Tsihidoro Gempachi ( szanitéc)

2 posters

Go down

Tsihidoro Gempachi ( szanitéc) Empty Tsihidoro Gempachi ( szanitéc)

Témanyitás  Gempachi Hétf. Feb. 14 2011, 21:45

Név: Tsihidoro Gempachi
Ország: Szél országa
Kor: 13
Rang: genin
Nem: férfi
Felszerelések:
. 1 db hátizsák
. 1 db shuriken tartó
. 6 db shuriken
. 2 db kunai

Kinézet: 167 cm, 60 kg, magas vékony testalkat. Kopasz haj viselet és széles vállak. Hideg kék szemek és széles száj. Külső ránézésre jámbornak tűnik, de ha jobban megnézik, akkor a szemén látszik, hogy okozhat meglepetést ellenfelének. Egy fekete nadrágot visel, szintén fekete, hosszú ujjú pólóval, amin egy sötét zöld vastag mellény van.

Jellem: Gempachi egy olyan karakter, aki szereti a csapat játékot, és szeret taktikázni. Célja, hogy szanitéc legyen, és mindenkit meggyógyítson, ezzel dicsőséget hozva a Tsihidoro Klánra. Segítőkész és bárkivel eltudd beszélgetni. Egy igazi közösségi ember. De vannak pillanatai, amikor egyedül kell hagyni, hogy tudjon gondolkodni. Szereti önmagát fejleszteni, mind fizikálisan és mentálisan. A bajba jutottakon mindig segít és szívesen használja orvosi képességeit. Példaképe Cunade és az apja, aki egy orvos ninja volt, és sokszor kihúzta a társait a bajból.

Előtörténet:

Gempachi a szél országában született egy kórházban. Szülei nagy szeretettel fogadták. Mindenben támogatták. Ahogy egyre jobban cseperedett életeben annál különösebb dolgokat tapasztalt. Apja jó mintát mutatott neki, hogy milyen egy igazi férfi. Kedves volt mindenkihez, és minden embert megbecsült, nem úgy, mint a többi Tsihidoro klán tagja. Fiával rengeteget foglalkozott. Ott volt, amikor az első lépéseit megtette. Nagy becsben nevelte, hogy jó ember váljék belőle, és a klán becsületes tagja legyen, aki az erőszakot megveti. Szinte a maga mintájára formálta jelemét, de egy valamit nem tudott átformálni, fia jellemében. A harcost, aki mindig versenyezni akart.- Gempachi kiskora ellenére rengeteget foglakozott önmaga fejlesztésével, már 9 éves korában elkezdet nagyapjával edzeni, persze nem erőltette meg magát, hisz még kicsi. Edzette testét, hogy bírja majd a chakra áramoltatást, és szorgosan gyakorolta a taijutsu azon részét, amikor lefegyverezhet másokat, puszta kézzel-. Talán a nagyapjától örökölhette ezt a tulajdonságot, aki szamuráj volt. Apját Obuzavának hívták, nagyapját Rikimarunak, más néven a vörös démon. Talán azért nevezték így, mert hosszú vörös haja volt, és hajthatatlan a háborúk idején. Szeme hideg volt és fagyos. Mindig elöl járt a sorban, hogy megmutassa milyen fából faragták. Ellentétben Obuzavával, aki kerülte az erőszakot, és a nyílt összecsapásokat. Ő orvos volt, és apjával ellentétben ninja. Obuzava és Rikimaru valamilyen szinten kijöttek egymással, de Rikimaru nem kedvelte annyira, mert Obuzava egy csendes ember volt. Nem állt szamurájnak, inkább a gyógyítással foglalkozott. Soha semmilyen konfliktusba nem keveredett bele, ha még is, azt gyorsan elkerülte, vagy megakadályozta. "- Fiam jobb elkerülni a bajt! " mindig ezt mondogatta Gempachinak
Egy nap fiával mentek haza. Éjszaka volt és a lámpák fénye alig világították meg az utat. A járdán baljós alakok közeledtek feléjük.
- Látod, ezek valami rosszban sántikálnak. Kerüljük ki őket.- mondta az apa, és fiával másfelé vették az irányt. Az sötét alakok eltűntek. Egy kis idő múlva pedig egy hangos kiáltást lehetett hallani. Obuzava megrezzent. Érezte, hogy valami rossz dolog történt.
- Maradj szorosan mellettem.- mondta határozott hangon. Majd fiával a hang irányába ment. Egy megszúrt embert találtak.
- Ne mozogjon.- kérte az fekvő embert Obuzava, majd kezét a testére helyezte és megvizsgálta. - Artériát nemért.- majd folytatta, és a fekvő ember nyílt sebét pillanatok alatt eltüntette.
- Köszönöm szépen Obuzava úr.- mondta az idegen.
- Nincs mit Takesi.- mondta mosolyogva az imént felépült embernek.
Pár lépésnyivel arrébb.
- Apa, honnét ismerted azt az urat?- kérdezte Gempachi, apját, miközben rángatta a ruhája ujját.
- Régi háborús társam volt annak idején.- felelte kedvesen fiának és megsimogatta fejét.
- A nagyapa azt mondta, hogy te sosem harcoltál a háborúban.- nézet rá kétségek között a kis Gempachi.
- Igazat mondott, én nem harcoltam, hanem gyógyítottam. Az emberi élet elvételét nem támogatom! Nem az én dolgom.
Gempachi furcsán nézett és nem értette apja szavait.
Másnap elmentek kora reggel a vásárba, ahova Rikimaru is elkísérte őket.
A vásárban nagy volt a nyüzsgés. Mindenütt emberek, és árusok voltak. A levegőben hallani lehetett a zsibongást. Vegye meg ennyiért, vegye meg annyiért.
- Vigyázni kell a kereskedőkkel.- intette fiát Ouzava. Rikimaru pedig a helyi kocsmában kötött ki. A negyven évét le is tagadhatta volna. Erős mellkasa és széles vállai jól ábrázolták jellemét is. Rácsapott a pultra, és kért egy hűsítő italt, persze ami jól meg is ütötte a fejét. A kocsma négyszög alakú volt. A két szegletében pedig egy egy asztalnál, köpenyes alakok ültek. Nagyon meresztették a szemüket Rikimarura. Ezt észre vette Obuzava és elvitte onnét, a részeg öreget.
- Fiam jobb elkerülni a bajt. - mondta Gempachinak mosolyogva.
Így alapozódott, meg Gempachiba, hogy a bajt nem szabad keresni, mint a nagyapja, hanem inkább elkerülni.
A vásáron találkoztak Takesivel. Aki épp, és egészséges volt. Obuzavával a régi időkről meséltek, ahol hősies tetteket vittek véghez, persze ők ninják voltak, és nem szamurájok, mint Rikimaru. Ez a pillanat nagy jelentősséggel bírt Gempachi jövőjét nézve. Ekkor döntötte el, hogy ő is orvos ninja akar lenni. Apja támogatta fiát és tanítani kezdte, hogy a chakráját, miként használja fel.

