Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

3 posters

Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Jan. 13 2020, 17:13

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Dark_forestKuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Thesis_piece_1_dark_forest_concept_enviroment_by_zanoa7_d7zedy8-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9NjkyIiwicGF0aCI6IlwvZlwvNDRhYjQ3MzYtMTliYy00OTMyLTk0MjEtNWEwNDAyNTQzMjY3XC9kN3plZHk4LTdiNGVmNzEwLWViZWUtNGMyOS05NmY1LTNmZjU1Y2ExZDFhMi5qcGciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MTAyNCJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Dark_forest_by_serjio_c_d6ppm0g-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTIwMCIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzc4MTJkN2FhLTExNzgtNGMwZC1iYjE3LWExYjY2OTU1ZjM0NFwvZDZwcG0wZy04ZWZmYjU2NS0zOTMwLTRiMjUtYjk3OC1jMmIxNzMyY2UxODMuanBnIiwid2lkdGgiOiI8PTE2MDAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ


Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő


Az Erdő Országának Délnyugati határát övező erdőség, melyet a helyiek csak "A Fekete Őserdőként" tartanak számon. Pontos információkat nem tudni róla, hiszen az Erdő Országának zárkózott ősei azok, akik el tudnák regélni az erdő legendákkal, csodákkal, és legfőképpen halállal tarkított múltját, miről a jelen és jövő nemzedéke csak annyit tud: "Sose merészkedj a Fekete Erdőbe, mert magával ragad és megöl!"  



Megjegyzés: Aki az erdő történetét és múltját szeretné kideríteni, az komoly fába vágta a fejszéjét, de lehetősége nyílik rá, hogyha keresi a nyomokat, figyel és utána kérdez a megfelelő helyeken!
~ Jiraiya 2020.01.13.

Kuro no Genseirin közvetlen szomszédságban áll Délnyugaton a Vízesés Országának Kumamoto no Satojával! A két Országot ezen erdő határolja el egymástól, melyen keresztül meg van tiltva az áthaladás az itteni civilek és ninják számára egyaránt!
~ Jiraiya 2020.03.17.


A hozzászólást Jiraiya összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Okt. 12 2020, 13:46-kor.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Yuriko Vas. Márc. 15 2020, 11:32

//Jiraiya//

Miután nem próbálom kideríteni, hogy mi okozta a sikolyt, viszonylag nyugodtan telik az éjszakám. Sikerül egy kicsit pihenni, majd pirkadatkor folytatom az utam. Indulás előtt felteszem a kezemre a hanghullámú karvédőt, majd megpróbálok chakrát vezetni bele. Két-három próba után végül elindulok. Órákig haladok az erdőben, melynek során a növényzet lassan átalakul és számomra teljesen ismeretlen lesz. Azt hiszem ez már az Erdő Országa. A növényzet kezd lelassítani, éppen ezért előveszek egy kunait, amivel megpróbálom átvágni magam az egyes akadályokon. Az út egyre lassabb és fárasztóbb. Ha makacsabb, erősebb növényzettel találkozom, akkor inkább megállok pihenni egy kicsit, miután átvágom. Végül sikerül olyan helyre érni, ahol már fel tudok mászni egy fára. Innentől a fák ágain folytatom az utam. Az első elrugaszkodásnál kicsit meg vagyok ijedve, hisz elég magasan van, de ágról ágra egyre jobb lesz.

Sikerül átlépnem a határt úgy, hogy nem futok bele senkibe. Se egy őrjárat, se egy utazó. Megállok egy fél órás pihenőre, ami alatt áttanulmányozom a térképet. A biztonságos résznek úgy tűnik vége, most jön a veszélyes. Lemászom a fáról és a földön folytatom az utat. Körülöttem minden le van pusztulva, az eddig zöldellő fák helyét átvették a szinte már elszenesedett kórók. A legnyugtalanítóbb viszont a sötétség. Alig látni valamit, így nem tudom meghatározni a pontos irányt. Megtorpanok egy pillanatra, mire fura sziszegő, sistergő hang üti meg a fülem. Jobb kezembe Tantót, a balba pedig egy kunait veszek és harcra készen tekintek körbe. Így látom meg a pókcsapatot, melyek bábokat cipelnek. Azonnal egy fa mögé vetem magam, amitől megreccsen egy ág. A pókok nem foglalkoznak velem, egyszerűen csak haladnak tovább, egyet kivéve.
Még utoljára megnézem a csapatot, hogy merre mennek, így észre veszem, hogy az egyik bábból kikandikál egy otogakurei fejpánt. Azt hiszem tudom hova tovább. Tekintetem a felém haladó pókra szegezem és próbálok kitalálni egy taktikát ellene. A tantómat a földbe szúrom, majd előveszek egy robbanócetlit és rátekerem a kunai markolatára. Ezt követően ezt a fegyvert becsúsztatom az övembe és előveszek két shurikent. Amint a pók dobótávon belül van, felé hajítom a shurikeneket. A fejét célzom, hátha ennyivel el tudom intézni. Ezután kézbe veszem a tantót, majd egy Shunshin segítségével megrohamozom a bestiát. A pók előtt történik meg a második pukkanás, amit követően azonnal felugrom a levegőbe és átszaltózom rajta. Két gyors vágást ejtek a potrohán(?), majd gyorsan meghátrálok és megpróbálok egy fa rejtekébe húzódni. Onnan kilesve nézem mire mentem a támadásommal.

