Erdőségek

+6
Shiawase Zouo
Zetsu
Konan1
Ayabito Kenzan
Koreko Rui
Shikaku
10 posters

Go down

Erdőségek Empty Erdőségek

Témanyitás  Shikaku Pént. Május 28 2010, 15:25

A szabad területeket nagyban takaró babérlombú erdőségek.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Koreko Rui Pént. Jún. 25 2010, 18:51

Egy újabb összezördülés már meg sem lepte Ruit, Benkai hozta a formáját, Kenzan megint békítőt játszott és Yama csak úgy volt a nagyvilágba.
*Ez a küldetés kezd az agyamra menni. Lehet, hogy mire vége lesz, diliházba kerülök.* Morfondírozott el a kunoichi, ám nem volt több ideje magára. Késésben voltak a kis kaland miatt, amit az "alakváltó" bandita okozott. Ugyan már a Szél országában is megsürgette a dolgokat, de nem ártott itt is emlékeztetni a férfi egyedeket az időre.
- Oké-oké, most már haladjunk! - azzal jouninhoz méltó eleganciával ugrott fel a legközelebbi fára, amik ismerősként ingatták ágaikat a lány felé. Bárcsak ráért volna nosztalgiázni! Ehelyett egy kis chakrát koncentrált a lábába és nekiiramodott, majd intett a többieknek, hogy jöjjenek gyorsan. Remélte, hogy ezúttal nem lesz semmi baj és az ellenséges ninják elkerülik őket. Gyorsabban haladtak, mint eddig, de Yamát cipelni kellett, ami megint gondot jelentett a kis csapat számára. Kenzané lett a nemes feladat, már amennyiben elég érőt érez magában, hogy egy chuunint a vállára vegyen. Szóval megint úton voltak, ezúttal a Tűz országán rohantak keresztül, de olyan tempóban, hogy alig volt idő körülnézni.
Jó pár óra után végre megpillantották a jól felismerhető határt. Végre megérkeztek Takumi no Sato erdőségeibe. A növényvilág egy picit megváltozott, a lombhullató erdőket babérlombú erdők váltották fel.
- Azt hiszem itt volnánk. - jelentette be Rui, s kicsit lelassított. Szerencsére Ooshiru is tudta tartani az iramot, így a kis farkas szerencsésen megérkezett, igaz utolsónak.
- Rui, ha nem bánod, akkor visszavonulok. Szerintem itt már nem lesz rám több szükség.
- Rendben van, mehetsz! - válaszolta a vörös hajú kunoichi, aztán az idézett lény egy pukkanás kíséretében eltűnt. Ha újra szükség lesz a farkason segítségére, a jounin újra megidéz valakit.
Koreko Rui
Koreko Rui
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2230
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 980 (S)
Erő : 660 (A)
Gyorsaság : 750 (A)
Ügyesség/Reflex : 850 (A)
Pusztakezes Harc : 740 (A)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 2064

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ayabito Kenzan Pént. Júl. 02 2010, 13:34

//Először is bocsi a késésért!//

Benkai is megtette a megjegyzését, ami cseppet sem volt a genin ínyére. Alapját véve az egész fickó negatívan jelenik meg Kenzan előtt már a kezdetek óta, de hogy a csapat egyik taktikai, és orvosi egységét ( Very Happy ) arra utasítsa hogy cipeljen valakit az már sok volt. Kenzan végignézett a csapaton.
*Benkai.. ő csak egy piperkőc. Rui meg nőből van. Nincs mit tenni, nekem kell cipelnem Yama-t.*
Összehúzta a szemeit, és mélyen belefúrta azt Benkai-éba. Egy laza mozdulattal lefordította hátizsákját a válláról, majd azt a nagyképű követ felé dobta.
-Rendben.. akkor te meg ezt viszed.- adta ki kicsit dühösen a válaszát.
Azzal Keznan egy kisebb színdarabot adott elő. Hirtelen fejét Yama irányába fordította, majd meglepődött fejjel egy szempillantás alatt már húzta is fel a vállára a chunin-t. Kicsit viccesen nézett ki, ahogyan az eszméletét vesztett ember teste felett folyó beszélgetés után mintha meglepné az egész elkezdi játszani a megmentőt.
-Ne add fel Yama!! Kiviszlek innen!-
Elszánt tekintete mögött, a belső ené mulatságosnak találta az egészet.
*Ha már csinálni kell, csináljuk mókásan.* ez a gondolat volt előtte.
Kenzan, mintha csak egy filmből vágták volna ki. Elkezdett a hátán lévő Yama-val haladni, már amennyire lehetett a szokatlan tömeggel.
-Mire vártok még? El kell érnünk a határt minél hamarabb. Mínusz egy emberrel nehézkes lesz egy újabb támadást elhárítanunk.- Egy félszökkenéssel "dobta" feljebb a kicsit lefele csúszó Yama-t a vállán, majd hozzátette előző mondatához a végső szót.
-Főleg úgy hogy most le is vagyok foglalva-

Az úton Kenzan tempójához mérten tudtak csak haladni a többiek. A kis srác becsületesen akarta végigvinni társát, nem akarta átadni senkinek. Voltak olyan pontok amikor elfáradt, és kényelmetlen volt a cipelés. Ekkor nekitámasztotta egy fa törzsének Yama testét, és beugrott a bozótosba, mondván hogy hallott valamit, és mindenki maradjon a helyén. Persze semmi ilyesmiről nem volt szó, csak elgémberedett nyakát, és vállát ropogtatta meg, majd újult erővel tér vissza a többiekhez s nyugtatja meg őket hogy csak egy mókus volt.

Éppen kísérletezgette melyik pozíció a legkényelmesebb számára, már a táj is szép lassan elkezdett változni, ami az elején még fel sem tűnt.
Rui megszakítva a csendet hozta mindenki tudatára hogy megérkeztek. Ki is használva a helyzetet, Kenzan ledobta a hátáról Yama-t, majd beletúrt hátizsákjába egy kis vízért.
-Akkor innentől nem kell figyelnem a támadásokra ugye?- Hadarta a genin kicsit fontoskodóan.
Miközben Rui az idézett farkasát búcsúztatta, Kenzan kihasználva az időt kifújta magát.
-Rui! te orvosi konoichi vagy. Feltudnád kelteni? Nem azért mert nem bírom el, csak megnyerőbben festenénk ha mindenki a talpán érne a legközelebbi faluhoz.- Mondta kicsit nyugtalanul, miközben Yamara mutogatott. Akárhogyan is takargatta, látni lehetett rajta hogy kimerítette nagyon ez az útszakasz.
Ayabito Kenzan
Ayabito Kenzan
Játékos

Specializálódás : Szar lesz törött kézzel törölgeti a vérző orrodat ;)

Tartózkodási hely : Sunagakure


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 200

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Konan1 Csüt. Júl. 08 2010, 14:20

Kenzan engedelmeskedett Benkai utasításának, és felvette a hátára az ájult fiút, de még előtte odadobta a táskáját Benkainak, aki nem igazán akarta azt elkapni, de végül muszáj volt neki. Amint mindenki készen állt, újra útnak indultatok és ezúttal kicsit lassabban is haladtatok a "teher" miatt amit cipeltetek. Azonban ez a lassúság nem is hátráltatta a csapatot annyira, hiszen már el is érték Takumi no Sato-t vagy legalábbis az azt körülvevő erdőséget.
Kenzan egy pillanatra leállt pihenni amíg Rui visszaküldte idézett lényét a saját világába. Mindeközben Benkai talált magának egy jobb szórakozást annál, hogy Ruit zaklassa, pontosabban egy vastagabb ágat fogott a kezébe és egy késsel faragta azt. Egy érdekes formát farigcsált, egy hegyes valamit.
Miután Kenzan visszatért a kis "kutatása" után, újra útnak indultatok, azonban az utatok nem tartott sokáig. Egy közeli táborra lettetek figyelmesek, ahol öt-hat ember táborozott éppen. Nem tűntek veszélyesnek, azért odamentetek hozzájuk és máris rengeteg információval lettetek gazdagabbak. Kiderült, hogy a táborozó emberek nem mások mint Takumi no Sato fogadó bizottsága, összekötői.
- Innen elvisszük a követet a tárgyalásra. Sajnálom de shinobik nem mehetnek egyenlőre be a faluba amíg a tárgyalások tartanak. Ez egy előírt szabály. Ha innen kicsit nyugat felé utaznak, akkor ott megtalálják az egyik falut ahol lepihenhetnek. A faluban találnak egy remek fürdőt, valamint kereskedelmi árukból is jócskán fel vannak töltve. Közölte veletek az összekötő amire Benkai reagált is. Levette a hátáról Kenzan táskáját, majd visszaadta eredeti tulajának valamint nem csak ezt adta a fiúnak, hanem egy kiadós hajborzolást is kapott tőle. Ez inkább afféle köszönet volt Benkaitól a kísérésért, majd ezután Ruihoz lépett, szemével még egyszer végigmérte a lányt, majd pedig megfogta a kezét gyengéden és maga elé emelte, közben a fiú a szabad kezével beletett valamit Ruiéba, majd utána elindult egy szó nélkül.
Ami Rui kezében landolt az nem más volt mint amit Benkai eddig farigcsált az úton, pontosabban egy fagyűrű, aminek a tetején egy kisebb szív volt.

