Az elpusztult falu

3 posters

Go down

Az elpusztult falu Empty Az elpusztult falu

Témanyitás  Nohara Rin Pént. Feb. 12 2021, 15:48

Ez a település Yori bővítményében jelent meg. Régen kellemes, békés hely volt, tele jóindulatú emberekkel, napjainkban viszont már egy lélek sem lakik itt, egyedül a pusztulás nyomait lehet fellelni, melyeket leginkább a katonák hagytak maguk után .

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Nohara Rin Pént. Feb. 12 2021, 16:06

//Yagami//
Tartozol valahová, de ez nem jelenti azt, hogy megszabadulhatsz a mocskos megbízásoktól. Életed részét képezik ezek egyelőre, ha örülsz neki, ha nem. Bár már nem igazán tekinthető alvilági megbízásnak, de attól függetlenül nem mondható a helyes útnak. Vajon shinobiként egyáltalán lehetséges ez? Vagy mindegy melyik oldalon állsz, így is úgy is ártatlan életeket nyomorítasz meg? Gondolatok, melyek talán időről időre előjöttek benned, és melyekkel talán nem tudtál dűlőre jutni.
A nap magasan járt,  a fény kellemesen szűrődött át a lombkoronák levelei között. Enyhe szellő súrolta végig bőröd, madarak lágy csicsergése visszhangzott füledben. Szép volna az egész, ha nem volna a küldetés, melyre jelenleg is tartasz. “ Nem rég egy apró településen kicsit elfajultak a dolgok, a részletekkel nem traktálnálak, csak a lényeggel. Balesetnek kéne beállítani, ha meglátod, megérted, hogy mire gondoltam.  A falu viszonylag messzebb van, a Hullámok országában. Nem tudom mennyit tudsz erről a helyről, de a feladat elvégzése szempontjából ez lényegtelen.“ Ez az össz információ, amit kaptál jelenlegi célodról. Rangod szerint genin voltál, de múltad szerint viszont hozzáértő, ezért bízták rád. 
...
Hirtelen megcsapta orrod a sós levegő, és a bomló testek szagának keveredése. Szemed elé tárult néhány leégett ház, betört ablak, de ami talán sokkolóbban hathatott rád az a vértől ázott talaj. Körbenézve mindent a halál illata lebegett be.
- Ez… a háborúval jár, ne is törődj vele, csak tegyük, amiért jöttünk. - szólt hozzád közönnyel az egyetlen shinobi, akit társként küldtek melléd. A derűs hangulat már legkevésbé se volt derűs, csak keserű. A húszas éveiben járó tag odalépett egy nő holttestéhez, ruhája meg volt szaggatva, és vörösre festették az élet cseppjei, arcára mintha könny száradt volna. Egyszerűséggel kapta föl, mintha csak egy darab hús volna. - Te hozd azt ott. - mutatott rá egy tőled nem messze lévő kislány testére, kit már rég elhagyott a lélek. Keresztül volt szúrva, a belül pulzáló izomtömeg valószínűleg egyből megállt benne. Íriszei az ürességet mutatták már csak. Egy vígan szaladgáló gyerek, aki társaival játszik, és most csak mint egy brutálisan kivégzett egyén fekszik a koszos - poros földön úgy, hogy annyi tisztességet nem kapott meg, hogy szemhéját lecsukják.
Egy felrobbant épület maradványai, nem éppen túl szép halottakkal a környékén. Bárhová tekintesz csak töménytelen mennyiségű pusztítást láthattál. Ártatlanok, és haramiák sokasága aludta örök álmát szenvedéssel körülvéve.
- Van bármi ötleted, hogy ezt hogyan állítsuk be egy egyszerű hibának? Valami véletlennek? - a nemtörődömség jött át még a kérdéséből is. Egy feladat, amit el kell végezni, lényegtelenek az áldozatok. A lábnyomokat megvizsgálva jó páran még élve elmentek innen, mélységét nézve páncélosok voltak, mivel az általánosabb nagyobb súly ezzel magyarázható. Te magad is egy katona vagy, ezért tudsz néhány ilyen dolgot. Perifériádból valami nem odaillőt vehettél észre. Egy apróbb lábnyom, ami frissebbnek tűnhetett, mint a nagyobbak, és másik irányba is tartott. Először csak az egyiket tudod követni, ha akarod egyáltalán követni. Egy lehetséges túlélő, lehetséges ellenfelek, vagy egy jelenlévő káosz, ahol rendet kéne tenni végre, te választasz.
- Nah mit mondasz, mi tévők legyünk? Nekem bármi jó. - fűzte hozzá végül a férfi.

// Természetesen opcionális, hogy mit vesz észre a karaktered, és teljesen rajtad áll, hogy mit teszel, de a döntésed az egész kaland irányvonalát megadhatja! A posztot írhatod onnan is akár, hogy megkapta a küldetést, és eljut a faluba (ekkor van lehetőséged vásárlásra, ha szeretnél), vagy onnan, hogy megérkezett a karaktered, ebben szabad kezet adok most neked. //

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Yagami Vas. Feb. 14 2021, 20:12

//Rin- Holtak Könnye//
 
//Küldetésre magammal hozott felszerelések:
1db Harci báb a neve: Sün [harinezumi]
1db Katana
5db Füstbomba
10 db Robbanó jegyzet
5-5 kunai, shuriken
Széles övtáska
(Chakra) Tekercs, és Tinta//

 
~ Már megint reggel… csiripelnek ezek a nyamvadt madarak. De én még aludni akarok!!!!! ~ szenvedtem magamban, amikor tudatosult bennem, hogy már nem alszok, és bizony elérkezett a pillanat és meg kell kezdenem a napomat. Minden a szokásossá vált rutin szerint történt, megmosakodtam, megreggeliztem. Miután felöltöztem arra lettem figyelmes, hogy egy árny suhan el az ablakom előtt. Nem volt időm megijedni sem, hisz mire észbe kaptam már kopogtatott is. ismerős arc állt az ajtó előtt, ám sajnos nem egy baráti beszélgetés miatt látogatott meg, hanem egy újabb kétes küldetés miatt. ~ Szóval ez is én oldjam meg helyettük… tipikus…~ gondoltam magamban, majd összeszedtem a felszereléseim, és még egyszer utoljára leellenőriztem, hogy mindenem meg van e. A küldetés helyszíne a Hullámok Országa volt, ahol eddig még nem jártam, de szerencsére az alvilági kapcsolatoknak rengeteg információhoz juttathatok hozzá. Elérkezett a pillanat az indulásra. Kitérőt tettem az egyik informátor rejtekhelyére, hogy némi tudást szerezzek a helyről ahova mennem kell. ~ Érdekes… bűnszervezetek alapították és irányítják… ez még hasznomra lehet.~ Nyugtáztam magamban a gondolatot, majd elindultam. A falu határában járhattam, mikor egy  másik shinobi csapódott mellém társként. Ismerős volt, tudtam, hogy valamelyik kétes alakkal láttam egyszer. Talán ez volt az a pillanat amikor végleg tudatosult bennem, hogy ez tényleg egy illegális küldetés lesz… megint…

