Takamori Yamanaka

2 posters

Go down

Takamori Yamanaka Empty Takamori Yamanaka

Témanyitás  Jozsivokoszcs Csüt. Május 07 2020, 14:02

Név: Takamori Yamanaka


Ország: Tűz országa


Rang: Genin


Szint: D


Chakraszint: ?


Kor: 15


Nem: Férfi


Felszerelések:Övtáska, 5db kunai, 5db shuriken, 2db Fumma Shuriken, 5db füstbomba, 5db levélbomba
Kinézet: Az alkata,vékony de szálkás. A korához képest átlag a magassága 179 cm magas. A haja fekete, lefelé fésülve hordja. Mint a legtöbb shinobi a homlokán hordja a fejpántját a haja mögött ,szemei teljesen feketék és egy teljesen érzelmetlen unott arc kifejezése van. Ruhái feketék általában egy jobban feszülő póló van rajta amin egy fekete pulóver van ami nem teljesen ér a hasa aljáig. A lábán egy sötét melegítő van ami nem teljesen hosszú. A nadrág és a póló találkozásánál egy öv látható ,bal lábán hord egy shuriken tartót hord. A bal kezén van 1 karkötő. 


Jellem: Szinte teljes mértékben érzéketlen ,általában unott arc kifejezést ölt ezzel eltakarva akármilyen érzelmet. Eléggé nagy intelligenciával van meg áldva így imád új dolgokat tanulni. Mindig mindent rendben akar tartani. Nem túl beszédes ,minden szavát meggondolja és semmit nem siet el.Egyedül álló személyiség ,szereti a magányt és tanulmányozni a környezetet.Általában minden publikus eseményt kihagy ,de amit nem azt is csak a szűk baráti körével ünnepli.


Technikák: -Shunshin no jutsu (Fürge Test technika)
                   -Henge no Jutsu (Transzformációs technika)    
                   -Kakuremino no Jutsu (A Láthatatlanság Köpenye)
                   -Bunshin no jutsu (Klón technika)
                   -Kawarimi no jutsu (Testhelyettesítő technika)
        


