Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

2 posters

Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Fukashigi Hibiki Csüt. 24 Feb. 2022 - 9:42

//Chakraszint: 251
Állóképesség: 131
Erő: 105
Gyorsaság: 170
Ügyesség/Reflex: 125
Pusztakezes Harc: 100

Felszerelés:
Széles övtáska: 10 robbanó jegyzet, 5 senbon, 5 makibishi, 3 füstbomba, 1 doboz energiatabletta (15 db)
Shurikentartó: 5 shuriken
Kis tekercs: 2 Fuuma Shuriken
Kis tekercs: 5 kunai
Kis tekercs: 10m drót
5 kis tekercs
Chakratinta//

Egy újabb semmittevős napnak ígérkezett a mai az ifjú Fukashigi számára, miután elvesztette ihletét a rajzoláshoz és klánja birtokára sem rendelték ki edzeni. Szíve mégis torkában dobogott, mert úgy érezte, valami közeleg. És közeledett is. Egy hírnök volt az a faluból, aki azonnal a klán főnöke elé hívatta teljes felszerelésben. "Lázadóként" természetesen nem mindent vitt el, csak azt a felszerelését, amit elengedhetetlenül fontosnak tartott.
- Á, Hibiki - tette vissza teáját -amibe éppen csak belekortyolt- az asztalra és nyájas hangon folytatta: - Micsoda váratlan meglepetés.
- Váratlan, valóban - vonta fel a szemöldökét a fiú.
- Nos, valóban okkal hívattalak ide. Ugye tudod, mi történ a faluval a közelmúltban?
- Láttam. Lefestettem. - Félmosolyra húzta az ajkát. A klán fejének arca megkeményedett.
- Én pedig gyászoltam. De a falu bizonyos elemei úgy gondolják, mindez elkerülhető lett volna alapos körültekintéssel. Most pedig azt szeretnék tudni, hogy milyen a falu utánpótlása.
- Tehát én szórakoztatom majd a nálam erősebbeket? - Kérdezte Hibiki gúnyosan.
- Nem, nem egészen.. - Itt már véresen komoly ábrázatot öltött. - A falu vezetése úgy gondolja, a fiatalok elpuhultak, ezért szeretnék látni, mire képesek az apróbb elemek.
- Mi ez a sok elemzés?
- Ne szórakozz! - Csapott az asztalra, amitől az ital majdnem a padlón kötött ki. - Egy újabb támadás esetén tudniuk kell, mivel számolhatnak. Te már egyszer elbuktál.. Lássuk, mire vagy képes most. A harcon ott lesz a család egy része, valamint a Hyuugák egy része.
- Hyuuga? - hitetlenkedett az ifjú.
- Igen, az ellenfeled egy Hyuuga lesz. Ajánlom, alaposan készülj fel. A harcra az erdőben kerül sor, bár tudod, hogy ez vajmi keveset számít. - Arca megrándult, amit Hibiki egy mosolynak vélt. - Örülnöd kellene, hogy nem egy vulkán belsejében harcoltok. - Ezután visszatért a teájához és nem szólt többet.
Még mindig kissé zavartan ért oda a megbeszélt találkozóhelyre, ahol már összegyűltek a "nála erősebbek". Nem voltam híve az ilyen "előadásoknak", ám ez most nem csak a falu, hanem a klánja parancsa is volt. Ezenkívül edzés. Valamint, ha úgy veszi, szórakozás. Tekintve, hogy egy üres napnak tervezte a mait, már jóval izgatottabb lett a gondolattól is, hogy valamit csinálhat. Hyuuga.. Tudta, hogy nem engedheti közel magához, amire talán meg is vannak az eszközei, ám fogalma sem volt róla, támadnia hogy kellene. A Hyuugák mindent látnak. Nem lehet meglepni őket. Nehéz csata lesz, de mindent bele kell adnia.
Illedelmesen meghajol ellenfelének, amint az megérkezik és színtelen hangon megkérdezi: - Mondd csak, neked nem gáz a családod előtt harcolnod?

//Ganbatte ^^//
Fukashigi Hibiki
Fukashigi Hibiki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 236
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 275 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 296 (C)
Ügyesség/Reflex : 235 (C)
Pusztakezes Harc : 230 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 356

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Hyuuga Junpei Csüt. 24 Feb. 2022 - 16:53

//Chakraszint: 255
Állóképesség: 133
Erő:125
Gyorsaság: 130
Ügyesség/Reflex: 150
Pusztakezes harc: 150
Felszerelés:
  • 10 db robbanócetli - Fegyvertartóban - Combon
  • 5  db kunai - Fegyvertartóban - Derékon
  • 5  db shuriken - Fegyvertartóban - Combon
  • 5  füstbomba - Fegyvertartóban - Derékon
  • 2  tekercs - Derékon
  • 2 db Fuuma Shuriken - Tekercsben -1-es tekercs
  • 1 db Piros Oni maszk - Tekercsben  -2-es tekercs
  • Láncing  - Ruházata alatt
  • Friss víz és legalább egy napi élelem - tekercsben -2-es tekercs//



