Északi falvak

+6
Hinata
Kyrena
Orochimaru (Inaktív)
Hazukage Kurono
Ruru
Shikaku
10 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Északi falvak Empty Északi falvak

Témanyitás  Shikaku Vas. Okt. 03 2010, 16:36

Elszórt falvak északon, ahonnan a Villám őshonosai származnak. A falvak sűrű erdőségek között, vagy sziklák tetején, párkányain helyezkednek el, és régies építésűek.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Ruru Kedd Okt. 05 2010, 22:46

Ahogy kiléptem a falum kapuján, leellenőriztem, hogy nálam van-e minden csomagom, vagy legalábbis az, amit el kell vinnem, aztán még egyszer visszapillantottam majd útnak indultam. Eddig nem sokszor hagytam el a Rejtett Felhő Falu területét, ha mégis, akkor is szinte csak akkor, ha a nagyszüleimhez mentem északra. Így hát nem csoda, ha kíváncsian nézelődve vágtam neki a "nagy" útnak... Szép, napsütéses reggel volt, jobbat nem is kívánhattam volna - mondjuk abban azért reménykedem, hogy ilyem marad az út további részén is, és nem fogok 3-szor bőrig ázni, mire elzarándoklok északra... Rolling Eyes
Mentem, mendegéltem, mire a sziklás, köves, kihalt terepet lassan egy kisebb erdő váltotta fel. Mivel már órák óta gyalogoltam, úgy döntöttem, hogy megállok pihenni. Ha meg pihenek, akkor meg összekötöm a kellemeset a hasznossal, és ebédelek is. Úgy rémlett, hogy a közelben van egy hangulatos kis tisztás, akkor már miért ne ott pihenjek? Nem is tartott sokáig megtalálni, így kényelmesen leheveredtem az egyik fa árnyékába...
-Nah végre! Azok után, hogy egész nap a tűző napon gyalogoltam... Nem mint ha attól kéne tartanom, hogy túlságosan is leégek a napon, de azért jól esik, na... -beszéltem magamnak, miközben fél kézzel, könyökig belemerültem az egyik táskámba, hogy az aljáról előbányásszak valami kilapult szendvicset. Néhány percnyi keresés és szitkozódás után úgy döntöttem, hogy egyszerűbb, ha kipakolok, utána meg vissza...
-Ezek a fránya női táskák, hogy soha semmit nem lehet megtalálni egyikben sem... -morgolódtam, majd egy laza mozdulattal kiborítottam a táska tartalmát a fűbe, majd miután a szendvicseimet kiválogattam a kupacból, visszagyömöszöltem a sok kacatot a helyére és nekiláttam enni. Cool
Kaja után pihentem még egy kicsit, majd úgy döntöttem, hogy ideje indulnom, ha még ott is el akarok tölteni néhány órát, nem csak egyből visszafordulni... Így hát felkaptam a cuccaimat és nekivágtam az útnak. Igen ám, viszont itt látszik meg, hogy nem gyakran járok erre - a tisztásról visszafelé rossz irányban indultam el, ami jó ideig fel sem tűnt, így vagy plusz két órával tovább tartott kikecmeregni az erdőből, mint ahogy azt én elterveztem... Azt persze mondanom se kell, hogy nem is ott kötöttem ki az erdő túloldalán, ahol kellett volna, így kissé bepánikolva próbáltam felmászni valami magasabb fára, vagy sziklára, hogy megnézzem, hol is járok pontosan... Végül valahogy visszataláltam arra az útra, amit kerestem, viszont a rossz hír az volt, hogy az út nehezebb fele még csak ezután következik. Crying or Very sad
Az erdő fái egyre ritkábbak lettek, mígnem már csak kisebb cserjék és évelők voltak itt-ott, a kopár sziklák között a túlélésért küzdve. A hegyi ösvény is egyre meredekebb volt, de hát mit lehet tenni? Semmit, a falu a hegy tetején húzódik meg, és ez az egy út vezet oda - magyarán ez van, ezt kell szeretni. És én szeretem, pláne amikor megcsúszik a lábam, vagy a lábam alatt kifordul valamelyik kődarab a helyéről, aztán néhány méter esés, csúszás után valahol lentebb köt ki az ember... Így visszagondolva, még jó is, hogy Jogumi-senseijel gyakoroltuk ezt a chakrakontroll dolgot, mert aki itt lakik, az egész otthonosan mozog az itteni terepen, viszont aki nem a környéken él...
Na de mindegy, végül azért sikerült megérkeznem, egy darabban -igaz, itt-ott beújítottam néhány kék-zöld foltot-, és az erdőben csatangolás annyi időbe telt, hogy már kezdett sötétedni... Éhes is voltam, fáradt is, de itt vagyok! Az apró falu utcáján végighaladva egyenesen a nagyapám háza felé vettem az irányt, ahol némi lelkes dörömbölés kíséretében köszöntöttem a nagyszüleimet, és az összes többi rokont, ismerőst, barátot...
Ruru
Ruru
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

http://alougrey.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Shikaku Vas. Okt. 10 2010, 03:25

-Mi az már, nem kell nagyon zajongani... - Nagyi pedig el is némul, majd nagy visongatva megölelget, és hamarosan az egész ház tudja, hogy itt van a család új szeme fénye és híressége, a köd új ninjája. A kisebb tumultus már-már természetesnek hat, hiszen nemrég gyerek született, ami közhír és ünnepi indok. A nagyszobában tehát kereken harminc ember zsúfolkodik, ebből pedig szegről-végről talán mind rokonod, és többségük ragaszkodik, hogy öleléssel konstatáld szeretetedet amellé, hogy megemlíti, alig jársz haza, és nehogy fennhagyd az orrod mert nagy név lettél ott a faluban...

Egy kellemes este vár, és habár fáradt vagy, ha hajlamos rá, az agyad megtréfál, és a nagy tumultusban elfeledteti veled az idő múlását, és a trécselés hajnalig eltart, amikor is az utolsó csoport is távozik, mami pedig nekiveselkedik a tányéroknak és a poharaknak, mert ugye nem lehet azokat úgy hagyni, hisz aznap örömmel, másnap körömmel!
Papi, akivel addig nem is beszéltél túl sokat, ekkor marad veled egyedül, és le is ültet az asztal mellé a fotelba. Ő iszogat még kedvtelve, és közben kérdez.
-Mi újság van, Ruru, hogy megy a tanulás? Haladsz? Belőled is olyan jó hasznos ember lesz mint a fiamból? - Szürcsöl, és a nap égette ráncos arcon jól kivehető az élet sok kínja és öröme, amik miatt minden kellemes pillanatban tud mosolyogni az öreg. Rád is, most is, bátorítóan és nógatóan. Neki legalább tudsz beszélni: ő is ninja volt, a falu többségétől eltekintve ő érti is, amit mondhatsz.
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Ruru Kedd Okt. 12 2010, 20:22

