Erdőségek

+2
Goukai Hio/Shii-Ann
Kanmiru
6 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Erdőségek Empty Erdőségek

Témanyitás  Kanmiru Szer. Márc. 31 2010, 21:44

A szigetek kevés érintetlen területein a szegénység elmúlásával befejeződött a kitermelés, és jelenleg a jómód egyik új jelképe a szép állapotban tartott erdőfoltok fennmaradása a szigeteken.
Az erdőkben gyakran találkozni gombászó, időt múlató civilekkel, és gyakori az őrjárat is.
Kanmiru
Kanmiru
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Vándorló szerzetes ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Goukai Hio/Shii-Ann Hétf. Aug. 29 2011, 19:10


[sétálunk, sétálunk, egy kis dombra lecsücsülünk…]

*A finom szél lágyan cirógatja az arcát, ahogyan kilép a faluból, s az erdők felé indul meg. újabban rájött a hatalmas érzelgőség, amikor rapszódikusan hullámzó öröme s szomorúsága megköveteli a magányt… ilyenkor sokszor az erdőbe jön. Tudja jól, hogy nem veszélytelen, amit csinál, de úgy gondolja, meg tudja védeni magát, hisz komolyabb veszély nem érheti Namigakureban.
A fekete haja szabadon omlik vállára, bársony porcelánbőrét eltakarja, pedig a fűző hagyná, hogy a szépen ívelt vállakon a férfiak szeme végigfuthasson. A fűző fekete, akár csak a nadrágja is, ami szép hosszú combjain a térdéig fut le. A fűző amúgy kivételesen nem olyan szoros mint máskor, így domborulatait sem emeli meg annyira, de sajnos Hio már nem engedheti meg magának, hogy vékony csípőjét egy erős fűzővel még keskenyebbé varázsolja, mert tudja, mennyire nem lenne az egészséges számára a jelen állapotában.
Illetve, mennyire nem lenne egészséges számukra. Most már nem egyes számban kell gondolkodnia (ismét), mivel új élet fejlődik a pocakjában.
Szerencsére az orvosok a bázison eddig csak jókat mondtak, s mivel küldetés sem volt mostanában, szépen pihenhetett nyugodtan Hio. Átvészelve a magányát, amit érzett kezdetben a többi én nélkül, átvette a kellemes izgatottság a jövőre tekintve.
Egy kijárt ösvényre lép az erdőben, s büszkén magasra emelt fejjel lépked. Csípője lágyan reng, ahogyan a fekete tincsei is arca körül. Ajkain lágy, nyugodt mosoly ül, most nincs a szokásos csábítás a mozdulataiban annyira tisztán, de még így is, letisztulva hordozza magában az erotikusságot, amire annyira büszke amúgy.
Az ösvény egyre keskenyedik, ahogyan beljebb halad az erdőbe, s itt már szinte esélye sincs, hogy találkozzon valakivel, ezért nyugodtan veszi el oldaltáskájából, amit normáéis esetben természetesen letagadna.
Előkerül egy gombolyag meg két kötőtű is a fegyvertáskából, a kunaiok és shurikenek mellől… leül egy fatörzsre, s elkezd kötni.
~ Na ez tényleg a vég, hogy ilyenre adtam a fejem! ~ Morgolódik, de titkon örömét leli ebben a… nem túl Shii-Annes unaloműzésben.

Goukai Hio/Shii-Ann
Goukai Hio/Shii-Ann
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 756

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kazedando Soroshima Hétf. Aug. 29 2011, 20:37

~Csavard fel a szőnyeget még ma éjjel, csavard fel a szőnyeget.~

*Mint általában mindig, ebben a pillanatban is egy bokor mélyén heverészett és a közeli madárfészket figyelte, ahogy a nagy madár gondoskodott a picikről. Bár ez nem volt túl férfias elfoglaltság ez nem igazán érdekelte. Úgy gondolta, hogy tett már eleget, ahhoz, hogy most a lábát lógathassa.
Lehet hogy erre mások rácáfolnának, vagy éppen egyetértenének vele, de ez őt egy cseppet sem érdekelte. Igazából pottyantott a világ fejére, és a világ is ugyanígy tett vele szemben. Ő pedig így szerette a mindennapjait, hiszen elege volt az akcióból az öldöklésből, meg miegyebekből. Igazság szerint edzeni folyamatosan edzett mint azelőtt, de ezt leszámítva csak sütkérezett, meg összeszedett néhány helyi bűnözőt, hogy azért mégis legyen miből enni-, inni. Így teltek a mindennapjai.
Lassan kezdett belesüppedni ebbe a kényelmes életstílusba, hiszen ő nem akart belekeveredni a háborúba, ezért a létfontosságú csatákat, meg akciókat, meg ilyeneket messziről elkerülte.
Nem volt nagy álma, hogy valami Kage címmel illessék, vagy az, hogy épp valamelyik kage alatt szolgáljon mint hűséges öleb, aki gazdája szavát lesi minden pillanatban.
Ragaszkodott ahhoz a fejvadász életformához, amelyet mostanság folytatott. A mostani időkben nem is akarták annyian megölni, bár még mindig sok pénzt ért a feje, de mintha az emberek megtanulták volna, hogy ő ragaszkodik ahhoz a fejhez és így nem igazán vehetik el tőle.
Mit ad az isten, miközben ezeken a dolgokon merengett kunai csörgés hallott, ahogy az említett fegyver előkerült egy ici-pici hang keletkezett, és ezt a zörejt egy közelben csücsülő ninja meghallotta, azaz ő.
Halkan lapított a fűben. Nem azért, mert nem mert belekeveredni, csupán azért, mert azt is ugyanolyan unalmasnak találta volna, mint minden mást.
Aztán pár perc elteltével egyre jobban kezdte érdekelni, hogy mégis mi az isten folytán nem hall csatazajokat. Végül mégis csak felállt és elindult az iménti hang irányába és kilyukadt Shii-Ann tartózkodási helyén.*
- Jó napot... Mit keres egy olyan szép hölgy az erdőben, mint kegyed?
* Kérdezte, de természetesen felfogta, hogy ninjával van dolga.*
Kazedando Soroshima
Kazedando Soroshima
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1050

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Goukai Hio/Shii-Ann Hétf. Aug. 29 2011, 20:54


[ Sajtból van a Hold… vagy nem is]

A halványkék gombolyag nyugodtan ül az ölében, ahogyan a kötőtűi szorgalmasan csattognak. Figyelmét teljesen a munkájának szenteli, s mert annyira elszokott a ninjáskodástól, vagy csak a beleélésnek köszönheti, de nem hallja a férfi közeledését.
~ A fenébe… ~ Kezében a tű már is fegyverként fog funkcionálni, ha esetleg támadás érné, hisz most a távolharcot kell erőltetnie, az állapota miatt. A fűző hasi részénél ugyan keményített bőr is van, de tudja, hogy komolyabb ütést, csapást nem fogna fel az.
A férfi csendben lép előre, s mindez jelzi Shii-Ann számára, hogy egy shinobival lehet dolga… na jó, ennyi nem adna okot a gyanúsítgatásra, de tudja, hogy a falubeliek ismerők őt, s nem közelítenének hozzá. A kevésbé épelméjű korszakában szívesen húzta fiatal fiúk és nős férfiak agyát, a nők féltették az övéiket tőle, mint a tűztől.
Ragadozómosolyát nem tudja eltitkolni, ahogyan végigméri a férfit. Izmos, erős… pont amilyet szeret. Nem mintha Raizetzu nem lenne elég neki, de a férfi az utóbbi időben több küldetésen is részt vett, s ezért Hio picit magára maradt. Nem mintha férfit kívánna jelen állapotában, de mint tudjuk, a szemnek mindent szabad.
Ezt az elvet vallva méri végig, majd csak azután válaszol.
Valamiért belebújt hirtelen a kisördög… kedve van szórakozni egy kicsit. A ryukai bázisán semmi dolga nem akadt, kezdte már unni is a helyet… ideje most játszadoznia.
- Rád vártam, Kedvesem. – Rebegi ártatlanul, de szemében ott villog a férfifaló kéjenc tűz villanása. – A prófécia szerint ma kell találkoznom a lelki társammal… hát te lennél az, Kedvesem? – Figyeli a férfiból ez milyen reakciót vált ki, s belül mindenesetre jól nevetgél saját magán, s ha a férfi meglepődik erre, akkor azon is.
A kötőtűket nem nagyon akaródzik elengednie azért, de szépen félreteszi a gombolyagot, s feláll, ölelésre nyitva karjait.
Csak nem olyan esztelen ez a fickó, hogy megtámadja Hio-t itt, Namigakure közelében, ha esetleges fejvadász lenne is. Amúgy is, Shii- Ann biztosan tud több pénzt ajánlani, mint amennyi az ő fejpénze… és a veszéllyel olyan jó játszadozni.
~ Talán azért figyelmesen kellene ~ emlékezteti magát a szíve alatt hordott magzatra, de ilyen esélyt nem akar elszalasztani.

