Földalatti Laboratóriumok

+5
Sharo Lu
Yuriko
Urokojō Azami
Kaibutsu Hiroto
Danzou
9 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Földalatti Laboratóriumok - Page 3 Empty Re: Földalatti Laboratóriumok

Témanyitás  Yuriko Szomb. Nov. 30 2019, 19:15

//Nem gond a késés, most én is egy kicsit elbambultam.//

Miután elhagyom az alagútrendszert, azonnal bevetem magam az erdőbe. Kifelé senki nem követett, de azért nem bízom a dolgot a véletlenre. Felugrom az egyik magasabb fa vastag ágára, majd alaposan körbenézek. Ha nem látok senkit, akkor ágról ágra ugrálva folytatom az utamat. Nincs komolyabb elképzelésem az irányt illetve, hisz még mindig azon vagyok, hogy észrevegyem, hátha követnek.
Nem vagyok benne biztos, hogy mennyi ideig ugrándozom, de talán egy óra is eltelik úgy, hogy nem veszek észre senkit. Ez vagy azt jelenti, hogy tényleg nem követnek, vagy annyira jó az illető, hogy esélyem sincs, hogy kiszúrjam az erdő fái között. Éppen ezért elrejtőzöm egy fa üregében, amit felfedeztem a kóborlás során. Pár percig csak hallgatózom, hátha az erdő zajaiba belevegyül valami más is, de még mindig semmi. Azt hiszem lassan kezdhetek megnyugodni.
Mivel nagyon úgy néz ki, hogy nem követ senki, előveszem a tekercset amit kaptam és megvizsgálom. A térkép az útvonalamat jelzi, melyet kijelöltek nekem. Úgy tűnik, keresztül kell vágnom az Erdő Országán, hogy onnan átmenjek a Vízesésbe. Úgy tűnik sima ügyről van szó. Nem tudom, hogy a háború miatt mennyire lesz nehéz keresztül menni az országokon, de ha átlépem a határt, akkor megpróbálok mindenkit elkerülni.
Az útitervet próbálom a lehető legjobban eltervezni. Amíg a Hang Országában vagyok, addig nappal utazom, este pedig pihenek. A határnál viszont úgy változtatok a tempómon, hogy dél körül érjek oda. Csak este lépem át a határt és próbálok haladni a sötétben. Remélem csillagos éjszakák lesznek és látni is fogok valamennyire. Ekkor már úgy haladok tovább, hogy sötétedés előtt fél órával indulok el és az estét töltöm utazással. Ezt persze csak akkor fogom így csinálni, ha látok este. Ha nem látok, akkor maradok a nappali utazásnál. A megadott útvonaltól próbálok nem eltérni. Ha esetleg őrhelybe ütköznék, akkor kerülnék egy nagyot, de semmiképen sem próbálok összetűzni senkivel.
A Vízesés Országába szintén este lépek át. Ott is elsősorban este próbálok haladni, de ha ez nem kivitelezhető, akkor ott is nappal közlekedem.

//Az ajándék technikának az alábbit szeretném:
Raikou Kenka // Villámló Penge Készítés

Földalatti Laboratóriumok - Page 3 Latest?cb=20150922212117

Ez a technika egy igen elegáns módja a fegyverek tárolásának. A ninja itt saját magát pecsételi meg a megfelelő szimbólummal, így összeköti magát a felhasználható fegyverekkel. A kellő chakrával a pecséteket megérintve az elzárt fegyverek egyből ott alakulnak vissza, ahol megérintették őket; például kézzel megérintve gyakorlatilag a kézbe.
Chakraszint: 125
Besorolás: D
Yuriko
Yuriko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 307
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 175 (C)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 197 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 246

