Kikötő

+14
Tairjuko Rikuno
Motoi Yazaki
Suijin Benzaiten
Djuka Ryuu
Midoriko no Minovara
Katsumi Kawachi
Tottori Shinko
Dokujaku Tano
Umi Michishio
Shaku Rabito
Tokuno Feng
Satsukitane
Fudou Shun
Akasuna no Sasori
18 posters

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Go down

Kikötő Empty Kikötő

Témanyitás  Akasuna no Sasori Hétf. Szept. 17 2012, 10:34

Köd borította kikötő, ahova a képzésben résztvevők hajója érkezik.
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Akasuna no Sasori Hétf. Szept. 24 2012, 21:22

Az új generáció

- Az egész egy héttel ezelőtt kezdődött el. Miután bejelentkeztetek a Kardforgató képzésre, különböző vizsgálatoknak vettetek alá titeket, kérdéseket tettek fel, pszichológiailag is ellenőriztek benneteket, közben folyamatosan kiszűrték közületek a gyengéket. Majd egy hete a megmaradt 20 shinobi-t összegyűjtötték és egy hajóra pakolták őket. Ti is ebben a csoportban vagytok benne. Az utazás nem volt túl kellemes, ugyanis mindvégig egy raktérben kellett utaznotok, napfényt nem láttatok. Természetesen ez nem azt jelenti, hogy teljes sötétségben voltatok egy héten át. Néhány gyertya adott elég fényt, hogy lássatok. Kissé barbár körülmények között zajlott le az utazás, matracon kellett aludnotok, ráadásul a fedélzetre sem mehetettetek ki. Teljes titokban tartották mindvégig az útirányt. Majd végre valahára kiköt a hajótok.
Egy lakatlannak tűnő szigeten szálltok partra. A mólótól nem messze egy erdőt pillanthattok meg, aminek fái között egy barakkot fedeztek fel. Majd két Shinobi érkezik felétek.

- Üdvözöllek benneteket, a nevem Chōjūrō! Én fogom felügyelni a kiképzéseteket, illetve a vizsgán is én fogom elbírálni a tudásotokat! A társam, Tsugahara fog titeket kiképezni! - miközben az alacsony férfi beszélt, a társa folyamatosan közöttetek sétált és alaposan szemügyre vett titeket.
- Valakinek van bármilyen nemű kérdése?
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Fudou Shun Hétf. Szept. 24 2012, 22:55

A köd hét kardforgatója, a Köd falu hősei. Mindnyájan egyedi kardok birtokosai, hatalmas tudással és erővel rendelkeztek, de ami a közös volt bennük a falu iránti szeretetük. Kezdetben így volt ez, de az idők változnak. Az első generáció odaadóan szolgálta a falut míg a második generációra ez szintén igaz volt. Egy ideig legalábbis. A tagok közül páran elhaláloztak, mások elárulták Kirit, de végül ők is követték elődeik sorsát. És ahogy az idő múlt és az emberek fogyatkoztak végül leáldozott az idejük. Egyes egyedül egyetlen fiatalember képviselte a legendákat és gyakorlatilag minden információ az egyéb tagokról vagy bárminemű szervezkedésről titkossá vált. Azonban egy alig egy héttel ezelőtt, a faluban meghirdettek egy képzést melynek keretein belül kardforgatókat kívántak kiképezni. A kardok művészete bár a múlt homályába vész és egyedül a falu legendás kardforgatói, akik kiemelkedően művelik a shinobi technikák ezen ágát, mégis sokan vannak, akik valamilyen karddal küzdenek. Lényegében ezt az egész képzést, nem lehetett összefüggésbe hozni a fentebb emlegetett személyekkel mégis az egészből valahogy sejlett, hogy valami áll a háttérben. Nem arról volt szó, hogy fényezik a ninják tudását és képességeit, hisz azok nem igényeltek volna különösebb vizsgálatokat. Shunnak azonban ez eszébe se jutott. Miért is gondolkodott volna ilyen komplikált dolgokon egy vidám fiú, aki imádott a ninja-tojával vagdalkozni. Szerette azt a rövid egyenes pengét, mely bár nem volt elpusztíthatatlan, azért aminek ellen kellett állnia annak ellenállt. Minél messzebbre ér el vele annál jobb. Igaz, ha csak így nézzük, ennyi energiából egy lándzsát is forgathatna, de akkor nem lenne elég gyors. Egy szó mint száz, jobb akart lenni annak a fegyvernek a forgatásában ami egy nap az életét mentheti meg. Így hát jelentkezett és mivel mást nem tehetett, alávetette magát az orvosi vizsgálatoknak. Gyakorlatilag mindenre kíváncsiak voltak, amire kíváncsi lehet egy ember egy másikkal szemben. Fizikai vizsgálatok, egyszerű kérdezgetés melynek rejtett jelentését csak az orvosok értik és így tovább. Annyi minden volt, hogy a pár tucat jelentkezőt pusztán húsz főre redukálták. Miután a kiválasztottak ebben a szerencsés megtiszteltetésben részesültek, felpakolták őket egy hajóra, na persze nem úgy, mint a csomagokat. Bár mit ad Isten ők maguk már annál inkább úgy utaztak. Étel, víz és fény volt, komfort kevésbé, de a shinobit nem is azért fizetik, meg úgy képzik, hogy kényelmes ágyban aludjon minden nap. Hát még ez a fiatal genin, akivel a család ős öregje bánt el folyton a sok kemping közepette. Nem volt se kellemes az út, se kényelmes de összességében nem volt rossz. Noha húsz vadidegent egy helyre bezárva tartani nem épp a legjobb ötlet. Többnyire csend telepedett az utasokra és ugyan a tizennégy éves vidám kölök próbált szóba elegyedni másokkal, nem sok sikerrel járt. Vagy az út nem tetszett nekik vagy a bánásmód, akárhogy is, azért akadtak kisebb zűrök és hullámvölgyek, mind a tengeren, mind a hajó belsejében. Hosszú, fárasztó, mentálisan megviselő volt az egész. A vidám srác egy-két nap után szintén csendben maradt és inkább azt próbálta kitalálni ki mennyire ért a saját fegyveréhez. Így teltek a napok. Ettek, ittak, nagy nehezen ürítettek is olykor, az idő múlásával pedig, olykor lehetett hallani emberi párbeszéd hangjait is. Ám végül megérkeztek. Shun nem számolta a napokat, sőt talán nem is akarta, így fogalma sem volt arról mennyit tunyult odalent, viszont örült a friss levegőnek, a kék égnek, egyszóval a természetnek.
A sziget, ahol partot értek nem tűnt lakottnak, lévén se közel, se távol, egyetlen épület se volt látható csak egy távolban elterülő erdő. Itt történt meg először a fiúval, hogy kételkedni kezdett. Mi van, ha vizsgálatokkal nem a képzésre alkalmas embereket választották ki, hanem azokat, akik veszélyesek Kirigakuréra. Itt és most ki lesznek végezve, fel is út, le is út. Míg ezen aggodalmaskodott jobban megnézve az erdőt észre lehetett venni mégis csak egy masszív épületet. Tehát nem kivégzik őket, hanem börtönbe kerülnek. Egyre jobb vagy rosszabb itt már nem számított. Holott persze fegyvereiket nem vették el így az egész dolog teljesen alaptalannak bizonyult volna egy higgadt elme számára. Ám amikor ágak, és levelek ropogásának hangjait hozta magával a szél az erdő felől a fiú végül fellélegzett. Ahogy ott álltak a mólón, két shinobi érkezett feléjük. Egyikük nem más volt, mint Choujuurou a sokat emlegetet hét kardforgató utolsó generációjának jelenlegi és lehet, hogy egyetlen tagja. Híres és megbecsült személy ennyi biztos volt.
Egy hétnyi hosszú viszontagságos út után nem húzták tovább az idegileg megfáradt shinobik idegeit így rövid és tömör bemutatkozást tartottak. Feltehetőleg a kardforgatót mindenki ismerte, míg azon személyt, akit a kiképzőjüknek neveztek ki, ő már inkább a rejtély kategóriába tartozott. Aztán feltették az elhagyhatatlan szent kérdést, miszerint van e bárkinek is kérdése, amire Shun csak hevesen rázta a fejét. Persze lehetett itt volna faggatózni, hogy miért úgy jöttek ide, ahogy, mire ez a nagy titkolózás, de a fiatal genint annyira lenyűgözte, hogy egy ilyen kaliberű fickó van a közelében, hogy gyakorlatilag, ha akart volna, akkor sem tudott volna e fajta kérdéseket megfogalmazni a fejében.
Fudou Shun
Fudou Shun
Játékos

Tartózkodási hely : A fejedben...


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 160

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Satsukitane Kedd Szept. 25 2012, 12:11

Az út a mellyel új arányt vesz az életem. Valaminek a vége a múlt lezárása és valami új kezdete. Eddigi életem során soha nem gyászoltam még egészen eddig. A nő aki szinte mindent tudót rólam nincsen többé. Rövid ideig ismertem, de még is a szeretet amit adott pótolhatatlan űrt hagyót maga után. Mint talán mindenki másnál hozzám is megérkezett a hír a levél. Ha valaha volt is bennem kétely az mára teljesen eltűnt. Meg vizsgáltak engem is mikor jelentkeztem vagy is meg jelentem a szerencsés kiválasztottak közt. Nem is értem, hogy engem miért hívtak mikor nem vagyok méltó erre a bizalomra és meg tiszteltetésre sem. Levetkőztetek és meg vizsgáltak mindenhol. Még a legtitkosabb helyeken is. A testem annak ellenére ahogy kinézet mint kiderült jelenleg nagyon jó egyezségnek örvend. Igaz is végül is nem vagyok össze szakadva. Nem nézek úgy ki mint aki nagy betegségből épült fel épp. Inkább az ami a ruha alatt van heges seb helyek. Némelyiket kés ejtette van amelyiken látszik, hogy talán korbács nyomai. Eljött az idő, és kiválasztatott a húsz ember testük és egyéb adottságaik jóvoltából. Egy hajó.... remek kezdtem reménykedni benne, hogy a száraz földön fogunk menni. A múlt emlékei miatt nem szerettem a hajon való utazást. Már mikor a hajóhoz értem nem látszott rajtam semmi. Vagy is pontosan nem láthattak. Egy nagy fekete köpeny volt rajtam.
Szinte a földet súrolta csuklyáját pedig teljesen fejemre húztam. Így még arcomat sem láthatta senki. Beszélgetni meg kivált kép nem volt kedvem. Az út így igazán nem volt rossz. Elvégre nem vagyok társasági ember egyedül csak Shinek engedtem meg eddig, hogy hozzám szóljon vagy meg érintsen. Út alatt időm javát lehető legcsendesebb sarokban töltöttem ahol természetesen félhomály vagy sötétség uralkodott. Lehető legjobban elhatároltam magam így a többi embertől. Az, hogy hánykolódunk és ki tudja hova tartunk egyáltalán nem lepet meg. Igazából az sem érdekelt volna, ha ki tesznek valahol meghalni. Volt egy másik utas talán ő is a képzésre jönne vagy csak véletlen került ide. Folyton vidám volt és próbált sok emberel beszélgetést kezdeményezni. Az első nap figyelemmel kísértem mozgását és tevékenységét. Aztán el vesztettem az érdeklődésem irányába.
Egy hét némaság és elég szegényes mozgás tér után kiszabadulhatunk. Nem siettem előre a szabadba, ahogyan mások azt tették. Én inkább az utolsó voltam aki kilépet a hajó gyomrából. Továbbra is arcom testem rejtegettem a köpeny alatt.
Egy pillanatra felnéztem amikor idegen hangot halottam. Tehát ő lenne Chōjūrō az elözö generáció utolsó tagja aki hű maradt a faluhoz.
Satsukitane
Satsukitane
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 224