Habár hallottam a jó hírről, reggel mégis lassan keltem fel, megadtam mindennek a maga idejét még a végtagok kényelmes kinyújtóztatásának is. Amikor kisétáltam a szobámból már feltűnt, hogy az egész udvaron csend honol, sehol senki, még anyám se volt a közelben, pedig reggelente mindig szokott nekem pár biztató szót mondani mielőtt nekivágnék a teendőimnek, így hát leültem az asztalhoz és megreggeliztem. Anyám erre mindig nagyon odafigyelt, előre kikészítette nekem az ételt, nehogy elmulasszam a nap legfontosabb étkezését, mert tudja, hogy hajlamos vagyok rá. A tamagoyaki tojástekercse arany színben pompázott a bentos dobozban, a mellé elhelyezett onigirik pedig már szemre is laktatóak voltak.
- Kíváncsi vagyok ma milyen tölteléket használt az Onigirihez, talán aszalt szilvát?! >>Ittadakimasu<<! - Csaptam össze tenyeremet és az evőpálcikákat és nekiláttam az evésnek. Nem siettem el, sose voltam a habzsolás híve, pedig a mai napon lett volna miért sietni vele. Miután befejeztem az evést, magamra öltöttem bő szabású fekete kimonómat, felcsatoltam a derekamra és a combomra fegyvertartóimat és útnak indultam, ugyanis a birtoktól nem messze az erdő mélyén már vártak rám.
- Sehol senki, legalább az öreg Satoshi nem pesztrál indulás előtt és nem kell végig hallgatom kétszázadjára is, hogy az ő idejében a Hyuuga klán milyen nagyszerű volt, nem úgy mint ma. ~ Öröm az ürömben, ~Minden esetre legalább szép időnek ígérkezik, a nap kellemes meleget áraszt magából, nem hiszem hogy fázni fogok, hisz még a szél se lengedezik ami elrontaná ezt a tavaszi reggelt.
A kijelölt találkozóhelyre viszonylag hamar eltaláltam, nem is volt nagyon messze a birtokunktól, ~ fogadni mernék az öregeknek és a magas rangúaknak nem volt nagyon kedvük messzire menni egy ilyen esemény miatt. Ellenfelem már harcunk helyszínén várakozott, a két klán pedig a partvonal mellett figyelt, mintha csak valami focimeccsre készültek volna. Nem tudtam semmit ellenfelemről, csak annyit, hogy ő maga is genin egy neves családból.
*Fukashiga Hibiki első ránézésre korombeli, hullámos fekete haja a válláig ér, fekete ruhát hord akárcsak én, hasonló ízlése lehet mint nekem, de a testét mintha tetoválások borítanák.* Gyorsan végigfutottam tekintetemmel a fiút és ezekre a megállapításokra jutottam rögtön ezután Hibiki megtörte a csendet kérdésével, ami meglepett. Szemeimet ezúttal a jelenlévő érdeklődőkön legeltettem, ott volt a klánom főbb tagjai az öreg Satoshival az élen, ezért mindenki számára jól hallható választ adtam.
- Az igazat megvallva, cseppet sem gáz! ~ válaszoltam és sóhajtást követően folytattam a beszédet. ~ sokkal inkább kínos. A semmi közepén felajzott kakasként harcoltatnak minket, hogy a saját mámoros vágyaikat kiélhessék rajtunk. Igazából szánalmasnak tartom, de nincs mit tenni, ha azt mondják harcolni kell, akkor harcolni kell.~ Tekintetemmel kipillantottam a nézőtérre, hogy lássam miképp vörösödik a főág feje. Satoshit már-már a görcs rángatta, biztos voltam benne, hogy egy jókora fejmosást kapok majd mindezek után tőle, mindenesetre Anyám aki szintén a nézőtéren kapott helyet, jót kuncogott rajta.
Ideje volt elkezdeni a harcunkat, ennek tudatában meghajoltam Hibiki előtt, ezzel kimutatva felé tiszteletemet. Aktiváltam a Byakuganom, felvettem a Hyuugák által megszokott testtartást ~ kissé berogyasztottam, ezzel a földhöz közelebb helyezve a súlyközéppotomat, bal kezemet kinyújtottam magam elé, jobb karomat pedig magam mellé emeltem, hogy csapásra készen álljon.
Mivel ez egy előre elrendezett harc volt a két család között, ezért volt egy független irányító bíró is, aki megadta a harc kezdetét jelző startot.
Nem lendültem támadásba, inkább megvártam ellenfelemnek mi lesz az első lépése és időt szakítottam arra, hogy immáron a Byakugannal elemezésnek vessem Hibikit. Megfigyeltem milyen felszerelést hozott magával, mi hol található nála, hogy pontosan tudja, ha a fegyvertartójába nyúl, mit húzhat abból elő.

