Osumi Hiroto

4 posters

Go down

Osumi Hiroto Empty Osumi Hiroto

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Aug. 07 2019, 16:09

- Megtiszteltetésnek kellene venned, hogy így megbízunk benned, azt ajánlom ezt ne szúrd el. Megértetted? - A Hokage szigorú tekintetének terhe alatt feszélyezve lépkedtem egyik lábamról a másikra, pedig nem lett volna min aggódnom. Büszkének kellett volna lennem, amiért kiválasztottak a feladatra.
- Megértetted? - kérdezte az érdes hangú férfi ismét.
- Megértettem - feleltem szemlesütve.

 
Rég írtam már ebbe a füzetben, pedig nem mintha nem történtek volna események.. Rendben, igazából nem történtek események. Most mégis elő kell vennem. A közelmúlt, bár rövid, de eseménydús volt és.. nehéz.. El kell ismernek, nehéz. Nem csak szembe kellett néznem önmagammal, ugyanezt meg kellett tennem másokkal és most fölöttem lévő emberek szemébe is bele kell néznem, mindezt megbánás nélkül. Vajon mit gondolhatnak rólam? Főleg azok után, hogy…
A sunagakurei Chuunin Választó Vizsga.. Milyen jó ötletnek tűnt. Speciális helyzetemnek köszönhetően a Hokage maga akart megbizonyosodni arról, hogy értem, mit várnak el tőlem, így az ő irodájában értesültem a hírről. Választásom az nem volt. Mindenképpen mennem kellett. Hogy miért éppen engem, egy alulképzett, idegen országból küldött, kémnek szánt Genint küldenek a többi között, azt nem értettem – de nem mondhattam ellent. Őszintén szólva.. Nem is igazán akartam. Vágytam rá, hogy ott legyek. Vágytam rá, hogy bizonyíthassak magamnak és másoknak. Vágytam az elismerésre akármilyen formában jöjjön is és itt valóban elhihettem, hogy csak jó teljesítmény ellenében kapok jutalmat. Ezért nem is bántam.
Két társat, egy szintén konohai származású fiút, Kenta Koizumot és egy kusagakurei, meglehetősen bizalmatlan lányt, Shiawase Zouot kaptam társként. Odautunk alatt nem sok szót váltottunk, egymás harci tapasztalatairól, tudásáról kérdezgettünk, de nem vagyok biztos benne, hogy mindenki őszintén válaszolt. Elvégre bár szövetségesek voltunk, mégis… Az akadémián óvatosságra intenek minket. Én mindenesetre őszinte voltam annyira, amennyire tudtam.
"Zouo-tan, nem bújsz hozzám melegedni?" – Hecceltem a lányt, mivel érezhetően nem volt ínyére a dolognak még a gondolata sem. Majd ugyanezt Koi-kunnal, itt a várt reakció azonban elmaradt.
Utunk mindenesetre eseménytelenül telt, megérkeztünk az országba és itt találkoztam ismét Aival.. Igen, a szökevény Aival, akinek szabadságához én magam nyújtottam segédkezet. Vagy.. Nem tudom pontosan mihez. A lényeg, hogy én segítettem és otthon meg is róttak érte. Otthon..? Túl sok itt a kérdés.
A nap perzselő tüze a szemembe égett és alig engedett látni valamit. Ahogy kezemmel takarást nyújtottam arcomnak, még mindig homályosan, egy mosolygó arc elevenedett meg előttem. Ahogy tisztult a látásom, úgy vált egyre könnyebben kivehetővé a lány. Végül eljutottam tudatomig: ez az a gyönyörű lány, aki otthon a mi szolgálatunkban állt. Egy cseléd, akivel több mint három évet töltöttem együtt. Mármint nem olyan értelemben.. De meglehetősen közel kerültünk egymáshoz.
A mosolygó száj nem nyílt szóra, amíg én meg nem szólítottam.
- Ai..? – csak ennyire telt megrökönyödésemben.
- Életnagyságban – pördült meg saját tengelye körül és fejét oldalra billentve tovább mosolygott.
- Mit keresel te itt? – kérdeztem meglepődve. Sok mindent vártam ettől az országtól, de azt, hogy őt látom itt viszont nem hittem volna.
- Ugyan, ugyan.. Hol a modorod? – nézett rám rosszallóan, de rögtön megenyhült. Intettem társaimnak, hogy nyugodtan menjenek tovább, majd később utolérem őket. Elvégre kaptunk egy óra szabadidőt, amit a faluban tölthettünk, azzal, amivel, vagy akivel szerettük volna.
- Ne haragudj.. – szabadkoztam. – Meghívhatlak valamire? – A mellettünk magasodó étteremre mutattam.
- Na, ez az az Osu akit én ismerek – mosolyodott el még jobban, bár ez inkább már grimaszra hasonlított.
- Szóval Chuunin leszel, Osu-chan? – Kérdezte őszinte áhítattal, miközben levesét szürcsölte. Közben megfigyeltem –amit a hirtelen döbbenet miatt nem vettem észre-, hogy a haja ezúttal mélykék színben pompázik. Ez a lány gyakrabban váltogatja a hajszínét, mint én az alsóneműmet. Annyira belefeledkeztem, hogy a lány az arcom mellé csettintett, hogy térjek végre magamhoz.
