Ninja akadémia

5 posters

Go down

Ninja akadémia Empty Ninja akadémia

Témanyitás  Shikoku Naoki Szer. Márc. 31 2010, 19:47

A ninjanak szánt fiatalok tanulmányainak színhelye. Egy több épületből álló épületkomplexum, benne tantermekkel és tornatermekkel.
Shikoku Naoki
Shikoku Naoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 931
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 331 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 600 (A)
Ügyesség/Reflex : 900 (S)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Iwasaki Hikaru Pént. Május 23 2014, 16:36

A szobám úgy helyezkedett el, hogy a hátsó kertre nézett az ágyam melletti ablak, a nap sugarai pedig legelőször mindig ide világítottak be. Általában mindig az első sugarakra ébredtem, de ezt most sajnos nem engedhettem meg magamnak. Még csak pirkadat van, és a nap sincs olyan magasan, hogy be tudjon sütni az ablakomon, de a madarak már teljes erejükkel csicseregnek, és sok reménnyel várják az elkövetkezendő napot. Tavasz van, és ezt senki le sem tagadhatná. Bár legtöbbször nyavalyognék az ilyen koránkelés miatt, de most valamiért hálát adok az égnek (és legfőképpen a sensei-emnek), hogy ilyen korán fel kellett kelnem. Teljes erőmből szorítom a hatalmas, hófehér párnámat, és a szobám ablaka alatt található cseresznyefa virágot bámulom. Csodaszép, és amikor elbambulok ezt bámulva, mindig feltöltődök energiával. Olyan mintha a cseresznyefa virágai sorban rám mosolyognának, és azt mondanák: „Sok szerencsét, Hikaru!” Elnevetem magam a saját gondolataim bohókásságán, majd elengedem a párnámat, és kimászok az ágyból. Nem tellett sok időbe, hogy elkészüljek.. az akadémiai éveim során már bőven volt időm kitanulni a gyors reggeli készülődés módszereit. Reggelire csak gyorsan megkentem vettem elő egy tálka rizst, amit az oda út felé komótosan megeszegettem. Még nem igazán esett meg, hogy ilyen korán felkeltem, és meg kell, hogy valljam.. teljesen más az élet ilyenkor, mint napközben. Olyan nyugodt, de mégis izgő-mozgó. Mosolyogva szedem a lábaim a piactéren áthaladva, ahol már rengeteg fiatalabb-idősebb hölgyemény keresi a legfrissebb árukat a kofáknál. A falu bejáratánál találkozok a senseiel. Valamiért elfog egy olyan érzés, amikor a senpaihoz mászkáltam ki, hiszen ő is mindig a falu szélén volt, és mosolygó arcával várt engem. Olyan jó volt.. nagyon hiányzik. De erősnek kell lennem, és nem szabad megrekednem a múltban. Ahogyan a gondolataimat összeszedegetve sétálok a célom felé, észre sem veszem, hogy hamarabb megérkeztem, mint gondoltam volna. Amint felnéztem, a sensei előttem termett, és hirtelen a torkomba akadt a szó. Nagyon sármos, és fiatal volt, nem olyan, mint akire számítottam. Nem igazán tudok a fiatalabb férfiakkal olyan jól bánni, mert általában mindig elcsendesülök, és/vagy zavarba jövök. Mindenesetre végigmérem a férfit, aki egyre inkább szimpatikusabbnak tűnik a számomra, de ezt próbálom nem kimutatni semmilyen módon. A stílusa, a mosolya.. olyan elképesztő volt, és valamiért az izgatottságom mellett egy könnyed megnyugvás is megtalálható volt, hiszen.. úgy tűnt jó senseiem lesz. Persze ez is csak én lehetek, aki a külsőségekről von le minden következtetést, de ha esetleg nem így lenne.. az hamar kiderül. Lassan szóra is nyílt a sensei szája, én pedig még inkább megdermedtem az izgatottságtól. Minden szavára fanatikusan figyeltem, és próbáltam nem rossz, és lusta tanítványnak tűnni. Nem szeretnék rosszba lenni a senseiemmel, hiszen ő fog belőlem tehetséges shinobit faragni. Nagyon laza, és szimpatikus stílusa volt, és valamiért a kellemetlen, csipkelődő hanglejtései sem zavartak úgy igazán. A szavaira egy kis hezitálás után már válaszolni is akartam, de amint neki kezdtem volna, már folytatta is a befejezetlen mondatait. Az egész napos edzésre egy kicsit elfordítottam a fejemet, mert kicsit kíváncsi lettem, hogy mi is lehet az a feladat, ami ilyen hosszú időtartamot vesz igénybe, de erre hamar választ kaptam. A kezembe nyomott egy bőrkötésű könyvet, amit hamar ki is nyitottam.
„Ott vagyok, ahonnan jössz. Ahonnan a tudásod jön.” – hangzottak el a fejemben a szavak, amint felolvastam magamban az első oldalon található mondatokat. Rejtélyesnek, és elgondolkodtatónak hangzottak eme szócskák, de hamar rá is jöttem a céljukra. A sensei ki is osztotta a feladatom, majd egy aranyos mosoly után.. el is tűnt. A „kedves tanítványom” után egy kicsit vörös lett a fejem, és zavarba is jöttem, de hamar rá kellett jönnöm, hogy ezek mögött a szavak mögött semmiféle különösebb célzás nem volt. A fejemmel jobbra-balra kapkodtam, mintha olyan könnyedén megtalálhatnám őt, de persze tudtam, hogy nem lesz ilyen egyszerű. Be akartam bizonyítani, hogy bármire képes vagyok, és méltó vagyok, hogy egy ilyen csodálatos sensei tanítson engem! Valamiért kifejezetten vártam arra, hogy boldogan, és büszkén megsimogassa a fejemet, miközben az elégedettség mosolyát látom azon a kellemes arcán. Azóta nem voltak ilyen furcsa fétiseim, amióta a senpai elhagyott.. és most visszajöttek. De nincs idő ilyesmiken gondolkodnom, hamar bele is kell vetnem a feladatba. Legelőször azon kezdek el gondolkozni, hogy vajon mit tesztelhet ezzel a mesterem. Csak nem az intelligenciámat? Akkor nem veszíthetek, nem akarom, hogy hülyének nézzen. Mindent bele kell adnom, akármilyen nehéz is lesz. Többször újraolvasom hangosan a könyvben található mondatot, majd végül elindulok az első helyre, ami eszembe jutott e szavak után. A tudásom az akadémiáról származik, na meg persze az édesanyáméktól. Mivel a szüleim házában csak nem bújt el a sensei, így legelőször az akadémiát tartom logikusnak, tehát hamar el is indulok oda. A lépteim most már valamiért gyorsabbak, mint a feladatom megkapása előtt. Nem akartam a nap végéig elhúzni egy ilyen komoly feladatot, hiszen ha hamar letudom.. a sensei boldog lesz. Olyan jó lenne, ha megdicsérne.
- Sensei.. itt vagyok. – suttogom halkan, miközben bekanyarodok az akadémia kapuja felé. Vajon itt lesz? Vagy ennyire azért nem egyszerű a feladat? Próba szerencse.. ezt csak akkor tudhatom meg, ha kiderítem.
Iwasaki Hikaru
Iwasaki Hikaru
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 100