// Köszönöm a lehetőséget ^^//
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Fukashigi Hibiki Pént. 25 Feb. 2022 - 10:29

Szándékosan beszélt olyan hangerővel, hogy minden jelenlévő hallja és a Hyuuga is hasonlóképpen válaszolt, bár valószínűleg más megfontolásból.
- Akkor a csata után örökbefogadhattok - zárta le a rövid "bemutatkozást" Hibiki.
Gyorsan végigpillantott ellenfelén, hogy lássa felkészültségét, ám a kimonó kivágásánál feltűnő láncingen kívül nem sok információt szerzett a felszereléséről. Még csak csapdát sem lehet állítani neki, ezért talán nem baj, hogy egy tisztáson kezdődött a küzdelem. Azonban ha átjutnak az erdős területre, a Fukashigik már nem fogják látni mi történik.
- Nem én akartam ezt, de nem fogom vissza magam - mondja a harc megindítása után, mikor látja, hogy az ellenfele kivár. Ha "élvezetes" küzdelmet nyújtanak, talán a vereséggel is megelégszik mindkét fél. Elvégre ez az egész csak az erőfelmérésről, vagy inkább a fitogtatásáról szól. - Kai!
A chakratartalék biztosítása után már kényelmesebben használhatta technikáit, így bátrabban használta fel szinte egész repertoárját, hogy már az elején nagy hatást tegyen a vezetőkre.
Egy tekercset vesz elő és az Ai szót írja rá magy betűkkel, majd a két betűt a Sumi Hansou no Jutsuval két madárrá változtatja és a Hyuuga köré körözni küldi, ami után egy Shunshin no Jutsuval kezdi meg a tényleges támadást, hogy csökkentse a távolságot, amit az ellenfele előtt harminc centire szakít meg. Ezután ha támadás éri hátradőlve, illetve bukfencezve, vagy a csapás módjától függően másképp próbál kivédeni, siker, vagy a támadás elmaradása esetén pedig egy Raiton Shunshin no Jutsuval próbálja lesokkolni az ellenfelet, sikere esetén a szemébe küldve a madarakat, hogy meggátolja a látásban, majd a Senei Jashut alkalmazva a létrehozott kígyókkal próbálja megharaptatni a nyakát és a kezével egy robbanó cetlit elhelyezni a hátán. A célja tulajdonképpen az ellenfél lefegyverzése, nem az, hogy kárt tegyen benne. Ha a két tintamadár célba talál, ideiglenesen megvakíthatja a fehér szemeket, legalább addig, amíg rá nem jön, hogy csukott ezután csukott szemmel kell küzdenie.

//Állapot: 100%
Chakra: 95% - Sumi Hansou no Jutsu, Shunshin no Jutsu, Raiton Shunsin no Jutsu, Senei Jashu no Jutsu. Mivel kb. 7 másodperc telt el, a Jinsei no Seihai még nem tölt vissza chakrát.

Használt technikák:
- Jinsei no Seihai (Az Élet Kelyhe) - 2% chakravisszanyerés 45 másodpercenként
- Sumi Hansou no Jutsu (Tinta Szállító Technika) (D szintű, 100 chakra)
- Shunshin no Jutsu (Fürge Test technika) (E szintű)
- Raiton Shunshin no Jutsu (Villám Elem: Fürge Test technika) ( E szintű)
- Senei Jashu no Jutsu (Rejtett Árnyék Kígyó Kezek) (C szintű, 200 chakra)//
Fukashigi Hibiki
Fukashigi Hibiki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 236
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 275 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 296 (C)
Ügyesség/Reflex : 235 (C)
Pusztakezes Harc : 230 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 356

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Hyuuga Junpei Csüt. 3 Márc. 2022 - 16:34