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Tokuno Feng Szer. Szept. 26 2012, 19:03

Már régóta álmodozott arról a férfi, hogy egy ekkora kaliberű csapat tagja lesz, de nem hitte volna, hogy képes a vizsgálatok, és felmérések után benne maradni abban a 20 személyes csapatban, akik megkezdhetik az edzést. Nyitott volt az új dolgok, lehetőségek felé, és mikor megkapta a levelet, hogy hol, és mikor kell lennie, akkor szinte nem is aludt éjszaka az izgalomtól. Elég furcsa, hogy egy ilyen jellemű fél ennyire be legyen zsongva egy egyszerű kiképzés miatt, de most erről volt szó. A fegyvereit otthon ellet hagynia, és a vérteket is lecsatolva magáról, szobájában hagyta, csak egy táskát vitt, amiben váltóruhák csoportjait lehetett felfedezni. A hajóhoz érve egy a "bárka" belsejében lévő kis térségbe zárták őket, a szellőtől, naptól, látványtól elzárva. Ez nem különösebben érintette Fenget, hiszen a katona jellemű, és gondolkodású jounin megszokta az ilyen helyzeteket, így könnyen, horkolva átaludta az egész utat. Hogy miért horkolt? Ilyen pozícióban aludni elég kényelmetlen dolog, de még talán ez sem magyarázhatta a dolgot. Nem tudni, miért adta ki magából azt a hangot, de nem is nagyon érdekelte Fenget, ő csak átadta magát az álomtalan pihenésnek. Ilyen luxust ugyanis ő nem kapott, vagy csak a sokévi vérontás, és szörnyűség látta után már nem volt képes rá. Esetleg saját maga kapcsolta ki tudat alatt ezt a funkciót, hogy védje magát a rémálmok birodalmától, nem lehet tudni. Mindenesetre egy idő után meg is érkeztek a helyszínre, ami egy szigetnek felelt meg. Itt veszi kezdetét a kiképzés, és itt válhat belőle a Köd kardforgatóinak egyike. Ünnepélyes helyszín volt, ahol egyből fel is sorakoztatták a résztvevőket, és két shinobi, akik viselték Kirigakure pántját, elindult feléjük, és köszöntötte őket.
- Szép jó napot nektek is! - mondta a lehető legtöbb udvariassággal, amit a mondatba lehetett ölni. De, hogy kérdést tegyen föl, az reménytelen helyzet volt, hiszen még azt sem tudja, hogy mivel kapcsolatban kérdezzen. De egy biztos volt, egy legenda áll előtte, Chōjūrō.

Tokuno Feng
Tokuno Feng
Játékos


Adatlap
Szint: A
Rang: Jounin
Chakraszint: 815

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Shaku Rabito Szer. Szept. 26 2012, 19:45

Talán eljött a legjobb nap az életemben. El sem hiszem, hogy megtörtént velem. Felvettek a Köd Hét kardforgatója képzésére. Az adrenalin, hogy legszívesebben ugráltam volna örömömben. Már kiskoromban is vonzott ez a cím, mert hallottam már a hős tetteikről is. De néhányukat el is ítéltem. Hoshigake Kisamét, aki megöltette a Samehada tulajdonosát és elhagyta a falut. A Démon, Momochi Zabuzát, mert ő is elhagyta a falut. És egyik legnagyobb álmom az lett, ahogy megtudtam, hogy bejutottam a képzésre, hogyha egyszer megkapom a kardomat, megkeresem Kisamét és felelni fog a bűneiért, amiket elkövetett. De ez még csak egy álom volt. Amihez hosszú út vezet és amihez sokat kell gyakorolni. A szüleimnek sikerült valahogy elmesélni, de egyszerűen nem találtam szavakat. Először nem is értették, hogy miről van szó, mi fog történni. Aztán nagy nehezen sikerült kinyögni, hogy miről van szó. Uána természetesen nagy öevendezés volt. De ünneplésre nem volt sok idő, mert indulnunk kellett. Összepakultunk mindent, amit kellett, fegyverzetemet felraktam és hatalmas búcsúzkodás után, elindultam utamra. Első utam a kikötőbe vezetett. Amíg leértem odaáig, nem gondolkodtam máson, mint azon, hogy milyen büszke lehetek magamra, hogy ilyenen részt vehetek. Ezért emelt fővel mentem végig az utcákon. Néhány ember ide is nézett, hogy miért vagyok ilyen büszke magamra. Lassan le is értem a kikötőbe. Rengeteg ember volt ott. Minket egy hajóba zsúfoltak be, annak is a raktár részébe. Ott nyomorugtunk sokan. Körülnéztem és láttam hogy valamennyien még fiatalok. Azt gondoltam magamban, hagy bisztos azért honak ennyi fiatalt, mert még mi jobban taníthatóak vagyunk és így ránevelhetnek minket erre a csodás hivatásra. Szépen, de komótosan megérkeztünk a szigetre. Nagyon örültem neki, hogy megjöttünk, mert elgémberenedett testrészeimre ráfért a mozgás. Az elsők között ki is furakodtam a hajóból. Ezután felsorakoztattak minket, majd két ember állt elénk. Az egyik Chojuro, volt a Köd Hét Kardforgató egyike. A másik egy férfi volt, aki egy egyszerű kérdést tett fel. A kérdése az volt, van-e bárkinek kérdése. Mivel amúgy se volt kérdésem, és senki nem is jelentkezett, ezért inkább én is hanyagoltam. Majd amikor elsétáltak előttünk, tisztességesen köszöntem nekik. Nagyon örültem, hogy maga Chojuro is itt van. El sem tudtam hinni, hogy ot állt előttem. És ha ügyes vagyok, akkor én is ott állhatok majd mellette. De nem bízhattam el magam, mert az a kiesésemet garantálta volna, ezért szemfülesen figyeltem mit mondanak.
Shaku Rabito
Shaku Rabito
Játékos

Tartózkodási hely : Kirigakure no Sato


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 190

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Umi Michishio Szer. Szept. 26 2012, 21:08

A Köd Hét Kardforgatója legendás volt, így rengeteg történetet lehetett hallani róla. Az öregebbek sokat meséltek ezekről a shinobikról Michishio-nak, ennek ellenére soha nem éget benne a gyermekes vágy, hogy ős is tagja lehessen ennek az elit csoportnak, olyan távolinak tűnt számára, és nem is született bele ebbe a dologba, ám a legendás történetek mindig is megfogták a fiatal genin fantáziáját, és sokat gondolt rájuk. Egy szép napon a felhívást olvasott a fiatal fiú, amit el sem hitt mivel tényleg hihetetlen volt, számára azt hallani, hogy a Mizukage ki akarja képeztetni a karforgatók újabb generációját. Nem tudott sokat a dologról, de azt tudta, hogy a Köd Kardforgatói legendás alakok, akiket nagy tisztelet övez, így elgondolkodott a jelentkezésen nem más miatt mit a klánja miatt, már, csak ha a végső körbe beválogatják, már az is nagy megtiszteltetésnek számít, és ezzel talán a klánja is ismertebbé, és megbecsültebbé válik. A jelentkezés titkolta, és kissé nehéz szívvel, így titokban ment el a vizsgálatokra. Michishionak nem voltak nagy elvárásai mivel az orvosi vizsgálaton fizika felmérést is végeztek, a fiú csak egy átlagos genin volt, talán kicsit fiatalabb a szokásosnál, de ettől még nem rendelkezet kiugró értékekkel. Nagy meglepetés volt számára a behívó, amely az utolsó körről, azaz magáról a képzésről szolt, ebben taglalta azt, hogy csak húsz ember vettek fel, továbbá leírta a pontos helyet, és időt, hogy merre kell megjelennie. Büszkeséggel teljesen mutatta meg szüleinek, és klánjának a behívó papírt, melyet édesanya egyből bekeretezett. Az utolsó éjszakáján az indulás előtt nagy családi rendezvényt csaptak, és mindenki sok sikert kívánt neki. Este nem tudott aludni, ám reggel büszkén indult útnak, és arra gondolt, hogy ha talán talán elvégzi az egészet, akkor lesz mit a nővére orra alá dörgölni. Egy hajóra belsejében kellet utaznia. Az utastérben rajta kívül ott volt a tizenkilenc jelentkező, és talán ő volt a legfiatalabb, így kissé elkeseredet mivel így csökkeni látta, így is halvány esélyeit. Nem ült a többiek közé furcsa volt számára az idegen bagázs, és az utazás módja is, de hát ne számítson jobbra az, aki ilyenre vállalkozik. Az első nap még a öklendezését is vissza kellet tartanija, hogy nehogy elhányja magát, ám egy idő után megszokta a tengert, ami megnyugtatta valamennyire, hiszen az Umi klán neve nem jelent más mitn tenger, ám a fiatal fiú még sosem volt ilyen hosszú hajó úton. Az út során mindig is nehezére esett elaludni. A többieket csak hallgatta, hogy miről beszélnek, és egy kissé távolt ült tőlük, próbálta megfigyelni az őt körül vevő embereket, elvégre a vetélytársai voltak, ha kérdezték őt, akkor rövid lényegre törő válaszokat adott. Ahogy körülnézet, és az alapból megviselt arcokat, arra gondolt, hogy talán ő legszerencsésebb az összes közül, de ki tudhatja ezt? A genin nem számolta a napokat, így nem tudja mikkor érkeztek meg, de meg érkeztek, ezt is túlélte, de még messze nagyon messze volt a cél. Ahogy kiszálltak a hajóból, egy igencsak érdekes helye voltak, mintha teljesen más világba csöppentek volna bel, talán lehet, hogy az egész hajóút egy genjutsu volt, és igazából egy tér-idő ninjutsuval szállítottak ide a jelentkezőket, nem tudta meg mondani, de az egész hely misztukus volt számára, és érezte, hogy a helyet nem csak a rejtély, de a történelem is átjárja. Ami biztos volt, hogy kettő shinobi érkezet, „köszönteni” őket, az üdvözlésükre Michishio, csak bólintott, és dörmögött valamit az orra alatt, ami nem nagyon volt halható, ám az egyik ninja nem volt más, mint Chōjūrō, az előző generáció megmaradt tagja. Egy legenda ált előtte, és ő köpni nyelni nem tudott, nem hogy a nem létező kérdésért fel tenni, az már biztos, hogy nagy kalandban lesz része.
Umi Michishio
Umi Michishio
Játékos


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 140

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Dokujaku Tano Szer. Szept. 26 2012, 23:17

