Hattori Arata vs. Hiroto Osumi

3 posters

Go down

Hattori Arata vs. Hiroto Osumi Empty Hattori Arata vs. Hiroto Osumi

Témanyitás  Hattori Arata Szer. Feb. 23 2022, 14:31

Helyszín: messze a kontinenstől, a független déli szigetek egyik elhagyatott területén, egy igazán kicsi, hárma szigetcsoportnál, Hitomi, Hiroshi és Igani kis szigetei közül Hitomin. A szigetek a IV. Nagy Shinobi Háború idején a Hold Országának egyfajta hátországaként szolgáltak, a natív népesség elhagyta a területet és nem költöztek vissza. Jelenleg elhagyatott, minden úgy áll, mint amikor a getsugakurei erők kivonultak. Hitomi szigete ad otthont egy kis falunak, rajta templommal, mólóval és őrhelyekkel. Az Igani torony világítótoronyként működött, míg a szent helyként tisztelt Hiroshi dimbes-dombos szigetecskéje volt a lakosság menedéke, amíg azt is el nem foglalták. Hitomi szigetén két elhagyatott hajó is található, jelenleg menetképes állapotban van mindkettő.

Időjárás: óceáni éghajlat jellemzi, csapadékos, mindemellett enyhe tél és kellemesen hűvős nyár. Jelenleg tavaszi időszak, csapadékos, nyirkos, de nem nyálkás, hideg. A páratartalom elviselhető, hosszú tartózkodást követően azoban inkább zavaró.

Alapszituáció: A faluban a IV. Nagy Shinobi Háborúból származó információk lehetnek elrejtve, amelyek a korábbi Víz Szövetségét kompromittálható anyagokat tartalmazhatnak, akár stratégiákat is, amelyeket később bevetnének. Ennek megfelelően a tekercs vagy tekercsek nem juthatnak idegen kézbe. Természetesen az információra mindenki igényt tartana, de Amegakure és Konoha léptek a leggyorsabban, így az ő két emberük indul most útnak, hogy a másik elől elorozza az információt....



/Kezdőposzt/


Információ. A legfontosabb dolog volt a shinobi világban az információ. Ezzel lehetett a legtöbbet kezdeni, ezen állt vagy bukott minden ebben az átkozott sárgolyón, amelyet az otthonuknak neveztek. És az információ jelentette az életet a legtöbb esetben. Ezt Amegakure no Sato valódi vezetősége, a helyi ANBU mindig is tudta és épp ezért döntöttek úgy, hogy egyik ügynöküket, Kumot.... avagy Hattori Aratát küldik el az információ visszavételére. "Visszavétel". Hiába voltak szövetségesek, a korábbi szövetségesekből akár ellenség is lehetett, így Amegakure számára létfontosságú volt, hogy Getsugakure információit megszerezzék, bármi is maradt a szigeten. Soha amegakurei ügynök nem utazott még ilyen délre, majdnem az ismert térképről lefelé, de a feladat ez volt és el kellett végezni. A Hír- és Információszerző, Felderítő és Elhárító Egység egyik chutaicho-ja, vezetője ment most küldetésre. A legjobb. Legalábbis azt mondták róla. Ez az ember nem ismert lehetetlent és képes volt megölni magát Akatsuki no Konant is, majd sikerrel távozni a műveleti területről. Persze küldhettek volna bárkit erre a küldetésre, nagyon sok jó ügynök volt, de Kumo lett végül kiválasztva. És hát, kit küldenének, ha nem az egyik legjobbat?

Arata nem gondolta magát a "legjobbnak". Jó ügynök volt, az szentigaz. És mindent megtett, hogy az is lehessen. Shinobi no mono volt a javából, a dédapja kiképzése révén olyan készségekre tett szert, amelyekről mások csak álmodni mertek. Nem térképátrendező technikai tudás jutott a birtokába, hanem annál sokkal több. Ismerte a hely éghajlatát, tudta, hogy mire számítson, pedig még sosem járt itt. Ha kellett, képes volt bármilyen álcát felvenni, bár a terület kihaltnak számított, így erre nem volt szükség. Tudta még, hogy melyik növényből, halból ehet anélkül, hogy megmérgezné magát, pedig ez a szigetcsoport a világ túlfelén volt ahhoz képest, ahol ő lakott. De ismerte, mert olvasott róla és mivel olvasott róla, volt elképzelése, hogy miként nézhetett ki. A shinobik közül sokan nem szerettek olvasni. Sokan átaludták az akadémiai elméleti órákat és csak várták, hogy mikor gyakorolhatnak végre ninjutsut, vagy taijutsut. Érthetetlenek voltak. Az elmélet alapozta meg a gyakorlatot és már egy kis földrajzkönyv elolvasásával ekkora helyzeti előnyhöz lehetett jutni. Márpedig a helyzeti előny igencsak fontos volt a jelenlegi szituációban. Sőt, minden szituációban az volt. Enélkül a küldetést folytatni, vagy akárcsak elkezdeni is értelmetlen volna.