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Pein Hétf. Május 26 2014, 12:00

Az okfejtésed helyes volt, eddig a sensei meg lehetett veled elégedve. Bár igaz, hogy a rejtvény nem volt túlságosan nehéz, de nem mindenki jött volna rá ilyen hamar a helyes megoldásra.
Gyors lépteiddel átszelve az éledező falut hamar az Akadémia épülete elé érkeztél. Biztosan sok emléket idézett fel benned a környezetéhez képest igencsak robusztus építmény, de most nem volt időd ezen gondolkozni. Annál is inkább, mivel zárva volt! Hiába siettél oda olyan lelkesen a kapujához, most nem tudtál rajta olyan könnyedén átlépni, mint éveken át tetted. Hiába, reggel volt még, nagyon reggel, inkább hajnal!
Pedig abban biztos lehettél, hogy nem tévesztetted el az úti célt. Megkerülve az Akadémiát, hátha mégis nyitva találsz egy bejáratot, az egyik ablakon át, az egyik tanteremben senseied kissé unott képét pillantottad meg. Éppen egy kék bőrkötésű könyvet olvasott, de mintha egy pillanatra elmosolyodott volna, mikor rád sandított a szeme sarkából.
Ha pedig már kék bőrkötésnél tartunk, érdemes lenne belenézned a te könyvecskédbe is, hiszen új üzenet jelent meg benne, ugyancsak vörös tintával:
Számomra a kapu nyitva áll.
Pein
Pein
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Kami
Chakraszint: Bőségesen elég Konoha elpusztításához...