//Ezúttal szeretném megköszönni mindannyitoknak a gyönyörű játékot. Nagyon élveztem és ezt köszönöm nektek, innentől egy másik mesélő fogja átvenni a mesélést és fogja folytatni a kalandot. Örültem, hogy játszhattam veletek és ezt köszönöm. További kellemes játékot kívánok nektek és még ennél is szebb postokat// ^^
Konan1
Konan1
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Zetsu Csüt. Júl. 15 2010, 17:49

//Én veszlek át titeket, és akkor írhattok a fürdőfaluba//
Zetsu
Zetsu
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Shiawase Zouo Pént. Nov. 12 2010, 01:33


[Előzmény: Kusagakure: Határvidék]

Az első kapszulát késő délután vettem be, a kitartás ugyan még vitt volna, de a lábaim már nem, s a fáradtság olyan erővel nyomott a földre, hogy egyszerűen orra buktam anélkül, hogy megpróbáltam volna reflexből tompítani az ütést. Tagjaim ólomsúlytól terhesen mozogtak csak, s vagy jó tíz percet vesztettem már csak azzal, hogy előkotortam a kis tégelyt. Magamban le is vontam a következtetést, mekkora felelőtlenség volt ez tőlem, hiszen ha most támadna rám valaki, könnyedén elvehetne tőlem mindent, akár még egy egyszerű civil haramia is... Túlbecsültem magam, megint... Végzetes hiba, amiért majd ha hazaértem, bűnhődnöm kell. Szemeim előtt már láttam a fegyelmező edzéstervet, amelyet már kigondoltam az előző küldetés utáni tapasztalatokból, de még nem volt sok időm a gyakorlatba ültetni.
A kapszula azonban valóban csodát tett, bár éreztem tagjaimban az elcsigázottságot, mégis újra teljesen frissnek és üdének éreztem magam, túlbuzogtam az energiától.
A második kpaszulára reggel volt szükségem, az egész éjszakát végigutaztam, csak percekre állva meg, engedve a természet különböző szavainak. Mégis újra lenyugvóban volt a nap, mire megpillantottam a távoli fényeket, s csak sejthettem, hogy az a végállomás, a végcél számomra, s nem valami más, amelyet összetévesztek vele.

[Folytatás: Fegyverkészítők szövetsége: Hoppou Takumi no Sato: Takumi no Sato]
Shiawase Zouo
Shiawase Zouo
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 363
Elosztható Taijutsu Pontok : 280

Állóképesség : 200 (C)
Erő : 133 (D)
Gyorsaság : 180 (C)
Ügyesség/Reflex : 200 (C)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Tartózkodási hely : Az őrület határán


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 593

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Szomb. Aug. 06 2011, 19:43

//Mivel Hana-chan (alias Megalomániás Megami) egy ideje nem írt, Yoshi szólt, hogy kezdjem el a mi közös kis… kalandunkat.//

<Yoshi… meg úgy a világegyetem egésze… höh? Áh, mindegyecske>

Meleg volt. Nem kicsit – átkozottuliszonyatosanwááámegsülök! A napocska magason kószált, megannyi bégető bárányfelhő közepette, a földre szórva istencsapásait, avagy a napsugarait. Ezen csúnya, démoni teremtmények voltak ugyanis az okozói az elképesztő forróságnak, mely mindennemű moralitás nélkül kínozta a földfelszínen tartózkodó élőlényeket.
Még az erdő árnyékvilágában is könnyen érezhető volt a hőség, annak ellenére, hogy a nagy levelű lombok próbálták kizárni azokat a Kami-sama verte napsugarakat – vagy inkább hősugarakat?
A kánikula viszont egy valakit nem érintett, vagy inkább, hatott meg különösebben – az pedig a Vöröske volt, aki légies könnyedséggel ugrált egyik fáról a másikra, mintha neki ez nem lett volna más, mint egyszerű galoppozás. Hát, belegondolva, nem is. Még attól sem tartott, hogy a szoknyája fellibben, így betekintést ajánlva a földön járkáló férfiaknak – annak ellenére, hogy senki sem volt alatta. Meg egyébként is; ha valaki megpróbálna Nakácskára hajtani, az meglehetősen fájdalmas halállal találná szembe magát.
Vöröske tehát egy mosollyal arcán, a saját, őrült kis himnuszát dúdolgatva haladt előre, vörös haja uszályként lebegve mögötte a levegőben, szoknyája minden egyes elrugaszkodással előre-hátra lengve.
Fogalma sem volt, hogy merre, mikor, hogyan tovább.
~Megint el kellene veszítenem magam valamerre…~
Nem, nem őrült – annyira, de azért mégis –, mivel nem ez lenne az első alkalma ezen a téren. Agyacskáját az elmúlt pár óra és egy-két nap történései foglalták le. Hát igen, Megalomániás Megami tényleg kitett magáért – és nocsak, el is felejtette, hogy nem adta vissza a lánynak a kölcsönvett fejpántot. Milyen is volt az? Milyen nemzetiség…? Ó, hát hogyne, hogy is felejthette el? Kumo szimbóluma hiúan, de büszkén csillogott a fémlapon, mely egy szövethez volt erősítve. Hiába adta Nakcskának a lány – még ha kölcsönbe is –, nem használta. Még szép, hogy nem! Sosem szerette a fejpántokat – olyan… mindennapisak. Semmi extra, semmi csillogás – hol a strasszkő, meg a rózsaszín? Hol a flitter? Sehol… Szépek vagyunk, mondhatom…
Hiába kérte meg Megami Nakácskát arra, hogy lopja el a fegyót neki, Vöröske nem tette. Igaz, nem tudta, mi lett Soroshimával, de hát ez van, kész és slassz és pussz. Ő, a világ egyetlen Nakácskája már elhagyni készült a kis nemzetet.
Hogy merre tovább? Nem tudta. Viszont készen állt a következő kalandra – mint ahogy általában is. Na igen, egy ilyen őrült nőszemély élete meglehetősen unalmas ám…
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Vas. Aug. 14 2011, 01:01

[Naka-cicának]

Az erdő mindig is a nyugalom szigete volt, van és lesz, mégis a sötét zugok legmélyén, ott ahol, még a vakond se jár forrongnak a lelkek és bármire képesek. Ilyen akár egy ifjú férfi szíve.
A rózsaszín pontocska sebesen és vidáman pattogott a zöld fák sűrűjében, mire hamarosan egy másik, gyorsabb pont követte őt. Ahogy ráközelítünk arra a pacákra, kirajzolódnak a jellegzetes Kumogakure-i ruhák, a fejpánt, a fekete nadrág és fölső, a fejpánt és a kicsit tüskés narancssárga haj, mely a lángoló sárgás tekintetével párosul. Ám ezúttal még kötések és sebtapaszok is tartoznak a mai viselethez. Arcán egy-két helyen ragtapaszok vannak, alkarján pedig tapaszok, na meg persze a törzsén is, de azokat a ruha eltakarja. A Jounin fájdalmasan fogja az oldalát cirkálása közben, mintha egy tőrt szúrtak volna bele a gyomra közelébe -hoppá, megvolt-, ami eléggé lelassítja. Épp hogy csak a szemeit nyitva tudja tartani és nem ájul el a fájdalomtól.
Hogy mi is történt? Miután saját szeretője ellen kellett harcolnia és bár állta a sarat, csomó sebet szerzett, a faluban pedig nem voltak rendes Medikus Ninja-k, így csak gyógyszert adtak és be tudták kötözni. Még is jobb a semminél... Ezek után pedig egy Chakra forrást követet, ugyanis a harc alatt is érezte a jelenlétét és azon a véleményen van, hogy ennek a személynek köze van az egész Fegyverkészítők Falujának a támadásához és a kedvese elleni harcához.
Most pedig végre megpillantja az illetőt, persze csak hátulról, de így is sok minden kiderül róla, mint hogy egy nő az, eléggé furcsa ruhát hord és szereti rózsaszínt. Semmi hasznos...
A férfi hirtelen összeszorítja a fogait és oldalra nyújtja a jobb kezét, amibe lassanként egy villámgömb jön létre. A golyó szikrázni és sisteregni kezd de szerencsére elég távol van a személytől, hogy ne hallja meg. Egész teste megfeszül, majd mikor elugrik az egyik ágról, eldobja a technikát, egyenesen a nő gerince felé, pontosan és sebesen.
~Csak...találja el...gaaah...~ mondja magában és megtörténik a baj.
A hirtelen jött megerőltetés miatt a mellkasán kinyílnak a sebek és a hófehér kötés apránként kezd vörössé változni. A fájdalom olyan nagy, hogy már annak is örült az ifjú férfi, hogy lélegezni tudott. A figyelme teljesen ellankadt és a következő faágat el is vétette, mire fájdalmas esés közepette lezuhan a bokrok közé, majd háttal nekiütközik az egyik fa törzsének. A fa se és Yoshi gerince se ad biztató hangokat. A villámgömb pedig épp "csak" a hölgy feje felett suhant el és csapódott bele a szemközti fába, melynek szilánkjai repdestek mindenfele.
A Jounin hatalmas lélegzetekkel és beesett szemekkel nézett maga elé és erősen izzadt. Hirtelen eszébe jutott, miért érzi magát ilyen pocsékul: az a rejtélyes kard, a barátjáé, Hien-é volt, aki előszeretettel alkalmazott mérgeket. Lehetséges, hogy ez a kardot is bevonta méreggel, de persze nem halálossal, inkább valami bénító hatásúval. Imádta a túszát ilyenkor a végtelenségig gyötörni. Furcsa hobbija volt...
Ekkor a sötétből egy alak körvonalai kezdtek kirajzolódni.
-Ki...vagy?- nyögte ki, majd automatikusan egy Kunai-t tartott maga elé, de keze olyan szinten remegett, hogy mind a két kezével kellett tartania a fegyvert.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Kedd Aug. 23 2011, 13:37

