Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

+2
Aikaho Mitsuko
Kitsune Haruka
6 posters

Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Kitsune Haruka Kedd 22 Jan. 2019 - 21:54

( A rókák háborúja és a csaló felvásárló )



Sötét felhők terültek a tájra, melyek egyre gyűltek egymás körül, s mint egy vízesés cseppjei hulltak alá a porba egy számomra rég nem látott föld felett. Hogy hogyan kerültem ide? Igen, magam is ezen merengtem, miközben csodálattal bámultam , miként változott meg szülőföldem. 
Nem az voltam, aki elhagyta akkor ezt a helyet...azt hiszem, megváltoztam...igen, ez a helyes szó rá. Úgy térek vissza, mint egy új ember, s úgy lépdelek a talajon, mintha még sosem tettem volna...
A szél, mely lágyan ringatta magán a zuhogó égboltot, néha elérte arcom furcsán fehér bőrét. Talán a hely látványa miatt vált ilyenné...Hajam minden tincse lubickolt az eső selymes vizében, s lassan megállásra kényszerített, ám ezt az érzést gyűlöltem. A tehetetlenség, mely szinte megköt, most váratlan helyről érkezett. 
- Ch...várnom kell. - Nyögtem ki, s kerestem valami fedelet a fejem fölé. A közelben megláttam egy kisebb fából készült házat. Bár elég romos volt, mégis volt egy-két zegzuga, ahol nem ért el a zord idő vasfoga. Le kuporodtam, de valami rossz, furcsa érzés fogott el...valami nem stimmel...de talán csak a késedelem az, mely zavarta gondolataim. 
A fa körülöttem egyre nyirkosabbá vált, s megjelentek a lyukak között a vízcseppek, lassan csordogálva le az érdes felületen. A tető elég lyuggatott volt, de azért akadtak ép pontjai. A berendezés? Nos, szinte alig...első látásra rég üresen áll, bár tekintve a körülményeket, ez korán sem biztos. 
Egyszer csak egy furcsa, reccsenő zajt hallottam kintről, s szinte azonnal felugrottam, majd tovább füleltem.  Valami állat lehet? Vagy talán ember? Shinobi?  A múltamra nem hiszem , hogy bárki emlékezne itt, így emiatt nem aggódtam...de lehet olyan személy is, aki nem feltétlen a múltam miatt támadna meg, s jobb vigyázni... ~ Haru .. ~ Hallottam ismét a kísérteties hangot a fejemben...mely mint az esőcseppek...vissza-vissza tér...


A hozzászólást Kitsune Haruka összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. 11 Márc. 2019 - 23:14-kor.
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Pént. 25 Jan. 2019 - 19:03

Gyűlölök késni, most mégis ezt teszem, bár nem szándékosan. Lépteim bizonytalanok, hisz nem tudom, hogy hová is kell mennem pontosan, ismeretlen számomra ez a vidék, mintha csak bolyonganék a fák között, mint az esőfelhők az égen. Mily szép ez a táj, más mint megszoktam, de pont ez az, ami lenyűgöz benne, hogy az egész hangulata más, itt még az eső sem tesz szomorúvá, sőt inkább a cseppek játékában is örömöt lelek. Mikor megérkeztem a helyszínre nem találtam ott, valószínűleg valahol  a közelben lehet. MIért hívott ide? Miért pont most? Mindegy is, minél hamarabb meg kell találnom, mielőtt nagyon morci lenne rám., vagy mielőtt bajba kerülne. Azonnal keresésére indultam, ennek következtében a környéken sok odút találtam, de egyikben sem volt, egy idő után megpillantottam egy romos kis faházat találtam. Szinte az esőcseppek terhe alatt is megrogyott, mikor beitta azokat egy pillanatra fellélegzett, majd a cseppek újra lenyomták. Megkockáztatta volna, hogy egyik zugába húzza meg magát? Ha kiabálok azzal csak megzavarnám az erdő nyugalmát, és még ki tudja kinek a figyelmét kelteném fel, nem szabad megtalálniuk Harut.  Soha nem késtem még, mikor mi találkoztunk, most mégis, nem vesztegethetem az időm, körül kell néznem ebben a viskóban. Belépve annak korhadt ajtaján, egyből szólásra nyitottam ajkam, de persze nem túl hangosan: - Haru, itt vagy?-

Ha valaki a környéken volt biztos meghallotta, lehet egy ellenség is.
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Naito Kenji Vas. 3 Márc. 2019 - 20:19



Érdekes dolog eltévedni egy olyan helyen, amit teljesen nem ismersz… Dehogy is az! Totál égő és jó lenne már végre visszakeveredni arra az útra, ami hazavezet. Ez azonban bőven meghaladta a képességeimet, pedig igyekeztem bevetni minden tudományomat, de pórul jártam. Hiába fordultam vissza, és lépdeltem abba az irányba, amerről érkeztem, sajnos egy elágazásnál már nem tudtam megmondani, hogy merre is az arra. Apró hiba, amit vétettem, de így jár az, aki nem hagy nyomokat, nem? Vagyis olyan nyomokat, amik alapján visszatalál, ha eltéved…
Ágról-ágra ugrálva próbáltam az útra akadni, de mindhiába… A reménytelenséget az eső koronázta még meg, amire aztán pláne nem számítottam. Morgolódva igyekeztem valami fedett helyet találni, hogy ne ázzak bőrig, de ismeretlen helyen eléggé hátrányban voltam. Az volt a szerencsém, hogy a lábam nem csúszott meg a nyirkos fán és nem zuhantam le a magasból. Utam során egy hang csapta meg a fülemet. Elsőnek azt hittem, hogy beképzeltem, de inkább úgy döntöttem, hogy megnézem a forrását. Lehet, hogy még inkább eltévedek, de úgy is mindegy volt már, nem igaz? A forrás irányába fordultam és haladtam is abba az irányba. A hang egy viskóhoz vezetett, ami tökéletes volt ahhoz, hogy meghúzzam magam az eső elől, viszont nem voltam ott egyedül. Még éppen láttam, hogy egy lány lépett be az ajtaján, aki mintha ismerős lett volna, de nem voltam benne biztos. Mindenesetre egy nevet mondott, lehet várt valakit, így inkább a fa lombjai közül szemléltem az eseményeket.

Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Senshi Jakoutsu Hétf. 4 Márc. 2019 - 15:40

~ Hmm…Azt hiszem eltévedtem. ~ Régen bolyongtam már az erdőben egyedül. Mindig volt mellettem valaki, aki tudta az utat. Fáról fára, ágról ágra ugrálva keresem az utat ami haza vett.
~ Már mindenem átázott….~ Az a fránya eső is szakad a javából még jobban megnehezítve a kényes helyzetet. Egyedül akartam ma lenni, de még is jól jönne a segítség. Nem gondoltam volna, hogy egy egyszerű edzésből ekkora galiba keveredhet.
~ Jobb lesz, ha keresek egy helyet, ahol meghúzhatom magam amíg eláll ez a fránya eső. ~ Gondolom magamban, miközben a fák ágai reccsegnek a lábam alatt. Vigyáznom kell a fa vízesen nagyon csúszós, de fel kell másznom az egyik tetejére, hogy lássam merre van a falu. Miután felmértem a helyzetet és a távolságot elindulok vissza felé, de ekkor már a talajon folytatom az utat.
Egyhamar elérek egy kis házhoz. Megtörlöm a szemüvegem ruhám újába, bár sokat nem érek vele. Pár pillanat múlva ismét esőcseppek borítják el.
~ Jobb lenne egy ablaktörlő rá. ~ Jegyzem meg mérgelődve, majd a ház felé veszem az irányt.
~ Itt megvárhatom amíg eláll. ~ Természetesen az eső.
- „Haru itt vagy?” – Hangzik el a házból egy jó halható kiáltás.
~ Mit keres itt Mitsu-chan? ~ Teszem fel magamban a kérdést. Egy csapattársamról van szó száz ember közül is felismerem a hangját.
~ Rossz érzésem van. ~ Egy vészjósló jelenet. Egy furcsa, látszólag elhagyatott faház, szakadó eső. A filmekben is rossz dolgok történnek ilyenkor. Nincs mit tenni, ezt meg kell tenni. Nem tojtam a gatyámba, de bolond, aki ilyen sziutációban kicsit sem fél, mert a félelem néha a legjobb barát. Felkészít a legrosszabbra és el kezdsz gondolkodni, hogy mi lehet a megoldás. Elindulok a ház felé. Jobban érzem nem Mitsu után kiabálni, elég ha csak ő veri fel a lármát és zavarja meg az erdő nyugalmát. Ha eljutok az ajtóig anélkül, hogy valaki megállítania akkor bemegyek Mitsu után a nyitott ajtón.
- Kon’nichiwa Mitsu-chan! – Köszönök neki kedvesen. Remélem nem hozom rá a frászt.
Senshi Jakoutsu
Senshi Jakoutsu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 283
Elosztható Taijutsu Pontok : 22

