegeskedik ennyire? – Addig maradunk itt, ameddig olyan nyomot nem találunk, ami a tolvajok nyomára vezethet. De ha már menni akar, akkor megindulhat és vezessen le minket a műhelybe. –Természetesen csak akkor mondtam az utolsó mondatot, ha Azumi is úgy ítélte meg a helyzetet. Ellenkező esetben hagytam, hogy tapasztaltabb Sensei-em adja meg a célt.
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Jan. 20 2020, 12:42

Többféle teória is keringett a fejedben, így itt volt az idő, hogy bizonyítást, vagy cáfolatot nyerjenek.
Azumi egyelőre nem szólt semmit, csupán bólintott. Vélhetően igyekezett felmérni, hogy át tudod e ültetni a gyakorlatba is azokat, amiket mondott neked. Akárhogy is, néminemű szóváltást követően Hogomo "kaput nyitott" az üvegfal mögé, majd az ajtó mögé, ahol az állítólagos műhely volt található. Beérkezve sötétség fogadott titeket, mit Hogomo gyorsan orvosolt. Mindenhol vöröses és narancsos fényben izzó fémszálak kezdtek világítani. Elszínezték a teljes szobát, viszont erős fényt biztosítottak.
Ekkor tudtátok tüzetesebben átvizsgálni az egész műhelyt, mi sokkal inkább egy labornak tűnt.
három méter hosszú és két méter széles fémasztalok feküdtek a szoba közepén. Az asztalokba fiókok voltak beépítve. A fal mentén szekrények, irattartók, asztalok székekkel, lombikok, vegyszerek és minden egyéb kütyü volt megtalálható, amiről nem biztosan tudhattad, hogy mikre is használatosak. Azonban a helyiség legszembetűnőbb objektuma, méreteiben egy teljes falszakaszt elfoglaló kohó volt, mely bonyolult szerkezettel és további, a falba vezetett csövekkel volt elhelyezve. 
- Hát ez az! Most boldogok? - Kérdezte kissé felháborodova, miközben Azumi lassan nézelődött, kihúzogatta a fiókokat és arra biztatott, hogy keress nyomokat. Nem  úgy tűnt, mint aki úgy érezné, hogy fontos dologra bukkanhattok itt. //Olvass vissza, hátha szembetűnik valami furcsaság.//
Ha átfésülöd a helyet, nem találsz semmi szokatlant. Egy alkotóteremnek tűnik az egész, ahol valóban olyasmit csinálhatnak, mint amit Hogomo elmondott.
- Mikor fognak már az elkövetők nyomába eredni? Az embereim már órák óta a nyomukat keresik! - Azumi felnézett Hogomo szavait hallva, majd feléd fordult.
- Döntsd el, mit tegyünk. Mit zártál ki és mire gyanakodsz?



// Felmérted hát a terepet, de semmilyen idegenkezűséget nem leltél fel. Neked kell döntened, hogy mit tesztek, hova mentek és mire figyeltek.
A chakra felírva! //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Szer. Márc. 18 2020, 21:22

//Bocsánat a késésért T_T//

Az óra ketyegett… eredmény pedig kevés volt. Nagyon örültem volna, ha most hírtelen megállt volna az idő, és hagyott volna gondolkodni. Vagyis inkább jobban átnézni a helyet és felmérni ezt az egész helyzetet. Legszívesebben visszamentem volna a kórházba aludni még. Az egész dolog, amibe csöppentem… nem túl kecsegtető helyzet. A műhelyben tényleg csak azokat a dolgokat találtuk, amiket már elmondott a kutató. Azumi biztatására én is elkezdtem átnézni a fiókokat, de nem találtam semmit sem. Itt is minden túl tiszta volt, mint fent. Válaszok kellettek, de nem tudtam adni őket. Akár teszt, akár éles helyzet ez az egész, elbukni látszott. Én legalábbis mindenféleképpen. Soha nem éreztem még magamban ekkora vívódást, ekkora tehetetlenséget. A lépés, amit most tennék, az nem lenne más, minthogy kisétálnék a teremből, elhagynám az egész létesítményt és a maszkot ledobva sétálnék haza. El kellett volna utasítanom a felkérést, és nem ekkora fába vágni a fejszémet. Mind a kettőnknek jobb lett volna, ha külön utakra tértünk volna.

