Jaiba család házikója

+3
Seikatsu Mamono
Hidan
Jaiba Minamo
7 posters

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Go down

Jaiba család házikója Empty Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Csüt. Aug. 26 2010, 16:35

Tea Országa egyik nagyobb városától nem messze, az erdőben rejtőzködő kis házikó, amelyben a Jaiba család egyenlőre két fős delegációja lakik. ^^ Ezen kívül a lakás kis műhelyként szolgál Minamo jaibának, aki egyedi készítésű ruhákat készít megrendelésre.
Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Csüt. Aug. 26 2010, 16:58


Még soha nem éreztem magam ennyire boldognak, nyugodnak és elégedettnek azért, mert az égadta egy világon semmi dolgom nincs - ami volt, azzal végeztem - s csak úgy unatkozhatom a teraszon ücsörögve. A legutóbbi különös, rémálomszerű kalandom előtt biztos nagyon el lettem volna keskenyedve, mert utálom, mikor csak úgy tengek-lengek, és még Mineo sincs itthon, hogy elcsalhatnám piknikezni, vagy gombászás ürüggyel egy hatalmasat sétálni az erdőben, bohóckodni, aztán a bokrok hűs árnyékában csak úgy szeretni és beszívni a levegőt, az illatát, hallgatni a szíve dobbanásait, s a lélegzetvételét. Vagy gyönyörködni a kilátásban egy magasabb fa tetejéről, nézni a naplementét egymáshoz bújva. A folyó sodrásában hancúrozni, fröcskölni egymásra a vizet, vagy csak heverészni a mezőn, miközben a virágok és füvek csiklandozzák az ember orrát, és a pillanatot papírra vetni pár ceruzával, még ha meg sem fogja közelíteni a valóságot, mert annyira jól nem rajzolok.
A különös kislány-démon felbukkanása óta azonban nem vagyok elégedetlen, jól esik a csend, amely körbefon, megnyugtat a hímzés, amely az ölemben pihen, még az sem bosszant fel, hogy a tű lassan legurul a lábamon, kiszabadulva a hímzőfonal zabolájából, és a földön ujjongva kezd bele új, szabad életének, amelynek sajnos hamarosan véget kell majd vetnem. Halkan dúdolgatni kezdek egy régi nótát.
Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Hidan Csüt. Aug. 26 2010, 17:24

A csendes magányodat a távolból léptek zajai zavarják meg. Figyelmed nem kerüli el, hogy csak egy ember közeledik feléd, de ő bizony elég fürgén szedi a lábait. Az ismeretlen illető által generált hangok, már egyre közelebbről jönnek. A kopogást nélkülözve nyit be, majd kezd el körbenézni míg szeme meg nem akad rajtad.
-Kérlek bocsásd meg, hogy így rád rontottam. A férjed Mineiro Jaiba egyik régi bajtársa vagyok. A minap épp összefutottunk volna, ám ekkor szörnyű dolog történt. Konohai ninják jelentek meg és támadtak ránk. Jómagam is alig bírtam elmenekülni. Alig volt időnk a beszélgetésre, csak a címeteket tudtam meg, meg rólad ejtet pár szót. Nem tudtam hova mehetnék. Ne aggódj senki sem követett és őt is élve vitték el, habár eszméletét valamilyen méreg miatt elvesztette. Úgy gondoltam tudnod kell erről.- Hadarta el szinte érthetetlenül, miközben mindenhova nézet csak a szemedbe nem. Jogosan feltételezheted, hogy bandzsa. Harmincas évei körül járhatott fekete köpenyt viselt mi a többi ruháját fedte. haja rövid fekete volt és a szeme színe is közelebb volt a feketéhez mintsem a barnához. Nagyjából 180 cm magas vézna férfi volt. Arcán friss vágás éktelenkedett és köpenye is igen viharverte volt. majd újra megszólalt mint aki csak most kapott észbe.
-Amúgy a nevem Uriki, nem tudom mesélt e rólam.- Ezt követően egy kis ideig tördelte kezét, majd sírva fakadt. -Nem tudom mit tehetnék. Segítenem kell rajta, de Konoha jól védet hely és ha bemegyek engem is elkapnak. Te nem ismersz ott valami befolyásos személyt.- Kérdezte szipogva, azon igyekezvén, hogy több könnycseppje ne érjen földet.
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Pént. Aug. 27 2010, 21:58



