Getsugakure-Taktikai bázis

+4
Akari Tenshi
Djuka Munfurawa
Djuka Kodomo
Orochimaru (Inaktív)
8 posters

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Go down

Getsugakure-Taktikai bázis - Page 3 Empty Re: Getsugakure-Taktikai bázis

Témanyitás  Akari Tenshi Szer. Márc. 13 2013, 12:49

Valahogy sikerült lekecmeregnünk a hajóról és Ame új álcát javasolt, egy ronda mosónőt. Nem nagyon tetszett az ötlet és szerintem fölösleges volt az álca, hiszen, ha Kodoék már benn vannak, akkor előbb- utóbb megtalálnak minket és honnan fogjuk tudni, hogy valóban velük van-e dolgunk vagy valakik felvették az álcájukat. Igaz a chakrájukat ismerem, de azért mindenható én se vagyok. Közben egyre több ember kezd el gyűlni, majd észreveszem, hogy valami nincs rendben. Egy felség jelzés nélküli szellem hajó jelenik meg a kikötőben. Ekkor villanás és mindenki, én biztos, jó ideig megvakul, de szerencsére a hallásunkkal nem történt semmi, így egy robbanás szerű hangot hallunk a tábor túl végéről. Biztos vagyok benne, hogy valami robbant, tehát a hajó nem lehet üres, hiszen a táborba ki robbantana fel valamit csak úgy, tehát biztos, hogy a hajóról lőttek, persze ez csak feltételezés, hiszen nem tudhatom ki van beépítve esetleg egy másik ország kémeként. Közben AMe azt akarja, hogy szenzorképességeimet használva keressem meg Kodoékat.
- Ame, ha én most elkezdem keresni őket...
Nem nagyon tudom befejezni, mert ekkor megérkezik a csapat másik fele is csatlakozik hozzánk. Kodo a két fiút magához hívja, majd megidéz egy hatalmas menyétet és felülteti a két fiút, hogy szóljanak a vezetőségnek, hogy megtámadták a tábort. Miután a fiúk a hatalmas állat hátán eltűntek Kodomo felém fordult és elmondta a tervét.
Phew. - Fújtam egyet, mert itt mindenki idióta, hogy a harc közepén akar lebuktatni minket. - Épp most próbáltam ecsetelni Aménak, amikor megérkeztetek, hogy igen, szenzor vagyok, de ha én most elkezdem felmérni az ellenség erejét, akkor könnyebben megtalálnak minket a chakrajelemm alapján, ha velük is van szenzor, de akár le is árnyékolhatják a saját energiájukat, úgy meg aztán lehetek akármennyire ügyes, soha nem mondom meg, hogy mekkora chakra készlettel rendelkezik az illető.
Én elmondtam a tudnivalókat, ha továbbra is akarják a dolgot, akkor persze nem ellenkezem, hogy ezzel felgyorsítsuk az esetleges halálunkat, mert senki nem szereti, ha méregetik és nem épp tökéletes tárgyalási alap az ellenséggel, ha megtudja, hogy ismerem a chakráját.
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Getsugakure-Taktikai bázis - Page 3 Empty Re: Getsugakure-Taktikai bázis

