Partvidékek

+2
Funaki Hachiro
Shikaku
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Killer Bee Csüt. Júl. 11 2013, 16:03

Klónjaid létre hoztad, és azonnal kikerültek a bunkerból, amire a tűz típusu shinobi egy tűz golyót repített, azonnal szétterítette őket, ám nem gondoltak arra hogy ekkor ketten két felé szakadva ugrotok ki és támadtok. Megformálodótt chakrád, ami szél elemet táplál szélsebesen támadott, közben Gonna, a kutya távoli villámok segítségét hívta, ami szintén szélsebesen támadott, csak a földből. A villámok előtörtek mire elugrott a föld használó, a tűz típusu kölyök viszont elterelődött, mire a te támadásod szét cincálta, és ezt szószerint íródott. Gonna nem hátrált érezte hogy lemaradt kicsit, ezért villám elemű chakráját felhasználva testén hozta létre a jutsut, és szélsebesen haladott az épp ugró shinobi felé, ki hihetetlen de mégis egyszerű módon hívta elő föld elemű pajzsát, de nem számolt azzal, ami a fizika törvénye, a föld vezeti a villámokat, végig haladva a villám chakra a testébe ütközött, és a levegőben egy tűzi játék alakult ki, hiszen láttad ahogy a villám szószerint üvölt testéből. Túl könnyű volt, gondolod, és a kavalkádban hirtelen egy shinobi mögötted terem és a Gowan taijutsu technikával arrébb tessékel, amit te pörgésekkel, és ütközésekkel prezentálsz, keményen beütött. Úgy tűnik elterelés volt, és Gonna hamar melléd ért.
- Francba, még egy, és úgy látszik ez gyors! Készülj fel!
Vakkantott feléd a kutya immár szokásos Manga kifejezéssel.
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Ayokama Makoto Pént. Júl. 12 2013, 10:11

Ez a fickó valóban gyors gondolta magában Makoto és közben a távolodók kicsiny csoportjára figyelt. Nem szabad szem elől vesztenünk őket. Most minden a gyorsaságon múlik. A gouwan hatására hősünk a földön kötött ki, bár a pörgésekkel tompította a becsapódás erejét, azért így is megütötte a hátát és a fejét. Így hát miközben már állt fel elmutogatta a kézjeleket majd a shusin no jutsu segítségével igyekezett az ellenfél közelébe kerülni. Amint sikerült a Mizu no muchi/víz ostor technika segítségével megkötözte azt és az ellenfélről elrugaszkodva emelkedett a magasba. Készült arra, hogy lesújtson minden dühével amit az ellenfél iránt érzett amiért megölték a társait...
Amint hősnőnk emelkedett felfelé egy pillanatra átfutott az agyán, hogy fegyver arzenáljának melyik technikáját használja arra, hogy örökre elhallgattassa az otogakureit. Elmutogatta a szükséges kézpecséteket majd ismét megidézte a víz elemű chakrát. 
- Suiton Suiton: Suishuu Gorugon! - Mondta Makoto majd figyelte a végeredményt.
Mivel a shinobi a levegőben volt ezért kitérni nem nagyon volt ideje így a technika teljes erővel sodorta magával a föld felé és ott már csak az ütközéstől el kellett törnie a gerincének, de ha nem így történt akkor a rázúduló víztömegtől törtek darabokra a csontjai... Mivel a mizu no muchi miatt mozdulni sem tud ezért hősünk megbizonyosodik, hogy sikerült-e végleg kivonni a forgalomból, majd megkeresi kutyát és újra az ellenfél nyomába erednek még több elszántsággal és még nagyobb harcikedvel!
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Killer Bee Pént. Júl. 12 2013, 15:27