<Yoshika>

Ollááá! Őrültke egy rózsaszín, epres ízesítésű nyalókát vett elő, majd pedig helyezte be a… szájába (ejnye, hová gondolsz te, te kis perverz, hmmm…?), jól idomított cicanyelve pedig szakértői módon csavarodott a nyalóka feje köré, s hogy tetézze az izgalmakat, még szívott is rajta, hogy az ízhatás tökéletesen kielégítő lehessen.
Na jó. Könnyen félreérthető (hentai) résznek vége. Meghajlás, a színpadról el, függöny le, taps, majd pedig újra be a színpadra a visszatapsolás miatt. Igen, igen, tudom. Tudom, na. Lehet, hogy lesz ráadás, de ki tudja.
Viszont valami kizökkentette a csodálatos ízvilágból – méghozzá egy szag, mely végtelenül ismerős, mi több, az egyik legjobb barátja (vagy legalábbis az, amihez tartozik, amit kísér). Orrának belsejét ostromolta a csodálatos aroma, mely – mivel a két érzékszerv összeköttetésben áll –, ezért még az ízét is érezte a szájában, amitől persze még jobban összefutott a nyála, keveredve a nyalóka ízével.
~ Vééééééhr…! ~
S bár csak a látása volt a szokásosnál jóval fejlettebb, azért még a vér szagát könnyen kiszimatolta – hasonlóan egy kopóhoz. Bár ő inkább csak egy átlagos őrült nőszemély, aki néha mások véréből ivott, semmi különös.
A hallása valójában nem volt semmi extra, főleg ha nem fektetett be egy kis energiát a javítására, viszont a közeledő támadást érezte a bőrén: a piheszerű szálak égnek álltak a karján a felé közeledő elektrosztatikus energiától, úgyhogy nem előre ugrott a faágról, hanem fölfelé rugaszkodott, golyóként kilőve onnan, avagy csak egy vöröses-rózsaszín pacaként suhanva, szelve a levegőt a néma, de annál forróbb éterben. Így az utolsó pillanatban elkerülve a szerte-széjjel szálló faszilánkokat – az mégsem járja, hogy az ő cuki kis arcát sebezze meg valami!
Mikor hátra és lefelé pillantott, már csak a földön fekvő narancs… izét látta.
~ Óóó, szóval az egy kiterült emberke? Hűűű, bizti-biztosan berúgott, a kocsmában megverték, most meg jönne szatírkodni. Blöööeh, lúzer! ~
Döbbent rá a földfelszínhez közeledve (na jó, szabadeséssel zuhant, na nem mintha ez különösképpen zavarta volna: mindig úgy volt vele, hogy a földdel való találkozás esetében majd a földike fog elállni az útjából – nem pedig ő szétplaccsanni), majd pedig lassította magát egy faág igénybevételével, így gondoskodva a prevencióról, majd pedig egy balerina kecsességével és magasztosságával landolt a testtől pár méterre.
Leguggolt, ellopott az erdő tulajdonából egy faágat (~Hé, amit a földön találok, az nem lopás! Magyarán csak el kell intéznem, hogy elejtsen valamit, aztán már vihetem is.~), majd pedig „nyuszi ül a fűben” lopakodást alkalmazva becserkészte a pihengető fiúcskát.
Megbökdöste.
Az arcán.
A faággal.
- Juhúúú, te élsz még? – kérdezte konspirációs suttogásával. Alig kellett várnia, mert a srác megszólalt, avagy megkérdezte, hogy ki is ő.
Na igen, talán nem verbálisan kellett volna megkérdeznie, hogy él-e még, hanem a légzését lecsekkolni, de hát már későőő.
~ Döh, mégis mi az, hogy nem ismer?! Ez nem olvas pornó mangát? Na… nem mintha… izé… én szerepelnék bennük… szóval… gah, mindegy és kész! ~
- A nevem Nevenincs Kisasszony… - mondta, mielőtt a fiú kialudt, mint a láng. Legalábbis ő úgy látta.
Úgyhogy a következő pillanatot a fiú felmérésére szánta, s rádöbbent, hogy ez a”Narancsfej” volt az, akin Naka szétröhögte az agyát, miközben a srác egy filmdíjra érdemes drámát nyomott le Megalomániás Megamival. Yapp, Naka ott szétreccsent, de nagyon.
A fiún a kedvenc színe mintha második bőrként lett volna jelen: avagy a kötései teljesen vörösben díszelegtek, a gyönyörűséges folyadék pedig kezdett szépen gyűlni a teste alatt, csodálatos vörösbe festve a fűszálakat, melyen Narancs feküdt.
Naka mélyet szippantott a levegőből, hogy a lehető legjobban elbódítsa az illat, de megrendült az orrcimpája. Majd pedig az egész orrát ráncolta. Volt valami a vérben. Valami nem éppen odaillő. Nakus sóhajtott. Tartozott a srácnak, elvégre is: nem fizetett belépőjegyet a filmpremierre, amely persze két ember élete volt, amelyen persze jó nagyot szakadt. Megforgatta ezüstös szemecskéit, majd pedig még az előzőnél is nagyobbat sóhajtott.
~ Én és az én nagy szívem… Esküszöm, sírba fog vinni a kedvességem! ~
Azzal szépen – és aligha gyengéden (értsd: jó szadistán) – megpaskolta a fiú szabadon vérző sebeit, mint holmi hátveregetés, aztán előkotort a combfixéből egy-két vékony lapcsíkot. Egyiknek a végét belemártotta a mellkason lévő vérpacába, mire a vérpötty beivódott a gézszerű csíkba, sárgás-szürke nyomot hagyva maga mögött.
~ Semmi komoly szer. Kár, igazán jól jött volna valami bódító drog, móóó, ezek a mai shinobik olyan… nem kreatívak. Kreatívtalanok. Vagy ez a szó inkább anti-kreatívak? Bwaah, kész vagyok, de komolyan… ~
Shousen Jutsu // Misztikus Kéz Technika (Gyorsgyógyítás) használatával pedig szépen és precízen begyógyította a tátongó sebeket, melyekből friss vér csordogált kifelé, majd pedig megrázta a srácot, a képébe dugva egy doboz tablettát. Volt köztük, ami a vérpótlást segítette, volt, ami energia tabesz volt, valamint tápanyag filmtabletta… meg fogamzásgátló.
- Na, mizujs van, kiskomám?
A poén már csak az, hogy Narancs magasabb is, és idősebb is volt Nakánál. De hát, ez van...
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Szer. Szept. 07 2011, 13:02

[Naka-cicus ]

Az alak egyre közeledett, viszont a férfi látása és állapota rohamosan romlott. Mire a hölgy már egyáltalán leült mellé és próbálta jobban megvizslatni, ő csak egy nagy fekete pacát látott, ami ide-oda mozog. Utána sötétség. Minden fény kialudt, de még mindig érezte a testéből áradó fájdalmat, mely nem hagyja békében pihenni a megfáradt harcost. Ám hirtelen bizsergető érzés lett úrrá rajta, mintha a kín és fájdalom lassan kezdene elmúlni. Ráadásul meg mert volna esküdni rá, hogy valami zölden fénylő dolgot is látott volna. Majd ismét csend és sötétség.
Yoshi hirtelen madarak csiripelésére lett figyelmes, melyek egy ősi és megszokott dalt énekeltek, miközben a szellő lágyan ringatta a fák lombjait. Olyan...nyugodt volt minden.
-Na, mizujs van, kiskomám?- kérdezi egy nőies hang.
A hang hallatán előtörtek az elmúlt órák történései és utolsó emlékei, amitől egy pillanat alatt kipattantak fáradt szemei. Az első dolog, amit felfedezni vélt az a saját lába volt teljesen kinyújtva. A feje kóválygott még, de próbálta felfelé forgatni, mire megpillantott egy vékony dobozt, amik tele voltak tablettákkal, majd ahogy egyre feljebb emelte arcát előtűnt a gyógyszeres doboz takarásából két kebel, vörös tincsek, majd egy érdeklődő hölgy arca, majd vissza a két...dombra. Érezte magában a feszültséget és idegesen hátrálni kezdett, de sajnos egy igen alattomos fafajta bekerítette és nem volt hova menekülnie. A lány megint csak a dobozra bökött, mire a férfi egy kicsit határozatlanul és gyanakodva belenyúlt, majd elvett egy tablettát. Épp le akarta nyelni, mikor meglátta az apró betűs feliratot rajta.