Állóképesség : 231 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 151 (C)
Ügyesség/Reflex : 201 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 235

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Hasegawa Zauki Kedd 12 Márc. 2019 - 0:25

 Kötelesség, tettvágy, hazaszeretet. Sokan csupán ezek miatt elvégezték mindennapi vagy épp halálosan veszélyes küldetésüket. Számomra ez nem volt elég... bár lehetséges, hogy csupán azért, mert jómagam szűkölködtem az efféle vágyakban, érzésekben. Az egyetlen, ami ösztönzött arra, hogy a falu része legyek, az az, hogy falai távol tartottak egy bizonyos személytől, apámtól. Hideg, esőt, vihart jósló reggelre ébredtünk, a szél fújt, az ég sötét volt. A kötelesség viszont kötelesség, nem maradhatott szabadon napom, fel is keresett hamar egy futár, ki tekercséből ismertette legújabb feladatom. Genineket kellett letesztelnem, kik friss rangjuk birtokában még nem estek át a "végső" próbán, melyet mindenki elvégez az akadémia után, s mint friss jouninnak, nekem is ki kellett vennem a részem az ő oktatásukból. Elsőként úgy gondoltam harci tudásuk tesztelem le szimplán, majd rájöttem, hogy nem csak ennyit kell... Összeszedtem felszerelésem, s frissen kapott jounin mellényem felöltöttem, majd egy gyors átvizsgálás után megindultam a kijelölt cél felé. Egy kis ház az erdőben. Mielőtt elhagytam volna a falut pár szót azért beszéltem, immáron rangidős társamként nevezhető Yamatoval, ki szokásához híven megígértette, hogy semmi felelőtlent nem teszem, majd egyszerű, gyorsított léptekkel, a fák ágain előrehaladva vettem célba immár ténylegesen a roskadozó épületet. 
~Na jó fussuk át a dolgot...~ Töröltem meg nyűgösen arcomat. ~Három genin... vagy négy... gyengék... vagy erősek... örülök hogy legalább a helyszínt biztosra mondták... csak az egyetlen kérdés, ebből hogy is szüljek ki bármit... ahh.. kénytelen leszek tényleg letesztelni, mit is tudnak... fura lesz. Korban nincs sok különbség köztünk, mégis mint tanító állok majd eléjük.. pff.. na nem mintha nem a legjobb tanárom majd 10 évvel lett volna fiatalabb nálam. Mimi... vajon te mit tennél?~ Ráztam meg enyhén fejem miközben sóhajtottam egyet. -Ez az egész egy nagy szívás...-
 Gyorsan közeledtem a területre, s egy női hang, egy lány hangja ütötte meg távolról, élesedett hallásom.
~Haru? Akkor megérkezett.. akkor négy genin...~ Lassítottam kicsit tempómon időt hagyva számukra.
Pár perc múlva, megérkezve a kicsiny szakadékhoz, melynek lábánál, mindössze 10m-el lejjebb a házikó hevert, megtorpantam, hogy derekamról tekercsem egy közeli fába rejtve tároljam el. Nem lenne túl szerencsés, ha egy nagyobb kaliberű fegyver elsülne harc közben... Eztán pár szökkenéssel érkeztem meg az ajtó elé. Nagy levegőt vettem, s a már tökéletesen begyakorolt, kedves, mosolygós ábrázatom vettem fel. Hisz minek terhelnéd az embereket a bánatoddal, ha erőt adhatsz nekik egy hamis mosollyal? Kopogtam kettőt határozottan, s kinyitottam a rozoga ajtót.
-Lám mindenki megérkezett...- Igazítottam meg Konohai jelzésű fejpántom, melyet karomra kötöttem, ezzel odaterelve a figyelmet, megmutatva, nem ellenséges ember vagyok. 
-Hasegawa... Hasegawa Zauki, jounin Konohagakuréből... Ti pedig minden bizonnyal azok a geninek vagytok, akiket én keresek... Na most a szabály egyszerű... vagy megfeleltek a vizsgámon, vagy visszamentek az akadémiára. Ennyi. Kérdésnek helye még nincs... legalábbis egyenlőre. A vizsga feltételei pedig egyszerűek.- Pattintom ki, uniformisom shurikentartóját nadrágomon, melyből ujjheggyel kihalászok egy kunait, s a szoba közepére állítom egy dobással. Arcom ábrázata átvált mosolygósból komoly, hideg, határozott tekintetre. - Itt most hárman vagytok, de van még egy illető... 4 genin egy csapatba sok... szóval. Vagy megoldjátok, hogy három legyen... vagy le kell győznötök engem.- Húztam kezem derekamon pihenő kardomra, mielőtt folytatni kezdtem. -De ha nekem támadtok akkor azt tegyétek rendesen... bármi engedett. Ninjutsu, kunai, shuriken, senbon.. amit akartok használhattok. -
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Kitsune Haruka Szer. 13 Márc. 2019 - 17:14