A dúdolást hamar felfüggesztem, mikor léptek zaja üti meg a fülem. Rossz érzés fog el, kísértetiesen hasonlít a kezdete a dolognak az előző kalandhoz, nem akarok még egy démont! De elkéstem, mire felpattantam, hogy rázárjam az ajtót az ismeretlenre - mert miért tanulnék, és zárkóznék be, ugyan! - addigra az emlegetett szamár már be is rontott a lakásba. Ahogy összepillantunk, már bele is kezd a litániába, bár nagyon kell figyelnem, hogy hadarásából kihámozzam az értelmet. Szívem kettőt is kihagy, mikor Mineiro nevét emlegeti, ráadásul a régebbi, teljes formájában. Honnan tudja a nevét? Tényleg barátok volnának, sosem mesélt nekem róla, és azt sem említette, hogy ma találkozna valakivel... ráadásul konohai ninják errefelé, mikor minden annyira békés, és már rég nem keresnek minket elszántan, mint anno, meg aztán titkoltuk mindenki elől Mineiro ninja mivoltát. nem éltünk feltűnő életet, kedveltek minket, ugyan honnan juthatott volna tudomásukra, hogy itt van? De zavart még valami, ami csak egy rövid gondolkodás után esett le. miért nem néz a szemembe? Úgy viselkedik, mint egy kisgyerek, aki attól retteg, le fog lepleződni, de vagy végigviszi a csínyt, vagy a többiek csúnyán elagyabugyálják.
- Minamo - viszonzom a bemutatkozást, majd felvont szemöldökkel fogadom, ahogy a felnőtt férfi, aki valóban valamibe belekeveredhetett nyakig, tekintve a sebet az arcán, sírva fakad. Gyanús volt, de nem volt szívem kizavarni, vagy hazugnak nevezni. Neki volt keseredve és nem olyannak tűnt, aki ártani akarna nekem. Meg aztán, mi van, ha igazat mond?
- Gyere, ülj le - vonom magammal, és tolom le egyetlen fotelünkbe, amelyben az előbb még hímeztem. - Sajnálom, de nem mesélt rólad, nem igazán szeret a múltról mesélni - mosolygok rá, majd az egyik szekrényhez lépve előveszek egy elsősegély dobozt, és abból a fertőtlenítőszert, és némi kötszert. Ha hagyja, akkor ellátom a sebét, közben megpróbálom megnyugtatni, és elmondatni vele még egyszer értelmesebben a sztorit. Amint ez sikerült, ismét megpróbálom megnyugtatni, és elejtek egy félinformációt, hátha elkottyant valamit valós - vagy csak általam vélt - szándékairól.
- Ismerek valakit, aki egész befolyásos Tűz Országában, ő lehet, hogy közben tudna járni az ügyünkben, de bízom a férjemben, ha el is kapták, meg fogja oldani, hogy hazajöjjön. Eddig sosem hagyott cserben, és sokat fejlesztette magát az elmúlt években, nem egy meglepetést tartogat a konohaiaknak. De ha más nem lesz, hát magam megyek el érte! nézek elszántan, még mindig nem tudva eldönteni, a férfi igazat mondott-e vagy lódít. De ha lódít, akkor is érdemes kicsit jobban a bizalmába férkőzni, mert túl sokat tud, és mivel sokat tud rólunk, gyanús, felettébb gyanús!
Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Hidan Szomb. Aug. 28 2010, 13:24

Mint egy robotot, úgy vezeted be gyanús küllemű vendégedet a fotelba, majd kezded ellátni a sérüléseit. Ő nem ellenkezik, de sokat sziszeg jelezvén, hogy a fertőtlenítés nem éppen kellemes. Ez elég szokatlan egy ninjától hisz ők egymás bordáit szokták eltörni miközben egy szikláról zuhannak lefele a biztos halálba. S ők mégsem siránkoznak... bár meg kell hagyni szinte mindig túlélik és a bordájuk se fáj már mikor ünnepelve feldobálják őket. Na de egy szónak is száz a vége, nem úgy tűnik mintha túlzottan bírná a strapát. Kérésedre újra elmondja szinte szóról szóra a történetet, ám most már nyugodtabban és a zokogást is mellőzi. Ám mikor a férjedbe vetett hitedről kezdesz el beszélni ő csak szomorúan csóválj a fejét.
-Őszintén megvallva én ismerem a képességeit és kétség sem fér hozzá, hogy a tehetsége mellet még az esze is segíthet rajta, de szerintem nem fog tudni megszökni. Tudod mi nem csak barátok, de régen társak is voltunk. Az első időkben csak vándoroltunk, és fejvadászként szereztük meg a mindennapi bevetőre valót. Ám idővel minket is elkapott a kapzsiság és egy olyan ügyet is elvállaltunk ami nagy hiba volt. Egy gazdag és romlott lelkű nemes felbérelt minket, hogy öljünk meg egy kis gyermeket. Megtettük. A gyermek mint kiderült fivérének egyetlen fia volt, és ő örökölt volna mindent ám minket ez nem érdekelt. Megkaptuk a jutalmunkat és ahogy jöttünk úgy is távoztunk. Viszont ennek következményei is lettek. Mi is bűnözőké váltunk és egykoron mi voltunk a vadászok most ránk vadásztak. Ám nem bírtak velünk. Más pénzszerzési módszer kerestünk, és magunkat adogattuk fel. Hol ő hol én más alakba bújtunk és átadtuk a másikat, felvettük az érte járó pénz majd megszöktettük. Épp ezért most már felkészültebb csapat jött érte. Valószínűleg a chakrájától megfosztják chakra elszívó kötél segítségével, és még azon sem lepődnék meg ha genjutsu-t is bocsátanának rá, hogy biztos ne szabaduljon. Tudod a fiú apja... ő nagyon dühös és azóta minket akar. Ha a Konohai kapcsolatod nem elég befolyásos akkor akár fel is adhatjuk az egészet.- Mondta s a szomorú következmények ismét sírásra fakasztották. Nehéz lehet róla elhinni, hogy valaha is igen erős harcos volt... most csak egy félénk gyereknek tűnt.
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Pént. Szept. 03 2010, 15:06


