Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

4 posters

Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Uchiha Madara Pént. 6 Szept. 2013 - 22:53

A pálya rád van bízva.
Uchiha Madara
Uchiha Madara
Kalandmester

Specializálódás : Fegyverek || Ninjuu kódex


Adatlap
Szint: S
Rang: Legenda
Chakraszint: Az öt Kage erejénél is nagyobb+10

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Szomb. 7 Szept. 2013 - 10:20

A tízes számú kiképzőpálya, avagy más néven: A Gyors Halál Csarnoka, egy viszonylag tágas terem. Huszonnyolcszor huszonnyolc méteres, négyzet alapú, helyiségről van szó. A teremben, elszórtan különböző méretű és színű, homokkal telt ládák találhatóak. A terem levegője száraz, a talaj, szintén száraz homokkal van felszórva. A világításról, hat méterenként elhelyezett, gyér fényű lámpások gondoskodnak, amelyek nyomasztó félhomályba varázsolják a terepet. Az egész terepen, vízforrás nem található.  A csarnok belmagassága 3 méter, a ládákra fel lehet mászni. A falakon, egy-egy bejárat található. Ablak nincs. 

Tessék, íme a pálya. 
Feladat: Daizo lefegyverzése az én részemről, és a lefegyverzés elkerülés Daizo részéről.  
Kezdő posztot írj te. 
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Daizo Tensei Kedd 10 Szept. 2013 - 20:46

- Daizo, feladatom van a számodra. Egy kisebb alakulatot kell kiképezned, ha netalán seregeink kudarcot vallanának, gondoskodnunk kell az utánpótlásról. Ismervén gyerekkorod tudom jól, hogy a módszereid néha igen kemények, mégis téged választalak meg eme feladatra. Az első személy Bayakoshi Yuukihime lesz - nyújtotta át a Mizukage az említett személy adatait tartalmazó lapot. A fiú meghajolt, majd hazament összepakolni. 

~A terem előtt~

- Ahogy mondtam, a feladatom, hogy kihozzam belőled a benn lakozó szörnyeteget. ha valaki az életedre tör, ne hátrálj meg, hanem állj ki és védd meg azt, ami a tied. Odabenn megtanulod becsülni az életed, megtanítalak, hogy megvédd magad azoktól, akik el akarják azt venni.  - nézett szigorúan a lányra, majd benyitottak. 
A homokkal kiszúrt terem a legmegfelelőbb helyszín egy olyan gyakorlásra, ahol a Suiton elemen kívül edzeni tudjuk a taijutsu, illetve a további ninjutsu ismereteinket is. beléptek, majd bezárták maguk mögött az ajtót. Miután felálltak egymás ellen, a fiú meghajolt "tanítványa" előtt.
- Készülj, mert az életedért fogsz ebben a veremben harcolni. ha fontos számodra, védd meg minden eszközzel. ne azt figyeld, hogy nekem bajom eshet e, hanem arra figyelj, hogy túléld mindazt, ami odalenn fog történni. - jelentette ki Daizo, majd csuklójához nyúlt és egy pillanat alatt két shurikent idézve tenyereibe, elhajította azokat a lány felé ~Raikou Kenka // Villámló pengekészítés~. A két fegyver sebesen száguld a levegőben, a rossz fényviszonyok miatt talán még nehezebb is az észrevételük. Ahogy megmondta, nem fogja félvállról venni az edzést, ha ki kell tanítania valakit, akkor először megmutatja neki, mi is az a kín, a szenvedés. És ha már ismeri ezeket, akkor könnyebben arcon tudja köpni azt. A teremben sötét van, víz sehol, a levegő is száraz, a lehető legrosszabb környezet egy kirgakurei számára. Ám ha képes lesz felkelni a földről, akkor igazi shinboinak mondhatja magát. 
- Egyetlen feladatod van a túlélésen kívül. lefegyverezni engem - mondta, mikor a két fegyvert elhajította. Nem fafegyverek, valódi sebzést okozó eszközök, a lánynak hamar kapcsolnia kell, ez a férfi itt előtte egy percig sem tétovázik, hogy az életére törhessen.
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Szer. 11 Szept. 2013 - 16:41