Rövidnek nem nevezhető út után megérkeztünk  a küldetés helyszínére. Az éghajlat és a klíma teljesen eltérő volt az otthonitól. A sós levegő először furcsa érzést keltett bennem, de ezt a furcsa érzést egy gyomorforgató érzés váltotta, amikor megérkeztünk a kis faluba, ahol minden csupa vér volt, és a lakói már rég vérbe fagytak. Tényleg gyomorforgató látvány volt, ezt a társam is megjegyezte, hogy ezzel jár a háború. Meg fogott egy nőt, majd szólt, hogy a közelben heverő lányt én vigyem. Amikor közel léptem a lány holtestéhez vettem egy mély levegőt, és jobban átgondoltam a helyzetet. ~ Mi történhetett itt? Úgy néz ki, mint egy mészárlás helyszíne… Szegény gyermek, még a szemei is nyitva…~ gondoltam, majd lehúztam a szemhéjait, hogy úgy tűnjön csak alszik. Mondjuk ezzel csak magamat akartam nyugtatni miközben a vértől átitatott testét emeltem a vállamra. Ahogy kiegyenesedtem jobban körbenéztem. Láttam, hogy ez egyik épület szinte teljesen megsemmisült. ~ Itt vajon mi történhetett? Olyan, mintha itt lett volna egy nagy robbanás… ~ A lány testével a kezemben nem tudtam rendesen felmérni a terepet, így először őt helyeztem a nő teste mellé amit a társam vitt arrébb. Feltűntek, hogy a robbanás epicentruma mellett a holtestek öltözete teljesen más volt, mint a falusiaké. ~ Valószínűleg az egyik bűnszervezet tagjai lehettek akik az országban tanyáznak, és az a robbanás egy nekik állított csapda lehetett. De páran túl élték. A lábnyomokból az is nyilvánvaló, hogy a támadók jól felszerelt képzett emberek voltak, akik biztosra mentek és nem hagytak egy túlélőt sem…. vagy mégis?? ~ ekkor tűnt fel egy teljesen eltérő lábnyom a többitől messzebb. Kevésbe volt mély, és a széleinek porózussága arról árulkodott, hogy frissebb, mint a többi. A társam folyamatos flegma kérdései nem segítettek a gondolkodásba. – Na figyelj… először is, nem én kértem, hogy velem gyere erre a küldetésre, ha nem tudsz normálisan hozzám szólni, csak úgy, hogy átitatja a szavaidat a nemtörődömség és a lesz@romság akkor inkább ne is szólj hozzám. Na de, ha már ennyire rám hárul minden. Amit eddig megtudtunk a nyomokból nyilvánvalóvá vált, hogy az a lyuk a sok halottal a környékén egy csapda lehetett a támadók ellen. Ezt akár ki is használhatnánk, hogy beállítsuk balesetnek. A robbanás közelébe kell vinni a holtesteket és úgy kell beállítani, mintha a robbanás miatti repeszek ölték volna meg a falusiakat. Persze a robbanás nem csak lökéshullámmal és repeszekkel jár, tűz is keletkezik. Az összes környező házat fel kell gyújtanunk legalább annyira, hogy hihető legyen, hogy egy véletlen robbanás eltörölte a falut a föld színéről. Sajnos az embereket annyira váratlanul érte a dolog, hogy nem tudtak menekülni, így nem maradt túl élő. Szerintem ez járható út. – fejeztem be a kiselőadásomat, majd a robbanás mellett heverő testekhez léptem. – Érdemes lenne átnézni a hullákat, hogy van e náluk bármilyen felszerelés, mert ahogy látom, ők teljesen eltérő ruházatban vannak, mint a többi halott. Ha vannak náluk fegyverek azokat magunkkal kell vinnünk, mert borulhat az alibi. – fejeztem be. ~ Mondjuk az a kisebbik lábnyom egy túlélőé lehet… első küldetés~ Gondolkodóba estem, hogy mi is a fontosabb. A küldetés ami miatt ilyen messzire jöttem, vagy pedig egy esetleges ártatlan élet megmentése. A felfegyverzett túlélők követése nem volt számomra opció, hiszen nem azért jöttem, hogy beleavatkozzak egy idegen ország belpolitikájába.                            
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Nohara Rin Pént. Márc. 19 2021, 12:46