Témanyitás  Kazedando Soroshima Szer. Márc. 13 2013, 19:25

*Megvakarta az orrát… olyan érzése volt, mintha valaki emlegetné, vagy legalábbis gondolna rá… Újra vakarózott egy sort… Kellemesen érezte magát, remek kis harcot folytatott le, és alig vesztett vele chakrát… Nagyobb volt a fickó pofája, mint amennyire ténylegesen erős volt… Persze ez nem Soro, hanem a számára vált végül kellemetlen tulajdonsággá…
Alig telt el pár másodperc a kellemes semmittevés jegyébe… az alig álló terembe egy kis sas szállt be, majd tájékoztatta a kinn folyó helyzetről:*
- Baj van az A1 és A2-es csapatokkal, valami idegen ninja tömeg ostromolja a helyet, és egy részük el tudott menekülni, de a másik része még mindig a tűzvonalban vesztegel, szóval sietni kéne…
*Felemelve a fejét hősünk inkább koncentrált a hely eléggé instabil helyzetére… hiszen úgy nézett ki bármelyik pillanatban a fejére omolhatott.. csoda hogy kibírta az ütközetet… *
- Oké, akkor mondom a tutit… fogod magad és most elindulsz, Fordított terv van érvényben…
*Talán kedves olvasó még nem érted miről van szó, de a madár megértette és egy darab szó nélkül bólintott és megindult kifelé, a legnagyobb sebességgel a kikötőbe indult, ahol az a bizonyos csata zajlott és öldösték egymást az emberek…
Addig úgy gondolta, hogy szed pár dolgot amit még jónak lát…
Bár pénzesnek számított még a ninják közt, azért még szeretett pénzt keresni, ezért gyorsan összeszedte az összes értékes dolgot a teremben amit talált, majd belepecsételte egy tekercsbe. Amíg ez folyt addig a méreteiben kicsi, de erejében annál nagyobb madárka… történetünk kis Yodája elérte a helyszínt… Igyekezett minél jobban elkerülni a lövéseket, és egyéb támadásokat, amelyek érhették repülő helyzetében, amúgy meg ennél a sebességnél is remekül tudott lavírozni, tehát kitért minden ellenséges tevékenység elől. Amint földet ért Kodoék előtt, akik valószínűleg rácsodálkoztak a pici érkezésére, de egyből rájöhettek mi történhet…
Madarunk fogta magát és egy gyors technikát kivitelezett, majd magas és sivítozó hangján, így szólt:*
- Kuchiyose no jutsu!
* A folytatást gondolom kitaláltátok… A füst szétterjedt a téren egy pillanatra eltűntetve az egész csapatot minden ninja szeme elől… Majd a baráti csapat szép lassan kivehette a körvonalakat… Eg fehér ruha, sötétbarna fürtök… és két katana… egy féloldalas vigyor… *
- Itt folyik a buli, én meg kimaradok belőle… szégyen…
* Az alakot már innen fel tudták ismerni, ő volt Kazedando Soroshima… szájából cigaretta lógott a vállán pedig egy még felismerhetően hulla pasas lógott… A testet ledobta Kodoék mellé…*
- Ajándék… talán még pénzt lehet belőle csinálni… *Megvonja a vállát.* - Vagy kezdesz vele amit akarsz…
* A vigyor pedig egyszerűen képtelen volt leolvadni az arcáról, látta hogy mekkora tömeg közeledett a Tábor belseje felé… Hogy kik ők?… Honnan jöttek?… Miért támadnak?... Kit érdekel… a lényeg hogy aprítható ellenség voltak, akiket Soro szívesen darabolt kis darabkákra, mert a korábbi kis harctól megjött a vérszomja…*
- Figyelj Kodo… mutatok valamit… mint látod ez itt egy sereg… Első dolgunk, hogy megszüntessük a forrást…
*Mutatott a hajóra, ahonnan még mindig özönlött ki az ellenség, majd kacsintott egyet a csapattársára, aztán kézjelek formázásába kezdett. Egy rövid és villámgyors sorozat után így szólt…*
- Nos lássuk… Fuuton: Renkudan!!!
* A hatalmas sűrített levegős lövedék, amelyet elindított egyenesen a hajót célozta… Egy direkt találat valószínűleg jó messzire küldené az egész járművet, és nem egyben rakná a tengeren, hanem ici-pici darabkákban… Nos reménykedjünk a sikerben, mindenesetre ezek után Soro visszafordult a többiekhez…*
- Aztán pedig célba vesszük azokat, akik veszélyeztetik a saját testi épségünket…
* Újabb kézpecsét jelent meg, majd így szólt….*
- Kage Bunshin no Jutsu…
* Ekkor megjelent durván 10 darab Kage Bunshin… Soro pedig intett egyet, hogy induljanak meg… ezt mint ahogy a klónok is értették annyit jelentett hogy mehettek annyi ellenséget lekaszabolni, amennyit csak sikerül amíg el nem pusztulnak… Így a 10 klón teljes nyugalommal vetette magát a csata közepébe… *
- Na jó, gyerekek meg hasonlók szépen haza alukálni, aki még akar a mókából, az maradjon és élvezze… vagy segítsen ha akar…
*Többet nem is szólt, célba vette az hozzá legközelebb álló ellenfelet, majd két katanáját előrántva, egy duplapengés csapással indított, amelyet a válltól a mellkasi irányba próbált rántani, ha védte a fickó, akkor fogta magát és egy esetleges visszatámadás elől jobbra tér ki, majd a bal katanával, amely a chakraérzékeny penge volt, egy hasi szúrásra tett kísérletet…*
- A nevem… Kazedando Soroshima… és ti mind meg fogtok halni…
* Vigyorgott.*
Kazedando Soroshima
Kazedando Soroshima
Játékos