- Mi? Ó, igen.. Ezért jöttem.
- Én pedig már azt hittem engem akarsz meglátogatni – csüggedt le az arckifejezése.
- Ha.. Ha tudtam volna, hogy itt vagy..
- Ne szabadkozz. Elvégre ez az én döntésem volt.
- Igaz is.. Ezt még nem volt alkalmunk..
- Nos, talán legközelebb – törölte meg a száját rózsaszín, macihímzéses szalvétájával és sietősen felállt az asztaltól. Mielőtt bármit is szólhattam volna, egy puszit nyomott az arcomra és elszelelt.
Ez a lány egy rejtély. Talán szó szerint is. Mindig képes meglepetést okozni. Vajon mi volt az oka, hogy most feltűnt? Miatta sodortam veszélybe magam és mégis, csak egy szavára újra ugrottam volna. Még itt is. De ezúttal nem kért semmit. A rament persze nekem kellett kifizetnem.
Épphogy odaértem a Chuunin Vizsga első szekciójának hitt színterére. Csapattársaim rosszalló pillantásait figyelmen kívül hagyva, alaposan megvizsgáltam a potenciális ellenfeleket. Lenyűgöző, mint milyen egyedinek tűntek, valószínűleg hasonlóan egyedi harcstílussal, míg ott voltam én az én egyszerű technikáimmal. Győztesek és vesztesek, fiatalok és idősek mind egy helyre gyűltek össze és ugyanaz a cél vezérelte őket. Nem hagyhattam, hogy felülkerekedjenek rajtam.
A várva várt vizsga azonban nem az elképzeléseinknek megfelelően indult. Két napot éheztettek és tartottak ébren minket, míg mások közelsége szinte elviselhetetlenné vált. A hőség kimerített, még ha az ébrenlétet jól is bírtam. Kedvezőtlen körülmények között kellett hát végül nekivágnunk a bevezető körnek, amiben a háborúról szóló kérdéseket tettek fel. Ezt az akadályt könnyedén megugrottan és magabiztosan indultam neki a következőnek azonban..
Egy hang, mintha a fejembe férkőzött volna, szólt hozzám, édes, hívogató hangon. Szinte ellenállhatatlanul. Bíztatott, hogy hagyjam el a termet és kövessem, illetve, menjek, amerre úgy érzem, mennem kell. Hirtelen indíttatásból otthagytam a vizsgát. Az új kaland ígérete mindig csábító. Visszagondolva.. Nem voltam teljesen önmagam. Vagy becsaptak. Végzet volt vagy lehetőség, nem tudom eldönteni.
A sivatagig ösztökélt a bennem lévő hang a mozgásra, akármilyen meleg is volt, akármilyen elviselhetetlennek is tűnt, akármennyire kétségbeejtőnek is tűntek az üres dűnék. Aztán végül a hang formát is nyert, egy kis skorpió vált előttem emberré és Koin néven mutatkozott be. Furcsa figura volt. Fekete pulcsit viselt még ebben a tikkasztó időjárásban is, sápadt volt és a stílusa meglehetősen behízelgő. Ha ő állt volna előttem a Chuunin Vizsgán, kérve, hogy kövessem, talán nem tettem volna eleget a kérésnek. Talán ezért is választotta a kerülőutat.
Hogy bizalmamat elnyerje, nekem adott egy égető anyagot, valamint sokat beszélt valamiféle mesterről, akinek most a szolgálataimra volt szüksége, hogy elérjen valamit. Nem tudtam ugyan, miért rám esett a választása, de itt már nem igazán láttam visszautat. Kétkedve követtem hát a bázisukra, a föld alá, ahol több társával is megismerkedtem. Mind a mestert szolgálták. Kíváncsi voltam, kinek lehet ekkora hatalma emberek felett. A folyosókon papírok voltak kiaggasztva, kívánságok, melyeket a mester teljesített. Engem is egy ilyen kívánság teljesítésével kecsegtettek.
A mester egy meséből kilépő, bölcs vezetőnek tűnt, bár inkább mágusnak, mint ninjának. Először is a kívánságomat kellett prezentálnom. Ez pedig még engem is meglepett. Ahelyett, hogy azt kértem volna, hadd lássam újra a szüleimet, azt kértem, hadd találkozzak ismét azokkal, akik miatt ilyen helyzetbe kerültem. Logikusabb és könnyebben elintézhető, mégis furcsa kérés volt ez vágyaim ismeretében.
Ezután került sor az ő kérésére. Az kérte, egy viadalon vegyek részt, ahol szolgák élete lesz a tét. Kaptam egy ideiglenes "szolgát", aki elkísért a csata helyszínére, nekem pedig úgy kell tennem, mint a kihívónak. Az alvilágban kell harcolnom. Milyen szánalomra méltó.. Mégis, a harc szó felgerjesztett bennem valamit, bizonyítási vágy, vagy egyszerű harci kedv, nem tudom, de mindenképpen meg akartam méretni magam. És most itt vagyok, várom, hogy a nevemet szólítsák és megküzdjek a bajnokkal. Nem tudom, meddig tart majd a harc, vagy hogy mi a tét a másik számára. Semmit sem tudok. Csak azt, hogy harcolnom kell.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Osumi Hiroto Empty Re: Osumi Hiroto