Goukai Hio/Shii-Ann
Goukai Hio/Shii-Ann
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 756

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kazedando Soroshima Hétf. Aug. 29 2011, 21:11

~ 16 tonna, fekete szén, 16 tonnát raksz és ennyi a bér... Meghalni kéne, de nem lehet Very Happy ~

* Kisétálva az imént említett bokorból megszólította a nőt, aki mint látszott nem hogy meglepődött, azt közölte vele, hogy ő az a férfi akire várt. Ez betudható volt annak, hogy ittas... De neeem... nem nézett ki ittasnak. A másik lehetőség pedig az volt, hogy nagy férfi imádó. De... vajon miért kötöget, a kötögetés egy ninjánál nem a kemény edzések és a kalandos élet jele szokott lenni, inkább azt, hogyha családja van. Tehát ez az egész csak szórakozás.
Forogtak odabenn a kerekek és ezt a tényt pár aprócska részletből megállapítani vélte. Természetesen nem akart sokat gondolkodni a válaszon.*
- Valóban?... Nos, én nem hallottam semmilyen próféciát magamról... Így hát valószínűleg még várnod kell...
* Húzta mosolyra a szája jobb oldalát, de aztán rövid idő múlva el is tűnt az arcáról. Közben ténylegesen szemügyre vette a nőt. Nem igazán tudta volna róla megállapítani, hogy állapotos. Hiszen karcsú volt, fiatal és szép. Ezek a tulajdonságok általában olyan nőkben vannak meg, akik szeretnek a férfiakkal játszadozni. Ezért ez még jobban erősítette a tudatot benne abból a szempontból, hogy most csak szórakoztatni akarja ezzel a komédiával.
Bár valljuk be, egész szórakoztató dolgokat alkothatnának ők ketten, de mégsem akart egy családos nőre rámászni. Volt már olyan, de ez egy régi történet. Megváltozott és komolyabb lett, már nem a bűnözés az élete, így inkább elkerülte az ilyen lehetőségeket.
Majd ügyet sem vetve az ölelő karokra sóhajtott egyet, és ott helyben lefeküdt és elkezdett heverészni a fűben. *
- Fúúú de... rohadt unalmas ez a nap...
* Fújta ki a levegőt, és közben az eget bámulta és várta, hogy vajon a nő mit fog tenni. Nem keresett társaságot, de nagyon úgy nézett ki mégis talált valakit, akivel eltöltheti a napját, így kapva kapott az alkalmon. Nem állt tovább, hiszen ő is társas lény volt, akármennyire akarta ezt a tulajdonságát tagadni.*
Kazedando Soroshima
Kazedando Soroshima
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1050

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Goukai Hio/Shii-Ann Hétf. Aug. 29 2011, 21:36



[ Pici gesztenye, fekete a szeme]

A tréfája nem sikerül, s ez mélyen aláássa az önbizalmát. Karjai erőtlenül hanyatlanak le, amikor a férfi leheveredik a fűre, láthatóan nem esve hanyatt a kedves fogadtatástól. Fekete szemeiben hirtelen a düh villan meg, de a férfi ezt nem láthatja, mivel rögtön letisztul az arcáról ez a megnyilvánulás, s továbbra is bájosan mosolyog csak.
- Még várnom kell? – Kérdez vissza, lekonyuló mosollyal. Szemei elködösülnek, ahogyan a könnycseppek kezdik elhomályosítani látását.
- Tudtam, hogy átverés! – Csattan fel erélyesen, majd egyik kezével elkezdi dörzsölni a bal szemét, amelyik távolabb esik a férfitól, hogy annak belátását ez a művelet ne akadályozza. Közben szipog meg hüppög is, még néhány könnycseppet sikerül is kicsikarnia magából.
Büszke magára, hisz színészi tehetsége mindig is jó volt. Ne hogy már most hagyja cserbe a tudása, amikor szórakozni akar.
~ Szóval ignorálni akar… ~ Gondolja, s mivel a nőnek a természete nem éppen a legjobb, ezen rögtön felhúzza magát. Legszívesebben valami jutsuval támadna rá, de kímélni akarja magát, ezért inkább megpróbál csak nem kiesni a szerepéből. Maximum majd ő monodramatizál.
Leül a fickótól kicsit távolabb a fűbe ő is, s felhúzza lábait. Még könnyen meg tudja tenni ezt. Kezeit átkulcsolja a térdeinél. Ez a bizalom egyfajta jele is lehet, mivel így értékes másodperc-töredéket veszíthet, mire a kötőtűhöz tud kapni.
- Biztosan nem te vagy a Kedvesem? – Kérdezi sírásba nyúló hangon. – Pedig szimpatikus is vagy nekem… - Mondja, az utóbbit pírral és lányos zavarral az orcáin.
~ Bevetjük a buta, ártatlan kislány kawaii verziót, a mindig bejön… ~

Goukai Hio/Shii-Ann
Goukai Hio/Shii-Ann
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 756

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kazedando Soroshima Hétf. Aug. 29 2011, 21:53

~ Szállj el kismadár Very Happy ~

* Picit lehunyva a szemét átjárja a természet friss illata, és hangjai, na meg természetesen vegyülve a női zokogással, amely a háttérből eredt. Ebből a szempontból idilli volt a környezet, az egyetlen dolog ami talán belerondíthatott, hogy egy nagy fehér felhő éppen eltakarta a napot. Annyi volt ebben az előnye, hogy legalább már nem kellett hunyorognia.
Megint csak kifújta a levegőt, majd a nő felé fordította a fejét, de csak annyira, hogy az egyik szeme rálásson. Úgy néz ki, hogy játssza az agyát, mivel ennyire érzelmileg túlterhelt csak egy terhes anya lehetett. De ezt nem feltételezte volna, a fiatal lányról.
Attól függetlenül hogy igaz volt, ő nem gondolta. Közben teljes lelki nyugalommal hallgatta, a szitkozódást, majd így szólt.*
- Figyelj... ne vedd a szívedre, de nem igazán vagyok az a tipikus lelkitárs típus, és ha még az is lennék, akkor is csak 2 perce láttál. Ki tudja, lehet hogy egy szegény csóró vagyok, vagy akár egy veszélyes S osztályú ninja.... Nem tudhatod, tehát, inkább ezzel szerintem idegenekkel nem éri meg kísérletezni.
* Mondta olyan mézes mázos hanglejtéssel, hogy szinte már áradt a hangjából nőcsábász hangnem, de mégsem kezdett volna ki a nővel. Továbbra is jó poénnak tartotta, hogy kissé belemenjen a játékba, de nem igazán akart a nő közelébe menni, hiszen lehet, hogy ő is szökött ninja és annak ellenére hogy ő jött ide, felismerte és kellene neki a fejpénz. De természetesen nem tartott attól, hogy most valaki jól seggbe billenti, régen volt már olyan...*
- Ki tudja ki a kedvesed, akár én is lehetek... De ha én sem és te sem tudod, akkor már az egész kérdés valószínűtlen, mellesleg ha eddig meg akartál ölelni, most miért sértődtél meg és vonultál félre, hm?
* Engedett el egy sármos mosolyt a lány felé, majd visszafordította a tekintetét az ég felé.*
Kazedando Soroshima
Kazedando Soroshima
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1050

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Goukai Hio/Shii-Ann Hétf. Aug. 29 2011, 22:17



[ A hatvanhetes út mellett… ]

A férfit nem akarja még a könnyek zápora sem, pedig ő igazán mindent belead. Pontosan olyan, mint egy szende, szűz butuska leányka lehet, aki olyan tizenhét kábé: szerencsére mondhatná ennyinek is magát éppenséggel a nő.
~ Csóró vagy S kategóriás ninja… Cöh… ~ Gondolja, mivel a férfiből inkább az előzőt nézi ki, nem az utóbbit. Lehet, hogy shinobi, de azért az S-t túlzásnak találja.
Bár, így meggondolva, a férfi túl nyugodt. Vagy a balgák, vagy azok ilyenek, akik biztosak a dolgukban… s lehet, ez a férfi túlzottan a saját erejében hisz, mármint abban, hogy nem érheti baj.
~ Olálá, mit találtam én ma, miféle gyémántot? ~ Gondolja, s egy utolsót dörzsöl a szemén.
A férfi hangulata meglehetősen változó. Az előbb elutasította, most pedig ő kezd csábító hangon duruzsolni, s Shii- Ann érzi a gerincén felkúszó érzést, amikor a vadászösztöne beindul.
Micsoda férfi, de még micsoda… Persze ő csak Raizetzut szereti, de azért az értékeket el kell tudni ismerni, ha az ember összefut egy ilyen kiváló példánnyal. Mozdul, előrehajol, a férfi felé, így feszes, s telt melleire jobb a rálátás, s fekete tincsei zabolázatlanul omlanak vállára, s hívogatóan libbenek előre.
- Nem vonultam félre. Te utasítottál el olyan hidegen. – Nyúl jobb kezével szívéhez, mintha ennyire fájlalná a dolgot. Az arcára is szomorú arckifejezés ül ki.
A sármos mosolyra megdobban a szíve, s pírral mosolyodik el, kislányos ártatlansággal.
- Nem tudom… egy öregasszony jósolta meg, hogy ma kell találkoznom a Kedvesemmel… látod, már a jövőbeli gyermekeinknek is kötögettem! És ne félj, apám gazdag, adna pénzt, ha csak ezen múlik… - Húzza a férfi agyát tovább a kis játékával. Már majdhogynem bele is éli magát a helyzetbe.
- Vagy… ennyire… csúnyának tartasz? – Kérdezi, s húzódik vissza, így a melleiről a panoráma már el is tűnik. Helyette a tincsek az egyik gömbölyded vállról tűnnek el.
- Pedig azt mondtad az elején… - Megint csak sírásra áll a szája.

