Kikötőváros

5 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Kikötőváros Empty Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Okt. 17 2012, 13:37

A hó országának kikötővárosa. Ide érkeznek a fontosabb kereskedelmi szállítmányok.


A hozzászólást Zabuza összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 23 2012, 17:50-kor.
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Vas. Okt. 28 2012, 13:08

// Elnézést kérek a nagyon meg csúszót posztért.//

A hajón állva csak is küldetésen agyaltam. Eljátszottam azzal a gondolattal is, hogy mindenkit én mentek meg. "Mért nem tud gyorsabban menni ez a hajó?" Szét néztem és láttam, a társam nincs túl jól. Mikor megkérdeztem tőle mi a gond, csak annyit mondott hogy semmi. Nagyon nem volt beszédes kedvében. Ott maradtam mellette. "Egyre sötétebbek a felhők, erősödik a szél, a hullámok már szinte feketén hömpölyögnek körülöttünk, ez csak még jobban árthat a társamnak." Mikor láttam, hogy tényleg nem akar mondani semmit se, akkor felálltam és odébb mentem. Ez idő alatt a hajó megkezdte a kikötést.

Lejöttünk a hajóról, Kyoya volt az utolsó, lassú, bizonytalan léptekkel.
Szembe fordult velünk Kuron és közölte a döntését, társamat hazaküldi és nem tűr ellenkezést. Jelentenie kell otthon az itt történteket. Igaza van a senseinek, hiszen bármelyik küldetésben a tenger akadályként tornyosulhat majd előtte. Vajon erre ha shinobi marad fel tudják rá készíteni? "Vajon messze van a hercegnő?"
- Kuron sensei merre kell menünk?- Kérdeztem meg mivel már alig várom, hogy oda érjünk. Még az sem érdekel ha kényes lesz a hercegnő. Miután válaszolt egyből megszólalok.
- Már alig várom! Csak... Remélem nem lesz probléma, hogy ketten vagyunk.-
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. Nov. 05 2012, 13:27

Kuron sötéten nézett volt csapattársad után majd rád pillantott... Láttál a szemében valami furcsa elégedettséget mintha azzal, hogy igazságot tudott szolgáltatni, megfelelt volna valamilyen belső elvárásának. Ki tudja most ugyanis kisebb dolgod is nagyobb annál, hogy egy Jounint próbálj elemezni. A sensei csak elindult előre töretlenül a város szívébe. Amikor mellé értél és felvetted a tempóját csak akkor szólalt meg.
- Kedves Emi semmi gond. Szerintem ketten is bőven elegek leszünk erre a küldetésre ezen kívül azt sem tartom kizártnak, hogy esetleg kapunk egy yukigakurei segítő társat. Bár az országban egyre nagyobb ereje van az ellenállásnak ettől függetlenül elképzelhető, hogy beosztanak mellénk egy genint.
Ahogy haladtatok beljebb városba a sensei elmagyarázta neked, hogy így viszont már jobban oda kell majd figyelned és megkért a sajátos ellentmondást nem tűrő hangsúlyával, hogy mindenről számolj be neki. Amint megszálltatok egy fogadóban elmagyarázta a módosított taktikát illetve estére kaptál egy kis kimenőt, hogy esetleg sétálgathass egyet a városban vagy azt csinálj amihez kedved van.
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Hétf. Nov. 12 2012, 11:14

Mikor Kuron sensei elmondta, hogy kapunk magunk mellé egy genit meg könnyebbültem is nem leszek egyedül. Sajnos folyatta a mondatot és elmondta azt is egyre többen vannak az ellenállás emberei. "Remélem ezek az emberek nem próbálnak meg közénk be épiteni egy emberüketsem. Vagy ha nem is az kerül mellénk kit eredetileg kaptunk volna." Ezeken nagyon el gondolkoztam nyomban, el is felejtetem, hiszen a sensei gondolat olvasó azonnal meg nyugodtam. Közben persze a sensei megint elmondta amit már máskor is annyiszor. Utána rám parancsolta, hogy számoljak be neki mindenről a későbbiekben. Mivel jelenleg semmilyen számára szükséges információval nem rendelkeztem ezért nem is törődtem nagyon vele. Amikor oda értünk a fogadóba és kaptunk is szobát, kuron kimenőt adott nekem.

Hirtelen nem is tudtam hogy mit kezdjek a kimenőmmel. Ekkor kinéztem az ablakon és megpillantattam Taka-t aki pont engem nézet.
- Köszönöm sensei.- Elbúcsúztam majd ki mentem a fogadóból.
Mire kiértem Taka már nem volt az ablakban. Biztos voltam benne hogy figyel valahonnan. Egy ideig csak vakartam a fejem, hogy hova menjek mit csináljak. Nem akartam csak álldogálással eltölteni a szabad időm, szóval elindultam valamerre. Nézegetem a házakat az utcát és az embereket. Számomra volt jó pár érdekesség. Persze időközben kerestem egy nem hétköznapi madarat. "Hát én nem értem ez a madár majdnem olyan, mint egy jól képzet ninja." Mivel nem akartam este eltévedni ezért visszafelé vettem az utam. Egyszer csak az egyik utca saroknál füstbombára utaló ködre lettem figyelmes. Gyorsan odarohantam megnézni, hogy mi is folyik ott. Mire oda értem csak az emberekből álló falat láttam. Mikor átverekedtem magam a tömegen egy barna hajú srácot láttam szürkés kék szemmel akit két jonin tartoztatott le. "Hmm... biztos nem adta magát könnyen a szakadt szürke színű pólójából gondolva." Mikor oszlani kezdet a tömeg akkor az egy járókelőtől meg kérdeztem, hogy mi is történt.
- Látom nem ide valósi vagy. Egy ellenállót kaptak el. Rossz országot találtál turistáskodáshoz, menj haza míg nem késő.- majd tovább ment.
Ekkor hátra fordultam és a joninok pont mellettem cipelték el az ellenállót. Így közelebbről is megtudtam nézni, de ö is engem. Nem tűnt sokkal idősebbnek mint amilyen én vagyok. Iszonyatosan harag volt a szemébe. Pont annyi hogy, el kezdjen érdekelni mire fel van ez az egész ellenállás. Ez a kis támadás féleség elég is volt ahhoz, hogy jobbnak lássam, hogy gyorsítsam lépteim a fogadó felé. Gondolataimba süllyedve értem vissza meg kerestem a senseit, hogy:
- Sensei nem tudja véletlenül az ellenállás pontos célját, mert nem rég vittek el egy nem sokkal idősebb fiút mint én a helyi joninok.-
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. Nov. 22 2012, 11:27