Vissza az elejére Go down

Földalatti Laboratóriumok - Page 3 Empty Re: Földalatti Laboratóriumok

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Dec. 12 2019, 18:32

Óvatosságod egy igazi Kunoichivé avanzsálnak, még akkor is, hogyha egyes egyedül vagy.
Eddigi ismereteid alapján jobb is, ha óvatos maradsz. Egy Ninja amúgy sem lehet elég körültekintő, hát még akkor, hogyha nem éppen a saját vezetőjétől kap küldetést, hanem valaki mástól... Akárhogy is, ösztöneid azt súgják, hogy a Háborúnak bár vége szakadt, jobb óvatosnak maradnod, hiszen a határok átlépése veszélyes és egyben öngyilkos feladat is lehet, ha nincs egy kész terved. Számodra talán ezek fogják jelenteni a legnagyobb és legnehezebb akadályokat.
Hallottál már az Erdő Országáról...
Annak veszedelmes, óriási őserdeiről, ahol olyan több évezrede eme világon járó teremtmények élnek, miknek okán az Erdő Országát Hi no Kuni Halál Erdejénél is jobban félik. Ami viszont biztató, az a térképhez mellékelt útirány, mit valószínűleg pontosan számodra alkottak meg. Már ha nem csapda... Veszélyes játékot űzöl jól tudod, hisz talán magad sem tudod még, hogy miért is vágtál ebbe bele.

[...]

Miután fejben eldöntötted, hogy mikor és hogyan szeretnél mozgolódni máris útrakeltél!
A kijelölt irány nem követte a főutat, hanem átvágott rajtuk. Néha rátér egy-egy kijárt csapásra, amiből láthattad: jártak már erre előtted. Zavartalanul tudtál közlekedni, mígnem elkezdett sötétedni. Utad éppen egy ritkásan járt földút mentén vezetett, s nem járhattál már messze a Hang és Erdő országainak határától amikor is észrevettél egy fogadót. 
Rozoga, fény alig pislákolt kifelé az ablakain, a kert műveletlen volt. 
Feltehetően nem sokan járnak erre, ezt láthattad te is. A lehető legrosszabb helyen volt, ennél már csak akkor lett volna veszteségesebb az elhelyezkedése, hogyha az erdő közepére építették volna. Egy pillanatig az is átfutott az agyadon, hogy ez nem is egy vendégváró hely, de amint közelebb értél, megpillantottad a cégért: "Ragyogás Fogadó." Itt volt az idő, hogy eldöntsd, a szabadnap éjszakához, avagy betérsz a Fogadóba!

[Ha betérsz] 
Hiába kopogtatnál a fogadó ajtaján, nem szólítana be senki.
Sőt, maga az ajtó fél centire lengedezett a zártól, még a szél is besüvített rajta. Ám odabentről fény szűrődött ki és kandallótűz ropogása hallatszott. Így ha benyitsz, eléd tárul a szokásos látvány: Szemben a bejárattal a belterület másik oldalán egy rozoga pult húzódik korsókkal, söröshordókkal és szakés üvegekkel. Mind porlepte, ütött-kopott és mocskos. A fogadótér bal és jobb oldalán 2-2 asztal helyezkedett el, szálkás, elnyűtt székekkel. Az emeletre lépcső vezetett felfelé, vélhetően ott helyezkedtek el a szobák.
Senkit nem láttál odabent, csak miután néhány lépést már megtettél.
Akkor a pult alól egy csontos kéz csapott fel, s dörmögve, köhécselve, remegve feltápászkodott egy idős asszony, kinek haja kendőbe volt kötve.
- Gyere csak gyere! - Nyögte, miközben görbült háttal támaszkodott a pulton. - A férjem éppen alszik, de majd én vendégül látlak fiacskám! - Azzal markába köhögött, amolyan jó velőset, mit aztán kötényébe kent. - Éhes vagy drágám? - Hajolt át jóformán a pulton, még akkor is, amikor már-már lehetetlenség volt számára a mozgás.

