A Déli Tenger

5 posters

Go down

A Déli Tenger Empty A Déli Tenger

Témanyitás  Shikaku Szomb. Szept. 18 2010, 17:28

A Déli Tenger Delitenger
Az összes délen fekvő tenger megnevezése ez, gyakorlatilag ez teszi ki a világ legnagyobb kiterjedésű vizeit, ahol, a Szél Országának partvidékét, és a Kereskedelmi vizek közvetlen környezetét leszámítva teljesen szabadon hajózhat bárki ember - vagy más lény - fia. Kalózok, csempészek, titkos és üldözött szervezetek vizi-központjai, önálló karakterek sajátos búvóhelyei, és még rengeteg más jelenség fellelhető itt; ha kitartóan keres valaki, érdekes és veszélyes dolgokra is bukkanhat...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Katsumi Kawachi Hétf. Okt. 08 2012, 21:51

A férfi az indulás után még jó ideig ivott a kezében lévő rumos üvegből, de amikor az kifogyott, csak úgy, mintha, mi nem is lennénk a kabinjába vonult és az út további részében nem is jött elő. ~Ez nagyon nem jó, itt vagyunk 3-an, akik semmit nem értenek a hajózáshoz.~ Nem vagyok az a bepánikolós fajta, de ez most engem is megijesztett. ~Apám kérlek segíts!~ Tudtam, hogy nem tehet értem semmit, de azt is tudtam, hogy remek hajós volt, telán valamire még emlékszem, amit gyerekként tanított, így felsétálok a kormányhoz, hogy átvegyem a hajó fölött az irányítást. ha esetleg társaim kérdezik, hogy mit csinálok, akkor elárulom:
- Egy kicsit értek a hajó kormányzásához, de rendes kiképzést sose kaptam.
Ahogy felsétálok, úgy észreveszem, hogy a kormány ki van peckelve, így biztos, hogy csak egy irányba megyünk.
- A kormányhoz nem kell nyúlni és, ha jól veszem ki az időjárásból, hogy nem lesz vihar, bár nem vagyok tévedhetetlen, de még tapasztalatom sincs.
Mivel ezzel nem nagyon van gondunk és a kapitány is így gondolta, íyg szerintem el is mehetünk aludni, amit csak azzal jeleztem, hogy én el is indulok. Másnap alig pár óra alvás után napfelkelte környékén ébredtünk, de ahogy hallottam a kapitány is már fenn volt. Először nem nagyon látott minket, csak a távcső felemelése vett észre minket, majd rémülten kérdezte, hogy kik vagyunk és miért vagyunk a hajóján. Ha társaim esetleg nem szólnak, akkor nem nyúlok semmilyen fegyverrel, hanem, mint ahogy szokás, megpróbálom rávenni észérvekkel, hogy nem akarjuk bántani.
- Tegnap, mikor a kocsmából dülöngélve jöttél a hajódhoz, mi megkérdeztük, hogy esetleg nem vinnél-e el minket a tea országába és ön felinvitált minket, hogy persze, hiszen arra tart.
Ha lenyugszik az öreg, akkor én is megnyugodok, ha viszont nem, akkor egyből használom a kirigakure no jutsut és a néma gyilkolás technikáját, majd a kapitány mögé siklom és egy kunai-al a nyakához szorítve a fülébe suttogom.
- Nyugodjon meg, nem akarom bántani, de ha nem teszi, amit mondunk, akkor én leszek a legszörnyűbb rémálma, még ha a társaim nem is néznék jó szemmel azt.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Dokujaku Tano Hétf. Okt. 08 2012, 22:54

Ha lehet ezt mondani, minden remekül megy, a részeges bár alig áll a lábán, és még tetézi ezt némi itallal, mégis jól vezeti a teknőt. Kawachi aztán kicsit megnyugtat, hogy ért a hajózáshoz valamicskét, több, mint a semmi, ha ez az esztelen valamit tesz magával, még jól jöhet az a nyúlfarknyi tudás is.
A pénzt sutyiban teszem el, remélhetőleg úgy, hogy az öreg ne vegye észre, még aztán elkérné az út árát. Bólintva köszönöm meg társamnak és vezetőmnek a 300 Ryot, és a tengerre szegeztem tekintetem.
Még nyugodt volt, és viharra utaló jeleket sem láttam, így jómagam is álomra hajtottam a fejem, a lepel alatt kezemben szorongatva egy Kunait.

A másnap mindenki számára kellemetlenül indult, bár leginkább a kapitány másnaposságának adnám az első helyet ebben a versenyben. Nem valami kellemes arra ébredni, hogy karddal fenyegetnek minket, de nem voltam valami ideges, hiszen alig állt a lábán, és a fegyvere sem mai darab, látszik, hogy nem kezeli. Mikor Kawachi elkezdené mesélni az igazi történetet, megérintem a vállát, remélve, átadja nekem a szót, hiszen támadt egy ragyogó ötletem.
- Jó uram, nem emlékszik? Fogadtunk tegnap este. Ha holnapig eléri Tea országbéli Wagarashi partjait, két üveg minőségi rum gazdája lesz. Egyet pedig fizettünk az útért, de azt az éjjel megitta a krimóban. - Magyaráztam neki, remélve, hogy elhiszi a mesét, bár nem hinném, hogy meglepné ez, biztos vagyok benne, hogy részeges az alak, és nem csak egyszeri alkalommal nézett a pohár fenekére, ezt igazolja az a mennyiség is, amit az este folyamán megivott. Számunkra ez azért lenne jó, mert talán gyorsabban elérhetjük célunkat, két üveg rum pedig a legkevesebb, főleg, hogy az alkoholisták nem érzik a különbséget a minőségben...csak üssön, az a lényeg.
Ha Kawachi, vagy Feng nem érzi jónak a történetemet, nem sértődök meg, ha átveszik az irányítást, de senkinek sem lenne jó, ha megölnénk a kapitányt, sőt talán még a túszul ejtése is hátránnyá válhat számunkra. Ha a történetem nem ért révbe, hagyom, hogy társam elmondja az igazat, de ha Kawachi nem adja át a szót, és mégis elmondja az valós történetet, megvárom, hogy reagál kapitányunk, és odasúgom társaimnak.
- Hagyjuk, járni alig bír, nem hogy harcolni. Ha minden kötél szakadna, van nálam idegbénító méreg, feleslegesen ne használjunk energiát. - Suttogtam felkészülve a támadásra.
Dokujaku Tano
Dokujaku Tano
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Kirigakure - Víz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 245

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Tokuno Feng Kedd Okt. 09 2012, 14:32