Eljött a nap, amit még ha titkoltan is, de vártam, az indulás pillanata, a felemelkedés, és a tapasztalat szerzés útján. Maga a klánvezetője ajánlott be engem a képzésre a felsőbb tanács körein keresztül, amire végül rábólintottak, és elküldtek a vizsgálatokra, hol eldöntötték fizikailag, és szellemileg egyáltalán alkalmas vagyok-e a részvételre. Az orvosi vizsgálaton sok időt töltöttem, bár gondoltam, hogy itt lesz egy kis fennakadás a sérelmi nyomok miatt, mik arcomat és testemet tarkítottak a Tien mester utáni edzés következményeképp, na meg a vállaimon lévő pecsétek mibenléte is furdalta az orvosok kíváncsiságát. Végül úgy döntöttek, sérüléseim ellenére útnak indítanak, amik az itt eltöltött idő alatt szépen rendbe is jöttek. A szellemi vizsgálat könnyen lezajlott, nem is töltöttem túl sok időt benn a rendelőben, sem az irodában.
A fegyvereimet nem vették el tőlem a hajó út előtt, így természetesen magammal hoztam őket, remélve azért, hogy nem kerülök senkivel sem összetűzésbe az ittlevők közül. ((Adatlapon szereplő felszerelések, ha valamire "nincs szükségem", majd szól a mesélő.))
Persze, ha valaki a felszerelésemhez nyúl, vagy belém köt, nem hagyom magam, viszont a brutalitás helyett csak egy idegbénító méreggel próbálom elejét venni a viszálynak. Mégis csak társak vagyunk, ha pedig szükséges, a szigeten összemérhetjük erőinket.
Csendben üldögéltem a raktérben, a napot általában meditációval és pihenéssel töltöttem. Hoztam magammal nyers vesszőket is, amik megmunkálásra vártak, így ha unatkoztam el tudtam ütni az időt, hiszen idegenekkel nem igen szerettem beszélgetni...na jó, igazából egyáltalán nem szokásom beszélgetni. Az izzadság, és a húsz ember tisztátalan szaga az egész rakteret bejárta, nem igen volt komfortos sem a raktér, egy matrac volt csupán, min pihenhetett az ember. Igazából nem zavart a dolog, minden alvás után kis edzéssel tettem helyre a kényelmetlen fekvés okozta gémberedett testrészeimet, és mivel étel, és víz is volt, energiával sem voltam híján.
Alaposan megnéztem magamnak az ittlévőket, voltak arcra ismerős egyének, és teljesen idegenek is, nem igen érdekelt, hogy észrevették-e tekintetemet, mindenkit alaposan megvizsgáltam.
Végül partot értünk, s nagyot nyújtózva sétáltam ki a szabadba, örültem, hogy végre tiszta levegő kerül a tüdőmbe, bár a fény azért bántotta a szemeimet. Hiába volt benn félhomály, az egészségtelen a szemekre, s miután ennyi időt ilyen körülmények között töltöttünk, időbe telik mire megszokjuk a napfényt.
Két férfi fogadott minket, az első, ki felszólalt, számomra is ismerős volt, sokat hallottam róla, többek között, hogy ő a megmaradt legendás kardforgató, ki még hűséges a Mizukage-samahoz. Meghajoltam a férfi előtt, ezzel tiszteletet adva megjelenésének, és letudva az udvariasság mibenlétét, majd Tsugahara felé is bólintottam.
Ahogy az várható volt, senki nem kérdezett, mindenki tudta miért van itt, ami meg fontos, azt úgyis közölni fogják...én katonásan kihúztam magam, majd ha Tsugahara elém ért, büszkén álltam a tekintetét.
Dokujaku Tano
Dokujaku Tano
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 20

Tartózkodási hely : Kirigakure - Víz országa


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 245

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Tottori Shinko Csüt. Szept. 27 2012, 10:57

Nincs is nagyobb megtiszteltetés, mint a Köd Kardforgatói közé belépni. Minden vágyam, hogy egy ilyen, vagy hasonló címet megszerezzek magamnak. Így hát érthető is volt, miért jelentkeztem, amikor meghallottam a képzést.
A jelentkezést követően számos vizsgálatnak vetettek alá minket, ami alatt elég sokan kiestek közülünk. Viszont húszan elmondhatjuk magunkról, annyira szerencsések vagyunk, hogy részt vehetünk a képzésen. Természetesen magamban nem kételkedtem... Egy magamfajta szuperhős még szép hogy megfelel az ilyen elvárásoknak.
Miután megvolt minden előzetes teszt, felpakoltak minket egy hajóra. Sajnos végig a raktérben kellett lennünk, mintha foglyok lennénk. Ráadásul még ablak sem volt, hogy bámészkodhassunk. Így hát kénytelen voltam a hajón ülni és figyelni a többieket. Fiatalok közül csak néhány jutottunk be a képzésre, inkább idősebbeket választottak ki, de őket egyáltalán nem ismerem, még látásból sem. Ráadásul volt egy igazán rejtélyes alak, aki mindvégig csendben volt az úton.
Nem tudom mennyi ideig tarthatott az utunk, mivel végig mesterséges világításhoz volt szerencsénk. Viszont amint megállt a hajó, tudtam hogy eljött a nagy nap. Azonnal megkezdtük a partra szállást. Ahogy kilépek a napfényre, hunyorogni kezdek. Eltart kis ideig, míg hozzászokok a fényességhez. Majd meglátom a titokzatos idegen arcát a csuklya alatt. Satsukitane az! Az arcomra hatalmas vigyor húzódik, mivel ezek szerint a társammal itt is össze akadok. Majd két fickóval futunk össze. Első ránézésre nem tűnnek különösen, de amikor a szemüveges megszólal, elkerekednek a szemeim. A Köd Kardforgatóinak egyike itt van velünk? Az állam teljesen leesik, hirtelen köpni nyelni nem tudok. Csendben végig hallgatom amit mond, majd a kezdeti döbbenetemet a vidámság múlja felül. Nagyon örülök, hogy egy ilyen híresség figyel majd ránk. Kérdésem viszont nincs, így továbbra is csendben maradok. Egy ilyen legendát megtisztelek azzal, hogy nem jártatom a számat feleslegesen.
Tottori Shinko
Tottori Shinko
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 398

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Katsumi Kawachi Csüt. Szept. 27 2012, 11:34

Bár a szokásomhoz nem tartozik, de most kivételesen a faluban lézengtem, mert mért ne, amikor véletlenül egy olyan hirdetésbe botlottam, ami egyből szemet szúrt. A köd hét kardforgatója új generációt keres és még lehet jelentkezni. Egyből rohantam is az illetékes személyhez, aki miután felírta a nevemet elküldött a kórházba felülvizsgálatra, hogy alkalmas vagyok-e a feladatra. Általános vizsgálaton vettem részt, amiből kiderült, hogy makk egészséges vagyok és tökéletesen megfelelek, hogy esetleg majd a jövőben csatlakozzak a legendás harcosokhoz, bár előbb túl kell lennem a vizsgákon és le kell győznöm 20 másik társamat. Már alig vártam a másnapot, amikor is indultunk, az éjszaka egész este forgolódtam és szinte alig bírtam elaludni. Másnap a szokásos ruházatomat vettem fel. Hosszú, fekete farmer, fekete edzőcipő, a kedvenc pólómat, nyaklánc és a karkötő, legfelül pedig a fekete bőrkabátom, kezemen pedig a saját készítésű ujjatlan kesztyűm és egy fekete napszemüveg. Felszerelésem közül nem sok mindent vittem magammal. Volt nálam a kabala kunai, lepecsételt szanitéc készletem, tablettáim, mérgekről és ellenmérgekről könyvem, 3 dobókés, 1 fanyelű kés, rajzfüzetem és ecset/ ceruza, festék, 2 ninjato, 2 nunchaku. Így indultam ki a kikötőbe, ahova körülbelül fél- 3/4 óra az út a házamtól. A kikötőbe megérkezve egyből felvittek egy hajóra, ahol elszállásoltak a raktérbe. Nem tudtam, hogy mért ekkora a titkolózás, de mivel nem is kérdeztek, így én se kérdeztem. Az út hosszú volt, körülbelül egy hetet vehetett igénybe, de nem tudnám megmondani pontosan, a sötétben hajlamos az ember elveszteni az időérzékét. A napjaim körülbelül úgy teltek, mint máskor csak nem voltam kötve semmihez, mivel nem is tudtam volna mihez kötni magam. Akkor aludtam, amikor fáradt voltam, akkor ettem, amikor éhes voltam. Ha valaki kérdezett arra válaszoltam, bár elég szűkszavúan, mert nem szokásom a beszélgetés. Kilépve a sötét hajótestből, ha amúgy nem lett volna rajtam napszemüveg, amit pont a fényviszony változás miatt vettem fel, akkor valószínűleg kiég a szemem, de így szerencsére csak hunyorognom kellett. Éppen csak arra volt időnk, hoghy felmérjük a terepet, ami egy erdőből és az erdő közepén álló barakkból állt, lehet, hogy volt ott más is, de többit már nem volt időm felmérni. Hamarosan két alakjelent meg előttünk. Az egyik az utolsó kardforgató, aki még életben volt vagy még hűséges maradt a faluhoz, Chōjūrō, míg a társa maga a kiképző, Tsugahara. Miközben az előbbi beszélt, a másikuk a csapat között járkált és szemrevételezéssel megvizsgált minket. Rajtam aztán lehetett, egy porcikám se látszott ki a ruha alól, aminek meg volt az oka, bár itt nem kell attól tartanom, hogy valaki felismerhet, mert itt én se ismerek senkit, kivéve talán Rabitot, de neki sem köszönök, hacsak ide nem jön.
Katsumi Kawachi
Katsumi Kawachi
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 1271
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 800 (S)
Erő : 300 (B)
Gyorsaság : 300 (B)
Ügyesség/Reflex : 800 (S)
Pusztakezes Harc : 571 (A)

Specializálódás : Kenjutsu


Adatlap
Szint: S
Rang: Oinin
Chakraszint: 1132

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Midoriko no Minovara Csüt. Szept. 27 2012, 17:59

Amikor Midoriko megtudta hírt, miszerint a Köd Hét Kardforgatójának új generációja kerestetik, nem volt kérdéses számára, hogy jelentkezik-e. Midoriko még az akadémiai tanulmányai során hallott először a Köd Hét Kardforgatóiról: egy szervezet, amely közvetlen a Mizukage parancsnoksága alá tartozik, úgy védi Kirigakurét és érdekeit. Mivel Midoriko is egy szervezetben képzelte el a jövőjét, és kardforgatást is akart tanulni, így jelentkezett a képzésre. Később aztán mindenféle fizikai és pszihológiai teszteknek vetették alá a lányt, és kérdéseket is tettek fel, melyekre Midoriko igyekezett az általa legjobbnak ítélt válaszokat adni. Így végül ő is belekerült abba a húsz főbe, akit kiválasztottak. Az utazás reggelén Midoriko ellenőrizte a felszerelését: megérintette a hátán lévő két ninja-tot, és belenézett az ővtáskájába is: ott volt az összes felszerelése (*), amit előző este beletett. Ezután hajóra kellett szállnia, ez a hajó vitte el őt arra a szigetre, ahol a képzés fog zajlani. Társaival egy ablaktalan, félhomályos helyiségben kellett töltenie az egész utazást, nyilván ez azért volt, hogy az esélyesek ne jegyezhessék meg az útvonalat, ami a szigethez vezet. A körölmények sem voltak valami komfortosak: Midorikonak matracon kellett adudnia, és még a fedélzetre sen mehetett ki friss levegőt szívni. Habár ez a lányt aligha zavarta, ő végig azon gondolkozott, hogy vajon milyen feladatoknak vetik majd alá őt.
Az utazás végén egy sűrű köd borította kikötőben állt meg a hajó, egy lakatlannak tűnő szigeten szálltak partra. Midoriko maga sem tagadhatta: jól esett neki végre a friss levegő, és hogy stabil talajon állhatott. A szigeten egy erdőt vett észre a lány, és aközött egy barakkot, úgy gondolta, biztosan az lesz majd a szállásuk. A parton két ninja fogadta a társaságot, közülök az alacsonyabb szólt hozzájuk, a társa pedig elkezdte szemügyre venni a jövevényeket.
- Üdvözöllek benneteket, a nevem Chōjūrō! Én fogom felügyelni a kiképzéseteket, illetve a vizsgán is én fogom elbírálni a tudásotokat! A társam, Tsugahara fog titeket kiképezni!
Midoriko már hallott Choujuurouról: a fiatal fiú a Köd Hét Kardforgatóinak egyike, a lány pedig megtisztelve érezte magát, hogy ő vezette a képzésüket. Mivel Midorikonak semmilyen kérdése nem volt, csönden hallgatott, és várta a fejleményeket.