Goukai Hio/Shii-Ann
Goukai Hio/Shii-Ann
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 756

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kazedando Soroshima Hétf. Aug. 29 2011, 22:38

~ Ilyenek voltunk, vadak és jók... ~

* A heverészésben, lassan már beállni látszott a háta, de hősiesen állta, és izegni mozogni kezdett, hogy kényelmesebb pozíciót találjon magának. Majd ezt pár centivel arrébb meg is találta, mert kiderült, hogy eddig a hátát egy gyökér nyomta. Aztán megint csak a nőre nézett, aki most már megint a jóslatról, meg a közös gyerekeikről beszélt... Hűű ha... ez aztán nem egy könnyű eset...
Elmélkedett magában, de aztán mégis csak úgy döntött, hogy végighallgatja a nőt, azért hogy az legalább nyugodt legyen a felől, hogy a közönségét nem csak az égen úszó hatalmas felhők kötik le.
Hivatalosan sosem volt az a hatalmas nők kedvence alkat, inkább az aki mindig figyelte az eseményeket, és ellesett pár trükköt azoktól a fickóktól, akiket a nők bálványoztak.
De természetesen így sem hasznosította e téren való tapasztalatait, annyiszor, amennyiszer a harci tudását kellett használnia, így aztán nem is törődött a képességei fejlesztésével e téren. Ennek a ténynek az ellenére, most sem szenvedett hátrányban... Semmilyen szempontból... Megint csak fújt egyet, majd a kezébe temette az arcát és ásított egyet, ezzel nem az unalmas társaságra utalt, hanem arra, hogy mostani kényelmes helyzetében egykettőre képes lenne elaludni.*
- Mondtam én olyat? Szerintem igen bájos vagy, de nem hiszem hogy én lennék a neked megfelelő, és ezt tényleg a te érdekedben mondom. Ezzel most nem győzködni akarok bárkit is, csak tényként mondom.
* Fordult újabb mosollyal a lány felé... Természetesen élvezte, hogy máshogy viselkedik, mint amit mond, mert ez szórakoztatóvá tette az ő kis játékukat.*
- Mellesleg, ha jól tippelek valaki vár otthon, és ha nem tévedek az a férfi igen szerencsés. De természetesen adj nekem igazat, ha így van, és most csak játszogatunk...
* Fejtette ki a véleményét, majd a két karját összekulcsolva a feje alá rakta, majd újra lehunyta a szemét és relaxált.*
Kazedando Soroshima
Kazedando Soroshima
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1050

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Goukai Hio/Shii-Ann Hétf. Aug. 29 2011, 22:53


[ezt én akartan írni! Bűnösök közt is ártatlanok ]

Ez a fickó halálnyugodt, s lassan ez már kezdi piszkálni a nő csőrét. Azért nem olyan osk férfi szokott nemet mondani arra, ha éppen valaki illegeti magát előtte, aranytálcán kínálva önön magát. Főleg, mivel Shii- Ann tisztában van saját külsejével, s hogy csak igen kevés akad, aki nem szeretne eltölteni vele legalább egy forró éjszakát. Azok is, akik kihagynák a lehetőséget, nyílván a saját nemüket szeretik.
Lassan ez a gondolat kezd megülni a fejében, hogy a férfi vagy a saját nemét kedveli, vagy minimum aszexuális. Ez így nem sérti a kunoichi amúgy sem pici egóját.
- Vár valaki otthon! Hát persze, az apám. – Mondja. A fűben heverésző fickó nem tévedett sokat, s ez Shii- Ann-t élesszeműségre utalja. Talán túl sok a felnőttes, női bája? Vagy a feltűnő, sárga borostyánkő medál utal erre? Ugyan már, egy ékszer azért nem jelent szerelmi zálogot, főleg nem egy sárga kő a nyakában.
~ Ki lehet ez a fickó? Sosem láttam Namigakure közelében, fejpántja nincsen, pedig biztos, hogy shinobi… ~ Gondolja, s közben elnézi a férfi hosszú szempilláit.
~ Talán ő is egy elveszett shinobi? ~ Morfondírozik, s közben közelebb mászik a férfihez. Az hallhatja, hogy halkan susog a fű a nő alatt, de biztosan sejteti, hogy nem ártó a szándék, mivel ha az lenne, már régen valamelyikük komoly sebekből vérezne. Shii- Ann persze úgy véli, nem ő lenne az, aki alulmarad.
Azért még akad vagy harminc centi közti meg a fekvő fickó között, s egy meglepően kényes-kéjes gondolat fészkeli be magát a fejébe.
~ Meghívhatnám a falunkba… én is elveszett ninja voltam, amíg nem találtam rá a Ryukaira…~ Gondolja, de el is hessegeti ezt a fantazmagóriát, mivel tudja, hogy a kage beleegyezése is kellene ahhoz, hogy a férfi a falu védelmét élvezze. S nyílván Raizetzu sem örülne, hogy egyszer csak hazaállít egy férfivel.
Ha a shinobi szemei még mindig csukva vannak, fölé hajol. Fekete tincsei csiklandozóan érhetnek a férfi bőréhez, s a kunoichi feje kitakarhatja a napot. Nem fogja megcsókolni, nem arról van szó… legalábbis még nem.
- Ugye te nem a fiatal fiúkat szereted? – Kérdezi halálos komolysággal.

Goukai Hio/Shii-Ann
Goukai Hio/Shii-Ann
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 756

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kazedando Soroshima Hétf. Aug. 29 2011, 23:08

~ Hát, akkor ezt lekésted Very Happy ~

* Nem volt benne biztos, hogy a lány mit akar kihozni az egészből, de egyre jobban arra a véleményre jutott, hogy a vonzalma lassan átmegy kissé romantikusba, vagy durván szexuálisba, ezt még nem igazán tudta eldönteni. De mindenesetre a gondolatai kusza kavargásában, ha nem is teljesen... részben ezen a kérdésen gondolkodott.
Kicsit megdörzsölte az arcát, és közben jobbra hajtotta a fejét, mert kezdett újra kényelmetlen lenni a nyaka számára a helyzet. Végül a kunichi mégis csak úgy döntött, hogy közelebb jött. Ezt érzékelte is, de egy csöppet sem zavartatta magát. Ha fegyver lenne nála, akkor már rég megpróbálta volna megtámadni, és nem próbálkozott meg ilyen veszélyesen közel jönni hozzá így aztán, inkább kivárni akarta, hogy vajon mit akar kihozni ebből ő.
Majd elkezdte a tincseivel simogatni az arcát. Erre reakcióként az egyik szemét kinyitotta, majd mosolygott egyet, de röviddel ezután vissza is zárta. De a mosoly maradt. *
- Nem, nem vagyok homokos. Csak tettem olyasmiket, amiket egy nő nem igazán becsülne meg. Illetve olyasmiket amik inkább elriasztja a nőket... De ebbe inkább ne menjünk bele.
* Vonta fel egy pillanatra a szemöldökét, majd újabb nyugodt levegővétel következett. Ezek után pedig kinyitotta mind a két szemét, majd egyenesen a lány szemébe nézett, és közben azon gondolkodott, vajon mit akarhat ebből a pozícióból kihozni...
Nem jutott válaszra, tehát megvakarta az állát, és megint csak hátradőlt. Nem volt az a hiperaktív alkat így újra csak kivárta, hogy mi lesz a helyzet. Végül is a nő volt a kezdeményező.
Kazedando Soroshima
Kazedando Soroshima
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1050

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Goukai Hio/Shii-Ann Kedd Aug. 30 2011, 10:09


[ csak a dobok pergő ritmusa, sikolyok morbid dallama, harcminhat fokos éjszakák... ]