Ahogy gondolta, volt idő a pihenésre, amit ő ki is használt, és aludni is tért. Természetesen az után, hogy a genin megnézte a kormányt, és megbizonyosodtak róla, hogy nem lesz baj a kapitány nélkül. Könnyen elszunyókált, hiszen már megszokta az ilyen helyzeteket, amikor nem a kényelem az úr, hanem a keményfa, és a billegő hajó. Mikor másnap felkeltek, a férfit is látta kikászálódni a fedélzetre, aki egyből meg is lepődött a váratlan vendégeken. Bár, ha pontosítunk, akkor csak az ő számára volt váratlan, hiszen tegnap részegen felengedte őket a hajóra, ami természetesen ki is röppent a fejéből. ~Itt okosan, és nem erővel kell fellépni~
- Uram.. - kezdte volna el, de Tano megelőzte, és nem is mondott ostobaságot, egy ilyen típusú embert egy egyszerű piára kötött fogadással könnyen meg lehet vezetni, mindenféle erőfeszítés nélkül. ~A fiú okos, lehet nincs is szükség itt rám, megoldják ők ketten a feladatot.~ Mosoly ült az arcára, amint a két fiúra nézett, a védenceire, akiket élve vissza kell juttatni a faluba, lehetőleg minden sérülés nélkül. Úgy tűnik a jounin feladata itt nem az lesz, hogy az ilyen, csip-csup, dolgokkal foglalkozzon, hanem, ha csatára kerülne sor, akkor a kezébe vegye az irányítást, és megvédje a genineket.
- Szép volt Tano-kun! - suttogja a geninek, ha elül a baj. Ha mégse történik semmi, és nem veszi be ezt a hazugságot, akkor valószínűleg Kawatchi meg fogja próbálni a technikáját alkalmazni, amiről természetesen semmit nem tud a jounin. De lévén reflexeinek, és a csatákban megszerzett rutinjának, az alkalmazás pillanatában talán el tudja kapni a genint, hogy megelőzze a nagyobb baj kibontakozását, hiszen a férfi nem tudja, hogy ninjákkal áll szemben, csak annyit lát, hogy néhány férfi áll előtte, ütött-kopott köpenyben, és pénz nélkül. Ha, most használja a fiú a Kirigakure no Jutsu-t, akkor az álca elvész, és nehezebb dolguk lesz a Teába való utazást illetően. Nem ismerhetik a kapitány jellemét, így nem lehet kiszámítani, hogy mit tenne, lehet, vízbe ugrik, lehet elviszi őket, és ott feladja valakinek, de természetesen az is előfordulhat, hogy semmi változás nem történik, mert jóban van a shinobikkal. Ezért, hogy a kiszámíthatatlan ne következzen be, Feng megpróbálná megállítani Kawatchit, ha használja a technikáját, de addig, amíg nem kezdi el a kézpecséteket formálni, nem tudja, hogy mire készül a fiú.

Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Jiraiya Pént. Okt. 12 2012, 13:33

A férfi felvont szemöldökkel hallgatta Kawachit félig, majd amikor Tano félbeszakította udvariasan a társát, nagyokat nézett az öreg. Először mint ha köd szált volna le elé, úgy vizslatott titeket a szemeivel, majd felfele nézett és a felismerés szikrája pattant ki ködös elméjéből, majd mint aki mindenre emlékszik mosolyodott el.
- Óh már emlíkszem! - Mosolygott "fogatlan fogaival" Azok a vasdarabok csak úgy csillogtak a napfényben - De Én sajnos nem arra tartok fiatalurak, úgyhogy nem tudok segíteni. A Füst...
Nem fejezte be a mondatot, mert elakadt a szava. Ügyet sem vetve rátok, előrántotta azt a hosszú csövet amit az imént is és belenézett. Már majdnem átpördült a hajó orrán, amikor összecsukta, majd vörös fejjel rohant befelé, miközben igyekezett magyarázatokat adni a történtekre.
- Azt hiszem, nem fogunk sehova eljutni. Látják ott azt a hajót? - Mutatott a Dél felé - Azok már évek óta terrorizálják a magamfajta tengerészeket. Elrabolják a hajóinkat és kifosztanak. A kereskedő hajókat nem merik megtámadni, így senki nem ad hitelt a szavainknak. Végünk lesz ha ideérnek!
Mondta, majd berohant és néhány másodperc múlva, két kardal a kezében tért vissza.
- Jobban teszitek, ha véditek magatokat, ugyanis nem kérdeznek csak vágnak!
Mondta, majd izgatottan szaladt hátra a kormányhoz.



// Menjetek 2 kört, tehát: Kawachi --> Tano --> Feng --> Kawachi --> Tano --> Feng. Írjátok le, hogy mit akartok tenni. Beszéljétek meg a dolgokat Pm-ben is. Minden egyes előkészületet írjatok le. A második körben már látjátok a hajót távcső nélkül is. Egy komplett legénység van a "kalóz" hajón //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szomb. Okt. 13 2012, 08:54

Éppen elkezdtem volna a mondandómat, amikor Tano félbeszakított, mert rájött, hogy ha megfogjuk valamivel, neki a rum jutott eszébe, így talán sikerülhet. ~Igazad van Tano, azzal, hogy elmondjuk az igazat, nem biztos, hogy hisz nekünk.~ Az öreg szemére köd szállt le, majd a felismerés szikrája látszott rajta és eszébe jutottak a dolgok. Majd épp közölni akarta, hogy ő nem a Tea országába tart, mikor a szeme megakadt valamin. Nem nagyon érdekelte, hogy itt vagyunk, mert elővette a távcsövét és a tájat kezdte fürkészni. Miután elrakta a messzelátó szerkezetét vörös fejjel a kabinba rohant, majd magyarázkodni kezdett, miközben 2 kardot bányászott elő, majd még mondta, hogy védjük magunkat. ~Bolond ember. Ninjáknak ilyet mondani?~ Először ezt gondoltam, majd rájöttem, hogy azt hiszi koldusok vagyunk ~Tehát kalózok.~ Nem tudtam mit csináljak, de igazából örültem, hogy valami harc is lesz végre, mert napok óta nem terrorizáltam senkit az emberek közül, bár amúgy se szokásom, de imádom, ahogy az ellenségeimnek porba hull a fejük. ~A hülyék azt hiszik, hogy lenne esélyük egy istenség ellen.~ Biztos Tanonak lesz valami ötlete, de nekem is eszembe jutott valami.
- Mi lenne, ha megzavarnánk őket a köddel? - Nem ismertem tul sok technikát, de ez az egyik kedvencem volt a meglévők közül, na meg a néma gyilkolás hiszen mind a kettő jól illet a személyiségemhez. Nem tudom mért, de egyre jobban megkedveltem Tanot és Fenget is, lehet, hogy kívülről azt mutatják, hogy ők normális emberek, de belül ők se tudják legyőzni a ninját, akit arra képeztek ki, hogy öljön bármi áron.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Dokujaku Tano Szomb. Okt. 13 2012, 20:15