Az idejutás is nehézkes volt, a Barna Öblön keresztül hajózott le a Déli Tengerre és állt meg a Hold Országában feltankolni, majd a Tenger Országában pihent egy keveset, pontosabban felderített. Kíváncsi volt, hogy milyen más, a kontinensről származó shinobik lehettek még ott, akik potenciálisan az ő küldetését szabotálhatták volna. De nem talált ilyet, persze ez nem jelentette azt, hogy nem is volt ilyen. Kellő körültekintéssel kellett eljárni. Végül Ron szigetén bérelt "hajót" és vitorlázott le az első közeli szigetcsoportig, ahol kikötötte a kis, csónaknak is alig mondható vízi alkalmatosságot, útját innen pedig buborékban utazva tette meg, persze alkalmazva a Kakuremino no Jutsut is, nehogy megtalálhassák. Így lebegett Hitomi fölé és kezdett el ereszkedni lassan. Egyelőre csak felszíni megfigyelést végzett, nem kívánta még bevetni a chakráját. Figyelt minden elütő dologra, mindenre, ami nem illett bele a környezetbe. Ha az ellenség itt volt, márpedig mindig úgy kellett kezelni egy ilyen szituációt, hogy az ellenség már jelen volt, akkor neki kellett lépnie először és utoljára. Nem lankadhatott a figyelme. Kettéosztotta elméjét és míg az egyik a technikát tartotta fenn - amely jelenlegi erejével nem kívánt túl nagy koncentrációt - addig a másik pásztázta a környéket. Lábnyomok, árulkodó tárgyak.... minden. És emellett agya egy hátsó szegletében azon gondolkodott, hogy vajon hol lehetett az információ elrejtve. A templomban? Egy elhagyatott házban? Netán a három kis sziget közül valamelyik másikon? Az elhagyatott hajókon? A víz alatt lepecsételve? A terület bár kicsi volt, az átfésülendő helyszín hatalmas. Hetekig, hónapokig is eltarthatott volna egy keresés és ennyi ideje nem volt. Meg kellett találnia az információt és mihamarabb eljuttatnia azt az amegakurei ANBU számára.



//Használt technikák:
- Awaton: Fudou Baburu (Buborék Elem: Lebegő Buborék) - B szintű
- Kakuremino no Jutsu (Láthatatlanság Köpenye, a buborékra kivetítve) - E szintű

Állapot:
Fizikai: 100%
Chakra: 98% (ezt a két technikát én nem gondolnám többnek 2%-nál a jelenlegi chakraszinten)//



Térkép
Hattori Arata vs. Hiroto Osumi Mati1
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Hiroto Osumi Empty Re: Hattori Arata vs. Hiroto Osumi

Témanyitás  Osumi Hiroto Szer. Feb. 23 2022, 20:38

//Chakraszint: 824
Állóképesség: 293
Erő: 300
Gyorsaság: 300
Ügyesség/Reflex: 351
Pusztakezes Harc: 150

Felszerelés:
Kis tekercs: 2 Fuuma Shuriken
Kis tekercs: 5 kunai robbanójegyzettel, 5 kunai (mindegyik ellátva Hiraishin pecséttel), 10 shuriken
Shurikentartó
3 füstbomba
5 energiatabletta//