~ F O G A M Z Á S G Á T L Ó ~
affraid

A férfi szemei még jobban kikerekedtek, majd automatikusan a legközelebbi bokorba vágta a fenyegető gyógyászati szert és elvörösödve a lányra nézett.
-MI A JÓ FENÉT AKARTÁL TE VELEM LENYELETNI?!- kelt ki magából és erősen belemarkolt az erdő puha fűrétegébe.
Arca kezdett egyre vörösebbé válni, ahogy arra gondolt, mit is akar tőle ez az idegen nő. Kikötözi és valami perverz játékszer lesz neki? Vagy egyszerűen kiüti és úgy szórakozik vele? Teljesen mindegy, egyik sem volt valami biztató. Próbált megint menekülni, de a fa törzs újból útját állt, de megpróbált valahogy feljebb emelkedni. Már készült is a nyilalló fájdalomra, de nem következet be. Sőt, a sérülések ellenére csak egy kicsit szédült és a feje hasogatott, de semmi egyéb. Kíváncsi kapta magát és húzta széjjel a pulóverét, majd letekerte magáról a kötéseket, mire döbbenten vette észre, hogy a sebei eltűntek, mint a kámfor. Csak a kidolgozott test és néhány karcolás látványa fogadta. Egy kicsit nem értette a helyzetet és kérdően a lány felé nézett.
-Te...Te gyógyítottál meg?- kérdezte, majd behúzta a pulóvere cipzárját.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Szer. Szept. 07 2011, 15:28

<Yoshiiiííí>

A lány csak nézte… és nézte… és nézte a fiút, amint pirult – na nem is, vörösödött, mint a rák! –, és hátrált egészen egy fáig. Persze észrevette, hogy tekintete nem is egyszer Vöröske dekoltázsa felé siklott – de most komolyan, nem is számított másra, s még csak dühös sem volt emiatt a kis baki miatt, elvégre is: a legtöbb hímnemű egyed az éterben (mínusz a homoszexuális élőlények) ugyanezt tették. Ergo Naka erre már fel sem kapta a vizet. Nem úgy, mint régen… Na igen, azok a szép idők…
Mikor Narancsfej kivette azt a ’bizonyos bogyót’, Naka belül ördögi kacajra fakadt, amit kívül csak egy angyali mosollyal testesített meg. Na igen, az a veszélyen és hírhedt angyali mosoly! Hány embernek is lett az a végzete? Hm… ki számolja?
- Óóó, drágalátos Narancs barátom, én nagyon sok mindent nyelethetnék veled, vagy adhatnék a szádba, de… hidd el, nem vagy az esetem, Cicafiúcska. – Mondta azon a tipikus dúdolós hangján, majd pedig azzal a lendülettel közelebb hajolt a férfihoz, így a korábbinál is jobban bekerítve őt. A jobb kezének hosszú műkörmös (rózsaszín, vörös szív és strasszkő) ujját végighúzva a srác arcvonalán. Olyan közel hajolt „áldozatához”, hogy a fiú érezhetett és ízlelhette Nakácska cukormázas, szamóca illatú és ízű leheletét, hallhatta, ahogy a lány a fogaival ráharap a nyalókára, majd pedig megfordítja a szájában. Öhmmm, nos… hát igen…
Aztán a srác felállt (őőő, mármint a lábaira, hé!), és Naka látta az értetlenkedő arckifejezését. Jól láthatóan megforgatta ezüst szemecskéit, melyek csak úgy csillogtak, még úgy is, hogy az árnyékban voltak. Ennek ellenére persze minden érzelme és perverz gondolata tükröződött bennük, de hát ez már csak természetes.
- Ő, héló, én férjes vagyok ám, szóval nem kell itt sztriptízelni… - az arcáról leplezetlen töprengés volt leolvasható, melyet csakis a fiú érdekében hagyott szabadon –… bár, most hogy így belegondolok, én frissen szeretem őket. Nem kell feltétlenül szűznek lennie, elég, ha szűzies, hmmm… - azzal ismét a jobbja mutatóujját használva végighúzott a sebek helyén. A bőr tökéletesen sima volt, Narancsfej kockás hasát nem rondította el sebhely sem. Naka tökéletes munkát végzett.
- Hát igen, kár is lett volna egy ilyen remekművet elrontani… - Naka hangja dorombolás szintjén állt, szemei pedig gonoszsággal fénylettek. Márványfehér hibátlan arcára pedig angyali mosoly helyett most ördögi vigyor ült ki.
~ Bwuhahahaaa! Szegény srác, a végén még túlforr az agyacskája! ~
Avagy gonos-perverz-Naka visszatért!
De végül hátralépett, hogy adjon a magát vizsgálgató srácnak egy kis személyes teret, majd pedig ismét mosolygásra váltott át, miközben egy vörös hajtincset babrált.
- Még szép, hogy én gyógyítottalak meg! Mégis mit hittél, hogy egy nyuszi ideszaladt és összevarrta a sebeidet egy répával és pár petrezselyemszárral? Jajj, ne légy már ennyire butuska. – Nevetett Naka, a kacaja pedig csengettyűk szólamaként terjedt szét az elhagyatott erdő sűrűjében, csatlakozva a madarak kórusához. – Viszont ugye tudod, hogy megmentettem az életedet? Ergo… az adósom vagy… Hmm, nem is tudom, mit kérjek tőled cserébe. Ami azt illeti, meglehetősen unatkozom, nincs sehol kaland, és már mindenhol eltévedtem legalább egyszer, szóval… mi lenne, ha veled tartanék utadon? Meg ha Megalomániás Megamival ismét összefuttok, legalább lesz kin röhögnöm. Oké, áll az alku – döntötte el önkényesen Vöröske, aki egyértelműen sokkal-sokkal alacsonyabb volt, mint Yoshi, és még fiatalabb is, de hát ő már majd csak megteheti, hogy egyedül dönt mások nevében is… nem?
Abszolút!
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Szer. Szept. 28 2011, 13:58

[Nakaaaaaaaaa....cica :3]

A már férfivé érett Jounin érdeklődve nézte izmos hasát, miközben ide-oda mozgatta a fejét, mintha valami nagyon érdekfeszítőt látott volna. Lehet, hogy csak egy Medikus Ninjutsu-val összeforrt sebeket látott, de azok rögvest előhoztak egy régi emléket. Yoshi valójában igen tisztelte a Mediku Ninja-kat, sőt szerette, ha van a küldetései során legalább egy a közelében. Nem is csak azért, hogy ha megsérül, hanem inkább csodálta őket. Ezek az emberek az egyetlen olyanok a Shinobi-k közül, melyeknek nem az a hivatásuk, hogy embereket öljenek, hanem hogy megmentsék őket. Régen ő is gondolkozott rajta, hogy orvosi Ninja lesz belőle, de mivel kifejezetten egy harcos klánban született, ráadásul örökösként, így nem volt más választása.
Gondolatmenetéből a lány ébresztette fel, aki épp egy kéjes vigyorral húzogatta ujjait a hasizmán, ami nem csak zavarba ejtő volt, de még csikizte is egy kicsit. Arca ismét egy pillanat alatt vörösre váltott és megpróbálta minél gyorsabban összecipzározni a fölsőjét. Bár ez látszólag nem nagyon tetszett a hölgyeménynek. A Felhő falusi Ninja nagyot sóhajtott, majd egy kicsit megmozgatta az izmait és mindent rendben talált. Még a méregnek sem volt semmilyen nyoma. A férfi elmosolyodott és épp köszönetet akart nyilvánítani, mikor a lány elkezdett követelőzni és hogy az élete megmentéséért hadd csapódjon hozzá. Yoshi szája egy pillanatra tátva maradt, majd köhögött egy és kihúzta magát.
-Először is...Köszönöm, hogy meggyógyítottál. Nagyra értékelem. A kérésed meg szokatlan...de...talán csatlakozhatsz hozzám, ha ennyire ragaszkodsz.- mondta komolyan. -Egy kicsit le akarok pihenni a legközelebbi faluban.- mondta egy furcsán kedves mosollyal.
Abban a pillanatban hogy a lány elindul, rögvest a villám Shunshin no Jutsu-t alkalmazná és a következő pillanatban már a hölgy mögött teremne, egyik karját megragadja, míg a másik kezében lévő nemesi kardot lágyan a torkának szegezi. Ha a nő a oldalra, pillant, láthatja a nyugodt arckifejezését, akár egy gyilkosét. A férfi közelebb hajol.
-Ugye nem hitted, hogy nem ismerek fel egy "S" szintű elveszett Ninja-t?- vonta fel kérdően a szemöldökét.
Csend borul a két személyre, mire a férfi egy idő után hatalmasat sóhajt, majd elereszti a hölgyet és a kardját visszateszi a hátán lévő kardhüvelybe.
-Most te komolyan velem akarsz tartani?- nézett rá gondolkodóan. -Bízhatok egyáltalán benned?- tette fel a következő kérdést.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Szer. Szept. 28 2011, 17:17