//Elnézést a mostani válaszért. Az első reagomat nem küldtem el és most írtam újat.//
Yuriko
Yuriko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 307
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 175 (C)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 197 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 246

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Jiraiya Kedd Márc. 17 2020, 17:34

Yuriko bár faluja történelmét és politikai helyzetét tekintve tudatlan volt, Kunoichiként mind ez idáig példásan szerepelt!
A próba sikerrel járt, a karvédő kifogástalanul működik. Itt volt az ideje élesíteni. Végül, elérte a határt, melyet a térkép kijelölt neki, ahol is Ninjához méltóan, légiesen könnyű mozgással ugrált a növényzet arra alkalmas elemein, mígnem elérkezett arra a helyre, amit a helyiek csak Kuro no Genseirinnek hívnak! Itt azonban olyan kezdő nehézségekbe ütközött, melyek könnyedén pecsételhetik meg az egész küldetését, vagy talán az életet is!

[...]

A fa mögül gyorsan kellett cselekedned. Szerencsédre a pók minden lépését hallottad, így ki tudtad szűrni, hogy mikor ér vészesen közel. Másodpercekről volt szó...
Vélhetően, hogyha bárki is a környéken figyelt volna, megdöbbent volt Yuriko rátermettségén. Akárhogy is, a nemrég még Otogakure no Satoban esetlenkedő Kunoichi, most villámgyors, szinte már-már zsigerből jövő, ninjához méltó tervet eszelt ki! Pont időben! A shurikenek süvítve rohanták meg a pókot, s bár gyorsan mozgó, behemót lábaival az egyiket elhárította - véletlenül - a másik egyenest a szemei közé csapódott! A lény magas frekvenciájú, alig hallható hangot adott, mi leginkább egy szörny sikolyára volt jellemző. Megtorpant, s mire Yuriko a Shunshinjával elé került a másodperc tört része alatt, még mindig nem mozdult. Sőt! Hátrálni kezdett, minden szeme becsukódott a fájdalomtól. Az Otogakurei szaltózik, majd amint megérkezett óriási morajra lett figyelmes a háta mögül. Nem várta meg, hogy mi történik, azonnal egy fa rejtekébe húzódott. 
Onnan tekintett ki. Látta, hogy a pók megsérült, komolyan megzavarta őt a szemből és hátulról érkező támadás, ám nem ez volt a legnagyobb problémája. Ott ahol nemrég Yuriko állt, a föld kibuggyant és egy óriási szörnyeteg, egy rémes, tépett pofájú vakond emelkedett ki. Lapát kezével szájába hajtotta a sebzett pókot és darabokra szedve kezdte el majszolni. Mindenfelé egy alacsony szintű Fuuton technikával megegyező erejű széláramlat terjedt az Óriásvakond mozdulatai nyomán! Szájából méregzöld váladék csepegett, a pók testnedve! 
Ám ennyiben nem állt meg az erdő!
Yuriko fölött a fák lombjai között legalább egy tucat óriáspók húzott el és egyként ugrottak alá az Óriásvakond testére. Mind egyet-egyet csíptek bele, mire a vakond görcsbe rándult és elkezdett visszakúszni a lyukba, amit kiásott magának, ám a pókok hálójukat ragasztva rá kötötték a földhöz. A tucatnyi óriáspók pillanatok alatt ártalmatlanította a másik lényt, s ezt volt szerencséje Yurikonak végignézni. Azonban van némi probléma! Tudja jól, hogy jelenleg ő a második számú préda a környéken, így ha most nem iramodik el, akkor lehet, hogy őt fogják majd meghálózni! Egy tucat pókkal már nehezebben bírna el, bármennyire is ügyes, ám annak is fennáll a veszélye, hogy ha elindul, akkor éppen azért figyelnek fel rá! Nem bagatellizálhatja el a dolgot! Állatok, olyan lények, melyek nagyobbak a normálisnál! Pókok, akik évtizedek óta az erdőben élhetnek, talán év századok óta! A Ninja Világ veszedelmes lényei... 
Akárhogy dönt, még mielőtt döntését meghozhatná, felkelti a figyelmét a tőle tíz méterre, a földön fekvő báb. Az otogakurei fejpánt ott lóg ki belőle. Vélhetően a pókok hagyták el.