-Haru, itt vagy? – Törte meg egy vékonyka hang elmém játékát, mely néha elragad az árnyak közzé, az esőcseppek hangja ismét visszatért medrébe, s mintha csak visszadobna a valóságba, valamiért hirtelen lökött ki elmém sötétje, s ismét a valóságban voltam. Az a hang, mint egy vékony fény az árnyak között, éppen jókor jött? Ki tudja mit rejtett volna a jövőm nélküle, ám furcsán még ismerősen csengett, s fejem hamar felkaptam rá.
-Mitsuko? Mitsu…te vagy az? – Álltam fel kérdően, majd szemeim a lassan nyíló, korhadt ajtóra siettek, mely nyikorgott, miközben egyre tágabbra nyílt. Egy pár barna tincset fújt be a szél, majd követte őt a személy, kire számítottam. Mindig akart valaki, aki keresett vagy vágyott rá, hogy elkapjon…a múltam rejtett pár csúfos tettet, melyet talán sosem moshatok le, mégis, amikor először visszatértem Konohába, ő volt az, aki előítéletek nélkül fogadott. Talán ezért…talán másért…de megbízom benne. Lassan felálltam, majd közelebb kezdtem lépni hozzá, mégis mintha valahol éreztem volna, nem vagyok egyedül, de óvatlan voltam…és erre csak később jöttem rá…mióta ide küldtek, valahogyan furcsálltam a világot. Miért vagyok ismét itt? Miért küldtek vissza? Miért kellene rendeznem a múltam…kik ők, hogy megmondják mit tegyek? Bosszantó volt… de talán egyszer értelmet nyerhetnek a tettek…
Megérkezett Mitsu, akire vártam, azt mondták ő fog elém jönni, így elfogadtam, hogy ide jövök…de a célt, hogy mi vár itt rám nem tudtam. Valami ostoba oknál fogva nem állt össze a kép, hogy milyen küldetést adhat nekem Konoha ezzel a lánnyal… segítsek neki? tanítsam… vagy gyámkodjak felette? Értettem, hogy idősebb vagyok, de nem igazán éreztem magamban a tudást, mely ehhez szükséges lehet….rosszul választottak…
-Nos, Mitsu, miért kellett idejönnöm? Kaptunk valamilyen feladatot? Valahogy a dolog olyan hivatalosnak tűnt… - Motyogtam, a végét talán halkabban magamban. – Nem nagyon szeretek magamban mászkálni ezekben az erdőkben… - Mormoltam az orrom alatt, miközben valahogyan a lány válaszát vártam, ám nem volt sok ideje a válaszadásra. Az ajtó, mely nem volt egészen zárva megrezdült, s egy furcsa vékony szőkés hajú emberke lépett be rajta, majd szavakat intézett Mitsukohoz…~ Ismeri? ~ Ugrott be egy kérdés a fejemben. ~ Hogyne ismerné….haha… ~ Motyogott a hang bennem, mely sosem hallgathatott. ~ Látod, átvert? Bíztál valakiben…és ő most…hahaha…~ Hunytam be szemeim, majd hirtelen nagyobbra nyíltak pilláim, s igyekeztem elnyomni magamban ezeket a gondolatokat…melyek fertőzték elmém. Manapság talán kicsit jobban megy…de változó…
-Ki ez? – Kérdeztem Mitsutól, választ várva, mire a szél becsapta az ajtót, melytől kissé, akaratlanul is megrezzentem  a helyzettől…pedig a félelem, nem szokványos szó nálam, s talán csak halványan szerepelhet a szótáramban…
S szinte pillanatok teltek el, mikor az ajtón 2 koppanást hallhattunk. ~ Még valaki? Ki ez? ~ Villant be, majd tekintetem az ajtóra szegeződött, amin egy fiatal férfi lépett be, egész világos volt a bőre, s haja furcsán barnás volt, talán az esőcseppek miatt lehetett. Motyogott valamit, amin elgondolkoztam… ~ Mindenki ? Ki az a mindenki? És miért? Mihez? ~ Járt a fejem folyamatosan, s mintha gondolataim sűrűje csak nagyobb, s nagyobb lenne…ám ő máris folytatta a mondókáját, mielőtt bármit is hozzátehettem volna, bemutatkozott, majd közölte honnan jött…mintha nem láthattuk volna a fejpántjából… s a titulusát. ~ Hmm, Jounin? ~ Majd egy vizsgáról kezdett motyogni, melyhez sem kedvem nem volt, sem türelmem… - Vizsga? – Ejtettem ki a számon. – Igaz, még genin vagyok, de mégis…ch…nem vagyok Konohai, vagyis…most nem. És mégis miért lennék hajlandó részt venni a vizsgádon? – Mondtam, miközben nagy próbáltam lenni, bár tudom, azt mondták igyekezzek viselkedni mégis, eljövök idáig…és vizsga? Komolyan? De várjunk csak 4-et mondott….de itt 3-an vagyunk…~ Akkor valaki még van kint? ~ Tekintetem ismét az ajtóra irányult, majd vissza a Shinobira. – Nem mintha nem tetszene a harc ötlete, de… nem … véletlen furcsamód igazságos ez a felállás? Jounin vagy….erősebb vagy nálunk. Legalább is, így lenne rendjén… - Mondtam, miközben agyamban már fontolgattam, hogy támadjak? Vagy fordultak meg, s induljak vissza… ~ Lenne értelme itt, most…csatába bonyolódnunk vele? Tényleg ezt akarjuk? ~ Gondolkoztam, miközben kicsikét vártam, mit reagálnak erre a porontyok…
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Pént. 15 Márc. 2019 - 17:43

Kérdésem után egyből Haru hangja ütötte meg a fülemet, nem tévedtem, tényleg itt bújt meg az eső elől. Szemei úgy csillognak, akár az esőcseppek, reményt sugároznak. Az események felgyorsultak, időm sem volt Haru kérdésére válaszolni, máris Senshi lépett be az ajtón. Haru tekintete zavarodottá vált, mint aki most már tényleg válaszokat vár, magyarázatot.
- Ő..ő..Senshi…-mondtam neki kicsit hadarva, magam sem fogtam fel igazán, mi játszódik le körülöttem, de nem is volt időm ezen gondolkodni, azt ajtó újra kinyílt. Ez a nap egyre érdekesebbé válik, mit keres ő itt? miért  nem aludhattam volna 10ig, és tespedhettem volna otthon? Oké, shinobi vagyok, összeszedem magam, és a legjobbat fogom nyújtani. Jounin? Konohából? Egy vizsga? Oké, ez biztos az a tipikus beijesztés, amit soha nem váltanak valóra, biztos valami más van mögötte, de mi? És ha mégis az akadémiára küldenek vissza, ha ez most halál komoly? Sokkal erősebb nálunk, tehát csapatban kéne dolgozni, de még úgy sem hinném, hogy túl sok esélyünk lenne, nincs annyi harci tapasztalatunk, mint neki, és a támadásaink is sokkal gyengébbek. Jó, egy pici remény van, de ha nem, ha nem győzzük le, akkor az elmondottai alapján 3 maradhat, tehát valaki mégis kimarad, de ki? Ha most erőből egyedül neki ugranék, semmire nem mennék, de ha együtt dolgozunk….valaki pórul jár a csapatmunkával. Lehet erre megy ki? Hogy ki képes magát önként feláldozni? eldobni az álmait? mindent, amiért eddig küzdött? A nyakláncomra vetek egy pillantást...ő is feláldozta magát értem, ha ő itt lenne...ő is ezt tenné. Én leszek az, aki kiesik a geninek közül, önként  vállalom ezt a terhet. Várjunk, mi van, ha ez egy csapda? és ő akkor is megtámadná őket? Nem érné meg neki….ha tényleg olyan erős, mint amilyennek tűnik, akkor már rég megölhetett volna. Oké, szedd össze magad, koncentrálj, az a pici esély is esély, az elég most, ha meg jön össze, ha valakit visszaküld...akkor megyek én, de ez csak B terv, csak nem fog erre sor kerülni. Ránézek Harura, hátha ad valami jelzést, hogy mit kéne tennünk, de semmi, ő is vár, valakinek kezdenie kell. Nem fogok túl sokra menni vele, de valahogy akár csak egy pillanatra is el kell terelnem a figyelmét, mert ez a viskó nem alkalmas csatára. Oké, tényleg csak egy pillanatom lesz, nem több. Amilyen gyorsan csak tudtam, létrehoztam 2 darab klónt azzal a tervvel, hogy fogják le Zaukit, hogy gyorsan ki tudjak szabadulni a házból, és ha szerencsém van akkor a többiek is jól fognak kijönni a helyzetből...nincs más ötletem, itt túl könnyű célpontok vagyunk. 2 klónommal, kunaival a kezemben elkezdtem az akciót. Amennyiben sikerrel jártam, kint azonnal felugrok egy fára, és várom a többiek reakcióját, viszont ha nem, ha
megállított volna sikeresen, akkor a kunaival próbálok rajta sérülést okozni.


Kunai: 5 (ebből egy a kezében van)
Shuriken: 5
Robbanó jegyzet: 5
Fizikai állapot: 100%
Chakra állapot: 95%
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Naito Kenji Vas. 17 Márc. 2019 - 11:35



Hülye eső: minek kell szakadnia! Hülye erdő: minek kell ekkorának lennie!? S hülye én: aki nem tudott otthon maradni és inkább pihenni. Az eltévedésem után már késő volt ezen bánkódni, és inkább arra törekedtem, hogy mihamarabb hazataláljak. Ennek köszönhető, hogy felfigyeltem a hangra a távolban és arra vettem az irányt. A rejtekemből tökéletesen ráláttam a kis viskóra, ahova egy ismerős lány toppant be. Elsőnek nem tűnt ismerősnek, de jobban szemügyre véve rájöttem, hogy Mitsu-chan az. Már csak az volt a kérdés, hogy mit keresett itt. Le akartam ugrani hozzá, hogy megkérdezzem, de ekkor egy újabb tag jelent meg a képben: Senshi-kun. Na, ez egyre érdekesebben festett.
~ Mit keresnek itt a csapattársaim? Csak nem…? ~Valahogy nem akartam ebbe belegondolni, de akarva-akaratlanul is az ugrott be, hogy kettesben akartak lenni. Jobbnak láttam azt, ha nem zavarom meg őket, de amikor el akartam indulni, ismét egy alak tűnt fel a háznál. Most már semmit nem értettem ebből a szituációból, de rossz érzés fogott el. Jobb kezembe vettem egy kunai-t a biztonság kedvéért, majd továbbra is rejtekemből szemléltem az eseményeket. Hangok hallatszódtak ki, amiket az eső miatt nem értettem rendesen, de abban biztos voltam, hogy csatára nem került sor odabent. Az lenne csak kellemetlen, ha én kint várok és közben bent lemészárolja a csapattársaimat… Mondjuk konohai-nak tűnt, de manapság senkiben nem lehet megbízni. Nehéz volt dönteni… hogy mi is most a helyes lépés. Aztán döntöttem. A csapattársaim a legfontosabbak még akkor is, ha friss csapat voltunk. Ezért igyekeztem a lehető leghalkabban a kis viskó tetejére érkezni egy ugrással, és onnan kihallgatni a bentieket. Még időben érkeztem és minden információt sikerült elkapnom.
~ Tehát tud rólam. Szuper, ennyit a meglepetésről. ~Felfedni nem fogom magam, inkább azon kezdtem el töprengeni, hogyan segíthetnék kintről. Abban biztos voltam, hogy ki kell csalni a vizsgáztatónkat, mert bent szűkös a hely. Reménykedtem abban a többiek is erre a következtetésre jutottak, és hamarosan kitörnek onnan. A telepátia mintha működött volna, hisz Mitsu-chan akcióba is lendült a hallottak alapján, így én is készenlétben voltam. Amint megpillantottam a jounin-t, az egyik shurikenemet fel is áldoztam és felé is hajítottam, remélve a találatban. Ha talált, ha nem, a következő lépésem visszajutni a rejtekembe, hiszen nekem nem a frontvonalban kellett lennem.