/ * = az övtáskában lévő felszerelések: 5 db kunai, 5 db shuriken, 10 db senbon, 10 m dróthuzal, 5 db füstbomba, 10 db robbanójegyzet, 1 doboz /25 db energiatabletta/
Midoriko no Minovara
Midoriko no Minovara
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Akasuna no Sasori Szomb. Szept. 29 2012, 20:56

Chōjūrō csendben várja a kérdéseiteket, azonban azok nem érkeznek meg. Így hát a társa veszi át a szót.
Kikötő Scaled.php?server=267&filename=kuchikibyakuya
- Ahogy a társam mondta, én fogom nektek vezényelni a képzést. Előre szólok, nem lesz izgalmas, ráadásul csak fa fegyvereket fogtok kapni. Nem szeretném ha saját magatokat, vagy a társatokat fejeznétek le. Mivel nem volt kérdésetek, menjetek a barakkba és pakoljátok le a cuccaitokat. Ha pedig készen vagytok, az épület előtt várakozzatok! Majd együtt megyünk a kiképzőterepre.


//Következő post már a "Szálló"-ba menjen! Pm-ben esetleg megbeszélhetitek, hogy ki mellett akartok aludni. //
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Djuka Ryuu Kedd Ápr. 16 2013, 21:23

A mai napon nagyon izgatott voltam, mivel ha minden jól megy, megtanítják a Vízen járás technikát. Izgatottságom miatt tegnap úgy kidőltem, hogy egy medve sem ébreszthetett volna föl, és reggel nagyon kipihenten ébredtem. gyors készülődésbe fogtam, mert nem akartam elkésni az indulást. Menet közben is ellenőriztem dolgaimat, ám hirtelen megtorpantam. Egyik katanam hiányzik ráadásul az, amin a nevem van. No gyorsan siettem is vissza, és mindent felforgattam, amit csak találtam. Miért is ne az ajtó mellett volt, így hát a rendetlenséggel nem foglalkozva felkaptam és szaladtam. A képzésünk a Víz Országában lesz, és mivel túl messze van, hogy odaússzunk, ezért hajóval megyünk természetesen. Getsugakuréba érve aztán fújtam egy nagyot, ám nem sokáig, mert elkezdtem Hiashi után kutatni. Ha minden igaz, akkor ő is jön velünk képzésre, de azért ezt tőle is meg akarom kérdezni. Amennyiben itt nem találom, már sietek is a kikötővárosba, hátha ott találom a hajónkon. Akárhol is legyen, ha megtalálom, köszöntöm.
- Üdv újra Hiashi… Jó hogy látlak. – nyújtom kezemet – Te is jössz a vízen járás képzésére nem? - ha igen, akkor – Nem utazunk együtt? Igazság szerint fogalmam sincs, hogy hány hajó indul, szóval ha több, akkor utazunk egyen? Igaz, hogy nem ismerjük annyira egymást, de mégiscsak egy vérből valóak vagyunk… többé-kevésbé.
Hiashi ha beleegyezik, és több hajó indul, akkor előreengedem, hogy válaszon, és én követem, ám ha egy, akkor nem volt mi miatt aggódni, azonban ha nem tart velem, akkor kénytelen kelletlen felszállok az úti célnak tartó hajóra. Az út alatt szokatlanul csöndes voltam. Valahogy hót unalmasnak tartottam az egész utazást, mivel semmi izgalom nem volt benne, ám elfoglaltam valamicskét magamat. Vagy a kardvágásokat gyakoroltam, vagy az egyik kunaimat dobálgattam. Ezeket is meguntam ezt is, és kiültem a hajó szélére, majd lenéztem a hajó mellett elmenő hullámokra, amik megtörtek a hajó orránál. Így meredtem sokáig, míg egyszer csak különös érzés fogott el. Felpillantottam, és ujjongani kezdtem.
- Na, végre itt a cél. – ezzel felpattanok a helyemről, és a hajóorrba szaladtam.
A hajó elérte a Víz Országának, szárazföldjének látókörét, és rövid időn belül megpillanthattuk Yaibashima városát, és annak kikötőjét, ahova a hajó is tartott. Amint a hajó elérte a szilárd talajt, meg sem vártam, hogy kikössön, hanem kiugrottam a dokkra, ám az érkezés nem sikerült olyan jónak. Bár nem említettem az út 3 vagy 4 napig is tartott (tovább is tarthatott, de az unalomtól nem számoltam), és ez idő alatt megszoktam a víz hullámait, és a hirtelen szilárd talaj miatt úgy éreztem, hogy reng körülöttem a világ. Röpke 5-6 perc múlva újra normálisan jártam, és készen is álltam, a feladatra….
- Innen most hova tovább? - teszem fel a sorsdöntő kérdést.

(remélem nem késtem el, és megfelel az írásom)
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Suijin Benzaiten Szomb. Ápr. 20 2013, 22:53

// Raktárépület a Víz Országának kikötője mellett//

Miután "befogadtak" minket, egy nem éppen kellemes személyekről híres szervezetbe, eljött az ideje annak, hogy egy kicsit elgondolkodjam arról, hogy mi is az elkövetkezendő teendő. a legkézenfekvőbb dolog az lett volna, hogy kihasználjuk a szervezet adta lehetőséget, és besurranunk a faluba, de mielőtt ezt tettem volna, eszembe jutott, hogy mi valójában még nem járhatunk fel-le nyugodtan, hisz még nem fogadott be minket a falu hivatalosan. Nem tudtam, hogy ennek a ténynek most örüljek, vagy ne, ugyanis nem nagyon fűlött a fogam ahhoz, hogy otthagyjam szülőfalumat. Egyszer egy okos ember azt mondta, a cél szentesíti az eszközt, amíg hasznunk van ebből a szervezetből, semmi akadálya sincs, hogy belépjünk, és ne adj isten, még akár hasznot is húzzunk a szerencse, vagy balszerencse, adta lehetőségből. Ahogy ezen gondolkodom elkezdek kisétálni a raktárépületből, ami nem éppen kellemes emlékek keletkezésének helye, bár mit mondjak, lehetett volna rosszabb is. Ahogy eszembe jut a kunoichivel töltött pár "kellemes" pillanat, eszembe ötlik, a talán nem világmegváltó ötlet, muszáj erősebbnek lennem. Nem tudom Motoi mit gondol, de elég kézenfekvő, hogy ilyen állapotban a háborúban kettőnknek nem sok esélye lesz.
Kifele sétálva meglátok egy papírt a falon, közelebb megyek, leveszem a papírt, és elkezdem olvasni:
*Suimen Hokō no Gyō Képzés a Víz Szövetségének*
-Nézd Motoi, máris kifizetődött a kis kínzás amit kaptam, -mondom mosollyal az arcomon, majd az oldalomhoz kapok- bár talán kicsit túlzás volt, még mindig sajog az oldalam.
Ahogy a papírt olvasom, meglátom, hogy a képzés valójában a közelben lévő szigeten lesz, a kikötőben már így is ismerjük a "kellemes" helybelieket.
A kikötő felé vezető úton nem találunk semmi különöset, talán lett is volna esélyünk ha elsétálunk az ajánlatuk elől, viszont ez a képzés pont kapóra jön.
A kikötőbe érkezéskor egy hajó után nézek, senkit sem látok, akit ismernék, viszont az egyik hajón megpillantok egy 12-15 éves shinobit, nem tudom, hogy keres e valakit, vagy netán ő is a kiképzésre igyekszik, közelebb megyek a hajóhoz, a papír alján amit a raktárban ovlastam találtam egy jelet, akkor nem tudtam mi az, most viszont ugyan azt a jelet pillantom meg az egyik hajón.
- Gyerünk Motoi, ez a mi hajónk.
A hajón előveszem a hátizsákomból apám könyvét, és elkezdem lapozgatni. Furcsa módon az egész könyv üres. Csak az első és az utolsó lapon van valami írás. Az első oldal természetesen a férfi nevét tartalmazza különösebb információ nélkül, aki a Köd Faluban lakik. Az új információ a könyv végén van.
* A vér kötelez*
Nagy hümmögés mellett teszem vissza a könyvet a táskámba, épp mire valami érdekes történne, mindig vége az utazásnak. Ha már ilyen idézetes kedvem van, engedhessek meg még egyet. hisz egy okos ember mondta régen, mindig az utazás az érdekes, és az utazás az út célja nem pedig a célba érkezés, gondolom ez az ember még sosem utazott úgy, hogy WCre kelljen mennie, mert hát olyankor, eléggé célszerű elérni a célt. Ezzel a gondolattal lépek ki a kabinból, lesétálok a hajóról, majd várok, hátha valaki értünk jön, és elmondja mi a következő teendő.