____________________
Állapot: 94% -
Chakratartalék: 95% - Shunshin

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Yuriko Szomb. Ápr. 04 2020, 10:57

Elégedetten figyelem ahogy a pók kínlódik, úgy tűnik a támadásom egész komoly kárt okozott. Legszívesebben a darabjaira robbantanám a bestiát, de félek, hogy akkor percek múlva mások is megjelennének. Ekkor viszont egy újabb szörnyűség tör fel a föld alól: egy óriási vakond egyszerűen csak befalja az ellenfelemet.
Ekkor újabb pókok jelennek meg és vetik rá magukat az új ellenségre. Félelmetes, hogy milyen hatékonyak... Egy darabig figyelem őket, majd körbenézek hol lóghatnék meg. Azt mondjuk nem tudom még mit fogok csinálni, hogyha a pókok rám vetik magukat, de nem maradhatok itt, ez biztos! Ahogy nézelődöm, észre veszem a bábot, ami most egyedül árválkodik. Azonnal előveszek egy kunait, majd óvatosan odalopakodom. A kezemben lévő fegyverrel óvatosan belevágok a fonalba, majd megpróbálom azt kettéhasítani, hogy kiderüljön mi, vagy ki van benne. Közben persze sűrűn nézelődök a harc irányába is, illetve a fákra is, nehogy meglepjenek a pókok.
Ha a bábban élő személy van, akkor óvatosan megpróbálom életre pofozni, de ha már halott, akkor megnézem hol tudnék a lehető legbiztonságosabban távozni a környékről.
Yuriko
Yuriko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 307
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 175 (C)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 197 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 246

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Ápr. 20 2020, 23:00

Akármennyire is tűnt rettentően grandiózusnak, vagy éppen jelentőségteljesnek a Yuriko előtt zajló történés, minden kétséget kizárólag mindez csak számára jelenthetett többet. Mindaz, ami előtte zajlott, csupán a világ körforgásának egy apró, jelentéktelen morzsája volt, mely olyan könnyen tűnt el a folyton mozgó természetben, mint homokszem a végtelen sivatagba ejtve. Ilyen magasságokból és távlatokból nézve, Yuriko halála is csak egy csepp lenne a tengerben. Mégis... Számára ami vele történik, az olyannyira kulcsfontosságú, mint még soha semmi más!
A kibontakozó jelenetet figyelve bújt meg, végül úgy döntött, hogy tovább áll, ám figyelmét lekötötte a bebábozódott Otogakurei. Kunaiát a kezében fogva lopódzott az elesett Ninjához, majd felvágva a sűrűn font fonalat, félig-meddig le tudta fejteni róla a hálót. Egy nő volt, arca bársonyosan fehérnek tűnt, szája lilás árnyalatban duzzadt, miközben szája szélén odaszáradt nyál maradéka tűnt fel Yurikonak.
Ügyesen figyelte a környezetét, de még így sem kerülhette el a baj!
Ugyan azzal, hogy figyelte a közelgő veszélyre, sokkal előnyösebb helyzetbe került, minthogyha ezt nem tette volna meg, de még így is fájdalmasan veszélyesnek tűnt az, hogy a vakondot legyűrő pókok közül legalább hárman felfigyeltek rá és a zsákmányuk megbolygatására! Furcsa, kattogó hangot adva iramodtak Yuriko felé. Az egyik felugrált a fákra, ezzel jelentősen lemaradva a másik kettőtől, akik a földön szedve ízelt lábaikat, őrült gyorsasággal vágtáztak a lány felé! 
Yuriko tudta, hogy gyorsak és ez az ő terepük. Más ninjákat is úgy tűnik, hogy sikeresen elfogtak, ő miért lenne különb tőlük? Talán hibát követett el akkor, amikor itt maradt, akkor amikor mehetett volna. Most viszont nincs ideje ezen rágódni! Fut? Harcol? Elterel? Igyekeznie kell mielőtt túl késő lenne, ugyanis a pókok pillanatok alatt elérik őt ha nem cselekszik!