Az újabb küldetés "igája" alatt érkeztem a Déli Szigetek a világtól eldugott szegleteibe. A parancs szerint a Víz Országa számára "kellemetlen" tartalmú tekercseket kellett megszerezni, amelyek fontos stratégiai információkkal látták volna el Konohát. A Víz Országa.. Összeszorult a gyomrom, mikor egykori otthonom szóba került. Már rég elhagytam "hazámat", mégis mindig feszengek, mikor szóba kerül. Az sem lehetett véletlen, hogy engem küldtek - talán egy újabb teszt, hogy bizonyítsam hűségemet? A feladat egyszerű volt és világos: meg kellett szerezni a dokumentumokat, bármi áron. A bukás kizárva. Ugyan lett volna alkalmasabb shinobi a faluban erre a feladatra, ők más küldetéseken vettek részt, ezen kívül.. Jobban kellene bíznom a képességeimben. Bár bizonytalannak tűnhetek, tudtam, hogy amint odaérek, készen fogok állni.
Indulás előtt felpakoltam két hétre elegendő élelmet, valamint a felszerelésemet, ami a halk mozgás jegyében lett összerakva és hajóról vágtam neki a hosszú útnak. A vízi járművön szintén lehetett enni, így nem kellett szűkölködnöm, ám tudtam, hogy csak az odaútra lesz elég a tartalékom és visszafele meg kell állnom valahol feltölteni a készleteimet. Akkor lehet, addig azonban a küldetés a legfontosabb.
A számomra ismeretlen vizeken mosolyogva utazva örültem, hogy valami újat fedezhetek fel, noha tudtam, hogy a küldetésem komoly és nem lesz idő városnézésre. Őszintén szólva én azt sem bántam volna, ha csak fel kell térképeznem a területet, mindig örömmel vágtam neki az újdonságoknak és érdekelt is a hely. Szinte minden új hely érdekelt. Én ugyan nem lettem volna túl jó taktikus -legalábbis ezt hittem magamról-, de tudtam, hogy az "okosabbak" tudnak mit kezdeni a megszerzendő információval. Én ugyan azt vallottam, hogy a csata mindig a helyzethez igazodik, tudtam, hogy az ellenségnek -félve a kitudódott titkok halálos potenciájáról- újra kellene szerveznie az egész stratégiáját. Az idő pedig, amit erre rászánnak, rengetek lehetőséget kínál fel ellenfeleiknek.
Csak addig haladtam hajóval, ameddig megtehettem. A Tea Országának déli részétől kezdve egy csónakkal kellett tovább folytatnom utamat. A tutajos nem firtatta utazásom célját, de megkönnyebbült, mikor megtudta, hogy egy elhagyatott helyre tartok. A Hitomi sziget északkeleti részéhez érve aktiváltam a Muon Satsujin Jutsut, hogy azzal "pásztázzam" a környezetemet, minden egyes neszre fülelve, ami veszélyt sejtetett magában. Ott volt persze még a Kamu Nemurui no Jutsu is, ami a jelentkező veszélyre figyelmeztetett volna, ha közeledik. Ezekkel a technikákkal felvértezve nagyobb biztonságban éreztem magam, de azért felhelyeztem egy Hiraishin pecsétet a csónakra is. Fel voltam készülve egy esetleges összecsapásra, elvégre egy ninjának mindenre fel kell készülnie, de megjelenésem már önmagában elég nagy figyelmet kelthetett az óvatos szemeknek, így nem féltem egy esetleges szenzor jelenlététől. A helyszínről elegendő információt kaptam a feletteseim kérdésimre adott válaszaiból, így tudtam néhány dolgot erről a helyről. Először is a templomban kezdeném a kutatást. Ha a Muon Satsujin nem jelez veszélyt, akkor a technika másik módozatát használva néma léptekkel indulok meg az épületek takarásában, egészen a hídig, ahol egy Hiraishin pecsét elhelyezése után arra felmászva haladnék tovább. A Muon Satsujin jelzése esetén megpróbálnám beazonosítani az ellenfél helyzetét és ha sikerül meghatároznom, akkor a Meisai Gakure no Jutsu segítségével próbálnám megközelíteni, amíg ki nem derül, hogy egy potenciális ellenségről van-e szó. Bár én jobban örülnék egy segítő kéznek ebben a helyzetben..

//Állapot: 99,97% - Muon Satsujin okozta "szellemi kimerülés"
Chakra: 99% - falmászás, két Hiraishin pecsét elhelyezése, 96%, ha a földközelben vagy és a Meisai Gakurét kell használnom. Ha több ideig maradok így, akkor nyilván többet emészt fel, ha nem értesz egyet az értékekkel, akkor kérlek jelezd.

