Tsihidoro Gempachi ( szanitéc)

2 posters

Go down

Tsihidoro Gempachi ( szanitéc) Empty Tsihidoro Gempachi ( szanitéc)

Témanyitás  Gempachi Kedd Márc. 15 2011, 19:29

Rögtön, ahogy végeztem a genin vizsgával, másnap hivatott a kazekage. Egy küldetésen kell részt vennem. A csapat vezetőnk érdekes figura, de biztos sokat tanulhatok tőle. Egyik társamat Naokinak hívják, aki ismeri a szenszejt. Bölcs, és megfontolt. Többször is bizonyította, hogy rátermett ninja válik belőle. Még a tárgyi tévedésimre is oda figyelt. A máik társam Kame, aki visszahúzódó, és magának való alak. Ő is jó úton halad, hogy kiváló ninják közé tartozhasson. Van egy hiénája, akivel egy párost alkotnak. Részemről aranyos a kis kedvence, hisz imádom az állatokat.
A küldetésem során a vezetőnk azt akarta elérni, hogy gondolkodjunk, és mérjük fel a helyzeteket. Tettem pár bizonyos megnyilvánulást, ami a csapatnak nem tetszett, és ezért lenéztek. Mivel semmi hasznosat nem mondtam, inkább próbáltam a parancsukat teljesíteni. Egy gyűrűt kell kiásnunk a temetőben. További fejlemények még nem történtek.

2011.03.15
Gempachi
Gempachi
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 125

Vissza az elejére Go down

Tsihidoro Gempachi ( szanitéc) Empty Re: Tsihidoro Gempachi ( szanitéc)

Témanyitás  Sai Kedd Márc. 22 2011, 14:54


Üdv, újonc! * tiszteleg katonásan* //Na is törődj velem, szokásos zizzenésem élem :3//

Na de térjünk a tárgyra: látom, nemrég fogtál játékba, egy igen kedvelt sensei társaságában Very Happy (Imádom azt a karaktert Very Happy), s valóban nem történt még olyan sok minden, de azért illik és érdemes jobban kifejteni, mi történt, mit érzett a karakter, valóban olyan napló, esetleg beszámoló formájában (ha van kedved és időd, olvasgass bele, hogy csinálják a többiek), mert valljuk be, ez a bővítmény nem lett túl hosszúcska, és sok postocska sem született még, így nem adhatok rá sok jutalmacskát sem Sad (a végén tényleg elterjed rólam, hogy egy vérmesen gonosz admin és mesélő-chan vagyok O.o)
Viszont sajnos erre tényleg nem adhatok sok mindent, így egyezzünk ki jóindulatúan +5 chakraszintben.
(Viszonyításképp egy átlagos, ennél jóval hosszabb bővítményre is max. 15 chakrát adok én személy szerint, mert sóher vagyok, szóval ez az öt tényleg nem kevés, de legközelebb, ha nem látom az igyekezetet és az akarást - amit szerintem biztos látni fogok, mert addigra rengeteget fejlődsz majd, és szeretnél is majd még többet írni :3 - akkor nem tudok adni majd, csak 1-2 chakrát, szóval érdemes inkább kicsit több munkát és fogalmazási készséget belefektetni a bővítménybe ^^)

Összchakrád így : 105 lett

További jó játékot és bővítményírást! (Remélem, nem szegtem a kedved, mert az ecsetembe dőlök O.o)
Üdv: Sai
Sai
Sai
Főadminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU-Root
Chakraszint: mennyit rajzoljak?

Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.