Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

+8
Djuka Hiashi
Djuka Narahiko
Djuka Mikommi
Djuka Ryuu
Takeyanagi Tomoko
Tairjuko Rikuno
Djuka Kodomo
Jiraiya
12 posters

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Szer. Május 29 2013, 14:44



Getsugakurétól Északkeletre található, feltérképezetlen sziget.


A hozzászólást Rikudou Sennin összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 24 2014, 14:46-kor.
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Csüt. Május 30 2013, 10:14

//Nemzetközi küldetés-Telihold-Jiraiya//

A kikötőbe érve hamar összegyűltünk társaimmal, úgy tűnik, sokaknak kellett frissíteniük a fegyverkészletüket, ez azonban nem probléma, látszik, hogy valóban komolyan vették a küldetést. A kikötőben egy, a többi hajó közül kiemelkedő elé sétáltunk, majd felsétáltunk a pallón. A Nagy méretű hadihajó legénysége hamar elfoglalta a helyét, minket pedig egy Getsugakure-i fejpántos üdvözölt. Komor és ijesztő tekintete mögött azonban a csapat vezetőjét találtuk meg a személyében. Mikor azonban az én nevemet említette, egy pillanatra elakadt a lélegzetem. Megtisztelő érzés volt, hogy a Tábor után most ismét csapatvezetőnek osztott be a vezetőség, ezáltal még lelkesebben figyeltem Gengetsu-ra, aki egyből közölte az általa elképzelt osztagokat. A képességek alapján állította össze a csapatokat. Gyorsan elemeztem magamban, hogy én miként állítottam volna össze, ám végül arra jutottam, Gengetsu nem kis időt foglalkozhatott az aktákkal, ha ilyen csapatokra osztott minket. Időközben a hajó elindult, a kötelek feszültek, a legénység uralta a vizet. Mint megtudtam, engem a Diplomáciai/támadó csapat élére tett, így Tomoko-t és Hiashi-t én fogom vezetni. Nosztalgikus érzés fogott el, hisz a Burakkuma-Ketto felszámolásában is ezzel a párossal osztottak be, valamint Húgival. Jaj, Húgi, vajon mit csinálhat éppen? Épp most utazott el, amikor az országnak a lehető legnagyobb szüksége lenne rá. Remélem, jól van azért.
A hajó orrában álltam, egyedül. Élveztem, ahogy a szél arcomba fújja a sós tenger illatát, szerettem ezt az illatot. Gyakran hajóztam erre, régen. Most azonban nem tudtam úgy élvezni az utat, mint akkor. Az osztagomon törtem a fejem. Majd körbenéztem, nézve két másik társam. Talán, igaza lenne? Nem akartam vitába szállni Gengetsu parancsaival, még egyszer átgondolva olyan osztagot alkotott, mely valóban alkalmas az osztag nevében szereplő pontok eléréséhez. Körbenéztem ismét a hajón, egy pillanatra elmosolyodtam. Láttam, ahogy szinte az egész családom itt van velem, együtt utazik a háborúba, együtt teszi naggyá kicsinyke országunkat, és mindannyian győztesként fogunk innen távozni. Már nem féltem. Tudtam, hogy ez a két személy remek társam lesz ismét, és segítenek megoldani a problémákat. Az orrból Hiashi és Tomoko közé sétáltam.
- Ismét együtt megyünk, fiúk - mosolyogtam. - A Hold hármasa ismét nehéz feladat előtt áll, azonban nem hiszem, hogy bármiféle problémát okozhatna ez nekünk - nyújtottam ki kezem - Együtt sikerülni fog.
Hamarosan láthatóvá vált az óriási sziget - a Holdhoz viszonyítva - partvonala, a hajó pedig kikötésre készen állt. A legénység már készítette a köteleket, a pallót is előkészítették, majd hamarosan meg is álltunk.
A parton állva vártuk, hogy mindenki leszálljon, a csomagok lepakolásában segédkeztem, ha kellett.

//A klánpénzből akkor levontam összesen 17,850 Ryo-t, határidő lesz akkor, vagy nem:)?//
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Csüt. Május 30 2013, 17:36

Mikor megérkeztem a kikötőhöz, márt voltak rajtam kívül néhányan, viszont nem sok embert ismertem. A bemutatkozást, még várhat magára, inkább az a szép és hatalmas hajó vette el a figyelmemet, amivel éppenséggel menni fogunk. Erőt és biztonságot sugárzott ki magából.
A legénységen látszott, hogy tapasztaltak és hogy nagyon értik a munkájukat, minden egyes tagja csak úgy ugrált a köteleken és a fedélzeten fenn a magasba. Mikor végre mindenki megérkezett felszálltunk. A fedélzeten egy komor és bosszús hangulatú, zord külsejű férfi várt minket, kinek két holdsarló alakú kard helyezkedett el a hátán.
A neve Gengetsu és ő lesz a vezetőnk és a figyelőnk is egyben, tehát a parancsnok.
Segédje pedig Kodomo lesz, aki kb egy 18-19 éves ifjú. A küldetésről még nem sokat tudtam, csak annyit, hogy egy szigetet kell felderítenünk, a Hold országának érdekében. Mivel életembe nem hallottam arról a helyről így azt sem fogom tudni, hogy mikor fogunk majd megérkezni. Az út során Gengetsu három nagy csoportra osztotta a Djukákat.
Első csoport a támogató és segítő, a második a felderítő és rajtaütő osztag, harmadig pedig a diplomáciai és támadó osztag. Engem a második csoportba soroltak be, hogy mi alapján azt viszont nem tudom. Feladatom, gondolom a felderítés és a rajtaütés, de hogy az mit jelent pontosan azt majd csak a szigeten fog kiderülni. Két társam Hiroku és Mikomi, akiket még szerintem nem is ismerem, na de mindegy remélem, hogy jól megleszünk. Mikor Gengetsu befejezte a mondanivalóját én elmentem a tömegből a hajó egyik sarkába, majd leültem egy közepes méretű fadobozra és vártam. Az út alatt néha elbóbiskoltam, de mikor a többiek hangjukkal jelezték, hogy itt a sziget, felálltam és megvártam, hogy kikössünk. Ezt követően a legénység kötelek segítségével rögzítette a pallót, majd szép lassan mindenki lesétált a szigetre ott várva az eligazítást.
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Vas. Jún. 02 2013, 12:54

Miután egy utolsó felszerelés ellenőrzést tartok, kicsiny csapatunk elindul a kikötőbe, hogy hajóra szálljunk. A főnök már várt ránk, nem is húzza túlzottan az időt. Kisebb csapatokra oszt minket. Én Hiashihoz kerülök és egy pár évvel idősebb sráchoz. Kissé meglepődök, hogy én a diplomáciai és támadó osztagba kerülök, mivel nem vagyok túlzottan alkalmas erre a feladatra, de ha már a főnök így döntött, akkor megoldom valahogy. Ezután pedig felszállunk a hajóra.
Az út alatt nem igazán foglalkozok a többiekkel. Azt reméltem, hogy Ame is itt lesz, ha már a klántársai itt vannak, de ő nincs. Így hát csendben, senkivel sem törődve utazgatok, egészen addig, amíg a társaimba nem botlok. Kodomo ekkor egy kis beszédet tart. Érdeklődve ránézek, majd a szavai után körbe nézek, hogy kire gondol a Hold hármasa alatt.
- Majd megteszek mindent, hogy sikerrel járjunk, bár nem vagyok túlzottan támadó típusú... - válaszolok, majd kezet rázok a srácokkal.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Ryuu Vas. Jún. 02 2013, 20:57

Végül csak eljött az indulás ideje. Nagy mosollyal felmegyek a hajóra, és nem is akármilyen a fogadtatás. Egy igen komor férfi fogadott minket, aki Gengetsuként mutatkozott be, és Kodomoval együtt minket fog vezetni. Felnéztem az égre. Hát igen. Nagyon régen volt, mikor utoljára ezen gondolkodtam. Eszembe jutott, amikor amnéziám utáni pár napban Holdba kerültem valahogy, és a már mélyen tisztelt személlyel Kodomoval találkoztam, aki szembesített azzal, hogy kihez tartozok igazán. Kodomohoz oly mértékben érzek már hűséget, hogy akár az életemet is adná mérte, és ebben nincs semmi különös, hisz neki köszönhetem, hogy rátaláltam a családomra. Na de a lényeg nem ez. Mire megpillanthatjuk a földet teljesen kész voltam az előttem álló feladatra. Szememmel megkeresem Kazumát és Narahikohoz, és kezet rázok velük.
- Na csoportosuljunk. - mondom nevetve.
Nem szabadott túlságosan komoran venni az előttünk tornyosuló "akadályt" ugyanis, jókedv nélkül talán túlságosan is a célra figyelünk. Amint megérkeztünk én már szálltam is le, és segítettem abban amiben csak tudtam.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Mikommi Szer. Jún. 05 2013, 11:06

Mikommi az indulást követő pár percben azt hitte, hogy nem fogja bírni a gyomra a stabil talaj hiányában, de ez a probléma durván fél órán belül megoldódott. A férfi aki egy kicsit a gyerek kori mesékbe illő hajós kapitány beosztotta a csapatokat. Az illem azt diktálná, hogy megkeresse a csapat társait, bemutatkozzon és kérdezzen róluk pár amúgy is mellékes információt, de hősünk magasról tett az illemre már évek óta. A hajó korlátjához sétált és rágyujtott egy cigire miközben a messzeségbe bámult. ~ Remélem hamar sikerül letudnunk ezt a hajó utat, mert attól még, hogy legyőztem a tengeribetegségemet, nem vagyok túlzottan biztos magamban... ~ A következő pár óraeseménytelenül telt az ifjú djuka számára. Aztán amikor úgy gondolta, hogy eljött az ebéd ideje, visszavonult a víztől egy picit védettebb területre és elővette az otthon rögtönzött kis élelmet. Először nem túl nagy adaggal próbálkozott, mert félt, hogy a padlón köt ki, és kárba megy a kaja. Végül sikerült legyőzni az undort, az éhség megnyerte az első mentet. Ami a legidegesítőbb a tengeren az a sós víz szaga. Ami másoknak illat és vonzo a tengerben az Mikomminak mára már idegesítő szaggá változott. Tekintetével megkereste Kodo-t aki remélhetőleg még a fő fedélzeten van és odament hozzá...
- Szevasz kollega! Nem tudod véletlenül, hogy mi a helyzet régi kusagakurei kollegámmal? Tényleg meghalt Sendo, mer ezt a pletykát hallottam!
Djuka Mikommi
Djuka Mikommi
Inaktív