//Yagami//
Legálisan tartoztál már valahová, múltad mégis mint egy árnyék követett mindenhová, és ott volt mindenben, amit tettél, akkor is, ha nem akartad. Helyzeteden arrogáns társad se segített, aki egy olyan stílust képviselt, amihez közöd nem volt. Bárhogy igyekezhettél lemosni kezedről a sötét mocskot, most mégis a vértől ázott holttesteket kényszerültél hordani, melytől tenyered látható módon bűnös lett. 
A pusztulás végtelen mértékével találtad magad szemben, és ebben a nyomorban kellett rendet raknod, mert ez volt a feladatod. Ez volt a feladatod, ezt kellett tenned, mégis nehezedre eshetett, ha el akartál attól vonatkoztatni, hogy minden amit magad körül láttál egykor élő, érző emberekhez tartoztak. Ott voltak a nyomok, hogy ők nem csak tárgyak, és ez sokaknak a lelkébe mélyen hasíthatott. A levegőben terjengő hullaszag, a hideg, vörös cseppektől ázott bőr, melyet tapintva akaratlanul is tudhattad, hogy egy holttestet cipelsz. Azonban te nem olyan voltál, mint a társad, aki mint egy darab hús vitte az áldozatokat, aki próbált minden apró részletet kizárni, ami empátiát kelthetett volna benned. Ha a lányra pillantasz újból láthatod, hogy bár hiába olyan, mintha aludna, mégis meg se moccant azóta, hogy óvatosan lehelyezted a nő mellé. A megérdemelt tiszteletet sem kaphatták meg az itt található egyének, mivel a küldetés nem engedte meg. A halál mértéke azonban nem gátolta gondolkodásod, azonban ettől még válaszokat nem kaptál az itt történtek okára. A terved megszületett, amit arrogáns társad a lehető leguntabb fejjel hallgatta.
- Nekem tök mindegy, csináljuk akkor ezt, leszarom az egészet. - ennyit szólt hozzá, majd ezzel a hozzáállással kezdte el tenni azt, amit mondtál neki. Rengeteg munka állt előttetek, ketten kellett egy egész falut egy baleset helyszínének beállítanotok, ami nem kis munka. 
A házakon táncoló tűzcsóvák magasan csaptak fel, szinte a felhőket karcolták. A hátteret a lemenő nap sugarai adták, mely szintén vörösre festettek mindent.
- Mára ennyi szerintem elég volt, holnap folytatjuk, nincs értelme este pakolni, úgyse látnánk rendesen, ez a tűz nem elég hozzá. - nézett megvetően körbe eddigi alkotásotokon, majd elindult az erdő egy nyugodtabb helye felé, ahol a kegyetlenség nyomai nem voltak fellelhetőek. Elővett táskájából néhány onigirit, majd olyan gesztust tett, amit nem néztél volna ki belőle valószínűleg.
- Kérsz belőle te is? - hangjában továbbra is a flegmaság uralkodott, azonban a felajánlása kedves volt. - Szerintem fölösleges őrködni. - jelentette ki, majd azzal a lendülettel aludt el a poros földön. Csend lebegte be a térséget,, mintha a természet is megállt volna néhány órára a környezetetekben. Nem voltak segélykérő sikolyok, fájdalmas sikítások, nem volt semmi, ami a fájdalom hangja lett volna, de a béke se jelent meg… egy bagoly huhogása, vagy a kellemes lágy szellő süvítése, semmi. Néma gyötrelem? vagy szótlan nyugalom?
...
Pirkadatra járt az idő, a fény még csak tompán sütötte szemed. Ágak reccsenése zúgott a füledben, és néhány halk szó, mely suttogásnak hathatott. Hirtelen kinyitva szemed, mintha egy kislány állt volna előtted, de a rémkép hamar tovaszállott. Röpke pillanatra jelent csak meg előtted sziluettje, mely látásod kiélesedésével bokorrá változott. Nem volt ott semmi, csak a látszat. Társadat is az éber alvás jellemezte azon az éjszakán látszólag, mivel rá emelve tekinteted rajta is az ébredés jeleit láthattad, egészen pontosan már egy kunai volt a kezében. A lehető legkörültekintőbben állt fel, és osont egy fa mögé, majd intett neked is. Hallásodra hagyatkozva ketten vagy hárman lehettek, más érzékszerved nem volt, ami segítségével pontosan megmondhattad volna, mivel tartózkodásuk pontos helyét még homály fedte.
- Pszt, mi legyen? Megtámadjuk őket? Vagy csak megnézzük mit csinálnak? A fegyvereket még nem gyűjtöttük össze. - mint szavaiból kiderült, érdekelte őt mégis csak valami, a küldetés sikere, amely könnyen lehet, hogy most kockán forgott.
//A posztban azt is nyugodtan megírhatod, hogy az éjszaka folyamán mit tettél, ha esetleg úgy döntenél, hogy te később alszol el, vagy nem alszol.//

_________________
Aktív mesélések:
Tsunomi Ai- Elrejtve
Hyuuga Shakaku
Hyuuga Emiko

Fagyasztott:
Djuka Orimi- Kút mélyén
Yurasuhina Kaiji - Előre a múltba
Hamacho Yoshitaro - A feltámadt ifjú
Nohara Rin
Nohara Rin
Adminisztrátor

Specializálódás : Lila

Tartózkodási hely : Temető/ Végtelen Tsukuyomi


Adatlap
Szint: B
Rang: Shalalalala
Chakraszint: Chidori

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Yagami Szomb. Jún. 19 2021, 08:46