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: 1050

Vissza az elejére Go down

Getsugakure-Taktikai bázis - Page 3 Empty Re: Getsugakure-Taktikai bázis

Témanyitás  Djuka Munfurawa Szer. Márc. 13 2013, 21:42

Valami van a levegőben. A nagy tervezgetést valami furcsa dolog szakítja meg. A gyülekező tömeg, a bámuló népség úgy tűnik nem miattuk toporog a parton. A vész érzése megülte Ame szívét, és úgy döntött, mielőbb el kell húzniuk onnan, de épp-csak visszafordult volna Tenshihez, mikor a lány megszólalt, mikor hatalmas fényesség kerekedett, s ellopta a szeme világát.
-Uh!-alig-valamivel a robbanás után szökött ki ajkain a hang, pisklogva próbálva valahogy visszanyerni a látását. A robbanás hangja jóval nagyobb bajt sejtetett, mint ami ellen kiállhatnának, de a csak lassan visszatérő látásával mégis korai lett volna a semmibe menekülni. A robbanás szele végül megcirógatta az arcát, de nem kellett hallania a káromkodásokat ahhoz, hogy tudja, nagy rombolást okozott. Ahogy megragadták, nem ellenkezett, belesimult Tomoko mozdulatába és vitte tovább, a fedezékig, a srácot használva a saját szeme helyett.
-Yoru!-még a macska után szólt, aggódva, és megkockáztatva az emeltebb hangot. Nem tűnt olyannak a helyzet, amiben a morajokba, káromkodásokba vesző hangja nagyobb érdeklődést keltsen. Már tisztult a látása, mikor a párduc puha bundájába túrva magához ölelte átvészelve az első hullámot a fedezék mögött.
-Köszönöm Tomoko.. Meg.. kell találnunk Kodomoékat!- hálás szívvel, a zoknijába pirulva mondott köszönetet, majd kilesett, hogy lássa a helyzet valódi állását, és szinte végszóra befutottak a családtagok is.
-Itt vagytok! De jó, hogy megtaláltatok!- egy pillanatra kibújt a lányból az őszintén örülő gyermek aki nem is olyan régen a Holdba érkezett, majd szinte azonnal el is illant. A háborús helyzet nem hagyott teret az ilyen felhőtlen örömnek. Ame lenyűgözötten bámulta ahogy Kodomo valami nagy és szőrös dolgot idéz meg, és felpakolja rá a srácokat, maga mellett tartva Tenshit és őt. Valahol halványan mindig is sejtette, hogy a megközelíthetetlennek tűnő testvér igazán rajong a női társaságért... Aztán parancsot kaptak, és Ame bólintva helyezkedett el máris Kodomo mellett.
-Igenis bátyus!- arca komoly és elszánt volt. A srácok a szőrös lényen már kifelé tartottak, ők viszont alaposan a sűrűjébe keveredtek. Nem olyan helyzet volt, ahol bárki másra számíthattak volna.. se akkor ha álcában tevékenykednek, se akkor ha a saját alakjukban. Az előbbiben talán a táborosok nem nagyon foglalkoznának velük, bár egy ennyire zűrzavaros helyzetben ez sem volt biztosított, az utóbbiban lehet hogy mindkét csapat megpróbálná felprédálni őket. Olybá tűnt ide gyors láb és sok szerencse fog kelleni, és épp ezért hálás volt, amiért Yoru mellett nap mint nap próbára tette az ilyen jellegű képességeit. Úgy tűnt azonban, hogy Kodomo inkább a kivárásra játszik. Ame úgy gondolta, valamit tervezhet, ezért inkább szemügyre vette, hogy a közelben van-e valami megfelelő, védhető hely. Közben fél füllel Tenshire figyel. Nem gondolta volna hogy ilyen hátulütője van a képességének.. Így már majdhogynem feleslegesnek tűnt, hogy utána tud keresni az embereknek.. Ame egy lemondó sóhajt hallatott. Innen Kodomo döntése, hogy mit kezd Tenshi képességével, ám ha talál egy jó helyet, mindenképp felhívja rá Kodomo figyelmét.