Csak hallgattam a történetet, amit elmesélt nekem az ismeretlen , magát Urikinek nevező személy, és egyre kevésbé akartam hinni, de egyre inkább tartottam tőle, hogy valóban igazat mondhat. Mineiro megölne egy gyereket csak a pénzért... borzasztóan hangzik,d e voltaképp ninja, semmin nem változtat, hoyg eljött a faluból, a tény az tény marad annak ellenére is, hogy most gyermekekkel foglalkozik. Talán ezért mellőzi a múltat. Visszaemlékeztem arra az esetre, amikor anno Hold Országában szörnyetegnek nevezték, amikor hirtelen olyan végtelenül magányosnak tűnt, csak mert nem hagyta, hogy a két testvért, akiket nemrég ismertünk meg, elverjék. Megmentette őket, ők mégis úgy néztek rá, mint egy véres rongyra. Ha akkor nem maradok vele, vagy nem vagyok a közelben, ki tudja, merrefelé változott volna a lelke. Annyira, de annyira összetört volt és egyben dühös... És most egyedül van, tehetetlen, és talán valóban egy halom ninja toloncolja vissza Tűz Országa felé...
- A Tűz Országa béli kapcsolatom az apám, aki igen szerteágazó kapcsolatokkal rendelkezik, tekintve, hogy egy daimyou - közlöm az eddig titokban tartott tényt. Ha csak arra ment ki a játék, hoyg felébressze bennem az aggodalmat, hát sikerült. Elszánt tekintettel néztem szét a szobában, majd az egyik szekrényből előkerült a táskám, és belekerült némi élelem, egy kis pénz valamint a Mineirotól kapott nekem való könnyű tőröcske, speciálisan nekem készítette, mert mindennel olyan nehézkesen bántam a súlya miatt. Aztán bevágtam az elsősegélycsomag maradékát, és a férfire néztem. - Gyere, indulunk, és hazahozzuk Mineirot! - azzal el is indultam ki az ajtón, neki az erdőnek. Jó szokásomhoz híven most sem zártam be az ajtót, de ahogy kapcsoltam, visszamentem, kiebrudaltam a férfit a házamból (ha nem tette meg magától), és kivételesen rázártam az ajtót. most nem fél napig leszek távol, hanem talán hosszú heteket. Nem lenne jó, ha kirámolnának mindent, mire hazajövünk. Mineiro, tarts ki megyek!

Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Hidan Szomb. Szept. 04 2010, 11:19

A férfi nem tiltakozott az indulás ötletétől, viszont mikor már úton voltatok akkor megszólalt.
-Nem tudom mennyire jó ötlet ez. Kicsit forrófejűen viselkedsz, mellesleg nekem elég nehéz lesz bejutnom a Tűz területére. Tudod engem is köröznek.Az se biztos, hogy az apád segítsége elég lesz, úgyhogy nem ártana valami rendes tervet kitalálni. Élelem miatt nem kell aggódni. Mindig van nálam egy tekercs amiben tartós ételeket pecsételtem illetve vizet szerintem kibírja Konoháig. Illetve van két katanám, és 5 db shurikenem. Ezeket tudjuk még beépítenie a tervbe. Van valami ötleted.- Kérdezi majd míg válaszol át veszi a vezetést, de az útirány jónak tűnik. A fiú feje sose áll meg mindig nézelődik nehogy valaki rajtatok üssön, tényleg elég paranoiás. A válaszod után így szól.
-Ha elfáradsz nyugodtan szólj, gondolom, te nem vagy annyira gyakorlott túrázó, hogy megállás nélkül bírd.- Mondta együtt érzően.

//Bocs a rövid postért, de hosszú volt az éjszaka. Szerintem írhatsz ha gondolod Konoha határvidékére, és ott tudod írni a túra részleteit.//
Hidan
Hidan
Adminisztrátor


Adatlap
Szint: S
Rang: Akatsuki
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Seikatsu Mamono Csüt. Nov. 11 2010, 21:49

Seikatsu miután megkapta a pecsétet és szobát is választott magának, egyől elindult a démonok országába, Felvett egy utitársat, majd el is indult egy teknőssel a Tea országába. Pár órán belül meg is érkeztek, amjd elindultak, egy régi ismerős házikója felé. Sei mellett egy 6-7 éves forma kölyök sétálgatott és szemmel láthatólag eléggé dúrcis kedvevében volt.
- Hé ne duzzogj...!!!!! Nem önszántamból teszem, így lesz a legjobb- mondta Sei, de a kisfiú csak dacosan elfordította a fejét és egy szót sem szólt az út hátralevő részében. Az elveszett ninja pedig csak egy nagyot sóhajtott. Nemsokára megérkeztek egy házikóhoz. Seikatsu odament az ajtóhoz és bekopogott. Amint kinyílik az ajtó egy nagy mosollyal köszön
- Hellóka... rég láttalak- köszönt, majd kacsintott egyett.
Seikatsu Mamono
Seikatsu Mamono
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Csüt. Nov. 11 2010, 22:27


[Sei]

A napok hál' Istennek visszatértek megszokott kerékvágásukba, mégis, valami baljóslatú érzés lopózott a rózsaszín felhőkkel díszített szivárványszínű álomvilágomba. A félelem, hogy egyszer csak elvesztem ezt az egészet, mindent, amit építettünk, amit magamnak tudhatok: őt. Erősen motoszkált bennem, nem hagyott szabadulni, nem engedett felejteni, s csak akkor könnyebültem meg, ha belépett az ajtón, s felzengett kellemes baritonja, hazaérkezett.
Talán ezért nem ment mostanában semmi, a ház "romokban" hevert, s hiába próbáltam rendet tenni, csak rosszbb lett a helyzet, mert levertem valamit, kiborítottam, törtem-zúztam, növeltem a káoszt, kivetítve azt lelkemből a szobákra.
A hirtelen felhangzó kopogás is egy ilyen dominó-effektust indított el, s a teljesen természetes jelenségnek hála, a könyvespolc is megszűnt könyvespolcként funkcionálni, s miután leesett minden, ai leeshetett róla, maga a polc is megadta magát eszement nagy csattanással terülve el a földön szemrehányón pillantva rám. Nem törődtem vele, helyette menekülésszerűen nyitottam ki az ajtót - igen, megint csak úgy mindenféle ellenőrzés vagy elővigyázatosság nélkül...
Már csak te hiányoztál jellegű fintor ült ki az arcomra: - Mondanám, hogy örvendek, de nem tudok hazudni... Mit keresel itt? Ráadásul vele - mutatok a fiúra, akihez már szintén volt némi "szerencsém". Nem, be nem fogom invitálni őket, elég nagy a kupi már így is.

Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Seikatsu Mamono Csüt. Nov. 11 2010, 22:48

Miután Sei kopogot, nem nyitották ki azonnal az ajtót, hanem csörömpölés hallatszott csak ki a házból.
- Hűha...biztos valami nő szeszély.- jegyezte, meg, majd pár pillanattal később nyílik az ajtó, de az üdvözlés nem éppen olyan volt, mint amire Seiék vártak.
- Hát így kell beszélni egy régi ismerőssel?? Belehaltál volna egy Szia örülök, hogy látlak-ba??- kérdezte mosolyogva, majd a kezét a fiú vállára tette, de az elrántotta azt.
- És mi bajod Noroival?? tökre udvarias és kedves gyerek.....már amikor- kuncogva megvakarja a fejét, majd a házigazda akár engedi akár nem, belép a házba.
- Tyűűűűha!!! Tavaszi nagytakarítás?? Vagy inkább lomtalanítás folyik itt??- viccelődik egy kicsit, hiszen fogalma sincs, hogy mi történt itt.
- Hol van az a semmire kellő aljadék?? Beszélnem kell veletek valami fontos dologról. - közölte komolyra váltott arcal, majd leült az étkező asztalra és karbatette a kezét.
Seikatsu Mamono
Seikatsu Mamono
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Csüt. Nov. 11 2010, 23:00


- A kellemes üdvözlést ki kell érdemelni... - morgom jobb híján tehetetlenül nézve, hogy benyomulnak a lakásba. Érezzétek magatokat otthon, de tényleg, végül is mi az illem ugyebár, nem szabad olyanra adni. De a lakás állapotát becsmérlő szavakra elpattan bennem valami. - Semmi közöd hozzá, hogy nálunk éppen hogyan definiálják a rend fogalmát! Ha nem tetszik, el lehet húzni, senki nem invitált egy fél centivel sem beljebb! Annak a semmirekellő aljadéknak pedig van neve és rendes munkája, amit éppen végez, ha meg akarod keresni, randalírozz a vérosi iskola tornaóráján!
Ellenségesen fűztem össze a karjaim a mellkasom előtt. Komolyan, ne nézzen már lökött libának, tudom nagyon jól, hogy érezné, ha Mineiro itt lenne, arról nem is beszélve, hogy pontosan tudja azt is, hogy napközben sosincs itthon.
- Ha mást nem is akartok, akkor mehettek is, ott az ajtó! - mutatom is az utat lendületes kézmozdulattal. Egy nőt nem lehet csak úgy minden követkemény nélkül sértegetni!
Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Seikatsu Mamono Csüt. Nov. 11 2010, 23:13

Minamo beszólásait először csak mosolyogva fogadta, de egyre jobban kezdte elvetni a sulykot a nőszemély. Seikatsu lekapja hátáról a hatalmas zambatot és a padlóba vágja amitől az enyhén szolva "megsérült" Ide oda repkedtek a kis fadarabok.
- Hé asszony álljon csak meg a menet. Mutathatnál némi tiszteletet felém nézve, mert ugyebár nekem köszönheted a férjed életét... illetve azt, hogy meghagytam. - arca kicsit mérgesre váltott, de pár másodperc után újra csak elmosolyodott.
- Amúgy meg rájöhettél volna már, hogy ha akarnál sem tudnál innen kidobni. Még a férjeddel együtt sem- elvigyorodik, hiszen teljes mértékben igaza van. Bár azért érezni lehet a jó erős egot ami áramlik a nem hétköznapi shinobiból.
- Mint mondtam fontos dologról akarok beszélni veletek, e mivel nincs itt az a baromarcú így veled kell dűlőre jutnom. Hé töki gyere csak ide!- az arca a vidámból szomorkássá válik, int Noroinak, hogy mennyen oda hozzá aki vonakodva, de azért mégis odalép elé. Ekkor Sei megöleli, majd a bal kezével mér egy gyengéd ütést a fiú tarkójára amitől az elájult.
- A helyzet az, hogy nem nevelhetem tovább őt. Szeretném, ha vigyáznátok rá helyettem.
Seikatsu Mamono
Seikatsu Mamono
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Csüt. Nov. 11 2010, 23:31


- Majd tisztellek, ha van szabad fél percem rá - felelem, nem ijeszt meg, tudom, túl bátor nőszemély vagyok, hiszen könnyedén olthatná ki életem, de ha félnék, akkor sem lenne jobb, akkor minek féljek? Azt viszont már konrkétan idegtől rángó szemöldökkel konstatálom, hogy tönkretette a lambériát. MEG-NYÚ-ZOM! Ne vigyorogj, ne merj vigyorogni, mert tényleg elgurul a gyógyszerem, és megtéplek! De ahogy leüti a gyermeket, megrökönyödöm. Ez most meg mire volt jó? Vetem rá kíváncsian tekintetem.
A bejelentés először letaglóz, aztán számomra lehetetlen matematikai művelet elvégzésére ösztönöz, miközben apró résnyire nyílik a szám a csodálkozástól, majd miután az agyam konstatálta, hogy nem lesz képes értelmes eredményt kihozni az egész szituációból, egyszerűen bukott ki belőlem: - Hogy mi? Te meg vagy huzatva? - de komolyan, most csak én értem félre, vagy ez az idióta komolyan gyerekmegörzőnek néz. Nem hinném, hogy olyan a viszonyunk, hogy szívességgel tartoznék neki. - Ne is álmodj róla - jelentem ki végül mégis csak, hátha valóban komolyan gondolta, és nem ez volt a megkésett áprilisi tréfa.

Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Seikatsu Mamono Csüt. Nov. 11 2010, 23:44

Minamo reakcióján először csak elmosolyodott, de mikor kijelentette, hogy felejtős az egész akkor ismét lefagyott az arcáról a mosoly. Felállt az asztalról, majd a kezébe vette a zambatot és a hátára illesztette azt. Akölyköt pedig egy székre rakta. Ezt követően ismét Minamo felé fordúlt.
- Még is mit vársz tőlem mond???!!! Barátokkal nem avgyok éppen elárasztva. Én sem örülök, hogy Mineirora kell bíznom őt, de nincs senki más. - ekkor vesz egy nagy levegőt és megpróbált egy kicsit lenyugodni. Pár másodperc után odasétál az ablakhoz és csak bámúl kifelé rajta.
- Amikor elvittelek Aka-bara-ba...akkor felajánlottam, hogy megölhetsz, de te nem tetted, mert valamilyen szinten jó ember vagy. - tekintetét hírtelen Minamoéra szegezte, majd folytatta.
- Ha őt nem fogadod be akkor meghal. Mint mondtam a helyzetem bonyolódik. Már nem tudom megvédeni többé. Ha a pénz a gond akkor azt megoldom. - pár másodpercig csak Minamo szemébe nézett némán, szótlanul.
- Képes lennél magára hagyni egy gyermeket?? Ne őt büntesd az apa bűneiért. ......... Kérlek gondold át mégegyszer.
Seikatsu Mamono
Seikatsu Mamono
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Pént. Nov. 12 2010, 00:00


Csak nézem az előadást, s egy cspepet sem engedek fel fagyosságomból. Tisztában vagyok vele, hogy arra játszik, hogy megsajnáljam. Nem, azt már nem, nem veszek a nevemre egy ördögfiókát, csak mert megunta. Nem is értek a gyerekekhez... A kicsikhez sem, nem hogy egy ekkora lóhoz...
Az utolsó mondat azonban telibetalál. Tekintetem láthatóan siklik a fiú felé, aki olyan szerencsétlenül lóg a székről, amibe ültetve lett. Mint egy elhagyott rongybaba, aki már nem kell senkinek.
- Miért nem változtatsz? Miért hajtod azt, amit, mikor ott van neked? Őt kellene választanod, nem pedig a másik életet. Ha akarnál, el tudnál rejtőzni, és otthont teremteni a számára, mégis inkább mások nyakába varrod, amint egy kicsit is érzed a felelősség súlyát magadon. Mikor fogsz felnőni és felelősséget vállani a tetteidért? Sosem fog megnyugodni, sosem fogja elfogadni a helyzetet, amibe kényszeríted. Megkedvelteted magad vele, reményt adsz neki, aztán fogod, és eltaszítod mindenféle vélt vagy valós indokkal, mert nem tudtál leállni, nem tudtál megváltozni, hogy megadhasd neki, amit ígértél? - sóhajtok nagyot, majd hátat fordítok. - Valóban nem lenne szívem magára hagyni, ez tény, de vajon ő belátja majd kérésed? Nem szökik majd utánad? Én nem leszek képes megakadályozni. Ahogy megadni sem neki azt, amire vágyik, mert az a valami nem itt van - mutatok a szívemre. -, hanem ott - irányítom mutatóujjam a férfi mellkasa felé, s egy ponton enyhén bele is mélyesztve az ujjam: szívére célozva.
Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Seikatsu Mamono Pént. Nov. 12 2010, 00:19

Seikatsu nagyot nézett a rizsán amit leosztott neki ez a nőszemély, talán még egy kis emberséget is érzett magában..... Pár másodpercig meg sem tudott szólalni, csak meredten nézte a fiút, de aztán nagy levegőt vett és elkezdte a mondandóját.
- azt kérdezed, hogy miért nem változtatok?? Nekem már késő.... De te ezt nem értheted, hiszen soha sem voltál shinobi. Fogalmad sincs róla, hogy mit is jelent ez az egész. - ekkor ismét egy nagy levegővétel, egy pillantás a fiúra, majd jön a többi szöveg.
- Éppen azt teszem... felelősséget vállalok a tetteimért. - Ekkor kinyújtotta a nyelvét, na persze nem gúnyolódásból, hanem hogy megmutassa a rajta lévő pecsétet.
- Én már Kirigakurehoz tartozom. Legalábbis úgy ahogy. ............. Ezzel a pecséttel pontosan tudják, hogy éppen merre járok, nem tudnék elrejtőzni előlük, de nem is kell amíg teszem a dolgom. És mégvalami.... engem ne hasonlíts a férjedhez. Én nem egy ötödosztájú ninja vagyok. 50 millió van a fejemen, szóval sosem vagyok biztonságban és így ő sincs. Ezért hoztam ezt a döntést. - Ekkor fejét lehajtja, majd megfogja a nő kezét, amelyikkel a szívére mutatott.
- El kell fogadnia a döntést....., mert ez most az életben maradásról szól. Neked pedig meg kell majd állítanod, ha hülyeséget csinálna...még csak hat éves, szóval képesnek kell lenned rá. Vagy külömben meghal. A legjobb lesz, ha úgy tudja, hogy meghaltam. - továbbra is csak lefelé nézett, már nem fordította a tekintetét a fiú felé.
- Nem muszáj a nevedre venned, de a Mamono nevet el kell dobnia. Ez a név csak szenvedést hozna rátok.
Seikatsu Mamono
Seikatsu Mamono
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Minamo Pént. Nov. 12 2010, 00:34