_____________
Állapot: 94%
Chakratartalék: 95%

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Yuriko Vas. Május 17 2020, 18:29

Óvatosan kiszabadítom a testet a bábból, így látom, hogy egy eléggé rossz állapotban lévő nő az. Nincs sok időm... a pókok lassacskán elintézik a vakondot, így én leszek terítéken. Ami azt illeti, néhányan már rám is pályáznak... Pofon vágom a nőt kétszer, hátha magához tér. Ha nem ébredne fel, akkor még kétszer megütöm, hátha... Ha sikerül felébreszteni, akkor felteszek neki néhány kérdést:
- Mi a neved? Hogy kerültél a pókok kezére? Tudunk valahonnan segítséget kérni?
Ezután egy új ötlettel állok elő: a kunai-jal megpöccintem a kezemen lévő rezonátort, majd chakrát vezetek bele, ahogy eddig is próbáltam. Nem tudom, hogy az így létrejött hanghullámok milyen hatással lesznek, de ha nem állítja meg a pókokat, akkor kénytelen leszek más megoldáshoz folyamodni.
Azt, amelyik a legközelebb merészkedik hozzám, belehajítom a kunaimat, majd két másikat veszek elő. Így már csak azok maradnak, plusz amit felszereltem robbanócetlivel. Nem túl jó arány, bár van nálam még kilenc cetli és öt shuriken is. A pókokból viszont túl sok van.
Ha esetleg a nő észhez térne, akkor megpróbálom a segítségét kérni, bár nem hiszem, hogy túl sokra megyek majd vele. Ha minden kötél szakad, akkor hagyom hogy őt falják fel helyettem, én pedig lelépek amennyire ez lehetséges...
Yuriko
Yuriko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 307
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 175 (C)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 197 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 246

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Jiraiya Szer. Jún. 03 2020, 16:41

A próbálkozásaid amik arra irányultak, hogy felébreszd az otogakurei Kunoichit nem voltak sikeresek. Rá kellett jönnöd, hogy a habmaradvány a szája szélén és az elszíneződés a halál visszafordíthatatlan jele volt, melyet minden bizonnyal a pók méreg okozott. 
A pókok célba vettek, s neked reagálnod kellett. Valószínűleg az, aki elindított téged erre az útra, tudta, hogy milyen nehézségekkel kell majd szembenézned, ezért is adta neked a karodon lévő eszközt. Chakrát vezetve belé, megpöccintve azt egy igencsak hangos, a levegőt is érezhetően megrezegtető hang gerjedt, s a pókok amint meghallották megtorpantak.
Lábaikkal és csápjaikkal eszeveszett módon kapálózni kezdtek. Olyan volt, minthogyha szenvednének, minthogyha mélyreható fájdalmaik lennének. Ez vélhetően így is volt, a pókok érzékei sértette az általad gerjesztett hang. Miután a rezgés megszűnt, a pókok összeszedve magukat megint megindultak feléd, ám ha megint használod az eszközt, akkor meg tudod őket állítani. Lényegében, amíg a hang szólt, a pókok megtorpantak és távolságot tartottak tőled, így tökéletes védelmed volt ellenük!

_____________
Állapot: 94%
Chakratartalék: 95%

// Amennyiben használva a hanggerjesztőt igyekszel eltűnni a pókok elől, kérlek írd le, hogy merre indulsz, hogy mit veszel figyelembe és hogy mik a céljaid! //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Yuriko Pént. Jún. 19 2020, 20:51