De nem. Meg kellett birkóznom a rám nehezedett nyomásra. Ha most nem léptem túl a kételyeimen, soha nem teszem meg. A két kérdés, mely előbb Hogomo, majd Azumi feltett, döntésre sarkalt. Egy olyanra, amivel vagy aláásom a tekintélyem –mely soha nem volt– vagy jutunk egyről a kettőre. – Nos… –fordultam Azumi felé, de úgy, hogy Hogomo is nagyon jól láthassa a maszkom. Mert az arcomat biztos nem. – A vezetőség tagjait méreg ölte meg ülésezés közben. Ezt csak olyan személy tehette, aki tudta az időpontot, hogy ez mikor is lesz. Sem itt, sem a bemutatóteremben nem volt idegenkezűség, már-már nagyon is tiszta volt minden. –Lassan, és kimértem adtam hangot a gondolataimnak. Lopva Azumi-ra pillantottam, hátha kapok egy megerősítést, mint fentebb. – Ön pedig… –itt Hogomo-ra pillantottam … –azt mondta, hogy csak a vezetőségi tagok haltak meg, tehát vannak még magán kívül életben vezetőkutatok. Legalábbis nem feltétlen tölti be egy személy a két pozíciót. Ahogyan beszélt találmányról és annak teszteléséről, arra enged következtetni, hogy benne van a páncélok eltűnésében. Szerintem a vezetőség nem akarta hagyni még a bevetését, vagy a más fajta tesztelést, emiatt valaki az emberei közül megmérgezte őket. Betörés nyomait nem találták, tiszta minden. Csak belső ember lehetett és több személy van benne. A kérdés, hogy kik még. –Tisztában voltam vele, hogy ezzel a vádolással nem éppen jó fény vetül majd rám az öregtől, de ez van. A gyanakvásomat meg kellett osztanom, és nem is foglalkoztam a köpcössel, ha csak nem akart ellenségesen fellépni velem szemben. – Szerintem a páncélok még itt vannak a bázison –osztottam meg végül Azumi-val is, hogy mire gondoltam. Közben pedig próbáltam sugallani felé, hogy kisegíthetne esetleg, ha valamivel mellé lőttem.
Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Jiraiya Kedd Ápr. 14 2020, 23:10

Egyik kétségből estél a másikba, miközben úgy érezted, hogy az egész helyzet amibe csöppentél, túl hirtelen jött. 
Jóformán még csak fel sem ébredtél, s máris egy ennyire kellemetlen helyzetben találtad magad. Látszólag egy olyan ügyet próbálsz meg egy Genin képességeivel felderíteni, melyre nincs meg a megfelelő képességed. A kérdés csak az, hogy Azumi akkor miért hozott magával? Merthogy ezt az ügyet a te okításod talán csak hátráltathatja. Már ha nem a tanításod a fő cél! Akárhogy is, végül úgy döntöttél, hogy megembereled magad és nem azzal törődsz, hogy mit tennél legszívesebben. Úgy gondoltad, hogy most kell meglépned azt, ami számodra a lehető legkellemetlenebb. Így hát nekikezdtél az elméleted kifejtésének.
Az első mondatokra Azumi bólintott. Valószínűleg sejtette, hogy bátorításra vársz. Miközben pedig folytattad, s valódi vádat is ellőttél, Hogomo arca egy pillanat alatt a vörös legélénkebb árnyalatába fordult. Először dadogott, majd megemberelve magát, látszólag ingerülten lépett fel!
- Most már elég! Nem elég, hogy itt lábatlankodnak és feltartanak minket a kutatásban, még azzal is vádolnak minket, hogy...
- Nem önöket Hogomo-san. - Azumi hangja olyan hideg volt, mint eddig. Ha ránézel, feltűnhet, hogy leengedett bal karját maga mellé szorítva az ujjaival alig észrevehetően játszani kezd az alkarvédőjéből előkúszó drótokkal. - Csak magát és azokat a szerencsétleneket, akiket belerángatott ebbe az egészbe. 
- M... M-mi? - Kezdett hátrálni kifelé a műhelyből. - Mégis miből gondolja? Semmilyen bizonyítékuk nincs!
- Ami az intézkedésünkhöz elég, annyi a rendelkezésünkre áll. Lenézte a vezetőségi tagokat azért, mert nem ismerték a mérget, amit maga nagyon is; Lenézi őket, és sajátjaként tekint ezekre a Páncélokra igaz? Már-már megszállottan... - Ahogyan Azumi egyre többet mondott, Hogomo úgy hátrált. - Megleckéztette őket igaz? Megérdemelték; Na és a pecsétek? Megvizsgáltam őket. Nem bonyolultak, de ha az önöké, akkor tudhatták, hogy feltörték, vagy feloldották. Csak a pecséttechnika használói tudhattak ide bejutni úgy, hogy sértetlen állapotba állítsák vissza a pecsét kódolását. Tehát a tettes önök között van. Maga a vezető kutató és ahogyan a társam is elmondta, túl tiszta itt minden. Olyan tiszta, hogy egy magamfajta Ninja sem talált semmit. Még csak hamis nyomot sem, ami eloszlathatná a gyanúnkat. Pont ez az, ami egy felé mutat... - Hogomo már nem várta meg, hogy Azumi folytassa, hátra fordult és elkezdett kirohanni a műhely ajtaján, hogy az üveges terembe érve azon is áthaladhasson és a megfigyelő terembe kerülve elérhesse az ajtót, amin a pecsét volt, amit Azumi semlegesített. - Kapd el! - Intett fejével Hogomo felé Azumi, miközben az ujjaira drótok tekeredtek. Valószínűleg arra az esetre, hogyha leszerepelnél.
Akárhogy is, Hogomo egészen gyors, Ninja tempót diktál.  Ez nem volt furcsa, hiszen sejthetted, hogy a pecsétek miatt képes lehet chakrát használni. A kérdés csak az, hogy milyen szinten áll hozzád képest?!

