Tarae-san háza

3 posters

Go down

Tarae-san háza Empty Tarae-san háza

Témanyitás  Uzumaki Naruto Szomb. Ápr. 24 2010, 16:24

//Zento és Amirei//

Tarae-san háza egy kicsi lakás, három szobával: hálószoba, konyha és ebédlő egyben, valamint egy fürdőszoba.

Zento és Amirei szépen lassan meg is érkeznek a kicsi lakáshoz. Kinyitják a kulcsra zárt ajtót, és máris egy kisbaba sírását hallják meg. Rohannak is hogy megnézzék, mi történt az apró védencükkel. Kiderült hogy a baba beszorult a takaró alá. Amirei gyorsan lehúzta a takarót a piciről, mire az meglepődötten elhallgatott, és nézett a megmentőire.

Tarae-san háza TarzanBabyHuh
Uzumaki Naruto
Uzumaki Naruto
Operátor Profil


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

http://narutohun.niceboard.net

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Yunaki Amirei Nyo Szer. Ápr. 28 2010, 18:59

*Amirei nagyot, néz, mikor a takarót lehúzza a gyerekről… *
~Valahogy elméletben nagyobb örömöm volt, mint elméletben.~
*Fordítja a lány a száját féloldalas grimaszoló állásba, majd kacag egy kicsit a kisbabán, persze nem undorral.*
~Zento mostanában nagyon gyűlölködő… Nem ért meg engem…~
*Gondolja, magában a lány miközben a gyermeket figyeli, de hogy ezt a megmentős viszonyt oldja, rögtön köszön is a kislánynak.*
-Sziiiiijjjjjaaaaaaaa
*Hosszan köszön és mosolyog. Hisz ilyen korban a kisbabák olyanok, mint a kutyák, ha örülsz ők is örülnek, ha szomorú vagy ők is szomorúak.*
-Te Zento, nem furcsállod, hogy a sensei mindig elviharzik? Mármint… Soha nem ad részletes leírást a küldetésünkről. Semmit nem tudunk a gyerekről. Nagyon hanyag…
*Panaszkodik Amirei, szinte rugdosná az ’idióta’ Yuutarot! S közben a lány épp azon gondolkodik, vajon mit is adjon a babának enni O.o*

/// Bocsi erre nem tudtam sokat írni :/ I love you lol! ///
Yunaki Amirei Nyo
Yunaki Amirei Nyo
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 221

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Tensei Zento Szer. Ápr. 28 2010, 21:54

A zár kattan és kinyílik a házat védő ajtó, ahogy Zento belép rajta, egyből egy furcsa szagot érez. Az idegen hát szaga. Valahogy ha belép egy idegen helyre mindig ezt a szagot érzi. Van mikor más, de ugyan olyan jellegzetes büdös. Távolabb egy baba sírása hangzik és már rohannak is oda. Tudják ki az, de az arcát még nem ismerik. Ahogy a takaró leple lehullik a babáról, úgy az arckép is láthatóvá válik.
-Nicsak! Ez olyan mint egy kismajon.-
Mondja első megállapítását megtéve. Zento nem gügyörészik, és nem is fog. Ő nem az a típus, aki leáll gügyörészni egy kisbabával. Még ha játszik is akkor is egy kis verekedőset. A baba úgy is olyan szépen kékítené magát.
Látszólag babához képest nem is olyan kicsi a gyerek. Nagyobb növésű az átlagnál, de a haja... Az tényleg olyan, mint egy majomnak, mikor a feje tetején áll a haja. Amireinek ismét csak van hozzá fűzni valója az előző párbeszédükhöz. Úgy látszik, csak nem érti meg, hogy Zento sosem fogja megérteni ezt a falu és sensei ellenes dolgot.
-Amirei. Yuutaro nem véletlenül nincs itt. Két dolgot is tudok kifogásnak mondani.- Jegyzi meg neki, és innen már felfogható, hogy fel is sorolja.
-Első: Yuutaro sensei gondolom kíváncsi a helyzet felismerő képességeinkre. Hogyan oldjuk meg azt? És ezzel, hogy csak mi ketten vagyunk azt várja, hogy össze kupálódjunk a múltkori gyakorlás miatt.- Itt vesz egy levegőt.
-Második: Háború van.-
Néha nem érti Amireit, hogy ilyenekre miért nem tud gondolni. A háború minden országot érint, és ez azzal jár, hogy a senseinek bizony néha le kell lépni.
~Egyszer felfoghatná már, hogy ez a Föld országa, a négy nagy nemzet egyike, és nem a hó országa ahol "állítólag minden boldogság, és rózsaszín felhők.~
Gondolja Zento, bár ahogy észre lehet venni. A páros teljesen ellentéte egymásnak. Amirei kedvesebb nyugodtabb, típus, Zento pedig zsörtölődő, sokszor rosszkedvű, és harcias típus. Talán annyi közös lehet bennük, mint Orochimaruban a jóindulat.
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Uzumaki Naruto Kedd Május 04 2010, 18:32