Kunai: 2db (egy a kézben)
Shuriken: 2db (ebből 1 elhajítva, ha minden igaz)
Fizikai állapot: 100%
Chakra állapot: 100%
Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Senshi Jakoutsu Hétf. 18 Márc. 2019 - 11:43

~ A fenébe. ~ Jegyzem meg magamban. Az események sorjában zajlottak le és egyre hevesebben és gyorsabban forgott az idő kiismerhetetlen kereke. Haru, Mitsu, Kenji és én. Négy gennin, akik életük egy fontos szakaszához értek. Egy vízválasztó ami után kiderül, hogy a négyes közül ki az aki visszatért az akadémiára. ~ Én biztos, hogy nem… Megfogadtam, hogy megvédem Konohát. ~ Jegyzem meg magamban, majd még mielőtt minden a feje tetejére állt volna egy kunait ragadok a kezembe.
- Innen senki nem fog vissza menni az akadémiára Zauki-san. – Jelentem ki és Mitsu már támadásba is lendült.
~ Négy gennint mondott… Akkor a negyedik…Kenji. ~ Láttuk és hallottuk az akadémián a csapatkiosztást, még ha Haruról nem is tudtam, de tudtam ki a negyedik és akivel lehet kalkulálni.
Mitsu két klónt hozott létre, és azzal lendült támadásba.
~ A fenébe. Az alap bushin még lábnyomot sem hagy. Csak egy illúzió, ami nem képes fizikai behatásra. ~ Semmi baj, semmi gond. Mitsu elterelése tökéletes lehet. A füst, a pukkanás a klónok létrejötte ilyen kis helységben kapóra jöhet.
- Kenji! Most! – Kiáltom el, magam és én is a másik kunai mellé előkapok még egy másikat, amit megpörgetve a kezemben, már hajítok is el Zauki felé, a másik kezemben lévő kunaival egyetemben. Remélhetőleg Mitsu klónjainak füstje, és azok mozgása habár lefogni nem lesz képes Zaukit, de meglepheti, akár csak a füstből érkező kettő darab kunai. Tökéletes csapatmunka még ha csak véletlenszerűen is alakult ki. Viszont itt nem állhat meg a történet, ennyire naív nem lehetek. A karrierem, vagy is a karrierünk a tét. Zaukinak hárítania kell az előröl érkező két kunait és a hátulról érkező shurikent is, ami nekem pont elég időt hagy a kézpecsétek elvégzésére.
- Katon: Dai Endan! – Mondom ki a technika nevét, és útjára engedem a „Nagy Tűzlabdát”. Igyekszem megfelelően kontrollálni a chakrám, és erősebben fújni a jutsut, hogy minél később kezdjen el kiterjedni, így minnél kevesebb kárt tegyen a viskóban. Az viszont biztos, hogy így Zauki útját felén vélhetően sikerül elzárni, így csak kifejé menekülhet, így mi is kironthatunk az épületből.
- Mindenki kifelé! – Kiáltom Mitsunak és Harunak, ha minden eljárás sikeres volt és Zauki kifelé menekül. Mi sem habozhatunk, abban, hogy elhagyjuk az épületet.

 
//
Megmaradt felszerelés:
- 5/3 db kunai
- 5/5db shuriken
-10/10 m dróthuzal
- 5/5db füstbomba
-10/10 db robbanójegyzet

Állapotjelzők:

Fizikai: 100%
Chakra szint: ~95%

Választott technikák:
- Katon: Dai Endan // Nagy Tűzlabda
- Ayatsuito no Jutsu // Drótcsévélő technika
Senshi Jakoutsu
Senshi Jakoutsu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 283
Elosztható Taijutsu Pontok : 22

Állóképesség : 231 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 151 (C)
Ügyesség/Reflex : 201 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 235

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Hasegawa Zauki Szer. 20 Márc. 2019 - 22:19

Pár másodpercnyi üres csend következett. Tisztán látható volt tekintetükön, hogy próbálják feldolgozni a helyzetet. Szinte hallani lehetett a fogaskerekek kattogását, miként dűlőre akarnak jutni magukkal. Hogy miben is? Hogy megölik-e egyik társukat, az kizárt, hisz miért is adtam volna egy ilyen feladatot, ha veszélybe sodrom őket? Nem, őket konoha nevelte, a bajtársiasság szinte a lételemük... talán Haru másképpen lehet ezzel. Viszont akkor marad az, hogy hogyan is akarnak leverni engem... Nem kellett sok, egyikük mozgásba is lendült. Kézpecséteket végzett.
~Kos kígyó tigris... egyszerű klón technika, a társa láthatóan meglepődött, nem beszéltek túl sokat össze. Nem tanítják ezeket akadémián a jutsuk gyengéjére?~ Futott át fejemen, miközben a két másolat ugrott felém.
Túlzottan nem szenteltem nagy figyelmet nekik, kezem továbbra is tekercspapírral bevont pengém markolatán ült, miközben a szétpukkanó klónok kiengedték a chakraeredetű füstszerű végterméket. 
~És most?~ Hunytam le szemeim. ~Halk csengés.. fém hangja... Kunai, shuriken? Mindegy, távolból fogja használni.~ Fordultam hirtelen fejemmel magam mögé. ~Na ez már tuti shuriken. Összetéveszthetetlen, ahogy vágja a levegőt forgás közben, de... ebből baj lehet.~ Oldottam fel markolatom pecsétjét, mely zanbatomat zárta el.
Ez egy kisebb mennyiségű újabb füstöt eredményezhetett, ám fő célom természetesen nem ez volt... Megforgatva a fegyvert, magam mögé a földbe döftem, s azzal a mozdulattal egyből fel is ugrottam, áttörve a tetőt.
~Magamat védeni már nem lett volna elég időm, de legalább maguktól megvédtem őket.~ Futna át agyamon távolodva a kabintól.
Amennyiben ez a művelet sikeres lenne, kézpecséteket formálnék, s a mizurappa technikával egy erősebb vízsugárral céloznám meg a tetőt. A nyomásnak és a rozoga szerkezetnek köszönhetően feltehetőleg össze is dőlne a szerkezet. Pár méterre a háztól földet érve pedig egyből a talajba vezetném a chakrám. Egész pontosan a fűbe és az azon megülő vízcseppekbe. Ezeket felhasználva alkotnám meg a következő technikám, mellyel minden célpontom támadnám, ki kijutott az addigra összedőlt házból.
-Kanashibari!- Hangoztatnám szokásomtól eltérően a technikát.
~Paralizáció... nem veszélyes, leköti őket. Most meglátjuk, milyen fából faragták a genineket. Az előbbi, aki a hátam mögül támadott még itt kell legyen... vajon segít a társain azzal, hogy megcéloz engem, vagy hagyja őket ezzel biztosítva a saját továbbjutását? Meglátjuk...~ Tartanám kezem egy kos kézjel formájában, ezzel azt a hamis információt adva, hogy koncentrációm tartanom kell töretlenül, ha így akarom tartani őket. Ezzel még kívánatosabb célpontnak tettetném magam, mint amilyen alapból vagyok. S noha ez az állítás félig igaz is, de elég ha csak chakrámmal összeköttetésben állok a megbéklyózottakkal, akár technikát is tudnék még közben használni. Mindenesetre eközben figyelnék környezetem hangjaira, mikor is érkezik támadás végre. 
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Kitsune Haruka Szer. 29 Május 2019 - 14:19