// Szeretnék kérni egy leíró részt arról, hogy hogyan fognád el a menekülő Hogomot.
A nyomás alá helyezés nagyon jó taktika volt. Olykor koholt vádakkal is megéri megpróbálni. Sem a te, sem pedig Azumi indokai nem állták meg kellőképpen a helyüket, ám annyi mindent pedzegettetek, hogy a valóban sáros Hogomo álcája megtört. Ha nem kezded el ezt, Azumi sem folytatja és akkor megint máshol tartanátok. Az, hogy ez a kaland szempontjából mit jelent: Hogomo lehet még 10-15 körön keresztül mellettetek lett volna, mint "Szövetséges NJK" így viszont, kiugrasztottad a nyulat a bokorból. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Raidon Hoshi Szer. Ápr. 29 2020, 22:03


A bátorítás nagyon is jól jött. Kellemetlen szituáció volt megvádolni valakit, de hát ez van. Valamikor lépni kellett, mert ha így megy a huzavona, soha nem mehetek haza és még az ügy sem lesz megoldva. A köpcöst figyeltem, miközben szavaimat felé intéztem. Elsőnek nem akartam tovább folytatni, mert eléggé felháborodott, de úgy véltem, ha nem mondom meg a magamét, szintén vakvágányra tévedünk. Szerencsére Azumi is becsatlakozott a tények feltárásába, leszedve ezzel rólam a nagyobb terhet. Amiket mesterem mondott, nekem nem ugrottak be valamiért, hogy ezeket is felhozzam. Nem figyeltem meg elég jól a részleteket, ami hiba. Oinin maszk nélküli shinobiként is orbitálisan nagy gond az, ha a részletekre nem figyel oda az ember. Mindenesetre ez is egy lecke volt és a későbbiekben majd jobban rákoncentrálok ezen képességeim fejlesztésére. Hogomo eléggé berezelt, és ahogyan hátrálni majd menekülni kezdett, minden gyanúnkat beigazolta. Azumi természetesen rám hárította az elkapást, persze az ujjain lévő drótok nem kerülték el a figyelmem. Újabb teszt, hogy sikerrel járok-e vagy sem. A köpcös tempója shinobit megirigylő volt. Nem gondoltam volna, hogy képes lesz ilyen mértékben menekülni és ez csak bosszantott. Miért kell egyáltalán rohanni? Nem lett volna egyszerűbb, ha szimplán megadja magát? Úgy utálom, mikor megbonyolítják az ember dolgát. Az viszont nem kerülte el a figyelmem, hogy shinobi tempót diktált. Nyilvánvaló volt, hogy képes volt chakrát használni, hiszen a pecsétek aktiválásához is az kellett, de hogy még erre is képes. Tele van meglepetéssekkel az öreg… mondjuk ráfér a fogyókúra, nem? Ez viszont felveti azt a kérdést, hogy milyen képzett. Mert lehet csak megjátssza magát, mint eddig. Jobb lesz nem lebecsülni.