Az események egyik pillanatról a másikra gyorsultak fel. Hibikivel egymással szemben álltunk, köszöntöttük egymást egy gyors eszmecserével és abban a pillanatban úgy éreztem, a fiú is pont olyan mint én, talán rokonlelkek is voltunk, de nem volt idő arra, hogy ez kiderülhessen. A Byakuganom aktiválása után szét tudtam nézni a tájon nem-e rejtettek el valami csapdát előre, hogy ezzel nehezítsék a harcomat, azonban erre sem akadt túlzottan sok idő, mert Hibiki támadásba lendült. A "Kai" felkiáltása után jól láthatóan megváltozott valami a chakrájában, természetellenesen viselkedett, örvényleni és lassan duzzadni kezdett. A chakra ezután a lábaiba összpontosult és már tudtam is mire készült. Szemeimnek hála már sok harcot láttam, megjegyeztem a legtöbb technika létrehozásának metódusát, a chakra testen belüli mozgását, így a Shunshin no jutsut már az előtt felismertem, hogy az végre lett volna hajtva.
Bár tudtam, hogy milyen technikát vet be, a mikéntjét már csak egy jövendőmondó tudta volna megjósolni, így alaposan meglepődtem amikor a fiú harminc centivel előttem jelent meg. Nem gondoltam volna, hogy többek között a taijutsujáról híres Hyuugával szemtől szemben próbál meg harcot kialakítani. Az esetek többségében távolságot szoktak tartani ezzel védekezve a Juken/Enyhe ököl ellen, viszont a jelen szituáció más volt.
- Ostoba lépés! - Jelentettem ki, s hiába érkezett Hibiki a Shunshinnal közel hozzám, testartásomnak köszönhetően amit a harc elején vettem fel, meg se kellett erőltetnem magam, hogy elzárhassam pár tenketsu pontját.
//Itt megjegyezném, első postomban említettem hogy harci állást vettem fel és a bal kezemet kinyújtottam előre, így a 30 centire való érkezéseddel egyenesen belefutottál a kezembe//
Bal kezemmel lesújtottam a vállon lévő tenketsupontokra, megcélozva a három főbb pontot amivel jócskán csak megnehezíthetem a chakra áramoltatását a jobb karjába. Jobb kezemmel ami eddig a testem mellett volt készenlétben, szintén mozgásba lendültem és csapást készültem mérni ellenfelemre, azonban az elől sikeresen kitért, majd hirtelen apró elektromos kisülések vették körül Hibikit amivel alaposan sikerült meglepnie. A kisülések, bár nem voltak túl erősek, eltaláltak és kizökkentettek aminek következtében nem tudtam további csapásokkal folytatni az ostromomat, illetve a nemrég megidézett madarai is mozgásba lendültek és felém vették az irányt. Az enyhe rogyasztásomból egy hirtelen ugrást könnyű szerrel képes voltam kivitelezni, így magasan a levegőbe ugrottam s bár nem vettem le a szemeimet Hibikiről, a madarakat amik így testközelbe kerültek, a kezeimmel csaptam szét.
A levegőben voltam, túl sok lehetőségem nem volt arra, hogy további mozgást végezzek, ezt ellenfelem ki is használta a Senei Jashuval aminek köszönhetően karja kígyóvá változott és egyenesen engem vett célba. *Ügyes technika, nem semmi ez a srác, nem hagy időt arra, hogy bármit is tegyek. Lássuk ehhez mit szól!*
- Katon: Housenka no jutsu // Tűz elem: Halhatatlan főnix jutsu! Kiáltottam fel a technika nevét és közel öt-öt tűzlabdát zúdítottam rá mind Hibiki kígyóvá lett karjára, mind pedig magára Hibikire is. Amíg a fiú a tűz elemű technikámmal van elfoglalva addig én megpróbálok biztonságosan landolni a földön. Ha ez nem sikerül és valamilyen útonmódon megtámad engem, magam alá dobok egy füstbombát hogy elfedjem magam.
Ha sikerrel landolok a földön, //körülbelül 3-4 méter távolságra teszem azt//, abban az esetben is füstbombához folyamodok, azonban azt nem magam alá dobom, hanem Hibiki alá, hogy ezáltal megnehezítsem a látási körülményeit és futni kezdek felé, hogy bevigyem a döntő csapást. Kézpecséteket formálok meg, majd a Utsusemi no Jutsu // Hang-kivetítő Jutsu segítségével létrehozok egy hangillúziót ami Hibiki háta mögül érkezik. - Juken! Hangzott el a kivetített hang, amivel azt próbáltam meg elérni, hogy a fiú kibillenjen, megilletődjön és elhiggye, hogy már mögötte vagyok míg valójában szemből próbálok bevinni találatot a Jukennel.
Ha kellően közel tudok kerülni a fiúhoz a csapásaimmal ostromolom a testét és nem hagyom, hogy elmeneküljön, követem minden mozdulatát és olyan közel próbálok maradni hozzá amennyire csak lehet, hogy minél több pontos találatot bevigyek és minél több tenketsu pontot lezárjak.
Ha valamilyen úton-módon el tud távolodni tőlem, akkor megállok és ismételten felveszem azt az alapállást amit a harcunk kezdetekor is felvettem.

//A Shnishin után jobb vállon megcélzott vagy eltalált három tenketsupont amit említettem -->Katt
Állapot: 97% Az áramrázás miatt.
Chakra: 82% - Byakugan fentartás 5%, Juken használata 3%, Katon: Housenka no jutsu 8%, Utsusemi no jutsu 2%

Használt technikák:
- Byakugan
- Juken // Enyhe ököl stílus
- Katon Housenka no jutsu // Halhatatlan főnix jutsu
- Utsusemi no jutsu// Hank-kivetítő jutsu//
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Fukashigi Hibiki Csüt. 3 Márc. 2022 - 18:51

Hibiki elszámította magát, már ami a távolságot illeti. Innentől azonban már komolyan vette a harcot, még ellenfele is láthatta az elhatározást a szemében. Tudta, hogy az ellenfelének mi a célja, csak az irányít nem tudta volna megjósolni - ennek ellenére voltak előre meghatározható dolgok benne, például valószínűleg tartotta, hogy nem fog a lábára célozni. Az ellenfele ügyesebbnek bizonyult, így az első két csapást sikerült bevinnie, a fiatal Fukashigi pedig gyorsaságával próbált egy nyakatekert mozdulattal kitérni a harmadik elől. A Raiton Shunshin már nagyobb sikert aratott és képes volt kizökkenteni az ellenfelet. A tűzlabdák elől, a kígyókat feláldozva egy Shunshin no Jutsuval térne ki, majd megjegyezné ellenfelének: - Döntsd már el, melyik klánhoz tartozol. - Természetesen a rosszindulat mellőzésével mondja mindezt. Még sincs ideje megpihenni, mivel egy füstbombával -az ellenfél jól használja a képességeit- el is vakítják. Ahogy meglátja a füstbombát, már le is helyez egy robbanó jegyzetet a talajra - részint, hogy védje magát, részint, hogy távol tartsa az ellenfelet. Elvégre ki ne hinné el róla, hogy ilyen hajlamai vannak?
Egyelőre azonban hagyja, hogy a másik közelebb érjen, miközben kézjeleket formáz és mikor meghallja a "Juken" felkiáltást, hátrafordulva aktiválja a Ninpo: Hari Jizou technikát, egy apróbb módosítással - sokkal hosszabban, sokkal élesebben törnek ki a tüskék, gyakorlatilag minden irányból képes lenne felszeletelni bárki, aki túl közel merészkedik. Saját lába alatt is létrehozott egy közepesen vastag réteget, hogy ezután a Jibaku Fuda: Kassei-jel aktiválhassa a korábban elhelyezett "csapdát".