<Yoshi. Üdv itthon ^^. >

Naka egy gyöngéd, mégis őszinte mosollyal az arcán nézte a fiút – nem, nem is, mert férfit. Testalkatilag is fejlettebb volt nála, meg valószínűleg pár évvel idősebb is. Az általában acélos élű és szúró tekintet most olvasztott ezüstté lágyult, gyémántos csillogással. Kivételesen leengedte védővonalait, avagy azt a sztenderd „maszkot”, amelyet minden shinobinak el kellett sajátítania, mert különben a kudarc garantálva volt.
Okkal nyugodott meg az idegen shinobi társaságában: a férfi nem akart semmit se tőle, nem akarta irányítani sem, s az arckifejezése egészen őszinte volt, mi több, talán egy kicsit még…
~ Aranyos… ~
Na igen, az a kis arcpír egészen kawaii volt Naka szemében, talán azért is, mert az Unazaki klán tagokat még nem látta pirulni. Mi több, aktív szolgálatban lévő shinobit sem! Úgyhogy a sikerén persze elvigyorodott – igen, igen, az a tipikus ördögi, perverz vigyor.
Narancsfej minden mozdulatát sasként leste, ennek ellenére is nyugodt szívvel fordított hátat neki. Aztán pedig jött a fenyegető penge, melyre Naka csak sandán pillantott le, majd pedig fel a fiú arcára, amely nyugodt és felkészült volt.
Nyugodt azzal a ténnyel szemben, hogy lehet, el kell vennie egy életet, felkészült pedig arra, ami bármi következhet.
~ Mint egy igazi gyilkos… ~
A vörös hajú lány arcára kivételesen őszinte szomorúság ült ki a játékosság helyett. Nem szokott túl sok gondolatot adni mások életének; ő is tankönyvbe illő hidegvérrel ontja a vért és öl szemrebbenés nélkül, ha arról van szó, de mostanában már a szociális fele is elkezdett ébredezni, lassan tanítva a kunoichit a lelkiismeret és a szolidaritás elveire. Toleranciára még nem – ahhoz ő túlságosan önközpontú volt. Még…
~ Mert ezt teszi a háború az emberekkel, nem igaz? ~
A néma kérdésre még ő maga sem tud választ adni; azt a fiú szemeiben keresi, remélve azt, hogy ott választ kaphat. De csak elhatározottságot talált – már ha egyáltalán jól olvasta ki.
Önmagának is értelmetlen oknál fogva újra elmosolyodik, arca nyugodt, arckifejezése pedig bizalomról tett tanúbizonyságot.
Az éles fém pedig visszavonult.

-„Bízhatok egyáltalán benned?”
A lány erre csak kacagni tudott – hangja, mint ezernyi csengő a vegetáció határán.
- Ez egy elé butus kérdés, mivel erre csak te tudod a választ, senki más. A bizalmat idővel lehet megszerezni, mi több, ki kell érdemelni! – fordult szembe a férfival teljesen. –ÉS különben is. Nem nekem kellene bizalmatlanabbnak lennem veled szemben? Elvégre is te voltál az, aki felém hajított egy elektromicsodát, meg szegezett pengét a torkomhoz. Hmmm…– Naka egészen közel hajolt a férfihoz: teljesen a személyes terébe, a jobb füléhez, belesuttogva a következő szavakat: - Nem igaz?
Azzal minden szégyenlősség nélkül ráharapna gyengédséggel a férfi fülcimpájára, mondván, hogy:
- Nyaa!
Aztán persze rükverc, hátra jó pár lépés (noha szökellve persze), hogy onnan vigyorogjon a „társára”.
- Hívj csak Nakának, ahogy mindenki más is! Szeretem a nyulakat, a cicákat és a plüssmacikat. Reggelire, ebédre és vacsira fagyi kelyhet eszem szamócával, cseresznyével és cukorkával. Hmm, mi van még… - mutatóujját az alsó ajkához emelte. – 18 éves vagyok, vagy talán 19? Nem is tudom, nem nézem manapság a naptárat! Döh… Ó, és házas vagyok!
Az utolsó őszinte boldogsággal, amolyan mézes-mázosan. A mondat folytatása: ’Magyarán el a kezekkel öcsi, még gondolni se merj semmire, mert jön a pszicho férjem, a még pszichobb klán és az alteregóm, az szétreccsent molekuláris amőbaszerkezetekre.’
- Ó, és még valami! A kis Megalomániás Megamid idedobott nekem egy Kumo fejpántot, hogy ebben lopjam el neki a fegyót. Mondanom se kell, megpattantam. Nem lett volna profitom belőle, plusz nem is akarnám, hogy a saját munkám gyümölcsét használják fel népirtásra, szóval… Hát érted. Na és, merre megyünk?
Az információt Nakus persze nem azért adta ki magáról, mert egoista módjára szeret magáról beszélni, hanem azért, hogy némi előnyt adjon a férfinak – hátha így elkezdheti elnyerni bizalmát.

Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hamacho Yoshitaro Szomb. Okt. 08 2011, 15:19

[Rühellem a sulit =.=]

A nő hatalmas kacagását csak egy bamba ábrázattal jutalmazta és mondani sem kellett, már most kirázta őt a lány örömteli nevetése. Mintha valami...vérfagyasztó érzés is lappangana abba. Egyet biztosan leszűrt a Hamacho: ez a lány nem kis pályás. Szinte az auráján érződik, hogy egy igazi gyilkos, aki szereti ártatlannak, bugyutának és gyöngének mutatni magát.
~Ravasz...~ szája mosolyra húzódott.
A lány mondandójában minden igaz volt, de valójában kíváncsi volt, mit is válaszolna egy ilyen kérdésre. Yoshi elégedetten pillantással néz a hölgyre, majd egy mosoly kíséretével felnéz a lomboktól takart, végtelen kék égre.
~Most mit találtál ki, Sorsom?~ tette fel magában a kérdést.
Hirtelen azt veszi észre, hogy a hölgy máris belépett az intim szférájába, pontosan a füle mellett állapodott meg. A szavak, melyeket elmondott, megborzongatták a testét és jött a harapás a fülre. A reakció nem maradt el, feje vörösségrekordot döntve elpirult, majd fejvesztve hátrálni kezdett, míg a legközelebbi fának tapadt, de úgy, mintha már-már egybeolvadt volna vele.
-Grrrrrrrr....- adott hangot zavarodottságának egy morgással.
A hölgyemény -vagyis mint kiderült, Naka- végre bemutatkozott és egy férfi nagyot nézett, mikor kiderült, hogy már férjezett.
-Heh? Ilyen fiatalon már házas vagy? Nem kell azt ám ennyire elkapkodni...- vakarta meg a tarkóját.
Persze, ezt pont az mondja, aki már egy éve készül arra, hogy a megfelelő időben megkérje szerelmet kezét, de sohasem volt képes rá. Mindig közbejött valami vagy az idő nem volt alkalmas és miután egyetlenje elszökött a faluból, már nincs is sok esélye rá. Ám de a remény még megvan! Még mindig emlékszik arra a napra, mikor anyja odaadta azt a gyűrűt, amit még az apja húzott az anyja gyűrűsujjára. Hatalmas megtiszteltetés volt neki é pont ezért nem hagyja elszállni a reményt. Ha kell, az idő végezetéig keresni és küzdeni fog érte.
Yoshi megint elkalandozott egy kicsit, majd gyorsan megrázta a fejét és útitársára nézett.
-A falu itt van szinte egy köpésnyire.- elvette a lánytól a Kumogakure-i fejpántot és tovább álltak.
~Naka mondandója alapján pedig Hana valami rosszra készült, valami olyasmire, amit a jövő nem felejtene el. Még szerencse, hogy a harcok nem követeltek nagy áldozatokat és a falu sem pusztult el.~ gondolta magában.
Egy ideig ugrálgattak a fák között, mikor 5 perc utána meg is pillantották a távolban a falut, ahol épp sokan mozgolódtak.
-Oda megyünk...- jelentette ki és a nő felé nézett. -És...öhm...bocsánat, hogy csak úgy rád támadtam. Csak azt hittem, van valami komolyabb közöd is hozzá... - majd egy apró ér kipattant a homlokán.- És megkérnélek, hogy ne Megalomámizéld le, hanem hívd a nevén. Hana...- tette még hozzá és már a falu bejáratánál voltunk.


A hozzászólást Hamacho Yoshitaro összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Okt. 09 2011, 11:32-kor.
Hamacho Yoshitaro
Hamacho Yoshitaro
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1870
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 360 (B)
Gyorsaság : 1000 (S)
Ügyesség/Reflex : 365 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)

Specializálódás : Villámmester

Tartózkodási hely : Please, can I get a waffle?