Nyílik az ajtó, amikor pedig meglátom a nagyimat, egy boldog "Nagyiiiiiiiiii" felkiáltás mellett átölelem. Csak a szokásos üdvözlés. Cool Kicsit talán hangosabb, mint más helyeken szokás, de hát na... Rolling Eyes Mondjuk amikor a nappaliba bepillantva rájöttem, hogy nem csak az öregek vannak itt, hanem úgy komplett rokonság apai ágon, egy pillanatra elállt a szavam a döbbenettől, és csak kikerekedett szemekkel pislogtam, hátha csak valami csalóka délibáb az... Meg is dörzsöltem a szemeimet, hogy jól látok-e, de úgy tűnik, jól láttam, így hát nincs mit tenni, mint mindenkit egyesével köszönteni. Ha pedig még ma végezni is szeretnék vele, akkor nem árt elkezdeni, mert sokan vagyunk, így hát felöltöttem a legangyalibb mosolyomat, majd sorban üdvözöltem mindenkit, akár ismertem, akár nem. Aki akarta, még ölelést is kaphatott Very Happy Amikor a rokonság apraja-naggyát már üdvözöltem, eszembe jut, hogy a legfiatalabb rokonomat még nem is láttam, így átverekedve magam a tömegen a bölcső mellett álltam meg...
Azelőtt még sohasem láttam ilyen fiatal kisbabát, így csodálkozó tekintettel, szótlanul figyeltem a csöppséget, szinte mozdulatlanul, akár valami szobor. Túl sokáig azonban nem figyelhetem a picit, mert egy újabb felbukkanó rokon arrébb rángat, amiért még nem is köszöntem neki...
Szó mi szó, nagy a nyüzsgés, viszont az otthoni, monoton hétköznapok után jól esik egy kis változatosság... És azt hiszem, igazat kell adni népes rokonságomnak, az utóbbi időben tényleg nem sűrűn jártam erre... Meg is ígértem nekik, ha az időm engedi, hamarosan újra ellátogatok ide. Hacsak nem tévedek el... Vagy nem kapok ki még jobban edzés közben... Vagy ki tudja...Rolling Eyes
Amikor a vendégek hazaszállingóztak, egy nagy ásítást követően a faliórát kezdem kutatni a tekintetemmel... Ám amikor meglátom, hogy mennyi az idő, megdermedek a mozdulattal, az a falat étel, ami pedig a villámon volt, visszaesik a tányéromra.
-Már... már ennyi az idő?! -kérdezem döbbentem a nagyim felé fordulva, aki időközben nekilátott a mosatlan összegyűjtéséhez és elmosogatásához... Gyorsan befalom a maradék kaját, aztán én is segítek neki, legalábbis az összegyűjtésben. A mosogatásért annyira nem rajongok. De udvarias vagyok, azért megkérdezem, és titkon reménykedek, hogy megúszom...
Szerencsére jól ismerem az én drága nagyimat, naná, hogy nem engedte, hogy én mosogassak... helyette a gondolataimmal elkalandozva mászkálok a házban, nézve a falon lógó képeket, a polcokon lévő apró csecsebecséket, amikhez mennyi szép emlék fűz... Már épp nyúlnék az egyik apró kis faragott figura felé, amikor nagyapám hangját hallom, ahogy a nevemet szólítja.
Le is huppanok mellé az egyik fotelba, amikor pedig meghallom a kérdését, szinte egyből rávágom.
-A tanulás, nagypapi? Az halad, halad... Lassan, de biztosan. Hogy olyan hasznos leszek-e? Naná! Vagyis... ami azt illeti, remélem... úgy értem szeretnék is, de... -kezdek bele, de miután majdnem dadogásba fajul a dolog, elhallgatok, és megpróbálom összeszedni a gondolataimat, hogyan is tegyem fel a kérdést, amire apu nem válaszolt otthon nekem.
-Nagypapi, szerinted milyen ninja lesz belőlem? Milyen orvos lennék?
Ruru
Ruru
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

http://alougrey.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 14 2010, 20:24

-Hogy milyen ninja lesz belőled? Milyen orvos? - Nagyapa egy pár másodpercig csak némán nézett rád, hogy aztán eregessen egy komótos füstfelhőcskét. Az illat megcsapott, és a kényelem érzete is rád telepedett kissé. A tűz nem sokkal mellettetek ropogott, nagyapa pedig eltűnődött kissé, talán a válaszon, vagy a múlton, hiszen meséléskor is mindig ezt a kifejezést láttad rajta, igaz akkor nem mélázott el percekig, mielőtt elkezdte volna.
-Kicsim, azt, hogy milyen ninja, vagy milyen orvos leszel, azt te döntheted el, és azzal válthatod valóra, hogy mindig kitartasz a célod mellett. De azt hiszem nem ezt akarod hallani az öregapádtól, nem egy ilyen egyértelmű igazságot, amit te magad is tudsz, hiszen ninja lett belőled. Az is kemény munka: gyerekként nem gyereknek lenni és megtanulni azt, amitől majd idejekorán egy szürke fenlőtté válsz... - Egy újabb hosszas szippantás a pipába, majd egy újabb kérdés. -Miért jöttél elő nekem egy ilyen kérdéssel, hmmm, Ruru?
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Ruru Kedd Okt. 19 2010, 22:18

Amíg nagyapám szótlanul pipázgatott, addig én izegve-mozogva kényelmesen bevackoltam magam a kedvenc fotelomba, majd a mellettőnk lévő kandallót figyeltem... Most, hogy a rokonok és ismerősök elmentek, döbbentem rá, hogy milyen fárasztó is volt a mai nap... Érdekes, amíg pörgés, nyüzsgés van, fel sem tűnik, amint abbamarad, egyből el akar aludni az ember... Már épp kezdtem beletörődni, hogy apuhoz hasonlóan nagyapa sem válaszol nekem, amikor egy kisebb füstfelhő után végre megszólalt. Épp időben, már nem sok hiányzott ahhoz, hogy itt aludjak el, a fotelban ülve. Felkaptam a fejem, és úgy figyeltem minden szavára.
~Nos... ha jobban belegondolok, akkor mondhatni, választ kaptam a kérdésemre... Vagy ha választ nem is, de egy megoldást a bizonytalanságom ellen. -bámultam magam elé, amikor nagyapám hangja újra kizökkentett a bambulásból/merengésből.
-Tessék? -kaptam fel a fejem, mire leesett, mi is volt a kérdés...
-Öhm, izé... -vakargattam meg kissé zavartan a tarkómat, na erre mit mondjak? Végül úgy döntöttem, maradok az igazságnál. -A legutóbbi edzésünk után a senseiem azt mondta, hogy ilyen hozzáállással nem lesz belőlem orvos... Vagyis, lehet, hogy nem pont így mondta, de én így értelmeztem a szavait. És eddig nem sikerült rájönnöm, hogy mire is gondolt ezzel pontosan... Szerinted?
Ruru
Ruru
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

http://alougrey.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 21 2010, 23:01