Hittem is neki, meg nem is. Hittem, mert valóban nem tudhatom, milyen ninjának lenni, s nem hittem, mert tudtam, hogyan törhet ki gyűlölt kalitkájából egy hercegnő, s kezdhet új életet a férfi oldalán, akit szeret. Nem radikális a változás? Aki ezt állítja, nem volt sosem kalitkába zárt szabadság után áhítozó madár. Hercegnő. A shinobi sem más, mert csak egy dolog kell: elhatározás. Alapvető hiába - mely egyben a legnagyobb - hogy nem hogy nem hisz benne, nem is akarja a változást. S ennek azon kevesek isszák meg a levét, akik vállalják a terhet: vele lenni.
- Már döntöttél, nem törődve mások akaratával, Istent játszva - sóhajtok, sajnálom a kölyköt. - Nem is tudom, miért kérdeztél meg, egyszerűen itt hagyhattad volna az ajtóban ájultan, megspóroltad volna magadnak a felesleges érzelgősséget, és saját image-od rombolását - jegyzem meg, s bár a szó csípős, a hangsúly nem, az megmarad semleges pendülésében, mintha csak az időjárásról beszélnék. - Hazudni azonban nem fogok neki, nem ismerlek annyira, hogy hiteles halálnemet találjak a számodra. Ha azt akarod, hogy halottnak higgyen, válj azzá számunkra is kósza hírek szárnyán. Mi meg tesszük, amit tudunk, és amit kötelességünknek érzünk - pillantásom szemrehányó. Sosem fogom tudni megfejteni, nem is akarom, de valahogy mindig elintézi, hogy miközben egyre mélyebbre csúszik a szememben, egyre inkább szánjam is. Menthetetlenül naiv vagyok...
Jaiba Minamo
Jaiba Minamo
Játékos

Tartózkodási hely : Mineo karjaiban


Adatlap
Szint: C
Rang: Szabómester
Chakraszint:

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Seikatsu Mamono Pént. Nov. 12 2010, 00:43

Seiktasu még egy ideig szomorú arcot vágott...de nem tudta sokáig palástolni az elégedetségét és elmosolyodott. sőt el is nevette magát egy kicsit.
- Te tényleg hihetetlenül naív vagy. Bár sok igazság volt abban amit mondtam, nem hittem, hogy sikerül téged meggyőznöm, de úgy tűnik, hogy nem változtál semmit. - még pár másodpercig nevetett, majd csak mosolyra váltott.
- Nagyon úgy néz ki, hogy nem hiszed el, hogy az ő érdekeit néztem, pedig kivételesen igen. De mindegy is...már beleegyeztél és nem vonhatod vissza. -akkor én mennék is. - azzal egy pillantást vet még Noroira, majd elindul kifelé az ajtón. De rögtön miután kilépett megtorpant.
- Majd elfelejtettem. - mondta és azzal hírtelenmegragadta a Minamo kezeit, majd lesmárolta. Ezt Seikatsu nem hagyhatta ki. Dolga végeztével hátrébb ugrott a minden bizonnyal bekövetkező ütés elöl.
- Csak azért, hogy nehogy megkedvelj még a végén. - mondta és felrakott egy vérvörös maszkot, aminek a bal szemén volt egy vágás.
- Jut eszembe, Ha mMineiro egy újal is hozzá ér...akkor leválasztom a fejét- azzal hírtelen sűrű köd támadt, de szinte ugyan olyan gyorsan el is tünt Seikatsuval együtt.
Seikatsu Mamono
Seikatsu Mamono
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1080

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Mineo Csüt. Júl. 21 2011, 01:50

Kint ügyködtem a kertben. Gondoztam a növényeket. Mivel ma hamar végeztem, gondoltam, lefekszem egy kicsit pihenni. De mivel jó idő volt, ezért nem volt sok kedvem bemenni a lakásba, így kint heveredtem le. A felhőket bámultam, és egy kicsit elgondolkodtam. Elvileg én egy ninja lennék. Sőt, nem is akármilyen. Vannak eléggé pusztító dolgok is a kezemben. De ezeket már évek óta nem használtam, hisz nem nagyon volt rá szükség. Na de most mégis csak egy háború közepén vagyunk. Valahogy meg kéne oldanom, hogy újra formába lendüljek, de ne okozzak felkavarodást, ne legyek feltűnő, de a feleségemtől sem legyek távol. Így sem tudom rendesen megvédeni, mi lenne, ha távol lennék tőle. De valamit ki kell találnom, mert ez így nem mehet tovább. Valamit ki kéne talááálnom...
Sikerült elaludnom. Már sötét volt, mikor felébredtem. Meg egy kicsit hideg is. Úgyhogy bementem a házunkba. Az asztal meg volt terítve, viszont nem láttam sehol sem Minamót. Viszont a vendégszobában volt valaki. Nagyon kíváncsi voltam, hogy vajon ki lehet az. Mert nem vártunk senkit, meg amúgy sem szoktak hozzánk túl gyakran vendégek jönni. Nem akartam bemenni, mert ha egy nő lenne bent, nem biztos, hogy most örült volna nekem. Ezért úgy döntöttem, kint megvárom a kedvesemet. Leültem az egyik székre, és elkezdem várni. Ez pár percen belül hangos szuszogássá vált. Megint elaludtam.
Jaiba Mineo
Jaiba Mineo
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Tartózkodási hely : Tea Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 604

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Mineo Szomb. Dec. 29 2012, 14:16