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Kenshiro Yori Hétf. Május 02 2016, 20:44

// Aikawa Hanako - Nyílvessző a rengetegben //


A Nap először dugta elő mindent felmelegítő barátságos pocakját az elmúlt idők heves esőzése után. A növények ebben az időszakban kezdik meg viráguk hajtását, így szinte az egész falut átjárja a természet kellemes illata. Talán páran meg is köszönik ezt, egyesek talán imádkoznak is a természet hatalmas Anyjának, ki a háborús időkben búfelejtőnek küldi az élet apró örömeit.
Egy furcsának mondható fickó kényelmetlenül fészkelődött a székében a Kusagakurei történelem, több száz pergamentekercsét nézve át fáradhatatlanul újra és újra. Időnként oldalra pillantott, és a falu kecsesen kúszó utcáin futtatta szemeit, valami után kutatva a bambusz építmények között. A tekercseken állatok jelképei, hosszan írott szavak kavalkádja és itt-ott elázott tintacseppek formái voltak kivehetőek.
- Érthetetlen számomra ez az egész, de valahogy csak megoldjuk nem? - Morfondírozott magában a bajszos illető. - Elméletileg mára volt megbeszélve a találkozó az egyik friss Geninünkel, hogy is hívták? - Dőlt hátra a támlás székben ahogy egy kitömött állaltot vizsgált a szoba túlsó végében. - Aikawa Hanako, persze! - Varázslatos szemek akár még látni is vélhették volna azt az apró villanykörtét mely felvilágított a papirosokról felemelt kusza elméjében. Lábait az asztalra tette az ideális póz elérése érdekében, majd zsebébe nyúlt és egy apróbb tekercset húzott elő. Borítóján az előbb említett lány neve szerepelt. Kíváncsian vizsgálgatta a tekercset de nem bontotta fel a vélhetőleg küldetésre való felhívást. - Meg kell várnom vele a társam. Mit szólna ha az ő küldetését én olvasnám fel, de túlságosan is izgat a kíváncsiság mi is lesz a kettőnk feladata. - Mosolygott tovább magában a férfi, reménykedő pillantását ismét az ablak üvegen túlra szegezve, várva mikor érkezik meg, újdonsült tanítványa.
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Aikawa Hanako Hétf. Május 02 2016, 21:06