[Ha a szabadban töltöd az éjszakát] 
Mivel már a nap utolsó sugarai lenyugodni látszottak az égen, nem mentél messzire a Fogadótól és annak környékéről.
Kerestél egy, a saját komfortérzetednek megfelelően biztonságos erdei helyet, s ott húztad meg magad. Hűvös volt, s zajos. Ámbár ezen hangok csak az erdőtől származtak: a fák leveleinek egymáshoz érő súrlódásától, mit a szél suhogásának hívnak. A baglyok kurrogásától, az erdei lények párzásra hívó hangjától és a farkasok vonyításától.
Ám a hajnali órákban elhalkult minden.
Addigra az éjszakai lények is befejezték a vadászatot, s lecsendesedve a közösségi életüket kezdték el folytatni. Már ha volt nekik ilyen. Akárhogy is: A hajnali órákra már csak a fák suhogása hallatszott, ezzel együtt pedig leereszkedő hideg és a harmatcseppek tolakodó jelenléte tette kellemetlenné az alvásodat. Forgolódtál, s a félálom állapotába kerültél, mígnem egy sikítás visszhangjára fel nem riadtál!
Egy pillanatig el kellett gondolkoznod róla, hogy álmodtad-e vagy valóság, de aztán figyelve a környezetedet hallottad hogy egy irányból madársereg száll fel.
A madarak pedig nem repdesnek csak úgy a sötét éjszakában. 
Viszonylag jól behatároltad a sikítás irányát: a Fogadó felől jött.

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Földalatti Laboratóriumok - Page 3 Empty Re: Földalatti Laboratóriumok

Témanyitás  Yuriko Hétf. Dec. 23 2019, 17:58

Az utam meglehetőse könnyű. Talán túlságosan is egyszerű az egész, bár ez számomra csak jó. Nem is olyan rég rájöttem, hogy nem vagyok én annyira kemény, mint amilyennek gondolom magam. Nem tudom mi vár még rám az utam alatt, de ha lehet, akkor inkább elkerülnék minden konfliktust.
Épp a határ mentén járok, amikor kezd rám esteledni. Ahogy sétálok, a távolban észre veszek egy épületet. Óvatosan közelítem meg, bár úgy észlelem, hogy annyira nem zsong az élettől. Közelebbről már látom a feliratot: "Ragyogás Fogadó". Úgy tűnik annyira nem hű a nevéhez, hisz eléggé rozoga, ráadásul a fény sem szűrődik ki onnan túl erősen. Kissé kiráz a hideg a helytől, ezért inkább nem megyek be. Folytatom az utam, de hamarosan arra koncentrálok, hogy találjak magamnak egy alvóhelyet.
Végül rám esteledik, így az éjszakát egy fa odvában töltöm. Eléggé éber állapotban alszom, szinte mindenre felriadok. Lassacskán azért a természet is elhalkul, így talán még pihenni is sikerül. Nem tudom mennyi idő telik el, de hirtelen újra felébredek. A szívem hevesen ver, majd ahogy kitisztul az elmém és lerázza magáról az álmot, rájövök mi az, ami felkeltett. Valaki sikított... Peregnek a percek és madarak szállnak fel. Valami történt a fogadónál, de vajon mi?
Mivel nem tudom, hogy engem keres-e valaki, ezért maradok a rejtekhelyemen. Ha kell, akkor várok egy-két órát és nem mozdulok. Ha nem történik semmi, akkor óvatosan előjövök, de még véletlenül sem megyek a fogadóhoz. Inkább folytatom az utamat!
Yuriko
Yuriko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 307
Állóképesség : 150 (C)
Erő : 130 (D)
Gyorsaság : 175 (C)
Ügyesség/Reflex : 155 (C)
Pusztakezes Harc : 197 (C)


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 246

Vissza az elejére Go down

Földalatti Laboratóriumok - Page 3 Empty Re: Földalatti Laboratóriumok

Témanyitás  Jiraiya Hétf. Jan. 13 2020, 17:06

// +10 Chakrát írok jóvá késésem okán! Elnézést érte! Ide kérem a következő posztot: katt! //