A szüleimről nem sokat tudok ,nem is ismertem őket és a falubeliek sem ,csak annyit tudtak az átlag emberek hogy egy ismeretlen alak vitt oda engem abba az isten háta mögötti falucskába. Ezek után egy árva házban nevelkedtem ,ahol mindenki megkapott mindent amire csak szüksége volt ,és ráadásul rengeteg barátot is szereztem ahhoz képest hogy ismeretlen volt a származásom. És akkor egy nap következett a fekete leves. Egy vasárnapi nap történt kint játszottunk a barátaimmal ,fociztunk szórakoztunk. Besötétedett a nevelők be parancsoltak minket ,de ekkor én inkább elbújtam mert szét akartam nézni a falu környékén ,de ez a had művelet nem tartott sokáig mert egyszer csak elém ugrott 3 maszkos férfi. -Uraim kik maguk? remegő hang-al szólaltam meg. -Mi Anbu tagok vagyunk. feleltek határozottam. Ekkor megpróbáltam elmenekülni mivel nem tudtam mi az az Anbu csak annyit hogy bérgyilkosok. Persze a menekülésem nem tartott sokáig mivel én csak egy kis gyerek voltam alig ha 5 éves.-Állj meg fiú hiába menekülsz! határozottam. Nem hatott rám a felszólítás ,ezért muszáj volt erőszakkal megállitani. -Ááá ne öljenek meg kérem . bömbölve. -Fejezd be! Senki sem akar téged bántani nyugodj meg. sóhajtva. Erre össze szedtem magamat és megnyugodtam mivel beláttam hogy nincsen semennyi esélyem sem a menekülésre így fölösleges ellen állnom ,egyébként is ha meg akartak volna ölni akkor már rég megtették volna. Ezzel nyugtattam magamat és be is vált. Feltápászkodtam a földről ,megtöröltem a szemeimet majd ezt kérdeztem. -Mi a fenének követtek engem? határozottam. Majd kaptam a választ azért követünk téged  -Mert azt a parancsot kaptuk hogy el kell vinnünk téged a mesterünkhöz. Meglepődötten kérdeztem.-A mesteretekhez? De hisz én nem is tanultam shinobinak. Megilletődve kérdeztek vissza. -Mi a neved kölyök? Erre én -Takamori Yamanaka. jelentettem ki büszkén. -De a mesteretek még is mit akar tőlem?
-Azt majd megtudod. Indulás. Ekkor valaki a hátam mögül a szám elé fogott egy kendőt majd el ájultam. Amikor felkeltem fogalmam sem volt arról hogy hol vagyok csak annyit tudtam hogy nem a falumban. Első pillantásommal meg is pillantottam egy öreget ,aki így szolt hozzám -Hát felébredtél. Rémültem fel pattantam és körül néztem. Körülöttem volt a 3 Anbu tag és az öreg.-Még is mi a francot akarnak tőlem? És hogy képzelik hogy csak úgy elhozhatnak a falumból? idegesen kérdeztem. Majd szólt hozzám az öreg -Fiacskám ugye nem tudod hogy hogyan kerültél oda abba a faluba igaz? kérdőn tette fel a kérdést. Feleltem én -Nem ,nem tudom.De az most nem érdekes még mindig nem értem hogy miért vagyok itt! Felnevetett az öreg.-Hát senki nem mondta el neked? Erre én vissza kérdeztem érdeklődően hogy -Mit? -Hogy hogyan kerültél a faluba. Elbúsulva mondtam hogy -Nem senki sem mondott nekem arról semmit ,de biztos nem valami jó dolog fűződik hozzá mert az árva házon kívül nem akartak barátkozni velem.-Hát akkor. Engedd meg hogy elmeséljem. Erre én bólintottam egyet és füleltem. A történet 10 évvel ez előtt kezdődött. Az anyád és az apád csapat társak voltak ,rengeteg bevetést hajtottak végre ketten. Mind a ketten Konoha elitjeibe tartoztak ,a Hokage is bármikor bizalommal fordult feléjük ha valami gond adódott. Ők voltak Amaya Tomoshika és Kairo Yamanaka a híres pár akik előtt nincs lehetetlen. Miután a szüleid össze házasodtak utána ismertek meg engem mivel a Yamanaka házba költöztek Konohába ,és én voltam ott a pénztáros. Miután végre jöttél te azt nem igazán hallották jó hír ként a többi faluban ,mivel apád volt az utolsó élő tag a Yamanaka házból. Ezért óv intézkedéseket kellett tenniük hogy ha nem adj isten megtámadná őket valaki akkor neked ne legyen semmi bajod sem. Ezért rám bíztak téged arra az esetre ha bekövetkezne. Rólam tudni érdemes hogy nem csak egy átlagos pénztáros voltam hanem egy titkos Anbu tag feje. A meló csak elterelés volt ,hogy ne tudja meg senki mivel ha erre rá jött volna valaki akkor halállal lakolok. Az Anbu szervezetem 6 főből állt. Mindenkit felkészítettünk a legrosszabbra ás ki eszeltük a taktikát. Ekkor még nem gondoltuk hogy az egyik tag besúgó. Tudtak mindent amit csak tudni akartak rólunk azok aki ránk támadtak ,mert még a mai napig nem tudjuk ki tette azt az nap. Vissza térve arra az éjszakára amikor ez megtörtént. Bekövetkezett az amitől féltünk ,el árultak minket. Az apád és az édesanyád foggal körömmel téged védelmeztek ,hogy ne hogy bajod essen. A falubeli shinobik nem akartak  bele avatkozni mivel abból nagy galiba lehetett volna belőle ,ezért senki nem szólt bele. Elnyomó túl erőben voltak körülbelül 20 ember volt ellenünk. Amikor elkezdtük a stratégiát akkor rajtunk ütöttek és akkor annak a 2 bátor Anbu tagnak köszönhetjük életünket mind annyian akik itt vagyunk. Hiszen ők fel áldozták magukat csak azért hogy nekünk sikeres legyen a küldetésünk. Kijutottunk a faluból ekkor már nem tudtam hogy a szüleiddel mi a helyzet. Útközben sok rajta ütés történt de a kedves jövendő beli társaid állták a sarat és ellen tudtunk állni a támadásoknak és sikeresen eljutottunk abba a kis faluba ahol eddig éltél és el rejtőztünk. Ekkor kerültél te be abba az intézetbe mi pedig tovább haladtunk a cél fele. Gondoltuk ott jobb helyed van mint nálunk mivel ott nem keresne az ellenség. És most itt vagyunk. Fiam! Légy büszke a szüleidre érted haltak meg. Le sokkolva hallgattam ez végig. Meg sem tudtam szólalni.-De-de miért tették ezt? dadogva kérdeztem. -Hát fiacskám talán azért hogy ki irtsák a Yamanaka vér vonalt vagy azért hogy elfogjanak és szert tegyenek a klán titkos jutsuira. Senki sem tudja a választ.Feleltem erre én -Klán? Titkos jutsuk? -Igen fiacskám te vagy a Yamanaka klán utolsó élő tagja és csak te lehetsz képes használni azokat a technikákat amiket rád hagytak az őseid. Meg illetődve mondtam -De én még csak nem is tanultam shinobinak. Felelt az öreg -Azzal semmi baj nincsen. Abba a faluba nem is tudtál volna ,de mivel te egy Yamanaka vagy akinek az intelligenciája magasan meghaladja az átlag emberét ,és 3 Anbu tag fog téged segiteni ezért nem lesz nehéz megtanulnod semmit . A Yamanaka klán tagjai szinte mind egytől egyig tökéletes Anbu tagok lehetnek ,a jutsuaik miatt. Ámulva ültem egy helyben ,mozdulni sem mertem az izgatottságtól.-Érted már? Tökéletes shinobivá válhatsz a szárnyaim alatt. Benne vagy? Hirtelen felszabadultam ettől a mondattól és így feleltem hirtelen felpattan van -Nyomás!