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Szomb. Jún. 08 2013, 01:27

Kis idővel az után, hogy odaértem, ott gyülekezettek a többiek is, szép lassan mindenki megérkezett. Gondoltam, hogy jó helyen vagyok, de a többiek jelenléte megerősített benne. Közösen felszálltunk a hatalmas hajóra. Közben azon gondolkodtam, hogy nem szívesen lennék matróz. Az oké, hogy én korán keltem, hogy ide érjek, de nekem már ez is sok volt. Alig tudtam kikászálódni az ágyból. A matrózok meg már egy kész hajóval fogadtak, aminek a felszerelése, indulásra késszé tétele nem egy-két perc lehetett.
A fedélzeten egy getsugakurei férfi fogadott minket. Elég ijesztően nézett ki, ami nem feltétlen baj, hogy ha ellenséggel találkozunk. Ő lesz a küldetés vezetője. Csapatokba osztott minket, és elmondta, hogy nagyjából mi lesz a feladatunk. Én segítő leszek. Ez a feladat passzolni fog hozzám, úgy gondolom. Sokszor segítek az embereknek, még ha nem is érdemlik meg. Mondjuk ez azért más, itt nem ez a lényeg. De örülök, hogy ide lettem beosztva. Miután Gengetsu, a vezetőnk befejezte a mondandóját, odajött hozzám Ryuu, kezet ráztunk, és beszéltünk pár szót. Majd arrébbsomfordáltam, mert egy kicsit szerettem volna egyedül lenni, egy kicsit összpontosítani. Még is csak egy komoly feladatot kaptunk. Életemben az elsőt. Meg amúgy is szeretek egyedül lenni. Elmentem a hajó végébe, és csak néztem a végtelen kékséget. Vagy legalább is úgy tűnhetett. Igazából csak bambultam, és épp arra néztem. Azon gondolkoztam, milyen is lehet ez a Nazo Sziget. Egyáltalán vannak-e ott emberek. Gondolom igen, mert azért kell a diplomáciai csapat. Kíváncsi voltam, hogy vajon mi fogad ott minket, de nem akartam kérdezősködni. Amit tudnunk kell, azt úgy is elmondják majd nekünk. Infót meg nem hiszem, hogy elhallgatna akárki is.
A gondolatmenetemből a többiek kiabálása zökkentett ki, amikor megérkeztünk. Mindenki leszállt a hajóról, a kellő felszereléseket lehordtuk, majd vártuk a további instrukciókat.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Hiashi Csüt. Jún. 13 2013, 20:27

Miután mindenki felpakolta a cuccát és felszállt a hajóra elindultunk a sziget felé, melyet a Hold országához fogunk kapcsolni. A hajón nem kerestem a társaságot, hanem csak nekidőltem a hajó oldalának és élveztem az utazást és a hűs szellőket, mivel nem gyakran utaztam hajón, pedig egy szigetem laktam. Ahogy múlt az idő és ahogy egyre közelebb jutottunk a szigethez, elfogott az izgalom és a félelem. Izgatott voltam, mert majdnem az egész klánommal mehetek egy küldetésre, ellenben féltem, hogy elveszíthetem valamelyiküket az esetleges harcok során és ez nagyon elszomorított. Legszívesebben beleugrottam volna a tengerbe ott helyben. De visszatartottam magam, mert tudtam vannak velünk olyanok mint Gengetsu és Kodomo. Gengetsu elmagyarázta nekünk, hogy ő lesz a vezetőnk a segédje pedig Kodomo lesz. Azt is elmondta, hogy Soroshima és Ame nem tud velünk tartani, amitől nagyon szomorú voltam. Gengetsu felosztott minket három csapatra. És lehet, hogy a jó tervezésnek vagy csak a szerencsének köszönhettem, mert én támadós és diplomácia csapatba kerültem. De nem is ez volt az egészben a lényeg hanem az, hogy két erős shinobival és jó baráttal illetve családtaggal kerültem össze. Egyikük Kodomo volt, akire úgy tekintettem, mint mentoromra és Tomoko, akivel már részt vettünk együtt küldetéseken.
- Nagyon örülök, hogy veletek kerültem össze! - mondtam nekik. - 
Mire megérkeztünk a szigetre mindent átgondolva boldog voltam, hogy a családommal megyek egy küldetésre és ez abban is megmutatkozott, hogy rengeteg energiám volt, úgyhogy próbáltam a legtöbb részt kivenni a lepakolásból.
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Vas. Jún. 16 2013, 17:30

// Telihold - Akik nem postoltak azok nem részesülnek büntetésben, de a következő körben már igen, ugyanis a postolásra a határidő: 2013. Június. 23.  //

Az út zökkenőmentesen telt. Sehol egy rajtaütés, de még csak egy nagyobb vihar sem. Minden nyugisan halad. A veterán ninjáknak ez igencsak remek hír, de az ifjú shinobiknak ez valószínűleg nem válna kedvére. Főleg ha az egész küldetés alatt, nem történne komolyabb ütközet, vagy akárcsak egy izgalmasabb csata. Nem lehet tudni, hogy mi vár a csapatra de az egyszer biztos, hogy nem kevés idejükbe telik majd felderíteni, feltérképezni és meghódítani a szigetet, ha esetleg nem teljesen lakatlan. A szigethez érve, a kapitány felszólított mindenkit a kikötésre, ami ugye kiépített kikötő híján, nem a legkönnyebb. Ezért a régi jó módszert alkalmazta a csapat. A Ninjáknak ugyan nem parancsolhatott a kapitány, de Gengetsu igen!
- Mindenki készüljön a Kikötésre! Akik képesek a vízen járni, azok kövessenek! Akik nem, azok a legénységgel a csónakokba szállva, ügyeljenek a biztonságukra. Nem ajánlatos a vízbe esni uraim, ugyanis errefelé hemzseghetnek a cápák.
Mosolyodott el a veszélyes kinézetű shinobi, majd egy utolsó slukkot szívva éjsötét cigijébe, eldobta azt a tengerbe, majd leugrott a hajóról egyenesen a vízbe és futni kezdett a part felé, ami körülbelül, egy Shinobi sebességéhez mérve, 1 percre lehetett a hajótól. A csónakokkal már 5-8 percbe is beletelhet az odaút. Aki tehette, követte Gengetsut, míg a többiek segítettek leengedni a csónakokat, majd azokat felpakolni a szükséges tárgyakat elszállásoló dobozokkal, mindezt a legénység tagjaival karöltve. A kapitány a hajón maradt néhány matrózával együtt, míg egy szemüveges öreg férfi, igencsak nagy felszereléssel a hatán, külön figyelemben részesült, ugyanis több fegyveres matróz is vele tartott. A csapat aki előrerohant a vízfelszínen, biztosította a terepet az odaérkező csónakos csapatoknak. Mire mindenki odaért, a csónakokat egy-egy fához kötötték jó hosszú kötelekkel, majd mindenki Gengetsu után indult, aki pedig Kelet felé vette az irányt egészen a part mentén, míg végül elérkeztetek egy kisebb lagúnába.
- Uraim! Itt verünk tábort! A Ninják jöjjenek velem és csoportosuljanak csapatok szerint!
Parancsolt rátok a férfi, majd egy sziklásabb területre vezetett titeket, nem messze a matrózoktól, akik a tábor elkészítésével foglalatoskodnak. Megvárta míg mindenki megérkezik. Most tűnt csak fel nektek, hogy egy nagyobb fonott zsák van a kezében. Persze nem valami lényeges információ, de a kíváncsiskodók hamar észrevehetik. Felállt egy nagyobb köre, magát fölétek emelve, kinyitotta a zsák száját és így szólt hozzátok. 

- Innentől
fogva csak az Én parancsom számít. A parancsom csak a küldetés érdekeit fogja szemelőt tartani, így csak a Küldetés számít. Bárki aki ellenmer szegülni a parancsomnak, az megy egyenesen vissza Getsugakuréba a Vezetőnk elé. És itt nem a Daimyora gondoltam, hanem Getsu shinobi vezetőjére. Ezekkel fogunk tudni egymással kommunikálni. - Mondta, majd kivett a zsákból néhány miniheadsetet és mindenkinek adott belőle egyet-egyet - Ezek az egyfüles headsetek, azonos frekvencián működnek. Chakra felhasználásával, 2 kilométeren belül, mindenki tud kommunikálni mindenkivel. Ennek nagy hasznát lehet venni a felderítések során, ám a sziget széltében körülbelül 5-6 míg hosszában 12-14 kilométer. Tehát ehhez viszonyítva a hatótávolság igencsak kevés. Ezeket viszont, mindig, mindenkinek viselnie kell! - Hallgatott el a férfi, megvárva míg mindenki megérti a dolgot, majd foyltatta -  Már most kiosztom a feladatokat, szóval figyeljetek!

- Támogató és Segítő Osztag: Általánosságban a feladatotok és a megbízásotok csak a Tábor, a Hajó és a tábort körülölelő erdő részére terjed ki, valamint ha a helyzet megkívánja, akkor Támogatnotok kell majd
a Harcoló csapatokat is. Amint lesz térképünk, meghatározom rajta a körzeteteket. A feladatotok, hogy segítsetek felállítani a tábort a matrózoknak, valamint tartsátok rajta a szemeteket a térképészünkön! Kérdezzétek ki, majd tudjatok meg minél többet arról, hogy hogyan is tervezi feltérképezni a területet, ugyanis erről még én sem tudok semmit. Tehát tudjátok meg a nevét, a módszereit, valamint azt, hogy mennyire képes magát megvédeni. - Mondta a vezető, majd egy képet dobott a csapat felé, ami Ryuu kezében foglalt helyet - A csapat vezetője Djuka Ryuu!

- Felderítő és Rajtaütő Osztag:
A Ti hatáskörötök az egész szigetre kiterjed, tehát sokat kell majd mennetek, így nem vesztegethetjük az időnket! Máris a legfontosabb feladattal bízlak meg benneteket. Derítsétek fel a Sziget Déli oldalát! Ez nem egy napos feladat számotokra, így nem kell sietni vele. Most kezd sötétedni. - Körbenéztetek és meglepve tapasztaljátok, hogy az út alatt igencsak elszaladt az idő. A Nap már narancssárgán pompázott az égbolton, vérvörösre festve az egész szigetet - Hajnalra érjetek vissza. Egész éjszaka kint kell lennetek. Vigyetek magatokkal papírt és íróeszközt, valamint Lámpást. Mindezt a táborban megtaláljátok csak érdeklődjetek körbe. De ne feledjétek, nem tudjuk, hogy mikkel vagy kikkel van dolgunk a szigeten, így legyetek nagyon óvatosak. Ez egy A szintű küldetésnek felel meg! A csapat vezetője Djuka Mikommi!