A kisbaba amint látta Amirei reakcióját, elmosolyodott és kezeit felé nyújtotta, ezzel jelezve hogy vegyék fel. Amirei fel is vette óvatosan a picikét, aki elkezdett buborékokat gyártani a szájával. Ezután pedig büfizett, és az egész béltermék Zento vállára ment, ezzel kizökkentve a fiút a gondolataiból. Ezután - mint aki érezte hogy rosszat csinált - rögtön Amirei mellkasába fúrta fejét hogy elrejtőzzön. Aranyos látvány volt, bár Zentónak erről más volt a véleménye. Amirei megtörölte a pici száját, és ennivaló után kutatott, amivel megetethetné... nem tudta honnan jött neki ez az ötlete, de fürgén kutatott, miközben a csöppség sírt a karjában. Zento ugyanis nem volt hajlandó átvenni tőle.
Uzumaki Naruto
Uzumaki Naruto
Operátor Profil


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

http://narutohun.niceboard.net

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Yunaki Amirei Nyo Csüt. Május 06 2010, 12:35

*Egyszerű nyugatási módon kicsit rugózva, óvatosan fel le ugráltatja a gyereket a kezében. Persze, olyan sebességgel, hogy ne essen ki. Zenton persze magában nevetett egy picit, de nem sokat hisz érezte, hogy nem nagyon örül neki.*
- Üm… van nálad pót ruha?
*Kérdi Amirei, bár ahogy rájön a lány, ha büfizett a gyerek, akkor nem rég evett… viszont kihányta… nem lenne, jó ha most megetetné, csak késöbb…
Továbbra is keresi majd a bébi ételt, vagy valami gyümölcsöt amit felturmixolhatna. Közben folytatja a beszélgetést Zentoval.*
- Hogy össze kupálódjunk a múltkori gyakorlás miatt? Nem is tudom kit vágtak be a bokorba, és kit ütött a saját csapattársa gyomron. Zento tudom, hogy segíteni akarsz de gondolkozz…
*De közben rájön valamire.*
- Nem akartalak megsérteni. De ténylegesen kell valamit kezdenünk… Valamint túlságosan is ’merev’ vagy… *nagy levegő vétel.* … nekem itt akkor is valami bűzlik…!
*Mondja Amirei majd folytatja a cselekvéseit… Ha ételt talál kis idő elteltével megeteti a babát, majd megbüfizteti, úgy hogy egy törölközőt rak a vállára (xD) Aztán lefekteti aludni!*

/// Rosz Post, lesz még jobb is :] ///
Yunaki Amirei Nyo
Yunaki Amirei Nyo
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 221

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Tensei Zento Csüt. Május 06 2010, 20:48

