Kunomo no Sato

2 posters

Go down

Kunomo no Sato Empty Kunomo no Sato

Témanyitás  Senju Tobirama Csüt. Dec. 12 2019, 22:20

Egy kis lélekszámú, ritkásan lakott, szegényebb falucska, ahol köztudottan az ország veszélyesebb bűnözői tanyáznak. Egyszerű ember nem jár ide. Akit itt talál az ember az vagy valamibe belemártotta magát, vagy arra készül, vagy pedig más keverte bele. Akárhogy is, a shinobikat nem látják szívesen. Noha nyíltan nem zajlik bűnözés, így különösebb intézkedéseket nem is tehet ez ügyben senki, mégis elég határozott szemmel tekintenek a hatóságok a településre, a shinobik pedig kiváló információforrást látnak benne, hisz mindig van egy-két egyén, kinek megered a nyelve vagy így, vagy úgy. 

_________________
Kunomo no Sato X75uhIm
Senju Tobirama
Senju Tobirama
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: E
Rang: Hokake
Chakraszint: Halálütés

Vissza az elejére Go down

Kunomo no Sato Empty Re: Kunomo no Sato

Témanyitás  Akihiro Jaken Csüt. Dec. 12 2019, 22:49

//Tobi//


Kérésemet teljesítette Shibuki, s elkísért a zárdába, ahová le is helyeztem pecsétemet. Meglepetésemre a falu vezetője felismerte a pecsétemet, s ezt szóvá is tette.
 - Szeretném a legjobb tudásom szerint védelmezni Takigakurét, ehhez azonban könnyen lehet, hogy szükségem lesz ennek a technikának a használatára. Ha kérhetem viszont, egyelőre tekintsünk bizalmas információként erre az egészre – néztem mélyen Shibuki szemébe.
Az átnyújtott papírokat szemügyre vettem, miközben Shibuki megosztotta velem a rendelkezésre álló információkat.
 - Suiton… Hát persze, hogy Suiton… - morogtam az orrom alá bosszúsan.
 ~ Ez a Motaro fickó nem semmi, vele meggyűlhet a bajom… A rohadék képes volt végezni egy kislánnyal… Méghozzá nem is akármilyen kislánnyal. Egy olyan kislánnyal, akit tizenketten őriztek! Az már csak részletkérdés, hogy a Daimyou lánya volt. A hangsúly a tizenkettő őrön van… Na őt élvezettel fogom elkapni… Viszont elbíznom nem szabad magamat. Mindenképpen el kell kerülnöm, hogy az ő szabályai szerint játsszak. Ez lesz életem második S szintű küldetése, és most először küldenek tudatosan ilyen veszélyes ember után. Véletlenül persze volt már rá példa… ~ futott végig a hideg a hátamon, ahogy felelevenítettem a vörösen izzó szempárt ~ Ezt most nem szabad elszúrnom. Mindenképpen meg kell védenem ezt a falut, és egy megerősödő szövetséget nyerhetek ezzel Konohának. Ezekben az időkben minden barátságos falu támogatására szükség van… ~
 - Rendben van hát, dél felé indulok a közeli faluba – mondtam Shibukinak, majd elváltak útjaink. Habozás nélkül indultam ki, átvágva a falun, majd kilépve a főkapun, hátam mögött hagyva ezt a gyönyörű helyet. A kapu közelében az egyik fa törzsére szintén felhelyeztem egy pecsétet, elvégre ha sürgősen vissza kéne térnem a faluba, úgy ez azért mégis csak kényelmesebb megoldás, mint a zárdába teleportálni.
Nemsokára megérkeztem a kisebb településhez, ahol az utcákon esetlegesen járókat jól felmérve indultam meg a fogadó felé. Annak az ajtaján belépve szintén végig pásztáztam a bent lévőket, majd lassú léptekkel megindultam a pult felé, egy italt kikérve. Lehetőleg tejet, ha van. Ha nincs, akkor jöhet valami erősebb. De inkább legyen tej.
Pár percig ott iszogatva hallgatóznék, hogy miről diskurálnak a körülöttem lévők. Ha bárki megemlítené a Hatarashi Motaro vagy Veszett Kutya nevet, azonnal felállnék, s odalépnék hozzájuk. Amennyiben senki sem ejt róla szót, úgy a bárpultost kérdezném ki.
 - Mondd csak barátom, mit tudsz te erről a Motaróról, akit Veszett Kutya néven emlegetnek? Úgy hallottam a környéken van valahol – kérdezném, egy nagyon furcsa arckifejezéssel, ami nagyjából azt sugallja, hogy barátságos vagyok, de ha baszakodni akarsz, akkor beverek neked. Elvégre mindenki tudja, milyen ez a fajta arckifejezés.
Akihiro Jaken
Akihiro Jaken
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2298
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 398 (B) / 150 (C) - súlyokkal
Gyorsaság : 1500 (S+) / 800 (S) - súlyokkal
Ügyesség/Reflex : 1000 (S)
Pusztakezes Harc : 350 (B)

Tartózkodási hely : Ahol lennie kell


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin
Chakraszint: 1612

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.