Témanyitás  Terumi Mei Szer. Aug. 07 2019, 23:18

-Osumi Hiroto!
Tessék, most már szólították a neved, kezdődjék a harc! Very Happy A történetben nem látok kivetnivalót, viszonylag rövidke volt, így jutalmad +5 ch.
Terumi Mei
Terumi Mei
Moderátor

Specializálódás : Kdeves Mizukga

Tartózkodási hely : Idegosztály


Adatlap
Szint: S
Rang: Mizukage
Chakraszint: Pálinka

Vissza az elejére Go down

Osumi Hiroto Empty Re: Osumi Hiroto

Témanyitás  Osumi Hiroto Vas. Jún. 07 2020, 00:02

Kockázatok


Nem számított már semmi. Mikor az álnevemet szólították, már nem volt visszaút, harcolnom kellett. Akármennyire is ellenemre volt. Csak egy cél vezérelt: véget vetni ennek az egésznek. És tudtam, hogy a mesterrel ez sikerülhet. Nos... Reméltem, hogy képes lesz rá. Negédes szavakkal biztató börtönőrök, vérszagra éhező felajzott nemesek.. Undorított az egész. Szánalommal tekintettem fel rájuk, amint beléptem az arénába; ők pedig nem foglalkozva mindezzel megtették tétjeiket. Nem tudtam, ki fogadt rám, ki ellenem; mikor a bajnok megjelent, úgy éreztem, senki nem bízott bennem. Nem mintha az ő bizalmukra szükségem lett volna.
Gyorsan pörögtek fejemben a gondolatok; stratégia lépések és ötletek. Az utolsó bizonyult a győztesnek. Három összedrótozott shurikent dobtam el, amit egy Fuuma Shuriken követett volna, ám ellenfelem sem volt rest. Szinte minden tervezésem odalett, mikor megmozdult; persze, számítanom kellett volna rá. Én azonban mindig az ösztöneimre hagyatkoztam harcban. Valahogy mégis ki kellett csalnom a vízből, hiszen ott ő mozgott otthonosan. Erre elkezdett felém rohanni, valami ragacsos anyagot hányva ki a száján. Tudtam, hogy jobb lesz elkerülni, ezért oldalsó ugrásokkal tértem ki előle. A fegyverem felesleges súlynak bizonyult, így már az első ugrásnál megszabadultam tőle; chakrafonalakat rákötve a monstrum mögé dobtam és az Emelkedő Pengével visszahúztam, így a lapockájába állt. A hegekkel és tetoválásokkal ékesített, drabális fickó nem szedte ki magából a fegyvert; miféle elvetemült szörnyeteg lehet, ha ezt sem érzi meg? Egy vízből kiemelkedő cápával támadott, én pedig magam felé rántom a fegyvert, hogy az felszántsa a fejbőrét. Tervem nem sikerült teljes egészében, a shuriken ugyan átemelkedik feje fölött, ő azonban elkapja azt. Én a támadás elől a falra ugrottam, és a Ranji Shigumi no Jutsuval megragadtam egy karját, míg hajzuhataggal, amivel a másikat akartam, az általa eldobott fegyvert kellett kivédenem. Ő egy vízkarddá alakítja kezét és elvágja a hajamat, amiből arra következtetek, hogy nem lenne tanácsos magamon éleztetni újonnan bemutatott fegyverét. Ellenben már fáradt. Mozgása darabos, sántítva járt. Én a Kasumi Enbuval szétterjesztettem elemi chakrámat a falon, majd elrugaszkodva egy Karyuudan indítottam meg, hogy az gyújtsa meg az előző technikát. Bukfencezve értem földet a Mizuame Nabara mellett, a férfi pedig vérvörösen izzó háttal a földre bukott. Odarohantam és a hajammal szétfeszítettem mindkét karját, torkához pedig kunait emeltem.
- Add fel - próbáltam fenyegetően mondani.
- Ezt úgy mondod, mintha megtehetném A feleségem és a lányaim... ha itt most veszítek, őket megölik Nem hagyom.. nem.. nem..halnak.. meg. - Mondta lihegve.
Volt esélye annak, hogy hazudott, én mégis hittem neki. Végigfuttattam tekintetem az arénában egybegyűlteken; megpróbáltam memorizálni annyi arcot, amennyit csak tudtam.
- Hány harcot kellene még megvívnod, hogy a feleséged túlélje? Erről a helyről.. Nem fognak csak úgy elengedni, akármit is gondolsz - mondtam magabiztosan. - Én azonban.. Ismerek egy befolyásos embert, akinek vannak itt ismeretségei. Ha megkérem.. Talán képes lenne megmenteni a családodat. - Csak remélhettem, hogy ez valóban így volt.
- Hidd el.. ha tudnék, felállnék. Azonban valószínűleg soha többé nem fogok tudni lábra állni. Egy ideig még fájt. De már nem érzem. Már semmit se érzek belőle. Én innen, már valószínűleg holtan távozom. Hisz a csatának, egyikünk halálakor van vége. Én téged nem tudlak már legyőni. Nem vagyok rá képes. Hisz..te is életekért jöttél.. ahogy én is. Csak kérlek.. ne hagyd, hogy a a családom a gyengeségem miatt haljon meg. Nyerj.. kérlek.
Nem tudtam, mit tegyek. Erre nem voltam felkészülve. Az Akadémián erről nem tartottak oktatást. Hogy mit tegyünk, ha a küldetés sikere saját moráljainkkal ellentmond. Persze, volt róla szó... Csakhogy én nem értettem egyet az ott elhangzottakkal. Végül a középutat választottam; leültem az aréna közepére és vártam. Vártam, amíg a nemesek megunják az egészet. Nem tudtam, meddig kell, de nem is számított; ebben nem voltam hajlandó részt venni. Végül a porondmester jött be és közölte, hogy végeznem kell vele. Én azonban döntést hoztam. Ahogy ő is. Odament a monstrumhoz és eldöntötte, aki nem kelt fel többet. Azért, hogy életben maradhasson. A családjáért élhessen, reméltem.
Hírnevet és dicsőséget ajánlottak. Én azonban nem maradhattam egy ilyen helyen, ez nem lett volna dicsőség, a hírnév pedig vajmi keveset ért volna a bűntudattal szemben. Csak a szolgákért jöttem; mint kiderült, a porondmester is az volt. Megköszönték, amiért felszabadítottam őket. Visszatérve a mesterhez pedig módosítottam kívánságomat; a férfi családjának megváltását kértem, döntésemmel pedig elégedett volt. Nem mintha számítana. Nem érdekelt, mit gondol rólam. Csak az, hogy az az igazszívű harcos újra átölelhesse őket. Akármilyen fájdalmas is... Elszalasztottam az esélyt családom viszontlátására, de tudtam, hogy ez volt a helyes döntés. Azt mondta, újra látni fogom. Nem hittem neki. Magamtól még egyszer biztos nem jövök el ide.