Úgy tűnik a kunoichi halott, így nincs okom tovább foglalkozni az élettelen testtel. Szóval a másik problémával kell foglalkoznom, mégpedig a pókokkal. Azonnal kipróbálom a kezemen lévő eszközt, hátha az segít. Chakrát vezetek az eszközbe, majd megpöccintem a kunaimmal. A hanghullám alaposan megrezegteti a környéket, a pókokat pedig megtorpanásra készteti. Úgy tűnik fáj nekik a hang, amit produkálok.
- Ez tetszik! - húzódik egy hatalmas mosoly az arcomra.
Most viszont gyorsan el kell döntenem merre tovább... Kár hogy nincs időm megnézni a térképet, mert most nem igazán tudom merre kell mennem. Úgy tűnik kénytelen vagyok kockáztatni. Leguggolok, a földbe szúrom a kunait, majd gyorsan létrehozom a szükséges kézjeleket, végül aktiválom a Shikyaku no Jutsu-t(Négyláb Technika). Érzem, ahogy a testem kis mértékben megváltozik, majd amikor elmúlik a változás, újra kézbe veszem a fegyverem. Ezt követően amilyen gyorsan csak tudok megindulok a pókok irányába. Menet közben chakrát koncentrálok a kezemen lévő rezonátorba, majd ahogy közeledem, megpöccintem a fegyveremmel és szabadjára engedem a hanghullámot. 
Ezután a jobb karom kitárom oldalra, tovább áramoltatom az eszközbe a chakrámat és próbálom a benne keresztül süvítő levegővel elérni azt, amit eddig a pöccintéssel. Ha nem sikerül, akkor újra rácsapok a kunaival.
Az utam egyenesen abba az irányba vezet, amerre ők is mentek volna, de azért próbálok attól kicsit balra eltérni. A célom az, hogy lerázzam a pókokat, utána pedig keresni akarok egy biztonságos búvóhelyet, ahol pihenhetek és tanulmányozhatom a térképet.
Yuriko
Yuriko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 307
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 175 (C)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 197 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 246

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Okt. 12 2020, 17:59

// Az óriási mesélői késés ellenében +25 Chakrát és +25 Elosztható TJP-t és egy választható, a szintednek megfelelő technikát írok neked jóvá! //


Hatalmasat kockáztattál azzal, hogy egyenest a pókok irányába rohantál, ám leleményességed újfent a segítségedre sietett. 
Biztos lehettél abban, hogyha az a szerkezet nem lett volna nálad, akkor a pókok már régen ízekre szedtek volna és egy veremben szívnák ki belőled a testnedveidet. Legalábbis, ha a hanggerjesztő nélkül is ily vakmerő lettél volna... Akkor bizonyosan ez történt volna. 
Most viszont, a levegő süvítése, a lyukakat átszelő légáramlat is sejtéseidhez mérten tökéletesen elég volt arra, hogy a kunai koccanásához hasonló rezgést idézz elő. Ez nem volt annyira zúgó, éles, akár egy penge, sokkal inkább mélyen búgó, majd ahogyan gyorsultál úgy vált egyre magasabbá a hang. Ennek fényében egy folytonosság keletkezett, egy megállás nélkül süvítő hang, mely lemaradásra késztette a bestiákat!

[...]

Már percek óta menekültél, mígnem hátrafordulva egy pókot sem láttál már.
Ugyanakkor több állat is elmenekült már előled, ámde néhány kíváncsi aprójószág - akik nálad magasabban is megvetették a lábukat a fák vékonyabb ágain - más madárfélékkel, mint a baglyok, követtek téged. Bár azon lehetett volna vitatkozni, hogy a baglyok téged, vagy a mókusszerű lényeket követték, de ez nem volt lényeg.
Tudtad, hogy a pókok ellen jó taktika volt a folyamatos hanggerjesztés ezzel az eszközzel, ám ez a hang elárulhatja és el is árulja a helyzetedet mások számára. Az pedig nem lenne túl jó, hisz nagyon is lehetséges, hogy ebben az erdőben a pókoknál sokkalta veszélyesebb lények is élnek errefelé.

[...]

Végül, ahogyan az terveidtől való volt, egy odvas fa töve és egy másik, kidőlt, korhadt törzsű fa metszeténél találtál menedékre. 
Nyílt volt a terep - már amennyire a roskatag, törmelékes, sötét erdőt nyíltnak lehet mondani - de attól még kellő biztonság érzetet adott a hátad és oldalaid védő fatörzs.
Térképét elővéve, hozzávetőlegesen állapítottad csak meg az irányt. 
Esteledett.
Ezt abból láttad, hogy sokat ültél egyazon helyen, így amikor felnéztél és kémlelted az eget - mit a sötét erdő miatt alig láttál, - észrevetted, hogy az eddig szürkén fátyolos atmoszféra feketébe váltott. Idelent eddig is sötét volt, de mintha beragadt volna az a csekély nappali fény: nem láttál különbséget az éjszakai és a nappali sötétség között. 
Valahol a szürkület és az éjszaka közötti fényviszonyok uralkodtak. Itt-ott felfénylett egy-egy érdekesebb, - és minden bizonnyal mérgező - gomba vagy növény akik csábító foszforeszkálással igyekeztek magukhoz vonzani a kisebb rovarokat.
Úgy vélted, hogy hogy Nyugatnak kell tartanod, de itt nem tudod megállapítani, hogy merre is van a Nyugat. Legalábbis a nap állásából és a csillagokból biztosan nem.
Talán a reggel hozhat számodra valamiféle reménysugarat? 