Szerencsére társam és vezetőnk is látott fantáziát a tervemben, így gond nélkül feltudtam vezetni a részeges kapitánynak a hazugságot, melyet némi gondolkodás után be is ismert. Nem mondom, jól esett Feng-sama elismerése, büszke is vagyok magamra, hogy eszembe jutott egy ilyen ötlet úgy, hogy egy perce sincs, hogy felébredtem.
Viszont még ilyen állapotban sem volt könnyen átverhető, elmondta, hogy ő nem Tea országába tart, de amilyen állapotban volt, könnyen le lehetett volna beszélni őt erről, azonban valami közbe szólt.
A távolban egy hajó tűnt fel, melyet az öreg távcsövén keresztül azonosított be, s bekövetkezett az, amitől mindenki tartott, kalózok közeledtek felénk. Igaz én az ellenséges shinobiktól jobban aggódtam, esetleg a Konohaiaktól, hiszen a ninják nagyobb haderőt képviselnek, mint holmi kardokkal felfegyverkezett haramiák, de fel kell készülnünk minden eshetőségre.
A Kapitány még mindig azt hitte csavargók vagyunk, amit megmosolyogtam, hiszen sokkal jobban fel vagyunk készülve hasonló szituációkra, mint ő, persze ezt ő nem tudhatta. Nekem és Kawachinak egy rugóra járt az agyunk, ködrejtek jutsuval megtéveszthetjük őket, igaz az egész hajót nem rejthetjük el, a mozgásunkat azonban igen, ekkor én vettem át a tervek embere szerepét.
- Jó ötlet Kawachi, várj egy kicsit (következő körben mehet), hogy közelebb érjenek, én utána két robbanó cetlis nyílvesszőt lövök a hajó alja felé, és a tapasztaltabb Feng-sama egy erőteljesebb víz elemű jutsuval eláraszthatná, ezzel harcképtelenné téve a haramiákat. - Magyaráztam, majd a kapitány felé fordultam levéve magamról a köpenyt, és a pamlagot megmutatva shinobi mivoltomat, és sokkal erőteljesebb fegyverarzenálom.
- A Mizukage és Kirigakure nevében elvisz minket Tea szigetére, mi pedig cserébe megmentjük önt a hajójával együtt, s hogy hálánkat kifejezzük, azt a két rumot is megkapja amit ígértünk. - Mondtam a kapitánynak, majd a vezetőnkre tekintettem, várva, mit szól a két genin ötletéhez, esetleg tud pontosítani rajta saját ötletével. A kapitánnyal nem foglalkozom, valószínűleg most már tudja mivel van dolga, ha pedig akaratoskodik, rábízom őt Feng-samára, mi Kawachival előkészítjük a tervünket, hogy aztán ő befejezhesse azt. Míg Kawachi belekezd a kézpecsétek megalkotásába, és amíg leszáll körénk a köd, én kiveszek a tegezemből két robbanócetlis nyílvesszőt, és íjamat is leakasztom a vállamról.
Dokujaku Tano
Dokujaku Tano
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Kirigakure - Víz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 245

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Tokuno Feng Kedd Okt. 16 2012, 19:59

Tano javaslata bejött, a férfi könnyedén bevette a pillanatok alatt kitalált történetet, de ekkor egy újabb nehézségbe ütközött a csapat. Egy ismeretlen hajó tűnt fel a távolban, feléjük tartva, valószínűleg támadást tervezve, hiszen a kapitány már is előkapta rozsdás kardjait, és lengette a levegőbe. ~Ez meg akar halni?~ Gyorsan ki kell találni valamit, ugyanis az ellenség gyorsan közeledett, és az ismeretlen "jótevő" sem halhat meg, mert akkor itt maradnak a vízen, mindenféle tengerész nélkül, itt a kezükbe kell venni a helyzetet, lebuktatva saját magukat a részeges ember előtt.
- Köd, nagyszerű ötlet, így nem tudják, ki, és honnan támad, és a nyilakkal is megzavarhatjuk őket egy pillanatra, ami elég arra, hogy elsöpörjem őket, szép volt fiúk. Ilyen gyorsan, ilyen tervvel előállni, le a kalappal. A fickót bízzátok rám, arra az esetre, ha nem menne bele ebbe az ajánlatba. Majd védnökséget vállalunk felette, akár akarja, akár nem. Az ágyúnaszád politika be szokott válni, bár ebben az esetben kicsit módosítjuk majd ezt a diplomáciai formát. - mondta csak a genineknek, majd kicsit mosolygott, és mutatta, hogy amint a közelbe ér a hajó, elkezdhetik a terv kivitelezését.
- A Mizukage és Kirigakure nevében elvisz minket Tea szigetére, mi pedig cserébe megmentjük önt a hajójával együtt, s hogy hálánkat kifejezzük, azt a két rumot is megkapja, amit ígértünk. - mondta Tano, és Feng ugyanúgy levette a köpenyét, ahogy a genin is. ~Végre megszabadultam ettől a koszos ruhától, már nem bírtam ki, de nem panaszkodhatok a gyerekek előtt, az nem illene egy jouninhoz. Szörnyű ilyen felszerelésben megjelenni.~ Miután levette az őt fedő köpenyt, egyből lehetett látni mellvértjét, vállvédőivel kiegészítve, és furcsa katanáját, amit egyből visszacsatolt a hátára. Homlokpántját régi helyére kötötte, hogy újra csilloghasson falujának jelképe, jól látható helyen.
- Én, Rikuno Akinari, Kirigakure no Sato jouninja szavatolom a biztonságát, ha megteszi azt, amit a társam kért. - támasztotta alá Tano szavait egy egyszerű ranggal, ami sokat nem jelent, de talán megérteti a férfivel, hogy biztonságban van, de attól még az álnév állt, hátha rossz férfivel akad dolguk, vagy próbálkozna valahol a neve továbbadásával. A paranoia mindig felülkerekedik a katonán.



Az ijedt férfi csak bólogatott a szavaitok hallatán, majd nagy kerek szemekkel nyújtotta át a kettő kardot a Jouninnak. A két kard körülbelül fél méteres pengével rendelkezett, így rövid kard, és szemlátomást teljesen egyedi. Az élei egyáltalán nincsenek megélezve, esetleg szúrásra alkalmasak. Miután átadta a fegyvereket, talán maga sem tudja, hogy miért, bement a kabinjába és bezárkózott. A Kalózok pedig egyre csak közelednek. Itt az idő cselekedni. Még van tíz percetek. -Jiraiya

Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Katsumi Kawachi Szomb. Okt. 20 2012, 19:22

//Bocsi, h csak most írok és a gyenge posztért///

Feng, akit még mindig inkább tartottam vezetőnek, mint Tanot, bár most elég jó ötletet raktunk össze elég rövid idő alatt. Vezetőnk egyből elmagyarázta a dolgokat, mire az öreg megértette a dolgokat eltelt egy rövid idő. Akkor Tano kinyilvánította, hogy a falunk és a vezetőnk nevébe elvisz minket az úti célunkhoz és még a rumot is megkapja, cserébe mi megvédjük őt. Ekkor az öreg átadta fegyvereit Fengnek, majd elvonult a kabinjába. Ekkor Feng lehajította magáról a köpenyét és én is követtem a példáját. Nem mondom, hogy szörnyű volt a takaró ruha, de azért jobb a saját felszerelésemmel. Nem tudtuk, hogy kéne irányítani a hajót, így a legjobb, ami eszembe jutott, hogy engedjük ki a vitorlákat, hogy ne menjünk olyan gyorsan, hiszen annyival több dologra kellene figyelni. Ha senki nem szól semmit, akkor én kezdek beszélni, ha viszont már valakinek van ötlete, akkor megvárom míg befejezi.
- Szemmértékre még 8 percre van a hajó. Én javaslom, hogy engedjük ki a vitorlákat, sőt akár a vasmacskát is leengedhetjük, mert akkor legalább a hajó kormányzásával se kell foglalkozni. - Nem tudom kinek mennyire jön be az ötlet, így csak várok a reakcióra, majd folytatom. - Szóljatok, ha kész vagytok a támadásra.
Ha mindenki jelzett, akkor én is felkészülök a dologra, majd újra elmondom a tervet, bár minek, hiszen jobb még egyszer átbeszélni mielőtt belecsapunk a lecsóba.
- Tano még a köd létrejötte elött célozd be a hajót, mert, utána már nem leszel képes rá. Tapasztalat.
Amint a hajó közel ér, megvárom míg Tano becélozza az ellenséget és akkor elmutogatom a kézjeleket és minél sűrűbb ködöt próbálok létrehozni
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Dokujaku Tano Kedd Okt. 23 2012, 11:41