Úgy döntöttél, hogy nem nézel a sikoly után.
Meglehetősen észszerűen jártál el, elvégre számodra most a küldetés az első. Sem a kíváncsiság, sem pedig az erkölcs nem keresztezhette utad, így elkerülve a helyet, utad egyenesen az Erdő Országába vezetett, s immáron néhány óra elteltével észlelted is, hogy a környezeted megváltozott: Más, sűrűn nőtt erdő nőtt ki a talajból s már a cserjék és virágok is nagyobb akadályt jelentettek. Kúszónövények tucatjai hálózták keresztül a fák törzseit, volt ami akkora volt, hogy nem lett volna értelme megkerülni, így valamelyik fegyveredet használva vághattad át magad rajta. 
Ha úgy döntesz, hogy egyszerűen csak átmászol, akkor értékes időt veszíthetsz. Percekbe is telhet, amíg átverekeded magad a növények között. 
Aztán persze a fák ágain haladva már jobb volt a helyzet, annyi külömbséggel, hogy ezek a fák kétszer-háromszor akkorára nőttek, mint a Hang Országában lévők. Ha a fák ágain haladtál, több tíz méterre voltál a talajtól. Innen egy esés, még egy Kunoichi számára sem lenne szerencsés.

[...]

Az út amit kijelöltek neked nem véletlenül volt biztonságos.
A sűrűn nőtt erdőrész téged is lassításra kényszerített, s bár órákba tellett, de átverekedted magad a határ azon részén, ahol a nagyobb csapatok, de még a gyorsan mozgó taktikai egységek is megállj-ra kényszerülnek. Te egymagad jóval kisebb célpontot jelentettél, így nem is vettek észre a határőrök, vagy legalábbis nem adták ennek jelét: Akármerre figyeltél, nyoma sem volt az ellenségnek!
Ami viszont aggasztó volt: A fák olyan magasra nyúltak, hogy már nem láttad a végüket... Ágaik lépésről-lépésre letörtek amikor rájuk próbáltál állni, így arra kényszerültél, hogy a talajon haladj. A baj itt kezdett el kísérteni. A sűrűn nőtt lombkoronák elzárták a fény jelentős részét, így a sivár, már-már haldokló aljnövényzettel és a beragadó ködszerű párával idelent igencsak kísérteties látványt keltett az Erdő Országának ezen területe.
A térképeden ez a terület fokozott óvatosságra intett. Hosszasan elhúzódó részről volt szó az Erdő Országának határától nem messze, amin átverekedve magad állítólag meg is érkeztél az első állomásodhoz, ahol ha ügyes vagy, találkozhatsz Aizával. Ha nem, akkor tovább kell folytatnod az utad.
A térkép elnevezte a halállal körített erdőt:

Földalatti Laboratóriumok - Page 3 Dark_forestFöldalatti Laboratóriumok - Page 3 Thesis_piece_1_dark_forest_concept_enviroment_by_zanoa7_d7zedy8-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9NjkyIiwicGF0aCI6IlwvZlwvNDRhYjQ3MzYtMTliYy00OTMyLTk0MjEtNWEwNDAyNTQzMjY3XC9kN3plZHk4LTdiNGVmNzEwLWViZWUtNGMyOS05NmY1LTNmZjU1Y2ExZDFhMi5qcGciLCJ3aWR0aCI6Ijw9MTAyNCJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19Földalatti Laboratóriumok - Page 3 Dark_forest_by_serjio_c_d6ppm0g-fullview.jpg?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9MTIwMCIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzc4MTJkN2FhLTExNzgtNGMwZC1iYjE3LWExYjY2OTU1ZjM0NFwvZDZwcG0wZy04ZWZmYjU2NS0zOTMwLTRiMjUtYjk3OC1jMmIxNzMyY2UxODMuanBnIiwid2lkdGgiOiI8PTE2MDAifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Kuro no Genseirin // A Fekete Őserdő


Alig láttál ép fát. Mind korhatag és sérült volt.
Odalent a köd bokáig ért, s a lépteid nyomán elhaló por szállott fel. Mintha a halál valóban alászállt volna a sötét, fénytelen erdő szívébe és úgy mérgezte volna. Csupán csak néhány halálmadár, bagoly, szívós rágcsáló és féreg volt, mi állandó jelleggel észrevehető volt. Azon állatok, kiknek ez a környezet ideális, szép számmal megteremtek. 
Ösvények nem voltak, így joformán csak saját irányérzékedre hagyatkozhattál. 
Azt még láttad és érezted, hogy a nap delel, de azt már nem, hogy merre van pontosan kelet és nyugat, észak és dél... A nap pontosan fölötted szűrődött át a sűrű lombokon, így várnod kell, hogyha ki akarsz igazodni az irányon.