A férfit nem zavarja, hogy föléhajolt, pedig ez már valami közvetlenebb kapcsolatot feltételező bensőséges dolog is lehetne. Lagymatagon, lustán mosolyog s néz csak Shii- Ann fekete szemeibe, a nő pedig szintén gyönyörködve nézi.
Tényleg tökéletes férfi. Nem a külseje ami megfogja, hanem a hideg, nyugodt, nemtőrödöm viselkedése… Raizetzu is kicsit ilyen. A legtöbb férfinek az önkontrollja csődöt mond csinos hölgyek esetén, de mint a szerelme, úgy ez a férfi is majdhogynem nem foglalkozik vele. Illetve, Hio biztos abban, hogy tetszik valamennyire a férfinek, de vagy csak visszafogja magát, vagy nem túl régen lehetett valami kis afféra egy hölgyeménnyel, mivel nem nagyon igyekszik ősi ösztönei kielégítésére a férfi.
~ Érdekes… ~ De úgy gondol a férfire, mint egy műtárgyra. Semmi valódi vonzalma nincs iránta, de szívesen játszadozik tovább, jobb dolga nem akad, s mivel még veszélyt nem érez, elmegy a biztonság határáig akkor már.
- Olyasmiket tettél? – Visszhangozza a férfi szavait, miután megtudta, hogy nem a saját nemét kedveli, csak attól tart, hogy Hio nem igazán értené meg.
~ Pedig ha tudná, hogy én miket tettem! Azért biztosan nem mindennap találkozik egy meikonak álcázott kunoichivel… ~ Mosolyodik el, amint a férfi újra lehunyja a szemeit. Ez a halálos nyugalom és életművészet tetszik neki, de továbbra is csak hagyja, hogy a szél mozgásának hála a tincsei a férfi arcát simogassák. Talán csak kicsit még közelebb hajol, alig akad talán 8 centi már közöttük. Közelről nézve még hosszabbak a férfi pillái.
~ ha nem akar belemenni, hát nem fogok… úgy, ahogyan ő gondolja. ~ Ragadozó mosolyát nem tudja eltüntetni, csak egy kéjes pillanat után, így reméli, még mindig csukva van a férfi szeme.
~ Elriasztja a nőket… huh… ~ Azért még sem tudja megállni, hogy ne ezeken a szavakon csámcsogjon. Ha a férfit homoszexualitással nem tudta zavarba hozni, próbálkozik mással… kíváncsi, milyen a fickó, amikor kizökken ebből a nyugalmából. Legalább egy pillanatra csak.
- Csak nem állatokkal csináltad? Hallottam olyanokról, akik a kecskékhez vonzódnak…

Goukai Hio/Shii-Ann
Goukai Hio/Shii-Ann
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 756

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kazedando Soroshima Kedd Aug. 30 2011, 12:21

~ Rohan az életed, és rohan az út. Elmarad mögötted lassan a múlt... ~

* Nem értette igazán, hogy mi fogja meg a nőket abban, hogy egy férfi igazából tudomást sem vesz róluk, de ez számára talán még kedvező is volt, hiszen bárkivel beszélt igazából mindenkire tett szinte. És ámbár igényelte más emberek társaságát, ezt a tulajdonságát az épp aktuális partner elől teljes mértékben elrejtette, hiszen ki akarna arról hallani, hogy hogyan irtott ki falukat, meg telepeseket meg még ki tudja kiket... Nem volt túl vonzó személyiség, amikor ilyesmikről beszélt és általában nem is szokott.
Gondolatai kalandozása közben a nő úgy látszott nem tágít. És azt is felmérte, hogy most épp arra utazik, hogy bármilyen módon kizökkentse ebből az enyhe nyugalmi állapotból. Vagy talán csak az érdekelte, hogy pontosan ki is ő.
Ebből pedig még egy következtetést meg lehetett állapítani, hogy nem igazán tudta eddig lemérni, hogy mennyire erős, vagy hogy mennyi lenne a fejpénze. Mondjuk Soro most már nem igazán hitte, hogy ez a nő a pénzre utazik, szinte már biztos volt, hogy szórakozásból teszi ezt. Ezt ő is élvezte, amennyire tudta, hiszen nem sokat töltött mások társaságában.
Általában csak annyit, hogy elkapott valakit, aztán az átadási ponthoz vitte, majd a pénz fejében a bűnözőt az említett ninják kezébe nyomva egyszerűen továbbállt.
Most, hogy a homoszexuális témától nem rettent vissza, úgy nézett ki mással próbálkozik ellene, tehát most jött ez az állatos akármicsoda. Így hát megint felnyitotta az egyik szemét.*
- Igen? Hm... érdekes ötlet, de nem. Egyértelműen a nőkhöz vonzódom, csak az a kérdés hogy ez pontosan miért érdekel téged? Csak nem érdekelnek téged az állatok?
*Mondta egy gonosz vigyorral. Mert most visszanyalt a fagyi, tehát a kérdést visszahárította a nőre. Természetesen még mindig nem zökkentették ki a nő kérései, igazán kényelmesen érezte magát abban a helyzetben amiben éppen volt. Ő nem bánta volna, ha a nő kezdeményez, de az ő számára nem volt sürgető érzés így a nyugalmát minden helyzetben meg tudta őrizni.*
Kazedando Soroshima
Kazedando Soroshima
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1050

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Goukai Hio/Shii-Ann Kedd Aug. 30 2011, 21:56


[ Kör közepén állok, körbevesznek jó barátok és rosszak ]

Még mindig nem sikerült kihozni a sodrából a férfit, a további kínos kérdezősködésével sem… ez már kezd nagyon bosszantóvá válni számára, s irritálóvá. Nem szokott hozzá ahhoz, hogy valaki ennyire összeszedett legyen a jelenléténél. Raizetzu volt az elején, de köztük rögtön felizzott a vágy, így hamar feladta a férfi a hideg nyugalmát a forró szenvedély érdekében.
Talán ez a fickó is arra vár, hogy valamit lépjen Shii- Ann végre? Most azért lényegesen visszafogottabb, mint régen volt, amikor a másik éne előszeretettel hajtotta igába a férfiakat a pénzükért és egyéb nyereségvágyból a testével és a testi örömökkel.
~ Szóval a nőkhöz vonzódik, tehát még csak nem is aszexuális…~
- Ó, érdekelnek az állatok. – Mosolyodik el játékosan. – Főleg a homo sapiens sapiens faj hímnemű egyedei… - Búgja halk, lágy hangján. A szűzies leányzót már lassan levetkőzi, mivel azzal nem túl sok sikert aratott. Ideje, hogy bevesse a valódi képességeit.
Ha nem is egy kiemelkedő kunoichi, azért számon tartják a tudását és képességeit… az emberismeretét megnevezve, mind erősségét. Általában könnyen eligazodik a férfinemen, s tud annak viselkedéséhez idomulni, de ez a fickó valamiért nem akarja olyan könnyen adni magát.
Egyik kezét lassan érinti a férfi mellkasához, ha az hagyja. Ujjai hegyével apró köröket rajzolna, kéjesen mosolyogva. Talán ha a szavak nem csaltak pírt és zavart a férfi arcára, a tettek végre valamit ki fognak váltani: elvégre is, ki tűri semlegesen, hogy egy vadidegen nő cirógassa? Az emberek vagy többet akarnának, vagy elküldenék melegebb éghajlatra ezért a viselkedésért.
~ Nah, csak a kedvemért, mutass már valamit ~ Gügyögi gondolatban, s ha a férfi még erre sem fog reagálni, hát meg fogja csókolni, az már biztos… s ha még akkor sem fog semmit sem tenni… Akkor már Shii- ann büszkeségével kell majd megküzdenie.
Ki hallott már olyat, hogy ő ne tudna valamit elérni, amit akart?! Most is el fogja. A nők angyalok: amit nem tudnak szép szóval, azt megszerzik erővel.

Goukai Hio/Shii-Ann
Goukai Hio/Shii-Ann
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 756

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kazedando Soroshima Kedd Aug. 30 2011, 23:14