//Állapot: 89% - tenketsu pontok lezárása, egyéb esetleges sérülések
Chakra: 82% - Shunshin no Jutsu, Ninpo: Hari Jizou excesszív használata, Jibaku Fuda: Kassei. Ha gondot látsz a számolásomban, azt kérlek jelezd.



Használt technikák:
- Shunshin no Jutsu (Fürge Test technika) (E szintű)
- Ninpo: Hari Jizou (Ninja Művészet: Tüskés Védelmező) (B szintű, 250 chakra)
- Jibaku Fuda: Kassei (Robbanó jegyzet: Aktiválás) (E szintű)//
Fukashigi Hibiki
Fukashigi Hibiki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 236
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 275 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 296 (C)
Ügyesség/Reflex : 235 (C)
Pusztakezes Harc : 230 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 356

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Hyuuga Junpei Kedd 8 Márc. 2022 - 12:39

A harci csirkék felálltak egymással szemben és egymásnak estek, a tömeg pedig őrjöngeni kezdett, ki-ki a maga választottjának szurkolt, talán még fogadásokat is kötöttek a háttérben, mindez viszont nem változtatott a tényen, hogy itt és most le kell győznöm Hibikit, hogy bizonyítsam a klánomnak, alkalmas vagyok a bizalmukra. Az első összecsapás meg is történt és úgy éreztem valamelyest én kerültem ki nyertesként, viszont a harc nem ért még véget, még bárhogy alakulhatnak a dolgok. 
Az eldobott füstbomba telitalálat volt, ellenfelem megrekedt a füstben és esélyt kaptam hogy további találatokat vihessek be neki. Futásnak eredtem miközben hangommal próbáltam megtéveszteni és már irányba lokalizáltatni a támadásomat. Tenyeremet magam elé emeltem és már kezdtem a fiú közelébe érni amikor elhelyezett maga alatt egy robbanó jegyzetet amit bár füst takart el a szemem elől, a Byakugannak köszönhetően tökéletesen láttam.
*Egy csapdát készítene elő? A lehető legrosszabb döntést hozta meg azzal, hogy a füst leplében maradt, viszont egészen biztosan készül valamire. Óvatosan kell eljárnom.* Gondoltam végig magamban miközben ütésre emeltem a kezemet, ugyanis beléptem a kritikus távolságba, ahol már elérhetem. Hibiki haja hirtelen megnőtt és körül ölelte őt, amolyan védelmi réteget képezve rajta. Mivel magával a jutsuval nem találkoztam még nem tudtam mire számítsak azonban azt tudtam, hogy haj ide vagy oda, a Jukennel át tudok ütni rajta, ezért le is sújtottam vele megcélozva a fiú hátát aki a hangom hatására megfordult. Tökéletes lehetőség volt, tisztán láttam a hajon keresztül a tenketsu pontokat, szabadok voltak és csak arra vártak, hogy elzárjam azokat és lezárjam vele a mérkőzésünket is, azonban arra nem számítottam, hogy a fiú haja meg is keményedett, mi több, dárdaszerű sörtéket képzett. A tenyerem lecsapott a hajra, aminek az volt az eredménye, hogy a bal tenyeremet átszúrta az egyik ilyen "dárda". Szinte azonnal hátrálni kezdtem miközben tenyeremből ömlött a vér, a java pedig csak ez után következett. A lehelyezett robbanópecsét, aktiválódott. Nem gondoltam volna, hogy képes saját maga alatt is berobbantani a talajt, viszont készültem erre az eshetőségre, így amikor hátráltam, azt egy erőteljesebb ugrással tettem amivel a levegőbe löktem magam Hibikitől. *A fene essen bele... Nem számítottam arra, hogy ilyen módon képes használni a haját. Azt hittem csak egy extra védelmi vonalat húz fel vele kettőnk között, erre tessék, egy lyuk tátong a tenyeremen.* Mérgelődtem saját naivitásomon, de nem volt túlzottan sok időm rá, ugyanis a harc még javában zajlott.
A robbanó jegyzet lökéshullámának hatására a füst ami körülölelte Hibikit szétszóródott, így tennem kellett valamit, hogy fent tartsam előnyömet már ha a lyukas kezet lehet előnynek nevezni. Gyorsan benyúltam az övtáskámba kivettem egy újabb füstbombát amit Hibikire dobtam, hogy újfent a füst fogságába kerüljön, valamint öt kunait kaptam elő az arra felszerelt robbanó jegyzetekkel és a fiú körül a földbe állítottam azokat. Nagy valószínűséggel Hibiki nem fog tudni azonnal mozgásba lendülni, ugyanis a robbanásnak meg kellett ráznia őt is bármennyire is védve volt a haja által, bár nem az lenne a nap legnagyobb meglepetése ha meglépne.
Amennyiben(!) Hibiki újra a füst fogságába esett és a kunaiaim is megérkeznek köré a robbanó jegyzettel, leállok.
- Csapdába estél, nincs hová menekülnöd. Sikerült elzárnom pár tenketsu pontodat a válladban, így nem hiszem, hogy túlzottan sokáig fent tudnád tartani a hajaddal kialakított védelmet. Elhelyeztem körülötted öt robbanó pecsétet, ha menekülnél azonnal berobbantom azt! - Mondtam miközben téptem egy jókora darabot a kimonómból és elkezdtem körbefáslizni a tenyeremet. - Elismerem, alaposan megleptél a hajaddal, még a szemeimmel se tudtam előre megjósolni mi fog történni. - Közöltem barátias hangnemben, mintha csak cimborák lennénk. - Minden esetre az a technika veszélyes amit feloldottál. Bár a chakrád gyorsabban termelődik, jól láthatóan a tested issza meg a következményét. Nem kellene felelőtlenül használni. - Amint befejeztem a kötözés, ismételten felveszek a harci alapállást és várok.
Amennyiben Hibiki meglép még az előtt, hogy körbezárnám a robbanó jegyzetekkel, futásnak iramodok és beszaladok a tisztás melletti sűrű erdőbe és az egyik fa tövében kezdem el ellátni a tenyeremet miközben rajta tartom a szememet a fiún és felkészülök arra az eshetőségre, hogy most ő lendül komoly támadásba.