Nagyapád az öregek békéjével hallgatott meg, és mosolygott egyet a válaszodon, és a kérdéseden is.
-Egy oktató szerinted nem mondaná el, hogy miért nem lehetsz jó orvos, ha így gondolja? Nézd a dolgokat kicsit egyszerűbben kicsim, valóban ninjaként kell gondolkodnod, de aki nevel, annak nem kell rejtett szándékot keresni a szavai mögött, macimum azon elgondolkodni, hogy miért is mondta, de ha azt értetted meg, hogy a hozzáállásod rossz, akkor biza nem jól állsz ahhoz, amit csinálsz, vagy éppen nem úgy gondolkodsz, ahogy egy orvosnak ideális. - Az elgondolkodó pillantásából az libbentette ki, hogy a pipája ki is aludt, miközben beszélt, és így hiába szipákolt, nem érezte a kellemes füstöt. Amíg az újragyújtással pepecselt, folytatta a beszédet.
-De ha már idáig jöttél, hogy megkérdezz, akkor nem lenne illendő, hogy tovább küldjelek, igaz-e? A lényeg ebben a kérdésben az, hogy akarsz-e majd úgy felnőni egy csapatban, hogy orvosként mész el minden egyes küldetésre, akkor is ha tudod, hogy többet is tehetnél. A ninja orvosoknak mindenek előtt tudod mihez kell értenie? - Felizzott a pipa füstje, és az öreg jólesőt szippantott belé, amíg megvárta a válaszodat. Pöfékelt kicsit, és karikát fújt, játszadozott a sűrű füsttel, aztán lejjebb adta a tempót, és békésen pöfékelt, a szoba pedig újra vidám, melengető, mámorosan édes aromával telt meg, mire folytatta, a válaszod után.

-Kitérés. Ha aktív ninja vagy, orvosként, a harchoz sokadlagosan kell értened, az orvosláshoz is csak annyira, amennyi kell ahhoz, hogy megmentsd a társaid. Az, amihez igazán és mindenek felett értened kell, az a kitérés. Nem is védelem, hanem kitérés. Nem szabad, hogy megsérülj, hogy feltarts másokat, és hogy magadra kelljen pazarolnod a chakrádat. Neked utoljára is és minden áron talpon kell maradnod, hogy legyen esélyed megmenteni, akit megmenthetsz. - A mondandó közben a nagymamád szótlanul keresztülvonult a szobán, és egy csókot adott a homlokodra, majd eltűnt a szobák felé vezető folyosón. Nagyapád kissé nehéz arccal nézett utána, de lemondó sóhajjal nézett megint rád. -Nagyanyád nem szereti ezt a részt. Valahol sosem tudta elfogadni, hogy ilyen voltam, és hogy apádat is ilyennek neveltem. Ő egy erős nő, aki nem kér a szokott női kötelességekből, így nem kedveli, hogy az ura azt mondja, hogy egy orvosnak tudnia kell a helyét. Márpedig akkor is ha megalázó, ha dühítő, vagy ha mások veszélyben vannak közben, egy orvosnak tudnia kell, mikor léphet, ha léphet egyáltalán...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Ruru Hétf. Okt. 25 2010, 22:44

Ahogy nagyapa szavait hallgattam, elmerengtem a mondandóján...
~Végre valaki, aki nem célozgatni meg utalgatni akar arra amit gondol, hanem egyenesen az ember szemébe mondja... Talán ezért is kedvelem annyira az öreget. -morfondírozok magamban, mikor elhallgat, hogy újra meggyújtsa a pipáját. ~Hmm... lehet, hogy igaza van? Vagyis... biztos, hogy igaza van, hiszen sokkal idősebb és tapasztaltabb mint én, ráadásul őszinte is, szóval... ha ő azt mondta, akkor van benne valami... És megint csak én bonyolítok túl, amit csak lehet...-dőlök hátra a fotelba, majd tovább hallgatom nagyapám "meséjét".
Jó dolog végre egy olyan embertől hallani ezeket, aki éveken, évtizedeken keresztül ezt "csinálta"... Annyira csüngök a szavain, hogy szinte fel sem tűnik, amikor nagymami bejön a szobába, csak akkor térek vissza a valóságba, amikor egy puszit nyom a homlokomra, s szó nélkül halad is tovább. Kérdő tekintettel nézek utána, majd nagyapám felé, láthatóan választ várva, amit meg is kapok. Ez az! Ez az én nagyapám! Cool
Ahogy egyre tovább és tovább hallgatom, egyre inkább úgy érzem, hogy igen, ez az, amivel a jövőben foglalkozni szeretnék.
~Szóval a kitérés... A harc annyira nem hiányzik, nem is az erősségem és valahogy mindig is jobban vágytam arra, hogy másoknak segítsek, mint arra, hogy sérülést okozzak másoknak...
Az idő már későre járt, és fárasztó napom is volt, így, nagyapám szavait és a kandallóban lévő tűz ropogását hallgatva hallgatva szinte fel se tűnt, de lassan álomba szenderültem, a fotelba bevackolódva... Fogadok, mire felébredek, mindenem el fog zsibbadni és minden végtagomat elfekszem... Rolling Eyes
Ruru
Ruru
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

http://alougrey.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Shikaku Csüt. Okt. 28 2010, 01:21

A kakassal kelsz, afféle furcsa reflexként, mert amint megszólal a jószág odakinn nagyi is megszólal idebenn. Amikor álmosan felülve szétnézel, látod, hogy betopog halkan a nappaliba, és rekedtesen jó reggelt kíván. Megsimogatja az arcodat, de megy is tovább, és boszorkányos gyorsasággal, szinte egy perc nem is telik bele, mire hallod felsisteregni a tojást. Össze is gyűlik a szádban a nyál: mama házi tojásai, majdhogynem vöröses sárga árnyalatú érett sárgájával, a kellemesen erős fűszerezéssel, és az itteni kormos kenyérrel, meg néha szalonnadarabkákkal...

Szó mi szó nem kellett túl sokat kínálgatni és mutogatni neked a kényelmet és a jóleső itteni dolgokat: mivel ritka vendég vagy, mindenfélét hoztak a falubeliek is, meg a nagyszüleid is, de ugyanilyen kedvességgel lökdöstek is ki az ajtón, hiszen tudták, hogy menned kell.
-Holnap edzés és ki tudja, talán feladat is vár. Mars haza! De aztán járjál erre megin'! - Körülbelül a fél falu integetett neked,, amikor elindultál végre, majd megint ennyivel találkoztál, mire leértél a szirtfeljáróhoz, és nekikezdhettél az utadnak...
Shikaku
Shikaku
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin Hancho
Chakraszint: nem lényeges

http://animecomment.blog.hu/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Ruru Szomb. Okt. 30 2010, 22:43