//Elnézést, hoyg nem írtam előbb, de egy kicsit fura lett volna párhuzamosan írni//
Suijin Benzaiten
Suijin Benzaiten
Játékos

Tartózkodási hely : 霊魂


Adatlap
Szint: B
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Motoi Yazaki Szomb. Ápr. 20 2013, 23:59

// Előzmények A Víz Országa kikötő//

Bishamon tagok lettünk. Nem volt túl sok választásunk ez volt az egyetlen egy lehetőség, ha teljesíteni akartuk azt amiért elhagytuk szülő falunkat. A kezünkbe nyomot papirt aláirtuk ,majd egy kis idő mulva megkaptuk az uj fejpántokat is. Levettem a fejemről a régi fejpántot, gondosan összehajtogattam, majd beletettem a táskámba a könyvem mellé. Mire ezzel végeztem Sui már elhagyta a raktárt. Furcsa volt, hogy nélkülem távozott. Úgy látszik a kínzás jobban megviselte mint gondoltam. Sui után szaladok, de még mielőtt elhagynám a raktárt visszaszolok az öregnek:
- Köszönjük a lehetőséget, de előbb szeretnénk körulnézni a kikötőben. Ha lehetséges akkor inkább pár nap mulva szeretnénk élni ezzel a lehetőséggel.
Amikor kiiértem a raktárból körülnézek ,hogy merre bóklászhat Sui.A kijárat mellett áll és egy papírt olvas. Sui megfordul, rámnéz, majd oda nyomja kezembe a papirost .
*Suimen Hokō no Gyō Képzés a Víz Szövetségének* - hm remek pont erre van most szükségünk . Egy kis edzés és közben Sui is rendbeszedheti magát.
- Mire várunk még ! Induljunk és nézzük meg , hogy edzenek a mi új barátaink . - szólalok meg gúnyos mosolyal az arcomon.
Elindulunk vissza a kikötőbe gyorsított tempóban, már amenyire Sui ákllapota lehetővé teszi ezt a gyors tempót.
A kikotőben Sui hajót keres ami elvihet minket Yaibashima- ba, közben én a felettünk repkedő sirályokra csorgatom a nyálam. Elég rég volt amikor utáljara ettünk, ha az emlékezetem nem csal akkor éppen a leszállás előtt a hajón.Az éhségtől kicsit emgzavardva a kunai- om után nyulnék ,de akkor Sui rámszól ,hogy meg van a hajó és indulni kéne emrt elkéssük.
- Ezt most megúsztátok . - morcogok hangosan az égre nézve.
A hajón Sui leül olvasni egy gyertya társaságában, én pedig elteszem magam holnapra. Alvás közben gyorsabban telik az idő.
Amikor elértük a szigetett búcsút veszünk a teknőtől ami ide hozott minket, majd a szárazföld biztonságában várjuk hogy megérkezzenek a többiek.
Motoi Yazaki
Motoi Yazaki
Játékos

Tartózkodási hely : Mögötted


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 236

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Midoriko no Minovara Vas. Ápr. 21 2013, 17:07

/Képzés - A vízen járás technikája/

A lány a birtok egyik halastavának partján ül, figyeli a vadkacsákra, néha, mikor meglát a vízben egy halat, egy kővel megdobja, megpróbálja eltalálni, valamint gondolkodik. De egyéb iránt nem csinál semmit. ~Ilyen egy nap, mikor nem egy küldetést teljesítek.~ Jutott eszébe a lánynak, majd megfogott egy tincset, amit a tavasz végi szellő az arcába fújt, és a füle mögé tűzte. Nem volt semmi dolga, ezért nem is csinált semmit. Így a nap percei alig tudtak elmúlni Midoriko számára, és ha el is teltek, a lány tudta, hogy az a nap hiábavaló volt, őt pedig zavarta ez.De most jött valaki. ~A fűszálak suhognak a léptei nyomán, tehát csakis egy szolgáló lehet az.~ Állapította meg magában a lány. Hiszen ki más járkálna a birtokon ilyen magas fűben ? Talán Kazuko-sama ? Nem, persze hogy nem. Ő akkor sem vágna át a gazon, ha akkor beszélhetne Midorikoval utoljára.
- Elnézést, Midoriko-kisasszony. - szólította meg egy női hang a fiatal kunoichit. ~Igen, igen, ez Sanako.~ Nyugtázta a lány elégedetten. Hátrafordult, hogy a szemébe nézhessen. - Egy levelet küldött önnek Kazuko-sama. Kéri, hogy olvassa el, eztán pedig járuljon a színe elé. - fejezte be a szolgáló, majd meghajolt és távozott. Midoriko pedig kibontotta a levelet, melyben ezt olvasta:

Felhívás !

Kirigakure képzést hírdet a Víz szövetségének összes geninjének a közelgő háborúra való tekintettel.

A képzés tárgya: Suimen Hokō no Gyō, azaz a vízen járás technikájának megtanulása
A képzés helye: Yaibashima
A gyülekezés helye, ideje: A Víz országának kikötője, a legközelebbi újhold napja, délután


Miközben Midoriko elolvasta a levelet, rájött arra, hogy mit akar ezzel Kazuko-sama. Hogy menjen el a képzésre. És Midoriko pedig örömmel elfogadta ezt, hiszen tudta, hogy bár most mennie kell, hogy beszéljen Kazuko-samával, de ezután hetekig látni sem fogja őt.
A következő nap reggelén a lány már a kikötőben várakozott. Kirigakuréből hajnalban indult el, szerencsére a két város közel volt egymáshoz, így nem kellett túl korán felkelnie. Vele együtt már többen ott várakoztak a kikötőben, de a lány egyiküket sem ismerte. Végül megérkezett a kísérőjük, akivel együtt aztán az összes jelenlévő genin elszált a hajóra. Az út nem tartott sokáig, csak egy néhány napig, ahogy a múlt alkalommal sem. Igen, hiszen a lány már nem először jár a szigeten. Itt zajlott a Köd Hét Kardforgatója képzés is, amin Midoriko is részt vett. A hajóból kilépve bizony egy kis nosztalgia fogta el a lány, de ezt a merengést hamar elhesegette a gondolatai közül. Ehelyett inkább most körülnézett. No, nem mintha a sziget természeti látványosságai érdekelték volna. Nem, hiszen egyébként is, már járt itt. A sziget most is pont olyan volt, mind akkor. Szemeivel inkább a leendő sensei-üket kereste. Azonban nem látott mást, mint genineket. Így inkább Midoriko leült a fűbe, amúgy sem volt az már vizes, levette az övtáskáját, ellenőrizte annak tartalmát.
Midoriko no Minovara
Midoriko no Minovara
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Vas. Ápr. 21 2013, 19:06


Egy újabb nap veszi kezdetét, de ez most más lesz, mint a többi, hisz egy képzésre jelentkeztem a Víz országába. Jelenleg a hold országába tartózkodóm, de ha minden rendben megy, akkor kora délután márt ott is leszek a megbeszélt helyen. Miután megreggeliztem és felöltöztem elindultam a kikötő felé. A szokásos kopott barna ruhámon pár taktikai táska volt felerősítve, bal oldalamon pedig a katatnám lógott a tokjába. Így bandukoltam a szép tavaszi időbe le a partra. Szerencsémre nem kellett sokat várnom a hajóra, ami átvisz a Víz országába, amit megérkeztem szinte márt fel is tudtam rá szállni. A kapitányt márt jól ismertem, hisz egy utcába latunk vele és nyáron sokat segítettem neki. A hajóút kellemesen telt bárt sok idő volt. Pontosabban 3 nap. Szerencsémre a hajó jól fel volt szerelve így volt egy kis külön kabinom is ahol ezt az unalmas utat töltöttem. Mikor végre megálltuk a Víz országnak kikötőjében, a nap elég erősen ragyogott bele az arcomba, de nem zavart, márt megszoktam. Ahogy a parton sétáltam rengetek ember járt-kelt ezen e szakaszon, de hirtelen egy oszlopon lógó cetli kelti fel a figyelmemet. Figyelem: Genin képzés a Víz országába.
Ezek szerint itt vagyok és nem vertek át, tényleg valós ez a képzés és nem hiába jöttem.
Mikor jobban körülnéztem egy genin csoportot véltem fölfedezni, nem messze a tengertől.
Ők lesznek azok. Az irányomat így hát feléjük vettem, és pár perc elteltével márt én is ott voltam köztük.
- Sziasztok, a nevem Djuka Riknuno és én is a képzésre jöttem, remélem, jó helyen járok
- köszöntem a többieknek illedelmesen, majd felültem a közeli korlát vas csőjére és onnan vártam az eligazítást. Mivel a vízen járást, márt, tudom így izgatottan várom, mit fognak nekem megtanítani. Megpróbálok mindent a legjobb tudásom szerint csinálni, és a legjobbak között lenni.
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Djuka Narahiko Vas. Ápr. 21 2013, 21:29

Az egyik este kaptam a hírt a klánomtól, hogy a Víz Országába kell utaznom. Megkaptam a pontos terveket, melyik nap, melyik hajóval kell utaznom. Elvileg egy képzésre utazok, amelyen a szövetségünk geninjei vesznek részt. Az utazást megelőző éjszaka összepakoltam a dolgaimat, összekészítettem a felszerelésem, majd lefeküdtem aludni. Reggel rövid készülődés után kész voltam az indulásra. Eredetileg az apámtól kapott katanát nem akartam magammal vinni, de indulás előtt, amikor léptem volna ki a szobámból, gondolkodás nélkül visszafordultam, megfogtam a kardot, és elraktam azt is. Elbúcsúztam Kazunáéktól, akik mindennel elláttak, ami az útra kellhet, majd elindultam Getsugakure felé. Amikor odaértem, egyből a kikötő felé vettem az utam. Odaérve konstatáltam, hogy nem indult sok hajó, így nem volt nehéz megtalálni azt, amelyik a Víz Országába visz. Felszállás közben láttam, hogy több rokonom is a hajóra készül, de mivel most nem voltam társalgós kedvemben, így inkább a kabinomba siettem. Innen ki sem mentem az út alatt. A kabinban lassan telt az idő. Sokat aludtam, és sokat gondolkoztam is. Kazunától kölcsönvettem a narancsfás képet. Mondjuk elfelejtettem megkérdezni, hogy elhozhatom-e, úgyhogy ezért biztosan kapni fogok, de most már nekem is sokat jelent ez a kép. Nézegettem egy kicsit, majd miután eltettem egy olyan helyre, ahol biztosan nem lesz baja, elővettem a katanámat. Amióta apám otthagyta nálam, azon kívül, hogy bedobtam a sarokba, nem igazán foglalkoztam vele. Ezért most jobban szemügyre vettem. Vörös volt a markolata, és a tokja is. Ránézésre vadonatújnak tűnt, és én laikusként úgy gondoltam, hogy mesteri munka. Egy kicsit próbálgattam, milyen az egyensúlya és a tömege a kardnak, ennek majdnem a berendezés látta a kárát.
Jó volt egy kicsit egyedül lennem, a klán birtokán erre nincs sok lehetőség, ami nem feltétlen baj, de az embernek néha szüksége van egy kis magányra. Ám ez az út végére már túl sok is lett, így már alig vártam, hogy megérkezzünk. Amikor nekikoccant a hajó valaminek, és megváltozott a mozgása, összeszedtem a cókmókomat, és a fedélzetre mentem. Nagy örömömre megérkeztünk. Amikor leléptem a hajóról, már több ninja is ott várakozott, köztük több Djuka is. Valószínűleg ők is a képzésre érkeztek. Odamentem a közelükbe, hogy látszódjon, én is ide várok, és egy fának dőlve vártam a további fejleményeket.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Satsukitane Kedd Ápr. 23 2013, 21:45