A hajó csak közeledik, de eddig minden jól megy, a kapitány elég könnyen hagyta ránk a dolgot, miután megmutattuk neki honnan fúj a szél. Feng-sama jónak találta az ötletünket, és ha valami balul sülne el, akkor is fel tudjuk venni a harcot a haramiákkal.
Kawachi még a hajót is piszkálná, de véleményem szerint felesleges, főleg, hogy az idő menne vele, mindjárt ideérnek a kalózok, s kérésére, hogy a köd előtt célozzam meg a fővitorlájukat bólintva tettem eleget.
- Szerintem a hajót ne bántsuk, nincs annyi időnk, ha esetleg a tervünk kudarcba fullad, majd akkor ráérünk tervezgetni. - Mondtam a hozzám hasonlóan genin rangsorolású fiúnak, majd azért mielőtt ténylegesen elővenném a robbanócetlis nyílvesszőt rátekintek vezetőnkre, hogy ő is így gondolkodik-e, vagy még mielőtt nyélbe ütnénk a tervet, lenne valami kifogása.
Tehát minden készen áll, kezeimről leveszem a súlyokat (10-10 kilós karpántok), hiszen a következő nyílvesszőt hatalmas sebességgel kell kilőnöm, még a teljes köd előtt. Ráhelyezem a vesszőt az íjra, és felhúzom, becélozva a fővitorlát, várva a megfelelő pillanatra. Felnézek az ellenséges hajó vitorlájára, hogy kiderítsem merről fúj a szél, és milyen erővel, hogy az ellenhatást is kiküszöböljem, tehát kicsit a szél irányával ellentétesen igazítom a nyilat, ha szélcsend van, akkor természetesen nem teszem ezt. Figyelem a hajó mozgását is, hogy érzékeimmel tudjam követni a leszálló ködben is, de egész életemben az íjászatot gyakoroltam, így nem félek a sikertelenségtől. Ahogy megjelenik a köd ellövöm a nyílvesszőt, majd várva pár másodpercet aktiválom a robbanócetlit. A robbanás pillanatában teszem rá a másikat, és miután jól megnéztem a mozgását, a hajó oldalát célzom, ami már könnyebb menet lesz, mint az előzőleg kilőtt fővitorla. Remélem jól számoltam ki a szél és a hajó mozgását, és eltalálom mind a főárbocot, mind a hajó oldalát.
Ha sikerül a második lövésem, az azon lévő cetlit is haladéktalanul aktiválom, majd szólok Feng-sama-nak, hogy indulhat.

Dokujaku Tano
Dokujaku Tano
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Kirigakure - Víz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 245

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Tokuno Feng Kedd Okt. 23 2012, 20:37

A férfit könnyen meggyőzték, majd miután a kardokat odaadta Fengnek, jobbnak látta, hogy a kabinjába zárkózik, és ráhagyta a munkát a Kirigakure-i ninjákra. Miután vártak egy keveset, hogy az ellenséges hajó közelebb jöjjön, megkezdték az előkészületeket. Kawachi felelt a ködért, és ekkora valami furcsa dologra figyelt fel. ~Tano kezein súlyok vannak? Észre sem vettem, végre valaki, aki komolyan gondolja az edzést.~ Amikor a genin ledobja a súlyokat, és a húrra helyezi veszélyes nyilát, Feng leugrik a vízre, a hajó mellé, és az ellenség elé.
- Amint alkalmaztam a jutsut, felkiáltok, és akkor semlegesítsd a technikád Kawatchi, hogy meglássuk, mi lett az eredménye a támadásnak, és, hogy én is visszataláljak a fedélzetre. - nevetett. ~Hm, talán jobb is, hogy nem látják majd ezt a technikát.~ Megjegyzi a távolságot, azt az időd, amíg a hajó egységnyi utat megtesz, hogy tökéletesen időzítse a támadását a köd után is. Ekkor a kezét leereszti, hogy mutassa, indulhat az akció, és hirtelen el is lepte a köd a területet. Majd, síri csönd, és egy robbanás hallatszott, majd azt villámgyorsan kísérte mégegy.
- Tigris, ökör, majom, nyúl, kos, vadkan, ökör, ló, majom, tigris, kutya, tigris, kígyó, tigris, ökör, majom, nyúl, madár! - sorolta el a kézjeleket, amit akár még a hajón lévők is hallhattak. - Suiton: Daibakufu no Jutsu! - mondta ki a hatalmas pusztító erővel bíró technika nevét. Feng több chakrát használt most fel, mint általában, növelve a támadás nagyságát, és erejét. Az első lépésben, megjelent előtte egy hatalmas vízgyűrű, ami hirtelen megtelt vízzel, és ágyúgolyóként repült a hajó felé, magával vontatva azt a vizet, amint keresztül az útja vezetett, mintha csak hozzá lenne kötve. Feltehetőleg ez a technika óriási károkat okoz majd az ellenfél hajóján, sőt azonnali hatállyal el is süllyesztheti, ha Tani nyílvesszői megrongálták.
- Most! - kiáltott fel a geninek felé. Ha csak visszaordítanak, és a köd még megmarad, akkor is visszatalál a hajóra a Muon Satsujin Jutsu ismerete miatt. Amint visszaér a hajóra, megdícséri a genineket.

Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Jiraiya Pént. Okt. 26 2012, 16:03