Használt technikák:
- Muon Satsujin Jutsu (A Néma Gyilkolás Technikája) (D szintű))
- Kamu Nemurui no Jutsu (Alvó medve morgása) (A szintű, 200 chakraszint)
- Hiraishin no Jutsu (Repülő Villámisten Technika) (kétszer) (S szintű, 800 chakraszint)
- Meisai Gakure no Jutsu (Álcázó Rejtek Technika) (opcionális) (S szintű, 800 chakraszint)

Ganbatte ^^//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Hiroto Osumi Empty Re: Hattori Arata vs. Hiroto Osumi

Témanyitás  Hattori Arata Csüt. Feb. 24 2022, 02:43

//Részemről számolhatjuk picit kevesebbre a chakrát, úgy legalább tovább tart a PvP ^^//

Felderítés, felderítés, felderítés. Ez volt a legfontosabb. Enélkül nem lehetett akciót kezdeni. Ez volt mindennek az alapja, amely nélkül a cselekedet felért egy öngyilkossággal. Meg kellett találni a csapdákat, fel kellett mérni a terepet és csakis akkor támadásba lendülni, amikor minden klappolt. Bár persze, sosem klappolt minden. Ilyen nem létezett. Mindig ott volt legalább egy százaléknyi hibalehetőség.... nem. Az az egy százalék sem hibalehetőség volt, hanem egy lyuk a falon, amelyet be kellett tömni. Odabent a "tervezési osztályon" a sokmilliónyi Arata folyamatosan dolgozott azon, hogy az A-1-a-1-b-1-c-1 tervre még egy altervet dolgozzanak ki. Agyának fogaskerekei csak úgy pörögtek és pörögtek, megállás nélkül. Ontották magukból a végeláthatatlan terveket. Szemei előtt a sziget zónákra lett osztva. Minden zónát behatárolt és az ott megtalálható, különleges dolgokhoz kötötte azokat. A templom zónája, a kikötői zóna... mindegyiknek volt egy középpontja, amelyet egy kicsit jobban kellett szemmel tartania. Ezekhez viszonyult a zóna, ebből kiindulva térképezte fel a szigetet. Mindegyik zónában volt több lehetséges rejtekhely, amelyeket nekiállt kategorizálni és százalékos esély szerint elvetni vagy éppenséggel megtartani. Így jött ki, hogy a templom volt az, amelyet elsődlegesnek jelölt meg; ámbátor túl egyszerűnek is tűnt, hiszen a sziget legkiemelkedőbb pontjaként az ember szeme azonnal rá esett. Vagy éppen azt alkalmazták, hogy "tartsd szem előtt és azzal rejted el"? Ezen elv mentén a templom volt a legesélyesebb, de szorosan utána következett a kikötő, az elhagyatott hajókkal. Majd a torony. Majd pedig a dimbes-dombos kis szigetecske.

A nap bár sütött, nemrég esett így a páratartalom valószínűleg kevésbé volt elviselhető. A buborékban az oxigén csak ideig-óráig volt elég, bár egy kisebb chakralékkel ez a probléma is könnyen orvosolható volt, azonban nem akarta a buborékot állandóan fenntartani. Viszont ő volt az amegakurei ANBU hírszerzésének egyik legjobb ügynöke; ez pedig azt jelentette, hogy nem engedhette meg magának azt, hogy lebukjon. Ha volt is valaki a szigeten rajta kívül, akkor nem fedhette fel magát. Sok shinobinak ez volt a problémája: csak úgy belerehontak a csatába. Egy shinobi orvgyilkos volt és tolvaj, nem pedig egy tűzgolyódobáló katona. Persze, mostanában ez utóbbit jelentette a shinobi. A valódi shinobik, a shinobi no monók már rég kivesztek a világból, csak ketten maradtak: dédapja és ő. Sokat hallotta már csatában a "ne merj lebecsülni" mondatot. Miért is ne? Annál jobb, ha az ellenfél lebecsüli őt. Vagy ha túlbecsüli. A lényeg, hogy sohase ismerhesse meg valódi erejét, vagy ha már megismerné, akkor titkát a sírba vigye. De inkább azt se, hiszen a IV. Nagy Shinobi Háború megmutatta, hogy a sírból is képesek felkelni egyesek. Az a Kígyó.... Kabuto.... akinek Arata köszönhette Kusagakure no Sato titkos technikáit... veszélyes volt. Túl veszélyes, de túl erős is, hogy csak úgy eliminálni lehessen. Aratának meg kellett védenie tőle is Amegakure no Sato rendszerét, a diktatúrát, amely mindent átszőtt.