//Állapot: 78% + Vérzés, folyamatos vérveszteség ami további körökben ronthatja az állapotomat.

Chakra:77% - 5% Byakugan fenntartása

Használt technika:
- Byakugan//


//Megjegyzem, rosszul számoltál! Elfelejtetted hozzáadni a chakrádhoz az Élet kelyhe által visszanyert mennyiséget, ugyanis szerintem eltelt az első 45mp idő ciklus//
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Fukashigi Hibiki Kedd 8 Márc. 2022 - 16:55

Kétélű penge ez a védelem a Fukashigi számára. Ugyan nem igazán volt más választása, mégis valamilyen szinten kiszolgáltatottá vált, ha az ellenfél egy csapdát szeretne állítani neki. Ezt ő is tudta, ezért úgy döntött, hogy inkább elébe megy a támadásnak, mint hogy hagyja magát tőrbe csalni. Ami meglepte, hogy a hang alapján máshonnan érkezett a támadás, mint arra számított volna. Ezek szerint nem csak hogy nem tudja meglepni, az ellenfele képes erre. Látni nem látott semmit -teljes burokba zárta magát-, ám nagyjából ki tudta számolni, mikor kell mozgásba lendülni. Az önmaga alá helyezett robbanó jegyzet kibillentette egyensúlyából, el is döntötte, így ebből a pozícióból kellett -ismereteit figyelembe véve- megindítania az ellentámadást. A harcstílusa eleve ilyen volt - vad és meggondolatlan. Nem is késlekedett sokat - a füstbomba bár ismét eltakarta előle ellenfelét, nem sokáig kellett azon belül tartózkodnia, mivel már az eldobás pillanatában aktiválta a Raiton Shunshint és az ellenfelétől kellő távolságba jutott vele, a következővel pedig egy egészen más helyen lyukadt ki. Sejtette, hogy ellenfele nem dőlne be kétszer ugyanannak, így trükköznie kellett a technikával. Ez munkás. Sok chakrát igényel. Feleslegesnek tűnhet, de az egyetlen esélye, hogy meglepje. Ide-oda cikázik, lábát nem egészen arra tartva, amerre valójában elindul és csak a hatodik ugyanolyan technika után halad el mellett, hogy sokkolja a fiút. Ám mivel ez korábban sem hatott túl sokáig, a kockázatos támadás helyett inkább egy újabb Raiton Shunshin bevetésével menekülőre fogja, hogy összeszedje magát és új stratégiát eszeljen ki -valójában már ez önmagában is egy kezdetleges stratégia része.
Visszatekintve látja, hogy ellenfele is az erdő felé tart, csak épp az ellenkező irányba, mint ő. Más kérdés, hogy ő ott rejtőzve sokkal jobban ki tudja használni a képességeit, mint Hibiki - akár még csapdát is állíthat. Taijutsuban nem győzheti le és távolról meglepni sem tudja; egy dolgot tehet: el kell érnie, hogy ellenfelének elfogyjon a chakrája és így kényszerítse ki magának a győzelmet. Egy fa ágán gondolja végig a lehetőségeit és miután felragaszt egy robbanó cetlit a hátára, hogy elkerülje a jövőbeli meglepetéseket, előkap két tekercset, amire hevesen írni kezd. Ezzel egyrészt lefoglalja az ellenfelét -aki, nincs kétsége, megfigyeli-, másrészt időt is nyer vele - amit az ellenfél jobban tud kihasználni, mint ő, de talán a chakráját elfogyasztja vele. Az üzeneteket végül egyszerre indítja útnak, de különböző időkben "robbantja" szét a földön és a fákon.
"Hali!"
"Jól harcolsz."
"Hogy vagy?"
"Haikuban biztos lenyomnálak." - Ezt nem gondolta komolyan.
"Nem olyan könnyű, mint amilyennek látszik."
"De ne aggódj."
"Hódolatom." - Az üzenet a Hyuuga család előtt ért célba, majd két másodperc múlva a Fukashigik előtt is megjelent egy üzenet, mert nem akarta megsérteni ellenfelét: "Mindkét családnak."
"Várlak."
Ezután pedig valóban annyiból állt a taktikája, hogy várt. Míg az ő chakrája folyamatosan töltődött vissza -amit mondjuk azonnal el is használt-, az ellenfélé nyilván folyamatosan fogyott. Így neki nem kell siettetnie magát. Ellenfele ellenben valószínűleg végigvárta, amíg befejezi az írást és azután is figyeli. A félelem a legnagyobb fegyver.