Összeszedtem felszerelésem és elindultam. Hazafelé tartva ismét találkoztam ellenfelemmel. Örömködve szinte ugrált kerekesszékében, mellette feltételezhetően feleségével és a lányaival. Nem hittem volna, hogy egy ilyen torznak tűnő ember ilyenre is képes. Ez persze már megint csak előítélet...
- Örülök, hogy egyben vagy - mosolyogtam.
- Nem rajtad múlt, habár... Neked köszönhetem - viszonozta a gesztust.
- És mi is köszönjük - szólt az asszony.
- Köszönjük - hajolt meg a két lány. Ekkor már nem bírtam nem teli szájjal vigyorogni. Örültem, hogy valóban jól sült el a dolog és teljesült a "kívánságom".
- Nem hittem volna, hogy ilyen hamar viszontlátjuk egymást - váltottam témát. Igyekeztem nem túl feltűnően bámulni ülőalkalmatosságát.
- Hát igen, ez a te "mestered" valóban egy csodatevő. Tudtam, mi vár rám... De te ezt megváltoztattad.
Egy pillanatig csend állt be.
- Nem tudhattam, milyen helyzetben vagyok, amíg nem beszéltél velem. Ebből arra következtetek, hogy miattam változtattad meg a kívánságodat. Mondd csak... Mit szerettél volna eredetileg?
- Találkozni a szüleimmel - mondtam sötéten. Először nem voltam biztos benne, hogy válaszolok, elvégre nem tudtam, mi köze van hozzá, aztán úgy gondoltam, ennyi még megérdemel, ha már miattam került ebbe az állapotba. Nem, nem miattam, de én tehettem róla.
- Sajnálom... - felelte őszintén. - Nekem visszaadtad a reményt. Remélem egy nap képes lesz valóra váltani ezt az álmot.
- Meddig lesz tolószékben? - Váltottam ismét témát.
- A mester nem csak a szabadságomat biztosította, hanem azt is, hogy megfelelően ellássanak. Persze ezért tennem kell majd valamit... Remélem nem megint harcolni... Azt mondta, nem azt kell... Állítólag két hónap és újra járhatok. - Örömködött.
- Ez remek hír - fogtam rövidre, ám szívem mélyén valóban örültem a helyzet adta boldog végkifejletnek.
- Nos, nem is tartanálak fel tovább. Csak meg akartam köszönni és a lányok is találkozni akartak a "hősömmel". Koin mondtam merre indultál, azonban látom sietős. Nehogy itt hagyjanak.
- Örültem a találkozásnak - búcsúztam el.
- Szintén.
Megmentettem egy életet és ez nekem elég volt. Látva elkötelezett családja kötelékében tudtam, hogy ez volt a helyes döntés.Ezután a karavánnal együtt visszaindultam Konohába. Ott kaptam hírt a Chuunin Vizsgán történt támadásról. Elképedtem, nem volt képes felfogni a történteket. Egyáltalán nem örültem, hogy távolt voltam -csak a végeredménynek-, szerettem volna mindkét helyen harcolni. Nem az öröméért, hanem az igazságért. A Hokagét pedig elrabolták... Mindig is kettős érzésekkel viseltettem iránta, tisztelet övező megvetéssel tekintettem rá.
Nem tudok hitelt adnia pletykáknak, a feljebbvalóim pedig nem közöltek velem semmit. Így a bizonytalanság könnyedségébe burkolózva inkább meg is feledkeztem róla; a hír azonban komorrá tette a hangulatomat. Nem sokkal később a karaván megállt és egy szedett-vedett csapatot dobtak össze, hogy kivizsgálják egy falu felgyújtását. Épp elég volt a rossz történésekből, azonban engem is a csapatba osztottak, amiben több Genin is megfordult. Én is az vagyok, így nem lehet kifogásom ellene, azonban nem voltam biztos a döntés helyességében. Látszatra is többen tapasztalatlanok, van, aki még nem is ölt, ami hátrányba helyezhet minket. Írom ezt úgy hogy itt állnak néhány lépéssel mellettem.
A Katashi Rezidencián fogadtak minket, ami egy lenyűgöző építészeti remekmű volt, ám nem azért voltunk ott, hogy ezt megcsodáljuk. Kiadták a feladatot és nekiállhattunk a tervezésnek. Előadtam elképzelésemet, ami "leszavazásra" került és inkább több nagyobb csoportban kezdtük meg a nyomozást. Mi a harmadik faluhoz mentünk, ahol találkoztunk egy... Ééééérdekes gyerekkel. Tiszta korom volt, habár a falunak azon része, ahol találtuk, tiszta volt. "Tiszta", amennyire el lehet mondani ezt egy halálgőzzel teli helyről. Még mindig itt van, a csapatvezető ragaszkodott hozzá, hogy magunkkal hozzuk. Miután felvetettem kételyeimet, elhessegette azokat, ám láttam rajta, hogy ő is kételkedik. De nem hagyhattunk magára egy ártatlant, aki nem találta helyét a világban, főleg miután látta, mi történt. Nem lett volna helyes. És én sem akartam. Így félretettem aggályaimat és a küldetéssel kezdtünk foglalkozni. Sejtettem ugyan, hogy keletre haladtak tovább, én mégis a nyugati oldalt vizsgáltam. Végül Yamato bukkant rá a nyomukra, amit Akane denevérei -rengeteg kiegészítéssel- meg is erősítettek. Már tudtuk, hogy hányan lehettek, hogy néztek ki... Így elindultunk. Nemrég pedig egy kémkedő technikát is bevetettek, aminek köszönhetően megismertük az erejüket és gyengeségeiket.
A terv készen áll. Én mindent elterveztem, habár nagyobb az esélye, hogy ez megint csődöt fog mondani. A tervek szépek, csakhogy a gyakorlatban az ellenség sem lesz tétlen. Akárhogy is, harc áll előttünk. Megint. Fel kell készülnöm, indulnom kell. Remélem, a gyerekkel nem lesz semmi gond. És hogy mi is megússzuk a dolgot.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Osumi Hiroto Empty Re: Osumi Hiroto