Aztán Yoru felmordult, és ő is a furcsa madárra kapta a tekintetét, ami máris egy jutsu szavait sivította, füsttel borítva be a környéket, hogy egy furcsa, de annál megkapóbb jelenségnek adja át a helyét. A semmiből előbukkanó hősként egy teljesen idegen férfi állt előttük, Ame zavartan kapott egy kunai után, noha az vajmi keveset számíthatott egy ilyen alak ellen, és az a féloldalas mosoly, azok a lebbenő fürtök mind furcsa érzést keltettek benne, melyek miatt nem szívesen állt volna ki ellene. A fickó jókedélyű szavai végül teljesen elgyengítették, a kislány közel állt ahhoz, hogy elolvadjon e nagyformátumú személyiség láttán. Aztán az egy hullát dobott eléjük... meglehetősen furcsa gesztus volt, ha romantikus akart lenni, de a fehérruhás hős képéhez is furcsán illeszkedett az ilyen nyugodt célzatosság. Ez egy pillanatra felborította a totális lenyűgözöttséget, egyúttal azonban egy egészen új gondolat lopta magát a fejébe. Talán Djuka Gemu, Ame apja lehetett hasonló a harctéren.. Igaz a lány soha nem látta az apját csatában, és ez a fickó is szívélyesebbnek tűnt, mint apuci, mikor valami komoly dologról van szó.. a csodálat mindenesetre a hulla ellenére már megszületett Ame pici szívében, és boldogan szemlélte a férfi mosolyát, még ha az a csata iránti elragadtatás miatt is ült az arcán.
-Bátyus.. ki ő?- szinte csak tátogta a kérdést, nem akarta megzavarni a férfi nagy bemutatóját, de ebben önző indokok is voltak. Egyszerűen látni akarta mire képes... a férfi jött és győzött, Ame pedig szinte mindent elfelejtett, ami addig történt, a világ a jelenre szűkült, a csetepatéra melyben a fehérruhás hős szinte ragyogott. Ahogyan ez a hős felvetette hogy csatlakozhatnak, a lány lelkesebbik énje szinte azonnal bele akarta vetni magát a kalandba e férfi oldalán, az okosabbik pedig legalább kicsit próbálta húzni az időt, mielőtt a lány harmatgyengén a halálba szaladna.
-Szívesen segítek!- bukott ki belőle, bár hogy miben is tudna, az remek kérdés volt.. nem is kezdett még bele, csak figyelte, ahogy a férfi támadásra indul. Kodomo valószínűleg úgys tiltakozni fog, hiszen minden testvér óvja a Djukák Szelíg Virágát, és talán a testvér erélyessége elég lesz, hogy a jobbik eszére hallgasson.. Végül elhangzott a név is, amit új bálványának adhatott, s nem is állhatta meg, hogy ne próbálja ki a saját hangján.
-Soro Mester...
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Getsugakure-Taktikai bázis - Page 3 Empty Re: Getsugakure-Taktikai bázis

Témanyitás  Uchiha Itachi Vas. Márc. 17 2013, 15:27

Soroshima feltűnésen teljesen felborította az erőviszonyokat. Így már a ti oldalatokra billent a mérleg. Mivel a két fél egymással volt elfoglalva ezért a menyét útját sem akadályozta semmi a tábor elhagyásában. Az utat amit az S szintű shinobi vágott nektek egészen a tábor azon bejáratáig követtétek ahol Kodomoék bejöttek. Utatokat levágott testrészek és vértócsák övezték. Minden ott maradt tag kivette a saját részét a harcból, igaz mindenki a maga módján de még Ame kis társa is a segítségetekre volt.
Amikor sikerült olyan távolságba kerülni a csatatértől, hogy már biztonságosan ki tudtátok fújni magatokat mindenki azon kezdett agyalni, hogy most merre fog tovább menni... Valakinek minden esetre jelenteni kéne, hogy itt egy kisebb háború zajlik ha esetleg még nem vették észre a hold csapatai...
Miután kifújtátok magatokat Kodo még tart a djukáknak egy utolsó eligazítást!