A jouninokat egyáltalán nem érdekelte a kisebb tömeg. Gyorsan és szervezetten léptek közbe ahogyan az elvárható egy szervezettől. Így plusz öt pont a helyi rendfenntartó szerveknek gondoltad magadban. Aztán az a járókelő elég mogorvának tűnt pedig a maga módján csak jót akart neked valószínűleg.
Miközben sétáltál vissza a fogadóba azon törted a kis fejed, hogy vajon az ellenállás miért is áll ellen illetve miért lázadnak ilyen hevesen, hogy még alig értetek ide már tanúja vagy valamilyen csíntevésnek ami az ő számlájukra írható. Talán csak megpróbálják kihasználni azt, hogy az embereknek mindig szimpatikusak a forradalmárok és ezekkel az akciókkal csak fel akarják hívni magukra a figyelmet. Vagy az is lehet, hogy csak szimplán a lakosságot akarják rettegésben tartani de ezt az ötletet el is vetetted mire visszaértél. A sensei a szobában volt és éppen ágyazott meg magának amikor megérkeztél.
- Azt hiszem ez az akció is amit most meséltél csupán arra jó, hogy tudassák az emberekkel, hogy ők még itt vannak. Nos legjobb tudomásom szerint az aktuális vezetés ellen lázadnak de ez nem a mi gondunk mi csak segítünk megvédeni a hercegnőt aztán ha elvégeztük a küldetésünket megyünk haza. Nem szeretnék belefolyni az itteni politikába. És nem szeretnélek bajba sodorni elsősorban téged. Most irány az ágy elég volt ennyi kaland egy napra, holnap találkozunk az ideiglenes társaddal...
Az éjszaka viszonylag nyugodtan telt bár a kis lázadó tekintetét nem nagyon tudtad kiverni a fejedből és talán az álmodban is szerepelt de hamarabb eljött a reggel mint számítottál rá és azon kaptad magad, hogy már az utcán sétáltok a senseiel.
Hiretelen feltűnt a tömegből egy fiú aki szemüveget viselt és nagytáska volt a hátán és egyenesen megcélzott titeket. Nem lehetett magasabb nállad és amikor odaért elétek bemutatkozott.
- Kuron sensei és Kurutsoki Emi! Isten hozta önöket a Hó országában a nevem Kawahiro. Engem küldtek, hogy segítsek önöknek.
A fiú meghajolt miután üdvözölt titeket. Egy kicsit talán hideg volt a hangja mint maga az ország és a hangulat amióta itt vagytok, bár lehet, hogy ez csak a hely szelleme.
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Hétf. Dec. 17 2012, 20:42

"Aktuális vezetés ellen lázadnak? Vajon mi a probléma. Hisz mi a vezetést védjük." Gondoltam magamban. Egy rövid késéssel elköszöntem, majd bementem a szobámba megágyazni. Egyszerűen nem hagyhattam csak ennyiben a történéseket. "Taka titokzatossága, a lázadó fiú szeme." Ez a két gondolat kergette egymást a fejemben. "Ez egy érdekes nap volt" Zártam le magamban. Ásítódtam ,egy nagyot, majd bemásztam az ágyban és be hunytam a szemem. Szinte azonnal elaludtam. Az álmomban Gawa elrablói és az ellenállók egy fura fúziója született. Mikor fel keltem nem emlékeztem az álmomra.
- Nahát végre aludhattam szilárd talajon.- Mondtam nyújtózás közben.
El készűltem s vártam a senseit a fogadó előtt. Nem kellett sokat várni a senseire. Köszönt, majd útnak indultunk. Út közben meg kérdeztem hogy tudja-e miféle társat kapunk. Sajnos nem tudta.

Mikor oda értünk a találkozási pontra. A dolgok egy nem várt fordulatot vettek. Nem éppen ilyen társat képzeltem el. Nem húztam tovább az időt majd megismerem úgy is. Nem kell külsőről ítélni. Miután be mutatkozott:
- Helló Kawahiro.- Köszöntöttem egy nagy mosollyal mivel észrevettem, hogy alacsonyabb tőlem. Mikor irányba fordult, egy vicces grimaszt vágott felém, majd tovább fordult. A sensei biztos, hogy nem látta ezt.
- Erre kell menni.- Mondta komoly hanggal. És meg indul az úton. Mosolyogni kezdtem a társamon. "Hát jó gyorsan vált stílust." Kíváncsian vártam az utunk fojtatását.
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Pént. Jan. 04 2013, 17:04

Miután az első éjszaka nyugodtan ki tudtad aludni magadat már kezdted érteni, hogy miért lehetett régi csapat társad tengeri beteg. Nagyon örültél neki, hogy végre szilárd talajon normálisan ki tudtad pihenni magad. Az ember a szárazföldre született hát maradjon is ott... Gondoltad magadban miközben összegezted az előző napot a kikötővárosban és az éjszakát is.
Kawahiro nem is figyelt rád, inkább csak a senseiel beszélgetett aztán pedig előrébb húzódott mintha valami idegen vezető lenne. Ez a fiú elég barátságtalannak tűnt neked ezért lehet, hogy egyenlőre még kerülni fogod a társaságát. Amikor a nap már közeledett látóhatárhoz már messze elhagytátok a kikötővárost és lassan beléptetek az ismeretlen vadonba. Kawahiro szerint két napi járás innen a főváros ahova utatok visz ott fogtok találkozni a hercegnővel.
Amikor este letáboroztatok a sensei elküldött téged tűzifáért, de a lelkedre kötötte, hogy ne menj túl messze a tábortól. Amikor már sikerült elég gyújtóst találni akkor realizáltad, hogy körül vesz a sötét erdő és hirtelen nem emlékeztél merről jöttél. A hátad mögött valami morgást hallottál és amikor megfordultál egy medvével találtad szemben magad...
Most mitévő leszel?
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Szer. Jan. 09 2013, 23:31