Sok eshetőség átfutott az agyamon: kunai a lábába, vagy inkább a hátába. Esetleg a falba egy fegyver, hogy megijesszem, de ahh… Élve kell, hogy kiszedhessük a nekünk szükséges információkat. Után iramodtam, az nem volt kérdés és egészen a pecsétet rejtő ajtóig sikerült eljutnia. Nem szabadott hagynom, hogy meglógjon, ahogyan az sem, hogy túl járjon az eszemen. Ha emlékezetem nem csalt, a hely, ahol most áthaladtunk akadálymentes volt. Tehát a következőt tenném: a Shunshin no Jutsu segítségével teremnék előtte, ezzel megakadályozva azt, hogy esetlegesen tovább haladjon. A pillanatnyi zavarát kihasználnám –feltéve, ha lesz– és egy jól irányzott jobb egyenest indítanék a gyomorszáj felé. Nem szokványos ütés lenne, hanem a Kage Tankobu nevű jutsu-m vetném be. Így, ha védekezne is, remélhetőleg az érzékszervei becsapják és telibe találnám az ütésemmel. Ha minden jól megy és a földre rogy emiatt, a tekercsből elővenném a drótót és megkötözném vele, ezzel ártalmatlanná téve. Így vonszolnám vissza Azumi-hoz.

Amennyiben a fentebb lévő sorozat valahol elbukna, úgy nem szívlelném a további kergetőzést. Nemes egyszerűséggel indítanék meg egy kunai-t a jobb térdhajlatába, és találat esetén ugyanúgy megkötözném. Csak nem annyira cseles, hogy kivédje…

Használt jutsu-k:

Raidon Hoshi
Raidon Hoshi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 400
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 180 (C)
Erő : 180 (C)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 180 (C)
Pusztakezes Harc : 180 (C)

Tartózkodási hely : A csalódottság kapujában...


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 350

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Jiraiya Szer. Jún. 03 2020, 16:30

// Elnézést a késésért, megszaporodtak a teendőim. Választhatsz egy maximum D szintű technikát, vagy eldöntheted, hogy +15 Chakrát vagy +15 Elosztható TJP-t kérsz kárpótlásul! ^^//


Meg akartál felelni, hiszen a megfelelésben gyökeredzik az elismerés, mely egyenes utat jelent felfelé a ranglétrán. 
A Kérdés csak az, hogy ha fel is jutsz azon a bizonyos ranglétrán, képességeid elegek lesznek ahhoz, hogy helytállj ott? Most kiderítheted, ahogyan Azumi is. Merthogy ez idáig egyértelmű volt, hogy az észjárásodat tesztelte. Felmérte, hogy mennyire gondolkozol Oininként. Most eljött az ideje, hogy a képességeidet is felmérje. Ennek tudatában nem hezitáltál, máris előálltál egy kész tervvel és nekiiramodtál!
A Shunshin no Jutsut használtad igencsak taktikusan. Ezzel akartál elé kerülni, ám Hogomo sokkal gyorsabb volt annál, hogy ezt meg tudd tenni. Hogyha sikeresen elé kerültél volna, a hirtelen megnövekedett sebességed okán belecsapódtál volna az ajtóba, aminek zárja felé már nyúlt is a laborköpenyes gyanúsított. Ennek ellenére terved nagyon is jó volt arra, hogy Hogomo mellé kerülj. Ő jóformán nem is tudott észlelni téged, megjelenésedre rá néhány tizedmásodpercre figyelt fel arra, hogy ott állsz mellette, de addigra te már végre is hajtottad a következő csapást, melyet Ninjutsuddal leplezve sikerrel is vittél: Hogomot találat érte, méghozzá a gyomorszáján, mire oda kapva megtántorodott. 
Számításaidtól eltérően nem rogyott a földre, hanem gyomrát fogva, hajlított térddel támolygott hátra néhány lépést.
Nem hagyhattad, hogy bármivel is próbálkozzon, így használva kunaidat, azt egyszerűen és határozottan a jobb térdét célozva felé dobtad, mire a férfit újra találat érte. Ezúttal már a földre térdelt, s ennyi elég volt számodra, hogy villámgyorsan megkötözd őt. Nem nagyon tanúsított ellenállást, amikor pedig mégis, akkor egy erőteljesebb fizikai ráhatással együttműködésre bírtad. Hogomo képességei szemlátomást és érezhetően nem az Erejére, Gyorsaságára vagy a Pusztakezes Harci képességeire korlátozódtak, hanem a Chakra elméleti és gyakorlati alkalmazására. 
Hogomot sikeresen elfogtad.