// Gratulálok sikeresen végrehajtottátok a küldetést mindenki + 15 chval lett gazdagabb. Mindenkitől kérek egy záró postot és mehettek utatokon. A küldetésért mindenki felírhat magának + 7500 ryot! //
Uchiha Itachi
Uchiha Itachi
Mesélő


Adatlap
Szint: S
Rang: Elveszett ninja
Chakraszint: Amennyit akarom, hogy láss!

Vissza az elejére Go down

Getsugakure-Taktikai bázis - Page 3 Empty Re: Getsugakure-Taktikai bázis

Témanyitás  Djuka Kodomo Vas. Márc. 17 2013, 16:06

A kétségbeejtő helyzetet, az ellenfél nagy számú, gyors rohamozása igen meghökkentette a csapatot. Ekkor tűnt elő a semmiből a felmentősereg, Soroshima. A zsoldos egyből harcba indult egymagában a közel 50 létszámú sereg ellen. Gyorsan verte magát át az emberek tömegén. Nem hagyhattuk egyedül. A két lányra néztem.
- Ő Soroshima - válaszoltam Amenak, ki immáron tekinteté végig a férfin tartotta, elveszve benne. Bámulatos harcos volt, igen gyorsan aprította a tömeget. Ám nem engedhettük meg, hogy egyedül arassa le a babérokat. Ha idáig eljutottunk, nem fogunk üres kézzel kisétálni innen. A bárót Tenshire bíztam, hogy hozza ki, cserébe megtisztítjuk az utat. Némi chakrat koncentráltam talpamba, majd az egyik épület oldalára futottam fel, a ház falán futva formáztam kezeimmel a kézpecséteket. Számat jó néhány shuriken hagyta el, egyenesen beleszállva ellenfeleim mellkasába, végtagjaiba. A kiáltásokat távolról is hallani lehetett. Néhány férfi elé ugorva kardomat előhúztam, majd közelharcba keveredve vágtuk magunkat tovább az úton. Ki kellett jutnunk a táborból. A fekete pengéjű kard felcsillant a lassan lemenő nap fényében, csattanásai fülsüketítően hatottak, éles pengéje úgy ment át az embereken, mint kés a vajon. Sajnos a rohanó tempó együtt jár a megosztott figyelem hiányával is, így sajnos nem tudtam a hátam mögé figyelni, egy kard pengéje vágta át kabátom bal ujját, felsebezve karomat. A vágástól megtorpantam egy pillanatra, lassabban kell haladnom, mert csak a végzetembe rohannék. Majd megláttam, a tömeg még közel sem ért véget, mint a hangyák, úgy jöttek. Ismételten a mellettünk futó épület falára futottam, be kellett látnom, karddal semmire sem fogunk jutni, hamarabb vérzem el. Így lábaim gyors tempójában futottam nyíl egyenesen a falon felfelé, majd a párkányán elrugaszkodva a levegőben megfordultam. Ekkora már befejeztem a pecsételést. Testen tehetetlenül fordult át a levegőben, kezem a Tigris jelét mutatva mély levegőt vettem.
- Katon: Goenka - azzal egy óriási tűzgömb hagyva el a számat adott még egy löketet a levegőben. A tűzgolyó a közelgő tömeg közepébe csapott, a földbe zuhanva a keletkező lökéshullám megégetve a ninjákat a földre kényszerítette őket. Én talpammal az épület sima tetejére érkeztem, kezemmel megtámasztva magam. Fújtam egyet, majd leugorva a házról Ame-ékhoz siettem.
- Gyorsan, erre, már nincs messze a kijárat - intettem feléjük. A technika sok chakramat felőrölte, így még egyszer nem tudnám használni, ám ahogy elnéztem, nem is kellett. Soroshima támadásaival együtt megnyílt az út a kapu felé. Még néhány shinobi futott felénk, kik a zűrzavarban fejüket vesztve nézelődtek, kivel harcolnak egy oldalon. A kapu elé álló shinobik mellkasába kunaiokat állítva sikerült elérnünk a kaput, melyen néhány órája épp, hogy betettük a lábunkat. Megtámasztva a kapu oldalán társaim felé intettem, siessenek. Mikor kiértek, átveszem a Báró testét Tenshitől, Soroshimaval együtt kirohanok én is a táborból, majd meg sem állok a bázisig.

