Kikötőváros

+2
Matsudaro Kitsumo
Aburame Shino
6 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Kikötőváros - Page 2 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Osumi Hiroto Szomb. 24 Júl. - 16:05

Noha nem minden alakult az elképzelései szerint, azért sikerült véghez vinnem a tervemet. Amikor Koizumo megbénult, chakrát akartam belé vezetni, hogy megszabaduljon a genjutsu bénító kötésétől, ám ekkor fedte fel magát az ellenség, akit így sikeresen ártalmatlanítottam. Ennek hatására a konohai fiú is magához tért, Akiyama viszont még mindig veszélyben volt. El kellett vinni egy orvoshoz, hiszen csak szakszerű ellátás segíthetett rajta. Azonban itt volt a másik ninja is, aki Nyak Országi fejpántot viselt, bár elvileg ott nem képeztek ninjákat akadémiákon. Vajon egy új ninjafalut építettek? Vagy egy lázadás történt? Vagy csak megtévesztés? Válaszok kellettek, azonban Koizumóval kellett maradnom, Hayato pedig egyedül nem lett volna képes elcipelni az áldozatot, miközben életben is tartja. Többféle terv is az eszembe jutott, de mindegyik kockázatos volt. Azt tudtam, hogy a chuunin az életét is feláldozta volna a küldetés sikeréért, én azonban nem osztottam ezt a nézetet. Tudtam, hogy az információ fontos lehet. Kellett volna még egy ember, egy társ.. Ez az, társ! Ha nem is ember..
- Kuchiyose no Jutsu! - Idézem meg Kunát, miután ajkamba harapva véremmel végrehajtottam a technikát.
- Szeva tesa, van egy cig... - Kezdte volna a szokásossal, ám az ujjammal elhallgattattam. Tudtam, hogy nem fog mesértődni, ahogy azt is, hogy úgy fog tenni, mintha igen. De ez most nem számított.
- El kellene őt szállítanod egy medikus ninjához. Hayato, te addig tartsd úgy, ahogy eddig, ne hagyd, hogy meghaljon. - Utáltam parancsokat osztogatni, de most szükségszerű volt. 
- Te pedig, Koizumo.. Azt hiszem szintén szeretnél kérdéseket feltenni ennek a nőnek. Maradt még csapda a búvóhelyeden?
Ha a válasz nem, úgy a nőhöz lépek és a Ranji Shigumi no Jutsuval körbetekerem a kezeit, lábait és a száját is, így viszem az épületbe, hogy ott hallgassuk ki. - Még nem jutottunk messzire tőle, így feltűnést sem igazán fogunk kelteni.
Ha Koziumonál van kötél, úgy beérve összekötözöm a kezeit és a lábait is, ha nincs, akkor fenntartom a technikát és úgy kérdezem ki.
- Ha kielégítő választ adsz a kérdéseinkre, életben maradsz - kezdem az "üzletelést". - Ki vagy te? Honnan tudsz az információról? Kinek kell elvinned a tudást? Mióta vannak a Nyak Országának képzett shinobijai? - Minden kérdés után hagyok neki időt a válaszolásra. Kezdetnek csak ennyi lenne, a többi majd alakul a válaszai alapján. Természetesen Koizumónak is hagyok időt a kérdései feltételére, hiszen ő a "sértett" áldozat.

//Használt technikák:

Idéző Jutsu // Kuchiyose no Jutsu
Ezzel a jutsuval a használója állatok megidézésére képes. Amikor a megidézett társra már nincs szükség füst és pukkanás keretében eltűnik. Az idézéskor mindig vért kell áldozni, valamint a technika tanulásakor is a kiválasztott állatfaj tekercsével kell vérszerződést kötni. Fontos megemlíteni, hogy magát a jutsut megtanulhatjuk vérszerződés nélkül is, azonban ha ekkor, hajtjuk végre a jutsut komoly bajba kerülhetünk; az így végre hajtott technika közben a használó egy köztes dimenzióba kerül, és véletlenszerűen szinte bárhol kiköthet, bármely megidézhető lények által lakott tájon.
A technika fordított változata az úgynevezett Gyaku Kuchiyose no Jutsu. Ezzel a jutsuval a szerződést kötő emberi felet az állatok képesek segítségül hívni, erre azonban csak akkor van mód, ha a ninja már képes megidézni az adott faj legerősebb képviselőit is, mivel általában csak ezek képesek a fordított idézésre.
Besorolás: C
Chakraszint: 250

Ranji Shigumi no Jutsu // Vad Oroszlánsörény Technika
Az előző jutsu támadó változata mellyel irányítani is tudjuk a tűszerű hajzuhatagot és a hatalmas sörénnyel csapdába ejthető, sebezhető, megfojtható az ellenfél. A hegyes hajfullánkok képesek lehetnek akár egy idézett lényt is átszúrni, hogyha a használó kellően képzett hozzá és elég chakrát fektetett a jutsuba.
Chakraszint: 300
Besorolás: B//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 2 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Kagami Szer. 10 Május - 15:19

Mivel a kaland több résztvevős volt és a három félből kettő elmaradt, mind mesélői, mind játékosi inaktivitás okán, a kalandot a fagyasztásból nem olvasztom ki, hanem véglegesnek tekintem, az hivatalosan is lezártnak minősítendő, a továbbiak során sem fagyasztva, sem olvasztva nincs nyitva.

Osumi, mint egyetlen aktív játékos karakter, a jutalmad +25 chakra és +25 elosztható TJP, + 12.000 ryo.

Sajnálom, hogy így alakult.

Ha Koi és Hayato valaha visszatérnek, beszéljetek velem a jutalmat illetően.

Kagami.

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.