// Dönts, hogy máris elindulsz, vagy megvárod a reggelt.
Elkezdesz mardosó éhséget és szomjat érezni, és mivel nem csomagoltál magadnak élelmet vagy vizet, ezért igencsak kényelmetlenül érzed magad. Ettől függetlenül tudod, hogy még egy napig simán húzhatod víz nélkül. ---> Élelmet találhatsz kisebb-nagyobb állatok formájában is, ha van bátorságod vadászni indulni, ám víznek nyomát sem leled. 

Amennyiben még az éjszaka folyamán elindulsz az általad jónak vélt irányba - kérlek írd le, hogy mi alapján próbálod meg belőni, hogy merre van Nyugat, dönthetsz úgy, hogy hasra ütsz - több éjszakai árnnyal is találkozol, akik a távolban motoszkálnak. Egyszer egy óriási, mégis néma, sötét monstrumot is látni vélsz eloldalogni az erdőben, de nem mersz közelebb menni, hiszen ez a valami akkora, akárcsak az erdő fái. Abban sem vagy biztos, hogy igaz-e amit látsz, vagy csak a fények és az erdő játszik veled. 
Végül, utadat egyre többször állja el valamiféle fénylő szemű árny, mely akármi lehet, ebben a sötétben nem tudod kivenni, hogy pontosan mi is az.
Minél inkább igyekszel az éjszaka kijutni az erdőből, annál sűrűbben botlasz bele ilyen árnyakba, mígnem bármerre fordulsz, már nem tudsz szabadulni tőlük. Szinte bekerítettek, s tőled mintegy 10 méterre állnak. 

Amennyiben úgy döntesz, hogy csak nappal indulsz tovább, út közben alkalmad van mókusokat és patkányokat elejteni, ha rájuk fanyalodnál. 
Felnézel és láthatod a mély szürkévé váló sötét égboltot, ez pedig azt jelenti, hogy nappal van, ám az irányt még mindig nem tudod megállapítani, mert nem látsz a fák fölé. Mit tehet ilyenkor egy ninja, hogyha odalentről, a fák alól nem tudja megállapítani a nap irányát? //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Yuriko Pént. Jan. 29 2021, 14:43

Végig hatalmas gombóc van a torkomban, ahogy megindulok a pókok irányába. Folyamatosan áramoltatom a chakrámat a rezonátorba, aminek hatására az összes ellenfél kitér előlem. Ennek nagyon örülök, de nem nyugszom meg. Zúgó, búgó, süvítő hangot hallatva vágom át magam az erdőn, közben folyamatosan hátra-hátra tekintek. Nem tudom mennyi idő telik el, mire már egyetlen pókot sem látok. Ekkor keresek egy biztonságos helyet, újra egy fa odvában. Alaposan kifújom magam, mire előveszem a térképemet. A rezonátort nem veszem le, ha esetleg újra összefutnék a pókokkal, akkor jól jön.
- Lássuk csak, hol vagyok? - suttogom, majd elkezdem tanulmányozni a térképet.
Néha kitekintek az odúból, hátha látok valami mozgást, vagy valami jellegzeteset, ami alapján meg tudom saccolni merre vagyok. Sajnos eléggé elvesztem, így nem tudnám biztosan megmondani, hogy merre kell mennem. Mivel lassan besötétedik, úgy döntök, ma már nem megyek tovább. Inkább pihenek, majd reggel folytatom az utat. Így hát a lehető legéberebben megpróbálok aludni...

Reggel elhagyom az üreget és megpróbálok tájékozódni. Mivel a lombtakaró miatt ez nem megy, kénytelen vagyok mást kitalálni. Először is elejtek néhány kisebb állatot, hogy a korgó gyomromat csillapítsam. Szerencsére találok is néhány mókust és patkányt, így kunaival levadászom őket. Ezután pedig hasznosítom az otthon tanultakat és készítek egy tűzrakó helyet, majd tüzet csiholok. Ezen megsütöm az összeszedett állatkákat(persze megnyúzom őket előtte). A reggeli után pedig eloltom a tüzet némi homokkal, majd jöhet a következő lépés a tájékozódás. Mivel innen lentről nem látom a napot, kénytelen vagyok fára mászni. 
Használom a chakrámat és lényegében felszaladok a fa tetejére. Amikor már látom a napot, megfigyelem az irányát, illetve fentről is körbenézek, hátha látok valami újat. A kezemben persze most is ott szorongatom a kunaimat, hátha támadás érne. Miután megvan merre kell mennem, elindulok abba az irányba. A rezonátor továbbra is a karomon van, hátha szükség lesz rá.
Yuriko
Yuriko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 307
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 175 (C)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 197 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 246