Amikor beértünk az erdőbe, Kawahiro közölte, hogy innen két nap járásra van az úti célunk. Őszintén sokalltam ezt a két napot, pláne egy erdőben. Amikor sikeresen letáboroztunk, akkor elküldtek tűzifáért. Miközben keresgéltem-kutattam a fák között, rossz emlékek ráztak meg. Karasu jutott az eszembe, akit pár napja vesztettünk el.
- De most kivételesen, nem egy társunkat kell elhamvasztani a tűzzel.- nyugtatgattam magam.
A sűrű forgolódástól nem tudtam eldönteni, hogy hol a tábor,kissé elbizonytalanodtam. Minden fa egyforma volt. Fa-Fa hátán. Eléggé megijedtem, hiszen bármikor jöhet valami állat ami zsákmánynak néz.
- Na, hát akkor most mitevő legyek?- Gondolkodtam merről jöhettem.
Ekkor egy morgást halottam a hátam mögül. Rettegés markolt a szívembe. Nem akartam elhinni, hogy ez lesz a végem. Ekkor hátra fordultam halál sápadtan és meg láttam, hogy egy medve az. Legszívesebben elájultam volna. A tűzifának valót el is ejtettem. "Na most sikítsak vagy ne?" Egyre nehezebben vettem a levegőt. Lassan lehajoltam a tűzifáért. Fel vettem, majd elkezdtem lassan hátrálni, remélve, hogy a medve nem akar bántani és jól van lakva. Miközben hátráltam az egyik kezemet a kardomon tartottam a legrosszabb esetre is készen állva. Lassan az agyam egy távoli szegletéből, kezdett valami felrémleni, amit annyi időn keresztül tanultam. Az állatok és viselkedési szokásaik. Miközben ezek a gondolatok kezdtek értelmes formát ölteni a fejemben, halk neszezésre és beszélgetésre lettem figyelmes a távolból. "Ezek a társaim!" Majd előjött a felismerés, hogy éles helyzetben a gondolataim és az érzékeim kezdő létemre ha nem is a legjobbak még, de nem vagyok reménytelen tanítvány.
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Kedd Jan. 15 2013, 13:35

Kuron sensei a következő pillanatban már mögötted sétált keze körül pedig egy furcsa burok vagy aura vibrált és közben kimért pontossággal sétált a medve felé. Menet közben nem veszítette el a szemkontaktust a medvével amelyik két lábra állt és így a sensei és föléd tornyosult.
- Emi fuss... - Szólt oda neked Kuron jéghideg hangon.
Nem kérdezősködtél sokat azonnal elkezdtél rohanni a tábor felé ahol már pislákolt a tűz és közben azon gondolatok tolongtak a fejedben, hogy vajon a sensei életben marad?! Mi lehetett ez a technika amit használt és vajon miért nem ilyedt med ettől a furcsa fütyülő hangtól a medve?
Amint odaértél a táborhoz hallottál egy nagyobb durranást a hátad mögül. A táborban csapat társatok egy kunaial a kezében foadott.
- Jól vagy? - Kérdezte zavarodottan!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kenshiro Yuu Vas. Feb. 17 2013, 19:15

// Itachi //

Furcsa egy nap ez, ráadásul megint nincs tető a feje felett. Ennél talán nem lehet rosszabb, legalábbis remélte, de csak addig, amíg útitársára nem pillantott, akivel éppen igyekeztek lekecmeregni a hegyről. Örült saját népszerűségének, ám valamivel elrettentőbb valamire számított. Na igen. Az már a hírhedtség volt, amit Musaki hírből sem ismert. Kezdetben még készségesen válaszolgatott a legtöbb nyakatekert kérdésre. Ahogy viszont telt múlt az idő, legszívesebben feldarabolta volna a férfit. Egyetlen dolog akadályozta meg abban, hogy ne így tegyen. Egyrészt végre elérték a kikötőt ahol hajóra szállva célba veszik a nagy kontinenst. Másrészt Mara úgy kívánta, hogy tegye félre feltűnési vágyát a küldetés érdekében. Nem számít, erre még hajlandó is, hacsak a helyzet másképp nem kívánja majd. Elvégre az ostrom során is a feladatára koncentrált és nem kereste a bajt. Viszont egy dolog aggasztotta, méghozzá hogy semmit se tudott a kereskedelemről. Noha ennek az aggályának nem adott hangot, úgy érezte nem jelenthet különösebb gondot. Helyette inkább fontosabb dolgokról kívánt tájékozódni.
- Figyelj Fuguki, Mutsuki vagy ki. Az mind szép és jó, hogy kereskedők vagyunk, de elég nehéz lesz úgy besomfordálni egy idegen shinobi faluba, ha egyikünkről lerí, hogy nem épp kereskedő. Már pedig a felszerelésemet nem hagyom ott akárhol. Sok pénzem van benne. Ami pedig még fontosabb, mit is keresünk mi Kusagakuréban? Leszámítva a Kenshiro klánt tagjait. Mert hogy se szállítmányunk, se semmilyen árunk, amivel tényleg kereskedőnek tűnhetünk. Megfordult a fejemben a felvásárlás opciója, de egy shinobi faluban ez egy hihetetlen történet. Hosszú az út és remélem van valami ötleted. - míg beszélt, tekintetét végighordozta az éppen kikötőben horgonyzó hajón vagy éppen hajókon.
Szeretett volna minél előbb lelépni erről a fagyos helyről, ám úgy érezte még nagyobb slamasztikába csöppent, mint amiből kimászott. A hírnévért meg kell szenvedni, de ez a helyzet lassan felért egy öngyilkos küldetéssel.
Kenshiro Yuu
Kenshiro Yuu
Játékos

Tartózkodási hely : Valahol az elmém mélyén...