Adatlap
Szint: S+
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: 1863

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Hyuuga Shakaku Vas. Okt. 09 2011, 10:47

<Yoshi drága Very Happy>

Igazán nem értjük mi itt, hogy Naka miért olyan gyanús, mivel hát, valljuk be, most egészen „aranyos”. Értsd: nem szegezett rögtön kunait a torkodhoz, vagy rosszabb, nem belezett ki – és kötött fel említett belső szerveiddel a legközelebbi fára –, és még csak nem is esett neki a nemiszervednek, elszeparálva azt a test többi részétől. Hát igen… szerencsés.
És valóban: Naka gyilkos volt, habár mostanában túl lusta volt asszaszinálgatni emberkéket úgy, hogy ne billenjen az erőegyensúly. Mer’hogy ő igenis figyelt arra – még csak az kellene, hogy valamelyik nemzet kezére játsszon ilyesmivel. Nem, ő eddig sikeresen tartotta „Pártatlan” álláspontját. Mondván, hogy ő csak egy Megfigyelő.
Ami persze igaz is.
- Olyan aranyos reakcióid vannak… Bár biztos, hogy nem vagy szűz, ami persze nagy kár, mert én nagyon szeretem a szüzeket – ördögien szeduktív vigyor teljes erővel bevetésben.
Elnézett a távolba, felmérve a falut, annak méreteit és elrendeződését – munkaügyi ártalom. A kellemesen meleg és lágy szellőt azonban örömmel fogadta, amint megborzolta vérvörösben hullámzó haját. Arcán gyöngéd mosollyal válaszolt a férfinak:
- Nem kapkodtuk el, kétlem, hogy Kibun kívül szeretni tudnék valaki mást ilyen mértékben. Egyébként meg te még be sem mutatkoztál, és így kérni valamit valakitől nem éppen a legudvariasabb dolog – kacsintott Narancsra Naka –, úgyhogy a név marad, de hogy a kérésedet teljesítsem, mostantól M&M-nek fogom hívni… szeretem az alliterációkat – a mondat utolsó részét már csak ábrándozva tette hozzá, távolba révedő tekintettel.
Álmodozásából azonban a vállán átvetett, bal combján himbálódzó, rózsaszín, flitteres szivecskés és csipkés szegélyű batyuszerű táska mocorgása zavarta fel. Nagyokat pislogva nézett le az önmagától mozgó kupacra, fejét enyhén az oldalra döntve.
Aztán szája egy néma „Ó” hangra húzódott, s szépen manikűrözött körmeivel nyúlt a táska csilingelős madzagjához, hogy kioldja azt.
Abban a pillanatban egy fekete nyuszifej jelent meg, felfelé ágaskodó fülecskékkel és szaporán szimatoló orrocskával. Naka mutatóujja gyöngéden megsimogatta a nyuszicska fejét, mire az fölnézett. Naka pedig gyorsan kihalászta a táskából, a jószág helyére a plüssmacit dugva, amelynek a feje még így is kilátszott a táskából – nagy méretei miatt persze.
A nyuszi a férfira szegezte vérvörös szemeit, mustrálva őt, majd pedig Naka karjaiban mocorogva fölmászott a lány vállára, beleszuszogva annak fülébe.
Néma csend pár másodpercig, miközben Naka csak bólogat.
- Öhm… Lucifer nem szeret téged – nézett végül a férfira Vöröske –, azt mondja, hogy te egy embernek álcázott répa vagy. Igaz ez?
Naka szemeiben most először jelent meg az az apró csillogás, amely a férfi felmérésére irányult, most először támadt benne kétely a férfi megbízhatóságával kapcsolatban.
~ És ha valóban répa…? ~
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Shakaku
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 2575
Elosztható Taijutsu Pontok : 328

Állóképesség : 805 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 840 (S)
Ügyesség/Reflex : 805 (S)
Pusztakezes Harc : 805 (S)


Adatlap
Szint: S+
Rang: ANBU Darinin
Chakraszint: 2786

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Inuzuka Tsume Csüt. Ápr. 24 2014, 21:32

Gokan Sakusou // Az Öt Érzék Zűrzavara
 Yamato tanulás

-Nos megérkeztünk.-az öreg szótlanul baktatott, míg ki nem értetek az erdőbe. Úgy tűnt mintha súlyos múltbéli emlékek nehezedtek volna rá, ám a sűrűben csakhamar elfelejtette őket. Alaposan felmérte a környéket, majd letette a hátizsákját. Nem hozhattál sok felszerelést, hiszen a te hátadon is méretes, szögletes táska volt.
-Ott tedd le.-utasított, és egy nagyobb fára mutatott, majd ő maga is letette a táskáját.
-Tanulni hoztalak ma ki ide. Alkalmasnak tűnik rá a mai nap. Igen.. ráadásul jó az idő.. nagyon jó. -mélázott, majd lehajolt a táskához, és kinyitotta, hogy furcsa, összekötözött fatáblákat húzzon elő belőle.
-Yamato.. fiam. Amit ma megtanítok neked, az egy különösen hasznos trükk. Sokféle tudást ötvöz. A shinobi képességek mellett értened kell a különféle gyógynövényekhez is. Végül a vastag, összekötött fatáblákkal leült a fa tövébe, és intett, hogy ülj oda te is.
-Amit ma megtanulsz, azt Gokan Sakusou néven ismerik, vagyis az Öt érzék zűrzavaraként. Használatához kulcsfontosságú az előkészítés. Ez egy olyan technika, amit vándor shinobik fejlesztettek ki. Egy speciálisan elkészített robbanó jegyzet aktiválása után sűrű lilás füst szabadul fel, mely bénítja mind az öt érzékszervet. Ehhez a jegyzethez viszont  a megfelelő növényekre van szükség. -ezzel az öreg kioldotta a fatáblákat rögzítő bandázst, és kiinyitotta őket. A táblák között szépen preparált növényi részeket látsz, és az öreg elkezd magyarázni...

// Nos a tanulás első fázisában szeretném, ha arról írnál, hogyan ismered meg a szükséges növényeket. Milyen jellegzetességekre kell figyelmet fordítani, amivel meg tudod másoktól különböztetni őket, hogyan jössz rá ezekre a jellegzetességekre. Legyen mondjuk öt különféle növény, és helyezz hangsúlyt a megfigyelőképességed használatára.
Könnyebb lehet a tanulás, ha a létező növényekből indulsz ki.
Az öreg miután a fatáblákon lévő növényeket a táblákról megbízhatóan fel tudod mondani, gyakoroltat a hátozsákból elővett friss növényi részekkel is, ami szintén a hátizsákban van. Ezek ugyebár kicsit mások mint a preparáltak.

Mivel ez fontos, de technikailag nem túl bonyolult rész, elegendő lesz 20 sornyi próbálkozás,beleértve a növényi jellegzetességek taglalását is, mely viszont legfeljebb a felét teheti ki az írásodnak. 
Csak ügyesen!//
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Yamato Csüt. Ápr. 24 2014, 23:20

//Tsume - Gokan Sakusou/ öt érzék zürzavara tanulás//

Hosszú utazás után megérkeztünk a fegyverkészítők szövetségének legészakibb falujába. Miután szállást foglaltunk az öreg hívott, hogy mutatni akart valamit, nem vittem sok mindent, csak a hátamon Ocu bábom a bábtartómba és a széles övtáskám, többi Ayanéval a szálláson van. Rámutatott egy fára, hogy hova tegyem a táskám, aminek én eleget is tettem, majd ő is követte a példámat. Fura volt, mintha nem teljesen maga lenne, nem ismertem a múltját, de úgy tűnt, mintha nem is a jelenben járna, hanem valahol visszafelé az időben és csak a jelenlétem rángatná vissza ide. Kinyította a hátizsákját és furcsa táblákat húzott elő. Röviden közölte, hogy egy technikát szeretne tanítani, amit vándor ninják fejlesztettek ki. Kioldotta a táblákat tartó bandázsokat, amikből számomra ismert és ismeretlen növények különböző részei. A csalánt azonnal felismertem recés leveléről és semmivel össze nem téveszthető egyszerű felépítését, a másik, ami összetéveszthetetlen volt, az a fakéreg, de hogy milyen fáé lehet az már akkor se menne, ha valaki azzal fenyegetne, hogy felgyújtja Ocút, ha nem mondom el. Egy harmadik növény is volt ott, de fogalmam sem volt, hogy mi az. Nem nagyon tanulmányoztam behatóbban a növényeket. Ez volt az első benyomásom, aztán a kérget jobban megvizsgáltam és rá kellett jönnöm, hogy a Fű országában láttam ilyen fát, aminek talán tölgyfa volt a neve. Harmadikról második megfigyelésre sem volt fogalmam, ugyanis ilyen növényt még életemben nem láttam. Elmondtam, hogy mik lehetnek szerintem a három növény, amit jelenleg elém rakott, majd az öreg közölte, hogy a harmadik, általam nem ismert növény a nadragulya és azt is hozzá tette, hogy ez az alapvető három növény, ami mindenképp szükséges a megfelelő hatással, de ezen kívül még szükség van más növényekre is, de ez a három, aminek mindenképp benne kell lennie. Eddig csak preparált és kiszárított növényi részeket mutatott, de most frissebbeket vett elő. Ezek közül amit ismét könnyen felismerhettem az az aloé, ugyanis a faluban rengeteg helyen nő ez a tipikus gyógynövény, amit a kórházban is rengeteg féleképpen használnak fel, nekem rengeteg tapasztalatom van vele fiatalabb koromból mielőtt az "öregapám" befogadott volna magához. Ezt sem nehéz felismerni, hiszen az illata összetéveszthetetlen és a levél alakja és tüskés mivolta is félreismerhetetlen volt, ugyanis pontosan tudtam, hogy ez a növény is egy kaktuszféle. Végül egy másik kaktuszféle is helyett kapott a listán, tudtam, hogy ez a fajta hatalmasra megnő és szintén elterjedt a sivatagban, bár a faluban ritkán található meg, jóval inkább a sivatag kisebb oázisainak körzetében, de néhány magányos egyed is megtelepszik a homok tenger kellős közepén. Valami Saguro vagy Sagaro kaktusz a neve, de az öreg kijavít, ugyanis a neve saguaro kaktusz. Még egyszer átvettük a növények neveit, de mostmár nem volt vele problémám. Az egyszerű, érintés hatására csípő érzést keltő növény a csalán, a Fűben látott fehéres kéreg a tölygfáé, a fekete bogyó a nadragulya és a két kaktusz féle az aloé és a saguaro.