[...] 

Bárhogyan is teszel, akár vársz, akár megindulsz, hamarosan furcsa, sziszegő hangra leszel figyelmes.
A sziszegés kattogássá torzul, s lassan ízelt lábak tucatjai ütik meg füled. A fák törzsein vágtázó pókcsapat lépdel, ugrál fáról-fára. Látszólag teljesen figyelmenkívül hagynak téged. Nem az apró fajta rovarok, ugyan, a legkevésbé sem! Ökör méretű jószágok, legalább hatan. Sorban haladnak ugyanazon az útirányon, s a négy középső csáprágóik közt egy-egy pókbábot cipelt.

// Írd le kérlek, hogyan reagálsz. Aszerint a következő opciók történnek: //

[Ha mozdulatlan maradsz]
Lábaid alatt a talaj mozgolódni kezd. Finoman, csendesen, alig érezhetően, majd egyre hevesebben, végül pedig a föld már rázkódik körülötted! Ha ennek ellenére sem mozdulsz, néhány másodperc múlva egy óriási dolog bukik ki a földből, felrepesztve azt pontosan alattad és téged is ellökve a levegőbe dobna. Már innen jól látod, hogy olyan, mintha egy mancs lenne, mintha egy ásószerű kar. Ami viszont rossz: a kibuggyanó földtömeg és az a valami egyenesen felfelé dobott rajtad és most a levegőben felfelé tartasz, de ha megállsz, zuhanni kezdesz pontosan arra a valamire, ami idáig dobott. Ha nem cselekszel, akkor visszaesel oda, ahol álltál, onnan viszont mintha valami mászna ki a földből! Valami nagy... valami óriási. 

[Ha megmozdulsz]
Akármerre is mennél mozgás közben látószöget váltasz, így jól láthatod, hogy az elölről negyedik pók által cipelt báb gubójából kilóg valami... Egy fejpánt, s bár csak egy pillanatig látod, mintha Otogakure no Sato szimbólumát vélnéd felfedezni rajta! De van itt még más is: A helyen ahol az imént álltál egy vakondtúrásra emlékeztető, grandiózus földkupac bugyog ki a földből, majd azt egy óriási lapátszerű, szőrös valami követi!
Nincs időd megnézned, ugyanis a leghátul lévő pók kiszúrt magának odafentről.
A többiek tartva a sort haladnak előre fáról-fára, de az utolsó pók megállva elkezdett irtózatos iramban lefelé mászni. Grandiózus méreteiből adódóan jól megfigyelheted rengeteg szemét és a csáprágói mögött csillanó kettő tűhegyes méregfogat.
Félreérthetetlenül zsákmányául akar!
A támadás vagy védekezés előnye azonban a tiéd, elvégre még beletelik néhány másodpercbe, amíg ideér. Meg kell fontolnod, hogy elfutsz-e előle, mert nem tudhatod, hogy mennyire gyors és hogy mennyien lehetnek még. A harc is kockázatos lehet, de talán ha az eszedre hagyatkozol, akárcsak egy igazi Otogakurei, akkor a lehető legjobban jöhetsz ki a kialakuló helyzetből! 

______________
Állapot: 95% - Nem aludtad ki magad teljesen
Chakratartalék: 100%

_________________
!! Visszavonultam, ha bármi kérdésetek van, azt a Staff mostani Főadminisztrátorának esetleg a Staff többi tagjának, vagy a Kalandmestereknek küldjétek!

Egyébiránt Shiren karakteremnek írhattok, bárkinek szívesen segítek ha tudok Smile !!
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Földalatti Laboratóriumok - Page 3 Empty Re: Földalatti Laboratóriumok

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.