Témanyitás  Nohara Rin Kedd Jún. 09 2020, 00:18

Hoy!
Tetszett néhol a homályosság, nem hagytál túl nagy hézagot ezeken a helyeken, pont kellemes volt, itt is azt tudom mondani, mint az előző általam ellenőrzött élményeidnél, 1-2 elírás előfordult. Jutalmad: + 8 chakra, + 2 TJP

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Osumi Hiroto Empty Re: Osumi Hiroto

Témanyitás  Osumi Hiroto Csüt. Jún. 11 2020, 14:05

Köszönöm az ellenőrzést. A 2 TJP-t Gyorsaságra szeretném kérni.
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Osumi Hiroto Empty Re: Osumi Hiroto

Témanyitás  Uchiha Kagami Csüt. Jún. 11 2020, 14:12

Hali!
Csak azért írok ide, hogy senkit ne tévesszen meg, itt már volt ellenőrzés.
Plusz a gyorsaságra felírtam a 2 pontot neked.

Kagami

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Osumi Hiroto Empty Re: Osumi Hiroto

Témanyitás  Osumi Hiroto Szomb. Feb. 20 2021, 11:59

Az elveszett plüssmaci


//Cél: a korábbiak és a Hiraishin "tanulásának" feldolgozása.
Itt Jiraiya azt írta, hogy nem kell ténylegesen leírni a tanulást, elvégre jutalom, csak megemlíteni valahol, hogy elsajátítottuk. Mikor Tobiramának írtam le, hogy ezt hogy tervezem, nem ellenkezett, hosszmegkötés nem volt. A bővítményeket úgy írom, mintha Osumi naplója lenne.//


- Nem, nem, nem, nem érted. Én egyáltalán nem akartam ezt a kinevezést. Én csak.. Minden tőlem telhetőt megtettem a faluért és nem gondoltam a következményekre. Nem érdemlek meg a rangot.
- Hát nem mind ezt tesszük? - Nevetett fel ivópartnerem. - Megérdemelted, elhiheted. A legtöbbünk sokkal furcsább körülmények között kapták meg a kinevezést.
- De én nem ezért tettem. Nem gondolkodtam. Nem vettem számításba, mi következik. Egy Jouninnak előre kell gondolkodnia és mérlegelnie.
- Egyikünk sem ezért teszi. Ez a kötelességünk. Ez az életünk. És egyesek szerint.. Másra nem is vagyunk jók. Hogy csak erre van az életünk. Hogy egyszerű bábok vagyunk. Fogadd el. Ha emiatt habozol, az egy csata elvesztésével járhat. Ha a vezetőség szerint méltó vagy rá, akkor az is vagy.
Nem vitatkoztam. Megadóan sóhajtottam és lejjebb eresztettem a fejem.