 Hiába volt gyors, te elszánt voltál, nem tudott kitérni egy támadásod elől, szó szerint lekötötted, majd elsütötted technikád, amivel eltemetted ellenfeled. Gonna a meccs végét látta, ezért tovább indult a szag nyomába, és te beugrottál mellé folytatni küldetésed. Számolásaid szerint hatan maradhattak, és ebből kiindulhatsz, ráadásul a meglepetés ereje is rád maradt üldözted tovább őket, viszont üldözötteid csak ugyan nem számítanak rád, azt várták hogy a csapatuk sikerre talált. Kívánkozott az alkalmuk a pihenésre, így miután majdnem beérted őket, szemed sarkából megpillantottad táborukat, ők pedig megérezték aurádat, kisugárzásod düht és viszály szító volt, nem tehettél sokat rájuk akartál rontani, ekkor körülöttük lévő robbanó jegyzetek felrobbantak, és a porban kereket oldottak.
- Makoto, minden rendben?
Kérdezte a kutya, ki félre ugrott, és az előttetek felrobbanó fákat kikerülte, te is csak ugyan így tettél, és immáron szinte méterek voltak köztetek és a tábort vert raj között. Kik útnak eredtek. Kívánkozó alkalom hogy valamit bevethess. 
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Ayokama Makoto Vas. Júl. 14 2013, 14:31

A technikám szinte sebészi pontossággal ért célt és maga alá temette a tehetetlen shinobit. A férfi feltehtőleg azonnal szörnyet halt ezért nem is foglalkoztam vele sokat, ismét Gonna nyomában voltam és követtem az űzött vadakat. Célpontjaim elkövettek egy nagyon nagy hibát. Lebecsültek engem és megálltak pihenni. Hiába készítettek csapdákat arra az esetre ha mégis élve megúsztam volna az előző két gyermeteg próbálkozást ezúttal ismét mellé lőttek. Viszont volt velük valaki aki feltehetőleg érzékelő képességekkel rendelkezik mert amint közelebb értem kiszúrt. Így nem volt más választásom rohamoznom kellett. Ekkor lépett működésbe az általuk telepített csapda rendszer. Pár robbanócetliből készült primitív védelmi vonalon hamar keresztül jutottam, viszont ekkor a felkavaró porban elvesztettem a célt. Ismét sikerült lelépniük ám ezúttal nem engedem őket ilyen könnyen meglógni. Közeledik a határ és a préda kezd fáradni, viszont ha ismét ilyen kudarcot vallok akkor minden bizonnyal meg fognak lógni és esélyem sem lesz vissza szerezni a tekercset. Ekkor meghallottam Gonna ugatását az egyik irányból és a shusin no jutsut használva mellé ugrottam. Ekkor láttam, hogy az ellenségnek elég sokáig tartott rendezni a soraikat és így lehetőségem nyílt egy újabb támadást intézni hátha ezúttal sikerül elintéznem őket egyszer és mindenkorra. Ezért most egy olyan támadásra szántam el magam amitől azt vártam, hogy akár az egész csapatot sikerülhet elintézni vele...
- Gonna szeretném ha ezúttal egy picit fedezékbe húzódnál vagyis egy kicsit távolabb tőlem, de azért még látó távolságba ha esetleg nem sikerül ez a technika akkor tudj nekem jelezni, hogy merre haladnak tovább... - Azzal koncentrálni kezdtem a szél elemű chakrát és az ellenfélre összpontosítani. Ha jól számoltam hatan maradtak, viszont ezzel a támadással akár mindannyiukat megölhetem! Ahogy kezdett megformálódni a szél sárkány én kimondtam a technika nevét, majd ellenfeleim felé intettem a jobb kezemmel, ezzel megadva a nevet a szél chakrából formálódó lénynek és vártam a hatást! - Fuuton Fuuryuudan no Jutsu // Szélsárkány jutsu!
 
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Killer Bee Kedd Júl. 16 2013, 13:19