Adatlap
Szint: C
Rang: Jutsetsu
Chakraszint: 262

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Szer. Feb. 27 2013, 11:41

Musaki hahotázott a kijelentéseden és úgy csüngött minden szavadon mintha a mentora lennél. Lehet, hogy sors erre az útra megáldott téged egy személyes rabszolgával. Vagy ki tudja, talán a rajongása később még ártalmas lehet a küldetésre és rád nézve. Ahogy beértetek a kikötőbe, a fiú kicsit előrébb szaladt és hevesen mutogatott az egyik viharvert hajó felé.
- Az... Az ott!!! - Mondta egy kicsit talán több átéléssel mint szerette volna, mert a nagy mutogatásban orra bukott, de nem nagyon érdekelte, felpattant és besorolt szépen nyugodtan melléd. - Az ott apám hajója a szélvész. - Újságolta nagy büszkén.
Te ránéztél a hajókra és ez csak újabb aggodalmat keltett benned...
- Ne aggódj Akisame sama minden el van rendezve már. Egy kicsit megváltoztattuk a történetet amit Mara mondott. Jelen állás szerint te vagy apám legújabb segédmunkása így megszereztük neked már az engedélyeket ahhoz, hogy bejuss velem a faluba. A felszerelésedet pedig a rakománnyal együtt fogjuk becsempészni. Látod ilyen egyszerű! - Viccelt a fiú azzal előre futott a hajó felé.
A három fős legénység rajtatok kívül készséggel álltak a rendelkezésedre így az út akadálytalannak ígérkezett!

// Kicsit felgyorsítva a kalandot kérek egy min 30 soros postot az útról, esetleg viszontagságokról. Addig a pontig kellene megírnod amíg elértek kusagakuréba! //
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Szer. Márc. 06 2013, 08:22

//Itachi//

Miközben lassan hátráltam, arra lettem figyelmes, hogy valaki mögöttem sétál és ahogy közeledik egyre hangosabban halottam egy idegesítő hangot. Majd, egy tompa kékes fény kíséretében megpillantottam a senseit. Mikor ránéztem a kezeire, nem tudtam mi lehet az. Arra gondoltam ugyan, ez a chakrája. De vajon milyen? Ekkorra a medve is bekeményített, két lábra állt, mitől felénk tornyosult. Még mielőtt bármit is mondtam volna a sensei egy parancsot adott.
- Emi Fuss...- nem akartam ellenkezni, ezért el kezdtem futni arra, ahonnan a sensei jött. Egy halvány fényt pillantottam meg zavarodottságomban, majd egy nagy robbanást hallottam mögöttem. Hátra néztem, de nem láttam semmit se. Mikor odaértem a társam fegyvert fogott rám. Ekkor számos dolog futott végig az agyamon. Mi van ha az ellenállókhoz tartozik, vagy azokhoz akiktől a hercegnőt kell megvédenünk, Majd megnyugodtam kicsit, mivel valószínűleg a sötétben nem látott hiszen azt kérdezte Ki vagy? De mikor közelebb értem aggódó hangon kérdezte Jól vagyok-e, bár a fegyvert még rám szegezte.
- Egy medve megtámadott, majd a sensei megmentet. De...- a kék fényre gondoltam majd folytattam.
- a robbanás aggaszt.-
Mondtam miközben a társam fegyverét néztem.
- Mellesleg jobban lennék ha a fegyvert letennéd.- Majd letettem a tűzifát. Jé ezt még mindig szorongatom...
Két gondolat keringet a fejemben és még a társam is rádobott egy lapáttal. Vissza kéne mennem, hátha a senseinek szüksége van rám. De ugyanakkor nem szegülhetek ellen a parancsának. Lehet hogy a társam még beszélt is hozzám közben, csak én nem halottam "Végül is csak egy medve. Amivel nem tudtam mit kezdeni..." Szóval vártam a senseire, hogy vissza érjen
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Kedd Márc. 19 2013, 19:20

Amint odaértél a táborba társad egy kivont kunaial várt téged, vagy lehet, hogy pontosan nem sejtette ki fog felbukkanni az árnyak közül. Minden esetre sikerült meglepned, de a fiú annyira magánál volt, hogy ne vágja hozzád fegyverét.
Sikerült megnyugodnod és egy kicsit átgondolnod a történteket. Kuron sensei megmentett téged de az a furcsa hang mintha egy csomó madár csiripelt volna. Nem is tudod mihez hasonlítani. Pár perc elteltével feltűnt mögöttetek Kuron és hozott magával egy nyulat ami bizonyára már halott volt. Ledobta a tűz mellé majd leült és kifújta magát.
- Emi ne haragudj rám! Nagyon sajnálom, hogy nem mentem veled, vagy legalább Kawahirot elküldhettem volna, hogy ne legyél egyedül. Remélem meg tudsz nekem bocsájtani...
Letaglózott téged, hogy a sensei kér bocsánatot amikor te akartál még az imént, hogy egy kicsit gyerekesen viselkedtél saját felfogásod szerint. Minden esetre most kifaggathatod a senseit mert ő kezdi az első őrséget. Kawahiro mélyeket szuszogva alszik melletted de te nem tudod álomra hajtani a fejed. Pedig lehet, hogy ezután a nap után egy kiadós alvás kéne. Most van lehetőséged egy kicsit beszélni a senseiel és megvitatni a történteket ha úgy gondolod...
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Vas. Május 12 2013, 19:36

Mikor a sensei kért tőlem bocsánatot, nem tudtam hogyan reagáljak rá, hiszem én akartam elnézést kérni. Valószínű még nagyon sok gyakorlásra kell készülnöm, hogy legközelebb azonnal tudjak ilyen helyzetekben cselekedni. "Hiába az évek és a rutin."