Reggel... akarom mondani hajnalban finoman szólva is összerezzentem, amikor a kakaskukorékolással egyszerre nagyim hangját is meghallottam... kómásan pislogva néztem körbe... Igen, még mindig a nappali, még mindig a fotel, viszont kaptam egy takarót idő közben...
-Aaa... még nem akarok felkelni...-motyogtam alig érthetően, miközben nagyi ébresztés gyanánt megsimogatta az arcomat, majd szinte egy szempillantás alatt ki is ment a nappaliból... Én meg magamhoz szorítottam a takarót és a fotelben úgy helyezkedtem, hogy az ablak háttal legyen, így minél kevesebb fény érje az arcomat. Már majdnem sikerült visszaaludnom, amikor valami isteni illat csapta meg az orromat... Először azt hittem, hogy csak valami szép álom, ám amikor a jól ismert sistergés is eljutott a fülemig, szinte bevillant egy kép kicsi gyerekkoromból... amikor itt nyaraltam a nagyszüleimnél, és nagyi minden reggel a kedvenc rántottámat készítette... És mindenki azon csodálkozott, hogy hogyan lehet az, hogy még mindig nem untam meg... Kérem szépen, aki egyszer megkóstolja... Cool Wink
A mennyei hangokat egy gyomorkorgás zavarta meg, mire rájöttem, hogy ez bizony én voltam... Embarassed Arrébb rúgtam a takarót és gyorsan kisiettem nagyi után a konyhába, ahol már meg is volt terítve, és néhány percen belül már el is készült a friss, falusi reggeli...
Miután jól laktam és legalább 10-szer megdícsértem, épp indultam volna vissza, hogy aludjak még egy kicsit, ám addigra a takaróm eltűnt, s mire nekiláttam volna, hogy megkeressem, újra felbukkant a nagyim a semmiből, és egy kis elemózsiás csomagot nyomott a kezembe, mint útravaló...
-De nagyi... még ráérek később is menni, még úgyis korán van... Nézd, még a nap is épp hogy felkelt... -kezdtem magyarázkodni, de nem sikerült olyan érvet felhoznom, amit elfogadtak volna, így hát az uzsonnás csomagom mellé kaptam egy nagyobb csomagot is, "vidd csak el apádnak" címszóval... Miután nagy nehezen beletapostam a hátizsákomba, elbúcsúztam a nagyszüleimtől, majd az összes erre tévedt rokontól, baráttól, ismerőstől, és útnak indultam hazafelé...
Ezúttal nem kolbászoltam el a megszokott útvonaltól, így egyszer sem tévedtem el, és még így, kényelmesen sétálva és ebédszünetet tartva is hazaértem délutánra...

/Folytatás - Kumogakure no Sato, Lakóházak/
Ruru
Ruru
Játékos

Tartózkodási hely : Kumogakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 155

http://alougrey.tumblr.com/

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Hazukage Kurono Szer. Szept. 12 2012, 21:29

Nem telik el sok idő, és már is a kapukhoz érünk a vakkal. A bodéban két jounin foglalt helyet, akik egyből magukhoz intettek. Egyből valami dumán öltem a fejem, hogy hogyan lehetne átverni őket, de a forma megelőzött.
~Ki hitte volna, hogy ennyire megszervezték.~
Láttam, hogy biztosak voltak abban, hogy elfogadom a munkát, és ez még kíváncsibbá tett. Vajon honnan ismerhetnek? Vajon kik ők? Kik ők, hogy ennyire tájékozottak a helyzetemről? Ezek a kérdések merültek fel bennem, amire éreztem, hogy előbb vagy utóbb, de megkapom a választ. A jouninok előtt, csak helyeseltem, nem akartam lebukni, mivel egy egész jounin osztag a nyakamba került volna. Sőt még lehet egy Anbu osztagot is küldtek volna. Az alak tényleg bolond. Az iratokkal nem volt gond, de személy szerint sietősre vettem volna a dolgot, mielőtt utánunk küldenek egy osztagot.
-Ez szép volt, de sietni kéne. Ezt biztosan jelentik a Raikagenél.-
Jegyeztem meg, majd sietősre vettem a dolgot, és csakhamar az erdőbe értünk, ahonnan nem voltam messze az Északi falvak. Az erdőben végre a vak is bemutatkozott, akinek, kiderült a neve Gonshiro.
-Üdvözöllek.-
Köszöntem, mivel így szokás, ha valaki bemutatkozik, és ez úgy is elmaradt a késes incidens után.
-Most már elárulhatnád, hol találjuk a mestered.-
Megfordult a fejemben, hogy megidézem Hanát, de túl feltűnő lenne most sárkány háton utazni.
-Most mondjl pár szót erről a Shiba-sanról. Jó lenne tudnom kivel akarsz összehozni.-
Utasítom a férfit, létszik rajtam, hogy nem tűrök ellentmondás. Tudni akarom mire kell számítanom a találka alatt.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Szer. Szept. 12 2012, 22:08

Üdvözölted, majd faggatni kezdted útitársadat, hogy mégis kihez mentek, merre van az a hely, és egyéb kérdésekkel. Úgy tűnik neki nem esett le, hogy mennyire komolyan gondolod ezeket, és, hogy mindenképp választ vársz, mert nem túl sok jó hírrel kecsegtetett.
- Nos, először is neked Shiba-SAMA! - hangsúlyozza ki a fontos részeket. Valahogy ennél a mondatnál más volt a hangja, komoly, és ellentmondást nem tűrő. Mintha mesterének nagyságát senki nem becsülheti le, és senki nem szólhatja le. Majd visszatért a megszokott, bolondos hanglejtéséhez.
- És ebbe az irányba sétálunk. Az első faluban lesz majd az egyik ház az övé, de addig is a jelszavunk: előre. És nem én, akarlak összehozni a nagyságos Shiba-samával, hanem ő akarja, hogy ott legyél, ezért én teljesítem a kívánságát. - mondja neked. Az utat ezután néha ugrálgatva, fütyörészve tölti, mint egy kisgyerek, de mégis a kinézete nem erről tanúskodott. Legalább annyira idős volt, mint te, és erről fizikuma árulkodott a leginkább, meg a pelyhedző szakálla, de a személyisége úgy tűnik megmaradt egy gyerek szintjén.
- És, volt már valaki fontos az életedben Kurono-san? Persze nem úgy érte, hogy családtagok, hanem, mint azon kívül elhelyezkedő személy? Egy szó, mint száz, volt már szerelmed, aki viszont szeretett? - teszi fel a különös kérdést Gonshiro. Lehet, tényleg érdekli a dolog, de az is lehet, hogy csak unatkozik és megunta a fütyörészést, és mégis azt akarja, hogy az idő gyorsabban pörögjön. Talán igaza is van, hiszen, ha valakivel egy jóízűt beszélgetik az ember, a percek csakúgy repkednek körülöttük, viszont a te döntésed, hogy válaszolsz erre a magánéleti kérdésre.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Szept. 13 2012, 15:38

Kicsit meglepődtem, mikor Gonshiro válaszolt a mesterével kapcsolatos kérdéseimről. Látszik rajta, hogy tiszteli mesterét, és nem tűri, hogy valaki lealacsonyítsa.
-Nem állt szándékomban megsérteni.-
Kérek bocsánatot. Annak ellenére, hogy elveszett ninja voltam életem nagy részében, a tiszteletet sohasem felejtettem el. Nem szeretek szolgálni, csupán Hanát, de ő eltűnt az életemből. Nagyon rég nem hallottam felőle, és a hitem azt mondja, hogy már nem is fogok. Néha átsuhan bennem egy érzés, hogy talán már nem is létezik ezen a földön. Talán már teljesen felemésztette a jutetsuja. Minden esetre a Bishamonba kapott pecsétet soha nem moshatom le, de ennek még lesz egy előnye. Meg kell húznom magam, és erre a Bishamon bázisa alkalmas lesz, és csak a pecsét tudja kinyitni az ajtót, ami védi a barlangrendszert. Az idő telik és Gonshiro csak fütyörészik és ugrálgat, aztán faggatni kezd, amire megint emlékek sokasága jut eszembe.
-Semmi közöd hozzá.-
Fordítom el a fejem, de tisztán látszik rajtam, hogy igen volt olyan akit szerettem, és aki viszont szeretett. Ha vissza gondolok nem is egy ilyen volt. Az első szerelmem megölték, mikor ellopták a Raikent, de a bosszúm akkor nem tudtam beteljesíteni, hisz, mint kiderül Aware a Bishamon tagja volt, így Hana miatt felhagytam a bosszúmmal. A második Kaori, aki a Kirigakurei Anbu tagja és Ruken huga. Legalább is Ruken testének, mivel azt az első Mizukage birtokolja.
~Talán, ha ennek vége megkeresem Kaorit.~
Ha szerencsém lesz, akkor a Bishamon bázisán megtalálom, de már nagyon elhagyatott lehet ahhoz.
-De nem válaszoltál a kérdésemre.-
Jegyzem meg Gonshironak.
-Milyen ember a mestered? Jellemezd nekem.-
Teszem fel ismét a kérdést, és remélhetőleg mire oda érünk megkapom a választ.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Szept. 13 2012, 17:39