//Rin- Holtak Könnye//




Úgy tűnt, hogy erélyesebb fellépésem megváltoztatta egy kicsit társam hozzáállását, és megmutatta emberibb oldalát is. Nem lett azonnal szent, de már egy fokkal közelebb került a normális felé. Úgy tűnt, hogy a flegma stíluson túl egyet ért azzal amit én szeretnék, és valószínűleg jobb ötlete nem volt neki se, így megkezdtük az én elképzelésem szerint rendezni a dolgokat. Nem beszéltünk sokat egymással, sőt inkább csendesen végeztük a dolgunkat. Miután közölte velem, hogy neki mára ennyi volt, elindult az erdő békés nyugodtabb menedéke felé, ahol olyan meglepetés ért amire nem számítottam. ~ Lehet, hogy a végére barátok leszünk...~ gondoltam, de azzal a lendülettel el is hessegettem ezt a gondolatot ugyanis most nem az erkölcsi normák megállapításáról, barátkozásról van szó, hanem egy kegyetlen mészárlás nyomainak eltűntetéséről, eltusolásáról. Éltem e kedvesnek látszó, de önmagát nem meghazudtoló gesztussal és elfogadtam az ételt. Nem sokkal ezután kijelentette, hogy számára értelmetlen az őrködés, és mire észbe kaptam, már húzta is a lóbőrt. ~ Hihetetlen, hogy ilyen nyugodtan képes aludni pár méterre egy mészárlás helyszíne mellett. Sok mindent láttam és tettem én is, de nekem ez nem fog menni. Meg amúgy is.~ fejeztem be a rövidke gondolatomat amikor eszembe jutott, hogy a megbeszéltekhez képest nem gyűjtöttük be az értékeket, így lényegében egy potenciális kifosztható kincsesbányát hagytunk magára éjszakára. Tennem kellett valamit, hogy mentsem az értékeket amiből akár mi is profitálhatunk. Igaz, az is átszaladt a fejemen, hogy napok óta hever itt minden, és ha eddig nem dúltak fel minden a tolvajok, akkor ezek után se fognak, de az ördög nem alszik, így nekem se lankadhatott a figyelmem. Igaz régen megfogadtam, hogy semmi nem mehet az alvás rovására, de a cél szentesíti az eszközt, így elindultam alvó társamat magára hagyva felderíteni a terepet. 
Miután semmi gyanúsat nem találtam, visszatértem társam mellé, és onnan figyeltem a kis falut amit lassan kezdett elragadni a mindent elpusztító lángtenger. A maga morbid módján gyönyörű volt a látvány. 
Hajnalodott, én pedig már alig tudtam nyitva tartatni a szemem, de erőt vettem magamon, és mikor már kezdtem volna elgyengülni szemeim lecsukódtak, és megjelent előttem a tegnapi kislány. Megráztam magam ettől újra észhez tértem, és tisztázódott bennem, hogy csak a fáradtság játszik velem, és nincs itt semmilyen kislány. Mire a társamra néztem már ő is fenn volt, és a távolból halk neszekre lettünk figyelmesek. ~ Yagami te idióta. Inkább aludtál volna egy keveset! Akkor nem kalandozott volna el a figyelmed és észlelhetted volna a veszélyt. Minek maradtál akkor ébren ha a kritikus pillanatban nem figyelsz?? ~ Kértem számon magam, de sok időm neme maradt az önmarcangolásra, ugyanis társam fontos eldöntendő kérdést szegezett felém. ~ Igaza van... minden érték ott van.. viszont ha többen vannak mint gondoljuk és nem leszünk képesek feléjük emelkedni?~ Gondolatok százai suhantak át pillanatok alatt bennem, de tudtam, hogy az idő ellenem dolgozik. Döntenem kellet.
- Egyenlőre én még várnék a támadással. Nem tudjuk kik azok, az is lehet, hogy az esetleges túlélők jöttek vissza, persze fosztogatók is lehetnek. Mindenféle képpen elemeznünk kell a helyzetet, és egy esetleges támadás előtt mérlegelnünk kell. Ha támadásba kezdünk, én megvárnám, hogy nyílt terepre érjenek, és kihasználnám az erdő adta rejtekből való meglepetés erejét. - mondtam, majd elővettem a bábomat tartalmazó tekercset, ezzel jelezvén, hogy tényleg komolyan gondolom az esetleges támadást. - Este míg te aludtál tettem egy pár kört a faluban, és körülötte. A helyismereti előny is a miénk lehet, ha úgy adódik.  
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Sarutobi Asuma Hétf. Feb. 28 2022, 22:25

//Kedves Yagami! Rintől én fogom átvenni a kalandot, remélem megfelelek neked.~G~ //


// Yagami- Holtak könnye//
 
A nap még éppen csak felütötte a fejét a horizonton, szemedből nem rég verődött ki az álom, és lányos zavarodban hirtelen nem találtad magad, kellett egy kis idő míg összeállt fejedben a kép, hogy pontosan mi is a helyzet. Egy küldetésen vagy, ahol egy tisztázatlan tragédiát kell balesetnek beállítanod egy másik ninja segítségével. A küldetés a tervetek szerint haladt az első nap. Megérkeztetek a szebb napokat is látott faluba, megkezdtétek a munkákat. Nyomasztó, mondhatni gyomorforgató volt a rengetek halott látványa, de mind a ketten harc edzette shinobik vagytok, akik tudják, hogy a háború nem a gyenge lelkűeknek való. Az első napot sikeresen zártátok, míg a falu maradványait pusztító lángcsóvák mardosták, társaddal kezdett úgy tűnni, hogy közelebb kerültök egymáshoz, legalább is már nem lekezelően nézett feléd, és kezdett elfogadni téged. A közösen elfogyasztott vacsora után társad hamar nyugovóra tért. Téged nem nyomott el az álom, így igyekeztél hatékonyan tölteni az időt. Feltérképezted a falut, így teljesebb képet kaptál róla, azonban hajnalra az álommanók téged is elragadtak, és a kimerültség miatt a körülötted lévő borzadalmak hatására különös „látomásod” volt. Ezután ért a könyörtelen ébredés és a hír a társadtól, hogy valakik közelednek feléd.
 
A társad kérdésére reagálva a férfi fedezékbe húzódott. – Felőlem. Akkor várjunk… - nyögte oda neked, és hallatszott a hangján, hogy valójában a hata közepére se kívánja a harcot, főleg egy olyan küldetésen, ahol nem volt szó ellenállásról.
A távoli motyogások lassan érthető beszélgetéssé álltak össze, ezzel jelezve, hogy egyre közelebb kerülnek hozzátok. egyenlőre az idegenek nem gyanakodnak arra, hogy rajtuk kívül más is lehet a leégett falu romjai mellett, így ha nem mozdultok nem vesznek észre titeket. Mostanra már annyira közel értek hozzátok, hogy tisztán értitek minden szavukat. – Micsoda pusztítás volt itt, mi? – kérdezte a sebhelyes arcú a társától. – Megengedtem, hogy hozzám szólj? Hol van az a szerencsétlen? – reagált egy kicsit meglepően, de ha figyelmesen hallgatóztok ki olvashatjátok a sorokból, hogy összesen hárman vannak az idegenek. – Most semmilyen meggondolatlan cselekedet… Lehet, hogy még többen vannak. – intett nyugalomra a társad, majd az idegenek tovább folytatták. – Az a mocskos kovács! A legjobb embereim vesztek oda, és csak az ilyen selejtek maradtak, mint te meg az a másik. A főnök nem fizet ezért eleget. – mondta, majd miután felzárkózót hozzájuk a hiányzó tag kiosztotta nekik a feladatot: - Nézzetek át minden maradványt túlélők után kutatva, ezekért a lángokért nem mi vagyunk a felelősök, ha elő kerül az a mocskos kovács… tálcán visszük a fejét a főnök elé! Értve vagyok!? – ezzel a három idegen elkezdte átkutatni a falu romjait túlélők után kutatva. Vajon észreveszik az idegenkezűséget? Megtalálják a frissebb lábnyomot? Ha igen utána mennek? Vajon veszélybe kerül az esetleges túlélő. Az egész a következő percekben fog eldőlni.
    