Megvártam míg Kawahiro lehajtja fejét Mosolyogtam magamban. El szerettem volna neki mondani, hogy igenis azért érzem, hogy még sok tanulni valóm van. Futó pillantást vetettem a társam felé, ellenőrizvén elég mélyen alszik-e. Majd a senseire pillantottam, de ő már tudta mi jár a fejemben és mire készülök, hiszen a szemében várakozás tükröződött.-Kuron sensei...-kis szünetet tartottam. "Hirtelen azt sem tudtam hol kezdjem."
-Nagyon látványos jutsu volt, amit használt. Még nem láttam ilyet és nem is hallottam róla. Megtudhatnám mi volt az? A hang ami kísérte is elképesztő volt. Szeretném megtanulni, hogyan is működik. A látvány és a körülmények miatt a kézjelekre nem is tudtam figyelni.
"Izgatottan vártam a sensei válaszát." Lassan mély levegőt vett, mi közben hátát lazán egy fa törzsének támasztotta, én is oldalra fordultam és fejem a kezemen pihentettem. Beszélni kezdett...Hosszas beszélgetésre akartam készülni, de a nyúlvacsora és a fáradság-izgalom győzött. Szemhéjam kezdett elnehezedni. Próbáltam összpontosítani a hangjára, de elnyomhatott az álom, mert zavaros hangok és képek kezdtek keringeni a fejemben. Valaki felé nyújtottam a kezem, madarak csicseregtek-zajongtak... de minden zavaros volt és mire felkeltem már csak egy kar emlékének képe volt az egyetlen ami megmaradt.

//Amikor én jövök.//
Nyújtóztam egyet némi ásítás keretein belül.
- Most akkor én következek?- kérdeztem meg azt aki felébresztet. Felálltam a földről kicsit bemelegítettem.
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Május 19 2013, 14:51

Megbizonyosodtál róla, hogy csapattársad már mélyen alszik és a sensei felé fordultál. Amikor rád nézett végtelen együttérzés volt a szemében. Nem gondoltad volna hogy ez az ember képes ilyen gyengéd érzelmekre is. Eddig mindig csak a komoly oldalát mutatta nektek, mint egy kőszikla. Persze érezni lehetett, hogy ő is egy picit fáradt. Viszont mielőtt belekezdtél volna a mondandódba a sensei gyanakvóan nézett a távolba és közben beszélni kezdett.
- Emi szeretném ha az út maradékán a közelemben maradnál. Valaki a mi fejünkre pályázik, ugyanis ez a medve nem egy közönséges barna medve volt. Miután elintéztem a hátán találtam egy pecsétet ami megsemmisítette önmagát ezért hallottad azt a robbanást. Szeretném ha ezt az információt a lehető legbizalmasabban kezelnéd... - Ekkor elmondtad a senseinek, hogy mire vagy igazán kíváncsi, bár az imént hallottak megszilárdították a gondolatot a fejedben: valaki nem akarja, hogy elérjetek a hercegnőhöz. Közben már egyre nehezebben bírtál küzdeni a fáradtsággal...
- Emi erről majd máskor szeretnék veled beszélni, ez nem egy olyan technika aminek a működését most megértenéd, esetleg egy másik alkalommal tedd fel a kérdésed...
A következő amire emlékszel, hogy Kuron sensei kelteget téged. Tied a következő váltás a senseinek is aludnia kell egy kicsit. Nem történik semmi izgalmas hajnalban. Nyugodtan indultok tovább és megközelítitek Yukigakurét!
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Hétf. Május 27 2013, 23:31

A sensei megdöbbentő dolgokat mondott, nem számítottam ugyan támadásra,de ezek szerint készülhetünk egy hosszú éjszakára. "Sokkal jobban oda kell figyelnem legközelebb, nem okozhatok csalódást." Igazán a kérdésem válasz nélkül maradt. Nagy vonalakban kiderült, hogy egy egyszerű jutsu és az alkalmazásába később beavat majd. Erőm sem volt már, hogy a senseiből több részletet csikarjak ki, mert győzött felettem a fáradság és mély álomba merültem.

A őrségem békésen telt. Párszor felkaptam a fejem levelek és ágak keltette zajokra, de csak állatkák óvatos osonását jelezte. Ilyenkor sétáltam egy kisebb kört és megnéztem, hogy biztos legyek benne. Közben pedig azon gondolkodtam, hogy honnan tudták mikor vagyok egymagam. Hiszen elvileg nem követett senki sem. Az a technika amit a sensei használt még mindig foglalkoztatott, szemeim előtt látom még most is, ahogyan a kezét tartja. Reggel, mikor ismét útra keltünk figyeltem a sensei kérésére, "Maradjuk a közelében, hármunk érdekében." Így ő is könnyebben tarthat szemmel minket. Elég gyanakvó lettem a társam iránt. Nem bíztam a céljaiban, hiszen annyira érdekesen viselkedik. "Nem lehetek ennyire bizalmatlan... nem is ismerem...de attól még én is szemmel tarthatom, nem?" Mondtam magamban, miközben az utat pásztáztam még egy meglepetés medve elkerülése érdekében.
-Hé Kawahiro! Meg tudnád mondani, hogy mégis milyen messze lehetünk még a várostól?- fordultam társam felé.
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Jún. 02 2013, 16:39

A második napon már gyorsan haladtatok. Ahogy közeledtetek a falu felé egyre hidegebb és hidegebb lett, mintha az időjárás is ellenetek dolgozott volna... Egyre több és több ruhát csavartatok magatokra. A sensei szerencsére bőségesen felkészült ruhákból. Kawahiro szinte végig szótlanul gyalogolt a csapat elején, néha pár szót váltott a senseiel, de ennyi semmi több. Egy idő után már fúrta az oldaladat a kíváncsiság, hogy vajon miért ennyire halk és miért nem keresi a társaságotokat.
- Hé Kawahiro! Meg tudnád mondani, hogy mégis milyen messze lehetünk még a várostól? - Erre a kérdésre csupán annyi volt a válasz, hogy nagyjából két óra és odaértek!
Kuron nem nagyon foglalkozott a fiúval, inkább neked próbált segíteni azzal, hogy elmagyarázta az ország válságos helyzetét és hogy milyen fontos a küldetésetek abból a szempontból, hogy ha sikerrel jártok akár egy szövetség is kialakulhat a villám és a hó országa között!
Amint már közeledtetek és távolról láttátok a falut a sensei hirtelen megállt és felemelte a kezét ezzel egyértelműen jelezve, hogy meg kell állnotok.
- Megtámadtak minket! - Harsogta Kawahiro majd előkapott egy kunait és feléd dobta...
A kunai csak közeledett és közeledett majd amikor már majdnem eltalált a vállad felett elsuhant és a mögötted rohanó bandita mellkasába állt bele. A fiú kegyetlen jól célzott, viszont neked kisebb dolgod is nagyobb volt annál, hogy a képességeit latolgasd, mert három bandita fogott közre és amint láttad Kuron is és Kawahiro is el volt foglalva így segítségre nem számíthattál! Mit teszel?
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Vas. Jún. 09 2013, 08:54