Figyelmesen hallgatom végig azt a Chunint, akit a mai napon ellenfelemül kaptam. Ez aztán az intenzív kiképzés, fegyverezzek le egy Chunint. Hát jó, én minden telhetőt megfogok tenni azért, hogy sikeresen harcképtelenné tegyem ellenfelemet. Van is ötletem, csak a kivitelezéssel kell majd ügyeskednem. Kihozni belőlem a bennem lakó szörnyeteget? Ez meg mégis mire gondol?
- Szerencsésnek mondhatod magadat. Jóképű srác vagy, de ahhoz kevés, hogy kihozd belőlem a szörnyeteget.
Mondom egy sanda mosollyal megspékelve, miközben belépünk a csarnokba. Hát, ennél egy putri is jobb, de nekem megfelel. Ha itt kell harcolnom, hát úgy teszek. Kollégám ismételten beszélni kezd arról, hogy mi fog ide benn történni. Biztos egy jósnok, hogy képes előre látni az időben, hogy mi fog történni. Jó-jó egy Chuninnal állok szemben, de ez még nem azt jelenti, hogy le kell kezelnie, mintha valami zöldfülű pisis lennék. 
- Te biztos nem figyeltél az akadémián. Az életem fölött, Kirigakure rendelkezik, ha a Mizukage úgy óhajtja, örömmel eldobom. Egy szavába kerül. Ohh, és ne aggódj. Nem fogok foglalkozni azzal, hogy mi van a te épségeddel. 
Mondom, majd felkészülünk a harcra. Egymással szemben állunk föl, ez teljesen jó. legalább látom, hogy mire készül. Gyorsan felmértem a környezetemet, szerencsére van egy pár doboz. Mivel ellenfelem egy Chunin, feltételezem, hogy technikai előnyben van velem szemben. Víz, nincs sehol, így képtelen leszek alkalmazni egyetlen Suiton technikámat. Ugyanakkor ez talán azt is jelenti, hogy számára is nehézséget fog okozni az ellem hiánya a terepről. Ugyanakkor nincs időm túl sokat agyalni, ugyanis amit látok a félhomályban ellenfelemből, az az, hogy a csuklójához kap. Mivel arról beszélt nekem, hogy az életemre fog törni, nem vacakolok sokat, azonnal oldalra vetem magamat. Bármit is dobott el, ha betudok ugrani a közeli doboz mögé, az nem találhat el, sehogyan sem. Rövidnadrágom zsebét megtömöm homokkal, fölösleges súlyt nem jelent, de ad egy újabb eszközt a kezembe. Ellenfelem harcban jóval tapasztaltabb, így egyetlen lehetőségem marad, okosabbnak lenni nála. Bármi is legyen a tarsolyában, ha elég sokat használja, előbb utóbb kifárad. Már csak azért is ez tűnik számomra a legjobb lehetőségnek, mivel tisztában vagyok korlátaimmal és azzal, hogy nincs túl sok fegyver a technika a zsebemben. Legfeljebb alapszintű jutsukat ismerek, amelyekkel komolyabban nem tudok megizzasztani egy az ellenfelemmel azonos szintű harcost. Mivel azonban azt mondta, hogy igyekezzek minél tovább túlélni, hát csakis fejemet használhatom. A pillantásom egy a falhoz közeli ládán állapodik meg. Egy Senbonnal kidobom a láda fölött vidáman pislogó lámpát. Majd gyorsan elmutogatom a szükséges kézjeleket. A Bunshin no jutsu, ugyan nagyon egyszerű technika, nekem azonban olyan ötletem támadt, amellyel megfoghatom ellenfelemet. A következő pillanatban, Daizo kettőt láthat belőlem, a következő láda felé futni. Minden azon múlik, hogy ellenfelem hogyan reagál és hogy hagyja-e magát becsapni.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Daizo Tensei Hétf. 23 Szept. 2013 - 15:05