Ilyenkor szokott megtörténni az, hogy az idő lelassulni látszik és hosszadalmas, feszült várakozás veszi kezdetét. De itt most nem történt. Túl gyorsan közeledtek és az agyatok csak a harcon járt. Igaz, hogy a tapasztalt Jounin nem igazán várt sokat ezektől a "kalózoktól" de tudta, hogy nem szabad lebecsülni őket. Ez a szituáció pont jól is jön, geninjei képességfelméréseire, a nagy harcok előtt. Az egyszer biztos, hogy mindannyian veszélyben vagytok, hiszen nem lehet tudni, hogy milyen szándékkal támadnak rátok. Ahogy egyre csak közeledik a hajó, jól látjátok, hogy még egyszer akkora "járművel" van dolgotok, mint amin Ti utaztok. Ami pedig a legénységet illeti, hát nem túl rózsás a helyzet. Csupa sebhelyes és piszkos alak. Nagyjából 15-en lehetnek, mind megvillantja fekete és sárga fogait. Kezükbe szorongatnak különböző fegyvereket és egyre szélesebb a mosolyuk, amint meglátnak titeket. Vészesen közelednek. Tudjátok, hogy itt az első támadás fog eldönteni mindent. Azt lesz előnyben, aki elsőnek méri a támadást. Ez esetben a Ti megelőzőtámadásotokon fog múlni a hajó sorsa. Ugyan Fenget nem látták, ugyanis Ő sikeresen leugrott a vízre, ami körülbelül 3 méterre lehetett és a kalózoknak eszükbe sem jutott, hogy az ellenséget ne a fedélzeten keressék. Amint megérkeztek, a legtöbbjük kötelet szorongatott a markában, míg kettő másik egy vastagabb deszkát. Jel megadva, Kawachi kezdte az akciót. A ködöt kitűnően hozta létre a sós vízből és a chakrájából, hiszen nagy gyakorlata volt már benne. Ugyan ez csak az Ő érzékeire nem volt hatással és csak akkor szúrják ki a társai és a kalózok, hogy ha az arcába másznak, így most neki van a legnagyobb előnye amíg mozdulatlan. Tano is szépen cselekedett és amint Kawachi létrehozta a ködöt, - ami körülbelül 2 méter magas volt és az egész fedélzetet beterítette - már lőtte is ki a robbanócetlivel ellátott nyílvesszőt. Ám, nem hallotta, ahogy becsapódott, ugyanis a hangot az ordító kalózok elnyomták. A két Genin utolsó képe az az volt, hogy kötélen készülnek átugrani hajójukra a kalózok. Tano robbant. A levegő teljesen megremegett és vele együtt a víz is hatalmas hullámokat csapott. Betalált! A következő nyíl is száguld a hajó oldala felé, de szintén nem látni semmit. Abban a pillanatban, ahogy Tano robbantani készült, egy ordító ember repült el mellette. A második cetli is aktiválva lett, ám nem egészen onnan jött a robbanás, ahonnan a Geninek azt várták. Egészen pontosan mögülük, a hajótól néhány méterre a vízben. Nem tudjátok, hogy miért és mitől, hiszen Tano biztosan nem arra lőtte. De nincs is időtök ezzel foglalkozni, ugyanis koppanások hangjára lettetek figyelmesek, majd nagy csendre. Egyedül Kawachi ismerte ki magát a ködben és érezte az ellenséget. Nem tudta, hogy hányan vannak, csak annyit, hogy itt vannak a hajón. Rajtamúlik, hogy feloldja-e a ködöt, így felfedve tartózkodási helyüket. Az egyszer biztos, hogy Tano és az ellenfél csak tapogatózni tud. De hirtelen történik valami. A pánikba esett emberek, minden felé elkezdtek rohanni. Tano hallotta, hogy rohamosan közeledik felé az egyik férfi, így a hang irányába fordult, majd a következő pillanatba egy sötét alakra lett figyelmes. Talán a látása kissé kifinomultabb mint ezeké a gazfickóké, így előbb látta meg ellenfelét, de csak kettő másodperce van a reagálásra, ugyanis alig egy méterre van tőle...
Feng tökéletesen látott mindent onnan lentről, ugyanis arra is elterjedt a köd, de nem annyira sűrűn. Látta, hogy Tano nyílvesszője célba talál és lerobbantja a főárbocot, ami csak a szerencsének köszönhetően nem borult rájuk, hanem a másik irányba, így hatalmas hullámokat keltve. Azonban az nagyon aggodalmas dolog, hogy tíz kalóz a ködöt vette célba és köteleken lendült át. Az egyik már félúton megsebesült, ugyanis eltalálta Tano egyik nyílvesszője. Ennek következtében a teste összerezzent és a kötelét elengedve repült tovább. A következő robbanás pedig Feng háta mögül jött, a hajó túloldalától. Kezdett aggódni Geninjei épségéért, így nekikezdett a jutsunak. A hajó körülbelül 8 méterre volt tőle, így pontosan el tudja találni. Ez a meglepetésszerű támadás fogja eldönteni a csatát. A jutsut létrehozta a Jounin, majd folyamatosan és egyre nagyobb örvénylő "hullámokban" támadt, végül miután az aktivizáló chakra elfogyott, odébb sodorta ezt a hatalmas hajót néhány méterrel, így három kalóz a kötelével együtt a vízben landolt. Ami pedig még jobb, hogy a hajó oldalát teljesen szétmosta és lehántolta a technika, amit akár egy kardal, vagy egy nyílvesszővel is át lehet már szúrni, persze egy kisebb lyuk csak szúnyogcsípés lenne. A férfi könnyen visszatért a hajóra.

~ Ha Kawachi feloldja a technikát, Tano akkor is a ködben kell, hogy reagáljon a támadásra, mivel idő amíg eloszlik. Amint a köd eltűnik, meglátjátok egymást a fedélzeten és rajtatok kívül Tano és Kawachi között, 6 kalózt.

~ Ha Kawachi nem oldja fel a technikát, akkor Tano a ködben fogja elintézni a támadóját, Feng pedig érzékeli az ellenségeket és nagyjából be is tudja határolni. Vészesen közel vannak Kawachihoz és folyamatosan felé tartanak.



Kawachi:

Állapot: 100%
Chakra: 95%

Tano:
Állapot: 105% - A súlyok levételével a karodat erősebben és gyorsabban tudod mozgatni.
Chakra: 98%

Feng:
Állapot: 99% - Fel s Le mászkálás.
Chakra: 90% - Ezek a kevés chakrát fogyasztó jutsuk egy Jounin szinten lévő ninjának már nem okoznak annyi chakraveszteséget.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Katsumi Kawachi Pént. Okt. 26 2012, 22:41

//Tea kaland - Jiraiya

A percek tökéletesen úgy teltek, mint általában. A hajó a közelbe ért és már láttam, hogy jóval nagyobb, mint amire számítottunk. A legénységen látszik, hogy harcedzett csapat, bár összesen csak 15-en lehetnek, de majd mi elvesszük a kedvüket. A jelre elmutogattam a kézpecséteket, mire a vízből létrejött a köd. Már mért ne jött volna létre, hiszen ez a technika nevezhető a specialitásomnak. Tano kilőtte a nyílat, de még én se hallottam a becsapódást, hiszen a hajón lévők ordibálása elnyomta, tehát a társam biztos, hogy nem tudja, hogy mikor kell robbantani. Nemsokára hallottam a sikert, bár a sérülést nem nagyon láttam, el képzelni se tudtam, hogy mi lett az eredmény. Ekkor hallottam az íjjászunk 2. lövését, bár ennek a sikere nem lett túl nagy, hiszen teljesen más irányba robbant, mint kellett volna. ~Vajon Tano máris összezavarodott vagy ez csak egy véletlen.~ A korábbi kalandom során megtudtam, hogy a köd mindenki, aki nem a létrehozó, érzékeit összezavarja, ehhez persze az vezetett, hogy hárman is létrehoztuk egy eső közepette a technikát és egymást megzavartuk. Most csak vártam s álltam várva az ellenfeleimre. Próbáltam kitalálni, hogy merre lehetnek. Aktiváltam a néma gyilkolás technikáját, majd kész tervvel a fejembe elindultam a hozzám legközelebb álló egyénhez, amit a hajó recsegése alapján próbálom behatárolni, hogy levágjam, amit a ninjatoval terveztem véghez vinni. Ha ezzel kész vagyok, akkor létrehozok két klónt, majd még mielőtt megszüntetem a ködöt leugrok a hajóról és a köd feloszlatása közepette a hajó takarásában a másik hajóhoz megyek, majd megkerülve azt a nálam lévő 5 robbanó jegyzetet úgy helyezem el a hajón, hogy kelló távolságba legyenek, hogy a robbanások ne kioltsák egymást, hanem erősítsék. Tudom, hogy az, hogy a társamat a hajón hagytam sunyi dolog volt, de mivel erre az eshetőségre nem számítottunk, így ez jutott eszembe. Egyenlőre nem volt terv a robbantás, hanem visszamegyek a hajóra és esetleg megmaradó kalózokat dobókéssel próbálom hatástalanítani, ha azok elfogytak, akkor a nunchakut elővéve azzal kezdek támadni, ezzel csak töréseket lehet előidézni, bár az is lehet halálos. Persze mindenek előtt megkeresem Tanot. Ha megtalálom, akkor közlöm vele a tényeket.
- Bocs, hogy itt hagytalak, de dolgom akadt. - mondom a saját, sötét stílusomba. -Csak egy kicsit bírjuk még ki, ha Feng nem avatkozik közbe, akkor kirobbanó sikerben lesz részünk. - Ez a szóvicc tőlem szokatlan volt, de jobb most nem jutott eszembe, hogy az idióta kalózok ne sejtsenek semmit a tervemről.