//Rikuval tanultam ezt a technikát és ő írta a csalánt, nadragulyát és a tölgyfakérget, ezért választottam itt is ezeket elsőnek.//
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Inuzuka Tsume Csüt. Május 01 2014, 22:56

Gokan Sakusou // Az Öt Érzék Zűrzavara
 Yamato tanulás

Az öreg meglehetősen elégedettnek látszott mikor véget ért a fatáblákról és a friss részekből történő növényfelismerés.
-Jól van, ügyes vagy Yamato. Nagyon fontos, hogy ezeket a növényeket minden alkalommal megbízhatóan felismerd, mert csak jó minőségű és megfelelő alapanyagokból dolgozhatsz eredményesen.- ez után egyenként elővette a fő összetevőket.
-A tölgynek többféle fajával is találkozhatsz, és szinte valamennyi alkalmas lehet a technikához, de figyelned kell arra, hogy lehetőleg ne csertölgy kérgét használd.- lapozott a fatáblák között és bökött rá egy, a többinél repedezettebb, vörösbarna kéregre. 
-Ez a tölgyfaj a többinél kevesebb csersavat tartalmaz, ami segíthetné a többi hatóanyag működését, így előfordulhat, hogy ezt használva hatástalan lesz a technikád.- majd áttért a további összetevőkre. 
-A nadragulya a legmérgezőbb növények egyike, és így a technika magját alkotja. Rendkívül óvatosan kell bánnod vele, mivel akár véletlenül is, halálos mérgezés okozható vele az atropin tartalma miatt. Ezen felül más mérgező anyagok is találhatóak benne, de számunkra az atropin a legfontosabb.- majd áttért a csalánra is
-A csalánt biztosan megismered bárhol és bármikor. Ez egy olyan gyom és gyógynövény, mely valóban bárhol előfordul. Égető-viszkető, maró sava lesz a technikánál a segítségünkre. Ez irritálva a bőrt és a nyálkahártyát megnyithatja az utat a többi hatóanyag számára. Egyébiránt ez egy olyan növény, mely sok egyéb felhasználási móddal is bír, amíg zsenge, levest is főzhetsz belőle, és gyulladások kezelésére is alkalmas lehet. -majd a többi összetevőn is végighalad, beleértve egy elterjedt erdei mohafajt és a taplógombát is. 
-Nos, ezeket a növényeket, illetve hatásokat használjuk, de a technikára alkalmassá a speciális lezárás teszi majd őket, mellyel jegyzetbe pecsételjük. Mindezt azonban meg kellett ismerned. Félinformációkból nem dolgozunk sohasem.- Zárta komolyan, de érezted hogy inkább egyfajta apai aggodalom készteti erre a figyelmeztetésre. Kezd összeállni a recept, majd egy kisebb tekercset nyújt át neked.
-Nos, ezen van az összetevők listája. Először olvasd át, és próbáld meg újra memorizálni a neveiket. Utána felmondod nekem, majd kapsz fél órát, hogy összeszedj mindent frissen itt, az erdőben.
Miután visszatértél, látod, hogy az öreg már egy kis üstöt készített elő, és több kisebb agyagedényt, illetve üres jegyzetlapokat. Meg fogja mutatni az összetevők pontos előkészítését, illetve begyakoroltatja a lezárást, mielőtt élesben is gyakorolnál, illetve mikor sikerül előállítanod működő jegyzeteket, meg fogja mutatni, hogyan is használd.


//Nos, ha Riku ezeket a növényeket mondta, rendben van Smile 
A tanulás ezen szakaszában szeretném, ha írnál arról, hogy megkeresed az összetevőket. Az egyik összetevőt újra kell gyűjtened, ezt indokold meg, de végül sikerrel jársz. Írj arról is, hogy milyen hibák merülhetnek fel a a lezárás gyakorlása, illetve a jegyzet kipróbálása során. A lezárás gyakorlása során is véts hibát, amit az öreg türelmesen kijavít, majd szeretném ha a technika begyakorlásáról is írnál, tégy több próbálkozást, vonj le tanulságokat, végül járj sikerrel.
Erről kellene egy bővebb írás, 50 sor.


Továbbá:
-Egy kicsit több figyelmet szeretnék kérni a fogalmazás terén: "Kioldotta a táblákat tartó bandázsokat, amikből számomra ismert és ismeretlen növények különböző részei." Ez így nem értelmes, bárkivel előforduló hiba. Segíthet, ha megírás után figyelmesen újra átolvasod a reagot.

-Jó dolog, hogy figyelmet szentelsz annak, hogy hol helyezed el a dolgaidat, ez a mesélések alatt fontos lehet, és ígéretes, ahogy néhány gondolatot fűzöl az öreg emlékezéséhez. Érdemes erre továbbra is figyelni, és a karaktered saját érzéseivel kiegészíteni. 
//
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Yamato Szomb. Május 03 2014, 10:48