- Diplomáciai és Támadó Osztag: Általánosságban a feladatotok az lesz, hogy ha esetleg találkozunk más emberekkel, törzzsel, faluval, Nemzettel akkor próbáljátok meg őket átállítani Getsugakure oldalára, valamint behódoltatni őket a Hold Országa előtt. Ha ez nem menne, akkor a Rajtaütő Osztag segítségével, erőszakos úton kell jobb belátásra térítenetek őket. A Körzetetek a Tábor és a Sziget teljes részére kiterjed. Csak akkor kell komolyabb feladatokat ellátnotok, ha a Felderítők rábukkantak valami érdekesre. Akkor azonban készen kell állnotok és be kell számolnotok mindenről amit csak hallotok, láttok, vagy tapasztaltok. A mostani feladatotok azonban a táplálék gyűjtés. Vadásszatok le minél több állatot. Lehetőleg olyanokat, amik veszélyt jelenthetnek a Táborra. Hajnalra érjetek vissza! A vezető természetesen Djuka Kodomo!


Majd a férfi kiadta az "Oszolj!" parancsot, mire mindenki csapatok szerint, elindult a dolgára.


// Innentől csoportokra bontva fogok írni nektek. Minden csoport tette, minden Karakter tette hatással van a történtekre és a Táborra. Akár JK halál is előfordulhat.A csoportoknak több feladatuk is lesz, melynek teljesítése után, chakrajutalomban részesültök. Kövessétek az alábbi utasításokat!


Támogató és Segítő Osztag:
Keressétek meg az öreg férfit aki a Képen van és kérdezzétek ki. A postotokba írjátok bele, hogy a keresés előtt mindhárman segítettetek felállítani a Tábort, majd az öreget egy rakat tekercs között találtátok meg az egyik kikötött csónakban. Mindhárman feltehetitek neki a kérdéseket. Nem kell annyira röviden fogalmazni, hogy minél előbb tudjátok meg, az időnk sok. Minél többet tudtok meg a férfiról, annál több jutalmatokban lesz részetek.
A csapat közös holmijai: 1 kép az öreg térképészről, Fejenként egy headset

Felderítő és Rajtaütő Osztag: Írjátok le a postban, hogy miképpen cselekedtek és merre kellene indulnotok. Ugye vagy megbeszélitek vagy vezető osztja ki a parancsokat. Fel kell jegyeznetek mindenféle látott dolgot ami érdekes lehet. Tervezzetek és ötleteljetek, nem kell már az első postokban megindulni. A szükséges holmiakt amiket a sensei említett, a Táborban megtaláltátok és eltettétek.
A csapat közös holmijai: 1 kis chakratekercs, 1 Tintásüveg, 1 vékony szálú ecset, 2 Lámpás, Fejenként egy headset

Diplomáciai és Támadó Osztag: Induljatok a környező erdőbe és keressetek nyomokat, valamint állatokat amik alapján elindulhattok vadászni. Beszéljétek meg mint tesztek. Próbáljatok meg veszélyes állatok nyomára lelni, hogy a Tábort ne fenyegessék. A felderítést és a nyomszerzést rátok bízom majd, ha gondoljátok már az első postban is megindulhattok, de ha akarjátok akkor meg is beszélhetitek a teendőt.
A csapat közös holmijai: Fejenként egy headset

Az idősík interaktívan mozog, így nem kell a másik csapatra figyelnetek. A karaktereitek tetteiért felelősséget kell vállalnotok, azonban ha jól csináljátok a dolgokat, akkor sok jutalomban lesz részetek. A cél most a tartalmas és élvezetes játék, valamint a történet amit a több szálon futó események nagymértékben befolyásolhatnak. //

Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Ryuu Hétf. Jún. 17 2013, 13:51

Az utunk nyugis volt, és végül megpillanthattuk a szigetet. Ekkor vezetőnk szóhoz jutott. Ki is adta a feladatot a kikötéshez. A part felé néztem, majd behunytam szemeimet, és koncentrálni kezdtem. Nekem még nem megy sitty sutty, szóval miután elegendőnek véltem a chakrát a talpamban kiugrottam a víz tetejére. Kicsit meginogtam, de visszavettem az egyensúlyom. Előhúztam egyik katanamt, majd elindultam a part felé. Nem tudtam mi lehet ott, éppen ezért fegyverkeztem már fel. Pár percen belül már meg is érkezhettünk. Szemeimmel a távolt kutattam mozgást keresve. Addig kémleletem a tájat gyanakodva, míg a csónakok meg nem érkezett, aztán jöttek a többi utasítások. Gengetsut követve mi shinobik kicsit eltávolodtunk a táborhelytől. Vezetőnk adott fejenként egy miniheadsetet, és elmondta hogyan működik. Gengetsu ezen kívül még a csapatok dolgát is megemlítette. A feladatkörünk úgymond elegendőnek tűnt, legalábbis számomra. Mikor megkaptuk azt is feladatnak, hogy a tábor felállítása után kérdezzük ki a térképészt, már el is kezdtek kattogni a fejemben a fogaskerekek. A felém dobott képet elkaptam, ám mikor a csoportvezető kinevezéséhez érkeztünk minden megállt. Nem hittem a fülemnek. Engem neveztek ki a Támogató és a Segítő Osztag vezetőjének. Nem éreztem magamat elég felkészültnek a feladathoz, de nem mellőzhettem el a kötelességeimet, amit most rám róttak. Végül minden folytatódott, és miközben Gengetsu a többi csoport feladatkörét magyarázta az alám rendeltekre pillantok. Narahikora és kazumára pillantva kicsit kétségeim törtek abban, hogy tudnám őket vezetni, hisz most ez az első alkalom, hogy ilyet tennék, és jórészt csak alap dolgokat ismerek róluk. Kodomra nézek, aki szintén vezetői postot kapott az osztagában, és eltökéltem, hogy fogok szégyent okozni. miután elhangzott az „Oszolj” szóltam társaimnak.
- Nos, úgy tűnik, én fogom vezetni ezt a csapatot. Remélem, nem fogok csalódást okozni. – összecsaptam a kezeimet, és a tábor felé fordultam – Na, akkor mindent bele! Miután végeztünk találkozunk ugyanitt!
Ez után elindultam, hogy abban segédkezzek, amiben csak tudok. Segítettem a sátrak felállításában, a csomagok hordásában, a terület esetleges megtisztításában, és minden egyébben. Ha minden jól halad pár óra múlva végzünk is, és találkozhattam a csoport többi tagjával az előbbi megbeszélt helyen.
- Nos, akkor. –előveszem a képet, majd megmutatom – Az lesz akkor a feladatunk, hogy találjuk meg ezt a férfit, és kérdezzük ki. Azt most tisztázom, hogy lehetőleg ne vágjunk egymás szavába. Egyszerre egy kérdezzen. Ha egyikünk befejezte, vagy gondolkozik, akkor jöjjön csak a másik. De legjobb lenne, ha szépen sorjában mennék. Amennyiben az utóbbit választjátok, akkor a sorrend a következő. Én, Narahiko, Kazuma/én, kazum, Narahiko (írástól függ). – ezután megosztottam a véleményem a többiekkel – Mivel a táborépítés közben nem nagyon láttam a férfit jobb lenne megnézni előbb a csónakoknál. Remélhetőleg nem maradt a hajón.
Ezek után, amennyiben a többieknek is megfelel, a csónakokhoz indulunk, ahol is rábukkanhattunk egy rakás tekercs kíséretében. Illedelmesen fejet biccentek neki, és bemutatkozok.
- Üdvözlöm a nevem Djuka Ryuu. Engem neveztek ki a Támogató és Segítő Osztag vezetésével. – amennyiben a többieknek nincs szándékukban bemutatkozni, hát akkor bemutatom őket – Ők itt a csapatom tagjai Djuka Kazuma és Djuka Narahiko. Lenne szíves az Ön nevét is megmondani?
Nagyon reméltem, hogy nem fog mogorva, vagy valamilyen rossz jellemű ürge lenni, hanem együttműködő. Mivel azonban nagyon sokat segíthet, a csapatoknak a munkái talán nem kellene megbántani a férfit valamivel, mert akkor lehetséges, hogy nem lesz olyan együttműködő. Amennyiben túlestünk a bemutatkozáson (ha nem akkor is) jönnek is a kérdések. Én szerettem volna kezdeni, így neki is állok pár alap dolog után érdeklődni.
- Megosztaná, legyen szíves velünk, hogy hogyan szándékozik a térképet megrajzolni? Van állattársa, esetleg jutsu segítségével?
Megfordult a fejemben, hogy talán a hozzá befutó információk segítségével rajzol, amit a felderítőktől kap, de képtelenség lenne pontosan megrajzolni. leginkább arra gyanakodtam, hogy valamilyen szárnyas állata van, aki látja madártávlatból a szigetet. Amennyiben tényleg állatról van, szó tovább kérdezem az előző témát.
- Megtenné, hogy idehívná, vagy esetleg körülírná a kinézetét? Nem lenne jó, ha véletlenül valaki a táborból levadászná.
Ezek után csak várok, és a többiekre nézek. Hátamon megcsörrent a hüvelyükben pihenő katanak, amitől újabb kérdés jutott eszembe.
- Elnézést... Rendelkezik shinobi képzéssel? Vagy esetleg valamilyen harcászati oktatással? Illetve azt is megkérdezném, hogy rendelkezik-e saját fegyverrel. Ezt az utóbbit nagyon jó lenne tudni, mert ha valami miatt nem tudnánk magára vigyázni, és megtámadják, akkor jó lenne tudni, hogy képes-e valamivel harcolni.
Amennyiben nem hord, magánál fegyvert átnyújtanám neki az egyik katnamat (nem azt amelyiken a nevem van), vagy ha nem fogadná el, akkor egy kunait, hisz azzal is jól lehet harcolni minimális tudással. Remélhetőleg mindig lesz valaki, aki vigyáz a térképészre, mert fogalmam sincs, hogy mi lesz vele.
- Elárulták Önnek, hogy lesz-e maga körül valaki, aki vigyázzon az épségére?
Volt egy utolsó kérdésem is, amit szívem szerint nem kérdeznék meg, de mivel bármi előfordulhat, hát kötelességem feltenni ezt a kérdést is.
- Előre is bocsánatot kérek.. meg tudná mondani, hogy van-e valaki még Önön kívül, aki képes a térképészetre, ha netán Ön meghalna? Bocsásson meg a modortalanságomért, de ez tényleg kulcsfontosságú. Remélem, megérti.
Ezek után Narahikora és kazumára nézek, majd vissza a térképészre.
- Nincs több kérdésem. – ezzel is jelezve a többieknek, hogy ők jöhetnek (amennyiben az egymás utáni kérdést választották).
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Hétf. Jún. 17 2013, 14:46

A hajó fedélzetén állva láttam meg a távolban a sziget partvonalát. Hirtelen izgalom fogott el. A hajó lassan megállt, kikötő hiányában sajátos módszerrel kell elhagyni a hajót. Gengetsu a vízbe ugrott, majd futni kezdett. A kisebbek csónakkal közelítik meg a szigetet, addigra viszont biztosítanunk kell a partot. utána ugrottam, majd futni kezdtem vele együtt. A partra érve végigszemléltem a tájat, keresve az ellenséges mozgásokat, ám a part tiszta volt. Hamarosan csónakok jelentek meg, a part felé közeledtek. 
A csónakokat kikötöttük, majd elindultunk Gengetsu után. Egy nagyobb ládát vettem a vállamra, segítve a cipekedést. Megérkezve egy kisebb lagúnába megálltunk, Tábort vertünk. A csapatok összegyűltek, majd mindenkinek kiosztottak egy-egy headsetet, amellyel a későbbiekben kommunikálhatunk.
Elérkezett hát a várva várt pillanat, ám mielőtt még a szigetet felkutathattuk volna, a tábort és annak védelmét kellett biztosítani. Az osztagok megkapták a beosztásukat, mindenkinek megvolt a maga feladata.
 