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Umino Iruka Kedd Feb. 09 2021, 18:13

// Yuriko – Jiraiyától átváve //
 
A reggeli indulás mellett döntöttél, így van időd kipihenni a pókoktól való menekülés fáradalmait. Noha valójában inkább csak nem akartál újabb erdőlakó lényekbe botlani a minimális látótávolságú éjszakai erdőben. Bölcsességed tovább fokozva nem fekszel le az első fa tövében, amit megpillantasz. Időt szánsz a megfelelő búvóhely megtalálására is, ami egy koros fa kettéhasadt törzsét jelentette. A résben teljes volt a sötétség, vagyis pont alkalmas arra, hogy elrejtsen. Ami jó taktika volna a hozzád hasonlóktól való menekülésre, de ezen erdő lakóinak szeme vagy hozzászoktak a sötéthez, vagy más módon tájékozódnak. Minden esetre ez a hely még mindig jobb a semminél.
Reggel, már ha reggelnek lehet nevezni azt az állapotot, ami kicsivel világosabb az éjszakánál, talán örömmel summáztad ép bőrrel megúsztad az éjszakát. Tájékozódni a lombok alatt azonban továbbra sem tudtál. Így azt tetted, amit sokan mások is tettek volna a helyedben megmásztad az első alkalmas fát. Kibújva a levelek közül a nap zabolázatlan fénye rövid időre hunyorgásra késztetett, tüdődbe pedig sokkal frissebb levegő áramlott. A nap tőled jobbra próbált egyre magasabbra jutni az égbolton, tehát neked ballra kellett tovább haladnod.
 
Ahogy haladtál a helyesnek vélt irányba kezdted egyre jobban érezni a szomjúság és éhség jeleit. Szád kezdett kiszáradni, hasadd halkan korgott. Ivóvíz nem volt a közeledbe, de legalább apró élőlények motoszkáló hangját hallhattad. Sikerült is levadásznod belőlük párat, ami megoldotta az éhség problémádat, és ha van hozzá gusztusod még a szomjúságot is, ha hajlandó vagy meginni a vérüket. Undorító, de képes elnyomni a szomjóságot. A kajaszünet után kénytelen vagy ismét megmászni egy fát, mivel az erdő úgy jött létre, hogy ott tartsa a betévedőket. A sok egyforma fa, és a természetes félelemérzet képes megtéveszteni az embert. Pár órája már úton lehettél, dél tájékában lehetett mivel a látási viszonyok kiválóak voltak az eddigiekhez képest. Jól tudtál haladni, de ez is csak ideiglenes volt. Még pár óra és kezdett ismét sötétedni. Ahogy terjedt a sötétség egyre baljósabb zajok kezdtek dominálni. Hirtelen megreccsent egy ág, tőled nem túl távol. Ha oda tekintesz egy ember, egy férfialakot látsz. Bőre piszkos volt, haja sötét, szőrme mellényt és szakadt nadrágot hordott, mely egyik lábán térdig másikon bokától valamivel följebb ért. Éppen fát gyűjtött, legalábbis arra enged következtetni az a tény, hogy egyik keze ágakkal volt tele. Miközben megfigyelted, ő is megtalált szemeivel.

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Yuriko Szomb. Ápr. 10 2021, 20:00

//Iruka//

Nem épp így képzeltem az első küldetésem a bázison kívül. Azt hittem, hogy sokkal könnyebb lesz és nem leszek egyedül. Kaptam valamilyen szinten túlélő kiképzést, de hogy éppen így kelljen alkalmaznom... Sok ez így elsőre. Találok ugyan búvóhelyet éjszakára, ahol kihúzom reggelig, de élelemmel már nem vagyok túlzottan eleresztve. Másnap pedig, amint meggyőződöm merre kell menni, már megyek is.
Nem vagyok túlzottan lelkes, sőt, inkább kezdek letörve lenni. Ahogy kóborolok tovább a fák között, figyelmes leszek a környező állatok zajaira. Mivel kénytelen vagyok táplálékhoz jutni, rászánom magam a vadászatra. Sikeresen elejtek pár mókust, melyeket az egyik pihenőm alatt próbálok átsütni. Az egyiket ki is véreztetem, hogy folyadékhoz jussak... Nem túl gusztusos.