Ennek örült a fickó, hogy megértetted, hogy a mesterével kapcsolatban nem enged meg semmilyen kicsinyítő jelzőt, vagy rossz szót, bár nem gondolta volna, hogy ilyen hevesen reagálsz a kérdésére. Lehet, látszott rajtad, hogy volt már szerelmed, mivel kipirult az arcod, de ezt ő természetesen nem vehette észre. Majd egy kisebb megjegyzés, ami arra készteti a férfit, hogy beszéljen, és ennek ő örül is, hiszen már amúgy is az összes létező dalt elfütyülte.
- Shiba-sama fenséges, és tiszteletre méltó. Nála jobb embert nem ismerek, és természetesen erősebbet sem. A világ régebben más néven ismerte, amit nekem nem árult el, de azt mondta, hogy rettegték, és félték kilétét. Azóta ez megváltozott, és csak a cégének él, és természetesen segít másokon. Viszont régi kapcsolatai megmaradtak, így mindenről tud, ami az alvilágban, és a világban folyik, akárhol történt is az a dolog. - kezdte egy kis fényezéssel, de te nem tudhattad, hogy ebből mennyi igaz, talán még maga Gonshiro sem. - Tudod Kurono-kun, ő az, aki értelmet adott az életemnek, és megtanított, hogyan álljak ki magamért, hogyan védjem meg magam, és hogyan segítsek másokon. Apámként szeretem, és nem fogom hagyni, hogy bárki is rosszat tegyen vele, vagy a céljaival. Így, amikor megtudtam, hogy kirabolták, rögtön meg akartam büntetni az elkövetőt. De ő azt mondta nekem, hogy jöjjek el érted, és a te segítséged kérjem ebben az ügyben, hiszen neked is elszámolni valód van ezzel a fickóval. Többet nem mondott, de nekem elég volt, így eljöttem érted, és most itt vagyunk. Én nem mehetek majd veled a küldetésre, de kérlek, tedd meg azt, amit Shiba-sama kér. - talán többet is mondott, mint amit kellett volna, de egy férfi sem tud gátat vetni az érzelmeinek, ha azok kikívánkoznak. Viszont a falut már jó messze elhagytátok, már nem lehetett látni még a hatalma falakat sem, de előtetetek még nem jelentkeztek házaknak kinéző tárgyak. - Magas a levegőben a páratartalom, esni fog! - jelentette ki Gonshiro, és egy fél óra múlva az ég is jelezte, hogy a fiúnak igaza van, és elkezdett csöpörészni, majd esni, és zuhogni. - Talán keresnünk kéne egy fedezéket, bár engem nem zavar az eső. - mondta neked.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Szept. 13 2012, 18:53

Az ügy halad, és végre megkapom ennek a Shiba-"samának" a jellemzését Gonshirotol. Hosszasan regéli mesterét, és persze kissé isteníti is. Én nem lennék biztos ebben a fenséges dologban, de majd meglátjuk.
~Segít másokon? Biztos valami kicsabart világszemléletük lehet ezeknek.~
Gondolom magamban, miközben hallgatom Gonshiro szavait.
-A mestered biztosan nagyszerű ember, de nekem csak a pénze kell, amit a munkáért ad.-
Jegyzem meg Gonshironak magabiztos tekintettel.
~Tehát kirabolták. Ha ilyen erős, ez, hogy történt meg? Miért nem ment maga?~
Teszem fel a kérdést, magamnak, mivel Gonshironak úgy sincs értelme, csak megint ideges lenne. Gonshiro személye kissé csökkent a szememben. Gyengének tartom azokat az embereket, akiket az érzelmei ilyen könnyen befolyásolnak. Tudom az ember nem élhet érzések nélkül, és legfőképpen célok nélkül, de pont azok az erősek akik nem mutatják ki érzéseiket és képesek higgadtan dönteni minden helyzetben. Közben az eső is elkezd csepegni, én meg legszívesebben gyorsra fognám ezt az utat.
-Vigyáz. Állj hátrébb.-
Megvárom, míg Gonshiro hátrébb áll, majd kézpecséteket végzek.
-Kuchiyose no Jutsu.-
Mondom ki a jutsu nevét és pukkanás és füst keretében megjelenik Hana az utazó sárkány. Mérete nem túl nagy, de gyors és képes három főt is elszállítani a hátán.
-Szállj föl. Már elég mesze vagyunk, hogy Hana hátán utazzunk, csak mond az irányt.-
Valószínűleg, a levegőben is tudná merre járunk, annak ellenére, hogy vak. Csak egy szenzor ninja képes vakon ilyen könnyedén járni. Tehát Gonshiro rendelkezhet némi szenzor képességgel.

//Hana az adatlapomon található//
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Szept. 13 2012, 19:49

A te véleményed, hogy hogyan ítéled meg a férfit, de túl jól még nem ismered, hogy teljes képet alkoss róla. Viszont nem szabad elszaladni az a momentum mellett, hogy ideidéztél a semmiből egy sárkányt. Gonshirot nehéz meglepni, de ez a tetted kihúzott belőle egy ~Aszta!~ kiáltást, miután persze elmagyaráztad neki a helyzetet. Segítesz neki felüli a hatalmas lény hátára, és az el is rugaszkodik a talajtól, és már a levegőt szelitek át. Kétségkívül sokkal gyorsabb így közlekedni, de sokkal veszélyesebb is, hiszen megláthatnak a nem kívánatos személyek.
- Nos, így nehéz lesz megtalálnom a falut, de ha szólsz különböző jeleknél, akkor könnyebben eljutunk a célhoz. Először is, ha elhaladunk egy kráter fölött, majd, azután egy falu következik, azt követi egy nagyobb tó, majd megint egy falu, és aztán egy magasabb hegy, és a következő falu a mi célállomásunk. Csak egyenesen előre kell haladni. - miután ismertette veled az útvonalat, meglepődhettél, hogy mégis min akart téged keresztülvinni gyalog, hiszen még a kráter közelében sem voltatok. De jobban átgondolva, ő min mehetett keresztül, hogy eljusson hozzád. Tényleg képes megtenni bármit a mesteréért.
- És mondd csak Kurono-kun! Milyen effajta trükkökkel rendelkezel még. - beszélt belőle a kíváncsiság. - Képes vagy más lények idézésére is? - ahogy ezt mondta, leeshetett neked, hogy bizony jártas Gonshiro a ninjutsukban, legalábbis ismeri őket, mivel egy szóval sem mondtad neki, hogy ez idézés volt. Egy normális ember hihette volna, hogy teremtetted, és Istenként tisztelne most, persze csak az ostobább fajta. De ő nem. A helyzet vázolása után rögtön leesett neki a tantusz, hogy te a sárkányt csak megidézted, és ő nem a szolgálód, csak a barátod, aki segít a bajban. Ekkor megütögette Hana hátát a társad, és lefelé kezdett kiabálni.
- Szerbusz, sárkány! Ne haragudj, hogy így nevezlek, de nem tudom a neved, elárulnád nekem. - mondta az általad idézett lénynek.