Hiashi és Tomoko mellettem álltak, vártak a tervre. A mi osztagunk feladata a tábor biztosítása a vadállatoktól, valamint az élelem gyűjtése. Este volt már, és éjszaka több a vadállat, mint napközben, ez a hasznunkra válhat. 
- Ne vesztegessük az időnket - jelentettem ki, hangom határozott és komoly volt, talán még sohasem voltam ennyire elszánt. A tábor mellé sétáltam, majd kardom elővéve a hátamon lévő tartóból rajzolni kezdtem a földre. 
- A feladatunk, hogy elegendő élelmet gyűjtsünk a tábor számára, valamint a hely biztosítása. Elsőként nyomokat kell keresnünk, meg kell tudnunk, miféle állatok járják ezeket az erdőket. A lehető legnagyobb csendben kell, hogy haladnunk, javaslom a földön való lassú menetet, mindeközben a földön lévő nyomokat kell keresni. Amint nyomra bukkantunk, a fák ágain folytatva az utunkat közelítjük meg az állatot és egyszerűen dobófegyverrel levadásszuk azt. Ismétlem, csak dobófegyverrel, nem szeretném összeszedni az állat szétrobbant és megperzselt darabjait. - majd eltettem kardjom - Hárman egyszerre fogunk elindulni, azonban nem együtt, hanem egy bizonyos sávot kutatunk fel, mindeközben folyamatosan tartjuk a kapcsolatot. ha valaki talál valamiféle állatnyomot, az jelezze, próbálja azonosítani, miféle állat az. - sétálni kezdtem a fák felé. - Az első feladat az állatok ismeretsége, miután tudjuk, milyen állatok járják ezeket az erdőket, utána kezdünk bele a vadászatba. Mindenki egy sugárban haladjon, ne forogjon, ha pedig nyomra bukkanna valaki, értesítse a csapatot. - majd a még mindig vállamon ülő fehér hollóra néztem - Menj, Shiro - azzal kinyújtva karomat a magasba engedtem a madarat, amely fel is szállt károgva. - Akkor hát, indulás - adtam ki a végső utasítást, majd elindultam az erdőbe. Szemeimmel mindvégig a talajt figyelve lábnyomok után kutattam, fülemmel a hangokat kerestem. Shiro előttem járt valamennyivel, károgással jelzi, ha nagyobb testű élőlényt lát. Ha sikerül nyomra bukkannom, mely feltételezhetőleg nagyobb méretű állattól származik, abban az esetben két kunai-t elővéve a fára mászom és ágról ágra haladva követem a nyomokat, figyelve a kitaposott területet, és a fáról lehetőleg becserkészhetem a nyomhoz tartozó állatot.  Csak ha veszélyt jelent a táborra, abban az esetben vadászom le a fegyverekkel a fák ágairól.
Abban az esetben ha találok egy nagyobb méretű állatot, és képes vagyok elejteni azt, akkor több részre vágva a testét, drótok segítségével felakasztom a fákra egy bizonyos körön belül, amelyet meg tudok figyelni. Hisz mire jönnének a leginkább a ragadozók, mint a vér és hús szagára? Remélhetőleg ezzel képes lehetek kiiktatni a vadállatokat. 
Amíg nem érkezik megerősítés, miszerint nem találtunk több nyomot, abban az esetben kezdünk majd neki a második fázisnak, a vadászatnak.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Pént. Jún. 21 2013, 12:58

A hosszú és fárasztó hajóúton szerencsére nem történt semmi baj. Sem egy támadás sem pedig zűrzavar nem tőrt ki. Mikor megláttuk a szigetet szinte mindenki nagy izgalommal várta a kikötést. Taktikai okok miatt, viszont nem a szigeten, hanem több tíz méternyire előbb eresztett árbocot. Azok, akik ismerik a vízen járás technikát azok a vízen, akik viszont nem azok kis csónakokkal közelítették meg a szigetet. Mivel én ismertem a vízen járást így gyorsan leugrottam a hajóról, majd az elsők közt be is értem az ismeretlen sziget partjához.
Azok, akik hajóval jöttek ez a manőver kb 5-8 percbe telt, míg nekem olyan 1 percbe.
 Mikor végre megérkeztek a kisebb csónakok, sok ismeretlen arc szállt ki belőle, de így is lelkesen segítettem kipakolni a holmikat ahol kellett.
Gengetsu ekkor futásnak eredt a parton, mi természetesen pedig követtük őt. Egy kis idő múlva megállt, mikor is egy kisebb lagúnába ért. Tehát ez lesz a táborhely, gondoltam magamban miközben hátitáskámat leraktam a földre majd ráültem, így várva az eligazítást.
De nem sokáig ültem ott, hamar fel is kellett állnom, mivel csoportokba kelet rendeződnünk.
Ezek után a vezetőnkkel egy sziklás vidékre értünk, ahol véglegesen elmondta, hogy is legyen tovább. A küldetésről nagyon komolyan beszélt, aki nem teljesít 100%-osan, vagy csak egy kis hibát vét, azt visszaküldik a Hold országába, ahol komoly büntetésre számíthat.
Ezt követően egy közepes méretű zsákot vett elő, amiben különböző mikrofonok voltak, amik a kommunikálásban nagyon hasznosak. Ezek segítségével 2km-ren belül könnyedén meg tudjuk egymást érteni.
 A sziget viszonylag nagy, széltében 5-6 kilométer, míg hosszában közel 15. Gengetsu ezután elmondta a három csapat feladatát. Nem tudom, hogy miért, de most tört ki rajtam legjobban az érzés, hogy ez nem egy egyserű küldetés lesz, amiket eddig végeztem. Most márt az életem is kockáztatva van. Nem féltem, csak azt éreztem, hogy majd minden lépésemet kétszer is meg kell fontolnom, illetve hogy nagyon ésszerűen kell cselekednem.
A támogató és segítő osztag feladata, elsősorban a többi csapat támogatása, a tábor felépítése illetve a térképésznek való segítség.
A diplomáciai és felderítő osztagnak legfőbb dolga a helyiek a hold országához állítása, illetve a táplálékgyűjtés.
És végül az én csapatom feladata, pedig a sziget déli oldalának felderítése. Hatáskörünk az egész szigetre kihat, így talán nekünk lesz a legnehezebb dolgunk. Parancsba kaptuk, hogy mindend alaposan le kell majd írnunk, illetve folyamatosan tartanunk kell a kapcsolatot a vezetőkkel. Miután összeszedjük a szükséges holmikat, utána máris indulhatunk.
Gengetsu egy oszolj paranccsal zárta a gyűlést és mindenki elindult a maga útjára.
Ezt kővetően visszamentem a tábor központjához majd felszereltem a mikrofonomat, és megvártam a társaimat, hogy ők is összeszedjék a szükséges holmikat.
Habár Mikommi a vezetőnk, nem akarok úgy viselkedni, mint aki nincs jelen a küldetés alatt, így egy pár ötlettel álltam elő.
- Na figyu srácok! Talán a mi küldetésünk a legkomolyabb és egyben a legveszélyesebb, így minden egyes részletre oda kell majd figyelnünk. A jelenlegi feladatunk a Déli sziget felfedezése. Mivel még szinte senki nem tud semmit a szigetről, így a legfontosabb dolog a folyamatos kapcsolat a táborral, illetve az egymás közti információ megosztás.
Igen fontos még, hogy soha ne váljunk szét, persze ha csak nem szükséges, fontos, az álcázás, illetve az alapos kutatói munka. A figyelmünket soha ne lankadjon el, és ha valami gyanúsat látunk, azonnal szóljunk a társainknak és a tábornak, illetve jegyezzük fel. Szerintem, ha ezeket a szabályokat betartjuk, akkor talán kerülünk váratlan meglepetésekbe és nem kell attól félnünk, hogy elbukunk. Persze ez az egész ötlet csak egy feltevés, ha valakinek nem tetszik, vagy ki szeretné egészíteni az, tegye bátran.
Miután mindenki elmondja, a véleményét felszerelésemet utoljára átellenőrzöm, és ezennel készen is állok az utazásra.    


A hozzászólást Djuka Rikuno összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Jún. 21 2013, 20:27-kor.
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Hiroku Pént. Jún. 21 2013, 17:32

A hajóúton nem volt semmi komoly. Néztem a vizet, ahogy a hajó haladt előre. Nem a partnál állt meg, hanem kicsit előtte, így nekem csónakba kellett szállnom. Átkoztam magam, hogy még nem tanultam meg a vízen járást... Amint megérkeztünk, elvezettek minket a táborhelyre. Ott egy kisebb változás következett, majd pedig megkaptuk az eligazításokat. A küldetés nagyon komoly volt, így aki nem teljesít száz százalékosan, az sajnos büntetésekben részesül. Ezek után mikrofonokat kaptunk, amiket azonnal fel is vettem. Chakra használatával tudtuk őket működésre bírni. Ezek után kiosztották a feladatokat, én pedig megkerestem csapattársaimat. Amint sikerült, egyikük beszélni kezdett:
- Na figyu srácok! Talán a mi küldetésünk a legkomolyabb és egyben a legveszélyesebb, így minden egyes részletre oda kell majd figyelnünk. A jelenlegi feladatunk a Déli sziget felfedezése. Mivel még szinte senki nem tud semmit a szigetről, így a legfontosabb dolog a folyamatos kapcsolat a táborral, illetve az egymás közti információ megosztás.
Igen fontos még, hogy soha ne váljunk szét, persze ha csak nem szükséges, fontos, az álcázás, illetve az alapos kutatói munka. A figyelmünket soha ne lankadjon el, és ha valami gyanúsat látunk, azonnal szóljunk a társainknak és a tábornak, illetve jegyezzük fel. Szerintem, ha ezeket a szabályokat betartjuk, akkor talán kerülünk váratlan meglepetésekbe és nem kell attól félnünk, hogy elbukunk. Persze ez az egész ötlet csak egy feltevés, ha valakinek nem tetszik, vagy ki szeretné egészíteni az, tegye bátran.