//Állapot: 86% - Sok apróság miatt
Chakra: 67% - 7 Raiton Shunshin no Jutsu, 9 Sumi Hansou no Jutsu. Hozzáadtam az előző körből a Jinsei no Seihai által termelt chakrát, az eltelt időt itt viszont rád bízom és a következő körben adom hozzá.



Használt technikák:
- Raiton Shunshin no Jutsu (Villám Elem: Fürge Test technika)
- Sumi  Hansou no Jutsu (Tinta Szállító Technika) (D szintű, 100 chakra)//
Fukashigi Hibiki
Fukashigi Hibiki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 236
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 275 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 296 (C)
Ügyesség/Reflex : 235 (C)
Pusztakezes Harc : 230 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 356

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Hyuuga Junpei Kedd 29 Márc. 2022 - 9:07

//Bocsánat a késésért, sikerült elég komolyan lebetegednem, ezért váratott magára ennyit a post megírása.//



Meg kell hagyni, nem gondoltam volna hogy ennyire kemény lesz ez a küzdelem. Amikor a klán látszat mérkőzéseket rendez, általában beviszünk egy-két ütést, meghajolunk egymás előtt és mindenki megy boldogan haza mert letudta a kötelezőt. Ezzel szemben az erőfitogtatás a Fukashigi és a Hyuuga klán között igencsak elharapódzott, azonban számomra mégis valamilyen oknál fogva egy rendkívül élvezetes viadal lett, leszámítva, hogy tátong egy kisebb lyuk a tenyeremen.
Nem sikerült csapdába ejtenem Hibikit annak ellenére, hogy a haja körbeburkolta őt védve a fizikai behatásoktól, a lába alatt elhelyezett robbanó jegyzet felrobbant, a fiú pedig egy pillanat alatt eltűnt a szemem elől, még mielőtt a füstbombám kifejthette volna hatását és a kunaiok földet értek volna. Nem volt mit tenni, nekem is menekülőre kellett fognom, ezért futni kezdtem a tisztás széle felé, hogy a fák takarásában találjak menedéket, azonban még mielőtt elértem volna azt, Hibiki akcióba lendült és ismét a gyorsaságával és némi trükközéssel próbált rám törni. A Raiton:Shunshinnal egy olyan sebességet sikerült elérnie amit az én szemeimmel már nem tudtam követni, csak azt észleltem, hogy melyek azok a pontok ahol irányt vált, ugyanis a fiú cikcakkban közelített meg engem. Annak érdekében, hogy elkerüljem a támadását én is cikázni kezdtem jobra balra, hogy ezáltal megnehezítsem a dolgát, ugyanis a Shunshin egyik jellegzetessége, hogy nem lehet irányt váltani vele miután aktiválódott a technika, így ez adott némi esélyt a számomra, hogy megzavarjam és elkerüljem a támadást.
Hibiki elhaladt mellettem a technikájával, nem próbált meg egyébb támadást bevinni, arra fókuszált, hogy a jutsuja megárzzon engem, ami sikerrel is járt. Hiába futottam cikázva a fiúnak elég volt elhaladnia mellettem ahhoz, hogy megrázzon ezután pedig visszavonulót fújt és ő is a fák közé menekült ahogyan azt én is tettem. Miután biztonságban tudtam magam felmértem a saját állapotomat ami nem volt túlzottan rózsás, mindeközben végig rajta tartottam a szememet ellenfelemen.
- Megnövesztette a haját hogy ezzel védje magát a fizikai behatásoktól. Nagyon effektív, mintha csak az én enyhe öklöm ellen lett volna kitalálva ez a jutsu. Ennek köszönhetően most tátong egy lyuk a bal tenyeremen...- morgok alig hallhatóan magam elé miközben ruhám egy darabját eltépve bekötözöm a sérülésemet. - Mit fogok én kapni a klántól, ha meglátják, hogy elszakítottam a kimonót... miket beszélek, hisz már látják ~ sóhajtok egyet miközben a zsibbadt érzés melyet a fiú legutóbbi támadása okozott, kezdett elcsendesülni. *Érdekes. Minél többször talál el a raiton elemű technikájával, annál erősebb lenne a hatása?! Amikor először talált el vele, olyan volt mint amikor statikusan feltöltődik valaki majd a nem várt pillanatban kisül, fájdalmas, de nem okozott komolyabb kárt. Most viszont zsibbadás lett úrrá rajtam egy pillanatra.*
Túlzottan sok időm nem volt gondolkodni a történteken, ugyanis miután bekötöttem a sebemet, üzenetek jelentem meg mindenhol a csatatéren. Látszott, hogy Hibiki nem tudja pontosan, hogy én hol rejtőzöm ezért mindenhova szétszórja az üzenetét, ellenben én azt is láttam, hogy robbanó jegyzetet ragasztott maga mellé, hogy ezzel biztosítsa a védelmét. Megráztam magam az üzenetek hatására, felálltam a fa tövéből ahol eddig voltam és felkészültem a következő támadásra.
Megrázom magam ezzel teljesen megszüntetve a zsibbadás érzését, majd kisvártatva kifutok újfent a tisztásra, egyenesen a nemrég eldobott füstbombám helyén állok meg, ahol már-már múlni kezdett a füst hatása és kezdett tisztulni a levegő. Felveszem a megszokott harci állásomat és egyenesen Hibikire nézek a fák takarásán keresztül. 