[...]


Nem kellett visszavonszolnod Azumihoz, ugyanis a szoba falának támasztottátok őt, amikor Azumi odaért.
- Jók a képességeid - nézett le Hogomora Azumi. A férfi összeszorított szemmel, fogait csikorgatva próbálta meg tűrni a kunai okozta fájdalmat - van miből építkezned. Te pedig - ekkor Azumi Hogomo sebére rúgott egy hatalmasat, mire Hogomo összerándulva kezdett ordibálni, de ez Azumit nem hatotta meg, normális hangszínnel folytatta - ne próbálkozz semmivel! Érzem, hogy a chakrád mozgolódik a testeden kívül. Ha nem akarsz még egy ilyet, hagyj fel a szabadulás gondolatával! 
- Ti aljas Ninjasöpredékek! Nincs bennetek kurázsi mi?! Így bántok egy... ÁÁÉÁHHHÁÁÁ! - Azumi újabb rúgása elapasztotta Hogomo szitkait.
- Soha ne feledd, hogy egy fogoly mindent be fog vetni annak érdekében, hogy megszökhessen. Különösen akkor, ha félti az életét. Ezért átgondolás nélkül sose fenyegesd meg őt azzal, hogy megfogod őt ölni ha nem beszél. Ha van jobb eszközöd is arra, hogy kiszedd belőle az információt, akkor ne a halálával fenyegesd meg, mert akkor mindenképpen szökni akar majd. - Ekkor a maszkján keresztül Azumi jól láthatóan Hogomora nézett, ki elkezdte magát összeszedni. - Még akkor sem, hogyha a kihallgatás végén meg fogod őt ölni. Az ilyesmit nem kell tudnia.
- Hogy?! - kapta fel a fejét - Meg akartok ölni!? De hisz nem csináltam semmit! - Azumi újabb rúgással válaszolt.
- A pszichológiai terror is fontos. - Fordult vissza feléd. - Ha pszichésen megtöröd azt, akit ki akarsz hallgatni, mindent el fog mondani neked. Szóval... - nézett vissza Hogomora. - Láss hozzá! Szedj ki belőle mindent!
S azzal Azumi hátrébb lépett, egészen pontosan a szoba másik felén lévő falnak támaszkodott, hogy tisztes távolságot tartson. 
Eljött tehát az újabb próbád: Az után, hogy a nyomolvasási és következtetési képességeidet felmérték, s leszűrte, hogy mennyire gondolkozol Oininként; Majd az elfogási képességeidet, a technikahasználatodat is felmérte, most jött el az újabb mérföldkő; Egy Oininnek ki kell szednie a fogolyból minden szükséges információt, amit aztán hasznosítani tudnak. Vajon hogyan fogsz nekilátni?
- Nem mondok neked semmit te kis féreg! Régóta rájöttem már, hogy te csak egy senki vagy! Egy tanuló, egy zöldfülű...- Köpött maga elé dacosan Hogomo, - talán még Chuunin sem vagy igaz? Csak egy szaros kis Genin! - s nem félt farkasszemet nézni a maszkodon átsejlő szemeiddel. Úgy tűnik, még mindig eltökélt, legalábbis provokatív mosolyából ítélve erre következtetsz.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Elhagyatott katonai létesítmény Empty Re: Elhagyatott katonai létesítmény

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.