// A következő posztodban eléd tárul a lehetőség, hogy eldöntsd, hogy mit csinálsz. Hagyod, hogy az idegenek szabadon keresgéljenek a faluban, tovább figyeled őket, vagy kikerülve a banditákat igyekszel előbb megtalálni az esetleges túlélőt, vagy ajtóstól rontasz a házba, és harcba szállsz a három férfival.//
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Yagami Kedd Márc. 01 2022, 17:11

//Genma - Holtak Könnye//


Nem számítottam komoly haderőre, de a három bandita, akiknek a hangját már hallottuk egészen képzet, mondhatni harcedzett férfinak tűnt. Társam próbált csitítani, de ahogy hallottam hogyan beszél a feltételezett vezetőjük, nem bírtam magammal. ~ Ezek a mocskok tehetnek erről a pusztításról és a sok ártatlan áldozatról. ~ Tudtam, hogy nem azért küldtek ide, hogy rendet tegyek egy bűnszervezet által irányított országban, de a lelkiismeretem nem hagyott nyugodni. Mennem kellett. Persze nem ész nélkül a falnak, míg figyeltem a három férfi mozgását megkezdtem az előkészületeket a támadásra. – Tudom, hogy nem ezért vagyunk itt, de ha idegenkezűségre utaló nyomokat találnak és rájönnek, hogy rajtuk kívül más is járt itt veszélybe kerülhet az egész küldetésünk. Felőlem itt is maradhatsz, de nekem muszáj cselekednem. – mondtam a társamnak, és még ekkor se gondoltam bele, hogy mekkora kár érhet egy esetlegesen elszúrt rajtaütés miatt. Valószínűleg ifjonti vérem vezérelt. Mielőtt bármit is tettem volna a fejpántomat odaadtam a társamnak, hogy politikailag semlegesnek tűnjek. Sajnos nem volt nálam annyi fegyver, hogy szemtől szemben felvegyem a harcot hármuk ellen, de a meglepetés ereje mellettem volt, és többször kellett már túlerővel szemben bizonyítanom. A bábomat tartalmazó tekercset a kezemből a levegőbe dobtam, igyekezve ezzel elvonni a közelemben lévő sebhelyes arcú férfi figyelmét. Maga a tervem az volt, hogy míg a férfi az égből lezuhanó tekercsre figyel mögé kerülök, és egy robbanójegyzetet ragasztok a hátára. Ha az aktiválás nem sikerül, még mindig ott marad a B terv, miszerint a földet érő tekercsből előhívom a bábomat, és azzal veszem fel a harcot a férfi ellen. Természetesen ez a terv csak akkor kivitelezhető, ha időközben a másik kettő nem veszi észre a támadásom, és hagynak nyugodtan dolgozni. Abban az esetben, ha a robbanótekercs elintézné a férfit, felkészülök a következő harcokra, hiszen valószínűleg a másik két fickó a robbanás miatt el kezdik keresni a robbanás helyét. Amennyiben van elég időm úgy helyezkedni, hogy a földön szétszórt fegyverek közelébe kerüljek, amint meglátom a két férfit a Shoushuuha technika segítségével chakra fonalakat rögzítek a földön heverő fegyverekhez és azzal próbálom meglepetésszerűen likvidálni a banditákat. Ha nem sikerülne a meglepetés támadás, akkor Sünnel igyekszem az egyik férfit rabul ejteni, míg a másikkal igyekszem közelharcban megoldani a dolgot. Célom a küldetés sikeres teljesítése és ezért ha kell bármit megteszek.  


// Nem gond, hogy te viszel tovább, sőt. Töltsük kellemesen az időt.//   
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Sarutobi Asuma Kedd Márc. 01 2022, 22:07

Yagami – Holtak Könnye
 
Heves vérmérsékleted talán a korodból ered vagy a küldetés kőrül kialakult helyzetből. Ahogy megláttad a férfiakat, és hallottad a beszélgetésüket elborította fejedet a düh, és úgy tűnt meggondolatlan cselekedetre készülsz. Amikor odaadtad a fejpántodat a társadnak az nem szólt semmit, vetett rád egy megvető pillantást, és lényegében utadra engedett. Miközben te a tökéletes támadásra készültél a banditák megkezdték a falu maradványainak átkutatását. A vezetőjük hamar eltűnt a látómezőtökből és a falu kikötője felé indult. Az ismeretlen harmadik alak egy kiégett ház felé indult el, majd ő is eltűnt elöletek. Ahogy megkezdted a „jól kitervelt” támadásodat, a sebhelyes arcú férfi pontosan úgy cselekedett ahogy vártad, és az égből zuhanó tekercset figyelte. – Ez meg mi a … - sajnos nem volt már ideje befejezni, mert mögé osonva egy robbanójegyzetet aggattál rá, és mire reagálhatod volna félholtan a földre hullott a robbanás után. Háromból egyet, már elintéztél…


Eközben


A háromfős csoport vezetője kiért a falu kikötőjébe. – Azt a mocskot itt eresztettük szélnek… Milyen szép is volt a lángoló hajó látványa és a családjának a halálsikolya… Remélem a tenger mélyén fogsz a halak vacsorája lenni! – mondta, majd megvetően a tengerbe köpött. Éppen a megmaradt halászfelszerelések között nézte melyiket lehet még használni, mikor hallotta a robbanást, majd nem sokkal ezután látta a felszálló füstöt. Azonnal elindult a robbanás irányába. A titokzatos harmadik is észlelte a robbanást, és ő is hasonlóképp elindult.
Közel egyszerre értek oda hozzád. – Te meg ki a franc vagy kölyök? – kérdezte a vezető, majd egy pillanatra elakadt a szava a „társát” látva. Éppen kérdőre akart vonni, ám ekkor te követve a tervedet chakrafonalak segítségével a melletted lévő, mostanra rozsdás kunaikat az előtted álló férfi felé irányítottad. A férfi sok csatán volt már túl, így nem lepte meg a váratlan támadás, ám mégsem fulladt teljesen kudarcba a mutatványod. Az egyik tőr eltalálta a combját mitől a férfi felkiáltott és miután kihúzta a combjából a rozsdás eszközt megindult feléd. – Te kis taknyos, ha ez el fertőződik én biztosan megöllek!! – kiáltotta. Egyre közelebb ért hozzád. Igyekeztél a, mostanra már megidézett bábod mögé rejtőzni, ám míg te a frontális támadással voltál elfoglalva a titokzatos harmadik hirtelen eltűnt előled, majd felbukkant mögötted és leütött. – Megöljem? – kérdezte úgy, mintha ez egy teljesen normális kérdés lett volna. – Elvisszük a főnökhöz. – jelentette ki a vezető, aki egy nyomókötést helyezett el a lábán. – Azt a szerencsétlent meg itt hagyjuk! Akit egy ilyen gyenge kölyök elintéz arra nincs szükségünk. Indulás! – mondta, majd elindult. A titokzatos férfi a vállára kapott téged, és elindult a vezetője után.
 