A bázis kapuján befutva fújom ki magam ismét, társaimra nézek, mindenki rendben kiért. A báróval a vállamon a csapattal együtt a központi sátorba sétálok. Leteszem a testet.
- Íme a Báró teste. A többi vezetőről azonban nem tudunk semmit, a tábort egy rajtaütésszerű shinobikból álló gerillacsoport támadott, lekaszabolva mindenkit, aki benn volt. Így is alig tudnunk kijutni élve, ha nincs Soroshima, talán benn maradunk. A táborról értesíteni kellene a Daimyou-t. Azonban a küldetést elvégeztük, íme ez a fé... - haraptam számba. Az indulatok még mindig dúltak bennem, amiért elrabolta Sukit. Ám most, hogy itt fekszik előttem, és tudom, hogy Suki jól van, valamilyen szinten megnyugodtam. A csapatom is épségben kijutott. A vezető megadta a megfelelő pénzösszeget, azzal kisétáltunk. A sérüléseinket ellátták az orvosi sátorban, melyet nem most láttam először. Szerencsére a sebeim nem voltak súlyosak, ám néhány napig pihennem kellett.
A székhelyre hazaérve Namizuo várt már ránk, elégedetten ölelt át minket, gratulált a sikereinkhez, amjd egy nagy vacsorával koronázta meg az estét. A közelgő háborúra is felhívta a figyelmünket, majd elégedetten jelentette ki, hogy őt választották meg a Hold második emberének, a Tsukikage helyettesének. Büszke voltam rá, a többiek is, ezt éreztem. Csupán Hiari volt, aki még most is komor arccal ült az asztal végében, csendben, unatkozva.

//Köszönöm szépen a mesélést, és hogy elvállaltad a folytatását.//
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Getsugakure-Taktikai bázis - Page 3 Empty Re: Getsugakure-Taktikai bázis

Témanyitás  Akari Tenshi Vas. Márc. 17 2013, 19:31

A tábort megtámadták, mi meg két tűz közé szorultunk. Én magam belevetettem volna a harcokba magam, de Kodo a vezetőnk más szerepet szánt nekem. A tábor közepén lévő kastélyba küldött, hogy elhozzam a báró testét. Elindultam a helyszínre, közben néhány rám támadó alakot levágtam. Valahogy sikerült átverekednem magam az embereken, majd a kastélyba is megtaláltam a testet. Legszívesebben elpecsételtem volna, de nem igazán volt nálam tekercs, így hát muszáj volt vállamra venni és azzal kimenni. A testtel valamit kezdenem kellett, így most is a feldarabolást választottam volna, de rá kellett jönnöm, hogy bizonyítékot nem semmisítünk meg, így inkább próbáltam az épületeket takarásában a néma gyilkolás technikájával minél csöndesebben akarok visszatérni Kodohoz. Átadom neki a testet, majd követem a táborig futva. A taktikai bázison átadtuk a testet, majd közöltük, hogy háború van.

Visszatérve a daymiohoz átvettem a felszerelésem, majd megköszönve a megőrzést, egy boltot kerestem, ahol a küldetésért kapott pénzt úgy költhetem el, hogy abból csak hasznom származzon, hiszen túl sok fegyverem volt és kellett mind. A boltba vettem néhány dolgot, majd a vásárolt utazó köpenyben és az arcomon lévő maszkkal kiléptem.