~ Induljon a banzáj, essen szét a ház, legyen úrrá rajtunk.... ~

* Lassan felsejlettek benne régi idők emlékei, amikor nem a nyugalmáról, hanem épp a féktelenségéről volt híres. Még nagyon nagyon régen, Chuuninként minden küldetést azelőtt akart befejezni, hogy a többiek egyáltalán odaértek volna. Nem volt hiperaktív... neem... ő csak túlságosan elhívatott volt a ninja kötelességeit illetően. Aztán jöttek azok az események amelyek kiváltották, hogy elhagyta a falut és egy mészárossá változott aki eszetlenül irtott mindenkit aki az útjába került.
Ekkor került Orochimaruval szembe aki folyamatosan az ő fejére pályázott sok másik fej mellett. Ezek után persze ő meghalt és így Soro megtarthatta magának a fejét. Ezek után csak gyöngébb ellenfelekkel került szembe, akikkel nem volt annyi probléma.
Így fejlődött S szintre amelyen jelenleg is rostokolt, hiszen innen feljebb aligha érhetett volna. Legalábbis ő így érezte. Így aztán elérve ezt a szintet inkább csak szintentartotta magát és nem törődött mással.
Így is elég sok pénz volt a fején nem hogy még többet akasszanak rá.
Csak merengett és merengett, gondolkodott és gondolkodott, lassan a madárcsicsergést is elfelejtette hallgatni, mert közben a nő cirógatni kezdte.
Hősük már csak azért sem engedte elveszni a nyugalmát, kíváncsi volt arra, hogy vajon milyen hatást váltana ki a nőből az, hogyha semmilyen hatására nem reagálna. Hisz valószínűleg eddig minden férfit megkapott akit akart, és pont ez a dolog ami böki most a csőrét, hogy van valaki akit mégsem képes, ez pedig a becsületét sérti...
Természetesen nem volt közönbös a nővel szemben, inkább már csak tartóztatta magát, hiszen tényleg milyen férfi lenne, ha egy szép női érintésre nem érezne semmit. De nem volt benne olyan erős ez az érzés, hogy mint valami ragadozó vadállat a nőre támadjon és tegyen valami olyat ami mind a kettőjüknek jó.
Na meg amúgy is ... már megállapította, hogy valószínűleg valami férfi várja odahaza, ez pedig mióta békés életmódjára talált eltaszította az ilyen negatív tettektől.*
- Mivel érdemeltem ki, hogy ilyen intimitást mutatsz az irányomban?
* Kérdezte, majd kinyitotta a szemét, majd pár szempillantásnyi idő után 3-4 cm-es közelségbe hajolt a lányhoz.*
- Hogyhogy ennyire vonzódsz egy idegenhez? Hm...?
* Kérdezte, majd fejét újra a gyökérre hajtva hátradőlt.*
Kazedando Soroshima
Kazedando Soroshima
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1050

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kenta Koizumo Hétf. Aug. 15 2016, 12:45

// Osuminak ~ Katon Kaitou //

A Yakei szervezet főhadiszállása - Egy órával a robbanás után
Osumi kétségbeesetten túrta fel a romokat. Rengeteg vadidegen ember testét találta meg, megcsonkított hullákat, akiknek különböző tagjait a törmelék tépte le, bezúzott fejeket. Sokan haltak itt meg. Az egyik holttest mintha Waruié lett volna. A fiú egy bronzbarna bőrű lábat pillantott meg az egyik nagyobb betondarab alól kikandikálni. A beton túl nehéz volt, de hosszú erőfeszítések árán ki lehet húzni. 
Negoba bezúzott fejjel feküdt pár méterrel arrébb, két másik ember holttestével körülvéve. Csak a ruhájáról tudta felismerni. 
Makoto nem segíthetett a temetésben - ha tervezel ilyet. A robbanás által nem sújtott területen megélő vörös és fehér virágok mindenesetre feldobnák a szertartást. Csapattársad maga elé meredve ült egy betonhalmon. Végignézte minden cselekedetedet, miközben írogatott valamit. Közelebbről nézve mintha sírt volna. Szentimentális alkat volt, ezt már rég tudhattad, ez az eset pedig egyenesen sokkolta. 
Végeztél.
És most mi lesz?
- Eltemetni bárkit... - suttogta maga elé szavaid hatására. - Nem szükséges temetni senkit. A robbanás megtette. Engem az érdekel, ki tette? ... A küldetés... Legyen Warui elmondta, nagyjából kinek kell átadni a tekercset, de szeretném, ha ezt megnéznéd. - dobta feléd a tekercset. Előzőleg már felnyitotta, nem kellett a viaszpecséttel bajódott.
Üres volt. Kódolva lett volna? 
Ennek tudatában is folytatni szeretnéd a küldetést?

// Így lehet válogatni a megbeszéltek közül. //
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Aug. 15 2016, 16:46

Morajló romok, megtörő akarat
Kihúny a fény, hol az élet megakad.

Testüktől megfosztott szétszórt végtagok a romok alatt, törött csontok, összezúzott testek és álmok, a széllel elszálló remény, mindez egy pillanat alatt. Könnyeimmel küszködve ástam fel mindent, amit csak tudtam az élet egy apró szikráját kutatva hogy meggyújtsa bennem a hit lángját, de csak sötétségre bukkantam. Émelyegve emeltem ki a lányt a törmelék alól, képtelen voltam ránézni halott testére. A talált virágok sziramaiból rajzoltam fel a kipúpozódó földre a remény csillagát, fehérrel a külső vonalakat, vörössel pedig a belsőt. Egy madarat szerettem volna eredeti szándékaim szerint, de nem tudtam volna elég alázatot rádordítani így is a fájdalomtól görnyedező testtartásommal.
Még mindig feldúltan tértem vissza Makoto elé és tekintettem rá a romokra. A fájdalom összerántotta szemeimet és kénytelen voltam elfordulni. Megpróbáltam kiverni fejemből a látott képeket és csak ürességre összpontosítani. Megértettem, hogy Makoto nem akarja eltemetni a testeket; neki sokkal nehezebb lehet szembenéznie a magányával mint nekem látni a megtörtéséget az arcán. Nem voltam biztos benne, hogy segíthetnék megtalálni az elkövetőt, elvégre semmilyen erre irányuló ismeretekkel nem rendelkeztem, de szerettem volna segíteni. Ha nem is rajta, a falunkon. Másokon. De ehhez úgy tűnik még nem voltam elég.
- A célszemély dolga eldönteni, mire vélje az üzenetet - állapítom meg az üres tekercsre pillantva. - Mi csak kézbesítjük a falu üzenetét, bármi legyen is az.
Egy üres tekercs is sokat mondhat. Csendben kezdem követni Makotot, ha elindul a kézbesítendő üzenet várományosához, közben pedig gondolataimmal küzködök, hogy ne nyeljenek teljesen magukba. Valami náluk is hatalmasabbon kezdem törni fejem és inkább az erősödre énemre próbálok koncentrálni.
- Makoto... - szólítom meg félúton, vagy ahol éppen érem. - Nem szeretném ha ez többet megtörténne. Erősebbé szeretnék válni. - Tudom, hogy elutasítottam a szervezete ajánlatát, ami pont ezt kínálta fel nekem, de a szervezet többé nem jelenthetett akadályt. Szerettem volna megtanulni, bármit is képes tanítani. Erősebbé akartam válni, most jobban éreztem erre késztetést, mint eddig bármikor.
- Tudnál engem képezni, amíg haza nem érünk?


A hozzászólást Hiroto Osumi összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 17 2016, 17:52-kor.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kenta Koizumo Szer. Aug. 17 2016, 12:53

// It's training, man! ... Na jó, ez szar volt. Boldog születésnapot szeretnék kívánni eme posztomban, amit tegnap éjfél előtt pár perccel akartam elküldeni, de a netem pont akkor ment el. *Hosszú szünet, ciripelés* Gomeeen! T.T //

Makoto kényelmes tempóban kezdett Namigakure feltételezett irányába indulni. 
- A falu két napi járóföldre lehet északkeleti irányban. Ráérünk, elég hamar ide kerültünk hála a szervezet közlekedési hálózatának... - suttogta erőtlen hangon. Olyan mély depresszióba esett, hogy leírni sem lehet. Azonban kérésedre felcsillant a szeme. 
- Szívesen segítek, várj meg itt!! - szaladt el. Olyan volt, mint az értetlen csecsemő, akinek nyalókát adtak, miután saját szeme láttára gyilkolták le szüleit gyors és véres módszerekkel. Átvitt értelemben ez még igaz is lehet rá...
A romokat kezdte feltúrni a kráter közepe táján.
- Valahol itt lehetett a központi raktár, a szervezetnek még volt belőle......de ha..robbanás, akkor.. - ezeket a szavakat tudtad elcsípni magában mormolt szövegéből. Buzgón dobálta arrébb a köveket, amit pedig nem bírt el, azt egy érintés és ezüstös villanás keretében kisebb darabokra bontotta. Kimondottan hatékonyan ásott lefelé. Hamarosan a több ember mély gödörből előbukkant a feje, majd teljes egészében ő maga, kezében néhány gyűrött papírfecnivel. 
- Remélem, ez még működni fog... - vizslatta kincsét, majd törökülésbe levágta magát eléd. - Nesze - nyomott egyet a kezedbe. - Csak hogy biztosra menjek, bár tutira veszem, hogy tűz vagy - már a viselkedésed alapján -, koncentrálj chakrát a papírba, valahogy így! - nála kettő fecni volt. Az bal kezében lévőt felemelte, az pedig gyorsan lángra lobbant és elégett, a másikat pedig keze mozdítása nélkül összegyűrte. - Tűz és villám. Most pedig Te jössz.
Amíg a feladattal foglalkoztál, rövid strófát mormolt.
- Élet és halál, / Új kincset talál, / ki keres, / és eleget vár. / Tűz ha lobban, / azon nyomban, / lángra kél és hévvel robban, / már nem áll. - Önmagához képest ez egy egész jó rigmus volt. A végszóra pedig a kezedben lévő lapot sikerült felgyújtanod.
- Ahogy sejtettem! - mosolygott. - Most pedig hozz nekem leveleket! Nagyjából annyit, amennyi egy markodba belefér.