A társad az egész vonaglásodat a fák takarásából nézte. Számára legalább annyira voltál fontos, mint bármelyik bandita, őt igazából már semmi nem érdekelte. A fedezékéből végig nézte hogyan intézted el a sebhelyes arcút és látta, hogy hogyan bántak el veled. Nem kedvelt téged mégis minden izmával, minden idegszálával fel volt készülve arra, hogyha életveszélybe kerülsz közbe avatkozzon. Szerencsére az életed nem forgott közvetlen veszélyben. Igaz magatehetetlenül egy idegen vállán „pihensz”, de még élsz. Társad kihasználta az erdőség rejtekét, és követni kezdett titeket. Miután megérkeztek veled a táborukba egy cellába csuktak, míg magadhoz nem térsz.
Miután magadhoz tértél a banditák a vezetőjük elé vittek téged. – Ki vagy te gyerek? -kérdezte a vezető. – Mit kerestél azon a helyen? Áruld el, vagy olyan kínodban részesítünk, hogy a halálodat fogod kívánni. – mondta, majd elővett egy kést és közvetlen a mögötted lévő falba dobta. Néhány centi és ninja utad egy bandita tanyán ért volna véget. Mi lesz a válaszod?
 
// Nyugodtan írhatod addig a következőt, hogy elmondod mit kerestél a faluban (opcionális, én hazudnék), milyen érzés volt magadhoz térni, milyen tapasztalatokat szereztél.//

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Yagami Szomb. Márc. 05 2022, 01:22

//Genma – Holtak Könnye//

Abban a pillanatban, ahogy elkezdtem a támadást, egy madár röppent fel mellőlem. Ekkor még nem nyilvánítottam ennek az eseménynek fontos szerepet, ám miután támadásba lendültem és sikerült az első banditát elintéznem a szemem sarkából újra megláttam a madarat. ~ Mennyire jó lehet neki. Semmi földi probléma, ha valahol nem érzi jól magát akkor tovább száll. Úgy él és azt csinál, amit csak akar…~ Sokáig nem tudtam a gondolataimba merülni, készülnöm kellett a bandita társainak a támadására, hiszen a robbanás biztosan felkeltette a figyelmüket. Így is lett. Az előre kigondolt tervem szerint cselekedtem, és a földön heverő fegyvereket használtam a banditák vezetője ellen, aki látszólag súlyos sérülést szerzett a lábán, ám ez nem volt elég ahhoz, hogy harcképtelenné tegyem. Nem estem kétségbe a bábom segítségével igyekeztem megfékezni a támadását. Ahogy a vezető felém szaladt, megérkezett a harmadik társuk is, de ő tartotta a tisztes távolságot. Ekkor az előbbi madár újra feltűnt a perifériámban. Nem vonta el a figyelmem, legalább is azt hittem, de a következő pillanatban már nem láttam a harmadik férfit, csak egy erőteljes ütést éreztem a fejemen.


[…]


… fáj a fejem… - mondtam magamnak mikor magamhoz tértem. Azonnal az eszközeimet kezdtem keresni, de mikor körbe néztem és láttam, hogy egy üres szobában vagyok, ahol még bútorok sincsenek rá kellett jönnöm, hogy fogságban vagyok és bizony nincs nagyon menekvés. Szerencsére a banditák nem vették észre, hogy a jobb karom az valójában nem emberi testrész, hanem egy régi harcibáb karja, így volt esélyem a menekülésre. Letekertem a kötést a karomról, és az alkaromba épített rekeszből elővettem egy pár senbont. Olyan rég volt már erre a vésztartalékra szükségem, hogy teljesen kiment a fejemből. Ezek a tűk nem voltak mérgezettek így míg mindenki azt hitte még kiütve fekszek a földön, megkezdtem a tűk előkészítését a Hitei Mushou // Szálló Tű Köd technikához. Szerencsémre hagyták, hogy nyugodtan elvégezzem a dolgom, így mire jöttek értem a kezem vissza volt kötözve és nyugodt szívvel vártam, hogy a főnökük elé vigyenek, hiszen már minden előkészületet megtettem a technikához, és a torkomban elzártam a tűket.


A vezetőhöz érve, az azonnal kérdéseket tett fel nekem és komoly szándékát kifejezve egy elég fenyegető, sőt életveszélyes tettel nyomatékosította, mekkora jelentősége van a válaszomnak. – A nevem Urai Misao, és egy félreértés áldozata vagyok. Turistaként járom a világot egzotikus tájakat keresve és a napokban ebbe a térségbe értem. Feltűnt az esti csillagos eget nézve, hogy valahonnan masszív füst száll fel, így másnap elindulta abba az irányba. Elszörnyedve láttam, hogy egy egész falu pusztult el, és meg kell, hogy mondjam nagyon megijedtem, csak úgy, mint most, hiszen nem vagyok képzett ninja nem látok mindennap ilyet, én csak egy egyszerű és lelkes fiú vagyok, akire az útja során ragadt egy-két dolog, ezért is, na meg félelemből/önvédelemből támadtam meg az engem idehozó férfiakat. Remélem senkinek nem esett komolyabb baj és miután tisztáztuk ezt a félre értést békében elengednek. – mondtam, majd teljesen meg voltam elégedve magammal. Annyira hitelesre sikerült, hogy még magam is meglepődtem. A biztonság kedvéért a teremben lévő minden férfi mozgását igyekszem látni, és ha valami gyanús történne igyekeznék minden tőlem telhetőt megtenni.
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Márc. 05 2022, 02:59

