Falu temetője

+2
Gempachi
Konan1
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Yamato Hétf. Szept. 17 2012, 19:20

A tervem, hogy kilőjem a lámpákat, majd az elbújásig sikeres volt, bár arra nem gondoltam, hogy ha használni akarom a bábot, akkor fel kéne oldanom a láthatatlanság köpenyét. Viszont ekkor a klón megszűnik és rájöhettek, hogy csak egy kamu volt, így felbátorodva mind előjött a rejtekéről, vagyis reménykedem, hogy mindenki, mert különben nagy bajban leszek. Eddig 2 pengét lőttem el, így még 10 van és ha jól látom, akkor 4-5 ember lehet jelen, viszont ha egyet eltalálok, akkor a többi reagálni fog, tehát sietnem kell. Nem nagyon tudok mozogni, de amint valaki közelembe jön, akkor a kezemen lévő pengevetőből egyből ellövök egyet, majd előugrok a rejtekemről és ha valaki támad, újra lövök, majd felkapom a chakrafonalakkal Ocút és ha valaki közel jön, akkor a testvérem kezét kilövöm, reménykedve, hogy ismét találok. Viszont innentől csak a pengevetőmmel tudok boldugolni, mert, ha a füstöt kiengedem Ocú szájából én se menekülök élve.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Tobi Kedd Szept. 18 2012, 16:55

Ellenfeleid kettes csoportokra osztva keresnek téged, erre pedig onnan jöhetsz rá, hogy csak két ember megy el a fa mellett, hol te álldogálsz, a többit egy másik területen hallod közlekedni. A holdfény az egyedüli lámpád, ami csak nagyjából világítja meg a területet, mégis tökéletesen kivehető itt a nyíl terepen (Sírok között) a két fickó körvonala, így nincs más hátra, támadsz. Mindkét tű talál, és egy pillanat műve alatt összeesik mindkettő.
Természetesen a jajjveszékelést társai is meghallották, s mivel te feloldottad a láthatatlanság köpenye jutsut, kést rántva iramodnak meg feléd. Szép lassan látod a körvonalaikat, készen állsz a támadásra, a bábodnak köszönhetően pedig az egyiket le is teríted, a kilőhető karjának segítségével, a másikat ismét tűvel szeded le. Úgy tűnik sikerült végül leszedned mindet, de kérdés, hogy csak öten voltak? Na meg persze, hogy mi történik jelenleg a csősz kunyhójában.


//A maszk írtam, nálad van, bármikor felvehetted volna. A másik, mivel azt írtad tapasztalatlan vagy a bábhasználatban, jöjjön egy kis lecke, mi megkönnyítette volna a dolgod.://

Bábhasználat okosan Nejivel. Első lecke: A Chakrafonal maga a bábhasználati technika, nem pedig az, hogy különböző bábok segítségével küzdhetsz meg ellenfeleiddel, halmozod őket, és minél több fegyvert teszel bele. (lásd Sasori, vagy a nagymamája) Sasori magán alkalmazta a bábtechnikát, irányította a testén lévő páncélt, míg a nagymamája Sakura-t irányította. Tehát a fonállal tárgyakat, és élőlényeket egyaránt irányítasz (persze élőlényt csak akkor, ha az nem ellenkezik, mert a fonal könnyen elvágható). Hogy ezzel a leckével mit kezdesz, vagy megértetted-e amit mondani akartam vele, kiderül a kaland további részéből.
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Yamato Kedd Szept. 18 2012, 21:02

A tervem hellyel közzel bejött, szépen lassan minden ellenségem, akit eddig láttam szépen lassan elszenderült örök álomra. viszont nem lehetek biztos, hogy csak ennyi ember lenne a környéken, így felkapva a maszkomat a csősz háza felé veszem az irányt. Ha közben támadnának, akkor, mivel már rajtam van a maszk, így ha esetleg valaki támadna, akkor elkezdem magam körül gyorsan mozgatni a testvérem kö, majd, ha ez nem elég akkor kieresztem a füstöt. Viszont, ha nem lesz támadás, akkor is elkezdem egy körülbelül fél méteres körben magam körül elég gyorsan körbe és így elindulok a csősz háza felé.