//Következő post-ban a krátert elhagyhatjátok.//
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Szept. 13 2012, 20:25

Az utazás tényleg lényegesebben gyorsabb Hana hátán, de egyenesen arányosan veszélyesebb is.
~Annak idején mindig Hana hátán utaztam. Nem érdekeltek a veszélyek.~
Ahogy most sem. Elég messze kerültünk Kumogakuretól, ha idáig követnek, akkor azok csak Anbuk lehetnek.
-Te ennyit akartál gyalogoltatni velem?!-
Akadok ki kissé a távtól, de úgy látszik találtam rá megoldást. Még szerencse. Nem bírtam volna elviselni a fütyörészés hangját, ráadásul Gonshironak be nem áll a szája.
-Csak sárkányokkal foglalkozom.-
Jegyzem meg komoran Gonshironak. Nem szeretem, ha a képességeimről faggatnak. Jobban szeretem mutogatni, mint beszélni róla. Mindig is a tettek embere voltam, de akinek eddig megmutattam. Hát, kevesen élték túl.
Aztán Gonshiro Hanát birizgálja, aki sajnos nem az a bőbeszédű fajta.
-Hanának hívják.-
Szólok hátra az utasomnak, miközben a kráter fölé érünk.
-Most hagytuk el a krátert, következik a falu.-
Jegyzem meg Gonshironak. Én nem kezdem a képességeiről faggatni a fickót, hisz minek. Konfliktusom még nem volt, vele és ahogy elnézem nem is lesz. Egy munkáltatómat sem öltem meg, hisz mindig adhatnak még munkát a Ryou pedig mindig jól jön. Főleg ha az embernek drága céljai vannak.
-Neked mi a célod az életben?-
Ha már tracsparti van, akkor én sem maradhatok el a kérdésekben.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Szept. 13 2012, 21:46

- Óh, a neve Hana? Nagyon szép név, kedves Hana. És köszönöm is a szolgálataidat, hogy utazhatok rajtad, nem hiszem, hogy túl sokan eltűrnének a hátukon. - nevetetve mondta sárkányodnak. Majd ez után hallhatta, hogy a krátert már elhagytátok, így gyorsan kérdezett is tőled valamit, még a kérdésed előtt. - Tényleg, na és mekkora volt ilyen magasból? - kíváncsi volt a világra, bár ez természetes, valószínűleg gyermekkora óta vak, és így nem sokat látott belőle. Majd még a válasz előtt újra a Hanához kezdett beszélni, mintha csak most jutott volna eszébe valami. - Ne haragudj Hana, miután leszálltunk, megengeded nekem, hogy lássalak? - ez természetesen azt jelentette, hogy a kezét végighúzza a sárkány testén, hogy az alakot, formát észlelhesse, hiszen még sosem volt dolga sárkánnyal. Majd meghallja a kérédsed is a céljáról.
- Nekem csak két célom van az életben. Az egyik, hogy láthassak, hogy a szemeim meggyógyuljanak, és végre én is úgy láthassam a világot, mint mindenki más. A színeket, a formákat, a természeti csodákat, az esőt, a napot, a naplementét, és mindent, mindent meg akarok ismerni. De sajnos ez lehetetlen, így a másik célomnak élem az életem. Shiba-sama segítése, és ellenségei kiirtása. - mondta neked, és úgy tűnik az igazi ügyleteiről nem is akar többet beszélni, mert hirtelen csönd következett. Az első csöndes pillanatok ezen az úton, se fütyörészés, se dalolás, se kérdések. Úgy tűnik valamin elgondolkozott Goshiro, és az annyira lekötötte, hogy nem is foglalkozott veled. Idők közben elhaladtatunk az első falu felett, amit te meg is említesz neki, és ez ki is zökkenti az elmélkedésből.
- Képzeld Kurono-kun, én abban a faluban születtem. És mégis semmi emlékem nincs róla, el tudod ezt képzelni? Se a szüleim, se a barátaim, ha egyáltalán voltak, arcára nem emlékszem. De mégis, valami, mintha hívogatna onnan. - említi meg neked a fiú. A rejtély egyre jobban körül ölelte Gonshirot. Ki ő? Mi történt vele? Közben beértetek a tó fölé, aminek nem akart még megjelenni a túlsó partja.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Szept. 13 2012, 22:04

Ahogy utazok Gonshiroval egyre inkább kezd érdekelni. Részben irigylem, és részben sajnálom őt. Irigylem azért, hogy ilyen boldog élete van, pedig csak egy szolga. Egy hűséges ember, aki alázattal segít mindenkin. Úgy látszik ezt vissza kapj az élettől. Másrészt sajnálom a szeme világának elvesztése miatt. Ahogy nézem őt, miközben Hanát simogatja elbambultam. Nem figyeltem a kérdésére, de utólag feleszméltem.
-Hát...Ő.. Jó nagy. Valami elég nagyot csapódhatott. Fogadjunk tudod a történetét?-
Teszem fel a kérdést mosollyal az arcomon. Nem mintha kezdeném kiismerni, de kezdem megkedvelni a vakot. A sajnálat ismét előtört belőlem, mikor megkérdezi Hanától, hogy láthatja-e.
-Biztosan megengedi.-
Jegyzem meg Gonshironak, mivel Hana általában csak velem beszél. Lány létére tényleg nem bőbeszédű.
Aztán hallgatom az ipse céljait, ami szinte egyértelmű volt, az alapján ahogy megismertem.
-Kívánom, hogy vissza kapd a szemed világát.-
Mondom neki a legtöbb jóindulattal ami belém szorult. Egyedül Hanát tudtam így szolgálni, sőt talán még őt sem. Soha nem tudnék ennyire hűséges lenni senkihez. Szép élete lehet Gonshironak, kár, hogy tudom az enyém nem ilyenre van megírva. Lassan elérjük a falut is, és amint kiderül Gonshiro itt született.
-Tudom milyen érzés.-
Jegyzem meg Gonshiro érzelmi kitörésére. Tudom, hisz én is átéltem és ezért követtem el egy hibát. Hiba volt otthagyni Kaorit és eljönni Kirigakureból, csak azért, hogy megmentsem azokat, akik már nem szeretnek, és nem állnának ki értem. Miután elhagytuk a falut következett a tó, pont ahogy Gonshiro mondta. A tó hatalmas a túlpartot még Hana hátán se láttam. Viszont az igen, hogy maga a látván csoda szép. A tó vize kristálytiszta. Ezért szeretem ezt a vándorló életet. Olyan dolgokat láthatok, amit mások nem és úgy, hogy senki sem parancsol nekem.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Csüt. Szept. 13 2012, 23:02