A társam nem zavartatta magát, hogy különösebb figyelmet szenteljen rám. Legalább a sensei próbált beszélgetni velem. Elmagyarázta az ország állapotát és hogyha ügyesek leszünk, még jól is elsülhet a felhőrejteknek. Egyből el is képzeltem egy diadalmas győzelmet részemről. Távolból már láthatóvá vált a falu, ámde én nem figyeltem fel rá, mert lekötött, hogy fázok. Majd a sensei hirtelen megállt és felemelte a kezét, jelezve, hogy álljunk meg. Eközben Kawahiro felharsogott, hogy megtámadtak minket ezt követve egy kunait vágott felém kikerülni sem tudtam már ép eltalált mikor a vállam felet suhant el. Egyértelműen eltalálta a célpontot, mert nyögés hallottam a hátam mögül. Ekkor még több támadó jelent meg és a Sensei is meg Kawahiro is talált játszó pajtásokat.

- De sokan lettünk itt hirtelen!- mondtam félhangosan,miközben előrántattam a kardom. Majd egy kis remegést szimulálva vártam a tökéletes pillanatot, mert látszott rajtuk, hogy alábecsülnek engem. Nevetve közeledett az egyik.
- Nézzétek egy Felhőrejteki kis genin!- Majd fojtatta a nevetést.
"Csak még egy kicsit, csak még egy kicsit gyere közelebb" Mikor kellően közel ért az egyik,gyorsan megvágtam a lábán, majd befejezvén a teljes fordulatomat, a kardom markolatával erőteljesen fejbe vertem. Egy pillanat leforgás alatt, amíg a támadóm még talpon volt és kitakart a többiek elől. Kihasználva a pillanatot alkalmaztam a "Bunshin no jutsu" -t arra a célra, hogy odafusson a másik támadóhoz a test mögül, mégpedig ellenkező irányból, mint én, de hamarabb érjen oda. Időt kell nyernie nekem, mivel egy erőteljes "Kyaku-kyaku"-t akarok végre hajtani. De a harmadik banditára már nem tudtam figyelni.
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. Jún. 10 2013, 12:02

Az első támadódat sikeresen hatástalanítottad a szép vágással és az erőteljes homlok találattal. A férfi holtan, vagy eszméletlenül, de összerogyott. Ekkor társai szemében egy kis indulatot véltél felfedezni, és ez a támadásaik hevességében nyilvánult meg! Amint rohamoztak létrehozod a bushint amivel sikeresen összezavartad második támadódat. A kyaku kyaku szintén tökéletesen betalált és a férfinak ha maradt nem törött csontja akkor szerencsésnek mondhatja magát mert legalább 5 métert repült.
Ekkor érkezett a meglepetés szerű haramadik támadás amire nem számítottál, de ekkor egy ismerős hangot hallottál... Ismét mintha ezer madár csicsergett volna, de ezúttal közelebbről és ahogy a harmadik ember közeledett feléd hirtelen kibuggyant a mellkasából senseied keze körülötte egy furcsa szikrázó aurával.
A férfi holtan rogyot össze, győztetek. Ez volt az a technika amit Kuron az erdőben is használt...
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Kedd Jún. 11 2013, 17:39

"Remek és hol a harmadik?" Mondtam magamban, mikor felfigyeltem az ismerős hangra... Ekkor megfordultam és a harmadik banditát pillantottam meg, aki ennek a jutsu áldozata lett. Ez volt az a technika, ami annyira érdekel. A látványt sosem felejtem el, míg élek. A jonin keze körül csak úgy áradt az elektromosság és a hang is valami eszméletlen volt. Majd a férfi holtan esett össze.

Ekkor az erdei medve jutot eszembe, egy kérdéssel. "Vajon ők küldték a medvét?" Gondolkodtam magamban miközben, el tettem a kardom. "Áá ez butaság. Nem úgy harcoltak mint a ninják, ezek csak banditák voltak." Miután a banditák már a földön feküdtek egy gondolat villant a fejemben kicsit előre siettem pár méternyit, majd elkiáltottam magamat:
- Irány tovább!-
Jelentettem ki, miközben a helyes irány felé mutattam.
Teljesen felpörgetett ez az esemény. Belül büszkeséggel töltőt el, hogy helytálltam a banditákkal szemben. Minden esetre felfigyeltem a társam tehetségére és még közelebbről láthattam az a Jutsut, aminek még csak a nevét sem tudom. Mosoly futott át az arcomon "A madarak énekének" fogom nevezni míg, meg nem tudom a nevét. Ezt követően gondolataimban merülve, társamat szemléltem érdeklődően. Nagy meglepetésemre Taka térített vissza a valóságba.
- Jesszusom!- kiáltottam majd elestem.
Na de ez más volt mint eddig, mert most nem csak nézet hanem a vállamra is szállt. Itt ért véget a büszkeségem mert hatalmasat estem egy madártól.
- Most hogy így együtt vagyunk Kawahiro el is mondhatja a titkát, hogy céloz ilyen pontosan.- Mondtam kissé zavart mosollyal, ámde tényleg érdekelt. Felálltam a földről leporoltam magam majd fojtattuk utunk tovább.
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Hétf. Júl. 01 2013, 14:10