Már nem az első alkalom, hogy hajóra kell szállni....szeretem a vizet de a több napi bezártság az nem vonz. Reménykedem, hogy csak a kikötő lesz majd a nagy helyszín. Erre vajmi kevés esély van, de még is legjobb ha már utazni kell legjobb ha újra arra a fura szigetre kelene menni. Ugye Nui az első találkozásunk milyen emlékezetes egy pillanat volt. Az edzés vagy is tanulás és a végső vizsga a harc ahol elnyertem kegyed. Természetesen a kiváltságot, hogy az enyém legyél amíg élek és ha rajtam múlik nagyon sokáig kell elviselned a bolond fejem.
Gyalog érkeztem, bár egy hintó vagy valami alatt valók, szolgák is hozhattak volna kézi kocsin. Jaaahhjj az de jó lenne, na vége ez most nem az álmodozás ideje. Nem volt kitől elköszönnöm otthon így végül is tök mindegy mikor hova megyek főleg, hogy kivel. Egy szó mint száz a skizofrén szadikitane megérkezett. Fekete csuklyás köpeny volt rajtam pont mint legutóbb mikor itt jártam. A kivétel, hogy most már Nuibari és régi katanám is velem van. Az utóbbi a hátamon keresztbe vetve, hogy ha kell minél előbb kézbe vehessem és tegyem azt ami oly kedves a számomra. JAh csak a bibi az újfent hajóra kell szállni, de örömömre régi ismert helyre kelet visszatérni. Hajó út eseménytelen unalmas mint a legutóbb. Semmi izgalom semmi vér, semmi fájdalom. Egyedül egy sarokban saját sötét gondolataimmal. S legbelül csak egyben reménykedek mit akkor és ott megfogadtam dühtől fűtött lélekkel. Újra lehetőségem lesz találkozni azzal a shinobival, de ez úttal a fejét Falu kapujára fogom tűzni. Nos míg megannyi válogatott módon öltem le elmémben a férfit meg érkeztünk a szigetre is.
Kint a kikötőben már voltak egy páran, javarészt geninek és munkások milyen meglepő..... Várjunk csak....vannak itt akik teljesen idegenek. Még a neve sem ismerős....főleg az a Djuka vagy mi.... Fejem a fiú felé fordítottam és végig mértem egy pillantással. (Rikuno )
Szemeimben jég hideg tűzz izzót, de pillantásnyi időt pazaroltam csak rá hisz nem is kel több. Miért is kellene a kérdése az ahogy körbe néz, a testtartása..először jár itt a szigeten. Talán azt se tudja mi az ami a hátamon van, és ha nem tudja lehet nem is a faluból származik. Inkább egy szövetséges országból. Volt itt valaki, kinek az arca ismerős régről még mikor először jártam vagy is jártunk itt.
Meg állók a lány mellett ( Midoriko no Minovara ) A köpenyem csuklyáját hátra lököm de nem nézek rá. Csak Nuibarit leveszem a hátamról majd mikor leülök a fűbe a fegyvert ölembe helyezem.
- Újra itt a szigeten..... az első itt létünk sajnos rivalizálással volt tele sajnos.
Satsukitane
Satsukitane
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 224

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Akasuna no Sasori Hétf. Ápr. 29 2013, 12:00

Kikötő Images?q=tbn:ANd9GcSsIbam_vpW7kz5WOz6Ff5xqtfpDtaeX7rGBY1dxOSsXCBmEFrp

Mindannyian rendben megérkeztek a szigetre, ahol egy kunoichi fogad benneteket(fenti kép). Nagyon vidámnak tűnik, amint a parton vagytok, azonnal útba igazít benneteket a szállásokra. Amint lepakoljátok a holmitokat, máris visszamentek a partra.
- Üljön le mindenki! A képzést egy kis meditációval kezdjük. Csuklyátok be a szemeteket és hallgassátok a hullám mozgását. Vegyétek fel a ritmusát, képzeljétek el, hogy ti vagytok a hullám. - mondja lágy hangján.
Nagyjából fél órán át duruzsol nektek, aki ennyi idő alatt nem képes felvenni a hullámok ritmusát, annál valami baj lehet és nem igazán kellene itt lennie. Mindannyian teljesen ellazultok, amikor egyet tapsol, ezáltal befejeződik a meditálás.
- Most pedig álljon fel mindenki és alkossatok egy sort a part mentén. Mindannyian a víz felé nézzetek. Hunnyátok be a szemeteket és áramoltassátok a chakrátokat a talpatokba. Ne sűrítsétek túlzottan össze a chakrát, mert akkor nem éritek majd el a kívánt hatást. Ha úgy érzitek, elég chakrát halmoztatok fel, akkor lépjetek előre és próbáljatok a víz felszínére sétálni. Elsőre úgysem fog sikerülni, de legalább érzékelitek majd, hogy több vagy kevesebb energiára van szükségetek. Jó próbálkozást!

//Legalább 25 sort kérek, aminek a végén sikerül megállnotok a víz felszínén. Legalább 3 próbálkozás szükséges! A Midoriko-nak és Satsukitane-nak hamarabb is összejöhet, mivel ők már korábban tanultak ezt azt.//
Akasuna no Sasori
Akasuna no Sasori
Inaktív


Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Suijin Benzaiten Hétf. Ápr. 29 2013, 13:28

Ahogy a könyvemet olvastam, hirtelen odajön hozzánk egy kunoichi. Hirtelen? Hisz egész idő alatt itt állt, mondok ellent magamnak fejemben, persze megbocsátandó bűn, ha figyelembe vesszük, hogy nem tipikus ninjaruhát visel, inkább valami strandolós ruhát. Kicsit nehéz komolyan venni egy nőt, ha ennyire khm... lengén öltözködik. Na de sebaj, lehetne ettől rosszabb is, újra megkínozhatnának, csak úgy a móka kedvéért, vagy egy perverz ninja is lehetne, aki arra kényszerít, hogy nővé változva edzünk, manapság már semmin sem lepődnék meg. Azt az utasítást kapjuk, hogy pakoljuk el a dolgaink. Még a földön hever a könyvem, a kunoichi felbukkanása miatt el is felejtettem fölvenni. Fölemelem, majd gyorsan beleírom: Vízenjárás. Persze amilyen a szerencsém semmi sem jelenik meg, nem tudom, talán a kérdés volt rossz, esetleg még ehhez is túl gyenge lennék? Nem gondoltam sosem magamról, hogy gyenge lennék, igaz azt sem, hogy erős.
Apám mindig azt tanította, hogy az igazi erő belülről fakad, igazán erősnek lenni azt jelenti, hogy tudjuk mikor kell harcolni, és mikor kell segíteni. Számára mindig az éles elme, és a gyors észjárás jelentette az erőt.
Elteszem könyvemet a hátizsákomba, majd a kijelölt helyre teszem, persze úgy, hogy ne tévesszem szem elől, ha a Rejtett Víz ninjái nem bíznak bennem, nekem sincs semmi okom, hogy bízzam bennük, mindig két lábon kell állni, és nem szabad, hogy lehúzott gatyával kapjon el az ellenfeled, ugyanis elég könnyen, elég kellemet helyzetbe lehet kerülni ily módon.
A következő utasítás már a kiképzés része, a feladatunk elég egyszerű, meditálás. Miután megkaptuk a fölszólítást, hogy csukjuk be a szemünket egyből az fut át az agyamon, hogy Motoi most valószínűleg vagy madarakra fog gondolni, vagy elalszik, esetleg lusta lesz, és egyszerűen csak madarakról fog álmodni. Gyakran aludt el meditáció közben míg a falunkban edzettünk. Ha már a falucskánkban való edzésről bezsélek, egy régi ismerős köszön vissza, az első ninjatechnika amit valaha láttam, és ami már akkor lenyűgözött. A vízenjárás. Akkoriban még nagyon gyorsan szerettem volna fejlődni, eljutni arra a szintre, amin apám volt. Persze ez csak gyermeki álom volt, mind a mai napig nem tudom, hogy apám milyen szinten volt, az után amit a
könyvben olvastam már azt sem tudom, hogy ki vagyok valójában.
Talán ez a meditáció épp kapóra jön, hogy megnyugtassam elmém, és rendbeszedjem magam.
A kiképzőnk kiadja az útmutatásokat, hogy mire kellene koncentrálnunk. A hullámok ritmusát kell felvennünk. Tökéletes, egy rejtéllyel kevesebb, Motoi erre tuti elalszik, az nem vitás. Próbálok figyelni, hogy ne üljön ki az arcomra annak a képe, hogy milyen viccesnek találom, amint Motoi horkolva eldől a kiképzés közben. Bár ahányszor ez már megtörtént vele, biztosan van valami trükkje, hogy senki se vegye ezt rajta észre.
Kicsit követem az instruktorunk utasítását, de miután megunoma hümmögését megpróbálok kicsit másra koncentrálni. Úgy meditálok, ahogy megszoktam, elég gyakran csináltam, főleg arra ügyeltem, hogy minél közelebb kerüljek a természethez meditálás közben. Az állatoknak a legnehezebb dolog amit tehetnek, hogy teljesen mozdulatlanok maradnak. Ezt egy Konohai könyvben olvastam, amit a flaunk ajándékba kapott a szövetség megkötése után. Be kell vallanom, sokan úgy hitték, tűz és víz nem fér össze, de elég működőképes szövetség volt a milyénk, legalább is az amit én láttam belőle. Nem voltam elég idős, és elég magas rangú ahhoz, hogy mélyebbre áshassam magam a politika szennyében, és az igazat megvallva, ez a legkevésbé sem zavart egész eddigi életemben.
Mna de vissza a kiképzéshez, főleg a lábamban keringő chakrára koncentráltam, hisz ez lesz az, amit fogok használni. Elméletileg nem lenne nehéz a technika, gyakorlatilag ez már nem nagyon igaz, még nem a legkifinomultabb a chakrahasználatom. Mna, de ahogy látom, ennyi elég lesz, a hümmögés már elég sok ideje tart, kiváncsi vagyok, hogy mikor lesz már vége. Még pár percig folytatódika hümmögés, már lassan kezdek tengeribeteg lenni, talán kicsit túlságosan is ráhangolódtam erre a hullámzásra.
Feladatunk prózaian egyszerű a meditálás után, annyi informásióval a fejünkben, hogy ne sűrítsünk túl sok chakrát a lábunkba jön el a nagy pillanat, hogy kipróbáljuk mire is jutottunk vele. Mielőtt belemegyünk a vízbe, azelőtt levetem a ruháimat, nincs is jobb mint egy kis napbarnított bőr, és persze az sem mellékes, hogy nem szeretném, ha vizesek lennének a ruháim. Ahogy levetem ruháim, végignézek kicsit magam, látható e a kellemes fogadtatást nyújtó kunoichi technikája. Pár kisebb vágásnyom még maradt rajtam, de egye fene, állítólag mindenki bukika sebhelyes pasikra, és elég valószínű, hogy kerül még fel több is a testemre.
Ahogy sétálok a tengerpart felé, gyorsan összeszedem gondolataim, mit is fogok pontosan csinálni. ELőször is tudatosítom, hogy ez nem egy farönk, hanem víz, tehát nem szilárd, másodszor is, tudatosítom, hogy ez nem farönk, hanem víz, tehát mozgásban van, harmadszor tudatosítom, hogy ez nem farönk, hanem víz, és több mint valószínű, hogy nedves lesz, viszont örömmel tudatosítom azt is, hogy ez víz, és nem farönk, tehát kellemesebb lesz ha a fülembe, esetleg valamilyen más testnyílásomba kerül.
Pár sirály szál el fölöttünk, mikor nekiállok a többiekkel az edzésnek. Persze, persze, ingyenkomédiára jöttetek mi?-gondolom magamban, majd a tenger felé nézek. Az első próbálkozás elég silány, a második sem sokkal jobb. viszont a harmadik próbálkozásnál megpróbálom a chakrát úgy irányítani, hogy ami kiáramlik a talpamból, azt meghajlítom, így majd olyan lesz, mintha apró hengereken állnék. Az egyensúly sokat tesz, főleg harchelyzetben, tehát jó lenne minél hamarabb rájönni, hogy is kell ezt biztonságosan, gyorsan, tehát effektíven használni. Ahogy próbálkzom, a hajlíás többé kevésbé sikerül, viszont nem tudom megfelelően elrendezni az egészet, párszor nagyot bukfencezek hátra, mintha egy vasrúdra lépett volna valaki, vagy golyókon csúszott volna el. Pár próbálkozás után megunom, és elmegyek kicsit pihenni. Az erdő fele veszem az irányt, majd egy kis tavacskánál lefekszek az egyik fa tövébe. A tó felszínét bámulom. Még mindig megnyugtat. Ekkor apró fodrokat látok meg a vízen. Az egyik keskenyebb részről fodrozódnak. Ahogy figyelmesebben szemügyre veszem a helyet, egy gyíkot vélek felfedezni. Első pillantásra közönséges gyík, ami épp a napi betevőjére vadászik, milyen fura, még ma nem is ettem. Furcsa, az evésre inkább Motoi gondolna, talán túl sokat vagyunk együtt, kezdem felvenni pár szokását, remélem csak a pozitívakat veszem. Ahogy így gondolkodom, a gyík hirtelen két lábra pattan, majd elkezd futni a vízen. Tágra nyílt szemekkel bámulom, mi is történik. A kis gyík, mintha csak ninja lenne, végigfut a víz felszínén, elkap egy legyet, majd a másik parton falatozik, és eltűnik.
Azonnal fölpattanok, majd a tengerpartra sietek. Újabb módszer próbája következik. Ahogy a puding próbája az evés, úgy a víze járás próbája az esés, a vízbe esés. Bruhaha, nevetek magamban a béna viccemen, majd elkezdek koncentráni. A körkörs módszer nem jött be, viszont a gyík képes volt futnia vízen úgy, hogy a felülelti feszültséget és a sebességét hasznélta ki. Mna most már ez annyit tesz, hogy muszáj lesz kicsit nagyobb, laposabb formában áramoltatni a chakrát, és az áramlást úgy befolyásolni, hogy relatív sebességküömbség alakuljon ki a talpam és a vízfelszín között, természetesen precíziós műveletről van szó, meg lehetne oldani pár miliméteres rezgésekkel, viszont míg nem vagyok hozzászokfa a chakra áramoltatásához, ezért először célszerű nagyobb kilengéssel próbálkozni.
Összeteszem kezeim, chakrát áramoltatok a lábamba, majd megpróbálok megállnia vízen, először úgy néz ki, mintha rezegnének a lábaim, később kis gyakorlással ez a jelenség kisebb lesz, míg el nem tűnik. Az edzés közben annyira belefeledkeztem a koncentrálás és technikán való gondolkodásba, hogy észre sem vettem mit csinálnak a körülöttem lévők. Motoi gondolataira tudtam volna tippelni, tutira megint valami madarat szeretne enni. EKkor elkezdett korogni a gyomrom. Még egy-kétszer megpróbáltam a technikát, majd kicsit kimentem pihenni, elmentem a táskámhoz, majd elővettem belőle egy darab madárcombot, amit még Motoi ejtett el, mivel elég sok idő telt el már éhes voltam, és tudtam, még sok energiára lesz szükségem az edzés folyamán, így hát leültem, és elkezdtem jóízűen enni.
Suijin Benzaiten
Suijin Benzaiten
Játékos