- Nem semmi a technikád, gyorsabb vagy mint az átlag shinobik, ezt elismerem. Viszont ideje véget vetni a mérkőzésünknek és eldönteni, hogy melyikünk a jobb, ugyanis untatjuk a vendégeinket. - Célzok ezzel a két családra akik a tisztás széléről figyelik az eseményeket. - Döntsük hát el, hogy melyikünk harcstílusa a jobb, a te gyors mozgásod, vagy az én pusztakezes harcmodorom. GYERE! - Kiáltok rá ellenfelemre és felkészülök a támadására.


//Állapot: 68%

- 2% vérveszteség miatt, 8% áramütés miatt.
Folytonos hatások:

- Múló zsibbadás

- Vér szivárgás a kötés alatt
Chakra: 72%

- 5% Byakugan használat miatt.//
Hyuuga Junpei
Hyuuga Junpei
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 238
Elosztható Taijutsu Pontok : 47

Állóképesség : 133 (D)
Erő : 125 (D)
Gyorsaság : 130 (D)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Hyuuga birtok


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 322

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Fukashigi Hibiki Kedd 29 Márc. 2022 - 14:38

//Időhiány miatt rövidebb posztok következnek tőlem.//

Hibiki nézte az eget és elveszett a kékségében. Még ellenfele első szavai is csak késve jutottak el tudatáig. Kissé talán meg is feledkezett a harcról, vagy meg szeretett volna. De nem lehetett.. Vártak rá, márpedig ő nem szereterr senkit megváratni. Csakhogy pusztakezes harcban esélye sem volt; úgy tett, ahogy a Hyuuga javasolta: a gyorsaságára próbált alapozni. Először is.. Feloldotta a Jinssei no Seihait. Aztán..
- Kai! - Ehhez a manőverhez több chakrára lesz szüksége.
Elővett két kis tekercset és feloldotta pecsétjüket. Másfél méter drótot használt fel, hogy két shurikent a jobb keze ujjbegyei közé szorítson és a drótokkal meg is tartsa azokat. Kellemetlen volt és az első komolyabb ütésnél magát is megsértheti vele, de arra alapozott, hogy az ellenfelét még nagyobb sérülés érheti és talán óvatosabb leaz miattuk.
Leugrott az ágról és hanyag mozdulattal megvonta a vállát. - Engem csak a saját szórakozásom érdekel; akár fent is maradhatnék rajzolni. De igazad van.. Be kellene ezt fejeznünk.
Innentől pedig a már enyhén őszülő Hibiki a gyorsaságára és ügyességére alapozva próbálta meg elkerülni, hogy az ellenfele lezárja a tenjetsu pontjait. Ha úgy éri a támadás, a shurikennel megpróbál átvágni egy inat. A második ütés alkalmával azonban meglepetésszerűen próbálja ismét aktiválni a Senei Jashu no Jutsut, közben pedig mindvégig robbanó jegyzeteket próbál elhelyezni ellenfele testén. Ha a nyakára és lábára támadó kígyó elég meglepetéssel szolgál, úgy a harmadikat az álla alól a szájáig ragasztja fel és egy Shunshin no Jutsuval hátrafut.
- Nem robbantom fel, ha kiegyezel egy döntetlenben.

//Állapot: 86% (A válaszodtól függően lehet majd kevesebb)
Chakra: 66% - Senei Jashu no Jutsu, Jinsei no Seihai visszatöltött 4%-ot

Használt technikák:
- Jinsei no Seihai (Az Élet Kelyhe) - 5% chakravisszanyerés 45 másodpercenként - Úgy számoltam, hogy eddig 6%-ot nyert vissza, ami a 150-nek a 4%-a. Vagyis ebből már csak 96%-ot nyerhet vissza. Ez nem hivatalos számolás, de szerintem helyes.
- Senei Jashu no Jutsu (Rejtett Árnyék Kígyó Kezek) (C szintű, 200 chakra)
- Shunshin no Jutsu (Fürge Test technika) (E szintű)//
Fukashigi Hibiki
Fukashigi Hibiki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 236
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 275 (C)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 296 (C)
Ügyesség/Reflex : 235 (C)
Pusztakezes Harc : 230 (C)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 356

Vissza az elejére Go down

Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki Empty Re: Hyuuga Junpei vs. Fukashigi Hibiki

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.