Kawahiro valamiért felhőtlen kacagásban tört ki. Egy picit furcsán érezted magad mert arccal feléd állt a fiú, de végül nem akadtál fent ezen. Most látod először nevetni a fiút az út alatt. Egészen más képet alkot így a fiú. Eddig mint hogyha, egy kicsit zárkózott lett volna és valamit titkolt. Közben egy pillanatra Kuronra pillantottál akinek a szája mosolyra görbült miközben átkutatta az ellenfeleiteket és levonszolta őket az útról. 
- Nos a valódi történetemre vagy kíváncsi kedves Emi? - Kérdezte Kawahiro egy teljesen más hangszínnel mint ahogy eddig beszélt. - Most, hogy a történtek tényleg kezdenek egyre eldurvulni úgy gondolom beavathatlak titeket. Nos a küldetés amire érkeztetek egy álca volt. Mondhatni egy kitalált fedő történet amit azért találtunk ki, hogy előcsalogassuk a lázadókat akik bújkálva gerilla harcmodort folytatnak és így gyengítik országunkat. Az én feladatom az volt, hogy elkísérjelek titeket a fővárosba Yukigakure no satoba... Sajnálom, hogy félre vezettünk titeket! A falu vezetésének nevében pedig sajnálom, hogy félre vezettük Kumogakurét. Emi kíváncsi voltál arra, hogy miért dobok ilyen pontosan? Nos azért mert chuunin rangban vagyok és ez a specialitásom!
Nagyjából még az állad is leesett a hallottak után és kérdően néztél a senseire.
- Az őszintét megvallva én sejtettem már az elejétől, hogy valami nem stimmel. Akkor kezdtem gyanakodni amikor az erdőben megtámadott minket a medve. Gondolom akkor ezeket a banditákat is, meg a medvét is azért küldték, hogy végezzenek velünk mielőtt elérünk Yukigakuréba! A kérdés csupán az, hogy miért akarnak velünk végezni ennyire? 
Nem volt lehetőséged kérdést feltenni mert Kawahiro már válaszolt is. 
- A lázadók úgy tudják, hogy egy csodafegyver terveit hozzátok a faluba amit megalkotva eltörölhetjük a mozgalmukat ezért serénykednek ennyire a likvidálásunk érdekében. Minél közelebb kerülünk yukigakuréhoz annál hevesebbek lesznek ezek a támadások. Éppen ezért szeretném, hogyha esetleg ismertek valamilyen trükköt amivel felgyorsíthatnánk a közlekedésünket akkor azt vessétek be...
Kuron kézpecsétek sorozatába kezdett majd csak ennyit mormolt Kuchiyo...no..jutsu! Erre egy hatalmas füst felhőt követően megjelent három nagypbb méretű kígyó!
- A fuvarunk Yukigakuréba előállt! - Mondta a sensei és rád mosolygott!
 
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Szer. Júl. 24 2013, 15:29

Kawahiro nagyon furcsán viselkedett, majd megkérdezte:
- Nos a valódi történetemre vagy kíváncsi kedves Emi? -
- persze...- Néztünk rá furán én és a kis társam Taka a földről.
Mindent kitálalt. Elmondta, hogy a küldetés, amiért idejöttünk az csak egy álca volt. Aminek én megörültem. Legalább nem kell egy kényes, lányos hercegnőt védelmezni, illetve talán beszélgetni vele. Miután elmondta, hogy ö chunin és a célba dobás a specialitása onnantól kezdve nem menekül előlem mert biztos, hogy felül akarom múlni. Ám ekkor még nem tudtam a nagyobb problémát, ami csak később került szóba. Kuron sensei a gyorsaság kedvéért alkalmazót egy jutsut, ami rám nézve nem túl biztató. Az idézést követően Taka szárnyra kelt. Hisz három tuningolt kígyót azaz hűlőt tűnt elő a füstből! A sensei rám mosolygott.

- De... de... ezek... Kígyók!- Kiáltatom el magam ,majd egy tisztes tíz-tizenöt méter távolságot adtam nekik. Valószínűleg Taka se örült nekik hisz lese akart szállni a levegőből. Azt kívántam bár én is tudnék repülni. Akkor nem kéne ráülnöm az egyikre.
- Sensei erre komolyan rá kéne ülnöm? Nem tud valami mást? Ez a három extra kiadású kígyó visszataszítóbbak ,mint a normál kígyók.- Egy fának nekidőlve mondom hangosabban, hisz nem vagyok halló távolságban: "Remélem beszélni nem tudnak." Elég furán néztek rám ahogy így kiakadtam.
Miután válaszolt Kuron meg próbálok közeledni feléjük. Előre léptem pár lépést szememmel hozzám a legközelebbi kígyót néztem de meg se rezdült. Ekkor megtettem a hiányzó távolságot és kezemet rá helyeztem. "Ez a nyaka vagy a háta? Minden esetre nem is nyálkás mint ahogy képzeltem." Éreztem a társaim türelmetlenségét és kezemet végighúzva testén azt mondtam hogy:
- Jól van rendben.-  Morogtam miközben átlendítettem a lábam.
"Hogy fogok én ezen megmaradni? Csak nem nehéz." Taka gyanakodva ereszkedik a vállamra. Lehet ö is túlteszi magát rajta. Ekkor elmosolyogtam. "Lehet hogy azt latolgatja hogy vacsoráztak-e már"
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Szomb. Júl. 27 2013, 10:16