Hát igen. A baba nem ép kedveli Zentot, vagy csak egyszerű véletlen, hogy a vállát okádta le.
~A fene vigyen el.~
Jegyzi meg magában, de látja a baba reakcióját. Hirtelen elkapta egy érzés. Egy olyan érzés, mint még soha. Ez az érzés a meghatódottság érzése. Zento arcára mosoly ült ki, és még Amirei kérdésére is válaszolt.
-Nem számít. Majd letörlöm.-
Zento a válasz után, egyből a fürdőszobába ment, ahol elösször letörölte a válláról a mocskot, majd kényelmesen elvégezte a dolgát. Sírás hang ütötte meg a fülét, és ment is ki a konyhába, ahol Amirei keresett valami ételt, és a gyerek sírt.
Zento már szívesen átvette volna tőle, de még tartózkodott. Félt, hogy esetleg leejti a babát. Ezt a feladatot inkább Amireinek tartogatta. Mikor kiment, Amirei elkezdte folytatni a félbe hagyott párbeszédet.
-Jó bocs. Tényleg gondolkodnom kellet volna, amit megpróbáltam, de valós helyzetben sem lett volna rá idő. Ráadásul tudod, hogy nekem nincs igazi apám. Nincsenek igazi kötelékem, talán csak a nevelő szüleimmel, de a Tsuchikage azt tanította, hogy a küldetés előre valóbb, mint a társunk. Bár ez... Ahogy egyre többet vagyunk együtt, erről változik a véleményem.-
Mondja, de ezután még jön a további leszúrás, hogy Zento "merev".
-Én merev? Figyelj, most már tényleg elég. Csapattársak vagyunk, és ezt el kellene viselned. Én is próbálom elviselni ezt a nagyon gondolkodós és tekergős agyadat, na meg az érzelmes életed. Szóval neked is lépned kéne-e felé nem csak nekem.-
Mondja Zento mostmár egy kicsit kiakadva. Nem akarta megsérteni, de Amireinek valahogy sikerült Zentot.
~Ő az egyetlen, aki a képembe mert mondani valamit.~
Zento, azért megpróbál magába szállni, és elgondolkodni egy kicsit. Ezzel megtéve az első lépést a csapatmunka felé.
~Talán tényleg merev vagyok? Nem tudom, hogy lehetne csapatmunkát kialakítani, egy olyan valakivel, aki totálisan az ellentétem.~
Gondolkodik el, és próbálja megérteni a dolgokat.
-Figyelj. Szerintem mi egymás ellentétei vagyunk. Megmondom mit tegyünk. Te abba hagyod, ezt a "nekem bűzlik szöveget" meg a falu ellenes gondolkodásod. Próbálj meg bízni a senseiben, és a faluban. Én meg megpróbálok nem bunkó lenni.-
Mondja Zento az ötletét. Talán ez az első esett, amit nem kézzel, hanem beszéddel rendez le.
-Épp ezért had vegyem át a babát, keres kaját, én meg addig lefektetem. Úgy is csak, ha felkel akkor lesz éhes.-
Zento ezzel át is veszi a babát, és vissza viszi az ágyba. Óvatosan leteszi, majd betakarja. Egy barátságos mosollyal, még rá is mosolyog, majd elkezd énekelni a maga bársony hangján. Megpróbál minél lágyabban, és barátságosabban. Azt énekelné, amit ő halott, még az árva házban. Keres neki egy plüssmackót, amit betesz mellé. A puhaság jobban álomba ringatja a gyereket.
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Uzumaki Naruto Pént. Május 07 2010, 18:44

A kisbaba sírni kezdett, mikor Zento átvette, de mikor behelyezte az ágyba, elhallgatott. A baba elég gyorsan álomba szenderült. Amirei talált pár banánt, amit pépesített. Ezután jó ideig nyugtuk volt, kényelmesen át tudták beszélni a dolgaikat. Valaki bekopogtatott az ajtón. Yuutaro sensei lépett be, leül a tanítványaival egy asztalhoz. Halkan beszélt, mert nem akarta felébreszteni a csöppséget.
-Sziasztok. Jó hírem van: Tarae-san egy óra múlva hazatér, így a feladatotok korábban véget ér mint kellene. De van egy kevésbé jó hírem: holnap egy veszélyesebb küldetésre megyünk. A Tsuchikage nem volt hajlandó egy D osztályú küldetést kiadni, mert azok már kezdenek elfogyni. Így a feladatunk a következő: el kell fognunk egy Elveszett Ninját, és ez kiemelten veszélyes feladat lesz. Pihenjétek ki magatokat otthon.
Uzumaki Naruto
Uzumaki Naruto
Operátor Profil


Adatlap
Szint:
Rang:
Chakraszint:

http://narutohun.niceboard.net

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Yunaki Amirei Nyo Csüt. Május 20 2010, 17:38

*Amirei kezdett belemelegedni a feladatba. Bár a gyerekvigyázás nem olyan pezsdítő volt, mint ahogy gondolta, azért azon a pár órán elfáradt, s ezt nyugtázta is Zentonak pár nyögéssel. Amikor csak tudott néha-néha lehevert a kanapéra és nagyot sóhajtva gondolkozott.*
~a nevelő anyum biztosan tudja ki az igazi anyukám. De ő a hó országába van! Mind kettejük nagyon hiányzik…~
*Megtörli egy pihenésnél buksiját, majd folytatja a munkát…

Később a drágalátos Yuutaro látogatja meg a diákokat, hogy egy óramulva vége a feladatnak. Ómen!!! Amireinek mára már elege lett a gyerekből… Bár aranyos volt és szereti őket, mégis fárasztóbb volt, mint gondolta… Persze még mindenhez lenne ereje! Furcsán, most renegátosan helyeselt a senseinek.*
-Értettük, Sensei viszont jónak látja, hogy semmilyen kiképzéssel menjünk az ellenfeleink ellen? Mármint persze nem letagadható a közel és távolsági harci képzésünk, de nem nagyon rendelkezünk semmilyen jutsuval!? Nem akarom letagadni az ön képességeit sem.
*Mondja ezt Amirei, mintha már az ágyat várná teljesen…