Nagyon boldog volt Gonshiro, amikor közölted vele, hogy láthatja Hanát, és már majdnem ugrott is örömében, de ekkor eszébe jutott, hogy az valószínűleg az életébe került volna. Majd megkérdezed tőle, hogy mi a kráter története, így ő nevetve el is meséli neked.
- Tudod, ez a kráter nem túl régi, és Shiba-samához, és hozzám köthető. - elsőre talán meglepődsz, de aztán átgondolva ez is csak egy rejtély, egy különlegesség ezzel a kettővel kapcsolatban. - Tudod, én sem voltam mindig Shiba-sama követője, és amikor a kráter keletkezett, akkor lettem az ő tanítványa, segítője. Még nagyon kicsi voltam, amikor egy rablóbanda el akart kapni, hogy használhassanak a céljaikra, és rosszakat cselekedjenek. Éppen abba az irányba menekültem, mert azt mondta nekem egy idegen, hogy arra van Kumogakure no Sato, és ott megvédenek engem. Nos, nagyot néztem, amikor kiderült, hogy Kumogakure tagjaiból áll ez a bizonyos banda, és ők akarnak engem elkapni. Nem tudtam semerre sem menekülni, sem az északi falvak felé, sem a rejtett falu felé. Két tűz közé kerültem, ahonnan Shiba-sama szabadított ki, azzal, hogy megmutatta rosszakaróimnak az igazi erejét, és pár másodperc alatt megölte őket. Nem tudom pontosan, hogy mi történt, mert nem láttam, és nem is voltam még tudatában képességeimnek, de azóta egy hatalmas kráter van ott. - mondta neked a fiú. Ezzel talán arra is választ kaptál, hogy mikor is változott meg az a bizonyos főnök, és, hogy ez a fiú tényleg különleges valamilyen szempontból. Viszont, ha az orrod alá szerette volna kötni, már rég meg tette volna, ez bizonyosan egy olyan titok, amit nem fog kiadni, ahogy te sem beszélsz szívesen képességeidről. Közben alólatok eltűnt a tó kristálytiszta víze, és felváltotta a havas szárazföld. A talajszint rohamosan emelkedett, így láthatóan közeledtek a hegy felé is.
- És, neked milyen kalandjaid voltak a Kumogakureiekkel, kedves Kurono-kun? - kérdezte tőled.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Hazukage Kurono Pént. Szept. 14 2012, 15:40

Ahogy telik az idő a tavat is elhagyjuk és kezdődnek a hegyek, ami annyit jelent, hogy a csúcsok mögötti következő falu már a mi célpontunk. Ez kicsit megnyugtat. Hanával körülbelül három-négy napi út az, amit levágtunk. Gonshiro elmeséli a kráter történetét, de azt nem gondoltam volna, hogy hozzájuk köthető.
~A mestere vagy tényleg ilyen erős, vagy csak felnagyítja a dolgokat.~
Ez egyenlőre nem fog kiderülni, amíg nem találkozom Shibával, de nem is szeretnék harcba bontakozni vele. Nekem a pénzt adja a munkáért, és tudjam meg mi közöm az ő rablójához. Ennyi most a célom, sem több, sem kevesebb. Gonshiro tényleg különleges lehet, de ez az ő titka, ahogy a Raiton no Yoroi az enyém. Miután a III. Raikage meghalt és ismerem egyedül ezt a technikát, de valamiért még mindig nem tökéletes. Az aura megadja a kellő gyorsaságot a Shunshinnal kombinálva, de a rám mért ütések, nem mérnek akkora elektromos csapást az ellenfeleimnek, mint amekkorát szeretnék. Talán ennyit tud a technika, vagy csak én akarok többet, ezt nem tudom eldönteni. Aki választ adhatna erre az a III., de ő már halott. Talán az én feladatom, hogy tovább fejlesszem a technikáját. Méla gondolkozásom közepette, Gonshiro is kérdez, amin egy kicsit elgondolkodom.
-Tulajdon képen semmi komoly. Egyetlen küldetést végeztem nekik, amióta vissza kerültem, az pedig, hogy el kellet kísérnem egy gazdag ficsúrt. Előtte meg megöltem pár Kumogakurei jounint, akik még vadásztak rám. Ezért is kerültem be állítólag a Bingo könyvbe.-
Mesélek egy picit Gonshironak, de nem remélem, hogy lekötni. A kumogakureiekkel tényleg nem volt sok kalandom. Inkább a Kirigakureban töltött idő volt kalandos. Harc Kisameval, megtudtam, hogy az első Mizukage még él, a Bishamonba töltött idők. Mind, mind szép emlékek. Sajnálom, hogy otthagytam őket.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Pént. Szept. 14 2012, 17:15

Repültetek a sárkányon, elhagytátok a következő falut is, és már csak, a hegy fölött kellett áthaladni a célállomásig. Gonshiro meghallgatta a történeted Kumogakure-val kapcsolatban, majd elgondolkodott azon. Legalábbis ezt hihetted elsőre, de az igazság az volt, hogy elbóbiskolt Hana hátán, és így nem is figyelt arra, amikor kijelentetted, a falu fölött áthaladtatok. Szerencsére még a hegy nem közeledett, legalábbis a túlsó vége, de, hogyha ez így marad, akkor nem fogod tudni, hogy hol kell leszállni, és lehet, hogy pont a falu másik végében van a ház. Bár, lehet, annyit már tudsz sétálni, így ez az ügy nm foglalkoztat túlságosan. A hegy hóhatár szintje nagyon alacsonyan helyezkedett el, és a levegő is egyre hűvösebbé kezdet válni, ha nem hoztál magaddal valami meleg kabátot, akkor elképzelhető, hogy a pénz mellett egy kis megfázással fogsz hazamenni a meló után. Láthattad a legmagasabb pontját, ennek a természeti csodának, és egy kis idő múlva el is hagytátok a dimbes-dombos vidéket, és a tökéletes síkság várt benneteket, valószínűleg a faluval, ami az úti cél volt. Viszont így még mindig meg volt a probléma, ugyanis amellett, hogy az élő térkép vak volt, most még aludt is, és akárhogy próbáltad felkelteni, nem akaródzót eleget tenni kérésednek. Majd megpillanthattad az első háztetőket, és a falut magát. Felülről nem nyújtott túl kellemes látványt, inkább úgy nézett ki, mint egy porfészek. Gonshiro még ekkor sem volt hajlandó felébredni, így rajtad áll a döntés, hogy hol szállsz le úgy, hogy nem vesznek észre, és a lehető legközelebb legyél a faluhoz.
Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Hazukage Kurono Kedd Szept. 18 2012, 18:16