Amikor már a kígyókon ültetek a sensei rád nézett és elvigyorodott. Majd Kawahirohoz fordult és valamit elég hevesen elkezdtek megtárgyalni, de te nem nagyon figyeltél oda mert éppen a kígyóktól való undorod vett rajtad újabb erőt. Amíg az undoroddal hadakoztál észrevetted, hogy a táj halad el szépen mellettetek. Nem is vetted észre a nagy undorodások közepette, hogy elindultatok. A kígyók szinte alig észrevehető mozgással kúsztak kényelmesen tartották a hátukat, hogy a lehető legkevesebbet érezzetek abból ahogy mozognak. 
- Emi szeretném ha ezentúl közel maradnál hozzám. Még jó, hogy a társadat hazaküldtem a küldetésről. Lehet, hogy ő ezt nem élte volna túl, viszont rád nagyon büszke vagyok. Amint elértünk Yukigakuréba szerzek erősítést és hazamegyünk. Szeretném ha nem éreznéd magad olyan rosszul... Megmondtam Kawahironak, hogy ez egy elég rossz pont volt Kumogakurénál nekik és természetesen teljes körű jelentést fogok írni erről az egészről. Ő nem a legjobb testőr és én pedig, hogy őszinte legyek...
Abban a pillanat rázta földet. Csupán annyit véltél felfedezni, hogy Kawahiro teremtménye illetve ami maradt belőle füsté válik és akkor egy erős lökés letaszított a kígyódról, és vagy három métert zuhantál hátra. Kawahiro teste a szemed láttára szakadt ketté és ezt a sokkot nem nagyon voltál képes felfogni. Ám Kuron ismét gyorsan cselekedett. Őt nem rázta meg anniyra kísérőtök halála mint téged. Ahogy a sensei rád üvöltött szinte minden lelassult az egész világ és minden benne létező dolog. Mintha minden elvesztené az értelmét számodra. közben előttetek banditák állják el az utat és özönlenek ki az erdőből. ismét meghallod az ismerős csicsergés szerű hangot de ezúttal látod is a hang forrását... A sensei keze körül mintha egy villám aura jelent volna meg! Erre még később vissza tértek de előbb térj magadhoz! 
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Hétf. Aug. 12 2013, 07:02

//Na ezért tényleg kérnék egy kis elnézést nem volt annyi időm amennyit szeretem volna. ^^ //

Mikor a sensei megszólított, egyből felé kaptam a fejem. "Valami fontosat beszélhetek meg." Elmondta, hogy maradjak a közelében és megdicsért ami nagyon jól esett. A mondanivalójának a hátra levő része nem tetszett. "Most komolyan vissza megyünk? Nem tudtam eldönteni, hogy kire haragudjak. Kawahirora és a hó országára, esetleg a senseire, hogy vissza fogunk fordulni. Hisz olyan könnyen legyőztük őket, nem lehetnek olyan sokan Még mielőtt befejezhette volna a mondanivalóját egy orvtámadás áldozataivá váltunk. Taka lerepült a vállamról utána azt láttam, hogy a társam Kígyója füsté válik, ö maga pedig ketté szakad. Nem tudtam elhinni megint egy újabb társam aki meghal. Ezt követően egy váratlan lökés földre kényszerített.

Egy bő három métert zuhantam és ha ez nem is lenne elég a hátamra estem. Egy kicsit tudtam tompítani az esést, így nem tört el semmim sem de, a kavicsok és a kemény talaj így is fájt. Próbáltam levegőt venni de, nem ment. Egy kis erőtt vetem magamon oldalra fordultam és fel akartam állni, ugyan azzal a lendülettel vissza estem a földre hassal. Nem kaptam levegőt és még ez a brutális kivégzés is keresztbe tett. Ekkor minden lelassult és Kuron üvöltőtt nekem valamit. "Miért hal meg mindenki körülöttem." Mélyen lesokkolt  a halála. Hisz nemrég nevetett ö is, mint a többiek. Miközben küszködök minden egyes levegő vételért, becsukom a szemem és azokra gondolok akiket elvesztettem már. Kawahiro, Gawa, Karasu. Felnézek, ekkor veszem csak észre, hogy mennyien vannak. Megpróbálok még egyszer felállni de, most még addig se jutok el mit az előbb. Eszembe jutnak a sensei szavai amit akkor mondott, mikor elhamvasztottuk karasu testét.
"Legyen ez a nap egy jó lecke mindkettőtöknek, ifjú tanítványaim. Karasu mindent megpróbált, hogy megszerezze a nyalókát, ahogy egy igazi shinobi tette volna. Ha ti is ilyen kitartóan fogjátok véghezvinni a küldetéseiteket, akkor már győztetek is. És minden egyes küldetésen az életetek lesz a tét. Shinobinak lenni a világ legnehezebb állása. Ezt jól jegyezzétek meg. Nekem is rengeteg ilyen leckéből kellett okulnom"
"Hát én nem akarok leckévé válni. Különben sem tetem meg még mindent." Ekkor erőt vettem magamon és előbb négykézlábra majd, térdre álltam. Előrántottam a kardom majd beleszúrtam a földbe és azon támaszkodtam. Kezdtem érezni, hogy egyre jobban megy a levegő vétel. Ekkor megszólaltam a markolatát.
-Egyébként is meg kell találnom Gawat.- Eközben megmarkoltam a kardomat és teljesen feltápászkodtam a földről.
Letöröltem a port az arcomról, ami a talajról került oda. A senseinek háttal álltam, de így is kék fényárban úszott minden és újra halottam azt a hangott. Ekkor elmosolyodok. Feledteti egy villanásra velem ezt a traumát.
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Aug. 18 2013, 11:23

A banditák csak úgy mint a sáskák özönlöttek ki az erdőből lehettek vagy tucatnyian, nem láttad pontosan. A sensei elintézett három gazfickót majd egy kézjel sorozatba kezdett. Ezúttal a veszteség viszont sokkal nagyobb volt mint legutóbb. Az ifjú chuunin valószínűleg azonnal életét vesztette a robbanástól. Legalább is te úgy láttad a következő pillanatban pedig már nem azzal foglalkoztál. Ráfordultál a banditákra akik már el is dobtak feléd egy shurikennek tűnő fegyvert. Játszi könnyedséggel kerülöd el. Ideje lenn egy olyan támadást intézni ami megritkítja őket. A sensei előtt csak úgy hullanak mint a legyek. Ekkor Kuron sensei megunja a játszadozást és melléd ugrik majd gyors kézjel sorozatba kezd. Amikor a kezét a földre nyomja mintha egy hatalmas vákum szívna be titeket. A következő pillanatban pedig arra leszel figyelmes, hogy egy faluban vagytok. 
- Ne haragudj Emi, de muszáj volt elmenekülnünk onnan túlerőben voltak. Még nem találtam ki, hogy hogyan jutunk haza de most az az első, hogy keressünk egy szállást és aludjunk egyet. Aztán beszámolunk a Yukigakurei vezetésnek majd kitalálom, hogy hogyan fogunk hazajutni, bár amit a chuunin mondott valószínűleg innentől kezdve már érdektelenek leszünk a lázadók szemében, de én azért nem vennék rá mérget...
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.