Jól beszélt. Nem tudtam volna sokat hozzátenni, éppen ezért nem is tettem. Vártam, hogy mi lesz a következő lépés, hogy mikor indulunk, és hogy akarnak-e még valamit mondani.
Djuka Hiroku
Djuka Hiroku
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol éppen...


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 122

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Narahiko Szomb. Jún. 22 2013, 10:06

Miután kikötött a hajó, a csapat egy része a vízen futva közelítette meg a partot. A vízen járás nekem is megy. Bár nem olyan biztosan, még gyakorolnom kell. Ez volt az egyik oka, hogy inkább csónakkal mentem. Még azt is megemlítettem, hogy segíteni és vigyázni is kellene valakinek a hajóban utazókra. Mondjuk ez csak kifogás volt, de legalább jól hangzott. Mivel a hajón maradtam, segédkeztem bepakolni a csónakokba. Pakolás közben legalább egy kicsit egyedül lehettem. Mármint ott volt a sok matróz, de ők nem nagyon foglalkoztak velem, csak ha segítenem kellett. Azt meg bármikor szívesen megteszem, úgyhogy az nem zavart. Miután minden holmit, kelléket, fegyvert, amire szükségünk volt, lepakoltunk, elindultunk csónakokkal a part felé. Az egyik hajóban eveztem én. A többiek már a parton vártak minket, és a terepet figyelték. Miután megérkeztünk, egyből segítettem volna kipakolni a felszereléseket, ám akkor jött Gengetsutól az utasítás, hogy a ninják tartsanak vele. Úgyhogy elnézést kértem a hajóban lévőktől, és a többiekkel együtt egy sziklás helyre mentünk. A tengerre innen a kilátás varázslatos látványt nyújtott. Persze, csak egy pillanatra néztem oda, utána a szigetet fürkésztem. Ki tudja, mi van itt, mi vár ránk, vagy ki figyel lesből a szigeten. A figyelmünk egy pillanatra sem lankadhat. Amikor mindenki megérkezett, Gengetsu felállt egy kőre, ezzel elérve, hogy mindenki rá figyeljen, ha esetleg eddig nem azt tette volna. Felemelt egy zsákot, amit eddig észre sem vettem. Ennyit a nagy figyelemről. Közben Gengetsu minden csapatnak kijelölte a vezetőjét és a feladatkörét. A mi csapatunk vezetője Ryuu lett. Nem ismerem annyira a srácot, de azt tudom, hogy közvetlen, és beszédes. Legalább is hozzám képest. A feladatunk segíteni a tábor felállításában, és kikérdezni a térképészünket. Mivel Kazumát nem ismerem, úgy gondolom, Ryuu megfelelő lesz vezetőnek, hozzá passzol ez a feladat. Miután minden osztag megkapta a saját küldetését és feladatát, engedélyt kaptunk a távozásra. Ekkor odajött Kazumához és hozzám. Mondta, hogy miután elkészültünk a táborral, ugyanitt találkozunk.
- Értettem! – biccentettem, és mivel Kazumát még nem ismertem, bemutatkoztam neki – Szia, én Narahiko vagyok. Örvendek a találkozásnak!
Majd elindultam a csónakhoz, amivel a partra érkeztem. Mire odaértem, már félig ki lett pakolva. Úgyhogy bele kellett húznom, nehogy lemaradjak. Miután végeztünk, a többi csónak tartalmát is segítettem kipakolni. Mialatt ezzel végeztünk, pár matróz felépített egy helyet, ahova azokat a holmikat fogjuk pakolni, ahova a vízálló dolgok kellenek, illetve építettek egy gyors szállást a térképésznek. Erről eszembe jutott, hogy sietnem kellene. Így belehúztam a munkába. Mivel a sátorállítás nem az erősségem, inkább maradtam a csomagok cipelésénél, és én voltam az, aki ha kellett valami, elfutott valamiért. Kihasználtam a gyorsaságom, mert azért a matrózoknál még is csak fürgébben mozgok. Pár óra elteltével, amikor végeztünk, visszamentem a megbeszélt helyre.
Amikor odaért mindenki, megmutatta Ryuu a képet, amit kaptunk a térképészről. Közben elmondta terveit a kikérdezéssel kapcsolatban.
- Egyetértek veled. Szép sorban tegyük fel kérdéseinket. Egyszerűbb lesz mindannyiunknak, és a térképésznek is, ha nem kel össze-vissza válaszolnia. Én láttam már ezt az embert, a hajóról biztosan eljött, de hogy utána hova lett, azt nem tudom.
Elindultunk visszafelé a táborhoz. Ryuu utasítása szerint először a csónakokhoz mentünk. A megérzése bejött. Már messziről kiszúrtuk. Egy csónakban kuporgott, és egy csomó tekerccsel volt körülvéve. Így ránézésre elég furcsának tűnt, hogy órák óta csak a csónakban ült. Reménykedtem, hogy nem lesz nehéz vele szót érteni. Amikor odaértünk. Ryuu elmondta neki, hogy miért jöttünk, majd bemutatta a csapat tagjait. Amikor a nevemet mondta, biccentettem egyet. Majd megvártam, amíg Ryuu felteszi a kérdéseit. Amikor szólt, hogy végzett, előreléptem, és én is feltettem a sajátjaimat.
- Önnek van családja? Van valaki, akinek továbbadta a tudását?
Ez a kérdés egyrészt öncélú volt. Nehezebb feláldozni egy olyan embert, akinek van családja, és hazavárják. Pláne, ha nem is shinobi. Gondolom ezt úgy, hogy még sosem halt meg körülöttem ember, tehát fogalmam sincs, milyen érzés lehet. Másrészt ha ez megtörténne, jó lenne tudni, hogy van-e valaki, aki a munkáját tudja folytatni. Ha itt nincs, legalább otthon, a begyűjtött adatok, rajzok alapján.
- A térképészet nem az erősségem, de ha jól rémlik ez egy viszonylag nagy sziget. Van korábbról bármi ismerete vagy feljegyzése a szigetről, netalán valamilyen beszámoló?
Az nagy segítség lenne, ha nem a nulláról kellene kezdenie. Esetleg a többi osztagnak is meg lehetne mutatni, még ha nem is pontos térképet, csak egy vázlatot.
- Miért vállalta el ezt a feladatot?
Ezzel a kérdéssel nem feltétlen a miértet akarom megtudni, hanem a mögöttes tartalmat. Ha kalandvágyból, akkor lehet, hogy vakmerő, és vigyázni kell rá, nehogy bajba kerüljön. Ha parancsba kapta, akkor lehet, hogy fél, és kell neki egy bizonyos biztonságérzet, hogy jobban tudjon dolgozni. Vagy ha csak a térképészet miatt, az is lehet veszélyes, ha túl sokat kockáztat az elkészítése miatt. Persze, attól még nem feltétlen ilyen, csak jobb felkészülni a legrosszabbra.
- Van szüksége még valamire? Bármire. Felszerelésre, segítségre, élelemre? Ha kell valami, nyugodtan szóljon nekünk, ha nincs egyéb kiosztott feladatunk, én állok rendelkezésére.
Muszáj éreztetni vele, hogy ez nem csak egy kihallgatás. Biztos nyomasztó lehet ez a sok kérdés. Idejön 3 ember, és mindenféléről faggatják. Meg az ember közvetlenebb, ha érzi, hogy nem csak kihasználni akarják, hanem segíteni is neki. Még akkor is, he ez egy küldetés.
- Egyelőre ennyi lenne. Köszönöm a válaszait. – léptem egyet hátra.
Djuka Narahiko
Djuka Narahiko
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 40


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 302

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kazuma Szomb. Jún. 22 2013, 15:43

Az út viszonylag békés sőt már már unalmas volt egy két nagyobb hullámot leszámítva. Az igazat megvallva én ennek nagyon is örültem hiszen egy kicsit tengeri beteg szoktam lenni a hajóutak során, elég volt arra koncentrálnom, hogy ne hányjam el magamat, nem hogy még egyéb feladatokat is elvégezzek. A partraszállás gyorsan ment, mi kezdő ninják csónakokkal érkeztünk a partra.
Itt én és a csapatom segítettünk felállítani a tábort, majd ezután egyből nekiláttuk a feladatunknak. Azt az utasítást kaptuk, hogy keressünk meg egy bizonyos öregembert aki majd megrajzolja nekünk a térképet a környező vidékről, mellyel igencsak megkönnyíthetjük majd az összehangolt munkát. Fogalmam sem volt, hogy merre találhatjuk a vén csontot. Több óra keresés után végre rátaláltunk egy kikötött csónakban egy csomó tekercs között. Éppen szunyókált, szerintem őt is megterhelhette a tenger. Ezután a csapatunk vezére Ryuu bemutatkozott neki, majd bemutatott minket is. Ezután rögtön hozzáfogtunk a feladatunkhoz, feltettük neki kérdéseinket. Ryuu nagyon sok fontos kérdést feltett már előttem, így kicsit letörve éreztem magam, majd kínosan, hogy én vajon mit kérdezhetnék még tőle. Az öreg készségesen válaszolt a kérdésekre amit a többiek feltettek neki, én meg majd elsüllyedtem szégyenemben, hogy egy értelmes kérdést nem tudtam feltenni neki...
Djuka Kazuma
Djuka Kazuma
Játékos

Tartózkodási hely : gépelőtt


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 120

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Takeyanagi Tomoko Szomb. Jún. 22 2013, 17:09

Az út elején békésen rajzolgattam a tájat, jó pár oldallal bővült a rajzkönyvem, de ugye egész út alatt nem csinálhattam csak ezt. Amikor meguntam a rajzolást, egyszerűen csak kifeküdtem a napra és elkezdtem napozni, illetve mindig lefoglaltam magam valamivel.