// Ennyi egyelőre elég lesz, de ha sietsz, ma már kapsz választ. //
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Aug. 17 2016, 18:30

// Nem gond, így nagyobb volt a hatása Very Happy //

Szánakozó tekintettel követem figyelemmel a fiú mozdulatait, amilyennel akár magamra is nézhetnék, hiszen én is magam alatt voltam, még ha nem is érezhettem át teljesen a fiú helyzetét, az események engem is megráztak, mégis, szeretnék inkább lélekben vele lenni, így magamon is könnyíteni, ha már tenni semmit nem tudtam korábban. Halvány mosollyal konstatálom hogy az új kihívás új életkedvet is ad számára, bár én képtelen voltam ilyen pozitív lenni és valószínű ő is csak a szíván ejtett sebeket kívánta felületes leplezni, hogy ne most kelljen megdoltozni őket. Ezzel legalább én is továbbléphetek pillanatnyi letaglózottságomon és koncentrálhatok valami másra így én is belevetem magam a dologba minden tőlem telhető lelkesedéssel. Bár a kutatásban nem tudom segíteni, hiszen nem tudom mit és hol keres, miután előásta féltve őrzött fecnijeit, érdeklődve huppanok le elég a földre és várom következő lépését, amit viszonylag új kedvtől felerősödve hajt végre. Ha ennyivel is könnyíthetünk magunkon, mindent meg kell tennünk érte hogy mepróbáljuk enyhítani a megtörtséget. Mint a szélben lengedező falevél, testemet mintha csak a levegő itt-ott hevesen felkapó majd leereszkedő fuvallata rántana magával saját akarata helyett, a légmozgás szerint vetődik oda, ahova éppen az fúj és magamról megfeledkezve én is szinte szállok a levegőben, amíg Makotora figyelve ismét vissza nem térek önmagamhoz.
Bár a fiú által mutatott gyakorlatot elvégeztem már, többször is, soha nem kerítettem időt arra, hogy elsődleges elememet valóban ki is használjam, még csak fel sem oldottam magam számára a tűz elemet, ami a papír tanúsága szerint az enyém volt. Ismét szénné égett és eltűnt üresen hagyta kezemet, akárcsak a fiúé, aki másik kezében pedig egy másik papírt gyűrt össze a villám elem demonstrálásával. Hihetetlen mennyivel előttem járhat, én pedig itt vagyok és eddig azt hittem bármire képes lehetek. Vajon mennyit edzhetett, hogy elérje ezt a szintet? Vagy vele született adottság lenne, olyan, ami belőlem hiányzik? Magamat sem tartottam semmirevalónak, de tény, hogy az utóbbi időben elhanyagoltam ninjutsuim fejlesztését.
"Úgy tűnik tényleg képes többre is mint amit eddig mutatott" - mosolyodok el a művészi megfogalmazására a papír égésére és kérésére már fel is pattanok, hogy levelek után kutassak. Igyekszek olyan hamar eleget tenni mindennek, amit kér, amilyen gyorsan csak lehet, hogy legyen mit csinálni a fennálló időben és inkább ez kössön le, mint az hogy emésszem magam a történteken.
Annyi levelet hozok végül vissza, amennyi csak belefér két kinyújtotta karomba, ami alá mellemet is odateszem támaszként és ledobom őket a földre. Csak sejtem mire kellenek, aminek az arányait tényleg eltúloztam, de így legalább lesz min gyakorolni. A pirománia csak másodlagos.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kenta Koizumo Hétf. Aug. 22 2016, 11:05

A fiú visszatért hát, a kért levelekkel bőségesen megrakodva. Ennyi szerves anyag elég lenne egy csordányi szarvasgímnek is, ha nem kettőnek.
- Fáradozásod örömteljes, lelked tiszta, kezed szennyes. - "remekelt" Makoto érkezésedre. - Gyújtsd leveled, ne siránkozz, ha elfogyott, még ennyit hozz. - Bár ne mondta volna. Újra régi önmaga volt - balszerencsédre. Még az is előfordulhat, hogy amikor az imént csillogtatta "tehetségét", valójában más költő sorait idézte... Nem bízhatsz már semmiben. Ha jól értelmezted, a feladatod azonban adott: a leveleket kell meggyújtanod valamilyen módon. Könnyűnek tűnhet, de korántsem az, ezt hamarosan saját bőrödön is tapasztalhatod.
Makoto megfelezte a levélkupacot, és az egyik felét magához húzta.
- Utánozz, majmolj, tedd, amit én, Égesd, mi pihent a fák tetején! - kántálta, és lyukat égetett az egyik levélbe, amit a kezében tartott. Ez volna hát a feladatod.
Makoto sorra gyújtotta meg a leveleket az előtte lévő kupacból, valahányszor te is megpróbáltad. Így gyakoroltatok felváltva, bár ez neki sokkal inkább volt rutin, te viszont csaknem vért izzadva igyekeztél.

// Most jön a kedvenc részed. Minimum 50 sort kérek a feloldásról. A levelek egyharmadán semmi eredményt nem érsz el, a következő nagyjából kétharmada már meggyullad, és a legutolsó próbálkozásra végül sikerül szabályos kört égetned a levélbe. Az előző kalandban nem volt felvezetve, most viszont mondom, hogy a robbanás dél körül történt, te pedig sötétedés után pár perccel végzel. Egy levelet többször is felhasználhatsz, beiktathatsz pihenőt, szabadon kezeled az idődet. Igyekszem még ma posztolni... >.> //
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Osumi Hiroto Hétf. Aug. 22 2016, 16:45