5 év edzés után.



Egy nap edzés közben a mester magához hívott engem. -Igen mester? -Itt már nem tanulhatsz többet jelen pillanatban ,ezért el kell menned Konohába hamarosan. -De még is mit kellene ott csinálnom mester? -Beírattalak az akadémiára ,és a későbbiekben csatlakozhatsz az ottani Anbu alakulathoz. Az akadémiával nem lesz bajod ,mert mindent tudsz amit kell ,ja és ne legyél túl érzéketlen. -De mikorra kellene oda mennem mester? -3 napot kapsz oda érni. -Értem mester ,de tényleg olyan fontos az akadémiára mennem? -Igen fiam! Muszáj. -De még is miért? -Túl sokat kérdezel fiacskám. Menj és pakolj össze aztán indulj! -Rendben van már megyek is.. Összepakoltam a felszerelésem majd egy rövid búcsú után útnak is indultam. Az út alatt sok minden megfordult a fejemben például ,hogy miért annyira fontos ott tanulnom mikor a mester mindent megtanított nekem az elmúlt évek alatt. Találkoztam sok érdekes dologgal amiket még nem is volt időm megcsinálni ,gyönyörködtem a tájban és az állatokban és sok minden másban. Elkezdtem tájképeket festeni amik eléggé jók lettek az emberek elmondásai szerint. Nagy nehezen oda értem 1 nappal előbb ,elfoglaltam a szállásomat. Aznap már nem igazán folt kedvem bármi mást csinálni így lefeküdtem.És elérkeztünk egészen mostanáig az akadémiára való jelentkezésig.
(Nem vagyok a legjobb fogalmazó bocsi :C)

Jozsivokoszcs

Tartózkodási hely : Érd


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Takamori Yamanaka Empty Re: Takamori Yamanaka

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Csüt. Május 07 2020, 16:34

Szervusz!


Örülök, hogy rátaláltál az oldalra és szeretnél nálunk játszani; azonban az előtörténeted el kell utasítanom. Mindenek előtt kérlek, hogy nézd át a szabályzatot és persze a shinobi előtörténet szabályzatát. Ezt meg főleg, hisz jó támpont lehet neked, mint újnak. 

  • A felhasználóneved kérlek írd át a karaktered nevére
  • Mivel a név maga japán, így a vezetéknév kerül előre. Így helyesen Yamanaka Takamori lenne a karaktered neve
  • Azonban, kérlek a Yamanakát is változtasd meg. A Narutoból ismert nagy klánok (Yamanaka, Senju, Uchiha, Hyuuga...stb) az oldalon mind engedélykötelesek, így azt új játékosként nem játszhatsz. Azonban ne csüggedj, a későbbiekben kérvényezhetsz Yamanaka karaktert is!
  • Az ANBU, nem egy kedves és barátságos csoport, mint ahogy te leírtad. Ők bérgyilkosok, akik nem lehetnek pénztárosok. Nem nevelnek és tanítanak gyerekeket; közéjük csak erősen képzett és kiemelkedő képességű shinobik kerülhetnek be. Bővebben itt olvashatsz róluk. 
  • Nevelkedhetett árvaházban a karakter, azonban ezeket az éveket kérlek fejtsd ki jobban. Milyenek voltak az ottani körülmények? Mivel teltek a mindennapjai? Tanult? Tanult a shinobikról? Voltak álmai, vágyai? 
  • A szüleid lehettek nagy ninják, azonban nem nagy klánból valók, vérvonalképességgel. 
  • Eljöhet érted egy shinobi, akit még a szüleid kértek meg, hogyha elég idős leszel akkor tanítson, azonban NEM lehet ANBU tag és végképp nem lehet az ANBU vezetője! 
  • A karakter edzhet, azonban hány éves volt mikor eljöttek érte? Egy 4 éves kisgyerek például nem fog komoly edzést végezni. Kérlek ezekről az évekről is írj majd még. 
  • A Yamanaka ház nem halt ki, most is Konoha egyik nagy klánjaként képviselteti magát
  • Amennyiben csak most jelentkezik a karakter az akadémiára, nem ismerhet egy jutsut sem, ha azt korábban nem írod le részletesen, hogy ki és hol tanította meg neki.
  • A karakter csak az akadémia elvégzése UTÁN lesz genin, így fejpántod se lehet. 
  • Az jó, hogy leírtad, hogy a karakter fest.. írj róla többet. Miket fest, miért fest? Milyen a lakhelye? Hány évesen került Konohába? Kikkel ismerkedett össze? Lettek barátai? 
  • Ezeken felül kérlek, olvasd át még egyszer a történetet miután megírtad, és javítsd ki a helyesírási hibákat! 



Ha ezeket javítottad, írj nekem privát üzenetet és újból megnézem a történeted!^^ Amennyiben bármi kérdésed lenne, keress meg engem, vagy egy STAFF tagot. 
Sok sikert és jó munkát kívánok! 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.