Ha a beszélgetésnek vége, hát haza indul Zentoval, de mielőtt Zento a saját házuk felé fordulna Amirei megkérdezi őt egy dologról.*
- Nincs kedved ma este nálunk aludni? A dadusom biztosan szívesen látna téged, már meséltem rólad.
*Ha Zento elfogadja az invitálást, akkor elvezeti haza. A dadusa persze a kanapé előtt horpaszt nagyban, miközben a szemöldökét, vízben tartja holnap (fog)… Körbe vezeti a házban. Majd aztán megmutatja, hogy hol alszik (külön szoba) Aztán persze majd ő is lefekszik:]

Ha mégsem fogadja el hát, akkor Amirei kénytelen lesz egyedül maradni.*
Yunaki Amirei Nyo
Yunaki Amirei Nyo
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 221

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Tensei Zento Csüt. Jún. 10 2010, 20:35

Zento örül, hogy a baba nyugodtan elaludt, és ezzel mentesítve őket egy kis időre a további munkától.
~Na végre. Már azt hittem még egyszer lehány.~
Gondolja magában, de ő is megkedvelte a csöppséget. Talán, ha felnő, akkor Kurono addigra mér chunin, vagy jounin lesz, és akkor taníthatja is a gyereket, de addig el kell jutni. Nem telik bele fél óra és Yuutaro is csatlakozik közéjük.
-Üdv Yuutaro sensei.-
Köszönti a mestert, majd ő is helyet foglal az asztalnál, a közös megbeszéléshez. Végig hallgatja, amit a sensei mond, és számára mind kettő örömhír.
-Na végre valami feladat, ahol küzdeni is lehet, és itt sem kell mér sokáig szunnyadni.-
Fejezi ki örömét, és Amirei mondandójára csak elfordul és "hö"-zik egyet. Az alap jutsuk is jutsuk, és tökéletesek az ellenfél megzavarására, ha jókor használják őket. Megfelelő felszereléssel, például fény, vagy füstbombával is megtéveszthetőek, amit ki tudnak használni egy kontra támadásra.
-Amirei nem lesz gond. Yuutaro sensei végzi szerintem a nagyját, nekünk az lesz a feladatunk, hogy az esetleges ellenséget megtévesszük, és ezt az alkalmat a sensei ki tudja használni, persze ha csak a ninja nem adja fel magát nekünk.-
Mondja, és a végre mér oda tette a diplomatikus megoldást is, mivel levonta az előző edzések tanulságát. Nem akarja még egyszer elkövetni ugyan azon hibákat, mint eddig. Inkább kijavítaná őket, azzal, hogy most úgy cselekszik, ahogy kell, vagy ahogy előzőleg kellet volna. Szóval Zento teljes mértékben a feladat előtt áll.

Miután mindent megbeszéltek egy óra múlva meg is érkezik Taree-san.
-Jó napot, akkor mi végeztünk is. Köszönjük, hogy segíthettünk.-
Búcsúzik el Zento, már kissé látszik rajta, hogy nincs kedve dolgozni, de azért mosollyal távozik az arcán. Elvileg egy aranyos gyerek volt, akinek bár fel lehet vésni azt a rossz pontot, hogy lehányta Zento még se mérges rá. Még gyerek na, aki nem tudja, mit csinál és mindenen röhög. Azután, hogy kiléptek a házból Amirei egy furcsa ötlettel állt elő. Azzal, hogy Zento aludjon nálunk. Bár szívesen ott aludna, a holnapi feladat miatt még sem teheti.
-Bocs Amirei, fel kell készülnöm a holnapi feladatra, és a kunaiok, shurikenek, meg minden mást otthon hagytam, szóval majd reggel találkozunk, de azért még haza kísérlek, arra van időm.-
Mondja, és ajánlja fel, hogy haza kíséri, ha már nem tud ott aludni. Miután hazakísérte a lányt, azután ő is haza indul. Hime és Hanzo már várták. Főleg Hime a finom vacsorával, ami nem más mint Ramen. Zento benyomott két tányérral is, aztán ment fürödni, és feküdni. A lehányt ruhát pedig bedobta a szennyes tartóba. Himenek lesz vele egy kis dolga az biztos
Tensei Zento
Tensei Zento
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 401
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 150 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 301 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : Iwagakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 367

Vissza az elejére Go down

Tarae-san háza Empty Re: Tarae-san háza

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.