// Remélem jó lett. Mivel nem tudtam, hogy mennyi maradt meg mire visszaértem, így azt a mesélőre bízom.//
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Dokujaku Tano Szomb. Okt. 27 2012, 21:49

A csata kezdetét vette és minden úgy zajlott, ahogy elterveztük. A hajó egyre közelebb ért, s mielőtt a köd teljesen elborított volna, láthattam, mennyivel is nagyobb a miénknél, meg is fogalmazódik a fejemben, hogy lehet, nem lesz elég két robbanójegyzet a likvidálására. Sajnos a kiéhezett kalózok túl nagy zajt csaptak ahhoz, hogy hallhassam a nyilam találkozását célpontjával, de az első robbantás biztosított afelől, hogy célt értem, viszont a második lövés valamiért rossz helyre süvített. Igazából annak megérkezését sem hallottam, de mikor aktiváltam a jegyzetet, a hátunk mögött érkezett a robbanás, ami meglepő volt számomra, meg is fordultam, hogy kiderítsem ennek okát. Két lehetséges megoldás van, az egyik, hogy az ellenfél Genjutsut használ, és ennek lettem én az áldozata, a másik pedig, hogy valamiben megakadt a nyílvesszőm, ami épp a hajónk mögé tartott, bár ennek elég kicsi a valószínűsége. A köd még mindig homályban tartott minket, de egyúttal az ellenfelet is, még fél füllel hallottam a mester technikáját, de aztán már csak ellenfeleink lépéseire koncentrálhattam.
Egy sötét alak jelent meg előttem, de nem volt túl sok időm addig, míg ő is fel nem fedez engem, így gyorsan kellett reagáljak. Elég alattomos ötlet jutott eszembe, de két másodperc bőven elegendő a kivitelezésre, főleg, hogy a környezet nekem dolgozik. Vállamra akasztom az íjamat, majd elindulok ellenfelem felé, lehetőleg úgy, hogy ne hallja lépéseimet, s kihasználva a valószínűleg robbantásoktól vizes fedélzetet és méretem adta előnyömet, átcsúszok a fickó lábai között, majd egy idegméreggel ellátott vesszővel megvágom a lábát. Ha sikerül a tervem, egyből hátrabukfencel próbálok kitérni a válaszcsapás elől, majd a köd rejtekében várom meg a mérgem hatását, s fülelek az új ellenfeleim lépéseire.
Ha ellenfelem felismeri tervemet, vagy a csúszás előtt felfigyel rám, ne adj Isten csapna is felém, a kivett idegmérges nyílvesszővel megpróbálom combon lőni.
Ha sikerül a tervem, és nem jön közbe semmi, létrehozok egy klónt, majd kiveszem a táskámból a négy méteres dróthuzalom. A klón nem valami erős, de talán arra tökéletes lesz, hogy megfogja a drót egyik végét, míg én a másikat, és úgy futunk körbe a fedélzeten.
- Kawachi! - Kiáltom, bár tudom, ennyiből nem jön rá, hogy fel kellene ugorjon, vagy le kellene feküdnie, hogy nehogy belénk akadjon, de mivel ő "lát" a ködben, vagyis tud érzékelni engem és a klónomat, s mivel szóltam neki, felénk is tudja fordítani a tekintetét. A terv egyszerű, addig megyünk, míg bele nem akadunk valakibe, s ha az földre került, vagy ellenáll a drótnak, nemes egyszerűséggel megszúrom a mérgezett nyílvesszővel, majd így haladunk tovább. Ha ellenfeleim egyike felém csap, meghúzom a drótot, hogy a klónom fedezzen, s azt vágja ketté helyettem, míg félreugorva próbálok védekezni. Csupán egy kört teszek a hajón, hiszen lehet közben visszatér Feng sama, vagy Kawachi, és nem lenne valami jó, ha ők is beleakadnának a drótba.
Nem akarok megölni senkit, legalább valakit életben akarok hagyni, hogy kikérdezhessem, legalább a helyzetet elmondhatja valaki, már ami a vizeket illeti, vagy némi információt a nem rég erre haladott hajókról.
Ha veszélybe kerülnék testcsere jutsuval próbálnék menekülni, kicserélve magam egy termetes hordóra, vagy ládára.

//Remélem érthető, amit leírtam. Smile//

[ - 2 robbanócetlis nyílvessző, - 1 mérgezett nyílvessző (Utóbbi akkor érvényes, ha nem sikerül ellenfelem lába között átcsúszós, megvágós tervem, és azt el kellett lőnöm.)
Dokujaku Tano
Dokujaku Tano
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Kirigakure - Víz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 245

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Tokuno Feng Hétf. Okt. 29 2012, 22:38

A technikát sikeresen végrehajtotta a jounin, és a sikeres végkifejlet után máris visszament a hajóra, hogy segítse alárendeltjeit a harcban. Bízott benne, hogy nem kell sokat tennie már a fedélzeten, mivel Tano elég erősnek, és találékonynak, míg Kawachi gyilkos természetűnek tűnt, így mind a ketten nehéz ellenfelek az ilyen egyszerű kalóz népségnek. Mikor visszament a saját hajójukra, a köd elfedte minden érzékét, csak a reflexeire tudta építeni a tervet, vagy ő maga szünteti meg a ködöt. Ezen két esély lebegett a szeme előtt, és mindkettőnek megvolt a saját kockázata. Ha a "vakharc" mellett dönt, könnyen megsérülhet, de az is lehet, hogy célpontot téveszt, és saját társát támadja meg, de, a technika semlegesítése csak egy Fuuton technikával sikerülhetne, ezzel felfedve második elemét, és akár megsebezve egy közelebb álló társat. Nem volt sok esélye, és mindkét opcióban ott állt a baráti tűz, mint lehetőség, és ez felidegesítette a jounint. A háborúban megesnek a véletlenek, de itt, az ő parancsnoksága alatt ez nem történhet meg, azt ő nem hagyja. A hátán lévő hüvelyből előhúzta híres katanáját, a Murakakumo No Tsurugi névre hallgató eszközt, amit még régebben, egy csata után kobzott el a legyőzött féltől. A hófehér markolattal rendelkező, Fuuton chakrára érzékeny penge Feng kezének meghosszabbításává vált, és a jounin egyhelyben, a teste előtt tartva állt a fedélzeten. Emlékeiben két kép után kutatott, Kawachi, és Tano arcképe után, hogyha valaki hirtelen feltűnik mellette, akkor az első pillantással már meg tudja állapítani, hogy ki került a közelébe. ~A köd mindenkit összezavar, még minket is, lehet, hogy Tano ismer valami nagy kaliberű technikát, amit használna, és én is a hatósugarába kerülök, áh, nem hiszem. Tano-t annál megfontoltabbnak ismertem meg, egyedül Kawachitól kéne ettől félnem, ha elfogja az a bűnözői érzés, az, ami a kikötőben is rájött, lehet, nem fogja tudni megkülönböztetni a barátot az ellenségtől, valahogy ezek előtt közbe kell avatkoznom, de hogyan, úgy, hogy ne sérüljön a közelemben álló társ? Hogyan? Talán, ha a sebességemre koncentrálnék, és a reflexeimre, amik a sok harcok árán edződtek. Most sajnos nincs jobb ötletem.~ A terve egyszerű volt, ha valakit meglát, vagy érzékel a közelében, akkor a Dainamikku Akushon1 nevű taijutsu technikát alkalmazva hirtelen előtte terem, és ebben a pillanatban gyorsan meg is nézi az arcát, hogy ismeri-e. Ha nem, akkor máris indít egy félköríves vágást a kalóz ellen, a katanájával. Amennyiben, de csak a legvégső esetben, nagyobb veszélybe kerülne, amit a köd miatt nem vesz észre időben, akkor használja a Ninpo: Mizu Kawarimi2 nevű technikát, és a tengerből emelkedik majd ki újfent, megúszva a csapást.