Végül megérkezünk a helyre, ahol ki kellene kötnünk. Gengetsu parancsára azonnal össze szedem a holmimat és máris kiugrok a hajóból. A fára mászás technikáját alapul véve maradok meg a vízen és úgy kezdek el rohanni a part felé.  Amint partra lépünk, máris biztosítanunk kell a terepet a többieknek, akik csónakkal jönnek. Ki vont karddal fürkészem a környéket, hátha támadás érne bennünket. Bármi történjen is, azonnal be akarom vetni magam és minél hamarabb végezni pár ellenféllel. Azonban még most sem történik semmi akció, teljesen nyugodtan partra szállunk és már el is kezdjük a letáborozást. A partraszállástól távolabb, keletre állítjuk fel a kis helyünket egy lagúnában. Majd jön egy újabb szent beszéd... kezd már elegem lenni ebből. Állandóan csak duma, duma, duma és még mindig duma, de sehol sincs akció. Már alig várom, hogy megtörténjen az oszolj parancs, azonnal oszlódni is kezdek a helyemről. A feladat egyértelmű, bemegyünk az erdőbe és vadászunk. Nem nagy cucc ez sem, de legalább már történik valami.
Mivel nekünk kell ellátnunk a tábort élelemmel, leginkább  nagy vadakra pályázok. Első körben keresek néhány kavicsot, majd megyek a többiek után. Kodomo szavaira nem mondok semmit, elfogadom hogy ő a vezető. 
A megbeszéltek szerint haladok a többiek mellett és figyelem a terepet, hátha látok valamit. Elsősorban vadállatokat kell fognunk, azonban én teszek egy kisebb kitérőt. Ugyanis meglátok egy nyulat... azonnal előveszek egy kunait és már dobom is felé. Egyetlen jól irányzott dobással végzek az állatkával, majd előveszem a drótomat és a nyaka köré tekerem, majd a vállamra vetem és úgy követem a többieket. Már alig várom, hogy megsüthessem a nyuszit, olyan finom a húsa... ráadásul amíg itt van a vállamon, a vadállatokat is vonzza, így könnyebb lesz előcsalogatni őket.
Takeyanagi Tomoko
Takeyanagi Tomoko
Játékos

Elosztott Taijutsu Pontok : 855
Elosztható Taijutsu Pontok : 0

Állóképesség : 600 (A)
Erő : 400 (B)
Gyorsaság : 250 (C)
Ügyesség/Reflex : 605 (A)
Pusztakezes Harc : 250 (C)


Adatlap
Szint: A
Rang: Chuunin
Chakraszint: 785

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Mikommi Szomb. Jún. 22 2013, 21:39

Az úton nagyjából semmi izgalmas nem történt. Elszívtam a rögtönzött cigarettámat majd meghallgattam egy kiselőadást, hogy kikkel leszek együtt... Nagyjából már kezdtem érezni, hogy ellazulok amikor megpillantottuk a célt. A flash pontosan abban a pillanatban ütött be amikor Gengetsu kiadta a parancsot, hogy azonnal partra szállunk. Izmaimba chakrát pumpáltam és a vezető után rögtön egy hatalmasat ugrottam és a vízen futva közelítettem meg a partot.
Amikor elértük a szárazföldet a vezető kiadta a parancsokat és ellátott minket pár jótanáccsal. Én leszek a felderítő csapat kapitánya és rajtam függ az egész?! Ez azért egy kicsit meglepett! Amikor az utasítások után megkerestem a társaimat az egyik fiú azonnal belekezdett az ötletei megosztásába...

- Na figyu srácok! Talán a mi küldetésünk a legkomolyabb és egyben a legveszélyesebb, így minden egyes részletre oda kell majd figyelnünk. A jelenlegi feladatunk a Déli sziget felfedezése. Mivel még szinte senki nem tud semmit a szigetről, így a legfontosabb dolog a folyamatos kapcsolat a táborral, illetve az egymás közti információ megosztás. 
Igen fontos még, hogy soha ne váljunk szét, persze ha csak nem szükséges, fontos, az álcázás, illetve az alapos kutatói munka. A figyelmünket soha ne lankadjon el, és ha valami gyanúsat látunk, azonnal szóljunk a társainknak és a tábornak, illetve jegyezzük fel. Szerintem, ha ezeket a szabályokat betartjuk, akkor talán kerülünk váratlan meglepetésekbe és nem kell attól félnünk, hogy elbukunk. Persze ez az egész ötlet csak egy feltevés, ha valakinek nem tetszik, vagy ki szeretné egészíteni az, tegye bátran. 
A srácnak laza stílusa volt, de látszott rajta, hogy nagyon komolyan veszi ezt a küldetést. A társa helyeselt vele, azon a fiún látszott, hogy ő inkább követi a főnököt, viszont az utóbbi erősebb egyéniségnek, viszont a csapat vezetője én leszek és ennek az alapjait itt és most kell lefektetni!
- Na jó, akkor először is tisztázzunk egy alapvető dolgot! Tetszik vagy sem, de a főnök én vagyok szóval itt a többieknek csak ötletük lehet, az utolsó szó az enyém, ellenvetés? Nagyon jó akkor, most hogy letisztáztuk a dolgot én is valami hasonló nagy beszéden gondolkoztam amit Rikuno már végig mondott! Óvatosan megyünk, Rikuno te fedezel minket jobbról, Hiroku te balról. Felelősek vagyunk egymásért ezt sose felejtsétek el. Háromszög alakban megyünk, vagyis én haladok kicsit előretolva középen, ti két oldalon lemaradva. A nagyjából 50 méteres távolságot igyekezzetek betartani, illetve ha muszáj akkor közelebb! A lényeg, hogy a látótávolság megmaradjon, a dzsungel az egyik legkomolyabb ellenfelünk lesz! Remélem a taktika mindenkinek érthető! A rádiókat tegyétek is fel és üzemeljük be, mert ha valaki elmarad ez az egyetlen kommunikációs csatorna! Akkor hajrá srácok Getsugakure szeme rajtunk!
Azzal beraktam a fülembe a rádiót és bevetettem magam az erdőbe. Még magamon is megklepődtem, hogy milyen kis beszédet zavartam itt le pedig nem hittem, hogy lenne bármilyen tehetségem a vezetéshez, viszont beszélni azt mindig is jól tudtam...  
Djuka Mikommi
Djuka Mikommi
Inaktív


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Hiashi Hétf. Jún. 24 2013, 18:32

Az út során semmi említésre való nem történt. Nem támadtak meg, nem volt vihar sem. Ahogy megérkeztünk a szigetre kipakoltunk és felállítottunk egy tábor szerűséget. Én a csónakokban mentem a partra a hajótól, mert még nem tudtam a vízen járni, pedig illett volna már. Miután kipakoltunk Gengetsu csapatonként elmondta nekünk, hogy mi lesz a feladatunk. A feladatot ennél érthetőbben el sem magyarázhatta volna.  Az én meglátásom szerint ez egyszerű volt, mivel a feladat az volt, hogy a tábor körül lévő ragadozókat le kell vadásznunk. Megfordult pár ötlete a fejemben, hogy ezt hogy is kivitelezzük, de Kodomo megelőzött. Ő azt ajánlotta, hogy egyesével keressünk nyomokat. Én ezt nem tartottam a legjobb ötletnek, de nem  mutattam ki az ellenvetésemet hanem beletörődtem. Mielőtt még elindultunk volna elővettem azt a tekercset amelyikbe a katanát meg a shurikentartót pecsételtem. Ebből elővettem a shurikentartót amiben 5 shuriken volt. Felkötöttem a jobb combomra a másik shurikentartó mellé, majd a tekercset visszaraktam a hátizsákomba. Kerestem fát és annak a tövéhez leraktam a táskámat, majd szóltam egy matróznak, hogy figyeljen a táskámra és adtam neki 10 Ryo-t ösztönzésül. Amikor mindent elintéztem a többiekkel együtt elindultam. Amikor beértem az erdőbe guggolva mentem és közben nagyon alaposan figyeltem a földet. Ha valahonnan zörgést hallok, akkor azonnal beugrok egy közeli bokorba vagy egy fa mögé és figyelek, hogy jön-e valami állat. Ha valami jelentéktelen, szelíd állat, ami nem veszélyesztet minket, azt hagyom, hogy had mennyen el. Ha valami nagyobbnak találom meg a nyomát, akkor nem a fákon követem a nyomát, hanem a földön de guggolva. Ha közelebb érek az állathoz és hallom a hangját, akkor felugrok egy közeli fára és onnan figyelem és értesítem Kodomoékat. De ha úgy tűnik, hogy egyedül is el tudok vele bánni, akkor előveszek egy shurikent, becélzom az állat fejét majd eldobom. Ha talál akkor egy dróttal összekötöm a lábait. Ha viszont nem sikerül megölni, de legalább harcképtelenné tenni, akkor még két kunait hajítok felé és utána a tantoval rontok rá és megpróbálom a nyakát felvágni, hogy elvérezzen. Egyáltalán nem szép megoldás, de csak ez az egy rendes lehetőség van az állat kivégzésére.
Djuka Hiashi
Djuka Hiashi
Játékos

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 325

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Jiraiya Csüt. Jún. 27 2013, 20:59

    // Telihol - Mostantól kérek minden játékost, hogy a postja elejére tüntesse fel, hogy melyik csapatban van. Postolási határidő: Július 10 //


Támogató és Segítő Osztag:

Miután mindhárman más és más helyen ténykedtetek, a tábor gyorsan felépült röpke 2 óra alatt. Ez idő alatt már besötétedett, így mindhármótok utolsó dolga a kivilágítás volt. Minden csónakba és minden sátor és fából tákolt kisebb házacska elé kellett szúrnotok egy-egy fáklyát, végül az öreg csónakjához is rögzítettetek egyet. A férfi első ránézésre nem tűnt gonosz, mogorva öregembernek, de amint Ryuu befejezte az első mondatát, amit a Térképészhez fűzött, a helyzet rögtön megváltozott. Az öregember egy szúrós pillantást vetett a fiúra, ami ebben a fáklyafényben igencsak ijesztőnek hatott.

- Ez sokkal inkább volt agresszív parancs mint sem kérés! - Túlzott az öreg. A hangja rekedtes de éles volt - Amúgy a nevem Shubou ha annyira tudni akarod!
Fordult el morcosan az öreg, majd kinyitott egy tekercset és olvasni kezdte. Persze valószínűleg igencsak nevetséges módon úgy csinált, mint ha látna is valamit, mivel a szemüvege a fején pihent és ebben a sötétben amúgy sem látni azokat a fekete betűket. Ryuu nem riadt meg, folytatta a kérdésözönt.
- Papírral és Tintával! - Bökte oda az öreg kuncogva - Állat? Van egy kutyám és néhány tyúkom odahaza ha érdekel. Jutsum nincs és nem is volt. Az valami értékes dolog?

Ragadta meg a figyelmét ez a "jutsu" dolog így felfigyelve a fiúra, aki kissé meglepődve a férfi tanulatlanságán, folytatta a kérdezést.
- Nincs semmi ilyesmim, Én meg tudom magam védeni, nem kell nekem testőr! - Utasította vissza a fegyvereket - Háh! A halálomat akarod mi fiú?! Nem kapsz semmit a vagyonomból. Nincs senki rajtam kívül akié lehet a vagyonom!
Azt nem lehet tudni, hogy a férfi most a rokonai nemlétezéséről beszél-e vagy esetleg arról, hogy rajta kívül tényleg senkinek nem adná oda a vagyonát. De ahogy a természetét elnézitek, mindhármótokban az fogalmazódik meg, hogy az utóbbi dolog lesz az. Amint Narahiko belekezdett volna az Ő kérdéseibe, addigra az öreg, össze-vissza dobálta a tekercseket a karjába, egy kupacba, majd a fiú szavába vágott.
- Ti afféle Szolgák vagytok Getsugakuréból ugye?! Nah akkor fogjátok ezeket és hozzátok utánam!
 Dobta oda a körülbelül 10 közepes nagyságú tekercskupacot Narahiko karjai közé. A fiú ugyan megtartotta a tekercseket de a súlyán meglepődött. Ezután másik két társára is ugyanez a sors várt. Miután az összes tekercset "kiosztotta" az öreg, felpakolta magára hatalmas táskáját és kimászott a csónakból, lerúgva a nemrég felszerelt fáklyát, ami bokáig érő vízben landolt. Ti persze nem értettétek a helyzetet és követtétek a férfit, aki egy gerendákból összetákolt "tető" alá vezetett titeket, ami alatt csak egy nagy asztal és néhány szék volt. Az asztal egyik lábának döntötte a táskáját.
- Ide az asztalra dobjátok le a tekercseket!
Parancsolt rátok az öreg.