//Remélem jó és tényleg jól értettem mire gondolsz. Ja és bocs a gyenge posztért, csak Gainak kéne írnom egy oldalas world posztot.//
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Tobi Szer. Szept. 19 2012, 19:45

A környék csendes, semmi neszt nem hallasz, de a kunyhó elég sötét, mint ahogy a környéke is, egyedüli fény még mindig a hold, és a több méterre lévő ösvényre vezető lámpa. Érzékeidet élesítve sem figyelsz fel mocorgásra, beszédre, vagy hasonlóra. Hiába lépsz oda az építményhez, nincs fény benn, és ha fény nincs te sem látsz az orrodig sem. Valahogy világosságot kell csinálnod, miközben a környezetedre is tanácsos odafigyelni, nem-e itt ólálkodnak még a gaztevők.
Ha egy lépést beljebb lépsz, valami elkezdi csípni a szemed, mintha hagymát hámoznál, olyan érzés, kellemetlen, és alig tudod nyitva tartani, de míg nem látod, mi okozza ezt, talán nem biztonságos bemenned.


//Bocsi a reag rövidségéért, a feladat adott, csinálj fényt, és nézz körül a kunyhóban, majd a környéken//
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Yamato Pént. Szept. 21 2012, 09:20

A környék csendes volt, nesz sem hallatszott, így elindultam a csősz ház felé. Már messziről éreztem a fokhagyma szagát, ami az épületből jött. A környék eléggé sötét volt egyedül a hold és néhány méterrel arrébb lévő lámpa fénye adott valamennyi világot. Valahogy nem voltam benne biztos, hogy jó ötlet lenne, ha belépnék csak úgy, hogy az orromig se látok. Akkor eszembe jutott, hogy kunaiom fémből van és ha eléggé tisztára csiszolom, akkor akár tükörként is funkcionálhat. Éppen nyúlok egy fegyverért, amikor eszembe jut, hogy a tanto sokkal világosabb, így kilövök egyet a pengevetőmből a földbe lőttem, majd felvéve azt olyan szögbe tartom, hogy a pengéről a meglévő fények a ház ajtajához mutassank és minél többet tudjak megnézni. Remélem az ötlet sikeres lesz és a ház nagy részét beláthatom és talán a szagforrást is megtalálhatom. Ha sikerül kiviteleznem, akkor a környéken is szétnézek és ezt összekötöm a fegyvereim összeszedésével. Ha nem támad be senki, akkor felveszem a maszkom és belépek a házba és emlékezetből megpróbálom megtalálni a szagforrást és megszüntetni, de lehet, hogy csak kinyitom az ablakot, hogy huzat legyen és magától kimenjen a szag.

//elhasznált eszközök:
tanto: 4, Ocú 2 keze, füstbomba: 1
Ha megtalálom a tantot és a kezeket is, akkor is - 1 füstbomba
kilőtt pengét nem számítom elhasználtnak, mivel az megmaradt a kezembe, tehát ismét használhatnám//
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Tobi Szomb. Szept. 22 2012, 16:16

//Rég olvastam már ekkora sületlenséget...//

A szag amit éreztél, nem hagyma, csupán a mellékhatásai, miket éreztél, hasonlóak hozzá, szaga bántotta az orrod, és csípte a szemed. A kunyhó ajtaja teljesen nyitva van, de sötétség honol benn, a Hold fénye pedig nem olyan erős, hogy bevilágítsa, a kések pedig arra jók, hogy csillogtasd őket, de hogy fényt adjanak, arra egy egész fegyverarzenál kellene. Ezen az elven próbálsz molyolni az ajtóban, mikor éles fájdalom hasít az arcodba, mire reflexből hátra ugrasz.
A sebre kapod a kezed, és érezheted, megvágták az arcod. Nem mély a seb, felületi csupán, viszont mikor ellentámadásba lépnél, megrökönyödsz, és térdre kényszerülsz. Bizony, megmérgeztek, az erős szúrós szag, nem hagymából áradt, hanem méreg volt, amit a maszkkal sikerült kontrollálnod, viszont óvatlanságod, és szerencsétlenkedésed eredményeképp mégis sikerült megmérgeződnöd.
Fájdalmat nem érzel, csupán kábultságot, valószínűleg altató, vagy nyugtató méreg. A sötétségből egy báb lép elő, vannak lábai és karjai, úgy lépked akár egy igazi ember, mégis látod a Hold fényénél megcsillanó chakrafonalat.
A használója valószínűleg a házban van, de nem lép elő, mégis úgy tűnik tökéletesen lát téged.

Falu temetője - Page 2 Tumblr_m69codVzxk1rt8urho1_500
A báb

A báb elég torz volt, egy női arcot ábrázolt, szépen meg van munkálva, ha nem fából lenne, talán még igazinak is lehetne mondani. Fehér pongyola takarja testét, és ki tudja még mi takarja fegyverarzenálját, kést nem látsz rajta, amivel valószínűleg megvágott téged.