Ahogy repülünk telik az idő és sorra mennek a kérdések és válaszok. Elég unalmas tevékenység, de hasznos. Nem csodálkozom, hogy Gonshiro bealudt Hanán. Elvégre repülési stílusa hullámzó és ez eléggé elringatja az embert. Elhagyjuk a hegy lábánál lévő falut, majd a hegy következik. Ahogyan a csúcsok a magasba nyúlnak, Hana is egyre emelkedik. A bőröm érzem, ahogyan egyre jobban csíp a hideg, így kénytelen vagyok az egyik hozott tekercsből a köpenyemet előhívni. A tekercsek nem csupán fegyverek tárolására jó, és ezt egy elveszett ninja jól megtanulja az életben. Úgy készültem, hogy nem megyek vissza többé Kumogakureba, tehát minden lehetséges dologra felkészültem. A hideg már nem érintkezik velem, de a szél még néha behatol a ruhák közé és továbbra is fázom. Szerencsére Hana gyors, így nem tart sokáig ez a fagy és pont ez a veszélyes az ilyen utazásban. Nincs átmenet az időjárási viszonyok között és a szervezett nem képes ilyen gyorsan átállni egyik klímáról a másikra. Bár ez is megszokás kérdése. Én nem foglalkozom ezzel a dologgal, de érzem magamon, hogy Kumogakure elpuhított. Megszoktam az efféle klíma változást, de most nem olyan volt. Éreztem egy kissé az utóhatását, de majd elmúlik. A baj viszont most kezdődik. A térképem bealudt és nem hajlandó felkelni, pont mikor a célegyenesbe vagyok.
~Nem tudom, milyenek az emberek kénytelen vagyok távolabb leszállni.~
Jegyzem meg magamban, majd a falutól kissé távolabb szállunk le. Ha Gonshiro még mindig nem kell fel, akkor kénytelen leszek egyedül tovább menni és megtalálni a házat, amibe lehetőség szerint Shiba vár.
-Amíg nem kell fel, marad itt és véd meg.-
Utasítom Hanát, persze kedvesen. A sárkányokkal mindig is kedvesen bántam, ők az igaz barátaim, rájuk mindig is számíthattam. Amennyiben Gonshiro tényleg nem kell fel elindulok a falu felé, de nem szeretném, hogy felismerjenek, így alkalmazom a régi Bishamon maszkot. Egy vérvörös maszk, ami formáját tekintve egy sima onin maszkra hasonlít. Van még egy Kurononak, ami már egy sárkány fejformáját ábrázolja, de az még nagyobb feltűnést keltene, ahogy a sima maszk is, de legalább nem látják az arcát.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Orochimaru (Inaktív) Kedd Szept. 18 2012, 19:38

Végül nem messze a falutól szálltok le, és amint földet ér a sárkány, azonnal felkel az útitársad. Lehet, azért, mert a földre huppanás nem volt a tervben, amikor felült Hanára, de lehet, egyszerűen megérezte azt, hogy hazaérkezett. Le is kászálódik utánad a teremtményről, majd tüzetesen átvizsgálja előzetes engedélyeddel.
- Pompás lény vagy Hana! - tette szóvá a sárkányodnak. Ezután elindultok a falu irányába, miközben Hana egy kis füst keretein belül visszament valódi hazájába. Ahogy a határhoz értek egy épületet vélsz felfedezni a távolban, valahol a falu másik végén, ami kitűnik a többi közül. Valószínűleg az lehet Shiba irodája, ugyanis amikor betértek a házak árnyékába, a falusiak köszöntötték Gonshiro-t, és el is hívták mellőled, hogy meséljen nekik a kalandjairól.
- Itt elválnak útjaink Kurono-san! Keresd a legkirívóbb házat a faluban, és megtalálod Shiba-samát. - mikor kimondta a nevét, a környező emberek éljenezni kezdtek. De nem ez volt az egyetlen furcsaság itt. Nyoma sem volt a háborúval együtt járó szegénységnek, elnyomásnak, betegségeknek, és emellett fegyveres őröket láthattál mindenfele, akik vagy őrjáratoztak, vagy a falusiakkal beszélgettek. Béke volt. És ezt az állapotot könnyedén meg is zavarta a maszk, amit felvettél, hiszen a Villám országában utálták a Kirigakure-i shinobikat. Lehet, te nem voltál az, de az arcod előtt lévő kerámiaarc másról tanúskodott, így könnyen magadra fordítottad a melletted lévők figyelmét. Még az is lehet, hogy most indítottál el egy pletykát, ami, ha Kumogakure fülébe jut, kiküldi rád a vadász osztagot, hiszen ilyen háborús időkben egy a határon túl megjelent ellenség könnyedén kiváltó ok lehet az összecsapások megkezdésére. De neked csak annyiban kell ezzel foglalkoznod, hjogy majd hamar el kell tűnnöd innen a meló után, és akkor nem lesz semmi probléma. Viszont a munkával kapcsolatban, még meg kell találnod Shibát.

Orochimaru (Inaktív)
Orochimaru (Inaktív)
Inaktív


Adatlap
Szint: S
Rang: Ex-Kage, Sannin
Chakraszint: Ha tudnád.....

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Hazukage Kurono Csüt. Szept. 20 2012, 16:57

Hát igen. Furcsának találtam ezt a nagy éljenzést, ami Shiba és Gonshiro felé irányul. Nem tudom mit tehettek, hogy a falusiak ennyire imádják őket. Talán Shiba elüldözött innen valakiket, akik régen nyomorban tartották ezt a helyet, de lehet csak önös érdekből tette. Gyanakvó ember vagyok ,tehát továbbra is valami mást sejtek az ügyek hátterében, de ez túlzottan nem rám tartozik. Nem érdekel a falu sorsa, épen ezért nem veszem le a maszkot. Nem érdekel, ha Kirigakureinek néznek, hisz részben az is vagyok. A Tengerek országában nevelkedtem 12 éves korom óta, ami Kirigakure fennhatósága alatt állt, aztán bekerültem Kirigakure no Satoba is. Mivel már egyikhez sem tartozom, így nem érdekel, ha kettőjük között megkezdődik a háború, hisz akkor megkezdődik a káosz kora. Az a káosz, ami nekem a Kánaán, mivel a nemzetek egymással lesznek elfoglalva, én meg szabadon végezhetem a dolgom anélkül, hogy vadász ninják kergetnének. Na de vissza térve a lényegre. Egyre beljebb haladok a faluban és keresem azt a nagyon kihívó házat. Ebben a porfészekben biztos nem lesz nehéz megtalálni.
~Most már nagyon kíváncsi lettem.~
Jegyzem meg magamban, miközben sétálgatok az utcákon. Itt tényleg béke uralkodik, de nem sokáig. A háború előbb, vagy utóbb ide is el fog érni. Minden nemzet és minden egyes falu részt fog venni benne, vagy így vagy úgy, mert ha nem a földig rombolják őket. Egy háború sok áldozattal jár és a vége mindig halál. Senki nem jár jól vele, esetleg én. Bár nekünk elveszetteknek sem lesz könnyű, de a háború jó pénzkeresési lehetőség. A nemzetek ilyenkor minden fegyvert kézbe vesznek, és képesek a gyilkosokat, fosztogatókat is maguk mellé állítani jó sok pénz fejében.
Hazukage Kurono
Hazukage Kurono
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 704
Állóképesség : 300 (B)
Erő : 200 (C)
Gyorsaság : 100 (D)
Ügyesség/Reflex : 404 (B)
Pusztakezes Harc : 200 (C)

Tartózkodási hely : N/A


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 658

Vissza az elejére Go down

Északi falvak Empty Re: Északi falvak

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.