-------------------
1=Dinamikus Akció
2=Ninja művészet: Víz Testcsere

Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Nov. 05 2012, 16:07

A köd tehát nem lett feloldva, a romló látási viszonyok ellenére sem. Talán Kawachi most hibázott a legnagyobbat? Nem igazán, ugyanis Tano a köd ellenére és edzettségének köszönhetően, könnyedén megtudta sebezni nyílvesszőjével a támadója lábát, és a méreg már fejtette is ki a hatását. Kawachi eközben pedig támadásba lendült. A hozzá legközelebb álló ellenfelet vette célba, viszont arra nem figyelt, hogy a támadók igencsak közel vannak egymáshoz, hiszen ismeretlen területen vannak. Ugyan egy viszonylag kicsi területen vannak, de a sűrű köd miatt még az orrukig sem látnak, így olyan, mint ha sötétben tapogatóznának, valamint nem rendelkeznek fejlett érzékekkel mint a shinobik nagy része. Viszont, így előbb kiszúrták Kawachit, mint hogy Ő támadni tudjon, így a Ninjato csapását sikeresen hárították, majd támadásba lendültek és tökéletesen telibe találták a klónokat. Remek elterelés volt, viszont a fedélzetről leugorva, észrevették Kawachit az ellenséges hajón tartózkodók, de nem törődtek vele, hiszen nem tudnak a vízen járni. Folyamatosan szemmel tartották. Tano pedig eközben akcióba lendült. Létrehozott egy klónt, majd futni kezdtek a fedélzeten és egy drótot vett elő az eredeti Íjász. Azt eldobta a klónja felé, de az nem tudta elkapni. A vékony fémszál áthaladt a klón testén, eltüntetve azt, azonban a drót megfeszült és Tano tesztrántása után is feszes maradt, így folytathatta a tervét. Körbefutott a hajón és néhány embert össze is szedett, viszont azok hagyták magukat, mivel már nem mutattak sok életjelet, hála Feng-sama vibráló kardjának. Azonban az egyik kalóz még mindig ellenállt, így megkarcolva a nyílvesszővel sikeresen ártalmatlanítani tudta őt a Genin. A köd kezdett eltűnni. Amint a levegő kitisztult, a látási viszonyok is javultak. Kawachi visszatért a hajóra. Tano meglátta, hogy mibe is akadt bele a drótja. A hajójuk főárbocának egy vastagabb szálkadarabja fogta be az első holtestet, onnantól fogva pedig már megcsonkított holtest látta el a rögzítő feladatát. Bizony, az az egy élő kalóz igencsak megrémült társai félbevágott testeit látva és mivel kellő közelségben volt a hullájukhoz, el is okádta magát. A négy holtest és egy élő, megbénult férfi az árbocnak kötözve, egy megmérgezett férfi a földön fetrengett, három kalóz pedig éppen most mászott vissza a vízből, az igencsak megrongált hajójukra. A maradék hat haramia, beleértve a kapitányukat is, látva a pusztítást és a néhány perc alatt lezajló harcot, bepánikolva adta ki az eltávozási parancsot. Ugyan nem igazán haladtak egyetlen egy vitorlával, viszont a hajójuk még épen van. Nos, talán egy egészen jó szintfelmérő volt ez a Geninek számára, a veszélyesebb bevetések előtt.


// Kawachi: A következő postodban eldöntheted, h felrobbantod-e a hajót. Ha igen, akkor a robbantás sikeres lesz. Tano: A Sima Bunshinoknak nincs fizikai vajuk. Olyanok mint a szellemek, így a tárgyak megfogására képtelen. (És igen, mértékkel így még repülni is tudnak, ha úgy irányítod őket Very Happy) Feng: Te döntesz a további lépésekről. Remek kis előkészítő csata volt, jutalmatok +5 ch! Következő postban beszéljétek meg, hogy mi legyen a hullákkal és a kettő megmérgezett kalózzal //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Katsumi Kawachi Hétf. Nov. 05 2012, 18:06

Reméltem, hogy csapattársam megtudja oldani a helyzetét, így a ködöt nem oszlattam fel, na meg még a tervemhez kellett. Sikerült megközelítenem az ellenfelemet, de sajnos nem úgy jött be a számításom, ahogy terveztem, mert ők túl közel voltak egymáshoz, így előbb vettek észre, mint, hogy én támadásba lendülhettem volna. A csapásom mellé ment, de szerencsére az ellentámadás csak egy klónt ért el. Két klón létrehozása jó ötlet volt, mert az életemet mentette meg. Láttam, hogy ellenfeleim észrevettek, de nem nagyon tudtak mit kezdeni velem, hiszen nem tudnak utánam jönni. Miután elhelyeztem a robbanó cetliket visszatérvén a hajóra megszüntettem a ködöt és látszott, hogy a társaim szép pusztítást okoztak. Mindenhol félbeszeletelt vagy csonka hullák voltak, egyetlen élő volt, aki viszont társai hulláját látva elhányta magát. ~Szerencsétlen.~
- Mi legyen az útólsóval? - Reméltem, hogy egy vágásból megszüntethetem szenvedéseit, de ha a társaim ki akarják faggatni vagy más céljuk van vele, akkor persze azt is meghallgatom. Látva, hogy a kalóz kapitány látva az emberei hulláját menekülőre fogta a dolgot és sürgős parancsot adott a távozásra. Nem tudtam, hogy mi legyen a cetlikkel, de azt tudtam, hogy a férgeknek, már pedig ők azok, hullania kell. ~Dögöljetek meg!~ Még megvárom, hogy kellő távolságba kerüljünk tőlük, hogy a robbanás ne érjen minket, majd a kézpecsétek után fel is robbantottam a cetliket. A hajó szinte darabokra robbant. Biztos volt még túlélő, de nem nagyon számított, mivel ők se fognak többet azon gondolkodni, hogy védtelen kereskedőket támadjanak meg. Még mindig itt van a kérdés, hogy az egyetlen túlélővel mi legyen. Nem kérdezem meg megint a társaimat, csak előveszem a ninjatom, hogy jelezzem mire készülök s ha senki nem állít meg, akkor lecsapok. ~Nyomorult féreg.~
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Dokujaku Tano Kedd Nov. 13 2012, 20:06