//Három köröd van legyőzni a bábmester és bábját, utána eszméletedet veszted. Sok sikert//
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Yamato Szomb. Szept. 22 2012, 17:45

Belépve az épületbe hamar kiderült, hogy nem hagyma szagát érzem, csak valami méregnek a mellékhatása. A késem nem elég, hogy fényt adjon, csak arra, hogy szépen csillogjon. Belépve az ajtón valami meg vágta az arcomat. A vágás nem volt mély, de eléggé fájt. Hatására automatikusan hátraugrottam, majd amikor támadásba lendültem volna térdre estem. ~Méreg? A fenébe.~ Ekkor egy emberszerű valami jött ki a házból. Egy nő, de akkor a chakrafonalak megcsillantak a holdfényben. ~Egy báb, vagyis egy bábhasználó van az épületben.~ Ekkor eszembe jutott, hogy esetleg felgyújthatnám a házat, maximum segítek az újjá építésében. Felnéztem, majd észrevettem, hogy a lámpák, valójában lámpások, akkor a chakrafonalakkal megpróbálom minél gyorsabban elkapni egyet, majd a házig viszem és fölötte elengedem. Ha nem sikerülne és támadást indítana, akkor viszont megpróbálok védekezni Ocúval. Mivel nem nagyon ismerem a stílusát, így nem tudom hogyan fog támadni, de megpróbálok minél többet kihozni a védekezésből.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Tobi Kedd Szept. 25 2012, 10:36

Az elképzelésed nem lenne rossz, de a lámpás messzebb van annál, minthogy az előtted lévő báb elengedjen téged, pár lépést lépsz csupán, de máris magad elé kell rántanod Ocút, aki levédi azt a senbon mennyiséget, ami neki csapódik. Ahogy felnézel a védelmed mögül, láthatod, hogy a hölgynek a hasából érkezett a tűrengeteg, sok kis luk jelzi, azok távozásának helyét. Viszont ez arra jó volt még, hogy elmozdítsd a használót is, ki hogy megállítson végül ki kellett lépnie a kis kunyhóból. Egy csuklyás alakkal állsz szemben, kin barna köpeny díszeleg.
- Nincs esélyed, nem értem miért avatkoztál bele a dolgunkba, de most megfizetsz a kotnyeleskedésért. - Mondta, majd megindította ellened a leányzót, kinek karjaiból és szájából egy fél méteres pengét csúsztatott ki, azokkal kíván téged nyársra húzni. Az ellenfél innentől már látható, meg is támadhatod, hiszen felnyitotta védelmét, de előtte ki kellene védened a támadást.


//Még két kör//
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Yamato Kedd Szept. 25 2012, 11:20

Tervem nem jött be, mert közben a másik támadásba lendült és senbonokat küldött felém, de a hátrálásom arra jó volt, hogy a támadóm kilépjen a fényre és felfedje valóját. Bár nem sokat tudtam meg róla, mivel csuklyát és egy barna köpenyt visel. Ahogy jobban megnéztem a báb hasából jött a fegyverzápor, bár nem volt időm jobban megnézni a bábot, mert ismét támadásba lendült.
- Nem akartam beleavatkozni a dolgotokba, én csak itt voltam meglátogatni a testvérem sírhelyét.
Ha lesz időm, akkor még kilövök egy pengét, de nem a bábot célzom, hanem a használót, majd elugrom a támadás elől. Ha viszont erre nincs időm, akkor csak elugrom a támadás elől, majd Ocút elrántva a másik báb elől én is kilövöm a hasában lévő senbonokat a támadómra. Ha elugrik, bár ahhoz sok sikert, mivel vagy 30- 50 repül fel, akkor még a levegőben felé dobom a korábban a kezembe maradt tantot.


//elhasznált eszközök:
tanto: 4+1, Ocú 2 keze, füstbomba: 1, 50 senbon
Ha megtalálom a tantot és a kezeket is, akkor is - 1 füstbomba//


A hozzászólást Yamato összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Szept. 25 2012, 16:29-kor.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Tobi Kedd Szept. 25 2012, 12:10