Egyszerű könnyedséggel hajítom le az összegyűjtött leveleket Makoto elé, örömmel megszabadulva a terhemtől és ülök le elé ismét a földre. Kínos mosollyal fordítom felé a fejemt tarkómaz vakarva a még kínosabb verselésre, de még most is nehezemre esik, talán csak a leszívott idegszálaim miatt koppant most még súlyosabban a rémek rímek összessége. Talán még némi izzadtság, vagy könny is lecsorog, de nem tudnám megmondani, mi váltotta ki. Ennyire borzalmas lenne a fiú, vagy csak én túlzom el a szituációt?
Ismét komoly ábrázatot ölt az arcom, mikor Makoto kiadja nekem a feladatot. Már a Tűz Országában, Aguri-sensei kezei alatt derült ki, hogy elsődleges elemem a tűz, de azt mondta, még nem jött el az ideje, hogy fel is oldjam. Akkor azt hittem, hogy a többiek miatt nem engedi, nehogy túl hamar elhúzzak tőlük, de mindig csak kitérő válaszokat adott. Most jöttem rá hogy még nem lehettem eléggé felkészülve rá. Bár azt mondtam, a chakrakontrollom átlagon felüli és már elméleti szinten is eleget tudok, valami mégis hiányozhatott, elvégre a külön képzéseinken sem tanított semmi ilyesmit. Igaz, hogy el is váltak útjaink, de ezt az egy dolgot valamiért mindig kerülte. Igaz, hogy mindent ránk hagyott, mégis az ő kezei alatt fejlődtem a legtöbbet és azt hiszem, ő is úgy szerette volna hogy magamtól jöjjek rá a nyissára, ezért nem is bántam, sőt meg sem lepett, hogy Makoto midenféle útmutatás nélkül bízta rám a feladatot, így teljese egészében nekem kell felfedeznem, miben is rejlik a titka, én pedig szívesen vettem az ilyen akadályokat. Felidéztem mindent korábbi tanulmányaimból, az akadémiai órákat, amikből csak a horkolás jutott el ismét visszhangozva fülembe, a saját magam által megtapasztalt jártasságokat és Aguri-sensei minden szavát.
Talán csak babonából, a chakra természetének és a testtel való kapcsolatának legendájából, mivel elsődleges elemem a tűz volt, az azt jelképező hüvelykujjamat helyeztem az első levél tetejére, míg a többivel alulról támasztottam azt. Az első lecke, amit megtanultam a chakra eredetéről és a bennünk lévő energiáról szólt, amit képesek vagyunk felszabadítani, ami testi és szellemi energiánk kiteljesedése, a chakra. A legalapabb gyakorlat, amivel szembe kellett néznünk a chakra felszabadítása volt, melyre nem is mindenki lehet képes és aki igen, az sem feltétlenül lesz képes használni, vagy formázni azt.  Először a testi gyakorlattal fejlesztettük saját erőnket és chakraérzékünket, majd jött a felszabadítás, aztán a különböző chakraműveletek, melyeken gyakorlatilag már minden átestem, így elértem végre arra a szintre, mikor az elemi chakrámat is képes lehetek használni, ha képes vagyok felszabadítani azt testemből. Bal kezemmel felveszem a Katon technikákhoz használt Tigris-pecsét félkezes formáját és meditálásba kezdek, hogy minden zavaró érzelmet kizárva képes legyek elmerülni magamban, tökéletesen a chakrámra és energiáimra fókuszáljak, szinte eggyé válva a chakrahálózattal. Az elemi chakra csak úgy, mint a sima chakra, a testünkben, sejtjeinkben keletkezik és raktározódik, így képesek lehetünk felszabadítani és átalakítva tűz természetű chakrát létrehozni. Elképzeltem, ahogy elemi erőmet felszabadítva lassan felperzselem a lomhán égő falevelet, hogy az energia szépen lassan átalakul hővé és felemészti az anyagot, amivel kapcsolatba lép. A chakrám a levegővel érintkezve és hőt képezve elég energiát hoz létre, hogy meggyújtsa a testet, az elemi energia pedig porrá égezi azt. Áramoltatni kezdem a chakrámat és képzeletemben eljátszottam a gondolattal, ahogy az, kiáramolva testemből, reakcióba lép a levegő elemivel és egy ponton, az ujjaim közti felületen megállapodva szénné égeti az azokat kettéválasztó anyagot, majd lassan felszabadítottam a tenketsu pontjaimon keresztül.
A próbálkozás nem érte el a kívánt hatást, sem füstöt nem láttam, sem halk sistergést nem hallottam, ami az égő anyagra utalna. Makotonak persze egyből sikerült egy kör alakú lyukat égetnie a levélbe, én pedig eldobtam a sajátomat, hogy az újat felhasználva szinte új esélyt kaphassak az előző balul elsülő kísérlet helyrehozatalára.
Ismét ugyanazt a gyakorlatot elkövetkve mepróbálkoztam a következő levéllel is, majd az azt követővel és így tovább egyre halmozva az újabb és újabb faleveleket, egy, a fogyónál már szinte nagyobb halmot összehorva magam mellett. Az elképzelés ugyanaz volt, mint korábban, hagytam, hogy szemeim előtt a levél reakcióba lépej nekiáramló chakrámmal, hogy önkéntelenül, a felszabaduló energia hatására megperzselődjön, hogy enyhe füstöt eresztve lángra kapjon az általam kiengedett chakra hatására. Kinyitva a szemem elégedetten vettem észre, hogy gyengécske füsz száll fel a pirosasan elszníeződő, izzó levél felületéről és egy kis lyukat ütöttem annak felszínén. Örömittasan vágtam kezeimet a tarkómra és terültem el a hideg betonon, nem törődve Makotoval, aki ismét hiábatlanul hajtotta végre a nekem eddig nagy bosszúságot okozó feladatot. Szükségem volt egy kis pihenőre, mert az elején túl sok chakrát használtam fel eredménytelenül, így tehetetlen dühömben nem figyelmtem a megfelelő kontrollra. Megpihenve, nyugodt állapotban, felfrissülve akartam folytatni a gyakorlatot, hiszen lelki békénk chakránk mibenlétére is hatással van. Lehunytam szemeimet, de elaludni nem tudtam, nem is akartam volna. Vajon Makoto elégedett, vagy csalódott bennem, amiért csak sokadszorra sikerült létrehoznom a füstöt? Neki mennyi próbálkozásába telhetett? Biztos fáj neki nézni ahogy bénázom, elvégre ő már sokkal előrébb jár, mint én azt remélhetném magamtól.
Két órányi, gondolatoktól mentes elmélyülésemet követően ismét nyugodtan voltam képes felülni, ezúttal annak tudatában, hogy eddigi cselekedeteim helytállóak voltak. A chakra nem irányítható, mégha ki is áramoltatjuk, nem vagyunk képesek teljesen uralmunk alá hajtani, az csak a mi elképzeléseink szerint vagy úgy formálódik, ahogy mi szeretnénk, vagy nem. Idővel és gyakorlással ez persze fejleszhető, de talán ez lehetett az oka annak is, hogy elsőre nem sikerült felszabadítanom megfelelően a kellő chakrámat. Elvégre nem várhatom el, hogy akaratomnak meghajolva csak úgy kettéégessen egy falevelet, hiszen akkor hasonló alapokon bármire képes lehetnék és talán képes is lehetek majd valamikor.
Mivel megvolt az alap, elhatároztam, hogy innentől csak előre fogok haladni, visszafelé soha, még a végén én adnék okot a fiú kuncogására vagy egy gúnyulódó versére; azt pedig nem hagyhattam hogy ismét én legyek viccelődéseinek céltáblája. Eltökélve vettem kezembe a következő falevelet, hüvelykujjamat tetejére helyezve és az elképzelt folyamatot követően chakrámat áramoltatva az érdes felületre sikerült maradandó lángot keltenem, sűrű füsttel illatosítva a helyiséget. Nem hittem, hogy elsőre ilyen jól fog menni, kezemet a magasba emelve ujjongtam -persze csak magamban- és megnövekedett kedvvel figyeltem, ahogy a fiú egyszerűen lyukat éget oda, ahova nekem is kellene. A sikertől feltüzelve, talán a tűz szó átvitt értelmű hatására a következőt már sikerült szinte teljesen elégetnem, így gyakorlatilag eleget téve az elemi chakrám felszabadítását igénylő feladatnak. Már csak azt kellett elérnem, hogy ezt az elemi chakrát, feltételezéseim szerint úgy, ahogy korábban a sima chakránál megtanultam, képes legyek a testemen kívül irányítani, formázni. Tüzet tűzzel, égő szenvedélyemmel újabb és újabb darabokat égettem hamuvá, csillogó szemekkel figyelve az egyre sűrűsödő füstöt okozó égést, szinte élvezetemet lelve abban, hogy sikerült elsajátítani a technikát.
Az új dolog okozta öröm kéjétől megszabadulva, nyugodtan vettem kezembe az utolsó levéldarabok egyikét, hogy képes legyen az igazi feladatra koncentrálni. Már csak azt kell tudnom elképzelni, ahogyan igába hajtom a tüzet, hogy képes legyek iráynítani a testemen kívül, ehhez pedig ismernem kellett természetét. Tekintve, hogy az elsődleges elemem, valószínűleg az én természetemhez is köze lehet, magamat pedig elég jól ismertem, elég időm volt kiismernem magam a sírással és önemésztéssel töltött éjszakák egész során, így magamat vettem alapul ahhoz, hogy megismerjem a tüzet. Saját önnön belső tüzemet és haragomat akartam kivetíteni a falevélre, azt meggyőzve, megnyerve magamnak irányítani a lángokat, akaratommal formát adva és megszelídíteni azt, ahogy magammal is tettem már többször az idők folyamán. Csak elég önismeret, fegyelem és lelki erő szükséges hozzá, amit az eltökéltségem most meg is adott, hogy véghez vigyem a dolgot. Erőmmel irányítani az irányíthatatlant, megszabolázni a kiszámíthatatlant, megszelídíteni a vadat. Mindezt képzeletemben egy körbe helyeztem, melyben a gondolatok önmagukat kergetik, tudatom pedig saját testemet egy végtelen körforgásban, melyben próbálja uralma alá vonni a menekülő vadat. Körbe és körbe. Körbe. Erőm felizzott kezemben, de talán túl hamar engedtem szabadjára, aminek eredménye az lett, hogy a szabályos kör több irányából vékony csóvák igyekeztem a levél széléhez eljutni, így több hasadékot vágva abban, ieányíthatatlanul. Ekkor jöttem rá, hogy ezt az erőt és kétségeket irányítanom kell és nem szabad hagynom, hogy kicsússzanak a kezem közül. Szabadjára kell engednem a korlátaimat, de ugyanakkor irányt is adni a felszabaduló erőnek, hogy ne vesszen kárba a fölöslegesen felszabaduló erő. Azzal önmagamat pocsékolom el. A maradék öt lapot ennek irányítására áldoztam, az utolsóz kezembe véve pedig összeszedve akaratomat és irányítva a bennem lejátszódó harcot képes voltam egy tökéletes kör alakban lyukat ütni a száraz falevélen.
A megterheltségtől fáradtan, de az új szint okozta örömtől ittasan vetettem magam hátra, végtagjaimat teljesen kinyújtva, egy örömkiáltást elengedve a kifeszült testemmel a padlón. Végre sikerült meghaladnom önmagamat, amivel nem csak mint ninja fejlődtem tovább, hogy erősebbé váljak, hanem azt is elértem, amit korábban éjszakákba nyúlóan nem voltam képes; értelmet nyerni önmagam felett, megérteni a bennem lezajlódó eseményeket, amiknek még időre lesz szüksége, hogy képes legyen valóban feldolgozni őket, jelenleg ugyanis túl friss az égés.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kenta Koizumo Kedd Aug. 23 2016, 10:52