Tartózkodási hely : 霊魂


Adatlap
Szint: B
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 310

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Djuka Ryuu Hétf. Ápr. 29 2013, 14:49

Hát hogy is mondjam kicsit ledöbbentem. Egy kunoichi lány fogadott minket, aki nem mellesleg mosolyogva, és fürdőruhában várt minket. Na, ja. Sosem voltam az az elpirulós fajta, de azért ez tényleg meglepett. Két rokonomat is megpillantottam menet közben. Djuka Narahikot és Djuka Rikunot. Mivel egy helyen lakunk (viszonylag közel) biztosan ők is hamar felismertek, de azért rájuk köszönök.
- Üdv Rikuno, Narahiko. – amennyiben nem ismernek fel – Tudjátok… Djuka Ryuu… egy faluba tartozunk, nem rémlik?
Segítségképpen felmutatok fejpántomra. A fogadónk elvezetett a szállásunkra, ahol minden fegyveremet, és felesleges dolgomat lepakoltam, és egyedül csak a nevemmel ellátott katanamat vittem magammal, mivel ezt sosem szeretem letenni. Miután ezzel végeztem csatlakozok a többiekhez, és lementük a partra. Na, mi is lesz most a feladat, Hát meditálunk, kérem szépen. Vállat vontam, majd katanamat tokkal együtt levettem derekamról, és törökülésre lekuporodtam a földre, és a tok végét belefúrtam a homokba/földbe, majd mindkét kezemet a katana markolatvégére tettem. Ahogy a lány mondta csak a hullámokra koncentráltam, miközben behunytam szememet. Mikor a hullámok kitörtek a szárazföldre beszívtam a levegőt, majd mikor visszahúzódtak kifújtam, majd újra be, és ismét ki. Szépen fokozatosan minden zavaró zajt elhalkult majd elhalt, csak a hullámok lágy dallama maradt fülembe. Csukott szemmel is láttam a rengeteg víztömeg erejét, ahogy kitör határaiból, majd visszább kényszerül, mint egy bestia, aki nem tud megszabadulni a béklyóitól, ám sosem adja fel. Teljesen egynek éreztem magamat a víztömeggel, és már-már ott voltam, hogy én is felvettem nagyon enyhén a víz hullámainak mozgását, de szerencsére mielőtt elveszthettem volna e megnyugtató érzésben a lány tapsolt egy nagyot. A kozmikus csend, amit teremtettem magamban úgy szertefoszlott, mint a sicc, ráadásul úgy éreztem, mintha a fejemben tapsoltak volna egy nagyot. Kicsit megszédülve, de feltápászkodtam, és ügyetlenkedve kihúztam a földből a kardom, majd visszatűztem a helyére. A lány arra utasított minket, hogy álljunk sorba. Nagyon örültem, hogy nem egyesével megyünk, mert nem akartam leégetni magamat. Megszabadítottam magamat felsőmtől, és lábbelimtől, így egy száll, nadrágban esek neki a feladatnak. Felvettem a birka kézjelét, és koncentráltam. Ha minden igaz, akkor ez még a fára mászásnál is nehezebb a fáramászás jutsunál, és én még azt sem ismerem. Kelletlen, de be kell ismernem, hogy annyira izgultam, hogy kicsit furcsára sikerült a chakra elosztásom. Első lépés még hagyján (még csak a víz legkileje), a második is megvolt (még szinte bennt sem vagyok), de amint megléptem a harmadik (na, most léptem bele a vízbe), akkorát borultam előre, hogy dobtam egy tízpontos fejest. Legalább úszni azért tudok. Kimegyek a partra, majd ismét felveszem a birka jelét. Ismét koncentrálok, majd újra megpróbálom. Most is csak annyiban tért el az előző próbálgatásomtól, hogy hátrafelé dőltem meg. Az első próbálkozáshoz képest, most kevesebbet fektetem pedig bele. Harmadjára már jóval kevesebbet fektettem bele, mint az előző kettő együttvéve, aminek az lett az eredménye, hogy bokáig belefúródott a lábam egy iszapos részbe. Miután végre ismét szárazon voltam átgondoltam a dolgokat. Odasétáltam a hullámok végpontjához, ahova még ki tudnak folyni, majd behunytam szememet. Összpontosítottam. Szépen sikerült felvennem a meditációs gyakorlatot újra, és éreztem, hogy ismét kezdek egy lenni a víztömeggel. Arra összpontosítsam, hogy sikerüljön egy hullámhosszon pendülnöm a vízzel. Mikor már tökéletesnek láttam az időt vettem egy mély levegőt, és mikor a hullámok visszahúzódtak lépem. Szép lassú tempóban mentem előre, de nyugalmamat nem zavarta meg semmi sem. Attól rettegtem, hogy csukott szemmel a parton járkálok, és rajtam röhögnek, hogy vagyok képes így eltévedni. Emiatt kikukucskáltam, és mit láttam? Azt hogy előttem a víz, mögöttem tízlépésnyire a part. Nos, a hangulatom a tetőfokán volt, még ha emiatt az egyensúlyomat el is vesztettem, és oldalra borultam is. Az sem tudott zavarni, hogy majdnem belefulladtam a vízbe miközben kimentem a partra, mert az örömöm csodálatos volt. Még jó párszor meg kellett ismételnem ezt, mire nyitott szemmel is sikerült a vízen megmaradnom, és mire már úgymond tűrhetően sikerült megmaradnom a vízen lihegve, kimerülten, de boldogan borultam a szárazföldre, és néztem a fölöttem tornyosuló bárányfelhők hadát. Amennyiben előbb végeztem, mint a társaim megvárom, míg a másik két Djuka is befejezi, és ha nekik is megfelel, megpróbálok beszélgetésbe elegyedni velük, de a téma az mindig ugyanaz maradna nálam. A vízen járás.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Motoi Yazaki Kedd Ápr. 30 2013, 10:46