A mostani küldetés is erről szólt, a diktatúra fenntartásáról. Ha Amegakure szert tesz ezekre az információkra, egy lépéssel közelebb lesz ahhoz, hogy egy következő világégés esetén bebiztosítsa magát. De addig is, amíg a jelenlegi hidegháború tart. Mert béke nem volt, csak háború és hidegháború. A fegyverkezés most is javában zajlott és rohamléptekkel indultak a következő háború felé; amilyen gyorsan távolodtak az előzőtől, olyan gyorsan tartottak a következő felé. Az addig begyűjtendő információ pedig életről és halálról dönthetett. Ha csak egy apró, jelentéktelen dolgot tudnak meg, mint például a shinobik teázási szokásait, már eggyel bentebb vannak. Minden egyes apró dolog számított. Nem volt olyan, ami feleslegesnek volt mondható, nem lehetett semmit figyelmen kívül hagyni. Mindennek volt értéke, kérdés az, hogy mennyiben mérték.

Lentebb ereszkedett, de csak annyira, hogy még ne kerüljön adott esetben egy közepes képességű szenzor hatáskörébe. Egy profi már kiszúrta volna - szó szerint a buborékot is - de egy közepes vagy az alatti még nem. Viszont látnia kellett. Lassan közeledett a templom felé és óvatosan figyelt. Egyelőre még nem léphetett akcióba. Aztán a hídon.... megérkezett. És egyenesen a templom felé tartott a másik. Arata igyekezett beazonosítani, megyfigyelni a megfigyelhető mozgását. Eszébe véste minden apró rezzenését, hogy miként mozogtak az izmai, mikre számíthatott. Persze egy kis eső megidézésével ennél többet is megtudhatott volna róla, de nemrég esett és a felhők egyelőre nem gyülekeztek az égen. Nem akarta felhívni magára a figyelmet, amíg nem votl rá szükség. Hadd gondolja a másik, hogy egyedül votl a szigeten. Hadd higgye azt, hogy rajta kívül nem volt itt senki, csak ő. És akkor, amikor eljön a megfelelő pillanat, Arata le fog csapni. Persze eszébe jutott egy rakás terv, akár az is, hogy leküld egy Kage Bunshint, konohagakurei shinobinak álcázva, de az megbukhatott volna. Sőt, annak csak buktatói voltak. Eljátszhatta volna még azt is, hogy egy idegen partra vetődött, de annak is megvoltak a maga hibái. Egyelőre csak kivárt. Ha a másik megszerezné az információkat, nemes egyszerűséggel poklot fog "varázsolni" ide. Ha több ideje lett volna, akkor a hamis terület technikával, akkor most a maga képére formálhatta volna a helyet, de ezt nem tudta megtenni. Ezzel egy előnyről le kellett mondania, de még mindig ott volt a többi terve. Egyelőre viszont csak várt és várt....
Hattori Arata
Hattori Arata
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1336
Elosztható Taijutsu Pontok : 105

Állóképesség : 320 (B)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 316 (B)
Ügyesség/Reflex : 600 (A)
Pusztakezes Harc : 300 (B)

Specializálódás : Awaton

Tartózkodási hely : Amegakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: ANBU Chutaicho
Chakraszint: 1272

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Hiroto Osumi Empty Re: Hattori Arata vs. Hiroto Osumi

Témanyitás  Osumi Hiroto Csüt. Feb. 24 2022, 09:02

Ááh, én csak szimplán nem értek hozzá xD Gondoltam két pecsét felhelyezése és a Meisai Gakure aktiválása nem olyan sok chakra.//