// Nyílvessző a rengetegben //

Tavasz. A természet újjászületésének, az állatok ébredésének, és az Föld szerelmének időszaka. Mindenkinek jót tesz, ha végre kiszakadhat a Tél rideg karmai közül, és végre úszhat a melengető napsugarak tengerében. Nincs jobb időszak valaminek a kezdetéhez, mint a Tavasz. Nem sokan szeretik a havat, a hideget, és sok család megélhetését csak nehezíti a természet alvóidőszaka. Ilyen az Aikawa család is, akik a shinobirejtek egyik legnagyobb virágkereskedését tudhatják a magukénak, ezt pedig a hidegebb évszakok nem éppen támogatják. Viszont végre eljött az az időszak, amikor újra megnyílhat a bolt, és a vásárlók is virágvásárlással ünneplik meg az új időszak kezdetét. Hanako édesanyja ilyenkor már kora reggel felébred, felseper az üzlet előtt, kiteszi a legfrissebb árukat a bejárat elé, és átszámolja újra és újra a bevételeit. Régebben az édes kislánya is segített neki mindenben, de mostanában ennél sokkal fontosabb feladatai vannak. Amióta átment a genin vizsgán, szinte nincs olyan nap, hogy nyugton tudna maradni. Az új évszaknak köszönhetően még egy új jutsut is elsajátított, mely csak ebben az országban terjedt el, a Virág országának jóvoltából. Folyamatosan fejlődik, és egyre erősebb lesz. Persze a magánedzésekből nem lesz tehetséges shinobi, ehhez azért ennél sokkal több minden kell. Ezért is hívatta magához a napokban, egy levél formájában a kage. Jobban mondva nem magához hívta, hanem a leányzó új senseiéhez. Eljött az ideje, hogy a megfelelő mesterhez kerüljön, hiszen csak így lépheti meg a következő lépcsőfokot a shinobik életében. Amint felébredt, azonnal felvette az egyenruháját, és felkapta a már előző este előkészített táskáját. Vörös sála az időjárásnak megfelelően a derekán talált helyet. Miután elkészült azon nyomban kiszaladt az ajtón, és célirányosan megindult a felé a hely felé, amit megjelöltek neki a levélben. Érkezése után normális testtartásba vágta magát, és határozott hangon megszólalt.
- Elnézést a késésért, Aikawa Hanako vagyok. Az első küldetésemre jelentkezem. – bár nem biztos benne, hogy késett, azért az illem úgy tartja, hogy kérjen bocsánatot minden lehetséges hibájáért. Ha pedig ez egy kicsit túlzás, hát ez van. Ő ilyen, és nem fog senki más kedvéért megváltozni.
Aikawa Hanako
Aikawa Hanako
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 160
Elosztható Taijutsu Pontok : 8

Állóképesség : 150 ( C )
Erő : 110 ( D )
Gyorsaság : 150 ( C )
Ügyesség/Reflex : 150 ( C )
Pusztakezes Harc : 100 ( D )

Tartózkodási hely : Kusagakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 163

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Kenshiro Yori Hétf. Május 02 2016, 22:18

// Nyílvessző a rengetegben //


A sok évet megélt ajtó zajos nyikorgással tárult ki ahogy a szemed elé tárta a furcsán berendezett irodát. A környező erdőkből és pusztaságokról összegyűjtött virágok és növények gondosan lepréselt színpompája díszítette a falakat. Biztos felismerted a díszletek mindegyikét tekintve családod foglalkozását. A polcokon üvegcsékben különféle ásványok és más-más trófeák pihentek az elég hanyag takarításra utaló porréteg alatt. A terem közepén pedig egy íróasztal foglalt helyet melyen mestered pihentette lábát, de amint visszatért közénk az elkalandozott gondolatok rögös útjáról, majdnem hátravetette magát meglepettségében. Gyorsan ugrott fel a székéből és feléd törte útját a szertehagyott könyvek és papírok között. Ruháit megigazítva s hosszú hajába beletúrva viszonozta tiszteletreméltó meghajlásod.
- Szinte már azt hittem kihalt a mai fiatalságból a tisztelet. De nem, nem késtél Hanako. Az én nevem Teron Voral, örvendek a szerencsének. - hajolt meg ismét szeleburdin a férfi majd táskás szemeivel méregetésedbe kezdett. Kínosnak érezhetted a szituációt, ahogy a furcsa muki szinte minden porcikádat azonosítja, de biztos tudja mit csinál. - Remek, remek. Nagyon örülök, hogy el tudtál jönni. Hallottam már rólad ezt - azt de mégis csak hitelesebb lesz a történet ha te osztod meg velem. Gyere, foglalj helyet és mesélj magadról pár szót. - Túrt elő egy széket mondhatni a shinobi világ legrendetlenebb szobája mélyéről. Voral laza mozdulattal felpattant asztalára leverve az ott tanyázó díszeket, de úgy tűnt minden figyelmét neked szenteli.
A férfi illedelmesen végighallgatja a történetedet, majd ha kérdések merülnének fel válaszaidat a senseinél keresheted.
Kenshiro Yori
Kenshiro Yori
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 852
Elosztható Taijutsu Pontok : 115

Állóképesség : 250 (C)
Erő : 152 (C)
Gyorsaság : 500 (A)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Mikával a paradicsomban. :3


Adatlap
Szint: S
Rang: Kenshiro Vezető
Chakraszint: 875

Vissza az elejére Go down

Ninja akadémia Empty Re: Ninja akadémia

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.