A kölykök körülöttem döntöttek...egyszerű, de gyors, letisztult döntés...harcolni fognak olyasvalaki ellen, ki látszólag magasan áll felettük, s olyan küzdelembe bonyolódnak, mely saját, s talán határaimon is túl van.  A lány, ki nemrég nevemet suttogva közeledett a viskóhoz, mely most csataterünk részét képezi, most elsőként lendünt támadásba, s igyekezett valamiféle figyelemelterelést biztosítani talán, bár nem mondom...gyengécske, mégis nézzük a szándékot, tett valamit másokért. Sosem értettem, miért jó ez, miért jó...ha valamit nem öngamadért cselekszel...hiszen, ha valakinek segítesz, az...az sosem segít önmagadon. Hunytam le egy pillanatra szemeim, s mire kinyitottam, egy apró klón már rohant is ellenfelünk felé, halovány, s gyenge, mint a harmatos napsugár, mely még elsőként érinti a talajt, s úgy tört előre, mint aki azt hiszi tehet valamit...tehet bármit is egy új holnapért...de tehet?  ~ Tehetünk bármit is, érdemes lesz harcolni vele? ~ Fejemben, még mindig ezek a gondolatok záporoztak, van ennek bármi értelme? 
Figyelem az eseményeket, már amennyire érdekelnek...szép, szép...shurikenek. Melyek hevesen szántják a körülöttünk lévő levegőt, átvágva azt, s egyenesen az előttünk álló férfi felé haladnak, s hírtelen az megtörve útjukat emelkedik fel, áttörve a tetőt, s a szabadba véve az irányt. Egész magasat ugrott, vagy minek is nevezzem ezt most... azt hiszem nekem is időszerű lenne  kimenni. Ezek a gyerekek eljátszadoznak vele, nem ? Bele kéne szólnom? Van esélyük nélkülem is? ~ Nem...nem sok... azt hiszem. ~ Járt fejemben, majd lehunyva szemeim, a másodperc tört része alatt jelzett az agyam. ~ Baj van...baj lesz, ki innen !  ~ Siettem a legközelebbi ablak irányába, s csak egy szó hagyta el a szám, miközben már ugrottam is ki az ablak üreske helyén, melyet a pókhálók, s bogarak leptek el, s tarkítottak ezernyi színeikkel. - Ki innen! Támadni fog! - Rossz megérzés volt, nem több, de miért is hagyná, hogy mi itt bent vígan ellegyünk, míg ő kintről, akár egy mozdulattak mindünkkel elbánhatna? Hülyeség lenne, s ezt ő is tudja. 
Nem is csalódtam, szinte azonnal következett egy vízsugár, mely a már így is roskadozó viskót a porral tette egyenlővé, egy rommá vált, de pont megfelelő volt számomra, hírtelen mögé siettem, s az egyik nagyobb, viszonylag egyben maradt tetőszerkezedi elem mögött lapultam le. Amennyiben ez így történik, megbújok ott, s szinte azonnal használva az Iwagakure no Jutsu, a föld alá veszem be magam, s igyekszem viszonylag messze kerülni, kb. 30m távolságnak elégnek kell lenni ahoz, hogy kikerüljem a hatósugarát. Igaz, hogy erős, annak néz ki, többet tud nálam, s a kölyköknél, mégis...ahoz, hogy 3 embert tartson ezzel a technikával...ahoz koncentrállnia kell. Nem hiszem, hogy enélkül képes lenne ezt megtenni, mégis csak egy jounin. Nem nagy cucc. ~ Ch... ~ Ez a kellő távoltág, nem láttam biztosra, hogy mind a 3 gening fogja-e, de annyira nem is érdekel. Kikerültem a hatósugarából, a föld alatt vagyok, lapulva, s nem hiszem, hogy így figyelni tudna rám, itt lenne az ideje megpattanni? Eltűnni, s hagyni, hogy együtt játszadozzanak? ~ Haru...Haruuuuu! ~ Hallom fejemben ismét a hangot. S szemeim, amennyire ez lehetséges a föld alatt, egyre tágabbra nyílnak. - Olyan...nehéz...elnyomni...  - Dadogtam, majd mintha nem is én lennék, törtem a felszínre, egy egész más ponton, mintha mozgásom is gyorsabb lenne, s mintha olyasmi lennék, melytől még én is írtóznék...én ki amúgy is maga vagyok a rossz, most félek attól mi lehetek még. ~ Mi vagyok én? Nyíltak ki szemeim, s amint feltörtem, Zauki mögött úgy 30m-el, kézjeleket fomálok, olyan gyorasan, ahogyan talán még sosem tettem, majd kezeim körkörösen összeérintve, Zaukit megcélozva középen egy technika nevét mormolom az orrom alatt.
-Doton: Sanhioyuishinki!- Mondtam ki, s amennyiben sikeres, Zauki körül, három szikla kezd lebegni, spirálisan forogva, majd összecsapótva zúzzák meg kissé a nagyképű jounint!
- Remélem fájt! - Szólok oda, kissé pökhendin. ~ Mi ez? Én nem szoktam beszélgetni, basszus... mi van velem? ~ Hangzik lelkem üressében, miközben testem most a másik Harué volt, azé ki mindig alszik a sötétben...miért most ébretél meg? Szólt bennem a költői kérdés... miközben igyekeztem kezeim összecsapva ismét megidézni azt, kik mindig velem vannak a bajban... de jó ötlet lenne ez most? Hmm...még elválik...
El akartam menekülni ismét, a sötétbe, honnan jöttem, most mégis...pont a sötét, mely belőlem fakad, az akadály mely a fényfelé sodor...ironikus, nem ?




( Kicsike kérdés: Miért nem kell koncentrállnod , úgy , hogy legalább 3 embert fogsz meg? Miért tudod, így kiterjeszteni a technikát? Ennyire 700ch-van még szerintem nem menne így. Ok, erős a kari, erősebb mint mi, de nem ennyire. )
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Csüt. 30 Május 2019 - 21:23

Basszus, hogy hibázhattam ekkorát? Mindegy, megtörtént, de legalább a csapattársam ebből is ki tudta hozni a legjobbat...elterelésnek használta a füstöt, a harc elkezdődött. Az események felgyorsultak...egy hang...kifelé, erre a szóra az ember talán akaratlanul is elkezdi keresni a kiutat, pláne egy ilyen helyzetben, amikor az indok is látható. A kis viskót, melyet egyik pillanatban még a némaság lepte el, most hirtelen a harc zaja töltötte be...bár nem sokáig, ahogy elhagytuk azt, már kevésbé volt mondható egy kunyhónak. Az ellenfelünk száját egy technika neve hagyja el...kanashibari. Nem tudok mozdulni, de még így is érzékelem, hogy kevesebb embert fogott el vele, mint amennyien vagyunk, lehet ez csak látszólagos, de egy biztos...Harut most nem látom. Bíznunk kell benne, hogy nem hagy itt minket csak azért, hogy ő biztosan megússza ezt az egészet...nélküle elvesztünk. Ha lelépett, maradt Kenji, aki nem technikájának áldozata….így ebben az esetben kilátásaink olyanok, mint az időjárás, nem túl fényesek. Haru bárhogy is dönt, nekem is tennem kéne valamit, nem nézhetem tétlen...vagy lehet nyugton kéne maradnom, és várni a segítségre. Hogyan segíthetnék Kenjinek és Harunak? Gondolkozz, mit tanultál róla...megvan! Ha Zauki koncentrációját, figyelmét még jobban magamra tudom fordítani, kevésbé fog tudni reagálni a hirtelen támadásokra talán. Nem kell kiszabadulnom belőle, elég ha kicsit is több energia befektetésébe kerül minket a paralizációban tartania. Elkezdtem chakrát felszabadítani, nem nagyon volt más választásom tervem megvalósításához. Nem telt el sok idő, egy újabb hang ütötte meg fülemet, Haru? Igen, ő az, nem hagyott itt minket...éreztem, hogy nem tenné meg, és szerencsére ez a megérzésem be is jött, a kérdés már csak, Kenji most mit fog tenni? Lényegtelen ezen gondolkodnom most, okosan fog dönteni. Amennyiben Haru támadásával megszűnne a paralizáció egyből egy kunait fognék kezembe és hátra ugranék. Most nem tudom mit lenne helyes tennem, mi válna a leginkább a csapatunk javára...így inkább nem teszek többet, csak várom a többiek reakcióját, hátha nekik most így eszükbe jut valami jó ötlet.
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Naito Kenji Vas. 2 Jún. 2019 - 23:41