Majd folytatom az utam. Monoton lépdelek, ha nem lenne az erdő zaja, akkor lehet megbolondulnék a csendtől. Így azért hallhatom a madárcsicsergést és más állatokat is. Órákig sétálok, mire egy ág reccsenését hallom. A túlélő ösztönöm azonnal beindul, így oda nézek, hogy mi az. A kezem azonnal a kunai tartómra siklik, készen arra, hogy ha kell, akkor azonnal fegyver legyen a kezemben.
A hang forrása egy férfi, aki épp fát gyűjt. Kicsit megnyugszom, mivel azt hittem, hogy egy fenevad lesz. Viszont szerencsémre nem a pókok tértek vissza. Pár pillanatig farkasszemet nézünk egymással. Ha nem lép fel támadólag, akkor enyhítek picit.
- Jó napot! - köszöntöm, majd óvatosan közelebb megyek hozzá. - Eltévedtem... tudna nekem segíteni?
Próbálom előadni az elveszett kislányt, bár a körülmények miatt ez most nagyon egyszerű. Tényleg eléggé elveszett vagyok. Persze folyamatosan szemmel tartom a fickót, elvégre nem tudhatom, hogy miféle. Később akár még a térképet is megmutatom neki, hátha tud segíteni. Majd kitalálok egy történetet hogyan kerültem ide.
Yuriko
Yuriko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 307
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 175 (C)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 197 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 246

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Umino Iruka Vas. Ápr. 25 2021, 21:02

// Yuriko //
 
Felmértétek egymást az idegennel, látszólag ő sem rád számított, mert már készítette is az egyik botot, hogy husángnak használja. Valószínűleg megfogalmazódik benned a gondolat, vajon mit érne ezzel a pókok ellen? Ez inkább csak amolyan önvédelmi reakció, ám ahogy jobban szemügyre tud venni, leengedi a fegyvert mutatva ezzel, hogy nem jelent fenyegetést. Arca nem látható jól mivel koszos, ami nem segít a sötétben. Így még neméről sem lehet tudni addig, amíg meg nem szólal.
- H-he-helló! - Nehezen ejti ki az első szót, a hang pedig arra enged következtetni, hogy egy idősebb férfival van dolgod. - Pe-persze, tu-tudok. K-kö-kövess, lassan jönnek a förtelmes lények. - Úgy tűnik kellett neki némi idő, hogy belerázódjon a beszélgetésbe, mert a kezdeti beszédhibája pár szó után kezd abba maradni.

Követve őt a fák közt megpillantasz egy az eddigi fák törzsétől jóval vastagabb és sötétebb dolgot, ám ez fele olyan magas sincs, mint a fák.
- A m-menedékünk! Barátomat és engem megtámadtak, pókok, ideiglenesen húztuk meg magunkat ott. - beszéde továbbra is tört de mintha javulna.
Ahogy közelebb értek látszódik, hogy sziklák alkotta odúról van szó, két szikla közt pedig van egy vékony rés, amiből alig látható pislákoló fény szűrődik ki. Ahogy oda értek az illemet elhagyva a férfi megy előre.
- Társam alszik, nem akarom, hogy megijeszd. Kérlek halkan.
Beérve egy nem túl tág háromszor négy vagy kicsivel hosszabb ”bunkerben” találod magad, ami már-már takarosnak mondható a környezethez képest. A bejárat mellett van a fény forrása egy kis tábortűz, fákból és kövekből néhány bútorszerűség. A két kisebb farönk és egy valamivel nagyobb szolgáltatja az asztalt, egy nagyobb kő a konyhapultot, vagyis valószínűleg azt, mivel bogyók, hús és pár eszköz van rajta. A helység másik felében összeszedett levelek vannak a földre helyezve fekhely gyanánt, azon pedig látszólag tényleg egy jól bebugyolált ember alszik. Úgy tűnik, már itt vannak egy ideje. Ez most jó vagy rossz hír számodra? Egy biztos itt a pókoktól nem kell tartanod.

_________________
Mesélések:
Yamanaka Inako (átmenetileg fagyasztva)
Djuka Ryusuke (átmenetileg fagyasztva)
Minovara Hitoshi - átvéve
Nakahara Saki - átvéve
Kagemare Kuzomi 
Umino Iruka
Umino Iruka
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: A
Rang: Akadémiai Tanár
Chakraszint: Mindenre IS elég

Vissza az elejére Go down

Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő Empty Re: Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.