Gempachi sokat versenyzett a barátaival, és mindig felülmúlta önmagát. Szorgalmasan tanult, és nagy apjával keményen edzet.
- Mindig néz az ellenfeled szemébe, és sose mutasd az érzéseidet. Ne mutasd, hogy félsz, vagy hogy fájt az ütése, mert akkor az ellenfeled vérszemet kap. Mivel víz elemű vagy, ezért nagyon labilis az érzelmi állapotod, és ezt az ellenfeleid ki is használhatják. Sose menj hátra védekezésnél, mert magadra rántod az ellenfeledet, inkább térj ki oldalra. Erősen csapj vissza, és dinamikusan. Feszítsd meg a hasadat, és vegyél magadon erőt. Üss, rúgj, harapj, köp, csinálj bármit, hogy nyerj.- Mondta gondosan Rikimaru. Remélte, hogy a fiú hasznát veheti elméleti tanácsának a jövőben.

A genin vizsga előtti napon nagyon izgult, hiszen életének egy újabb távpontja fog megkezdődni, ha elvégzi. A vizsgán jól teljesített, és bemutattam a helyettesítő jutsut. Harci gyakorlatot is mutatott, amiben ellenfele egy kardal támadt rá. Gempachi hideg, kék szemét, az ellenfelére szegezte, majd a támadás pillanatában kitért oldalra. Megragadta a kardot és ellenfele lendületét kihasználva a földre vitte, a kard pedig a kezében volt. Hiába a nagyapja, jól megtanította

// A Tsihidoro klán tagja akarok lenni, ha lehetséges. a többi taggal már beszéltem, ők benne vannak. Remélem megoldható, hogy a karakterem orvos ninja legye. Először, csak a gyógyításra koncentrálnám.//
Gempachi
Gempachi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Tsihidoro Gempachi ( szanitéc) Empty Re: Tsihidoro Gempachi ( szanitéc)

Témanyitás  Konan1 Hétf. Feb. 14 2011, 22:46

Elolvastam az előtörténetedet és tetszett. Végre egy előtörténet amibe a családtagok nem hevernek vérrel beborítva a földön Very Happy
Nekem a legjobban Rikimaru tetszik, nagyon megnyert engem. Na de nem is húzom tovább a szót.
Elfogadom!

Kezdő chakraszinted: 100
Kezdő pénzösszeg: 3700 Ryo
Ajándék jutsu: Shindan // Diagnózis <-> Megjegyzem ezt a technikát nem szoktam bárkinek osztogatni, tehát vedd megtiszteltetésnek Razz

Valamint megkérnélek, hogy amit tudsz, keríts egy avatart magadnak, mert hogy semmi nincs ott az olyan éktelen Very Happy

Írj adatlapot és kellemes játékot az oldalon!
Üdv: Konan
Konan1
Konan1
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.