Akárhogy is nézzük, a győzelemre való esély csekély. Azonban nem szabad feladnunk már most, hiszen próba nélkül eleve elrendeljük azt, hogy vesztünk. Ha kikapunk, akkor is elmondhatjuk azt, hogy legalább megtettük, amit tudtunk a siker érdekében. Ez, és csapattársaim segítése vezérelt, mikor Senshi utasítását hallva, elhajítottam a shurikent. Fogalmam sem volt, hogy mit tervezett pontosan, de abban biztos voltam, hogy a nyílt terepre akarta vinni a harcot. A támadásom sikerességét vagy annak hiányát meg se várva, iszkoltam is vissza a lombok közé. Az események láttán jól is tettem, és szerencsére még időben sikerült meglapulnom, mert az ellenfelünk kitört a viskóból a tetőn keresztül. Ha egy lépéssel lemaradok, akkor most én is a nyílt terepre kerültem, de így megmaradt a némi meglepetésem ereje. A technika, amivel a viskót tette egyenlővé a földdel, ismerős volt. Irigylésre méltó, mert én is próbálkoztam már az elsajátításával, de kudarcba fulladta a tanulásaim.
A lombok közül igyekeztem felmérni a terepet, mert nem terveztem hamar felfedni magamat. Habár figyelmem nem lappanghatott, mert így is kiszúrt már, ezért most sem vagyok biztos teljes rejtőzködésemben. A többiek is kikerültek a viskóból, de csak a két csapattársamat láttam, a harmadig genin-t nem. Furcsállottam is… talán lelépett? De akkor nem kéne vége lennie a harcnak? Nem… valami nem stimmelt. Figyelmemet viszont a többiekre emeltem, sem mint arra pazaroltam időm, hogy az ismeretlen tagot találjam meg. Egy újabb technika miatt nem tudtak mozdulni… Szuper. Valamit ki kellett találnom, hogy kiszabadíthassam a többieket. A felszerelésem elenyésző volt, azokat nem használhattam most el. Szerencsére ismertem egy technikát, ami hasznos lehet ebben a szituációban. Nem volt túl erős, de talán annyi haszna lesz, amennyi kell.
Kézjeleket kezdtem el formálni, és a körülöttem lévő faleveleket hívnám segítségül a technikával, ami nem más volt, mint a Youji. Körülbelül tíz apróbbat igyekeztem megtölteni a chakrámmal, hogy egyszerű elterelő fegyverként indulhassanak meg. Célom azonban nem Zauki volt. Csupán azt akartam, hogy a falevelek mellette elhasítsanak és ha ez így történt, talán sikerült kizökkentenem a koncentrációjából. Hiszen az ember arra számítana, hogy közvetlen csapást mér rá, nem? Ez pedig pont jó volt tervnek, így nagyon is reménykedtem a sikerességben… de aztán a harmadik személy is felfedte magát. Egy föld elemű jutsu-t alkalmazott, amit kicsit tátott szájjal néztem végig. A zűrzavart viszont kihasználnám, és eddigi rejtekemet egy másikra cserélném le, hiszen az előbbi támadásommal elárulhattam magam, de egy újabb fa lombjai között meglapulva, kicsit biztonságosabb lehetett számomra a helyzet. Reményeim szerint olyan 30-32 méter távolságban tőlük rejtőzködnék és onnan várnám a továbbiakat és segíteném a csapatomat.

Kunai: 2db (egy a kézben)
Shuriken: 1/2db
Fizikai állapot: 100%
Chakra állapot: ~95% (Youji)

Választott jutsu-k:
– Youji
– Mizu Bunshin

Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Senshi Jakoutsu Pént. 7 Jún. 2019 - 16:26

Az események folynak tovább és úgy tűnik a támadásom sikertelen volt. A tűzgolyó csupán arra volt elegendő, hogy nagyobb nyílást csináljon az amúgy 90-es ajtón. Nem baj legalább ketten is kiférnek rajta. Zauki a Zanbatojáról elrugaszkodva a levegőbe ugrik és én hunyorított szemmel nézek utána.
- Ki innen! Támadni fog! – Kiált fel Haru… ~ Most kell tennem valamit. ~ Gyors reakcióra van szükség. Éltemben nem formáltam ilyen gyorsan kézpecséteket, mint most. ~ Kawarimi no jutsu! ~ Mondom ki magamban a technika nevét, és a bejáraton nyitott áthidaló gerenda egy darabjára „cserélem” ki magam, vagy is abból hozok létre egy másolatot önmagamról, aki csak szimplán eljátsza majd, hogy kirohanva az épületből védekező állásban várom a fejleményeket. Na de mit csinálom addig én? A Shunshin no jutsut alkalmazva minél gyorsabban egy bejárattal szembeni fa törzse mögé rejtőzöm, ahol nyugodtabban tudom várni az események folyatását. Rajtam kívül csak Mitsu-chan rohan ugyan abba az irányba és ő is a nyílt terepen marad, de aztán érdekes dolog történik. Mitsu chan hirtelen megdermed és a klónom ügyesen megmarad védekező állásban, mintha ő is ledermedne. (Amennyiben ez nem helyes és a Kawarimivel ezt nem tudom eljátszani kérlek jelezzétek)
~ Hol van Haru? Kenji tudom, hogy itt van valahol. Remélem nem lógott meg. ~ Jegyeztem meg magamban, de Zauki körül spirálisan elkezdett a föld forogni és mintha összezúzni készülne.
~ Ez egyre érdekesebb. ~ Mosolyodom el, és a fa törzs mögött, miközben két kunaira egy-egy drótot erősítek. Közben észre veszem az elsuhanó fa leveleket. ~ Hajrá Kenji! ~ Drukkolok barátomnak és felkészülök én a végső „elfogó” hadműveltemre ami igen egyszerű terv még is pontot tehet az ügy végére. Rám számít talán a legkevésbé, hisz pillanatnyilag az orra előtt áll a klónom. Így teljesen megfigyelhetem Zauki mozgását miközben kitér, vagy éppen nem tér ki a két előző támadás elől. Az én tervem lényege csupán annyi, hogy miután Zauki leérkezett és teljes biztonságban érzi magát a kitért vagy kivédett támadások elől, és akkor hajítom el a két kunait és az Ayatsuito no jutsu segítségével próbálom teljesen gúsba kötni. Elsősorban a kezeit szorosan a testéhez, hogy ne tudjon ninjutsut alkalmazni. Az előző támadásából és a paralazációból ítélve ez lehet az erőssége.