//Változások:
amit vettem:
Egy utazó köpeny, benne tekercs tárolására alkalmas zsebek, angyalt ábrázoló egyszerű maszk, egy doboz fogpiszkáló, 4 tekercs, 3* 10m drót

tekercsek tartalma:
1. tekercs: 19 kunai, 11 shuriken
2. tekercs: 15 senbon, 3 tanto
3. tekercs: 2 katana, wakizashi, 3 tanto
4. tekercs: elsősegély készlet, sminkkészlet, 2 fejpánt, mérgek

Amit eladtam: 1 széles övtáska, shurikentartó

Ami elől maradt:
hátizsák, 2 ninjato, láncing, két alkarvédő
széles övtáska: 5 kunai, 10 shuriken, 5 füstbomba, reszelő, fenőkő, 10 senbon, kés, szike, fiola víz

Pénzmozgás: 400 ryu//
Akari Tenshi
Akari Tenshi
Halott Karakter


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 396

Vissza az elejére Go down

Getsugakure-Taktikai bázis - Page 3 Empty Re: Getsugakure-Taktikai bázis

Témanyitás  Djuka Munfurawa Hétf. Márc. 18 2013, 22:14

Soroshima Mester minden egyes mozdulata lenyűgözte a széplelkű lányt, még ha olyan borzalmas sebeket osztott is. Ahogy korábban Tomoko, úgy most ez a férfi csalta elő személyiségének egy eddig nem ismert, más szeletét, és érte még tökéletesebb kis ninja akart lenni, elfeledve egy időre azt a morális gátat, ami egyébként szenvedésre kárhoztatta volna. Szóval Yoruval próbálták jobb belátásra késztetni azokat, akik nem futottak elég gyorsan pusztító Soroshima útjából. A párduc üvölése, karmosan odasózott pacsija, és a lány kunai-a a maga kis szintjén egyaránt jól szolgálta a kijutást. Kimelegedve, lihegve, fáradtan, mégis boldogan állt meg végül a férfi mögött, akit kimondatlanul máris kinézett mesterének. Élvezte hogy a társaságában lehet, de egyúttal nagyon vágyott is arra, hogy elismerje, elfogadja. Egy pillanatra Kodomora nézett, a nagy bátyóra, és szemének cinkos csillogásából, a bele költözött életből talán a srác már sejthette is, milyen furcsa gondolatokat forgat a fejében. Végső soron a bátyó bemutatása adott esélyt a lavina elindulásának, mely a Soroshima csodálatból fakadt, nem mintha neki szégyenkeznie kellett volna. Ame nem csak Soroshimát követte végig a kitörés során, hanem néha a bátyóra is pillantott, ugyancsak lenyűgözve, főként mikor tűzgömböt idézett.
Mindenesetre úgy tűnt, visszaérve a bázisra, túl vannak a javán, és jól esett a leányzónak a pihenés.
A kaland végül jó véget ért, a Báró legyőzetett... Egyedül az ismeretlenek támadása borított árnyékot a sikerre, s most hogy kifújta kicsit magát, Ame aggódni kezdett. Nem az esetleges támadás miatt, hiszen itt volt a fehér ruhás hős, hanem a Hold egészéért. Szeretett volna már most erős védelmező lenni, hogy ne a nála nagyobbaknak kelljen megvédenie új otthonát. De úgy érezte, a család körében lassan halad, és örökre a kicsi testvér szerepében ragadhat Bármennyire is szerette őket, lopva fel-felpillantott Soroshimára, és azon gondolkozott, hogyan érhetné el, hogy felfigyeljen rá, hacsak eddig nem tette. Rá az apróságra. Ahogy kézhez kapta a meglepően nagy összeget, egy pillanatig elgondolkozott azon, hogy talán azzal kellene megoldania a dolgot, de aztán arra juttt, hogy egy ilyen csekély összeg nem mozgathat egy olyan hatalmas hőst..
S mire e gondolat végére ért, szinte máris ott voltak a nagypapinál, s nem tudta elnyomni a boldog mosolyt, ahogy a karjaiba kapta az öreg. Élvezte, határozottan élvezte, hogy büszkévé tette, és hogy a családi kapcsolatok ilyen szembetűnő, szívmelengető demonstrációját tapasztalhatta meg. Ez többet ért minden dicsőségnél, és elfeledtette a bánatot. És a hír a nagypapa új pozíciójáról még büszkébbé tette a leánykát.
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Getsugakure-Taktikai bázis - Page 3 Empty Re: Getsugakure-Taktikai bázis

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

3 / 3 oldal Previous  1, 2, 3

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.