Bár felvázolták a szigetek küllemét, nehéz volt a térbeli elhelyezés egészen addig, amíg meg nem érkeztünk. Ott már tisztább képet kaptam arról, merre is kellene haladnom. Nem volt kimondottan jó felderítő technikám, de bíztam a Muon Satsujin Jutsuban. Az pedig nem jelzett semmit. Kihalt volt minden, pont úgy, ahogy arra számítottak. Csak a hullámok apró zúgásai ostromolták elmémet. Valószínűleg én értem ide elsőként. Ennek ellenére nem engedtem le védelmemet és a csapdákra is felkészültem.
Körültekintő óvatossággal téptem fel a pecsétet, ami nem őrzött semmit. Egyszerűen csak ott volt. Hogy ne érjen kellemetlen meglepetés, egy Tatsu Teichi pontot is elhelyeztem az ajtón. Az első néhány lépést vigyázva tettem meg, nehogy aktiváljak egy csapdát, a következőknél már inkább arra hagyatkoztam, amit láttam, tapintottak, hallottam és éreztem. Az épület tüzetes átvizsgálása után két tekercset találtam, melyek közül az egyik egy hajónapló volt. Fel kellett törnöm az egyszerű kódot, amiből rájöhettem, hogy ez az, amit keresek; a tekercset magát, úgy éreztem, nincs jogom kinyitni.
Aztán elfogott a balsejtelem. Már korábban is éreztem, hogy eddig túl simán megy minden, de most ez az érzés egyre inkább elhatalmasodott rajtam. Talán megérkezett volna az ellenség? De nem hallottam senkit. Egy picike neszt sem. Az elővigyázatosság azonban fontos, így nem volt más választásom. Megharaptam ajkamat és a kiserkenő vérrel végrehajtottam a Kuchiyose no Jutsut.
- Ha tévedek, életem végéig paranoiásnak nevezhetsz, de kérlek, tedd meg, hogy kirohansz ezzel a tekerccsel a szigetre.
- Sziget? Egy szigeten vagyunk? Tengeribeteg vagyok! - Nyomta össze pofáját az állat rettenetében.
- A sziget nem mozog.. Ez fontos.
Ezután egy kisebb rumlit csináltunk a templom belsejében, jól hallhatót, ám kívülről nem láthatót, majd a medve hüvelykujja felmutatása után szájába vette az ártalmatlan tekercset és kirohant vele a kövezett " lépcsőre, majd annál is tovább, amíg én az ajtóhoz osontam, úgy, hogy kívülről ne lehessen látni és a Tatsu Teichin keresztül szemléltem az eseményeket. Ha van ellenség a közelben, nyilván fel fog tűnni, főleg, hogy a medve úgy mozog, mintha ő lenne tényleges tekercs őrzője. Küldetésem tárgya pedig addig ott pihent a mellényemben.

//Állapot: 99,96%
Chakra: 97% - Tatsu Teichi no Jutsu, Kuchiyose no Jutsu

Használt technikák:
- Muon Satsujin Jutsu (A Néma Gyilkolás Technikája) (D szintű)
- Tatsu Teichi no Jutsu (Sárkány Kémkedő Technika) (B szintű, 300 chakra)
- Kuchiyose no Jutsu (Idéző Jutsu) (C szintű, 250 chakra)//
Osumi Hiroto
Osumi Hiroto
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1081
Elosztható Taijutsu Pontok : 10

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 470 (B)
Gyorsaság : 150 (C) - Súlyok Nélkül: 420 (B)
Ügyesség/Reflex : 550 (A)
Pusztakezes Harc : 541 (A)


Adatlap
Szint: S
Rang: Tokubetsu Jounin
Chakraszint: 1054

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Hiroto Osumi Empty Re: Hattori Arata vs. Hiroto Osumi

Témanyitás  Uzumaki Kushina Pént. Feb. 03 2023, 14:06

Sziasztok!
A PvP harcot lezárom. Bizonytalan voltam, hogy írjak-e jóvá chakrajutalmat, hiszen a játékmód lényege, központi eleme (harc/kihívás/megmérettetés) elmaradt, azonban a játékotokat (a játékminőségre figyelemmel), valamint a posztok megírásába fektetett energiát és időt jutalmazni szeretném.
Erre való tekintettel fejenként +3 ch-t írok jóvá nektek:
Hattori Arata: 1264+3=1267 ch,
Osumi Hiroto: 937+3=940 ch.
A chakrákat felvezettem.
További jó játékot kívánok,
Kushina
Uzumaki Kushina
Uzumaki Kushina
Adminisztrátor

Elosztható Taijutsu Pontok : Serpenyőnyi


Adatlap
Szint: S
Rang: Háziasszony
Chakraszint: Ostor ez a nő!

Vissza az elejére Go down

Hattori Arata vs. Hiroto Osumi Empty Re: Hattori Arata vs. Hiroto Osumi

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.