Egy hét telt el azóta, mióta Noroi velünk él. Nagyon kedvetlen volt, ami érthető is, hiszen hiányzott neki Seikatsu. Mivel nem volt otthon Minamo, úgy gondoltam, feldobom egy kicsit a fiú kedvét. Mondtam, neki, hogy van számára egy meglepetésem. Kivezettem a kertbe, ahol egy házilag készített játszótér várta, amit az elmúlt egy hétben hoztam össze. Persze, nem egy átlagos. Inkább kiképző hely volt ez, csak jobban hangzik, ha azt mondjuk rá, játszótér. Még is csak egy 6 éves fiúnak épült. Háború idején nem tehetem meg, hogy legalább minimális kiképzést ne kapjon.
Most először láttam a fiút mosolyogna. Ez örömteli volt. Nagy meglepetésére egy kunait adtam a kezébe. Megmutattam neki a célpontot, ami egy fabábú volt. Elkezdtem volna magyarázni neki, hogy hogyan is kell eldobni, de a mondandóm közepén fogta magát, és tökéletes pontossággal eltalálta a tábla közepét. Ez váratlanul ért, ám logikusan végiggondolva nem volt meglepő, hisz Seikatsu nevelte. Megkérdeztem tőle, hogy ismer-e Jutsukat, de csak megrázta a fejét. Úgy döntöttem, hagyom, hogy egy kicsit megismerje a játszóterét, majd holnap felmérem, hol is tart igazán. A délután ezzel telt el. Már beesteledett, amikor nyugovóra tértünk. Picit aggasztott, hogy Minamo még nem tért vissza, de máskor is volt, hogy elnyúlt a bevásárlás, úgyhogy lefeküdtem aludni.
Egy kis idő múlva, nagy hangzavarra ébredtem. Felkeltem, és az ablakon át fényességet láttam. Bementem Noroi szobájába. A fiú is fent volt már. Mondtam neki, hogy nemsokára jövök, és ő menjen a kertben lévő kis faházba. Láttam, hogy ijedt arcot vág. Gondoltam miért, úgyhogy a fülébe súgtam:
- Ne félj, én nem hagylak el.
Kikísértem a kertbe, ő elbújt a faházba. Én pedig felmásztam a ház tetejére, hogy jobban szétnézhessek. Innen tisztán látszott a fényforrás. Pár ember közeledett a házunk felé, fáklyával a kézben.
Jaiba Mineo
Jaiba Mineo
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Tartózkodási hely : Tea Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 604

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Juurin Kensei Csüt. Jan. 03 2013, 22:16

Egy kellemes nap virradt hősünkre, pontosabban a gonoszunkra, mert hát mégis egy megrögzött alattomos alakról beszélünk az ő esetében. Ideje már csak unatkozott, de ez a nap túlságosan is jól indult ahhoz, hogy bele ne fogjon valami jó kis melóba. Bérgyilkosság, emberrablás, tolvajlás, minden jöhet neki. Mostanában nagyon kapzsi lett Kensei, de ez várható is a jelenlegi anyagi állapotában. Sajnos eléggé le van égve, és alantas paraszt, civil munkákat nem akar vállalni. Még hogy ő, becsületes munkát? Majd talán akkor, ha sikerült az életében mindent egyenesbe hoznia. Jó lenne egy kis vállalkozást nyitnia, de inkább akkor már foglalkozna fegyverekkel, mint egy kis vegyes bolttal.
Mivel még megmaradt nála a Bingo könyv a régi vadászata óta, így ki tudja keresni a listából, hogy kik azok, akiket még nem kaptak el. Más nem is kellene ennek a gyönyörű napnak a megkoronázásához, talán még egy kis sake nem ártana. Viszont az tény, hogy a Bingo könyv azóta frissült, és nem ártott volna egy újabbat is beszerezni az esetleges új, friss emberek levadászásához. Igen, nem ártana egy újat beszerezni, csak hogy ha tényleg bele akarja vágni a fejszéjét egy ilyen vadászatba, nem ártana egy plusz ember. Mióta az Aka-Bara felolszlott, egy kicsit nehéz potenciális társat találni, főleg egy elveszett shinobinak. Ám talán még is csak tudna magának partnert találni... Nagyon rég nem látogatta meg az egyik régi barátját.

~Igen, ezaz... Mineiro, ha jól emlékszem a nevére...~ gondolkodik egy kicsit, mert hát eléggé rosszban van a nevekkel, főleg az olyanokkal, akinek a gazdájával már vagy 7 éve nem találkozott. Végül is egy próbát megér neki, még emlékszik, hogy mit mondott neki Sei, hogy hol találhatja Mineiro-t. Nincsen most választása, nem fog elérhető embert találni, és még az sem biztos, hogy Mineiro-t megtalálja a házában. Ennek ellenére nekiindul.
Néhány nap csupán, mire eléri a Tea Országát, és nem is tétovázik, hamar odaakar érni, így néhány óra alatt a Shunshin no Jutsu segítségével el is ér régi társa házához.

~Nos, nem ilyennek képzeltem...~ néz a házra egy kicsit csalódottan, valahogy egy "ex" bűnözőtől jobbat várt volna. ~Jajj...hogy mennyire hiányzik az kis két emeletes villám...~ gondol a házára, amit sajnos Sei az elköltözéskor porig rombolt. Egyáltalán nem volt mérges, csak 5 év kemény munkáját tiporta a semmibe 10 perc alatt. Nem húzza már tovább az időt, bekopog, és várja a választ... Vagy mégsem? Hirtelen fény gyullan az erdő felől... Követték volna? Na az biztos, hogy azaz illető nem tudja, hogy kivel kezdett.
Juurin Kensei
Juurin Kensei
Játékos

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 900

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Mineo Pént. Jan. 04 2013, 00:00