//Yagami – Holtak könnye//
 
Fogva tartóid nem is sejtették, hogy milyen rejtett képességekkel rendelkező foglyot tartanak fogva. Mivel számukra egy túlbuzgó kölyöknek tűntél, így nem részesültél komolyabb őrizetben, így nyugodtan véghez tudtad vinni a technikád előkészületét. Legjobb tudásod szerint viszonylag hamar végeztél, és vártad, hogy mi fog történni veled. Nem sokkal azután, hogy visszakötözted a karod el is jöttek érted. A vezetőjük elé vittek és elindult az elmék háborúja. A férfi végig hallgatta, amit mondtál majd megvonta a szemöldökét. -  Szóval azt állítod, hogy nem vagy képzett shinobi, de mégis elintéztél egy emberemet, igaz nem ő volt a legélesebb kés a fiókban, de a társában is kárt tudtál ejteni. Azt hiszed ezt elhiszem? – kérdezett vissza, de válaszolni nem volt időd mert közbevágott a combon szúrt bandita. – Főnök ne higgyen el neki egy szót se, láttam hogyan bánik a bábbal. Valódi ninja ez nem lehet kérdés. – mondta kedves, nyájas alázatos hangom, ami teljesen eltérő volt, mint amit a falunál hallottál tőle. A vezetője iránti tisztelet, vagy éppen a félelem ennyire megtudta változtatni. Ahogy végig mérted láttad, hogy a combján ejtett seb még mindig vérzik, hiszen át üt a nadrágján, ám fizikai képességeit bizonyítja, hogy még ilyen sérüléssel is képes mozogni. Ekkor beszállt a beszélgetésbe az a bandita is, aki a falunál ártalmatlanított. – Látott engem. Vagyis inkább csak észlelte, hogy már nem lát. – hangzott a szájából a már majdnem komoly monológnak tűnő mondat. Legalábbis az ő szájából. El kezdett érezni, hogy szorul a hurok. Felszerelés nélküli bábhasználó/fegyverspecialista akinek nem sikerült elhitetnie a fogva tartóival a meséjét. Egyértelműen bajban vagy.
Az épület, ahol a vallatásod zajlott nem messze helyezkedett el a leégett falutól. Egy kis kocka ház volt pár szobával, és mindenféle luxustól mentesen. Feltehetően ez a banda nem éppen azok közé tartozik, akik az ország irányításáért felelnek, bár lehet, hogy a falu elpusztulása miatt kerültek ilyen helyzetbe, mondjuk a te helyzetedből kiindulva ez lényegtelen. Ahogy igyekeztél figyelni a szobában tartózkodókra tekinteted egy pillanatra az ablakra vetült. Formatervezésre egy sima ablak volt, de számodra most a világot jelentette, ugyanis láttad elsuhanni az ablak előtt a falu melletti erdőben hagyott társadat. Igaz csak egy villanás volt, de lelkedbe a remény sugara újra felvillant és tudtad, van kiút. Nem kerültetek közel soha egymáshoz te talán még a nevét sem tudod, de most kénytelen voltál rá bízni az életedet.
Pár pillanattal később egy füstbomba repült be az ablakon. A szobában lévők azonnal a vezérük köré gyűltek védelmet nyújtva neki, így számodra megnyílt az út a menekülésre. Abban a pillanatban amikor a füstbomba berobbant és a füst elkezdett szétterjedni a szobában a társad melléd lépet és a karodnál fogva távozott veled az ablakon. Megmenekültél. Megmenekültél? Az ablakon kiugorva szembesültetek a látvánnyal, hogy te valójában egy, a bandita tanya szélén elhelyezkedő romos épületben voltál eddig, a banditák táborra ennél jóval kiterjedtebb és a létszámuk is jóval több. Az életed újra veszélybe került, de már nem egyedül néztél szembe a veszéllyel. – Ha azt mondom futsz, akkor futsz! Nem kell több hős tett, így is miattad kerültünk ide… már bánod, hogy hittem a képességeidben. – mondta kezdettben utasítóan, majd megtörten. Nagy valószínűséggel azért hagyta, hogy a falunál megtámad a három banditát, mert elhitte, hogy sikerülhet, és bízott a képességeidben, ám a jelek szerint csalódást okoztál neki. Többet nem nézett rád, egyet előrelépett és jobb kezét felemelve a feje fölött átdobott neked egy tekercset. – Benne van mindened! Ne veszítsd el. – mondta, majd felvette a harcállását, mivel ekkora már körbevettek titeket a banditák. A mögöttetek lévő épületben kezdett ülepedni a füst. Ekkora tudatosult benned, hogy a neheze még hátra van. Ahhoz, hogy ezt élve megússzátok át kell verekednetek magatokat egy tucat banditán, akik igaz nem néznek ki túl képzettnek, de létszámukból adódóan kompenzálják ezt a hiányosságukat, és persze ne felejtsük el a vezetőt védelmező összesen három férfit, akik feltehetően a bandita tábor elitjébe tartoznak, és képességeik a többi felett állnak.
 
Társad nem habozott cselekedni. Az erdőhöz legközelebbi banditákat támadta, hogy folyosót nyisson a rejteket adó fákig. Ahhoz, hogy növelje a túlélési esélyeteket neki is komolyan kellett vennie a dolgokat, így a Harigane Saku // Drótkötél segítségével fogságba ejtette a banditákat. Sikerült, gondolhattátok először, ám volt 4 olyan bandita, aki megúszta lefegyverző támadást. – Remélem egyet el tudsz intézni!? – mondta, majd a vele szemben álló bandita felé indult elintézni őket. Nem volt sok időd aggódni érted, hiszen neked is meg kellett küzdenek a túlélésért. Mire a társad kettőt lépett feléd már egy kardal igyekeztek lecsapni.
 
 
// A támadód nem egy képzett ninja, viszont tud meglepetéseket is okozni. A következő posztotban a 1v1 részét teljesen rád bízom. // 

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Yagami Kedd Márc. 15 2022, 00:59