Elég nagy létszámú genin csoport alakult ki itt a kikötőben. Amikor minden genin megérkezett, a tömegből egy nagyon vidám fürdőruhás kunoichi lép ki, majd fogad minket. Ha nem mondja, hogy ő lessz a vezetőnk sosem talállom ki, nincs úgy öltözve mint egy shinobi inkább turistára hasonlít. És ez a vidám kinézet, nem lehetett része sok véres küldetésben, de hát ez van geninek vagyunk. Ebben az időszakban még egy jöttment is taníthat nekünk valami újat, arrol nem is beszélve, hogy egy kezemen megtudnám számolni mennyi hasznos jutsut ismerek. Na de ennyi fölösleges gondolkodás épp elég is. ideje indulni ,és cselekedni. Megkaptuk az útbaigazítást a szállásra. A szálláson lepakoltam a cuccaim, majd a helyi ninja viseletbe öltöztem, pontosaban csak egy térdig érő gatyát hagytam magamon. Mesztelennek éreztem magam, így elrejtettem egy kunait a nadrágomban, hisz tudjuk a fegyver öltöztet. Meg nem lehet tudni miféle jószággal találkozom a mai nap. Nem szeretnék kihagyni egy jó kis vacsorát, még egy edzés kedvéért sem.
Miután végeztem visszamentem a partra ahol a kunoichi neki kezdett a tanításnak. Remek az első lépes a meditállás. Nagyon szeretem ezt a fajta edzés módot, főleg azért mert napi 12 órában ezt űzom. Na ,de a tréfát félre téve, becsukott szem aztán csendes concentrállás...
- Áhh! - sóhajtok eggyet hangosan.
Vannak jó emlékeim a meditállás kapcsoladban. Az első probálkozásom ezzel a technikával rövidke fél napos alvásba torkollott. Hát ez van. Összeszedem minden erőmet, leülök a többiek köré, becsukom a szemem, koncentrállok. Hallgatom a hullámok zaját. Felveszem a ritmusát, én vagyok a hullám. Érzem a ritmusát, ahogy szépen elcsendesül és semmivé válik. Már készültem átlépni az álomvilág csodás kapuján , amikor egy tapsot hallok. Szeremcsémre véget ért a meditállás. Sikerült átvészelnem . Nem aludtam el , ez már egy nagyon jó kezdet. Na akkor jöhet a feledat könyebb része. A part mentén egy sort alkottunk így mindenki egyszerre próbálkozhatott a vizen járással. A kunoichi möggötünk állt és figyelt. Becsuktam a szemem és chakrát gyűjtöttem talpamra, A szembecsukás résztől kicsit tartottam,de szerencsére nem tartott olyan sokáig, hogy állva elaludjak. Miután ugy éreztem kellő chakrát gyüjtöttem össze a talpamon kinyitottam a szemem, rákészültem az első lépésre,majd megtorpantam. Nem akarok első lenni. Megáltam, majd körülnéztem ,hogy hogyan megy a többieknek az első probálkozás. Ekkor jöttem rá miért is volt olyan vidám a kunoichi. Mindenk dőlt jobra - ballra, előre - hátra. Ebből ennyi elég is volt eljőtt az ideje a saját számomnak. Ettől a kis kitérőtől a talpamon összegyűjtött chakra eloszlott, így ujra koncentráltam majd miután végeztem egy határozott lépest tettem a vízbe. Lehet nem kellett volna enyire határozottan lépnem. Ahogy ráléptem a vízre rögtön elmerültem és megcsusztam, majd dobtam egy szép hasast és elmerültem. Ahogy tartottam a tó feneke felé, megpillantottam pár érdekes formájú és színű halat. Vacsora idő már nyulnék a kunaiom után, amikor bevillant az ideutunk Suial. Az egész hajóúton csak halat ettünk. Hal volt reggelire ,ebédre és a változatosság kedvéért vacsorára is. Ez az emlék elvette a kedvem a halászástól.
A második próbálkozásom már valamivel jobban sikerült. Koncetráltam, chakrát a talpra... , majd a vizre lépés. És lás csodát megáltam, egy teljes másodpercre, ekkor madarak repültek el a fejünk felett. Hát eddig tartott a nagy étvágytalanság. A hasam korgot egy hatalmas, és ahogy a korgás hangja egyje jobban elcsendesedett én is épp úgy tűntem ell a habokban. Szépen, lassan, poénosan, mint egy bohóc. Azt hiszem ideje komolyan venni a dolgokat. Ujra nekiállok a dolognak,egy kis előjáték, majd rálépek a vízre , lás csodát megáltam, ne de most lépni kéne egyet. De volt egy olyan sejtésem ha lépek egyet akkor ennek nem lessz jó vége,de nincs mit tenni, a bukásaiból tanul az ember. Felemeltem a lábam, majd megtettem a következő lépést. Igazam volt, nem kellett volna . Újra a víz alatt találtam magam. Kimászok a partra , megfordulok, majd koncentrállok. Chakrát a talpra, majd hagyom, hogy a csakra eltünjon a lábamról. Ezt párszor megismétlem a parton.
- Azt hiszem készen állok. Már betudom lőni a kellő mennyiséget , remélhetőleg most már meg is tudom tartani. - Ujra koncentrállok. chakrát gyűjtök , majd útnak indulok, és lás csodát sikerült.
- Tudok vizen járni! - kiáltok fel örömömben. Jól fog jönni ez a képesség vizimadár vadászatkor.
Egy kicsit még szaladgállok a vizen , majd miután megunnom kimegyek a partra és egyenesen a kunoichi felé veszem az irányt.
- Készen vagyok a feladattal. Van még valami teendőnk is? Vagy mehetek vacsorázni?

Motoi Yazaki
Motoi Yazaki
Játékos

Tartózkodási hely : Mögötted


Adatlap
Szint: C
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 236

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Kedd Ápr. 30 2013, 15:37

A vas korláton várakozva, egyre több genin jelent meg körülöttem. Természetesen ők is képzésre jöttek. A geninek között csupa ismeretlen arcok voltak. Habár a csoportban volt rajtam kívül egy-két Djuka tag is, amin, őszintén szólva nagyon meglepődtem. Azt sejtettem, hogy nem vagyok egyedül, de azt, hogy egy ilyen képzésen fogok velük találkozni, azt nem sejtettem volna. Mikor nagyjából megérkezett az összes jelentkező, egy ismeretlen konuichi fogad minket. Hosszú kék haja két részben volt összekötve, ruhájaként pedig egy egyszerű lila fürdőruha szolgált. Nagyon vidámnak tűnik és habozás nélkül a szállásra navigál minket.
A szállás egy egyszerű kis fa épületből állt, miben ágyak és bútorok voltak elhelyezve.
Maga az épület nem volt valami fiatal, de ilyen idényleges szállásnak teljesen megfelelt.
Miután mindenki lepakolt, utána visszamentünk a partra és el is kezdtük az edzést.
Az első gyakorlat meditációval kezdtük, leültem törökülésbe és a hullám tulajdonságát kellet felvennem, persze csak vizuálisan. Eleinte csak a hatalmas kék tengerre gondoltam, illetve a benne lévő halakra, növényekre. Majd ezt követően a hullám erejét képzeltem el magam előtt, ahogyan a hatalmas hajókat viszi a vízen és végül pedig elképzeltem, hogy én vagyok a hullám, én irányítom a hajókat, és hogy senki nem tud megállítani. Ez a meditáció körülbelül
fél óráig tartott. Ez idő alatt teljesen fel tudtam venni a hullám ritmusát. Szívem erősen vert és egyfajta különös erőt éreztem a chakrámban. Miután felálltunk a homokos partról, mindenki egy sort alkotva felállt a tengerrel szemben. A vízen járás lényege a megfelelő chakra irányítása a lábba. Ha túl kevés, akkor nem fog minket megtartani, viszont ha túl sok, akkor pedig konkrétan felfog „robbanni” alattunk a víz. Ezt a technikát, márt jól ismertem hisz márt meg tanították. Ahogy körbenéztem a genninek csupa vizesek voltak, és folyamatosan követték el a két legnagyobb hibát, mégpedig vagy a túl kevés, vagy pedig a túl sok chakrát irányítottak a lábukba. Arra még én is jól emlékszem nekem sem ment először, sokat időt bajlódtam vele. Miután elegendő chakrát vezettem a végtagomban, és éreztem, hogy ennyi elegendő lesz ráléptem a vízre. Sikerül, de hát ez nem nagy kunszt volt. Miután felálltam a vízre egyet bólintottam, a hölgy felé jelezve, hogy én kész vagyok.
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Midoriko no Minovara Csüt. Május 02 2013, 20:40

/Képzés - A vízen járás technikája/

Mialatt Midoriko a táskájának tartalmát vette leltárba, odajött hozzá egy lány, majd a csuklyáját levéve leült melléje. Ahogy ránézett, Midoriko észrevette, hogy az arca valahonnan ismerősnek tűnik neki. Aztán amikor a lány megszólította, rá is jött, hogy honnan:
- Újra itt a szigeten..... az első itt létünk sajnos rivalizálással volt tele sajnos.
~Áh, a Köd Hét Kardforgatója képzés. Ott találkoztam hát vele.~ Minekutána a lány nem tudta a másik jöttének okát, kissé habozott válaszolni, de aztán rájött, úgy diktálja az illem, hogy ő is megszólaljék.
- Igen, ez így van, ahogy mondod. - erősítette meg a fiatal kunoichi. - Mindazonáltal értékes tudással, tapasztalattal teli. - zárta le a lány egy rövid tőmondtattal beszédét.
Hamarosan felbukkant egy fiatal nő, fürdőruhában, ha Yaibashima egy üdölőparadicsom lenne, még ezt is lehetne hinni, hogy a strandról tévedt ide, de nem. Ő volt a sensei-ük. A nő elsőnek elvezette őket a szálláshelyükre. Midoriko a jól ismert épület egyik sarkába lepakolta a csomagjait, majd a nővel tartott. Vissza a partra.
- Üljön le mindenki! - kezdte el a nő a mondtandóját olyan fölösleges dolgok nélkül, mint a bemutatkozás. - A képzést egy kis meditációval kezdjük. Csuklyátok be a szemeteket és hallgassátok a hullám mozgását. Vegyétek fel a ritmusát, képzeljétek el, hogy ti vagytok a hullám.
Midoriko bár nem értette, mi haszna van ebből, követte ismeretlen senseije utasításait. Leült a fűbe törökülésbe, szemeit becsukta. Hallotta a sensei duruzsolását és a víz hangja is elérte a fülét, ennek ellenére Midorikonak mégis nehezére esett elképzelnie, hogy ő egy hullám. Először inkább csak elkezdett magára a hullámra gondolni. Ahogy egyenletes sebességgel mossa a partot. Ehhez jól jött a sensei dúdolása. Aztán elképzelte azt is, ahogyan ő maga a hullámmal úszik. Végül már úgy gondolta magára, mintha az ő teste is vízből lenne, ő volna a partot mosó hullám. Mikor mire vége lett a meditálásnak, Midoriko a szokásosabbnál is nyugodtabbá, kiegyensúlyozottabbá vált.
- Most pedig álljon fel mindenki és alkossatok egy sort a part mentén. - szólalt meg ismét a sensei. - Mindannyian a víz felé nézzetek. Hunnyátok be a szemeteket és áramoltassátok a chakrátokat a talpatokba. Ne sűrítsétek túlzottan össze a chakrát, mert akkor nem éritek majd el a kívánt hatást. Ha úgy érzitek, elég chakrát halmoztatok fel, akkor lépjetek előre és próbáljatok a víz felszínére sétálni. Elsőre úgysem fog sikerülni, de legalább érzékelitek majd, hogy több vagy kevesebb energiára van szükségetek. Jó próbálkozást!
Tehát a feladat adott volt, Midoriko pedig rögtön neki is állt. A lány koncentrálini kezdte a chakráját, közben érezte, ahogy az energia folyamatosan áramlik a talpába. Mikor úgy érezte, nagyjából elegendő mennyiséget gyűjtött össze, megpróbált a vízre lépni. Azonban a lány úgy érezte, mintha a víz egyszerűen ki akar csúszni a lába alól, majdnem elvesztette az egyensúlyát, így inkább gyorsan visszalépett. ~Végülis, a víz nem egy szilárd talaj, hanem egy örökké mozgó, változó, folyékony halmazállapotú anyag. Nem állhatok meg rajta úgy, mint a földön. De akkor mit kéne tennem ?~ Midoriko visszaemlékezett az előbbi, meditációs gyakorlatra. ~Nyilván céllal csináltatta meg velünk a sensei. A gyakorlat közben hullámnak kellett képzelnem magamat. Hullámnak, ami olyan víz, mely folytonosan a part és a belsőbb tenger között változtatja helyzetét. Talán ez lesz a megoldás.~ Midoriko ismét koncentrálni kezte a chakráját, de most folyamatosan áramoltatta azt a tenketsu pontjai között és így próbált meg ráállni a tó vizére. Immáron a lány úgy érezte, jóval biztonságosabban meg tud állni a vizen. Igen, még így sem sikerült teljesen megállnia rajta, a szandálja talpa kissé belesűllyedt a vízbe. De a nem adta fel, hisz érezte, hogy jó úton jár, másrészről pedig tudta, hogy gyakorlás kérdése az egész. Megint elkezdte koncentrálni a chakráját, csak ezúttal változtatott az áramoltatás sebességén. Ezt követően végül sikerült megállnia a vizen, mindkét lábát rátéve pedig szinte már úgy állt rajta, mint az előbb a talajon.
Midoriko no Minovara
Midoriko no Minovara
Játékos


Adatlap
Szint: C
Rang: Genin
Chakraszint: 195

Vissza az elejére Go down

Kikötő Empty Re: Kikötő

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 3 oldal 1, 2, 3  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.