Megnyerő stílussal rendelkezett a lány, a személyiségét tekintve valamilyen szinten Daizo magára ismert. Ugyanaz az eltökéltség, az elszántság, a Mizukage iránti hűség jellemezte, nem ijedt meg semmitől és senkitől.
- Jól van, kölyök. Lássuk - azzal elhajította a két fegyverét. A lány, habár a terem félhomályában nehezebben tudta kivenni a mozdulatait, azt mégis láthatta, hogy sikeresen elkerülte a támadását, már ha az előző mozdulata támadásnak minősülhet.
Daizo csak várt. Az elején vannak még, tervezgessen csak a lány, időt engedett neki. Mindeközben fejében összetette már támadásának lépéseit, felmérte ismét a termet, majd összeállította a tervet.
- Nem rejtőzhetsz állandóan - mondta hangosan, megszólítva a láda mögött bújó ellenfelének. Nem is kellett sokat várnia, egy gyors dobás következtében a teremben található lámpák egyike kialudt, a sötétség kezdte egyre jobban beborítani a termet. Halk mocorgás hangja törte meg a gyilkos csendet, majd két lány kezdett futni a besötétített láda felé. ~Okos~
- A sötétség eltakar, de megvédeni nem fog - szólította meg ismételten. Újabb kunai-t idézett kezébe, melynek markolatára egy jegyzet volt erősítve. A kunai-t a láda elé hajította, a robbanás elég erős lesz ahhoz, hogy a ládát hátradobva sebesülést okozzon Yuukihimében. A jegyzet nem robban nagyot, ám a meglepetés ereje, elvégre a láda mögül nem láthatja a lány, elég lesz ahhoz, hogy ládástúl hátrarepüljön, a robbanás következtében a közelben lévő lámpák kialszanak. A fiú azonban egy helyben maradt, miközben teste kezdett megváltozni. Háta görnyedté vált, körmei kis mértékben ugyan, de megnőttek, a Shikyaku no jutsu // Négy Láb technika segítségével Daizo felerősítette szaglását, valamint hallását. Ezen érzékszervei még kifinomultabbá vált, a lány légzését is hallotta már. Kíváncsi volt, vajon ismét elbújik, vagy rájön, nem érdemes bujkálni, pontosabban ugyanazt a trükköt eljátszani többször egy harcban, mert azzal kiismerhetővé válik. Megvárja, hogy a robbanásban felgyülemlett por lecsillapodjon
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Szomb. 5 Okt. 2013 - 14:30

Bár igyekszem a lehető leggyorsabban átjutni, egyik ládától a másikig, úgy tűnik, hogy ellenfelem éppen ezt próbálja megakadályozni. Fürgén mozgok a sötétben s bár ez egy egyszerű ember ellen elegendő lenne, egy Chunin ellen, viszonylag így is lassúnak tűnhetek. A tőrt nem látom, a sötétségnek köszönhetően, az azonban igen komolyan meglep, amikor valami robban és a fedezékül használandó láda megindul felém, akár egy dühös medve, hogy alaposan ellássa a bajomat. A padlóra felszúrt homok, a robbanás hatására nagy ködben kezd gomolyogni körülöttem. Némi prüszkölés és a fájdalom lüktetése után, amelyet a ládával való találkozás okozott, a földön találom magamat. Ez nagyon fájt, túlságosan is. Amikor a por elülepszik, a falnak támaszkodva, pihegve, levegő után kapkodva pillanthat meg ellenfelem. Nem nézek rá, csak a szememből és a számból próbálom kiszedni a port, amelyet a robbanás okozta szél juttatott oda, ahová nem kellene. Nem igen tudok ellenfelemre koncentrálni, lévén a por zavar. csak abban reménykedem, hogy ellenfelem nem használja ki ezt a lehetőséget arra, hogy kiüssön és szégyenszemre ilyen könnyedén legyőzzön. Amikor már a szemem attól fáj, hogy eleget dörzsölte, pislogva nézek körül és egy nyögéssel konstatálom, hogy igen komoly homályos látásban szenvedek.
- Francba, alig látok. Ez így is érvényes? 
Mondom, miközben felállok és felkészülök a számomra alig látható, következő támadás fogadására és visszaverésére.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Daizo Tensei Kedd 15 Okt. 2013 - 17:37