// Bravó, remek írás volt, részemről feloldottad az elemedet. //

Osumi lelke mályén vad volt, mint minden tűz elemű. Lángoló érzelmeit használta, hogy felébressze magában elemi chakráját, és sikerrel járt. Makoto büszkén tekintett a fiúra, és dícsérő szavakkal illette.
- Sikered szép, erőd nyerő, Minden szavam elismerő. - verselt. Azért ez sem volt olyan rossz, pláne tőle, de még mindig nem ért fel Osumi teljesítményével. Az elem feloldása a ninja egyik legnagyobb megpróbáltatása lehet, sok ninja jelleme meg is változik, Osumi azonban kiállta a próbát.
- Fáradt lehetsz, pihenj egyet, holnap átmozgatsz egy hegyet. - kacsintott tanítványára, és összeütött maguknak egy-egy fekvőhelyet nagyobb betontörmelékekből. Valóban ideje volt lepihenned. Ugyan az örömöd erőt adott, valójában a chakrád bő kilenc tizedét felhasználtad, és mire elérsz az "ágyadig", ki is dőlsz.
Regggel Makoto ébresztett, mégpedig egy újabb verssel.
- Hajnal ébresszen, ifjú vándor, El kell hagynunk ezt a tábort. - kínrím kategóriában pedig az első helyet kiérdemelte... Hanamiya Makoto! ... Azonban nem csak ezzel a két sorral tudott megörvendeztetni.
- Elemed célját megálmodtad vajon? Mondd el, mit töprengtél eme csekély bajon! - szólt. 
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Osumi Hiroto Kedd Aug. 23 2016, 20:00

Nehezülő szempilláim nem engedték láttatni velem Makoto arckifejezését, ahogy teljeseítményemet méltattam de hanghordozása és kínos, vagy fáradtságomban legalább soknak tűnő sorai alapján valóban úgy érezhettem, hogy elégedett vele. Szerettem volna egy hasonló kétsorossal reagálni szavaira, de már arra is alig tudtam erőt meríteni, hogy megtaláljam a derékaljat, amit kikészített számomra. Mosolyogva hunytam álomra a szemem és ezúttal, hosszú idő óta először, mosollyal az arcomon is évredtem fel.
Nem, nem az én hibám lehetett, hogy nem tetszett az előző napi vers, Makoto reggeli ébresztője jobban fejbevert mint akármelyik óra csörgése és kivert a fejemből és szememből minden szépet és szerethetőt, amit a képzeletem réfestett. Oké, lehet hogy csak a felkelés okozta bosszúság miatt vetítettem ki haragomat a fiú beszédmódjára, de egy olyan, alapvetően lusta egyénnek mint én most egy puha ágyra és három napig tartó elégedett semmittevésre volt szüksége, hogy feldolgozza és elraktározza a túl gyorsan történő események információit. Persze nem volt rossz érzésem a fiúval kapcsolatban, elvégre én említettem meg neki, hogy a küldetést be kellene fejeznünk, ezért átestem reggeli zsörtölődésemen, hogy összeszedve felszerelésemet útra indulhassunk végre. Csak ekkor jutott eszembe ismét, hogy gyakorlatilag egy temetőben aludtunk, még ha a közelünkben nem is, a környéken szerte-szét halott, szétroncsolt testek hevertek és ez elborzasztott. Hogy lehettem képes egy ilyen helyen olyan békésen szenderegni? Hideg fuvallat futott át testemen és mintha átitta volna magát a bőrömön, belülről éreztem rideg áramlatait a szélnek. Sietősre fogtam a készülődést, hogy minél előbb elindulhassunk.
- Láng a szememben, parázs a nyomomban, szenvedélyes tűz vezeti utamat. – Most először, a vers szörnyűsége ellenére is úgy éreztem, hogy jobban nem tudtam volna kifejezni a mondandómat. Ha a Makotoval töltött idő lett volna ilyen rossz, vagy változtató hatással rám, hazaérve mindenképpen orvosolnom kell.
Valami belső kellemetlenség, vagy rossz érzés, cselekvésvágy, vagy ismét csak babona miatt az út során önkéntelenü is többször magamhoz veszem a tekercset és az üzenet jelentőségén gondolkodok, szinte végig a hajamat túrom és Makoto arcát, vagy épp hátát figyelem. Nem hagy nyugodni valami késztetés, ami szerint még nem értem el a korlátaimat, nem volt elég a tegnapi fáradtság ahhoz, hogy egy időre feladjam és megelégedjek magammal, ezért a sokasodó ficánkolások után végül megszólítottam Makotót, azon a nyelven, amin remélhetőleg ő is érteni fog.
- Lángom csekély, jön a szélvész, Vágyamat elfújja, ha az szikra marad. - Csak remélem hogy az ehhez hasonló rímek létrehozatala nem sző valami visszafordíthatatlan változást agyam rejtett zugaiban.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Kenta Koizumo Hétf. Aug. 29 2016, 11:15

Makoto nem késlekedett, már ébresztőd előtt menetkész volt. Alighanem a romokból válogatott felszereléseket, de ez vajon sírrablásnak számít? Bár ha úgy vesszük, ezek valamilyen szinten az ő tulajdonát képezték, a szervezet feltételezhetően utolsó tagjaként. Ha beléptél volna, most jogosan kutathatnál fegyverek után. Persze most sem tart vissza senki és semmi, de talán önmagad gátolnád ebben. Makoto viszont egy egész zsáknyi tekercset halmozott fel, feltehetőleg tele fegyverekkel és eszközökkel. Emellett egy nagy tekercset is kerített a romok közül, amin azonban csupán egy hatalmas pecsét volt. A táskád minden személyes tárgyaddal, és a küldetés tárgyát képező üres tekerccsel egyetemben nálad volt. Makoto kézjeleket formázott, és egy kisebb tűzgolyót lőtt ki a szájából.
- Katon: Endan! - kiáltotta. Úgy tűnik, erre nem igazán talált rímet. - Feladatod megérteni, hogy kell lángot építeni. Készülj, táskád ragadd meg hát, érd el megbízónk nemes célját. - vagy mi... Elképzelhető, hogy nem minden ember álmaiban szerepel ilyen reggel. Elindultatok az erdő felé, a fákon ugrálva haladtatok Namigakure felé. A feladatod - ha jól értelmezted - az volt, hogy megértsd, hogy működik a technika, amit Makoto használt. Ha ezzel megvagy, feltehetőleg már könnyű lesz meg is csinálni, amit csapattársad mutatott.
// Gomen, ideje volt már haladni. Vagy mi... //
Kenta Koizumo
Kenta Koizumo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 630
Elosztható Taijutsu Pontok : 40

Állóképesség : 180
Erő : 200
Gyorsaság : 300
Ügyesség/Reflex : 300
Pusztakezes Harc : 150

Tartózkodási hely : Szerdán


Adatlap
Szint: A
Rang: Genin
Chakraszint: 611

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Osumi Hiroto Pént. Jan. 19 2018, 21:50

Kényelmetlenül érezve magamat a látottaktól csendbe burkolózok, megpróbálva figyelmen kívül hagyni a rám törő gondolatokat a kutakodó fiú látványára. Neki bizonyára minden talált tárgy egy emléket jelent, egy olyan időből, amit már nem hozhat vissza, bármennyire is szeretné. Egy talizmán, amiben saját magát láthatja viszont, ha rátekint. Nekem ezek a tárgyak semmit nem jelentettek, csak felszerelés, ami hasznos lehet utunk során, elvégre azt sem tudjuk merre tartunk pontosan. A fiúra hagyom, mennyi időt szeretne eltölteni ezek lepecsételésével, majd felszabadulva sóhajtva indulok vele ismét útnak.
Kétkedve vonom fel szemöldököm, mikor a fiú semmiféle verssorral nem rukkol elő a Katon: Endanra, de talán érthető is, amiért ezt a rímet most hátrahagyta. Másodszor veszített el valamit, amit a családjának tekinthetett, nekem pedig elképzelésem sem volt, ez milyen érzéseket válthatott ki belőle. Bár nem láthattam családomat, én legalább tudtam, hogy biztonságban vannak. Bár így kellett leélnem az utóbbi néhány évet, mégis tudtam, hogy viszont láthatom őket. Én nem veszítettem el senkit, mégis többször kiborultam a helyzetem miatt. Fogalmam sem volt az életről egészen eddig a pontig és még most sem bírtam feldolgozni, amit láttam, ezért igyekeztem elhessegetni a szemem elé toluló képeket, amiket az emlékeim róttak rájuk.
A fiú ismét instrukciók nélkül hagyja, hogy magamtól jöjjek rá a technika nyitjára, mintha előző nap az olyan könnyen ment volna. Bár nem volt semmi, amivel összehasonlíthattam volna magam, még büszkének is éreztem magam, amiért sikerült magamtól elsajátítanom valamit, most mindez elszállt. Talán csak a közelmúlt eseményei miatt nem voltam olyan derűlátó, mint korábban, most a tegnapot is elpazarolt lehetőségnek találtam, de ismét eszembe kellett juttatnom, hogy okkal vagyunk itt.
Magamra maradva, egyedül kellett előhozakodnom valamivel legalább addig, amíg valamiféle segítséget nem kapok, vagy nem vagyok képes egyedül elsajátítani a technikát. Elmutogattam a látott kézjeleket, majd elképzeltem, ahogy a korábban felszabadított chakrát kifújom a számból, hogy a levegő részecskéi reagálnak rá és a chakra által keletkezett hő hatására egy égő tűzgolyót lehellek ki a számon.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.