Helyzet: Tábor
Nap: 1. Nap
Napszak: Este

Ryuu:
Állapot: 95% - Pakolás
Chakra: 100%

Narahiko:

Állapot: 95% - Pakolás
Chakra: 100%

Kazuma:
Állapot: 95% - Pakolás
Chakra: 100%


//Reagáljátok le a történteket, ne féljetek játszani. Azt tegyétek amit a karaktereitek az életben is tennének. Csak bátran. Hogy értsétek mennyire rajtatok múlik minden: Akár azt is megtehetitek, hogy megfenyegetitek az öreget, Lepisilitek a tekercseket stb. Bármit, csak vállaljátok a következményeket //




Diplomáciai és Támadó Osztag:

A feladat egyértelmű volt, így mindenki számára világos volt Kodomo terve is. Ugyan a Nap már lenyugvóban volt, de még mindig fénnyel árasztotta el a környéket, így csak félhomály volt az erdő sűrűjében. A három shinobi három felé oszlott, ki-ki a saját módszereit követve.

Tomoko könnyedén vágott le egy védtelen nyuszit, ami egy shinobi számára nem volt nagy kihívás és még finom is, de aligha elég egy egész Tábornak. Persze nem csak egy nyúl levadászása volt a célja, hanem azzal a szagok előidézése. Hamarosan, jóval lehagyva társait, egy kisebb tisztásra ért, amit körülbelül, mellig érő fű nőtt be. Itt aztán számára igencsak kecsegtető dolog történt, mégpedig vonyítást hallott, nem messze a mező túloldalától. Izgalmasnak ígérkezik...

Kodomo karmolás nyomokat talált egy távolabbi fa törzsén, valamint egy kicsivel messzebb a fától, egy málnabokrot. Ugyan ha csak feladat nélkül és az efféle dolgok megfigyelése nélkül haladt volna el a bokor mellett, csak annyit vett volna észre belőle, hogy egy málnabokor. De itt volt más is. A bokor egy jelentős részén hiányoztak a gyümölcsök, valamint egy nem túl finom illatú dolog ütötte meg a fiú orrát. Az ürülék két méterre a bokor mellett volt. (Ha a fiú megvizsgálja őket, akkor szőrt és nyúlkarmokat talál benne) Abban a pillanatban, hogy a fiú feleszmél a kaki csodálásából, Shiro károgására lesz figyelmes. A fiú, a fákon keresztül előreszáguldva halad, míg végül eléri a madarat aki követi őt. Ha csendben marad, akkor morgásra, és medvére emlékeztető brummogásra lesz figyelmes.

Hiashi észrevétlennek próbált maradni, így meghúzódott az avarban. Hirtelen azonban valami érdekes dologra lett figyelmes. Mindenképpen egy állati hangot hallott, ami egy bömbölésre hasonlított. Felugrott a fák ágaira, majd úgy indult meg egyenest. Pár percen belül, vízpárát figyelt meg a levegőben és hallotta a víz csobogását, így kicsit lelassított és csendesebbre vette a figurát. Az erdőnek vége szakadt és egy körülbelül 5 méter széles patakhoz érkezett. Balra tőle egy magasabban fekvő terep volt, ami egy tisztáshoz hasonlított. Onnan csobog le a víz, körülbelül 1 méter magasból. A parton pedig egy Szarvas család tanyázik. Egy hím szarva, hatalmas aganccsal, egy nőstény szarvas agancs nélkül és két kicsi szarvasborjú.



Helyzet: Környező Erdő
Nap: 1. Nap
Napszak: Napnyugta


Kodomo:
Állapot: 100%
Chakra: 100%

Tomoko:
Állapot: 100%
Chakra: 100%

Hiashi:
Állapot: 100%
Chakra: 100%


// Reagáljatok és folytassátok azzal, hogy mit akartok tenni. Kommunikálhattok a többiekkel is vagy csupán mehettek a saját fejeitek után //




Felderítő és Rajtaütő Osztag:

Igencsak erős egyéniségekből áll a csapat, de szerencsére a legtöbb tag nagyon komolyan veszi a feladatát, így talán lesz valami hasznuk. A csapatvezető határozott személyiség, így ki is adta a parancsokat és egy alapvető, de ötletes taktikával állt elő. Egymást fedezve indultak meg az erdő kezdeti sötétjébe. A kapcsolatot könnyen tartották egymás között és még hallották a többiek beszélgetését is, így valószínűleg nem lehetnek annyira messze. Körülbelül egy óra telhetett el és a csapat még mindig úton volt, ám már leszállt az éj. Beelőzve a Diplomáciai és Támadó Osztagot, egy folyón és egy kisebb tisztáson vágtak át, amit fel is jegyeztek rögtön, azonban azt még nem tudják, hogy a folyó mettől meddig húzódik, így annak a partján álltak meg, hogy megvitassák a továbbiakat.

Helyzet: Környező Erdő
Nap: 1. Nap
Napszak: Este


Rikuno:

Állapot: 100%
Chakra: 100%

Hiroku:
Állapot: 100%
Chakra: 100%

Mikommi:

Állapot: 100%
Chakra: 100%


// Beszéljétek meg a továbbiakat, ne feledjétek, a feladatotok a legrészletesebb felderítés //



A hozzászólást Jiraiya összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Júl. 01 2013, 13:48-kor.
Jiraiya
Jiraiya
Főadminisztrátor

Specializálódás : Mekkenteni a mekkenthetőt

Tartózkodási hely : Félkarú Rablózik valahol


Adatlap
Szint: S
Rang: Kiégett Játéktechnikus
Chakraszint: Kecske :|

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Ryuu Pént. Jún. 28 2013, 21:19


Támogató és Segítő Osztag

Hát mit ne mondjak… a térképész elég mogorvának tűnik, és látszik, hogy nem lesz vele olyan könnyű dolgunk. Mindegyik kérdésemre mintha szánt szándékkal nem válaszolt volna értelmesen, és látszott rajta, hogy nem vesz minket komolyan, hisz akiben egy cseppnyi komolyság is van, nem kezd el mindenfajta hülyeségről fecsegni, amit nem is kérdeztünk.. jobban mondva kérdeztem, mivel az öreg belefojtotta a szót Narahikoba. Na, ez egy kicsit sok volt. Az is zavart, hogy nem kaptunk egyenes válaszokat, de hogy még válaszolni sem akar, ráadásul szolgaként emleget, és szó nélkül a kezünkbe nyomja a tekercseit, már roppant idegesítő volt. Szememben nyers düh tüze lobbant fel, ám alig egy másodperc alatt ki is aludt. Mivel megesküdtem magamnak, hogy vallok kudarcot, így beletörődtem a dolgokba. Rápillantok Narahikora és Kazumára, és ha egyikükön is látszik, hogy valami rosszban sántikál, szólni valami szemtelenséget vagy eldobná, a francba a tekercseket (amit valljuk, be én is megtennék) közbelépnék.
- Nyugalom fiúk. – bár nem parancs volt, hangomon hallani lehetett, hogy határozott volt, bár csak suttogtam – Nem az a feladatunk, hogy magunkra haragítsuk Shubou-t. Semmi meggondolatlanság.
Azért még bátorítóan rájuk kacsintok és egy mosoly után elindulok az öreg után. Ha Kazumanak vagy Narahikonka gondja támadna, a tekercsekkel felajánlom, hogy átveszek párat. Amint megérkeztünk az öreg szavát hallva sanda gyanúm volt, hogy valamelyik társam tényleg szó szerint fogja értelmezni az öreg utasítását, így hátrapillantok gyanakvó tekintettel, majd lerakom a tekercseket az asztalra. Ha az össze tekercs az asztalon van Shubou-ra nézek higgadt tekintettel, és előveszem a legudvariasabb, legelőkelőbb hangomat, amit valaha is használtam.
- Uram. Bár sejtem, hogy ezernyi dolga van, és nagyon nem szeretnénk láb alatt lenni, de lenne szíves, még válaszolni társaim kérdésére? Ugyanis a csónakoknál nem várta meg ezt. Minél előb válaszol egyenesen a kérdéseinkre, annál előbb hagyhatjuk békén magát. Ezenfelül… - most szemeim kicsit beszűkültek, és bár a hangom megmaradt ugyanolyannak a szememben látni lehetett a komolyságot - Legyen szíves megtenni, hogy nem néz minket szolgáknak. Mindegyikünk ugyanolyan ember, mint maga, és bár a feladatunk nem olyan fontos, mint az Öné, azért mi is megteszünk mindent, amit ránk bíztak.
Ezután Narahikora/Kazumára nézek.