A báb folyamatosan közeledik feléd, mire te kilősz egy pengét, de takarásban van ellenfeled, így a báb vállába áll bele a mérgezett kés, de még sikerül elugranod a támadás elől, azonban Ocú nem ússza meg a dolgot, és egyik karjától sajnos meg kell válnia. Furcsa hang harsan fel a csendes éjszakában, s mikor odapillantasz, a kezeiben lévő pengék, mint egy körfűrész kezdenek el pörögni, valószínűleg ez vágta le a bábod jobb karját.
- Nem bízol a bábodban fiú?! Pedig ő a legnagyobb fegyvered. Ez olyan, mintha kardcsatát vívnánk, és a csapásomat nem hárítanád, hanem folyamatosan félreugranál előle! Még pár ilyen kis barátom, és a bábodból gyújtós lesz! - Üvöltött, majd ismét megrántotta a bábjait tartó chakrafonalakat, és a körfűrész most téged vett célba.
A bábból kilövöd a Senbonokat, de a méreg hat a szervezetedben, így, mint ahogy az előbb is, a báb felfogta nagy részét, viszont ezzel megakasztottad a támadását, utolsó esélyt hagyva magadnak arra, hogy legyőzd ellenfeledet.
A báb két méterre van előtted, míg ellenfeled öt méterre tartózkodik a kunyhó küszöbén. A báb hasán még nem zárult le a fedél, így senbonokat még küldhet rád, míg mindkét karján aktív a körfűrész.


//Utolsó lehetőség//

//Tanulás Nejivel.: Nem csak a bábod van nálad, kombinálhatod is a felszereléseiddel, de mint ahogy ellenfeled is mondta, a bábod a kardod...nem megy az, hogy egyszerre félreugrasz, és a bábot is rántod magaddal, erre a sorozatban sem volt példa. Azért van a báb, hogy harcolj vele, és bizony van mikor az megsérül a küzdelem során. A bábod félted jobban, vagy az életed? //
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Yamato Kedd Szept. 25 2012, 16:35

A senbonok és a tanto nem találtak, mert a báb felfogta a támadást. Viszont a próbálkozásnak az lett az eredménye, hogy Ocú elvesztette az egyik kacsóját. Erre az az ötletem támadt, hogy ledobtam egy újabb füstbombát, de nem magam elé, hanem a bok fölött az ellenfelemnek, aki így remélhetőleg, ha csak ki nem ugrik a füstből, elveszti egy rövid időre a látását, majd elkezdtem a bábja és a füst körül gyorsan mozgatni a bábomat és ezzel együtt folyamatosan a maradék 50 senbonból 1esével 10t kilövök remélve, hogy néhány eltalálja, majd befejezem a támadást és még belövök 3 tantot nem egy vonalba, de fejmagasságba. Esetleg, ha a füst eloszlott és még életben van, akkor elugrok a báb támadása elől, majd kilővők felé egy újabb pengét és még utolsó próbálkozásként kiengedem Ocú szájából a füstöt. Ha sikerül, ha nem én akkor is össze fogok esni, mert a méreg legyőzte a szervezetemet.

//elhasznált eszközök:
tanto: 4+1+3, Ocú 2 keze, füstbomba: 1+1, senbon: 60
- 2 füstbomba (ami biztos)
Köszi, h ilyen csatába küldtél, mikor többször is mondtam, h ez nekem teljesen új//
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Tobi Kedd Szept. 25 2012, 17:15

Végül te is harcba lendülsz, meglátod a lehetőségeket, és végre használod az eszed is. Ellenfeled megrökönyödik a füst bomba felhasználásakor, jobban mondva nem támad a bábuval, hanem visszahúzza őt. Ezután következik a fegyveráradat, amivel elárasztod őt, szépen kivitelezett támadás. Ahogy a végére érsz, érzed, hogy elhagy az erőd, ujjaidból a chakra elillan, és a bábod magatehetetlenül csuklik össze, veled együtt.
Még mielőtt elsötétedne a világ előtted, látod hogy ellenfeled is a földön hever...

Reggel volt már mikor rád találtak a Sunagakurei shinobik, körbevettek téged, és valami fura, erős szagú üvegcsét tolnak az orrod alá, amitől feleszmélsz. Kikérdeznek téged, hogy mi történt az éjjel, s közlik veled, hogy senkit sem találtak, a csősz is eltűnt. Lehet, ez komolyabb úgy, mint amilyennek először tűnt, egyszer, ha lesz időd, talán kideríthetnéd mi állhat a támadás mögött. Mindenképpen jelentést kell tenned a Kazekage irodájában, és a bábot is meg kell javítanod.


//A kaland véget ért, kérésedre felturbóztam. Kérlek írj majd egy bővítményt, amiben elmeséled a Kazekage-nak mi történt, és amiben a bábot megjavítod, addig, míg ez nem történik meg, a bábnak egy kezét használhatod. A bővítményedhez írd oda, hogy a kérésemre, én fogom ellenőrizni. A játékban végzett teljesítményedért 3 chakra pontot kapsz. Az elhasznált eszközöket húzd ki az adatlapodról. //
Tobi
Tobi
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: Nem túl sok...

Vissza az elejére Go down

Falu temetője - Page 2 Empty Re: Falu temetője

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.