A határvidékeknél történt incidenst sokáig tartott kihevernem. Nem mintha sok időm lett volna rá.. Mostanában felsűrűsödtek az események. Egyik pillanatban otthagyom a Chuunin Vizsgát, hogy egy skorpió utasításait kövessem, a másikban már Tokubetsu Jounin vagyok. Egyértelműen hibáztak, mégsem vonhatom kétségbe a feljebbvalóimat. Lehet, hogy kérem majd a lefokozásomat, de addig mindent megteszek, hogy bizonyítsam a méltóságomat. Tudom, hogy ez kissé ellentmondásos, de már maga a kinevezés is az. Ha tudták volna, hogy nem volt tervem.. Mihez fogok kezdeni, ha lesz egy csapatom? Akkor is csak úgy odadobom magam az ellenség elé? Amíg egyedül van, nincs vesztenivalója és nem mások élete múlik a döntésein, addig könnyen könnyelmű az ember. A Hokage beavatási ceremóniájára készültem aznap. Asa-baasannál vesztettem a zsákbamacskán, de nem érdekelt. Súlyos teherrel a vállamon tértem vissza a faluba, amit később el is vesztettem. Mindent elvesztettem. Majdnem mindent. Nem mindenem volt itt megtalálható.. Nehéz erről írni. Reményekkel telve vetettem tekintetem az új Hokagéra, amint az előadta a hozzá hű, mégis gyér beszédet. Nem volt itt buzdítás, nem voltak hamis ígéretek.. Csak egy igaz ember.
Nem tartott sokáig. Alapesetben örültem volna ennek, azonban a ceremónia megszakításának oka az volt, hogy egy Akatsuki köpenyes tagot láttak a falu főkapuja felé tartani. Többféle érzelem és gondolat jutott mindenki eszébe; volt, aki közvetlen támadást, volt, aki elterelést gyanított. Én úgy voltam vele, hogy akármelyik is, előbb a közvetlen veszéllyel kell foglalkoznunk. Csakhogy mind tévedtünk.. Naruto elmondása alapján jó esély volt arra, hogy csak menedékért jött ide a faluba az Akatsukis nő, ami a rövid harcból ítélve erősen megfontolandó volt. Én az ő pártjára álltam és javasoltam, hogy minél előbb vigyük biztonságos helyre, akár kikérdezés, akár gyógyítás okán, teljesen mindegy, de el kellett rejtenünk. Főleg mivel fontos információkkal rendelkezett. Csakhogy semmi sem az, aminek látszik. A harcnak hamar vége szakadt, azonban ez csak az előkészület volt valami sokkal sötétebbre és gonoszabbra.
Ott állva a Hokage rezidenciája előtt minden nyugodtnak tűnt. Túl nyugodtnak. Valakinek volt is oka a nyugalomra. A Chuunin Vizsgán is feltűnő fehér lények beszivárogtak a sorainkba és a társaimat kezdték el támadni.. Csakhogy akkor én már másfelé tartottam. Visszafelé tekintve és alkalmazva a Ranji Shigumi no Jutsut még elkaptam két sápadt tagot -az eredetileg tervezett öt helyett- és sikerült ártalmatlanítanom őket, azonban ekkor a nagyobb fenyegetés felé vettem az irányt. Peinnel küzdöttünk meg öten, vagyis.. Valójában hárman, három Genin, akik közül kettőnket Tokubetsu Jounin rangra emeltek. Én tényleg nem akartam ezt.. Nem vagyok még felkészülve, de jelenleg nem olyan időket élünk, hogy csak úgy nemet mondhatnánk az ilyenekre. A vezetőségnek nyilván jobb dolga is van, mint a mi személyes problémáinkkal foglalkozni.
Szemtől szembe álltam a Peinnel, szó szerint. A Hari Jizout alkalmazva körbefontam testünket és nem eresztettem. Vagdalkozni kezdtem, azonban amikor az egyik chakravevőt eltaláltam, két szemet pillantottam meg és majdhogynem elájultam. Tehetetlenül emelkedett testem a magasba és ha nem lettek volna ott még ketten, minden bizonnyal végem. Misage mentett meg végül.. Még mindig tartozok neki két sörrel. Bár elvileg együtt kellene edzenünk, nem gondolom, hogy a helyzet jelenleg alkalmas lenne ennek megadására.