 A technika igen csak erős, és ütős, meghaladja mindenki várt elképzelését, a shinobik kiknek chuunin és Jounin rangjuk volt, nem várt következményt fedeztek fel, a szélsárkány megformálta alakját, zúzott, tőrt, és egy irányba haladt. Szélsebességének köszönhetően már a sarkába volt a csapatnak, akik háta mögött akár egy árny úgy jelent meg a technika. Szerencsétlenség, vagy csupán szerencse, de két részletre osztódott a csapat, csak ugyan kettő jobbra, kettő balra típusba, és jó matematikai kisegítésed révén a maradék két leggyengébb egyszerűen ott pusztultel. Nekik nem volt szerencséjük. Majd mikor Gonna felvakkant hogy szöknek ismételten, immáron két részletbe. Te is érezhetted, hogy feleannyira volt igaz. Hirtelen a magasból eltakarta az egyik a napot, majd az ág melyen megálltál a technikát végre hajtani, emberi formát öltött. Megragadta lábad, és Gonna mielőtt betudott volna lépni, egy másik páros lábú rúgását sikerült csak felvennie. Ki a napot eltakarta, iszonyatos erővel küldött a földfelé, ahol becsapódásod után, egy kijött a földből. Nem voltál még képes felfogni, csak hátrébb ugrottál, és meglested Gonnát, ki fekszik a földön. Úgy tűnik most rá nem hagyatkozhatsz. Előtted álló  négy shinobi pedig furcsán vigyorognak.
- Ugye nem hitted hogy elmenekülünk előled? Az volt a lényeg hogy beérj minket, bár feláldoztunk két embert, tulajdon képpen minden a tervek szerint sült el. Készülj fel, itt a vég, az 5 elemből, 4 et képviselünk, nem nyerhetsz!
Szóltak fel immáron haragosan, és kettő kézjelekbe kezdett. Ismerted a technikákat, mind kettő a gyomorban gyülekezik, majd mikor ki adták magukból láttad hogy az egyik egy szél erejű, amit hajdanán Shukaku használt, a másik víz erejű, mellyel a technikát kilehet oldani. A két köpet szélsebesen haladt feléd, immáron két S szintű technikát kell kioldanod. Hogy a harcot folytathasd. 
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Ayokama Makoto Csüt. Júl. 18 2013, 10:52

Amikor a chuunin meglátta, hogy a szélsárkány milyen iszonyatos pusztítást vitt véghez az erdőben és az ellenfél csapatában egyaránt egy kicsit kezdte úgy érezni, hogy csillapodik bennem az a gyilkos indulat ami megszállt amikor láttam, hogy a takigakureieket mészárolják. Az ünneplésre viszont korántsem volt idő mert a megmaradt négy shinobi egy szempillantás alatt lendült ellentámadásba és egy meglehetősen ütős kombinációval próbálták Makotot a földbe döngölni. Még szerencse, hogy egy kiálló szikla mellé esett... Ez a kő ami most majdnem kioltotta az életét pár perc múlva talán meg is fogja menteni azt...
Amint leérkeztek a földre az egyik shinobi olyan érdekességeket mondott amiről hősünk szívesen beszélgetett volna erre azonban nem maradt ideje.
- Ugye nem hitted hogy elmenekülünk előled? Az volt a lényeg hogy beérj minket, bár feláldoztunk két embert, tulajdon képpen minden a tervek szerint sült el. Készülj fel, itt a vég, az 5 elemből, 4 et képviselünk, nem nyerhetsz!
Az üldözőkből támadókká alakultak át és Makoto is hamar lett a vadászból préda. Illetve ezt gondolná egy külső szemlélő ha látná, hogy a két iszonyatos erejű technika a fiatal lány felé közelít. Ez azonban közel sem így történt. Amikor már a technikákat elengedték Makoto akkor szólalt meg így üldözői vagy hallották amit mond vagy nem.
- Akkor most ideje, hogy megtudjátok, hogy PONTOSAN erre számítottam! - Hősünk egy gyors kézjel sorozatba kezdett, majd kimondta a technika nevét és hozzáért a sziklához. - Shinranbanshou Douka no Jutsu! Amint a por leült Makoto sziklatömbből vissza alakul viszont a két karját meghagyja sziklának!
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Killer Bee Pént. Júl. 19 2013, 12:55