 
Felszerelés:
- 3 db Kunai (Mostani támadás levonva)
- 5 db Shuriken
- 10m dróthuzal
- 5 db füstbomba
- 10 db robbanó jegyzet
Fizikai Állapot: ~90% (Hirtelen chakra használat, Gennin szinthez mérve)
Chakra Állpaot: ~85% 
Senshi Jakoutsu
Senshi Jakoutsu
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 283
Elosztható Taijutsu Pontok : 22

Állóképesség : 231 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 151 (C)
Ügyesség/Reflex : 201 (C)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: C
Rang: Akadémiai tanuló
Chakraszint: 235

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Hasegawa Zauki Szer. 3 Júl. 2019 - 15:37

 Kétkedve -mind magamban, mind ellenfeleimben- hoztam meg döntésem első lépéseim kivitelezését illetően. Nem becsültem túl magam, sokkalta inkább őket gondoltam kevésbé... képzettnek. Talán ez a legmegfelelőbb szó rá. Az események lezajlottak, s kijutottam a fűre, ám innentől kisebb csavarok kezdték színesíteni a sztorit. Ellenfeleimre vetettem tekintetem, kik kiugrottak a házból, bele csapdámba.
~ Kettő? Hol a harmadik? A másik oldalon jött volna ki, vagy...~ Szakította félbe valami gondolatmenetemet.
Enyhe mozgást kezdtem érezni a földben. Mintha repedezni kezdtek volna. Ám tekintetem kezdetben más felé szegeződött, s ennek lett is következménye. Gyors mozdulattal emelkedtek ki a kő és föld elegyéből álló darabok, melyek spirálisan kezdtek körözni. Hasonló technikát ugyan még nem láttam, ám nem kellett sok ész ahhoz, hogy tudjam, hamar kell lépnem, ha nem akarom csúnyán végezni. Amint mozdulni látom a köveket ismét a levegőbe vetem magam.
~... Nem lett volna jó... körülöttem törtek fel a kövek, ha még a talajban van a chakrája, úgy időbe telhet, mire technikát tudok végrehajtani. Nem volt más megoldás, de merész volt, meg kell hagyni. Talán túl merész.~ Kotrok elő két kunait, mikor meghallom a felém süvítő lövedékek hangjait.
- A franc...- Szisszenek fel, ahogy realizálom kiszolgáltatottságom.
Jobb kezem szinte ösztönösen emeltem már magam elé, készen védekező technika alkalmazására, ám ekkor feltűnt valami. Nem is igazán célzott meg... sokkalta inkább valamiféle elterelés akart lenni. Bárhogy is, mivel a levegőben senki se marad mozdulatlan, így néhány apróbb vágást sikerült szereznem. Ekkor gondolná az egyszerű ember, hogy vége, de... közel sem volt. Le pillantottam a két elfogott geninre, kik ekkorra már valószínűleg realizálták is, hogy a jutsum hatását vesztette, s megpróbáltam minél távolabb landolni tőlük. Habár ilyen helyzetben nem sokat tud az ember alakítani az esésén. Amint leérkeztem kézpecsétekbe kezdtem... volna, mikor azonban további két dobófegyver közeledtére lettem figyelmes. Egyből katanámért nyúltam, mellyel megcélozva a kettő közt lévő drótot indítottam csapást.

~Na hogyne...~ Vágtam morcos arcot a képhez.
Pengém nem szelte át a drótot, de még csak nem is akadályozta. Tiszta volt számomra a helyzet, hogy valamiféle chakraműveletről van szó. Kitérni viszont nem volt már esélyem. A drótok kígyóként tekeredtek rám egyből, s már a földre vitel után végső szorításba kezdtek volna, mikor a testi kontaktust felhasználva az akadémiai tananyagot vettem alapul. Saját chakrám drótba és testfelszínre való vezetésével próbáltam semlegesíteni azt. Eztán a Nawanuke no Jutsut (szabaduló technikát) alkalmazva a gyors műveletek során szemeim a két elfogott geninre vetem.

~Klón? Nem... a lány biztos nem. A másik az talán...~ 
Amint kellőképpen meglazulnának a drótok, akár velük együtt is, egyből lemerülnék a föld alá a blokád technika alkalmazásával, majd a két genin mögött ugranék ki szinte egyből.
~Kawarimi... nem vettem észre~ Céloznám meg egy "alap" gouwannal a helyettest, mely kellően erős kell legyen, hogy még a testnek használt anyagot is darabokra törje.
Eztán Mitsukohoz fordulnék, s vállára tenném kezem.

-Menj te is, rejtőzz el. Így nem sokat tudsz tenni.- Ölteném fel közben az iwa no yoroi-t, majd a támadások irányába fordulva hangosabban szólalnék meg, hogy biztos hallják.
-Szép teljesítmény, és látom végre teljes a csapat. Noha sok gond van vele. - Sétálnék előre, ügyet sem vetve az esetleges dobófegyverekre, melyeket (főleg ilyen távolból) hárítania kell pajzsomnak. // Észrevehetik a seb vérzésének megszűnését ebből rájöhetnek, hogy van valami réteg. // -Látjátok a lehetőséget a másik játszmájában, és ez tetszik, de ugyanakkor mégsem figyeltek egymásra... ami nem. Lenyűgöző az iwagakure no jutsud. Ilyen távolba elmenni vele, s fa padlón át a földbe olvadni..., plusz még technikát is képes vagy használni ebből a távból. De az összecsattanó sziklák darabjai a mindössze pár méterre tőlem lévő társaidra is veszélyt jelenthettek volna.-  Majd indulnék meg a dobófegyvereket használó felé kézpecséteket formálva. -A dobófegyvereitek pedig gond nélkül repültek volna társaitok irányába, ha nem ütköznek a kardomba. Tiétek volt hát az első lépés, és szép volt. Viszont azt hiszem, hogy az én köröm jön.- Szívnám fel magam levegővel.
~Suiton: Mizudangan!~ Hagyná el számat azzal egy nagyjából goukakyuu méretű, gyorsan mozgó víztömeg, mely sima chakrával telített mivoltjából adódóan, s a technika sajátosságának köszönhetően az elé kerülő fákat kockákra aprítaná. Ezzel a célom a geninek kiugrasztása lenne első sorban, míg lábamon keresztül a talajba vezetném chakrám, előkészítve egy Chidokakut, hogy az előzőhöz hasonló meglepetések ne érhessenek a másik frontról. 

 
// Haru: A karakter régóta gyakorolja a technikát, a továbbiakat ha jól vettem le, már megbeszéltük. Pár (5-10 méter) még nem olyan nagy hatótáv a helyzetet nézve. 

Posztban használt technikák:

 //
Hasegawa Zauki
Hasegawa Zauki
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1352
Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Állóképesség : 700 (A-alap) / 1700 (S+-senjutu)
Erő : 802 (S)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 150 (C)


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1165

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Kitsune Haruka Szomb. 17 Aug. 2019 - 0:22

~ Elugrik? Ennyi lenne? Ennyivel tért ki? Nevetséges! ~ Futott át fejemben, miközben távolról figyeltem mit kezd a többi kis emberkével, kik mind a tiszteletét akarják kivívni, igaz? De még mindig nem tudom, én minek maradtam itt. Tényleg csak a lány miatt lenne? Lassan magam sem tudom miért segítek... ~ Szükségem van nekem barátokra? Hátráltatnak...gyengék...esetlenek... ~ Mind, olyan dolog, melyet elítélek az életemben. 
A geninek mind egymás után próbálnak nekiugrani, s mind egymás után hullnak el. Én meglapulok, miután előző technikám oly könnyedén kerülte ki, s igen, azokhoz fordulok, kik eddig sosem hagytak cserben... kik segítenek, akkor is, ha én nem vagyok kedves velük, vagy jó...igen, akkor is mellettem maradnak. Egy egyszerű idézés ez semmi több, s a sötét árnyat, ki most már mellettem áll egy feladattal bízom meg. 
- Segíts a kölyköknek, de csak óvatosan, ne sérülj meg! - utasítottam, melyre kissé összehúzva szemöldökét dühösen mordult vissza, nem tetszett a parancs, de megtette. Lelapult egy nagyobb kőtömeg mögé, s távolról figyelt. - Csak akkor avatkozz be, ha szükséges, nekem elő kell készítenem valamit. - Kicsit ki akarom használni, hogy elbújhatok, s kicsit át akarom gondolni, mennyire érdemes belemásznom ebbe, de így végül is nem hagyom cserben őket, ugye? nyugtattam magam, miközben a hang belül most is durozsolt. ~ Haru... ~ Visszhangzott a fejemben. ~ Ess neki! Támadj rá! Ne fuss el... Mi jobbak vagyunk! ~ Folytatta, miközben elrejtőztem a föld lágy ölelésébe, s csupán hű társam maradt a felszínen, ügyelve a kölykökre. 
 