A támadás sikeresnek bizonyult. Habár a cetli nagyobbat is robbanhatott volna, Daizonak nem állt szándékában megölni a lányt.
- Már hogy ne lenne érvényes - kérdezi, miután megtalálja ellenfelét, aki éppen a port törölte a szeméből. - Egy harcban nincsenek szabályok, egy kivételével. Túl kell élni. Ezt tartsd mindig magad előtt, ez vezessen téged, a túlélés. Ehhez bármit felhasználhatsz. - fejezi be, majd kezével egy pecsétet formázott. Igaz, a terem homokkal volt felszórva, víznek nyoma sem volt, a fiú mégsem érezte magát hátrányban. Kézpecséteket kezdett formázni a kezeivel.
- Segítek kimosni a szemedből a vizet - szólt gúnyos hangon, majd szája elé tette kezeit.
- Suiton: Suijinheki - aktiválta a technikát, ekkor mély levegőt szívott, azzal nem kis mennyiségű vizet fújt ki. A víztömeg a lányt vette célba. Természetesen nem akart megfulladni a teremben, így éppen csak annyit fújt ki, amely ismét ledönti a lányt a lábáról, valamint a talajt bokaszintig megtöltse.
- Ha olyan helyen küzdesz, ami kedvezőtlen a számodra, a védelem a legfontosabb. Azonban ha lehetőséged van rá, változtasd hazai pályává az egészet. - közelebb lép, ha a lány még most sem lát tökéletesen, a tocsogó hangot mindenképp meg fogja hallani.
- Ha az érzékszerveid közül egyet is elvesztesz, ne arra koncentrálj, hogy visszaszerezd, mert akkor a többire sem tudsz hagyatkozni. Ha nem látsz, koncentrálj a hallásodra. - tanácsolta, miközben ismét előre lépett. Oldalához nyúlt, majd az ott lógó kard felé nyúlt. Nem siette el, lassan lépett, majd lassan kardjának markolatára fogott és kipöccintette a tokból a pengét.
A lány egy újabb lépést hallhatott, majd egy nagy taposáshoz hasonlító lépést. A fiú egy pillanat alatt megpróbál a lány előtt teremni, alkalmazva a Dinamikku Akkushon-t. Amennyiben elé ér és a lány védtelen, a fiú kardjának markolatával csap a lány feje felé, aki ha elesik az ütéstől, valószínűleg befejezte a harcát. A fiú kardját elé tartva kényszeríti ki belőle a feladást.
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Bayakoshi Yuukihime Kedd 15 Okt. 2013 - 18:56

A Bunshin nyugodtan hallgatja végig Daizo sztorizását az érzékek kihasználásáról, miközben én magam a falhoz közel, szinte a hűvös kőhöz simulva állok és magam elé tartom a Kakuremino no jutsu nyújtotta álcámat. Siker koronázta próbálkozásomat, ami azt illeti. Sikerült átvernem a Chunnint azáltal, hogy klónom szájába, olyan előre meghatározott mondatokat adtam, amelyek hihetően származnak egy meglepett ellenféltől. Bár a robbanás lökte láda megütött, szerencsére a szemem nem ment tele porral. A szállingózó port kihasználva, létre hoztam a Bunshint, majd elrejtőztem. Ellenfelem maradék érzékeivel se jöhetett rá, hogy a klónom mögött állok, rejtőzködve. Amikor meghallom, hogy Suiton technikát kíván előhívni, szinte elmosolyodom. A terep nem kedvez a Suiton technikáknak. Vagyis sokkal jobban fárasztja egy ilyen elemű jutsu. Remek, folytassa csak. Ha ki akarja mosni a szememből a vizet, akkor felém céloz, vagyis még várnom kell. Amikor a víz már komoly erővel kezd csobogni, feltételezésem szerint, ellenfelem a jutsu fenntartásával van elfoglalva. Milyen meglepetés lesz számára, amikor a Bunshin szertefoszlik a vízsugár hatására. A Bunshin pukkanásával egy időben, immáron valódi hangomat hallhatja. Egy rövid pillanatra be is mérheti tartózkodásomat, amint egy láda mellet állva, elvégzem a kézjeleket. A terep tökéletes, egy Suiton technikához. Köszönet érte, hogy feltöltötte a termet vízzel és bokáig tocsoghatunk a lében.
- Kirigakure no jutsu! 
A jutsu hatására megjelenik a ködrejtek és eltakar a Chunnin elől. Micsoda jó érzés, hogy végre nem lát. Bár, hallás és szaglás alapján, még mindig kiszagolhatja tartózkodásomat. Ez azonban mostantól lényegtelen. Ő elárasztotta a termet, én pedig elektromos csapdává változtatom. Nem kell hozzá túl sok minden, csak drót és víz. Temérdek víz. Jut eszembe, a lámpák sem elhanyagolható elemei, eme tervnek. 
- Add fel, Daizo-senpai. Ellenben a drótcsévélő technika segítségével a testemen keresztül, villamos áramot vezetek az általad kreált pocsolyába és mindketten meghalunk. Patt helyzet. Amennyiben egy likvidálandó személy lennél, már végrehajtottam volna az akciót. A halál nem számít, ha azzal Kirigakura és a Mizukage javát szolgálom. Bármilyen technikával próbálkozol, én előbb roppantom össze a villanykörtét, ezzel áramot vezetve a drótba, ezen keresztül a testembe és a padlót elöntő vízbe. Akkor pedig te is meghalsz.
Bayakoshi Yuukihime
Bayakoshi Yuukihime
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 206