 A technika törhetetlenségéből adódott, hogy a két magasan S szintű jutsu léket kapva robbant fel előtted, majd ahogy elült a por, mondandódat lopva, szikla kézzel tértél vissza formádba, a shinobiknak egy dolgot adtál, lehetőségük volt felmérni hogy sokkal nehezebb lesz elpusztítani mint gondolták. Ezért nem volt hátrányuk hogy bevessenek mindent. Az imént látható technikát ismételték, amit te könnyed köpéssel és lazasággal ismét kivédtél, viszont ez volt a hátul ütőjük, mikor elült a por, felülről támadott a két shinobi melyet már láthatóan az elején észre vettél hogy eltűntek, a levegőből mindkettő szélsebesen próbált a földbe tessékelni, törhetetlen karodat ezért magad elé emelted azzal is hárítva a rúgásokat, majd alkalom atán a shinobik hátra bukfenccel közelről támadtak immáron tűzzel.
- Katon: Karyuudan no jutsu
A technika nemesi rangot képviselt, úgy ahogy volt előtted nyílt meg, pillanatjaid vannak, amint ismételten a védelmed fogod használni valószínűleg újabb támadásba kezdtek, ekkor legháttul észre vettél valamit, valaki villám erejű chakrát koncentrált kezébe, felismerhetően a Rarriatto technika az, melyet még épp gyűjtenek, előtted pedig az előző két shinobi robbanó jegyzetet helyezett el a testeden, így mindenféleképpen amint feloldod a technikádat, erős robbanás vagy halálos támadás végez veled, mit tenne ilyenkor egy "hölgy"? 
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Ayokama Makoto Szomb. Júl. 20 2013, 10:38

Abban a pillanatban amint sikerült kivédenem a komolyabb támadásokat az ellenfeleim taijutsuval próbálkoztak ám még ezt is sikerült a kő karok segítségével kivédenem. Úgy látszik a fiúk nem tanultak a hibáikból, mert most ugyanazon támadásokkal próbálnak engem megsebezni ami eddig sem sikerült. Az egyikük egy erősebb katon ninjutsuval próbált megsütni ám a szemem sarkából sikerült követnem a társát aki közben két robbanójegyzetet helyezett el a hátamon. Hát igen ez így már egy kicsit neccesebb lesz mert ha levedlem a szikla külsőmet akkor minden bizonnyal darabokra robbant. Így most kihasználom ennek a technikának az utolsó előnyét és elmerülök az erdő sziklás talajában egyé válva azzal és igyekszem úgy levedleni a sziklákat, hogy a robbanójegyzetek a föld alatt maradnak. Ezt úgy kívánom véghez vinni, hogy abban a pillanatban materializálom csak újra magam amikor kiérek a szabad levegőre, így a robbanójegyzetek a föld alatt maradnak a tűz technika nem égetett halálra és nálam a meglepetés ereje. Amit most fel is használok és az egyik fickót hátba szúrom a Mizukuri no Yaiba / Elszívás kardja technikával. Majd egy másik társát ha még nem vettek észre akkor a Kaze no Yiba / szél kardja technikával intézem el. 
Két társukat pedig kérdés nélkül küldöm a pokolra Juuha Shou / Rémszél technika segítségével. Hogy a tervemből mi valósul meg az viszont a jövő zenéje...
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Killer Bee Hétf. Júl. 22 2013, 15:52

Abszurd. Ezt szokták mondani amikor valaki kételkedik a másikban, főleg a képességeiben, technikáid sokassága rettentő jól, és tökéletesen sültek el, az alábecsülés szinonímája tökéletesen egyesül veled, mind azok kik támadtak, mind azok kik védekeztek, szörnyet haltak, technikáid szanaszét cincálták a testeket. De egyet elfelejtettél, úgy tűnik hogy a kör váltás miatt szükséges volt hogy egy számodra is túl élje, akár a film, derült égből villám csapás. A tökéletes technikák után nem figyeltél a raiton elem megtestesítőjére, igen, a Rarriatto sokáig való gyűjtése, és egyszeri gigászi bevetése halált is eredményezhet, de úgy tűnik amit elfelejtett leírni mesélőd, hogy Gonna már két kör óta ott fekszik és nem kiütve, de nem ám! Gonna megfigyelt, és várta mikor ugorjon képbe, és mikor a Rarriatto kicéklázott volna, és megsemmisítette volna a Makoto nevű karaktert, Gonna hirtelen beugrik és elnyeli a képességet, amit te közelről majdnem benyaltál, ő egy pukkanás formájában és utolsó mondata ként így tűnt el
- Makoto, ne legyen hiába való! 
Majd szemed láttára eltűnt, vissza ment a fordított világba. Ekkor ugrottál hátra, immáron szemtől szembe a shinobival, aki ismételten kézjelekbe kezdett, a technika felismerhető volt, hirtelen testéből megformálodott a Raiton: Gian technika. Egy kozmikus síkság nyelő, és egy befejező chakra, fekete és kék árnyalatban, feléd tart.
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Ayokama Makoto Hétf. Júl. 22 2013, 22:59