Tervemről mindaddig nem tudtam, hogy sikeres, míg a köd fel nem szállt. Alap akadémiai tudásom a harc hevében cserben hagyott, elszámítottam a klónom bíróerejéről ismert tudásomat, de szerencsére, mint később kiderült, így is bevált a tervem, sőt túlzásokba is estem kissé. Nem állt szándékomban megölni az ellenfeleimet, de lebecsültem a drót élességét és az összekötő elemek erejét, ez esetben a kezemet és az árbocot.
Kawachi is jól végezte feladatát, a vezetőnktől pedig el is vártam a hibamentes rajtaütést, elvégre mégis csak Jounin.
Körbenéztem a hajón. Megállt az idő egy pillanatra míg kezeink által elhullott emberéletek maradékaira pillantottam. Ezt teszi a háború, hogy az emberek állatokká válnak, pedig mindenki tudja, hogy az állatok azért ölnek, hogy élhessenek, követik a tápláléklánc által tartott szabályokat, viszont mi, embernek nevezett lényeket más ösztönök vezérelnek.
Nagyot sóhajtottam, ahogy belekapott a hűvös szél a hajamba, mit szinte pofonnak értem meg a kijózanodás felszínén. A robbanás ébresztett fel a magam által keltett illúzióból, s sanyarú képet vágva ráztam meg a fejem.
- A túlélőket kifaggatjuk, majd rábízzuk Tea országának törvényeire. A tárgyalást még egy aljadék is megérdemli. A hullákat pedig dobjuk a tengerbe, ma nem kell vadásznia a cápáknak. Persze amennyiben Feng sama máshogy nem látja. - Emeltem komor tekintetem a férfira. Kíméletet nem ismerő bérgyilkos ninjának neveltek, de többek között embernek is, így nem tudok örülni a győzelemnek. Értelmetlen vérontás...
Összeszedem a felszerelésemet, kezeimre visszacsatolom a súlyokkal nehezített karpántokat ismét a társasághoz fordulok.
- Javaslom mossuk fel a fedélzetet, és kössük meg a rabokat. Ne lássa a kapitányunk ezt a káoszt, még rosszul lenne. - Tettem még hozzá, majd a banditát, ki elhányta magát megkötözöm egy a közelben lévő kötéllel, (hajón általában elő szokott fordulni.)s a főárbochoz rögzítem a többi jelenleg mozdulatlan társával együtt. Ha ellenkeznek, megpróbálom megszúrni őket a nyílvesszővel, vagy egy józanító pofon kíséretében sugallom nekik, hogy a társai sorsára is juthatnak. Ismerem a kötelékből való szabadulás Jutsut, melynek alapja először is a csomók megismerése, elsajátítása, így bízva ebben a tudásban masszív kötést próbálok alkalmazni rajtuk.
- Feng sama, ön a vezető, döntsön a rabok sorsáról. Mindenképpen javaslom viszont, hogy a tenger helyzetéről kérdezzük ki őket. Lehet éppen erre haladt egy Konohai hajó, vagy többen is lehetnek a közelben. - Léptem hátrébb a banditáktól, majd Kawachi felé fordultam.
- Gyere, dobjuk bele a hullákat a tengerbe, ez nem a vezető dolga. - Bólintottam a fedélzeten elterülő hullarengetegre, majd menet közben azért azt is figyeltem merre van egy felmosó, amivel a vért is letakaríthatom.
- Jut eszembe. Szép munka volt. - Bólintottam azért elismerésképpen genin társamra. A jounint nem kell megdicsérni, pláne, hogy nem egy csatát megélt már és biztos vagyok benne, hogy erre sem lesz büszke.
Dokujaku Tano
Dokujaku Tano
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Kirigakure - Víz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 245

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Tokuno Feng Kedd Nov. 20 2012, 20:38

A banditák nem voltak képesek megállni a kardja előtt, amire számított is a jounin, és azért is vette elő, hogy rövidre zárja a ks csatározást. A végeredmény megannyi halott és kettő megmérgezett kalóz. A takarítás ezen esetben evidens, de, hogy mi legyen a többiekkel az már kérdéses. Ekkor robbanás rázta meg a területet, mivel felrobbant az ellenséges hajó. ~Kawachin újra eluralkodott a gyilkolás vágy, ebből még problémák is lehetnek a közeljövőben. Lehet, olyan feladatokkal kell megbíznom, ahol csak ezt kell művelnie, vagy olyannal, ami tökéletesen távol tartja ezen időtöltésétől. Nem gondolkodott, úgy tűnik, ilyenkor elveszti a fejét, mi van, ha rengetek kincs, vagyon, ellátmány volt a kalózoknál, amivel gyarapíthatták volna Kirigkure készleteit, esetlegesen foglyok, vagy ártatlanok.~
- Ilyet többet ne lássak, honnan tudod, hogy nem volt fogoly, vagy más "nem kalóz" személy azon a hajón. Hogy jössz te ahhoz, hogy az ő életükről dönts, inkább fogj egy felmosót, és takarítsd fel a vért. - förmedt rá Kawachira. Jöhetett a másik kérdés, mi legyen a még élővel. Egyértelműen ők nem dönthettek a sorsáról, vagyis Feng nem akart bírót játszani, viszont minden kapitány király a saját hajóján. Ezen a hajón az itteni öregnek kell diktálnia, és imponálna is neki, ha láthatja, hogy ekkora erő "fejet hajt" előtte, és meg is rettenne attól, mire képesek, és mi lesz árulás esetén. Meghallgatja Tano érvelését, majd a geninre nézett.
- Tano, kérdezd ki, én elmegyek a kapitányhoz, és vázolom neki a szituációt, és, hogy mi a dolga. Végezz, mire visszaérünk. - mondta, és elindult a kabinhoz. Kinyitja az ajtót, és belép a kapitányhoz.
- Az ellenséget likvidáltuk, viszont van egy túlélő. Mivel ön a kapitány az ön dolga, hogy a sorsáról döntsön, képes rá? - kérdezte a kabinban.

Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Nov. 26 2012, 16:04

A szétmarcangolt, vérző testek vonzzák a ragadozókat és a dögevőket. Néhány, hófehér sirály jelent meg a hajótok mellett. Valószínűleg a hullákra fájt a foga. A fedélzet fa alapja, teljesen átitatódott a sötét vérrel. A holtesteket ledobáltátok a hajóról, ugyanis ha itt marad akkor biztos, hogy napokon belül olyan bűze lesz, hogy nem lehet majd megmaradni mellettük. Miután néhány pofon elcsattanása után, a két genin rávette az életben maradt foglyokat, hogy hagyják magukat hozzákötözni a véres oszlophoz, felmosták a fedélzetet. Persze nem sok sikerrel, ugyanis a sötét vér teljesen beitta magát a fa rostjai közé. Közben Feng-sama is visszaérkezett a kapitánnyal együtt. Mosolyogva és derülten nézte a foglyokat és a véres "padlót".
- Heheeej! Na mi van? Nem jött össze? - Derült nagyokat, majd a vezetőhöz fordult - A foglyokat meg majd eladom a Tea Országában zsoldosnak! Abból lesz a jó pénz! Nah akkor indulunk!
Mondta az öreg, majd az ujját lóbálva sétált fel a kormányhoz. Pár percen belül a vitorla már megfeszült a hajó pedig elindult.


// A postokat a Tea Országa -> Wagarashi Kikötővárosba kérem. Még úton vagytok. A postokban kedvetekre faggathatjátok a túszokat. Feng: A posztodban legyen benne, hogy már éjszaka van. //

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

A Déli Tenger Empty Re: A Déli Tenger

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.