Már egy ideje a tetőn gubbasztottam, amikor arra lettem figyelmes, hogy valaki az ajtónkhoz sétál. Látszólag nem a hátsó tömeghez volt köze. Vagy legalább is erre következtettem abból, ahogy hátrafordult, amikor a tömeget felfedezte. Amiről időközben kiderült, hogy egyszerű helyi emberekből áll, veszélyt számunkra nem jelenthettek. Viszont az ajtónk előtt álló személyről ez nem mondható el. Lerí róla, hogy shinobi. Ám amikor egy pillanatra megláttam a sárkánymintás köpenyét, egyből beugrott, hogy ki várakozik ott lent. Habár mostanában nem jöttem ki igazán jól a régi ismerősökkel, azért ez egy picit megnyugtatott. Leugrottam a háztetőről, de még a levegőben üdvözöltem régi barátomat, nehogy az a meglepetés miatt esetleg támadásnak vegye.
- Juurin Kensei, ha nem tévedek. Rég találkoztunk, talán túl régen. Az ajtó nyitva, fáradj be. A tömeg miatt ne aggódj, csak a közeli falusiak azok, nem fognak minket zavarni.
Bementünk, majd a nappaliban leültünk. Hoztam amit Kensei kért, jó házigazda révén, majd egy rövid köszöntő csevej után rögtön a múltról kérdeztem:
- A többiekkel tartod még a kapcsolatot? Vagy áll még a szervezet? Nem akarok tolakodó lenni, de térjünk a lényegre. Gondolom nem azért vezetett ide a sors, mert én annyira hiányoztam volna neked. Seikatsu látogatásaiból ítélve sok jóra nem számíthatok, - mondtam vigyorogva, egy kicsit ironikusan - de hátha te meglepsz valami jóval.
A kérdés után kényelmesen elhelyezkedtem a széken, majd mélyen Kensei szemébe néztem. Ez nem feltétlen jó ötlet, de bíztam benne, hogy nem harcolni jött.

- Őszintén szólva meglepődtem, hogy meglátogattál. De nem baj, már rég mozdultam ki itthonról. Azért remélem, te nem gyerekcsősznek akarsz felbérelni. - mondtam egy kicsit komolyabb arccal.
Jaiba Mineo
Jaiba Mineo
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Tartózkodási hely : Tea Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 604

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jiraiya Vas. Jan. 06 2013, 12:36

// Mineo & Kensei - Remélem nem baj h Én is bekapcsolódom amíg megbeszélitek //


Egyre sötétebb van. Még szerencse, hogy a Tenger nincs olyannyira távol hozzátok, így a lemenő Nap fénye még ott is visszatükröződik, kétszer annyi fényt adva. Persze ez alig észrevehető változás, de még is jelentős. A fények a fákat és a házakat is befestik. Mint ha vér folyna le rajtuk... Egészen félelmetes hatást kelt, de még is... Van benne valami megnyugtató. A furcsa alak, aki a zűrzavar közepette érkezett meg erre a nem is aprócska szigetre, tudta merre kell mennie. Igaz, rég volt de még is... Egy igazi tehetséges Ninja sosem felejt. Menet közben még az őrök sem állították meg, ugyanis mindenhol nyüzsögtek, de valahogy mással foglalkoztak. Sokkal nagyobb figyelmet szenteltek az erdő mögül felszálló fekete füstnek. Szépen lassan besötétedett, de szerencsére a fiú, vagy sokkal inkább férfi, elérte úti célját. Azonban a tetőről kémlelők sem maradnak ki a történetből. Szerencséjükre a fáklyás csapat elkerülte a házukat. Persze nem mintha veszélyt jelentettek volna. Valószínűleg a szokásos razziát tartották az erdőben, hogy ki szegi meg a még itt maradt civilek közül a tilalmat, és megy ki sötétedés után az erdőbe...

// Írjatok addig, amíg meg nem beszélitek és meg nem egyeztek a dolgokban. Ha ez megvan, akkor küldjetek egy Pü-t, hogy készen vagytok //


Jiraiya elfoglaltsága miatt én fogom átvenni a kalandot, szóval majd nekem küldjétek azt a pü-t ^^ - Sai

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Jaiba Mineo Pént. Márc. 08 2013, 22:30

Kenseivel jól eldumáltunk. Először elmondta, hogy miért jött, majd elmesélte, hogy mi történt vele az elmúlt pár évben. Az ajánlata csábító volt, és mivel nem volt Konoha ellenes belementem:
- Rendben. Viszont kérnék 2 hetet, mielőtt indulnánk. Szeretném meglátogatni kedves régi mesteremet, Owaka Tensit. Azt hiszem, az ő neve neked is ismerős – mondtam vigyorogva. Ugyan Kensei nem örült a halasztásnak, de szerencsére meg tudtam győzni, így miután minden részletet tisztáztunk, ő távozott, én pedig megkerestem Noroit, megidéztem Untensut, és megkértem, hogy vigye el Noroit Minamóhoz, majd útra kelltem.
Jaiba Mineo
Jaiba Mineo
Játékos Mesélő

Elosztható Taijutsu Pontok : 70

Tartózkodási hely : Tea Országa


Adatlap
Szint: A
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 604

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Shiruba Tsuki Kedd Nov. 26 2013, 01:23

- Persze egyszer elfogunk menni oda. Ha nem leszel túl elfoglalt és lesz időd.
Elindultunk, az út nos végül is nem volt hosszú. Igaz attól függ mihez viszonyítjuk. Rájöttem, hogy néhány dolog, közel vagy távol, kicsi vagy nagy mind egy dologtól függ. A dolog nem más mint a mi nézőpontunk. Ez a tíz perces séta az erdőben innen a fától, nos nem volt egy nagy távolság. Rövid út semmiség egy kis gyakorlat.
Senki, senki sincs a közelben egy idegen ember sem, se az a fiú és a nő sem. Mi is a neve mi...Mi Minamo! Igen és a fiúnak? Ah nem nem tudom mi a neve, még nem említette sosem. Ott álltam az ajtó előtt a kis háznál amit még nemrég egy fa tetejéről néztem. Szívem remegett, izgultam izgalom és félelem vegyes keverék volt lelkemben.
- Tényleg komolyan...tetszik.
Csak álltam és nem moccantam, valljon most mi lesz? Nem tudom el sem tudom képzelni, hogy ezek után.....mit fogok csinálni.
Shiruba Tsuki
Shiruba Tsuki
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 142

Vissza az elejére Go down

Jaiba család házikója Empty Re: Jaiba család házikója

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 2 oldal 1, 2  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.