/ Miközben Zauki, ellenfelünk víztömeget zúdít előre, mely felszeli a kisebb fákat, társam, a fekete bundájú bestia , amennyiben az aprócska genineknek szükségük van rá, megvédheti őket a víz gyorsaságától, s erejétől, elkapva őket, s hátán félrecibálva a víz útjából. /


( Bocsi, nem volt időm // erőm írni ide, most is melóból írtam, sry a mennyiségért, nem csináltam sok dolgot xD De elsősorban a mesélésekre koncentráltam! Gomen! )
Kitsune Haruka
Kitsune Haruka
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 57

Tartózkodási hely : Rejtett Róka Lak


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 375

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Aikaho Mitsuko Szer. 21 Aug. 2019 - 12:27

Ahogy csapattársaim akcióba lendültek, éreztem, ahogy Zauki jutsuja megszűnik...végre újra szabadon mozoghatok, végre újra van lehetőségem segíteni, és nem csak plusz teherként, feláldozható gyalogként tengődni, ki kiszolgáltatottan a csapdában ragadt.  Gyenge vagyok...ez az igazság, és bármennyire is nehéz, el kell fogadnom a tényt...talán csak hátráltatom a csapatmunkát? csak útban vagyok? Talán...a klónnal is felsültem, elcsesztem, és a többiek munkáját nehezítettem csak meg. Nem, nem szabad, hogy most harc közben ezt tegyem magammal...ha más nem, legalább próbálkozom, az is valami, nem? Amikor Senshi technikája célba ért, Zaukira célozva használtam a mizurappát. Reménykedtem, hogy legalább kicsit is gyengíti, kicsit is használ valamennyire. Ha más nem talán időt tudtam ezzel nyerni. A nyerési esélyeink kicsik, de esély azért van, nem? Szemtől szembe viszont nincs...az az egy biztos, legalábbis nekem, semmi rendes támadó technikám nincs, főleg ellene, aki mérföldekkel erősebb, mint mi.  Amíg Zauki a támadásokkal van elfoglalva, addig megpróbálok elrejtőzni úgy, mint a többiek. A konohai alak szavai túlságosan igazak voltak...de még mindig ugyanarra tudtam csak gondolni, legalább próbálkozunk, és nem adtuk fel. Nem volt sok értelme elbújni, hisz a következő pillanatban már a mizudangannal aprította körülöttünk a fát, ezzel minden lehetőségünket eltéve. Gyerünk, gondolkozz...kell idő, amíg újra el tudunk rejtőzni. Megformáltam a kos kézjelét, majd alkalmaztam a Kirigakure no jutsut, a köd őt is hátráltatni fogja, bár nem ártana valahogy a ködben tartani. Reménykedtem abban, hogy csapattársaim minél hamarabb kilépnek a ködből. Legalább a természet most velünk van, hisz esik az eső...van kellő mennyiségű alapanyag egyes suiton technikákhoz. Mondjuk...ő is suitonos...de ez most mellékes.  A ködben én sem maradhatok, hisz ha csak megzavarja a ködöt, vagy bármi...nekem végem, meg amúgy sem tudni mik vannak még a tarsolyában, nem lenne jó egy hirtelen támadásának áldozatául esni. Újra elkezdtem kézpecséteket formálni. Létrehoztam három darab mizu bunshint, lehet túl sok chakrát használok fel hirtelen, de muszáj kockáztatni. Két klónon alkalmaztam a henge no jutsut, így az egyik Kenji, a másik pedig Senshi alakját vette fel. Nem tudtam mit terveznek a többiek, így nekem mindenre fel kellett készülnöm. A ködből elindultam kifelé, majd ahogy kiértem elrejtőztem a közelében, hisz figyelnem kellett arra, hogy a klónok ne távolodjanak el tőlem túlságosan. A klónokat azért hoztam létre, hogy Zaut megpróbáljam megtéveszteni velük, így talán még egy picivel több időnk lesz...bár lehet fölöslegesen hoztam őket létre, majd kiderül.
// Bocsi, most tőlem is csak ennyi tellett//


Kunai: 4
Shuriken: 5
Robbanó jegyzet: 5
Fizikai állapot: 100%
Chakra állapot: 70%( mizurappa + kirigakure no jutsu+ mizu bunshin + henge no jutsu) 
/a kör előtt 95%on volt, nem tudom mennyit kéne levonni, így ha nem okés, kérlek jelezzétek majd/
Aikaho Mitsuko
Aikaho Mitsuko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 359
Elosztható Taijutsu Pontok : 230

Állóképesség : 189 (C)
Erő : 170 (C)
Gyorsaság : 170 (C)
Ügyesség/Reflex : 160 (C)
Pusztakezes Harc : 170 (C)

Tartózkodási hely : Két világ határán


Adatlap
Szint: A
Rang: gyászChuunin
Chakraszint: 565

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Naito Kenji Vas. 25 Aug. 2019 - 20:07



~ Eltaláltam? De nem is rá céloztam… ~Tiszta ügyes voltam… csak kár, hogy később leesett, hogy kiszolgáltatott helyzetben volt, vagy látta azt, hogy nem igazi shurikenek. S mivel nem a fém hasított felé, talán úgy látta jónak, hogy egy-két falevél nem okozhat nagy sérülést. Vagy de, de nem is ezzel kell most foglalkoznom. Majd később kielemzem a szituációt, már ha túlélem azt.
Rejtekem mögül szemléltem tovább az eseményeket. Senshi drótja ügyes húzás volt, és eléggé meg is lepte vele az ellenfelet. Kardja nem vágta át a drótot, így sikeresen el is ragadta őt… néhány pillanatig. Túl könnyen ment volna a dolog, ha ilyen egyszerű technikával le tudjuk zárni a mérkőzést. Mitsu-chan még igyekezett fokozni a dolgot, ebből leszűrtem azt is, hogy sikerült megszabadítani a fogságból. A csata megállt egy pillanatra, ezért itt volt az ideje újabb stratégiát kieszelni. Össze kellett dolgoznunk ez tény, de az ismeretlen lány képességeit nem ismertem, ezért nehezebb volt a tervezés. Az megvolt, hogy képes föld elemű technikákra… ezt a monológból is megerősítésre lelt, amit ellenfelünk szavalt. S ha eddig nem is voltam biztos benne, hogy észrevett, most már igen. Hiszen következő szavai felénk irányultak. Mégsem volt olyan jó taktika, mint hittem? Azt gondoltam, hogy Senshi tervezett valamit, de… na mindegy. Fel kellett készülnöm a következő lépésre, ami érkezett is egy nagy víztömeg képében. Jobbnak láttam, ha nem vagyok az útjában, de ekkor némi köd is leszállt. Ennek köszönhetően romlott is a látási viszonyom, s az ártalmatlan víztömeg szelte is áldozatát. Csupán a fákat, de nem voltam résen, emiatt néhány felaprított fadarab szépen el is talált. Ha ez nem lett volna elég, a víz is arrébb sodort jó pár méterre és a becsapódás is fájdalmas fejfájást okozott.
Csillagokat kezdtem látni hirtelen, és fogtam is a fejemet. Jobb karom és lábam vérzett a fa éles oldalai okozta sebekből… Próbálkoztam felkelni, és felmérni a helyzetet, de a látásom se volt az igazi és a köd sem segített… kiszolgáltatott helyzet…

Kunai: 2db (egy a kézben)
Shuriken: 1/2db
Fizikai állapot: ~75% (vérző jobb kar és láb; bevert fej; szédülés)
Chakra állapot: ~95%

Naito Kenji
Naito Kenji
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 721
Elosztható Taijutsu Pontok : 15

Állóképesség : 500 (A)
Erő : 250 (C)
Gyorsaság : 521 (A)
Ügyesség/Reflex : 450 (B)
Pusztakezes Harc : 250 (C)

Tartózkodási hely : Konohagakure no Sato


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 686

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Hyuuga Hanabi Pént. 30 Aug. 2019 - 16:25

Sziasztok!
A PvP-t kérésre lezárom. Szép harcot olvashattam, sajnálom, hogy nem folytattátok. Fejenként +7ch és +4tjp üti a markotok. 

_________________
Mesélések
~Aokaze Atsushi - A vér kötelez
~Naito Kenji - Egy szinttel feljebb
~Fujimori Asami - A valóságot ki hallucinálja? 
Hyuuga Hanabi
Hyuuga Hanabi
Kalandmester

Specializálódás : Kifogások


Adatlap
Szint: A
Rang: Epilepsziás viziló
Chakraszint: Tápiókapuding

Vissza az elejére Go down

Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P  Empty Re: Haru, Mitsu, Senshi, Kenji vs Zau...Avagy a lehetetlen küldetés :P

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.