Az ötletem szinte tökéletesnek bizonyult. A bosszúm kiteljesedett az Otogakurei shinobikon. Ahogy sorban vettem el az életüket kezdtem átérezni a fájdalmukat. Bár az öröm előbb érkezett mint a lelki ismeret, de azért utóbbi is kivette a részét és ki is fogja még venni a részét elég erősen az életemből a következő pár napban talán hétben. Viszont amint elült a por amit maga után hagyott a sok ninjutsu kezdtem egy kicsit szabadabban lélegezni, de mintha még valami nem lenne rendben. Mintha még nem fejeztem volna be a küldetésemet. Teljes mértékben igazam volt, az érzékeim ismét nem hagytak cserben. Bár már egy picit fáradt voltam az eröltetett menet miatt, viszont érdekességnek hatott, hogy nem éreztem úgy mintha vészesen fogyna a chakra készletem, pedig komoly technikákat használtam. Ennek örültem. talán a sok edzés hatása amin mostanában rész vettem. 
A férfi egy újabb raiton technikával tűnt fel. Ismertem ezt a technikát Giannak hívták és kegyetlen volt a maga nemében. ÉN viszont nem fogom most itt hagyni a fogam ezért azonnal ellentámadásba lendültem, nem hagytam, hogy Gonna áldozata hiábavaló legyen. AKár meghalt a kiskutya akár nem most miatta is bosszút állok ezeken az álnok undorító férgeken. Létrehoztam három vízklónt majd hátraugrottam közben előkapva az egyik fegyvereket tartalmazó tekercsemet majd amikor a férfi eléri az első vízklónt remélhetőleg a víz miatt az áram még őt is megcsapja, de nem hagyom ennyiben a dolgot és egy olyan stílust használok amit már rég használnom kellett volna a harc során. 
- A nevem Mako és nem fogok megbocsájtani neked! - Üvöltöm a férfi felé miközben befejezem a kézpecséteket és elhajítom fölötte a tekercset. - Sogu: Tensasai//Fegyver manipuláció: Mennyei lánc katasztrófa! - Ha a három klónon át is jutott volna végül a rázúduló több tucat, talán még ezer fegyver darabokra szaggatja a testét.
Ha sikerül a technika átkutatom a holttesteket az iratok miatt majd vissza pecsételem a fegyvereket a pecsétbe és visszatérek a sebesültekhez.
 
Ayokama Makoto
Ayokama Makoto
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 49

Tartózkodási hely : Takigakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1040

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Killer Bee Hétf. Júl. 22 2013, 23:20

 A siker mint zálog mindig kincs, ha valaki tökéletes célt tud felmutatni. Sikerült küldetésed végre hajtani, megszorongattad az Otogakureieket, kik immáron nem tudják a falud kincseinek rejtekeit. Felmerűlt benned a tudat is immáron kik a jók, és tudod merre indulj. A gerillák nem hiába voltak ott azon a helyen. Kutatva a testek között, megtalálod épen és sértetlenül az egyik holtestnél, amit félbe vágtál. sértetlenül vetted ki a tartalmát a mellény mögül, majd elraktad dús kebleid alá, biztonságba /hihiiihaha/ És vissza tértél falud rejtekébe




/Sikeres küldetés, szint : A, így a megfelelő chakraszint= 25. Örülök hogy nem hagytad itt a fogadat. Továbbá a holtestek között értékes fegyverekre lelétél, melyeknek értéke 8000ryo kérlek írd fel a megfelelő helyre ezeket./
Killer Bee
Killer Bee
Inaktív

Specializálódás : Herold


Adatlap
Szint: S
Rang: "B" - Bee
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Partvidékek - Page 2 Empty Re: Partvidékek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.