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Daizo Tensei Csüt. 17 Okt. 2013 - 10:09

A terem padlója megtelt vízzel, azonban a célpont, Yuukihime egy pillanat alatt eltűnt. Egy bunshin volt, valószínűleg mögötte állt, ezért érezhette az ő szagát és zavarhatta meg a klónnal. Ekkor a lány, hogy tervét újabb szintre emelje, létrehozza a kirigakure no jutsuval kreált ködöt, hogy végleg eltakarja őt a kíváncsi tekintetek elől.
~Egy tócsában lépkedsz, érzem a szagod. Előlem nem menekülhetsz, Yuukihime~ gondolja magában a fiú, miközben elteszi kardját. A lán igen komoly tervet állított össze, egy igazi kirigakureihez méltóan. Mikor kifejtette tervét, Daizo egy pillanatra megdöbbent, aztán elmosolyodott. Egy pillanatra megállt.
- Szép volt, Yuukihime. A terved valóban kirigakurehoz méltó. Képes lennél a saját életed is feláldozni a Mizukageért és a faluért. Dicséretre méltóan harcoltál. Azonban... - lépett ismét előre, egy láda felé - Ha nem vagy benne teljesen biztos, hogy a te mártírhaláloddal az ellenfelet is a halálba küldöd, ne dobd el az életed, hisz azzal csak az ország erejét gyengítenéd. Minden elesett ember veszteségnek számít. Ha a Mizukage fejvadászatra küld téged, a legfontosabb szabály az ellenfél kiismerése. Amíg nem ismered ellenfeled minden egyes mozdulatát, amíg nem tudod, Ő hogyan cselekedne, addig az önfeláldozás értelmetlen és felesleges.
- lépked előre és előre - Ha most a villanykörtével csapdába ejtenél mindkettőnket, akkor a te halálod biztos lenne, azonban biztos vagy benne, hogy az én életem is odalenne?
Ekkor Daizo felteszi a magasba a jobb kezét. Egy apró, cikázó villám fénylik meg kezének tetején, amely elindulva karján, végigfutva testén eléri a vizes talajt.
- Raiton: Hiraishin // Villám stílus: Repülő Villámisten - ekkor éri el a pár centis tócsát az elektromosság, az pedig bevilágítja szinte az egész termet. Nem fektetett bele olyan sok chakra-t, csupán annyit, hogy irányítás nélkül is elérje a lányt. 
Amennyiben eltalálja ellenfelét, a lány igen kellemetlen helyzetbe kerül, saját fegyverével döntik le a lábáról. Egy ilyen mennyiségű vízben állva a fiúnak nem eshet sok bántódása, legalábbis nem súlyosan. Technikájának a lényege, hogy az elektromosság végigfutva a testén egy kisülés formájában csap ki, amelyet csak fokoz a vizes terület, így ez a terep szinte tökéletes ehhez.
Ha a lány nem folytatja a harcot, akkor Daizo melléáll, majd a kezét nyújtja, elismeri, hogy ha ezen az úton halad, Kirigakure egyik legnagyobb kunoichi-évé válhat. A fiú reméli, nem akar tovább harcolni, nincs kedve kioltani egy társa életét.
Daizo Tensei
Daizo Tensei
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Chuunin
Chakraszint: 423

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Uchiha Itachi Csüt. 2 Jan. 2014 - 9:39

Daizo kérésére a harcot lezárom.




Jutalmatok + 6-6 ch tekintve, hogy szépen játszottatok és itt az újév!




~Itachi
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei Empty Re: Bayakoshi Yuukihime vs Daizo Tensei

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.