A hozzászólást Djuka Ryuu összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Júl. 04 2013, 21:49-kor.
Djuka Ryuu
Djuka Ryuu
Halott Karakter

Elosztható Taijutsu Pontok : 23

Tartózkodási hely : Rejtett Hold


Adatlap
Szint: B
Rang: Genin
Chakraszint: 394

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Mikommi Kedd Júl. 02 2013, 09:48

Felderítő és Rajtaütő osztag

Az erdő teljesen nyugodtnak tűnt. Bár az időnk véges volt és hamar kellett jelentést leadnunk, nekem még furcsa is volt, hogy túl nagy a csend. Aztán meghallottam egy alapzajt. Mintha valamilyen morajlás lenne. Ebben a kegyetlen csöndben egyre inkább hangzott csobogásnak a zaj. Odaszóltam a többieknek rádión, hogy figyeljenek mert egy folyó közelébe értünk. Nyilván mivel egy szigeten elég kevés az édesvíz lelőhely ezért ha van élet akkor vagy a folyó mentén lesz, vagy közvetlen kapcsolatban van azzal. Ezen kívül a barlangrendszereket is a víz vájja ki ezért lehet, hogy a közelben vannak, ha van valaki a szigeten. Ez a kísérteties csend kezdett az agyamra menni ezért még jó, hogy a folyó ad egy alapzajt, így talán mi is eltűnhetünk az erdőben. Egyszer csak egy nagyobb ugrást követően észre vettem, hogy utunkat egy tisztás keresztezi... Odaszóltam a csapatnak rádión, hogy megállunk és nem húzódunk ki az erdő fedezékéből, hanem elsősorban megfigyelünk hátha van valaki ezen a tisztáson!
- Nem tudom, hogy nektek mennyire tűnt fel, de engem kezd egyre jobban zavarni ez a csönd. Egy erdő éjszaka nem csöndes, legalábbis én nem úgy emlékszem akármelyik erdőre amibe jártam mintha csöndes lett volna. Vagy nincsenek állatok, amit kétlek, vagy az állatok valamiért mintha nem mernének megszólalni. Pedig rengeteg állat éjszaka vadászik és ennek akarva akaratlanul is kéne csapnia valamilyen zajt, vagy a madarak... Nekem valami itt nagyon nem stimmel. Minden esetre azt gondolom, hogy a folyón kéne tovább haladnunk és jelenteni a parancsnoknak, hogy találtunk egy édesvíz lelőhelyet. Ez a későbbiekben nagyon fontos lehet és ha rajtunk kívül van esetleg valamilyen más értelmes lény a szigeten akkor az is a folyó közelében lesz. A tervem az, hogy az erdő fedezékéből követve a folyót egy darabig elmegyünk. Aztán amikor már vissza kell térnünk azt úgy is tudni fogjuk. Nem válunk szét, hanem tartjuk az alakzatot. Bárki bármilyen zajt vagy neszt hall, esetleg lát valami nem odaillő dolgot azonnal értesítsen lehetőleg rádión! 
Azzal leadtam a parancsnoknak a jelentést a helyzetünkről és a tervemről, majd elindultunk a folyási irányt követve!
Djuka Mikommi
Djuka Mikommi
Inaktív


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 132

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Kodomo Kedd Júl. 02 2013, 14:32

Telihold - Diplomáciai és Támadó osztag


~Ez meg micsoda~ léptem egy fa közelébe, miután megbizonyosodtam arról, hogy semmiféle élőlény nincs a közelben. A fán karmolásnyomok voltak. Ahogy elnézem, nem is kicsi. ~Mi ez a szag?~ szimatoltam a levegőbe, miközben még mindig a fán lévő nyomokat néztem. A fától nem mesze egy málnabokorra bukkantam, valamint újabb nyomra. ~Hm. Nagy méretű karmok, málna, és óriási ürülék. Szerintem jó úton járok.~ gondoltam magamban, mikor károgást hallottam. Shiro volt az, talált valamit. A fára másztam, majd lassan haladtam ágról ágra, csendben, nesztelenül.
- Azt hiszem, találtam egy medvét - súgtam halkan a rádióba, hogy a többieket informáljam. - Kiiktatom - folytattam. 
Zsebembe nyúlok, majd előveszem a drótot, valamint két kunai-t. A drót két végére erősítem a kunaiokat, és kéznél tartom őket. Amennyiben meglátom a medvét, és az egyedül van, akkor elhajítom a két kunait úgy, hogy az egyik lehetőleg az állat azon részébe álljon, mely halálos sebesülést okozhat, míg a másik kés a földbe szúródik, ha netalán túlélné a kést, a menekülő állatot megakassza, és még azelőtt cselekedjek, hogy üldöznöm kellene. remélem a drót kitart, és nem szakad el idő előtt. 
Amennyiben több medvét találok, és azok egymáshoz közel vannak, akkor a két medvébe hajítom a kunaiokat, összekötve őket, így egymást fogják hátráltatni, majd a fáról letámadva őket dobófegyverekkel végzek az állatokkal. Miután megbizonyosodtam róla, hogy nem élnek, érdeklődöm a többiek helyzetéről.
- Ti találtatok valamit? ne feledjétek, csak abban az esetben támadjatok, ha az állat veszélyes, élelmet később is tudunk gyűjteni. - A nap lassan eltűnik a hegyek mögött, így sietnem kell, hogy az éjjel befoghassuk a vadállatokat, hús- és dögevőket. Ha megvan a medve, akkor annak tetemét ott hagyom, valamint a dróttal felakasztom a fára egy végtagját, csalinak tökéletes lesz, hogy a többi állat is belesétáljon. Mindvégig kommunikálok a többiekkel, valamint a táborral, hogy állnak az építésben, majd felveszem Mikommi-val a kapcsolatot, találtak e valami érdekességet a sziget déli részén.
Djuka Kodomo
Djuka Kodomo
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 80

Tartózkodási hely : Getsugakure no Sato


Adatlap
Szint: S
Rang: Jounin
Chakraszint: 1130

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Djuka Munfurawa Szomb. Júl. 06 2013, 22:51

Csendesen úszott  a hajó súlyos titokként kezelt terhével, s az orrában ott állt egy egy fiatal lány, kedvenc párducával maga mellett. Míg el nem érte a hajót, egyszerű ruhát viselt, olyat, amiben nem keltett túlzott feltűnést, és csak a viszonylagos biztonságot jelentő fedélzeten vette fel a ninja fizimiskát, de csak most, a partvonal feltűnésekor fejezte be az öltözködést, mikor szertartásosan újra felkötötte a fejpántját. Küldetésre készült, abban a tudatban hogy jóformán meg sem kezdve tanulmányait a Mestere mellett, újra csatlakozni fog  a családjához. 
Várta az alkalmaz ugyanakkor szégyellte is magát. Bár sok új dolgot tapasztalt, s elméletet is sok újat tanult, olyan technikákat, melyekkel hatásosan segíthetné a családját, egyet sem. Márpedig ő eddig sem az erejével támogatta a családot. Mikor tanulni indult, úgy hitte megerősödve, igazi nagy shinobiként tér majd vissza...  De maradt aki volt. Az az erőtlen kislány, aki szép reményekkel indult neki a világnak.
Persze Ame azzal is tisztában volt, hogyha erő kell, akkor a hajó veszélyes, titkos rakománya, Soro Mester majd megoldja a helyzetet. A másik titok meg, amit a hajó szállít, bár ez nyilván minden ninja természetével ellenkezik, nemigen érdekelte. Volt fontosabb: A Család, a Mester, Yoru és ő. No meg a háború, ami bár már régóta  a levegőben függött, az ő ízléséhez képest mégis hirtelen érkezett. Bezzeg a tenger, az a csodálatos kékség szép, békés arcát mutatta, mintha a világon nem lenne semmi baj.
Ahogy a part lassan közeledett, a szívében munkáló kétféle érzés is erősödött, mégis egyre inkább várta, hogy lássa a testvéreit.
Djuka Munfurawa
Djuka Munfurawa
Játékos

Elosztható Taijutsu Pontok : 126

Tartózkodási hely : Getsugakure


Adatlap
Szint: S
Rang: Chūnin
Chakraszint: 851

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Tairjuko Rikuno Vas. Júl. 07 2013, 14:08

Felderítő és Rajtaütő Osztag: 
Miután mindenki összeszedte a felszerelését és megbeszéltük a tervet és elindultunk. 
Habár Hiroku teljesen meg volt elégedve a tervemmel, Mikomminak kevésbé  tetszett az, hogy helyette én álltam elő a tervvel. Nem értem miért vette ennyire zokon. Teljesen tisztába vagyok vele, hogy ő a csapat vezetője, de én a gondolataimat csak ötletként vettetem fel nem pedig tényként. 
na de mind egy. Ahogy elindultunk az erdő sűrűjébe a nap szép lassan elkezdett nyugovóra térni. Az időnk véges volt és a jelentéssel pedig sietnünk kelet. Az alakzatunk egy háromszög alakot rajzolt körbe, minek én voltam a jobb sarka, így fedezve a többieket. Az erdő csendes és nyugodt volt, talán túlságosan is. Sehol egy állat vagy egy gyanús alak nem keresztezte utunkat. Körülbelül egy órányi felderítés után egy kereszteződésre lettünk figyelmesek, amit egy folyó vágott át.  
Megálltunk. Szinte márt mindenki feltűnt a csapatból az a fura csönd, ami az erdőben volt

 
- Héj MIko - szólítottam meg- Itt valami tényleg nincsen rendben, lassan itt az éj és egy állat sem jött ki a folyóhoz inni. Szerintem mi elég halkan közlekedtünk, így nem is fogható arra, hogy elijesztettünk őket. Én ezt nem értem, talán ezt is jelenteni kéne
Majd leguggoltam és lábnyomokat kezdtem keresni a földbe, hátha találok valami jelet. Mikonak az volt a terve, hogy menjünk a folyó irányába, szorosan egymás mellett. Közbe persze alaposan fülelni, hátha meghallunk valamit. A tervet jónak láttam, így hát nem szóltam közbe, csak felálltam a földről és elindultam a többiekkel együtt a folyó mentén. 
Tairjuko Rikuno
Tairjuko Rikuno
Játékos


Adatlap
Szint: B
Rang: Szökött Shinobi
Chakraszint: 485

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Felderítő és Rajtaütő Osztag

Témanyitás  Djuka Hiroku Vas. Júl. 07 2013, 22:52

Felderítő és Rajtaütő osztag

Miután végre sikerült mindent megvitatnunk és összeszednünk, nekivágtunk a felderítésnek.
Nem volt rossz dolog, nekem kifejezettem tetszett. Éjszaka, az erdőben, teljes csöndben mentünk, és én irogattam a kis jegyzetfüzeteim egyikébe a látnivalókat, már amit találtam. Várjunk. Mióta van egy erdőben, pláne este, teljes csend? Ennek utána kell járni. Miközben haladtunk, ezt szóvá is tette a csapatunk vezetője. Majd pedig Rikuno is hozzáfűzte a mondanivalóját.
- És mi van, ha valaki más üldözte el a vadakat? Például óvatlanabb ninják, vagy amit azok itt hagytak. Ki tudja, lehet, hogy a tisztás másik oldalán gubbasztva várják, hogy beleessünk a csapdájukba. Éppen ezért talán meg is érné jelenteni - mondtam. Reménykedtem, hogy ezt nem veszik újabb önjelölt vezetői beszédnek, hanem inkább tanácsnak és a lehetőségek felvetésének. Ami pedig azt illeti, hogy ne menjünk ki a tisztásra, azt én is támogattam. A tisztásról pár mondatot és a folyóról, valamint a csendről és annak lehetséges okairól feljegyeztem a füzetembe.


A hozzászólást Djuka Hiroku összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Júl. 14 2013, 14:41-kor.
Djuka Hiroku
Djuka Hiroku
Játékos

Tartózkodási hely : Ahol éppen...


Adatlap
Szint: D
Rang: Genin
Chakraszint: 122

Vissza az elejére Go down

Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland  Empty Re: Nazo Szigetének Megszerzése Fórumkaland

Témanyitás  Ajánlott tartalom


Ajánlott tartalom


Vissza az elejére Go down

1 / 5 oldal 1, 2, 3, 4, 5  Next

Vissza az elejére

- Similar topics

 
Engedélyek ebben a fórumban:
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.