A lábunk súlyos égési sérüléseket szenvedtek, amiket Katsuyu sem tudott azonnal meggyógyítani és a két Akimichi is lehordott minket, azonban.. Mi voltunk azok, akik legyőztél Peint. Legalábbis.. Ezt. Akárhogy is, sikerült. A falu pedig megjutalmazott érte. Bátorságunkért nem csak kitüntettek minket, de a Negyedik Hokage legendás jutsujának megtanulására is lehetősége kaptunk. El voltam ámulva és nem hittem el, amit hallottam. Amikor Jaken-san először bemutatta a működését, majdnem tátott szájjal figyeltem, aztán rájöttem, hogy ez nem lenne túl shinobihoz méltó. Rögtön azon kezdtem agyalni, hogy működhet a technika és nem tévedtem, de.. Veszélyesnek tűnt. Túl veszélyesnek ahhoz, hogy három nap alatt elsajátítsam. Az alapja egyszerű, de gyakorlatba átültetni egészen más.
Jaken-san kemény, de igazságos tanárnak bizonyult. Valószínűleg a helyzet ezt kívánta meg. Legszívesebben éjt nappallá téve ezen dolgoztam volna, azonban tudtam, hogy a pihenés is fontos, tiszta fejjel akartam a technikával foglalkozni. Asa-baasan nem is hagyta volna. Minden este eljött értem a kiképzőterepekre és hazavitt magával. Ragaszkodtam hozzá, hogy helyettem mást fogadjon be, de hajthatatlan volt. Azt mondta mással ezt nem tenné meg, így csak elpazarolt lehetőség lenne. Ezért beköltöztem hozzá.
Az első éjszakán egy plüssmaci és mellette egy jegyzet fogadott, valamint húsz méter drót. Az én plüssmacim, viszont új húsz méter drót és egy rejtélyes fecni. A papíron csak ez állt: Szeretettel, Ai. Őrült ez a lány.. A huzalokat pedig Asa-baasannak köszönhettem, elmondása szerinte mert tudta, hogy felszerelésem nagy részét elvesztettem és eleve vesztettem a zsákbamacskán. Sajnáltam, hogy a fegyvereimet nem kaptam vissza, azonban másnap az volt az első dolgom, hogy vegyek két Fuuma Shurikent és még harminc méter drótot, amiket beváltottam egy ötvenesre.. A fegyverekből 1000 ryo kedvezményt kaptam, így még jobban is jártam, mintha csak a zsákbamacskán elvesztett pénzemet kaptam volna vissza.
Az edzések maguk komor hangulatban teltek az elmúlt események fényében és kegyetlenek voltak. Sokáig nem mertem megkockáztatni a tényleges végrehajtását a technikának. Aztán rájöttem, hogy sürget az idő, így megacéloztam a szívemet. Nyomás alatt valahogy sokkal jobban dolgozom. Megtanultam "elteleportálni" tárgyakat is és végül egy emberméretű bábut is. Tényleges emberen még nem próbáltam.. Mégis, a siker érzésével eltöltve sokkal boldogabban feküdtem le.
- Kegyetlen dolog ami történt, kegyetlen - ismételte el Asa-baasan immár ötödszörre, én pedig bárgyún mosolyogva bólintottam. Tudtam, hogy öreg már, de azzal is tisztában voltam, hogy sokkal többet tud, mint amennyit elárul..
Összegezve tehát, egy napon kemény, ugyanakkor kielégítő csatán és edzésen vagyok túl. A falu elismerte az érdemeim, amitől félek, nem vagyok rá méltó. Azt hittem, ha ezt az utat választom, nem lehetek több Geninnél, hogy soha nem fognak bízni bennem.. De tévedtem. Tudom, hogy valami készülődik. Hallottam a feletteseimet beszélni róla. Azt is tudom, hogy a részese akarok lenni. Ha igazak a hírek.. Talán vissza kell mennem Kirigakuréba. Egyszerre üdítő és rémítő gondolat ez. Félek, mi lesz, ha visszatérek, főleg egy olyan helyre, amit már egyáltalán nem nevezhetek az otthonomnak.. A szüleimet -ha még élnek- biztos, hogy hazajuttatom, akár akarják, akár nem. Az én otthonomba. Ha kell, könyörgök a kegyelemért. De egyelőre.. Inkább gondolni sem akarok, mi vár majd ránk. Konohába azóta sem tértem vissza. Nem tudom mi folyhat ott, de az edzésnek hála kivonhatom magam alóla. Sötét időket élünk.. Mondhatta minden shinobi a maga korában. Ez azonban egyre sötétebb lesz. Ahelyett, hogy fellélegezhettünk volna a háború után, egy újabba rángattak bele minket. Ráadásul.. Ezt nem is mi okoztuk. És nekem legalább közöm nem volt hozzá, akármennyire is munkálkodtak rajta. De legalább a plüssmacimat visszaszereztem. Ez lesz az első nyugodt estém, ha hagynak aludni. Oyasumi, Osumi. Oyasumi, Ai. Oyasumi, mindenki. Holnap talán egy szebb nappalra kelünk. Vagy visszamegyünk az időbe és nevetve döbbenünk rá, hogy az egész csak álom volt.