A növények felismerésében igen jól teljesítettem, ami az öreget elégedettséggel töltötte el és még ki is segített a számomra ismeretlen növény nevével, ami a nadragulya volt. Nagyon érdekelt a technika, bár inkább a növények méreganyag tartalma és hatása, hiszen ezen tudás más esetben is hasznos lehet, bár még nem tudom mikor. Még egy kis kiegészítést is kaptam, miszerint a tölgyek több fajtája is megfelel a technika alapjaként, kivéve a csertölgy, aminek kevesebb a csersav tartalma és így kevésbé hatásos, aztán jött a nadragulya, amiről megtudtam, hogy igen mérgező, így vigyázni kell vele, hiszen atropin tartalma miatt akár véletlenül is halálos lehet, végül a csalán, egyszerű, szinte bárhol növő gyom és gyógynövény, amiből zsenge korában gyógyhatású leves főzhető, bár itt inkább a hatására, hogy irritálja a nyálkahártyát és a bőrt, tért ki, ami abban segíti a por hatását, hogy segít könnyebben bejutni a testbe. Ezek az alapok, de még két növényt mutatott, az egyik egy igen gyakori erdei moha, a tőzegmoha, ami abból kapta a nevét, hogy elszáradva tőzeggé válik, ami ugyan használható tüzelőként, de nem sok fütőértéke van, a másik a tapló, ami szintén erdei gombafajta és főleg rothadó fák törzsén található, ugyanis ez a gombafajta is a lebontó szervekhez tartozik. Ekkor átad egy listát az összetevők listájától és egy rövid memorizálás után elmondatja velem, amit én sikeresen is felmondok: tölgyfakéreg, a mérgező nadragulya és az egyszerű csalán, ami a technika alapját alkotják és emelett a növényeket lebontó tapló és a tözegmoha. Ugyan a kaktusz is használható, de itt az erdő közepén nem hiszem, hogy találok olyan növényt, ami a sivatagi környezetet kedveli. Mivel a listát hibátlanul felmondtam mehettem is. Mivel a legegyszerűbb talán a csalán, így azt kezdtem el keresn, de akkor eszembe jutott, nincs mibe visszahoznom.
- Mibe tegyem?
Az öreg a fejére csapott, hiszen hozott ő erre alkalmas dolgot, csak teljesen elfelejtette az összetevők mellett. Felkapta a lábánál lévő vászonzssákot, hogy abba tehetem és már menjek. Nem tudtam, hogy merre keressem, így elindultam valamerre, hátha találok csalánt, ami a legegyszerűbb felismerhetőség szempontjából, de ahogy lenni szokott első dolog, ami az utamba akadt egy tölgyfa, így levágtam a kérgéből egy darabot a késemmel és a zsákba tettem. Alig tettem meg néhány lépést és újabb összetevőbe akadtam, ami a tapló volt, szinte elestem benne, ugyanis nem néztem a lábam elé és majdnem felbuktam egy kidölt fába, amit jobban megnézve észrevettem, hogy mi van rajta. Ezt is levágtam és a törzs mellé dobtam. Barangolásom közepette egy vadcsapásra leltem, ami egy patakhoz vezetett, aminek a parján megtaláltam egy nadragulyához hasonló bogyós növényt, így abból is szedtem. Ha jobban megnézem, akkor rájöhettem volna, hogy nem ezt a növényt kerestem, de nem tettem, így félrevezetve kerestem tovább a csalánt és a... mit is? Elfelejtettem, hogy mi az a növény, amit még keresnem kell. Törtem a fejem, hogy mi lehet az nem figyelve ismét a lábam elé és pont egy csalánosba sétáltam. Csak a viszkető érzés zökentett ki a gondolkodásból. Kiugrottam a növények közül, majd két késsel levágtam párat, ami szintén a zsákba került. Ahogy körbe néztem egy kövön vettem észre az utolsó keresett növény rokonát, amiből eszembe jutott, hogy mit is keresek. Sajnos a kapott idő kezdett lejárni, de szerencsére még visszafelé találtam megfelelő növényt. Az öreg kiöntötte a zsákot, majd egyesével átnézte a gyüjtött mintákat, majd a bogyókat eldobta. Nem értettem, hogy miért, de röviden felvilágosított, hogy ez nem az a növény, csak egy távoli rokona és gyűjtsem be újra és még irányt is mutatott, hogy merre találom. Két perc sétára megtaláltam a megfelelő bokrot és rajta a megfelelő bogyót, amit vissza is vittem. Az  öreg nagyon meg volt elégedve, hiszen mindent begyüjtöttem, ami kell és már csak a tanulás van hátra. Mivel minden meg volt az öreg leült mellém és magyarázni kezdett.
- A technika nem túl bonyolult, viszont a megfelelő pecsét nélkül nem érsz semmit. - Ezzel elővett egy adag tintát, ecsetet és egy papírt, amit megfordított, így láthatóvá vált a másik oldalán lévő pecsét. - Ez a minta kell a technikához, de nem elég ennyi. Az általad ismert tobidogu no jutsu // tekercsírás technikához hasonlóan, le kell pecsételni a hozzávalókat és a port már maga a pecsét fogja létrehozni, neked ezzel nem kell bajlódnod. Itt van néhány üres pecsétpapír és az íráshoz szükséges kellék, rajzold le mindegyikre a pecsétet és szólj, ha kész vagy.
Magamhoz vettem a tintát és az ecsetet, majd elkezdtem sorozat gyártani az öreg pecsétjét, persze jó néhány sikertelen volt, de még nem elég gyakorlott a szemem, hogy az ilyet észrevegye, így nem szenteltem neki túl nagy figyelmet. Körülbelül 10 cetlit rakott elém, így annyit csináltam és az öreg elé raktam, aki kivett négyet, felemelte, röviden elmagyarázta, hogy az egyiken azt a vonalat, másikon másik vonalat rontottam el, majd egy rövid pecsét sorozat után rátette a kezét és mikor elvette a lapok üresek voltak.
- Ezeket csináld meg újra.
Tudtam, hogy mi a hiba, így újra neki estem a hibás négynek. Ezúttal a négyből csak egy lett hibás, de harmadik próbálkozásra azt is sikeresen megrajzoltam. Az öreg elégedett volt velem, majd újabb kérdést tett fel.
- Szerinted miaz, ami hibát okozhat a technikában akár a lezárásban, akár a kipróbálásnál?
- Lezárásnál minden bizonnyal, ha nem elég a chakra, amit a pecsétbe zárok, akkor nem aktiválódik és így képtelen lesz befogadni a hozzávalókat, de valószínűleg a túl sok chakra is bajt okozhat, hiszen ha az idő előtt felrobban, akkor akár én magam is a hatása alá kerülhetek. Kipróbálásnál? Ugyan ötletem sincs, de gondoljuk végig. - Mondtam ki hangos a gondolataimat. Amennyiben elzárásnál kevés volt az anyag, akkor nem lesz olyan erőteljes a hatás, viszont túl sok esetben nincsen baj, hiszen az erősebb hatás tovább tart, ami nekem jó, mivel a robbanó cetlibe is robbantás előtt szükségeltetik chakra, ha már az elzárásnál többet tettem, mint kellett volna, de nem eleget egy robbanáshoz, és a robbantás előtt feltöltöm, hogy képes legyek robbantani, akkor akár a kezembe is felrobbanhat, ha viszont keveset, de nem annyit, hogy ez érezhető legyen a pecsét használatakor, akkor az is lehet, hogy a pecsét nem fog felrobbani, így nem lesz semmi hatása sem, ami szintén nem jó, tehát kimondhatjuk, hogy nekem az ideális chakramennyiség a cél, viszont el kell érnem egy minimális anyagmennyiséget, amit a pecsétbe teszek, hogy olyan legyen a hatása, amit várok.
Néhány másodperc csönd, majd az öreg megszólal.
- Látom a következtetési készséget nem romlott az idő alatt. Remek, akkor neki is kezdhetsz a gyakorlásnak.
Elém tette a begyűjtött növényeket, kiegészítve a saját tartalékával, majd intett, hogy hajrá. Magam elé vettem egy pecsétet, majd a megfelelő növényekből egy kisebb adagot, nadragulya, tölgyfakéreg és csalán, amiket a pecsétre helyeztem, majd a tenyerembe vezettem egy kis chakrát és a növényekre lecsaptam, hogy azok a pecsétbe kerüljenek. Mondanom sem kell, nem találtam meg az ideális mennyiséget, kevés volt, de nem is vártam, hogy egyből menjen, így újra próbálkoztam. Most kétszer annyi chakrát töltöttem be és sikerült is, majd arrébb raktam, hogy jöjjön a következő, de éppen csak elkészítettem, hogy akkor most ugyanakkora mennyiségű chakrával elpecsételem a növényeket, amikor a félretett pecsét kirobbant és egyenesen engem talált el. Szerencsére a növény mennyiség viszont kevésnek bizonyult, így csak néhány másodperces rosszullét és szédülés fogott el, majd folytathattam a munkám. Ebből két dolgot is leszürhetttem, hogy kevesebb chakra és több növény kell. A tanulságokat leszűrve nagyobb adag növényt vettem el és most kevesebb chakrát fektettem be. Végre sikerült és félretéve nekiállhattam a következőnek. Valamiért nem bíztam meg magamban és nem ugyanannyi chakrát fektettem a pecsétbe, inkább arra figyeltem, hogy ne nagyon térjek el a mennyiségektől, de mégis legyen egy kis különbség, hogy végén megtudjam, vajon mi az az ideális mennyiség, persze a próbálkozásaim további két pecsét robbanásához vezettek. Elkészültem a 10 pecséttel, már csak a kipróbálás volt hátra. Kerestem 10 követ, mert azt mégsem kell pótolnom, ha darabokra esik, míg egy fegyvert igen, és a pecséttel felszerelve eldobtam egy irányba. Korábbi chakra és növény mennyiség kisérleteimnek köszönhetően 1 újabb robbant fel a kezembe, ahogy hozzátöltöttem egy kis chakrát a robbanás irányításához, aminek az lett az eredménye, hogy az ideálisan eltalált mennyiség és arány következtében percekig szédültem s rosszul voltam a por miatt, így egy időre abba maradt a dobálózásom. Végre kitisztult a por a szervezetemből, így képes lettem újra próbálkozni ezúttal már sikerrel. Nekem is volt 10 pecsétem, így azokat is fel akartam szerelni, de elfogyott a hozzávaló, így újabb körútra kellett mennem, majd felrajzoltam rájuk a pecsétet és a korábban közel eltalált mennyiségekkel dolgozva azokat is feltöltöttem, mad az öreg megnézte a pecséteket és elismerően bólintott.
Yamato
Yamato
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1046
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 666 (A)
Erő : 590 (A)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 690 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Tartózkodási hely : Még nem tudom


Adatlap
Szint: S
Rang: Chuunin / Bábhasználó
Chakraszint: 967

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Inuzuka Tsume Szer. Május 07 2014, 23:02

Gokan Sakusou // Az Öt Érzék Zűrzavara
 Yamato tanulás

Szép volt, a technikát sikeresen elsajátítottad! Smile 
A 10 saját pecsétedből hatot még felügyelet alatt el kellett használnod, hogy mestered biztos lehessen abban, hogy éles helyzetben is megfelelően fogod tudni használni a technikát.
Tehát most 4 db felhasználható jegyzetet kapsz. Használd fel őket ügyesen.
Ezen felül az ügyes írásért 10 ch-t adok.
Inuzuka Tsume
Inuzuka Tsume
Moderátor

Tartózkodási hely : Konohagakure


Adatlap
Szint:
Rang: Tokubetsu Jōnin
Chakraszint: Mint bundának a szála +15 kiskutya -1 kutyus

Vissza az elejére Go down

Erdőségek Empty Re: Erdőségek

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.