Kikötőváros

5 posters

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Go down

Kikötőváros - Page 2 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Kurotsuki Emi Pént. Okt. 25 2013, 11:54

Hirtelen... Azt se tudtam hova figyeljek és hova ne annyian voltak. Páran megpróbáltak távolról hatástalanítani valami dobó fegyverrel amiket inkább kikerültem, mert nem ismertem fel őket. Kuron sensei pedig csak ölte és ölte őket. Majd mellém ugrott és a jutsu-jával kivitt onnan minket. Körbenéztem és egy városba kerültünk. "Csak útban lehetek Kuron-nak, hisz még csak egy genin vagyok." Csüggedtem magamban aztán visszább mentem az időben. "Meg ami a társammal is történt..." Ekkor könny szökött a szemembe. "Össze kell szednem magam. A legjobb formám kell nyújtanom." Gondoltam miközben letöröltem azt a pár cseppet dühösen. Bár inkább a saját tehetetlenségem és gyengeségem az ami felbosszantott.
- Sensei tudja hogy merre vagyunk?- Kérdeztem meg tőle miközben eltettem a kardom.
Míg a sensei válaszát vártam, kiegészítettem egy gondolattal.
- Továbbá... Nem éreztem magam a leghasznosabbnak, ha lesz idő kérhetnék egy kis kiképzést kardforgatás téren is?-
Kurotsuki Emi
Kurotsuki Emi
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 199

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 2 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Nov. 03 2013, 14:26

A sensei megértően nézett rád majd elmosolyodott és egy pillanatra hátat fordított neked. Elkerülte a válaszadást a kérdéseidre mert most azzal volt elfoglalva, hogy szállást keressen nektek. A következő pár napban megbeszéltetek mindent az egész zátonyra futott küldetést az áldozatokat és veszteségeket. A sensei megígérte neked, hogy amint hazaértek tanít neked valami újat és megpróbál egy kicsit többet foglalkozni veled, hogy a következő küldetésen már ne legyél ekkora hátrányban. 
Kuronnal sikerült felvennie a kapcsolatot Kumogakuréval és küldtek értetek erősítést így két héten belül már otthon vacsoráztál. A küldetésetek bár kudarcba fulladt de rengeteg tapasztalattal lettél gazdagabb ami talán fontosabb is lehet mint a küldetés sikere. Hisz mint kiderült titeket csak csalinak használtak. Kumogakure ezt persze nem vette jó néven a fagy országától és mostantól elhatárolódnak minden baráti segítségnyújtástól. És mind ezt csak miattad? Hát igen egy ninja faluban mindenki ugyanúgy számít a legkisebb akadémiai tanulótól kezdve a Kagéig. Hogy a jövőben mihez kezdesz és mit tervzeel az csak rajtad áll! A sensei készséggel áll szolgálatodra. 

// A küldetésedet ezennel lezárom. Ha szeretnéd velem folytatni a kalandot akkor egy PMben írd le a részleteket, hogy mihez szeretnél kezdeni most. Az elhúzódott postolások és a hosszú időintervallumot is figyelembe véve + 50 chakrát adok neked. (Ez volt az eddigi leghosszabb kalandom.)//
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 2 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Hoshizoku Kaito Hétf. Aug. 17 2015, 21:02

Izgatottan várom a küldetésemet, miközben lassacskán szétnézek. Egy kunoichi van még bent rajtunk kívül, aki szintén küldetésre vár. Ebből arra következtetek, hogy egy feladatot kapunk és társak leszünk. Valószínűleg jönnek még mások is hamarosan.
Majd hirtelen megszólal a vezető és felvázolja a küldetést. Mint sejtettem, együtt leszünk, de csak ketten leszünk csapatban. A feladatunk levadászni egy bűnözőt, akiért elég szép summát kap majd a falu. A bökkenő csak az, hogy ez egy B rangú feladat, ami nem kis nehézséget jelent. Hiába a kettő az egy ellen felállás, ha nagyon kemény az ellenfél, akkor még ott hagyhatjuk a fogunkat. Amikor megkapjuk a fotót, alaposan megnézem azt, majd megrázom a fejem.
- Nincs kérdésem - szólalok meg.
Ezután Iminoki elteszi a fotót és távozunk a meghatalmazásunkkal. Az utunk azonnal a kikötőbe vezet, ahol egy ladik vár ránk. Nem fűzök túl sok reményt a csónakunkhoz, olyan, mintha csak a szomszédba akarnánk átruccanni, nem több száz kilométert megtenni. Miután beszállunk és elindulunk, felteszem az első kérdést, ami foglalkoztat:
- Te már vettél részt hasonló küldetésben? - kérdezem. - Mármint ilyen levadászósba. Nekem ez lesz az első, ráadásul a legkomolyabb küldetésem is. Igyekszek majd nem hátráltatni és a legjobb tudásom szerint segíteni a küldetést!
Hoshizoku Kaito
Hoshizoku Kaito
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 75


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 2 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Hyuuga Oyoki Pént. Aug. 28 2015, 20:34

Nem vesztegettétek sokáig az értékes időtöket, a feladat adott volt, így hát hamar útra is keltetek a kikötőbe. Út közben kevés szó hangzott el köztettek a nyelvetek inkább csak a kis ladikon eredt meg. Ám ez nem is gond, hisz volt két napotok míg megbeszélhettetek mindent. A Hajó kicsi volt összesen három méter hosszú és másfél méter széles. A közepén egy árboc azon egy vitorla. Oldalt két evező ha esetleg a szél nem segítene nektek. Iminoki csak elmosolyodott a kérdéseden. Míg beszéltél szépen kecses mozdulatokkal levette homlokáról a fejpántot és pár papír darabot vett elő.
- Már volt egy-két izgi vadászatom, de csapatott még sosem vezettem, és szerintem most se fogok. A falu feje fel szeretné mérni a képességedet, úgyhogy tőlem elégé szabad kezet kapsz. Én csak akkor állok be ha nagyon elakadnál. Nos te is vedd le szerintem a fejpántot mert ez egy titkos feladat most. Itt van pár papír, ezek legyenek a zsebedben. Pár hamis írat neked. Van két napunk utazni addig javaslom találd ki, hogy jutunk be a Víz országába feltűnés nélkül, és hogy hol szeretnéd kezdeni a célpont keresését.- Mondta mosolyogva miközben át adta a hamis irataidat. A lecke fel volt adva és volt mint gondolkodnod.



//Ha nincs komolyabb kérdésed akkor a köv post mehet a Víz országának kikötőjébe ám még, úgy hogy a vízen vagytok. Ebbe a postba leírhatod a két nap eseményeit is.//
Hyuuga Oyoki
Hyuuga Oyoki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 540
Elosztható Taijutsu Pontok : 197

Állóképesség : 305 (B)
Erő : 155 (C)
Gyorsaság : 305 (B)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 120 (D)

Tartózkodási hely : Konoha


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 575

https://www.facebook.com/pages/Ami-neked-kell/598728250245051

Vissza az elejére Go down

Kikötőváros - Page 2 Empty Re: Kikötőváros

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

2 / 2 oldal Previous  1, 2

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.