// Genma - Holtak Könnye //


A teljes reménytelenség és bizonytalanság sem képes kifejezni azt, ahogy akkor éreztem magam amikor az engem ártalmatlanná tevő férfi felszólalt. Tudtam, hogy minden tervem most megy füstbe és egy rossz mozdulatom az életembe kerülhet. Amit előzőleg elterveztem szabadulási terv is kezdett összeomlani, füstbe menni. Füst? Miután szemem sarkában megláttam a társam hirtelen felrobbant egy füstbomba és a várva várt szabadulás már a küszöbön volt. Az események innentől felgyorsultak. Visszakaptam a társamtól a felszerelésem, és egy hatalmas slamasztikában találtam, találtuk magunkat. Most mutatkozott meg igazán a társam és a köztem lévő szint béli különbség, míg előttem egy ellenséges férfi állt társam több banditával állt ki. Nem tudtam vele foglalkozni, hiszen megvolt a saját gondom. A visszakapott tekercsemből előidéztem a bábom, és harcállásba álltam. A velem szemben álló férfi kezében egy tanto szerűség volt és azzal kezdte meg a támadást. Mozgása eléggé koordinálatlan és lassú volt így nem volt nehéz kikerülni és Sün segítségével hárítani, majd még a fogságban előkészített Hitei Mushou // Szálló Tű Köd jutsut használva ellen támadtam. A támadásom sikeresnek tűnt, ám a férfi hirtelen eltűnt előlem és csak egy gomolygó füstfelhőt hagyott maga után. Nagyon meglepett, hogy ilyen eszközökkel operál, de a figyelmem nem lankadt. Az egyik aduászomat elsütöttem, szóval résen kellett lennem. Ahogy védekeztem nem vettem észre, hogy az eddig gomolygó füstfelhő egy masszív füstté kezd összeállni, amiből egy kéznyúlt ki és szúrta át a mellkasomat. Hirtelen fel sem tudtam dolgozni, hogy mi történt velem, itt lenne az utam vége? Mire újra észbe kaptam újra a férfival szemben álltam, sértetlenül. A férfi újra lassú, lomha mozgásával indult felém. Én hárítottam ellen támadtam, újra füstfelhő, majd újabb szúrás. Ez az jelenet ismétlődött sorra. Egy genjutsu fogságába kerültem. Behunytam a szemem és minden érzékszervemet igyekeztem kikapcsolni. ~ Mi lehet a kiút? ~ Kérdeztem magamtól, és egy nagyon merész elhatározásra jutottam. Az erős fájdalom megszakíthatja az illúziót, így csak el kell érnem valahogyan ezt az állapotot. Minden erőmmel arra koncentráltam, hogy létre tudjam hozni a Hitei Mushou // Szálló Tű Köd technikát, de most ne csak a fejemben. Nagyon erősen fókuszáltam, igyekeztem a testemet rávenni arra, hogy hajtsa végre a technikát. A tervem az volt, hogy a technika vége előtt ahogy fogynak a tűk becsukom a számat, és azutolsó tűk megsebeznek, aminek kellő zavart kelthetnek, és a genjutsu megszakad. Az idő mintha megállt volna. Nagyon koncentráltam, éreztem, hogyha ez sikerül nagyon ki leszek merülve és nem sok esélyem marad az ellen támadásra, talán egy esély.
Minden úgy alakult, ahogy terveztem. A testem végrehajtotta, amit az elmémben képzeltem és a saját magamon ejtett sebek nagyon fájtak, de meghozták a várt végeredményt, és kitudtam törni a genjutsu fogságából. Újra a valóságban volt immár az elmém is. A férfi valójában megkezdte a támadást, de ezeket a mozdulatokat annyiszor láttam a fejemben, hogy tudtam előre merre fog mozogni, most viszont a végső támadásom a kardommal volt. Egy vágást ejtette a férfin, aki összeesett. Reméltem, hogy a nehezén túl vagyok, de a genjutsuból való kijutás teljesen kiszívta az erőmet. Nagyon bíztam benne, hogy a férfi a földön marad, és nincsenek új trükkök a tarsolyában.
Yagami
Yagami
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 304
Elosztható Taijutsu Pontok : 30

Állóképesség : 154 (C)
Erő : 100 (D)
Gyorsaság : 150 (C)
Ügyesség/Reflex : 300 (B)
Pusztakezes Harc : 100 (D)


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 337

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Sarutobi Asuma Szomb. Ápr. 02 2022, 20:23

Yagami – Holtak Könnye
 
 
Abban a pillanatban, ahogy harcba szállsz az ellenfeleddel egy genjutsu áldozata lettél, sok időbe telt, mire rájöttél a kiútra. Ez idő alatt a társad véres harcokba bonyolódott. A helyzete teljesen kilátástalan volt, hiszen olyan túlerővel nézett szembe, amit egyedül nem volt képes felül múlni, sőt nagy valószínűséggel te csak az útjába lettél volna. Egy vége láthatatlan mészárlásba kezdet, de minél több banditával végzet annál több lett. Mire te legyőzted az ellenfeled és „készen” álltál segíteni a társadnak ő már az ereje végén járt. Végzett az összes banditával, akik nem a vezetőt védelmezték. Úgy tűnt, hogy a faluból ismerős banditák feladata a vezető védelme, így ők nem keveredtek harcba, csak a golyófogókkal harcoltatok, de így is éppen életben maradtatok. – Megölhetem őket? – kérdezte a legijesztőbb férfi, aki feltételezhetően a legképzettebb ninja lehet. – Nem! Nem ide valók, és ilyen állapotban amúgy sem húzzák sokáig a környéken. Elengedem őket! Hagyjátok őket elmenni, és tűntesetek el innen mindent… Nem bírom a hullákat. – mondta a vezető, majd leporolta magát és hátat fordított nektek. Úgy néz ki ezt megúsztátok. Te is eléggé kimerültél a saját harcodtól, de volt annyi lélekjelenléted, hogy felkarold a társad és elindulj vele. Folyamatosan távolodtatok a banditák falujától. – Kölyök ezt megúsztuk. Húzzunk innen a rákba! A küldetésünk amúgy is teljesült csak valaki miatt kerültünk ebbe a helyzetbe. – mondta, miközben rád nézett, ezzel éreztetve, hogy ifjonti vehemenciád miatt kerültetek a halál közelébe mind a ketten.
 
Ahogy visszaértetek az elpusztított faluhoz a társad az egyik kiégett házra mutatott. – Vigyél oda! – mondta kissé fáradt hangon. Ahogy odaértetek lehajolt és a romok alól elővett egy tekercset. – Ezzel teljesítjük igazán a küldetésünket. – mondta, majd utolsó éber pillanatában az otthonotok felé mutatott. – Menjünk haza!

// Következő postod a a faluvezetőjének irodájába kérem. A posztod a hazafele útról és a regenerálódásról szóljon. //

_________________
Nikotinfüggők:
Nemzeti küldetés: Levél a távolba - Yamanaka Inako, Osumi Hiroto, Kaibutsu Hiroto, Aokaze Atsushi, Naito Kenji
Aktív: 
Akira - Egy mester útja...
Shirotayo Hisana - A cél!
Sarutobi Asuma
Sarutobi Asuma
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Apa
Chakraszint: Dohánybolt

https://topp-coaching.webnode.hu/

Vissza az elejére Go down

Az elpusztult falu Empty Re: Az elpusztult falu

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.