//Megszerezve: 20 méter drót
Vásárlás: 2 Fuuma Shuriken (8000 ryo), 30 méter drót (3000 ryo)//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Osumi Hiroto Empty Re: Osumi Hiroto

Témanyitás  Uchiha Kagami Hétf. Márc. 01 2021, 14:18

Szervusz!


A bővítményedet elfogadom, jutalmad +8 chakra és +8 TJP. Olvasmányos volt, tényleg olyan naplószerű. Nekem tetszett. : )

_________________
Tää jylhä kauneus ja ääretön yksinäisyys
Lapsuuteni metsän, taivaan
Kaikuu se haikeus halki tän matkan
Aamun tullen yö tarinansa kertoo



Állandó mesélések (4/4)
- Kowarii Zion

        - Jelenlegi kaland: A bánya titka

- Shiawase Zouo
        - Jelenlegi kaland: Messzi földeken

- Hiroto Osumi, Gensai Hayato és Kenta Koizumo
        - Titkok, melyeket őrzünk

- Nosaru Kyoya
        - Teremtés


Szilánkok Fórumkaland
- Kiolvasztás alatt
Uchiha Kagami
Uchiha Kagami
Adminisztrátor

Specializálódás : Több éves posztok előkutatása

Tartózkodási hely : Elfeledett fóliánsok között


Adatlap
Szint: S+
Rang: A Gundan Könyvtárosa
Chakraszint: Vodka

Vissza az elejére Go down

Osumi Hiroto Empty Re: Osumi Hiroto

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.